duygularımızı işimize karıştırıyoruz

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "duygularımızı işimize karıştırıyoruz"

Transkript

1

2

3

4

5 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 02 duygularımızı işimize karıştırıyoruz İçine duygu katılan her şey özünden sıyrılarak yeni bir boyuta taşınır. Duygudan yoksun bir şarkı veya hikâye düşünün mesela. Birbirinin aynısı, monoton ve unutulmaya mahkûm. Ya da bir ev. İçinde sevginiz, heyecanınız, aşkınız olmadan sadece bir çatı ve dört duvardan ibaret değil midir? Duygular işe karıştırılmaz derler ama biz tam 44 yıldır aynı duygularla yolumuza devam ediyoruz. Aynı heyecanımız ve aşkımızla yepyeni projeler üretiyoruz, insanların mutluluğu için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

6

7 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 04 Toya dan yeni bir moda Yaşam kültürlerinden edindiği tecrübelerle çağdaş mimari ve yeniliklerin bir araya geldiği özgün projeler üreten Toya; dünyanın takip ettiği trendleri Türkiye de hayata geçirerek daima sektörde ilklerin markası olmayı başardı. İkonik bir mimariye sahip Qent İstinye projesinde, Porsche Design Studio nun fonksiyonel tasarım alternatifleriyle sıra dışı bir estetik anlayışını mimariyle harmanladı. Q Studio Esentepe ile lüks kavramını yeniden boyutlandırdı. Toya Vista ile aile yaşamını deniz ve gölün yanı başında, bulutların arasına taşıdı. Şimdi de şehir yaşamını baştan yorumlayacak, standartları değiştirecek ve trendlere yön verecek yeni bir Moda; Toya ile İstanbul Basın Ekspres Yolu nda şekilleniyor. Mimariye yeni bir soluk getirecek olan Toya Moda, ödüllü mimar Bünyamin Derman ve tasarım dünyasını sarsan Türkiye nin dünya markası Dice Kayek imzası taşıyor.

8 Milano Tasarım Haftası nda sergilenen Türk Hamamı tasarımı Nebula.

9 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 06 özel tasarım markalı evler: branded homes Mimari ve moda kavramları birbirlerinden uzak gözükseler de çoğu zaman beraber kullanılmıştır. Biri yapılar, diğeri ise insan bedeni için var ama her ikisi de formun ve fonksiyonelliğin kusursuz bir kombinasyonu olan disiplinlerdir. Dünyada trend olan ve tasarımcıların sihirli dokunuşlarıyla evleri birer sanat eseri haline getiren markalı evler konsepti yani Branded Homes Toya ve Dice Kayek ortaklığı ile Toya Moda projesinde hayat buluyor. Yaşam tarzınızı değiştirecek Moda yı yakından takip edin.

10 Jameel Prize ödüllü İstanbul Contrast koleksiyonundan Galata.

11 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 08 Dice Kayek, Toya Moda ile tasarımın ulaşılabilir olduğunu kanıtlıyor Ece ve Ayşe Ege kardeşlerin hayat verdiği Dice Kayek, ilhamını İstanbul dan alan geleneksellik ve modernlik arasındaki evrende yaşayan bir tasarım markası. Şimdiden tasarım efsanelerinin arasına giren marka, sanat dünyasının Oscar ı sayılan, dünyanın en prestijli ödülü Jameel Prize ı kazanarak modanın bir sanat olduğunu kanıtladı. Dice Kayek, modada detaycılığı ve sanatçı yaklaşımı başarıyla sahipleniyor. Modern romantik olarak tanımladıkları stille yalın ve grafik olarak tanımlanabilecek tasarımlar yeni couture kimliğini oluşturuyor.

