8R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)"

Transkript

1 8R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

2 2 8R Serisi Traktörler İçindekiler Sunum Kabin/Konfor Kontroller Motor...8 Soğutma Sistemi...9 Şanzıman Performans Servis/Destek...14 Teknik Özellikler...15 Bayi Sorumluluğu...16 Modeller* 8245R 245 hp (180 kw) / 280 hp (206 kw) IPM ile 8270R 270 hp (199 kw) / 305 hp (224 kw) IPM ile 8295R 295 hp (217 kw) / 330 hp (243 kw) IPM ile 8320R 320 hp (235 kw) / 355 hp (261 kw) IPM ile 8345R 345 hp (254 kw) / 380 hp (280 kw) IPM ile *Tüm modellerde 97/68 EC standardına göre nominal ve Akıllı Güç Yönetimi-IPM ile nomial beygir güçleri verilmiştir.

3 8R Serisi Traktörler 3 Gücü Hisset Bir ufuk çizgisinden diğerine uzanan büyük araziler için hem güçlü hem dayanıklı hem de verimli bir traktöre ihtiyacınız vardır. Ayrıca bu traktör uzun çalışma saatlerini düşündüğümüzde bir o kadar konforlu ve kullanışlı olmalı. Yeni 8R Serisi tam ihtiyacınız olan traktör olabilir. Muazzam çekiş gücünün yanında kolay kontrol edilebilir teknolojisi büyük traktörlerdeki mühendisliğin geldiği son noktayı göstermektedir. 8R Serisi traktörler hem yolda hem de tarlada yüksek hız ve konfor sunar. Gerçek anlamda ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmiş bu traktörlerler yüksek teknolojili bir ürün olmasının yanında sağlamlıkları ile de güvenilir bir iş makinası konumundadır. Daha fazla işi daha az çaba ile yapabilmeniz için tasarlanmış, parmak uçları ile kullanabileceğiniz kontrol düğmeleri kalitenin ve ergonomik tasarımın yansımalarıdır. Güçlü ve verimli PowerTech Plus motorlar ve Akıllı Güç Yönetimi IPM CommandView II Kabin konforu Sağlam, verimli, konforlu AutoPowr şanzıman

4 4 8R Serisi Traktörler Kabin/Konfor XXXL Konfor: CommandView II Kabin Muazzam güzellik! Sade renklerin ve sağlam malzemelerin mükemmel birleşimi! Kumandalar, kontroller ve ekranlar kolay anlaşılabilir ve kolay kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Başınızın üstünde konumlandırılmış havalandırma sistemi kabin içerisini temiz ve ferah tutar. Sessiz bir kabinin içerisinde çalışmanın tarım işinde konforlu, verimli ve üretken olmanın yolu olduğunu zaten biliyorsunuz. Geniş hareket alanları: %10 daha fazla alan, %7 daha fazla cam ve elektronik cihazlarınız için daha fazla elektrik söketi koyduk. Yolcu koltuğunun ebatlarını arttırırken operatör koltuğu kolçağının üzerine de FieldOffice* alanı yarattık. Yeni havalandırma sistemi: Şimdi havalandırma sistemini tavanla entegre hale getirdik. Bu yeni sistem %30 daha fazla hava üflerken operatör kulağına da daha az gürültü üretir. Gelişmiş Ses Sistemi: Yüksek kaliteli dört hoparlör ve güçlü bir subwoofer ile beğendiğiniz müzikleri daha önce sektörde hiç duymadığınız kalitede dinleyebilirsiniz. SCV kumanda kolları bağlantı uçları: Kullanımın kolaylaştırılması için SCV ve bağlantı uçları renk kodları ile birbirlerinden ayrılmıştır. Kabine entegre dış lambalar: Bu parlak fikir 360 lik aydınlatma ile gecenizi gündüz yapar. Opsiyonel olarak sunulan FieldOffice kalemleriniz, notlarınız, dökümanlarınız, kullanım ve bakım kılavuzlarınız için portatif bir saklama alanı sunar.

5 8R Serisi Traktörler 5 Kontrol Sizde Rahat olun ve parmak uçlarınız ile traktörü kontrol edebilmenin keyfini çıkartın. Yeni CommandArm konsol sayesinden çok çeşitli uygulamaları çok daha hızlı ve daha kolay yapabilirsiniz. ActiveSeat sektörün en sarsıntısız sürüş keyfini sunar. Yeni havalandırma sistemi sayesinde dört mevsim kabin içinde size bahar mevsimi gibi gelir. Yeni CommandCenter kontrol CommandCenter (Kumanda Ekranı) ile traktör uygulamalarını kontrol edebilir ve traktör performans verilerini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Opsiyonel John Deere ActiveSeat koltuk Tüm John Deere koltukları sağlam ve konforludur. Fakat opsiyonel ActiveSeat sıradışıdır. Bu koltuk 8R Serisi nde dikey hareketlerin %90 oranında sizi etkilemesini önler. Bu sistem konforu arttırken sağlığınızı da korur. Çok daha fazla saklama bölmesi Şimdi kullanıcı kılavuzlarınızı, ilk yardım kitinizi, ikaz reflektörünüzü, kişisel elektronik cihazlarınızı ve çok daha fazlasını çok kolay ulaşabileceğiniz bir pozisyonda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Tak-Çalıştır Cep telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız vb. elektronik cihazlarınızın şarjı ve çalıştırılması için elektrik prizler mevcut. Sayısı 10 u bulan bu prizler bu hassas cihazlarınız için güvenilir bir enerji kaynağı sunar. 1.5 litrelik malzeme tutucu ve saklama bölümü Çok amaçlı teyp yaşam tarzınızı kabin içerisine taşır. Opsiyonel olarak: CommandArm konsolundan kontrol edebilme, USB bağlantısı, MP3 oynatıcısı ve ipod kullanımı için harici ses girişi (AUX). Premium radyo paketinde Bluetooth özelliği. CommandView II Kabin: Operatör konforunda, kontrolün ve muazzam görüş açısının ulaştığı en son nokta. Mükemmel Ön Görüş Açısı Öne eğimli motor kaputu ve geniş görüş açısı işinizi her açıdan rahatlıkla takip edebilmenizi sağlar. Bu da size daha fazla güven ve rahatlık sağlar.

