KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ I. ÖNSÖZ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ I. ÖNSÖZ"

Transkript

1 KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ I. ÖNSÖZ TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ (Murat Paşa Mah. Saraybosna Cad. Atalay İş Merkezi 83 No:39 Yakutiye/Erzurum) (Bundan sonra TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak adlandırılacaktır) kardeş ve ortak firma ile beraber, uluslararası bir alışveriş topluluğu olan üyelerine dayanışmalı olarak yapılan ve yapılacak alışverişlerden elde edilmiş olan Alışveriş Geri Ödemesi, Provizyon ve diğer avantajların elde edilmesini sağlar. Bundan sonra Hizmet veya ürün alımı direkt olarak TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. üye firmalarından alışveriş çeki, nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilir. Alışveriş ile ilgili bilgiler bir internet vasıtasıyla TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ sistemine iletilir. Devamlı müşteri programı çerçevesinde karşılıklı olarak varılan mutabakat sonucu, devamlı müşteri TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tarafından sunulan TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ sistemini kullanır. Üye firma ile TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ arasındaki sözleşme bağı gereği aşağıda detayları bulunan Genel Ticari Şartnameye ek olarak sözleşmeyi tamamlayıcı maddeler belirlenebilir. TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ resmi internet sayfasında herhangi bir zamanda ilan edilebilecek ya da belirtilecek kısa açıklamalar ve diğer TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ kuralları da Genel Ticari Şartnameye ek maddeler olarak sayılmaktadır. II. ÜYE FİRMA NIN YÜKÜMLÜKLERİ Üye firmanın öncelikli sorumlulukları: 1) Üye firma diğer müşterilerine sunmuş olduğu tarife ve fiyatlarının aynısını TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ müşterilerine de uygulamakla yükümlüdür. Özellikle kapanış mevsim sonu satışları ve/veya Envanter Satışları ve/veya indirim kampanyalarındaki avantajlara ek olarak TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ mutabakata varılmış geçerli indirimlerin sunulması. TÛBÂLİFE TASARRUF KARTIN TÜM İNDİRİMLERDEN SONRA YAPILAN İNDİRİM OLDUĞUNU BİLİYORUM VE AKSİ HAREKETTE BULUNMAYACAĞIMI TAAHÜT EDİYORUM. 2) Üye firma sözleşmesinin geçerli olduğu süre içerisinde TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ Logosunu ve ismini ancak bu sözleşmede detaylı şekilde belirtilen koşullar altında kullanılabilir.

2 Bunun dışında herhangi bir şekilde TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ isim ve logosunu kullanmak ve reklam faaliyetlerinde bulunmak için önceden mutlaka TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tarafından yazılı izin alınmalıdır. 3) ÜYE FİRMA TÛBÂLİFE TASARRUF KART SAHİBİ ÜYENİN YAPMIŞ OLDUĞU ALIŞ-VERİŞ SONRASINDA SADECE ÖDEME YAPAN MÜŞTERİDEN TÛBÂLİFE TASARRUF KARTINI İBRAZ ETMESİNİ İSTEYECEĞİ 4) ÜYE FİRMA TÛBÂLİFE TASARRUF KART SAHİPLERİNE GEREKLİ NEZAKET KURALLARINI İTİNA İLE GÖSTEREREK KARTI SON KULLANMA TARİHİNİ GÖSTEREREK İBRAZ ETMELERİNİ İSTEYECEĞİ, AKSİ BİR DAVRANIŞTA BULUNMAYACAĞI 5) TÛBÂLİFE TASARRUF KART SAHİPLERİNİN ÜYE FİRMA HAKKINDAKİ ŞİKÂYETLERİNİ TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ NIN DİKKATE ALACAĞINI VE BU ŞİKÂYETLERDEN DOLAYI KOBİ ÜYELİĞİMİN İPTAL EDİLECEĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİM. 6) TAAHÜT ETTİĞİM İNDİRİM MİKATARINI YANLIZCA TÛBÂ LOGOSUNA SAHİP TÛBÂ TASARRUF KART SAHİPLERİNE UYGULAYACAĞIMI TAAHÜT EDERİM. III. NAKİT HESAPLAMA (Özel olarak anlaşmaya varılır) 1) Üye firmadaki nakit hesaplamada (üye firmaya göre değişiklik gösterir) devamlı müşteri üye firmaya alışveriş çeki, nakit veya kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirir. TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. üzerinde anlaşılmış olan sözleşme şartları gereği üye firmaya Aracılık Provizyonu için Fatura veya fiş keser. 2) Üyeler, üye iş yerine gider, alışverişini yapar, alışveriş karşılığında alışveriş çeki, nakit veya kredi kartı kullanır, bu şekilde alışveriş gerçekleşmiş olur. Üye firma müşteri ile yapmış olduğu alışveriş karşılığında fiş veya fatura keser. Sistem25 Bilişim A.Ş. almış olduğu indirimleri bu şekilde değerlendirir. Müşteri ve üye firma arasında gerçekleşen alışverişten elde edilen indirim Sistem25 A.Ş. internet üzerinden kullanmış olduğu hesap sistemi ile müşterilerine belirli oranlarda indirim olarak yansıtır.

