Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı Nisan ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı. 21-23 Nisan 2016. ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL"

Transkript

1 Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL

2 Endüstriyel Ağır Bakım ve Hassas Bakım Teknolojileri için uzmanlık platformu...

3 Kamusal ve idari mevzuat, endüstriyel uyumluluk, tesis yeterliliği, prosedürler... Kamu yönetimlerinin karar ve tebliğlerinin endüstriyel ortama yansımaları; tesis yönetimleri açısından dikkat edilecek proses düzenlemeleri, işletmelerin devamlılığı için önemli ve bilgi paylaşımına ihtiyaç olan konular. Maintenance İstanbul, idari bilgi sunumları için de önemli bir platform olacak. Çözümler, teknolojiler ve gelişmeler... Tesis yöneticileri ve farklı sektörlerden tesislerin bakım uzmanları, bakım endüstrisi temsilcileri ile bilgi paylaşımları için Maintenance İstanbul Fuarında biraraya geliyorlar. Sınai, rezidansiyel ve hizmet tesislerinin verimli sürdürülebilirliği, ileri bakım teknoloji ve gelişmelerinden, modern tesis yönetim tekniklerinden faydalanmayı gerekli kılıyor. Tesis varlıkları, üretim prosesleri, kontrol teknikleri, yapısal koruma ve bakım, tesis yönetim modelleri, sertifikasyon ve risk yönetimi, tesis sürdürülebilirliğinin vazgeçilmez yönetim alanları. Projelendirmeden yatırıma; üretimden kontrol ve yönetime varan tüm süreçte tesis yöneticileri ile endüstri profesyonellerinin taleplerini ve bakım endüstrisinin ürün ve hizmet teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz: Maintenance İstanbul 2016 > Endüstriyel Ağır Bakım > Sınai tesislerin yıla yayılan tüm işletimlerinin verimliliği için dönemsel ağır bakım prosesleri, ürün ve hizmetleri; > Hassas Bakım Teknolojileri > Endüstriyel teknolojiye ve otomasyona dayanan tüm üretim ve kontrol süreçlerinin hassas bakımlarını kapsayan elektronik ve mekanik bakım prosesleri, cihaz ve teknolojileri; Maintenance İstanbul Fuarının kapsamını oluşturuyor.

4 Sektör Bakım endüstrisi ile tanımladığımız alan; tesis yapıları ve tüm donanımını kapsayan, yatırım-üretim-yönetim sürecindeki temel ürün ve hizmet gereksinimleri; tesis yönetimi hizmetleri, teknolojileri; işletme sürdürülebilirliği için gerekli olan ağır bakım, hassas bakım teknolojileri, proses ve kalite kontrol, sertifikasyon, risk yönetimi alanları... Üretim ve enerji verimliliği, endüstriyel karlılık, tesis modernizasyonları ve yatırımların geleceğe aktarımı da, bakım ve sürdürülebilirlik konusunu maintenance kavramı ile sektörleştiriyor. Mekan Marmara bölgesi, Maintenance İstanbul un bütünüyle hinterlandı olarak belirlendi. Bölgedeki endüstriyel tesisler, kent merkezindeki rezidansiyel yapılar, sağlık ve hizmet binaları bu hinterlandın içinde yer alıyor. Tüm tesis yönetimleri, teknik ve idari hizmet üniteleri, uzman ve profesyonelleri fuarın hedefinde bulunuyor. Fuarın uluslararası hintenlandında bulunan Ortadoğu, Yakındoğu ve Avrupa merkezli katılımcılar için de, Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi, mekan vurgumuzun gerektirdiği profesyonel ortamın önemli bir adresi. Network Maintenance İstanbul sadece bir fuar ve sergi olarak düzenlenmiyor. Tesis yönetimi ve endüstriyel bakım alanlarında geniş bir hinterlanda yayılan uzman ve profesyonellerin bilgi ağı ve meslek platformu olarak fuara odaklanıyor. Sergilenecek ürün ve hizmetlerin, standlarda sunulacak teknolojilerin yanısıra, fuar süresince yürütülecek konferans, toplantı ve teknik sunum ortamları, sektör profesyonellerini bu bilgi ağı çerçevesinde buluşturacak. Maintenance İstanbul un mesleki network ortamı, fuar öncesi ve sonrası periyodlar için de maintenance sektörüne yayınlar, toplantılar ve iletişim kanalları ile hizmet üretmeye devam edecek.