6 6 8R Serisi Traktörler Kontroller Her şey hazır: Yeni CommandArm Konsol 8R Serisi traktörleriyle arazi üzerinde gitmek daha çok şehirde arabayla gezintiye çıkmak gibi. Eşi benzeri görülmemiş bir kabin içi konforu ve işlevselliği mevcuttur. Her şeyin elinizin altında olması üretimi en yüksek seviyeye çıkarmak için en uygun yoldur. CommandCenter kumandası ile entegre edilmiş olan yeni CommandArm Konsol 8R Serilesini problemsiz kullanmayı sağlar. Renk kodlu SCVler kullanıcı dostudur. Göstergeler bir bakışta okunabilir. Özel, akıllı Total Equipment Control (itec) sistemi bir çok işletim fonksiyonunu aynı anda otomatikleştirmenizi sağlar. Yeni CommandArm Konsol Hidrolik, motor devri, vites seçimi, askı kolları, havalandırma ve radyo gibi traktör ve kabin fonksiyonlarının parmak uçlarınız ile kontrol edebilmenin keyfini çıkarın.

7 8R Serisi Traktörler 7 Traktör kontrolü: artık daha kolay Köşe Ekran, CommandCenter (Kumanda Merkezi) ve CommandArm Konsol kumandaları ISO uyumluluğu ile işlemleri kolay hale getirir. Tek yapmanız gereken kontrolü elinizin altında olan işe yoğunlaşmak. Artık ayarlama yapmak için sağ konsola bakmak zorunda değilsiniz! Tüm kumandaların mantıksal yerleşimi sayesinde operatör hataları asgariye indirilir ve traktörün kontrolü kolaylaştırılır. Yeni Köşe Ekran: Yeni tasarımı, ışıklandırılmış fonksiyonları ve renkli ekran özelliği ile bir bakışta tüm traktör bilgilerini rahatlıkla okuyabilirsiniz. Yeni CommandCenter (Kumanda Merkezi): Kumandalar özelliklerine göre gruplandırılmıştır: Tamamen entegre edilmiş 7 tam renkli geniş ekran Veri aktarımı için USB ISO terminal bağlantısı Yeni CommandArm Konsol: CruiseControl, itec sistemi, şanzıman ve PTO ayarları için kısayol tuşları Tüm arka bağlantı fonksiyonları için kısayol tuşları Klima kumandaları Ses sistemi kontrolleri Çift çeker (MFWD) kontrolü Aydınlatma sistemi kontrolü GreenStar 2600 Ekran size tek bir ekranda dört farklı özellik sunuyor : tüm rehberlik uygulamalarında tüm kontrol sizde olacak, ISOBUS uyumluluğu ve önceden tanımlı arazi dökümantasyonu üretkenliğinizi azami seviyeye yükseltir. Aynı zamanda bu ekran traktör performans monitörü olarak da kullanılabilir. Yeniden tasarlanmış ve ışıklandırılmış köşe ekran sayesinde kritik performans verilerini kolaylıkla okunabilir. Tamamiyle yenilenmiş CommandCenter (Kumanda Merkezi) CommandArm konsolu ile birleştirilmiştir ve ISOBUS sanal terminal özelliği vardır. Yeni CommandArm Konsol parmak uçlarıyla zahmetsiz kontrol imkânı sunar.

8 8 8R Serisi Traktörler Motor Çığır Açan Teknoloji : 9.0 L PowerTech Plus Motor İnanılmaz performans ve torka rağmen, yakıt tüketimi oldukça düşüktür. 9.0 L PowerTech motorunun inanılmaz performansı ve torku 8345R modelinde nominal motor devrinde 345 hp güç (Akıllı Güç Yönetimi ile 380hp ye kadar) üretimi sağlar. Dahası bu benzersiz motor yakıt tasarrufunda da bir ilke imza atıyor. Bu sayede işletim giderleri son derece düşük seviyede kalıyor. Başarının sırrı: Silindir başına dört valf 9.0 L Power Tech Plus motor maksimum performans için daha etkili şekilde çalışmayı sağlar. Değişken Geometrili Turbo (VGT) ve Yüksek Basınçlı Enjeksiyon Sistemi düşük devirdeki torku arttırırken değişken yük şartlarına hızlı karşılık vermeyi sağlar. Egzoz Gazı Sirkülasyonu (EGR) yakıt verimliliğini artırırken emisyonu azaltır. Yüksek kapasiteli VariCool soğutma sistemi ve Intercooler motor perfermansını arttırır. Kendinden basınçlı elektronik yakıt pompası sayesinde aksaklık süresini en aza indirilir. Hem ekonomik hem güçlü: Benzersiz yakıt tasarrufu Yüksek beygirgücü Yüksek tork artışı - %43 Düşük seviyeli emisyon

9 8R Serisi Traktörler 9 VariCool Soğutma Sistemi Kendini kanıtlamış VariCool soğutma sistemi kullanım verimliliğini artırır. Optimum hava sıcaklığını ayarlamak için gerektiğinde fan hızını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede motor yük değişikliklerine daha hızlı cevap verir ve gerektiğinde çok daha fazla güç artışı sağlanır (özellikle ağır çeki uygulamaları ve kuyruk mili uygulamalarında) Değişken Geometrili Turbo (VGT) düşük motor devrinde mükemmel tork ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlar. 767 mm çapındaki fan hava akışı ve motor ömrünü artırmak için hızını otomatik olarak ayarlar. Geniş radyatör motor soğutma kapasitesini arttırır. İkiye ayrılabilen radyatör bakım ve temizlemeyi daha kolay ve hızlı kılar. Güçlü 8R serisi traktörler hem yolda hem de tarlada tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek mükemmel traktörlerdir.

10 10 8R Serisi Traktörler Şanzıman Verimlilikte Lider: AutoPowr Şanzıman Açık bir şekilde, 8R Serisi traktörleri için AutoPowr şanzımanından daha iyi bir aktarma organı yoktur. 8R Serisi nde 50km/h hızda 1700 devirde ya da 40 km/h düşük hızda 1200 devirde daha fazla yakıt tasarrufu sağlarsınız. AutoPowr şanzıman daha düşük hızlarda daha fazla çekiş kuvveti sağladığı için operatörlerin birim zamanda daha fazla iş yapmasını mümkün kılar. İleri-geri mekik kolu hızınızı tekrar ayarlamadan debriyajsız ileri geri yön değiştirmenizi sağlar. Daha fazla çok yönlülük. Daha fazla konfor. Neden? Tüm yapmanız gereken her uygulama için maksimum yakıt tasarrufunu sağlayan AutoPowr şanzıman ayarlarını seçmek: 1.ayar PTO ve hidrolik uygulamalar için, 2.ayar ağır çeki uygulamaları için, 3.ayar nakliye ve hafif çeki uygulamaları için. AutoPowr şanzımanı tüm 8R Serisi traktörlerde opsiyonel olarak sunulmaktadır. AutoPowr şanzıman opsiyonu ile birlikte şanzıman ayarları CommanCenter (Kumanda Merkezi) da gösterilir. Bu sayede an be an traktör performansını bu ekrandan izleyebilirsiniz. AutoPowr Şanzımanın Avantajları: Daha iyi yakıt tasarrufu Sonsuz hız aralığı Kolay kullanım 50 km/h maksimum nakliye hızı

