Değişimin başladığı yer. The place where change starts

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Değişimin başladığı yer. The place where change starts"

Transkript

1

2 Değişimin başladığı yer The place where change starts

3 1915 New York City New Polo Bedding Factory Birileri gelir, dünyayı değiştirir... Birileri bazen bir düşünceyle gelir, değiştirir dünyayı... Bazen bir cümleyle, bazen bir fikirle ya da bir kağıtla bir kalemle... Bir bakışla, bir duruşla... Gün gelir bir inançla, bir inatla, bir icatla değişir dünya. Her defasında bildiklerinin yeteceğini sanır insan her şeye ama birileri gelir ve bildiklerimizi unutturur bize... Birileri gelir... Someone comes along and changes the world One comes with an idea, and the world it changes Sometimes with a phrase, sometimes an idea or with paper and pen... Alook, a stance... The day comes, with a belief, persistance, an innovation, the world changes... Each time we think our knowledge would suffice, Yet comes someone to make us forget all we knew Someone comes along...

4 Good Mornings & Spring Medic Viscogel Silk Visco Yataklar hakkında

5 Linen Recharge Latex Horse Good Nights size söyleyeceğimiz o kadar çok şey var ki...

6

7 Sizin için özel olarak ürettiğimiz yataklar. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için gereken herşey... İyi bir uyku için, iyi bir yatak seçimi çok önemlidir. Uyku sırasında vücut kendini yenileyerek güne daha zinde başlamanızı sağlar. Derin, kesintisiz ve sağlıklı bir uyku vücudun enerjisini artırmaya yardımcı olur. Bunların hepsi iyi bir yatakta, iyi bir uyku ile mümkün olur.

8

9 Yaşamın bel kemiği omurga yı korumak. Yaşamın her alanında omurganıza binen yük miktarı değişkendir. Günlük yaşamda rahat ve yorulmadan hareket etmek için güzel ve derin bir uyku gerekmektedir. Ortopedik yataklarımız

10 POLO Spring semi ortopedik yatak Polo medic spring modelimizde kullanılan yüksek yoğunluklu PU foam katmanı sayesinde ekstra rahatlık sert bir yüzeyde sağlanmıştır böylece her kiloda eşit dağılan basınç rahat uykunun yolunu açmıştır. Bu farklı özelliği ekstra dolgulu yüksek gramaj kapitoneli örme kumaşı ile desteklenmiştir.

11 POLO Spring Yüksek gramaj örme kumaş Basınca karşı dirençli multi herkül yay Ekstra rahatlık için yüksek gramaj elyaf Çift taraflı kullanımı destekleyen yüksek yoğunluklu üst - alt 2x3 cm sünger Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1400 gr. thermebond alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 24 cm dir.

12 POLO Medic full ortopedik yatak Polo medic modelinde kullanılan yay teknolojisi sayesinde vücudunuzun yatağa uyguladığı basınç m² de, yatağın yüzeyine eşit bir şekilde dağılarak rahat bir uyku sağlanır. Yüksek yoğunluklu alt üst süngeri sayesinde gece uyku esnasındaki dönüşleri azaltarak bel ağrısının giderilmesine yardımcı olur.

13 POLO Medic Yüksek gramaj terletmez coolmax örme kumaş Basınca karşı dirençli 5 zone herkül spring yay Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Çift taraflı kullanımı destekleyen 3D CNC patentli kesim yüksek yoğunluklu üst - alt 2x3 cm sünger Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1400 gr. thermebond alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 26 cm dir.

14 POLO Silk (ipek) Pad full ortopedik pedli yatak Polo silk pad yataklarımızda kullanılan ipek kumaş sayesinde eşsiz bir uyku deneyimi sizleri bekliyor. Sertliği ve yumuşaklığı bir arada bulabileceğiniz çift taraflı kullanımı ile her uyku konforuna uygun olarak tasarlanmıştır. Üst tarafında bulunan ped katmanında 5 cm soft kuş tüyü sünger kullanılmıştır. Bu sayede yatak hem yumuşak hem sert bir yüzeye sahip olmuştur.

15 POLO Silk (ipek) Pad Yüksek gramaj terletmez ipek örme kumaş Basınca karşı dirençli 5 zone herkül spring yay Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Katmanları destekleyen yüksek yoğunluklu üst - alt 2x3 cm sünger Çift taraflı kullanımı destekleyen 5 cm kuş tüyü sünger Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1500 gr. soft alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 28 cm dir.

16

17 Visco malzememiz HOT MOLD kalıplama ile son sistem makinalarımızda kendi fabrikamızda üretilmektedir. Viscoelastic malzemeye açık hücre üretim teknolojisi uygulanmış ve ürünün nefes alması sağlanmıştır. VISCOELASTIC malzeme dünyada ilk kez Nasa (Amerikan Uzay Araştırma Kurumu) tarafından astronotların kullanımı için geliştirilmiştir. Bu teknoloji sayesinde vücut ısısına ve basıncına duyarlı hale gelen Viscoelastic malzeme, yatak ve medikal ürünlerde kullanılmaya başlanmıştır. Visco yataklarımız

18 POLO Viscogel full ortopedik yaylı visco yatak Polo viscogel modelimiz yatak teknolojisinin geldiği en son noktadır. İçerisinde kullanmış olduğumuz visco memory foam gel (viscojel) sayesinde her mevsim terlemeden rahat bir uyku ortamı yaratılmıştır. İçerisinde bulunan viscogel visco vücut ısınıza göre hareket ederek vücut boşluklarını doldurur ve bu sayede yataktan kaynaklı bel ve sırt ağrıları ortadan kalkar.

19 POLO Viscogel Yüksek gramaj terletmez coolmax örme kumaş Basınca karşı dirençli 7 zone herkül yay Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Her mevsim ideal vücut ısısını koruyan 7 cm 80 dens viscogel visco katman Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1500 gr. soft alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 28 cm dir. VISCOGEL

20 POLO Visco full ortopedik visco yatak Polo visco yataklarda kullanılan visco malzemesi HOT MOLD kalıplama yöntemi ile hava geçirgenliği en üst seviyede tutularak üretilmiştir. Üst katman visco malzemesi 7 cm 80 dens açık hücre olan yatağımızın alt katmanında da kullanılan 15 cm HR PU Latex, CNC 3D kesimli süngeri ile yatak konforu en üst seviyeye çıkarılmıştır. Dış kılıfın fermuarlı çıkarılıp yıkanabilir olması yatağınızın her zaman hijyenik kalmasını sağlar.

21 POLO Visco Yüksek gramaj terletmez coolmax örme kumaş Açık hücre terletmez ideal vücut ısısını koruyan 7 cm 80 dens visco katman 15 cm HR PU Latex, CNC 3D kesim sünger Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Çıkartılıp yıkanabilir fermuarlı dış kılıf Airfield hava alan patentli özel tasarımı sayesinde vücudun her noktasının hava almasını sağlar, yataktan kaynaklı terlemeyi önler Balance harmony negatif iyon teknolojisi sayesinde her uykudan sonra vücudunuz yenilenir Yatak yüksekliği 23 cm dir.

