İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ"

Transkript

1 İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ

2 Abdurrahman ÇABUK MÜSİAD İzmir Şubesi YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Beyşehir : DEÜ Mimarlık Fakültesi / Mimarlık Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: MÜSİAD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, Çabuk İnşaat Mimar. Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu, İzmir Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu, EXPO 2020 İzmir Yönlendirme Kurulu İletişim bilgileri: Ahmet KÜÇÜKBAY Küçükbay A.Ş. YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Kırkağaç / Manisa Öğrenim durumu: Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Etiyopya İzmir Fahri Konsolosluğu, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON), Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) Yönetim Kurulu Üyesi, ESİAD ve İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Muhasip Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği, İTO, İGİD, TUSKON, EBSO, MÜMSAD, MÜSİAD, İZİAD, ESİAD, EGİAD, İzmir Ticaret Borsası Seyahat Etmek İletişim bilgileri: Ahmet Oğuz ÖZKARDEŞ Nersan A.Ş. YK Bşk. Yrd. Doğum tarihi ve yeri: Denizli Öğrenim durumu: Yüksek Lisans: MS MIS Boston Üniversitesi Lisan: Fransızca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: VILTUR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Anadolu Efes Yönetim Kurulu Üyesi, ODEN A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, TETUSA A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD Turizm Çalışma Grubu Üyesi, ESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, EGİAD, Göztepe Rotary Kulubü, Gastronomi Birliği Rotisörler Zinciri Derneği, Amerikan İş Adamları Derneği İletişim bilgileri:

3 Prof. Dr. Alp TİMUR Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yrd. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Prof. Dr. Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Turizm Derneği Tenis, Yelken, Av, Doğa Sporları İletişim bilgileri: Prof. Dr. Attila SEZGİN İzmir Özel Türk Koleji Danışmanı Doğum tarihi ve yeri: Urla Öğrenim durumu: Prof. Dr. Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Özel Türk Koleji - Danışman Üyesi olduğu kuruluşlar: Stratejik Yönetim İletişim bilgileri: Ayhan BARAN İZSİAD YK Eski Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Manisa Öğrenim durumu: Yüksek Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ticaret ve Sanayi Kontuvarı, Türk Anonim Şirketi (Kristal Yağları) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Ticaret Borsası Meclis Üyesi, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı, İZKA Yürütme Kurulu Üyesi Futbol, Seyahat İletişim bilgileri: Ayten ŞENİPEK Turist Rehberi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Medeni hali: Bekar Öğrenim durumu: İzmir İ.T.İ.A. İşletme Bölümü Mezunu Lisan: Fransızca, İngilizce, İtalyanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Banco Di Roma, İzmir Şube Müdürü, İzmir Turist Rehberleri Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Tarih, Doğa İletişim bilgileri:

4 Aziz KOCAOĞLU İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Tokat Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Belediyeler Birliği Başkanı, İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Vakfı Başkanı, UCLG Mewa Eş Başkanı, EXPO 2020 Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Jeotermal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri: (Levent İşler / Özel Kalem Müd.) Bülent AKGERMAN ESİAD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Üniversite Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: AKG Yalıtım İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Görevli Üye, AKG Gazbeton İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Rekmar Reklam Ajansı ve Urla Şarapçılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Ertuğ Balık Üretim Tesisi Gıda ve Tarım İşl. San. ve Tic. A.Ş. ve More Su Ürünleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, AKG Trading Ltd. Görevli Üye Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Genç İş Adamları Derneği (EGİAD), 9 Eylül Rotary Kulübü, Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) Danışma Kurulu ve AIESEC Danışmanlar Yüksek Kurulu nda Başkanlık Görevi Üstlenmiş; İki Dönem Boyunca SEDEFED Yönetim Kurulu Başkanlığı, TURKONFED Yönetim Kurulu Başkan Vekiliği ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği Yapmıştır. EBSO Meclis Üyesi, ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı, Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı, Ege Orman Vakfı, İtalyan Ticaret Odası İzmir Şubesi, Taba Amcham Yönetim Kurulu Üyesi; Ulusal İnovasyon Girişimi İcra Kurulu Üyesi, Kalder, İrd, Eçev, EAYK, Fenerbahçe 1907 Üyesi ve Junior Chamber International Senatörüdür. Fotoğrafçılık, Yelkencilik, Kayak, Dalış, Seyahat Etmek ve Yemek Pişirmek İletişim bilgileri:

5 Cem BAKİOĞLU Bakioğlu Holding A.Ş. YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: İzmir İktisadi Ticari İlimler Akademisi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Bakioğlu Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Ege Orman Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (ASAD) Kurucu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD, ESİAD, Çeşme Yelken Kulübü Derneği, Beyin Omurilik Sinir Hastalıkları Vakfı, Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı, Acil Tıp Derneği Ambalaj, Medya, Sağlık, İnşaat, Turizm, Sigorta İletişim bilgileri: Bakioğlu Holding A.Ş. Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Sok. No: Çiğli / İZMİR (1112) Cemal ÖZTÜRK MÜSİAD İzmir Şubesi YİK Üyesi Doğum tarihi ve yeri: 1958-Giresun / Görele : Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Fakültesi - Yüksek Lisans: İşletme Yönetimi Bilim Uzmanı Lisan: Arapça, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: 1990 Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Öğretim Görevlisi, ÇAYKUR Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcılığı, 2003 Karadeniz Teknik Üniversitesi SBE'nde Doktora, Fiskobirlik Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği, Başak Sigorta A.Ş. Denetim ve Yönetim Kurulu Üyeliği, MÜSİAD İzmir Şube Başkanlığı, MÜSİAD İzmir Şubesi YİK Üyesi, Başak Depoculuk Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu İletişim bilgileri:

6 Cengiz YAVAŞ İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Menemen / İzmir Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Danışma Kurulu Başkanı, İzmir Başkanlar Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi, İTO Eğitim ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD), İzmir Başkanlar Kurulu, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu, İTO Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Fotoğraf Çekmek, Resim Yapmak, Kitap Okumak, Sinemaya Gitmek, Seyahat Etmek, Müzik Dinlemek İletişim bilgileri: 1202/2 Sokak No:66/C Yenişehir- İZMİR - Tel: Faks: Cihan TÜRSEN ESİAD Üyesi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, KSKSEV Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, KSK Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Hukuk, Sağlık Turizmi, Yerel Yönetimler İletişim bilgileri: Tel: Faks:

7 Çetin Ali DÖNMEZ Vadeli İşlemler Borsası Eski Genel Müdürü Doğum tarihi ve yeri: İstanbul : Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Yüksek Lisans: Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: 1990 da İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) çalışma hayatına başladı. İMKB Hisse Senetleri Piyasası İşlem Sistemi nin re-organizayonunda ve daha sonraki Otomasyona Geçiş Projesi nin belirli aşamalarında aktif olarak görev aldı de İMKB'nin iştiraki olan Takasbank'ta Ödünç Menkul Kıymet ve Kredili İşlem Piyasaları nın kuruluş çalışmalarında yer aldı.1996 da İMKB Vadeli İşlemler Piyasası Müdürlüğü'nde çalışmaya başladı. İMKB Vadeli İşlemler Piyasası'nın Alım Satım Sistemi Otomasyon Analiz, Dizayn ve Test Aşamalarında faal görev aldı, ekip liderliği yaptı da İMKB Risk Yönetim Müdürlüğü'nün kurulmasının ardından Risk Yönetim Müdürü olarak atandı. Nisan 2008 tarihinden itibaren, Çetin Ali Dönmez VOB Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri: E. Cemal ELMASOĞLU ESİAD YK Üyesi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: UKAT YK Başkanı (1999), Türkiye Yelken Federasyonu YK Üyeliği (2005), UND YK Üyesi ( ), UND Yik Üyeliği ( ), İZKA YK Üyesi ( ), Ticaret Odası Meclis Üyesi ( ), EGESEM Danışma Kurulu Üyeliği (2009), Embriyoniks YK Üyesi ( ), TÜGİK Yik Başkan Vekili (2010- ), EGEV YK Üyesi, BASİFED Başkan Vekili, EGİAD YK Başkanı ( ), EGİFED YK Başkanı ( ), İzmir Gümrük Müşavirler Derneği Danışma Kurulu Başkanı ( ), ESİAD YK Üyesi ( ) Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, TÜGİK, EGEV, BASİFED, İzmir Ticaret Odası, UKAD, UND, İzmir Gümrük Müşavirler Derneği. Yelken, Motor Sporları İletişim bilgileri:

8 Ergüder CAN İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doğum tarihi ve yeri: Salihli Öğrenim durumu: Doktora, İspanyolca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Kalkınma Ajansı / EXPO 2020 Genel Sekreterliği Üyesi olduğu kuruluşlar: WAIPA (World Association Of Investment Promotion Agencies), Eurada Board Of Directors (European Association Of Development Agencies ), Mülkiyeliler Birliği İletişim bilgileri: Tel: (Dahili Asistanı Cangül KUŞ) Faks: Erol DİREN Dimes Genel Müdürü Doğum tarihi ve yeri: Tokat Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Dimes Gıda San.Tic. A.Ş.(Yönetim Kurulu Başkanı), Dimak Diren Makina (Genel Müdür), İZSİAD (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), KOSBİ (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), ASÜD (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Üyesi olduğu kuruluşlar: İZSİAD, KOSBİ, İEKKK, ASÜD İletişim bilgileri: Ertuğrul IŞIKSOY ESBAŞ Pazarlama ve Tanıtım Grup Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Eskişehir / ODTÜ Management Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ESBAŞ Üyesi olduğu kuruluşlar: DEİK, İZKA, EGEV Klasik Gitar, Ortadoğu Tarihi İletişim bilgileri:

9 Ferdan ÇİFTÇİ TMMOB İzmir İl Koor. Kurulu Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Sarayköy / Denizli : EÜ Ziraat Fakültesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü - Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu, Bornova Kent Konseyi, İzmir Kent Konseyleri Birliği Üyesi olduğu kuruluşlar: TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu, TEMA, Bornova Kent Konseyi İzmir, Çevre, Siyaset, Folklor, Spor İletişim bilgileri: Géza DOLOGH Deniz Ticaret Odası İzmir Eski YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İstanbul Lisan: Almanca, Fransızca, İngilizce, Türkçe Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Ekonomisini Güçlendirme Vakfı (EGEV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Danışma Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, İzmir Kongre ve Ziyaretçi Turizm Tanıtım A.Ş. (CVB) Yönetim Kurulu Üyesi, İMEAK Deniz Turizmi Çalışma Grubu Üyesi, Deniztemiz Derneği / TURMEPA İzmir Şube Başkanı, İZSİAD Danışma Kurulu Üyesi, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Başkanlar Kurulu Üyesi, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Expo 2020 Yönlendirme Kurulu Üyesi Denizcilik, Bahçe Bitkileri, Küçük El Sanatları İletişim bilgileri: Halil ŞAHİN İzmir Demir Çelik YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Kürtül Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzdemir Enerji A.Ş. YK Bşk., Akdemir A.Ş. YK Bşk., İDÇ Liman A.Ş. YK Bşk., İDÇ Denizcilik A.Ş. YK Bşk., İzmaden Madencilik A.Ş. YK Bşk., Şahin-Koç A.Ş. YK Bşk., Şahin Gemicilik A.Ş. YK Bşk., Sarımazı Enerji A.Ş. YK Bşk., Şahin Nakliyat Ltd. Şti. Ortağı, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Bşk., Demir - Çelik Üreticileri Derneği Yüksek İstişare Konseyi Bşk., Ege İhracatçı Birlikleri Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçı Birlikleri Bşk.,ESİAD Haysiyet Divanı Üyesi. Üyesi olduğu kuruluşlar: DÇÜD, EİB, ESİAD, EBSO, İTO, İMMİB Kitap Okumak, Seyahat Etmek İletişim bilgileri:

10 Hasan CEYLAN Eski Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği Bşk. Doğum tarihi ve yeri: Biga Medeni hali: Bekar Öğrenim durumu: Gazi Eğitim Enstitüsü İngilizce Bölümü Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Tarihi Kemeraltı Derneği Eski Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, Piri Reis Denizcilik Derneği, Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ISF) Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol Teknik Komite Başkanı Seyahat, Spor, Kitap Okuma İletişim bilgileri: , Hüseyin ASLAN Ege Koop. YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Uşak Medeni hali: Bekar Öğrenim durumu: Lise Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Koop Genel Başkanı, Haber Türk Egeli Köşe Yazarı, Ege TV Mercek Programı Yapımcı ve Sunucusu Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Sanayici İşadamları Derneği Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, İzmir Kalkınma Ajansı Üyesi, Konak Rotary Kulüp Üyesi, TÜLOV Başkan Vekili Dünyada Kooperatifçilik ve İnşaat Sektöründeki Gelişmeler, Yazmak, Okumak, Spor yapmak, Yüzmek, Seyahat Etmek İletişim bilgileri: 1337 Sok.No:16 K:7 Ashan İşhanı Çankaya - İZMİR Tel: Faks: Hüseyin PORSUK BASİFED Danışma Kurulu Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Ilgın / Konya Öğrenim durumu: Yüksek Okul / Doktora Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: BASİFED Yönetim Kurulu Başkanlığı, İZKA Yönetim Kurulu Üyeliği, İEKKK Üyeliği Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Ticaret Odası, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği İletişim bilgileri:

11 Hüseyin Cahit ÇETİN Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Balıkesir Öğrenim durumu: A.Ü. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Tariş Zeytin ve Zeytinyağı T.S.K.B. Yönetim Kurulu Başkanı, Edremit Ziraat Odası Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: EBSO Meclis Üyesi, EBSO Yağ Sanayi Meslek Komitesi Üyesi İletişim bilgileri: Tel: Faks: Işın YILMAZ EGİKAD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Buldan Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Üyesi, Ege İhracatçıları Birliği Hazırgiyim ve Konfeksiyon Birliği (EİB) Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı, BASİFED Yönetim Kurulu Sayman Üyesi, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Dünyası nda Kadın Konseyi Başkanı, EBSO (16. Grup İç Giyim Komitesi) Meclis Üyesi, İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi (2. dönem), Türk Alman İşadamları ve Akademisyenleri Derneği (TAİAD) Denetim Kurulu Üyesi, İzmir Türk Eğitim Vakfı (TEV)Yürütme Kurulu Üyesi, TOBB İzmir İl Kadın Kurulu Üyesi, İzmir Buca Kızılay Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Kınık Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu nda (Valilik ve İşkur İşbirliğinde) görevli İletişim bilgileri: Işınsu KESTELLİ İTB YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Konya Öğrenim durumu: DÜE İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Üyesi, Türkiye AB Karma İstişare Komitesi Üyesi, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV), Yönetim Kurulu Üyesi, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), Danışma Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi, Dokuz Eylül Üniversitesi Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fil Koleksiyonu, Feng Shui, Hat Sanatı, Kitap Okumak, Seyahat Etmek İletişim bilgileri:

12 İdil YİĞİTBAŞI Yaşar Holding A.Ş. YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Karşıyaka / İzmir Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Lisan: Fransızca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Yaşar Holding A.Ş. Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD, ESİAD, Reklamverenler Derneği, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği, Setbir, Global İlişkiler Forumu Tarih, Arkeoloji İletişim bilgileri: Şehit Fethi Bey Cad. No:120 Alsancak / İZMİR Kaşif ÖZKAN Özdilek Genel Müdürü Doğum tarihi ve yeri: Turhal Öğrenim durumu: Tıp Fakültesi Mezunu Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil San. A.Ş. Crowne Plaza İzmir Üyesi olduğu kuruluşlar: Spor, Ziraat, Kitap Okumak İletişim bilgileri: İnciraltı Mh. İnciraltı Cd. No:67 Balçova / İzmir Kemal ZORLU Güçbirliği Holding A.Ş. YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Üniversite Lisan: Almanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Mazhar Zorlu Holding, Güçbirliği Holding Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri:

13 Kemal Salih ÇOLAKOĞLU ESİAD Yüksek İstişare Konseyi Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: ODTÜ Metalurji Mühendisi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: TOBB Eski Sanayi Odaları Konsey Bşk., EBSO Eski Meclis Bşk., EGİAD Eski Danışma Kur. Bşk. Üyesi olduğu kuruluşlar: İZKA Kalkınma Kurulu Bşk., ESİAD YK BŞK., Meksika İzmir Fahir Konsolosu EBSO, İZKA, ESİAD İletişim bilgileri: Kenan YAVUZ PETKİM Holding A.Ş. YK Üyesi Doğum tarihi ve yeri: Bayburt üstü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Mako Elektrik Sanayi ve Tic. A.Ş., Petkim Petrokimya Holding A.Ş., Socar Turkey Enerji A.Ş (Halen Devam Ediyor) Üyesi olduğu kuruluşlar: Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu (URAK) Yönetim Kurulu Üyeliği, Enerji Verimliliği Derneği (ENVERDER) Yönetim Kurulu Üyeliği İletişim bilgileri: Socar Bosphorus Plaza, Eski Büyükdere Cad. No:231, Kat:7 Maslak /Şişli /İSTANBUL Mahmut ÖZGENER Ege Tütün İhracatçıları Birliği YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Lisan: Fransızca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Tütün İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, EGİAD Spor İletişim bilgileri: 7 Eylül Mah. Bige Özgener Cad. No:4 3586, Torbalı / İZMİR

14 Mehmet TİRYAKİ EBSO Meclis Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Simav / Kütahya Öğrenim durumu: Buca Makina Yüksek Okulu Mezunu Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ( ) EBSO Meslek Komite Başkanlığı, (1992 ) EBSO Meslek Komitesi Üyeliği, ( ) EBSO Yönetim Kurulu Üyeliği, (1992 ) EBSO Meclis Üyeliği, ( ) ESBAŞ Ege Serbest Bölgesi EBSO Temsilciliği, (2008 ) KOSBİ Kemalpaşa Org. San. Bölgesi Denetim Kurulu Üyeliği, ( ) EBSO Meclis Başkanlığı Üyesi olduğu kuruluşlar: TAYSAD Yönetim Kurulu Üyeliği, TAYSAD Başkan Vekilliği, 2006 TÜSİAD Üyeliği 2008 UİB Uludağ İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği Seyahat Etmek, Kitap Okumak İletişim bilgileri: Mehmet TİMUROĞLU İGİD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir : Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Genç İş Adamları Derneği (İGİD) YK Başkanı, EXPO 2020 Yönlendirme Kurulu Üyesi, Ege ve Batı Akdeniz San. ve İş Adamları Federasyonu (ESİDEF) YK Bşk.Yard., Kongo Demokratik Cumhuriyeti ile Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği YK. Başkanı, Kongo Demokratik Cumhuriyeti İzmir Fahri Konsolosu Üyesi olduğu kuruluşlar: Seyahat, Su Sporları İletişim bilgileri: Dr. Mehmet AKTAŞ YAŞAR Holding A.Ş. CEO Doğum tarihi ve yeri: Ödemiş / İzmir Öğrenim durumu: Doktora Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Yaşar Holding İcra Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD - Huk - Mülkiyeliler Birliği - İzmir Ymm İş, Ekonomi, Araştırma, Tarih Kitapları ve Kültürel Etkinlikler (Gezi, Tiyatro, Konser) İletişim bilgileri: Tel: Faks:

15 Mehmet Beliğ AZBAZDAR Tariş Pamuk Birliği YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Lise: Beydere Tarım Meslek Lisesi Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Devam Eden Görevleri: Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı, Ulusal Pamuk Konseyi (UPK) Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (EİK), Türk - Azerbaycan İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Türk - Avrupa Birliği İş Konseyleri Yürütme Kurulu Üyesi, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyesi Önceki Görevler: Anavatan Partisi Söke İlçe Başkanlığı (İki Dönem, ), Söke Belediye Başkanlığı (İki Dönem, ), Ege Çiftçiler Birliği Kurucu Üyesi, Söke Sulama Birliği Kurucusu ve Başkanı (5 Yıl), Büyük Menderes Havzası Belediyeler Birliği Kurucusu ve Başkanı, Kıyı Ege Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Kuş - Atak Belediyeler Birliği Asbaşkanı ve Yeni Tüzük Yazıcısı, ELİDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi (1163 Sayılı Kanun'da Yapılan Değişiklik Gereği Görevden Ayrıldı, 2011 Temmuz) Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Çiftçiler Birliği, Söke Sulama Birliği, UPK, EİB, DEİK, İEKKK Tarım, Çiftçilik İletişim bilgileri: , - Moris BENCUYA ESİAD Üyesi Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: St. Joseph Mezunu Lisan: Fransızca, İngilizce, İspanyolca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ESİAD, İzmir Enstitüsü, İzmir Başkanlar Kurulu, Altay Spor Klubü, İzmir Musevi Cemaati Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD, Lions, İzmir Enstitüsü, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu, Başkanlar Kurulu Ticaret, İthalat, Borsa, Seyahat, Spor, Otistik Dernekleri, Muhtelif Vakıflar İletişim bilgileri: Prof. Dr. Murat BARKAN Yaşar Üniversitesi Rektörü Doğum tarihi ve yeri: Manisa Öğrenim durumu: Doktora Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Yaşar Üniversitesi Rektörü Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinason Kurulu, İzmir Üniversiteleri Platformu, EXPO 2020 Danışma Kurulu Müzik, Su Sporları İletişim bilgileri:

16 Mustafa GÜÇLÜ Çimentaş Grup Genel İlişkiler Koordinatörü Doğum tarihi ve yeri: İzmir Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Çimentaş Topluluğu Üyesi olduğu kuruluşlar: Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı, Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası Yönetim Kurulu Üyesi, EBSO Meclis Üyesi, TOBB Çimento Sektör Meclis Başkanı 5. ESİAD Üyesi Briç, Balık Avı, Seyahat İletişim bilgileri: Mustafa GÜDEN İYTE Rektörü Doğum tarihi ve yeri: Polatlı / Ankara : ODTÜ Metalurji Mühendisliği (1989) Yüksek Lisans: ODTÜ Metalurji Mühendisliği (1992), Delaware Üniversitesi Malzeme Bilimi Mühendisliği (1998) Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ODTÜ Araştırma Görevliliği ( ), İYTE Araştırma Görevliliği ( ), İYTE Öğretim Üyeliği (1998'den beri devam ediyor), İYTE Rektörlüğü (2010'dan beri devam ediyor), İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı (2010'dan beri devam ediyor) Üyesi olduğu kuruluşlar: Malzeme Mühendisliği İletişim bilgileri: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğü Gülbahçe Köyü Urla - İZMİR Mustafa İDUĞ EGOD YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Bornova / İzmir Öğrenim durumu: Yönetim Organizasyon Doktora Tez Yazım Aşamasında Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege Otomotiv Derneği YK Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TOOB Otomotiv Yan Sanayi Meclis Üyeliği, İzmir Ticaret Odası Meclis Üyeliği, Bornova Belediyesi Meclis Üyeliği, BASİFED Yönetim Kurulu Üyesi Basketbol, Futbol izlemek ve amatör olarak müzik çalışmaları, Dalış yapmak İletişim bilgileri:

17 Mustafa TÜRKMENOĞLU EİB Başkanlar Kurulu Koor. Bşk. Doğum tarihi ve yeri: İzmir Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Ege İhracatçı Birlikleri Üyesi olduğu kuruluşlar: Seyahat İletişim bilgileri: Necdet Gürcan ORAL Odak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Manisa Öğrenim durumu: Yüksek İnşaat Mühendisi (ODTÜ) Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Odak İnşaat Müh. Madencilik San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Büyük Klüp Spor, Müzik İletişim bilgileri: Oğuz TATIŞ İzmir Özel Türk Koleji YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir Lisan: Almanca, İngilizce Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Özel Türk Koleji Genel Müdürü, EGİAD Danışma Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD İletişim bilgileri:

18 Ökkeş KULAKOĞLU Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Doğum tarihi ve yeri: Kilis : Gazi Üniversitesi Fen - Edabiyat Fakültesi, İstatistik Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürlüğü Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Kalkınma Kurulu Yüzme, Arazide Çalışma (Bağ, Bahçe, Zeytinlik), Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Dağ Yürüyüşü, Tırmanma, Kitap Okuma, Güncel ve Ekonomi Haberlerini Takip Etme İletişim bilgileri: İş Tel: Önder TÜRKKANI ARKAS Holding A.Ş. CEO Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Arkas Holding A.Ş. Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD, EGİAD Danışma Kurulu, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu İzmir Enstitüsü İletişim bilgileri: Öner AKGERMAN AKG Grup YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: İzmir Öğrenim durumu: Üniversite-Robert Kolej Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: AKG Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: TÜSİAD Üyesi, ESİAD Üyesi, TESEV Üyesi, Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı Yön. Kur. Bşk., Amerikan Robert Kolej Mütevelli Heyet Üyeliği, Ege Açık Deniz Yat Klubü Üyeliği İletişim bilgileri: Tel: Faks: E-Posta:

19 Özdemir SÖKMEN Avukat Doğum tarihi ve yeri: Bornova : Ankara Hukuk Fakültesi Lisan: Almanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: DSP İzmir İl Başkanlığı, İzmir Barosu Başkanlığı Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Barosu, İzmirliler Derneği Siyaset, Spor, Sinema İletişim bilgileri: Rebii AKDURAK İZTO Meclis Başkanı Doğum tarihi ve yeri: EÜ Eczacılık Fakültesi, İtalyanca Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir İtalyan Ticaret Odası Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı-Solo Yelken İhtisas Kulubü Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı- Çeşme Yelken Kulubü Komodoru Yelken Sporu İletişim bilgileri: (232) Rıdvan YAKA TÜİK Başkan Yardımcısı Doğum tarihi ve yeri: Denizli Öğrenim durumu: Yüksek Lisans (MBA), Gediz Üniversitesi Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: T.C. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü Üyesi olduğu kuruluşlar: İzmir Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Teknoloji, Seyahat ve Dağcılık İletişim bilgileri: Sokak No:38 Konak / İZMİR

20 Salih ESEN EBSO Meclis Bşk. Doğum tarihi ve yeri: 1952-İzmir - Seydiköy Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: EBSO Meclis Başkanı, Menemen Plastik İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı, ESEN Plastik A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: ESİAD İletişim bilgileri: Samim SİVRİ Enda Enerji Holding A.Ş.YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: 1942-Denizli Öğrenim durumu: Yüksek Lisans Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: Deba Holding - Enda Holding Üyesi olduğu kuruluşlar: Alsancak Rotary - Ege Üniversitesi Vakfı İletişim bilgileri: Selami ÖZPOYRAZ İZTO Meclis Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Öğrenim durumu: EÜ Basın Yayın Yüksekokulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Üyesi olduğu kuruluşlar: Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Kurucu Üyesi, İzmir Sanayicileri ve İşadamları Derneği (İZSİAD), İzmir Genç İşadamları Derneği (İGİD) Otomotiv, Gıda ve İnşaat İletişim bilgileri:

21 Prof. Dr. Seyfullah ÇEVİK Gediz Üniversitesi Rektörü Doğum tarihi ve yeri: Terme Öğrenim durumu: İktisat Doktoru Lisan: Almanca, Kırgızca, Rusça Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: ( ) DEÜ Enstitü Müdür Yardımcılığı, ( ) Muğla Üniversitesi Rektör Yardımcılığı, ( ) Muğla Üniversitesi İİBF Dekanlığı, ( ) Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi İİBF Dekanlığı, ( ) Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Türk Tarafı Rektörü, Gediz Üniversitesi Rektörü (2009'dan beri devam ediyor) Üyesi olduğu kuruluşlar: İletişim bilgileri: / Sıtkı ŞÜKÜRER BASİFED YK Başkanı Doğum tarihi ve yeri: Karşıyaka Lisan: Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: BASİFED Başkanı, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Üyesi olduğu kuruluşlar: BASİFED, ESİAD, TÜRKONFED İletişim bilgileri: Sumer T.BAYINDIR TE-TA Teknik Tarım Ltd. Şti. Genel Koordinatörü Doğum tarihi ve yeri: 1971-İzmir Öğrenim durumu: Yüksek Lisans: İşletme Bölümü Görev yaptığı ve yapmakta olduğu kurumlar: TE-TA Teknik Tarım Ltd. Şti. Üyesi olduğu kuruluşlar: Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Senatosu, Kurşun Kalem Eğitim Vakfı, Göztepe Rotary Klubü, SlowFood Hareketi, ESİAD, TAİDER Aile İşletmeleri Derneği Seyahat, Kişisel Gelişim İletişim bilgileri:

İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ

İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ İZMİR EKONOMİK KALKINMA KOORDİNASYON KURULU ÜYE BİLGİLERİ Abdurrahman ÇABUK MÜSİAD İzmir Şubesi YK Bşk. Doğum tarihi ve yeri: 27.12.1960-Beyşehir : DEÜ Mimarlık Fakültesi / Mimarlık Bölümü Görev yaptığı

Detaylı

Meslek Kazandırma ve İnsan Kaynakları Geliştirme Derneği (MESİNDER)

Meslek Kazandırma ve İnsan Kaynakları Geliştirme Derneği (MESİNDER) Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Üye Listesi Sıra No İl Kurum / Kuruluş Asil Üyeler 1 Erzurum Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi 2 Erzurum Tarım ve Kırsal

Detaylı

ÖZGEÇMİŞ LES DECISIONS D INVESTISSEMENT DES ENTREPRISES 1973 INDUSTRIELLES EN TURQUIE

ÖZGEÇMİŞ LES DECISIONS D INVESTISSEMENT DES ENTREPRISES 1973 INDUSTRIELLES EN TURQUIE 1. Adı Soyadı : Ramazan ABAY 2. Doğum Tarihi : 24.11.1949 3. Unvanı : Doç. Dr. 4. Öğrenim Durumu: ÖZGEÇMİŞ Derece Alan Üniversite Yıl Lisans İşletme Adana İktisadi ve Ticari İlimler 1971 Akademisi Yüksek

Detaylı

1936 yılında Kayseri de doğan Hüseyin Bayraktar, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi nden mezun oldu.

1936 yılında Kayseri de doğan Hüseyin Bayraktar, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi nden mezun oldu. ADI SOYADI : HÜSEYİN BAYRAKTAR 1936 yılında Kayseri de doğan Hüseyin Bayraktar, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi nden mezun oldu. Sanayici ve işadamı olan Hüseyin Bayraktar, Lassa (Brisa)

Detaylı

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI Genel Sekreterlik. Sayı : 49229668 050.00 169 Konu : 12. Kalkınma Kurulu Toplantısı Hk. 16/03/2015 İLGİLİ MAKAMA

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI Genel Sekreterlik. Sayı : 49229668 050.00 169 Konu : 12. Kalkınma Kurulu Toplantısı Hk. 16/03/2015 İLGİLİ MAKAMA T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI Genel Sekreterlik Sayı : 49229668 050.00 169 Konu : 12. Kalkınma Kurulu Toplantısı Hk. 16/03/2015 İLGİLİ MAKAMA 12. Kalkınma Kurulu Toplantısı ve Bartın I. Sektörel

Detaylı

2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KURULU ÜYELERİ TEMSİL EDİLEN KURUMDAKİ GÖREVİ

2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KURULU ÜYELERİ TEMSİL EDİLEN KURUMDAKİ GÖREVİ 2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KURULU ÜYELERİ TEMSİLCİ ADI SOYADI BAŞKAN KEMAL ÇOLAKOĞLU PLASMET A.Ş BAŞKAN VEKİLİ MUSTAFA GÜDEN İZMİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ A.Ş. KATİP ÜYE GÜNSELİ

Detaylı

2015 YILI FAALİYETLERİNİN GÖRÜŞÜLECEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA GELECEK DÖNEM İÇİN YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

2015 YILI FAALİYETLERİNİN GÖRÜŞÜLECEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA GELECEK DÖNEM İÇİN YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. 2015 YILI FAALİYETLERİNİN GÖRÜŞÜLECEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA GELECEK DÖNEM İÇİN YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. Adı Soyadı Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği

Detaylı

2004 TÜRKİYE İSRAFI ÖNLEME VE VERİMLİLİK YILI KONSEYİ VE İCRA KURULU ÇALIŞMA ESASLARI

2004 TÜRKİYE İSRAFI ÖNLEME VE VERİMLİLİK YILI KONSEYİ VE İCRA KURULU ÇALIŞMA ESASLARI 2004 TÜRKİYE İSRAFI ÖNLEME VE VERİMLİLİK YILI KONSEYİ VE İCRA KURULU ÇALIŞMA ESASLARI Amaç Madde 1- Bu esasların amacı, 2004 Türkiye İsrafı Önleme ve Verimlilik Yılı Konsey ve İcra Kurulu nun kuruluşu,

Detaylı

BAŞKAN KEMAL ÇOLAKOĞLU PLASMET A.Ş BAŞKAN VEKİLİ KASIM SEVİN ÖDEMİŞ TİCARET ODASI KATİP ÜYE MUHARREM ACAR TRT İZMİR MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞKAN KEMAL ÇOLAKOĞLU PLASMET A.Ş BAŞKAN VEKİLİ KASIM SEVİN ÖDEMİŞ TİCARET ODASI KATİP ÜYE MUHARREM ACAR TRT İZMİR MÜDÜRLÜĞÜ 2013-2017 DÖNEMİ / İZMİR KALKINMA AJANSI KALKINMA KU TEMSİLCİ ADI SOYADI TEMSİL EDİLEN KURUM BAŞKAN KEMAL ÇOLAKOĞLU PLASMET A.Ş BAŞKAN VEKİLİ KASIM SEVİN ÖDEMİŞ TİCARET ODASI KATİP ÜYE MUHARREM ACAR TRT

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ( )

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ( ) YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (23.06.2017-27.07.2017) I- KAYIT, DEĞİŞİKLİK ve TERKLER: 23.06.2017-27.07.2017 tarihleri arasında Odamıza; 42 yeni üye kaydedilmiş, 71 üyenin kayıtlarında değişiklik yapılmış,

Detaylı

ŞİRKET VE ŞİRKETİN İLİŞKİLİ TARAFLARI İLE İLİŞKİSİNİN NİTELİĞİ VE ÖNEMLİLİK DÜZEYİ

ŞİRKET VE ŞİRKETİN İLİŞKİLİ TARAFLARI İLE İLİŞKİSİNİN NİTELİĞİ VE ÖNEMLİLİK DÜZEYİ : ERGÜN KAĞITÇIBAŞI : BURSA DOĞUM TARİHİ : 01 / 01 / 1934 ÖĞRENİM DURUMU : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. de Yönetim Kurulu Başkanı, Çemtaş Çelik Makina A.Ş. de Yönetim Kurulu

Detaylı

HABER BÜLTENİ /OCAK 2015 HABER BÜLTENİ /OCAK 2015 GERÇEKLEŞEN TEMAS,ZİYARET VE TOPLANTILAR TARKEM II. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

HABER BÜLTENİ /OCAK 2015 HABER BÜLTENİ /OCAK 2015 GERÇEKLEŞEN TEMAS,ZİYARET VE TOPLANTILAR TARKEM II. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞEN TEMAS,ZİYARET VE TOPLANTILAR TARKEM II. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş. nin II. Olağan Genel Kurul Toplantısı 19 Kasım 2014 Çarşamba günü Tarihi Havagazı

Detaylı

21. YÜZYILDA PAMUK ÇALIŞTAYI ve AR-GE PROJE PAZARI

21. YÜZYILDA PAMUK ÇALIŞTAYI ve AR-GE PROJE PAZARI ve AR-GE PROJE PAZARI PROGRAMI SÜTÇÜ İMAM ÇALIŞTAY PROGRAMI 23.03.2016 Çarşamba 08:30-09:20 Kayıt 09:20 AÇILIŞ KONUŞMALARI 09:20-09:30 Takdim 09:30-09:40 Prof. Dr. Lale EFE, Pamuk Eksperliği Anabilim Dalı,

Detaylı

Çevre 2 Tıbbı Doküman ve Sekreterlik 2 Tıbbi Laboratuvar 2 Antrenörlük Eğitimi 2

Çevre 2 Tıbbı Doküman ve Sekreterlik 2 Tıbbi Laboratuvar 2 Antrenörlük Eğitimi 2 Üniversite Önlisans/Lisans Y. Lisans Doktora Anlaşma Yapılan Üniversiteler ve Bölümleri Öğrenci Sayısı Öğretim Üyesi Sayısı Fakülte/Yüksekokul/Enstitü Bölüm Makine Mobilya Dekorasyon Teknik Bilimler Meslek

Detaylı

Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan (BA., MBA., PhD.) 2 Temmuz 1970 tarihinde Karabük te dünyaya geldi.

Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan (BA., MBA., PhD.) 2 Temmuz 1970 tarihinde Karabük te dünyaya geldi. Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan (BA., MBA., PhD.) 2 Temmuz 1970 tarihinde Karabük te dünyaya geldi. İlkokulu 1976-81 yılları ve ortaokulu 1981-1984 yılları arasında Karabük te tamamladı. İstanbul Maliye Meslek

Detaylı

HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ. 68. genel. kurul

HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ. 68. genel. kurul HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ 68. genel kurul TOBB Yayın No: 2013/195 TOBB yayınları için ayrıntılı bilgi Yayın Müdürlüğünden alınabilir. Tel : (0312) 218 20 00 Faks : (0312) 218 20 64 internet

Detaylı

2009 ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK PUANLARI LİSTESİ (Tablo 4)

2009 ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK PUANLARI LİSTESİ (Tablo 4) 1011171 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. (BOLU) Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon YO. SAY 1 41 41 353,660 362,891 350,746 350,746 1011318 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. (BOLU) Tıp Fak. SAY 2 77 77 351,343 358,919

Detaylı

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. 27 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. 27 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. 27 MART 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz 2014 yılına ilişkin Pay Sahipleri Olağan Genel Kurul Toplantısı,

Detaylı

2014-DGS Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar

2014-DGS Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar Üniversite Fakülte / Yüksekokul Adı 100110266 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Bolu Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik SAY 6 6 277,83369 311,06335 100110018 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim

Detaylı

DGS-2012/1 DGS Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar

DGS-2012/1 DGS Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar PROGRAM PUAN En Küçük En Büyük KODU P R O G R A M A D I TÜRÜ KONT. YER. Puan Puan ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi 1011359 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği SAY 4

Detaylı

2000-ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARININ KODLARI, MİNİMUM PUANLARI VE KAYIT KODLARI

2000-ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARININ KODLARI, MİNİMUM PUANLARI VE KAYIT KODLARI YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. (BOLU) Bolu Sağlık Yüksekokulu 1011012 Hemşirelik SAY 166.365 10101 1011029 Fen Bilgisi Öğretmenliği SAY 183.585 10102 1013043 Fen Bilgisi Öğr.

Detaylı

ÇALIŞMA TOPLANTILARI ETKİNLİKLER

ÇALIŞMA TOPLANTILARI ETKİNLİKLER ÇALIŞMA TOPLANTILARI & ETKİNLİKLER İzmir Tarih Projesi nde kamu, özel sivil toplum kuruluşlarının işbirliğini sağlamak, proje alanı içinde yapılması tasarlanan uygulamaları bütüncül bir yaklaşım içerisinde

Detaylı

(Yönetim Kurulları Başkanlarına)

(Yönetim Kurulları Başkanlarına) ULUDAĞ İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ Sayı: 77572889-TİM.UİB.GSK.YDES.2017/67-1253 Bursa, 22/02/2017 Konu: ŞUBAT 2017 BAŞKANLAR MÜŞTEREK TOPLANTISI ULUDAĞ İHRACATÇI BİRLİKLERİ (Yönetim Kurulları

Detaylı

MAT-FEN EĞİTİM KURUMLARI YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

MAT-FEN EĞİTİM KURUMLARI YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ 2007-2008-2009 YILI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'Nİ KAZANANLAR 30 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 155 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) ELEKTRİK-ELEKTRONİK

Detaylı

2016 YILI EGE BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ

2016 YILI EGE BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ 2016 YILI EGE BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ Sıra No Başlama Bitiş Fuarın Adı Fuarın Konusu Başlıca Ürün Hizmet Grupları Yer Şehir Düzenleyici IF Wedding Fashion Gelinlik, Damatlık, Abiye Giyim, Abiye ve Fuar -

Detaylı

Prof. Dr. Ömer LALİK Öğretim Üyesi (emekli), Yeminli Mali Müşavir lalikomer@gmail.com 0533 366 82 45

Prof. Dr. Ömer LALİK Öğretim Üyesi (emekli), Yeminli Mali Müşavir lalikomer@gmail.com 0533 366 82 45 Prof. Dr. Ömer LALİK Öğretim Üyesi (emekli), Yeminli Mali Müşavir lalikomer@gmail.com 0533 366 82 45 Özgeçmiş Akademik ve Mesleki Kariyer Ana Bilim Dalı Bilim Dalı : Muhasebe Finans : Muhasebe Profesörlük

Detaylı

GENEL OKUL BİRİNCİSİ KONTENJAN KONTENJANI PUAN EN BAŞARI EN EN EN KODU BÖLÜMÜN ADI KON. YER. TÜRÜ KÜÇÜK SIRASI* BÜYÜK KÜÇÜK BÜYÜK

GENEL OKUL BİRİNCİSİ KONTENJAN KONTENJANI PUAN EN BAŞARI EN EN EN KODU BÖLÜMÜN ADI KON. YER. TÜRÜ KÜÇÜK SIRASI* BÜYÜK KÜÇÜK BÜYÜK ABANT İZZET BAYSAL Ü. (BOLU) 1011359 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 41 41 SAY-1 333.062 46.300 344.618 330.896 330.896 1011029 Fen Bilgisi Öğretmenliği 47 47 SAY-2 286.976 108.000 318.938

Detaylı

YÜRÜTTÜĞÜ GÖREVLER / AYRILMA NEDENLERİ

YÜRÜTTÜĞÜ GÖREVLER / AYRILMA NEDENLERİ : ERGÜN KAĞITÇIBAŞI : BURSA DOĞUM TARİHİ : 01 / 01 / 1934 ÖĞRENİM DURUMU : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK İşletmeleri A.Ş., Ares Çimento A.Ş., Tunçkül Çimento A.Ş. ve Bursa Beton A.Ş. nde Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

2014-DGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar

2014-DGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar Üniversite Fakülte / Yüksekokul Adı 100110115 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji (İngilizce) SAY 2 2 253,13368 261,96973 100110124 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)

Detaylı

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110433 Diş Hekimliği Fakültesi MF-3 41 41 473,36322 477,21672 460,05368 460,05368 Eğitim Fakültesi 100110018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği YGS-1

Detaylı

Kontenjan Sayısı Programı Adı Hazırlık 1.sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4.Sınıf Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği

Kontenjan Sayısı Programı Adı Hazırlık 1.sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4.Sınıf Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği Kontenjan Sayısı Programı Adı Hazırlık 1.sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4.Sınıf Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği - 2-2 5 Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Detaylı

İBRAHİM ARAP. e-posta: ibrahim.arap@deu.edu.tr Tel: +0. 232. 420 41 80 / 20620. 2004-2009 : Dokuz Eylül Üni. Sosyal Bilimler Enst.

İBRAHİM ARAP. e-posta: ibrahim.arap@deu.edu.tr Tel: +0. 232. 420 41 80 / 20620. 2004-2009 : Dokuz Eylül Üni. Sosyal Bilimler Enst. İBRAHİM ARAP e-posta: ibrahim.arap@deu.edu.tr Tel: +0. 232. 420 41 80 / 20620 KİŞİSEL BİLGİLER Uyruğu : T.C Doğum Tarihi : 01.02.1972 Doğum Yeri : Mersin Medeni Durumu : Evli ÖĞRENİM 2004-2009 : Dokuz

Detaylı

Atılım Üniversitesine HOŞGELDİNİZ.

Atılım Üniversitesine HOŞGELDİNİZ. Atılım Üniversitesine HOŞGELDİNİZ 2017 www.atilim.edu.tr ANKARA DA BİR ÜNİVERSİTE Sayılarla Atılım Üniversitesi 6 Fakülte 2 Yüksekokul 550 Akademisyen (Tam Zamanlı) 40 Lisans Programı 140 Laboratuvar

Detaylı

2013-DGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar

2013-DGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar 2013-DGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına Göre ve En Küçük lar 100110018 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği SAY 2 2 267,28332 274,13663 100110115

Detaylı

BODRUM TİCARET ODASINA YENİ GENEL SEKRETER

BODRUM TİCARET ODASINA YENİ GENEL SEKRETER BODRUM TİCARET ODASINA YENİ GENEL SEKRETER Bodrum Ticaret Odası Genel Sekreterliğine Prof. Dr. Fuat Önder atandı. Uzun yıllar BODTO nun kalite çalışmalarının başında yer alan Prof. Dr. Fuat Önder, Ankara

Detaylı

Kont Sayı. İZMİR KARŞIYAKA (MERKEZ) ÖZEL YAMANLAR FEN LİSESİ 22 495,244 500 İZMİR BORNOVA (MERKEZ) İzmir Fen Lisesi 78 493,731 498,575

Kont Sayı. İZMİR KARŞIYAKA (MERKEZ) ÖZEL YAMANLAR FEN LİSESİ 22 495,244 500 İZMİR BORNOVA (MERKEZ) İzmir Fen Lisesi 78 493,731 498,575 İl Adı İlçe Adı Kont Adı Kont Sayı Kont Taban Puan Kont Tavan Puan KARŞIYAKA ÖZEL YAMANLAR FEN LİSESİ 22 495,244 500 BORNOVA İzmir Fen Lisesi 78 493,731 498,575 KARŞIYAKA ÖZEL YAMANLAR ANADOLU LİSESİ 18

Detaylı

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI E- BÜLTEN 2017 YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (24.02.2017-30.03.2017) Oda Meclisimizin 30 Mart 2017 tarih ve 49 sayılı toplantısının gündeminde yer alan, Yönetim

Detaylı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAYIT YERİ ADRESLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAYIT YERİ ADRESLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAYIT YERİ ADRESLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ ÖSYM KODU Kod Fakülte Adı / Yüksekokul Adı Program Adı Kayıt Tarihi Kayıt Adresi Öğrenci İşleri(Santral 0212 440 00 00) Sekreterlik Faks

Detaylı

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 1011359 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 SAY 4 3129 1011053 Okul Öncesi Öğretmenliği 4 EA 5 3275 1011106 Biyoloji (İngilizce) 4 SAY 2 15 17 28 3133

Detaylı

İZMİR İLİNDEKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNİN ESKİ VE YENİ İSİMLERİ

İZMİR İLİNDEKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNİN ESKİ VE YENİ İSİMLERİ İZMİR İLİNDEKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNİN ESKİ VE YENİ İSİMLERİ 1 İZMİR ALİAĞA 749596 Heydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek 2 İZMİR ALİAĞA 973411 Aliağa Ticaret Meslek Aliağa Heydar Aliyev

Detaylı

AKDENİZ BÖLGESİ KURUM ADI

AKDENİZ BÖLGESİ KURUM ADI ADANA ANTALYA BURDUR HATAY ISPARTA KAHRAMANMARAŞ MERSİN OSMANİYE AĞRI ARDAHAN BİNGÖL BİTLİS ELAZIĞ HAKKARİ IĞDIR KARS MALATYA MUŞ AFYONKARAHİSAR AKDENİZ BÖLGESİ Adana Kent Konseyi Gençlik Meclisi Diplomasi

Detaylı

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları 200110026 Sağlık Yönetimi (Tam Burslu) 4 TM-1 3 3, 120 32700 --- 401,25062 200110062 Tıp Fakültesi (İngilizce) (Ücretli) 6 MF-3 54 17, 21, 28, 120 26800 --- 447,46504 200110071 Tıp Fakültesi (İngilizce)

Detaylı

2013 Ekim Dönemi Öyp Yerleştirme Sonuçları. İlan Numarası Bazlı En büyük En küçük Öyp Puanı. İlan No/Üniversite/Fakülte/Bölüm.