11 8R Serisi Traktörler 11 Düşük İşletim Maliyeti. Yüksek Üretkenlik. John Deere Otomatik PowerShift Şanzıman (16 ileri 5 geri vites) tarlada mükemmel performans sağlar. Değişken koşullara uyum sağlayabilmek için vites geçişini otomatik olarak yaparak yakıt tüketimini azaltır, üretkenliği artırır. Ayrıca, PowerShift Şanzımanda vites geçişleri sessiz ve sarsıntısızdır. Otomatik PowerShift şanzımanını kullanmak parmağınızı oynatmak kadar kolay. Otomatik PowerShift in faydaları: Güvenilir ve kullanımı kolay Gelişmiş vites kalitesi 42 km/h maksimum hız Otomatik PowerShift değişen koşullara uyum sağlamak için otomatik olarak vites küçültür.ayrıca, yastıkbaşı dönüşü boyunca da şanzıman hem motor devrini azaltır hem de vites küçültür.

12 12 8R Serisi Traktörler Performans Performans Yeni CommandCenter (Kumanda Merkezi) üzerindeki renklendirilmiş SCV kontrolleri ile hareket halindeyken arka hidrolik çıkışlarını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bu özellik havalı mibzer gibi hafif ekipmanların kontrolü için güvenilir bir çözümdür. Büyük dijital ekran akış hızını ve zamanını görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, iki yüksek kapasiteli hidrolik filtrelerin sadece 1500 saatte bir değiştirilmesi gerektiğini hatırlatalım! CommandCenter (Kumanda Merkezi), traktörünüzü yöneten hidrolik sistemlerin kontrolünü elinizde tutmanızı sağlar. Ekipman gereksinimlerine hızlı bir biçimde cevap verir. CAN kontrol sistemli CommandArm ve renk-kodlamalı SCV kontrolleri ile bu işlem oldukça kolaydır.

13 8R Serisi Traktörler 13 8R Serisi traktörlerinin artan ağırlık dağılımı ve yüksek kapasiteli arka bağlama tertibatı en ağır 3 noktadan askı sistemi kullanan ekipmanları kaldırmayı mümkün kılar. ISOBUS-Uyumlu ekipmanlarınızı CommandArm konsolundan kolaylıkla ve rahatlık kontrol edebilirsiniz. Çok Yönlülük : Kuyruk Mili Daha fazla iş yapabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sebeple, örneğin, 8R Serisi traktörleri ISOBUS hazırlıklı tak-çalıştır teknolojisi performansı arttırıyor. Sizi gelecekteki gelişmelere hazırlıyor ve ISO uyumlu araçlarınızı kontrol etmek için sadece tek bir göstergeye ihtiyacınız olduğundan, tasarruf etmiş oluyorsunuz. Tekerlekten bağımsız 1000 rpm kuyruk mili tüm 8R Serisi traktörlerinde standarttır. Çok fazla güç gerektiren ağır uygulamalar için 45 mm lik 20 dişli mil en iyisi. Ya da iki seçenekten birini seçebilirsiniz: 35 mm lik 6 dişli ( 540 devir ) 35 mm lik 21 dişli ( 1000 devir ) Düğmeli kuyruk mili kumandaları CommandArm konsoluna en uygun şekilde yerleştirilmiştir. AutoPowr şanzımanı ile birlikte, istikrarlı bir kuyruk mili performansı elde edeceksiniz.

14 14 8R Serisi Traktörler Servis/Destek Güleryüzlü servis : sizin için! 8R Serisi hızlı ve kolay günlük servis için tüm kritik fonksiyonlara ve parçalara çabuk ulaşmanızı sağlar. Servis noktalarına yer seviyesinde ulaşılır. Sıvı seviyelerini camdan yapılmış kanallar seyesinden gözlemleyebilirsiniz. Sıvı dolum kanalları ve gresleme noktaları elinizin altındadır. Motor hava filtreleri, kabin hava filtreleri ve diğer filtreler tamir takımı kullanmadan kontrol edilebilir ve değiştirilebilir. Bakım gerektirmeyen burç yatakları, yataklar ve tahrik milleri kolay ulabilmeyi sağlayacak şekilde en uygun yere yerleştirilmiştir. Tasarruf Edin. Daha Az Çaba Sarfedin. John Deer bayiniz, 8R Serisi traktörünüzün daima en iyi koşulda çalışmasına yardım edecektir. Bayiniz hızlı ve güvenilir teşhis için Service ADVISOR arıza teşhis sistemi kullanmaktadır. Bayilerimiz en kaliteli parçayı kullanırlar: Orijinal John Deere parçaları. Bayilerimiz güvenebileceğiniz uzmanlarla çalışırlar: John Deere tarafından eğitilmiş servis teknisyenleri. Operatör ve mal sahibi dostu: Kolay bakım ve ulaşım Uzun yağ değişim aralıkları Yüksek güvenirlik ve düşük maliyet JD orjinal parçalarının üstün kalitesi Kabin filtresini değiştirmek çok kolay iştir!