5 Tesis profesyonelleri 3 gün süresince bakım endüstrisi ve teknolojisine odaklanacak... Maintenance İstanbul 3 gün sürecek (Perşembe- Cumartesi) bir uzmanlık platformu. Binlerce tesis yöneticisi, mühendisi, ünite sorumlusu, teknik personeli ve işletmeciler bu üç gün içinde yoğun biçimde gerçekleşecek sunum ve sergilere odaklanacak, sektörle ilişki geliştirecekler. Maintenance İstanbul ne sunuyor? binlerce tesis ve bakım profesyoneli ile buluşma noktası... Maintenance endüstrisinden lider ürün ve hizmet markaları, firmaları... inovatif bakım teknolojileri... sektör uzmanları ve profesyonelleri için mesleki network ortamı... tesis yönetimlerinde yeni trendler, gelişmeler... kamusal bilgi ve mevzuat paylaşımı, idari enformasyon ortamı... konferanslar, teknik sunumlar, bilgi paylaşımı etkinlikleri...

6 Katılımcı Profili ve Kapsam Bakım sektörüne malzeme ve teknoloji üreten kuruluşlar, hizmet sektörü, uygulama firmaları ve denetim/sertifikasyon kurumları Maintenance İstanbul un ana katılımcı kategorileri. Fuar, katılımcı ürün ve hizmetleri yedi ana başlıkta ziyaretçilerine sunacak: 01 YÖNETİM (Management) Bakım ve tesis yönetimi, Proje- Yatırım-Kurulum-İşletme yönetim modelleri 02 BAKIM (Maintenance) Endüstriyel Ağır Bakım teknolojileri, ürün ve hizmetleri 03 KONTROL (Inspection) Hassas Bakım, Kontrol-Ölçümleme- Görüntüleme teknolojileri 04 BT-SİSTEM (IT Technology) Bilgi-sistem teknolojileri 05 TESİS (Facility) Tesis yapısal teknik bakımı ve donanımı 06 ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK (Industrial Cleaning) Endüstriyel-spesifik temizlik teknoloji ve hizmetleri 07 ORGANİZASYONLAR (Organizations) 3.Taraf Denetim kurumları, Danışmanlık, Eğitim, Meslek kurumları Maintenance İstanbul: Yalnızca bir fuar değil, mesleki network ortamı hazırlıyor. Bilgi birikimi ve endüstriyel know-how, sektör uzmanlarının ilişki paylaşımları, tesisler ve endüstri arasındaki yatay ilişkilerin devamlılığı, Maintenance İstanbul un ana işlevi olması hedefleniyor.

7 OSB ler, fabrikalar, tersaneler, liman işletmeleri, havalimanı tesisleri, sınai kuruluşlar, hastaneler, matbaalar, AVM işletmeleri, teknik servisler... Tümü maintenance sektörünün data network ünde. Katılımlar, sunumlar: Projelendirmeden kuruluma, üretimden kontrole ürün ve hizmetler... Maintenance İstanbul endüstriyel ya da rezidansiyel tüm tesislerin devamlılığı için hizmetleri, sistem ve teknolojileri, ürünleri, tesis yöneticilerine sunmak için düzenleniyor. Tesis yönetimi işlevlerinin tümünü kapsayan bir işletme devamlılığı için know-how... Proses, otomasyon, proje geliştirme, verimlilik ve varlık yönetimleri, lojistik, enerji, çevre, risk yönetimleri... Kalite sertifikasyon, denetim, belgelendirme için organizasyonlar... Bakım, onarım, kontrol, modernizasyon, kalibrasyon, validasyon, mekanik işlemler, bakım sistem ve ürünleri... Enerji, çevre, atık/dönüşüm yönetimi... Yapısal ve teknolojik devamlılık işlemleri, endüstriyel temizlik, yapısal renovasyon ve ekipman... Teknolojiler, sistemler, endüstriyel know-how, malzemeler, yedek parça ve komponentler, hizmetler; Maintenance İstanbul un kapsamı içinde.