22 POLO Recharge (enerji) ortopedik paket yaylı visco yatak Polo recharge yatakların yüzeyinde kullanılan aloevera bitki özlü doğal kumaşı sayesinde her uykudan yenilenmiş ve enerji dolu uyanırsınız. İçerisinde kullanılan paket yay teknolojisi ve visco katmanı ile yumuşak uyku sevenler için ideal bir yataktır. Yan duvarında kullanılan tay tüyü kumaşı ile hem estetiklik sağlanmış hem de paket yayın daha rahat çalışması sağlanmıştır.

23 POLO Recharge (enerji) Yüksek gramaj terletmez, vücudu yenileyen ve enerji veren aloevera bitki özlü örme kumaş Açık hücre terletmez ideal vücut ısısını koruyan 5 cm 60 dens visco katman 7 zone full max paket spring yay Çift taraflı kullanımı destekleyen yüksek yoğunluklu 2x3 cm sünger Tay tüyü yan duvar kumaşı Yüksek yoğunluklu havuz çerçeve süngeri Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Yatak yüksekliği 27 cm dir.

24

25 Yaylı yataklar ile kilo farkı gözetmeksizin, uzun yıllar en iyi desteği alarak, en rahat geceler sizleri bekliyor. İnsan vücudu uyku sırasında, ayaktayken durduğu S pozisyonunu koruduğu sürece daha rahat edecektir. Yaylı yataklar vücudun ihtiyacı olduğu desteği en iyi şekilde sağlar. Aynı zamanda doğru teknikler ile kullanıldığında yatağın esnemesi ile uyku sırasındaki hareketlere en iyi şekilde uyumunu kolaylaştırır. Ergonomik yataklarımız

26 POLO Silk (ipek) ortopedik yaylı, pamuklu yatak Polo silk modelinin üst yüzeyinde yüksek yoğunluklu %100 organik pamuk kullanılarak soft bir uyku alanı sağlanmıştır. İpek kumaşın ve organik pamuğun birleşmesi ile uyku kalitesinin en üst seviyeye taşınması amaçlanmıştır. Pamuk yüzeyin altında kullanılan kuş tüyü sünger sayesinde vücudun uyku esnasındaki dönüşleri azaltılarak kaliteli bir uyku çekilmesi sağlanmıştır.

27 POLO Silk (ipek) Yüksek gramaj terletmez ipek örme kumaş %100 organik pamuk iç yüzey Basınca karşı dirençli 5 zone herkül spring yay İdeal uyku konforu için kuş tüyü sünger Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1500 gr. soft alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 28 cm dir.

28 POLO Linen (keten) ortopedik paket yaylı yatak Polo linen yataklarımızda 7 zone paket yay teknolojisi kullanılarak her kiloya uygun bir yatak tasarlanmıştır. Yatak yüzeyinde kullanılan yüksek gramaj keten örme kumaşı ile sağlıklı ve rahat bir yüzey sağlanmıştır. Keten kumaşın özelliği olan sık lif yapısı yatağın kullanım ömrünü uzatarak her zaman aynı yeni gibi kalmasını sağlamaktadır.

29 POLO Linen (keten) Yüksek gramaj terletmez keten örme kumaş Basınca karşı dirençli 7 zone multi paket spring yay Rahat uyku yüzeyi için yüksek yoğunluklu üst ve alt sünger Çift taraflı kullanımı destekleyen yüksek yoğunluklu üst - alt 2x4 cm sünger Yüksek yoğunluklu havuz çerçeve süngeri Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 26 cm dir.

30

31 Özel gözenekli yapısı, hava akımını sağlayarak yatağınızın ömrünü uzatır. Dünyadaki birçok araştırma merkezince, uyku kalitesini yükselttiği saptanan Lateks, kauçuk ağacı sütünün işlenmesiyle oluşur. Lateksi diğer yataklardan ayıran en önemli unsur, vücudunuzu her noktadan desteklemesi ve vücut boşluklarını doldurarak anatomik yapınızın ayaktayken bulunduğu formu yatarken de sağlamasıdır. Latex yataklarımız

32 POLO Latex yaylı latex yatak Polo latex yataklarımız soft ve daha yüksek yatak sevenlerin tercihidir. İç kısımda kullanılan latex katmanı ile hava, ısı ve nem hareketi sağlayarak uygun uyku iklimini oluşturur. Latex in üstün konforunu ideal yay kombinasyonu ile sunan bir yapıya sahiptir. Yatağın yüzeyinde kullanılan doğal bambu lifli kumaşı ile organik bir yapı sağlanmıştır. Latex ile birlikte kullanılan yay sayesinde ayaktayken durulan ideal S pozisyonunu yatarkende korunur.

33 POLO Latex Yüksek gramaj terletmez bambu örme kumaş Kauçuk ağacının öz sütünden elde edilen doğal latex katmanı Basınca karşı dirençli multi paket spring yay Rahat uyku yüzeyi için yüksek yoğunluklu üst - alt sünger Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 28 cm dir.

34

35 İyi yaşamanın, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, her şeyden önce iyi bir uykudan geçiyor. Hiç kimse hiçbir eşyasını (araba, bilgisayar, çalışma masası vb. ) günde 8 saat süreyle kullanmamaktadır. Yatak bir promosyon ürünü değil, yaşamınızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür En özel seri EXCLUSIVE yataklarımızda uykunun bilinmeyen dünyasına sizleri davet ediyoruz... Özel yataklarımız

36 POLO Horse organik at saçı yaylı yatak Polo horse üst yüzeyindeki özel linen kumaşı, hemen altındaki doğal keten lif karışımlı vatkası ve gerçek at saçı katmanı ile hava sirkülasyonunu maksimuma çıkararak, vücudunuzda nem birikmesini önler ve kesintisiz uykunun konforunu yaşatır. At saçı doğal bir malzeme olduğu için nemin dağıtılmasını sağlayan en iyi malzemedir. Asil, kaliteli, konforlu ve mükemmel uyku için en ideal yataktır.

37 POLO Horse Yüksek gramaj terletmez linen örme kumaş %100 organik at saçı kılı katmanı Basınca karşı dirençli multi spring herkül yay Rahat uyku yüzeyi için yüksek yoğunluklu üst - alt sünger Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1500 gr. thermebond alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 28 cm dir.

38 POLO Linen Moon yuvarlak yaylı visco yatak Polo linen moon yataklar alışılagelmiş yatakların dışında bir yatak çeşididir. Köşesiz tasarımı ile daha fazla özgürlük siz uyku severleri bekliyor. Üst yüzeyinde kullanılan atlamalı kapitone deseni ve eşsiz linen keten kumaşı sayesinde uyku konforu en üst seviyeye taşınmıştır.

39 POLO Linen Moon Yüksek gramaj terletmez linen örme kumaş Basınca karşı dirençli multi spring herkül yay Üst düzey kullanımı destekleyen 5 cm kuş tüyü üst sünger veya 5 cm 70 densite visco katman Rahat uyku yüzeyi için yüksek yoğunluklu üst - alt sünger Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1500 gr. thermebond alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 28 cm dir.