12

13 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 10 İstanbul dan esinlenerek yaptığı tasarımlarla tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken Dice Kayek, Toya ortaklığıyla bu defa İstanbul için tasarlıyor. Türkiye de bir ilke imza atan Toya, yeni projesi Toya Moda yı Dice Kayek in yaratıcı dünyasına emanet ederek mimaride moda anlayışını değiştiriyor. Çevreci ve sürdürülebilir öğeleri mimari tasarımlarda birer sanat eserine dönüştüren Dice Kayek, Toya Moda yı da yaşayan ve hiçbir dönemde modası geçmeyecek bir sanat eseri haline getiriyor. Ortak alan tasarımlarından iç mekan tasarımlarına, renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar Dice Kayek imzası taşıyor. Dice Kayek in sihirli dokunuşuyla Toya Moda, İstanbul a çok yakışacak.

14

15 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 12 şimdi İstanbul da moda, geleceğe yatırım yapmak Banka hesabı, altın veya hisse senedine yatırım yapmak yerine şimdi Moda; hiçbir zaman değerini yitirmeyecek, geleceğinizi güvence altına alacağınız konut yatırımına sahip olmak. Toya Moda, Merkezi İş Alanı kabul edilen, konut, AVM, ofis ve otel yatırımları kapsamında İstanbul un yeni Maslak hattı olarak değerlendirilen Basın Ekspres Yolu nda yer alıyor. Kısa bir sürede değeri hızla artan bölge en güvenilir yatırım fırsatını sunuyor.

16

17 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 14 şimdi İstanbul da moda, dilediğin yere kolayca ulaşmak Huzuru bulmak için şehirden uzakta bir yaşamı tercih etmek yerine şimdi Moda; işe, okula, eğlenceye, alışverişe kısacası hayata en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmak. Basın Ekspres Yolu nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yer alan Toya Moda dan Havaalanı 3, Bakırköy 5, Yeşilköy 5, İDO Yenikapı İskelesi 15, Taksim Meydanı 20 dakika uzaklıkta. Planlanan Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu na ise yürüyerek ulaşabileceksiniz. Otomobilinizi Toya Moda nın kapalı otoparkına bırakıp trafiği tamamen hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

18

19 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 16 şimdi İstanbul da moda, yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanmak Ekstra ısınma, ekstra elektrik, kısacası ekstra masraf çıkartan, ihtiyacınızın fazlası büyüklükte daireler yerine şimdi Moda; metropol insanının yaşam ihtiyaçlarına çağdaş ve fonksiyonel çözümler üreten, her metrekaresi en verimli şekilde kullanılabilecek dairelerde yaşamak. Toya Moda da, stüdyodan 3+1 lere kadar her ihtiyaç ve beğeniye cevap verecek daireler yer alıyor.

20

21 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 18 şimdi İstanbul da moda, özgürlüğü mimariye yansıtmak Birbirinin aynısı, iç içe binalarda iç içe hayatlar yaşamak yerine şimdi Moda; ödüllü bir mimar tarafından tasarlanan özel bir projede, size özel yaşam alanlarını özgürce kullanmak, hem İstanbul a hem de size çok yakışacak bir ev sahibi olmak. Toya Moda stili yaşam tarzına dönüştüren ödüllü mimar Bünyamin Derman imzası taşıyor.

22

23 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 20 Bünyamin Derman Bünyamin Derman, tasarladığı projelerin gücünün yalınlık içinde saklı olan dinamizmden geldiğine inanıyor ların başından bugüne kadar girdiği ulusal ve uluslararası çok sayıda yarışmadan 7 si birincilik olmak üzere çok sayıda ödül ve mansiyon kazanmış, jüri üyelikleri yapmış olan Bünyamin Derman, Toya Moda ile yine insan odaklı, sürdürülebilir bir tasarım ile İstanbul a yeni bir eser bırakıyor.

24

25 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 22 şimdi İstanbul da moda, sürdürülebilirliği yaşam tarzı olarak benimsemek Toya Moda inşaat esnasında ve sonrasında düşük karbon salınımı ve yüksek enerji verimliliğine sahip yapısı ile konfora verdiği önem kadar doğayı da düşünüyor. Yeşil alanların %70 olarak planlandığı proje sürdürülebilirlik politikası ile gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakıyor. Proje çevreye duyarlılığı ile ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasının altın seviye adayı.