8 Ziyaretçi Profili ve Hedefler 2015 yılında Maintenance İstanbul fuarını 3023 seçkin ve profesyonel ziyaretçi izlemiş bulunuyor. Bu ziyaretçi grupları tesislerin yönetim ve endüstriyel işletim-bakım faaliyetlerinde uzman kişilerden oluşuyor: oluşuyor: %47 mühendisler, teknik uzmanlar %48 tesis yöneticileri, yatırımcılar %5 eğitim ve hizmet profesyonelleri Maintenance İstanbul fuarının ziyaretçi analizlerine göre yukarıda tanımlanan ziyaretçi grubunun: * %75 i endüstriyel tesisler işletim ve bakım faaliyetleri ile doğrudan bağlantılı kişilerden oluşuyor. * Bu ziyaretçilerin %70 i karar verici konumunda bulunuyor. * Ziyaretçi grubunun %75 i fuarı iş alanları için ürün ve/veya çözüm arayışı amacıyla ziyaret ediyor için Tesis sahipleri, işletmecileri ve yöneticileri, tesis teknik uzmanları ile birlikte Maintenance İstanbul un ana ziyaretçi grupları. Meslekler... Bakım mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik mühendisleri, kimya mühendisleri, endüstri mühendisleri, inşaat mühendisleri, çevre mühendisleri, teknikerler-teknisyenler, teknik müdürler, üretim müdürleri, IT yöneticileri... Yönetimsel alanlarda profesyoneller... Yönetim, üretim, bakım teknik servisler, pazarlama, tedarik, planlama, araştırma, denetim, danışmanlık... Sektörler, tesisler... Üretim endüstrisi, kimya endüstrisi, yakıt/gaz endüstrisi, enerji/su tesisleri, altyapı tesisleri, otomotiv endüstrisi, denizcilik endüstrisi, taşımacılık sektörü, gıda endüstrisi, ilaç endüstrisi, sağlık tesisleri, havacılık tesisleri, basın tesisleri, 3.Taraf Denetim kurum ve kuruluşları... Tüm mesleki, profesyonel ve sektörel hedefler Maintenance İstanbul da buluşacağımız temel özneler.

9 Maintenance İstanbul Fuarına katılarak; Maintenance İstanbul network iletişim ve yayınlarında yıl boyunca dijital tanıtım ve sektöre ulaşma olanaklarını, maintenanceistanbul.com un yıl boyunca yayınlayacağı özel (tematik) ve genel e-bültenler yolu ile sektör profesyonellerine ulaşma fırsatlarını, Fuar websitesi ve resmi kataloğunda firma koordinatlarınızın fuar öncesi ve fuar sonrası yayınını, Talebiniz oranında firmanıza temin edilecek toplu davetiyelerinizi, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı toplantı salonlarında (organizasyonumuzdan önceden talep ederek ve özel koşulları yerine getirerek) firmanıza özel sunumlar yapabilme olanaklarınızı, kullanabileceksiniz. Fuar Alanı Rumeli Salonu 2 Yerleşim Planı Rumeli Salonu 1 Yerleşim Planı

10 Standlı Katılım Maintenance İstanbul da kuruluşunuzun ürün ve hizmetleri ile temsil edilmesi için dört farklı katılım biçimi öneriyoruz: Sergi alanı (boş alan), Basic stand, Plus stand, Luxury stand Sergi Alanı (min. 15 m2) Özgün stand konstrüksiyonunuzu ve dekorasyonunuzu kurabileceğiniz çıplak zemin alanı. Boş alan tahsisi en az 15 m2 sözleşmeli katılımda uygulanmaktadır. Sergi Alanı + BASIC Stand Alüminyum konstrüksiyonlu, beyaz panelli modüler stand kurulumu, firma isimlik panosu, standart aydınlatma spotları, zemin halısı, 1 yuvarlak masa, 4 sandalye, 1 dolap, 1 bilgi bankosu, çöp kovası, 2kW elektrik tesisat prizi. Sergi Alanı + PLUS Stand Sergi Alanı + LUXURY Stand (min. 24 m2) Alüminyum Maxima Sistem konstrüksiyonlu, beyaz panelli modüler stand kurulumu, firma isimlik panosu, tül uygulamalı tavan konstrüksiyonu, standart aydınlatma spotları, zemin halısı, 1x1 m2 (isteğe göre büyütülebilir) kilitli-2 raflı ve portmanto üniteli depo odası, 1 yuvarlak masa, 4 sandalye, 1 dolap, 1 bilgi bankosu, 1 broşürlük, çöp kovası, 2kW elektrik tesisat prizi. Alüminyum Maxima Sistem üzeri beyaz suntalam ahşap giydirme konstrüksiyonlu modüler stand kurulumu, yükseltilmiş ahşap döşeme, firma isimlik panosu, tül uygulamalı tavan konstrüksiyonu, standart aydınlatma spotları, 1x1 m2 (isteğe göre büyütülebilir) kilitli-2 raflı ve portmanto üniteli depo odası, 2 yuvarlak masa, 8 sandalye, 1 dolap, 1 bilgi bankosu, 1 broşürlük, çöp kovası, 2kW elektrik tesisat prizi. Maintenance İstanbul katılım bedelleri 31 Ağustos 2015 e kadar erken katılımlarda 30 Kasım 2015 e kadar erken katılımlarda Sergi Alanı 250 Euro/m2 + kdv 210 Euro/m2 + kdv 230 Euro/m2 + kdv BASIC standlı sergi alanı 290 Euro/m2 + kdv 250 Euro/m2 + kdv 270 Euro/m2 + kdv PLUS standlı sergi alanı 320 Euro/m2 + kdv 280 Euro/m2 + kdv 300 Euro/m2 + kdv LUXURY standlı sergi alanı 360 Euro/m2 + kdv 320 Euro/m2 + kdv 340 Euro/m2 + kdv (Özel dekorlu stand talepleriniz için, lütfen proje ve fiyat teklifi isteyiniz)

