Hepsi bir arada WA ; Şimdi oluşturduğunuz canlı mesajları daha sonra, bir olay başınıza geldiğinde yada yaşam sonrası ileten sosyal uygulama

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hepsi bir arada WA ; Şimdi oluşturduğunuz canlı mesajları daha sonra, bir olay başınıza geldiğinde yada yaşam sonrası ileten sosyal uygulama"

Transkript

1 Hepsi bir arada WA ; Şimdi oluşturduğunuz canlı mesajları daha sonra, bir olay başınıza geldiğinde yada yaşam sonrası ileten sosyal uygulama WA-app devrim niteliğinde evrensel & sosyal! Neden Indiegogo dayız? Çünkü yayınlanmadan önce Android ve IOS için beta kullanıcılara ihtiyacımız var! Uygulamamızı ilk olarak deneyecek beta kullanıcılarımızdan olmak ister misiniz? Eğer 5$ (Klasik beta kullanıcısı) ya da 11$ (VIP beta kullanıcısı) paketlerimizden birisine katkıda bulunursanız (Ön kayıtlı üyelik ve yeni özellikler için büyük indirim oranı ile),takip eden hafta içinde, beta kullanıcılarımızın arasına dahil olmanız için sizinle iletişime geçilecektir! KLASİK BETA KULLANICISI olmak için (buraya tıklayınız VIP BETA KULLANICISI olmak için (buraya tıklayınız Beta sürümümüzü, uygulama kullanıma hazır hale gelmeden önce son testleri birlikte yapmak ve geliştirmeleri sizinle paylaşmak istiyoruz, gelecekteki kullanıcılarımızla, uygulamamız Apple ve Google store larda Nisan ayı içerisinde yerini almadan önce, sizin değerlendirmeleriniz bizim için oldukça önemli! Eğer en basit haliyle sadece bu fikri sevdiyseniz ve ön kayıt yaptırmak isterseniz, büyük bir indirim alarak şimdi katkıda bulunabilirsiniz Biz geçtiğimiz 14 aydan beri bu büyük proje için 7/24 çalışıyoruz ve inanıyoruz ki artık bütün engelleri ve aksaklıkları ardımızda bıraktık. Yayınlanmadan önce neredeyse hazır olan uygulamamız için bütün marka ve patent başvurularımızı gerçekleştirdik ve artık sizin değerli değerlendirmelerinize ihtiyacımız var, adım adım, özellikten özelliğe,

2 haftadan haftaya, dolayısıyla bütün iyileştirmeleri, halihazırda ihtiyaç olan noktalarda final değişikliklerini yapıp, devrim niteliğinde ve özgün bir konseptte olduğuna inandığımız bu uygulamayı çok çok daha iyi yerlere taşıyıp, yenilikleri ile tüm dünyaya ulaşmak adına. Kampanya esnasında ana hedefimiz, beta kullanıcılara ulaşmak ve daha önce bahsettiğimiz gibi, bizim için hayati önem taşıyan değerlendirmeler sayesinde uygulamayı olabileceği en iyi performansla kullanıcı dostu haline getirmek. Genel olarak iş modelimiz ve bütün özellikleri bir noktada toplayan uygulama konsepti ile büyük bir risk aldığımızın farkındayız fakat bunu yaptığımız için oldukça mutluyuz. Toplulukların bütün özellikleri bir arada sunan bilgisayarları, printerları ve diğer tüm hepsi bir arada özelliğini sunan cihazları kabul etmesinin ve buna adapte olmalarının zaman aldığının bilincindeyiz, sonuç olarak hepsi bir arada uygulamaların geleceği temsil ettiğine fazlasıyla inanıyoruz! Peki neden What s After happening now (yarına ait ne varsa şimdi gerçekleşiyor), kısaca WA-app WA-app fikrinin oluşmasını sağlayan hikaye https://www.youtube.com/watch?v=n0szl1-hqda Çünkü biz inanıyoruz ki, yarına ait ne varsa, şimdi olanlardan etkilenerek gerçekleşiyor! Eğer uygulamalarınızın arasında devamlı geçiş yapmaktan bıktıysanız ya da akıllı telefonlarınızda çok fazla sayıda uygulama olduğuna ve bu uygulamarın kullanıcılar yerine daha çok geliştiriciler için yapıldığına inanıyorsanız, belki de bu projeye yakından bakmak isteyebilirsiniz. Eğer harika anılarınızı geleceğe taşımak istiyorsanız, yine bu projeye çok daha yakından bakmak isteyebilirsiniz.

