2. FAZ / Çözüm Gösterileri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "2. FAZ / Çözüm Gösterileri"

Transkript

1 2. FAZ / Çözüm Gösterileri cofaso 7 Cafer Gerçek "Yazılım Mühendisi Mert Bilgi İşlem Ltd. Şti. 25 Şubat Perşembe Radyo Frekansı ve/veya Ethernet Aracılığıyla, Saveris İzleme ve Kayıt Sistemi Kullanılarak Her Türlü Değişkenin (sıcaklık, nem, basınç, debi, elektrik, enerji vs.) Kaydı, Raporlanması Özgür Küçükhüseyin Satış Koordinatörü Testo Elektronik ve Test Ölçüm Cihazları Dış Tic. Ltd. Şti. Bilişim ve Otomasyonda Modüler UPS Uygulamaları A. Zeki İzgördü "Elektronik Mühendisi" ARTRONIC Elektronik Ltd. Yüksek Gerilimde İleri Teknoloji Uygulamaları Michael Holmgren YG Bölge Satış Müdürü ABB İsveç YG İletim Röleleri Arshia Sabet YG Bölge Satış Müdürü, ABB İsveç Ersin Danacı ABB Elektrik Servis Bakım Mühendisi ABB Elektrik Sanayi A.Ş İklimlendirme Sistemleri Evren Yükselci Satış Mühendisi Rittal Pano Sistemleri Ltd. Şti. Pnömatik Aktüatörler Emin Güllü "Satış & Paz. Yöneticisi" Faber Vana Akış Kontrol Sis. A.Ş.

2 Industrial IT 800xA ile Proses Otomasyon Çözümleri Industrial IT Freelance ile Proses Otomasyon Çözümleri Hilmi Doğan Ürün Müdürü ABB'nin Çimento Sektörüne Yönelik Expert Çözümleri Müjde Bakır Proje ve Dizayn Mühendisi. ABB Elektrik Sanayi A.Ş. Enerjinin Geri Kazanımı için Altivar Hız Kontrol Cihazları Çözümleri AFE Mehmet Aras Ürün Müdürü Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. PAC Systems - Programlanabilir Otomasyon Kontrolcüleri Konsepti (GE Intelligent Platforms) Mersin Kervancılar Uygulama Mühendisi Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kesintisiz Güç Kaynakları İbrahim Gümüş "Satış Müdürü" Povver Elektronik San.Tic. Ltd. Şti. YG ve OG'de Otomasyon Çözümleri Ali Turken Güç Sis.Servis-Mühendislik Müdürü Güç Santrallerinde Otomasyon Uygulamaları Tuğrul Turan Güç Üretim Servis & Mühendislik Satış Müdürü Demir & Çelik Endüstrisinde ABB Otomasyon Çözümleri Nejat Ege Pazarlama ve Satış Müdürü - Metal Service ABB Elektrik Sanayi A.Ş. Demir Çelik - Çimento - Maden Sektörlerinde Proses Otomasyonu Levent Fadıloğlu Otomasyon ve MMM Pazarı Satış Müdürü Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

3 3G Moduller SIM5215 +SIM5218, SIMCOM un Yeni Ürünleri Olan SIM900/900D Serisi ve SIM20 RF Modulleri Tanıtımı Lan Song "Sales Manager" Zhang Kun "Solution Director" Ts Wee "Trainer" İntrade Bilgisayar Dinamik Kesintisiz Güç Kaynakları İbrahim Gümüş "Satış Müdürü" Povver Elektronik San.Tic. Ltd. Şti. Pompalarda Hız Kontrolü ve Enerji Tasarrufu Burak İncekara Ürün Müdürü Motor Sürücüleri Yüksek Verimli Motorlar Umut Yontucu Ürün Müdürü- AG Motorlar ABB Elektirik Sanayi A.Ş. Winsta ile Elektrik Tesisatında Hızlı Çözümler ( Sabiha Gökçen Havalimanı' ndan Uygulama Örnekleri) Yavuz Yılmaz "Elektrik Mühendisi" WAGO Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti Handling Sistemler ve Uygulama Alanları Berke Başpınar Proje Mühendisi Festo San. Ve Tic. A.Ş.

