Sayın İlgili, CONTRUST KONGRE ORGANİZASYON

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sayın İlgili, CONTRUST KONGRE ORGANİZASYON"

Transkript

1

2 Sayın İlgili, Ekte 9. Ulusal Genç Yaşam Kongresi ile ilgili sponsorluk aktiviteleri, stand alanı kural ve bilgilerini içeren sponsorluk dosyasını bilgilerinize sunarız Ekim 2015 tarihleri arasında Cratos Premium Hotel Girne / Kıbrıs ta düzenlenmesi kararlaştırılmış olan Kongre'ye Türkiye nin her yöresinden konu ile ilgilenen hekimlerin katılımı beklenmektedir. Kongre bu alanda faaliyet gösteren ilaç, tıbbi teçhizat ve kitap firmalarının hedefledikleri kitleye ulaşacakları geleneksel bir organizasyon olma özelliğini taşımaktadır. Kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, CONTRUST KONGRE ORGANİZASYON

3 Genel Bilgiler KONGRE TARİHİ Ekim 2015 KONGRE MERKEZİ Cratos Premium Hotel Girne - Kıbrıs TAHMİNİ KATILIMCI SAYISI 350 KONGRE ÖN PROGRAM 15 Ekim 2015 Otele Girişler 16 Ekim 2015 Oturumlar 17 Ekim 2015 Oturumlar 18 Ekim 2015 Oturumlar ve Kapanış KONGRE RESMİ İNTERNET SİTESİ KONGRE DİLİ Kongre dili Türkçe dir. KAYIT VE DANIŞMA Kayıt ve danışma masaları Ekim 2015 günleri arasında 08:30 19:00 arası açık olacaktır.

4 KONGRE KAYIT BİLGİLERİ Kayıt Tipi Erken Kayıt 29 Mayıs 2015 öncesi Geç Kayıt 29 Mayıs 2015 sonrası Uzman / Asistan 200 Euro 250 Euro Refakatçi 75 Euro 125 Euro Firma 75 Euro 125 Euro Günlük 50 Euro 50 Euro Kurs Kayıt 50 Euro 50 Euro Kongre bilimsel toplantılarına kouşmacı ve dinleyici olarak katılacakların, refakatçilerin veya ürün tanıtımcısı olarak katılmak isteyen herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt ücretine dahil olan hizmetler; - Tüm bilimsel oturum ve aktivitelere katılım hakkı. - Firmaların düzenlediği sergi ve stand alanları izleme ve aktivitelere katılma. - Açılış kokteyli ve gala yemeği. - Programda belirtilmiş olan öğle yemekleri ve kahve molaları. - Kongre dokümanları; çanta, program kitabı, yaka kartı, katılım sertifikası, kongre bildiri CD si. - Kayıt ücretlerine KDV ilave edilecektir.

5 KONAKLAMA BİLGİLERİ CRATOS PREMIUM OTEL - KIBRIS Konaklama Tipi Erken Ödeme 29 Mayıs 2015 öncesi Geç Ödeme 29 Mayıs 2015 sonrası Tek Kişilik Oda 480 Euro 550 Euro Çift Kişilik Odada Kişi Başı 360 Euro 430 Euro Ekim tarihlerinde 3 gece konaklama. - Açık büfe sabah, öğle ve akşam yemekleri, öğle ve akşam yemeklerinde alınan limitsiz KKTC yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, saatleri arasında Segafredo Kafe de alınacak limitsiz KKTC yerli alkollü ve alkolsüz içecekler. (Türk kahvesi, cappucino, kutu içecekler hariç) - Kongre otellerinde konaklamayan veya konaklama hizmetini kongre acentasından almayan kişiler için günlük giriş ücreti 50 Euro + KDV dir. - Konaklama ve giriş ücretlerine KDV ilave edilecektir.

