İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ"

Transkript

1 İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ

2 Abdurrahman ÇABUK MÜSİAD İzmir Şubesi YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Beyşehir : DEÜ Mimarlık Fakültesi / Mimarlık Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: MÜSİAD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, Çabuk İnşaat Mimar. Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu, İzmir Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu, EXPO 2020 İzmir Yönlendirme Kurulu İletişim bilgileri: Ahmet KÜÇÜKBAY Küçükbay A.Ş. YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Kırkağaç / Manisa Öğrenim durumu: Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Etiyopya İzmir Fahri Konsolosluğu, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON), Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) Yönetim Kurulu Üyesi, ESİAD ve İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Muhasip Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği, İTO, İGİD, TUSKON, EBSO, MÜMSAD, MÜSİAD, İZİAD, ESİAD, EGİAD, İzmir Ticaret Borsası Seyahat Etmek İletişim bilgileri: Ahmet Oğuz ÖZKARDEŞ Nersan A.Ş. YK Bşk. Yrd. Doğum tarihi ve yeri: Denizli Öğrenim durumu: Yüksek Lisans: MS MIS Boston Üniversitesi Lisan: Fransızca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: VILTUR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Anadolu Efes Yönetim Kurulu Üyesi, ODEN A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, TETUSA A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD Turizm Çalışma Grubu Üyesi, ESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, EGİAD, Göztepe Rotary Kulubü, Gastronomi Birliği Rotisörler Zinciri Derneği, Amerikan İş Adamları Derneği İletişim bilgileri:

3 Prof. Dr. Alp TİMUR Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yrd. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Prof. Dr. Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Turizm Derneği Tenis, Yelken, Av, Doğa Sporları İletişim bilgileri: Prof. Dr. Attila SEZGİN İzmir Özel Türk Koleji Danışmanı Doğum tarihi ve yeri: Urla Öğrenim durumu: Prof. Dr. Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Özel Türk Koleji - Danışman Üyesi olduğu kuruluşlar: Stratejik Yönetim İletişim bilgileri: Ayhan BARAN İZSİAD YK Eski Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Manisa Öğrenim durumu: Yüksek Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ticaret ve Sanayi Kontuvarı, Türk Anonim Şirketi (Kristal Yağları) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Ticaret Borsası Meclis Üyesi, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı, İZKA Yürütme Kurulu Üyesi Futbol, Seyahat İletişim bilgileri: Ayten ŞENİPEK Turist Rehberi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Medeni hali: Bekar Öğrenim durumu: İzmir İ.T.İ.A. İşletme Bölümü Mezunu Lisan: Fransızca, İngilizce, İtalyanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Banco Di Roma, İzmir Şube Müdürü, İzmir Turist Rehberleri Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Tarih, Doğa İletişim bilgileri:

4 Aziz KOCAOĞLU İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Tokat Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Belediyeler Birliği Başkanı, İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Vakfı Başkanı, UCLG Mewa Eş Başkanı, EXPO 2020 Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Jeotermal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri: (Levent İşler / Özel Kalem Müd.) Bülent AKGERMAN ESİAD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Üniversite Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: AKG Yalıtım İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Görevli Üye, AKG Gazbeton İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Rekmar Reklam Ajansı ve Urla Şarapçılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Ertuğ Balık Üretim Tesisi Gıda ve Tarım İşl. San. ve Tic. A.Ş. ve More Su Ürünleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, AKG Trading Ltd. Görevli Üye Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Genç İş Adamları Derneği (EGİAD), 9 Eylül Rotary Kulübü, Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) Danışma Kurulu ve AIESEC Danışmanlar Yüksek Kurulu nda Başkanlık Görevi Üstlenmiş; İki Dönem Boyunca SEDEFED Yönetim Kurulu Başkanlığı, TURKONFED Yönetim Kurulu Başkan Vekiliği ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği Yapmıştır. EBSO Meclis Üyesi, ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı, Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı, Ege Orman Vakfı, İtalyan Ticaret Odası İzmir Şubesi, Taba Amcham Yönetim Kurulu Üyesi; Ulusal İnovasyon Girişimi İcra Kurulu Üyesi, Kalder, İrd, Eçev, EAYK, Fenerbahçe 1907 Üyesi ve Junior Chamber International Senatörüdür. Fotoğrafçılık, Yelkencilik, Kayak, Dalış, Seyahat Etmek ve Yemek Pişirmek İletişim bilgileri:

5 Cem BAKİOĞLU Bakioğlu Holding A.Ş. YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: İzmir İktisadi Ticari İlimler Akademisi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Bakioğlu Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Ege Orman Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (ASAD) Kurucu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD, ESİAD, Çeşme Yelken Kulübü Derneği, Beyin Omurilik Sinir Hastalıkları Vakfı, Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı, Acil Tıp Derneği Ambalaj, Medya, Sağlık, İnşaat, Turizm, Sigorta İletişim bilgileri: Bakioğlu Holding A.Ş. Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Sok. No: Çiğli / İZMİR (1112) Cemal ÖZTÜRK MÜSİAD İzmir Şubesi YİK Üyesi Doğum tarihi ve yeri: 1958-Giresun / Görele : Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Fakültesi - Yüksek Lisans: İşletme Yönetimi Bilim Uzmanı Lisan: Arapça, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: 1990 Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Öğretim Görevlisi, ÇAYKUR Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcılığı, 2003 Karadeniz Teknik Üniversitesi SBE'nde Doktora, Fiskobirlik Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği, Başak Sigorta A.Ş. Denetim ve Yönetim Kurulu Üyeliği, MÜSİAD İzmir Şube Başkanlığı, MÜSİAD İzmir Şubesi YİK Üyesi, Başak Depoculuk Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu İletişim bilgileri:

6 Cengiz YAVAŞ İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Menemen / İzmir Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Danışma Kurulu Başkanı, İzmir Başkanlar Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi, İTO Eğitim ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD), İzmir Başkanlar Kurulu, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu, İTO Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Fotoğraf Çekmek, Resim Yapmak, Kitap Okumak, Sinemaya Gitmek, Seyahat Etmek, Müzik Dinlemek İletişim bilgileri: 1202/2 Sokak No:66/C Yenişehir- İZMİR - Tel: Faks: Cihan TÜRSEN ESİAD Üyesi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, KSKSEV Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, KSK Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Hukuk, Sağlık Turizmi, Yerel Yönetimler İletişim bilgileri: Tel: Faks:

7 Çetin Ali DÖNMEZ Vadeli İşlemler Borsası Eski Genel Müdürü Doğum tarihi ve yeri: İstanbul : Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Yüksek Lisans: Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: 1990 da İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) çalışma hayatına başladı. İMKB Hisse Senetleri Piyasası İşlem Sistemi nin re-organizayonunda ve daha sonraki Otomasyona Geçiş Projesi nin belirli aşamalarında aktif olarak görev aldı de İMKB'nin iştiraki olan Takasbank'ta Ödünç Menkul Kıymet ve Kredili İşlem Piyasaları nın kuruluş çalışmalarında yer aldı.1996 da İMKB Vadeli İşlemler Piyasası Müdürlüğü'nde çalışmaya başladı. İMKB Vadeli İşlemler Piyasası'nın Alım Satım Sistemi Otomasyon Analiz, Dizayn ve Test Aşamalarında faal görev aldı, ekip liderliği yaptı da İMKB Risk Yönetim Müdürlüğü'nün kurulmasının ardından Risk Yönetim Müdürü olarak atandı. Nisan 2008 tarihinden itibaren, Çetin Ali Dönmez VOB Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri: E. Cemal ELMASOĞLU ESİAD YK Üyesi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: UKAT YK Başkanı (1999), Türkiye Yelken Federasyonu YK Üyeliği (2005), UND YK Üyesi ( ), UND Yik Üyeliği ( ), İZKA YK Üyesi ( ), Ticaret Odası Meclis Üyesi ( ), EGESEM Danışma Kurulu Üyeliği (2009), Embriyoniks YK Üyesi ( ), TÜGİK Yik Başkan Vekili (2010- ), EGEV YK Üyesi, BASİFED Başkan Vekili, EGİAD YK Başkanı ( ), EGİFED YK Başkanı ( ), İzmir Gümrük Müşavirler Derneği Danışma Kurulu Başkanı ( ), ESİAD YK Üyesi ( ) Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, TÜGİK, EGEV, BASİFED, İzmir Ticaret Odası, UKAD, UND, İzmir Gümrük Müşavirler Derneği. Yelken, Motor Sporları İletişim bilgileri:

8 Ergüder CAN İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doğum tarihi ve yeri: Salihli Öğrenim durumu: Doktora, İspanyolca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Kalkınma Ajansı / EXPO 2020 Genel Sekreterliği Üyesi olduğu kuruluşlar: WAIPA (World Association Of Investment Promotion Agencies), Eurada Board Of Directors (European Association Of Development Agencies ), Mülkiyeliler Birliği İletişim bilgileri: Tel: (Dahili Asistanı Cangül KUŞ) Faks: Erol DİREN Dimes Genel Müdürü Doğum tarihi ve yeri: Tokat Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Dimes Gıda San.Tic. A.Ş.(Yönetim Kurulu Başkanı), Dimak Diren Makina (Genel Müdür), İZSİAD (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), KOSBİ (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), ASÜD (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Üyesi olduğu kuruluşlar: İZSİAD, KOSBİ, İEKKK, ASÜD İletişim bilgileri: Ertuğrul IŞIKSOY ESBAŞ Pazarlama ve Tanıtım Grup Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Eskişehir / ODTÜ Management Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ESBAŞ Üyesi olduğu kuruluşlar: DEİK, İZKA, EGEV Klasik Gitar, Ortadoğu Tarihi İletişim bilgileri:

9 Ferdan ÇİFTÇİ TMMOB İzmir İl Koor. Kurulu Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Sarayköy / Denizli : EÜ Ziraat Fakültesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü - Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu, Bornova Kent Konseyi, İzmir Kent Konseyleri Birliği Üyesi olduğu kuruluşlar: TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu, TEMA, Bornova Kent Konseyi İzmir, Çevre, Siyaset, Folklor, Spor İletişim bilgileri: Géza DOLOGH Deniz Ticaret Odası İzmir Eski YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İstanbul Lisan: Almanca, Fransızca, İngilizce, Türkçe Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Ekonomisini Güçlendirme Vakfı (EGEV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Danışma Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, İzmir Kongre ve Ziyaretçi Turizm Tanıtım A.Ş. (CVB) Yönetim Kurulu Üyesi, İMEAK Deniz Turizmi Çalışma Grubu Üyesi, Deniztemiz Derneği / TURMEPA İzmir Şube Başkanı, İZSİAD Danışma Kurulu Üyesi, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Başkanlar Kurulu Üyesi, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Expo 2020 Yönlendirme Kurulu Üyesi Denizcilik, Bahçe Bitkileri, Küçük El Sanatları İletişim bilgileri: Halil ŞAHİN İzmir Demir Çelik YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Kürtül Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzdemir Enerji A.Ş. YK Bşk., Akdemir A.Ş. YK Bşk., İDÇ Liman A.Ş. YK Bşk., İDÇ Denizcilik A.Ş. YK Bşk., İzmaden Madencilik A.Ş. YK Bşk., Şahin-Koç A.Ş. YK Bşk., Şahin Gemicilik A.Ş. YK Bşk., Sarımazı Enerji A.Ş. YK Bşk., Şahin Nakliyat Ltd. Şti. Ortağı, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Bşk., Demir - Çelik Üreticileri Derneği Yüksek İstişare Konseyi Bşk., Ege İhracatçı Birlikleri Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçı Birlikleri Bşk.,ESİAD Haysiyet Divanı Üyesi. Üyesi olduğu kuruluşlar: DÇÜD, EİB, ESİAD, EBSO, İTO, İMMİB Kitap Okumak, Seyahat Etmek İletişim bilgileri:

10 Hasan CEYLAN Eski Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Biga Medeni hali: Bekar Öğrenim durumu: Gazi Eğitim Enstitüsü İngilizce Bölümü Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Tarihi Kemeraltı Derneği Eski Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, Piri Reis Denizcilik Derneği, Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ISF) Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol Teknik Komite Başkanı Seyahat, Spor, Kitap Okuma İletişim bilgileri: , Hüseyin ASLAN Ege Koop. YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Uşak Medeni hali: Bekar Öğrenim durumu: Lise Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Koop Genel Başkanı, Haber Türk Egeli Köşe Yazarı, Ege TV Mercek Programı Yapımcı ve Sunucusu Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Sanayici İşadamları Derneği Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, İzmir Kalkınma Ajansı Üyesi, Konak Rotary Kulüp Üyesi, TÜLOV Başkan Vekili Dünyada Kooperatifçilik ve İnşaat Sektöründeki Gelişmeler, Yazmak, Okumak, Spor yapmak, Yüzmek, Seyahat Etmek İletişim bilgileri: 1337 Sok.No:16 K:7 Ashan İşhanı Çankaya - İZMİR Tel: Faks: Hüseyin PORSUK BASİFED Danışma Kurulu Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Ilgın / Konya Öğrenim durumu: Yüksek Okul / Doktora Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: BASİFED Yönetim Kurulu Başkanlığı, İZKA Yönetim Kurulu Üyeliği, İEKKK Üyeliği Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Ticaret Odası, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği İletişim bilgileri:

11 Hüseyin Cahit ÇETİN Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Balıkesir Öğrenim durumu: A.Ü. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Tariş Zeytin ve Zeytinyağı T.S.K.B. Yönetim Kurulu Başkanı, Edremit Ziraat Odası Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: EBSO Meclis Üyesi, EBSO Yağ Sanayi Meslek Komitesi Üyesi İletişim bilgileri: Tel: Faks: Işın YILMAZ EGİKAD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Buldan Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Üyesi, Ege İhracatçıları Birliği Hazırgiyim ve Konfeksiyon Birliği (EİB) Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı, BASİFED Yönetim Kurulu Sayman Üyesi, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Dünyası nda Kadın Konseyi Başkanı, EBSO (16. Grup İç Giyim Komitesi) Meclis Üyesi, İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi (2. dönem), Türk Alman İşadamları ve Akademisyenleri Derneği (TAİAD) Denetim Kurulu Üyesi, İzmir Türk Eğitim Vakfı (TEV)Yürütme Kurulu Üyesi, TOBB İzmir İl Kadın Kurulu Üyesi, İzmir Buca Kızılay Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Kınık Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu nda (Valilik ve İşkur İşbirliğinde) görevli İletişim bilgileri: Işınsu KESTELLİ İTB YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Konya Öğrenim durumu: DÜE İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi, Türkiye AB Karma İstişare Komitesi Üyesi, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV), Yönetim Kurulu Üyesi, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), Danışma Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, Dokuz Eylül Üniversitesi Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fil Koleksiyonu, Feng Shui, Hat Sanatı, Kitap Okumak, Seyahat Etmek İletişim bilgileri:

12 İdil YİĞİTBAŞI Yaşar Holding A.Ş. YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Karşıyaka / İzmir Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Lisan: Fransızca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Yaşar Holding A.Ş. Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD, ESİAD, Reklamverenler Derneği, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği, Setbir, Global İlişkiler Forumu Tarih, Arkeoloji İletişim bilgileri: Şehit Fethi Bey Cad. No:120 Alsancak / İZMİR Kaşif ÖZKAN Özdilek Genel Müdürü Doğum tarihi ve yeri: Turhal Öğrenim durumu: Tıp Fakültesi Mezunu Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil San. A.Ş. Crowne Plaza İzmir Üyesi olduğu kuruluşlar: Spor, Ziraat, Kitap Okumak İletişim bilgileri: İnciraltı Mh. İnciraltı Cd. No:67 Balçova / İzmir Kemal ZORLU Güçbirliği Holding A.Ş. YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Üniversite Lisan: Almanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Mazhar Zorlu Holding, Güçbirliği Holding Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri:

13 Kemal Salih ÇOLAKOĞLU ESİAD Yüksek İstişare Konseyi Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: ODTÜ Metalurji Mühendisi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: TOBB Eski Sanayi Odaları Konsey Bşk., EBSO Eski Meclis Bşk., EGİAD Eski Danışma Kur. Bşk. Üyesi olduğu kuruluşlar: İZKA Kalkınma Kurulu Bşk., ESİAD YK BŞK., Meksika İzmir Fahir Konsolosu EBSO, İZKA, ESİAD İletişim bilgileri: Kenan YAVUZ PETKİM Holding A.Ş. YK Üyesi Doğum tarihi ve yeri: Bayburt üstü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Mako Elektrik Sanayi ve Tic. A.Ş., Petkim Petrokimya Holding A.Ş., Socar Turkey Enerji A.Ş (Halen Devam Ediyor) Üyesi olduğu kuruluşlar: Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu (URAK) Yönetim Kurulu Üyeliği, Enerji Verimliliği Derneği (ENVERDER) Yönetim Kurulu Üyeliği İletişim bilgileri: Socar Bosphorus Plaza, Eski Büyükdere Cad. No:231, Kat:7 Maslak /Şişli /İSTANBUL Mahmut ÖZGENER Ege Tütün İhracatçıları Birliği YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Lisan: Fransızca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Tütün İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, EGİAD Spor İletişim bilgileri: 7 Eylül Mah. Bige Özgener Cad. No:4 3586, Torbalı / İZMİR

14 Mehmet TİRYAKİ EBSO Meclis Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Simav / Kütahya Öğrenim durumu: Buca Makina Yüksek Okulu Mezunu Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ( ) EBSO Meslek Komite Başkanlığı, (1992 ) EBSO Meslek Komitesi Üyeliği, ( ) EBSO Yönetim Kurulu Üyeliği, (1992 ) EBSO Meclis Üyeliği, ( ) ESBAŞ Ege Serbest Bölgesi EBSO Temsilciliği, (2008 ) KOSBİ Kemalpaşa Org. San. Bölgesi Denetim Kurulu Üyeliği, ( ) EBSO Meclis Başkanlığı Üyesi olduğu kuruluşlar: TAYSAD Yönetim Kurulu Üyeliği, TAYSAD Başkan Vekilliği, 2006 TÜSİAD Üyeliği 2008 UİB Uludağ İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği Seyahat Etmek, Kitap Okumak İletişim bilgileri: Mehmet TİMUROĞLU İGİD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir : Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Genç İş Adamları Derneği (İGİD) YK Başkanı, EXPO 2020 Yönlendirme Kurulu Üyesi, Ege ve Batı Akdeniz San. ve İş Adamları Federasyonu (ESİDEF) YK Bşk.Yard., Kongo Demokratik Cumhuriyeti ile Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği YK. Başkanı, Kongo Demokratik Cumhuriyeti İzmir Fahri Konsolosu Üyesi olduğu kuruluşlar: Seyahat, Su Sporları İletişim bilgileri: Dr. Mehmet AKTAŞ YAŞAR Holding A.Ş. CEO Doğum tarihi ve yeri: Ödemiş / İzmir Öğrenim durumu: Doktora Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Yaşar Holding İcra Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD - Huk - Mülkiyeliler Birliği - İzmir Ymm İş, Ekonomi, Araştırma, Tarih Kitapları ve Kültürel Etkinlikler (Gezi, Tiyatro, Konser) İletişim bilgileri: Tel: Faks:

15 Mehmet Beliğ AZBAZDAR Tariş Pamuk Birliği YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Lise: Beydere Tarım Meslek Lisesi Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Devam Eden Görevleri: Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı, Ulusal Pamuk Konseyi (UPK) Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (EİK), Türk - Azerbaycan İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Türk - Avrupa Birliği İş Konseyleri Yürütme Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi Önceki Görevler: Anavatan Partisi Söke İlçe Başkanlığı (İki Dönem, ), Söke Belediye Başkanlığı (İki Dönem, ), Ege Çiftçiler Birliği Kurucu Üyesi, Söke Sulama Birliği Kurucusu ve Başkanı (5 Yıl), Büyük Menderes Havzası Belediyeler Birliği Kurucusu ve Başkanı, Kıyı Ege Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Kuş - Atak Belediyeler Birliği Asbaşkanı ve Yeni Tüzük Yazıcısı, ELİDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi (1163 Sayılı Kanun'da Yapılan Değişiklik Gereği Görevden Ayrıldı, 2011 Temmuz) Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Çiftçiler Birliği, Söke Sulama Birliği, UPK, EİB, DEİK, İEKKK Tarım, Çiftçilik İletişim bilgileri: , - Moris BENCUYA ESİAD Üyesi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: St. Joseph Mezunu Lisan: Fransızca, İngilizce, İspanyolca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ESİAD, İzmir Enstitüsü, İzmir Başkanlar Kurulu, Altay Spor Klubü, İzmir Musevi Cemaati Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, Lions, İzmir Enstitüsü, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu, Başkanlar Kurulu Ticaret, İthalat, Borsa, Seyahat, Spor, Otistik Dernekleri, Muhtelif Vakıflar İletişim bilgileri: Prof. Dr. Murat BARKAN Yaşar Üniversitesi Rektörü Doğum tarihi ve yeri: Manisa Öğrenim durumu: Doktora Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Yaşar Üniversitesi Rektörü Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinason Kurulu, İzmir Üniversiteleri Platformu, EXPO 2020 Danışma Kurulu Müzik, Su Sporları İletişim bilgileri:

16 Mustafa GÜÇLÜ Çimentaş Grup Genel İlişkiler Koordinatörü Doğum tarihi ve yeri: İzmir Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Çimentaş Topluluğu Üyesi olduğu kuruluşlar: Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı, Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası Yönetim Kurulu Üyesi, EBSO Meclis Üyesi, TOBB Çimento Sektör Meclis Başkanı 5. ESİAD Üyesi Briç, Balık Avı, Seyahat İletişim bilgileri: Mustafa GÜDEN İYTE Rektörü Doğum tarihi ve yeri: Polatlı / Ankara : ODTÜ Metalurji Mühendisliği (1989) Yüksek Lisans: ODTÜ Metalurji Mühendisliği (1992), Delaware Üniversitesi Malzeme Bilimi Mühendisliği (1998) Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ODTÜ Araştırma Görevliliği ( ), İYTE Araştırma Görevliliği ( ), İYTE Öğretim Üyeliği (1998'den beri devam ediyor), İYTE Rektörlüğü (2010'dan beri devam ediyor), İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı (2010'dan beri devam ediyor) Üyesi olduğu kuruluşlar: Malzeme Mühendisliği İletişim bilgileri: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğü Gülbahçe Köyü Urla - İZMİR Mustafa İDUĞ EGOD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Bornova / İzmir Öğrenim durumu: Yönetim Organizasyon Doktora Tez Yazım Aşamasında Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Otomotiv Derneği YK Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TOOB Otomotiv Yan Sanayi Meclis Üyeliği, İzmir Ticaret Odası Meclis Üyeliği, Bornova Belediyesi Meclis Üyeliği, BASİFED Yönetim Kurulu Üyesi Basketbol, Futbol izlemek ve amatör olarak müzik çalışmaları, Dalış yapmak İletişim bilgileri:

17 Mustafa TÜRKMENOĞLU EİB Başkanlar Kurulu Koor. Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege İhracatçı Birlikleri Üyesi olduğu kuruluşlar: Seyahat İletişim bilgileri: Necdet Gürcan ORAL Odak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Manisa Öğrenim durumu: Yüksek İnşaat Mühendisi (ODTÜ) Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Odak İnşaat Müh. Madencilik San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Büyük Klüp Spor, Müzik İletişim bilgileri: Oğuz TATIŞ İzmir Özel Türk Koleji YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürü, EGİAD Danışma Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD İletişim bilgileri:

18 Ökkeş KULAKOĞLU Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Doğum tarihi ve yeri: Kilis : Gazi Üniversitesi Fen - Edabiyat Fakültesi, İstatistik Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürlüğü Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Kalkınma Kurulu Yüzme, Arazide Çalışma (Bağ, Bahçe, Zeytinlik), Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Dağ Yürüyüşü, Tırmanma, Kitap Okuma, Güncel ve Ekonomi Haberlerini Takip Etme İletişim bilgileri: İş Tel: Önder TÜRKKANI ARKAS Holding A.Ş. CEO Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Arkas Holding A.Ş. Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD, EGİAD Danışma Kurulu, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu İzmir Enstitüsü İletişim bilgileri: Öner AKGERMAN AKG Grup YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Üniversite-Robert Kolej Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: AKG Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD Üyesi, ESİAD Üyesi, TESEV Üyesi, Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı Yön. Kur. Bşk., Amerikan Robert Kolej Mütevelli Heyet Üyeliği, Ege Açık Deniz Yat Klubü Üyeliği İletişim bilgileri: Tel: Faks: E-Posta:

19 Özdemir SÖKMEN Avukat Doğum tarihi ve yeri: Bornova : Ankara Hukuk Fakültesi Lisan: Almanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: DSP İzmir İl Başkanlığı, İzmir Barosu Başkanlığı Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Barosu, İzmirliler Derneği Siyaset, Spor, Sinema İletişim bilgileri: Rebii AKDURAK İZTO Meclis Başkanı Doğum tarihi ve yeri: EÜ Eczacılık Fakültesi, İtalyanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir İtalyan Ticaret Odası Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı-Solo Yelken İhtisas Kulubü Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı- Çeşme Yelken Kulubü Komodoru Yelken Sporu İletişim bilgileri: (232) Rıdvan YAKA TÜİK Başkan Yardımcısı Doğum tarihi ve yeri: Denizli Öğrenim durumu: Yüksek Lisans (MBA), Gediz Üniversitesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: T.C. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Teknoloji, Seyahat ve Dağcılık İletişim bilgileri: Sokak No:38 Konak / İZMİR

20 Salih ESEN EBSO Meclis Bşk. Doğum tarihi ve yeri: 1952-İzmir - Seydiköy Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: EBSO Meclis Başkanı, Menemen Plastik İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı, ESEN Plastik A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD İletişim bilgileri: Samim SİVRİ Enda Enerji Holding A.Ş.YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: 1942-Denizli Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Deba Holding - Enda Holding Üyesi olduğu kuruluşlar: Alsancak Rotary - Ege Üniversitesi Vakfı İletişim bilgileri: Selami ÖZPOYRAZ İZTO Meclis Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Öğrenim durumu: EÜ Basın Yayın Yüksekokulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Kurucu Üyesi, İzmir Sanayicileri ve İşadamları Derneği (İZSİAD), İzmir Genç İşadamları Derneği (İGİD) Otomotiv, Gıda ve İnşaat İletişim bilgileri:

21 Prof. Dr. Seyfullah ÇEVİK Gediz Üniversitesi Rektörü Doğum tarihi ve yeri: Terme Öğrenim durumu: İktisat Doktoru Lisan: Almanca, Kırgızca, Rusça Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ( ) DEÜ Enstitü Müdür Yardımcılığı, ( ) Muğla Üniversitesi Rektör Yardımcılığı, ( ) Muğla Üniversitesi İİBF Dekanlığı, ( ) Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi İİBF Dekanlığı, ( ) Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Türk Tarafı Rektörü, Gediz Üniversitesi Rektörü (2009'dan beri devam ediyor) Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri: / Sıtkı ŞÜKÜRER BASİFED YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Karşıyaka Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: BASİFED Başkanı, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Üyesi olduğu kuruluşlar: BASİFED, ESİAD, TÜRKONFED İletişim bilgileri: Sumer T.BAYINDIR TE-TA Teknik Tarım Ltd. Şti. Genel Koordinatörü Doğum tarihi ve yeri: 1971-İzmir Öğrenim durumu: Yüksek Lisans: İşletme Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: TE-TA Teknik Tarım Ltd. Şti. Üyesi olduğu kuruluşlar: Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Senatosu, Kurşun Kalem Eğitim Vakfı, Göztepe Rotary Klubü, SlowFood Hareketi, ESİAD, TAİDER Aile İşletmeleri Derneği Seyahat, Kişisel Gelişim İletişim bilgileri:

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI Ender YORGANCILAR Yönetim Kurulu Başkanı H. İbrahim GÖKÇÜOĞLU Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan ÇİÇEKÇİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin

Detaylı

Kılıç kullanan kol yorulur, nihayet kılıcı kınına koyar ve belki kılıç o kında küflenmeye, paslanmaya mahkûm olur. Fakat, saban kullanan kol, gün

Kılıç kullanan kol yorulur, nihayet kılıcı kınına koyar ve belki kılıç o kında küflenmeye, paslanmaya mahkûm olur. Fakat, saban kullanan kol, gün Kılıç kullanan kol yorulur, nihayet kılıcı kınına koyar ve belki kılıç o kında küflenmeye, paslanmaya mahkûm olur. Fakat, saban kullanan kol, gün geçtikçe daha fazla kuvvetlenir ve daha çok kuvvetlendikçe

