3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi"

Transkript

1 3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi Değerli Meslektaşlarımız, Limak Limra Hotels & Resort Antalya / TÜRKİYE Organizasyon Komitesi adına, Nisan 2013 tarihinde Limak Limra Hotel, Antalya da düzenlenecek olan 3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi ne (APMAS 2013) sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Her yıl düzenlenen kongremiz, sadece yüksek bilimsel niteliği ve mesleki değeri ile değil, aynı zamanda hepimizi bir araya getiren sosyal özelliği ile de alanımızdaki en önemli ulusal etkinliktir. Ülkemizden ve tüm dünyadan geniş bir katılım beklediğimiz bu organizasyonumuzun, yeni meslektaşlarımızla tanışmak, mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek, sektörel uygulamalar ve araştırmalar ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için büyük bir fırsat oluşturacağına inanıyoruz. Kongremiz bilimsel programı çerçevesinde, alanımızda birçok yeniliğin tartışılacağı konferanslar, seminerler ile sözlü ve yazılı sunumlar yer alacak; aynı zamanda konusunda geniş bilgi ve deneyime sahip öğretim üyelerimiz, yerli ve yabancı konuşmacılarımız deneyimlerini bizlerle paylaşacaklardır. Kongre katılımcıları ayrıca sergi alanında sektörün seçkin firmaları ile buluşma imkanını da bulacaklardır. Şehrin keskin ve parlak ilkbahar güneşinin altında ve serin esintili akşamlarında güzel bir kongre olacağını umuyoruz. Bilimsel açıdan çok yoğun geçecek bu yılki kongremizi sosyal açıdan da renklendirmeyi amaçlıyoruz Antalya da sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Şimdiden verimli bir kongre geçirmenizi dileriz. Saygılarımızla, Kongre Eş Başkanları;

2 Doç.Dr. M.Hasan ASLAN Doç.Dr. A.Yavuz Oral Dr. Z.Banu Bahşi Organizasyon Komitesi Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoğlu Prof. Dr. Hasan Mandal Prof. Dr. Çetin Bolcal Prof. Dr. Raşit Turan Prof. Dr. Mehmet Özer Doç. Dr. A. Yavuz Oral Doç. Dr. M. Hasan Aslan Doç. Dr. S. Hikmet Çağlar Doç. Dr. Ersin Kayahan Dr. Zehra Banu Bahşi Dr. Nermin Demirkol (Fırat Üniversitesi) (Sabancı Üniversitesi) (İstanbul Kültür Üniversitesi) (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) (İstanbul Kültür Üniversitesi) (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) (İstanbul Kültür Üniversitesi) (Kocaeli Üniversitesi) (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) (Kocaeli Üniversitesi)

3 Bilim Kurulu Prof. Dr. Raşit Turan Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoğlu Prof. Dr. Hasan Mandal Prof. Dr. Witold Dobrowolski Prof. Dr. Mehmet Özer Doç. Dr. A. Yavuz Oral Doç. Dr. M. Hasan Aslan Doç. Dr. S. Hikmet Çağlar Doç. Dr. Ersin Kayahan (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) (Fırat Üniversitesi) (Sabancı Üniversitesi) (Polonya Bilimler Akademisi, Polonya) (İstanbul Kültür Üniversitesi) (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) (İstanbul Kültür Üniversitesi) (Kocaeli Üniversitesi)

4 Davetli Konuşmacılar Macit Özenbaş, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mostafa A. El-Sayed, Georgia Yüksek Teknoloji Enstitüsü, ABD Hadis Morkoç, VCU Elektrik Mühendisliği, ABD Salim Çıracı, UNAM, Bilkent Üniversitesi Xiantu He, Peking Üniversitesi, Çin Khokhlov Alexey, MSU Nanoteknoloji Eğitim ve Araştırma Merkezi, Rusya Witold Dobrowolski, Polonya Bilimler Akademisi, Polonya Metin Akay, Houston Üniversitesi, ABD Raşit Turan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Yukihiro SHIMOGAKI, Tokyo Üniversitesi, Japonya Fahrettin Yakuphanoğlu, Fırat Üniversitesi Shinhoo Kang, Seul Ulusal Üniversitesi, Kore Fathollah Moztarzadeh, Amirkabir Teknoloji Üniversitesi, İran Saadah Binti Abdul Rahman, Malaya Üniversitesi, Malezya SalmanA. H. Alrokayan, Kral Abdullah Nanoteknoloji Enstitüsü, Suudi Arabistan

