Elektromekanik Elektronik İnşaat İşlerinizde Çözüm Ortağınız

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Elektromekanik Elektronik İnşaat İşlerinizde Çözüm Ortağınız"

Transkript

1

2 Elektromekanik Elektronik İnşaat İşlerinizde Çözüm Ortağınız

3 İÇİNDEKİLER

4

5 İTG İzmir Teknoloji Grup, 1998 yılında İzmir merkezli olarak ticaret hayatına başlamış, Elektrik/Elektronik sektöründe saygın bir konuma ulaşarak yılların getirdigi gelişim, birikim ve tecrübe ile 2002 yılında limited şirket konumuna geçerek proje portfoyünü artırma yoluna girmiştir. İTG, faaliyetlerine başladıgı yıldan bu yana, gelişen teknolojileri de sürekli takip ederek 200 den fazla projeyi kalitesinden ödün vermeden, insan degerini en ön planda tutarak, ülke ekonomisine katkıda bulunarak müşterilerinden tam not alarak tamamlamıştır. Başlıca faaliyetlerimiz arasında Mobese tesisatı, solar GES (Güneş enerjisi sitemleri) kurulumları, yangın algılama sistemleri, jeneratör tesisatı, zayıf akım-ag/og tesisatları, otomasyon sistemleri kurulumları, scada sistemleri, yıldırımdan korunma ve topraklama tesisatları, uydu sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, CCTV güvenlik sistemleri kurulumları ve diger elektrik/elektronik tesisat işleri yer almaktadır. İTG, yılda ortalama 300 den fazla kamu ihalesine girerek Türkiye'nin dört bir yanında ülke ekonomisine katkıda bulunma yolunda adımlar atmakta ve bu yolda sektördeki rakiplerine ciddi bir üstünlük saglamaktadır. İTG, kuruluş yılı itibarı ile birlikten kuvvet dogar prensibini başarı ile uygulamış ve gelecegin köklü firmaları arasına adını yazdırma yolunda önemli adımlar atmıştır.

6 VIZYONUMUZ İzmir Teknoloji Grup olarak vizyonumuz; Gelişen kalite anlayışı, büyüyen insan kaynakları ve iyileşen teknolojik altyapısıyla elektrik ve elektronik tesislerde ve sektörünün ihtiyaç duydugu her alanda; projelendirmeye, imalata ve montaja yönelik hızlı, güvenilir, ekonomik, saglam, estetik çözümler üreterek, gelecek 10 yıl içinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak ve büyük bir marka degeri yaratmaktır. MISYONUMUZ İzmir Teknoloji Grup olarak misyonumuz; Müşteri beklentileri dogrultusunda; teknolojik gereksinimlere paralel, saglam, estetik ve kullanım amacına bütünüyle uygun eserler yaratmak, ülke sanayisinin gelişimine katkıda bulunmak ve optimum karlılıkla sürekli büyüyen, çalışma koşul ve prensiplerini iyileştiren, yatırımcı firmalar tarafından aranan, güvenilen bir firma olmaktır.

7 Kalite Hedeflerimiz: * Müşteri şikayetlerini % 2-5 seviyesinde tutmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak; * Kalite sonuçlarına göre hatalı işlem, montaj ve tasarım oranını %5 seviyesinde indirmek; * Personel eğitimlerini kişi başına yılda 16 saat olarak gerçekleştirmek; * Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin sürekliliğinin ve etkinliğinin % 95 olmasını sağlamak; * Verilen hizmetin kalitesini ve sürekliliğini arttırmak; * Müşteri sayısını bir önceki yıla göre % 15 oranında arttırmak; * Çalışan personelimizin memnuniyetini arttırmak ve böylelikle yüksek verimlilik (minimum % 70 seviyesinde ) sağlamak. Kalite Politikamız: * Alanında uzman personeller ile yetkin ekipler oluşturmak; * Karşılıklı güven ortamı içinde müşteri ilişkilerini yönetmek; * Müşteri taleplerini hızlı ekonomik ve esnek çözümlerle yerine getirmek; * Müşteri beklentilerine ve standart ve yönetmeliklere uygun projeler üretmek; * Projesine uygun, çağdaş, kaliteli imalat yapmak ve biçimsel fark yaratmak; * Üretim ve tasarım sırasında çevresel değerleri ve doğal hayatı korumak; * Bilgi ve deneyimlerimizi geliştirerek esnek çözümler üretmek; * Sürekli iyileştirme prensibi ile gelişime açık, dinamik bir yapıya sahip olmak.

8 İTG, firma iş sağlığı ve güvenliği gereği olarak tüm şantiyelerinde genel/özel emniyet tedbirlerini almakta ve özenle uygulamaktadır. İSG Yönetim Politikamız; * Çalışanlara iş sağlığı ve güvenliği hakkında çeşitli eğitimler düzenlemek; * İlgili yasal mevzuatlara uyulmasını sağlamak; * Tüm riskleri tespit edip ortadan kaldırmak; * Kazaların önlenmesi için gerekli tedbirleri almak; * İSG performansının sürekli iyileştirilmesini sağlamak; * Çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini sağlamak;

9 GES/Solar Sistemler Şebeke bağlantılı ya da şebeke bağlantısız fotovoltaik güneş enerjisi sistem projelendirme / kurulum / teslim sonrası bakım hizmetlerini vermekteyiz. Mobese Tesisatı Türkiye'nin dört bir yanına Kamera Montajları / Kablolama / Merkez Kayıt Cihazları / Yazılım / PTS / Sistem Devreye Alma vb. hizmetleri sunmaktayız. Scada Sistemleri Konusunda uzman ekiplerimiz tarafından atıksu, içme suyu vb. diğer tesislerın PLC Scada sistemlerinin anahtar teslim kurulum hizmetlerini sunmaktayız. Jeneratör Tesisatı Türkiye'nin dört bir yanına her türlü jeneratör temin / kurulum / bakım hizmetleri sunmaktayız.

10 CCTV Sistemleri CCTV sabit, hareketli kamera temin ve kurulum hizmetlerini sunmaktayız. AG/OG Tesisatı AG-OG şebeke montajı, aydınlatma tesisleri, yer altı kablolama, trafo merkezi kurulumu, enerji deplase işleri hizmetlerini sunmaktayız. Yangın Algılama Sistemleri Yangın algılama sistemleri proje, kurulum ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Otomasyon Sistemleri Bina otomasyonu tasarım ve projelendirme ile kurulum hizmetleri sunmaktayız.

11 İTG İnşaat, 2011 yılının son çeyreğinde İTG İzmir Teknoloji Gruba bağlı olarak inşaat, taahhüt, bakım-onarım, proje danışmanlık, mühendislik ve mimarlık işlerini yürütmek amacıyla İzmir de hayata geçirilmiştir. İTG İnşaat genellikle kamu ihaleleri odaklı çalışmakta olup, özel sektöre de hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren, genç ve dinamik kadrosu ile irili ufaklı birçok projeye imza atarak kendini piyasada kanıtlamıştır.

12 DEVAM EDEN İŞLER OCAK 2015 İşveren: TCDD 1. Bölge Müdürlüğü İşin Adı: MURATLI-KAPIKULE-HUDUT F/O KABLO / TRANSMİSYON VE TELEFON SİST. KURULMASI İşveren: TCDD 1. Bölge Müdürlüğü İşin Adı: Arifiye Gar Müdürlüğünü Ve Müştemilatını Besleyen 400 kva ENH Ve Trafo Tesisi İşi İşveren: M.T.A. İzmir Bölge Md. İşin Adı: Bölge Müdürlüğü Kampüs Alanı İçerisindeki Çevre Güvenlik Kamera Sistemlerinin Yapım İşi İşveren: TCDD 1. Bölge Müdürlüğü İşin Adı: 17 GAR, İSTASYON VE İŞYERLERİNE KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI VE KURULUMU İŞİ İşveren: İzmir Rölove ve Anıt. Md. İşin Adı: Efes Örenyeri için anahtar teslim Güvenlik Sistemi Kurulması yapım işlerinin tamamlanması İşveren: Gediz Üniversitesi İşin Adı: 500 kw Güneş-Rüzgar Kombinasyonlu Hibrit Teknolojilerle Yenilenebilir Enerji Üretim Projesi

13 DEVAM EDEN İŞLER OCAK 2015 İşveren: Bornova Köy Hizmet G. Birl. İşin Adı: İzmir Kent Güvenlik Yönetim Sistemine Entegre Edilecek Konak Ve Bornova Mobese Yapım Ve Montaj İşi İşveren: MKE GENEL MD. İşin Adı: MKE Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası 5 MVA lık Trafo Merkezi, Şalt ve Kompanzasyon Sistemi Yapılması İşveren: MSB İNŞ.EM.NATO BŞK. İşin Adı: CC-AIR HQ İZMİR NATO KARARGÂHI MERKEZİ YANGIN, GÜVENLİK ALARMI VE OTOMASYON SİSTEMİ İŞİ İşveren: MSB İNŞ. EML. BÖL. BŞK. İşin Adı: 6'NCI ANA JET ÜS K LIĞI CEPHANELİK ELEKTRONİK ALARM İKAZ SİSTEMİ YAPILMASI işi İşveren: MSB İNŞ. EML. BÖL. BŞK. İşin Adı: 2'NCİ ANA JET ÜS K LIĞI CEPHANELİK ELEKTRONİK ALARM İKAZ SİSTEMİ YAPILMASI İşveren: KGM 2. BÖL. MD. İşin Adı: KARACABEL TÜNELİ AYDINLATMA VE ELEKTRİFİKASYON İŞLERİ nin tamamlanması