15 Teknik Özellikler MODEL 8245R 8270R 8295R 8320R 8345R MOTOR Tip John Deere PowerTech Plus, 4 valf, Değişken Geometrili Turbo (VGT), Intercooler, Egzoz Gaz Sirkülasyonu (EGR), Stage IIIA Nominal Güç (97/68 EC) 245 hp (180 kw) 270 hp (199 kw) 295 hp (217 kw) 320 hp (235 kw) 345 hp (254 kw) Azami Güç (97/68 EC) 268 hp (197 kw) 291 hp (214 kw) 322 hp (237 kw) 347 hp (256 kw) 378 hp (278 kw) Akıllı Güç Yönetimi - IPM ile Nominal Güç (97/68 EC) 280 hp (206 kw) 305 hp (224 kw) 330 hp (243 kw) 355 hp (261 kw) 380 hp (280 kw) Akıllı Güç Yönetimi - IPM ile Azami Güç (97/68 EC) 285 hp (210 kw) 312 hp (229 kw) 339 hp (249 kw) 366 hp (269 kw) 392 hp (288 kw) Silindir Sayısı / Hacmi 6/9 litre 6/9 litre 6/9 litre 6/9 litre 6/9 litre Yakıt Enjeksiyon ve Kontrol Sistemi Yüksek basınçlı CommonRail ile tam elektronik enjeksiyon yönetimi, elektronik tekli enjeksiyon kontrolü Anma Devri Soğutma Fanı Tahrik Sistemi VariCool - Değişken Hızlı Fan Tahrik Sistemi Yakıt tankı kapasitesi 681 litre 681 litre 681 litre 681 litre 681 litre 8R Serisi Traktörler 15 ŞANZIMAN Otomatik PowerShift Hız Aralığı Otomatik Vites Geçişleri AutoPowr (opsiyonel) PTO - Kuyruk Mili PTO Debriyajı PTO Devreye Alma PTO Devri (Standart) PTO Devri (Opsiyon) Tam otomatik vites geçişleri ile 16 ileri - 5 geri tam PowerShift hızları & FieldCruise Control 8 tarla çalışma hızı kademesi km/sa ileri, km/sa geri Gaz pedalı konumuyla & yükle & tarla uygulamalarıyla ilişkilendirilmiş otomatik vites geçişleri Tam elektronik AutoClutch motor ve şanzıman kontrollü sonsuz değişken otomatik şanzıman Bağımsız yağ soğutmalı çoklu disk Elektro-hidrolik kumandalı ve frenlemeli. Arka çamurluk üzerine konumlandırılmış düğmeler ile de kontrol edilebilir d/d 1000 d/d HİDROLİK SİSTEM Tip Basınç ve debi kontrollü yük hassasiyetli Maksimum debi 227 l/d Standart SCV Adedi 4 adet (8 çıkış) 4 adet (8 çıkış) 4 adet (8 çıkış) 4 adet (8 çıkış) 4 adet (8 çıkış) 3 NOKTA ASKI SİSTEMİ & ÖN ASKI SİSTEMİ Kategori Cat IIIN/III Cat IIIN/III Cat IIIN/III Cat IVN/III Cat IVN/III Tip Elektro-hidrolik kumandalı, elektronik alt kol hassiyeti, çamurluk üzeri kontrol düğmeleri ile dışarıdan kontrol imkânı Maksimum kaldırma kapasitesi (kg) Ön Askı Sistemi Opsiyon Opsiyon Opsiyon Opsiyon Opsiyon KABİN ve ÖN AKS CommandView II Kabin CommandView II Kabin CommandView II Kabin CommandView II Kabin Deluxe CommandView II Kabin Tip Ayarlanabilir sağ kolçaklı ComfortCommand havalı koltuk yanal haraketli Kumanda Ekranı CommandARM Kolçak Üzeri Kontroller ile entegre CommandCenter Ekranı Klima / Havalandırma Kabin tavanına konumlandırılmış manuel klima kontrolleri. Opsiyonel CommandArm'dan kontrollü Otomatik İklim Kontrol Sistemi Ön Aks Süspansiyonu (Opsiyon) Bağımsız Ön Aks Süspansiyonu (ILS - Independent Link Suspension) Dış Aynalar Sağ ve sol kabin içinden kontrollü elektrikli aynalar TARIMSAL YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ Opsiyonlar: Xenon Far Kiti, John Deere Active Seat, Otomatik Klima *John Deere bu tablolarda verilen özelliklerde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. GreenStar AutoTrac Eller Serbest Tam Otomatik Dümenleme Sistemi Kullanımına Hazır ÖLÇÜLER VE AĞIRLIKLAR Genişlik x Yükseklik x Uzunluk (m) 2,48 x 3,06 x 5,59 2,48 x 3,06 x 5,59 2,48 x 3,06 x 5,59 2,48 x 3,06 x 5,59 2,48 x 3,06 x 5,59 Ortalama Boş Ağırlık (ağırlıksız, yakıt deposu tam dolu) 1300 ÇiftÇeker Aksı ile (kg) ÇiftÇeker Aksı ile (kg) Bağımsız Aks Süspansiyonu (ILS) ile (kg) Dingiller Arası Mesafe 1300 ÇiftÇeker Aksı ile (mm) ÇiftÇeker Aksı & ILS ile (mm)

16 Dünya standartlarında satış ve satış sonrası hizmet İş satış sonrası hizmete geldiğinde John Deere in güvenilir bayileri rakipsizdir. Makinanız ister kritik bir parçaya ihtiyaç duysun, ister düzenli bir bakım, isterse de acil tamir Endişe etmeyin. Bayiniz bu ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için her zaman hazırda beklemektedir. Hangi güçte ve özellikte makinaya ihtiyaç duyduğunuz bizim için sorun değil. İşlerinizin üstesinden başarıyla gelebilmeniz için bayilerimizde size en uygun ürün ve kaliteli hizmet bulunmaktadır. Özetle - Türkiye geneline yayılmış servis ağı ihtiyaç duyduğunuz anda ve ihtiyaç duyduğunuz yerde yanınızda 24-saat çalışan sistemlerimiz sayesinde kolay parça siparişi ve temini Benzersiz ürün bilgisi Yetkili Bayi Bu broşür dünya çapında kullanım için hazırlanmıştır. Genel bilgi, resim, açıklama, finans, kredi, sigorta, ürün opsiyonu ve aksesuarlar tüm bölgelerde mevcut olmayabilir. LÜTFEN DETAYLAR İÇİN EN YAKIN JOHN DEERE BAYİSİNE BAŞVURUNUZ. John Deere bu broşürde belirtilen ürünlerin özellik ve dizaynında haber vermeksizin her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. John Deere yeşil ve sarı renkleri, sıçrayan geyik sembolü ve JOHN DEERE, Deere&Company nin ticari markasıdır. YY TR 1/11

7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile

7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile 7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile 2 7030 Waterloo Serisi Yere Sağlam Basın Hem tarla hem de yol koşullarında 7030 Waterloo

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Düşük Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Yeni John Deere

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Alçak Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Katlanabilir Aynalar

Detaylı

NEW HOLLAND TT4 Serisi

NEW HOLLAND TT4 Serisi NEW HOLLAND TT4 Serisi tt4.50 tt4.55 tt4.65 Gelişmiş özellikler ve seçkin konforun yeni temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen

Detaylı

Yeni 5GF Serisi Bağ-Bahçe Traktörleri 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC)

Yeni 5GF Serisi Bağ-Bahçe Traktörleri 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC) Yeni 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC) 2 - Giriş 3 Her türlü zorlu arazinin hakimi siz olun! Çok amaçlı bağ ve bahçe traktörü Eğer kaliteden ve performanstan hoşlanıyorsanız yeni 5GF modellerinden

Detaylı

NEW HOLLAND. TR6 Serisi

NEW HOLLAND. TR6 Serisi NEW HOLLAND TR6 Serisi New Holland markası, çiftçilerimizden aldığı desteği kendi tecrübesi ile birleştirerek yüksek teknolojiye sahip traktörler üretiyor. NEW HOLLAND TR6 Serisi TR6 Serisi 4 Silindirli

Detaylı

Keşke Kelimesini Unutun!