6 KURSLAR Kurs Katılım 50 Euro Kongre kursları, ön kayıtlı ve ücretlidir. - Beher kurs katılımı 20 kişi ile sınırlıdır. - Kurs biletleri ancak bilet üzerinde yazılı tarih ve kurs için geçerlidir. - Her kurs sonunda katılım belgesi verilecektir. KURS KONULARI - Kozmodendist (Ağız Sağlığı ve Estetiği) - Kök Hücre ile Gençleşme - İntsramüsküler Enjeksiyon Teknikleri - P. R. P. (Platel Rich Plazma) Eklemlerde Kullanımı KURS SPONSORLUĞU Kurs sponsorlarına temel ekipman desteği verilecektir. (Masaj masası, pamuk vb.) Kurs sponsorluk ücreti : 500 Euro - Sponsor firma kurs alanı içerisinde markalama yapabilecektir. - Uygulayıcı ekiplerin (doktor ve yardımcı personel ulaşım, konaklama ve transfer masrafları sponsor firma tarafından karşılanacaktır. - Kurs içeriğine göre belirlenecek olan medikal malzemelerin temini sponsor firma tarafından yapılacaktır.

7 STAND ALANI BİLGİLERİ Sergi alanında stand almak isteyen firmalar için bilgiler aşağıdaki gibidir. 1 birim stand alanı : 6 m 2 / 2 x 3 metre 1 birim stand ücreti : Euro - Stand ücreti karşılığında firmalara; 1 adet dikdörtgen masa, 2 adet sandalye, çöp kovası, masa örtüsü, elektrik bağlantısı ve 3lü priz temin edilecektir. - Stand seçimleri yapılan toplam maddi katkı bedeli, başvuru ve ödeme sırasına göre yapılacaktır. - Sergi alanında yapılmak istenilen ikramlar ve stand sözleşmesi ile beraber firmalara gönderilecek ikram dosyasından seçilebilecektir. - Stand sponsorluğu yapan her firmaya 2 firma temsilcisi için ücretsiz kayıt sağlanacaktır. Ücretsiz kaydı yapılan firma temsilcisi için konaklama ücreti talep edilir. 3. ve sonraki firma temsilcileri için kayıt ve konaklama ücreti talep edilir. - Stand ücretlerine KDV ilave edilecektir. STAND ALANLARININ KURULUŞ TAKVİMİ Kuruluş Başlangıç Tarih ve Saati : 14 Ekim :00 Kuruluş Bitiş Tarih ve Saati : 15 Ekim :00 STAND ALANI ZİYARET SAATLERİ Standların Açık Olduğu Tarihler : Ekim 2015 Sabah Açılış Saati : 08:00 Akşam Kapanış Saati : 17:00 Stand Alanlarının Toplanış Tarihi : 18 Ekim :00

8 STAND ALANI KURALLARI - Stand alanının açık olduğu saatlerde standınızda tanıtım görevlisi bulunması zorunludur. - Stand alanında tanıtım için görüntülü ekipman kullanılabilir. Ancak seslerin diğer standları ve genel stand alanındaki akışı ve düzeni etkilemeyecek düzeyde olması gerekmektedir. - Stand alanına ve Kongre merkezine otel dışından yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır, bu tür istekleriniz için lütfen Contrust ile temasa geçiniz. - Kongre merkezi içerisinde bulunan güvenlik, sadece Kongre merkezinin güvenliğinden sorumludur. Stand alanınız ve malzemeleriniz ile ilgili meydana gelebilecek olan zarar, kayıp, çalınma olaylarında Organizasyon Komitesi, Contrust ve Otel sorumluluk kabul etmez. - Kongre merkezinin genel mekanlarına, duvarlarına Contrust Kongre Organizasyon yetkilileri ve Otel ile görüşmeden herhangi bir şey asılması, yapıştırılması veya çakılması yasaktır. Kongre merkezine herhangi bir şekilde verilecek olan zarar, tespiti yapıldıktan sonra yapan firma tarafından Otel e ödenir. - Stand alanı veya ticari poster panolar dışında şirket veya ürünün tanıtımının herhangi bir şekilde yapılmamasını rica ederiz. - Standlar kurulduktan sonra standlara ait malzemelerin standların arkasına konulmamasını rica ederiz. Stand malzemeleri ve diğer malzemeler Contrust tarafından firmalara tahsis edilecek depoda saklanacaktır. - Hazırlanmış planda verilmiş olan mekan ve ölçüler dışına çıkılmamasını rica ederiz. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde stand alanı sökülerek tekrar monte edilmesi durumu ortaya çıkabilir. - Standınıza ait montaj parçalarının Kongre ye gönderilmeden önce kontrol edilmesini rica ederiz. - Stand toplama günü kargo şirketi görevlileri malzemelerin gönderilmesi konusunda yardımcı olacaktır. Stand görevlilerinizi, malzemelerin kargoya eksiksiz teslim edilmesi ve gerekli evrakın alınması için uyarınız.