4 26 Şubat Cuma Kompanzasyon Sistemleri Kazım Demirci "Elektrik-Elektronik Mühendisi" Pozitif Güç ve Enerji Sistemleri ASA Elektromanyetik Gülümser Çakır Sispa İnşaat Malzemeleri ve Makine Pazarlama Ltd. Şti. Basınçlı Hava Sistemlerinde Kapak Tespiti ve Tüketim Kontrolü Özgür Küçükhüseyin Satış Koordinatörü Testo Elektronik ve Test Ölçüm Cihazları Dış Tic. Ltd. Şti. HALCON Görüntü İşleme Yazılımı Mustafa Sarı Uzman Uygulama Mühendisi Mavis Yapay Görme Yazılım Bilişim ve Otomasyonda Modüler UPS Uygulamaları A. Zeki İzgördü "Elektronik Mühendisi" ARTRONIC Elektronik Ltd. Elektrik Aktüatörler Murat Çetinkaya "Satış & Paz. Sorumlusu" Faber Vana Akış Kontrol Sis. A.Ş. Anew Recovery System Beyond Ethernet Redundant Ring Technology for Substation Automation Edward Lu MOXA / GSL

5 Mavis VYP Kameralı Kalite Kontrol Sistemi Dr. Müjdat Arabacıoğlu Genel Müdür Mavis Yapay Görme Yazılım Kompanzasyon Sistemi Uygulamaları Dr. H. Murat Uçar Elektrik Mühendisi Epkom Elektronik OG Şalt Tesisleriyle Şebeke Güvenliğinin Artırılması Deniz Aluç Bölge Satış Müdürü-İhracat SafeRing/SafePlus ABB Norveç Güç Ürünleri Bölümü Vijeo Citect Scada Yazılımı ile Ortak Database Çözümleri Moiz Meseri Ürün Müdürü Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Mitsubishi Electric Safety PLC (Güvenlik PLC) Turgay Dağlı GTS Genel Teknik Sistemler LTD. ŞTİ. JAQUET Eğitimi Murat Özbek "Yüksek Mühendis" Serdar Çiffiliz "Ürün Müdürü" Endüstri Teknik Enerji Tasarruf Sistemleri Erkan Yılmaz Satış&Proje Grubu Ürün ve Satış Yöneticisi İnform Elektronik A.Ş.

6 Phoenix Contact ile Microsoft Net tabanlı Makine Parkı Veri Toplama Alpay Samen Phoenix Contact Uygulamalı Örneklerle Enerji Kalitesi Sorunları ve Çözümleri Tarık Arıkdal "Genel Müdür" Armes Mühendislik Ltd. Temassız Enerji Transferi ve Kullanım Alanları Onur Özden "Satış ve Proje Mühendisi" SEW-EURODRIVE Bara Sistemleri Soner Sönmez Satış Mühendisi Rittal Pano Sistemleri Ltd. Şti. Vision Sensörü ve Kablosuz Sensör Teknolojileri Mehmet Yücel-Umut Özkan Uygulama Mühendisi E3TAM Endüstriyel ve Bilimsel Test Teknolojileri Tasarımı Ar-Ge Mühendisliği A.Ş. Debi Ölçüm Sistemleri ve GE Sensing Panametrics Çözüm Önerileri Gürbüz Kaya Satış Mühendisi Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Akıllı Enerji Yönetim Sistemleri Murat Silsüpür Elektrik Mühendisi Epkom Elektronik

7 Pnömatik Sistemlerde Hava Kaçaklarının Analizi, Çözüm Yöntemleri ve Maliyet Hesaplamaları Fikret Kemal Akyüz Müşteri Çözümleri Müdürü Festo San. Ve Tic. A.Ş Dali - Enocean ile Aydınlatma Otomasyonu Meral Altıntaş "Otomasyon Kontrol Mühendisi" WAGO Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

