ABL DIŞ CEPHE İLLÜSTRASYONU ABL - MURAL

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ABL DIŞ CEPHE İLLÜSTRASYONU ABL - MURAL"

Transkript

1

2 Branded Entertainment, işbirlikleri ve organizasyonlar aracılığıyla markalar ile hedef kitleleri arasındaki bağı kuran bir araç olarak nitelendirilebilir. Bir markanın imaj, güvenilirlik ve özgünlüğünü vurgulamak için etkili bir iletişim kurma yoludur. İzleyici kitle ile pozitif ilişkiler kurmayı amaçlayarak markanın pazarlama stratejisini tamamlayan bir ögedir. Rawcut; sanat, spor ve yaşam tarzı gibi farklı alanlardaki kültürel etkinliklerin markalar ile bir araya gelmesine imkan yaratır. Rawcut Tasarım Stüdyosu olarak; kamusal alan faaliyetleri, sergiler, canlı performanslar, interaktif etkinlikler ve çok daha fazlası üzerine çalışıyoruz. Çalışmalarımızı sosyal medya ile entegre bir şekilde ilerleterek tamamlanmış bir deneyim yaratmış oluyoruz. Branded Entertainment is a tool to connect the brand and the target audience, via collaborations and organizations. It is a unique way to push a brand s image, credibility and authenticity. It is a complementary to the brand s marketing strategy, aiming to have positive relations with the audience. Rawcut creates the possibility to merge the brand with different cultural happenings like art, sports and lifestyle for instance. As Rawcut Design Studio, we work on branded entertainment projects such as urban art acts, exhibitions, live performances, interactive actions and many more. Our work is often integrated with social media, which, in return, creates a unique experience.

3 ABL DIŞ CEPHE İLLÜSTRASYONU ABL - MURAL Binalar üzerine uygulanan illüstrasyon ağırlıklı boyama çalışmaları günümüz reklam mecralarına yeni bir soluk katıyor. Rawcut, projeler üreterek markalara bu yenilikçi mecraya dahil olma firsatını sunuyor. Dünyanın dört bir yanından işbirliği içinde olduğumuz duvar sanatçılarıyla organizasyonlar düzenliyor, reklam amaçlı kampanyalar için projeler üretip uyguluyoruz. Illustrated murals are the exciting new way of display these days. Rawcut offers a unique advertising experience and cultural contribution by commissioning artists and organizing urban and street art by wall painting acts, giving your brand the possibility to get noticed in a different way.

4

5 ENİS BATUR PORTRE İÇ MEKAN İLLÜSTRASYON ENİS BATUR PORTRAIT - INDOOR WALL PAINTING Rawcut, duvar boyama çalışmalarını kamusal alanların yanı sıra iç mekanlara da uyguluyor. Zürih te yaşayan Türk asıllı sanatçı Ata Toast Bozacı, Rawcut ın organizasyonuyla Enis Batur un bir portresini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bomonti Kampüsü nün kantininde bulunan 6x4 metrelik duvara uyguladı. Rawcut wall paintings do not appear only in public spaces, but also indoors. For this project, Zürich based Turkish artist Ata Toast Bozacı painted the portrait of the writer Enis Batur on the wall of Mimar Sinan University, which was 6x4 meters in size.

