SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN!"

Transkript

1 Hep söylerim duyarlılık sadece birileri için değil, herkes için saygın bir hayat inşa etmektir. Samsun Towers işte bunu başarmış. Olmaz denilecek f iyatlarla herkesi böyle bir yaşam merkezinde ev sahibi yapmaya karar vermiş... Kendi gözlerimle gördüm helal olsun dedim bizim çocuklara... Orhan Gencebay As I have always said, sensitivity is not about building the good life for just a privileged few, but about building a good life for everybody. This is what Samsun Towers is all about. The designers created something that allows anybody to own an incredible home at almost unthinkable prices... After seeing the homes with my own eyes, I say, Well done! to them...

2 Hep söylerim duyarlılık sadece birileri için değil, herkes için saygın bir hayat inşa etmektir. Samsun Towers işte bunu başarmış. Olmaz denilecek f iyatlarla herkesi böyle bir yaşam merkezinde ev sahibi yapmaya karar vermiş... Kendi gözlerimle gördüm helal olsun dedim bizim çocuklara... As I have always said, sensitivity is not about building the good life for just a privileged few, but about building a good life for everybody. This is what Samsun Towers is all about. The designers created something that allows anybody to own an incredible home at almost unthinkable prices... After seeing the homes with my own eyes, I say, Well done! to them... SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN! Orhan baba bize söyleyecek söz bırakmadı. Bugüne kadar beklediğiniz hayat, cazip taksitler ve ödeme seçenekleri ile Samsun Towers ta şimdi sizi bekliyor! Göz alıcı dikey mimarisiyle, alışveriş merkeziyle, sayısız sosyal ayrıcalığıyla Saygın bir hayat bu kez sizin için yükseliyor YOU SHOULD LISTEN TO ORHAN GENCEBAY! What Orhan Gencebay has said, we couldn t have said better ourselves. The life you have been waiting for now awaits you at Samsun Towers, featuring inviting amenities and payment options! Its striking vertical design, shopping center, and numerous luxurious amenities mean that, this time, the good life is yours for the taking!

3 Bugüne Kadar Beklediğiniz Hayat, Şimdi Sizi Bekliyor! The Life You Have Been Waiting for Awaits You! Lüks, konfor, ayrıcalık Artık tüm bunlar, Samsun Towers la birlikte tam bütçenize göre. Bugüne kadar beklediğiniz hayat, şimdi sizi bekliyor! 33 katlı 5 blok şeklinde tasarlanan projemizde; 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı tiplerde toplam 1550 daire yer alıyor. Konut bloklarının altında ise bölgenin çekim merkezi olması beklenen m2 lik bir AVM sizi bekliyor. Sıra dışı mimarisiyle, merkezi lokasyonuyla, alışveriş merkeziyle ve tabii ki rakipsiz fiyatlarıyla Esenyurt un en canlı yaşam merkezi Samsun Towers karşınızda! Luxury, comfort, and privilege. All these are now affordable thanks to Samsun Towers. The life you have been waiting for now awaits you! Designed with 5 residential buildings each standing 33 f loors high, the project incorporates a total of 1,550 apartments and includes 1+0, 1+1, 2+1, and 3+1 models. Below the towering residences, a 13,000 square meter shopping mall, which is expected to become a major attraction, awaits you. With its distinguished architecture, central location, shopping mall, and of, course, unrivalled prices, Samsun Towers is the liveliest living concept in Esenyurt!

4 İstanbul a Bir de Kuleden Bakın! Samsun Towers, göz alıcı dikey mimarisiyle İstanbul un simge yapıları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Artık herkes size bakacak, siz ise şairin de dediği gibi Aziz İstanbul a tepeden bakmanın keyfini yaşayacaksınız Blokların üstünde ise nefes kesen şehir manzarası eşliğinde seyir terasları ve oturma alanları sizi İstanbul u seyretmenin yepyeni bir keyfine davet ediyor View Istanbul from a Tower! With its striking vertical architecture, Samsun Towers is prepared to take its place as an Istanbul landmark. Now everybody will look up to you as you enjoy viewing beloved Istanbul from a hill, as the poet says. Atop the residence buildings, viewing terraces and sitting areas invite you to experience the unique pleasure of contemplating Istanbul s breathtaking beauty.

5 Bir AVM nin Üstünde Yaşamayı Kim İstemez! Konut bloklarının altında yer alan AVM de, süpermarketten kafelere ve mağazalardan sinema salonlarına kadar her şey tam olarak evinizin altında. Yeni eviniz, Esenyurt un yeni buluşma noktası Who Wouldn t Love to Live Above a Shopping Mall? Located below the residential buildings, the shopping mall offers everything from a supermarket to cafes, shops, and movie theaters, all right at your doorstep. Your new home is Esenyurt s latest meeting point.

6 İsterseniz Bahçeye İnmeden, Bahçeye Çıkın! Her beş katta bir konumlandırılan kat bahçeleriyle ferahlık duygusunu, yaşanılacak her ana taşıyoruz Bahçe havası almak için artık bahçeye inmenize bile gerek yok You Don t Have to Go All the Way Down to Go Out to the Garden! With a garden on every f ifth f loor, you will experience a renewed sense of comfort. You do not have to go all the way down to experience a garden or get some fresh air.

7 Belki de Yeni Dünya Rekorunu Sizin Çocuğunuz Kıracak! Her gün böyle bir havuzda yüzdükten sonra neden olmasın Projemizde her konut bloğunun altında fitness center, sauna, buhar odası ve aktif spor alanları ve toplantı salonları yer alıyor. Bahçede yer alan açık yüzme havuzları ve çocuk havuzu, süs havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, kişisel gelişim alanları (Satranç, dama oyun alanları) koşu ve yürüyüş parkurlarıyla içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz bir dünya kuruyoruz Maybe Your Child Will Break a New World Record! Why not, considering that they will be able to swim in an incredible swimming pool every day! The project incorporates, in every residential building, a f itness center, sauna, steam bath, and active sports areas, as well as conference rooms. Outdoors, we also create a unique world that you will never want to leave thanks to its outdoor swimming pool for adults and kids, fountains, basketball and tennis courts, mini soccer f ield, playgrounds, gaming centers (chess and checkers), and running and walking trails. BAYANLARA ÖZEL KAPALI HAVUZ INDOOR SWIMMING POOL FOR WOMEN

8 Şehrin Ortasında Derin Bir Nefes Alın! Devasa kapalı otoparkımız sayesinde; projemizin %85 i yeşil alanlara ve süs havuzlarına ayrıldı. Burada araçlar yer altında, tabiatın ahengi bahçenizde Hem de kafeteryasıyla, güneşlenme ve dinlenme teraslarıyla Take a Deep Breath of Fresh Air Right in the Middle of the City! Thanks to our immense parking garage, we were able to allocate 85 percent of the project to green spaces and ponds. Here, vehicles are underground while the harmony of nature is all around you The garden features cafes as well as terraces for sunbathing and relaxing.

9 Her Köşede Kaliteye Vurgu Yaptık Mutfağınızdaki ankastre eşyalardan banyonuzdaki vitrifiyelere, kapılardan parkelere kadar yeni evinizin her köşesi, lider markaların imzasını taşıyor. Sıradan bir yaşam merkeziyle değil, Samsun Towers la karşılaşmaya hazır olun We Emphasize Quality in Every Detail! From the built-in appliances in your kitchen and vitrif ied tiles in your bathroom to the quality doors and f loorings, every corner of your new home will bear the signature of leading brands. Be ready to experience not just an ordinary residence, but Samsun Towers.