Keşke Kelimesini Unutun! OPTUM CVX Serisi Keşke Kelimesini Unutun! Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin

Detaylı

Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez

Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez FARMALL C Serisi Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez COMMON RAİL MOTORLARIN AVANTAJLARI Düşük motor devrinde maksimum performans Düşük yakıt tüketimi Düşük ses seviyesi Daha az

Detaylı

T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115

T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115 NEW HOLLAND T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115 Hi-Lo & Electro Command Düşük yakıt sarfiyatı Yüksek tork Uzun ömürlü motor Çevre dostu *T5.95 sadece EC modellerinde bulunmaktadır. Comman Rail Motor ile, Daha

Detaylı

95 C 99 HP 105 C 107 HP 115 C 114 HP İL MOTORLARIN

95 C 99 HP 105 C 107 HP 115 C 114 HP İL MOTORLARIN FARMALL C Serisi Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez Case IH Farmall C serisi traktörlerde sunulan silindirli F5C motorlar; yenilikçi tasarımlarıyla güç ve ekonomiyi bir araya getirmektedir.

Detaylı

NEW HOLLAND. TDS Serisi

NEW HOLLAND. TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi New Holland TDS Serisi tüm modellerinde standart olarak sunulan turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip motorlar sayesinde yüksek performans yakıt ekonomisi

Detaylı

TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75

TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75 TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75 Gelişmiş Özellikler ve Seçkin Konforun Yeni Temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen vitesi

Detaylı

NEW HOLLAND. TTB Serisi

NEW HOLLAND. TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi Türk çiftçisinin bahçe segmentindeki vazgeçilmezi TTB Serisi, yenilenmiş Tier3 emisyon değerine sahip turbo-intercooler motoruyla artık daha da performanslı...

Detaylı

Yeni 1470-1570 Biçerdöverler. Daha Fazlası İçin...

Yeni 1470-1570 Biçerdöverler. Daha Fazlası İçin... Yeni 1470-1570 Biçerdöverler Daha Fazlası İçin... 2 1470 / 1570 Serisi Biçerdöverler Daha Fazla Kalite Daha Fazlası için... Yeni hidrolik ve dümenleme sistemi, yeni elektrik sistemi, yeni sap parçalıyıcı

Detaylı

Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC)

Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC) Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC) 2 6D Serisi Traktörler Giriş 6D Serisi Traktörler Kabin Konforu ve Kontroller 3 Gücün en ekonomik hali! Harekete hazır Çok

Detaylı

Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300

Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300 Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300 XERION 5000 / 4500 / 4000 TRAC / TRAC VC 2 0 7 4 8 3 5 6 9 Mercedes-Benz Motor OM 47 LA 5 Şase (XERION 5000 / 4500), maks. 530/490 bg OM 470 LA (XERION

Detaylı

6030 Premium Serisi Traktörler 100-155 hp (74 114 kw) (97/68 EC) 115-180 hp (85 132 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile

6030 Premium Serisi Traktörler 100-155 hp (74 114 kw) (97/68 EC) 115-180 hp (85 132 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 6030 Premium Serisi Traktörler 100-155 hp (74 114 kw) (97/68 EC) 115-180 hp (85 132 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile 2 6030 Premium Serisi Traktörler Sunum İçindekiler Sunum...2-3 Premium Konsepti...4-5

Detaylı

TEKNİK VERİLER TIGER 55 (2WD) 65 (2WD)

TEKNİK VERİLER TIGER 55 (2WD) 65 (2WD) Ürün Gamı TIER III HRT yeni nesil motor 12+3 vites Sürüngen vites 540-540ECO PTO 3.000kg hidrolik kaldırma kapasitesi Kabin seçeneği Üstün manevra kabiliyeti Performans ve yakıt ekonomisi TIGER 55 65 (2WD)

Detaylı

DEUTZ-FAHR 4E Serisi

DEUTZ-FAHR 4E Serisi DEUTZ-FAHR 4E Serisi YENİ 4E SERİSİNİN FARK YARATAN ÖZELLİKLERİYLE TANIŞIN DAİMA DAHA FAZLASINI İSTE! 4E Serisi 4050E 4055E 4065E 4075E 4080E Maksimum Güç Hp/kW 50/36,8 62/46,2 72/53,7 82/61,1 80/59,7

Detaylı

NEW HOLLAND. 56s Serisi

NEW HOLLAND. 56s Serisi NEW HOLLAND 56s Serisi NEW HOLLAND 56s Serisi Yılların vazgeçilmeyen bir klasiği haline gelen 56s Serisi, yenilenmiş Tier 3 emisyon değerine sahip motoruyla, atalarından aldığı mirası geleceğe taşıyor.

Detaylı

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi NEW HOLLAND T8 Auto Command Serisi Yeni T8 AC Serisi, Sahip olduğu yeni ve en son teknolojiye sahip Tier 4B SCR motorları ile kendi sınıfında gücün ve ekonominin simgesi olmaya devam etmektedir. T8 AC

Detaylı

NEW HOLLAND. TTJ Serisi

NEW HOLLAND. TTJ Serisi NEW HOLLAND TTJ Serisi Adını geçmişten, gücünü gelecekten alan yeni TT Junior Ülkemizde ve dünyada bağ ve bahçe tarımı gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. New Holland markası olarak bu doğrultudaki gelişmeleri

Detaylı

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere...

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni PUMA Serisi Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni Case IH Puma Serisi traktörlerde kullanılan yeni nesil common rail motorlar, gücü ve ekonomiyi bu güne kadar üretilmiş olan en

Detaylı

A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA

A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA Sektörün en geniş kabini, yüksek verimli klima, maksimum konfor Traktörün ortasına yerleştirilmiş kabin Kullanımı son derece kolay kontrol paneli ve renkli

Detaylı

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw SD130 Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw Santrifüj gücü Yüksek santrifüj gücü ile yüksek silindir ağırlığının birleşimi, mükemmel sıkıştırmayı kolaylaştırır ve malzeme hedef derinliğine daha az geçişte

Detaylı

6030 Serisi Traktörler 95-155 hp (70-114 kw) (97/68 EC)

6030 Serisi Traktörler 95-155 hp (70-114 kw) (97/68 EC) 6030 Serisi Traktörler 95-155 hp (70-114 kw) (97/68 EC) 2 6030 Serisi Traktörler İçindekiler Sunum...2-3 Kabin/Konfor...4-5 Motor...6-7 Şanzıman...8-9 Hayvancılık Uygulamaları...10-11 Servis/Destek...12-13

Detaylı

MAGNUM 280 CVX. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip. Ekipman kullanımında sınırları kaldıran Case IH.