9 UYDU SEMPOZYUMU 2 adet uydu sempozyumunun düzenlenmesi planlanmaktadır. Günde 1 defa yapılabilecek uydu sempozyum için 12:15 13:00 saatleri arasında ana salon tahsis edilecektir. Uydu Sempozyum ücreti : Euro Uydu Sempozyum ücretine dahil olan hizmetler; Firma logosu bilimsel programda sempozyum saatinin yanında yer alacaktır. - Sempozyum tanıtım ve ilgili ürün broşürler çanta içerisine konulacaktır. - Firma tanıtım materyalleri, sempozyum saatinde fuaye alanında, salon girişinde ve salon içerisinde yer alabilir. - Sempozyum içeriği, konuşmacı ve ürün bilgilerinin bilimsel komite onayına sunulması zorunludur. - Uydu Sempozyum ücretine KDV ilave edilecek olup, temel teknik ekipman dahildir.

10 KONUKEVİ Sponsor firmalar sergi alanı dışında kongre merkezi içerisinde özel bölümlerde konukevi statüsünde tanıtım yapabileceklerdir. Konukevi ücreti : Euro - Sponsor firmaya konukevi alternatif mekanları başvuru sırasına göre gönderilecektir. - Konukevinde yapılması planlanan aktivite/ikram seçenekleri sözleşme ile beraber gönderilecektir. -Tercih yapılabilmesi için alan ve salon resimler ayrıca gönderilecektir. -Konukevi ücretine KDV ilave edilecektir. KONGRE ÇANTASI Katılımcılara kayıt sırasında, kongre materyallerini içeren Kongre Çantası dağıtılacaktır. Tek bir firma çanta sponsorluğu yapma hakkına sahiptir. Kongre çantası sponsorluk ücreti : Euro - Katılımcılara sponsor firma logolu kongre çantası dağıtılacaktır. - Sponsor firma tanıtım/ürün broşürü çanta içerisinde yer alacaktır. - Çanta, sponsor firma tarafından yaptırıldığı takdirde 500 Euro tanıtım bedeli talep edilecektir. - Çanta ücretine KDV ilave edilecektir. - Katılımcı sayısındaki artış bütçeye yansıtılacaktır.

11 AÇILIŞ KOKTEYLİ KATKI 15 Ekim 2015 tarihinde düzenlenecek olan kokteyl de katılımcılara 2 saat limitsiz içki, cips, kurudite ve çerez servisi yapılacaktır. Sponsor firma, kokteyl alanında, masa bayrakları, flama vb. materyaller ile yer alabilecektir. Açılış kokteyli katkı bedeli : Euro - Açılış kokteyli sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir. ÖZEL GECE SPONSORLUĞU 17 Ekim 2015 tarihinde saat: 21:00 01:00 saatleri arasında yapılacak olan partide limitsiz yerli içki, cips, kurudite meyve, çerez ikramı, ses sistemi, her türlü aktivite aşağıdaki bütçeye dahildir. Özel gece sponsorluk ücreti : Euro - Kongre çantası ile birlikte katılımcılara dağıtılacak davetiyede firma logosu yer alacaktır. Davetiye sponsor firmanın talepleri doğrultusunda hazırlanacaktır. - Parti alanını bayrak, flama vb. materyallerle süsleyebilecektir. - Parti saatlerin içerisinde istediği aktiviteleri mekanda gerçekleştirebilecektir. - Kayıt deski arkasında bulunan plazmalardan parti duyurusu firma logosu ile birlikte her gün yayınlanacaktır. - Özel gece sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir.