11 Maintenance İstanbul yayınları Katalog Maintenance İstanbul Fuar Kataloğu uluslararası normlarda yayınlanarak fuar katılımcıları ve profesyonel ziyaretçilere sunulacaktır. Katalog, katılımcı kuruluşların tüm iletişim koordinatları ve ürün-hizmet bilgilerini içeren sistematik bir sayfa düzeni içerir. Web Fuarın resmi web adresi olan maintenance.com sayfalarında fuara ilişkin bilgilerle birlikte, katılımcı kuruluşların fuarın ziyaretçi potansiyeline duyuruları yıl boyunca yayınlanacaktır. FocusMaintenance e-dergi Maintenance İstanbul katılımcısı kuruluşlar, ürün ve hizmetleri, fuarda gerçekleştirecekleri sunumlar, toplantılar, firmaların güncel duyuruları ve haberleri, Maintenance fuar network ünün iletişim aracı olan FocusMaintenance dijital dergisinde yayın yoluyla sektörün uzmanları ve profesyonelleri ile paylaşılacaktır. Organizasyon hakkında Akdeniz Tanıtım A.Ş. Maintenance İstanbul organizasyonunu gerçekleştiren Akdeniz Tanıtım A.Ş yılında kurulan bir fuar yapım, organizasyon ve yayıncılık kuruluşudur den bu yana Antalya da düzenli olarak her yıl gerçekleştirilen Yapex Yapı Fuarı nın; Restorasyon, Renovasyon ve Kültür Mirası nı Koruma Fuarı nın; Maintenance İstanbul ile eşzamanlı düzenlenen Cleanroom Teknolojisi Fuarı nın da organizasyonlarını sürdüren Akdeniz Tanıtım A.Ş., yayıncılık alanında da yapı ve inşaat sektörlerinde çeşitli kataloglar ve web yayınları ile sektörel bazlı çalışmalar yürütmektedir. Fuarlar kapsamında düzenlenen mesleki ve bilimsel toplantılar, konferans ve sunum etkinlikleri de kurumun organizasyonel faaliyet alanı içindedir.

12 İSTANBUL: Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı 42/A Ada, Gardenya Konut 7/1 Blok K:12 D: Ataşehir Tel: Faks: ANTALYA: Metin Kasapoğlu Cad. 63/4, Tel: Faks: BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR

21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL

21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL 21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL Ar-ge den üretime, ürün işlemeden hassas kontrol sistemlerine... Temizodalar. Cleanroom Exhibition: Yalnızca bir fuar değil,

Detaylı

23. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı. 18-21 Kasım 2015 Çarşamba-Cumartesi Antalya Expo Center

23. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı. 18-21 Kasım 2015 Çarşamba-Cumartesi Antalya Expo Center İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme Çarşamba-Cumartesi Endüstriyel İnovasyon Yapısal ve Kentsel Koruma Çağdaş Tasarım Teknik Çözümler YAPEX, yapı-inşaat sektörlerinden her yıl hedeflenen yaklaşık 30.000

