Sony Bilgi Ekranları. Müşteriniz ile iletişiminizi genişletin.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sony Bilgi Ekranları. Müşteriniz ile iletişiminizi genişletin."

Transkript

1 Sony Financial Services dan esnek finansal çözümler Yenilikçi ve esnek finansal çözümlerimiz, işinizi her zaman en modern teknoloji ile donatmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sony uzun yıllardır, teknolojisi ve güvenilirliğiyle iş çözümleri sunmaktadır. Şimdi Sony Financial Services, işinizde en yeni Sony monitör teknolojisine sahip olmanıza yardımcı olmak için esnek ve yenilikçi finansman seçeneklerini size sunuyor. Her firmanın ihtiyacının kendine özgü olduğundan hareketle, özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere uyarlanabilen esnek finansal çözümler sunmaktayız. Sony Financial Services dan sağlanan esnek finansal çözümleri kullanarak, yeni teknolojinizin maliyetini tahmini gelir ve tasarruflarınızla karşılayabileceksiniz. Basit leasing işlemlerinden, Sony markası haricinde alacağınız donanım, yazılım ve hizmetleri de kapsayan işlemlere kadar hem işinize hem de bütçenize uyacak çözümlere sahibiz. Finansmanın, en yeni Sony teknolojisi elde etmenize ve rekabet avantajınızı korumanıza nasıl yardımcı olacağını öğrenmek üzere yerel Sony Yetkili Satıcısı ile hemen irtibat kurunuz. Sony Bilgi Ekranları. Müşteriniz ile iletişiminizi genişletin. Finansman, duruma bağlı olarak ve yalnızca Sony Financial Services ın faaliyet gösterdiği ülkelerde mevcut olacak şekilde iş amaçlı olarak kullanılabilir. Yerel koşullara tabidir Sony ve Sony logosu, Japonya daki Sony Corporation ın ticari markasıdır. Tüm diğer ticari markaların ilgili sahiplerinin olduğu kabul edilmektedir. LCD panel üretim sürecinin yapısından dolayı, tüm piksellerin işlevsel olacağını garanti edememekteyiz. Özellikler ve teknik değerler, önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bazı ürünler, her ülkede bulunmayabilir. Sony Corporation, bu belgede mevcut olabilecek hatalardan sorumlu değildir. Sony Communication Displays Europe, Sony Service Centre (Europe) N.V. nin bir kolu, The Corporate Village, Da Vincilaan, 7-D1, B-1935 Zaventem. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. Kısıklı Caddesi Aköz İş Merkezi No:16 Altunizade İstanbul/Türkiye Santral: (216) Müşteri Bilgi Merkezi: (216)

2 Bilgiden daha fazlasını sunun Müşterinizin ihtiyaç duyduğu tüm verilere yirmidört saat erişim sağlayan dayanıklı Sony LCD monitörle, zamana karşı koyun. Uzun süreli bilgilerin iletilmesinde kusursuz şekilde çalışan Sony LCD ürün dizisi, havaalanı tabelalarından borsa verilerine kadar herşeyi 24/7 görüntüleyebilir. Sony ile kitlelere seslenin İnsanların dikkatini çekmekle kalmayın aynı zamanda bunu muhafaza edin. Sony nin profesyonel bilgi monitörleri ile yeni müşteriler kazanın. Şaşırtıcı bir satış noktası oluşturun ve bilgilendirdiği kadar etkileyen görsellerle, müşterilerinizin tercihlerini yönlendirin. Etkileyici, bilgilendirici ve ikna edici ortamın sunulmasında kusursuz olan Sony plazma ürün dizisi mesajınızı gerçek-zamanlı olarak sergiler. Her tip iş dalı için göz alıcı bir ekran olma özelliği sunar. FWD-42PV1 Sony nin 42 plazma monitörü ile mesafeleri aşan bir ürüne sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Üstün resim ve ses kalitesi ile her türlü mesajı en etkin bir şekilde ilettiğinizden emin olabilirsiniz. FWD-32LX1R Ekonomik 32 LCD ekranın sunduğu rahatlığın ve kolaylığın tadını çıkarın. Çekici ve dayanıklı dizaynı ile sizi, ihtiyaç duydukları bilgileri vererek de müşterilerinizi memnun edecektir. PFM-42X1 Profesyonel 42 plazma monitörle parlak, açık ve göz alıcı mesajlar sunun. Yüksek çözünürlüğü sayesinde bilgi gösterimi ve video konferans uygulamaları için kusursuzdur. FWD-40LX1 Zarif 40 LCD monitörle müşterilerinize net bir şekilde ulaşın. Video sinyallerinin yüksek kalitede oynatımı için kusursuz olan bu şık ve dayanıklı monitörle, mesajınızı en doğru şekilde iletebilirsiniz. FWD-50PX2 Etkileyici 50 geniş ekran monitörle mesajın gerçekten yerine ulaştığından emin olabilirsiniz. 50 monitör, Sony plazma ürün yelpazesinin en büyüğü olmanın yanında, stiliyle de izleyenleri büyüler.