12 ÇAY KAHVE MOLALARI Çay kahve molalarına tek bir firma sponsorluk edebilecektir. Çay kahve molaları sponsorluk ücretleri; 1. Gün : 750 Euro 2. Gün : 1500 Euro 3. Gün : 2000 Euro -Çay-kahve molalarına sponsor olan firma/ürün görselleri tüm ikram alanları ve ikram istasyonlarında yer alacaktır. - Bilimsel programda molaların yanında firma adı/logosu yer alacaktır. - Çay - kahve molaları sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir. YAKA KARTI & CEP PROGRAMI Yaka kartı ve cep programı için tek bir firma sponsorluk yapılabilecektir. Yaka kartı & cep programı ücreti : Euro - Katılımcılara yaka kartı ve firma/ürün logolu ipi dağıtılacaktır. - Kongre ve kongre merkezi bilgileri, bilimsel ve sosyal program detaylarını içeren cep programı arka kapağında firma/ürün reklamı yer alacaktır. - Yaka kartı ve cep programı ücretine KDV ilave edilecektir. ODA KARTI KILIFI Oda kartı kılıfı için tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Oda kartı sponsorluk ücreti : Euro -Tüm katılımcılara firma/ürün logolu oda kartı girişler sırasında dağıtılacaktır. - Oda kartı ücretine KDV ilave edilecektir.

13 GAZETE SPONSORLUĞU Kongre boyunca tüm kongre katılımcılarının odalarına sponsor olan firmanın logolu poşet veya banner ile gazete dağıtımı yapılacaktır. Sponsorluk ücreti : Euro - Logolu poşet veya banner maliyeti sponsor olan firmaya aittir. - Gazete sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir. WEB SİTESİ & E-DUYURU Kongre resmi web sitesi ve kongreye kadar düzenli olarak yapılacak olan elektronik duyurular için tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Web & Duyuru sponsorluk ücreti : Euro - Kongre web sitesinde reklamı; banner + pop-up uygulaması. - E-duyurularda firma/ürün logo ve reklamı yapılacaktır. - Web sitesi & E-duyuru ücretine KDV ilave edilecektir. SİNYALİZASYON SPONSORLUĞU Kongre merkezinde kullanılacak olan tüm yönlendirmelerde, sponsor firmanın ürün ismi veya logosu yer alacaktır. Sponsorluk ücreti : Euro - Sinyalizasyon sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir.

14 İNTERNET Internet için tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Sponsorluk ücreti : Euro - 2 gün, 3 Bilgisayar, internet erişimi, network. - Bilgisayar arka plan görseli firma/ürün logosu olabilir. - Açılış sayfaları firma ana sayfası olacaktır. -Internet nın bulunduğu yerdeki isim tabelasında firma/ürün adı ve görseli kullanılabilir. - Internet ücretine KDV ilave edilecektir. PLAZMA EKRAN SPONSORLUĞU Sempozyum süresince program yazılımı + bilgisayar dahil. Sponsorluk ücreti : Euro - Plazma ekran sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir. YER İLANI SPONSORLUĞU Sponsor firma 100 x 200 cm ölçülerini geçmeyecek şekilde fuaye alanında ilan ile yer alabilecektir. Sponsorluk ücreti : Euro - Yer ilanı sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir.