14 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi 321 kwp Bozyaka GES (Güneş Enerji Santrali) yapım İşi GES/SOLAR İzmir KARABAĞLAR BELEDİYESİ KW FOTOVOLTAİK GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMİ ALIMI VE MONTAJI İŞİ GES/SOLAR İzmir DSİ 2.BÖLGE MÜD KW FOTOVOLTAİK GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMİ ALIMI VE MONTAJI İŞİ GES/SOLAR İzmir DSİ 2.BÖLGE MÜD Mobesa ve Plaka Tanıma Sistemi Alımı ve montaj işleri MOBESE Giresun GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ 2013 AMASYA SULUOVA-TAŞOVA MOBESE SİSTEMİ YAPIM İŞİ MOBESE Amasya AMASYA İL ÖZEL İDARESİ 2013 Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (Mobese) kurulum işi MOBESE Uşak UŞAK İL ÖZEL İDARESİ 2013 KAVŞAKLARDAN GÖRÜNTÜ AKTARIMI VE TRAFİK KONTROL MERKEZİ MOBESE Sakarya SAKARYA BELEDİYESİ 2012 BAYINDIR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KENT GÜVENLİK SİSTEMİ MOBESE İzmir İZMİR İL ÖZEL İDARESİ 2012 Yozgat merkez ve 4 ilçenin mobese sisteminin kurulumu MOBESE Yozgat YOZGAT EMNİYET MÜD Kent merkezi ve 35 nokta tesisi ve PTS kurulumu MOBESE Kastamonu KASTAMONU EMN. MÜD Kent güvenlik yönetim sistemi yapım işi MOBESE Yozgat YOZGAT ŞEFAATLİ KGYS Nokta Plaka Tanıma Sis. Kurulumu TAG dahil MOBESE Ordu ORDU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 2010 Hizmet Birimlerinde Güvenlik Kamera Sistemi Yapılması MOBESE İzmir İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2010 Kent merkezi ve 23 nokta tesisi ve PTS kurulumu MOBESE Muş MUŞ EMN. MÜD Avrupa Yakası 75 Nokta Tesisi kurulumu MOBESE İstanbul İSTANBUL EMN. MÜDÜRLÜĞÜ 2009 Kent merkezi ve 32 nokta tesisi ve PTS kurulumu MOBESE Bolu BOLU EMN. MÜD Kent merkezi ve 34 nokta tesisi ve PTS kurulumu MOBESE Erzincan ERZİNCAN EMN. MD. 2008

15 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Kurulması İşi YANGIN ALGILAMA SİS. İstanbul İETT GEN. MÜD TURGUTLU HUZURUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ YANGIN İHABR TESİSATI İŞİ YANGIN ALGILAMA SİS. Manisa MANİSA İL ÖZEL İDARESİ 2012 Beyazıt Yangın Kulesi Aydınlatma ve Otomasyonu İşi ÜNİVERSİTE İstanbul İstanbul Üniversitesi 2014 OMÜ ÇEVRE AYDINLATMA, JENERATÖR ve YÜKSEK GERİLİM İŞLERİ ÜNİVERSİTE Samsun 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 2014 SÜLEYMAN DEMİREL KÜL. MERK. ÇEVRE AYDINLATMA VE CCTV işleri ÜNİVERSİTE İstanbul İTÜ YAPI İŞLERİ D. BŞK GEODUVAR ÜSTÜ PEYZAJ AYDINLATMA İŞİ anahtar teslim kurulum ÜNİVERSİTE Düzce DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 2012 Uşak Üniversitesi Bir Eylül Yerleşkesi İki Adet Trafo Merkezi Kurulumu ÜNİVERSİTE Uşak UŞAK ÜNİVERSİTESİ 2012 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Trafo Merkezleri Yapım İşi ÜNİVERSİTE İstanbul İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 2013 Manisa Muradiye-Bozköy kampüs trafo ve jeneratör kurulumları ÜNİVERSİTE Manisa CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 2013 Isparta AVM, anahtar teslim komple AVM Isparta TESCO KİPA 2010 Kurtköy Kipa AVM, anahtar teslim komple AVM İstanbul TESCO KİPA 2008 Tesco Kipa Dağ. Mrk., anahtar teslim komple elektrik işleri AVM Torbalı TESCO KİPA 2007 Tesco Kipa Torbalı, anahtar teslim komple AVM Torbalı TESCO KİPA 2007 Kipa Antalya Şarampol Express, anahtar teslim komple Kipa Antalya Ali Çetinkaya Express, anahtar teslim komple Kipa Antalya Doğu Garajı Express, anahtar teslim komple Kipa Aydın Battalgazi Express, anahtar teslim komple Çiğli Kültür Merkezi-AVM-Otel, anahtar teslim komple AVM Antalya TESCO KİPA 2008 AVM Antalya TESCO KİPA 2008 AVM Antalya TESCO KİPA 2008 AVM Aydın TESCO KİPA 2008 AVM-OTEL İzmir İZMİR B.ŞEHİR BEL. 2008

16 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi ASİT DEPOLAMA TANKLARINA AİT ELEKTRİK VE OTOMASYON İŞLERİ FABRİKA Bandırma BANDIRMA BOR FABRİKASI 2012 MKE Kapsül Fabrikası 4 adet Trafo Merkezi Şalt Tesisi Yenilenmesi FABRİKA Ankara MKE G.M.LÜĞÜ 2012 İzmir Tetrapak AG-OG tesisat, jeneratör ve trafo işleri FABRİKA İzmir TETRAPAK 2010 Henkel Ankara deterjan fabrikası anahtar teslim elektrik işleri FABRİKA Ankara HENKEL 2008 VESTELCITY, Manisa CCTV ve elektrik altyapısı FABRİKA Manisa VESTEL 2007 Petkim Petrokimya acil kaçış aydınlatma sistemi FABRİKA Ankara PETKİM 2007 Tekel Paşalimanı Kültür Mer. anahtar teslim komple FABRİKA İstanbul TEKEL 2002 Tekel Bismil depoları AG-OG ve yangın ihbar tesisatı yapım işleri FABRİKA Diyarbakır TEKEL 2001 Tekel Şarköy şarap fabrikası anahtar teslim komple FABRİKA Tekirdağ TEKEL 2001 Akçaabat yaprak tütün işleme fabrikası anahtar teslim FABRİKA Trabzon TEKEL 2000 Tekel Bigadiç tütün depoları anahtar teslim komple FABRİKA Çanakkale TEKEL 2000 Tekel Akhisar Sigara Fabrikası anahtar teslim komple FABRİKA Manisa TEKEL 2000 Tekel Muğla Tütün Depoları anahtar teslim komple FABRİKA Muğla TEKEL 2000 MEY İZMİR İçki Fabrikası orta gerilim tesisatı FABRİKA İzmir TEKEL 2000 BALIKESİR ETİ Hambor 2 Ünitesi öğütme tesisi anahtar teslim FABRİKA Balıkesir TEKEL 2002

17 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi İzmir Bağarası ÇAS SPOR SALONU anahtar teslim SPOR SALONU İzmir İZMİR B.ŞEHİR BEL İzmir YELKİ ÇAS SPOR SALONU anahtar teslim komple SPOR SALONU İzmir İZMİR B.ŞEHİR BEL Edirne merkez yüzme havuzu salonu anahtar teslim SPOR SALONU Edirne EDİRNE GEN.SP. MD Üniversiad 2005 alsancak stadı elektrik tadilat işleri SPOR SALONU İzmir ÜNİVERSİAD 2005 Bilecik Gar peron ve sahasının LED'li aydınlatılması işi. GENEL BİNA Bilecik TCDD 1. BÖLGE MÜD Jeneratör Merkezi, OG Hücreleri, SCADA/RTU Sisteminin Kurulması GENEL BİNA Ankara ANKARA TPAO MÜD Merkez Kampüs Alanı güvenlik sistemi yapılması GENEL BİNA Ankara MTA GEN. MÜD Çerkezköy, Çorlu, Muratlı, Tekirdağ Gar ve İstasyon aydınlatma işi GENEL BİNA Tekirdağ TCDD 1. BÖLGE MÜD Atıksu Arıtma Tesisleri Merkezi SCADA İzleme Sistemi Kurulumu GENEL BİNA İzmir İZSU 2013 Halkalı Loj. Mrk. yeni kamera sistemi kurulum işi GENEL BİNA İstanbul TCDD 1. BÖLGE MÜD TOPTANCI HAL KOMPLEKSİ CCTV, ANONS VE BARİYER SİSTEMİ İŞİ GENEL BİNA Antalya ANTALYA B.ŞEHİR BEL Gar / İstasyon, 9. Trafo merkezi güvenlik sis. kurulumu GENEL BİNA İstanbul TCDD 1. BÖLGE MÜD KÜLTÜR VE NİKAH SALONU ELEKTRİK VE MEKANİK TESİSATI İŞLERİ GÜRSU HİZ. BİRİM. ÇEVRE AYDINLATMA, GÜVENLİK, PARATONER SİSTEM 1500 Kişilik Spor Salonu 1000 KWA Trafo / 250 KWA Jenaratör Tesisi Ank.-G.Ova Oty. Çeltikçi, Çamlıdere, Dörtdivan istasyon Elektrik Tadilatı GENEL BİNA Yozgat YOZGAT BELEDİYESİ 2012 GENEL BİNA Antalya ANTALYA B.ŞEHİR BEL GENEL BİNA Kırşehir KIRŞEHİR GENÇ.HİZM.MD GENEL BİNA Ankara KGM 4. BÖLGE M.LÜĞÜ 2013