3 Sonuç olarak, eğer globalleşmeye inanıyorsanız ve dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi biriyle, herhangi bir dilde kolayca chat yapmak istiyorsanız bu projeye hiç olmadığı kadar yakından bakmak isteyebilirsiniz! Onlarca uygulamanızı, diğer hepsinin işlevini hatta çok daha fazlasını yerine getiren Hepsi bir arada uygulaması ile yer değiştirebilir ve akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve hatta bilgisayarlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. WA-app sunduğu imkanlar: Tam zamanında ayrıca ertelenmiş mesajlar gönderin ya da nasıl yayınlayacağınızı organize edin. WA globe (WA-dünya) tuşunu kullanarak, herhangi yabancı dilde bir mesajı anında sohbet ekranınızdan ayrılmadan kendi dilinize çevirin, bu özelliğiyle dünyadaki ilk evrensel uygulama. Sadece ekranınızı sağa yada sola kaydırarak veya dokunarak 6 favori chat ekranınız arasında geçiş yapın. Artık chat ekranlarınız arasında geçiş yapmak için defalarca dokunmak, geri ileri gitmek, arama yapmak yok. Gerçek gizli chat, kriptolu ve şifre korumalı! Tehlikeli durumlarda otomatik silinme özelliği ile! WA-app in basit chat özellikleri Sadece size birşey olması durumunda olay (WA-event) mesajları gönderin, ya da mesajlarınızı yaşamızıdan sonra göndermek üzere programlayın (WA-after), son dilekleriniz veya sosyal vasiyetnameniz (WA-testament), vefatınızın onayından sonra iletilsin! (opsiyonel) Acil durumlarda kendiniz yada sevdiklerinizin güvenliği için, ses, video ve GPS teknolojisi içerikli SOS özelliklerini kullanın. Mükemmel savunma ve hayat kurtarma özelliği (opsiyonel) SIRADIŞI YENİLİKLER Çok daha fazla, harika özellikler: 11 farklı renk seçeneği ve 16 dilde arayüzüyle hazır, daha fazlası yolda. Diğer bütün sosyal uygulamalardan daha fazla gizlilik özelliği.

4 Veri paylaşımı korumalı ve güvenli. Klasik üyelik tamamiyle ücretsiz. Kazandığınız WA-points (puanları) ve WA-credits (kredileri) kullanmak için Akıllı cüzdan. Premium üyelik yıllık sadece 10$. (opsiyonel) En özel konularda güvenilir kişileri kullanma. Wink özelliği ile chat yaparken gönderdiğiniz fotoğraflara otomatik olarak silme. Yakınınızdaki WA-friends (arkadaşlarınızı) bulma. Arkadaşlarınızı ya da ailenizi (VOIP) internet üzerinden sesli arama. Ayrıcalıklı ve orjinal WA emoticons (yüz ifadeleri). Flört özelliği açık kullanıcılarla, flört özelliği ile iletişim kurma (opsiyonel) Rahatsız etmeyen kampanya teklifleri (opsiyonel) Sosyal oyunlara ve hayır aktivitelerine katılım (opsiyonel) Ayrıca keşfedilmeye açık çok daha fazla kullanışlı ve/yada opsiyonel özellikleriyle yepyeni sosyal uygulama! WA-app geçmisinizi, şu anınızı ve diğer bütün harika anılarınızı geleceğe taşıyor. Sizi sanal olarak ölümsüz kılıyor! Note: Diğer yandan, WA-app kendisi için ürettiği yüz ifadelerinden (emoticons) dolayı, bazıların oldukça kaba ve oldukça şiddet içermesinden yada sadece çok popüler olmasından ötürü başlangıçta tam kullanım için WA-app +18 yaş sınırı içermektedir, fakat -18 yaşındaki kullanıcılar hali hazırda bir WA-guardian (vasi) sahibi oldukları süre boyunca tam üye olarak kullanım sağlayabilirler. Sosyal ve global uygulamaya katılın.