2013 Ekim Dönemi Öyp Yerleştirme Sonuçları. İlan Numarası Bazlı En büyük En küçük Öyp Puanı. İlan No/Üniversite/Fakülte/Bölüm. 2013 Ekim Dönemi Öyp Yerleştirme Sonuçları İlan Numarası Bazlı En büyük En küçük Öyp Puanı İlan No/Üniversite/Fakülte/Bölüm Yerleşen Sayı En Büyük OYP_PUAN En Küçük OYP_PUAN 7374 1 81,718 81,718 DUMLUPINAR

Detaylı

Eğitim Referanslarımız

Eğitim Referanslarımız Proje Adı Şehri Anadolu Üniversitesi Eskişehir STANDALONE/EY3600 3 100 Anadolu Üniversitesi Eskişehir KONVANSİYONEL 30 300 Anadolu Üniversitesi AKM Eskişehir SWMP/EY3600 8 250 Anadolu Üniversitesi Eczacılık

Detaylı

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU 1 TOPLAM NÜFUS, 2007 2013 NÜFUSUN GELİŞİMİ, 1927-2013 YILLIK NÜFUS ARTIŞ HIZI, 1927 2013 NÜFUS YOĞUNLUĞU NÜFUSUN CİNSİYETE GÖRE DAĞILIMI YAŞ GRUPLARINA GÖRE NÜFUS MEDYAN YAŞ NÜFUSU EN YÜKSEK VE EN DÜŞÜK

Detaylı

İKTİSAT (EKONOMİ) ÖĞRETİMİ ÇALIŞTAYI

İKTİSAT (EKONOMİ) ÖĞRETİMİ ÇALIŞTAYI İKTİSAT (EKONOMİ) ÖĞRETİMİ ÇALIŞTAYI YAŞAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ EKONOMİ BÖLÜMÜ 27-29 Mart 2015 Düzenleme Komitesi: Prof. Dr. N. Oğuzhan Altay Doç. Dr. Umut Halaç Arş. Gör.

Detaylı

GENEL KURULUN ONAYINA SUNULACAK BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ

GENEL KURULUN ONAYINA SUNULACAK BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ GENEL KURULUN ONAYINA SUNULACAK BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ Hasan SEZER Prof. Dr. Nuh BOYRAZ Av. Dr. Cahit SULUK HASAN SEZER (Bağımsız Üye Adayı) Özgeçmiş Lisans eğitimini A.İ.T.İ.A. (Gazi Üniversitesi

Detaylı

PROGRAM KODU (1) ÜNİVERSİTE ADI FAKÜLTE PROGRAM ADI (2) ÖĞR. SÜRE (3) PUAN TÜRÜ (4) GENEL KONT. (5) VE EN KÜÇÜK AÇIKLAMAL PUAN (7)

PROGRAM KODU (1) ÜNİVERSİTE ADI FAKÜLTE PROGRAM ADI (2) ÖĞR. SÜRE (3) PUAN TÜRÜ (4) GENEL KONT. (5) VE EN KÜÇÜK AÇIKLAMAL PUAN (7) PROGRAM KODU (1) ÜNİVERSİTE ADI FAKÜLTE PROGRAM ADI (2) ÖĞR. SÜRE (3) PUAN TÜRÜ (4) GENEL KONT. (5) ÖZEL KOŞUL 2014 ÖSYS VE EN KÜÇÜK AÇIKLAMAL PUAN (7) AR (6) 207010351 İPEK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Sinema

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Birinci Bölüm YASAMA, YÜRÜTME, YARGI. İkinci Bölüm YÖNETİM

İÇİNDEKİLER. Birinci Bölüm YASAMA, YÜRÜTME, YARGI. İkinci Bölüm YÖNETİM vi İÇİNDEKİLER Birinci Bölüm YASAMA, YÜRÜTME, YARGI 1. YASAMA... 1 1. 1. Türkiye Büyük Millet Meclisi... 1 1.1.1. TBMM nin Görev ve Yetkileri... 2 2. YÜRÜTME... 4 2.1. Cumhurbaşkanı... 4 2.1.1. Cumhurbaşkanlığı

Detaylı

FARABİ ANLAŞMALARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

FARABİ ANLAŞMALARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FARABİ ANLAŞMALARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Turizm ciliği Uluslararası İlişkiler Bilgisayar Mühendisliği Kimya Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Mimarlık Hukuk Fakültesi Hukuk Mütercim ve Tercümanlık İngilizce

Detaylı

Yenilikçilik Odaklı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı. (Kar Amacı Güden İşletmeler) 3 AKTİF FARMA KİMYA TİC. LTD. ŞTİ TR61/14/ARGEİ/0027

Yenilikçilik Odaklı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı. (Kar Amacı Güden İşletmeler) 3 AKTİF FARMA KİMYA TİC. LTD. ŞTİ TR61/14/ARGEİ/0027 Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Mali Destek Programı Teklif Çağrısı kapsamında değerlendirme aşaması tamamlanan ve desteklenmeye hak kazanan proje başvurularının listesidir: Yenilikçilik Odaklı

Detaylı

20. MÜHENDİSLİK DEKANLARI KONSEYİ. 14-16 Mayıs 2010 Trakya Üniversitesi Edirne

20. MÜHENDİSLİK DEKANLARI KONSEYİ. 14-16 Mayıs 2010 Trakya Üniversitesi Edirne 20. MÜHENDİSLİK DEKANLARI KONSEYİ 14-16 Mayıs 2010 Trakya Üniversitesi Edirne Konseyin Amacı Ülkemizde mühendislik fakültelerinin sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunmak, Mühendislik eğitiminin

Detaylı

İÇİNDEKİLER GİRİŞ...1

İÇİNDEKİLER GİRİŞ...1 İÇİNDEKİLER GİRİŞ...1 Bölüm 1: ANAYASA VE TEMEL ORGANLAR...5 1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASI VE TEMEL ORGANLARI...5 2. YASAMA...7 2.1. Türkiye Büyük Millet Meclisi...7 2.1.1. TBMM nin Görev ve Yetkileri...8

Detaylı

UYAP VİZYONU SEMİNERİ 04.06.2007 KATILIMCI PROFİLİ

UYAP VİZYONU SEMİNERİ 04.06.2007 KATILIMCI PROFİLİ 1. CUMHURBAŞKANLIĞI 1.1. Devlet Denetleme Kurulu UYAP VİZYONU SEMİNERİ 04.06.2007 KATILIMCI PROFİLİ 2. BAŞBAKANLIK 2.1. Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği(MGK) 2.2. Atatürk Kültür, Dil ve tarih Yüksek

Detaylı

Mehmet İSEL. Avrasya Ünüversitesi / Pelitli Yerleşkesi Adnan Kahveci Mah. Rize Cad. No: 226 Pelitli / TRABZON

Mehmet İSEL. Avrasya Ünüversitesi / Pelitli Yerleşkesi Adnan Kahveci Mah. Rize Cad. No: 226 Pelitli / TRABZON Mehmet İSEL KİŞİSEL BİLGİLER Doğum Yeri Babaeski / KIRKLARELİ Doğum Tarihi 26. 02. 1971 Medeni Durumu Askerlik Durumu Bekar Yapıldı İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres - 1 Avrasya Ünüversitesi / Pelitli Yerleşkesi

Detaylı

ANKARA DA BİR ÜNİVERSİTE

ANKARA DA BİR ÜNİVERSİTE ANKARA DA BİR ÜNİVERSİTE Sayılarla Atılım Üniversitesi 6 Fakülte 2 Yüksekokul 550 Akademisyen (Tam Zamanlı) 40 Lisans Programı 140 Laboratuvar 13 Araştırma ve Hizmet Merkezi Sayılarla Atılım Üniversitesi

Detaylı

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110115 Biyoloji (İngilizce) 4 SAY 2 15 17 28 3133 100110124 Fizik (İngilizce) 4 SAY 2 15 17 28 3182 100110133 Kimya (İngilizce) 4 SAY 3 15 17 28 3240 100110169

Detaylı

5105 Ekonomi ve Finans 4 5105 Ekonomi ve Finans 4 5106 Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları 4 3226 İşletme 4

5105 Ekonomi ve Finans 4 5105 Ekonomi ve Finans 4 5106 Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları 4 3226 İşletme 4 3101 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 4 3101 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 4 3101 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 4 1245 Mobilya ve Dekorasyon 2 9077 Ağırlama Hizmetleri 2 5368 Turizm ve Otel İşletmeciliği