18 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi Asfalt Plent Trafosu Yapımı, Elektrik Hattı Yapımı işleri GENEL BİNA İstanbul İSFALT A.Ş Halit Ziya Kampüsü Önü Elektrik Tesisatı Döşenmesi yapım işi GENEL BİNA Uşak UŞAK BELEDİYESİ 2012 BELEDİYE MERKEZ BİNASI ANA PANO TADİLATI YAPIM İŞİ GENEL BİNA Uşak UŞAK BELEDİYESİ 2012 Muhtelif Köprü ve Binaların Cephe Aydınlatma Yapım İşi GENEL BİNA Ankara ANKARA B.ŞEHİR BELEDİYESİ 2012 ANA DAĞITIM PANOSUNDA TADİLAT YAPILMASI İŞİ GENEL BİNA Ankara ETİ MADEN İŞLETMELERİ 2012 İZMİR EMN. YENİŞEHİR HİZMET BİN. YAPISAL ALTYAPI KABLOLAMASI GENEL BİNA İzmir İZMİR İL ÖZEL İDARE KVA TRAFO VE İP SPEEDOME KAMERA SİSTEMİ KURULUMU GENEL BİNA İstanbul ULAŞTIRMA B.LIĞI 1. BÖLGE 2012 GÖRÜNTÜLÜ ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMİ KURULUMU GENEL BİNA İstanbul İETT G.M.LÜĞÜ 2012 GÜNEY DENİZ SAHA K.LIĞI DATA VE TELEFON HATLARININ ONARIMI GENEL BİNA İzmir İZMİR BKM. ONR. VE İS.K.LIĞ 2014 DSİ-V.BÖLGE-Ankara Peçenek Barajı enerji temin işi GENEL BİNA Ankara DSİ 2010 Rektörlük binası inşaatı anahtar teslim komple elektrik işleri Chery Araç satış servis binası anahtar teslim elektrik işleri GENEL BİNA Düzce DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 2010 GENEL BİNA İzmir Chery 2009 Karşıyaka Tünelleri hizmet binaları elektrik tesisatı GENEL BİNA İzmir KGM 2009 Peugeot Arkas Gaziemir anahtar teslim komple elektrik işleri GENEL BİNA İzmir Peugeot Arkas 2007 TSK Haydarpaşa yurt binası anahtar teslim GENEL BİNA İstanbul TSK 2007 Tekel Paşalimanı anahtar teslim komple GENEL BİNA İstanbul Tekel 2002

19 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi Magic Life hotel tadilatı elektrik tesisat işleri OTEL Muğla Magic Life Hotel 2007 Çiğli Anemon Hotel tadilatı elektrik tesisat işleri OTEL İzmir Anemon Hotel Adet Soğutma Grubu ve Jeneratör Odasına Ses Yalıtımı Yapılması İşi HASTANE İzmir BUCA KADIN DOĞ. HAST Elektrik Pano ve Kuvvet Panolarının İmalatı HASTANE Ankara ETLİK ZÜBEYDE HN.ARAŞ. HAS Trafo ve Jeneratör tesisatı ve bina içi tadilat işleri HASTANE İstanbul DIŞKAPI DEVLET HASTANESİ 2010 Bina içi kablolama ve jeneratör kurulum işleri HASTANE İzmir BOZYAKA EĞ. VE ARAŞ. HAST 2010 Jeneratör ve trafo tesisatı kurulum işleri HASTANE Ankara ANKARA ONKOLOJI HASTANESİ 2009 Yangın ihbar ve güvenlik sistem kurulum işleri HASTANE Adana ÇUKUROVA HASTANESİ 2009 Jeneratör ve trafo tesisatı ile senkronizasyon kurulum işleri HASTANE İstanbul ŞİŞLİ ETFAL HASTANESİ 2009 Jeneratör ve trafo tesisatı kurulum işleri HASTANE İzmir MENEMEN DEVLET HASTANESİ 2009 GATA 2000 KVA TRAFO YAPIMI VE 4 TRAFONUN MODERNİZASYONU ASKERİ TESİSLER Ankara MSB ANKARA İNŞ. EMLAK 2014 Urla Menteş KHO ORTA GERİLİM HATTININ TAŞINMASI İNŞAATI ASKERİ TESİSLER İzmir MSB İZMİR İNŞ. EMLAK 2014 GÜNEY DENİZ SAHA K.LIĞI ELK. BES. HATTI, ÇEVRE AYDINLATMA işleri ASKERİ TESİSLER İzmir DENİZ KUVVETLERİ K.LIĞI 2013 KIRŞEHİR JATEM K.LIĞI ELEK. VE HABERLEŞME ALTYAPI İŞLERİ ASKERİ TESİSLER Kırşehir JANDARMA GEN.K.LIĞI 2012 İstihbarat binası iç onarım ve jeneratör kurulumu ASKERİ TESİSLER Ankara JANDARMA GENEL K.LIĞI 2011 Levazım depoları yangın ihbar tesisatı kurulumu ASKERİ TESİSLER Ankara Jandarma Okullar K.lığı yangın ihbar tesisatı kurulumu ASKERİ TESİSLER Ankara Ordudonatım depoları yangın ihbar tesisatı kurulumu ASKERİ TESİSLER Ankara JANDARMA GENEL K.LIĞI JANDARMA GENEL K.LIĞI JANDARMA GENEL K.LIĞI

20 TAMAMLANAN İŞLER OCAK 2015 İşin Adı İşin Türü İşin Yeri İşveren Tamamlanma Tarihi Kırkağaç komando taburu yangın ihbar tesisatı kurulumu ASKERİ TESİSLER Manisa JANDARMA GENEL K.LIĞI 2010 Akıncılar birliği enerji altyapı işleri ve diğer tesisat işleri ASKERİ TESİSLER Ankara HAVA LOJİSTİK K.LIĞI Ana Jet Üs K.lığı trafo binaları onarımı ve diğer tesisat 2010 ASKERİ TESİSLER İzmir işleri HAVA KUVVETLERİ K.LIĞI Seferihisar Jandarma Okulu Yangın İhbar tesisatı 2009 ASKERİ TESİSLER İzmir kurulumu JANDARMA GENEL K.LIĞI GATA K.lığı otopark inşaatı komple elektrik tesisat işleri ASKERİ TESİSLER Ankara MSB 2009 Çorlu Gelibolu askeri fabrika enerji temin işleri ASKERİ TESİSLER Tekirdağ MSB 2009 Rize Hava Radar K.lığı kompanzasyon tesisi kurulumu 2009 ASKERİ TESİSLER Rize işleri HAVA RADAR K.LIĞI Balıkesir askeri veterinerlik okulu elektrik tesisatının 2009 ASKERİ TESİSLER Balıkesir yenilenmesi işi İNŞAAT EMLAK B.LIĞI Güney Deniz Saha K.lığı Telefon Data hatlarının 2009 ASKERİ TESİSLER İzmir yenilenmesi işi BAKIM ONARIM K.LIĞI

21 İTG - İNSAN KAYNAKLARI Şirketimizde en değerli varlığımız olan çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve mesleki becerilerini geliştirmek, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sunmak temel insan kaynakları prensibimizdir. Şirketimizin faaliyet alanına göre işe başlayan tüm personele oryantasyon eğitimi, üretim alanında görev alan tüm personele genel hijyen ve işbaşı eğitimleri sağlanmakta ve bu eğitimler gerekli oldukça tekrarlanmaktadır. Açılan pozisyonlarda öncelik çalışan personele tanınmaktadır. Bir üst pozisyona geçecek personelde ilgili pozisyonların yetkinliklerini karşılıyor olması ve kariyer beklentilerinin ilgili pozisyon ile örtüşüyor olması dikkate alınmaktadır. Başvuru formunu adresinden indirebilirsiniz.

