ATTİLA AKKAŞ ÖMER BERKİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ATTİLA AKKAŞ ÖMER BERKİ"

Transkript

1 ATTİLA AKKAŞ 1985 Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü mezunudur. Mesleki deneyimine 1983 yılında BEST Ltd.Şti. de Pazarlama Müdür olarak başlamıştır. Takiben; BOSS Ltd.Şti. Ankara Bölge Müdürlüğü, PROTEK A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı, TİKA Başkanlığı, Kurucu, Bilgi Sistemleri Koordinatörü, OECD nezdinde Türkiye Ulusal Koordinatörlüğü, Bilgi Sistemleri konusunda serbest danışmanlık çalışmalarının yanı sıra 1996 yılından bu yana halen MBA Uluslararası İş, Bilgi, ve Yönetim Sistemleri A.Ş. de kurucu, Genel Müdür, Proje Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir. ÖMER BERKİ 1972 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi nden mezun olmuştur. Avukatlık stajını takiben, 1973 te Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü nde memuriyete başlamıştır yılında aynı Bakanlığın Dış Ticaret Genel Sekreterliği ne intisap etmiş; yurt dışında, yaklaşık onüç yıl Stockholm ve Hamburg ta Ticaret Müşavir Yardımcılığı; Hamburg ve Viyana da Ekonomi ve Ticaret Başmüşavirliği ve Ticaret Başmüşavirliği görevlerinde bulunmuştur. Ticaret Bakanlığı, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı ve Dış Ticaret Müsteşarlığı nda yılları arasında Personel Dairesi Başkanlığı; İhracat Genel Müdürlüğü nde çeşitli tarihlerde toplam on yıl müddetle Raportör, Şube Müdürü ve Genel Müdür görevlerinde bulunmuştur. Memuriyeti süresince ayrıca, Fiskobirlik, Tümosan ve İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi nde Yönetim Kurulu üyeliği de yapmıştır yılında emekliye ayrılmıştır. Aynı yılın Mart ayında Türk Dışticaret Vakfı ve Dünya Türk İşadamları Vakfı nın Genel Koordinatörlüğü görevini üstlenmiş, bilahare Yönetim Kurulu Üyesi de olmuştur. Aynı zamanda Ankara Ofis A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesidir. TDV ile Bilkent ve Başkent Üniversitelerin de Dış Ticaret ve Uluslararası Ticaret Hukuku dersleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

2 NESLİHAN CANGÖZ 986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu New Hampshire College-ABD'de MBA derecesi aldı. Basel II'ye geçişte Bankacılık sektöründe Maliyet Fayda Hesaplamaları, Kurumsal ve Ticari Bankacılar için Takip Hukuku, Banka Bilanço Analizi, Enflasyon Ortamında Finansal Tablolar, Bankalarda Gözetim ve Denetim, Finansal Analiz, Bankalarda Aktif-Pasif Yönetimi gibi kurs ve sertifika programlarına katıldı yılları arasında DTM İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi'nde Uzman yardımcısı ve Uzman olarak, yılları arasında T.EXIMBANK'ta Kıdemli Uzman olarak görev yaptı. NERGİS CEVHER 1960 doğumludur yılları arasında Eximbank Sevk Öncesi İhracat Kredileri Bölümünde çeşitli kademelerde çalışmıştır yılları arasında Eximbank Kredi Kontrol Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuş ve halen Eximbank Performans Kredileri Müdürlüğü nde Müdür olarak görevine devam etmektedir. BÜLENT DEMİRBAĞ 1958 yılında doğmuştur yılı İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Maliye Bakanlığı, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı ve Hazine Müsteşarlığında; dış ticaret işlemleri, kambiyo ve yatırım teşvik mevzuatı kapsamında yapılmakta olan denetimlerden sorumlu olarak çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Hollanda Tilburg Üniversitesi nden Avrupa Topluluğu Hukuku ; İngiltere - Londra, Westminster Üniversitesi Londra Diplomatik Akademisi nden Avrupa Topluluğu Hukuku - Tek Pazar- Uluslararası Ticaret konularında sertifika sahibidir yılları arasında T.C. Taşkent Büyükelçiliği (Özbekistan) Ekonomi Müşavirliği görevinde bulunmuştur. Halen Hazine Başkontrolörü olarak görev yapmaktadır yılları arasında MKEK Barutsan A.Ş. de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmış, yılları arasında da merkezi Taşkent te bulunan Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan ı kapsayan Bölgesel Bankacılık Eğitim Merkezinde Guvernör olarak Türkiye yi temsil etmiştir. Avrupa Topluluğu/Avrupa Birliği Hukuku ve Anayasamız; Avrupa Birliğinde Yargı Denetimi; Türkiye de Karaparanın Aklanmasının Önlenmesi ve Türk Parasının Kıymetini Korunma Hakkında Mevzuat konularında yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. SMMM belgesine sahip olup; evli, bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