3 Net olmanızı sağlayan teknoloji Sony olarak doğru işi yapmak için doğru teknolojiye sahip olmak gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden de plazma monitörlerin yanısıra yeni LCD ürün dizisini geliştirdik. Plazma monitörlerle aynı yüksek standartlara sahip olarak üretilen LCD ürün dizisi, tanıtımların ve bilgilerin gösterimi söz konusu olduğunda önemli bir role sahiptir. Gerçek dünyaya bakış Sony, size düz bir ekranda mümkün olan en gerçekçi resmi sunacak eşsiz bir işlemci teknolojisi geliştirdi. Bu yenilikçi sistem, kaynak ne olursa olsun genişletilmiş kontrast, düzgün keskinlik, harika doğal renkler, parlaklık ve inanılmaz çözünürlük ve berraklık sunmaktadır. Nasıl çalışır? Bir LCD monitör 4 farklı parçadan oluşmaktadır bir ışık kaynağı, likit kristaller, bir kutuplama filtresi ve kırmızı, yeşil ve mavi filtre. Her bir pikselin arkasında bir transistör bulunmaktadır. Bir voltaj uygulandığında likit kristalin yönelimi değişir. Bu, ışığın kutuplama filtresi üzerinden geçmesine ve resmi oluşturmasına imkan verir. Mesajınızı netleştirin Bilgilerin anlaşılmasının mümkün olduğunca kolay olması gerektiği durumlarda, çözünürlükleri diğer teknolojilerden daha yüksek olduğu için, LCD ürün dizisi yeteneklerini ortaya döker. Böylece küçük yazı karakterleri içeren bilgilerin gösterilmesinde görüntü kusursuz halde oluşur. Verimli destekçiniz Dijital (DVI) ya da analog (VGA) arayüze sahip olarak, kolaylıkla bir bilgisayara bağlanabilirler ve diğer monitörlerden daha az enerji tüketirler. Ayrıca, LCD monitörlerde, plazmalarda oluşan piksel yanması sorunu olmadığı için, durağan görüntülerin kullanıldığı uygulamalar için idealdirler. Kaliteli dönüşümler Yeni işlemci teknolojisi bir analog sinyali daha yüksek kaliteli bir dijital sinyale hiç zorlanmaksızın dönüştürür. Görüntü istikrarı ve inceliği söz konusu olduğunda bu özellik sayesinde üstün bir berraklık ortaya çıkar. Derinlik yaratma Daha keskin detaylar ve birinci seviye derinlik algılaması için, orijinal kaynaktan yüksekyoğunluklu bir resim yaratan Sony nin eşsiz işlemci teknolojisinden başkasını aramayın. İnanılmaz kopyalar Bir dökümanı yeniden formatlamanız gerektiğinde, Sony nin yeni işlemci teknolojisinin yetenekleri ortaya çıkar. Bir resmin tüm parametrelerinin ince ayarı ve ölçeklenmesi ile kusursuz bir oynatım elde edilir. Sıradışı renkler Görüntü oynatımı için sektörün 1 numaralı sürücüsünü kullanan bu eşsiz işlemci teknolojisi, üstün kaliteli görsellik için daha doğal bir kontrast yaratan renk derinliğinin oluşturulmasına da yardımcı olur.