40

41 En değerliği varlığınıza sizin gözünüzden sizin gibi değer veriyoruz. Yeni doğan ve ileri yaşlar için omurga gelişimi çok önemlidir. İdeal yatak seçimi onun rahatlığı, uyku kalitesi ve mutluluğu için çok önemlidir. Mükemmel gece uykusu bebeğinizin oyunda öğrendiği bilgileri pekiştirmesini ve beyindeki nöronlar arasında yeni bağlar kurmasını sağlar. Yataklarımız kesintisiz REM uykusunu almasını destekleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bebek yataklarımız

42 POLO Baby ortopedik bebek yatağı Polo baby yatak da çocuklarınız melekler gibi uyuyarak hem size hemde kendilerine mutluluk verir. Onun huzur içinde sağlıklı bir şekilde uyuyabilmesi için sadece ona özel üretilmiş bir yatağa ihtiyacı vardır. Elyaf ve yumuşak süngerden oluşan yatağımız omurga gelişimini destekleyici yapıya sahiptir. Meleğiniz melekler gibi uyusun diye...

43 POLO Baby Yüksek gramaj terletmez coolmax örme kumaş Basınca karşı dirençli multi bonel yay Üst düzey kullanımı destekleyen 2 cm kuş tüyü üst sünger Rahat uyku yüzeyi için yüksek yoğunluklu üst ve alt sünger Ekstra rahatlık için yüksek gramaj anti alerjik elyaf Yatağın kenarının ilk günkü gibi kalmasını sağlayan yüksek yoğunluklu kenar ve iç destek çerçeve süngerleri 1000 gr. thermebond alt - üst keçe Kenar fitil desteği çift dikiş alt-üst Yatak yüksekliği 17 cm dir.

44

45 Doğru yastığı seçmek için VISCO PILLOW uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Visco yastıklarımız HOT MOLD kalıplama ile son sistem makinalarımızda full otomasyon olarak kendi fabrikamızda üretilmektedir. VISCO yastıklarımız her uyku pozisyonuna ve alışkanlığına bağlı olarak sizlere %100 ortopedik destek sağlar. Vücut ağırlığına ve ısısına göre hareket ederek en uygun desteği sağlamış olur. Visco yastıklarımız

46 BU YASTIKLARDA TERLEMEZSİNİZ... VISCOGEL Yastıklar, şekli, özel terletmez jel formülü ve özel dolgusuyla nefes alabilir iç yapısı ile gece boyunca ısı dengesinin korunmasını sağlar bu şekilde rahat ve kaliteli bir uyku çekersiniz...

47 İçindeki MICRO SUPPORT GEL moleküllerinin yapısı sayesinde her zaman ferah uykular sizleri bekliyor, TEKNOLOJİNİN EN SON NOKTASI FERAHLIK İÇİN BU YASTIKLARDA BİRLEŞTİ Bu ürünün dolgusunda kullanılmak üzere ince ve esnek doğal doğal COOLMAXX katkılı kumaş seçilmiştir. Ayarlanabilir Destek; Bu ürünün tasarımı minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak üretilmiştir.

48

49 ANADOLU MEDIC ANADOLU MEDIC VPA1-50x70x12 cm VP02-60x41x10 cm VPA2-70x32x12 cm ORGANİK MEDIC HORLAMA BACAK VP03-60x41x11 cm VP04-55x31x11 cm VP05-51x42x11 cm VPH1-51x10x10 cm VPY1-51x20x20 cm MEDIC JEL MEDIC JEL REFLÜ VPJ1-59x39x16 cm VPJ2-60x39x10 cm SEYAHAT VPR1-52x42x14 cm OTURMA SİMİDİ / POLİ + VISCO VPS1-56x10x10 cm BEL YASTIĞI / POLİ + VISCO VPS2-44x43x8 cm VPB1-34x35x12 cm MEDİKAL UYKU KEYFİ

50 Size sadece iyi bir yatak değil, iyi bir hayat öneriyoruz.

51 Gücünü müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetinden alan çevre dostu POLO YATAK... Yaşanabilir bir gelecek için, mükemmellik kültürünü yaşam biçimi haline getirdik... Doğaya ve insana saygılı bir şirket yarattık... The design of products with design patent in America and other countries are protected.

52

LEEEP E ASY 2016 Yatak Koleksiyonu

LEEEP E ASY 2016 Yatak Koleksiyonu LEEEPEASY 2016 Yatak Koleksiyonu Diamond Europed Pedli ve dolgun görünümüyle eşsiz konfor sunar. Üst yüzey içerisinde bulunan ekstra sünger katman uyku pedi ile vücudun ergonomik yapısını korur. Ultra

Detaylı

Setler. www.oztaskin.com.tr

Setler. www.oztaskin.com.tr Setler 4 Asos Set 5 6 Royal Silver Set 7 8 Royal Bamboo Set 9 10 Visco Royal Set 11 12 Cashmere Set 13 14 Cool Set 15 16 Capri Soft Set 17 18 Leon Set 19 20 Smartwool Set 21 Nilüfer King Baza 22 Yataklar

Detaylı

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR;

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; KOD / BOYUT CP 001 60X40X16 NASA tarafından üretilen memory foam (hafızalı sünger) adı verilen viscoelastik malzemeden yapılmıştır.memory Foam yastığının en önemli

Detaylı

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK...

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammade seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile üretici firmalarımızı

Detaylı

Atom Star Yatak Organic Mattress Ürün Kodu: 423

Atom Star Yatak Organic Mattress Ürün Kodu: 423 Atom Star Yatak Organic Mattress Ürün Kodu: 423 * Atom Star yatak ile unutulmaz bir uyku... * Uzun yıllar mukavemeti bozulmayan hasır yay kullanılmıştır. * Yüzeysel Doğal Pamuk işlemeli kumaş... * Terlemeyi

Detaylı

Elit & Platin Baza MDF

Elit & Platin Baza MDF Elit & Platin Baza MDF 90x190 569 90x200 587 100x200 620 120x200 690 140x190 Ç.P 1.052 140x200 Ç.P 1.070 150x200 Ç.P 1.087 160x200 Ç.P 1.104 180x200 Ç.P 1.173 200x200 Ç.P 1.242 Fiyatlara yatak ve başlık

Detaylı

elegance elagance başlık / damask yatak / mina kanyon baza

elegance elagance başlık / damask yatak / mina kanyon baza elegance elagance başlık / damask yatak / mina kanyon baza Elegance yatak seti, modern mekânlar için özenle ve titizlikle sizlerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmış özel bir üründür. Elegance yatak seti,

Detaylı

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK...

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammade seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile üretici firmalarımızı

Detaylı

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri İşbir Yatak, yaptığı AR-GE çalışmaları sonrasında sektörde bir devrim niteliğinde olan viskoelastik malzemeyi üretti.