5 Girish S. Agarwal, Oklahoma Devlet Üniversitesi, ABD Davetli Konuşmacılar Ahmet Ekerim, Yıldız Teknik Üniversitesi Ibrahim Işıldak, Yıldız Teknik Üniversitesi G. W. Yang Nanoteknoloji Araştırma Merkezi, Sun Yat Sen, Çin Gultekin Goller, Istanbul Teknik Üniversitesi Eyup Sabri Kayalı, Istanbul Teknik Üniversitesi Wolfgang Windl, Ohio Devlet Üniversitesi, ABD Aykutlu Dana, UNAM, Bilkent Üniversitesi Hadi Zerai, Gediz Üniversitesi Rohollah Aghdaee, İran Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, İran Necmi Bıyıklı, UNAM, Bilkent Üniversitesi Erkan Şahinkaya, Istanbul Medeniyet Üniversitesi Kongre Eş Başkanları Doç.Dr. M.Hasan Aslan (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü)

6 Doç.Dr. A.Yavuz Oral Dr. Z.Banu Bahşi (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü) GENEL BİLGİLER Kongre Tarihi ve Yeri 3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi Nisan 2013 tarihleri arasında Limak Limra Hotel Antalya da düzenlenecektir. Kongre Dili Kongre dili İngilizce dir. Davet Mektubu Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır Kongre Web Sayfası Kongre ile ilgili tüm bilgileri güncel olarak takip edebilmeniz amacı ile bir web sayfası oluşturulmuştur. Kongrede sunulması istenilen poster bildiriler özet şeklinde web sayfası aracılığı ile toplanacaktır. Stand Alanları Kongre süresince otel içerisinde bir salonda ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla ayrılmıştır. Bu bölüme girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

7 KONGRE SPONSORLUK PAKETLERİ PLATİN SPONSOR PLATİN SPONSORLUK BEDELİ Euro + % 18 KDV -Konferansın sergi salonunda 25 m2 sergi alanı -Abstract Cd de 3 tam sayfa reklam. -4 delege kaydı ve iki adet çift kişilik odada konaklama. -Kongre çantası içinde 20 sayfalık tanıtım broşürü. * Platin Sponsor Olma Hakkı Sadece Bir Firmaya Tanınacaktır. ALTIN SPONSOR ALTIN SPONSORLUK BEDELİ Euro + % 18 KDV - Konferansın sergi salonunda 15 m2 sergi alanı - Abstract Cd de 2 tam sayfa reklam. - 3 delege kaydı ve üç kişilik odada konaklama. - Kongre çantası içinde 12 sayfalık tanıtım broşürü.

8 GÜMÜŞ SPONSOR GÜMÜŞ SPONSORLUK BEDELİ Euro + % 18 KDV -Konferansın sergi salonunda 8 m2 sergi alanı - Abstract Cd de 1 tam sayfa reklam. - 2 delege kaydı ve iki kişilik odada konaklama. - Kongre çantası içinde 6 sayfalık tanıtım broşürü. * Altın Ve Gümüş Sponsor Olma Hakları Birden Fazla Firmaya Tanınabilecektir.