8 27 Şubat Cumartesi Kompanzasyon Michael Holmgren / YG Bölge Satış Müdürü ABB İsveç Ersin Danacı / Servis Bakım Mühendisi ABB Elektrik Sanayi A.Ş. Porselen ve Polimer YG İzolatörleri Michael Holmgren / YG Bölge Satış Müdürü ABB İsveç CKD'den İleri Teknoloji Pnömatik Ürünler ve Örnek Uygulamalar Yuta Mıgıtaka Mert Teknik A.Ş Gaz ve Toz Örnekleme Sistemleri Maurizio Migliore Çev-Tek, TCR TECORA Akredite Laboratuarlarda Yapılan Tip Testleri Nihat Çeşmeci Laboratuar ve Ar-Ge Müdürü Sigma Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Kağıtsız Kayıt Cihazları Kamil Gürsel Kimya Mühendisi / Elimko Satış ve Pazarlama Müdürü Nilüfer Civan Kimya Mühendisi / Elimko Satış ve Pazarlama Bölümü Elimko Elektronik Ltd. Şti. Vinçli Stok Sahalarında Güvenlik ve Verimi Artırmanın Yolları Arif Can Tüzün Genel Müdür Uting Elektronik ve Endüstriyel Dış Tic.

9 Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi ve DC Sistemlerde Sigorta Koruması Uygulamaları Mr. Vıktor Martıncıc Sigorta Üretim Müdürü/ETI Gama Endüstriyel Elektirik Ltd. Şti. Enerji İletim ve Dağıtım Sistemleri ile Endüstriyel Tesislerde Güç Kalitesi Problemleri ve SVC (Static VAR Compensator) Uygulamaları Dr. Alper Çetin Elektrik-Elektronik Müh. Endoks Enerji Sistemleri Ltd. Şti. Elektriksel CAD Yazılımı EPLAN Volkan Yaşa Satış Destek Mühendisi Eplan Türkiye Endüstriyel Binalarda Enerji Verimliliği Denetimi Can Serrican Enerji Verimliliği Danışmanı Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Mitsubishi Electric Makine Otomasyonu Çözümleri (FX3G, GT1020-GT1050, FR-D700, MR-E700 ve MR-J3 Çözüm Örnekleri ve Ürün Özellikleri Ahmet Mollaoğlu GTS Genel Teknik Sistemler LTD. ŞTİ. Yeni Nesil Reaktif Güç Kompanzasyon ve Harmonik Filtre Sistemleri Metin Kıyan Elektrik-Elektronik Yük. Müh. / AR-GE Sorumlusu Elektrolojik Enerji Teknolojileri Ltd. Şti. OG Sürücüler ve Enerji Tasarrufu Uygulamaları Aykut Baybaş Pazarlama Müdürü OG Sürücüler & Güç Elektroniği ABB Elektirik Sanayi A.Ş.

10 Enerji Tasarrufu ve İzlemede Enstrümantasyon Çözümleri Erdinç Karataş Enstrümantasyon Ürün Müdürü Kuvvet Ölçüm Sistemleri Gökhan Akdemir Servis Mühendisi-Metal Service ABB Elektirik Sanayi A.Ş. Mitsubishi Electric MES Çözümleri Emre Seçkin Proje Mühendisi GTS Genel Teknik Sistemler LTD. ŞTİ. Rüzgar Türbinleri ve Güneş Santrallerinde Tahrik ve Kontrol Uygulamaları Can Arslan İş Geliştirme Sorumlusu Bosch Rexroth A.Ş. Görüntü İşlemenin Endüstride Kullanım Alanları Mehmet Akyüz Proje Mühendisi Festo San. Ve Tic. A.Ş. Elektrik Dağıtım Sistemlerinde Arıza Yerinin Kısa Sürede Bulunması ve Enerji Sürekliliği (Easergy+L500) Tuğçe İşler Ürün Müdürü Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yüksek Verimli Motorlarda Yeni Verim Sınıfları Sinan Altındağ Elektrik Mühendisi/Teknik Sorumlu Gamak Elektrik Motor Fabrikası Robotikte Özel Uygulamalar Bahadır Kılıç Robotik Departman Müdürü Tunç Acarkan Robotik Uygulama Mühendisi Staubli Turkey

