SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN!"

Transkript

1 Hep söylerim duyarlılık sadece birileri için değil, herkes için saygın bir hayat inşa etmektir. Samsun Towers işte bunu başarmış. Olmaz denilecek f iyatlarla herkesi böyle bir yaşam merkezinde ev sahibi yapmaya karar vermiş... Kendi gözlerimle gördüm helal olsun dedim bizim çocuklara... Orhan Gencebay As I have always said, sensitivity is not about building the good life for just a privileged few, but about building a good life for everybody. This is what Samsun Towers is all about. The designers created something that allows anybody to own an incredible home at almost unthinkable prices... After seeing the homes with my own eyes, I say, Well done! to them...

2 Hep söylerim duyarlılık sadece birileri için değil, herkes için saygın bir hayat inşa etmektir. Samsun Towers işte bunu başarmış. Olmaz denilecek f iyatlarla herkesi böyle bir yaşam merkezinde ev sahibi yapmaya karar vermiş... Kendi gözlerimle gördüm helal olsun dedim bizim çocuklara... As I have always said, sensitivity is not about building the good life for just a privileged few, but about building a good life for everybody. This is what Samsun Towers is all about. The designers created something that allows anybody to own an incredible home at almost unthinkable prices... After seeing the homes with my own eyes, I say, Well done! to them... SİZ EN İYİSİ ORHAN BABA YI DİNLEYİN! Orhan baba bize söyleyecek söz bırakmadı. Bugüne kadar beklediğiniz hayat, cazip taksitler ve ödeme seçenekleri ile Samsun Towers ta şimdi sizi bekliyor! Göz alıcı dikey mimarisiyle, alışveriş merkeziyle, sayısız sosyal ayrıcalığıyla Saygın bir hayat bu kez sizin için yükseliyor YOU SHOULD LISTEN TO ORHAN GENCEBAY! What Orhan Gencebay has said, we couldn t have said better ourselves. The life you have been waiting for now awaits you at Samsun Towers, featuring inviting amenities and payment options! Its striking vertical design, shopping center, and numerous luxurious amenities mean that, this time, the good life is yours for the taking!

3 Bugüne Kadar Beklediğiniz Hayat, Şimdi Sizi Bekliyor! The Life You Have Been Waiting for Awaits You! Lüks, konfor, ayrıcalık Artık tüm bunlar, Samsun Towers la birlikte tam bütçenize göre. Bugüne kadar beklediğiniz hayat, şimdi sizi bekliyor! 33 katlı 5 blok şeklinde tasarlanan projemizde; 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı tiplerde toplam 1550 daire yer alıyor. Konut bloklarının altında ise bölgenin çekim merkezi olması beklenen m2 lik bir AVM sizi bekliyor. Sıra dışı mimarisiyle, merkezi lokasyonuyla, alışveriş merkeziyle ve tabii ki rakipsiz fiyatlarıyla Esenyurt un en canlı yaşam merkezi Samsun Towers karşınızda! Luxury, comfort, and privilege. All these are now affordable thanks to Samsun Towers. The life you have been waiting for now awaits you! Designed with 5 residential buildings each standing 33 f loors high, the project incorporates a total of 1,550 apartments and includes 1+0, 1+1, 2+1, and 3+1 models. Below the towering residences, a 13,000 square meter shopping mall, which is expected to become a major attraction, awaits you. With its distinguished architecture, central location, shopping mall, and of, course, unrivalled prices, Samsun Towers is the liveliest living concept in Esenyurt!

4 İstanbul a Bir de Kuleden Bakın! Samsun Towers, göz alıcı dikey mimarisiyle İstanbul un simge yapıları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Artık herkes size bakacak, siz ise şairin de dediği gibi Aziz İstanbul a tepeden bakmanın keyfini yaşayacaksınız Blokların üstünde ise nefes kesen şehir manzarası eşliğinde seyir terasları ve oturma alanları sizi İstanbul u seyretmenin yepyeni bir keyfine davet ediyor View Istanbul from a Tower! With its striking vertical architecture, Samsun Towers is prepared to take its place as an Istanbul landmark. Now everybody will look up to you as you enjoy viewing beloved Istanbul from a hill, as the poet says. Atop the residence buildings, viewing terraces and sitting areas invite you to experience the unique pleasure of contemplating Istanbul s breathtaking beauty.