6 CAMEL SANATÇI ORGANİZASYONU CAMEL - ARTIST LIVE İsviçre deki kamusal sanat potansiyelini tanıtmak amacıyla oluşturulan Camel Artist Live isimli proje kapsamında dünyanın farklı yerlerinden 10 sanatçı Berlin de bir araya geldi ve 7 gün boyunca şehri gezdiler, ilham aldılar, stüdyoya girdiler ve canlı performanslarla ürünler tasarladılar. Ekibimizden Harun Shark Doğan ın Camel için özel olarak tasarladığı ürün kutularından tüm dünyada dağıtılmak üzere iki milyon adet basıldı. Buna ek olarak otuz adet bisiklet ve sınırlı sayıda saat, çakmak ve sweatshirt tasarlandı, sergilendi ve satışa sunuldu. To emphasize the potential of art in public spaces in Switzerland, Camel organized a gathering in Berlin: including 10 international artists. These 10 people travelled around the city for 7 days; to design products that are inspired by the city itself. A variety of individual activities took place. Urban Art Studio, Urban Art Exhibition including life paintings are just a few examples. At the end 50 artists were part of this Camel Artist Life project. 2 million copies of Camel boxes that were designed by one of our team members: Harun Shark Doğan are printed, to be distributed internationally. Also 30 customized bikes and limited edition watches displayed on the exhibition and sold.

7

8 COOL SHOPPING ALIŞVERİŞ GÜNLERİ COOL SHOPPING - SHOPPING GUIDE Zürih ve Luzern'deki hip alışveriş mekanları için hazırlanmış kapsamlı bir rehber olan Cool Shopping, hem dijital hem de basılı bir harita olacak şekilde tasarlandı. Rawcut olarak sadece rehberle kalmayıp internet sitesini, aplikasyonları, posterleri ve haritaları da hazırladık. Cool Shopping, her sene Zürih'te düzenlenen Mercedes Benz Moda Günleri ile bağlantı olmasının da etkisiyle moda tutkunları için güçlü bir itibara sahip oldu. Cool Shopping, is a 360 guide of the coolest shops and most beautiful see spots of Zurich and Lucerne. It is on- and offline, physically as a map but also digital. We designed not only the guide but also the website, applications, posters and maps. Cool Shopping has an amazing credibility for authentic fashion lovers since it is linked to the annual Mercedes Benz Fashion Days in Zurich. A lovely cooperation.

9

10 GRAFİK 14 SERGİ & ORGANİZASYON GRAFIK 14 - EXHIBITION & EVENT Bu sene GRAFIK serisinin üçüncüsü yaklaşık kişinin katılımıyla Zürih'teydi. Organizasyon yerli ve dünyaca ünlü, içinde grafik tasarımcıları ve illüstratörlerin bulunuduğu 130 sanatçının katılımıyla gerçekleşti. GRAFIK 14, müzik ve sanat performansları gibi canlı ve interaktif performanslara ev sahipliği yaptı. Bu performansların en önemlilerinden biri tabi ki özel sergisi ve kitap tanıtımıyla Incubus grubunun solisti Brandon Boyd'a aitti. This year, the third edition of GRAFIK exhibition series was held in Zurich with a number of attendants. The organisation was in collaboration with 130 local and world-famous graphic-designers, illustrators, and contemporary artists. GRAFIK 14 was home to a lot of live and interactive acts, such as music and art performances. One of the highlights was definitely the special exhibition and book release of Incubus singer Brandon Boyd

11

12 HUGO BOSS İÇ MEKAN TASARIMI & AÇILIŞ HUGO BOSS - STORE INTERIOR & OPENING EVENT Art Basel 2010 süresince Hugo Boss'un Zürih'te bulunan pop-up mağazası için duvar boyamalarını, harika bir Hugo Boss defilesi ve çok daha fazlası dahil olan proje açılışını, tüm iç mekan tasarımını ve etkinlik konseptlerini hazırladık. We created the whole interior and activity concept of the Hugo Boss pop-up store during Art Basel in Design and wall paintings, kick off and pop-up store opening including an amazing Hugo Boss fashion show were just a few highlights of the whole venue.