15 NOT DEFTERİ & KALEM Katılımcılara firma/ürün logolu kalem ve not defteri dağıtılacaktır. Not Defteri & Kalem sponsorluk ücreti: Euro - Arka kapakta firma/ürün reklamı iç sayfalarda logosu yer alacaktır. - Kalem üzerinde firma/ürün logosu yer alacaktır. - Not defteri & kalem ücretine KDV ilave edilecektir. BİLEKLİK Tam Pansiyon dahil otel konseptine uygun olarak check in sırasında tüm katılımcılara dağıtılan bilekliklerin üstünde firmanın logosu bulunacaktır. Bileklik sponsorluk ücreti : Euro - Bileklik sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir. ODA HAVLUSU Tüm katılımcıların konakladıkları kongre otelinde yer alan havlu takımları üzerinde firma / ürün logolu kuşaklar yer alacaktır. Firma / ürün logolu kuşaklar 300 adet yaptırılacak olup her gün odalarda değiştirilen havlu setlerine takılacaktır. Oda havlusu sponsorluğu : Euro - Oda havlusu sponsorluk ücretine KDV ilave edilecektir.

16 TRANSFER SPONSORLUĞU Havalimanı transferlerine tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Transfer sponsorluk ücreti : Euro - Karşılamalar için 1 adet desk alanı kiralanacaktır. - Karşılamalarda sponsor logolu t-shirt giyen görevliler yer alacaktır. - Araç önü tabelalarında firma/ürün yer alacaktır. BAGAJ ETİKETİ Bagaj etiketleri için tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Bagaj etiketi sponsorluğu : Euro - Kongre web sitesinde firma ve ürün reklamı; banner + pop-up uygulaması ile yapılacaktır. - E-duyurularda firma/ürün logo ve reklamı yapılacaktır. - Web sitesi & E-duyuru ücretine KDV ilave edilecektir.

17 BASILI MALZEMELER ÜRÜN DUYURU BİLDİRİ ÖZETİ CD PROGRAM KİTAPÇIĞI VE YAKA KARTI TEKNİK ÖZELLİKLER 17 X 34 cm boyutunda, 4 renk baskı, toplam 4 sayfa Kongre çantası içine konularak tüm katılımcılara dağıtılacaktır. Yaka kartının içine konulmak üzere, 8,3 x 13,2 cm boyutunda, 4 renk baskı, toplam 8 sayfa MİKTAR FİYAT Euro Euro Euro - Duyuru fiyatlarına kargo ile postalama dahildir. - Fiyatlara KDV ilave edilecektir.

18 KONGRE BAŞKANI Prof. Dr. Fikret TÜZÜN KONGRE EŞ BAŞKANI Prof. Dr. Cihan AKSOY KONGRE BİLİMSEL SEKRETERYASI Doç. Dr. Meltem VURAL PROFESYONEL KONGRE ORGANİZASYONU Ayça ÖZTÜRK Proje Sorumlusu Yenişehir Mah. Rumi Sok. Giray Plaza No:26 kat: Ataşehir/İstanbul T F HESAP BİLGİLERİ HESAP ADI CONTRUST ORGANİZASYON TUR.TİC.LTD.ŞTİ. BANKA ŞUBE TEB Bankası TL Demirciler Sitesi IBAN TR Euro IBAN TR

KONGRE YÜRÜTME KURULU

KONGRE YÜRÜTME KURULU KONGRE YÜRÜTME KURULU Ecz. Mustafa TURUNÇ Yürütme Kurulu Başkanı Ecz. Levent Şadi ALEMDAR İEO Genel Sekreteri Dr. Ecz. Merve MEMİŞOĞLU Kongre Genel Sekreteri Ecz. Nurgül AKTAY Ecz. Burhan ALKIŞ Uzm.Ecz.Abdurrahman

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel 3. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi düzenleme kurulu adına

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel 3. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi düzenleme kurulu adına Değerli Firma Yetkilisi Pediatrik Rehabilitasyon Kongresinin üçüncüsünü düzenleyecek olmanın gurur ve sevincini taşıyoruz. Öncelikle siz değerli firmalarımızı Ankara da ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015.