5 Bir AVM nin Üstünde Yaşamayı Kim İstemez! Konut bloklarının altında yer alan AVM de, süpermarketten kafelere ve mağazalardan sinema salonlarına kadar her şey tam olarak evinizin altında. Yeni eviniz, Esenyurt un yeni buluşma noktası Who Wouldn t Love to Live Above a Shopping Mall? Located below the residential buildings, the shopping mall offers everything from a supermarket to cafes, shops, and movie theaters, all right at your doorstep. Your new home is Esenyurt s latest meeting point.

6 İsterseniz Bahçeye İnmeden, Bahçeye Çıkın! Her beş katta bir konumlandırılan kat bahçeleriyle ferahlık duygusunu, yaşanılacak her ana taşıyoruz Bahçe havası almak için artık bahçeye inmenize bile gerek yok You Don t Have to Go All the Way Down to Go Out to the Garden! With a garden on every f ifth f loor, you will experience a renewed sense of comfort. You do not have to go all the way down to experience a garden or get some fresh air.

7 Belki de Yeni Dünya Rekorunu Sizin Çocuğunuz Kıracak! Her gün böyle bir havuzda yüzdükten sonra neden olmasın Projemizde her konut bloğunun altında fitness center, sauna, buhar odası ve aktif spor alanları ve toplantı salonları yer alıyor. Bahçede yer alan açık yüzme havuzları ve çocuk havuzu, süs havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, kişisel gelişim alanları (Satranç, dama oyun alanları) koşu ve yürüyüş parkurlarıyla içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz bir dünya kuruyoruz Maybe Your Child Will Break a New World Record! Why not, considering that they will be able to swim in an incredible swimming pool every day! The project incorporates, in every residential building, a f itness center, sauna, steam bath, and active sports areas, as well as conference rooms. Outdoors, we also create a unique world that you will never want to leave thanks to its outdoor swimming pool for adults and kids, fountains, basketball and tennis courts, mini soccer f ield, playgrounds, gaming centers (chess and checkers), and running and walking trails. BAYANLARA ÖZEL KAPALI HAVUZ INDOOR SWIMMING POOL FOR WOMEN

8 Şehrin Ortasında Derin Bir Nefes Alın! Devasa kapalı otoparkımız sayesinde; projemizin %85 i yeşil alanlara ve süs havuzlarına ayrıldı. Burada araçlar yer altında, tabiatın ahengi bahçenizde Hem de kafeteryasıyla, güneşlenme ve dinlenme teraslarıyla Take a Deep Breath of Fresh Air Right in the Middle of the City! Thanks to our immense parking garage, we were able to allocate 85 percent of the project to green spaces and ponds. Here, vehicles are underground while the harmony of nature is all around you The garden features cafes as well as terraces for sunbathing and relaxing.

9 Her Köşede Kaliteye Vurgu Yaptık Mutfağınızdaki ankastre eşyalardan banyonuzdaki vitrifiyelere, kapılardan parkelere kadar yeni evinizin her köşesi, lider markaların imzasını taşıyor. Sıradan bir yaşam merkeziyle değil, Samsun Towers la karşılaşmaya hazır olun We Emphasize Quality in Every Detail! From the built-in appliances in your kitchen and vitrif ied tiles in your bathroom to the quality doors and f loorings, every corner of your new home will bear the signature of leading brands. Be ready to experience not just an ordinary residence, but Samsun Towers.

10 Her Yol Samsun Towers a Çıkar! Şehrin iki ana arteri olan, ister E5 karayolu ister TEM Otoyolu ndan gelin. Samsun Towers her iki ana artere de sadece birkaç dakika mesafede! Artık vaktinizi şehir içi trafiğinde değil, yeni evinizin ayrıcalıklarıyla geçireceksiniz All Roads Lead to Samsun Towers! You may access Samsun Towers either by the E5 freeway or the TEM motorway, two of Istanbul s major arterial roads; Samsun Towers is only a few minutes to both! You can now spend your time enjoying the privileges offered to you by your new home, instead of sitting in traff ic.