5 Hepsi bir arada WA-app yada Yarına ait ne varsa şimdi gerçekleşiyor buraya tıklayınız Hiçbir WA-credits (krediye) ihtiyacı duymaksızın diğer tüm chat uygulamarından çok daha fazla özelliğe sahip WA-app I kullanabilirsiniz fakat WA-app ın ekstra yeniliklerinden/servislerinden yararlanmak için WA-credits (kredilerine) ihtiyacınız vardır. WA-credits (kredilerine) çevirmek üzere WA-points (puanlar) kazanabilir yada direkt olarak WA-credits (krediler) satın alabilirsiniz. Örnek olarak WA-credits (kredilerini) VIP üye olmak için yada yıllık VIP üyeliğinizi yenilemek (yıllık 10$ yada 1000 WA-credits) veya WA-testamen (vasiyetname), gizli sohbet oluşturmak, yüksek boyuttaki dosyaları göndermek, yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve videolarınızı göndermek, genişletilmiş SOS özelliklerinden faydalanmak, WA-social games (sosyal oyunlar) oynamak, eğlence ve hayır işleri, maksimum 50 yıl sonra göndermek üzere, bir olay sonrasında göndermek üzere yada sadece vefatınızdan sonra göndermek üzere veya çok daha fazla yenilik için kullanabilirsiniz. VIP üyeler ekstra özelliklere, ekstra bonus WA-points (puanlara) ve paralı özellikleri kullanırken önemli indirim hakkına sahiptir. WA-app ın geride bıraktığı ve gelecek dönüm noktaları 6 Aralık 2013: Fikir kalkışa hazır bir uçakta doğdu. 11 Mart 2014: Kağıt üzerinde projenin mimarisinin tamamlanışı. 20 Mayıs 2014: Programcıların uygulamayı kodlamaya başlayışı. 6 Haziran 2014: Ekstra melek yatırımı geldi. 24 Haziran 2014: Arayüzler ve hesap yaratmak için ilk beta testler başladı. 11 Ağustos 2014: Ana şirket WA-Media Limited Hong Kong kuruldu. 23 Eylül 2014: Yönetim şirketi WA-Media A.S kuruldu. 15 Şubat 2015: WA-app projesine kendini adamış kişilerden oluşan ekip 14 (ve artıyor) kişiye ulaştı.

6 27 Şubat 2015: Uygulama yayınlanmadan önce kampanya ve final dönüm noktası - WA-app uygulamasının yayını için geri sayım - Gelecekteki kullanıcılar için beta testlerin yapılması - WA-app ın yayınlanacağı tarihe kadar her hafta finalize edilmesi - Beta testlerinden gelecek faydalı yorum ve fikirlerin uygulamaya dahil edilmesi 24 Nisan 2015: Uygulamanın Apple store ve Google play store da yerini alması için öngörülen tarih. BETA TEST SÜRECİ: Burada indiegogo kampanya sayfamızda, haftalık güncellemerili düzenli olarak paylaşıyor olacağız, beta test başlangıcını takip eden ilk haftadan sonra chat özelliği de kullanıma hazır olacaktır. Her Pazartesi ve Salı günü, 9 Mart Pazartesi yada 10 Mart 2015 den itibaren, her hafta kayıtlı beta sürüm kullanıcılarımıza IOS ve Android sürümlerini bizlerle takip eden perşembe gecesine kadar yorumlarını ve fikirlerini paylaşmaları için göndermiş olacağız. Takip eden hafta içerisinde gelecek olan sürümlerdeki muhtemel hatalar giderilmiş ve iyi fikirler dahil edilmiş olarak sonraki sürümlerde uygulamanın hayata geçeceği tarihe kadar beta sürüm kullanıcılarına sunulacaktır. Tabi ki, detaylı bilgiler beta sürüm kullanıcılarıyla paylaşılacaktır, fakat beta sürüm kullanıcıları yeni sürüm yüklemesi yapmadan önce, uygulamayı silmeli ve yeni sürümü sonrasında yüklemelidirler! WA-app in dilinize çevrilmesini istiyor musunuz? Bizimle irtibata geçin, en çok istediğimiz şeylerden birisi sizinle iletişim kurmak ve bir çok dilde kullanıma hazır olan WA-app I sizin dilinizi de mümkün olan en kısa süre içerisinde dahil etmek.

