ANA SPONSORLAR ÖZEL SPONSOR OTURUM SPONSORLARI ÖĞLE YEMEĞİ SPONSORU SPONSORLAR NETWORKING SPONSORU ALTIN SPONSORLAR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ANA SPONSORLAR ÖZEL SPONSOR OTURUM SPONSORLARI ÖĞLE YEMEĞİ SPONSORU SPONSORLAR NETWORKING SPONSORU ALTIN SPONSORLAR"

Transkript

1 ANA SPONSORLAR ÖZEL SPONSOR OTURUM SPONSORLARI ÖĞLE YEMEĞİ SPONSORU SPONSORLAR NETWORKING SPONSORU ALTIN SPONSORLAR ALTIN SPONSORLAR GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM SPONSORU KONSEPT SPONSORU TEKNOLOJİ SPONSORU DESTEKLEYEN KURULUŞLAR PERAKENDENİN GAZETESİ MEDYA SPONSORLARI DERGİ SPONSORU GÖRSEL İLETİŞİM SPONSORU SEKTÖREL BASIN SPONSORLARI Konferansa katılım ve sponsorluk olanakları için: Soysal Satış Bölümü T. (0212) E.

2 VI. AVM Yatırımları Konferansı nda tekrar sizlerle birlikteyiz. Gelenekselleşen ve altıncı yılına giren konferansımız, alışveriş merkezleri, perakende sektörü ve sektörel çözüm ortaklarımız için önemli katkılar sağlıyor ve sektörü buluşturuyor. Hulusi Belgü AYD Başkanı Yol gösterici içeriğinin yanı sıra, geniş network ve işbirliği olanakları sunan VI. AVM Yatırımları Konferansı, her zaman olduğu gibi, AVM sektörünün ülkemize ve sektöre katkılarını güçlü bir şekilde vurgulayacak. Sürdürülebilir başarı ilkesiyle çalışan AYD yönetimi olarak, bu yıl Soysal ile işbirliği içinde düzenlediğimiz VI. AVM Yatırımları Konferansı nın derneğimiz ve tüm sektör için yararlı olmasını diliyorum.

3 VI. AVM Yatırımları Konferansı Program Kayıt ve ikram Açış konuşmaları Hulusi Belgü-AYD Başkanı, Multi Development Türkiye, CEO Ozan Balaban-Emaar Türkiye, CEO Ali Babacan, T.C. Başbakan Yardımcısı Mola Yeni dönemde AVM lerin yaşamsal konuları Moderatör: Hakan Kodal-Krea Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı, AYD Danışma Kurulu Üyesi Nuri Şapkacı-ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı, AYD Başkan Yardımcısı Özcan Tahincioğlu-Tahincioğlu Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, AYD Danışma Kurulu Üyesi Gündeme sıradışı bakış Ertuğrul Özkök-Hürriyet Gazetesi Yazarı, Dünya Editörler Forumu Yönetim Kurulu Üyesi Kahve molası AVM nizin sesi neye benziyor? Julian Treasure-The Sound Agency Başkanı, Ses ve İletişim Uzmanı, Yazar Öğle yemeği Öğle Yemeği Sponsoru: PRONET Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri Meselelerimiz - Kıyasıya tartışma Moderatör: Aydın Yurdum-AVM MFI Partners Yönetim Kurulu Başkanı, AYD Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Özlenir-Özlenir Giyim Yönetim Kurulu Başkanı, TMD Başkanı Coşkun Bayraktar-Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı, AYD Başkan Yardımcısı Oturum Sponsoru: GREYDER Kahve molası Yönetim ve pazarlamada miyopluk Freek Vermeulen-London Business School, Öğretim Üyesi, Yazar Oturum Sponsoru: ECE TÜRKİYE AVM yi yenilemek: Ne zaman? Nasıl? Ne kadar yatırımla? Geoff Morrison-Concept i, Kurucu, CEO TAMPF özel ikramlı network saati Networking Sponsoru: JLL Konferans Moderatörü Ümit Türüdü Şen-Emaar Türkiye Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

4 VI. AVM Yatırımları Konferansı nın ana başlıkları Yenilenen içeriği ve formatı ile konferans, bu yıl katılımcılarımıza vizyon ve sektörel açıdan maksimum yararı sağlamak anlayışıyla düzenleniyor. İşimizi geliştirmek için bilgileneceğiz, ilham alacağız ve tartışacağız. Dünya ve Türkiye: Yolculuk ne tarafa? Yönetimde miyopluk: Yunuslardan ve film dağıtıcılarından öğrenecek ne var? Görüşler çarpışıyor: AVM, perakende ve hizmet verenler kıyasıya tartışıyor. Başarı ve başarısızlık öyküleri: Dünyadan ve Türkiye den dersler. Farklılık yaratmak: Eski mêkanlara yeni deneyimler kazandırmak. Çağı yakalamak: Sektörün geleceği, yenilikler, yaratıcı uygulamalar. Görünmeyen tasarım: AVM ler için doğru sesi bulmak. Meselelerimiz: Yarım açılışlar, ortak giderler, çok AVM az marka, ve diğerleri.