Detaylı

SEKTÖR KURULLARI ve İŞ GELİŞTİRME KOMİSYONU Bölgesel İş Geliştirme Forumu

SEKTÖR KURULLARI ve İŞ GELİŞTİRME KOMİSYONU Bölgesel İş Geliştirme Forumu SEKTÖR KURULLARI ve İŞ GELİŞTİRME KOMİSYONU Bölgesel İş Geliştirme Forumu 28-29 Kasım 2014 - Bursa Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve

Detaylı

Afyonkarahisar Chamber E- BÜLTEN of Commerce and Industry

Afyonkarahisar Chamber E- BÜLTEN of Commerce and Industry Afyonkarahisar Chamber E- BÜLTEN of Commerce and Industry NİSAN 2015 Afyonkarahisar AFYONKARAHİSAR Chamber of Commerce TİCARET VE and Industry SANAYİ ODASI II- İLİMİZ İHRACAT RAKAMI 2015 MART / AFYONKARAHİSAR

Detaylı

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI / YÖNETİM KURULU FALİYET RAPORU SUNUMU. YÖNETİM KURULU AYLIK FAALİYET RAPORU 27 Ekim 2014

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI / YÖNETİM KURULU FALİYET RAPORU SUNUMU. YÖNETİM KURULU AYLIK FAALİYET RAPORU 27 Ekim 2014 YÖNETİM KURULU AYLIK FAALİYET RAPORU 27 Ekim 2014 Ekim ayı içerisinde Odamız tarafından; üyelerimizce talep edilen 37 adet Kapasite Raporu, 15 adet Ekspertiz raporu ve 6 adet de Fiili Tüketim Belgesi düzenlenmiştir.

Detaylı

2013 ÖSYS - LİSANS PROGRAMLARI BOŞ KALAN KONTENJANLAR www.saugundem.com www.facebook.com/saugundem

2013 ÖSYS - LİSANS PROGRAMLARI BOŞ KALAN KONTENJANLAR www.saugundem.com www.facebook.com/saugundem 2013 ÖSYS - LİSANS PROGRAMLARI BOŞ KALAN KONTENJANLAR Programın Kodu Programın Adı Puan Türü ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Genel Kontenjan Yerleşen Aday Sayısı Boş Kontenjan Min Puan Max Puan

Detaylı

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 SAY 6 3129 100110054 Okul Öncesi Öğretmenliği 4 EA 8 3275 100110115 Biyoloji (İngilizce) 4 SAY 8 15 17

Detaylı

Puan Türü YGS- 6. Bankacılık YGS- 6. Sigortacılık. Sigortacılık (KKTC Uyruklu) YGS- 6. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları DİL- 1

Puan Türü YGS- 6. Bankacılık YGS- 6. Sigortacılık. Sigortacılık (KKTC Uyruklu) YGS- 6. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları DİL- 1 4 Yıllık Bölümler Lisans programları Program Adı Fakülte Bölüm Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Diş Hekimliği Eczacılık

Detaylı

Yönetim Kurulu Adayları

Yönetim Kurulu Adayları Yönetim Kurulu Adayları Can Çelebioğlu Doğum Tarihi 1963 Çelebi Hava Servisi - Yönetim Kurulu Başkanı Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı : Boğaziçi Üniversitesi / İşletme 1982- Çelebi Hava

Detaylı

Dış Ticaret Enstitüsü Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalanan Kurumlar ve İndirim Oranları

Dış Ticaret Enstitüsü Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalanan Kurumlar ve İndirim Oranları Dış Ticaret Enstitüsü Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalanan Kurumlar ve İndirim Oranları İndirimler, kurumlar tarafından resmi yazı ile belgelenmesi durumunda geçerli olacaktır. Şekerbank T.A.Ş. Şekerbank

Detaylı

TABLO-1 Tercih Edilebilecek Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programları

TABLO-1 Tercih Edilebilecek Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programları 100150077 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 5007 Biyoloji 50 SAY 100150110 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 5011 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 10 EA 100150137 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 5013 Din Kültürü

Detaylı

2007-DGS YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARININ KODLARI VE EN KÜÇÜK PUANLARI

2007-DGS YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARININ KODLARI VE EN KÜÇÜK PUANLARI 2007-DGS YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARININ KODLARI VE EN KÜÇÜK PUANLARI PROGRAMIN PUAN ENKÜÇÜK KODU PROGRAMIN ADI TÜRÜ PUAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Bolu Sağlık Yüksekokulu 1011012 Hemşirelik

Detaylı

2013-DGS TERCİH TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

2013-DGS TERCİH TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 SAY 5 3129 100110054 Okul Öncesi Öğretmenliği 4 EA 6 3275 100110115 Biyoloji (İngilizce) 4 SAY 8 15 17

Detaylı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAYIT YERİ ADRESLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAYIT YERİ ADRESLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ ÜNİVERSİTESİ KAYIT YERİ ADRESLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ ÖSYM KODU Kod Fakülte Adı / Yüksekokul AProgram Adı Kayıt Tarihi Kayıt Adresi Öğrenci İşleri(Santral 0212 440 00 00) Sekreterlik Faks 105610043 Diş

Detaylı

T.C. IĞDIR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULLARI PROGRAMLARI DANIŞMA KURULLARI YÖNERGESİ BİRİNCİ BÖLÜM. Amaç, Kapsam, Dayanak

T.C. IĞDIR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULLARI PROGRAMLARI DANIŞMA KURULLARI YÖNERGESİ BİRİNCİ BÖLÜM. Amaç, Kapsam, Dayanak T.C. IĞDIR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULLARI PROGRAMLARI DANIŞMA KURULLARI YÖNERGESİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak Amaç: MADDE 1- Bu yönergenin amacı, Iğdır Üniversitesi Meslek Yüksekokullarındaki

Detaylı

GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ 5.sınıf İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 1 1 1 OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 1 1 1 SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 1 1 1 FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ 1 1 1 SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ 1 1 1 MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Detaylı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER Tarık Volkan Cengen 93 1976 yılında İstanbul da doğdu. 1986-1993 yılları arasında İstanbul Lisesi nde okudu. 1998 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü nden makina mühendisi

Detaylı

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 SAY 6 3129 100110054 Okul Öncesi Öğretmenliği 4 EA 8 3275 100110115 Biyoloji (İngilizce) 4 SAY 8 15 17

Detaylı

İzmir'de burs veren vakıflar

İzmir'de burs veren vakıflar On5yirmi5.com İzmir'de burs veren vakıflar İzmir'de burs veren vafıkların şartları ve adresleri. Yayın Tarihi : 14 Temmuz 2012 Cumartesi (oluşturma : 10/22/2015) ABİDİN NECİMOĞLU VAKFI HÜRRİYET BULVARI

Detaylı

2015 YILINDA EĞİTİME ALINACAK MALİ HİZMETLER UZMANLARININ LİSTESİ ( 23 Şubat - 27 Mart 2015 )

2015 YILINDA EĞİTİME ALINACAK MALİ HİZMETLER UZMANLARININ LİSTESİ ( 23 Şubat - 27 Mart 2015 ) 2015 YILINDA EĞİTİME ALINACAK MALİ HİZMETLER UZMANLARININ LİSTESİ ( 23 Şubat - 27 Mart 2015 ) KURUM ADI Kontenjan sayısı 1. Grup (A) 1. Grup (B) 2. Grup 3. Grup 4. Grup 5. Grup TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ

Detaylı

T.C. Akdeniz Üniversitesi AKĠġMER Teknoloji Transfer Merkezi

T.C. Akdeniz Üniversitesi AKĠġMER Teknoloji Transfer Merkezi M. Cem SAKARYA Pozisyon Bilgisi: AKİŞMER TTM Müdür Yardımcısı AKİŞMER TTM Yönetim Kurulu Üyesi A.Ü. Kalite Yönetim Birimi Sorumlusu ĠletiĢim: 0 533 498 66 22 KiĢisel Bilgiler Doğum Yeri/Tarihi: 27 /04/1977

Detaylı

KÜRESEL GELİŞMELER IŞIĞINDA BÖLGESEL VİZYON

KÜRESEL GELİŞMELER IŞIĞINDA BÖLGESEL VİZYON Destekleriyle KÜRESEL GELİŞMELER IŞIĞINDA BÖLGESEL VİZYON Düzenleyenler Katkılarıyla Bölge Ortağı Stratejik Partnerler 25 Ekim 2017, Çarşamba 09.00 10.30 AÇILIŞ Şeref Özgencil Özgencil Yönetim Kurulu Erman

Detaylı

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ Merkezimiz, 2010 yılında, GEDİZ ÜNİVERSİTESİ nin sürekli eğitim programlarını düzenlemek ve bu yolla Üniversitemizin kamu, özel sektör ve

Detaylı

CRUISE SHIPPING MIAMI KRUVAZİYER, GEMİCİLİK FUARI VE KONFERANSI 16-19 MART 2015 MIAMI/ABD. Hazırlayanlar: Mine Güneş Kaya Aykut Terzioğlu

CRUISE SHIPPING MIAMI KRUVAZİYER, GEMİCİLİK FUARI VE KONFERANSI 16-19 MART 2015 MIAMI/ABD. Hazırlayanlar: Mine Güneş Kaya Aykut Terzioğlu CRUISE SHIPPING MIAMI KRUVAZİYER, GEMİCİLİK FUARI VE KONFERANSI 16-19 MART 2015 MIAMI/ABD Hazırlayanlar: Mine Güneş Kaya Aykut Terzioğlu 0 CRUISE SHIPPING MIAMI KRUVAZİYER, GEMİCİLİK FUARI VE KONFERANSI