Detaylı

Yatak Alırken. Lateks (Kauçuk) Yatak nedir? İyi Bir Uyku için. Visco Yatak nedir?

Yatak Alırken. Lateks (Kauçuk) Yatak nedir? İyi Bir Uyku için. Visco Yatak nedir? SÜNSA Yatak Müşteri taleplerine uygun, zengin ürün çeşitleriyle, 1979 yılından bugüne sektöründeki konumunu, güvenilirlik zemininde güçlendiren SÜN-SA Yatak, ev dekorasyonu alanında hizmet kalitesinden

Detaylı

2015 Mattresses Collection

2015 Mattresses Collection 3 güzel bir geleceğe uyanmak için! Uyku, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmezdir. Kendinize en uygun yatağı almanız, yaşam kaliteniz ve sağlığınız için yapacağınız en iyi yatırımdır, özellikle

Detaylı

CLASSIC FOUR SEASONS

CLASSIC FOUR SEASONS İÇİNDEKİLER / INDEX KAZ TÜYÜ YASTIKLAR 3-7 KAZ TÜYÜ YORGANLAR 8-11 ÖZEL SERİ DOĞAL ÜRÜNLER 12-15 ELYAF YASTIKLAR 16-18 ELYAF YORGANLAR 19-21 ERGONOMİK YASTIKLAR 22 ALEZLER & UYKU PEDLERİ 23 KAZ TÜYÜ YASTIKLAR

Detaylı

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU HAVLU GRUBU LİNEN GRUBU YASTIK GRUBU RESTAURANT SPA GRUBU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER OTEL YATAKLARI DİGER ÜRÜNLER OTEL HAVLULARI %100 Pamuk. %100 Hidrofil,özelliği kazandırılmıştır.

Detaylı

Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z...

Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z... ürün kataloğu 14 Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z... D nlenm ş ve güzel b r uyku ç n en öneml şey, tab k yatağınızdır. B sco Yatak, s ze uygun konforda farklı

Detaylı

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar index Yatak Setleri SET 1 04-05 Altea Baza - Altea Başlık - Beria Yatak SET 2 06-07 Sonato Baza - Sonato Başlık - Montana Yatak SET 3 08-09 Omega

Detaylı

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor.

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor. Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1992 den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz 2005 yılında oluşturduğu

Detaylı

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye, yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise yuvamız. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından evimizde aradığımız ise

Detaylı

SCHLAF SHÖN. Neden KUNST Bedding i tercih etmelisiniz?

SCHLAF SHÖN. Neden KUNST Bedding i tercih etmelisiniz? Neden KUNST Bedding i tercih etmelisiniz? Çünkü ortalama ömrümüzün üçte birini uyuyarak geçirdiğimizi düşünürsek, uykunun hayatımızda ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Uyku, pasif bir dinlenme

Detaylı

Evlerde huzurun Abc si...

Evlerde huzurun Abc si... Evlerde huzurun Abc si... Her sabah, yeni bir güzelliğe uyanmaktır. Abc sleep concept, tüm yatak üretiminde, Kanserojen içermeyen, D2 Normuna sahip Hot Melt (Su bazlı yapıştırıcı) kullanmaktadır. Hot Melt

Detaylı

Elit Uyku Zamanı E L İ T YA T A K

Elit Uyku Zamanı E L İ T YA T A K Elit Uyku Zamanı ELİTYATAK, sağlıklı ve elit bir uyku için sürekli kendisini yenileyen teknolojisiyle en mükemmeli sizler için üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için uzman bir kadro ile çalışan

Detaylı

Mükemmel form, kusursuz konfor!

Mükemmel form, kusursuz konfor! Mükemmel form, kusursuz konfor! Urün yelpazemizde yer alan ve en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan FlexiForm, 14 ile 60 dansite (yoğunluk- kg/m3) arasında üretilebilen konvansiyonel sünger çeşitlerini

Detaylı

Evlerde huzurun Abc si...

Evlerde huzurun Abc si... Evlerde huzurun Abc si... Her sabah, yeni bir güzelliğe uyanmaktır. Abc sleep concept, tüm yatak üretiminde, Kanserojen içermeyen, D2 Normuna sahip Hot Melt (Su bazlı yapıştırıcı) kullanmaktadır. Hot Melt

Detaylı

Decubitus Prophylaxis Üstün Tedavi

Decubitus Prophylaxis Üstün Tedavi Decubitus Prophylaxis Üstün Tedavi Decubitus Prophylaxis Üstün Tedavi TEMPUR-MED Ürününün Sağladıkları Optimum basınç azaltımı Yüksek konfor Yüksek hijyen Kullanım kolaylığı Geniş uygulama alanı Minimum

Detaylı

HAYATINIZIN VAZGEÇİLMEZİ Uykunuzun olmazsa olmazı yastıklar da Viscotex sayesinde en ideal yapıya kavuştu. Bir yastığın ulaşabileceği en yüksek konforun yanında, deforme olmayan, ısıya ve neme karşı dengeleyici,

Detaylı

Sleep well. Move better.

Sleep well. Move better. Sleep well. Move better. Sleep well. Slow Motion Yatakları Günlük hayatımız giderek yoğunlaşmakta, sorumluluklarımız artmakta, çalışma saatlerimiz eskisine oranla daha uzun olup, buna karşın daha az uyumaktayız.

Detaylı

HAKKIMIZDA Bedpark ta biz...

HAKKIMIZDA Bedpark ta biz... www.bedpark.com.tr HAKKIMIZDA Bedpark ta biz... Uykuyu da yatakları da çok seviyoruz. Dolayısıyla işimizi aşkla yapıyoruz. İnsanların konforlu yataklarda rahatça uyuyup mutlu uyandığı güzel bir gelecek

Detaylı

CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN

CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN DAHA SAĞLIKLI UYKU İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER. CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN Günlük uyku düzenimiz, verimli

Detaylı

Sağlıklı uyu, mutlu yaşa...

Sağlıklı uyu, mutlu yaşa... Sağlıklı uyu, mutlu yaşa... İndex Venüs Set SETLER 06-09 YATAKLAR Safran 81-82 King Set 10-13 Venedik 83-84 Oregon Set 14-17 Viscolex 85-86 Prestige Set 18-21 Visco Medical 87-88 Nevada Set 22-25 Visco

Detaylı

Otel Ürünleri Kataloğu

Otel Ürünleri Kataloğu Otel Ürünleri Kataloğu Yay Sistemleri Dünyada en çok kullanılan klasik Bonnell yay sistemi. Talep edildiği takdirde yatak kumaşı veya tüm yatak katmanlarında alev geciktirici özellikte hammaddeler kullanılır.