3 NEYLAN BAŞARTAN EGE Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi ve Anadolu Üniveresitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur. Türiye Kalkınma Bankası, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı ve Hazine Müsteşarlığında yılları çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Yurt içide ve yurtdışında Dünya Bankası ve Avrupa Birliği projelerinde görevli olarak çalışmıştır. Halen 1927 kuruluşlu aile şirketinde Dış Ticaret danışmanlığı, gümrükleme ve taşımacılık konusunda çalışmaktadır. MURAT EVİRGEN 1954 Ankara doğumlu olup Gazi Üniversitesi Matematik bölümü mezunudur. Sanayici İhracatçı olan EVİRGEN Yönetim kurulu başkanı olduğu, Dimeks Gıda San ve Dış Tic.Ltd. Şti. ile 1974 yılından beri Dış Ticarette çalışmalarına devam etmektedir. Orta Anadolu İhracatçı Birliklerinin kuruluşuna öncülük etmiş olup, Hububat Bakliyat ve yağlı tohumlar İhracatçıları Birliğinin uzun süre Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmıştır. Dış ticarete gıda ile başlayan EVİRGEN, paketleme tesisi kurarak ürünlerinin ambalajlı olarak ihracına başlamış, çeşitli gıda ürünlerinin imalatını gerçekleştirmenin yanı sıra fason imalatlar ve daha sonra Tekstil, Kimya, Orman,Makina ve Toprak ürünlerini kapsayan sektörlerde de Dış Ticarete devam etmektedir. Bosna Hersek- Kosova- Makedonya da kurduğu şirketler kanalı ile Birleşmiş Milletler ve Nato ile çalışmalar yapmaktadır..halen dış ticarete AB,Balkanlar, Rusya, Kazakistan, Özbekistan Çin, Irak Taiwan ile devam etmektedir. Çeşitli iş adamları derneklerinde Yönetim kurulu üyelikleri yapmış, ve Dış ticaretle ilgili yurt içinde ve yurt dışında dış ticaret ve sektörle ilgili konferanslar vermiştir. 34 yıllık Deneyimini değişik eğitim kurumlarında eğitmenlik yaparak, Dış Ticarette uzmanlaşabilmek için çalışmalara katkı sağlamaktadır.