4 32 " 40 " 32LX1R LCD Monitör 40LX1 LCD Monitör Ekonomik fiyatlı, 32 geniş ekranlı profesyonel monitör Sony FWD-32LX1R, 1366x768 e kadar çözünürlüğü destekler. HD (high definition) hazır Yüksek çözünürlüklü video yayını oynatabilir. Dahili Yüksek-Performanslı tarama dönüştürücü HD (high definition) formatına kadar video ve UXGA çözünürlüğe kadar PC sinyallerinin yüksek kalitede oynatımını sağlar. Yüksek resim kalitesi inanılmaz parlak ve berrak görüntüler sunmak üzere 1300:1 kontrast oranı ile birleştirilmiş çok yüksek parlaklık (450 cd/m²). Opsiyonel hoparlörlerin çalıştırılması için dahili ses yükselticisine sahiptir. Uzun ömür uzun ürün kullanım ömrü için dayanıklı dizayn. Siyah ve gümüş renklerde, dayanıklı ve şık akrilik çerçeve dizayn milyon görüntülenebilir renge sahip yüksek çözünürlüklü geniş ekran monitör (1366x768). Donuk siyah veya kristal gümüş renklerde dayanıklı ve şık akrilik bezel dizayn. Yüksek resim kalitesi inanılmaz parlak ve berrak görüntüler sunmak üzere 1300:1 kontrast oranı ile birleştirilmiş çok yüksek parlaklık (450 cd/m²). HD (high definition) hazır FWD-40LX1 monitörünüzde HD (high definition) video izleyin, büyük ekran ve yüksek çözünürlüğün tam tadına varın. Dahili Yüksek-Performanslı tarama dönüştürücü video ve PC sinyallerinin yüksek kalitede oynatımı için. SİYAH FWD-32LX1R LCD Panel boyutu 32 Görülebilir alan (HxV) 698x392mm 1366x768 Işık 450 cd/m 2 Kontrast oranı 1300:1 SİYAH FWD-40LX1 LCD Panel boyutu 40 Görülebilir alan (HxV) 885x498mm 1366x768 Işık 450 cd/m 2 Kontrast oranı 1300:1

5 Zamana ayak uyduran teknoloji Sony nin plazma ürün dizisi ile statik, cansız tanıtımlara hoşçakal diyebilirsiniz. İnanılmaz yüksek kalitedeki hareketli görüntüler yanında, stil göz önünde tutularak dizayn edilen bu monitörler herkesin dikkatini çekmekte idealdir. Sony plazma serisinin diğer harika özellikleri Şaşırtıcı resim kalitesi ve şık tasarım Sony plazma serisinin sunduğu özelliklerin yalnızca başlangıcıdır. Bilgilendirilmek istediğiniz tüm gelişmiş özellikler hakkında bilgi sahibi olmanın güvenini de yaşayacaksınız. Nasıl çalışır? Tek tek parlayan hücreler, plazma gazının UV ışığı ortaya çıkarmasına yol açan elektrikli bir şarj kullanır. Bu, fosforların kırmızı, yeşil veya mavi olarak yanmasına neden olur. Deşarj durduğu zaman hücre siyaha döner. Hücreler arasındaki bağlantılar, yüksek parlaklık seviyelerinde bile yüksek kontrast sunarak renk bütünlüğünü garantileme işlevi gösterir. Görüntü zoom kontrolü İnce detayları görüntülemek için zoom yapın ve hatta 4x4 matrise kadar monitörleri kullanarak bir video duvar projeksiyonu yaratın. Çoklu-görüntü ekranı İki farklı AV kaynağından gelen görüntüleri eş zamanlı olarak ekranda farklı boyutlarda göstererek büyük plazma ekranının avantajını yaşayın. Hareketi seven teknoloji Bu monitörler normalde uzaktan izlendiği için, videolar ve HD (high definition) içeriği gibi hareketli görüntüler için çözünürlük seviyeleri kusursuz şekilde uygunluk gösterir. İzleyenlerin dikkatini cezbetmek ve renk saflığı sorunu yaşanmadan 160 dereceye kadar kusursuz bir izleme açısı sunmak için bu monitörler eşsizdir. Şık çoklu-görevlendirici Plazma monitörler, farklı görüntü kaynaklarının kullanımını sağlayan harika bir arayüz seçeneğine sahiptir. Resim bölme fonksiyonu, çeşitli monitörlerden oluşan etkileyici video duvarları kurmanıza imkan verir. Resim içinde resim ve zamanlayıcı kontrollü görüntü kaynağı seçebilme fonksiyonları ile de profesyonel bir dokunuş oluşturabilirsiniz. İnanılmaz keskinlik Sony nin yeni grafik işlemcisi, en ileri keskinlik için çözünürlükten ve derinlik algılamasından en fazla şekilde yararlanmanızı sağlar. Piksel yanmasını önleme Resim çevirme ve Resim döndürme özellikleri, piksel yanması riskini azaltır ve monitörünüzün kullanım ömrünü uzatır. Bazı modellerde Arka Zemin, Auto Dimmer ve/veya Tam beyaz gibi piksel yanmasını önleme özellikleri de bulunmaktadır. Yüksek çözünürlük Detay ve resim inceliği iş uygulamalarında çok önemlidir, bundan dolayı yeni ürün serimiz sıradışı bir resim çözünürlüğü yaratır. Klasik ekran Klasik ekran Sony ekranı Sony ekranı