10 Her Yol Samsun Towers a Çıkar! Şehrin iki ana arteri olan, ister E5 karayolu ister TEM Otoyolu ndan gelin. Samsun Towers her iki ana artere de sadece birkaç dakika mesafede! Artık vaktinizi şehir içi trafiğinde değil, yeni evinizin ayrıcalıklarıyla geçireceksiniz All Roads Lead to Samsun Towers! You may access Samsun Towers either by the E5 freeway or the TEM motorway, two of Istanbul s major arterial roads; Samsun Towers is only a few minutes to both! You can now spend your time enjoying the privileges offered to you by your new home, instead of sitting in traff ic.

11 Bu Konforun Her Saniyesi Kontrol Altında! 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı Siz hiç düşünmeyin, bu konfor saniye saniye kontrol altında Your Comfort is Secure Every Second of Every Day! 24/7 controlled vehicle and pedestrian entrances and exits, an expert security staff, a closed circuit security camera system, a video intercom system, and a smoke alarm in every apartment There is no need to worry, your comfort is secure every second of every day.

12 SAMSUN TOWERS AYRICALIKLARI BATI KUZEY GÜNEY B Blok Building DOĞU C Blok Building D Blok Building A)GENEL Zemin Etüdü Ve İnşaat Sistemi: Yapı taşıyıcı sistemi, son deprem yönetmeliğine uygun betonarmedir. İnşaatımız her seviyede onaylı labaratuar kontrolüne tabi tutulacaktır. Her blok altına fore kazık uygulaması, radyajeneral temel ve tünel kalıp sistemi ile üretim yapılacaktır. Zemin Etüdü Kültür Üniversitesi ilgili teknik bölümden Yrd. Doç Dr. Emre Çeçen tarafından yapılmıştır. Çevre Düzenlemesi ve Sosyal Donatılar: Yerleşim dışı alanlar, peyzaj ve sosyal donatı alanları olarak planlanacaktır. Çocuk oyun alanları, kişisel gelişim alanları (Satranç, Dama) Yürüyüş ve koşu parkurları Mini golf alanı Basketbol, mini futbol, tenis kortu yapılacaktır. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ahşap güneşlenme terasları, ahşap dinlenme alanları 2 adet kafeterya, süs havuzları, gölet ve su kanalları, şelale Kat erişimli kapalı otoparklar, otoparklardan katlara asansörle erişim Açık otoparklar, misafir otoparkı Her blokta ayrı olmak üzere fitness salonu, buhar odası, sauna, toplantı salonları Konut Tipleri: Proje toplam 5 bloktan oluşmaktadır. (1+0 Stüdyo), (1+1), (2+1) ve (3+1) olmak üzere toplam 8 farklı tipte konutlardan oluşmaktadır. Daireler: Genel: (3+1) dairelerde ebeveyn banyosu Daire girişleri ahşap görünümlü çelik kapı Daire iç kapıları ahşap görünümlü monoblok kapı Daire tiplerine göre vestiyer Islak zeminler 1.sınıf seramik Salon ve oda zemin kaplamaları 1. Sınıf laminat parke Duvarlar su bazlı saten boya Doğramalar 1.sınıf PVC Mutfak: Islak zeminler Vitra, seranit, Çanakkale seramik ya da muadili olacaktır. Duvarlar su bazlı saten boya, Dolaplar projesine uygun MDF gövde üzerine Mebran kapak ve/ veya muadili olacaktır. Armatürler ECA marka ve/veya muadili olacaktır. Davlumbaz,set üstü ocak ve fırın ankastre olarak verilecektir. Banyolar: Islak zemin Çanakkale seramik, Ege Seramik veya muadili olacaktır. Banyo dolapları MDF gövde üzeri Mebran kapak ve/veya muadili olacaktır. Banyo armatürleri ECA marka ve/veya muadili olacaktır. Vitrifiye malzeme Vitra veya muadili olacaktır. Duş teknesi ve temperli cam duşa kabin olacaktır. Elektrik Tesisatı: TSE standartlarına uygun malzeme ve armatür kullanılacaktır. Tüm ortak mahaller ve asansörleri besleyen güce sahip jeneratör Daire içlerinde salon tüm yatak odaları ve mutfakta telefon ve TV prizi Mutfaklarda tezgah üzeri ve banyoda en az 2 adet elektrik prizi Elektronik: Asansörlerde karşılıklı olarak güvenlik ile telefon iletişimi sağlanacaktır. Site genelinde kameralı güvenlik sistemi Daire içlerinde İntercom sistemi Blok kapılarında şifreleme sistemi olacaktır. TV uydu sistemi, kablolu TV, Digiturk altyapısı hazırlanacaktır. İnternet altyapısı olacaktır. AMENITIES OF SAMSUN TOWERS! A Blok Building E Blok Building WEST SOUTH NORTH EAST A) GENERAL Soil Survey and Construction System: Building foundation is reinforced concrete in compliance with the latest earthquake regulations Every construction phase is controlled by an accredited laboratory Bored piling, a spread footing foundation, and a tunnel formwork system were used for each residential building The soil survey was performed by Assistant Professor Emre Çeçen from the technical department of Kültür University Landscaping and Social Facilities: Non-residential areas set aside as landscaping and social facility areas Playgrounds and gaming areas (chess and checkers), Walking and running trails Mini-golf course Basketball and tennis courts, mini soccer field Outdoor swimming pool for adults and kids, wooden terraces for sunbathing and relaxing Two cafes, fountains, a pond, streams, and a waterfall Parking garage with easy access to apartments via elevators Outdoor parking lots, guest parking Fitness center, steam room, sauna, and conference halls beneath each residential building Apartment Models: The project consists of 5 residential buildings. There are 8 apartment models, including 1+0, 1+1, 2+1, and 3+1 models. APARTMENTS General: Master bathroom in 3+1 apartments Wood-veneered steel door at main entrances Wood-veneered monoblock inner doors Coatroom (certain apartment models only) First-class tiling in kitchens and bathrooms First-class laminated parquet flooring in all other living areas Water-based satin painted walls First-class PVC joinery Kitchen: Flooring by Vitra, Seranit, Çanakkale Seramik, or an equivalent brand Water-based satin painted walls Cupboards with MDF bodies and membrane doors (or equivalent) Fixtures from ECA or an equivalent brand Built-in oven hood, countertop stove, and oven Bathroom: Flooring by Çanakkale Seramik, Ege Seramik, or an equivalent brand Cabinets with MDF bodies and membrane doors (or equivalent) Fixtures from ECA or an equivalent brand Tiling by Vitra or an equivalent brand Shower featuring a tempered glass cabin Electric Installation: Materials and fixtures are compliant with Turkish Standards Institute norms A generator is able to power all common areas and elevators Phone and television hook-ups in all living rooms, bedrooms, and kitchens At least two power outlets above the counter in kitchens and bathrooms Electronics: Mutual phone communication with the security staff from elevators Security camera system monitoring the entire site Intercom system in each apartment Coded Keypad at residential building entrances TV satellite system, cable TV, and Digiturk ready Internet-ready