4 SERHAT GÖK 1956 Fertek/NİĞDE doğumludur. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ndeki lisans eğitimini takiben yıllarında İspanya'da Zaragoza Üniversitesinde Kırsal Planlama konulu yüksek lisans eğitimi almıştır yıllarında Tarım Bakanlığında Ziraat Yüksek Mühendisi olarak görev yapmıştır yılları arasında da Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı ve Dış Ticaret Müsteşarlığında çeşitli kademelerde çalışmıştır. İhracat Genel Müdür Yardımcılığı ve Buenos Aires Ticaret Müşavirliği görevlerinde bulunmuştur. : İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. GEDİZ GÜLŞEN Öğrenim hayatına TED Ankara Koleji nde başlamış, yüksek öğrenimini Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi nde sürdürmüş ve Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü nden mezun olmuştur. Meslek hayatına T.Halk Bankası A.Ş. Dış İşlemler Müdürlüğü nde başlamış, aynı bankanın Muhabir ve Yurtdışı İlişkiler Müdürlüğü ve Ankara Merkez Şubesi nde dış ticaret ve uygulamaları konusunda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Halen aynı bankanın Başkent Kurumsal Şubesi nde Dış İşlemler Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir. Dış ticaret ile ilgili olarak yurt içi ve yurt dışında muhtelif konferans ve seminerlere katılmış olup, kurum içinde ve kurum dışında düzenlenen eğitim programları kapsamında dış ticaret alanında uzmanlaşmak isteyenlere katkı sağlamak amacıyla çeşitli eğitim faaliyetlerine eğitmen olarak katılmaktadır.

5 CAHİT GÖKÇELİK 1966 Artvin doğumludur. A.Ü.Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1987 yılında mezun olmuştur yılları arasında Gümrük Müfettiş Yardımcılığı, yılları arasında Gümrük Müfettişliği yapmıştır yılları arasında Amerika da bulunan Northeastern Üniversitesinden Ekonomi Mastırı derecesi almıştır yılında Gümrükler Genel Müdürlüğü nde Daire Başkanlığı Görevine Başlamıştır. Daire Başkanlığı ile birlikte yılları arasında Gümrük İdaresinin Modernizasyonu Projesi nde Başkan Yardımcılığı yapmıştır yılları arasında Gümrükler Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur yılında kamu görevinden istifaen ayrılmasından sonra Gündüz Şirketler Grubunda Genel Müdür olarak Dışticarette Bilgisayarlı Gümrük İşlemleri ve Gümrük Bilgisi1: Gümrük Rejimleri isimli kitapların yazarıdır. İyi derecede İngilizce Bilen Gökçelik, evli ve bir kız çocuğu babasıdır. AYDIN SEZER 1983 yılında ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmuştur yılına kadar Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığının çeşitli birimlerinde çalışan Sezer, Kahire ve Moskova Büyükelçiliklerimizde Ticaret Müşaviri olarak görev yapmıştır yılında Cenevre'de GATT (bugünkü adıyla Dünya Ticaret Örgütü) eğitim programını tamamlayarak 'Dış Ticaret Diploması' da alan Sezer, 2001 yılında kamu görevinden istifa ederek ayrılmıştır. Moskova da faaliyet gösteren bir müteahhitlik firmasında genel müdür yardımcısı olarak 2.5 yıl, Bakü de, bir Azerbaycan firmasında yatırımlardan sorumlu koordinatör olarak 2 yıl çalışmıştır. 'Dış Ticarette Durum-TURKTRADE' dergisinde düzenli olarak yazan Sezer, ''Referans' gazetesinde köşe yazıları da kaleme almıştır yılında TUSİAD tarafından yayımlanan, Avrupa Birliğine Katılım Sürecinde Türkiye nin Komşuluk Politikası isimli kitabı Doç. Dr. Gülten Ayman ile birlikte hazırlayan Sezer ayrıca, 2011 yılında Doğan Kitap tan yayımlanan ve Türk Rus ilişkilerinin ele alındığı Mavi Düş isimli kitabın da yazarıdır. Aktif iş hayatının yanında, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Türk Dış Ticaret Vakfı ve Orta Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen Dış Ticaret Eğitimi Sertifika Programlarında eğitmen olarak görev almaktadır.

6

HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ HALK FAKTORİNG A.Ş. MEVCUT YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ERDAL ERDEM Halk Faktoring A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı 1971 yılında Çankırı`da doğdu. Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Detaylı

Akif GÜNALP. SMMM belgesine sahip olan ve ayrıca İngilizce tercüme işleri yapmakta olan Akif GÜNALP, evli ve iki çocuk babasıdır.