6 42 " 42 " FWD-42PV1 Plazma Monitör PFM-42X1 Plazma Monitör Yüksek resim kalitesi inanılmaz parlak ve berrak görüntüler sunmak üzere 10000:1 kontrast oranı ile birleştirilmiş çok yüksek parlaklık (1500 cd/m²). Dahili Yüksek-Performanslı tarama dönüştürücü video (HD -high definition- formatına kadar) ve PC (UXGA çözünürlüğe kadar) sinyallerinin yüksek kalitede oynatımını sağlar. Opsiyonel hoparlörlerin çalıştırılması için dahili ses yükselticisine sahiptir. Uzaktan yönetim RS232C ve Control-S üzerinden. Uzun ömür uzun kullanım ömrü için dayanıklı dizayn. Piksel yanmasını önleme ekran koruyucu, resim döndürme ve resim ters çevirme sayesinde piksel yanması riski azaltılır. 42 plazma monitör olan PFM-42X1 üzerinde, BKM-FW10 (S-video ve kompozit video arayüzü) ve analog ve dijital bilgisayar bağlantısı bulunur. Bu yüzden PFM-42X1 dijital sinyal aktarımı için ideal. Yüksek resim kalitesi parlak ve berrak görüntüler sunmak üzere yüksek kontrast (3000:1) ile yüksek parlaklığı (800 cd/m²) birleştiren düşük-yansıtmalı filtreler kusursuz görüntü kalitesi sağlar. Dahili Yüksek-Performanslı tarama dönüştürücü video (HD -high definition- formatına kadar) ve PC (UXGA çözünürlüğe kadar) sinyallerinin pürüzsüz oynatımını sağlar. Piksel yanmasını önleme ekran koruyucu, resim döndürme ve resim ters çevirme sayesinde piksel yanması riski azaltılır. Uzaktan yönetim RS232C ve Control-S üzerinden. Esnek montaj seçenekleri alt bağlantı paneli, opsiyonel masa sehpası ve duvar montaj dirsekleri. SİYAH FWD-42PV1 Plazma Panel boyutu 42 Görülebilir alan (HxV) 920x518mm 852x480 Işık 1500 cd/m 2 Kontrast oranı 10000:1 PFM-42X1 Plazma Panel boyutu 42 Görülebilir alan (HxV) 920x518mm 1024x768 Işık 800 cd/m 2 Kontrast oranı 3000:1 *1 *1: % 4 camlı.