5 Yönetim ve pazarlamada miyopluk Yönetim ve pazarlamada şehir efsanelerini yıkan otorite olarak tanınan Vermeulen, sorgulamadan yapageldiğimiz çoğu uygulamanın ve tekniğin neden gereksiz olduğunu, araştırma sonuçları ve eğlenceli örneklerle çarpıcı bir şekilde anlatıyor. Freek Vermeulen London Business School Öğretim Üyesi, Yazar BP, Fiat Group, IBM, Lufthansa, Sara Lee ve Vodafone gibi şirketlerin danışmanı olan, Eğitimde Mükemmellik Ödülü (Excellence in Teaching Award) gibi çok sayıda ödülün sahibi olan Vermeulen, Business Exposed: The Naked Truth About What Really Goes on in the World of Business (İş Dünyasında Gerçekte Neler Oluyor?) kitabının yazarı. OTURUM SPONSORU

6 Moderatör Aydın Yurdum AVM MFI Partners Yönetim Kurulu Başkanı AYD Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Özlenir Özlenir Giyim Yönetim Kurulu Başkanı TMD Başkanı Coşkun Bayraktar Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı AYD Başkan Yardımcısı Meselelerimiz - Kıyasıya tartışma 6. AVM Yatırımları Konferansı nda bir ilk gerçekleşecek. AVM ve perakende sektörünün ortak konuları bu oturumda ele alınacak ve kıyasıya tartışılacak. Amaç, açıksözlü bir tartışma ortamında, alınmadan gücenmeden, tüm görüşleri ortaya çıkarmak. Böylelikle, ortak giderlerden AVM sayılarına, marka azlığına dek çok sayıda meselemize çözüm yolunu açmak. Sektörün deneyimli ismi Aydın Yurdum un çapraz sorularıyla, heyecanlı ve dinamik bir oturum. OTURUM SPONSORU

7 AVM nizin sesi neye benziyor? İş yaşamının ses dâhisi, kuruluşlara kendileri için doğru sesi bulmalarının yolunu gösteriyor. Satışları ve müşteri mutluluğunu artırmanın en önemli araçlarından birinin ses tasarımı olduğunu söyleyen Treasure, alışveriş merkezlerinde ve diğer mekânlarda yaptığı örnek çalışmaları ve alınan olumlu sonuçları anlatıyor. Julian Treasure The Sound Agency Başkan, Ses ve İletişim Uzmanı, Yazar Harrods, Capital Shopping Centers, Sonae Sierra, Nokia, Marks & Spencer, Jumeirah, Waldorf Astoria gibi çok sayıda şirkete danışmanlık veren Treasure, How to Use Sound in Your Business (İş Dünyasında Sesi Nasıl Kullanabilirsiniz) kitabının yazarı.

8 Moderatör Hakan Kodal Krea Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı AYD Danışma Kurulu Üyesi Özcan Tahincioğlu Tahincioğlu Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı AYD Danışma Kurulu Üyesi Nuri Şapkacı ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı AYD Başkan Yardımcısı Yeni dönemde AVM lerin yaşamsal konuları Çalkantılı yeni dönem, AVM leri nasıl etkileyecek? Yeni yasal düzenlemeler ve AVM ler Yarım açılışların kime yararı var? AVM ler giderek birbirine mi benziyor? Farklılık nasıl sağlanacak? Bu kadar güvenlik gerekli mi? Yol gösterecek benchmark göstergeleri neler? Sektör, insan kaynağı sorununu nasıl çözecek? AVM sektörü, bu oturumda kendi sorunlarına ve çözümlerine odaklanıyor. Hakan Kodal ın moderatörlüğünde, sektörün önde gelen konuşmacılarıyla birlikte salonun da tartışmaya katılacağı, sektörün gelişimine katkıda bulunacak, yol gösterici bir oturum.