11 Valf Adalarındaki Yenilikler ve Kullanılmasının Sağladığı Avantajlar Sinan Çelik Satış Müdürü Yardımcısı Festo San. Ve Tic. A.Ş. IEC ile Elektrik Dağıtım Otomasyonu (Powerscada) Tuğçe İşler Ürün Müdürü Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Endüstriyel Otomasyonda Gerekli Sekiz Temel Beceri E. Alkım Erdönmez Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şube Sekreteri / Genel Müdür / Makine Mühendisi / MBA Mariano Carreras "SMC IT General Manager" Entek Eğitim Teknolojileri, Danışmanlık A.Ş. Darbe Koruma ve Topraklama Franz Wolfrum DEHN Elektrik Müh. Sevim Serindağ Fizik Mühendisi Radsan A.Ş. Marmara Salonu Endüstriyel RFID ve Sektörel Uygulamaları İlgili Sektörler: Otomotiv, Gıda, Lojistik, Tekstil, Petro-Kimya İlgili Prosesler: Üretim Hatları, Boyahane, Press Hatları, Autoclave, Çikolota Hatları Onur Çelik Turck Satış Müdürü Dacel-Turck CNC Tezgahlarda KIZAK Koruma Sistemleri ve Uygulama Yöntemleri Serkan Karışan Makine Teknikeri Mustafa Kozanlı Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

12 Speck Triplex Pistonlu Pompalar Aşkın Kaya Satış Müdürü Sispa İnşaat Malzemeleri ve Makine Pazarlama Ltd. Şti Endüstriyel Gaz ve Nem Ölçümünde GE Sensing Çözüm Önerileri Yılmaz Çalık Satış Mühendisi Enotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti SLYGARD Murat Özbek "Yüksek Mühendis" Saygın Mertoğlu "Ürün Müdürü" Endüstri Teknik

13 Servo Sürücüler ve Hareket Kontrolü Göksel Tetik Teknik Destek Mühendisi Festo San. Ve Tic. A.Ş. 28 Şubat Pazar Enda PLC Sistemleri Tanıtımı Mete Ceyhan PLC Bölüm Yöneticisi Sisel Mühendislik Elektronik San. Ve Tic. A.Ş. Patlaç Valfler Yalçın KONAK "Satış & Paz. Sorumlusu" Faber Vana Akış Kontrol Sis. A.Ş. Dinamik Değişen Yüklerde Kompanzasyon Çözümleri Tarık Arıkdal "Genel Müdür" Armes Mühendislik Ltd. Mekatronik Mühendis ve Teknikerlerini Endüstride Nasıl Bir İş Yaşamı Bekliyor? E. Alkım Erdönmez Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şube Sekreteri / Genel Müdür / Makine Mühendisi / MBA Entek Eğitim Teknolojileri, Danışmanlık A.Ş. Pistonlu Vana Murat Çetinkaya, Yalçın Konak "Satış & Paz. Sorumlusu" Faber Vana Akış Kontrol Sis. A.Ş. Enerji Mevzuatı ve Denetimi için Gerekli Ölçüm Cihazları ve Uygulama Alanları Özgür Küçükhüseyin "Satış Koordinatörü" Testo Elektronik ve Test Ölçüm Cihazları Dış Tic. Ltd. Şti.

14 Mitsubishi Electric CNC Çözümleri GTS Genel Teknik Sistemler LTD. ŞTİ. Erhan Malkoç GTS Genel Teknik Sistemler LTD. ŞTİ. cofaso 7 Cafer Gerçek "Yazılım Mühendisi Mert Bilgi İşlem Ltd. Şti.

Çözüm Gösterileri. 19 Mart 2014 Çarşamba

Çözüm Gösterileri. 19 Mart 2014 Çarşamba Çözüm Gösterileri 19 Mart 2014 Çarşamba 12:00-14:30 Karadeniz salonu Global ve Açık Saha Network (CC-Link Partner Association (CLPA) Türkiye tanıtım seminer ve kokteyli Program: Hoş geldiniz : Mr Masahiro

Detaylı

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON Günümüzde de üretim endüstrisinin yeni tanımı Endustri 4.0 olarak adlandırılmaktadır. Bu tanım esas itibarıyla endüstriyel üretimimin tarihsel bir süreç içindeki

Detaylı

KURULLAR KONGRE ZAMAN AKIŞ ŞEMASI TIME TABLE KURULLAR / BOARDS. 4 Aralık / December 2014 5 Aralık / December 2014