3 IV. ARACILIK PROVİZYONU Üye Firma ve Sistem25 Bilişim A.Ş. arasında, Ürün ve Hizmetlerin devamlı müşteriler tarafından Sistem25 Bilişim A.Ş Sistemi üzerinden kullanılması, satın alınması sonucu oluşan brüt ciro üzerinden bir Aracılık Provizyonu oluşur. 1) Üye Firma, üzerinde anlaşılmış olan bu oranın, yapılan satın almaların gizli işlem görmesi konusunda dikkatli davranmakla yükümlüdür. Şöyle ki çalıştığı diğer firmalara, elemanlarına, müşterilerine, devamlı müşterilere veya üçüncü şahıslara bu bilgileri iletmemekle yükümlüdür. Bu kurala uyulmaması durumunda TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ bu sözleşmeyi feshetme yetkisine sahiptir. V. EKSİK VEYA KUSURLU İFA VEYA AKDİN GEREKLERİNİN YERİNE GETİRİLMEMESİ HALİNDE ÜYE FİRMANIN DEVAMLI MÜŞTERİYE KARŞI SORUMLULUKLARI VE MÜŞTERİNİN HAKLARI 1) Üye Firma tarafından sunulan Ürün ve/veya Hizmetler ile ilgili satış sözleşmesi Üye Firma ve Devamlı Müşteri arasında gerçekleştirilmiştir. Bu sebepten ötürü Üye Firma, Devamlı Müşteriye karşı Ürün ve/veya Hizmetin olması gerektiği gibi tam ve eksiksiz olarak yerine getirilmesi ile sorumludur. Devamlı Müşteriye karşı ürün ve/veya hizmetin yanlış, eksik, hatalı, hasarlı teslim edilmesinden ya da hiç teslim edilmemesinden kaynaklanan zararın karşılanması konusunda üye firma sorumludur. Üye firma devamlı müşteriye karşı, diğer müşterilerine uyguladığı Garanti ve Servis Şartlarını ve yine yasalar çerçevesindeki aynı şartları yerine getirmekle yükümlüdür. 2) Devamlı Müşterinin üçüncü kişiler tarafından eksik veya kusurlu ifa veya akdin gereklerinin yerine getirilmemesi sonucu zararının karşılanması, hatalı bilgilendirme, yanıltma veya başka talepler olması durumunda üye firma TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ yi tamamen konunun dışında tutmakla yükümlüdür. VI. SÖZLEŞME SÜRESİ VE FESİH ETME: Bu sözleşme bir (1) yılık olarak imzalanmaktadır. Sözleşme bitimine kadar, iş bu sözleşme maddeleri istisnasız olarak geçerliliklerini korurlar. Tuba NM Mağazacılık Turizm Reklamcılık Taşımacılık Elektronik Tic. San. Tic. Ltd. Şti ile üye firma yaptığı iş bu sözleşme hükümlerine bağlı kalarak taahüt ettiği indirimden vaz geçmek istediğimde Tuba NM Mağazacılık Turizm Reklamcılık Taşımacılık Elektronik Tic. San. Tic. Ltd. Şti ne yazılı yaptığı dilekçe başvurusundan 30 gün sonra TÛBÂLİFE TASARRUF KART sahiplerine bahsi gecen indirimi yansıtacağımı, dilekçemin işleme alınacağı 30 gün boyunca söz konusu taahüt ettiğim indirimden TÛBÂLİFE TASARRUF KART sahiplerinin yararlanacağını taahüt ederim.