13 D-E Blok 3+1 Brüt 128,00 m 2 D-E Buildings 3+1 D-E Buildings 3+1 Gross surface area Gross surface area 128,00 m 2 128,00 m 2 D-E Blok 3+1 Brüt 128,00 m 2 SALON 26,00 m² MUTFAK 9,30 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 9.30 m² HALL m² MASTER m² SECOND m² DEN 9.00 m² BATHROOM + WC 4.00 m² MASTER BATHROOM 2.40 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 9.30 m² HALL m² MASTER m² SECOND m² DEN 9.00 m² BATHROOM + WC 4.00 m² MASTER BATHROOM 2.40 m² SALON 26,00 m² MUTFAK 9,30 m² ANTRE 11,20 m² ANTRE 11,20 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² YATAK ODASI 12,60 m² YATAK ODASI 12,75 m² ODA 9,00 m² ODA 9,00 m² BANYO+WC 4,00 m² BANYO+WC 4,00 m² EB. DUŞ 2,40 m² EB. DUŞ 2,40 m² SALON 26,00 m² LIVINGROOM 26,00 m² YATAK ODASI 12,75 m² SECOND 12,75 m² MUTFAK 9,30 m² ANTRE 11,20 m² MUTFAK 9,30 m² KITCHEN 9,30 m² HALL 11,20 m² KITCHEN 9,30 m² ODA 9,00 m² DEN 9,00 m² YATAK ODASI 12,60 m² SECOND 12,60 m² ODA 9,00 m² DEN 9,00 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² MASTER 16,20 m² BANYO&WC 4,00 m² BATHROOM + WC 4,00 m² EB. DUŞ 2,40 m² MASTER BATHROOM 2,40 m² SALON 26,00 m² LIVINGROOM 26,00 m² ANTRE 11,20 m² HALL 11,20 m² BANYO&WC 4,00 m² BATHROOM + WC 4,00 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² MASTER 16,20 m² EB. DUŞ 2,40 m² MASTER BATHROOM 2,40 m²

14 A Blok A Buildings B Buildings B Blok Brüt 103,00 m 2 Gross surface area 103,00 m 2 Gross surface area 95,00 m 2 Brüt 95,00 m 2 SALON 27,40 m² MUTFAK 7,70 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 7.70 m² MASTER m² SECOND m² HALL 7.35 m² BATHROOM + WC 4.20 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 7.85 m² MASTER m² SECOND m² HALL 5.40 m² BATHROOM + WC 3.50 m² BALCONY 3.50 m² SALON 19,00 m² MUTFAK 7,85 m² YATAK ODASI 12,50 m² YATAK ODASI 13,00 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² ANTRE 7,35 m² ANTRE 5,40 m² BANYO+WC 4,20 m² BANYO+WC BALKON BALKON BALCONY SALON 27,40 m² LIVINGROOM 27,40 m² ANTRE 7,35 m² HALL 7,35 m² YATAK ODASI 13,00 m² SALON 19,00 m² LIVINGROOM 19,00 m² MUTFAK 7,70 m² KITCHEN 7,70 m² BANYO+WC 4,20 m² MASTER 13,00 m² BATHROOM + WC 4,20 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² ANTRE 5,40 m² YATAK ODASI 12,50 m² MASTER 12,50 m² SECOND 10,00 m² HALL 5,40 m² MUTFAK 7,85 m² KITCHEN 7,85 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² SECOND 10,00 m² BANYO+WC BATHROOM + WC

15 C Blok C Buildings C Buildings C Blok Brüt 73,00 m 2 Gross surface area 73,00 m 2 Gross surface area 43,00 m 2 Brüt 43,00 m 2 LIVINGROOM m² KITCHEN 3.60 m² m² HALL 2.05 m² BATHROOM + WC 3.50 m² HALL 2.15 m² LIVINGROOM m² KITCHEN NICHE 3.00 m² 8.20 m² BATHROOM + WC 3.75 m² SALON 24,00 m² ANTRE 2,15 m² MUTFAK 3,60 m² YAŞAM ALANI 12,35 m² YATAK ODASI 17,45 m² M.NİŞİ 3,00 m² ANTRE 2,05 m² YATAK ODASI 8,20 m² BANYO+WC BANYO+WC 3,75 m² MUTFAK 3,60 m² KITCHEN 3,60 m² SALON 24,00 m² LIVINGROOM 24,00 m² YAŞAM ALANI 12,35 m² LIVINGROOM 12,35 m² YATAK ODASI 8,20 m² 8,20 m² YATAK ODASI 17,45 m² 17,45 m² ANTRE 2,05 m² HALL 2,05 m² BANYO+WC BATHROOM + WC MUTFAK NİŞİ 3,00 m² KITCHEN NICHE 3,00 m² ANTRE 2,15 m² HALL 2,15 m² BANYO+WC 3,75 m² BATHROOM + WC 3,75 m²

16 A Blok A Buildings C Buildings C Blok Brüt 68,00 m 2 Gross surface area 68,00 m 2 Gross surface area 55,00 m 2 Brüt 55,00 m 2 LIVINGROOM m² BALCONY 3.50 m² m² HALL 2.10 m² BATHROOM + WC 3.50 m² LIVING AREA m² BED NICHE 5.20 m² BATHROOM + WC 3.50 m² HALL 2.15 m² KITCHEN NICHE 8.70 m² SALON 24,80 m² YAŞAM ALANI 22,20 m² BALKON YATAK NİŞİ 5,20 m² ODA 13,70 m² BANYO&WC ANTRE 2,10 m² ANTRE 2,15 m² BANYO+WC MUTFAK NİŞİ 8,70 m² BALKON BALCONY BANYO&WC BATHROOM + WC YATAK NİŞİ 5,20 m² SALON 24,80 m² LIVINGROOM 24,80 m² ODA 13,70 m² 13,70 m² YAŞAM ALANI 22,20 m² LIVING AREA 22,20 m² BED NICHE 5,20 m² ANTRE 2,15 m² HALL 2,15 m² MUTFAK NİŞİ 8,70 m² KITCHEN NICHE 8,70 m² MUTFAK NİŞİ KITCHEN NICHE ANTRE 2,10 m² BANYO&WC HALL 2,10 m² BATHROOM + WC

17

18 ARSA SAHİBİ: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. VE ORTAKLARI LAND OWNER: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AND PARTNERS YAPIMCI FİRMA: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD ŞTİ BUILDER: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD ŞTİ MİMARİ PROJE: ÜÇ E MİMARLIK - MİMAR ENGİN ÖZDEMİR SES MİMARLIK - MİMAR SUAT KIZILCIM ARCHITECTURAL PROJECT: ÜÇ E MİMARLIK ARCHITECTURE ENGİN ÖZDEMİR SES MİMARLIK ARCHITECTURE SUAT KIZILCIM İNŞAAT VE STATİK PROJE: İNŞAAT MÜHENDİSİ HELİM KURT CONSTRUCTION AND STATIC PROJECT: CIVIL ENGINEER HELİM KURT STATİK VE BETONARME PROJE: İNŞAAT MÜHENDİSİ RECEP DELİKTAŞ STATIC AND REINFORCED CONCRETE PROJECT: CIVIL ENGINEER RECEP DELİKTAŞ MEKANİK PROJE: MAKİNE MÜHENDİSİ REŞAT IŞIK MECHANICAL PROJECT: MAKİNE MÜHENDİSİ REŞAT IŞIK ELEKTRİK PROJE: ELEKTRİK MÜHENDİSİ YALÇIN KAYA ELECTRICAL PROJECT: ELEKCTRICAL ENGINEER YALÇIN KAYA ZEMİN DANIŞMANI: KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ YRD.DOÇ.DR EMRE ÇEÇEN SOIL CONSULTANT: ASSISTANT PROFESSOR EMRE ÇEÇEN OF KÜLTÜR UNIVERSITY STATİK VE BETONARME PROJE DANIŞMANI: İNŞAAT MÜHENDİSİ ALPAY BALCI STATIC AND REINFORCED CONCRETE PROJECT CONSULTANT: CIVIL ENGINEER ALPAY BALCI Bu katalogta yer alan tüm canlandırmalar ve 3 boyutlu çizimler tanıtım amacıyla yapılmıştır. Ersa İnşaat teknik açıdan gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Projenin detaylarını ve son vaziyet planını satış ofisimizden temin edebilirsiniz. All visuals and 3D drawings in this catalog are for promotional purposes. Ersa İnşaat reserves the right to make any changes, if considered technically necessary. The project details and the latest layout plan are available at the sales off ice.