22 İTG İZMİR MERKEZ OFİS Adres: 110 sokak No:2 Erzene Mah. Evka3/ Bornova/ İZMİR Tel: Fax: İTG ANKARA OFİS Adres: Övençler 6. Cd. No:32/16 Dikmen / ANKARA Tel: İTG İSTANBUL OFİS Adres: Şahap Gürler Cad. Rasimpaşa Mah. No:12B/3 Kat:4 Çakıroğlu İşhanı Kadıköy/İstanbul Tel:

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr Tanıtım Kataloğu www.tuncelektrik.com.tr www.tuncelektrik.com.tr hakkımızda Tunç Elektrik 1985 ten beri gerçekleştirdiği tasarım, mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle elektrik taahhüt sektöründe kendine

Detaylı

Geleceğe sözümüz var!

Geleceğe sözümüz var! Geleceğe sözümüz var! Bilgi ve deneyim, dört dörtlük koordinasyonun yanı sıra kusursuz zamanlama ile birleştiğinde sonuç mükemmeldir! ENERJİSİNİ BİZDEN ALTINDAĞ İNŞ. TAAH. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. KAYA

Detaylı

HAKKIMIZDA FAALİYETLERİMİZ TAMAMLANMIŞ PROJELER DEVAM EDEN PROJELER

HAKKIMIZDA FAALİYETLERİMİZ TAMAMLANMIŞ PROJELER DEVAM EDEN PROJELER w w w. e m z a e n e r j i. c o m HAKKIMIZDA FAALİYETLERİMİZ TAMAMLANMIŞ PROJELER DEVAM EDEN PROJELER 3 4 6 43 Yenilikçi ve evrensel bir anlayışla kurulan genç, tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan

Detaylı

VİZYONUMUZ: MİSYONUMUZ:

VİZYONUMUZ: MİSYONUMUZ: HAKKIMIZDA: Entegre Teknik Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. yaklaşık 15 yıllık yurt içi ve yurt dışı bir çok projenin tecrübesiyle 2014 te kurulmuştur. Ana faaliyet konusu Binalara Yönelik Elektrik ve Elektronik

Detaylı

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ 500+ Proje Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK Güçlü teknik kadromuz ve alt yapımız ile güç santralleri, enerji iletim hatları, orta gerilim

Detaylı

Faaliyetlerimiz. www.emzaenerji.com

Faaliyetlerimiz. www.emzaenerji.com w w w. e m z a e n e r j i. c o m Yenilikçi ve evrensel bir anlayışla kurulan genç, tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız kısa zamanda prestijli projelere imza atmış olup uzun vadeli projelerde

Detaylı

Hakkımızda Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt

Hakkımızda Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt Gkas İnşaat-Elektrik-Taahhüt Hakkımızda İnşaat alanında çalışmak üzere sektörün önde gelen firmaları arasında olma hedefiyle faaliyetlerimize 1976 yılında başladık. Kuruluşumuzdan bu yana geçen uzun sürede, gerek kurduğumuz ekip,

Detaylı

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN Kurumsal Hakkımızda Erbil Grup temellerini 2000 yılında Erbil Endüstriyel Elektrik Elektronik Makina İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı atında kurmuştur.

Detaylı

Şirket Profili Şirketimiz, yirmi yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2015 yılında aktif rol almaya başlamıştır.

Şirket Profili Şirketimiz, yirmi yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2015 yılında aktif rol almaya başlamıştır. - 1 - Şirket Profili Şirketimiz, yirmi yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2015 yılında aktif rol almaya başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslim projelere imza atarak, inşaat ve dekorasyonun yanı sıra

Detaylı

www.ozgen.com info@ozgen.com

www.ozgen.com info@ozgen.com Şirketimiz bugüne kadar tamamlamış olduğu Elektrik Santrallarında kaliteli, emniyetli ve hızlı iş üretimi ile işverenlerin takdirini kazanmıştır. Bu broşürde Elektrik Santralları ile ilgili yapmış olduğumuz

Detaylı

SALİKS ENERJİ & TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SALİKS ENERJİ & TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ SALİKS ENERJİ & TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Saliks Teknoloji Sistemleri A.Ş. olarak müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda proseslerimizi ve buna bağlı çözümlerimizi

Detaylı

SİGMA MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK SAVUNMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT EĞİTİM SANAYİ TİCARET A.Ş

SİGMA MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK SAVUNMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT EĞİTİM SANAYİ TİCARET A.Ş SİGMA MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK SAVUNMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞAAT EĞİTİM SANAYİ TİCARET A.Ş Firmamız, 2015 yılında kurulmuş olup Savunma Sanayi, Bilişim ve İnşaat Sektöründe faaliyet göstermektedir.

Detaylı

İçindekiler. 1/ Önsöz. 2/ Firma Profili. Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 9-10-11. 3/ Referanslar. 4/ İletişim Bilgileri

İçindekiler. 1/ Önsöz. 2/ Firma Profili. Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 9-10-11. 3/ Referanslar. 4/ İletişim Bilgileri bertekinsaat.com İçindekiler 1/ Önsöz 2 2/ Firma Profili Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 3/ Referanslar 4/ İletişim Bilgileri 9-10-11 12 bertekinsaat.com 1 Önsöz Firmamız uluslararası

Detaylı

HAKKIMIZDA. Temel ilkemiz müşteri memnuniyetini sağlamak, yapılan işlerin arkasında durmaktır.

HAKKIMIZDA. Temel ilkemiz müşteri memnuniyetini sağlamak, yapılan işlerin arkasında durmaktır. AveK PROJE HAKKIMIZDA Temelleri 2012 yılında atılan AveK dünya standartlarında bir proje firmasıdır. Kurucu üyeler Abdurrahman İNCEGÜL ve Kadir YILMAZ ın yolları 2011 yılında çalıştıkları firmada kesişmiştir.

Detaylı

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız :

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız : HAKKIMIZDA Ankara merkezli Barkur Enerji-Petrol, her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip dinamik ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir. Gerek yurt içi ofisleri ve gerekse

Detaylı

Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet

Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet Güven Verir, Yapılar Kurar, Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet Hakkımızda Polatsan, Mekanik Tesisat Taahhüt konusunda uzmanlığını geliştiren Türkiye'nin gelişen Endüstriyel mekanik sektöründe bugüne

Detaylı

Elektrik, inşaat ve altyapı işlerinde tecrübe sunuyoruz. www.notrelektrik.com.tr

Elektrik, inşaat ve altyapı işlerinde tecrübe sunuyoruz. www.notrelektrik.com.tr Elektrik, inşaat ve altyapı işlerinde tecrübe sunuyoruz. www.notrelektrik.com.tr Adres Ortabayır Mh. Bacadibi Sk. No : 2 / 6 Gültepe / Kağıthane Tel (0212) 264 07 78 Faks (0212) 264 07 78 E-posta info@notrelektrik.com.tr

Detaylı

Faaliyetlerimiz. www.emzaenerji.com

Faaliyetlerimiz. www.emzaenerji.com w w w. e m z a e n e r j i. c o m Yenilikçi ve evrensel bir anlayışla kurulan genç, tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız kısa zamanda prestijli projelere imza atmış olup uzun vadeli projelerde

Detaylı

Entegre Bina Yönetimi ve Teknik İşletme Hizmetleri. mineral

Entegre Bina Yönetimi ve Teknik İşletme Hizmetleri. mineral Entegre Bina Yönetimi ve Teknik İşletme Hizmetleri mineral Hakkımızda Mineral kurulduğu günden bugüne kadar teknik işletme hizmetlerinde uluslararası ve yerli birçok kurumsal firmanın çözüm ortağı olarak

Detaylı

2012-ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler (Önlisans)

2012-ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler (Önlisans) 20020123801 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MEMUR (BOLU / MERKEZ - Merkez) 1 0 77,71676 77,71676 20020123803 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MEMUR (BOLU / MERKEZ - Merkez) 2 0 77,52866 78,22274 20020123805

Detaylı

Güvenlikte BOYUT farkı

Güvenlikte BOYUT farkı Güvenlikte BOYUT farkı Biz K im iz? Boyut Güvenlik Teknolojleri; 16 yıllık sektör deneyimi ile elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen rmalarından biridir.

Detaylı

NÖTRON SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİLERİ VE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK, ELEKTRONİK TİCARET LTD.ŞTİ. TANITIM DOSYASI

NÖTRON SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİLERİ VE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK, ELEKTRONİK TİCARET LTD.ŞTİ. TANITIM DOSYASI NÖTRON SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİLERİ VE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK, ELEKTRONİK TİCARET LTD.ŞTİ. TANITIM DOSYASI Hakkımızda Nötron, kurucularının yaklaşık 30 yılı aşmış geçmiş deneyimlerinden yararlanarak gelişen

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

mühendislik ve etik www.hskelektrik.com.tr

mühendislik ve etik www.hskelektrik.com.tr mühendislik ve etik HİZMETLERİMİZ Elektrik Taahhüt Proje & Danışmanlık İşletme Sorumluluğu Ölçüm Arıza & Bakım Malzeme Satış ELEKTRİK TAAHHÜT Firmamız, eği mli ve uzman kadrosuyla günümüzün gerek rdiği

Detaylı

Oracle çözüm ortağı olan firmamız, gerçekleştirdiği tüm projelerde oracle ürünlerinin güvenilirliğini ve teknolojik altyapısını sunmaktadır.