4 1) Üye Firmanın bu sözleşmeye aykırı bir davranışta bulunması durumunda veya başka önemli bir sebepten ötürü TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ sözleşmeyi herhangi bir ihbar süresine bağlı kalmaksızın süresiz olarak ve derhal sonuç doğuracak biçimde sona erdirme hakkına sahiptir. 2) Üye Firmanın ödeme zorunluluğuna düşmesi, iflas bildirmesi veya iflas mahkemesinde dava açılması durumunda TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ yine bu Üye Firma sözleşmesinin herhangi bir ihbar süresine bağlı kalmaksızın süresiz olarak bitirme hakkını elinde tutar. 3) Bu sözleşmenin geçerliliğini yitirmesi durumunda, üye firma sözleşmesinin geçerliliğini yitirmesi ile üye firmanın TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ internet firma Portalını kullanma hakkı iptal olur. TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.bu giriş hakkını bloke ettirir. VII. REKLAM TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ üye firmanın reklamını TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ sistemi ile birlikte yapmaya ve satışları arttırıcı faaliyetlerde bulunmaya yetkilidir. Üye firma bu faaliyetler çerçevesinde her türlü bilgi, marka, logo, işaret, yazı karakteri ve diğer özellikleri reklam faaliyetleri kapsamında kullanılabileceğini, talep halinde bunları tedarik ederek TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ ye teslim edeceğini yazılı şekilde kesin olarak kabul, taahhüt ve beyan eder. VIII. GÜVENİLİRLİK 1) İş bu sözleşmenin tarafları, bu sözleşme gerçekleştirilirken yapılan görüşmeler çerçevesinde edilen bilgilerin sonrasında devamlı müşteriler ile ilgili bilgileri başka firmalara ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı, gizlilik ilkesine uymayı, güvenilir şekilde davranmayı kabul eder. Gizliliğe esas kabul edilen bilgiler özellikle sözleşme tarafı olan firmaların işletme ve sıraları ile müşteri bilgileridir. IX. BİLDİRİM Bu üye firma sözleşmesinde yapılacak olan herhangi bir değişikliğin yazılı olarak bildirilmesinde tele faks veya e-posta yöntemlerinde geçerlidir. Şirket adresi, e-posta adresi değişikliği bildirmemesi durumunda TÛBÂ NM MAĞAZACILIK TURİZM REKLAMCILIK TAŞIMACILIK ELEKTRONİK TİC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tarafından bilinen son adrese ya da e- posta

5 adresine yapılacak olan bildiri tebligat ve açıklamalar ulaştırılmış, üye firma tarafından alınmış kabul edilecektir. X. DAVA, İHTİLAF VE MAHKEMELER: 1) Bu Üye Firma Anlaşması Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. 2) Anlaşılmış olan bütün faaliyetlerin gerçekleştirilme yeri Erzurum dur. 3) İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek ihtilafların çözümünde Erzurum Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme internet üzerinde bayilik başvurusu yapan bütün Alantron Bilişim LTD. bayileri ile Alantron Bilişim LTD. (Alantron) arasındadır. İş