11 Bu Konforun Her Saniyesi Kontrol Altında! 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı Siz hiç düşünmeyin, bu konfor saniye saniye kontrol altında Your Comfort is Secure Every Second of Every Day! 24/7 controlled vehicle and pedestrian entrances and exits, an expert security staff, a closed circuit security camera system, a video intercom system, and a smoke alarm in every apartment There is no need to worry, your comfort is secure every second of every day.

12 SAMSUN TOWERS AYRICALIKLARI BATI KUZEY GÜNEY B Blok Building DOĞU C Blok Building D Blok Building A)GENEL Zemin Etüdü Ve İnşaat Sistemi: Yapı taşıyıcı sistemi, son deprem yönetmeliğine uygun betonarmedir. İnşaatımız her seviyede onaylı labaratuar kontrolüne tabi tutulacaktır. Her blok altına fore kazık uygulaması, radyajeneral temel ve tünel kalıp sistemi ile üretim yapılacaktır. Zemin Etüdü Kültür Üniversitesi ilgili teknik bölümden Yrd. Doç Dr. Emre Çeçen tarafından yapılmıştır. Çevre Düzenlemesi ve Sosyal Donatılar: Yerleşim dışı alanlar, peyzaj ve sosyal donatı alanları olarak planlanacaktır. Çocuk oyun alanları, kişisel gelişim alanları (Satranç, Dama) Yürüyüş ve koşu parkurları Mini golf alanı Basketbol, mini futbol, tenis kortu yapılacaktır. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ahşap güneşlenme terasları, ahşap dinlenme alanları 2 adet kafeterya, süs havuzları, gölet ve su kanalları, şelale Kat erişimli kapalı otoparklar, otoparklardan katlara asansörle erişim Açık otoparklar, misafir otoparkı Her blokta ayrı olmak üzere fitness salonu, buhar odası, sauna, toplantı salonları Konut Tipleri: Proje toplam 5 bloktan oluşmaktadır. (1+0 Stüdyo), (1+1), (2+1) ve (3+1) olmak üzere toplam 8 farklı tipte konutlardan oluşmaktadır. Daireler: Genel: (3+1) dairelerde ebeveyn banyosu Daire girişleri ahşap görünümlü çelik kapı Daire iç kapıları ahşap görünümlü monoblok kapı Daire tiplerine göre vestiyer Islak zeminler 1.sınıf seramik Salon ve oda zemin kaplamaları 1. Sınıf laminat parke Duvarlar su bazlı saten boya Doğramalar 1.sınıf PVC Mutfak: Islak zeminler Vitra, seranit, Çanakkale seramik ya da muadili olacaktır. Duvarlar su bazlı saten boya, Dolaplar projesine uygun MDF gövde üzerine Mebran kapak ve/ veya muadili olacaktır. Armatürler ECA marka ve/veya muadili olacaktır. Davlumbaz,set üstü ocak ve fırın ankastre olarak verilecektir. Banyolar: Islak zemin Çanakkale seramik, Ege Seramik veya muadili olacaktır. Banyo dolapları MDF gövde üzeri Mebran kapak ve/veya muadili olacaktır. Banyo armatürleri ECA marka ve/veya muadili olacaktır. Vitrifiye malzeme Vitra veya muadili olacaktır. Duş teknesi ve temperli cam duşa kabin olacaktır. Elektrik Tesisatı: TSE standartlarına uygun malzeme ve armatür kullanılacaktır. Tüm ortak mahaller ve asansörleri besleyen güce sahip jeneratör Daire içlerinde salon tüm yatak odaları ve mutfakta telefon ve TV prizi Mutfaklarda tezgah üzeri ve banyoda en az 2 adet elektrik prizi Elektronik: Asansörlerde karşılıklı olarak güvenlik ile telefon iletişimi sağlanacaktır. Site genelinde kameralı güvenlik sistemi Daire içlerinde İntercom sistemi Blok kapılarında şifreleme sistemi olacaktır. TV uydu sistemi, kablolu TV, Digiturk altyapısı hazırlanacaktır. İnternet altyapısı olacaktır. AMENITIES OF SAMSUN TOWERS! A Blok Building E Blok Building WEST SOUTH NORTH EAST A) GENERAL Soil Survey and Construction System: Building foundation is reinforced concrete in compliance with the latest earthquake regulations Every construction phase is controlled by an accredited laboratory Bored piling, a spread footing foundation, and a tunnel formwork system were used for each residential building The soil survey was performed by Assistant Professor Emre Çeçen from the technical department of Kültür University Landscaping and Social Facilities: Non-residential areas set aside as landscaping and social facility areas Playgrounds and gaming areas (chess and checkers), Walking and running trails Mini-golf course Basketball and tennis courts, mini soccer field Outdoor swimming pool for adults and kids, wooden terraces for sunbathing and relaxing Two cafes, fountains, a pond, streams, and a waterfall Parking garage with easy access to apartments via elevators Outdoor parking lots, guest parking Fitness center, steam room, sauna, and conference halls beneath each residential building Apartment Models: The project consists of 5 residential buildings. There are 8 apartment models, including 1+0, 1+1, 2+1, and 3+1 models. APARTMENTS General: Master bathroom in 3+1 apartments Wood-veneered steel door at main entrances Wood-veneered monoblock inner doors Coatroom (certain apartment models only) First-class tiling in kitchens and bathrooms First-class laminated parquet flooring in all other living areas Water-based satin painted walls First-class PVC joinery Kitchen: Flooring by Vitra, Seranit, Çanakkale Seramik, or an equivalent brand Water-based satin painted walls Cupboards with MDF bodies and membrane doors (or equivalent) Fixtures from ECA or an equivalent brand Built-in oven hood, countertop stove, and oven Bathroom: Flooring by Çanakkale Seramik, Ege Seramik, or an equivalent brand Cabinets with MDF bodies and membrane doors (or equivalent) Fixtures from ECA or an equivalent brand Tiling by Vitra or an equivalent brand Shower featuring a tempered glass cabin Electric Installation: Materials and fixtures are compliant with Turkish Standards Institute norms A generator is able to power all common areas and elevators Phone and television hook-ups in all living rooms, bedrooms, and kitchens At least two power outlets above the counter in kitchens and bathrooms Electronics: Mutual phone communication with the security staff from elevators Security camera system monitoring the entire site Intercom system in each apartment Coded Keypad at residential building entrances TV satellite system, cable TV, and Digiturk ready Internet-ready