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA 2012 YILI FAALİYET DÖNEMİ İLGİLİ EK AÇIKLAMALARIMIZ Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri:IV, No: 56 Sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin

Detaylı

S.NO ANLAŞMALI ÜNİVERSİTELER. Sayısı (Her Bölüm İçin)

S.NO ANLAŞMALI ÜNİVERSİTELER. Sayısı (Her Bölüm İçin) S.NO ANLAŞMALI ÜNİVERSİTELER 1 4 ADIYAMAN AFYON KOCATEPE AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN AKDENİZ BÖLÜMLER Türk Dili Edebiyatı İ.Ö, İşletme, İşletme İ.Ö, İktisat, İktisat İ.Ö, Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, Siyaset

Detaylı

Gıda Teknolojisi 14 Eylül 2015 Pazartesi Saat 14.00. Atçılık ve Antrenörlüğü 14 Eylül 2015 Pazartesi Saat 14.00

Gıda Teknolojisi 14 Eylül 2015 Pazartesi Saat 14.00. Atçılık ve Antrenörlüğü 14 Eylül 2015 Pazartesi Saat 14.00 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YABANCI DİL YETERLİLİK SINAVI TARİHLERİ AÇIKLAMALAR Yabancı Uyruklu Öğrenci Türkçe Yeterlilik Sınavı 08 Eylül 2015 Salı Saat 10.00 Yabancı Dil Zorunlu Hazırlık Yeterlilik

Detaylı

Murat Odacı. Eğitim Özgeçmişi. İş Tecrübeleri ve Mesleki Deneyimler. Eğitim ve Danışmanlık Tecrübeleri NOVO DANIŞMANLIK

Murat Odacı. Eğitim Özgeçmişi. İş Tecrübeleri ve Mesleki Deneyimler. Eğitim ve Danışmanlık Tecrübeleri NOVO DANIŞMANLIK Eğitim Özgeçmişi 2013 - Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir / Doktora, İşletme (devam ediyor) 2012 - Gediz Üniversitesi, İzmir / Yüksek Lisans, İşletme (MBA) 2003 - Dokuz Eylül Üniversitesi / Lisans, İİBF

Detaylı

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV(BOLU) Eğitim Fak Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 YGS 1 8 1, 74 293,36628

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV(BOLU) Eğitim Fak Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 YGS 1 8 1, 74 293,36628 no PROGRAM KODU (1) ÜNİVERSİTE ADI FAKÜLTE PROGRAM ADI (2) ÖĞR. SÜRE (3) PUA N TÜR Ü GENEL KONT. (5) ÖZEL KOŞUL VE AÇIKLAMALAR (6) 2014 ÖSYS EN KÜÇÜK PUAN (7) 100110018 1 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV(BOLU)

Detaylı

KISA TARİHÇE : ŞEHİR ÖZELLİKLERİ :

KISA TARİHÇE : ŞEHİR ÖZELLİKLERİ : KISA TARİHÇE : Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, 1992 yılında kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. KSÜ bünyesinde Avşar, Bahçelievler ve Karacasu olmak üzere üç kampus bulunmaktadır. KSÜ ana

Detaylı

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110433 Diş Hekimliği Fakültesi 5 MF-3 90 3 74 17800 --- 435,43258 1 3 16 100110609 Diş Hekimliği Fakültesi (KKTC Uyruklu) 5 MF-3 1 74, 90 38200 --- 394,08744 -

Detaylı

Ş. Serap ÇATALPINAR, İnşaat Mühendisi

Ş. Serap ÇATALPINAR, İnşaat Mühendisi Ş. Serap ÇATALPINAR, İnşaat Mühendisi 1981 yılında İTÜ İnşaat Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Tes- Kur İnş. Ltd. Şti.nde İzmir Sahil Yolu İnşaatı, Şantiye Şef Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. 1983

Detaylı

Afyonkarahisar Chamber E- BÜLTEN of Commerce and Industry

Afyonkarahisar Chamber E- BÜLTEN of Commerce and Industry Afyonkarahisar Chamber E- BÜLTEN of Commerce and Industry AĞUSTOS 2015 Afyonkarahisar AFYONKARAHİSAR Chamber of Commerce TİCARET VE and Industry SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (24.07.2015-27.08.2015)

Detaylı

PUAN TÜRÜ Kamu Yönetimi TM-2 332, , , ,58423

PUAN TÜRÜ Kamu Yönetimi TM-2 332, , , ,58423 GEL KONTJAN KONTJANI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110433 Diş Hekimliği Fakültesi 41 41 MF-3 473,36322 15.400 477,21672 460,05368 460,05368 100110018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Detaylı

Gıda Teknolojisi 19 Eylül 2016 Pazartesi Saat Atçılık ve Antrenörlüğü 19 Eylül 2016 Pazartesi Saat 14.00

Gıda Teknolojisi 19 Eylül 2016 Pazartesi Saat Atçılık ve Antrenörlüğü 19 Eylül 2016 Pazartesi Saat 14.00 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YABANCI DİL YETERLİLİK SINAVI TARİHLERİ AÇIKLAMALAR Yabancı Uyruklu Öğrenci Türkçe Yeterlilik Sınavı 06 Eylül 2016 Salı Saat 10.00 Yabancı Dil Zorunlu Hazırlık Yeterlilik

Detaylı

GİRİŞ. tarihine göre elde edilmiştir. Kitapçık, Personel Dairesi Başkanlığınca hazırlanmış olup, 6 aylık periyotlarla

GİRİŞ. tarihine göre elde edilmiştir. Kitapçık, Personel Dairesi Başkanlığınca hazırlanmış olup, 6 aylık periyotlarla GİRİŞ Bu kitapçık, Hazine Müsteşarlığı Merkez Teşkilatında fiili olarak çalışan personelin yaş, cinsiyet, öğrenim durumu, unvan vb. durumlarını göstermek amacıyla hazırlanmıştır. Tablolar ve 24 Şubat 2015

Detaylı

3127 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 4 3127 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 4 9075 Bilgisayar Teknolojisi (Devamı Arkada) 2

3127 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 4 3127 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 4 9075 Bilgisayar Teknolojisi (Devamı Arkada) 2 8342 Acil Yardım ve Afet Yönetimi 4 8342 Acil Yardım ve Afet Yönetimi 4 8342 Acil Yardım ve Afet Yönetimi 4 9132 Acil Durum ve Afet Yönetimi 2 3101 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 4 3101 Ağaç İşleri

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK nın Seri:IV, No:41 sayılı Sermaye Piyasası Kanununa Tabi Anonim Ortakların Uyacakları Esaslar Tebliği, Seri:IV, No:56 sayılı Kurumsal Yönetim İlkelerinin

Detaylı

GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI GELEN ÖĞRENCİ KONTENJANLARI

GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI GELEN ÖĞRENCİ KONTENJANLARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI GELEN ÖĞRENCİ KONTENJANLARI GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ 5.sınıf İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 4 4 4 OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 4 4 4

Detaylı

MATFEN EĞİTİM KURUMLARI

MATFEN EĞİTİM KURUMLARI 16 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) 19 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) TIP FAKÜLTESİ 125 ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 236 ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 10 ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Detaylı

2009 ÖSYS'de LİSANS PROGRAMLARINA OKUL BİRİNCİLİĞİ KONTENJANINDAN YERLEŞENLER Hazırlayan: Burak KILANÇ, Tercih Bülteni TV Programı Akademik Danışmanı

2009 ÖSYS'de LİSANS PROGRAMLARINA OKUL BİRİNCİLİĞİ KONTENJANINDAN YERLEŞENLER Hazırlayan: Burak KILANÇ, Tercih Bülteni TV Programı Akademik Danışmanı 2009 ÖSYS'de LİSANS PROGRAMLARINA BİRİNCİLİĞİ NDAN LER TÜRÜ LİSANS PROGRAMI EK LA EK DİL 1 Amerikan Kültürü ve Edebiyatı EGE ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 1 4921 DİL 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

Detaylı

2011 KADIN İSTATİSTİKLERİ

2011 KADIN İSTATİSTİKLERİ 2011 İSTATİSTİKLERİ PARLAMENTO SEÇİM YILI PARLAMENTODAKİ MİLLETVEKİLİ MİLLETVEKİLİ İÇİNDEKİ PAY ( ) 1935 395 18 4.6 1943 435 16 3.7 1950 487 3 0.6 1957 610 8 1.3 1965 450 8 1.8 1973 450 6 1.3 1991 450

Detaylı

2015-ÖSYS Lisans Programları Doluluk Oranları (Devlet Üniversiteleri)

2015-ÖSYS Lisans Programları Doluluk Oranları (Devlet Üniversiteleri) Acil Yardım ve Afet Yönetimi 99,71 Adli Bilişim Mühendisliği 100,00 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 21,77 Aile ve Tüketici Bilimleri 100,00 Aktüerya 83,65 Aktüerya Bilimleri 98,65 Aktüerya ve Risk Yönetimi

Detaylı

EURODESK TÜRKİYE TEMAS NOKTALARI

EURODESK TÜRKİYE TEMAS NOKTALARI EURODESK TÜRKİYE TEMAS NOKTALARI İl Adı Kurum Adı E-posta Adresi Web Adresi ADANA Adana Gençlik adanakentkonseyi@eurodesk.eu http://www.adanakentkonseyi.org.tr ADANA Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler

Detaylı