26

27 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 24 yeşil binaların hayatımıza ve doğaya katkıları: Kentsel yaşam alanları kadar yapının ekonomik değeri de artar. Yapım aşamasında doğal çevre, tahribattan en az seviyede etkilenir. Yalıtım sistemleri ile ısıtma-soğutma maliyetleri ve karbondioksit salınımı azaltılırken, enerji tasarrufu sağlanır. Peyzaj tasarımında az su tüketen bitki ve ağaçlar kullanılır. Ferah ve aydınlık yaşam alanları oluşturulması amacıyla aydınlatmada doğal ışıktan olabildiğince faydalanılır. İşletme giderleri azaltılır. Bina yapımında insan sağlığı açısından tehlikeli olmayan doğal malzemeler tercih edilir.

28

29 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 26 şimdi İstanbul da moda, açık havanın keyfini kat kat yaşamak Yüksek yapılar arasında güneş ışığıyla köşe kapmaca oynamak yerine şimdi Moda; kendinize ait balkonunuzda, içinizi ısıtan güneşten ve açık havadan gönlünüzce faydalanabilmek. Toya Moda nın her katta, her daireye özel balkonları yaşam alanlarınızın sınırlarını yeniden tanımlıyor. Temiz havanın, masmavi gökyüzünün hayat veren enerjisini evinize taşıyor.

30 Taksi Temizlik ve house keeping Misafir kabulü ve yönlendirme 7/24 güvenlik *Yapılacak organizasyon neticesi alınan ürün ve/veya hizmetlerin ücreti ve kurye-nakliye ücreti Toya Moda sakinine aittir.

31 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 28 şimdi İstanbul da moda, otel konforunu hayatın standardı haline getirmek Hayatın akışı içerisinde günlük ihtiyaçlarınızı gidermek için değerli vaktinizi harcamak yerine şimdi Moda; evinizde otel konforunu aratmayacak hizmet ve ayrıcalıklara sahip olmak. Toya Moda nın concierge hizmetleri konforu ve kolaylığı yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor. 7/24 güvenlik hizmetiyle her anınız güvenli ve huzurlu olacak. Concierge Hizmetleri* Misafir kabulü ve yönlendirme Uyandırma servisi İlaçlama hizmeti Temizlik ve house keeping Gün boyu alışveriş servisi Kuru temizleme ve ütü Terzi Araç yıkama Taksi Çocuk bakımı Eşya taşıma ve nakliye Bilet temini, otel ve restoran rezervasyonu hizmeti

32

33 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 30 alışveriş keyfine komşu olmak Alışveriş veya sadece günlük ihtiyaçlarınız için insan seline kapılıp, kapalı ve kasvetli alanlarda zaman harcamak yerine şimdi Moda; her damak zevkine uygun restoranlara ve çeşit çeşit mağazalara evinizden sadece birkaç adım uzakta olmak. Restoranlar, cafe ler, popüler markaların mağazaları ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız marketler Toya Moda nın Alışveriş Caddesi nde size komşu oluyor. Her anı keyifli, her anı eğlenceli bir yaşam hemen yanı başınızda sizleri bekliyor.

34

35 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 32 şimdi İstanbul da moda, hayatın her saniyesinden keyif almak Yoğun iş temposunda hem sosyal hayatı yaşamak, hem spor yapmak hem de ailenizle birlikte vakit geçirmek için zamana karşı yarışmak yerine şimdi Moda; yaşamdan keyif aldığınız her şeye yaşam alanınız içinde sahip olmak. Toya Moda nın sosyal alanları aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyif dolu anlar geçirmenizi, açık ve kapalı spor alanları ise yaz kış formunuzu korumanızı sağlıyor. Ortak alanlarda özel olarak tasarlanmış peyzaj düzenlemelerinin enerji veren atmosferinde, ağaçların gölgesi altındaki masalarda unuttuğunuz açık hava keyfi hayatınızın bir parçası oluyor.

36

37 Sauna Buhar banyosu Açık-kapalı yüzme havuzu Masa tenisi Dans-pilates Fitness Kapalı basketbol salonu Squash Yürüyüş yolları TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 34

38

39 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 36 Şehrin merkezinde bir yaşamdan daha çok keyif alabilmek, yaşamımızın merkezindeki çocuklarımızın da her zaman mutlu ve keyifli olmasıyla mümkündür. Toya Moda da çocuklar unutulmadı. Projede yaşıtlarıyla birlikte keyifli vakit geçirip, eğlenebilecekleri aktiviteler, açık-kapalı oyun alanları, çocuk havuzları ve daha fazlası yer alıyor.