Detaylı

FUARI 29 OCAK - 01 ŞUBAT. Güvenlik Teknolojileri Yangın Koruma - Söndürme Emniyet, İş Güvenliği ve Sağlığı Bilişim Teknolojileri

FUARI 29 OCAK - 01 ŞUBAT. Güvenlik Teknolojileri Yangın Koruma - Söndürme Emniyet, İş Güvenliği ve Sağlığı Bilişim Teknolojileri Güvenlik Teknolojileri Yangın Koruma - Söndürme Emniyet, İş Güvenliği ve Sağlığı Bilişim Teknolojileri FUARI 29 OCAK - 01 ŞUBAT 2015 Mustafa Kemal Mah. 2143. Sokak Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - ANKARA

Detaylı

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ yerel zincirler bulusuyor konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ TEKNOLOJI DÖNÜŞÜMÜ BAŞLAT GELECEĞİ KAZAN teknolojı yerel zıncırler bulusuyor konferansı ve fuarı 2015 2 Online Alışveriş

Detaylı

İmalat endüstrisinin kazandıran 3 uluslararası fuarı. www.win-fair.com. 05-08 Haziran 2014. Tüyap Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

İmalat endüstrisinin kazandıran 3 uluslararası fuarı. www.win-fair.com. 05-08 Haziran 2014. Tüyap Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye İmalat endüstrisinin kazandıran 3 uluslararası fuarı 05-08 Haziran 2014 www.win-fair.com Tüyap Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 2 2 3 3 AVRASYA NIN LİDER SANAYİ ETKİNLİĞİNE HOŞ GELDİNİZ WIN EURASIA METAL

Detaylı

www.turkcoat-paintistanbul.com / www.paintistanbul-turkcoat.com 24-26 Mart 2016

www.turkcoat-paintistanbul.com / www.paintistanbul-turkcoat.com 24-26 Mart 2016 www.turkcoat-paintistanbul.com / www.paintistanbul-turkcoat.com 6. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı Türkiye

Detaylı

9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı

9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 9. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 26-29 Mart 2015 Tel. : 0.312 442 28 20 (Pbx) Fax : 0.312 442 26 96 info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR

Detaylı

Ankara Sanayi Odası Yayınları

Ankara Sanayi Odası Yayınları Tasarım SSB Ajans (0312) 468 01 56 www.ssbajans.com Ankara - Aralık 2014 Ankara Sanayi Odası Yayınları Atatürk Bulvarı No: 193 (06680) Kavaklıdere/ANKARA Tel: (0312) 417 12 00 Faks: (0312) 417 52 05 e-mail:

Detaylı

ÖNSÖZ. Her gün yeni bir şey öğrenmenin ve paylaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde işbirliğimizin güçleneceği başarılı bir 2015 yılı diliyoruz.

ÖNSÖZ. Her gün yeni bir şey öğrenmenin ve paylaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde işbirliğimizin güçleneceği başarılı bir 2015 yılı diliyoruz. ÖNSÖZ 2014 yılını geride bırakırken birçok yeni alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üreterek büyüme başarısı göstermenin mutluluğu içerisindeyiz. TÜRK LOYDU; kuruluş amaçlarından olan çeşitli

Detaylı

İPEKYOLU KALKINMA AJANSI (İKA) 2011 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI (01 Ocak 31 Aralık 2011)

İPEKYOLU KALKINMA AJANSI (İKA) 2011 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI (01 Ocak 31 Aralık 2011) İPEKYOLU KALKINMA AJANSI (İKA) 2011 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI (01 Ocak 31 Aralık 2011) GAZİANTEP ADIYAMAN - KİLİS (TRC1) İÇİNDEKİLER 1 KURUMSAL GELİŞİM VE YÖNETİM FAALİYETLERİ... 12 1.1 Kurumsallaşma... 12

Detaylı

12. Uluslararası Yapı Ürünlerİ ve Teknolojİlerİ Fuarı

12. Uluslararası Yapı Ürünlerİ ve Teknolojİlerİ Fuarı www.adiguzelgrup.com 12. Uluslararası Yapı Ürünlerİ ve Teknolojİlerİ Fuarı 16 19 Mayıs 2013 Trabzon Dünya Tİcaret Merkezİ BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ

Detaylı

İFO PERSPEKTİF REW İSTANBUL TANITIM REW İSTANBUL 2009 KAPANIŞ RAPORU SPONSOR TANIMI / KATEGORİLERİ SPONSORLUK DETAYLARI SPONSORLUK DETAYLARI