13 IRO CANLI PERFORMANS IRO - LIVE ART ACT Ekibimizden Harun Shark Doğan, ünlü model Bianca Gubser in taşıdığı Paris IRO markasının tasarımı olan deri ceketi canlı performansla boyadı. L Officiel in editörü Sandra Bauknecht, Kriztina Bazan gibi isimlerin de katıldığı etkinlik gecesinde sadece bir adet üretilen ceket, l Officiel Fransa da da yer alıyor. In this live act, Harun Shark Doğan painted the leather jacket by the Parisian fashion brand: IRO. As Bianca Gubser modeled, people from the fashion community like the editor of l Officiel: Sandra Bauknecht and Kriztina Bazan attended the event. The exclusive jacket is also featured in L Officiel Français. FACEBOOK.COM

14 MERCEDES BENZ FASHION WEEK BRUSH MAG SERGİ MERCEDES BENZ FASHION WEEK BRUSH MAG EXHIBITION Oldukça başarılı geçen Mercedes Benz Moda Günleri sonrasında Mercedes Benz ile Rawcut'ın işbirliği ile bir sanat projesi olan the Brush Magazine ortaya çıktı; dünya çapında, el yapımı çizimlerin gerçek boyutlarıyla kullanıldığı tek dergi. The Brush Magazine, Zürih'te bir ay boyunca devam eden Rundfunk.fm'in dev açık hava etkinliğinde yer aldı. 50 ayrı çalışmanın bulunduğu dergi, bu güzel ortamda ziyaretçiler için odak noktası oldu. After Mercedes Benz success with the Fashion Days in Zurich (and worldwide) the collaboration with Mercedes Benz and Rawcut for an art project was born. The Brush Magazine is the worldwide first life-sized and hand-painted magazine ever. It took place at the Rundfunk.fm open air event, which is an amazing gathering during one month in Zurich city. 50 paintings created as magazine pages were a highlight to visit in the middle of this beautiful scene.

15 MERCEDES BENZ FASHON WEEK THE VERNISSAGE SERGİ MERCEDES BENZ FASHON WEEK THE VERNISSAGE EXHIBITION Mercedes Benz için tasarladığımız sanatsal etkinliklerden biri de; Zürih, Lozan ve Paris olmak üzere üç ayrı şehirde gerçekleşen The Vernissage oldu. Etkinlik kapsamında, şehirlerin ünlü DJ, model, oyuncularıyla işbirliği yapılarak kendilerine ait Instagram fotoğrafları istendi, fotoğraflar 150x150 lik tuvallere akrilik ve yağlı boya ile çizildi ve ardından Dj performansları ve güzel bir ziyafet eşliğinde özel konukların katıldığı bir etkinlikle sergilendi. One of the art projects that we commissioned was The Vernissage which was held in three different cities: Zurich, Lausanne and Paris. We collaborated with well-known DJs, models, actors and actresses to share their Instagram photos with us so that our artists oil and acrylic painted them on 150x150cm canvases.. The paintings were displayed at the exclusive exhibition. With Dj`s, food and a premium guest list.

16 NIKE STORE ZÜRİH MAĞAZA İÇİ DUVAR BOYAMA NIKE STORE ZURICH - INDOOR WALL PAINTING Dünyaca ünlü spor markası Nike in Zürih te açtığı ve sadece özel ürünlerini sergileyip satışını yaptığı Nike Trend & Edge Showroom un iç tasarımını ve duvar boyamalarını hazırladık. We designed the interior and indoors of Nike Trend & Edge Showroom, which is an exclusive store located in Zurich and selling only designer products of Nike.

17 MTV ÇEKİM STÜDYOSU KONSEPT BOYAMA MTV - STUDIO ILLUSTRATIONS Rawcut; MTV nin İsviçre stüdyolarının iç mekan tasarımının yanı sıra, kanaldaki bir televizon programına özel olarak stüdyo duvarlarının illüstrasyonlarını hazırladı. Rawcut launched the conception of the MTV studio Switzerland. Next to the studio interior we were on sight for a show airing on MTV Switzerland, we painted illustrations on the walls of the studio.

