BSD, TÜRKİYE / Adana, 2008

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BSD, TÜRKİYE / Adana, 2008"

Transkript

1 BSD, TÜRKİYE / Adana, 2008

2 Misyon & Vizyon Misyonumuz; projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel iş ortağı olarak verimliliklerini arttırmak ve onlara kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunarak, kendi sektörlerinde rekabet avantajı sağlamaktır. Vizyonumuz; Ulusal ve uluslar arası kurumsal pazarda, müşterimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen proje bazlı lider iş ortağı olmak. Kalite Politikamız; Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerin sağlaması için gerekli tüm tedbirleri almak; tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmektir.

3 ġirket Profili Adana'da konusunda uzman bir ekiple 1994 yılında kurulan BSD Bilgisayar, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanlarıyla, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışıyla, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara hizmet vermektedir. Ürün ve hizmetlerini sunarken, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve en yenilikçi çözümlere odaklanan BSD Bilgisayar, teknolojik gelişmeleri sadece takip eden değil; gelişime açık, yenilikçi ve geniş vizyonuyla, müşterilerine katma değerli çözümler sunan bir kurum haline gelmiştir. Müşterilerinin karlılığını ve verimliliğini arttıracak teknoloji ve uygulamaları, ölçeklenebilir bir yapıda yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunan BSD Bilgisayar 1994 den bu yana, sağlam alt yapısı ve uzman kadrosu ile ile yoluna devam etmektedir.

4 Çözümlerimizde ÇalıĢtığımız Markalar IBM LENOVO CISCO ALCATEL LINKSYS JUNIPER CHECK POINT NORTEL MICROSOFT LEGRAND HCS AMP EFB CORNING OKI LEXMARK ZEBRA SYMBOL HHP TOSHIBA TECH TREND MICRO SYMANTEC E-TRUST ARC BACKUP COMVAULT TIVOLI

5 Certificate Installation ĠĢ Ortaklarımız

6 ÇalıĢma Sahamız

7 Organizasyon ġeması Genel Müdür ġġrket ORTAĞI Yönetici Asistanı Yazılım&Ġdari ĠĢler Koordinatörü ġġrket ORTAĞI Ticaret ve ĠĢ GeliĢtirme Direktörü Proje Müdürü Teknik Servis Müdürü OPERASYON YAZILIM Satış Ekibi Proje Ekibi Teknik Servis Ekibi Muhasebe&Finans Yazılım Ekibi İnsan Kaynakları Satın Alma

8 ÇalıĢan Profili 27 kişilik uzman ekibimizin yaş ortalaması 28 dir. Eğitim Seviyesi Kadın&Erkek Dağılımı Yüksek Lisans MYO Üniversite Teknik&Lise Kadın Erkek 30% 7% 44% 74% 26% 19%

9 Cisco Sales Associate 1.0 (# ) Cisco Lifecycle Services Express Exam (# ) Cisco Sales Expert 3.0 (# ) IP Communications Express AM (# ) CQS-Cisco VPN Specialist(12/31/07) Security Solutions for SEs (# ) 4011 Recognition(07/18/07) 4013 Recognition(12/31/07) Cisco Certified Design Associate(05/22/07) Cisco Certified Network Associate(02/24/07) Cisco Certified Security Professional(12/31/07) Cisco Information Security Specialist(07/18/07) Cisco IOS Security Specialist(08/17/07) Cisco Lifecycle Services Advanced Security ( ) Cisco Lifecycle Services Express Exam (# ) Cisco Lifecycle Services Express Exam (# ) Cisco Secure VPN (# CSVPN) CQS - Cisco Foundation Express Design Specialist(11/12/07) CQS - Cisco Foundation Express Field Specialist(11/12/07) CQS - Cisco IPS Specialist(11/29/07) CQS - Cisco Security Solutions and Design Specialist(01/04/08) IBM iseries Certificates Sertifikalarımız CQS - SMB Engineer(07/24/07) CQS-Cisco Firewall Specialist(09/21/07) CQS-Cisco IP Communications Express Specialist(01/27/07) CQS-Cisco VPN Specialist(12/31/07) Express Foundation for FEs (# ) Express Foundation for SEs (# ) IP Telephony Express (# ) SBCS for Account Managers (# ) SBCS for Engineers (# ) Securing Cisco Network Devices Exam Securing Networks with PIX and ASA Exam (# ) Security Solutions for SEs (# ) SMB Account Manager SMB Engineer Exam (# ) MCSE-Microsoft Certified System Engineer MCPS-Microsoft Certified Product Specialist MCSA-Microsoft Certified Systems Administrator MCSAM-Microsoft Certified Systems Administrator Messaging MCNPS-Microsoft Certified Network Product Specialist MCTS-Microsoft Certified Technology Specialist