Oracle çözüm ortağı olan firmamız, gerçekleştirdiği tüm projelerde oracle ürünlerinin güvenilirliğini ve teknolojik altyapısını sunmaktadır. Firma Profili Probel Bilgisayar 1998 yılında IT sektöründe orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara yönelik başlatmış olduğu çalışmalarına, günümüzde uzman kadrosu ile devam etmektedir. İlk yıllarda

Detaylı

Şirket Profili SUNYA İNŞAAT TURİZM TİCARET A.Ş.

Şirket Profili SUNYA İNŞAAT TURİZM TİCARET A.Ş. Şirket Profili Kırk iki yıllık bir aile geleneğinin şirketleşmiş son halkası olan firmamız, inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu güvenle çalışmakta olan firmamız yüklendiği gerek kamu gerek özel

Detaylı

Güneş Enerji Santrali (GES) Uygulamaları

Güneş Enerji Santrali (GES) Uygulamaları Güneş Enerji Santrali (GES) Uygulamaları Yusuf EMANET Yenilenebilir Enerjiler Koordinatörü Ali Oğuz GENÇ Reklam ve Tanıtım Yöneticisi Yeni Enerji, Yenilenebilir Enerji Vizyonumuz İhtiyaca Yönelik Çözüm:

Detaylı

DEMA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DEMA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DEMA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ DEMA Makina İnşaat Ltd. 1989 yılında kurulmuş bir mühendislik, tedarik, inşaat (EPC) firmasıdır. Ağırlıklı olarak petrokimya sektöründe faaliyet göstermekte

Detaylı

ELSAN Elektrik Faaliyet Alanımız Çalışma Alanımız Referanslarımız Kabul Tutanakları. ELSAN ELEKTRİK İNŞAAT SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

ELSAN Elektrik Faaliyet Alanımız Çalışma Alanımız Referanslarımız Kabul Tutanakları. ELSAN ELEKTRİK İNŞAAT SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. İçindekiler ELSAN Elektrik Faaliyet Alanımız Çalışma Alanımız Referanslarımız Kabul Tutanakları ELSAN ELEKTRİK İNŞAAT SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Adres: Barbaros Mh. Nuhkuyusu Cd. Fevzi Çakmak Sk. No:5 Üsküdar

Detaylı

İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı. İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı binası tüm mekanik tesisat işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı. İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı binası tüm mekanik tesisat işleri firmamız tarafından yapılmıştır. 2 3 İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı binası tüm mekanik tesisat işleri firmamız tarafından yapılmıştır. 5 T.C. Anayasa Mahkemesi T.C. Anayasa Mahkemesi binası tüm mekanik

Detaylı

UĞRAŞ ENERJİ ELEKTRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK ve TAAHHÜT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

UĞRAŞ ENERJİ ELEKTRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK ve TAAHHÜT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2012 UĞRAŞ ENERJİ ELEKTRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK ve TAAHHÜT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Acıbadem Cad. Uzunçayır Sk. N0:14/5, Üsküdar / İstanbul Mail : info@ugrasenerji.com Tel : 0216 361 54 54 Fax :

Detaylı

METAŞ ELEKTROMEKANİK TAMAMLANAN PROJELER. ve grup firmalarıdır.

METAŞ ELEKTROMEKANİK TAMAMLANAN PROJELER. ve grup firmalarıdır. METAŞ ELEKTROMEKANİK TAMAMLANAN PROJELER ve grup firmalarıdır. İstanbul Silivri'de inşa edilen 3.200 m² kapalı alana sahip hastanenin; Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Teknolojik

Detaylı

Vizyon Misyon Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyon Misyon Vizyonumuz Misyonumuz Vizyon Misyon Vizyonumuz Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile Tesis Yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri sektöründe Türkiye de örnek şirket olmak. Misyonumuz İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz,

Detaylı

Faaliyetlerimiz. www.emzaenerji.com

Faaliyetlerimiz. www.emzaenerji.com Yenilikçi ve evrensel bir anlayışla kurulan genç, tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız kısa zamanda prestijli projelere imza atmış olup uzun vadeli projelerde de yer alarak hedeflerine emin

Detaylı

DESTEK TANITIM SUNUMU BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş

DESTEK TANITIM SUNUMU BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş DESTEK TANITIM SUNUMU BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş Biz Kimiz? Destek, bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, dış kaynak, teknik ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine

Detaylı

T.C. GİRESUN VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İLİ 2015 YILI YATIRIM PROGRAMI

T.C. GİRESUN VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İLİ 2015 YILI YATIRIM PROGRAMI T.C. GİRESUN VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İLİ 2015 YILI YATIRIM PROGRAMI 03/04/2015 İÇİNDEKİLER BİRİNCİ BÖLÜM YATIRIMLARIN GENEL DURUMU İKİNCİ BÖLÜM a) Yatırımların Sektörlere

Detaylı

GÖRTAŞ GÖRT mermer granit

GÖRTAŞ GÖRT mermer granit www.gortasmermergranit.com HAKKIMIZDA Görtaş Mermer Granit; uzun yıllar İnşaat sektöründe faaliyet göstermiş olan Abdurrahman ÇİMEN tarafından 1986 yılında kurulmuştur. 30 yıllık tecrube ve birikim ile

Detaylı

EURODESK TÜRKİYE TEMAS NOKTALARI

EURODESK TÜRKİYE TEMAS NOKTALARI EURODESK TÜRKİYE TEMAS NOKTALARI İl Adı Kurum Adı E-posta Adresi Web Adresi ADANA Adana Gençlik adanakentkonseyi@eurodesk.eu http://www.adanakentkonseyi.org.tr ADANA Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler

Detaylı

6 Sayılı Akciğer hastalıkları hastanesi. Proje Resim :

6 Sayılı Akciğer hastalıkları hastanesi. Proje Resim : Proje Adı: Proje Resim : 6 Sayılı Akciğer hastalıkları hastanesi Proje Durumu: Tamamlanan Proje Proje Tipi: Hastane Binası Alanı: 4130 m 2 Başlangıç: 2009 Bitiş: 2010 Yeri: Azerbaycan / Bakü Proje Detayları:

Detaylı

FİRMA TANITIM. Bünyemizde bulunan ekiplerle beraber verdiğimiz hizmet inşaat nitelikleri ve inşaat kalemleri aşağıdaki gibidir.

FİRMA TANITIM. Bünyemizde bulunan ekiplerle beraber verdiğimiz hizmet inşaat nitelikleri ve inşaat kalemleri aşağıdaki gibidir. FİRMA TANITIM Kuruluşundan itibaren doğru işi zamanında teslim etme anlayışı başarı odaklı yaklaşımıyla sektörün yetkin şirketlerinden biri haline gelmiştir. Şirket politikası gereği yalnız inşaat sektöründe

Detaylı

BİZ KİMİZ? VİZYONUMUZ

BİZ KİMİZ? VİZYONUMUZ HİZMETLERİMİZ Mühendislik Otomasyon Enerji Otomasyonu Makine Otomasyonu DCS Otomasyonu Proses Otomasyonu Enerji SCADA Sayaç İzleme ve Faturalama Enerji İzleme ve Raporlama Altyapı Tasarımı Pano Projelendirmesi

Detaylı

ENERJİ ULAŞIM ALTYAPI. Ayber M Ü H E N D İ S L İ K

ENERJİ ULAŞIM ALTYAPI. Ayber M Ü H E N D İ S L İ K ENERJİ ULAŞIM ALTYAPI Ayber M Ü H E N D İ S L İ K Ayber Mühendislik; Ülke ihtiyaçlarına yönelik hizmetler ve yapılar sunan, insanların yaşam kalitesini artıran ve kendini sürekli geliştiren, girişimci,

Detaylı

GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLUNAN İŞ DENEYİMLERİ İDARE ADLARINA GÖRE SINIFLANDIRILMIŞTIR

GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLUNAN İŞ DENEYİMLERİ İDARE ADLARINA GÖRE SINIFLANDIRILMIŞTIR GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLUNAN İŞ DENEYİMLERİ İDARE ADLARINA GÖRE SINIFLANDIRILMIŞTIR Milli Eğitim Bakanlığı Yatırımlar ve Tesisler Dairesi Başkanlığı 5. Grup İllerdeki (Amasya, Ankara, Çankırı, Çorum, Kastamonu,

Detaylı

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI yılların birikimi tek bir çatı altında KARPA & VENA YAPI ORTAK GİRİŞİMİ hakkımızda İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren KARPA YAPI VE VENA