Detaylı

YÖNETİM KURULU Ender YORGANCILAR Yönetim Kurulu Başkanı H. İbrahim GÖKÇÜOĞLU Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan ÇİÇEKÇİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kamil PORSUK Sayman Üye Hüseyin VATANSEVER

Detaylı

Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan)

Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan) 2015-2016 YÖNETĠM KURULU ASĠL Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan) İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi nden mezun olduktan sonra 1981 yılında Türkiye de faaliyetlerine başlayan Pricewaterhouse un (PW) kuruluş

Detaylı

2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KURULU ÜYELERİ TEMSİL EDİLEN KURUMDAKİ GÖREVİ

2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KURULU ÜYELERİ TEMSİL EDİLEN KURUMDAKİ GÖREVİ 2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KURULU ÜYELERİ TEMSİLCİ ADI SOYADI BAŞKAN KEMAL ÇOLAKOĞLU PLASMET A.Ş BAŞKAN VEKİLİ MUSTAFA GÜDEN İZMİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ A.Ş. KATİP ÜYE GÜNSELİ

Detaylı

TEMASLAR...7 ODAMIZA YAPILAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER...7 Ulusal...7 Uluslararası...7 ODAMIZIN YAPTIĞI ÜST DÜZEY ZİYARETLER...8 ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLEN

TEMASLAR...7 ODAMIZA YAPILAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER...7 Ulusal...7 Uluslararası...7 ODAMIZIN YAPTIĞI ÜST DÜZEY ZİYARETLER...8 ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLEN İÇİNDEKİLER SAYFA NO TEMASLAR...7 ODAMIZA YAPILAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER...7 Ulusal...7 Uluslararası...7 ODAMIZIN YAPTIĞI ÜST DÜZEY ZİYARETLER...8 ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ULUSLAR ARASI TEMASLAR...8 ULUSLARARASI

Detaylı

TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak internetten ulaşabilirsiniz.

TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak internetten ulaşabilirsiniz. TOBB Yayın No : 2014/222 TOBB yayın için ayrıntılı bilgi Yayın Müdürlüğünden alınabilir. Tel : 0.312 218 20 00 Faks : 0.312 218 20 64 İnternet : www.tobb.org.tr TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak

Detaylı

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ 1 Ali SABANCI / Pegasus Hava Yolları, Yönetim Kurulu BaĢkanı TOBB Genç GiriĢimciler Kurulu BaĢkanı 1969 yılında Adana da doğdu. 1987-1991 yılları arasında ABD Tufts Üniversitesi

Detaylı

Şubat - Mart 2009 ATSO

Şubat - Mart 2009 ATSO Şubat - Mart 2009 ATSO izyon.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon yon.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.o on.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.or n.org.tr www.atsovizyon.org.tr

Detaylı

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1 2 3 EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER 4 ORGANİZASYON... 7 İLKLER... 7 ULUSLARARASI TEMASLAR... 8 Odamızda Gerçekleştirilen Uluslararası Temaslar Uluslararası İş Gezileri

Detaylı

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU 1 AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI HİZMETLERİ; Odamız organları 153 Meslek Komitesi üyesi 63 Meclis Üyesi,

Detaylı

5. İZMİR İKTİSAT KONGRESİ 5 th İZMİR ECONOMIC CONGRESS 2013

5. İZMİR İKTİSAT KONGRESİ 5 th İZMİR ECONOMIC CONGRESS 2013 5. İZMİR İKTİSAT KONGRESİ 5 th İZMİR ECONOMIC CONGRESS 2013 Küresel Ekonomİk Yenİden Yapılanma Sürecİnde türkiye ekonomisi Turkish Economy in the light of the Global Economic Restructuring 30 ekim - 1

Detaylı

2014-2019 Marmara Belediyeler Birliği Meclis Albümü

2014-2019 Marmara Belediyeler Birliği Meclis Albümü 2014-2019 Marmara Belediyeler Birliği Meclis Albümü İÇİNDEKİLER İSTANBUL Dr. Kadir Topbaş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...8 Atilla Aytaç Adalar Belediye Başkanı...9 Ahmet Haşim Baltacı Arnavutköy

Detaylı

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1971-2011) Dr. İsmail Hakkı Acar 1947 yılında İstanbul da doğdu. 1971 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi nden mezun oldu. 1973-1975 yılları arasında

Detaylı

İnşaat Mühendisliği Hizmetinde

İnşaat Mühendisliği Hizmetinde İnşaat Mühendisliği Hizmetinde 40 yıl 1973-2013 Bandrol Uygulamasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinin ikinci fıkrası çerçevesinde bandrol taşıması zorunlu değildir. TMMOB

Detaylı

2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI

2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI 2014 FAALİYET RAPORU 2015 ÇALIŞMA PROGRAMI ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI VE BAĞLI İŞTİRAKLER Eskişehir Endüstriyel Enerji Üretim Otoprodüktör Grubu San. ve Tic. A.Ş. Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.