10 Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz NETWORK HĠZMETLERĠMĠZ Yerel Alan Ağ (LAN) Geniş Alan Ağ (WAN) Ağ Analizi IP Telefon Ağ Yönetimi Ağ Güvenlik Çözümleri Kablosuz Ağ IBM ÜRÜNLERĠ VE HĠZMETLERĠ Sunucu Ürünleri Depolama Ürünleri DANIġMANLIK HĠZMETLERĠ IT Proje Geliştirme ve Uygulama Endüstriyel Barkod SUNUCU YAZILIMLARI Windows 2000/2003 Server Clustering Yapılandırması Group Policy Yapılandırması Windows Terminal Server Hizmetleri Exchange Server Kurulumu &Destek Hizm. ISA Server Kurulum ve Destek Hizmetleri Share Portal ve SQL Destek Hizmetleri SMS Server Kurulum ve Destek Hizm. LENOVO ÜRÜNLERĠ VE HĠZMETLERĠ Masaüstü Bilgisayarlar Dizüstü Bilgisayarlar Intelli Station Bilgisayarlar Yedek Parça Ürünleri TEKNĠK SERVĠS ÇÖZÜMLERĠMĠZ Çağrı Bazlı Hizmetler Sözleşmeli Hizmetler Kurulum Hizmetleri Genişletilmiş Garanti Hizmetleri Garanti Çözüm Ortaklığı Hizm. Outsourcing Hizmetler YAZILIM HĠZMETLERĠ Sektörel Yazılımlar IBM iseries ile Endüstrüyel Cihazlar Arası Bağlantı için Özel Yazılımlar Ambar Otomasyonu ve Lojistik Süreçleri için Özel Yazılımlar İnteraktif Sesli Yanıt Çözümleri (IVR)

11 Network Çözümlerimiz Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır. BSD olarak kurumsal firmalara anahtar teslimi çözümleri sunmaktayız. 1. Yerel Alan Ağ (LAN) 2. GeniĢ Alan Ağ (WAN) 3. Ağ Analizi 4. IP Telefon 5. Ağ Yönetimi 6. Ağ Güvenlik Çözümleri 7. Kablosuz Ağ

12 1. Yerel Alan Ağ (LAN) İş süreçlerini bilgisayar ortamına aktarmak, verimliliği artırmakta ve iş akışımızı kolaylaştırmaktadır. Bu kapsamda, kurumsal alanda kullanılan uygulama programları, Müşteri İlişkileri Yönetimi paketleri, Mail uygulamaları, Web uygulamaları ve ağda çalışan tüm makinelerin stabil bir ortamda çalışmasını sağlamak verimliliği arttıran en önemli etkenlerdendir. BSD olarak ; Alt Yapı Kablolama VLan Uygulamaları Katmansal paket izlemeleri ve önceliklendirmeler hizmetlerini vermekteyiz.

13 2. GeniĢ Alan Ağ (WAN) Merkez ve farklı lokasyonlar arasında oluşturulacak olan bir geniş alan ağı çözümü, bilgilerin merkezileştirilmesinin yanı sıra kaynaklarında daha verimli ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. BSD olarak ; Veri ve Ses Entegrasyonu Hizmetleri VPN Hizmetleri Yönlendirici Konumlandırma ve Kurulum Hizmetleri Kurumsal Ġnternet Bağlantısı Hizmetleri

14 3. Ağ Analizi BSD, tecrübeli kadrosu ile ağınızı en yüksek performansda, kesintisiz çalıştırmayı hedeflemektedir. Bu amaçla; Yerel Ağınızda veya WAN 'da Veri Toplamak Katmansal Analiz Veri Raporlama Çözümsel Raporlama hizmetleri verilmektedir.