Detaylı

YATAŞ LA 40 YIL. 40 yıl önce

YATAŞ LA 40 YIL. 40 yıl önce 1 YATAŞ LA 40 YIL 40 yıl önce herkes iyi bir uykuyu hak ediyor diyerek yola çıktık. Sağlıklı ve kaliteli bir uykunun ayrıcalık değil herkesin hakkı olduğuna inandık. 40 yıl boyunca emekle, özenle ve disiplinle

Detaylı

Caffè Crema kapsülleri şimdi çok avantajlı 12 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda

Caffè Crema kapsülleri şimdi çok avantajlı 12 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Caffè Crema kapsülleri şimdi çok avantajlı 12 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: İç Dengenizi Yoga ile Keşfedin. 4 Kutu Kapsül Kahve 39,80

Detaylı

Grandë Taşıma ML1005 ML1005-01 ML1005-06

Grandë Taşıma ML1005 ML1005-01 ML1005-06 Grandë Taşıma ML1005 Lüx ve Zerafet 0-13 kg arası kullanım Özel Alüminyum tutma kolu Anne kucağı formu Açılır - Kapanır güneşlik Darbe emici gövde 3 noktalı özel emniyet kemeri Darbe emici emniyet kemer

Detaylı

tatlı bir rüya... new collection

tatlı bir rüya... new collection tatlı bir rüya... new collection BEL VE SIRT AĞRILARINDAN NASIL KURTULABİLİRSİNİZ? * Bel ve sırt ağrılarınızdan kurtulmak için düzenli olarak spor yapınız. * Aldığınız her kilo omurganızda ağırlık yapacaktır.

Detaylı

Elit Uyku Zamanı E L İ T V I S C O

Elit Uyku Zamanı E L İ T V I S C O Elit Uyku Zamanı ELİTVISCO, sağlıklı ve elit bir uyku için sürekli kendisini yenileyen teknolojisiyle en mükemmeli sizler için üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için uzman bir kadro ile çalışan

Detaylı

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor.

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor. Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1992 den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz 2005 yılında oluşturduğu

Detaylı

www.valerimobilya.com ROSE Yatak Odası 2 2 Kapaklı Sürgülü Dolap 2165 2490 655 2 Kapaklı XL Sürgülü Dolap 2165 2640 655 Karyola 1341 1930 2045 Tuvalet Masası 1542 1270 462 Komodin 430 634 468 Puf 420 370

Detaylı

Ocak 2017 Perakende Fiyat Listesi

Ocak 2017 Perakende Fiyat Listesi Ocak 2017 Perakende Fiyat Listesi AKÇABURGAZ MAHALLESİ AHMET YESEVİ CAD. (4.CAD) NO: 5 ESENYURT İSTANBUL T: 0212 886 90 90 www.altinyatak.com.tr Fiyatlara KDV dahildir. Taksitler ve toplam tutarlar arasında

Detaylı

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION www.sevyat.com NEW COLLECTION WELCOME TO NEW C OL L E C T I ON INDEX www.sevyat.com 08-87 90-139 Koltuk Takımları UykuSetleri 140-143 B a z a l a r 145-171 172-175 Y a t a k l a r B a ş l ı k l a r KOLTUK

Detaylı

yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu

yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. 2017 Ürün Kataloğu 1 Sağlıklı bir uykunun gerektirdiği tüm teknolojiler İşbir Yatak ta... YATAK UYKU TEKNOLOJİLERİ 01 02 AÇIK HÜCRELİ VISCO TEKNOLOJİSİ

Detaylı

İYİ BİR UYKU İÇİN EN GÜZELİ ŞİMDİ VARAN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 2017/2. TÜM YATAK, BAZA, BAŞLIK ve EV TEKSTİLİNDE

İYİ BİR UYKU İÇİN EN GÜZELİ ŞİMDİ VARAN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 2017/2. TÜM YATAK, BAZA, BAŞLIK ve EV TEKSTİLİNDE PERAKENDE LİSTESİ 207/2 45 İYİ BİR UYKU İÇİN EN GÜZELİ ŞİMDİ e VARAN TÜM, BAZA, BAŞLIK ve EV TEKSTİLİNDE Laressa da Sonbahar Fırsatları 45 45 40 Kökleri, 973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan Ankara

Detaylı

Paylaşacağımız Çok Şey Var

Paylaşacağımız Çok Şey Var 2017-2018 Paylaşacağımız Çok Şey Var Bu katalogdaki ürünler Karaca Home tarafından, Aşerenler, İsim düşünenler, Gece sık sık uyananlar, Bebeğinin gülüşüyle tüm yorgunluğunu unutanlar için özel olarak

Detaylı

Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde. %40 indirim

Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde. %40 indirim Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde %40 indirim PAMUK SATEN NEVRESİM TAKIMLARI Desenlerin daha modern ve gençlere uygun bir biçimde tasarlandığı bu seride, derinlik veren soft ve canlı renk varyantları

Detaylı

for better sleep... lesahome.com.tr

for better sleep... lesahome.com.tr for better sleep... lesahome.com.tr 1989 yılında başlayan ticaret serüvenini 2000 li yıllarda üretim faaliyeti ile taçlandıran firmamız Adana Organize Sanayi Bölgesinde, 21.000 metrekare alanda, Dünyanın

Detaylı

aradıgınız kalite sleep collection

aradıgınız kalite sleep collection aradıgınız kalite sleep collection Anne kucağı kadar huzurlu ve rahat luciana Tıbbi Ortopedik Çift pedli ve dolgun görümüyle eşsiz konfor sunar. Dolgu, mite, mantar, bakteri barındırmaz. Her iki yüzeydeki

Detaylı

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye. Her yeni gün yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise insanın yuvası. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından insanın evinde

Detaylı

yaşadığınız her yerde... yeni ürünler

yaşadığınız her yerde... yeni ürünler yaşadığınız her yerde... yeni ürünler 2015 2 PYT 102-125 Enjoy Yatak Odası Sürgülü Dolap 2155 2487 655 Yüksek Şifonyer 1210 604 486 Tuvalet Masası 1298 1397 538 Sol Komodin 321 606 494 Karyola 1207 2919

Detaylı

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU HAVLU GRUBU LİNEN GRUBU YASTIK GRUBU RESTAURANT SPA GRUBU AIRLAID GRUBU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER OTEL YATAKLARI OTEL KASALARI DİGER ÜRÜNLER OTEL HAVLULARI %100 Pamuk. %100

Detaylı

Nasıl bir yaşam süreceğinizi tercihleriniz belirler.

Nasıl bir yaşam süreceğinizi tercihleriniz belirler. Çayyolu nda olduğundan mıdır bilinmez, şehrin en modern ve en keyifli semtlerinden birisindedir. İçinde garip bir felsefe barındırır. Şehirdendir, bizdendir. Hem bu kadar yakın hem de bir o kadar sakindir.

Detaylı

1951 yılından beri giyim sektöründe faaliyet gösteren Pergi Collection 2006 dan bu yana. medikal ve ev tekstil alanında çalışmaya başlamıştır.