Detaylı

BÖLÜM -VI- BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI

BÖLÜM -VI- BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI BÖLÜM -VI- BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI 173 174 Elektrik, Elektronik-Biyomedikal-Kontrol Mühendisliği Hizmetleri EK-1 BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI (BK) EMO Yönetim Kurulunun 06.11.2015 tarih ve 44/51 sayılı

Detaylı

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU 1 TOPLAM NÜFUS, 2007 2013 NÜFUSUN GELİŞİMİ, 1927-2013 YILLIK NÜFUS ARTIŞ HIZI, 1927 2013 NÜFUS YOĞUNLUĞU NÜFUSUN CİNSİYETE GÖRE DAĞILIMI YAŞ GRUPLARINA GÖRE NÜFUS MEDYAN YAŞ NÜFUSU EN YÜKSEK VE EN DÜŞÜK

Detaylı

Acil Servis ve Hastane Telefonları

Acil Servis ve Hastane Telefonları ACİL SERVİS VE HASTANE TELEFON NUMARALARI ADANA Ç.Ü. Tıp Fak. TEL: 454 78 50 Askeri Hast. TEL: 453 19 81 Devlet Hast. TEL: 321 57 52 Devlet Hast. Hız. Ser. TEL: 321 10 44 Doğum Evi. TEL: 456 69 63 Kan

Detaylı

Güveniniz, Emeğimiz, Onurumuz. Üretimin Enerjisi

Güveniniz, Emeğimiz, Onurumuz. Üretimin Enerjisi 2016 enerjik yatırımlar yenilenebilir verimli kazandıran çözümler Müşterilerimizin Güveni Çalışanlarımızın Emeği Kalitemiz Onurumuzdur. Bizi Geleceğe Taşıyan. GEO TARİHÇE ( 5 ) PROJE TAAHHÜT ( 6-7 ) KALİTE

Detaylı

Tel/Fax : 0324 233 39 89 GSM : 0533 293 89 50 Camii şerif mah.5207 sk. Yardım iş hanı No;6 Kat 2/20 33070 Web : www.ac-enerji.

Tel/Fax : 0324 233 39 89 GSM : 0533 293 89 50 Camii şerif mah.5207 sk. Yardım iş hanı No;6 Kat 2/20 33070 Web : www.ac-enerji. MERSİN AC ELEKTRİK Mersin AC elektrik, geçen yıllar içinde, kalifiye, tecrübeli ve karar verme yeteneği olan, yüzü aşkın iş gücü ve ekipmanları ile Türkiye de Elektrik, Mekanik, Enstrüman, Otomasyon alanlarında

Detaylı

Doğuş Đş Merkezi Gürsel Mahallesi Yalın Çıkmazı Sk. No:2 Çağlayan Kağıthane / ĐSTANBUL Telefon: 0212 222 89 89 Faks: 0212 222 88 95-96 web:

Doğuş Đş Merkezi Gürsel Mahallesi Yalın Çıkmazı Sk. No:2 Çağlayan Kağıthane / ĐSTANBUL Telefon: 0212 222 89 89 Faks: 0212 222 88 95-96 web: ELEKTRĐK ELEKTRONĐK BĐLGĐSAYAR ALTYAPI HĐZ. SAN. ve TĐC. LTD. ŞTĐ DOĞUŞ HAKKINDA DOĞUŞ ELEKTRĐK ELEKTRONĐK BĐLGĐSAYAR ALTYAPI HĐZ. SAN. ve TĐC. LTD. ŞTĐ. 1987 yılından bu yana, Bilişim sektöründe doğru,

Detaylı

R.G.Tarih: 10.05.2005 R.G.Sayı: 25811

R.G.Tarih: 10.05.2005 R.G.Sayı: 25811 Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik Ekinde Yer Alan Özürlü Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Sağlık Kuruluşları Listesinin Yeniden Düzenlenmesine İlişkin Tebliğ R.G.Tarih:

Detaylı

Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik Ekinde Yer Alan

Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik Ekinde Yer Alan Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik Ekinde Yer Alan Özürlü Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Sağlık Kuruluşları Listesinin Yeniden Düzenlenmesine İlişkin Tebliğ 10.05.2005

Detaylı

Geleceğe sözümüz var!

Geleceğe sözümüz var! Geleceğe sözümüz var! Bilgi ve deneyim, dört dörtlük koordinasyonun yanı sıra kusursuz zamanlama ile birleştiğinde sonuç mükemmeldir! Enerjik bir yapı... Küreselleşmeyle birlikte dünya ile çok hızlı bir

Detaylı

Kurumsal Tanıtım Sunumu

Kurumsal Tanıtım Sunumu Kurumsal Tanıtım Sunumu Ocak 2015 Renesis Firma Profili Renesis Enerji Sistemleri nin ana hissedarı Demiren Holding dir. Demiren Holding Türk YTONG Sanayi A.S. nin kurucusu olup İstanbul, Tekirdağ, Antalya

Detaylı

TABLO-3. ÖNLİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR ( EKPSS 2014 )

TABLO-3. ÖNLİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR ( EKPSS 2014 ) 7858 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Memur ADANA TÜM İLÇELER Taşra GİH 10 8 ### 7859 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Memur ADIYAMAN TÜM İLÇELER Taşra GİH 10 4 ### 7860 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Memur AFYONKARAHİSAR TÜM İLÇELER

Detaylı

TABLO-4. LİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR ( EKPSS 2014 )

TABLO-4. LİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR ( EKPSS 2014 ) 7769 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Memur ADANA TÜM İLÇELER Taşra GİH 7 17 4001 7770 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Memur ADIYAMAN TÜM İLÇELER Taşra GİH 7 9 4001 7771 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Memur AFYONKARAHİSAR TÜM İLÇELER

Detaylı

EKPSS-2015/1 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (Önlisans)

EKPSS-2015/1 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (Önlisans) Kadro Kodu Kurum Adı Kadro Adı Yerl. 290220001 ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMİ (BURSA / MERKEZ - Taşra) 1 1 0 75,76029 75,76029 290220003 ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI VERİ HAZIRLAMA

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi çözümler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi çözümler... www.mekatromuhendislik.com.tr Profesyonel, verimli, yenilikçi çözümler... www.mekatromuhendislik.com.tr çözüm üretiyoruz... Hakkımızda 2012 yılında endüstriyel otomasyon sektöründe yenilikçi ve kaliteli

Detaylı

keşfetmeye hazır mısın?

keşfetmeye hazır mısın? keşfetmeye hazır mısın? Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No6 Bornova - İZMİR Tel 0232 339 25 55-56 Faks 0232 339 25 57 www.mevaport.com info@mevaport.com w w w. m e v a p o r t. c o m Tarihçemiz Üç kardeşin

Detaylı

DİL KURSLARI İNDİRİM HİZMETİ HİZMET BİRİMLERİMİZ

DİL KURSLARI İNDİRİM HİZMETİ HİZMET BİRİMLERİMİZ DİL KURSLARI İNDİRİM HİZMETİ HİZMET BİRİMLERİMİZ Hizmet Birim Sayısı 163 İl Sayısı 55 İlçe Sayısı 134 İLLER İLÇELER HİZMET BİRİMLERİ ADANA ÇUKUROVA AMERİKAN KÜLTÜR ADANA SEYHAN AMERİKAN KÜLTÜR ADANA ÇUKUROVA

Detaylı

Sultanbeylİ merkezde prestijli bir home ofis projesi

Sultanbeylİ merkezde prestijli bir home ofis projesi SULTANBEYLİ Sultanbeylİ merkezde prestijli bir home ofis projesi Katma değeri yüksek bir proje Maltepe, Kurtköy ve Pendik ilçeleriyle çevrili Sultanbeyli, 90 lı yıllarda başladığı gelişimle bugün İstanbul

Detaylı

TABLO-1 Tercih Edilebilecek Mühendislik Programları PROGRAM KODU PROGRAM ADI KONTENJAN ÖZEL KOŞUL VE AÇIKLAMALAR

TABLO-1 Tercih Edilebilecek Mühendislik Programları PROGRAM KODU PROGRAM ADI KONTENJAN ÖZEL KOŞUL VE AÇIKLAMALAR TABLO-1 Tercih Edilebilecek Mühendislik Programları PROGRAM KODU PROGRAM ADI KONTENJAN ÖZEL KOŞUL VE AÇIKLAMALAR LİSANS ALAN KODU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110415 Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Detaylı

CANER KARAKULAK ANTALYA CANER MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT VE PROJE HİZMETLERİ TANITIM KATALOĞU

CANER KARAKULAK ANTALYA CANER MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT VE PROJE HİZMETLERİ TANITIM KATALOĞU CANER KARAKULAK ANTALYA CANER MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT VE PROJE HİZMETLERİ TANITIM KATALOĞU ÖZGEÇMİŞ 18.04.1974 tarihinde Antalya da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Korkuteli'nde tamamladı. Lise yıllarını