15 4. IP Telefon BSD, müģterilerine IP Telefon sistemlerinde proje, kurulum ve teknik destek Ģeklinde anahtar teslimi hizmetler vermektedir. Her kullanıcı için Bilgisayar ve Telefon için ayrı ayrı hat kullanmak yerine tek bir kablo ile erişim sağladığımız IP Telefon Teknolojisi fiziksel santral port undan bağımsız olarak kullanılabilen, faturalandırma, numara tahsisi ve iptali merkezi olarak yapılabilen, uzak noktalar arası iletişimde farklı bir yatırım gerektirmeyen ve internet ağı üzerinden basit tanımlamalar sayesinde gelecek için iletişimi kaliteli ve ucuz olmaya zorlayan bu teknoloji için BSD; Cisco Unified Communications Certified uzmanlık seviyesinde çözümler sunmaktadır. IP Telefon Teknolojisi TümleĢik Çözümleri de beraberinde getirmiģtir: Sesli Mesaj, Yönlendirilebilir Call Center uygulamaları, Random Tele Konferans Sistemleri, XLM çalıştırabilme yeteneği ile web siteleri takibi, vb.

16 5. Ağ Yönetimi Yerel Ağınızda mevcut olan anahtar (switch), yönlendirici (router), güvenlik duvarı (firewall), VPN Araçları, IP Telefon ve IP Telefon santralleri, Radius sunuculara erişim, kolay ve kapsamlı yönetim, potansiyel izleme ve sorun gidermeyi hızlandırma işlemleri ile işletmelere zaman kazandırır.

17 6. Ağ Güvenliği Günümüzde her ağın, her programın en kritik sorunu güvenliktir. Amacımız, ağları ve bağlı sunucuları iç ve dış saldırılardan korumaktır. Kurumsal ağları güvenli hale getirmek için güçlü firewall çözümleri sunuyoruz.

18 7. Kablosuz Ağ İşletmelere hareket özgürlüğü getiren ve yapısal kablolama yatırımı yapılmayacağı için, özellikle kiralık ofis kullanan işletmeler için anlamlı olan, Oteller, tatil köyleri, kütüphaneler, konferans salonları, fuarlar, üniversite, kampüs, havaalanı gibi ortamlarda her yerden mobil internet erişimi Roaming özelliği ile daha fazla kapsama alanı 128 bit kriptolama ile maksimum bilgi güvenliği sağlayan kablosuz ağ çözümleri sunuyoruz.

19

20 IBM ÜRÜNLERĠ VE HĠZMETLERĠ IBM iseries sistem satıģı ve özel amaçlı yazılım geliģtirilmektedir.

21 IBM Sunucu Ürünleri On-Demand iģletme olmak, bir yandan maliyetleri yönetirken, diğer yandan dinamik bir iģ ortamında büyümenin, benimsemenin ve yanıt vermenin yeni yollarını bulmaktır. Hepsinden önemlisi, 'ondemand' iģletme olmak, değiģken gereksinimleri karģılamak ve temel yeterliliklere odaklanmayı sağlamaya yardımcı olmak için yeni müģteri değeri sunmaktır. Bu, yeni bütünleģtirme düzeyleri, kuruluģ çapında ve ötesinde doğru ve güncel bilgileri güvenli Ģekilde paylaģmayı gerektirir. IBM'in açık standart tabanlı sunucu, depolama sistemleri ve gelişen teknoloji portföyü, küçük ve büyük işletmelere günümüzün en sık karşılaşılan ve en acil altyapı yönetimi sorunlarını çözmelerinde ve on demand bir işletmenin BT temelini atmalarına yardımcı olabilir. IBM eserver sistemleri, Ģirketinizin aģağıdaki özelliklere sahip bir On-Demand iģletme olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıģtır.

22 Taleplere Anında Yanıt Veren DeğiĢken Odaklı Esnek BütünleĢtirilmiĢ SanallaĢtırılmıĢ Otonom Açık IBM Sunucu Ürünleri

23 IBM Depolama Ürünleri Müşteri bazlı özel olarak amaca yönelik seçilen sunucular ve depolama sistemleri ile sizlere çözüme yönelik öncelikler sağlamaktadır.