19 fikirevim Talatpaşa mh. Fatih Sultan Mehmet cd sk no: 25 Esenyurt/ İSTANBUL T

Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile

Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile Beylikdüzü nde özlenen bir hayat... Huzur dolu mekanlar, yüksek konforlu yaşamlar Beylikdüzü Kavaklı da, bölgenin gelişmekte olan en önemli yerlerinden birinde

Detaylı

Beylikdüzü'nün en yeni mahallesi The newest neighborhood in Beylikduzu

Beylikdüzü'nün en yeni mahallesi The newest neighborhood in Beylikduzu Beylikdüzü'nün en yeni mahallesi The newest neighborhood in Beylikduzu Bizim mahallede mutluluktan daha fazlası vardır. There is more than just happiness in our neighborhood. Mahalle dediğin sadece sokaklar

Detaylı

Güçlü ve güvenilir bir isim...

Güçlü ve güvenilir bir isim... 2 yarınları görmek... Yarınları görmek,yaşanaçak eserler ortaya koymak ve bu eserlere sahip çıkmak. Sadece bir proje yapmak değil asıl olan, sizinle beraber yaşayan,doğaya ve size saygılı eserler ortaya

Detaylı

Everything you are looking for

Everything you are looking for Everything you are looking for Calm and peaceful life is awaiting you in the city A living area located within unique beauty created by the harmonious combination of colors and decorated with delicately-designed

Detaylı

Vatanım Hazır Beton İnşaat

Vatanım Hazır Beton İnşaat 01 02 Vatanım Hazır Beton İnşaat Ardıç Evleri projesinde sizlere yeni ve huzurlu bir dünya vadeden Vatanım Hazır Beton İnşaat, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar, çok sayıda kamu ve özel sektör projelerine

Detaylı

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN 0 532 608 64 08 0 532 317 12 49 AYDIN IN YEPYENİ YAŞAM PROJESİ: GREEN PARK AYDIN 1 2 ZEYKO İNŞAAT ZEYKO İNŞAAT GÜVENCESİYLE ZEYKO İNŞAAT TAN AYDIN A ARTI DEĞER KAZANDIRACAK

Detaylı

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm seçenekler bir arada!

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm seçenekler bir arada! Yenı nesil Yasam 4 Yürüyüş mesafesindeki, Alışveriş merkezi, Okulu, Spor tesisi, Hastanesi ve Ulaşım kolaylığı ile... Bağcılar Güneşli de Yeni nesil yaşam merkezi hayata geçiyor! Yaşamınızda isteyeceğiniz

Detaylı

değişimin başlangıç noktası

değişimin başlangıç noktası değişimin başlangıç noktası sizin ve çocuklarınızın mutluluğu için... 4.231 m² arazi üzerine kurulu olan 19 katlı 2 blokta, 2+1 ve 3+1 olmak üzere, 105 m² den 146 m² ye kadar toplam 4 farklı tipte daire,

Detaylı

Erçal Fındık Otomotiv San. Tic. A.Ş.

Erçal Fındık Otomotiv San. Tic. A.Ş. Erçal Fındık Otomotiv San. Tic. A.Ş. denizi, sahili ve kumsalı ile Samsun'un yeni yaşam merkezi Atakum'da 4-5 Yeni bir yaşama hazır olun... 6-7 Bir Yanım Derya Deniz Karadeniz in kalbinde, şehrin dokusuyla

Detaylı

Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere

Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere CIFCI CELEBI YAPI Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere örnek iç ve dış mimarisi, geniş kullanım

Detaylı

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat 02 03 GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR GÜVENLİ YAŞAM BURADA Burgüven İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında Bursa da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar birçok

Detaylı

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER Güzelce de 850 adet villadan oluşan proje... 30 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 37 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 000 daire

Detaylı

dönüşüme hazır mısınız?

dönüşüme hazır mısınız? dönüşüme hazır mısınız? öyleyse sıkı durun; çünkü artık, yıldızları sadece seyretmekle kalmayacak, yıldızlara, dokunacaksınız!.. Burda, adını Yıldız Park koyduğumuz bu yeni yaşama ortamında, neye el uzatırsanız

Detaylı

Son trend bu...

Son trend bu... 1 www.projetrendpark2.com Son trend bu... 4 5 Trendpark projesi ile bizi seçen insanlara vaadettiğimiz kalite ve güveni sonuna kadar verdik. Hedefimiz olan en üst düzeyde residence kalitesini Trendpak

Detaylı

C5-A A2 C5-B C4-B 622 ADA 1 PARSEL C4-A C3-A C2-A C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B C1-B D1 D5 C8-A C9-A C8-B C7-B C6-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL

C5-A A2 C5-B C4-B 622 ADA 1 PARSEL C4-A C3-A C2-A C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B C1-B D1 D5 C8-A C9-A C8-B C7-B C6-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL A3 B C5-A C4-B 622 ADA 1 PARSEL A2 C5-B C4-A C3-A C2-A C1-B C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B D1 D5 D3 C7-B C6-A C9-A C8-B D4 D2 C8-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL Mahalle kültürü geleceğe taşınıyor! Mahalle geleneğini

Detaylı

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER Güzelce de 850 adet villadan oluşan proje... 30 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 37 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 000 daire

Detaylı

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var...

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... 357 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 52 ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile Vaditepe Gölevleri Bahçeşehir in standatlarını, sizin de yaşam kalitenizi

Detaylı

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE PROJE Tablo gibi ince ince işlendi. Müge Apartmanı'nın zarifliği ve yüksek tasarım kalitesi ilk adımda hissediliyor ve her adımda karşınıza çıkıyor. Müge Apartmanı'nda sizi ince

Detaylı

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 MERKEZ Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 ŞANTİYE Şehit Şakir Elkovan Sokak No: 25 Erenköy / Kadıköy - İstanbul GSM:

Detaylı

Em neller İnşaat modern ve güvenl mekanlar... Dört Dörtlük Bir Yaşam...

Em neller İnşaat modern ve güvenl mekanlar... Dört Dörtlük Bir Yaşam... Dört Dörtlük Bir Yaşam... www. verapark.com.tr Em neller İnşaat Doğayla, doğal olanla yaşamak için... Vera Park Konutları 4-1- www.verapark.com.tr Yeni bir daire alırken orada uzun bir hayat süreceğinizi

Detaylı

POLARİS EVLERİ. yaşamı değerli kılmak için...

POLARİS EVLERİ. yaşamı değerli kılmak için... yaşamı değerli kılmak için... ÖNSÖZ 1993 yılında inşaat sektörü alanında faaliyete geçen MES İNŞAAT, kuruluşundan bu yana imza attığı pek çok konut projesiyle insan hayatı ve güvenliği sorumluluğunun bilincinde

Detaylı

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder YÜKSEKOBA YILDIRIM LA KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ İnşaat sektörünün yeni gözdesi olan, Yüksekoba imzalı pek çok kaliteli projenin de yer aldığı Millet Mahallesinde

Detaylı

Hayatınıza elit bir değer katın...

Hayatınıza elit bir değer katın... Hayatınıza elit bir değer katın... Mustafa Kemal Mah. Fatih Cad. No 3/B Yenikent/ ANKARA T.0312 277 1 999 F. 0312 277 0 006 M. 0533 743 78 77 www.elityasamkonutlari.com 1992 yılından bugüne, dönemin şartlarına

Detaylı

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM YAŞAMAYA BEKLERİZ! Özenli tasarımıyla size özel bir yapı. Arterium 6. Kısım, butik ve modern bir proje. Az sayıda daireden oluşuyor ama büyük bir projenin tüm imkanlarını da sunuyor! Geniş iç mekanları

Detaylı

Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın.

Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın. Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın. Modern mimari anlayışı, son teknolojiyle kurulmuş alt yapısı, sosyal donatıları, kaliteli hizmet anlayışıyla değer yaratarak manzarası güzel, nefes alan,

Detaylı

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2 VAZİYET PLANI KAT KAT PLANI Tip 1 Daire Planı Tip 2 Daire Planı Mutfak Salon Mutfak Salon Hol ve Koridor Hol ve Koridor Banyo Banyo Eby Yatak sı Eby Banyo Eby Banyo Eby Yatak sı Giy. sı Giy. sı TİP 1 Hol

Detaylı

Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life

Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life Erken Rezervasyonlarımız Başlamıştır. Early Reservation Started. For Previleged Life M ağusa nın en gözde bölgesinin en işlek caddesinde yepyeni, özgün ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıldı. Tamamen

Detaylı

GELECEĞE AÇILAN KAPI...

GELECEĞE AÇILAN KAPI... GELECEĞE AÇILAN KAPI... LONDRA PARİS MÜNİH MADRİD HER KENTİN gelecek vizyonunu belirleyen BİR SİMGESİ vardır. ANKARA NIN GELECEK VİZ YONUNU KİM BELİRLİYOR? WEST GATE... Biz ona kısaca zirve diyoruz.

Detaylı

Kullanıcı işverenler ve şehiriçin önceliğimiz iddialı değil özgün ve tutarlı yapılar oluşturabilmektir.

Kullanıcı işverenler ve şehiriçin önceliğimiz iddialı değil özgün ve tutarlı yapılar oluşturabilmektir. Arte İnşaat, 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana vizyonlarından ödün vermeden, sektörde hızla gelişerek ilerleyen güvenilir ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Konut, turizm, eğitim ve sağlık sektörü

Detaylı

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com Özgürlüğün Ev Hali www.ntepeyapi.com İki Adımda Tatil Keyfi NTEPE Panoramanın yaşama yer açan mimarisi içerisinde evinizden 5 yıldızlı bir tatile ulaşmak için yapmanız gereken tek şey evinizin kapısından

Detaylı

Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip,

Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip, www.astasaries.com Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip, beklenen konfor, güven ve rahatlığı sağlamayı ilke edinen ASTAŞARİES Yapı ortakları gerek yurtiçi gerek yurtdışı birçok önemli projede

Detaylı

İstanbul u bir de bizimle yaşayın!

İstanbul u bir de bizimle yaşayın! İstanbul u bir de bizimle yaşayın! NEDEN SİTE İSTANBUL? Prestij Konfor Ayrıcalık Kısaca... 2 3 4 GELECEĞE YATIRIM Aileniz ile beraber güven, huzur, mutluluk ve konforun keyfine varacaksınız. 5 MODERN

Detaylı

Yenİlİkçİ. UZMAN. Başarılı. SAHINİnvest

Yenİlİkçİ. UZMAN. Başarılı. SAHINİnvest Yenİlİkçİ. UZMAN. Başarılı SAHINİnvest 02 03 Vaziyet Planı İstanbul Bahçeşehİr de Yenİ Bİr Yaşam Spradon Vadİ de! 2011 Ocağında başlatılan Spradon Vadi projesi 2014 Ocak ında teslim ediliyor. 42.000 m²

Detaylı

www.marmaraevleri3.com

www.marmaraevleri3.com www.marmaraevleri3.com İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER bızım evler-4 bızım evler-3 bızım evler-2 bızım evler-1 762 daire, 93 ticari ünite, sosyal tesisler 680 daire, çarşı ve sosyal tesisler 522 daire

Detaylı

Lokasyon - Location. Bağdat Caddesi / Street 4 km. Boğaziçi Köprüsü / Bridge 7 km

Lokasyon - Location. Bağdat Caddesi / Street 4 km. Boğaziçi Köprüsü / Bridge 7 km Lokasyon - Location Harita - Map Ulaşım - Transportation Yerleşim Planı Lay Out Bağdat Caddesi 4 km Kadıköy 5,5 km Boğaziçi Köprüsü 7 km Beşiktaş 10 km Taksim 11 km Üsküdar 11,5 km Fatih Sultan Mehmet

Detaylı

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR...

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR BURGÜVEN İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında Bursa da kurulmuştur. Büyük projelere imza atarak kurumsal kimliğine oluşturmuştur. MUTLU EDECEK

Detaylı

ayat, tüm doğallığıyla sizi çağırıyor...

ayat, tüm doğallığıyla sizi çağırıyor... H ayat, tüm doğallığıyla sizi çağırıyor... PROJE ORTAKLIĞI B ir yudum değil, doya doya mutluluk... İnsan ilişkilerinin sıcaklığını özlüyoruz hepimiz Küçük, kendi halinde mahallelerde, sıcak komşuluk ilişkileri

Detaylı

SULTANBEYLİ NİN YENİ CAZİBE MERKEZİYLE TANIŞMAYA, HAYATINIZI DAHA KONFORLU YAPMAYA, HAYALLERİNİZİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ?

SULTANBEYLİ NİN YENİ CAZİBE MERKEZİYLE TANIŞMAYA, HAYATINIZI DAHA KONFORLU YAPMAYA, HAYALLERİNİZİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ? SULTANBEYLİ NİN YENİ CAZİBE MERKEZİYLE TANIŞMAYA, HAYATINIZI DAHA KONFORLU YAPMAYA, HAYALLERİNİZİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ? TÜM BEKLENTİLERİNİZE EN İYİ YANITLARI BULACAĞINIZ PROJE, SULTANBEYLİ EMLAK KONUTLARI;

Detaylı

www.byminsaat.com.tr rüya sehir

www.byminsaat.com.tr rüya sehir www.byminsaat.com.tr rüya sehir RÜYA ŞEHİR KAPILARINI AÇIYOR Hayalinizdeki konforlu, huzurlu ve eğlenceli yaşam standartını RÜYA ŞEHİR de bulacaksınız. Her yaş grubundan çocuğun güven içinde oynayacağı

Detaylı

MUTFAKLAR Projesine göre mutfak dolapları ve gereçleri: paslanmaz çelik çift gözlü ve damlalıklı eviye, davlumbaz ve çöp öğütücü.

MUTFAKLAR Projesine göre mutfak dolapları ve gereçleri: paslanmaz çelik çift gözlü ve damlalıklı eviye, davlumbaz ve çöp öğütücü. İkebana Evleri FARKLI KONUT SEÇENEKLERİ Farklı bloklarda, 63 m2 ile 197 m2 arasında, 1+1 den 4+1 e farklı konut seçenekleri Daha geniş konut tercih edenler için 245 m2 ile 313 m2 arasında değişen özel

Detaylı

www.biliminsaat.com MUTLULUK DOLU

www.biliminsaat.com MUTLULUK DOLU 3 MUTLULUK DOLU Bilim Kent Meşe Evleri aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve mutlu, hayattan soyutlanmadan huzur içerisinde sürdürebileceğiniz bir yaşamın kapılarını aralıyor. 5 HUZURLU Bilim

Detaylı

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Konutta Altın Çağı YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Çağıl İnşaat / Altınbaşak Konutları Çağıl İnşaat 1994 yılında kurulan; çok katlı yapıların tasarımı ve yapımı, yol, sanat yapıları ve köprü yapımında uzmanlaşmış

Detaylı

Farklılıklarıyla ve detaylardaki zenginlikleriyle sizleri seçkin bir yaşam alanına davet ediyoruz.

Farklılıklarıyla ve detaylardaki zenginlikleriyle sizleri seçkin bir yaşam alanına davet ediyoruz. Farklılıklarıyla ve detaylardaki zenginlikleriyle sizleri seçkin bir yaşam alanına davet ediyoruz. 2 Sizlere yakışır bir yaşam alanı sunuyoruz, çünkü sevdiklerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Detaylı

Habibler de yeni bir yaşam başlıyor. www.ihlamurevlerihabibler.com

Habibler de yeni bir yaşam başlıyor. www.ihlamurevlerihabibler.com Habibler de yeni bir yaşam başlıyor www.ihlamurevlerihabibler.com YAPI & İNŞAAT www.asgunyapi.com.tr Konforlu yaşam alanları A sgün Yapı, Abdurrahman GÜNGÖR tarafından Güngör İnşaat olarak 1995 yılında

Detaylı

MODERN YAŞAMIN TÜM ÖZELLİKLERİ, KENT HAYATININ GEREKSİNİMLERİYLE BİR ARADA...