MAGNUM 280 CVX. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip. Ekipman kullanımında sınırları kaldıran Case IH. MAGNUM CVX Serisi Daha Fazla Verim Daha Fazla Güç ve Performans Daha Fazla Ekonomi MAGNUM 280 CVX MAGNUM 310 CVX MAGNUM 340 CVX MAGNUM 380 CVX Daha fazlasını isteyenlerin markası Case IH Magnum CVX Serisi

Detaylı

Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi

Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi Sahip Olduðunuzla Gurur Duyacaks n z... Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi Farmall U ve Farmall U Pro Güç ve Konfor Bir Arada 2 ayrı beygir seçeneði bulunan Farmall U ve Farmall U Pro serisi gücün,

Detaylı

Yeni John Deere W & T & C Serisi Biçerdöverler

Yeni John Deere W & T & C Serisi Biçerdöverler Yeni John Deere W & T & C Serisi Biçerdöverler 2 600R Serisi Tabla Üstün 600R serisi tabla Yüksek kapasiteli bıçak tahriği dairesel hareketi eksenel harekete titreşimsiz çevirir. 80 hp gücündeki elektro-hidrolik

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Yeni 7R Serisi Traktörler 247 319 hp (182-235 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 7R Serisi Traktörler 247 319 hp (182-235 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 7R Serisi Traktörler 247 319 hp (182-235 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 7R Serisi Traktörler Giriş 7R Serisi Traktörler 3 Hepsi bir arada! Sahip olduğunuz araziden hergün en iyi şekilde

Detaylı

TR5 Serisi TR5.105 TR5.115

TR5 Serisi TR5.105 TR5.115 TR5.105 TR5.115 MOTOR YÜK UYGULANDI Motor Hızı New Holland TR 5 serisi, 2 farklı model seçeneği ile Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor. TR5 Toparlanma Noktası Tier 3 Traktörler Motor Hız Düşüşü GELİŞTİRİLMİŞ

Detaylı

Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler.

Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler. Tüm John Deere makineleri sektördeki en güçlü bayi ağı sayesinde, kaliteli ve güvenilir satış, servis ve yedek parça hizmetiyle desteklenir. John Deere in eğitimli teknisyenleri en iyi hizmeti verebilmek

Detaylı

NEW HOLLAND. TT Serisi

NEW HOLLAND. TT Serisi NEW HOLLAND TT Serisi NEW HOLLAND TT Serisi Türk çiftçisi taraf ndan en çok tercih edilen serilerinden biri olan TT Serisi, 50 HP, 55 HP, 65 HP ve 72 HP güçlerindeki geniş ürün yelpazesiyle yeni, ekonomik

Detaylı

Boyutlar. Teknik Özellikler

Boyutlar. Teknik Özellikler Boyutlar Teknik Özellikler Tanım 1.1 Üretici HYUNDAI 1.2 Model 1.3 Yürüyüş türü: elektrik, dizel, benzin, gaz, manuel Elektrikli Elektrikli Elektrikli 1.4 Operasyon tipi : el, yaya, ayakta, oturarak, sipariş

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş 8R Serisi Traktörler 3 Geleceğe Doğru Yol Alın En iyisini aldık ve onu daha iyi yaptık

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

600MG Model Mercedes-Benz OM 926 LA (FAZ III A) Tip 4 zamanlı, turbo şarjlı, direk enjeksiyonlu, intercooler su soğutmalı dizel motor Silindir sayısı 6 Sıra Piston Çapı ve Stroku 106 mm x 136 mm Motor

Detaylı

Konfor, ferahlık ve rahatlık

Konfor, ferahlık ve rahatlık Konfor, ferahlık ve rahatlık Pratik kapılar yana kayıp açıldığında geniş bir çalışma alanı sizi bekliyor. Geniş mesafe dolayısıyla rahat biniş-iniş ve esnek koltuk kapasitesi seçenekleri. 540mm Sınıfının

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

Marka, Model PERKINS Tip 1104D - 44TA dizel motor Emisyon Sınıfı Faz III - A (Tier 3) Silindir Adedi 4 adet sıra Çap x Strok 105 x 127 mm Hacim 4.400 cc Max. Güç 74,5 kw, 100 hp (2200 d/dk) Max. Tork 410

Detaylı

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı...

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı... SAFİR ve SAFİR VIP Yolculuk Keyfinin Tanımı... Safir VIP ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını değiştiriyor

Detaylı

EKSKAVATÖR. John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3. Gücü Uzaklarda Aramayın...

EKSKAVATÖR. John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3. Gücü Uzaklarda Aramayın... EKSKAVATÖR John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3 Gücü Uzaklarda Aramayın... ÖZELLİKLER Kontrol Valfi Arm, bom ve dönüş hareketleri kontrol

Detaylı

Performans için tasarlandı... kalıcılık için üretildi

Performans için tasarlandı... kalıcılık için üretildi ve Yük Dengeli Forkliftler 4 Tekerli, Pnömatik Lastikli 4,0 5,5 ton FD/FG40N FD/FG45N FD/FG50N FD/FG55N Performans için tasarlandı... kalıcılık için üretildi 4 ve 5 ton kapasiteli forkliftlerimiz zor şartlarda

Detaylı

5E Serisi Traktörler 49-93 hp Nominal Motor Gücünde (97/68 EC)

5E Serisi Traktörler 49-93 hp Nominal Motor Gücünde (97/68 EC) 5E Serisi Traktörler 49-93 hp Nominal Motor Gücünde (97/68 EC) 2 5E Serisi 3 ve 4 silindirli Traktörler Giriş 5E Serisi 3 ve 4 Silindirli Traktörler 3 Sizin için, hergün daha fazlasını yapıyoruz Yeni 5E

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Transmisyon. transmisyon. sağlanmaktadır. sağlanmaktadır. sunulmaktadır.)