9 AVM yi yenilemek: Ne zaman? Nasıl? Ne kadar yatırımla? Bangkok, Şanghay ve İstanbul ofisleriyle tüm dünyada ödüllü projelere imza atan Concept i ın kurucusu Morrison, AVM lerde yenileme konusunu, AVM lerin bugünün dinamik perakende dünyasında çekiciliğini, başarısını ve farklılığını nasıl sürdüreceğini ele alacak: Geoff Morrison Concept i Kurucu, CEO Yenileme kader mi? Yenileme döngüsü nasıl ele alınmalı? Yenileme vizyonu: Neleri, nasıl bir bütçeyle yenilemeli? Zamanlama ve rekabet: Yenilenme zamanının geldiğini nasıl anlayacağız? Hep yeni kalmak: Eski mekânlara yeni deneyimler kazandırmanın yolları. Markayı yenileme: Konseptten kurum kimliğine her şey yenilenebilir mi? Uygulama: Yenileme süresince AVM nin faaliyetine devam etmesi için alınması gereken önlemler. Uluslararası projelerinin yanı sıra ülkemizde de yenileme projeleri üstlenen Morrison dan, hedefe ve pratiğe yönelik, örneklerle bezenmiş bir oturum.

10 Gündeme sıradışı bakış Türkiye ve dünya gündemini en yakından takip edenlerden olan Özkök, her kafadan bir sesin çıktığı, herkesin farklı yorumlar yaptığı bugünü ve yakın geleceği, ekonomiyi, toplumu, gelişmeleri, sıradışı bakış açısıyla yorumlayacak. Ertuğrul Özkök Hürriyet Gazetesi Yazarı TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dünya Editörler Forumu Yönetim Kurulu Üyesi Yazar Türkiye nin iniş ve çıkışlarını yirmi yıl boyunca gazetesinin yayın yönetmeni sorumluluğuyla izleyen Özkök, özlediğimiz barışı, beklediğimiz refahı, hayal ettiğimiz moderniteyi, arzuladığımız mutlu geleceği nasıl bulacağımızı anlatacak. Dünya Ekonomik Forumu Davos tarafından Dünyanın En Etkili 100 Medya Kişisinden Biri seçilen, kendine özgü üslubu, engin bilgi birikimi, açıksözlü söylemleri ve keyifli anekdotlarıyla Ertuğrul Özkök VI. AVM Yatırımları Konferansı nda.

Konferansa katılım ve sponsorluk olanakları için: Soysal Satış Bölümü T. (0212) 212 99 70 E. satis@soysal.com.tr www.soysal.com.tr

Konferansa katılım ve sponsorluk olanakları için: Soysal Satış Bölümü T. (0212) 212 99 70 E. satis@soysal.com.tr www.soysal.com.tr Konferansa katılım ve sponsorluk olanakları için: Soysal Satış Bölümü T. (0212) 212 99 70 E. satis@soysal.com.tr Hulusi Belgü AYD Başkanı VII. AVM Yatırımları Konferansı nda yeniden birlikteyiz. Alışveriş

Detaylı

PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ

PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ Dünya ekonomisi çok büyük bir değişim yaşıyor. En önemli ekonomi kaleleri ve sırtı yere gelmez sanılan dev organizasyonlar, bu değişimin etkisiyle darbe aldılar.

Detaylı

Kurumsal Eğitim Günleri

Kurumsal Eğitim Günleri Kurumsal Eğitim Günleri 23-24 Mayıs 2012 - Conrad Hotel, İstanbul Türkiye de kurumsal eğitim yöneticilerini bir araya getiren tek etkinlik olan Eğitimciler Zirvesi şimdi Kurumsal Eğitim Günleri ne dönüşüyor.

Detaylı

İnteraktif pazarlamanın yeni standartları tartışılıyor. 11 Eylül 2014 Swisotel the Bosphorus. Marketing Türkiye nin bir ekidir.