İFO PERSPEKTİF REW İSTANBUL TANITIM REW İSTANBUL 2009 KAPANIŞ RAPORU SPONSOR TANIMI / KATEGORİLERİ SPONSORLUK DETAYLARI SPONSORLUK DETAYLARI İFO PERSPEKTİF REW ISTANBUL TANITIM SERGİLENEN ÜRÜN VE HİZMETLER SPONSORLUK ZİYARETÇİ DOSYASI PROFİLİ REW İSTANBUL 2009 KAPANIŞ RAPORU SPONSOR TANIMI / KATEGORİLERİ İFO PERSPEKTİF SPONSORLUK DETAYLARI

Detaylı

FUAR SONUÇ RAPORU. Tesislerde işlerlik, verimlilik, teknolojik devamlılık için sektör platformu

FUAR SONUÇ RAPORU. Tesislerde işlerlik, verimlilik, teknolojik devamlılık için sektör platformu FUAR SONUÇ RAPORU Tesislerde işlerlik, verimlilik, teknolojik devamlılık için sektör platformu Yalnızca bir fuar değil, aynı zamanda mesleki network ortamı 16-18 Nisan 2015 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası

Detaylı

KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER

KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER İstanbul 2014 KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER Yayın Direktörü Ensar Altun Yayın Koordinatörü Filiz Özkan Editör Nilgün Yılmaz Kitap Tasarımı Şendoğan Yazıcı Üretim Müdürü Haydar Kartal

Detaylı

Fotovoltaik ile Isıtma ve Soğutma

Fotovoltaik ile Isıtma ve Soğutma Fotovoltaik ile Isıtma ve Soğutma Viessmann Vitocal ısı pompalarını kendi ürettiğiniz elektrikle çalıştırabilirsiniz: Vitocal 222-S ısı pompası ve Vitovolt 300 fotovoltaik sistem Optimize edilmiş komponentler

Detaylı

YATIRIMCILAR İÇİN TEŞVİK REHBERİ. Invest in

YATIRIMCILAR İÇİN TEŞVİK REHBERİ. Invest in YATIRIMCILAR İÇİN TEŞVİK REHBERİ Invest in Invest in YATIRIMCILAR İÇİN TEŞVİK REHBERİ Türkiye de yeni kurulacak işletmelerin ve mevcut firmaların yatırımlarında yararlanabilecekleri, değişik kurumlar

Detaylı

2012 YILI ÖZET ÇALIŞMA PROGRAMI

2012 YILI ÖZET ÇALIŞMA PROGRAMI T.C. TRAKYA KALKINMA AJANSI 2012 YILI ÖZET ÇALIŞMA PROGRAMI TR21 DÜZEY 2 BÖLGESİ (EDİRNE, KIRKLARELİ, TEKİRDAĞ) İÇİNDEKİLER SUNUŞ 3 1. GİRİŞ 4 2. 2012 YILI ÖNCELİKLERİ 7 3. 2012 YILI FAALİYETLERİ 9 3.1.

Detaylı

m i i i l r Siyasi partilerin 2015 seçim bildirgelerindeki

m i i i l r Siyasi partilerin 2015 seçim bildirgelerindeki http://www.bilisimdergisi.org/s176 Siyasi partilerin 2015 seçim bildirgelerindeki v a a m i t l ş i e l r i i b 7 Haziran seçimleri için bildirgelerini açıklayan partilerin bildirgelerinde, bilgi, bilişim,

Detaylı

ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI

ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI 2014 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI Kasım 2013 İÇİNDEKİLER I. GİRİŞ.3 II. 2014 YILI ÖNCELİKLERİ... 4 III. 2014 YILI FAALİYETLERİ... 7 A. KURUMSAL GELİŞİM VE YÖNETİM... 7 İnsan Kaynakları...