7 50 " FWD-50PX2 Plazma Monitör BKM-FW50 Dijital Bilgi Aktarım Adaptörü 1.07 milyar görüntülenebilir renge sahip, yüksek çözünürlüklü geniş ekran monitör (1366x768). Yüksek resim kalitesi inanılmaz parlak ve berrak görüntüler sunmak üzere 10000:1 kontrast oranı ile birleştirilmiş çok yüksek FOS* parlaklık (450 cd/m²). HD (high defi nition) hazır 50 FWD-50PX2 ekranınızda HD video yayınlayın, ekranınızın etkisini artırın. Dahili Yüksek-Performanslı tarama dönüştürücü video (HD -high definition- formatına kadar) ve PC (UXGA çözünürlüğe kadar) sinyallerinin yüksek kalitede oynatımını sağlar. Bu yenilikçi ve güçlü dijital bilgi aktarım adaptörü, bir PC den veya CompactFlash ortamından gelen videoları ve sabit görüntüleri bir bilgi ekranında gösterir. Dijital sinyal, kurumsal iletişim ve eğitim uygulamaları için idealdir. Esnek bir opsiyon Kaydet ve yerel olarak oynat: Bir PC deki içeriği düzenleyin ve CompactFlash ortama kaydedin. CompactFlash ortamı BKM-FW50 ye takın ve içeriği hemen oynatın. Kaydet ve uzaktan oynat: Bir web sunucusundan içeriği yükleyin, bunu BKM-FW50 nin yerel CompactFlash ında saklayın ve oynatın. Bant genişliğini azaltmak için idealdir. Kaydet ve web sunucusundan oynat: Bir web sunucusundan içeriği yükleyin ve sonrasında içeriği oynatın. Eğitim modu: VNC Freeware yardımıyla, ağa bağlı olan bir PC deki bilgileri daha büyük bir monitörde gösterin. Kullanımı kolay Açabilir, ayarlayabilir ve saatlerce heyecanlı sinyalleme yapabilirsiniz. SİYAH Ekonomik Dahili web bazlı yönetimi ve ekonomik CompactFlash depolama ortamı ile, satın alma ve kullanma masrafl arı düşük tutulmakta. FWD-50PX2 Plazma Panel boyutu 50 Görülebilir alan (HxV) 1098x x768 Işık 1000 cd/m 2 Kontrast oranı 10000:1 * Front-Of-Screen. Ağ Desteklenen dosya tipleri Desteklenen Web/HTTP Sunucuları Boyutlar (exbxd) Ağırlık BKM-FW50 10BASE-T/100BASE-TX jpg, jpe, jpeg, gif, png, bmp, mpg, m2v, mpeg, MP3 IIS/Apache 135x32x95 mm 300 g

8 Aksesuarlar ve ağ çözümler FWD-32LX1R FWD-40LX1 FWD-42PV1 PFM-42X1 FWD-50PX2 Giriş panelleri BKM-V10 BKM-V11 BKM-V12 BKM-FW10 BKM-FW11 BKM-FW12 Ağ yönetimi BKM-FW32 BKM-FW50 * Sehpalar ve dirsekler SU-42B SU-32FW SU-42FW SU-50FW FS-LP1NL WB-LP1NL CB-LP1NL Hoparlörler SS-SP50FW SS-SP20B SS-SP32FW SS-SP42FW SS-SP40FW Monitörde ön-kurulumlu. * Yalnızca firmware güncellemesinden sonra. Giriş panelleri BKM-V10: PFM-42X1 için composite (kompozit) & S-video. BKM-V11: PFM-42X1 monitör için 5-BNC bağlantılar kullanılarak RGB / component (bileşen) giriş paneli. BKM-V12: PFM-42X1 için RGB / component (bileşen) aktif loop through. BKM-FW10: FWD-32LX1R, FWD-40LX1, FWD-42PV1 ve FWD-50PX2 de ön-kurulumu yapılmış composite (kompozit) & S-video. BKM-FW11: FWD-42PV1, FWD-40LX1, FWD-50PX2 ve FWD-32LX1R için 5-BNC bağlantılar kullanılarak RGB / component (bileşen) giriş paneli. BKM-FW12: FWD-42PV1, FWD-50PX2, FWD-32LX1R ve FWD-40LX1 için RGB / component (bileşen) aktif loop through. İçerik yönetim yazılımı Ağ Oynatıcısı yönetim yazılımı: Ziris, dıjital bilgi aktarımı uygulamalarında gerekli olan içeriğin, play-out cihazlara gönderilmesine, programlanmasına ve takip edilmesine imkan veren kapsamlı bir üniversal IP gönderim sistemidir. Kumanda cihazları NSP-100: bir IP ağı üzerinde merkezi bir sunucudan uzak bir yere gönderilen MPEG-2 video, grafik ve metni alır, bu içeriği daha sonra oynatmak üzere dahili bir sabit disk sürücüsünde saklar. NSP-1: NSP-1 direkt olarak NSP-100 ün özelliklerini takip eder, tahsis edilmiş teknik operatör ihtiyacı olmadan kullanım kolaylığı ve yüksek güvenilirlik sunar. Sony NSP-1 ayrıca web sitelerinden içeriği güncelleyebilir, kendisine gönderilen IP video akan içeriği edinebilir ve analog A/V girişi üzerinden canlı video girişini destekleyebilir. Bu, özellikle zaman-hassasiyetli bilgi monitör sistemleri için sistemin çok daha esnek olmasını mümkün kılar. BKM-FW32: dahili ağ yönetim cihazı. IP üzerinden durum ve kontrole imkan verir. FWD-50PX2, FWD-32LX1R, FWD-40LX1 ve FWD-42PV1 için opsiyonel tek kart yuvası çözümü. BKM-FW50: FWD-42PV1, FWD-32LX1R, FWD-40LX1, FWD-50PX2 için ağ yönetimi duraksız paneli. Sehpalar ve dirsekler SU-42B: PFM-42X1 için masa sehpası. SU-32FW: FWD-32LX1R için masa sehpası. SU-42FW: FWD-40LX1 ve FWD-42PV1 için masa sehpası. SU-50FW: FWD-50PX2 için masa sehpası. FS-LP1NL: tüm monitör modelleri için zemin sehpası. WB-LP1NL: tüm monitör modelleri için duvar dirseği. CB-LP1NL: tüm monitör modelleri için tavan dirseği. Hoparlörler SS-SP50FW: FWD-50PX2 için hoparlörler. SS-SP20B: PFM-42X1 için hoparlörler. SS-SP32FW: FWD-32LX1R için hoparlörler. SS-SP42FW: FWD-42PV1 için hoparlörler. SS-SP40FW: FWD-40LX1 için hoparlörler.