1951 yılından beri giyim sektöründe faaliyet gösteren Pergi Collection 2006 dan bu yana. medikal ve ev tekstil alanında çalışmaya başlamıştır. 1951 yılından beri giyim sektöründe faaliyet gösteren Pergi Collection 2006 dan bu yana medikal ve ev tekstil alanında çalışmaya başlamıştır. TS. EN ISO 9001 kalite sertifikasına sahip ürünlerini üstün

Detaylı

www. e.com irema ahom ho m m eri e..c w o w m w

www. e.com irema ahom ho m m eri e..c w o w m w .iremahome.com w w w mahome.com www.ire KURUMSAL INDEX Mobilya seçmek gibi üretmek de büyük bir birikim, tutku ve zevk gerektirir. Biz, hayata değer katacak ürünleri tasarlamayı ve üretmeyi kendimize meslek

Detaylı

Eco Pouf 56 Optimal Brown Yastıklar Verona Bed Set Alis Pouf

Eco Pouf 56 Optimal Brown Yastıklar Verona Bed Set Alis Pouf Pure Gold 04 Scarlet 18 Ottoman Bed Set 32 Optima Bed Set 46 Crown 05 Colt 19 Barcelona Bed Set 33 Point Bed Set 47 Avalance 06 Royalty 20 Majeste Bed Set 34 Inci Kumas Bed Set 48 Aries 07 Forlan Premium

Detaylı

MaxiFoam. classicrange. Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır.

MaxiFoam. classicrange. Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır. MaxiFoam Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır. MaxiFoam : bir gerilmiş 15 gauge naylon dikişsiz astar üzerinde nitril köpük

Detaylı

2015 uyku koleksiyonu

2015 uyku koleksiyonu 2015 uyku koleksiyonu Artık uykunuz kesintisiz olacak. Yatağınızla sadece uykunuzu değil aslında hayatınızı paylaşıyorsunuz. Ona emanet ettiğiniz vücudunuzu, organik pamuktan yapılmış doğal bir yatağın

Detaylı

atlantis opus elips Kumaş Kodu: 1284A-1279A-1294A-1288A Kumaş Kodu:1280A-1208A

atlantis opus elips Kumaş Kodu: 1284A-1279A-1294A-1288A Kumaş Kodu:1280A-1208A Kumaş Kodu: 1284A-1279A-1294A-1288A Kumaş Kodu:1280A-1208A G.2440 D.930 Y.960 G.940 D.900 Y.1030 G.1800 D.900 atlantis G.2320 D.850 Y.830 G.780 D.800 Y.950 G.1830 D.1070 opus elips Kumaş Kodu: 1266A-1267A

Detaylı

Turtop Tekstil Mefruşat San. ve Tic. Ltd.Şti. Tel +90(232) 4676696 Fax: +90(232) 4676697 www.turtopsoftplay.com info@turtopsoftplay.

Turtop Tekstil Mefruşat San. ve Tic. Ltd.Şti. Tel +90(232) 4676696 Fax: +90(232) 4676697 www.turtopsoftplay.com info@turtopsoftplay. TURTOP Tekstil olarak çocukların eğitimi, öğretimi ve oyunlarında yardımcı olacak, zekalarını geliştirecek, hem oyun hem de dinlenme zamanlarında kullanabilecekleri ürünler imal etmekte ve Avrupa da bulunan

Detaylı

Mayıs Perakende Fiyat Listesi

Mayıs Perakende Fiyat Listesi Mayıs 2017 Perakende Fiyat Listesi Her yeni gün yeni bir başlangıç, yeni bir yolculuk... Güne dinç bir şekilde başlamak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşamın anahtarı. Tam 26 yıldır mutlu başlangıçların, konforlu

Detaylı

Rüyalarınız için temiz hava akımı

Rüyalarınız için temiz hava akımı Rüyalarınız için temiz hava akımı Daha iyi bir uyku için temiz hava Temiz hava, Dünya üzerindeki en temel unsurlardan biridir ve insanlar için hayati önem taşır. Akciğerlerimizi günde 25,000 kereden daha

Detaylı

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. TÜM ÜRÜNLERDE KIŞ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyen

Detaylı

TÜM YATAKLARDA. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

TÜM YATAKLARDA. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. TÜM LARDA KIŞ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyen yataktır.

Detaylı

Uykunun en güzel yeri...

Uykunun en güzel yeri... MONESSA Uykunun en güzel yeri... Yatak sektöründe 20 yılı aşan tecrübe ve uzmanlık... Doğallığı, kalitesi ve teknolojisiyle tüm beklentilere cevap verebilen geniş ürün yelpazesi... İhraç ettiği ürünlerle

Detaylı

TÜM YATAKLARDA SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU. KDV indirimi. Perakende fiyat listesi.

TÜM YATAKLARDA SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU. KDV indirimi. Perakende fiyat listesi. TÜM YATAKLARDA SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. 2+2 Dolgu Garantisi 10 Yay Garantisi Selena bir markasıdır. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza

Detaylı

index classiqueserial terapyserial serial freshserial 13 Rouge 23 Shiva 32 Premier 41 Arden Plus 14 Blues 24 Sandric 33 Rainbow 42 Arden Air

index classiqueserial terapyserial serial freshserial 13 Rouge 23 Shiva 32 Premier 41 Arden Plus 14 Blues 24 Sandric 33 Rainbow 42 Arden Air Firma Profili 9 yılında, Sakarya'da koltuk iskeleti, masa ve sandalye imalatıyla ba layan faaliyetlerimiz, tüketicinin de i en ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak günümüze uygun ürün çe itlili

Detaylı

Uneo Koleksiyonu. Tasarım Martin Ballendat

Uneo Koleksiyonu. Tasarım Martin Ballendat Uneo Koleksiyonu Tasarım Martin Ballendat Ağırlığınıza otomatik uyum sağlayan en iyi performans koltuklarından biri. Uneo, ağırlığınıza uyum sağlamanın yanı sıra vücut ölçülerinize göre ayarlayabileceğiniz,

Detaylı

Me Too Koleksiyonu. Tasarım Nurus D Lab

Me Too Koleksiyonu. Tasarım Nurus D Lab Me Too Koleksiyonu Tasarım Nurus D Lab Dünyanın en iyi kişisel koltuklarından biri. İnsan anatomisi uzun süre oturmaya uygun olmasa da hayatımızın en az 15 yılını oturarak geçiyoruz. Bu sürecin sağlığımız

Detaylı

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi YAZ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi YAZ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. TÜM ÜRÜNLERDE YAZ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyen

Detaylı

YILIN SON KAMPANYASI TÜM ÜRÜNLERDE NET % indirim SONBAHAR KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

YILIN SON KAMPANYASI TÜM ÜRÜNLERDE NET % indirim SONBAHAR KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. YILIN SON KAMPANYASI TÜM ÜRÜNLERDE 20 NET % indirim SONBAHAR KOLEKSİYONU Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU / PRODUCT CATALOG

ÜRÜN KATALOĞU / PRODUCT CATALOG ÜRÜN KATALOĞU / PRODUCT CATALOG Güzel ve Sağlıklı bir uyku için... Stresten uzak durun... Uyku vaktiniz gelse de uykunuz gelmediyse sizi rahatlatacağını ve günün gerginliğinden arındıracağını bildiğiniz