40

41 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 38 şimdi İstanbul da moda, hayatı ertelemeden yaşamak Hayatımızı küçücük ekranlara hapsedip, çok değerli vaktimizin büyük bir kısmını dijital dünyaya adamak yerine şimdi Moda; belki de yıllardır aklınızda olan ve hayatınıza renk katacak bir hobi sahibi olmak. Toya Moda nın resim, müzik ve heykel atölyeleri hem yetişkinlerin hem de çocukların içindeki sanatçıyı dışarı çıkarıyor. Sanatın rahatlatıcı etkisi yaşamınızın vazgeçilmezi haline geliyor.

42

43 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 40

44 yerleşim planı araç çıkışı otopark B BLOK 1 otopark A BLOK D BLOK C BLOK yaya girişi yaya girişi araç girişi 1- Dinlenme Alanları 2- Kapalı Havuz, Sosyal Tesis, Fitness Bölümü 3- Güneşlenme Terası 4- Havuz 5- Çocuk Havuzu 6- İç Bahçe 7- Seyir Terası 8- Süs Havuzu 9- Çocuk Oyun Alanı 10- Yürüyüş Yolları

45 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 42 BALKON 3,69 m 2 Stüdyo (1+0 ) 37 m 2 brüt alan SALON + MUTFAK 18,25 m 2 SALON + MUTFAK 18,25 m 2 BANYO 3,76 m 2 BALKON 3,69 m 2 BANYO 3,76 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

46 BALKON 3,06 m A tipi 60 m 2 brüt alan YATAK ODASI 11,86 m 2 SALON + MUTFAK YATAK ODASI BANYO HOL BALKON 20,22 m 2 11,86 m 2 3,88 m 2 2,10 m 2 3,06 m 2 SALON + MUTFAK 20,22 m 2 HOL 2,10 m 2 BANYO 3,88 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

47 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 44 BALKON 3,06 m 2 YATAK ODASI 11,78 m 2 SALON + MUTFAK 19,85 m B tipi 59 m 2 brüt alan HOL BANYO 2,11 m 3,56 m 2 2 SALON + MUTFAK YATAK ODASI BANYO HOL BALKON 19,85 m 2 11,78 m 2 3,56 m 2 2,11 m 2 3,06 m 2

48 1+1 C tipi 74 m 2 brüt alan YATAK ODASI 11,84 m 2 SALON + MUTFAK 23,90 m 2 BALKON 18,15 m 2 SALON + MUTFAK YATAK ODASI BANYO HOL BALKON 23,90 m 2 11,84 m 2 3,88 m 2 2,13 m 2 18,15 m 2 BANYO HOL 3,88 m 2 2,13 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

49 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 46 BALKON 3,66 m 2 YATAK ODASI 10,92 m 2 EBEVEYN YATAK ODASI 18,41 m 2 HOL 9,03 m 2 MUTFAK 8,37 m 2 SALON 25,00 m A tipi 118 m 2 brüt alan EBEVEYN BANYO 3,08 m 2 BANYO 3,60 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 2,10 m 2 SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 25,00 m 2 8,37 m 2 18,41 m 2 3,08 m 2 10,92 m 2 3,60 m 2 9,03 m 2 3,66 m 2 2,10 m 2

50 BALKON 3,82 m 2 YATAK ODASI 10,35 m B tipi 92 m 2 brüt alan EBEVEYN YATAK ODASI 13,80 m 2 SALON + MUTFAK 25,34 m 2 HOL 7,36 m 2 SALON + MUTFAK E. YATAK ODASI YATAK ODASI BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 25,34 m 2 13,80 m 2 10,35 m 2 4,44 m 2 7,36 m 2 3,82 m 2 1,60 m 2 BANYO 4,44 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 1,60 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