Detaylı

UYAP VİZYONU SEMİNERİ 04.06.2007 KATILIMCI PROFİLİ

UYAP VİZYONU SEMİNERİ 04.06.2007 KATILIMCI PROFİLİ 1. CUMHURBAŞKANLIĞI 1.1. Devlet Denetleme Kurulu UYAP VİZYONU SEMİNERİ 04.06.2007 KATILIMCI PROFİLİ 2. BAŞBAKANLIK 2.1. Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği(MGK) 2.2. Atatürk Kültür, Dil ve tarih Yüksek

Detaylı

ETOVERA ETOVERA AMACIMIZ

ETOVERA ETOVERA AMACIMIZ Projelerimiz Hakkımızda Eylül 2013 de mühendislik ve taahhüt sektörünün iki tecrübeli firması ETO ENERJİ A.Ş. ile VERA ELEKTRİK güçlerini ve kaynaklarını birleştirdi ve böylece ETOVERA kuruldu. ETOVERA,

Detaylı

accurate solution for engineering

accurate solution for engineering hakkımızda Şirketimiz 2006 Yılında, Elektrik Sektöründe Danışmanlık, Proje ve Taahhüt konularında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Uluslar arası düzeyde uygulama projeleri geliştirerek, geliştirdiği bu

Detaylı

T.C. GİRESUN VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İLİ 2014 YILI YATIRIM PROGRAMI

T.C. GİRESUN VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İLİ 2014 YILI YATIRIM PROGRAMI T.C. GİRESUN VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İLİ 2014 YILI YATIRIM PROGRAMI 01/04/2014 İÇİNDEKİLER BİRİNCİ BÖLÜM YATIRIMLARIN GENEL DURUMU İKİNCİ BÖLÜM a) Yatırımların Sektörlere

Detaylı

İNŞ.MAD.ENRJ.TUR.SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

İNŞ.MAD.ENRJ.TUR.SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. Hakkında Kuruluşu 2011 olan Nurhak Grup, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Nurhak Grup, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler

Detaylı

w w w. e t e l i z. c o m. t r

w w w. e t e l i z. c o m. t r www.eteliz.com.tr 1990 yılından bugüne kadar ISITMA, SOĞUTMA, KLİMA, HAVALANDIRMA YALITIM ve İZOLASYON (HVAC) sektöründe hizmet veren firmamız, Türkiye de birçok elit projenin çözüm ortağı olmuştur. Firmamız

Detaylı

İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. BESA İNŞAAT KATALOG 2013. www.besainsaat.net

İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. BESA İNŞAAT KATALOG 2013. www.besainsaat.net İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. BESA İNŞAAT KATALOG 2013 www.besainsaat.net İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd. Şti. İÇİNDEKİLER 1- Besa İnşaat Hakkında 2- Hizmetlerimiz 3- Yapılan işler 4- Biten Projeler 7- Devam

Detaylı

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02 Yapı Sanayi A.Ş. construction VISIONARY industry DOC: VKN-0000-SU-001 / 31.5.2015 / R02 Hedefimiz, yapılarda; mühendislik, satın alma, lojistik, altyapı ve üstyapı hizmetlerini; iş güvenliğini en üst seviyede

Detaylı

TABLO-1 Tercih Edilebilecek Mühendislik Programları

TABLO-1 Tercih Edilebilecek Mühendislik Programları ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110415 Elektrik-Elektronik Mühendisliği 10 3162 100110399 Makine Mühendisliği 9 3252 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) 100410245 Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Detaylı

Antak Enerji 40.000KW lık yani 40MW/ Yıl Üretim kapasitesine sahiptir.

Antak Enerji 40.000KW lık yani 40MW/ Yıl Üretim kapasitesine sahiptir. Şirket Profili Antak Enerji, Akdeniz Bölgesinde Fotovoltaik Modül üretim tesislerini kuran ve üretime başlayan ilk Türk firmasıyız. Firmamız Fotovoltaik modül üretim sektöründe 2010 yılından beri sürdürmektedir.

Detaylı

Depolama: 250 hm3 Sulama: 3650 ha. Depolama: 56,86 hm3 Sulama: 4740 ha. Depolama: 104 hm3 Sulama: 1401 ha Taşkın: 1 İlçe

Depolama: 250 hm3 Sulama: 3650 ha. Depolama: 56,86 hm3 Sulama: 4740 ha. Depolama: 104 hm3 Sulama: 1401 ha Taşkın: 1 İlçe ANTALYA İLİ YATIRIM PROGRAMI (12 Ocak 2013 Tarihli ve 28526 Sayılı (Mükerrer) Resmî Gazete'de Yayınlanan 2013 yılı Yatırım Programı'nda ki İli Yatırımları ) KURUM ADI SEKTÖRÜ YERİ KARAKTERİSTİK 1 1994A010510

Detaylı

Yatırım Teşvik Uygulamalarında Bölgeler

Yatırım Teşvik Uygulamalarında Bölgeler Yatırım Teşvik Uygulamalarında Bölgeler 1. Bölge: Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla 2. Bölge: Adana, Aydın, Bolu, Çanakkale (Bozcaada ve Gökçeada İlçeleri Hariç), Denizli,

Detaylı

2012-ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler (Ortaöğretim)

2012-ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler (Ortaöğretim) 10020121001 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SANTRAL MEMURU (BOLU / MERKEZ - Merkez) 1 0 90,04922 90,04922 10020121003 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI HİZMETLİ (ADIYAMAN / MERKEZ - Taşra) 1 0 86,74214

Detaylı

1. GÜRYAPI İNŞAAT TAAH. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A. Ş Okmeydanı / İSTANBUL. 1 Adet 1600kVA Tip C/2 Trafo Tesisi Komple Taahhüt İşleri

1. GÜRYAPI İNŞAAT TAAH. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A. Ş Okmeydanı / İSTANBUL. 1 Adet 1600kVA Tip C/2 Trafo Tesisi Komple Taahhüt İşleri 1. GÜRYAPI İNŞAAT TAAH. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A. Ş Okmeydanı / OKÇULAR TEKKESİ PROJESİ 3 Adet 1600kVA Tip C/2 Trafo Tesisi Komple Taahhüt İşleri A.G O.G Kablo Deplase İşleri Komple Taahhüt İşleri Sosyal

Detaylı

AKDENİZ GÜVENLİK 2013 2. ÇEYREK YATIRIMCI SUNUMU

AKDENİZ GÜVENLİK 2013 2. ÇEYREK YATIRIMCI SUNUMU AKDENİZ GÜVENLİK 2013 2. ÇEYREK YATIRIMCI SUNUMU SEKTÖREL GELİŞMELER DÜNYADA ÖZEL GÜVENLİK 2001 yılından itibaren emniyet ve güvenlik konularında en hızlı büyüyen sanayi sektörlerinden biri haline gelen

Detaylı

CERRAH İNŞAAT LTD.ŞTİ.

CERRAH İNŞAAT LTD.ŞTİ. CERRAH İNŞAAT LTD.ŞTİ. TANITIM DOSYASI ŞİRKET PROFİLİ FAALİYET ALANLARI ÇALIŞILAN FİRMALAR TAMAMLANAN İŞLER C E R R A H İ N Ş A A T ŞİRKET PROFİLİ Cerrah İnşaat İletişim Gıda San. Tic. Ltd. Sti. Şener

Detaylı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARI. Şişli. 339 Milyon YTL (Üçyüz Otuz Dokuz Milyon YTL) İLÇELERİMİZE HİZMETE 4 YILDIR HIZ KESMEDEN DEVAM

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARI. Şişli. 339 Milyon YTL (Üçyüz Otuz Dokuz Milyon YTL) İLÇELERİMİZE HİZMETE 4 YILDIR HIZ KESMEDEN DEVAM İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARI Şişli Toplam Yatırım 339 Milyon YTL (Üçyüz Otuz Dokuz Milyon YTL) İLÇELERİMİZE HİZMETE 4 YILDIR HIZ KESMEDEN DEVAM 04 05 06 07 08 Mahalle mahalle sokak sokak

Detaylı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARI. Şişli. 339.000 Milyon YTL. (Üçyüz Otuz Dokuz Milyon YTL) İLÇELERİMİZE HİZMETE 4 YILDIR HIZ KESMEDEN DEVAM

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARI. Şişli. 339.000 Milyon YTL. (Üçyüz Otuz Dokuz Milyon YTL) İLÇELERİMİZE HİZMETE 4 YILDIR HIZ KESMEDEN DEVAM İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YATIRIMLARI Şişli Toplam Yatırım 339.000 Milyon YTL (Üçyüz Otuz Dokuz Milyon YTL) İLÇELERİMİZE HİZMETE 4 YILDIR HIZ KESMEDEN DEVAM 04 05 06 07 08 Mahalle mahalle sokak sokak