24 Masaüstü Bilgisayarlar IBM & LENOVO ÜRÜNLERĠ Thinkcentre A Serisi, üstün teknoloji ve uygun fiyatlarısunar. Thinkcentre M Serisi, Ģirketler için sağlamlık ve yönetilebilirlik sunar. Thinkcentre S Serisi, yer sıkıntısı olan kullanıcılar için geniģ bir alan sunar. Dizüstü Bilgisayarlar Kullanıcılara geniş birdizüstü bilgisayar yelpazesi sunan Lenovo, Thinkpad R serisi, Thinkpad G serisi, Thinkpad X serisi, Thinkpad T serisi, Lenovo N Serisi ve Lenovo V serisi ürünleri ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi hedeflemektedir.

25 Intelli Station Bilgisayarlar IBM & LENOVO ÜRÜNLERĠ Güç, performans ve kararlılığın üstün bileşimi. Performans uygulamalarınızda başvuracağınız en kararlı ürünler. Yedek Parça Ürünleri

26 Sunucu Yazılımları BSD, sunucularınızı en performanslı Ģekilde kullanmanızı amaçlamaktadır. Windows 2000/2003 Server Clustering Yapılandırması Group Policy Yapılandırması Windows Terminal Server Hizmetleri Exchange Server Kurulumu &Destek Hizm. ISA Server Kurulum ve Destek Hizmetleri Share Portal ve SQL Destek Hizmetleri SMS Server Kurulum ve Destek Hizm. Microsoft Sistemleri ve Ağı Güvenliği konularında danışmanlık, kurulum ve teknik destek hizmetleri vermektedir.

27 1. SesWare - IVR Ġnteraktif Sesli Yanıt Sistemleri SesWare-IVR çözümü gelen çağrıyı sesli mesajlar ile karşılayan, arayan kişiyi sesli menüler vasıtasıyla yönlendirerek, bilgi veren ve eğer gerekiyorsa, telefon tuşlarını kullanarak bilgi girilmesini (müşteri numarasını, bayi numarası v.s) sağlayan sesli yanıt sistemidir. Etkileşimli sesli mesaj sistemleri, arayan kişilerden telefon tuşları yardımı ile aldığı numerik bilgileri, bağlı bulunduğu veritabanı üzerinde daha önceden tanımlanmış kurallar ve işlemler uyarınca işleyerek gerekli bilgileri arayana veren sistemlerdir. Sistem değişik tipteki hatları (sayısal, analog) ve sinyalleşmeleri (R1, R2, SS7, ISDN, H.323) aynı anda, aynı unite içinde desteklemektedir. Esnek sanaryo geliştirme platformu ile müşterilerin kendi çağrı karşılama ve işleme senaryolarını yapmalarına olanak sunar.

28 Ġnteraktif Sesli Yanıt Sistemleri 2. SesWare-IVR ın Örnek Kullanım Alanları: Banka, yatırım firmaları, distribütör firmalar gibi müşterilerinin hesapları ile ilgili işlemler yapan firmalarda, müşterilerin telefon vasıtasıyla hesap bilgilerini alabilecekleri, döviz/hisse senedi fiyatlarını öğrenebilecekleri, hesaplarında değişiklik yapabilecekleri, alım/satım yapabilecekleri, havale, eft gibi işlemler yapabilecekleri sistemler, Belediye, elektrik idareleri işletmelerde borç öğrenme, faaliyetler hakkında bilgi edinme, faaliyetler ile ilgili otomatik haber verme gibi işleri yapabilecek sistemler, Okul ve dershanelerde öğrenci notları, devamsızlık durumları gibi bilgilerin verilebileceği sistemler, Sinema, tiyatro, konser salonları için faaliyetler hakkında bilgi alınabilecek ve bilet satın alınabilecek sistemler

29 Ġnteraktif Sesli Yanıt Sistemleri 2. SesWare-IVR ın Örnek Kullanım Alanları: GeniĢ servis ağına sahip firmalar için istenilen bölgelerdeki servislerin öğrenilebileceği, arıza bildirimi yapılabilecek sistemler.sesware-ivr ile senaryo oluģtururken kullanılabilecek fonksiyonların bazıları: ODBC sürücüsü üzerinden veri tabanı işlemleri yapan fonksiyonlar, Matematik işlem fonksiyonları, Mantıksal karşılaştırma fonksiyonları Çağrı karşılama, çağrı oluşturma, çağrı aktarma fonksiyonları Sesli mesaj okuma ve kayıt etme fonksiyonları Menü işlem fonksiyonları Dil seçimi fonksiyonları (Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Romence, Bulgarca) E-posta gönderme/alma fonksiyonları