51 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 48 MUTFAK 12,02 m 2 YATAK ODASI 11,04 m 2 BALKON 21,66 m 2 SALON 26,00 m 2 HOL 9,32 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 1,76 m 2 BANYO 3,68 m 2 EBEVEYN YATAK ODASI 18,90 m 2 EBEVEYN BANYO 3,56 m C tipi 126 m 2 brüt alan SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 26,00 m 2 12,02 m 2 18,90 m 2 3,56 m 2 11,04 m 2 3,68 m 2 9,32 m 2 21,66 m 2 1,76 m 2

52 YATAK ODASI 10,25 m 2 BALKON 14,80 m D tipi 113 m 2 brüt alan EBEVEYN YATAK ODASI 15,01 m 2 HOL 7,04 m 2 SALON 24,60 m 2 SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI BANYO HOL BALKON 24,60 m 2 8,63 m 2 15,01 m 2 3,68 m 2 10,25 m 2 3,52 m 2 7,04 m 2 14,80 m 2 EBEVEYN BANYO 3,68 m 2 BANYO 3,52 m 2 MUTFAK 8,63 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

53 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 50 YATAK ODASI-1 YATAK ODASI-2 11,89 m 2 11,64 m 2 BALKON 5,52 m 2 MUTFAK 11,00 m 2 EBEVEYN YATAK ODASI 19,38 m 2 EBEVEYN BANYO 4,27 m 2 BANYO 4,16 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 1,92 m 2 HOL 11,72 m 2 SALON 28,51 m A tipi 151 m 2 brüt alan SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI-1 YATAK ODASI-2 BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 28,51 m 2 11,00 m 2 19,38 m 2 4,27 m 2 11,89 m 2 11,64 m 2 4,16 m 2 11,72 m 2 5,52 m 2 1,92 m 2

54 YATAK ODASI-1 10,67 m 2 YATAK ODASI-2 10,90 m B tipi 147 m 2 brüt alan SALON 29,61 m 2 HOL BALKON MUTFAK 11,93 m 2 3,53 m 2 10,31 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 1,30 m 2 BANYO 4,04 m 2 EBEVEYN YATAK ODASI 19,63 m 2 EBEVEYN BANYO 3,70 m 2 SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI-1 YATAK ODASI-2 BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 29,61 m 2 10,31 m 2 19,63 m 2 3,70 m 2 10,67 m 2 10,90 m 2 4,04 m 2 11,93 m 2 3,53 m 2 1,30 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

55 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 52 MUTFAK 9,62 m 2 EBEVEYN YATAK ODASI 19,40 m 2 YATAK ODASI-1 11,07 m 2 EBEVEYN BANYO 3,92 m 2 YATAK ODASI-2 10,86 m 2 BANYO 3,76 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 1,69 m 2 HOL 11,08 m 2 SALON 27,80 m 2 BALKON 22,42 m C tipi 150 m 2 brüt alan SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI-1 YATAK ODASI-2 BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 27,80 m 2 9,62 m 2 19,40 m 2 3,92 m 2 11,07 m 2 10,86 m 2 3,76 m 2 11,08 m 2 22,42 m 2 1,69 m 2

56 YATAK ODASI-1 10,54 m 2 YATAK ODASI-2 10,54 m 2 MUTFAK 11,06 m D tipi 150 m 2 brüt alan EBEVEYN YATAK ODASI 20,31 m 2 HOL 10,52 m 2 SALON 28,00 m 2 BALKON 14,70 m 2 EBEVEYN BANYO 3,19 m 2 BANYO 3,42 m 2 ÇAMAŞIR ODASI 1,97 m 2 SALON MUTFAK E. YATAK ODASI E. BANYO YATAK ODASI-1 YATAK ODASI-2 BANYO HOL BALKON ÇAMAŞIR ODASI 28,00 m 2 11,06 m 2 20,31 m 2 3,19 m 2 10,54 m 2 10,54 m 2 3,42 m 2 10,52 m 2 14,70 m 2 1,97 m 2 Daire planları ölçeksizdir. TOYA, teknik gereklilikler olması halinde projede her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