Detaylı

hotelcollection HOTEL ÜRÜNLERİ

hotelcollection HOTEL ÜRÜNLERİ hotelcollection 2016 HOTEL ÜRÜNLERİ Ödüllerim kalite ve müşteri odaklı uyku teknolojileri üretiyoruz... ana faaliyet alanlarımız üretim tesislerimiz kalite belgelerimiz 2 Viskoelastik (Hafıza Özellikli

Detaylı

KOSGEB www.kosgeb.gov.tr B.T. 14.03.2016

KOSGEB www.kosgeb.gov.tr B.T. 14.03.2016 KOSGEB www.kosgeb.gov.tr B.T. 14.03.2016 Since 1956 Since 1956 Müfit Collection; 1956 yılında Konya da yastık ve yorgan imalatı üzerine kurulmuştur. Kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile sektörünün

Detaylı

40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI

40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI 2016 KIŞ KOLEKSİYONU 40. YILA ÖZEL YATAK DEĞİŞTİRME KAMPANYASI Yataş ın 40. yılı şerefine eski yatağınızı evinizden alıyor, yeni Yataş ınızı evinize teslim ediyoruz. Yastık ve yorganlarda %60 a varan,

Detaylı

Train Aktif Destekleri Daha hızlı hareket için. Motion is life. www.bauerfeind.com. Motion is life. www.bauerfeind.com

Train Aktif Destekleri Daha hızlı hareket için. Motion is life. www.bauerfeind.com. Motion is life. www.bauerfeind.com DESTEKLER VE ORTEZLER KOMPRESYON ÇORAPLARI TABANLIK VE AYAKKABILAR ÖLÇÜM TEKNOLOJİ S İ DESTEKLER VE ORTEZLER Rev. 0-03/10_19000060009012 Bauerfeind AG Triebeser Strasse 16 07937 Zeulenroda-Triebes Germany

Detaylı

İYİ VE DÜZENLİ Uykunun Kuralları

İYİ VE DÜZENLİ Uykunun Kuralları 2017 Collection İYİ VE DÜZENLİ Uykunun Kuralları 1. 6. Yatak alırken, size uygunluğunu test edin. Alacağınız yatağın, boyunuzdan en az 10-15 cm uzun olmasına ve kilonuza uygunluğuna dikkat edin. Olabildiğince

Detaylı

UYKU TEKNOLO- JİLERİ.

UYKU TEKNOLO- JİLERİ. UYKU TEKNOLO- JİLERİ Öyle kolay bir sanat değildir uyumak: Onun uğruna bütün gün uyanık durmak gerekir. Friedrich NIETZSCHE Sağlıklı hayatın iyi bir beslenme, egzersiz ve tabii ki muhteşem bir gece uykusu

Detaylı

Walkmaxx le attığınız her adımla, hafif bir şekilde öne ve arkaya doğru salındığınızı hissedeceksiniz.

Walkmaxx le attığınız her adımla, hafif bir şekilde öne ve arkaya doğru salındığınızı hissedeceksiniz. Kasları çalıştırmak ve sırt bölgesindeki ağrıları engellemek için Walkmaxx Yürüyüş ve Fitness Ayakkabıları Günümüzün büyük kısmında ayakkabı kullanırız. Peki, kullandığımız ayakkabıların kaslarımızı güçlendirmesi,

Detaylı

Yatağınızı aldığınız yılı hatırlıyor musunuz?

Yatağınızı aldığınız yılı hatırlıyor musunuz? Fiyat Listesi 2013 Yatağınızı aldığınız yılı hatırlıyor musunuz? O zamanlar kim başbakandı acaba? Ya o yılın hit şarkıları... Hiç biri aklınıza geliyor mu? Yakın çevrenizde neler olmuştu kim bilir? Evlenenler,

Detaylı

TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar

TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar 2014 Beklentilerin ötesinde bir uyku deneyimi Uyku Her canlının en doğal ihtiyacı. Hayatın 1/3 ü onunla geçiyor. Ve doğal olarak insan bu kadar zaman ayırdığı

Detaylı

Yataklar Yorganlar, yastıklar ve alezler 2016

Yataklar Yorganlar, yastıklar ve alezler 2016 SATIN ALMA KILAVUZU Yataklar Yorganlar, yastıklar ve alezler 2016 Herkese iyi uykular Konu yatak olduğunda herkesin tercihi farklıdır. Çünkü her insanın yapısı farklıdır. Her insan farklı uyur. Biz bu

Detaylı

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ ALTIN YAYLI YATAK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Akçaburgaz Mahallesi Ahmet Yesevi Cad. (4.cad.) No: 5 34522 Esenyurt / İSTANBUL www.altinyatak.com.tr info@altinyatak.com.tr Fiyatlara KDV dahildir. Taksitler ve

Detaylı

2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU

2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU 2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU TÜM YATAKLARDA % KDV İNDİRİMİ 2+2 YIL Dolgu Garantisi 10 YIL Yay Garantisi Selena bir markasıdır. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun

Detaylı

Retro Motorlu Araçlar ve Aksesuarları Ltd.Şti. Ceketler / Jackets. Pantolonlar / Pants. Eldivenler / Gloves. Aksesuarlar/Accessoies

Retro Motorlu Araçlar ve Aksesuarları Ltd.Şti.  Ceketler / Jackets. Pantolonlar / Pants. Eldivenler / Gloves. Aksesuarlar/Accessoies Retro Motorlu Araçlar ve Aksesuarları Ltd.Şti. www.lemturkey.com 2017 Ceketler / Jackets Pantolonlar / Pants Eldivenler / Gloves Aksesuarlar/Accessoies Ceketler 2017 Ceketler / Erkek 145,00 Euro City LW800N

Detaylı

Primo Zoe Mona Esto Paco Birkon Limba Luna

Primo Zoe Mona Esto Paco Birkon Limba Luna Primo Zoe Mona Esto Paco Birkon Limba Luna 2/3 4/5 6/7 8/9 10/11 12/13 14/15 16/28 Mido Design Line; tamamı Tasarım Patentli yeni modellerimiz ile Türkiye de bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşıyor

Detaylı

Çözünebilir kahvelerin tadını indirimli fiyatlarıyla çıkarın!

Çözünebilir kahvelerin tadını indirimli fiyatlarıyla çıkarın! Çözünebilir kahvelerin tadını indirimli fiyatlarıyla çıkarın! www.tchibo.com.tr 100 g Gold Selection 10,95 TL 8, 95 TL 100 g Feine Milde 12,95 TL 10, 95 TL 100 g Exclusive Decaf 14,95 TL 12, 95 TL 200

Detaylı

2016 / 01 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

2016 / 01 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 2016 / 01 PERAKENDE LİSTESİ Pierre Cardin Yaysız Yatak Üretim Teknolojileri PU Latex: Poliüretan Lateksler, sınırlı boyutta esneme ve geri şekil alma özelliğine sahip açık hücre yapılı poliüretanlardır.