KURULLAR KONGRE ZAMAN AKIŞ ŞEMASI TIME TABLE KURULLAR / BOARDS. 4 Aralık / December 2014 5 Aralık / December 2014 ULUSLARARASI İLERİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ 2014 KURULLAR / BOARDS KONGRE ZAMAN AKIŞ ŞEMASI TIME TABLE AKADEMİK KURUL ACADEMICAL BOARD DANIŞMA & YÜRÜTME KURULU COUNSELING AND EXECUTIVE

Detaylı

editör Turan Türkmen Tek nik Edi tör: Emeç Erçelik editor@ek sen med yag rup.com Edi tör:

editör Turan Türkmen Tek nik Edi tör: Emeç Erçelik editor@ek sen med yag rup.com Edi tör: editör Evet, acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle koskoca bir yılı, 2014 ü geride bıraktık. Aklımıza hemen Üstat Mevlana nın Dünde kaldı cancağızım ne kadar söz varsa düne ait. Şimdi yeni şeyler söylemek

Detaylı

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ

500+ Proje. Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK MECİDİYEKÖY MEYDAN TÜNELİ 500+ Proje Bulundukları sektörde öncü olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz. AMACIMIZ AYDINLATLAK Güçlü teknik kadromuz ve alt yapımız ile güç santralleri, enerji iletim hatları, orta gerilim

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi çözümler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi çözümler... www.mekatromuhendislik.com.tr Profesyonel, verimli, yenilikçi çözümler... www.mekatromuhendislik.com.tr çözüm üretiyoruz... Hakkımızda 2012 yılında endüstriyel otomasyon sektöründe yenilikçi ve kaliteli

Detaylı

9 MAYIS 2014 CUMA SAATLER APOLLON SALONU ZEUS SALONU ARTEMİS SALONU

9 MAYIS 2014 CUMA SAATLER APOLLON SALONU ZEUS SALONU ARTEMİS SALONU 9 MAYIS 2014 CUMA SAATLER APOLLON SALONU ZEUS SALONU ARTEMİS SALONU 3A OTURUM 09.00-10. 55 AKILLI ŞEBEKELERDE GAZ SAYAÇLARI UYGULAMALARI Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç - UGETAM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı,

Detaylı

DÜZENLEYEN KURULUŞLAR. DESTEKLEYEN KURULUŞ Tübitak-Teknoloji ve Yenilik Destek Programnları Başkanlığı (TEYDEB) ORGANİZASYON KOMİTESİ

DÜZENLEYEN KURULUŞLAR. DESTEKLEYEN KURULUŞ Tübitak-Teknoloji ve Yenilik Destek Programnları Başkanlığı (TEYDEB) ORGANİZASYON KOMİTESİ DÜZENLEYEN KURULUŞLAR S.Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü S.Ü. Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi S.Ü. Teknik Eğitim Fakültesi S.Ü. Teknoloji Fakültesi KTO Karatay Üniversitesi İSOMER İmalat Sis. Otomasyonu ve

Detaylı

şube etkinlikleri konulu seminer düzenlendi.

şube etkinlikleri konulu seminer düzenlendi. şube etkinlikleri ADANA ŞUBE 17 Nisan- EMO Adana Şubesi ve Philips Firması işbirliği ile Aydınlatma konulu seminer verildi. 18 Nisan- İskenderun Temsilcili tarafından, Mustafa Kemal Üniversitesi Elektrik-Elektronik

Detaylı

Semih Şener in sunumuyla gerçekleştirildi.

Semih Şener in sunumuyla gerçekleştirildi. 13 Ocak- II. Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu (UYMS 05) Yürütme Kurulu nun toplantısı ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü nde yapıldı. 14 Ocak- Bilgisayar Mühendisi şube üyelerimizle UYMS 05 (Ulusal

Detaylı

Enerji Sistemleri, Proses ve Ulaşım

Enerji Sistemleri, Proses ve Ulaşım Enerji Sistemleri, Proses ve Ulaşım Hakkımızda Kontrolmatik; Enerji, Proses ve Ulaşım sektörlerinde Türkiye nin lider mühendislik firmalarından biri olup, multi-disiplinli, tecrübeli ve dinamik kadrosu