18 RAWCUT (İstanbul) Şahkulu Mahallesi Seraskerci Çıkmazı Sk. No:2/ Galata Beyoğlu İstanbul RAWCUT (Zurich) Hardturmstrasse 169 CH-8005 Zurich facebook.com/rawcutistanbul twitter.com/rawcutistanbul instagram.com/rawcutistanbul

ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015

ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 F AR O A I ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 REPORT 1 ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2016 16-18 MART 2016 / 16-18 MARCH 2016 M Istanbul Congress Center&Lütfi Kirdar International

Detaylı

ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 FUAR DOSYASI

ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 FUAR DOSYASI ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 FUAR DOSYASI ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2015 REPORT 1 ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2016 10-12 ŞUBAT 2016 / 10-12 FEBRUARY 2016 İstanbul Kongre Merkezi & Lütfi Kırdar Uluslararası

Detaylı

Tayfun Döşkaya CEO VIA Development & Management Co.

Tayfun Döşkaya CEO VIA Development & Management Co. Değerli dostlar, Yeni bir yola daha adım attık.. Dergimizin elinizde tuttuğunuz üçüncü sayısında, yaşam kalitenizi yükseltecek projeleri, birinci ağızdan, yani bizlerin kaleminden okuyacağınız yepyeni

Detaylı

Sayı Issue: 10 Haziran June 2013 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Ali Kazma, Resistance/Tattoo, Tek kanallı HD video ve ses, 2013

Sayı Issue: 10 Haziran June 2013 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Ali Kazma, Resistance/Tattoo, Tek kanallı HD video ve ses, 2013 Sayı Issue: 10 Haziran June 2013 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Ali Kazma, Resistance/Tattoo, Tek kanallı HD video ve ses, 2013 İmtiyaz Sahibi Publisher: Contemporary Istanbul Sanat Yatırımları A.Ş. Yönetim

Detaylı

THINK SIMPLE LIVE LOUD

THINK SIMPLE LIVE LOUD THINK SIMPLE LIVE LOUD 4-5 Aralık LÜTFİ KIRDAR KONGRE ve SERGİ SARAYI December, 4-5 ISTANBUL CONVENTION & EXHIBITION CENTRE Stratejik İş Ortağı Strategic Partner Ana Sponsor Main Sponsor Ana Tekstil Sponsoru

Detaylı

global brand of Turkey Kastamonu Entegre nin kalbine bir Gül dokundu, her yer mis gibi Cennet koktu... GAZETESİ FLOORING DELUXE...

global brand of Turkey Kastamonu Entegre nin kalbine bir Gül dokundu, her yer mis gibi Cennet koktu... GAZETESİ FLOORING DELUXE... DOMOTEX 2013 ün Öne Çıkan Eseri: PETROL TAHMİNLERİ KORKUTUYOR! FLOORING DELUXE... Hodri meydan diyorum!... Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Veysel Eroğlu, Hiç kimsenin ormanlık alanlarda yer işgal

Detaylı

Sayı Issue: 11 Eylül-Ekim September-October 2013 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Sarkis İkiz, Gökkuşak / Twin, Rainbow, 2013

Sayı Issue: 11 Eylül-Ekim September-October 2013 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Sarkis İkiz, Gökkuşak / Twin, Rainbow, 2013 Sayı Issue: 11 Eylül-Ekim September-October 2013 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Sarkis İkiz, Gökkuşak / Twin, Rainbow, 2013 İmtiyaz Sahibi Publisher: Contemporary Istanbul Sanat Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu

Detaylı

480732 771309 ISSN 1309-4807 9

480732 771309 ISSN 1309-4807 9 ISSN 1309-4807 9 771309 480732 Sayı Issue: 9 Kasım-Ocak November-January 2012 20 TL 10 EUR Kapak Cover: Berdnaut Smilde, Nimbus, Çukurcuma Hammam, 2012, Lambda Print, Editions of 3, 75 x 125 cm İmtiyaz

Detaylı

September - October - November - December 2012 Issue 37

September - October - November - December 2012 Issue 37 September - October - November - December 2012 Issue 37 Her kalıflta kazanılan Hilton HHonors puanları Yeni Hilton Garden Inn i Hilton Garden Inn fianlıurfa Hilton Garden Inn, Türkiye de açtı ı ve gelecekte