İnteraktif pazarlamanın yeni standartları tartışılıyor. 11 Eylül 2014 Swisotel the Bosphorus. Marketing Türkiye nin bir ekidir. İnteraktif pazarlamanın yeni standartları tartışılıyor 11 Eylül 2014 Swisotel the Bosphorus Marketing Türkiye nin bir ekidir. 13 Ey lül gecesi modanın en büyük partisi! 13 Ey lül gecesi modanın en büyük

Detaylı

İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ

İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ I.ULUSLARARASI İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ 9-10 Haziran 2009 Kadir Has Üniversitesi - Konferans Salonu amaç İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), 9-10 Haziran 2009 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi

Detaylı

İÇİNDEKİLER BAŞKAN DAN KURUMSAL DEĞERLENDİRME ÖNE ÇIKANLAR ULUSLARARASI ETKİNLİKLER ZİYARETLER, GÖRÜŞMELER, TOPLANTILAR

İÇİNDEKİLER BAŞKAN DAN KURUMSAL DEĞERLENDİRME ÖNE ÇIKANLAR ULUSLARARASI ETKİNLİKLER ZİYARETLER, GÖRÜŞMELER, TOPLANTILAR 2 0 1 2 RAPORU NATIONAL RETAIL FEDERATION ÜYESİ AVRUPA MARKALAR DERNEĞİ TAKLİTLE MÜCADELE KOMİTESİ ÜYESİ TÜM ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE PERAKENDECİLER FEDERASYONU KURUCU ÜYESİ İÇİNDEKİLER 4 7 BAŞKAN DAN KURUMSAL

Detaylı

ARAŞTIRMA RAPORU. TKYD XXXX www.tkyd.org. Kurumsal Yönetim Semineri, Ankara 29 Eylül 2014. Kurumsal Yönetim. Röportaj: Aile Danışmanı Barbara Hauser

ARAŞTIRMA RAPORU. TKYD XXXX www.tkyd.org. Kurumsal Yönetim Semineri, Ankara 29 Eylül 2014. Kurumsal Yönetim. Röportaj: Aile Danışmanı Barbara Hauser Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Yayınıdır. 3 Ayda Bir Yayınlanır. Ücretsizdir. KurumsalYönetim SAYI 25 SONBAHAR 2014 TKYD XXXX www.tkyd.org ARAŞTIRMA RAPORU Kurumsal Yönetim Semineri, Ankara 29 Eylül

Detaylı

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER Insta Ö Z Y E Ğ İ N Ü N İ V E R S İ T E S İ 2 0 1 4-2 0 1 5 İçindekiler Türkiye nin En Yenilikçi Üniversitesi 2-3 Hüsnü M. Özyeğin, Mütevelli Heyeti Başkanı 4 Prof. Dr. Esra Gençtürk, Rektör 5 Mütevelli

Detaylı

14 14 raporu raporu eport eport 14

14 14 raporu raporu eport eport 14 faaliyet raporu 14 IÇINDEKILER TSPB Birlik Organizasyon Yapısı Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu Disiplin Komitesi Birlik Üst Yönetimi Birim Müdürleri Çalışanlarımız 2014 e Bakış Sermaye Piyasasını Geliştirme

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014. www.tkyd.org

FAALİYET RAPORU 2014. www.tkyd.org FAALİYET RAPORU 2014 www.tkyd.org İÇİNDEKİLER BAŞKANIN MESAJI 2 2014 E BAKIŞ 4 TKYD HAKKINDA 6 YÖNETİM 7 ÇALIŞMA GRUPLARI 8 VII. ULUSLARARASI KURUMSAL YÖNETİM ZİRVESİ 11 PANELLER VE SEMİNERLER 22 TKYD

Detaylı

İÇİNDEKİLER BMD GENEL SEKRETERLİĞİ ŞUBAT 2015 KURUMSAL BAŞKAN DAN DEĞERLENDİRME TOPLANTILAR ULUSLARARASI ETKİNLİKLER

İÇİNDEKİLER BMD GENEL SEKRETERLİĞİ ŞUBAT 2015 KURUMSAL BAŞKAN DAN DEĞERLENDİRME TOPLANTILAR ULUSLARARASI ETKİNLİKLER FAALİYET RAPORU 2014 NATIONAL RETAIL FEDERATION ÜYESİ AVRUPA MARKALAR DERNEĞİ TAKLİTLE MÜCADELE KOMİTESİ ÜYESİ TÜM ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE PERAKENDECİLER FEDERASYONU KURUCU ÜYESİ DEİK KURUCU KURULUŞU 2

Detaylı

17. EĞITIMCILER ZIRVESI

17. EĞITIMCILER ZIRVESI 17. EĞITIMCILER ZIRVESI 28 29 Mayıs 2014, İstanbul Marriott Hotel Asia Ana Sponsor Resmi Sponsorlar 17. Eğitimciler Zirvesi Programı 1 gün / 28 Mayıs Çarşamba 2 gün / 29 Mayıs Perşembe 09.15 09.30 Hoşgeldiniz