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir.

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir. HP Windows 7 Professional ürününü önerir. hayal gücünüz sonsuz olsun! Intel Xeon işlemci E3-1200 serisi ile güçlendirilmiş HP Z1 İş İstasyonu da dahil, en yeni nesil profesyonel HP iş istasyonlarını keşfedin.

Detaylı

sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu

sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu 2 Eğitim 4-5 Kurumsal 6-7 Ev Sineması 8-9 Perakende 10-11 Vision Presenter 12-13 Profesyonel Ekranlar 14-17 Ev Sineması Projektörleri 18-21 Eğitim

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı

Sinema endüstrisinde yeni bir dönüm noktası: Sony HPM lamba dizisi

Sinema endüstrisinde yeni bir dönüm noktası: Sony HPM lamba dizisi TEKNİK İNCELEME - HPM LAMBA DİZİSİ Sinema endüstrisinde yeni bir dönüm noktası: Sony HPM lamba dizisi Masrafları azaltan, güvenilirliği artıran ve gelirleri koruyan Sony nin ilk 4K dijital sinema projektörü,

Detaylı

MP615P/MP625P Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu. Hoş Geldiniz

MP615P/MP625P Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu. Hoş Geldiniz MP615P/MP625P Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu Hoş Geldiniz İçindekiler Önemli güvenlik talimatları...3 Giriş...7 Projektörün özellikleri... 7 Ambalaj içeriği... 8 Projektörün dışardan görüntüsü...

Detaylı

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu 2 Modüler AutoDome Kamera Sistemi İçindekiler 4 6 7 16 18 22 24 25 28 32 Giriş AutoDome Seçimi Modül Seçenekleri Doğru AutoDome Seçimi AutoDome Kitinin

Detaylı

Televizyon Kullanma Kılavuzu B40-LW-7336

Televizyon Kullanma Kılavuzu B40-LW-7336 Televizyon Kullanma Kılavuzu B40-LW-7336 Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi almanızı istiyoruz.

Detaylı

Şimdi değişim zamanı. Yaratıcılık yeniden tanımlandı

Şimdi değişim zamanı. Yaratıcılık yeniden tanımlandı Şimdi değişim zamanı Yaratıcılık yeniden tanımlandı Artık yeni standartlar belirlendi Benzersiz 22,3 megapikselli full-frame CMOS sensörü ve DIGIC 5+ görüntü işlemcisi bir araya gelerek müthiş görüntüler

Detaylı

Televizyon Kullanma Kılavuzu B47-LEP-6WV

Televizyon Kullanma Kılavuzu B47-LEP-6WV Televizyon Kullanma Kılavuzu B47-LEP-6WV Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi almanızı istiyoruz.