Detaylı

YERYÜZÜ CENNETİ KHAO LAK A HEAVEN ON EARTH KHAO LAK. Portre. Alışveriş Sezon Trendlerinden Haberler. Röportaj TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu

YERYÜZÜ CENNETİ KHAO LAK A HEAVEN ON EARTH KHAO LAK. Portre. Alışveriş Sezon Trendlerinden Haberler. Röportaj TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz İlkbahar 2015 Sayı: 03 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Spring 2015 Issue: 03 YERYÜZÜ CENNETİ KHAO LAK A HEAVEN ON EARTH KHAO

Detaylı

Hayatın rengi, ne esi The color and the joy of life

Hayatın rengi, ne esi The color and the joy of life EDİTÖR-EDITOR Hayatın rengi, ne esi The color and the joy of life Divan Touch, hayatın içinde var olan oyun temasına dokunuyor bu sayıda. Oyun-yaşam-insan arasındaki, birbirinin içine giren karmaşık ilişki

Detaylı

Proje Ortakları: VitrA, Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) Project Partners VitrA, Turkish Association of Architects in Private Practice

Proje Ortakları: VitrA, Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) Project Partners VitrA, Turkish Association of Architects in Private Practice VitrA Çağdaş Mimarlık Dizisi 2 VıtrA Contemporary Architecture Series 2 Turizm ve Rekreasyon Yapıları Tourism and Recreation Buildings ISBN 978-605-61000-2-4 Birinci Baskı İstanbul, 2013 First Edition

Detaylı

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU İSTANBUL MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU SANA DÜN BİR TEPEDEN BAKTIM AZİZ İSTANBUL! GÖRMEDİM GEZMEDİĞİM, SEVMEDİĞİM HİÇBİR YER. ÖMRÜM OLDUKÇA GÖNÜL TAHTIMA KEYFİNCE

Detaylı

TOUCH. Hayatı kutlayan kadın: Serra Yılmaz. Bespoke designer cakes HIGH FASHION IN A CAKE FACTORY

TOUCH. Hayatı kutlayan kadın: Serra Yılmaz. Bespoke designer cakes HIGH FASHION IN A CAKE FACTORY TOUCH VOL 2 NO. 6 3 AYDA B R YAYIMLANIR PASTA/CAKE HIGH FASHION IN A CAKE FACTORY Hayatı kutlayan kadın: Serra Yılmaz Bespoke designer cakes SANAT PASTASINDAN KOCA BİR DİLİM: 11. Uluslararası İstanbul

Detaylı

SAPANCA RICHMOND NUA'DA WELLNESS DAY ETKİNLİKLERİ

SAPANCA RICHMOND NUA'DA WELLNESS DAY ETKİNLİKLERİ SAPANCA RICHMOND NUA'DA WELLNESS DAY ETKİNLİKLERİ Cemiyetin tanınmış simaları; iyi yaşam biçimi bilinci etkinlikleri kapsamında; bir gün de olsa, şehir hayatının tüm sorunlarını geride bırakarak, birbirinden

Detaylı

6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı 6 th International Chemical Industry Group Exhibition KAPANIŞ RAPORU. İş Birliği ile In cooperation with

6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı 6 th International Chemical Industry Group Exhibition KAPANIŞ RAPORU. İş Birliği ile In cooperation with 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı 6 th International Chemical Industry Group Exhibition KAPANIŞ RAPORU POST SHOW REPORT Fuar Ana Sponsoru Exhibition Main Sponsor Medya Partneri Media Partner Destekleyenler

Detaylı

TÜRKİYE VE ORTA DOĞU ZEMİN FUARI İstanbul Fuar Merkezi, Türkiye. FLOORING TRADE FAIR FOR TURKEY AND MIDDLE EAST Istanbul Expo Center, Turkey