Detaylı

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ yerel zincirler bulusuyor konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ TEKNOLOJI DÖNÜŞÜMÜ BAŞLAT GELECEĞİ KAZAN teknolojı yerel zıncırler bulusuyor konferansı ve fuarı 2015 2 Online Alışveriş

Detaylı

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul 9.Performans Yönetimi Zirvesi 27 / 28 Kasım 2007 Polat Renaissance Hotel İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Performans Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 9. Performans Yönetimi Zirvesi Programı 27 Kasım 2007

Detaylı

FAALİYET RAPORU PERYÖN - TÜRKİYE İNSAN YÖNETİMİ DERNEĞİ 2012-2013 DÖNEMİ 23. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 26 MART 2014

FAALİYET RAPORU PERYÖN - TÜRKİYE İNSAN YÖNETİMİ DERNEĞİ 2012-2013 DÖNEMİ 23. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 26 MART 2014 PERYÖN - TÜRKİYE İNSAN YÖNETİMİ DERNEĞİ 2012-2013 DÖNEMİ 23. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 26 MART 2014 FAALİYET RAPORU Atatürk Cad. No: 82/A Sıtkı Bey Plaza Kat:1 D: 9 Kozyatağı / İstanbul Tel: 0 216

Detaylı

ULUSLARARASI KALİTELİ EĞİTİME ERİŞİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ KONFERANS RAPORU

ULUSLARARASI KALİTELİ EĞİTİME ERİŞİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ KONFERANS RAPORU ULUSLARARASI KALİTELİ EĞİTİME ERİŞİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ KONFERANS RAPORU Yayına Hazırlayan: Ceyda Dedeoğlu Bu yayın, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 150. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen

Detaylı

Misi Köyü 10 yıl sonra ilk ipeğine kavuştu Kapsayıcı büyüme öğrenen bir toplumla nasıl sürdürülebilir?

Misi Köyü 10 yıl sonra ilk ipeğine kavuştu Kapsayıcı büyüme öğrenen bir toplumla nasıl sürdürülebilir? Sayı: 105 Eylül 2014 Küresel İnsani Gelişme Raporu Ankara da ve İstanbul da tanıtılıyor Misi Köyü 10 yıl sonra ilk ipeğine kavuştu Kapsayıcı büyüme öğrenen bir toplumla nasıl sürdürülebilir? GAP GREEN

Detaylı

ÖNCE. 19. Kalite Kongresi 8-10 Kasım 2010 İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı İŞBİRLİKLERİMİZ YIL: 19 SAYI: 147 6,50 TL EKİM 2010

ÖNCE. 19. Kalite Kongresi 8-10 Kasım 2010 İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı İŞBİRLİKLERİMİZ YIL: 19 SAYI: 147 6,50 TL EKİM 2010 ÖNCE YIL: 19 SAYI: 147 6,50 TL EKİM 2010 19. Kalite Kongresi 8-10 Kasım 2010 İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 1990 2010 İŞBİRLİKLERİMİZ ISSN 1301-4978 EDİTÖRDEN KalDer bu yıl 20.yılını kutluyor.

Detaylı

Hayatınızın Girişimi...3 Neden Özyeğin Üniversitesi...4 Kurucunun Mesajı...10 Rektörün Mesajı...11 Hedefler - Değerler...12 Girişimci Üniversite...

Hayatınızın Girişimi...3 Neden Özyeğin Üniversitesi...4 Kurucunun Mesajı...10 Rektörün Mesajı...11 Hedefler - Değerler...12 Girişimci Üniversite... Hayatınızın Girişimi...3 Neden Özyeğin Üniversitesi...4 Kurucunun Mesajı...10 Rektörün Mesajı...11 Hedefler - Değerler...12 Girişimci Üniversite... 14 eri. ilik. va et. stri liği. ilik stri liği. at. yar

Detaylı

Türkiye penceresinden 2015 İK manzaraları

Türkiye penceresinden 2015 İK manzaraları Türkiye penceresinden 2015 İK manzaraları 2015 yılı için genel İK trendlerine ve araştırma sonuçlarına baktık. Peki, Türkiye cephesinde bizi neler bekliyor? Hangi konu başlıkları daha fazla öne çıkacak,

Detaylı

SHELLDERGİ BU SAYIDA. KURUMSAL Shell, 2011 Sürdürülebilirlik Raporu nu yayımladı. GÜNDEM Shell CEO su Voser, Başbakan Erdoğan la görüştü