57 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 54

58

59 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 56

60

61 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 58 Toya Moda ya nasıl ulaşabilirsin? DOĞA KOLEJİ 20 TEMMUZ CD. HALKALI STARCITY SEFAKÖY KAVŞAĞI İSTWEST MALAZGİRT CD. BAHÇELİEVLER FATİH KOLEJİ E-5 KARAYOLU SEFAKÖY HALKALI BASIN EKSPRES YOLU K. ÇEKMECE TEKİRDAĞ EDİRNE SEFAKÖY K. ÇEKMECE KUYUMCU KENT TEKİRDAĞ EDİRNE ŞİRİNEVLER FSM EDİRNE ANKARA YANYOL SEFAKÖY E-5 KARAYOLU E-5 YÖNÜNDEN GELİŞ ATATÜRK HAVAALANI CD. AVCILAR YÖNÜNDEN GELİŞ AIRPORT AVM İSTANBUL CNR EXPO KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ATAKÖY FLORYA ATATÜRK HAVAALANI YEŞİLYURT ZEYTİNBURNU YEŞİLKÖY KENNEDY CD. MARMARA DENİZİ ATAKÖY MARİNA SATIŞ İRTİBAT SATIŞ OFİSİ: Tevfik Bey Mahallesi, 20 Temmuz Cad. No: Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul

62

63 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 60

64 Avcılar Park Toya Moda Toya Plaza Toya Vista

65 TOYA MODA MODA MİMARİYLE BULUŞTU 62 Q Studio Esentepe Qent İstinye Toya Yapı Gayrimenkul sektöründe 44 yıllık birikim ve uzmanlığının tek çatı altında toplanmasıyla faaliyetlerine başlayan Toya, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile sektöründe fark yaratan markalar arasında yer alıyor. Güçlü ekibi ve sağlam finansal yapısıyla öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan Toya, zamanla portföyüne değişik ortaklık modelleri ile yeni arsalar ekleyerek, üzerinde geliştirdiği projelerle geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, inşa ettiği nitelikli konutlarla, iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunmayı hedefliyor. Toya, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi alımı, konsept dizaynı, inşaat koordinasyonu, satış ve mülk yönetimi alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma misyonunu benimsiyor.

66 Bu broşürde yer alan üç boyutlu çizim ve canlandırmalar tanıtım amacıyla yapılmıştır. TOYA, teknik açıdan gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. moda mimariyle buluştu

67

68

69 Tevfik Bey Mahallesi, 20 Temmuz Cad. No: Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul

70

71

72

Dap Yapı Ödüle Doymuyor

Dap Yapı Ödüle Doymuyor Kasım 2014 SAYI 3 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ MAKYOL DAN YÜZDE YÜZ EV KONSEPTLİ KONUT PROJESİ: MAKYOL YAŞAM BEYLİKDÜZÜ Tri G by Rotana Taş yapı Four

Detaylı

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR 30 yılı aşan deneyimimizle

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE

SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE SOYAK ÇATIMIZ 2014 MART 2014 CAMIN BÜYÜSÜ PORTRE: MICHAEL REYNOLDS KARBON AYAK İZİNİ AZALTMAK ELİMİZDE ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yeşil, çevre, tasarruf, sürdürülebilirlik, karbon salımı, küresel ısınma, iklim

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU

SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU Aralık 2014 SAYI 4 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖRÜN GURUR TABLOSU ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ SAYFA 40 TA HEP İSTANBUL TARLABAŞI 360 NİDAPARK SEYRANTEPE

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

/ 444 40 27. Büyülü 1 İstanbul Masalı

/ 444 40 27. Büyülü 1 İstanbul Masalı Satış Ofisi Pınartepe Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 2/1 Büyükçekmece- İstanbul Faks :0212 699 92 94 Telelefon: 444 40 27 / 444 40 27 /OzyurtlarGrup /Ozyurtlar.Grup /OzyurtlarGrup info@ozyurtlar.com

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 www.besyildizmira.com Hüseyin Ekşi Prof. Dr. İsmet Vildan Alptekin Beşyıldız

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Şirketler Topluluğu Projesidir.