MODERN YAŞAMIN TÜM ÖZELLİKLERİ, KENT HAYATININ GEREKSİNİMLERİYLE BİR ARADA... MODERN YAŞAMIN TÜM ÖZELLİKLERİ, KENT HAYATININ GEREKSİNİMLERİYLE BİR ARADA... YAŞAM ALANINDAN ÇOK ÖTE, GERÇEK BİR KENT PROJESİ... 2 İZMİT İN MODERN YÜZÜNÜ OLUŞTURAN KÖRFEZKENT E; 1. VE 2. PROJELERİN ARDINDAN

Detaylı

Modern Çizgiler. Doğa. Biz Sizi Oscar a Layık Gördük. Güvenlik. Modern Çizgile. Konforlu Yaş OSCAR CITY

Modern Çizgiler. Doğa. Biz Sizi Oscar a Layık Gördük. Güvenlik. Modern Çizgile. Konforlu Yaş OSCAR CITY OSCAR CITY Modern Çizgile Konf Biz Sizi Oscar a Layık Gördük Doğa Güvenlik Do Gü Konforlu Yaş Modern Çizgiler D OSCAR CITY r DoğaDoğa ğa venlik am oğa Konforlu Yaşam Güvenlik orlu Yaşam Modern Çizgiler

Detaylı

Habibler de yeni bir yaşam başlıyor.

Habibler de yeni bir yaşam başlıyor. Habibler de yeni bir yaşam başlıyor www.ihlamurevlerihabibler.com YAPI & İNŞAAT www.asgunyapi.com.tr Konforlu yaşam alanları Asgün Yapı, Abdurrahman GÜNGÖR tarafından Güngör İnşaat olarak 1995 yılında

Detaylı

Tamda istediğim SİZİN İÇİN, 1972 DEN GÜNÜMÜZE

Tamda istediğim SİZİN İÇİN, 1972 DEN GÜNÜMÜZE Tamda istediğim SİZİN İÇİN, gibi... SINIRLI SAYIDA 1972 DEN GÜNÜMÜZE un arka bahçesi GEMLİK Gemlik, marmara denizinde zeytini ve güzellikleri ile ünlü ilçemizdir. Tarih boyu İstanbul ile ticari, sosyal,

Detaylı

İstediğiniz şey; güzel, huzurlu, konforlu ve şimdiye kadar İnegöl de benzeri görülmemiş bir yaşamsa, hayatın mutlu yakası Batıkent tam size göre...

İstediğiniz şey; güzel, huzurlu, konforlu ve şimdiye kadar İnegöl de benzeri görülmemiş bir yaşamsa, hayatın mutlu yakası Batıkent tam size göre... İstediğiniz şey; güzel, huzurlu, konforlu ve şimdiye kadar İnegöl de benzeri görülmemiş bir yaşamsa, hayatın mutlu yakası Batıkent tam size göre... MUTLULUK AYRICALIKLI OLDUĞUNU BİLMEKTİR Ayrıcalıklı olmak

Detaylı

Yuvanda, yaşam alanında neler olmalı? Nasıl bir hayat? Evinle ilgili birçok isteğin, idealin, hayalin olsa...

Yuvanda, yaşam alanında neler olmalı? Nasıl bir hayat? Evinle ilgili birçok isteğin, idealin, hayalin olsa... Yuvanda, yaşam alanında neler olmalı? Nasıl bir hayat? Evinle ilgili birçok isteğin, idealin, hayalin olsa... GÜVENLİK Sadece yaşayanlara özel geniş alanları olsa ve bu alanlara geçişler güvenlik kontrollü

Detaylı

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da.

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da. İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da Ve şimdi Konya da. 23 Bursa Prestij Modern 23 yıllık İstanbul Prestij Park Bakyapı Uzmanlığıyla Prestijli Bir Hayat Sakarya Çamlıca Apart Evleri Çanakkale

Detaylı

Yeni bir yaşam için...

Yeni bir yaşam için... Yeni bir yaşam için... 1 2 ÖZTOP kimdir? Hilmi ÖZTOP tarafından kurulan ÖZTOP TİCARET, 1972 ylından beri, kaliteli, sağlam ve güvenilir yapıların inşasında tercih edilen inşaat malzemelerinin satışını

Detaylı

Önce düşler vardı. Meteor Balart, Bursa nın yükselen değeri Balat'ta aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor

Önce düşler vardı. Meteor Balart, Bursa nın yükselen değeri Balat'ta aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor Önce düşler vardı Hayatlara renk katacak farklı projeler inşa etmek için "Meteor İnşaat" olarak çıktığımız bu yolda bir yaşam alanının nasıl olması gerektiğini düşlerken, sizlerin isteklerini göz önüne

Detaylı

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ Mahal Listesi, Tuzla Çınarlı Bahçe Konutları nda uygulanacak sistemlerin genel tasarım kriterlerini belirlemek ve kullanılacak malzemeleri tariflemek amacıyla hazırlanmıştır.

Detaylı

Cadde Yaşamı. Huzurla. Buluşuyor!

Cadde Yaşamı. Huzurla. Buluşuyor! Hayat de güzel! Cadde Yaşamı Huzurla Buluşuyor! Aile Boyu Mutluluk Yüksekoba Cadde sakini olmanın, belki de yaşamınıza katacağı en önemli güzelliklerden biri, birlikte yaşama kültürünü benimsemiş seçkin

Detaylı

5. KISIM ARTERIUM: KALİTELİ YAŞAM DOĞRU BİR YATIRIMDIR. Başakşehir in merkezindeki Arterium, ana arterlere yakınlığıyla

5. KISIM ARTERIUM: KALİTELİ YAŞAM DOĞRU BİR YATIRIMDIR. Başakşehir in merkezindeki Arterium, ana arterlere yakınlığıyla ARTERIUM: KALİTELİ YAŞAM DOĞRU BİR YATIRIMDIR. Başakşehir in merkezindeki Arterium, ana arterlere yakınlığıyla sizi trafik çilesinden kurtarırken ailenizle geçireceğiniz vakitlerin kalitesini arttıran

Detaylı

BORDO Lıfe Park G Ü N E S L I

BORDO Lıfe Park G Ü N E S L I BORDO G Ü N E S L I Güneşli de yepye eni bir yaşam merkezi BORDO Sosyal tesisleriyle hayatınıza renk katacak yaşam alanları sizleri bekliyor Çağdaş mimarinin tüm olanaklarıyla Güneşli de özlem duyulan

Detaylı

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor www.yesilpark.com.tr YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ YEŞİLPARK HAYATINIZI GÜZELLEŞTİRECEK Sıra Dışı Tasarım, Konfor Ayrıcalık Yeşilpark Modern de Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor Yepyeni Bir Heyecan

Detaylı

İlan No:f Referans No:E-121

İlan No:f Referans No:E-121 Antalya / Alanya Kargıcak Beldesi Denize 50 Metre Mesafede Residence Site İçinde Satılık +1,3+1 Ve +1 ile 3+1 Bahçe Çatı Dublex Daireler Antalya / Alanya For Sale - Residence 190,000 105 m Antalya / Alanya

Detaylı

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle birleştirilerek çağdaş mimari anlayışıyla projelerimize aktarılmaktadır. MBN İNŞAAT,

Detaylı

Başkent in en özel caddesinde,

Başkent in en özel caddesinde, Başkent in en özel caddesinde, size özel bir hayat... Şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzakta yer alan, günlük yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her noktaya yakın mesafede konumlanan,

Detaylı

www.insainsaat.com.tr Hayallerinizden hep bir adım öndeyiz... M O D E R N M İ M A R İ İ L E K O N F O R U YA Ş AY I N Eğlence ve sosyal yaşamı birlikte sunan İstanbul un keyfini doya doya yaşamanıza olanak

Detaylı

YENİ YAŞAM GÖRÜKLE m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne

YENİ YAŞAM GÖRÜKLE m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne YENİ YAŞAM GÖRÜKLE 6.850 m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne yakınlığı ve öğrenci kenti imajıyla öne çıkan Görükle bölgesinde,

Detaylı

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz.