30 DanıĢmanlık Hizmetleri BSD, uzman kadrosu ile proje geliştirmeye yönelik danışmanlık hizmetleri vermektedir. İşletim Sistemi Desteği. Backoffice Desteği. Sunucu Üzerinde Çalışan Özel Yazılımlar. İstemci Üzerinde Çalışan Özel Yazılımlar. İletişim Ağı (network) Sistem Desteği. Sistem Yazılımları Desteği Endüstriyel Barkod

31 Endüstriyel Barkod Barkod sistemi, ürünlerin daha önceden belirlenmiş kodlarının barkod haline getirilerek, kullanılan depo otomasyon sistemine entegre edilmiş, hata oranını %1 gibi çok düşük oranlara indiren, birebir stok yönetimi ve ürün takibini sağlayan gelişmiş bir sistem teknolojisidir. Barkod sistemleri, depo otomasyonlarında, saha satış otomasyonlarında, mobil uygulamalarda, sipariş toplama ve giriş-çıkış işlemlerinin gerçekleştirildiği birçok sektörde çözümler sunmaktadır. Demirbaş takip sistemlerinde de barkod otomasyonu hatasız sonuçlar vermektedir. Kullanıcı hatalarını minimize eden bu sistem sayesinde şirketler depo hareketlerini, stok durumlarını, GSM/GPRS ile sahada satış ve sipariş toplayan personelinin verimliliğini birlikte anlık olarak kontrol edebilir. Barkod sistemi, kurulumun gerçekleşmesinden kısa bir süre sonra kayıpları en aza indirerek kendini amorti edebilen bir sistemdir.

32 Neden Barkod? Bir Üretimden Veri Toplama projesinde, üretim bilgilerinin bilgisayar ortamına otomatik olarak taşınmasının yanı sıra, bilgilerin hatasız ve hızlı bir şekilde toplanması da esastır. Bilgisayar ortamlarına bilgi girişleri klavye ve tuşlar yardımıyla veya otomatik algılayıcı sistemlerle yapılır. Klavye üzerinden tuşlara basılarak yapılan bilgi girişinde insan faktörünün rolü büyüktür ve hata oranı yüksektir. Barkod günümüzde en fazla ürün tanımlamasında kullanılmaktadır ve hatalı okuma oranı 10 milyonda bir'den düşük hesaplanmıştır. Barkodlanmış bir mamulün üretim bandındaki aşamaları, kalite kontrol durumu, ambar girişi ve ambar sevkiyatı barkod okuyucular ve bunların bağlı olduğu bilgisayar sistemi ile otomatik olarak izlenmekte, günlük, haftalık, aylık üretim bilgileri ve listeleri maksimum doğrulukta kolayca alınabilmektedir. Barkod aynı şekilde market uygulamalarında, güvenlik ve personel giriş-çıkış takibi, ambar giriş ve sevkiyat uygulamaları gibi endüstrinin birçok alanlarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Endüstriyel Veri Toplama Terminalleri, doğrudan barkod ve manyetik kart okuyuculara bağlanarak alınan bilgi sinyallerini deşifre edebilen, dijital girişleri ile iş makinelerinin elektronik kontrol devrelerine bağlanarak kontrol ve bilgi sinyalleri alabilen ve sinyal çıkışları ile makineleri kontrol edebilen tipik bilgisayarlardır. Üzerinde çalıştırılan özel yazılımlar ile toplanan verilerin değerlendirilmeleri, bilgisayar ortamlarına transferleri, aynı zamanda veriler doğrultusunda iş makinelerinin hız ve performans bilgilerinin de toplanarak sisteme aktarılmaları sağlanır.