7 $ dan daha fazla bir katılım oranına ulaşılması durumunda, WA-app Windos ve Blackberry işletim sistemlerini planlanandan daha önce geliştirmeye başlayacaktır. ÖNEMLİ NOT: Hiç bir ikramiyenin mali karşılığı yoktur ve ikramiyeler paraya çevirilemez! Ödüller/ ikramiyeler/ harcamalar WA-app in tüm yeniliklerini ve özelliklerini gizlilik içerisinde uygulama hayata geçmeden önce keşfetmeniz içindir. Çünkü siz ön-kayıtlı kullanıcılar çok daha iyi koşullara sahip olacaksınız, katkıda bulunanlara teşekkürler, bu uygulamanın size sunduğu yenilikler ve indirimsiz uygulama içi satın almalar, uygulama storelarda hayata geçmesiyle, en erken Nisan 2015 tir. Indiegogo da eksizsiz, doğru yorum(lar) yapın ve bir defaya mahsus ücretsiz ekstra 200 WA-credits (krediler) kazanın. Sizin yorumlarınız bizim için oldukça önemli; pozitif ve negatif olmasına bakmaksızın lütfen sayfada paylaşın. Yorumlarınızı paylaşırken yapıcı, kibar ve saygılı bir dil kullanmanızı rica ediyoruz. WA-app ı en iyi hepsi bir arada uygulaması yapmaya çalışırken, bize yapacağınız her yardım için teşekkür ederiz, katkıda bulunduktan sonra yapacağınız yorumlar sayesinde WA yeniliklerinde kullanmak üzere ödül olarak bir defaya mahsus ekstra kredi kazanacaksınız. buraya tıklayınız

Toplam perakende 2015: Perakendeciler ve Değişim Çağı

Toplam perakende 2015: Perakendeciler ve Değişim Çağı www.pwc.com.tr/totalretail #toplamperakende2015 Toplam perakende 2015: Perakendeciler ve Değişim Çağı PwC Yıllık Küresel Toplam Perakende Tüketici Araştırması Nisan 2015 Mağaza ve online alışveriş arasındaki

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

2013 Q2. Değerlendirme. ios işletim sisteminin dünden bugüne hikayesi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2012-2013 Q1 karşılaştırması

2013 Q2. Değerlendirme. ios işletim sisteminin dünden bugüne hikayesi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2012-2013 Q1 karşılaştırması 1 İçerik 2013 Q2 mobilike Kurucu Ortaklarından 01 Rakamlarla Mobil Global & Türkiye de mobil rakamlar 02 Örnek çalışma Vaseline 06 Teknoloji 4G 08 Karşılaştırma İki cihaz karşılaştırması - Samsung S4 &

Detaylı

Mobil Reklamın Anatomisi

Mobil Reklamın Anatomisi Q1.2015 Q1.2015 1 Mobil Reklamın Anatomisi İNCELEME Mobil reklamın her pikseli MOBİL VİDEO Mobil video reklamlarının önlenemez yükselişi TEKNOLOJİ Facebook Audience Network ün faydası kime? Q1.2015 2015

Detaylı

Ramazan ayı nedeniyle dergimizi biraz geç yayına veriyoruz. Malumunuzdur ramazanda bir koşuşturma mevcuttu. Fakat ipleri koparmadık.