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Estetik değerlere bağlı ve kullanımı kolay mekanları yaratırken

Detaylı

Size yakışan hayat bu Butik te!

Size yakışan hayat bu Butik te! Size yakışan hayat bu Butik te! DENİZ VE GÖL BLUE BOUTIQUE'İN KONFORUNA BAKIYOR KİŞİYE ÖZEL BİR YAŞAM MERKEZİ MNG Şirketler Topluluğu, Blue Boutique projesiyle butik tasarımlı bir yaşam merkezini İstanbul

Detaylı

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk.

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. 1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. Günümüze geldiğimizde, binlerce konut teslimi gerçekleştiren

Detaylı

hayallerin ötesinde ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

hayallerin ötesinde ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. hayallerin ötesinde ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 0424 247 47 66-0532 546 42 38 bilgi@armadaelaziz.com www.armadaelaziz.com Çaydaçıra Mah. Hacı Ali Efendi Sk. No:7 Elazığ g ü z e l y a ş a m a k s a n

Detaylı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı TÜRK RİVİERASI ANTALYA Bergama Kralı II. Attalos akıncılara Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun der. Akıncılar kralın bu emriyle

Detaylı

Evviva Residence - Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz

Evviva Residence - Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz Metropol insanının karmaşık beklentilerine uygun çözümler bulma bilinciyle yaşam mekanları üreten Bulut İnşaat, Evviva ile benzerine kolay rastlamayacağınız bir fırsat sunuyor. Konforu, güveni, ulaşım

Detaylı

HAKKIMIZDA. Firmamız, inşaatın proje aşamasından itibaren fonksiyonel yaşam alanları oluştarmayı hedeflemektedir.

HAKKIMIZDA. Firmamız, inşaatın proje aşamasından itibaren fonksiyonel yaşam alanları oluştarmayı hedeflemektedir. HAKKIMIZDA 1995 yılında kurulan firmamız Fener İskele, iskele kiralama hizmeti vermeye başlamış, günümüze kadar aralıksız büyüme ile Bursa da dış cephe iskele sistemlerinde kalite ve sistemsel çözümler

Detaylı

A PLACE WHERE QUALITY AND COMFORT MEETS. Bodrum Gündoğan Sunrise Residence Villaları. Estetik Dış Görünüm Dubleks Villalar Geniş İç Mekan

A PLACE WHERE QUALITY AND COMFORT MEETS. Bodrum Gündoğan Sunrise Residence Villaları. Estetik Dış Görünüm Dubleks Villalar Geniş İç Mekan Bodrum Gündoğan Sunrise Residence Villaları Estetİğİn ve konforun buluştuğu nokta Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Özel Güvenlik, Çocuk Oyun Parkı, Otopark, Atık Su Arıtma, Jeneratör, Su Deposu, Hidrofor ve

Detaylı

Demirtaş a CEMRE. Düşüyor...

Demirtaş a CEMRE. Düşüyor... Demirtaş a CEMRE Düşüyor... 2 3 Özgün Mimari, Mutlu Yaşam... Demirtaş ta modern, estetik, kaliteli, sağlam ve özgün mimarisi ile Cemre Evlerinde ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Detaylı

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ!

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! ÇİZGİ ÖTESİ GÜZELLİK... Sıra dışı çizgileri, modern mimarisi ve özgün tasarımıyla StatüPark, sizleri görsel bir şöleni yaşamaya davet ediyor. DOLU DOLU YAŞAMAK

Detaylı

Antalya Konyaaltı Liman Mahallesi Denize 900 Metre Mesafede Residence Site İçinde Satılık 1+1 Daireler Antalya / Konyaaltı

Antalya Konyaaltı Liman Mahallesi Denize 900 Metre Mesafede Residence Site İçinde Satılık 1+1 Daireler Antalya / Konyaaltı Telefon:+90 242-259 8 77 İlan No:f-245886-69 Referans No:E-07 Antalya Konyaaltı Liman Mahallesi Denize 900 Metre Mesafede Residence Site İçinde Satılık + Daireler Antalya / Konyaaltı For Sale - Residence

Detaylı

Helenium Wings in. Teras Bahçeli Evlerinde, Daha Yaşanacak Çok Masal Var!

Helenium Wings in. Teras Bahçeli Evlerinde, Daha Yaşanacak Çok Masal Var! HELENIUM WINGS BASIN BÜLTENİ 21 MAYIS 2011 Helenium Wings in Teras Bahçeli Evlerinde, Daha Yaşanacak Çok Masal Var! 17 yılı aşkın sektör deneyimi ile Helenium Park, Helenium Life, Helenium Sun, Helenium

Detaylı

Yapıda uzman imzası. Make. projesi

Yapıda uzman imzası. Make. projesi Yapıda uzman imzası Make 30 projesi Yapıda uzman imzası Şirketimiz, alt ve üst yapı inşaatlarının projelendirme, fizibilite ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Neden Make İnşaat? Projelerini

Detaylı

Demir Çağı Başlıyor. Yeni bir çağa, Demir Çağı na hazır olun. Biraz da acele edin. Projelerimizi erken teslim etmek gibi bir alışkanlığımız var.

Demir Çağı Başlıyor. Yeni bir çağa, Demir Çağı na hazır olun. Biraz da acele edin. Projelerimizi erken teslim etmek gibi bir alışkanlığımız var. Demir Çağı Başlıyor Beylikdüzü nün en gözde bölgesi Yakuplu da yükselen Demir Country, benzersiz mimarisi, Açık AVM si, tatil köyünde hissettiren sosyal alanları, restoranları, Nevizade ve Galata görünümlü

Detaylı

www.oba1221.com Hayatın tam merkezinde yeni bir hayat New life at the heart of the city

www.oba1221.com Hayatın tam merkezinde yeni bir hayat New life at the heart of the city 2 www.oba1221.com Hayatın tam merkezinde yeni bir hayat New life at the heart of the city OBA 1221 Yetkin Tur. İnş. ve Tic. A.Ş 1988 yılında kurulmuş olup, 28 yıldır Turizm ve İnşaat alanında faaliyet

Detaylı

Mutluluğa Açılan Kapı

Mutluluğa Açılan Kapı Mutluluğa Açılan Kapı Yunuseli nin Yeni Yaşam Alanı Bostancıkent 35.Etap 4500 m2 Üzerinde 5 Er Katlı Binalarda Toplamda 76 Daire 5 Adet Ticari Alanıyla Sizlerin Yaşamına Değer Katıyor. Yaşamınıza Değer

Detaylı

NAZAR EMLAK'TAN TURGUTREİS'TE SÜPER MALİKANE REF-İŞ-0024 Muğla / Bodrum

NAZAR EMLAK'TAN TURGUTREİS'TE SÜPER MALİKANE REF-İŞ-0024 Muğla / Bodrum NAZAR EMLAK'TAN TURGUTREİS'TE SÜPER MALİKANE REF-İŞ-0024 Muğla / Bodrum For Sale - Manor 2,800,000 TL 360 m2 Muğla / Bodrum # Rooms : 5 # Saloons : 3 # Baths : 5 Type of Property : Property Condition :