Detaylı

GÜNEŞ BİLGİSAYAR A.Ş. gunesnet BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

GÜNEŞ BİLGİSAYAR A.Ş. gunesnet BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Gunesnet üyesi olmak istiyorsanız, önce sözleşme ekinde yer alan kayıt formunu doldurmanız ve Gunesnet üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. GÜNEŞ BİLGİSAYAR A.Ş. gunesnet

Detaylı

Web-Oksid KULLANIM SÖZLEŞMESi

Web-Oksid KULLANIM SÖZLEŞMESi Web-Oksid KULLANIM SÖZLEŞMESi 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan adresinde mukim (Bundan böyle BAYI olarak anılacaktır- ile diğer taraftan Sivritaş Sok. No:11/B Mecidiyeköy İstanbul adresinde

Detaylı

MALCOM BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WWW.E-MALCOM.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan

MALCOM BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WWW.E-MALCOM.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan MALCOM BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WWW.E-MALCOM.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan Adresinde mukim (Bundan böyle BAYİ olarak anılacaktır.)

Detaylı

AKASYA ELEKTRONİK E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

AKASYA ELEKTRONİK E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ Sözleşme Numarası : AKASYA ELEKTRONİK E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan adresinde mukim ( Bundan böyle BAYI olarak anılacaktır ) ile diğer taraftan Hakimiyeti

Detaylı

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1) Kısaltma ve Tanımlar: İş bu sözleşmede geçen; BAYİFONOTEL: Hobyar Mah. Hamidiye Cad. Altın Han Kat : 2 No: 85 Sirkeci Fatih / İSTANBUL

Detaylı

Lyoness üyeleri için Genel Ticaret Şartname

Lyoness üyeleri için Genel Ticaret Şartname Lyoness üyeleri için Genel Ticaret Şartname Metin: Nisan 2012 Giriş St. Gallen Kantonu ticaret siciline CH 170.3.026.427-4 numara ile kayıtlı olan ve merkezi Bahnhofstrasse 22, CH-9470 Buchs adresinde

Detaylı

Firma Adresi Posta Kodu İş Tel İş Faks Cep Tel Yetkili e-mail (0...).. (0...).. (0...)...@...

Firma Adresi Posta Kodu İş Tel İş Faks Cep Tel Yetkili e-mail (0...).. (0...).. (0...)...@... FİRMA BİLGİLERİ Firma Adı / Ünvanı Firma Adresi Posta Kodu İş Tel İş Faks Cep Tel Yetkili e-mail (0...).. (0...).. (0...)...@... (0...).. (0...).. (0...)...@... Firma Türü Anonim Ltd. Şti. Adi Ortaklık

Detaylı

ANDIRAN ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. E-BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ANDIRAN ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. E-BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ ANDIRAN ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. E-BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ 1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI ve TANIMI : Bu sözleşme, 1834. Sokak Orhan Saik Gökyay Cad. No:1/B 35530 Karşıyaka / İZMİR adresinde mukim ANDIRAN

Detaylı

E- TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

E- TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ E- TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- TARAFLAR : 1.1 Segment Bilgisayar Dış Tic.Ltd.Şti. (Bundan sonra SEGMENT olarak anılacaktır) Dereboyu caddesi No:65 Mecidiyeköy-İSTANBUL 1.2. (Bundan sonra BAYİ olarak

Detaylı

CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ Bir taraftan 1365 SOK. NO:7/B Büyükçamlıbel İş Merkezi Çankaya/İZMİR adresinde iş gören TEOREM Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi (kısaca TEOREM diye anılacaktır) ile diğer taraftan

Detaylı

BAYIB2B KULLANIM SÖZLEŞMESİ

BAYIB2B KULLANIM SÖZLEŞMESİ BAYIB2B KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1 Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan Adresine mukim (Bundan böyle bayi olarak anılacaktır ile diğer taraftan Mimar Sinan Cad. 1738 Sok. No:2 Merkez / Isparta adresine

Detaylı

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR.