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015. Ön Kapak içi Reklam YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI 3 STANT ALANI ÜCRETİ STANT ALANI STANT ALANI m 50 + KDV den başlayan fiyatlarla * Stant alanı boş olarak teslim edilir. Stant rezervasyonu yaptırmak ve diğer tüm

Detaylı

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi GENEL BİLGİLER Tarih :21. GÖĞÜS KALP DAMAR ANESTEZİ ve YOĞUN BAKIM DERNEĞİ Ulusal Kongresi, 23-26 Nisan tarihleri arasında Perissia Otel Kapadokya da gerçekleşecektir. Konaklama: Konaklama Merkez Oteli

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI 13 SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ 13 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI Sağlık Alanında Uygulamaları ve Sonuçları, Sağlıkta Yerli Sanayi

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Ekim-Kasım 2011 TEKNİK ŞARTNAMESİ A- GENEL MADDELER 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 1) Bu şartname, 33. Türk Ulusal Kulak

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXIII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2013) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2013 yılında düzenlenecek olan XXIII.

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

UK SI RL YA SO OS N D

UK SI RL YA SO OS N D SPONSORLUK DOSYASI 2 SEMPOZYUMA DAVET Sağlık alanında enerjinin kullanımında tasarruf sağlamak ve enerji verimliliğine dikkat çekmek amacı ile 13-14 aziran 2012 tarihlerinde Ankara da gerçekleştirilen

Detaylı

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya Birlikte Düşünmek, Birlikte Hareket etmek Değerli Üreticiler, Saygıdeğer Paydaşlar, Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak, geniş

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU b ir im f iy a t t e k l if c e t v e l i Toplantı Adı TRSM Çalışma Rehberi Eğitimi Organizasyon Hizmet Alımı Toplantı Tarihleri 25-27 Mart 2015 Toplantı

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE Öludeniz (Blu Lagoon) / Fethiye - Muğla 2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE İÇİNDEKİLER Başkanın Daveti...3

Detaylı

Kongreyi Mardin Artuklu Üniversitesinde yapacagiz. Detaylı bilgilere www.mezopotamyatipkongresi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongreyi Mardin Artuklu Üniversitesinde yapacagiz. Detaylı bilgilere www.mezopotamyatipkongresi.org adresinden ulaşabilirsiniz. SPONSORLUK DOSYASI Değerli Meslektaşlar, Sizleri 15-17 Mayıs 2014 tarihlerinde Mardin de yapılacak olan VI. Mezopotamya Tıp Kongresine (VI MMC) davet etmek istiyoruz. Gelecek kongremizi uluslararası ve

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 6-7 Kasım 2013 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından 7-8 Kasım 2012

Detaylı

14-15 ocak 2012 nıppon hotel ıstanbul. www.estetiktipkonferansi.com. www.estetiktipkonferansi.com

14-15 ocak 2012 nıppon hotel ıstanbul. www.estetiktipkonferansi.com. www.estetiktipkonferansi.com 14-15 ocak 2012 nıppon hotel ıstanbul 1 2 18. Uluslararası Estetik Tıp Konferansı 2012 SPONSORLUK DOSYASI 18. Uluslararası Akdeniz Estetik Tıp Konferansı İSTANBUL 2012 Hoşgeldiniz... 5 Estetik Tıp Derneği

Detaylı

1. Dünya Sulama Forumu

1. Dünya Sulama Forumu 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları SULAMA VE DRENAJ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 1. Dünya Sulama Forumu First 29 Eylül - 03 Ekim 2013 MARDİN

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 ORGANİZASYONEL HİZMETLER 11 ORGANİZASYON SENARYOSU 11 PROGRAM 11 LOGO TASARIMI 11 WEB ADRESİ, TASARIMI

Detaylı