Detaylı

Ajans Press; Marka Şehir ve Belediyelerin Medya Karnesini açıkladı

Ajans Press; Marka Şehir ve Belediyelerin Medya Karnesini açıkladı Basın Bildirisi Ajans Press; Marka Şehir ve Belediyelerin Medya Karnesini açıkladı 01 Ocak - 31 Aralık 2011 tarihleri arası Ajans Press in takibinde olan yerel, bölgesel ve ulusal 2659 yazılı basın takibinden

Detaylı

Sayfa : 1/17. SER ELEKTRIK ve OTOMASYON TİC. Ve SAN. LTD. ŞTİ. Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Merk. B Blok No:139 Kat:5 Okmeydanı Şişli/İSTANBUL

Sayfa : 1/17. SER ELEKTRIK ve OTOMASYON TİC. Ve SAN. LTD. ŞTİ. Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Merk. B Blok No:139 Kat:5 Okmeydanı Şişli/İSTANBUL Sayfa : 1/17 / İZMİR - İzmir Büyükşehir Belediyesi(İZSU) 120.000 m³ / Gün İçme ve Kullanma Suyu Arsenik Giderim Arıtma Tesisi Anahtar Teslim Elektrik ve Otomasyon Arsenik Giderim, Filtrasyon ve Dozajlama

Detaylı

www.radem.com.tr Deneyimli Teknik Kadrosuyla Yapılarınıza Değer Katar...

www.radem.com.tr Deneyimli Teknik Kadrosuyla Yapılarınıza Değer Katar... Deneyimli Teknik Kadrosuyla Yapılarınıza Değer Katar... HAKKIMIZDA RADEM A.Ş. 1990'lı yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma 2008 yılına kadar kaba inşaat (kalıp,demir, beton )

Detaylı

Elektrik Mühendisliğinde Enerji Otomasyon Güç Sistemleri Çözümleri

Elektrik Mühendisliğinde Enerji Otomasyon Güç Sistemleri Çözümleri Elektrik Mühendisliğinde Enerji Otomasyon Güç Sistemleri Çözümleri Şirket Profilimiz ÜÇFAZ Mühendislik Elektrik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2015 yılında Endüstriyel Otomasyon Sektöründe

Detaylı

TABLO-3. ÖN LİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR (2015 EKPSS/KURA )

TABLO-3. ÖN LİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR (2015 EKPSS/KURA ) TABLO-3. ÖN LİSANS MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ LAR (2015 EKPSS/KURA ) KURUM KODU DPB NO KURUM ADI / POZİSYON UNVANI İL İLÇE TEŞKİLAT SINIF 290220001 13309 290220003 13310 291520001 13539 291520003

Detaylı

LİMANLAR GERİ SAHA KARAYOLU VE DEMİRYOLU BAĞLANTILARI MASTER PLAN ÇALIŞMASI

LİMANLAR GERİ SAHA KARAYOLU VE DEMİRYOLU BAĞLANTILARI MASTER PLAN ÇALIŞMASI T.C. ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LİMANLAR GERİ SAHA KARAYOLU VE DEMİRYOLU BAĞLANTILARI MASTER PLAN ÇALIŞMASI SONUÇ RAPORU-EKLER Mühendislik Anonim

Detaylı

BÖLÜM -VII- BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI

BÖLÜM -VII- BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI BÖLÜM -VII- BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası 136 Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği Hizmetleri BÖLGESEL AZALTMA KATSAYILARI 2007 yılı içinde uygulanacak olan

Detaylı

Firmamız uzun zamandan beri konusunda uzman teknik kadrosu ve iş tecrübesi ile aşağıdaki ihtisas kollarında hizmet vermektedir.

Firmamız uzun zamandan beri konusunda uzman teknik kadrosu ve iş tecrübesi ile aşağıdaki ihtisas kollarında hizmet vermektedir. HAKKIMIZDA Taylan Çiçek Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGU) İnşaat Mühendisliği bölümünden 2002 yılında lisans 2004 yılında yüksek lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak mezun oldu. Eskişehir de

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİ (ADNKS) 2013 Yılı Türkiye İstatistik Kurumu 29/01/2014 tarihinde 2013 yılı Adrese Dayalı Kayıt Sistemi Sonuçları haber bültenini yayımladı. 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle;

Detaylı

TABLO-1. İLKÖĞRETİM/ORTAOKUL/İLKOKUL MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR (2015 EKPSS/KURA )

TABLO-1. İLKÖĞRETİM/ORTAOKUL/İLKOKUL MEZUNLARININ TERCİH EDEBİLECEĞİ KADROLAR (2015 EKPSS/KURA ) KURUM KODU DPB NO KURUM ADI / POZİSYON UNVANI İL İLÇE TEŞKİLAT SINIF 490060001 12062 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI HİZMETLİ IĞDIR TÜM İLÇELER Taşra YH 12 2 999 1000 1001 490060003 12079 AİLE VE

Detaylı

EKPSS-2014/2 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (Ortaöğretim)

EKPSS-2014/2 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (Ortaöğretim) 110050001 AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ HİZMETLİ (AĞRI / MERKEZ - Merkez) 1 1 0 87,81939 87,81939 110110001 ANKARA ÜNİVERSİTESİ TEKNİSYEN (ANKARA / MERKEZ - Merkez) 1 1 0 86,22335 86,22335 110140001

Detaylı

Güneş Enerjisi nde Lider

Güneş Enerjisi nde Lider Güneş Enerjisi nde Lider GO Enerji, 2003 yılından itibaren, Güneş enerjisinden elektrik üretimi teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet göstermektedir. Kendi markaları ile ABD den Avustralya ya

Detaylı

YÜKSELİŞ İNŞAAT SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

YÜKSELİŞ İNŞAAT SAN. TİC. LTD.ŞTİ. YÜKSELİŞ İNŞAAT SAN. TİC. LTD.ŞTİ. TANITIM KATALOĞU - 2015 - TAAHHÜT İŞLERİ MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ facebook/yükseliş İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Tel : 0216-553 - 11-61 twitter.com/yukselisinsaat

Detaylı

YEKA MÜHENDİSLİK YEKA MÜHENDİSLİK

YEKA MÜHENDİSLİK YEKA MÜHENDİSLİK YEKA MÜHENDİSLİK YEKA MÜHENDİSLİK Elektrik - Elektronik Mühendisi Takım Lideri Yavuz YEŞİLKAYA Vizyonumuz Elektrik plan, proje ve taahhüt işlerinde müşterilerimize karşı oluşturduğumuz güvenilirliği koruyarak

Detaylı

SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. ENERJİ SİSTEMLERİ. www.yolparsan.com.tr. e-mail: murat.yetis@yolparsan.com.tr

SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. ENERJİ SİSTEMLERİ. www.yolparsan.com.tr. e-mail: murat.yetis@yolparsan.com.tr SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. ENERJİ SİSTEMLERİ e-mail: murat.yetis@yolparsan.com.tr. TANITIM Firmamız 1993 yılında elektrik otomasyon kapsamında proses kontrol sistemleri ana konusunda faaliyet göstermek

Detaylı

VERGİ BİRİMLERİ. Taşra Teşkilatındaki Birimlerin Yıllar İtibariyle Sayısal Durumu

VERGİ BİRİMLERİ. Taşra Teşkilatındaki Birimlerin Yıllar İtibariyle Sayısal Durumu VERGİ BİRİMLERİ Taşra Teşkilatındaki Birimlerin Yıllar İtibariyle Sayısal Durumu 2. Vergi Birimleri. 2.1. Vergi Birimlerinin Yıllar İtibariyle Sayısal Durumu Birimin Adı 31/12/1996 31/12/1997 31/12/1998

Detaylı

YÖNETİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ HİZMETLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİK HİZMETLER BAŞKANIN MESAJI Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizi insanı merkeze alan, sürdürülebilir

Detaylı

BAYİLER. Administrator tarafından yazıldı. Çarşamba, 18 Nisan :29 - Son Güncelleme Cuma, 03 Mayıs :39

BAYİLER. Administrator tarafından yazıldı. Çarşamba, 18 Nisan :29 - Son Güncelleme Cuma, 03 Mayıs :39 Federal CNG Dönüşüm Sistemleri olarak, başta Konya olmak üzere Türkiye'nin her bölgesinde ve her ilimizde CNG Dönüşüm Sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. FEDERAL CNG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ Adana CNG Dönüşüm

Detaylı

HİZMETLERİMİZ. HAKkIMIZDA. İş Güvenliği Uzmanlığı. İş Yeri Hekimliği. Sağlık raporu. Acil Durum Planlaması. İş Güvenliği Eğitimleri.

HİZMETLERİMİZ. HAKkIMIZDA. İş Güvenliği Uzmanlığı. İş Yeri Hekimliği. Sağlık raporu. Acil Durum Planlaması. İş Güvenliği Eğitimleri. İş Güvenliği Uzmanlığı İşyerinizde yürütülecek olan ve yasal zorunluluk içeren İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini Çalışma İş Yeri Hekimliği ve sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş OSGB

Detaylı