TÜRKİYE VE ORTA DOĞU ZEMİN FUARI İstanbul Fuar Merkezi, Türkiye. FLOORING TRADE FAIR FOR TURKEY AND MIDDLE EAST Istanbul Expo Center, Turkey TÜRKİYE VE ORTA DOĞU ZEMİN FUARI İstanbul Fuar Merkezi, Türkiye FLOORING TRADE FAIR FOR TURKEY AND MIDDLE EAST Istanbul Expo Center, Turkey BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR

Detaylı

MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS

MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS Şubat / Nisan 2015 February / April 2015 MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS PALMARINA BODRUM DA HEM İŞ HEM TATİL BUSINESS AND PLEASURE AT PALMARINA BODRUM MONACO DA 10 MÜKEMMEL MEKAN 10 PERFECT

Detaylı

7 DEN 70 E HAYAT VAR HAYAT FOR YOUNG AND OLD ALIKE AN ASSERTIVE ENTRANCE INTO THE ADULT DIAPER MARKET: JOLY FARK YARATAN REKLAM.

7 DEN 70 E HAYAT VAR HAYAT FOR YOUNG AND OLD ALIKE AN ASSERTIVE ENTRANCE INTO THE ADULT DIAPER MARKET: JOLY FARK YARATAN REKLAM. Hayat Holding Tüketici Grubu nun yayınıdır. Para ile satılmaz. Eylül - 2013 Sayı: 03 7 DEN 70 E HAYAT VAR HASTA BEZİ PAZARINA İDDİALI GİRİŞ: JOLY bingo dan molfix ten PaPia ve teno ÇEVRE DOSTU ÜRÜN HAYAT

Detaylı

ART BY CHANCE IKM 713

ART BY CHANCE IKM 713 ART BY CHANCE IKM 713 www.artbychance.org Hatice Çağlar hatice.caglar@anbean.org ART BY CHANCE Ultra Kısa Film Festivali 2009 dan beri her yıl 20 yi aşkın ülke 200 ü aşkın şehirde eş zamanlı gerçekleştiriliyor.

Detaylı

Fly with us and discover the colors of Istanbul in Ramadan. We are Turkish Airlines, we are globally yours. turkishairlines.com +90 212 444 0 849

Fly with us and discover the colors of Istanbul in Ramadan. We are Turkish Airlines, we are globally yours. turkishairlines.com +90 212 444 0 849 Fly with us and discover the colors of Istanbul in Ramadan. We are Turkish Airlines, we are globally yours. turkishairlines.com +90 212 444 0 849 Uluslararası dev buluşma A great international meeting

Detaylı

TOUCH FIRE ISSUE. The. Ateş Sayısı VOL 2 NO. 10 3 AYDA B R YAYIMLANIR

TOUCH FIRE ISSUE. The. Ateş Sayısı VOL 2 NO. 10 3 AYDA B R YAYIMLANIR TOUCH VOL 2 NO. 10 3 AYDA B R YAYIMLANIR The FIRE ISSUE Ateş Sayısı RÖPORTAJLAR/ R/INTERVIEWS AYŞEGÜL ALDİNÇ&MIROSLAV STOCH EDİTÖR-EDITOR Ateşle oyun... Playing with fire Küçükken en çok duyduğumuz uyarılardan

Detaylı

Yunus Emre. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eskişehir Valiliği işbirliğiyle

Yunus Emre. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eskişehir Valiliği işbirliğiyle ULUSLARARASI YUNUS EMRE KÜLTÜR VE SANAT HAFTASI ETKİNLİKLERİ INTERNATIONAL YUNUS EMRE CULTURE AND ART WEEK EVENTS Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eskişehir Valiliği işbirliğiyle Yunus