9 KONGRE SPONSORLUK FAALİYETLERİ STAND SPONSORLUĞU Sektörlerden kongreye katılacak firmaların ürünlerini tanıtmaları amacıyla, kongre merkezinde stand alanı oluşturulacaktır 4 m2 / 1 BİRİM STAND ÜCRETİ 600 Euro + % 18 KDV 4 m2 / 1 Birim stand sponsorluğu kapsamında sağlanacak hizmetler: - Genel temizlik. - 1 masa ve 2 sandalye. - 1 delege kaydı. 6 m2 / 1 BİRİM STAND ÜCRETİ 1000 Euro + % 18 KDV 6 m2 / 1 Birim stand sponsorluğu kapsamında sağlanacak hizmetler: - Genel temizlik. - 1 masa ve 2 sandalye. - 2 delege kaydı. Stand alanı yerleşimi esnasında, firmalara stand yerlerini seçme hakkı, major katılım ve başvuru sırası önceliğine göre tanınacaktır.firmalara bu öncelik sırasına göre, en geç kongre başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar stand yerleşim planını da içeren memorandum (kurulum / demontaj tarih vb gibi dahil tüm detayları içeren) gönderilerek stand yerlerinin belirlenmesi sağlanacaktır. Stand sponsorluğu talepleriniz için TURA TURİZM ile iletişim kurabilirsiniz.

10 KONGRE ÇANTASI SPONSORLUĞU KONGRE ÇANTASI SPONSORLUĞU ÜCRETİ Euro + % 18 KDV Çanta içine konacak bloknot ve kalem firma tarafından temin edilecektir. Firma ve/veya ürün logosuna düzenleme kurulu tarafından belirlenen&onaylanan alanda yer verilecektir Çanta, bloknot,kalem numuneleri seçenekli olarak firma tarafından sunulacak olup nihai seçim düzenleme kuruluna aittir. Bu sponsorluk kalemine dahil olan haklar ; - 2. duyuru içerisinde tam sayfa ilan - Mini cep programı içerisinde tam sayfa ilan BASILI MALZEME SPONSORLUĞU KONGRE BASILI MALZEME SPONSORLUĞU Euro + % 18 KDV 1. II. DUYURU 2. YAKAKARTI 3. KATILIM SERTİFİKASI ve KABI 4. MİNİ PROGRAM KİTAPÇIĞI Bu sponsorluk kalemine dahil olan haklar ; - Sponsor firmaya, II. Duyuru arka kapağında ürün ve/veya firma logo ve/veya tam sayfa ilan hakkı tanınacaktır. - Sponsor firmaya katılım sertifikası kabı üzerinde kongre düzenleme komitesi tarafından belirlenecek bir alana ürün ve/veya firma logo konumlandırması hakkı tanınacaktır.

11 - Sponsor firmaya kongre yaka kartı ipleri üzerinde ürün ve/veya firma isminin yazılması hakkı tanınacaktır. - Sponsor firmaya mini cep programı arka kapağında ürün ve/veya firma logo ve/veya tam sayfa ilan hakkı tanınacaktır. INTERNET CAFE VE SUNUM ODASI SPONSORLUĞU INTERNET CAFE VE SUNUM KONTROL ODASI SPONSORLUĞU Euro + % 18 KDV -Sergi alanına yakın bir alan Internet cafe şeklinde düzenlenecektir. Bu sponsorluk kalemine dahil olan haklar ; -Bu alanda 6 bilgisayar bulunacak alanın tüm düzenlemesi firma görsellerinden oluşacaktır. -Kullanılan bilgisayarların açılış sayfaları sponsor firmanın web sayfası olacaktır. -Ayrıca konuşmacıların sunumlarının kontrol edildiği salonda firmanın ürün ve firma logolu bayrakları ilgili yerlerde kullanılacaktır. GALA YEMEĞİ SPONSORLUĞU Euro + % 18 KDV Kongrenin son gecesi olan 27 Nisan 2013 tarihinde düzenlenecek olan gala yemeğine tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Bu sponsorluk kalemine dahil olan haklar; - Konferansın sergi salonunda 12 m2 sergi alanı - Kongre çantası içinde 12 sayfalık tanıtım broşürü. - Abstract CD de 2 sayfa reklam. - Kongre mini program kitapçığı ve program panosunda, firmanın sponsor olduğu yiyecek & içecek aktivitesi yanında firma yada ürün logosu yer alacaktır. - Firmanın sponsor olduğu yiyecek & içecek aktivitesi ikram alanında kullanılacak olan masalarda, firma yada ürünün masa bayrakları yer alacaktır.