33 Teknik Servis Çözümlerimiz BSD, ağ yapısı ve sunucu sistemlerinin entegrasyonu sonrasında her ölçekteki işletmelere, farklı segmentlerde profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır. Çağrı Bazlı Hizmetler SözleĢmeli Hizmetler Kurulum Hizmetleri GeniĢletilmiĢ Garanti Hizmetleri Garanti Çözüm Ortaklığı Hizmetleri Outsourcing Hizmetler

34 Garanti Çözüm Ortaklığı Hizmetleri BSD, çözüm sunan bir firma olmasıyla birlikte, IBM, Lenovo, Lexmark ve OKI gibi güçlü markaların yetkili servis hizmetlerini sağlamaktadır. IBM Garanti Çözüm Ortaklığı ile sunucularınıza yerinde çok kısa zamanda donanımsal destek verilmektedir. Lenovo Garanti Çözüm Ortaklığı ile PC ve Notebooklarınıza yerinde veya servis noktasında hızlı çözümler üretilmektedir. Lexmark&OKI Yetkili Servisliği ile yazıcılarınıza garantili güvenilir müdahaleler yapılmaktadır.

35 DıĢ Kaynak Sağlama Hizmetleri İşletmelerin, sürekli ve/veya geçici ihtiyaçlarını karşılayan hizmetlerdir. Dış Kaynak hizmetleri çeşitli seviyelerde personel ve/veya donanım kiralama ihtiyacının karşılanması şeklinde sunulmaktadır. Outsourcing : (DıĢ Kaynak Kullanımı) Outsourcing, "Dış kaynak kullanımı olarak" tanımlayabileceğimiz bir kavramdır. İş yönetiminde, belli iş alanlarında uzmanlaşmış firmalara iş aktarımı yapılarak, aktarımı yapan firmanın asıl işine odaklanmasını sağlayan bir yöntemdir. Outsourcing ile firma içi işbölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu şekilde iş yoğunluğu yaşayan firma etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Firma ise tamamen kendi sektöründe uzmanlaştığı konular üzerine eğilebilmekte, iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir.

36 DıĢ Kaynak Kullanmanın Genel Avantajları 1. ĠĢ Avantajları Ana işe odaklanma Uygulamanın işe yarattığı katma değere odaklanma Teknolojinin yarattığı yeni iş fırsatlarından daha hızlı ve etkin yararlanma 2. Mali Avantajlar İlk yatırım maliyetinden tasarruf ve zamana yayılmış ödeme planı Başlangıçtan itibaren tüm maliyetin gider gösterilebilmesi Toplam maliyetin kesine yakın bütçelenebilmesi Sürekli teknoloji yenileme yatırımına ihtiyaç kalmaması 3. Teknolojik avantajlar Hizmet düzeyi anlaşması ile performansın garanti edilmesi Hizmet düzeyi çerçevesinde her zaman en iyi teknoloji Farklı teknolojik katmanlar arasındaki uyumun garanti edilmesi 4. Ġnsan Kaynakları Avantajları Uzmanlık Eleman kaybetme riskinin ortadan kalkması Dönemsel İnsan Kaynakları gereksinimlerini karşılayabilme

37 TEġEKKÜRLER Cemal Paşa Mah Sok. No:7 Mualla Berrin Gökşen Apt. Zemin & Asma Kat Seyhan / Adana / TÜRKİYE Telefon: E-Posta: Faks : Web :

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation Yetkili Servis Yetkili Servis Certificate Installation Biz Kimiz? Misyonumuz; projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel

Detaylı

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ Her Türlü Veri İletişimindeki Çözüm Ortağınız TDM, müşteri odaklı yönetimi ile müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerin teknik ihtiyaçları doğrultusunda

Detaylı

HAKKIMIZDA. Misyonumuz; Vizyonumuz;

HAKKIMIZDA. Misyonumuz; Vizyonumuz; HAKKIMIZDA SOFTKEY kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşteri odaklı yaklaşımı, rekabetçi fiyatları ve eksiksiz destek hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş

Detaylı

BİZ KİMİZ? Hakkımızda

BİZ KİMİZ? Hakkımızda T a n ı t ı m D o s y a s ı 2 0 1 2 BİZ KİMİZ? Hakkımızda NOVASIDE; kurumların bilişim teknolojilerine ilişkin tüm gereksinimlerini, farklı fikir ve bakış açılarıyla alışılagelmiş çözümlerin dışına çıkarak

Detaylı

Bir Türk Dünya ya Bedeldir.

Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri İnş. San.Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri, 20 yıllık deneyimi barındıran farklı disiplinlerden

Detaylı

Bulut Hizmetleri. İnnova nın uçtan uca sunduğu bulut hizmetleri altyapı yükünüzü hafifletmenize ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Bulut Hizmetleri. İnnova nın uçtan uca sunduğu bulut hizmetleri altyapı yükünüzü hafifletmenize ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Bulut Hizmetleri İnnova nın uçtan uca sunduğu bulut hizmetleri altyapı yükünüzü hafifletmenize ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Kurumsal kaynaklarınıza değer katan uçtan uca bulut hizmetleri

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

FAALĠYET ALANLARI. Taahhüt ve Projelendirme

FAALĠYET ALANLARI. Taahhüt ve Projelendirme ŞİRKET TANITIMI FĠRMA PROFĠLĠ CableNet, 1993 yılında bu yana, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Akıllı Bina Çözümleri, Elektrik-DATA-Telefon Altyapı Sistemleri, Yerel-Uzak Kablolu-Kablosuz

Detaylı

0216 574 1260 / matrisbilisim.com

0216 574 1260 / matrisbilisim.com 0216 574 1260 / matrisbilisim.com BROCADE VDX CLOUD NETWORKING NOW HAS AN ETHERNET FABRIC Bulutlar elinizin altında olsun. Bulut sistemler için optimize bir ağ, düşündüğünüzden çok daha yakınınızda olabilir.

Detaylı

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Kesİn başarı Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Organİzasyon yapınız yeterince hafif mi? Bulutların üzerinde yaşam Her şeyin daha küçüldüğü ve daha basit hale geldiği bir dünyada büyük ve karmaşık

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

BSD, TÜRKİYE / Adana, 2008

BSD, TÜRKİYE / Adana, 2008 BSD, TÜRKİYE / Adana, 2008 Terminoloji Voip (Voice Over IP - IP Üzerinde Ses) IP (Internet Protocol) alt yapısını kullanarak ses iletişimi için kullanılan protokoldür. Voip bunu ses işaretini IP tarafından

Detaylı

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış ŞU ANDA BU ÖZEL KATALOĞA SAHİP OLDUĞUNA GÖRE, FİRMANIN GELECEĞİNİ TAM DA İSTEDİĞİN GİBİ ŞEKİLLENDİRMEYE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIN DEMEKTİR.

Detaylı

FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU

FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU FİNANSBANK A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU Raporun Ait Olduğu Dönem : 01.01.2005 31.12.2005 Banka nın Ticaret Ünvanı : Finansbank A.Ş. Genel Müdürlük Adresi : Büyükdere cad. No:129 34394 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Detaylı

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr hakkımızda avantajlar hizmetler çözümler yenilikler ürünler www.ssh.com.tr İşletmelerin iyi ve güvenilir bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1 İNDEX E-Yaz Kimdir... 2 Orgnizasyon Yapısı... 4 Hizmet Anlayışımız... 6 Amaç / Hedef... 7 Kurumsal Politikamız... 8 Bayi Seçme Kriterleri... 9 İş Yapma Metodolojisi... 10 Satış Öncesi Çalışmalar... 10

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor.

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İŞNET GROUP Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İçindekiler Hakkımızda 1 Hakkımızda 2 Çözüm Ortaklarımız 3 Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARININ MERKEZ TEŞKİLATA ENTEGRASYONU

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARININ MERKEZ TEŞKİLATA ENTEGRASYONU T.C. ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARININ MERKEZ TEŞKİLATA ENTEGRASYONU DENİZCİLİK UZMANLIK TEZİ Ali Rıza EKİCİ, Denizcilik

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

T.C. ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

T.C. ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ T.C. ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI STRATEJİK PLANI (2015-2019) Mayıs 2014 ADIYAMAN Sayfa 1 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI STRATEJİK PLANI (2015-2019) Web: www.adiyaman.edu.tr

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 04 Tarihçe 06 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 07 Ortaklık

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER SAYFA Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 5-6 İcra Kurulu Başkanı nın Mesajı... 7-8 Yönetim... 11-14 LOGO Hakkında... 17-18 İnsan Kaynakları... 21-22 Ortaklığın Faaliyet

Detaylı