Detaylı

Dizüstü Bilgisayar GNB 1441 A1 B8 TCH GNB 1442 A1 İ3 TCH

Dizüstü Bilgisayar GNB 1441 A1 B8 TCH GNB 1442 A1 İ3 TCH Dizüstü Bilgisayar GNB 1441 A1 B8 TCH GNB 1442 A1 İ3 TCH TR İÇİNDEKİLER 3 GÜVENLİK UYARILARI 3 Çevrebirim Aygıtlarının Kullanımı 3 Diğer Hatırlatmalar 4 Rahat Çalışma Ortamının Oluşması 4 Taşıma/Nakliye

Detaylı

Acer Kurumsal Ürün Portföyü. Dayanıklı teknoloji

Acer Kurumsal Ürün Portföyü. Dayanıklı teknoloji Acer Kurumsal Ürün Portföyü Dayanıklı teknoloji 1976 yılında kurulduğundan beri Acer, kendini her mu şterinin ihtiyaçlarını karşılayacak gu venilir, kullanışlı ve çevre dostu u ru nler geliştirmeye adamıştır.

Detaylı

Televizyon Kullanma Kılavuzu F 106-525 FHD 100 HZ S LCD TV

Televizyon Kullanma Kılavuzu F 106-525 FHD 100 HZ S LCD TV Televizyon Kullanma Kılavuzu F 106-525 FHD 100 HZ S LCD TV Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi

Detaylı

U300X/U250X U310W/U260W

U300X/U250X U310W/U260W Projektör U300X/U250X U310W/U260W Kullanıcı Kılavuzu U250X ve U260W Kuzey Amerika da dağıtılmamaktadır. Model No. NP-U300X/NP-U250X NP-U310W/NP-U260W Dört sürümü, Haziran 2011 DLP ve BrillianColor, Texas

Detaylı

İÇINDEKILER ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İÇINDEKILER ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- TR G55L 9563 4B İÇINDEKILER ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3 KURULUM VE GÜVENLİK 5 GENEL BİLGİLER 5 Televizyon setinizin benzersiz

Detaylı

İÇINDEKILER ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İÇINDEKILER ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- TR G48-L-6532 4B İÇINDEKILER ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3 KURULUM VE GÜVENLİK 5 GENEL BİLGİLER 5 Televizyon setinizin benzersiz

Detaylı

İçindekiler. Kullanım Kılavuzu Touch Screen LCD Ekran (işletme kullanımı için) TH-50LFB70E TH-65LFB70E. Türkçe. Model No.

İçindekiler. Kullanım Kılavuzu Touch Screen LCD Ekran (işletme kullanımı için) TH-50LFB70E TH-65LFB70E. Türkçe. Model No. Model No. TH-50LFB70E TH-65LFB70E Kullanım Kılavuzu Touch Screen LCD Ekran (işletme kullanımı için) İçindekiler Önemli Güvenlik Notu...2 Güvenlik Önlemleri...3 Aksesuarlar...7 Bağlantılar...10 Gücü Açma

Detaylı

Notebook GNB 1565 A1 İ3 GNB 1567 B1 İ3 GNB 1588 B1 İ5 GNB 1599 B1 İ7 GNB 1690 B1 İ7

Notebook GNB 1565 A1 İ3 GNB 1567 B1 İ3 GNB 1588 B1 İ5 GNB 1599 B1 İ7 GNB 1690 B1 İ7 Notebook GNB 1565 A1 İ3 GNB 1567 B1 İ3 GNB 1588 B1 İ5 GNB 1599 B1 İ7 GNB 1690 B1 İ7 TR İÇİNDEKİLER 3 GÜVENLİK UYARILARI 3 Çevrebirim Aygıtlarının Kullanımı 3 Diğer Hatırlatmalar 4 Rahat Çalışma Ortamının

Detaylı

Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH

Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH Dizüstü Bilgisayar GNB 1452 B1 N2 GNB 1443 A1 B8 TCH TR İÇİNDEKİLER 3 GÜVENLİK UYARILARI 3 Çevrebirim Aygıtlarının Kullanımı 3 Diğer Hatırlatmalar 4 Rahat Çalışma Ortamının Oluşması 4 Taşıma/Nakliye Önlemleri