12 HOŞ GELDİN KOKTEYLİ SPONSORLUĞU Euro + % 18 KDV Kongrenin ilk günü olan 25 Nisan 2013 tarihinde düzenlenecek olan hoş geldin kokteyline tek bir firma sponsorluk yapabilecektir. Bu sponsorluk kalemine dahil olan haklar; - Konferansın sergi salonunda 6 m2 sergi alanı - Kongre çantası içinde 6 sayfalık tanıtım broşürü. - Abstract CD de 1 sayfa reklam. - Kongre mini program kitapçığı ve program panosunda, firmanın sponsor olduğu yiyecek & içecek aktivitesi yanında firma yada ürün logosu yer alacaktır. - Firmanın sponsor olduğu yiyecek & içecek aktivitesi ikram alanında kullanılacak olan masalarda, firma yada ürünün masa bayrakları yer alacaktır. KONGRE ÇANTASI İÇİNDE TANITIM BROŞÜRÜ SPONSORLUĞU Euro + %18 KDV Firmalara, kendileri tarafından temin edilecek, birer adet ve maksimum 4 sayfa / broşür yada benzeri basılı materyali kongre çantası içerisine koyma hakkı tanınacaktır.

13 GENEL KOŞULLAR 1. Yukarıda yer alan sponsorluk faaliyetleri için sponsor firma ve TURA TURİZM arasında sponsorluk faaliyetine ilişkin sözleşme düzenlenecektir. 2. Stand güvenliğinden, firma stand yetkilileri sorumludur. 3. Stand alanında TURA TURİZM tarafından maksimum güvenlik önlemleri alınacak olup stand malzemeleriniz ile ilgili meydana gelebilecek kayıp, zarar, çalıntı gibi olaylardan DERNEK veya TURA TURİZM sorumlu tutulamaz. 4. Stand alanı ve sponsorluğun düzenlendiği, önceden belirlenmiş alanlar dışında, firma veya ürün tanıtımı yapılmayacaktır. 5. Stand alanında kullanılacak teknik ekipman talepleriniz için TURA TURİZM e başvurmanızı rica ederiz. 6. Stand alanına dışarından ikram veya yiyecek & içecek kabul edilmeyecek olup, ikram talepleriniz için TURA TURİZM e başvurmanızı rica ederiz. 7. Stand kurulum ve demontaj saatleri, kongrenin bilimsel ve sosyal programına göre düzenlenecek olup, bu saatlere uyulması konusunda şimdiden hassasiyetinizi rica ederiz. 8. Stand alanı olarak belirlenmiş alan ölçülerinin dışına çıkılmaması konusunda hassasiyetinizi rica ederiz.

14 MALİ KOŞULLAR 1. Tüm ücretlere %18 KDV ilave edilecektir. 2. Firmaların talep ettikleri stand veya sponsorlukların kesinleşebilmesi için, sponsorluk sözleşmesi düzenlenmesi ve sözleşmenin imzası ile belirlenecek tarihte sponsorluk ödemesinin tamamlanması gerekmektedir. 3. TL.- yapılan ödemelerde, ödemenin yapıldığı tarihteki TCMB Efektif EURO satış kuru baz alınmalıdır. TL.- hesap bilgileri için TURA TURİZM e başvurmanızı rica ederiz. 4. Ödemeler aşağıda belirtilen hesap numarasına, banka havalesi yolu ile yada TURA TURİZM ile irtibata geçilerek kredi kartı ile yapılabilir. 5. Sözleşme ile belirlenen tarihte yapılmayan ödemeler için TURA TURİZM in her ay için % 10 gecikme faizi uygulama hakkını sponsor firmalar önceden kabul etmiş sayılırlar. 6. Kongre banka hesap numaraları : TURA TURİZM Garanti Bankası, Elmadağ Şubesi (Şube Kodu) Euro Hesabı IBAN NO: TR SPONSORLAR İÇİN BİLGİLER Tüm başvuruların Resmi Organizasyon Sekreteryası olan TURA TURİZM e yazılı olarak iletilmesi gerekmektedir. Başvurular, geliş sırasına göre değerlendirilecek ancak %50 ön-ödemenin kongre hesap numarasına yatırılmasının ardından işleme alınacaktır. Ücretlerin geri kalanını ödemek için son tarih 01 Mart 2013 tür.