Ramazan ayı nedeniyle dergimizi biraz geç yayına veriyoruz. Malumunuzdur ramazanda bir koşuşturma mevcuttu. Fakat ipleri koparmadık. Hayat için kısa, bir derginin yeni sayısının gün yüzüne kavuşması için uzun sayılabilecek bir aradan sonra buradayız yine. Ama önemli olan her ay yeni bir sayıyla buluşmaktan çok, anlamlı bir sayıyla karşınıza

Detaylı

NAVTURK CANLI NAVİGASYON UYGULAMASI APPSTORE YORUMLARINA CEVAPLAR

NAVTURK CANLI NAVİGASYON UYGULAMASI APPSTORE YORUMLARINA CEVAPLAR NAVTURK CANLI NAVİGASYON UYGULAMASI APPSTORE YORUMLARINA CEVAPLAR Yazılım geliştirme departmanımız bu sorunla ilgili olarak bilgilendirilmiş ve mevcut güncellemede sorun giderilmiştir. Sorununuz devam

Detaylı

HANDMADE IN ENGLAND S I G N A T U R E T O U C H K U L L A N I M K I L A V U Z U S Ü R Ü M 1.0

HANDMADE IN ENGLAND S I G N A T U R E T O U C H K U L L A N I M K I L A V U Z U S Ü R Ü M 1.0 HANDMADE IN ENGLAND S I G N A T U R E T O U C H K U L L A N I M K I L A V U Z U S Ü R Ü M 1.0 İçindekiler İçindekiler Giriş 5 Signature Touch telefonunuz 5 Yardım ve destek 5 Güvenlik 6 Güvenlik 6 Telefonunuz

Detaylı

Başarının sırrı inovasyon

Başarının sırrı inovasyon BAŞLARKEN Başarının sırrı inovasyon Dergimizin yeni sayısında tekrar birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. Önceki sayılarımızda bizleri dikkate alarak yatırım yapan girişimci okurlarımızın şimdi

Detaylı

Mobil Dünya Kongresi nde 5G nin tohumları atıldı

Mobil Dünya Kongresi nde 5G nin tohumları atıldı ÖZEL EKİ Mobil Dünya Kongresi nde 5G nin tohumları atıldı Dünyanın en önemli mobil teknolojiler zirvesi olarak kabul edilen ve GSMA tarafından düzenlenen Mobil Dünya Kongresi-Mobile World Congress (MWC),

Detaylı

Markaların tatlı belası CTR. onlar mı? RTB ile reklamı satıyoruz, satıyoruz,sattık...

Markaların tatlı belası CTR. onlar mı? RTB ile reklamı satıyoruz, satıyoruz,sattık... 6 Akıllı cihazların hayatımızdaki etkisi artıyor! 8 11 Markaların tatlı belası CTR Mobilin yılı 2013 12 Mobil rakamlar 14 Biz mi daha akıllı onlar mı? 18 İşletim sistemleri rekabeti 20 Mobil Videolar yükselişe

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Klüp Pengueni bu kadar popüler olduğu için, Walt Disney Şirketi Klüp Penguenine sahip şirketi 350 milyon dolar karşılığında satın aldı.

Klüp Pengueni bu kadar popüler olduğu için, Walt Disney Şirketi Klüp Penguenine sahip şirketi 350 milyon dolar karşılığında satın aldı. Bölüm 1 Oyuna Giriş Bu bölümü lütfen seçtiğniz oyuna giriş için kullanınız 1.1 Oyunun Adı Klüp Pengueni (Club Penguen) 1.2 Oyunun yapımcıları ve yaratıcıları Başka hangi oyunları yaptılar Diğer önemli

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER Bekleyen üyeleriyle telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir (yüz yüze görüşmeler için de düzenlenebilir). ÖNEMLİ! Bu çalışmaya

Detaylı

Online alışveriş yapanların gizemi Çok kanallı perakendecilikte 10 mit

Online alışveriş yapanların gizemi Çok kanallı perakendecilikte 10 mit Online alışveriş yapanların gizemi Çok kanallı perakendecilikte 10 mit PwC Küresel Çok Kanallı Perakendecilik Anketi ve Türkiye Sonuçları 2013 www.pwc.com.tr II İçindekiler I. Yönetici Özeti 2 Günümüzde