13 D-E Blok 3+1 Brüt 128,00 m 2 D-E Buildings 3+1 D-E Buildings 3+1 Gross surface area Gross surface area 128,00 m 2 128,00 m 2 D-E Blok 3+1 Brüt 128,00 m 2 SALON 26,00 m² MUTFAK 9,30 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 9.30 m² HALL m² MASTER m² SECOND m² DEN 9.00 m² BATHROOM + WC 4.00 m² MASTER BATHROOM 2.40 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 9.30 m² HALL m² MASTER m² SECOND m² DEN 9.00 m² BATHROOM + WC 4.00 m² MASTER BATHROOM 2.40 m² SALON 26,00 m² MUTFAK 9,30 m² ANTRE 11,20 m² ANTRE 11,20 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² YATAK ODASI 12,60 m² YATAK ODASI 12,75 m² ODA 9,00 m² ODA 9,00 m² BANYO+WC 4,00 m² BANYO+WC 4,00 m² EB. DUŞ 2,40 m² EB. DUŞ 2,40 m² SALON 26,00 m² LIVINGROOM 26,00 m² YATAK ODASI 12,75 m² SECOND 12,75 m² MUTFAK 9,30 m² ANTRE 11,20 m² MUTFAK 9,30 m² KITCHEN 9,30 m² HALL 11,20 m² KITCHEN 9,30 m² ODA 9,00 m² DEN 9,00 m² YATAK ODASI 12,60 m² SECOND 12,60 m² ODA 9,00 m² DEN 9,00 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² MASTER 16,20 m² BANYO&WC 4,00 m² BATHROOM + WC 4,00 m² EB. DUŞ 2,40 m² MASTER BATHROOM 2,40 m² SALON 26,00 m² LIVINGROOM 26,00 m² ANTRE 11,20 m² HALL 11,20 m² BANYO&WC 4,00 m² BATHROOM + WC 4,00 m² EB. YATAK ODASI 16,20 m² MASTER 16,20 m² EB. DUŞ 2,40 m² MASTER BATHROOM 2,40 m²