15 İPTAL KOŞULLARI 01 Ocak 2013 ile 28 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak iptallerde %50 iade yapılacaktır. 01 Mart 2013 tarihinden sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir. KONGRE BİLİMSEL SEKRETERYASI KONGRE GENEL SEKRETERLERİ Doç.Dr. M.Hasan Aslan Doç.Dr. A.Yavuz Oral Dr. Z.Banu Bahşi KONGRE ORGANİZASYON SEKRETERYASI Tura Turizm Dış Ticaret Ltd.Şti. Cumhuriyet Cad. Nº 109 Park Apt. Elmadag Mah. Şişli /Istanbul E-posta: Telefon: Faks:

16 Web : Sponsorluk Başvuru Formu Lütfen bu formu doldurup ve Kongre Organizasyon Sekreteryasına iletiniz. Firma Adı :. Kişi Adı :. Ünvan:. Adres:.... Şehir: Ülke:.... Telefon:.... Fax:....

17 Lütfen Sponsorluk Tipini seçiniz Platin Sponsorluk Altın Sponsorluk Gümüş Sponsorluk Gala Yemeği Sponsorluk Hoş Geldin Kokteyli Sponsorluk Kongre Çantası Sponsorluk İnternet Cafe ve Sunum Odası Sponsorluğu Basılı Malzeme Sponsorluğu Kongre Çantası İçine Tanıtım Broşürü Sponsorluğu Sergi Alanın 4m2 Sergi Alanı 6m2 Diğer

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE Öludeniz (Blu Lagoon) / Fethiye - Muğla 2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE İÇİNDEKİLER Başkanın Daveti...3

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 6-7 Kasım 2013 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından 7-8 Kasım 2012

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel 3. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi düzenleme kurulu adına

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel 3. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi düzenleme kurulu adına Değerli Firma Yetkilisi Pediatrik Rehabilitasyon Kongresinin üçüncüsünü düzenleyecek olmanın gurur ve sevincini taşıyoruz. Öncelikle siz değerli firmalarımızı Ankara da ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi

Detaylı

Değerli Sektör Paydaşları,

Değerli Sektör Paydaşları, SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB), 1992 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından kurulmuş, rüzgar enerjisi

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi GENEL BİLGİLER Tarih :21. GÖĞÜS KALP DAMAR ANESTEZİ ve YOĞUN BAKIM DERNEĞİ Ulusal Kongresi, 23-26 Nisan tarihleri arasında Perissia Otel Kapadokya da gerçekleşecektir. Konaklama: Konaklama Merkez Oteli

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

Kongre ile ilgili kayıt, konaklama ve sponsorluk başvuruları için

Kongre ile ilgili kayıt, konaklama ve sponsorluk başvuruları için Kongre Başkanı Kongre Düzenlem Kurulu Kongre Bilim Kurulu (Soyadı Sırasına Göre) Prof. Dr. Necmettin CEYLAN Ankara Üniversitesi Dr. Sait KOCA Süleyman ÖZTÜRK Ömer GÖRENER Nezih GENCER İpek ÜSTÜNDAĞ Aslı

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI 13 SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ 13 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI Sağlık Alanında Uygulamaları ve Sonuçları, Sağlıkta Yerli Sanayi

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2012. 7 8 Kasım 2012 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2012. 7 8 Kasım 2012 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2012 7 8 Kasım 2012 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, 7 8 Kasım 2012 tarihleri arasında, WOW Convention Center da düzenleyeceğimiz