Akif GÜNALP. SMMM belgesine sahip olan ve ayrıca İngilizce tercüme işleri yapmakta olan Akif GÜNALP, evli ve iki çocuk babasıdır. Akif GÜNALP TED Ankara Koleji ve Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ni (Gazi Üni. İşletme) bitiren Akif GÜNALP, askerliğini Kara Kuvvetleri Komutanlığında İngilizce Mütercim Asteğmen olarak yapmış,

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT. bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow

ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT. bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow 2 0 1 5 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow 2 0 1 5 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT

Detaylı

Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan)

Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan) 2015-2016 YÖNETĠM KURULU ASĠL Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan) İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi nden mezun olduktan sonra 1981 yılında Türkiye de faaliyetlerine başlayan Pricewaterhouse un (PW) kuruluş

Detaylı

Tuncay Özilhan (Başkan)

Tuncay Özilhan (Başkan) TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı: Tuncay Özilhan (Başkan) 1947 yılında Kayseri de doğan Tuncay Özilhan, Saint Joseph Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ni bitirdikten sonra

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:30-10:30 İK Yönetiminde Etkin Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing) StratejilerNasıl Oluşturulmalı? Kemal PEHLİVANOĞLU - İK Direktörü, Yönetim Kurulu Üyesi // ÖZEL DOĞA KOLEJLERİ 10:30-11:15 Dış Kaynak

Detaylı

Eğitim Kataloğu 2012

Eğitim Kataloğu 2012 Eğitim Kataloğu 2012 Yenilenen eğitim içerikleri Deneyimli eğitmenler Teoriden pratiğe dönüşen uygulamalar YÖNETİM-LİDERLİK KİŞİSEL GELİŞİM SATIŞ-PAZARLAMA Temel Yöneticilik ve Liderlik Koçluk İnsan Kaynakları

Detaylı

PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU

PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU 1.Genel Bilgiler a ) Raporun İlgili Olduğu Dönem: 01.01.2015 31.03.2015 b ) Şirketin; Ticaret Ünvanı : Pergamon Status Dış Ticaret Anonim

Detaylı

07 NİSAN 15 ENERJİ ÇALIŞTAYI. 26 Ocak 2015, İSTANBUL. Sonuç Raporu

07 NİSAN 15 ENERJİ ÇALIŞTAYI. 26 Ocak 2015, İSTANBUL. Sonuç Raporu 07 NİSAN 15 ENERJİ ÇALIŞTAYI 26 Ocak 2015, İSTANBUL Sonuç Raporu Yardımcı Doçent Doktor Filiz Katman lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat (İngilizce) bölümü, yüksek lisans

Detaylı

2013 YILI FAALİYET RAPORU

2013 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU 3 0 İÇİNDEKİLER 1 GENEL BİLGİLER 2 Şirketin Bilgileri 2 Tarihsel Gelişim 2 Vizyonumuz, Misyonumuz 3 Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı 4-5 Genel Müdürün Mesajı

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşe Alımda Yeni Uygulama: Sosyal İşe Alım...! Sosyal İşe Alım Nedir? Medyada Online Mülakat Nasıl Uygulanır? İpek Aral KİŞİOĞLU - Kaynağım İnsan Sosyal İşe Alım Nedir? Sosyal İşe Alımın Faydaları

Detaylı

KOSGEB SAMSUN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010 İKİNCİ YARI EĞİTİM PROGRAMI

KOSGEB SAMSUN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010 İKİNCİ YARI EĞİTİM PROGRAMI KOSGEB SAMSUN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010 İKİNCİ YARI EĞİTİM PROGRAMI GENEL HÜKÜMLER 1. Bu dokümanda yer alan tüm eğitimler, Avrupa Birliği Rekabet Edebilirlik ve Yenilik Çerçeve Programının (CIP) bileşeni

Detaylı

ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. NİN 2014 YILINA AİT 9 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. NİN 2014 YILINA AİT 9 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. NİN 2014 YILINA AİT 9 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı, 2014 yılı

Detaylı

12. Ücret Yönetimi Zirvesi

12. Ücret Yönetimi Zirvesi 12. Ücret Yönetimi Zirvesi 19 Ocak 2010, Salı Conrad Hotel, İstanbul Çalışan bağlılığını ve iş performansını artırmak için yan haklar ve ödül yönetimi... Bu zirveye katılmanız her zamankinden daha önemli!