Detaylı

ACER, 2011 YILDIZLARINI

ACER, 2011 YILDIZLARINI ACER, 2011 YILDIZLARINI SUNAR Dizüstünde Teknoloji Devrimi: Aspire S3 Ultrabook Yeni Aspire S3 Ultrabook Kusursuz tasarımı, 4 kat hızlı internet bağlantısı, inanılmaz inceliği ve hafifliği, uyku modunda

Detaylı

Televizyon Kullanma Kılavuzu AL22L 5431 4B

Televizyon Kullanma Kılavuzu AL22L 5431 4B Televizyon Kullanma Kılavuzu AL22L 5431 4B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Bu ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan ürününüzün

Detaylı

Acer Projeksiyon Cihazı. P1166/P1266/P1266i/P1270 Serisi Kullanım Kılavuzu

Acer Projeksiyon Cihazı. P1166/P1266/P1266i/P1270 Serisi Kullanım Kılavuzu Acer Projeksiyon Cihazı P1166/P1266/P1266i/P1270 Serisi Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı 2008. Acer Incorporated. Tüm Hakları Saklıdır. Acer Projeksiyon Cihazı P1166/P1266/P1266i/P1270 Serisi Kullanım Kılavuzu

Detaylı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Alarm Kontrol Panelleri Kablosuz Kontrol Panelleri GSM / GPRS / Ethernet Tabanlı İletişim Modülleri Dedektörler Manyetik Kontaklar Alarm Aksesuarları Sirenler Çevre Güvenlik Sistemleri

Detaylı

Güçlü Taşınabilir Esnek

Güçlü Taşınabilir Esnek Güçlü Taşınabilir Esnek Dino-Lite dijital mikroskop yelpazesi Dino-Lite dijital mikroskopları 500x'e kadar büyütmeye sahip ve 5 megapiksel çözünürlükte mikroskobik incelemeler için güçlü, taşınabilir ve

Detaylı

Televizyon Kullanma Kılavuzu AL40L 5431 4B

Televizyon Kullanma Kılavuzu AL40L 5431 4B Televizyon Kullanma Kılavuzu AL40L 5431 4B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Bu ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan ürününüzün

Detaylı

Projektör L50W. Kullanıcı Kılavuzu. Model No. NP-L50W

Projektör L50W. Kullanıcı Kılavuzu. Model No. NP-L50W Projektör L50W Kullanıcı Kılavuzu Model No. NP-L50W 2. baskı Kasım 2011 DLP ve BrillianColor, Texas Instruments in ticari markalarıdır. IBM, International Business Machines Corporation ın ticari markası

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

Hızlı Başlangıç ve Sorun Giderme Kılavuzu

Hızlı Başlangıç ve Sorun Giderme Kılavuzu Hızlı Başlangıç ve Sorun Giderme Kılavuzu i ÇiNDEKiLER Ürün Kaydı 2 Önemli Bilgi 2 Temel Bilgisayar Kavramları 4 Güvenlik ve Kullanım Rahatlığı... 4 Güvenlik Önlemleri... 4 Sağlık Önlemleri... 5 Bilgisayarınızı

Detaylı

Kanal ve Boru Görüntüleme. 4-2 20-50 85 25 11.10 Monitörler ve Kayıt cihazları 11.11

Kanal ve Boru Görüntüleme. 4-2 20-50 85 25 11.10 Monitörler ve Kayıt cihazları 11.11 Kanal Gözlem, Teşhis ve Tespit RIDGID görüntüleme ve tespit ekipmanları işi bitirmek için gerekli teknolojiyi yüksek sağlamlık ve dayanıklılıkla birlikte sunar. Ürünlere şunlar dahilidir: Güvenilirlik

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

VGA BIOS : Ekran kartının ne zaman ne iş yapacağını belirler.

VGA BIOS : Ekran kartının ne zaman ne iş yapacağını belirler. EKRAN KARTI,MONİTÖRLER, WEBCAMLER Ekran Kartı : Ekranda ki görüntünün oluşması için CPU dan gelen verileri işleyip monitöre aktaran yapıdır. 2 ye ayrılır. -Harici Ekran Kartları -Onboard Ekran Kartları

Detaylı