Detaylı

BİLGİ GENÇ SOSYAL GİRİŞİMCİ ÖDÜLLERİ BILGI YOUNG SOCIAL ENTREPRENEUR AWARDS

BİLGİ GENÇ SOSYAL GİRİŞİMCİ ÖDÜLLERİ BILGI YOUNG SOCIAL ENTREPRENEUR AWARDS BİLGİ GENÇ SOSYAL GİRİŞİMCİ ÖDÜLLERİ BILGI YOUNG SOCIAL ENTREPRENEUR AWARDS 2013 İÇİNDEKİLER / CONTENTS 2 4 14 22 24 BİLGİ GENÇ SOSYAL GİRİŞİMCİ ÖDÜLLERİ HAKKINDA ABOUT BİLGİ YOUNG SOCIAL ENTREPRENEUR

Detaylı

KITA nın ABD üssü KITA s Main Base in USA

KITA nın ABD üssü KITA s Main Base in USA KITA nın ABD üssü KITA s Main Base in USA Houston IATA da zirveyi zorluyoruz We are pushing the limits for Air Cargo Melek Yatırımın Yolları How to Meet with Business Angels Tek Tıkla Kontrol Webtracks

Detaylı

Segment #3. Hafta sonları 10.00 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır. Open only on weekends between 10.00 am 8.00 pm

Segment #3. Hafta sonları 10.00 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır. Open only on weekends between 10.00 am 8.00 pm Borusan Contemporary ana sayfasına ulaşmak için kodu cihazınıza okutun. Hafta sonları 10.00 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır. Open only on weekends between 10.00 am 8.00 pm Borusan Contemporary

Detaylı

İstanbul Modern. Gelmesi gereken geldi... Çok sayıda. If was needed, and now it has come about. SÖYLEŞİ INTERVIEW

İstanbul Modern. Gelmesi gereken geldi... Çok sayıda. If was needed, and now it has come about. SÖYLEŞİ INTERVIEW SÖYLEŞİ INTERVIEW Geleceğe adım / A Step Toward The Future İstanbul Modern Türkiye nin ilk modern sanat müzesi İstanbul M odern in Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı, Burası, sergi salonları, kafesi,

Detaylı

Sizin Hikayeniz Ne? Sizin Hikayeniz Ne? Sahne 1: Harekete Geçiren Pazarlama Hikayeleri. Sahne 2: Muhteşem Sonuçlar Alan İş Hikayeleri

Sizin Hikayeniz Ne? Sizin Hikayeniz Ne? Sahne 1: Harekete Geçiren Pazarlama Hikayeleri. Sahne 2: Muhteşem Sonuçlar Alan İş Hikayeleri Sizin Hikayeniz Ne? Türkiye nin danışmanlık şirketi MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen ve binlerce üst düzey yöneticiyi bir araya getiren Pazarlama Zirvesi nin 13 üncüsü 5-6 Aralık 2012 tarihleri arasında

Detaylı

Nafi Güral, Türk Seramik Sektörü nü Anlatıyor. Nafi Güral on the Turkish Ceramic Industry

Nafi Güral, Türk Seramik Sektörü nü Anlatıyor. Nafi Güral on the Turkish Ceramic Industry Bilim, Teknik ve Endüstri Dergisi. Scientific, Technical and Industrial Journal Mart - Haziran 2013 March - June 2013 Sektörel : 42 ISSN 1304-6578 Ücretsizdir / Free of Charge Türkiye Seramik Federasyonu

Detaylı

27 ŞUBAT - 1 MART 2014 27 FEBRUARY - 1 MARCH 2014 SONUÇ RAPORU POST SHOW REPORT

27 ŞUBAT - 1 MART 2014 27 FEBRUARY - 1 MARCH 2014 SONUÇ RAPORU POST SHOW REPORT 27 ŞUBAT - 1 MART 2014 27 FEBRUARY - 1 MARCH 2014 SONUÇ RAPORU POST SHOW REPORT FUAR HAKKINDA MICE Endüstrisi profesyonelleri ACE of MICE Exhibition 2014 te buluştu! İlki düzenlenen ACE of MICE Exhibition

Detaylı