Detaylı

İçindekiler. Bölüm 4: Yönetim ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Uygulamaları. Bölüm 1: Sunuş. Bölüm 2: Değerlendirmeler. Bölüm 3: Değerlendirmeler

İçindekiler. Bölüm 4: Yönetim ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Uygulamaları. Bölüm 1: Sunuş. Bölüm 2: Değerlendirmeler. Bölüm 3: Değerlendirmeler İçindekiler Bölüm 1: Sunuş 4 Kısaca Bank Asya 6 Bank Asya Kilometre Taşları 8 Başlıca Göstergeler 10 Bank Asya nın Sektördeki Konumu Bölüm 2: Değerlendirmeler 14 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 16 Genel

Detaylı

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1970-2010) Fehmi Akbal 1970 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun oldu. 1972-1976 yılları arasında Kağıthane

Detaylı

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1969-2009) Sıtkı Abay 1945 yılında Sivas ta doğdu. 1969 da İTÜ İnşaat Fakültesi nden mezun oldu. 1991 yılına kadar özel bir inşaat firmasında çalıştıktan sonra proje

Detaylı

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor!

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Her biri 7 haftalık, iki bölümden oluşan ve tamamı 14 hafta sürecek Fütürizm

Detaylı

KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 OCAK 2015 31 MART 2015 FAALİYET RAPORU Sayfa No:1 İÇİNDEKİLER Sayfa No 1.GENEL BİLGİLER, ORTAKLIK YAPISI VE SERMAYE DAĞILIMI... 1 2. DÖNEM İÇİNDE

Detaylı

2014 TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Programı Katılımcıları

2014 TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Programı Katılımcıları 2014 TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Programı Katılımcıları Aynur Çetinkaya Türk Kızılayı bünyesinde Kurumsal Sosyal Hizmetler ve Bağış Yönetimi Birim Şefi olarak görevini sürdürmektedir. Türk Kızılayı

Detaylı

CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYELERİNDE

CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYELERİNDE CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYELERİNDE Rezzan Metan / KalDer Eğitmeni Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Rezzan Metan çalışma hayatına 1981-1985 yılları arasında

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:IV, No: 56 Sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin

Detaylı

NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. Faaliyet Raporu NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. 2012 FAALİYET RAPORU

NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. Faaliyet Raporu NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. 2012 FAALİYET RAPORU NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK ADRES: Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi, Nurol Plaza B Blok No: 257 Kat:15 34398 ŞİŞLİ / İSTANBUL Telefon : 0 (212) 286 81 00 Fax: 0 (212) 286 81 01 www.nurolbank.com.tr

Detaylı

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ 1951 İstanbul doğumlu olan E. Ahmet Tonak, 1972 de İTÜ den makine mühendisi olarak mezun oldu. 1972-73 döneminde Yeni Ortam gazetesinde ve Asyalı dergisinde çalıştı.1973

Detaylı

ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, Murat Uluğ, Finans Direktörü,

ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, Murat Uluğ, Finans Direktörü, ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, 1997 yılında TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı olarak atandı. 1977 yılında Karadeniz Teknik

Detaylı

ASYA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

ASYA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ASYA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. FAALİYET RAPORU 10.09.2013 31.12.2013 Mart 2014 2 İÇİNDEKİLER TABLOSU 1. ŞİRKET İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER...4 1.1. ŞİRKET TANIMI...4 1.2. ORTAKLIK YAPISI (31.12.2013

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ 1 Ali SABANCI / Pegasus Hava Yolları, Yönetim Kurulu BaĢkanı TOBB Genç GiriĢimciler Kurulu BaĢkanı 1969 yılında Adana da doğdu. 1987-1991 yılları arasında ABD Tufts Üniversitesi

Detaylı