14 A Blok A Buildings B Buildings B Blok Brüt 103,00 m 2 Gross surface area 103,00 m 2 Gross surface area 95,00 m 2 Brüt 95,00 m 2 SALON 27,40 m² MUTFAK 7,70 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 7.70 m² MASTER m² SECOND m² HALL 7.35 m² BATHROOM + WC 4.20 m² LIVINGROOM m² KITCHEN 7.85 m² MASTER m² SECOND m² HALL 5.40 m² BATHROOM + WC 3.50 m² BALCONY 3.50 m² SALON 19,00 m² MUTFAK 7,85 m² YATAK ODASI 12,50 m² YATAK ODASI 13,00 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² ANTRE 7,35 m² ANTRE 5,40 m² BANYO+WC 4,20 m² BANYO+WC BALKON BALKON BALCONY SALON 27,40 m² LIVINGROOM 27,40 m² ANTRE 7,35 m² HALL 7,35 m² YATAK ODASI 13,00 m² SALON 19,00 m² LIVINGROOM 19,00 m² MUTFAK 7,70 m² KITCHEN 7,70 m² BANYO+WC 4,20 m² MASTER 13,00 m² BATHROOM + WC 4,20 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² ANTRE 5,40 m² YATAK ODASI 12,50 m² MASTER 12,50 m² SECOND 10,00 m² HALL 5,40 m² MUTFAK 7,85 m² KITCHEN 7,85 m² ÇOCUK ODASI 10,00 m² SECOND 10,00 m² BANYO+WC BATHROOM + WC

15 C Blok C Buildings C Buildings C Blok Brüt 73,00 m 2 Gross surface area 73,00 m 2 Gross surface area 43,00 m 2 Brüt 43,00 m 2 LIVINGROOM m² KITCHEN 3.60 m² m² HALL 2.05 m² BATHROOM + WC 3.50 m² HALL 2.15 m² LIVINGROOM m² KITCHEN NICHE 3.00 m² 8.20 m² BATHROOM + WC 3.75 m² SALON 24,00 m² ANTRE 2,15 m² MUTFAK 3,60 m² YAŞAM ALANI 12,35 m² YATAK ODASI 17,45 m² M.NİŞİ 3,00 m² ANTRE 2,05 m² YATAK ODASI 8,20 m² BANYO+WC BANYO+WC 3,75 m² MUTFAK 3,60 m² KITCHEN 3,60 m² SALON 24,00 m² LIVINGROOM 24,00 m² YAŞAM ALANI 12,35 m² LIVINGROOM 12,35 m² YATAK ODASI 8,20 m² 8,20 m² YATAK ODASI 17,45 m² 17,45 m² ANTRE 2,05 m² HALL 2,05 m² BANYO+WC BATHROOM + WC MUTFAK NİŞİ 3,00 m² KITCHEN NICHE 3,00 m² ANTRE 2,15 m² HALL 2,15 m² BANYO+WC 3,75 m² BATHROOM + WC 3,75 m²

16 A Blok A Buildings C Buildings C Blok Brüt 68,00 m 2 Gross surface area 68,00 m 2 Gross surface area 55,00 m 2 Brüt 55,00 m 2 LIVINGROOM m² BALCONY 3.50 m² m² HALL 2.10 m² BATHROOM + WC 3.50 m² LIVING AREA m² BED NICHE 5.20 m² BATHROOM + WC 3.50 m² HALL 2.15 m² KITCHEN NICHE 8.70 m² SALON 24,80 m² YAŞAM ALANI 22,20 m² BALKON YATAK NİŞİ 5,20 m² ODA 13,70 m² BANYO&WC ANTRE 2,10 m² ANTRE 2,15 m² BANYO+WC MUTFAK NİŞİ 8,70 m² BALKON BALCONY BANYO&WC BATHROOM + WC YATAK NİŞİ 5,20 m² SALON 24,80 m² LIVINGROOM 24,80 m² ODA 13,70 m² 13,70 m² YAŞAM ALANI 22,20 m² LIVING AREA 22,20 m² BED NICHE 5,20 m² ANTRE 2,15 m² HALL 2,15 m² MUTFAK NİŞİ 8,70 m² KITCHEN NICHE 8,70 m² MUTFAK NİŞİ KITCHEN NICHE ANTRE 2,10 m² BANYO&WC HALL 2,10 m² BATHROOM + WC