SHELLDERGİ BU SAYIDA. KURUMSAL Shell, 2011 Sürdürülebilirlik Raporu nu yayımladı. GÜNDEM Shell CEO su Voser, Başbakan Erdoğan la görüştü SAYI 18 SONBAHAR 2012 SHELLDERGİ BU SAYIDA KURUMSAL Shell, 2011 Sürdürülebilirlik Raporu nu yayımladı GÜNDEM Shell CEO su Voser, Başbakan Erdoğan la görüştü TEKNOLOJİ Enerji endüstrisi güçlerini birleştirdi

Detaylı

2012 Faaliyet Raporu

2012 Faaliyet Raporu 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER 4. 6. 9. 10. 12. 14. 16. 24. 28. 30. 32. 2012 ye Genel Bakış Önsöz ÇMD Hakkında Yönetim ve Denetim Kurulumuz Üyelerimiz Komisyonlarımız Projelerimiz ve Faaliyetlerimiz

Detaylı

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Fütürizm Okulu Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile sektör ve fikir önderi

Detaylı

FOTOGRAF. www.sumed.org.tr. TARİH: Ekim-Kasım-Aralık 2011 SAYI: 27

FOTOGRAF. www.sumed.org.tr. TARİH: Ekim-Kasım-Aralık 2011 SAYI: 27 FOTOGRAF www.sumed.org.tr TARİH: SAYI: 27 EDİTÖRDEN Merhaba İdem Yalın ETKİNLİKLER +1 Lansman Partisi "parti 1" Mezunlar Buluşması/Harvard, ABD 06 Mayıs 2011 Sümed Yeni Logosuna Kavuştu 05 Haziran 2011

Detaylı

Değerli Dostlarım, perder başkandan. Mustafa Altunbilek TPF Başkanı

Değerli Dostlarım, perder başkandan. Mustafa Altunbilek TPF Başkanı 2 başkandan Değerli Dostlarım, Mustafa Altunbilek TPF Başkanı Kurulduğu yıldan bu yana, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkan Yardımcığı ve Ankara PERDER başkanlığını görevlerde bulunmamın ardından,

Detaylı

Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak

Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak MİSYONUMUZ Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak VİZYONUMUZ Cumhuriyetimizin 100. yılında sürdürülebilir kalkınma

Detaylı

ÖNCE YIL: 19 SAYI: 146 6,50 TL EYLÜL 2010 ISSN 1301-4978

ÖNCE YIL: 19 SAYI: 146 6,50 TL EYLÜL 2010 ISSN 1301-4978 ÖNCE YIL: 19 SAYI: 146 6,50 TL EYLÜL 2010 ISSN 1301-4978 EDİTÖRDEN Dünyamız doğal kaynaklarıyla, bilimin ve teknolojinin sağladığı kazanımlarla insanlığın gelişimi için yeni fırsatlar sunarken, bir yandan

Detaylı

1/100.000 den 1/1000 e Gayrimenkul Sektörü. Aziz TORUN GYODER Yönetim Kurulu Başkanı

1/100.000 den 1/1000 e Gayrimenkul Sektörü. Aziz TORUN GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz TORUN GYODER Başkanı SİZİ GAYRİMENKULÜN ZİRVESİNE BEKLİYORUZ Türkiye istikrarlı ekonomisi ile 1 trilyon dolara yaklaşan Gayri Safi Yurtiçi Hasılası yla bugün dünyanın 16, Avrupa nın ise 6. büyük ekonomisi

Detaylı

Türkiye de iş sağlığı ve güvenliği. İnşaat malzemeleri sektöründe en iyi uygulamalar

Türkiye de iş sağlığı ve güvenliği. İnşaat malzemeleri sektöründe en iyi uygulamalar Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği/Association of Turkish Construction Material Producers Temmuz 2014 Sayı 18 Türkiye de iş sağlığı ve güvenliği İnşaat malzemeleri sektöründe en iyi uygulamalar

Detaylı

XVIII. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ

XVIII. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ #tidekongre2014 #tidekongre2014 STRATEJİK ORTAKLAR KONGRE SPONSORLARI KREDİ KAYIT BÜROSU BASIN SPONSORLARI #tidekongre2014 PROGRAM 20 EKİM 2014 PAZARTESİ 08:00-09:00 KAYIT VE KAHVALTI 09:00-09:30 AÇILIŞ

Detaylı