Detaylı

Gelişmiş olan ülkelere göre Türkiye de kişi başına tüketilen enerji miktarı 1/3 oranında olmasına karşın, ısınma için sarf ettiğimiz enerji 2 kat

Gelişmiş olan ülkelere göre Türkiye de kişi başına tüketilen enerji miktarı 1/3 oranında olmasına karşın, ısınma için sarf ettiğimiz enerji 2 kat YALITIM Yapı ve yapının içindekileri (eşya, insan, hayvan v.b) dış ortamın olumsuz etkilerinden (su, rutubet, ses, ısı ve yangın) korumak için alınan önlemlere yalıtım denir. Yalıtım Çeşitleri Şunlardır:

Detaylı

kış evinin pastelleri

kış evinin pastelleri kış evinin pastelleri kontrast renklerin çekim gücü davet ve kutlama sofraları canlı renklerin enerjisi KOLTUK TAKIMLARI / SOFA SETS Crystal Kanyon Country Sedef Idea Nehir Pearl Mistral Neva Fly Sema

Detaylı

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar Yatak Setleri Yataklar Baza - Başlık - Yastıklar SET 15 Altea Baza - Altea Başlık - Naturel Yatak SET 2 Sonato Baza - Sonato Başlık - Montana Yatak

Detaylı

HYBRIT FONKSİYONEL ÜRÜNLER

HYBRIT FONKSİYONEL ÜRÜNLER 2015-1 2 - www.lesahome.com.tr HYBRIT FONKSİYONEL ÜRÜNLER Modern teknolojisi ve yüksek kalitesi ile LESA HYBRIT yatak setleri Uykuda Gerçek Kalite arayanlar için tasarlanmış özel ürünlerdir.set içerisinde

Detaylı

Enigma Genç Odası / Youngroom

Enigma Genç Odası / Youngroom Enigma Genç Odası / Youngroom Konforun bilmecesi çözüldü... Ahşabın sıcaklığı,geometrinin kusursuzluğu Enigma da buluştu.kullanışlı gardrobu, çalışma ünitesi ve dekoratif aynası ile farklı hissedeceğin

Detaylı

YATAKLAR BAŞLIKLAR BAZA ve BAŞLIK SETLERİ EV TEKSTİLİ BAZALAR

YATAKLAR BAŞLIKLAR BAZA ve BAŞLIK SETLERİ EV TEKSTİLİ BAZALAR Güne Başlarken... Hemen uyanıp güne başlamak için acele etmek ya da başka işlerle baş etmek zorundasınız! Ama istediğiniz tek şey beş dakika daha olsun uyumak Eğer siz de birçokları gibi haftada en az

Detaylı

M & G Bebe, yüksek kaliteli multi-fonksiyonel bebek arabası, araba koltukları ve aksesuarları distribütörüdür. Avrupadaki en iyi dizaynerler bizimle

M & G Bebe, yüksek kaliteli multi-fonksiyonel bebek arabası, araba koltukları ve aksesuarları distribütörüdür. Avrupadaki en iyi dizaynerler bizimle M & G Bebe, yüksek kaliteli multi-fonksiyonel bebek arabası, araba koltukları ve aksesuarları distribütörüdür. Avrupadaki en iyi dizaynerler bizimle çalışmaktadırlar. Ürünlerimizde kaliteli ham madde kullanilmaktadır.

Detaylı

Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta:

Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: y p p a H y a d Birth 21 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda simo Cafis şında 10 Ya SS I C C L A A D EC E is Şi m d,95 199 TL Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Bu kampanya 7 Ekim

Detaylı

Breeze. Kullanım ve Montaj Kılavuzu

Breeze. Kullanım ve Montaj Kılavuzu Breeze Kullanım ve Montaj Kılavuzu Yeni çalıșma trendlerinin akıllı koltuğu Breeze, çalıșma hayatında değișken kullanıcı ihtiyaçlarına yenilikçi formu ve teknolojisi ile akılcı çözümler sunar. Breeze,

Detaylı

Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu

Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. 2016 Ürün Kataloğu Sağlıklı bir uyku için gereken tüm teknolojiler İşbir Yatak ta... AÇIK HÜCRELİ VISCO TEKNOLOJİSİ QUALLOFIL ALLERBAN DOLGU TEKNOLOJİSİ

Detaylı

Her zaman odak noktası BABYTHERM

Her zaman odak noktası BABYTHERM MT-752-2002 Her zaman odak noktası BABYTHERM 02 Optimum sıcaklık MT-1779-2003 03 Böylece küçük hastalarınız rahat eder Dräger'den BabyTherm bebek ısıtıcı sistemlerin en son jenerasyonu açık bakımda yeni

Detaylı

KULAK KORUMA www.eratas.com.tr info@eratas.com.tr

KULAK KORUMA www.eratas.com.tr info@eratas.com.tr KULAK KORUMA www.eratas.com.tr info@eratas.com.tr EN 352.2:2002 Kulak Tıkaçları PocketPak ile birlikte Spark Plugs (2çift kulak tıkacı) Renkli ve Çekici 7800 35 7801 Pura-Fit 7802 7825 7850 İpli Yüksek

Detaylı

Çiçek gibi bir yuvanız olsun... www.florakonaklari.com

Çiçek gibi bir yuvanız olsun... www.florakonaklari.com Çiçek gibi bir yuvanız olsun... www.florakonaklari.com Flora Konakları nda hayat var! İstanbul un Anadolu yakasında Tuzla ya yeni bir şehir kuruluyor. Hayalini kurduğunuz yaşamı size sunmaya hazırlanan

Detaylı

Me Too. Kullanım ve Montaj Kılavuzu

Me Too. Kullanım ve Montaj Kılavuzu Me Too Kullanım ve Montaj Kılavuzu Her açıdan mükemmel Me Too, bedeni mükemmel șekilde tamamlar ve çalıșma hayatındaki gereksinimlere akıllı yanıtlar verir. Her detayı teknoloji, deneyim ve özenle tasarlanan

Detaylı

Çekim gücünüze güvenin.

Çekim gücünüze güvenin. Çekim gücünüze güvenin. Rosidal YENİ TCS Basit iki bileşenli sistem Safe-Loc sistemi sayesinde kullanımı çok daha kolay. Rosidal TCS iki bileşen, son derece kolay 1 2 Bir bakışta avantajları Rosidal TCS

Detaylı

FELCO 801 Elektronik budama makası

FELCO 801 Elektronik budama makası FELCO 801 Elektronik budama makası Budama hızınızı artırın www.felco801.com 2 FELCO 801 Yoğun budama işleri için en uygun budama makası Hızlı, hafif ve elinizin şekline en uygun. FELCO 801 budama sayısının

Detaylı

The choice of the world. www.marafurniture.com

The choice of the world. www.marafurniture.com The choice of the world www.marafurniture.com İNDEKS KOLTUK TAKIMLARI 04_05/Alex 06_07/Koza 08_09/Romeo 10_11/Zen 12_13/Resital 14_15/Montana 16_17/Elegance 18_19/Perla 20_21/Optima 22_23/Prestij 24_25/Flores

Detaylı