Transmisyon. transmisyon. sağlanmaktadır. sağlanmaktadır. sunulmaktadır.) Yeni JXC Serisi ve Üstün Özelliklerin Harmanlanmış Hali ve Üstün Özelliklerin Harmanlanmış Hali ve performansın önde gelen isimlerinden ve performansın önde gelen isimlerinden olanolan 55 HP, 65 ve HP

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

85-95 HPMF MASSEY FERGUSON DAN

85-95 HPMF MASSEY FERGUSON DAN 4700 85-95 HPMF MASSEY FERGUSON DAN 02 www.masseyferguson.com.tr Page 04 MF 4700 e giriş Page 05 Dünyanın yeni ağır hizmet traktörleri Page 06 Her türlü görevin üstesinden gelebilecek yeni gövde yapısı

Detaylı

EW 100. EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun. Tekerlekli Ekskavatörler

EW 100. EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun. Tekerlekli Ekskavatörler EW 100 Tekerlekli Ekskavatörler EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun 10 tonluk mobil ekskavatör EW100, güçlü bir çıkış, düşük yakıt tüketimi ve özellikle kullanıcı dostu özellikleriyle göz doldurur.

Detaylı

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi Güç İhtiyacınız Olan Her Zaman Her Yerde Seyyar kompresörlerin tek görevi vardır: ihtiyaç olan yerde ve zamanda

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

Ürün Gamı 2013. www.johndeere.com.tr

Ürün Gamı 2013. www.johndeere.com.tr Ürün Gamı 2013 www.johndeere.com.tr 2 5E SERİSİ 5050E / 5055E / 5065E / 5075E / 5083E / 5093E MODEL 5050E 5055E 5065E 5075E 5083E 5093E (2WD/4WD) (2WD/4WD) (2WD/4WD) (2WD/4WD) (4WD) (4WD) John Deere 3029T,

Detaylı

432F2. Caterpillar 432F2 Bekolu Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

432F2. Caterpillar 432F2 Bekolu Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-11086 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4281-5274 mm 432F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

5E Serisi Traktörler 55 93 HP arası 3 ve 4 silindirli traktörler

5E Serisi Traktörler 55 93 HP arası 3 ve 4 silindirli traktörler 5E Serisi Traktörler 55 93 HP arası 3 ve 4 silindirli traktörler 1114114_5E_Serie.indd 1 30.11.2011 15:33:32 Uhr 2 5E Serisi 3 ve 4 silindirli Traktörler Giriş Sizin için, hergün daha fazlasını yapıyoruz

Detaylı

NEW HOLLAND. T6000 Serisi

NEW HOLLAND. T6000 Serisi NEW HOLLAND T6000 Serisi Kaliteyi her zaman ön planda tutan New Holland markası, T6000 serisi traktörleri güvenilirliği göz ardı etmeden son teknolojiyi kullanarak üretmektedir. T6000 serisinde, dayanıklılık

Detaylı

AVENUE LF CNG Keyifli Yolculuklar...

AVENUE LF CNG Keyifli Yolculuklar... AVENUE LF CNG Keyifli Yolculuklar... Yolculuklar Avenue LF CNG ile daha keyifli Doğalgazla çalışan Avenue LF CNG, çevreci özelliğinin yanı sıra güçlü ısıtma-soğutma sistemi ve ergonomik koltukları ile

Detaylı

M642 TEKNİK ÖZELLİKLER

M642 TEKNİK ÖZELLİKLER MOTOR M642 TEKNİK ÖZELLİKLER İmalatçı Firma : PERKINS Model : 1104D-44AT (Tier-3A) Euro IIIA Azami Gücü : 74.5 kw / 99 HP (ISO/TR 14396) Silindir Hacmi : 4.4. lt. Silindir Sayısı : 4 Silindir Çapı : 105

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler hp ( kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 299 409 hp (220 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.55 ~ 2.20 m3. The global power...

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.55 ~ 2.20 m3. The global power... Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: 34.000 kg ~ 36.500 kg Kova ISO/SAE: 1.55 ~ 2.20 m3 The global power... Yeni motor, Avrupa Birliği III A standartlarına uygun olmakla birlikte, EPA Tier

Detaylı

Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. Güç Yönetim Sistemi.

Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. Güç Yönetim Sistemi. Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. 69 dba ya düşürülmüş sessiz kabin içi. Kontrol kolayl ğ sağlayan kumanda kollar. Güç Yönetim Sistemi. Tamamı yüksek verim sağlayan modelleriyle

Detaylı

NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi

NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi t4.75f/n/v t4.85f/n/v t4.95f/n/v Bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış, her biri kendi alanının uzmanı modellerimizle tanışın New Holland T4 F/N/V serisi traktörler kompakt

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic İlan no: 234366 Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic Sahibinden SAHİBİNDEN 2011 BRAVO 1.6 MJET DYNAMIC PLUS DİZEL OTOMATİK 42.500 TL İlan tarihi: 10 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Ürün Gamı 2012. www.johndeere.com.tr

Ürün Gamı 2012. www.johndeere.com.tr Ürün Gamı 2012 www.johndeere.com.tr 2 5E SERİSİ 5050E / 5055E / 5065E / 5075E / 5083E / 5093E MODEL 5050E (2WD/4WD) 5055E (2WD/4WD) 5065E (2WD/4WD) 5075E (2WD/4WD) 5083E (4WD) 5093E (4WD) John Deere 3029T,

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

CBF25 - CBF25S - CBF25G CBF25Q - CBF25B - CJF10 Teknik Özellikler

CBF25 - CBF25S - CBF25G CBF25Q - CBF25B - CJF10 Teknik Özellikler CBF25 - CBF25S - CBF25G CBF25Q - CBF25B - CJF10 Teknik Özellikler Manuel Transpalet 2,5 (1,0) ton Manuel Transpalet Manuel transpalet malzeme istiflemede hiç şüphesiz en temel ve gerekli araçtır. On yıl

Detaylı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74.5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-10 900 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4353-5330 mm 434F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ

PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ PAZARLAMA BÜLTENİ: YENİ MF 5600 SERİSİ Değerli bayilerimiz, Yeni MF 5600 Serisi traktörlerimiz olan MF 5611, MF 5612 ve MF 5613 ü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Detaylı

Hyundai Dizel Forkliftler. *Fotoğrafta opsiyonel donanım bulunabilir.

Hyundai Dizel Forkliftler. *Fotoğrafta opsiyonel donanım bulunabilir. Hyundai Dizel Forkliftler Memnuniyetiniz Önceliğimizdir! Hyundai 9 serisi yeni dizel forkliftleri sunar. Yeni tasarım 4 tekerlekli forkliftler operatörlere konforlu bir sürüş deneyimi, arttırılmış verimlilik

Detaylı

Motor Gücü : 270 kw / 367 Hp Çalışma Ağırlığı: 48.000 kg ~ 49.500 kg Kova ISO/SAE: 2.20 ~ 3.10 m3. The global power...