Detaylı

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline. Çelikten Gelecek 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.com İçindekiler Türk Demir Çelik Sektörünün Öncü Kuruluşu

Detaylı

İPEKYOLU YATIRIMLARDA DEVLET YARDIMLARI VE TEŞVİK UYGULAMALARI (TRC1 BÖLGESİ) KALKINMA AJANSI

İPEKYOLU YATIRIMLARDA DEVLET YARDIMLARI VE TEŞVİK UYGULAMALARI (TRC1 BÖLGESİ) KALKINMA AJANSI İPEKYOLU KALKINMA AJANSI YATIRIMLARDA DEVLET YARDIMLARI VE TEŞVİK UYGULAMALARI (TRC1 BÖLGESİ) GAZİANTEP, 2011 I Bu belgenin yayınlanmasında bizlere değerli katkılarını esirgemeyen; Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

TÜREB DERGİ 01. Taner Yıldız. RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu. RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya

TÜREB DERGİ 01. Taner Yıldız. RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu. RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya DERGİ 01 Yıl 1 / Sayı 01 Mart / Nisan / Mayıs 2015 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya

Detaylı

21-22 Ekim 2015. WOW Yeşilköy / İstanbul POTANSIYEL YATIRIMCI. ROBOT YATIRIMLARI ZİRVESİ ve SERGİSİ GELİYOR. Yatırımcıların Profilini Görün...

21-22 Ekim 2015. WOW Yeşilköy / İstanbul POTANSIYEL YATIRIMCI. ROBOT YATIRIMLARI ZİRVESİ ve SERGİSİ GELİYOR. Yatırımcıların Profilini Görün... ROBOT YATIRIMLARI ZİRVESİ ve SERGİSİ 21-22 Ekim 2015 WOW Yeşilköy / İstanbul 1500 POTANSIYEL YATIRIMCI ROBOT YATIRIMLARI ZİRVESİ ve SERGİSİNE GELİYOR Yatırımcıların Profilini Görün... robotyatirimlari.com

Detaylı

27-29 Kasım 2014 İstanbul Kongre Merkezi İstanbul, Türkiye

27-29 Kasım 2014 İstanbul Kongre Merkezi İstanbul, Türkiye 2. Buluşma 27-29 Kasım 2014 İstanbul Kongre Merkezi İstanbul, Türkiye ISTANBUL www.sirha-istanbul.com The high profile Hotel & Food Service Event Intercontinental İstanbul hotel Restoran, otel işletmeleri

Detaylı

Devlet YarDımları İstanbul 2013

Devlet YarDımları İstanbul 2013 D I Ş T I C A R E T D E S T E K S E R I S I - 1 DEVLET YARDIMLARI Devlet Yardımları İstanbul 2013 Devlet Yardımları Yayın Direktörü Ensar Altun Yayın Koordinatörü Filiz Özkan Editör Nilgün Yılmaz Kitap

Detaylı

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ?

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ YEM Yayın - 20 B R HT SAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? Yap -Endüstri Merkezi Renk Ayr m ve Bask : Doruk Grafik San. Tic. Ltd. fiti. Adres: Yüzy

Detaylı

DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI

DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI 1 DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI FAALİYET RAPORU 2010 4 YÖNETİM KURULU BAŞKANI SUNUŞU DAKA FAALİYET RAPORU 2010 Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının

Detaylı

ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI

ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI NSI 10 YILI AROU ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI 2012 YILI FAALİYET RAPORU 2010 Mart 2013 İÇİNDEKİLER I- GENEL BİLGİLER... 1 A) ÇKA Kurumsal Misyon ve Vizyonu... 1 B) Yetki, Görev ve Sorumluluklar... 1 C) Kurumsal

Detaylı

TÜRK YAN SANAYİ BORSASI

TÜRK YAN SANAYİ BORSASI TÜRK YAN SANAYİ BORSASI Bu sayımızda; Yan Sanayi Fuarları BÜLTEN Türk Yan Sanayi Borsası ndan Nisan 2014, Sayı:82 *Avrupa nın En Büyük Sanayi Fuarı nda Firmanızı Tanıtın; Hannover Sanayi Fuarı Mutlaka

Detaylı

KOBİ İşbirliği ve Kümelenme Projesi Ağ Oluşturma ve Bölgesel İşbirliği için KOBİ lerin Güçlendirilmesine Yönelik Teknik Yardım - TR 07R2.

KOBİ İşbirliği ve Kümelenme Projesi Ağ Oluşturma ve Bölgesel İşbirliği için KOBİ lerin Güçlendirilmesine Yönelik Teknik Yardım - TR 07R2. KOBİ İşbirliği ve Kümelenme Projesi Ağ Oluşturma ve Bölgesel İşbirliği için KOBİ lerin Güçlendirilmesine Yönelik Teknik Yardım - TR 07R2.02-01 İşbu rapor, Ağ Oluşturma ve Bölgesel İşbirliği İçin KOBİ lerin

Detaylı