Şirketler Topluluğu Projesidir. MNG Mall, bir Şirketler Topluluğu Projesidir. MNG Residence, bir Şirketler Topluluğu Projesidir. Olimpiyat şehrine konfor madalyası Kış Olimpiyatları ile dünyaya adını ezberleten Erzurum şimdi de MNG

Detaylı

İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ. nef ten Yatırımcı Riskini Sıfırlayan Garantili Projeler...

İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ. nef ten Yatırımcı Riskini Sıfırlayan Garantili Projeler... KASIM 2013 SAYI 1 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ nef ten Yatırımcı Riskini Sıfırlayan Garantili Projeler... YENİ PROJELER

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. O, İSTANBUL UN MERKEZİNDE, İSTANBUL O NUN ETKİSİNDE Modern yüzü, ticari gücü ve eşsiz boğaz manzarasıyla

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

w w w. b u s i n i s t. c o m

w w w. b u s i n i s t. c o m www.businist.com www.selimoglugroup.com.tr www.vartas.com.tr www.rochel.com.tr Zirve, onu gerçekten isteyenlerin olacaktır. İş hayatında zirveye ulaşmanın temel koşulu yaptığınız iş kadar o işi nerede

Detaylı

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti...

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans Projeleri Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans projelerinde yaşama estetik değerler katarak konforu en üst düzeye çıkarıyoruz. Tek tuşla iklimlendirme, aydınlatma, müzik, perde & panjur

Detaylı

TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER

TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER TEMMUZ 2013 KÜÇÜK METREKARELERDE YAŞAM EKOLOJİK PROJELER ÇEVRECİ ÜNLÜLER ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yine yeni bir yaz Sarı ve sıcak Ancak sanki bu yaz diğerlerinden daha farklı. Sarının yanında bol bol yeşil de

Detaylı

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ...

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ... İÇİNDEKİLER 08 10 SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 GENEL MÜDÜR / AHMET ARICASOY / RÖPORTAJ...10 MİMAR/ Can Gülcan / GÖRÜŞ...12 EUROPİM / GÖRÜŞ...14 Teknİksat / GÖRÜŞ...16

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

Satış Ofisi 0 212 202 99 66

Satış Ofisi 0 212 202 99 66 Satış Ofisi 0 212 202 99 66 Satış Ofisi Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:6 Levent İSTANBUL İmaj İnşaat, her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İmaj İnşaat Yeşilce Mahallesi Emektar Sokak

Detaylı

TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR

TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR TEMMUZ 2015 PORTRE: SHIGERU BAN YEŞİL TEKNOLOJİ ELDE VAR BİR ÖNSÖZ- Ç NDEK LER Yaz aylarına geçişin hızlandığı şu günlerde, iklim değişikliğini hayatımızın içinde hissetmeye başladık. Her haftaya farklı

Detaylı

TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR

TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR TORUNLAR GYO A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR İŞ, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRMEK ÜZERİNE 10 İYİ FİKİR Torunlar GYO 2013 Faaliyet Raporu

Detaylı

YASAM TARZI YAŞAM SANAT KÜLTÜR ETKİNLİK EĞLENCE KOMŞULARIN SPOR MERKEZİ TEM CLUB HOUSE AVRUPA KONUTLARI NA AB KALİTE ÖDÜLÜ SİYAM DA BİR ŞEHİR BANGKOK

YASAM TARZI YAŞAM SANAT KÜLTÜR ETKİNLİK EĞLENCE KOMŞULARIN SPOR MERKEZİ TEM CLUB HOUSE AVRUPA KONUTLARI NA AB KALİTE ÖDÜLÜ SİYAM DA BİR ŞEHİR BANGKOK KOMŞULARIN SPOR MERKEZİ TEM CLUB HOUSE AVRUPA KONUTLARI NA AB KALİTE ÖDÜLÜ SİYAM DA BİR ŞEHİR BANGKOK SÜLEYMAN ÇETİNSAYA DAN TÜRK KIZILAYINA BEŞ YILDIZLI KAN MERKEZİ IŞIL IŞIL DEVASA BİR LABİRENT KAPALI

Detaylı