Detaylı

Şehrin İçindeki. Huzur

Şehrin İçindeki. Huzur Şehrin İçindeki Şehrin İçindeki Huzur Sehirle iç içe... Bursa Beşevler, Eğitimciler Caddesi nde inşa edilen Safalı Evler, sizi şehrin merkezinde ama şehrin karmaşasından uzakta, sakin ve huzurlu bir yaşam

Detaylı

Alanya Merkez Kestel Beldesinde Satılık Bahçe Ve Çatı Dublex Daireler Antalya / Alanya

Alanya Merkez Kestel Beldesinde Satılık Bahçe Ve Çatı Dublex Daireler Antalya / Alanya Alanya Merkez Kestel Beldesinde Satılık Bahçe Ve Çatı Dublex Daireler Antalya / Alanya For Sale - Residence 146,000 146 m2 Antalya / Alanya # Rooms : 2 # Saloons : 1 # Baths : 2 Type of Property : Garden

Detaylı

SİZİN İÇİN SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE

SİZİN İÇİN SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE SİZİN İÇİN SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE geçmişten gelen gücümüzle geleceğe emin adımlarla yürüyoruz... Sizlerden aldığımız güç ve güvenle, köklü ticaret anlayışımız, vazgeçilmez değerlerimizle, Bölgenin değerlerine

Detaylı

Önceliğimiz, Aileniz....İngilizce metin... www.kavaklikonaklari.com

Önceliğimiz, Aileniz....İngilizce metin... www.kavaklikonaklari.com Önceliğimiz, Aileniz...İngilizce metin... www.kavaklikonaklari.com ÖNCELİĞİMİZ, AİLENİZ... Gül Yapı olarak, 30 yılı aşkın deneyimimizle binlerce kişinin mutluluğuna ev sahipliği yaptık. Kavaklı Konakları

Detaylı

yıldızlara yer açtık...

yıldızlara yer açtık... Yıldızlara yer açtık Kentin hayatı kolaylaştırıcı tüm ayrıcalıklarına çok yakın ama doğa ile iç içe bir yaşam, yeşilin her tonunun teknoloji ile dostça bir araya geldiği detaylar, gündüz güneşin, gece

Detaylı

www.cagprojeinsaat.com Çağdaş yaşam alanları inşâ ediyoruz Profesyonel ekiplerle yoluna devam eden Çağ Proje Mühendislik, kentin çeşitli semtlerinde inşa ettiği konut projelerinde mutlu yuvalar kurmaya

Detaylı

MNG BLUE BOUTİqUE SATILIK C-TİPİ 1+1 DAİRE Küçükçekmece

MNG BLUE BOUTİqUE SATILIK C-TİPİ 1+1 DAİRE Küçükçekmece MNG BLUE BOUTİqUE SATILIK C-TİPİ + DAİRE Küçükçekmece For Sale - Residence 295,000 TL 63 m2 Istanbul / Küçükçekmece # Rooms : KADİR ÖZEL # Saloons : Telefon 22-875 55 57 # Baths : Type of Property : Property

Detaylı

e k v a life istanbul

e k v a life istanbul istanbul life istanbul life Yükselen Değer Ailenizin mutluluğu, evinizin huzuru Ekva Yapı; teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır.

Detaylı

Smarthome, Göletler, Şelaleler, Amf i tiyatro, Doğal yeşil alanlar, Yüzme havuzları, Zengin peysaj, Çocuk oyun alanları Fitness, Tenis, Dinlenme ve

Smarthome, Göletler, Şelaleler, Amf i tiyatro, Doğal yeşil alanlar, Yüzme havuzları, Zengin peysaj, Çocuk oyun alanları Fitness, Tenis, Dinlenme ve Club Romance ile yepyeni bir yaşamın kapıları sizin için aralanıyor. Günün tüm karmaşasını unutun ve kendinizi Club Romance ın konforlu ortamına bırakın.yorgunluk, stres, şehrin tüm karmaşası dışarıda

Detaylı

Uçarlar Yapı - Beşikyapı ortak girişimidir.

Uçarlar Yapı - Beşikyapı ortak girişimidir. Uçarlar Yapı - Beşikyapı ortak girişimidir. Türkiye de inşaat sektörünün hızlı gelişimi ile başlayan süreçte Uçarlar Yapı ve Beşikyapı; yenilikçi bakış açısına sahip, yüksek kalite ilkeleri, çevre ve insan

Detaylı

YASAMINIZI TÜMÜYLE DEĞİSTİRECEK

YASAMINIZI TÜMÜYLE DEĞİSTİRECEK YASAMINIZI TÜMÜYLE DEĞİSTİRECEK Salus Mitolojide Romalıların saglık tanrıçası olarak bilinen Salus, latincede de saglık ve bereket anlamına gelir. Romalılar, saglıgı kaybettikten sonra kazanmanın çok güç

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

Dora Park mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü prestiji yüksek bir yaşam projesidir.

Dora Park mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü prestiji yüksek bir yaşam projesidir. Öztürkler İnşaat olarak, 1987 yılından beri insana ve aileye saygılı, çevreye değer katan prestijli projeler üretmeyi ilke edindik. Modern mimariyle teknolojiyi birleştiren başarılı inşaat işleri gerçekleştirmek

Detaylı

Size Özel Yenilikler

Size Özel Yenilikler Size Özel Yenilikler Halil KOCAMAN Yönetim Kurulu Başkanı Biz RENAPARK ortaklığı olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli, huzurlu ve güvenli yaşam alanları inşa ediyoruz. Projelerimizin

Detaylı

Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam

Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam www.metsannexus.com METSAN NEXUS BİR PROJESİDİR Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam tarzını

Detaylı

İlan No:f-245886-184 Referans No:E-121

İlan No:f-245886-184 Referans No:E-121 Antalya / Alanya Kargıcak Beldesi Denize 50 Metre Mesafede Residence Site İçinde Satılık +1,3+1 Ve +1 ile 3+1 Bahçe Çatı Dublex Daireler Antalya / Alanya Satılık - Residans 190,000 105 m Antalya / Alanya

Detaylı

5603 m² alan üzerinde toplam 5 blok, 54 daire ve 14 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 14 Adet 2+1 (89,83-101,37-101,90 m²), 20 Adet 3+1

5603 m² alan üzerinde toplam 5 blok, 54 daire ve 14 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 14 Adet 2+1 (89,83-101,37-101,90 m²), 20 Adet 3+1 Kocaeli nin gözde ilçesi Başiskele de yer alan doğanın içinde yer alan 0 m² alan üzerinde toplam blok, daire ve dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde Adet + (89,8-0, - 0,90 m²), 0 Adet + (,0 m²), Adet

Detaylı

Kendisi de prestiji de çok yüksek

Kendisi de prestiji de çok yüksek 02 Kendisi de prestiji de çok yüksek İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, sıra dışı dikey mimarisiyle ne kadar prestijli bir proje olduğunu daha ilk bakışta gözler önüne seriyor. Ama Moment İstanbul

Detaylı

Referanslarımız. City Forever, Beylikdüzü

Referanslarımız. City Forever, Beylikdüzü City Forever, Beylikdüzü Konut Sayısı: 171 Dükkan - Mağaza Sayısı: 15 Proje Özellikleri: City Forever da, yeşil alanlar, yüzme havuzu, sağlıklı yaşam ve spor merkezi, iki katlı kapalı otopark, çocuk oyun

Detaylı

www.akinlargroup.com

www.akinlargroup.com www.akinlargroup.com Yaşamın ta kendisi... Gözlerinizi açtığınızda yemyeşil bir dünyaya uyandığınızı hayal edin... Muhteşem peyzajı ve bol oksijeniyle sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam Akın Park ta sizleri

Detaylı