Motor Gücü : 270 kw / 367 Hp Çalışma Ağırlığı: 48.000 kg ~ 49.500 kg Kova ISO/SAE: 2.20 ~ 3.10 m3. The global power... Motor Gücü : 270 kw / 367 Hp Çalışma Ağırlığı: 48.000 kg ~ 49.500 kg Kova ISO/SAE: 2.20 ~ 3.10 m3 The global power... Yeni motor, Avrupa Birliği III A standartlarına uygun olmakla birlikte, EPA Tier III

Detaylı

John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR

John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR Emiş ve Sepet Sistemi Yüksek kapasite emiş, geniş hacimli sepet ve hızlı boşaltma sistemi. Yüksek Kapasite, Hızlı Boşaltma

Detaylı

AVENUE LF KÖRÜKLÜ. Konforlu ve Keyifli...

AVENUE LF KÖRÜKLÜ. Konforlu ve Keyifli... AVENUE LF KÖRÜKLÜ Konforlu ve Keyifli... Konforlu ve keyifli... TEMSA nın Adana daki Ar-Ge merkezinde geliştirilen, çevreci motoru, yakıt tasarrufu, düşük işletme giderleri ve üstün teknolojik özellikleriyle

Detaylı

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı...

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı... OPALİN CITY Ulaşımın Yeni Starı... Beklentilerin çok ötesinde... Toplu taşımacılık sektöründe sürekli artan beklentilere en iyisini üreterek cevap veren Temsa, bu kez de Opalin City ile yolculuk keyfini

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

MİNİ EKSKAVATÖR. ViO57U. 5325/5395 kg

MİNİ EKSKAVATÖR. ViO57U. 5325/5395 kg MİNİ EKSKAVATÖR 5325/5395 kg KOMPAKTLIK Universal gerçek bir sıfır kuyruk dönüşlü makinedir: ne arka ağırlık ne de üst şasenin ön kısmı paletlerin genişliğini geçmez. Tasarım ilkeleri:, çok fonksiyonellik,

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı...

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı... PRESTİJ SD Rahatlığın Tanımı... Tasarruflu... Kısa ve orta mesafe taşımacılık alanında, personel taşımacılığı, transfer turları, VIP taşımacılığı ve özel turlara uygun olarak üretilen Prestij SD, konforu

Detaylı

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.91 ~ 2.20 m3. The global power...

Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: kg ~ kg Kova ISO/SAE: 1.91 ~ 2.20 m3. The global power... Motor Gücü (Net): 202 kw ( 271 Hp) Çalışma Ağırlığı: 36.100 kg ~ 38.200 kg Kova ISO/SAE: 1.91 ~ 2.20 m3 The global power... Yeni motor, Avrupa Birliği III A standartlarına uygun olmakla birlikte, EPA Tier

Detaylı

302.7D CR. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5.

302.7D CR. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5. 302.7D CR Mini Hidrolik Ekskavatör Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5.890 lb Kompakt Boyutlar Daha az hasar Operatörde güven Daha fazla üretkenlik

Detaylı

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım...

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım... MD9 LE Ayrıcalıklı Ulaşım... Ayrıcalıklı ulaşım... Alçak tabanlı girişi, modern tasarımı ve ferah iç hacmiyle yolculuğun standartları değişiyor. Fark yaratıyor... Bilinen tüm standartları yükselten, teknik

Detaylı

Şahsi ve Sportif. Hoverjet. Hoverjet GT. Hoverstar LC. Hoverstar Sportsman. Hovertour 700. Karşılaştırma Tablosu

Şahsi ve Sportif. Hoverjet. Hoverjet GT. Hoverstar LC. Hoverstar Sportsman. Hovertour 700. Karşılaştırma Tablosu Şahsi ve Sportif Hovercraftlar Kimsenin gidemediği yerlere giderek maceraya bugün başlayın! Hoverjet Hoverjet GT Hoverstar LC Hoverstar Sportsman Hovertour 700 Karşılaştırma Tablosu Hoverjet Özellikleri

Detaylı

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw DD25B VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw 360 görüş sahası En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde

Detaylı

TOURMALİN. Her Şehre Yakışır...

TOURMALİN. Her Şehre Yakışır... TOURMALİN Her Şehre Yakışır... Her şehre yakışır... Orta mesafe seyahatlerin vazgeçilmezi olan Tourmalin, tasarım, güvenlik, konfor, bagaj kapasitesi ve teknolojik donanımları ile müşterilere %100 memnuniyet

Detaylı

Dizel Forkliftler FD18 - FD25 - FD30 - FD35 FD50 - FD70 - FD100. Geniş Satış Sonrası Ağı. Düşük İşletme Maliyeti. Güçlü Performans

Dizel Forkliftler FD18 - FD25 - FD30 - FD35 FD50 - FD70 - FD100. Geniş Satış Sonrası Ağı. Düşük İşletme Maliyeti. Güçlü Performans Geniş Satış Sonrası Ağı Düşük İşletme Maliyeti Güçlü Performans Kolay ve Güvenli Kullanım Rahat ve Ergonomik Forkliftler FD18 - FD25 - FD30 - FD35 FD50 - FD70 - FD100 Dünyaca Tanınmış Bir Marka... ~ Tayvan

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi

Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi Caria Serisi ürünleri tasarlarken aklımızda tek bir şey vardı: Minimum kullanıcı müdahelesi Artık yeni nesil Caria serisi kazanlar eskisinden daha fazla konfor

Detaylı

Yeni 6R Serisi Traktörler 129 249 hp (95-183 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 6R Serisi Traktörler 129 249 hp (95-183 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 6R Serisi Traktörler 129 249 hp (95-183 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 6R Serisi Traktörler Giriş Yönünüzü ayarlayın! John Deere in en başarılı kompakt traktör serisi olan 6000 Serisi

Detaylı

DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ!

DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ! DAKAR RUHUNUN VÜCUT BULMUŞ HALİ! Tasarım ilhamı tamamen CRF450 RALLY yarış motosikletinden alınan CRF250 RALLY, arka ABS iptal seçeneği, çok fonksiyonlu dijital gösterge paneli, 10 litrelik yakıt tankı

Detaylı

HUSQVARNA YOL VE ASFALT KESME NELERİ 2010

HUSQVARNA YOL VE ASFALT KESME NELERİ 2010 HUSQVARNA YOL VE ASFALT KESME MAKİNELER NELERİ 2010 Patentli Elektronik Takip Sistemi kesim yaparken sviçe bir dokunuşta, operatörüne her zaman doğru ayarlama ve ölçme izini verir. Patentli Güç Aktarım

Detaylı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Sahibinden GERÇEK TİTANYUM X. İlan no: 246903 İlan detayları 43.499 TL 03 Oca 2016 43.499 TL 09 Eki 2015 43.000 TL 04 Eki 2015 43.750 TL HATASIZ.BOYASIZ.DEĞİŞ

Detaylı