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

KONGRE YÜRÜTME KURULU

KONGRE YÜRÜTME KURULU KONGRE YÜRÜTME KURULU Ecz. Mustafa TURUNÇ Yürütme Kurulu Başkanı Ecz. Levent Şadi ALEMDAR İEO Genel Sekreteri Dr. Ecz. Merve MEMİŞOĞLU Kongre Genel Sekreteri Ecz. Nurgül AKTAY Ecz. Burhan ALKIŞ Uzm.Ecz.Abdurrahman

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya Birlikte Düşünmek, Birlikte Hareket etmek Değerli Üreticiler, Saygıdeğer Paydaşlar, Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak, geniş

Detaylı

Kongreyi Mardin Artuklu Üniversitesinde yapacagiz. Detaylı bilgilere www.mezopotamyatipkongresi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongreyi Mardin Artuklu Üniversitesinde yapacagiz. Detaylı bilgilere www.mezopotamyatipkongresi.org adresinden ulaşabilirsiniz. SPONSORLUK DOSYASI Değerli Meslektaşlar, Sizleri 15-17 Mayıs 2014 tarihlerinde Mardin de yapılacak olan VI. Mezopotamya Tıp Kongresine (VI MMC) davet etmek istiyoruz. Gelecek kongremizi uluslararası ve

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi... wcadastre.org 1 2 wcadastre.org İçindekiler Hoşgeldiniz Mesajları...2 Kongre Hakkında...5 Kongre Yeri...6 Haliç Kongre Merkezi...7 Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...8 Stant Kuralları...9 Stant Genel

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

Değerli İş Dünyası Temsilcileri,

Değerli İş Dünyası Temsilcileri, SPONSORLUK DOSYASI Değerli İş Dünyası Temsilcileri, Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD) 2008 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üye sayısını sürekli artırmış ve faaliyetlerinin

Detaylı

32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015

32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015 32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015 İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL, TÜRKİYE www.wvcistanbul2015.com İŞ ORTAKLIĞI, SERGİ & LUK DOSYASI www.wvcistanbul2015.com

Detaylı

SPONSORLUK BEDELLERĐ ve SPONSORLUK KOŞULLARI

SPONSORLUK BEDELLERĐ ve SPONSORLUK KOŞULLARI SPONSORLUK BEDELLERĐ ve SPONSORLUK KOŞULLARI Elmas Sponsorluk: 20.000 Euro 1. Kongrede, firmadan 8 kişinin kayıt bedeli (8 tek kişilik oda) sponsorluk paketine dâhil olacaktır. 2. Firmaya sergi alanının

Detaylı

PLATİN SPONSOR: 40 000

PLATİN SPONSOR: 40 000 PLATİN SPONSOR: 40 000 Bu paket firmanızın etkinliğe en üst düzeyde katılımını sağlayan fiili bir ortaklıktır. Sizin tercihleriniz doğrultusunda önceden planlanmış ve onaylanmış toplantı programı. Tüm

Detaylı

Değerli Meslektaşlarımız,

Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Meslektaşlarımız, Sizleri 31 Ekim-2 Kasım 2014 tarihlerinde Ankara`da düzenlenecek olan 1. Ulusal İntegratif Tıp Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; alternatif ve

Detaylı

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015.

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015. Ön Kapak içi Reklam YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI 3 STANT ALANI ÜCRETİ STANT ALANI STANT ALANI m 50 + KDV den başlayan fiyatlarla * Stant alanı boş olarak teslim edilir. Stant rezervasyonu yaptırmak ve diğer tüm

Detaylı

Değerli Sektör Paydaşları,

Değerli Sektör Paydaşları, 5 Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Cumhuriyeti nin kuruluşunun 100. Yılı olan 2023 yılı rüzgar enerjisi hedefinin 20.000 MW olarak belirlendiği ülkemizde, rüzgar enerjisi konusunda bir kongrenin olması

Detaylı