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. Sisteme üye olacakların, sözleşme metninin tüm sayfalarını imzalamaları, kendileri hakkında gerekli dosyanın oluşturulabilmesi ve bilgilerinin

Detaylı

Aşağıdaki Sözleşme 2 ( İki ) Nüsha Olarak Doldurulup ERALTEK e gönderilmelidir.***

Aşağıdaki Sözleşme 2 ( İki ) Nüsha Olarak Doldurulup ERALTEK e gönderilmelidir.*** Şirketler için : Aşağıdaki Sözleşme 2 ( İki ) Nüsha Olarak Doldurulup ERALTEK e gönderilmelidir.*** 1 - İmza Sirkülerinin Fotokopisi 2 - Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi 3 - Vergi Levhası fotokopisi İstenen

Detaylı

TEKNOEKSPER BİLİŞİM ÜRÜNLERİ ELEKTRONİK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SAN.veTİC.LTD.ŞTİ. TEKNOEKSPER B2B BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TEKNOEKSPER BİLİŞİM ÜRÜNLERİ ELEKTRONİK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SAN.veTİC.LTD.ŞTİ. TEKNOEKSPER B2B BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Teknoeksper Bayi B2B üyesi olmak istiyorsanız, önce sözleşme ekinde yer alan kayıt formunu doldurmanız ve Teknoeksper Bayi B2B üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir.

Detaylı

MAKRO BİM E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

MAKRO BİM E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ Sözleşme Numarası : MAKRO BİM E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan adresinde mukim ( Bundan böyle BAYI olarak anılacaktır ) ile diğer taraftan Sakarya Mh. Ergene

Detaylı

YAZBİM YAZILIM HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş. BayiWeb.net ONLİNE BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

YAZBİM YAZILIM HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş. BayiWeb.net ONLİNE BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ YAZBİM YAZILIM HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş. BayiWeb.net ONLİNE BAYİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ 1-Taraflar Bir taraftan, Yenisahra Mah. Sütçüyolu Cad. Tuğmaner İş Merkezi No: 62/1 Ataşehir/İstanbul adresinde mukim

Detaylı

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR.

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. Sisteme üye olacakların, sözleşme metninin tüm sayfalarını imzalamaları, kendileri hakkında gerekli dosyanın oluşturulabilmesi ve bilgilerinin

Detaylı

KOYUNCU E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

KOYUNCU E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ Sözleşme Numarası : KOYUNCU E-TİCARET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan adresinde mukim ( Bundan böyle BAYI olarak anılacaktır ) ile diğer taraftan Emek Mah.Ordu cad.no.18

Detaylı

ATILGANLAR OTOMOTİV E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ

ATILGANLAR OTOMOTİV E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ ATILGANLAR OTOMOTİV E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ ATILGANLAR 1) Kısaltma ve Tanımlar: İş bu sözleşmede geçen; ATILGANLAR: Yıldırımlar San.Sit.1738.Sokak No:1 BATIKENT / ANKARA adresinde

Detaylı

Üyelik ve Kredi Kartı ile Satış Sözleşmesi

Üyelik ve Kredi Kartı ile Satış Sözleşmesi Üyelik ve Kredi Kartı ile Satış Sözleşmesi MADDE 1- SÖZLEŞMENİN TARAFLARI : Bir taraftan, Topkapı Maltepe Yolu No: 10/B 34030 Bayrampaşa, İstanbul adresinde ikamet eden Armada Bilgisayar A.Ş. (Bundan böyle

Detaylı

PURDAŞ ELEKTRONİK ALİ PURDAŞ E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS (MAİL ORDER) KULLANIM SÖZLEŞMESİ:

PURDAŞ ELEKTRONİK ALİ PURDAŞ E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS (MAİL ORDER) KULLANIM SÖZLEŞMESİ: Purdaş Elektronik Ali Purdaş üyesi olmak ve servislerden yararlanmak için, önce sözleşme ekinde yer alan kayıt formunu doldurmanız ve işbu sözleşme hükümlerine uymayı kabul ve onaylamanız gereklidir. PURDAŞ

Detaylı

NÜANSTUR VE SÜRATTUR ACENTELİK SÖZLEŞMESİ

NÜANSTUR VE SÜRATTUR ACENTELİK SÖZLEŞMESİ NÜANSTUR VE SÜRATTUR ACENTELİK SÖZLEŞMESİ Bir taraftan Bulgurlu mah. Bağcılar cad. No:1/A Üsküdar/ İstanbul adresinde mukim NÜANS Turizm Tanıtma ve Reklamcılık A.Ş. (Bundan böyle NÜANSTUR VE SÜRATTUR olarak

Detaylı

E- Bayi Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi

E- Bayi Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi E- Bayi Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi 1) SÖZLEŞMENİN TARAFLARI İş bu sözleşme; 4C Tüketim Mlz. İhr.İth. Ltd. Şti. (Bundan böyle kısaca '4C' olarak anılacaktır.) ve Yetkili satıcı (Bundan böyle kısaca 'E-

Detaylı

EKSA BAYİPOS GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

EKSA BAYİPOS GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ EKSA BAYİPOS GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ I. TARAFLAR a. EKSA ELEKTRONİK BİLGİ İŞLEM SANAYİ VE DIŞ. TİC. A.Ş. Adres: Alemdağ Caddesi No.56/B Üsküdar / İstanbul (Eksa olarak anılacaktır.) b....

Detaylı

I. XPERIA CLUB, SÖZLEŞME' yi her zaman tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

I. XPERIA CLUB, SÖZLEŞME' yi her zaman tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. Üyelik SÖZLEŞMEsi AŞAĞIDA YER ALAN MADDELER ("SÖZLEŞME") DİJİTAL HALLER YAZILIM İLETİŞİM VE İNTERAKTİF ÇÖZÜMLER LTD. ŞTİ. ("XPERIA CLUB") İLE ARANIZDAKİ XPERIA CLUB KURUMSAL ÜYELİĞİNİZE İLİŞKİN XPERIA

Detaylı

PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ BAYİ ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ

PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ BAYİ ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ I. TARAFLAR : A. PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş. PAYNET ÖDEME HİZMETLERİ BAYİ ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ Adres : Göktürk Mahallesi Göktürk Cad. No:4, 34077 Eyüp / İstanbul e-mail : destek@paynet.com.tr Tel : 444

Detaylı

BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR

BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Keresteciler (KEYAP) Çarşı Sitesi 44/F2/101A Ümraniye / İstanbul adresinde mukim İTB TEKNOLOJİ BİLİŞİM DANIŞMANLIK SAN. VE

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ MADDE 1 TARAFLAR / TANIMLAR İşbu Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi (bundan böyle kısaca Sözleşme olarak anılacaktır.) bir tarafta Çırpıcı Mah.Turan Güneş Cad. No:117 Zeytinburnu

Detaylı

FİRMA TANITIM FORMU ADINIZ:... SOYADINIZ:... ÜNVAN / GÖREV:... FİRMA ÜNVANI :... VERGİ DAİRESİ:... VERGİ NO:... ADRESİ:... ...

FİRMA TANITIM FORMU ADINIZ:... SOYADINIZ:... ÜNVAN / GÖREV:... FİRMA ÜNVANI :... VERGİ DAİRESİ:... VERGİ NO:... ADRESİ:... ... Düzenleme Tarihi:.../.../20... FİRMA TANITIM FORMU KİŞİSEL BİLGİLER ADINIZ:... SOYADINIZ:... ÜNVAN / GÖREV:... GSM:... E-POSTA:... TC:... WEB SİTESİ:... FİRMA BİLGİLERİ FİRMA ÜNVANI :... VERGİ DAİRESİ:...

Detaylı