Detaylı

OTOMATİK KONTROL TÜRK MİLLİ KOMİTESİ. Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı TOK 2012 PROGRAMI. http://tok2012.nigde.edu.tr

OTOMATİK KONTROL TÜRK MİLLİ KOMİTESİ. Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı TOK 2012 PROGRAMI. http://tok2012.nigde.edu.tr 2012 OTOMATİK KONTROL TÜRK MİLLİ KOMİTESİ Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı TOK 2012 PROGRAMI http://tok2012.nigde.edu.tr TOK 2012 PROGRAMI OTOMATİK KONTROL TÜRK MİLLİ KOMİTESİ Otomatik Kontrol Ulusal

Detaylı

Gelecek için hazırız. Enerji Verimliliği Denetimi için Ölçüm Çözümleri

Gelecek için hazırız. Enerji Verimliliği Denetimi için Ölçüm Çözümleri Gelecek için hazırız 2011 Enerji Verimliliği Denetimi için Ölçüm Çözümleri Gelecek için hazırız! Değişik uygulamalara yönelik ölçüm talepleri giderek daha karmaşık ve özel hale gelmektedir. Testo, her

Detaylı

Türkiye de Otomasyon Ürünlerinin Yeni Adresi .YIL

Türkiye de Otomasyon Ürünlerinin Yeni Adresi .YIL Türkiye de Otomasyon Ürünlerinin Yeni Adresi.YIL www.entek.com.tr 0850 201 4141 Türkiye de Otomasyon ürünlerinin yeni adresi.yil. yılımızda, güçlenerek yolumuza devam ediyoruz www.entek.com.tr 0850 201

Detaylı

34. 6 TL. www.elektrikdergisi.com yeni sitemizi ziyaret ediniz

34. 6 TL. www.elektrikdergisi.com yeni sitemizi ziyaret ediniz 34. 6 TL www.elektrikdergisi.com yeni sitemizi ziyaret ediniz ilan.indd 1 06.03.2014 16:15 ilan.indd 1 06.02.2014 13:37 hascelik.indd 1 06.08.2013 13:29 Lojik Kumanda Sensör Kontrol Güç SmartWire-DT

Detaylı

PROJE ÖNERİLERİ SÖZLÜ SUNUŞ PROGRAMI 24 Kasım 2010,Konya Sanayi Odası

PROJE ÖNERİLERİ SÖZLÜ SUNUŞ PROGRAMI 24 Kasım 2010,Konya Sanayi Odası Saat 9:30-10:00 Açılış Konuşmaları 10:00-13:00 TARIMSAL MEKANİZASYON VE GIDA İŞLEME MAKİNALARI- TMG PROJE ÖNERİLERİ SÖZLÜ SUNUŞ PROGRAMI 24 Kasım 2010,Konya Sanayi Odası Salon A Saat Salon B Saat Salon

Detaylı

DİNAMİZM / SÜREKLİLİK / PERFORMANS / TECRÜBE

DİNAMİZM / SÜREKLİLİK / PERFORMANS / TECRÜBE METAL CLAD HÜCRELER DİNAMİZM / SÜREKLİLİK / PERFORMANS / TECRÜBE ULUSOY ELEKTRİK A.Ş. 1985 yılında bir mühendislik şirketi olarak kurulmuştur. Ulusoy Elektrik A.Ş. 1985 yılında bir mühendislik şirketi

Detaylı

editör Turan Türkmen ENDÜSTRİ OTOMASYON DERGİSİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

editör Turan Türkmen ENDÜSTRİ OTOMASYON DERGİSİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SANAYİCİLERİ DERNEĞİ editör Fıkra bu ya; bir gün Pamuk Prenses, Süpermen ve Pinokyo, birlikte bir yolculuğa çıkmışlar. Yollarının üzerindeki bir ülkede güzellik kraliçesi seçimi varmış. Pamuk Prenses Ben bu seçime katılacağım,

Detaylı

teskon 2013 Kongre Programı (taslak)» 17 Nisan 2013, Çarşamba

teskon 2013 Kongre Programı (taslak)» 17 Nisan 2013, Çarşamba SAAT ANADOLU SALONU AKDENİZ SALONU EGE SALONU KARADENİZ SALONU MARMARA SALONU 08.30-09.00 KAYIT 09.00-10.30 AÇILIŞ OTURUMU 10.30-11.00 ARA OTURUM 1A AÇILIŞ KONFERANSI 11.00-12.30 11.00-11.45 11.45-12.30