Detaylı

ELDER- Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği İletişim Çalışma Grubu Dergisi 3 Aylık Süreli Yayın

ELDER- Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği İletişim Çalışma Grubu Dergisi 3 Aylık Süreli Yayın ELDER- Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği İletişim Çalışma Grubu Dergisi 3 Aylık Süreli Yayın YIL:1 SAYI:1 HAZİRAN 2015 Elektrik sadece elektrik degildir. Taner YILDIZ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı

Detaylı

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V.DİJİTALÖYKÜANLATıM ı DİJİTAL ÖYKÜ ANLATıMı,BİRKıSA ÖYKÜ ANLATMAK İÇİN, ANLATıYı RESİMSESVE VİDEO İÇEREN DİJİTAL İÇERİK İLE BİRLEŞTİRMEKTİR. DİJİTAL ÖYKÜNÜN İÇİNE KONULACAKÖĞELER,HEMENHEMENSıNıRSıZOLUP,ÖYKÜANLATıCıSıNA,YARATıCıBİR

Detaylı

Odile Quintin Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Genel Müdürü

Odile Quintin Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Genel Müdürü cover Doksanların ortasından beri, Comenius programı Avrupa ișbirliğine kapılarını açmaları için okullara yardım etmektedir. Çeșitli așamalarında yüz binlerce öğrenciye, eğitim görevlisine ve diğer okul

Detaylı

Baştan Sona etwinning Yolculuğu

Baştan Sona etwinning Yolculuğu BAŞTAN SONA ETWINNING YOLCULUĞU Binlerce millik bir yolculuk, tek bir adımla başlar Laozi, Çinli filozof Baştan Sona etwinning Yolculuğu passenger carrier boarding pass seat date DESTINATION FLIGHT YAYINLAYAN

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010 İşinizi Geliştirmek Bağlantıları yaratmanın anahtarı Yol göstermek Başarılı ürün sunumları için yeni satış

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

İnternet ten Öğrenci Bulma Rehberi

İnternet ten Öğrenci Bulma Rehberi İnternet ten Öğrenci Bulma Rehberi 2. Sürüm DersVerilir.net www.dersverilir.net İnternet ten Öğrenci Bulma Rehberi, 2. Sürüm DersVerilir.net 2007 Bu eserin tüm hakları DersVerilir.net e aittir. Kapak resminin

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

KASKO 2014 te fiyat rekabeti kasko sigortalarında primleri düşürmüştü. Fiyat rekabeti hala devam etse de bu yıl artan kurlar primleri yükseltecek.

KASKO 2014 te fiyat rekabeti kasko sigortalarında primleri düşürmüştü. Fiyat rekabeti hala devam etse de bu yıl artan kurlar primleri yükseltecek. NİSAN 2015 SAYI: 48 Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken: Sigorta satın alırken sadece fiyata değil, poliçenin ihtiyacı tam olarak karşılayıp karşılamadığına da bakmalı... İHTİYACINIZA GÖRE KASKO 2014

Detaylı

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi ZINDE YA AM EV GÜ Başlangıç rehberi Ömür boyu sürecek bir serüven Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz için tebrikler! Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz.

Detaylı

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr 12. HAFTA TBT182 Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK ekmelsulak@karabuk.edu.tr Karabük Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2 İçindekiler 12.1 Forumlar... 3 12.1.1. Tanım... 3 12.1.2. Üyelik

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653 Kullanım kılavuzu Xperia Z3 D6603/D6653 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı

ÇOCUKLARIMIZ NASIL DAHA GÜVENLE MOBİL SÖRF YAPABİLİRLER?

ÇOCUKLARIMIZ NASIL DAHA GÜVENLE MOBİL SÖRF YAPABİLİRLER? Aileler için medya rehberi Bir SCHAU HIN! hizmeti Daha fazla bilgi ve sizin ve çocuklarınızın televizyon, oyunlar, internet, sosyal ağlar ve mobil cihazların kullanımında nasıl formda olacağınıza yönelik

Detaylı