Detaylı

DENİZLİ SANAYİ ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU

DENİZLİ SANAYİ ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU DENİZLİ SANAYİ ODASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER I. YENİ ÜYELERİMİZ II. ODAMIZ TARAFINDAN DÜZENLENEN FAALİYETLER I. YENİ ÜYELERİMİZ 2013 yılı içerisinde Odamıza kayıt yaptıran ve 5174 sayılı

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri. 98 Bağış ve Kaynak Geliştirme. 114 Darüşşafaka Rezidansları. 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

İÇİNDEKİLER. 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri. 98 Bağış ve Kaynak Geliştirme. 114 Darüşşafaka Rezidansları. 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı İÇİNDEKİLER 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Bütçe Uygulaması ve Finansal Göstergeler 12-19 Yönetim Kurulu Denetim Kurulu Haysiyet Divanı 20-23 Okul Yöneticileri İdari

Detaylı

TMH. TMH - Türkiye Mühendislik Haberleri / Sayı: 452-2008/6 19. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

TMH. TMH - Türkiye Mühendislik Haberleri / Sayı: 452-2008/6 19. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz TMH Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1968-2008) Alp Acar 1947 yılında doğdu. 1968 yılında lisans, 1970 yılında yüksek lisans eğitimini ODTÜ de tamamladı. 1968

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Darüşşafaka nın Öncelikleri... 2. 2012 de Kaybettiklerimiz... 3. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4

İÇİNDEKİLER. Darüşşafaka nın Öncelikleri... 2. 2012 de Kaybettiklerimiz... 3. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4 İÇİNDEKİLER Darüşşafaka nın Öncelikleri.......................... 2 2012 de Kaybettiklerimiz............................ 3 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı.................... 4 Uzaklardaki Bir Darüşşafakalı

Detaylı

Invest in İNSAN KAYNAKLARI ÜNİVERSİTELER

Invest in İNSAN KAYNAKLARI ÜNİVERSİTELER Invest in İNSAN KAYNAKLARI ÜNİVERSİTELER Invest in İNSAN KAYNAKLARI - ÜNİVERSİTELER Türkiye de 100 ü devlet ve 67 si özel olmak üzere 167 üniversite bulunmaktadır. 2012 yılı itibariyle bu üniversitelerden

Detaylı

2013 YILI AJANS ARA FAALİYET RAPORU. Ocak Haziran 2013

2013 YILI AJANS ARA FAALİYET RAPORU. Ocak Haziran 2013 2013 YILI AJANS ARA FAALİYET RAPORU Ocak Haziran 2013 2 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... i TABLOLAR... iii ŞEKİLLER... iii YÖNETİM KURULU BAŞKANI SUNUŞU... 1 GENEL SEKRETER SUNUŞU... 3 YÖNETİM KURULU ÜYELERİ...

Detaylı

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ... ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...6 İZMİR TİCARET ODASI TARİHÇESİ...7 DÜNDEN BUGÜNE İZMİR TİCARET

Detaylı

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ... ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...6 İZMİR TİCARET ODASI TARİHÇESİ...7 DÜNDEN BUGÜNE İZMİR TİCARET

Detaylı

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ 1951 İstanbul doğumlu olan E. Ahmet Tonak, 1972 de İTÜ den makine mühendisi olarak mezun oldu. 1972-73 döneminde Yeni Ortam gazetesinde ve Asyalı dergisinde çalıştı.1973

Detaylı

KOCAELİ SANAYİ ODASI FAALİYET RAPORU

KOCAELİ SANAYİ ODASI FAALİYET RAPORU KOCAELİ SANAYİ ODASI İÇİNDEKİLER I.BÖLÜM -2017 DÖNEMİ ORGAN SEÇİMLERİ TAMAMLANDI 9-2017 Dönemi Oda Organları Seçimleri Tamamlandı 10 II.BÖLÜM PROJELERLE 13 Doğu Marmara Sanayİ ve Teknolojİ Fuarı 14 KSO-kOcaeli

Detaylı

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ... ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...6 İZMİR TİCARET ODASI TARİHÇESİ...7 YILLAR İTİBARİYLE ODAMIZ BAŞKANLARI

Detaylı

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1969-2009) Sıtkı Abay 1945 yılında Sivas ta doğdu. 1969 da İTÜ İnşaat Fakültesi nden mezun oldu. 1991 yılına kadar özel bir inşaat firmasında çalıştıktan sonra proje

Detaylı

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1970-2010) Fehmi Akbal 1970 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun oldu. 1972-1976 yılları arasında Kağıthane

Detaylı

Tuncay Özilhan (Başkan)

Tuncay Özilhan (Başkan) TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı: Tuncay Özilhan (Başkan) 1947 yılında Kayseri de doğan Tuncay Özilhan, Saint Joseph Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ni bitirdikten sonra

Detaylı