Detaylı

HAREKET. KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi

HAREKET. KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi HAREKET KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi İçindekiler 01 HKTM 02 Hizmet Kalitemiz 03 Tasarım, Ar-Ge, Üretim 04 Özel Makinalar 05 Otomasyon / Referanslar 06 Hidrolik / Referanslar 07 Temsilciliklerimiz 02 Hizmet

Detaylı

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik ADANA 12 Eylül- 12 Eylül ün 25 inci yıldönümü dolayısıyla yapılan mitinge katılındı. 16 Eylül- İl Koordinasyon Kurulu (İKK) toplantısına katılındı. 28 Eylül- İKK toplantısına katılım sağlandı. 3 Ekim-

Detaylı

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi.

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi. ADANA ŞUBE 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 16 Ocak- Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Eşgüdüm Toplantısı, İstanbul da Makina Mühendisleri Odası nda Toplantıya,

Detaylı

05-08 fiubat 2009 2. Salon E-110

05-08 fiubat 2009 2. Salon E-110 05-08 fiubat 2009 2. Salon E-110 26 fiubat - 1 Mart 2009 2. Salon D-160 Editör Proje öncesi Mevcut bir sistemi gelifltirmeyi ya da yenisini kurmay düflündü ünüzde öncelikle yap lmas gerekenin, mevcut

Detaylı

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01 A.Ş. TOSB 1. Cadde 14. Sk. 41420 Çayırova, Kocaeli Tel +90 262 676 00 00 Faks +90 262 676 01 01 info@boschrexroth.com.tr www.boschrexroth.com.tr Rexroth Servis Servis Departmanına Ulaşabileceğiniz Telefon

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

KARADENİZ 3-5. Haziran. Organizasyon: http://eee.ktu. .edu.tr. 2015 Trabzon

KARADENİZ 3-5. Haziran. Organizasyon: http://eee.ktu. .edu.tr. 2015 Trabzon KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3-5 Haziran 2015 Organizasyon: Mühendislik Fakültesi Dekanlığı Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Teknoloji Transfer Ofisi http://eee.ktu..edu.tr http://www.ktu.edu.tr/tto

Detaylı

editör Turan Türkmen Bu defa da Merhaba sevgili okurlarımız, bu sayımızda da y

editör Turan Türkmen Bu defa da Merhaba sevgili okurlarımız, bu sayımızda da y editör Bu defa da Merhaba sevgili okurlarımız, bu sayımızda da y Turan Türkmen EKSEN Yay nc l k Fuarc l k Tan t m Hiz. Ltd. fiti. Ad na imtiyaz sahibi ve Sorumlu Yaz flleri Müdürü Turan Türkmen turan@eksenltd.com

Detaylı

2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI

2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI TMMOB MMO İSTANBUL ŞUBESİ 2012-2013 Çalışma Raporu 2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI 2.1 ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI Üye İlişkileri Birimi çalışmaları kapsamında büro personelinin yürütmesi gereken temel işler

Detaylı

editör Turan Türkmen ENDÜSTRİ OTOMASYON DERGİSİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

editör Turan Türkmen ENDÜSTRİ OTOMASYON DERGİSİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SANAYİCİLERİ DERNEĞİ editör Önümüz Haziran, yaz mevsimin başı ve seçim zamanı. Politik ortamın ısınması bir yana, küresel ısınma kendini bu yaz nasıl gösterecek onu merek ediyoruz eş-dost hep birlikte. Neyse, her şeyin hayırlısı,

Detaylı

Mayıs - Haziran 2015 ISSN 1307-3591 Say :13

Mayıs - Haziran 2015 ISSN 1307-3591 Say :13 Mayıs - Haziran 2015 ISSN 1307-3591 Say :13 Mitsubishi Electric ten Geleceğe Yönelik Fabrikalar için Nesnelerin İnterneti (IOT) Teknolojisine Dayalı Fabrika Kontrolörü e-f@ctory Enelsan dan Elektromanyetik

Detaylı