17

18 ARSA SAHİBİ: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. VE ORTAKLARI LAND OWNER: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AND PARTNERS YAPIMCI FİRMA: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD ŞTİ BUILDER: ER-SA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD ŞTİ MİMARİ PROJE: ÜÇ E MİMARLIK - MİMAR ENGİN ÖZDEMİR SES MİMARLIK - MİMAR SUAT KIZILCIM ARCHITECTURAL PROJECT: ÜÇ E MİMARLIK ARCHITECTURE ENGİN ÖZDEMİR SES MİMARLIK ARCHITECTURE SUAT KIZILCIM İNŞAAT VE STATİK PROJE: İNŞAAT MÜHENDİSİ HELİM KURT CONSTRUCTION AND STATIC PROJECT: CIVIL ENGINEER HELİM KURT STATİK VE BETONARME PROJE: İNŞAAT MÜHENDİSİ RECEP DELİKTAŞ STATIC AND REINFORCED CONCRETE PROJECT: CIVIL ENGINEER RECEP DELİKTAŞ MEKANİK PROJE: MAKİNE MÜHENDİSİ REŞAT IŞIK MECHANICAL PROJECT: MAKİNE MÜHENDİSİ REŞAT IŞIK ELEKTRİK PROJE: ELEKTRİK MÜHENDİSİ YALÇIN KAYA ELECTRICAL PROJECT: ELEKCTRICAL ENGINEER YALÇIN KAYA ZEMİN DANIŞMANI: KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ YRD.DOÇ.DR EMRE ÇEÇEN SOIL CONSULTANT: ASSISTANT PROFESSOR EMRE ÇEÇEN OF KÜLTÜR UNIVERSITY STATİK VE BETONARME PROJE DANIŞMANI: İNŞAAT MÜHENDİSİ ALPAY BALCI STATIC AND REINFORCED CONCRETE PROJECT CONSULTANT: CIVIL ENGINEER ALPAY BALCI Bu katalogta yer alan tüm canlandırmalar ve 3 boyutlu çizimler tanıtım amacıyla yapılmıştır. Ersa İnşaat teknik açıdan gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Projenin detaylarını ve son vaziyet planını satış ofisimizden temin edebilirsiniz. All visuals and 3D drawings in this catalog are for promotional purposes. Ersa İnşaat reserves the right to make any changes, if considered technically necessary. The project details and the latest layout plan are available at the sales off ice.

19 fikirevim Talatpaşa mh. Fatih Sultan Mehmet cd sk no: 25 Esenyurt/ İSTANBUL T

where change begins değişimin başlangıç noktası

where change begins değişimin başlangıç noktası where change begins değişimin başlangıç noktası for the prosperity of you and your children sizin ve çocuklarınızın mutluluğu için... 19-story blocks constructed on an area of 4.231 m² comprise 4 different

Detaylı

Begin life with an advantage

Begin life with an advantage İş in ev hali... 2 Hayata bir artı ile başlayın... Konforu, huzuru yaşadığınız eviniz ve gününüzün büyük bir bölümünün geçtiği, işlerinizi yönettiğiniz ofisiniz... Her ikisinde de ayrıcalığı yaşamak en

Detaylı

ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI MODERN MİMARİYLE BULUŞUYOR...

ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI MODERN MİMARİYLE BULUŞUYOR... İçerik Content Kroki Strip Map Daire Planları Floor Plans AVM Shopping Mall Otel Ofis Office Tower 0 Vaziyet Planı Layout Plan Kat Planı Floor Plan Rezidans Residence Hotel 0 ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI

Detaylı

Yaşam standartlarınızı ileriye alın IMPROVE YOUR LIFE STANDARD

Yaşam standartlarınızı ileriye alın IMPROVE YOUR LIFE STANDARD www.aydin-residence.com www.tarikaydin.com.tr Yaşam standartlarınızı ileriye alın IMPROVE YOUR LIFE STANDARD Hayallerinizden yola çıkarak tasarlanmış bir yaşam A LIFE DESIGNED; BASED ON YOUR DREAMS Aklın

Detaylı

İsmini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-ensarî den alan. Named after Ebu Eyyûb el-ensarî, whose tomb lies nearby, the Istanbul

İsmini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-ensarî den alan. Named after Ebu Eyyûb el-ensarî, whose tomb lies nearby, the Istanbul İsmini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-ensarî den alan Named after Ebu Eyyûb el-ensarî, whose tomb lies nearby, the Istanbul Eyüp, yılında İstanbul un fethinden sonra Türklerin sur dışında

Detaylı

Zekeriyaköy de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü...

Zekeriyaköy de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü... Yoğun trafik, yüksek katlı yapılar, gürültü... Enerjimizi hızla tüketiyor. Neyse ki dünya metropollerinden biri olan İstanbul da az katlı yapılarıyla insan tabiatına uygun bir yer var. Hem şehre hem denize

Detaylı

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı, bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE...

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... 02 03 01. D MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... Deniz kokan bir semt Marmara rüzgârlarının dolaştığı sokaklar Sessizliğin gölgesinde denizyıldızı gibi parlayan bir hayat Tuzla

Detaylı

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU İSTANBUL MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU SANA DÜN BİR TEPEDEN BAKTIM AZİZ İSTANBUL! GÖRMEDİM GEZMEDİĞİM, SEVMEDİĞİM HİÇBİR YER. ÖMRÜM OLDUKÇA GÖNÜL TAHTIMA KEYFİNCE

Detaylı

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER Güzelce de 850 adet villadan oluşan proje... 30 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 37 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 000 daire

Detaylı

Perla Palas. Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com. www.elitperlapalas.com

Perla Palas. Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com. www.elitperlapalas.com Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com www.elitperlapalas.com Yap m zda mutluluk var... Our buildings are filled with happiness... 1 Yar nlar yeniden

Detaylı

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi Sadece İstanbul... The İstanbul Veliefendi de yaşarken gözünüz İstanbul dan başkasını görmeyecek. Burada sadece İstanbul ve siz varsınız. Dışarı çıktığınızda Bakırköy Sahili ni göreceksiniz. Topkapı Surlarını

Detaylı

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ!

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! ÇİZGİ ÖTESİ GÜZELLİK... Sıra dışı çizgileri, modern mimarisi ve özgün tasarımıyla StatüPark, sizleri görsel bir şöleni yaşamaya davet ediyor. DOLU DOLU YAŞAMAK

Detaylı

LIFE BEGINS ANEW EVERY DAY...

LIFE BEGINS ANEW EVERY DAY... HAYAT HER GÜN YENİDEN BAŞLAR... Lüks yaşamı yeniden tanımlayan standartlarıyla, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz The Address İstanbul un seçkin dünyasını keşfetmeye davetlisiniz... LIFE BEGINS

Detaylı

Beklentilerinizi yükseltin. Çünkü biz Fuaye Turkuaz da yaşam merkezi standartlarını çok yükseltiyoruz. Hem deniz, hem orman manzaralı bir yaşam

Beklentilerinizi yükseltin. Çünkü biz Fuaye Turkuaz da yaşam merkezi standartlarını çok yükseltiyoruz. Hem deniz, hem orman manzaralı bir yaşam Beklentilerinizi yükseltin. Çünkü biz Fuaye Turkuaz da yaşam merkezi standartlarını çok yükseltiyoruz. Hem deniz, hem orman manzaralı bir yaşam merkezine imza atıyoruz. Her dairede yer alan kat bahçeleriyle,

Detaylı

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city İSTANBUL Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city Konut sahibi edindirdiğimiz yüzbinlerce kişiyi müşteri olarak değil,

Detaylı

dönüşüme hazır mısınız?

dönüşüme hazır mısınız? dönüşüme hazır mısınız? öyleyse sıkı durun; çünkü artık, yıldızları sadece seyretmekle kalmayacak, yıldızlara, dokunacaksınız!.. Burda, adını Yıldız Park koyduğumuz bu yeni yaşama ortamında, neye el uzatırsanız

Detaylı

Yaşam merkezi değil,

Yaşam merkezi değil, Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Burası bir yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi. Akbatı Alışveriş Merkezi, çok yakında inşa edilecek olan İsviçre Hastanesi ve TED Koleji, Festival Parkı,

Detaylı

Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi!

Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi! Burası bir yaşam merkezi değil, yaşamın tam merkezi. Akbatı Alışveriş Merkezi, çok yakında inşa edilecek olan İsviçre Hastanesi ve TED Koleji, Festival Parkı,

Detaylı

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE...

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... Sabiha Gökçen Havaalanı nın ve Viaport Alışveriş Merkezi nin yanı başında 233 apartman dairesi ve 12 villa dairesiyle Park Life Kurtköy de, konfora dair ne varsa

Detaylı

Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık

Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık Eryaman a değer; Ankara ya vizyon kattık Bir yerde mutluluktan bahsediliyorsa, orada muhakkak bir bahçe vardır Hayalleriniz bu bahçede yeşerecek! Toplam 342 dairenin yer aldığı yaşam merkezimizin %80

Detaylı

Manzara... Ada... Deniz...

Manzara... Ada... Deniz... ... k a b n a d a r e P a l Karta Ada... Deniz... Manzara... Dalga formunu anımsatan modern mimarisi, sahip olduğu ayrıcalıkları, yaşamınıza katacağı pek çok artısı ve seyrine doyum olmaz ada deniz manzarasıyla

Detaylı

Herkes ona hayranlıkla bakacak Alpiş İnşaat güvencesiyle Bursa da konut sektörünü taçlandıracak, simgeleşecek bir proje Foresta Balat. Yanı başınızda Balat Ormanı, önünüzde panaromik Bursa manzarası, kentin

Detaylı

oturuyorsun haritayı

oturuyorsun haritayı hayat BÖYLE Nerede oturuyorsun dediklerinde haritayı İstanbul çok büyüdü, çok kalabalıklaştı. Şehrin sınırları bir uçta Gebze ye, diğer tarafta Karadeniz e dayandı. Tercihim, sınırlara değil, merkeze yakın

Detaylı

Sizi bu ayrıcalıklı yaşamı bizimle paylaşmaya davet ediyoruz...

Sizi bu ayrıcalıklı yaşamı bizimle paylaşmaya davet ediyoruz... R E S I D E N C E / O R D U Önsöz Portföyünde İstanbul, Antalya, Marmaris gibi Türkiye nin önde gelen şehirlerinde yaratmış olduğumuz bir çok ayrıcalıklı yaşam alanları bulunan bir grup olarak, onlarca

Detaylı

Siska İnşaat Taahhüt Mimarlık ve Mühendislik AŞ Siska Construction Contracting Architecture Engineering Inc.

Siska İnşaat Taahhüt Mimarlık ve Mühendislik AŞ Siska Construction Contracting Architecture Engineering Inc. 1 Siska İnşaat Taahhüt Mimarlık ve Mühendislik AŞ Siska Construction Contracting Architecture Engineering Inc. İ s t a n b u l 2 0 1 3 2 3 4 5 Mimarlık mirasının değerini bilmek Appreciating the architectural

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

Dünyanın merkezindeki şehir. At the cross roads of the World.

Dünyanın merkezindeki şehir. At the cross roads of the World. Dünyanın merkezindeki şehir. At the cross roads of the World. Mükemmelliğin yeni tanımı. A new definition of perfection. İstanbul, Levent ve River Plaza. Merkezi iş alanının kalbinde, araç ve toplu taşıma

Detaylı

1 2 3 Değerli Atraxion Okuyucuları, Dear valuable Atraxion Readers, İlk sayımıza verdiğiniz olumlu tepkilerle yolumuza daha güçlü adımlarla devam edebileceğimizi fark e rdiğiniz için teşekkür ederiz. We

Detaylı

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var...

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... 357 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 52 ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile Vaditepe Gölevleri Bahçeşehir in standatlarını, sizin de yaşam kalitenizi

Detaylı