Bugün, Pro-aktif Müşteri Yönetimi Çok Önemlidir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bugün, Pro-aktif Müşteri Yönetimi Çok Önemlidir."

Transkript

1

2

3 Müşteri etkileşim yetkinliği her başarılı organizasyonun merkezinde yer almaktadır. Bugün, Pro-aktif Müşteri Yönetimi Çok Önemlidir. Müşteriniz kurumunuzla iletişime geçtiğinde; onu karşılayan satış yetkilisi, teknik uzman, çağrı merkezi agent ı veya IVR üzerinden self servis bir uygulama olabilir. Onun memnun edici ve pozitif bir tecrübe edindiğinden emin olmanız gerekir. Agent ve ofis çalışanlarınıza başarılı iletişimin temellerini vermek için kurmuş olduğunuz haberleşme sistemi güçlü yeteneklere sahip olmalıdır. Sadece sahip olmak değil ayrıca kullanıcılara kolaylık sağlaması, rahat uygulama geçişleri ve birlikte çalışabilirlik sunmalıdır. Maksimum yatırım geri dönüşümünü garanti etmek için, varolan telekomunikasyon sistemine ve IT altyapısına dahil edilmesi kolay olmalıdır. Böylece, uzman yönetim kadrosunun bekleyeceği kolay yönetim ve bakım seçeneklerinin yanısıra, açık bir mimariyi desteklemesi ayrıca bilinen IT ve telekom standartlarına uygun olması Voxtron u farklı bir noktada konumlandırır. Zengin bir potansiyele sahip olduğuna inandığımız Voxtron un sayısız faydalarından yararlanmanızı sağlamak için müşteri memnuniyetini ve beklentileri fazlasıyla yerine getirmeyi kendimize görev edindik. Voxtron un en yetkin olduğu alana yani Bizim Dünyamıza Hosgeldiniz!...

4

5 Her organizasyon farklıdır, bu yüzden ihtiyaca göre özelleştirme her zaman gerekli olacaktır. İhtiyaçlarınıza Göre Ayarlanabilir Güçlü Ve Esnek İletişim Yetenekleri Multimedya yönlendirmeler ve ilgili fonksiyonlar bugüne kadar gerçek yatırım geri dönüşümünün hesaplanmasında hep başarısız olmuştur. Voxtron Müşteri Etkileşim Çözümleri (CIS) ; telefon, fax, , chat, SMS ve aynı zamanda IVR ı kişisel hizmet kalitesine yakın bir şekilde entegre eder. Örneğin evrensel kuyruk konseptimiz çoklu yönlendirme opsiyonları ve oldukça esnek bir yapı önerir. Bu durum çoklu iletişim kanallarının işlenmesini kolaylaştırır. Ek olarak, istemci yazılımı çok işlevlidir ve ön-arka ofisin her ikisinde de kullanılabilir. Böylece gelen çağrıları cevaplamak için ilave çalışanlara ihtiyaç duyduğunuzda tek bir Mouse tuşu ile arka ofisi çağrı merkezine kolayca entegre edebilirsiniz. Yetenekleri geliştirmek ve müşteri isteğine göre özelleştirmek, son 15 yılda Voxtron un en güçlü tarafı olmuştur. Tahmin edilebileceği gibi bu süreçte, oldukça zengin bir bilgi birikimi ve deneyim kazandık. Öte yandan, Voxtron çözümünün önerdiği modüller, ihtiyaçlarınızı bütünüyle karşılayan uygulamaları, şimdi ve gelecekte kurumunuzu ileriye götürecek değişikliklerle özelleştirmenizi ve ölçeklendirmenizi kolaylaştırır. Hatta Tek server Tek client mimarimizin faydalarını kullanarak daha yeşil bir dünya için katkıda bulunmanızı sağlarız. Voxtron Müşteri Etkileşim Çözümü mimarisi, genellikle fax, mail, routing, mesajlaşma ve bunun gibi gerekli tüm tekil serverları ortadan kaldırır.

6

7 Sizin adınıza gerçek insanlar gerçek bilgilerle hareket ediyor. Tam Bir Bütünlük Vaadediyoruz Voxtron ile partner olmak size, hızlı ve yüksek bir yatırım dönüşüne (ROI) ulaşmanızı sağlayan benzersiz yetenek ve hizmetlerimizden yararlanma imkanı sunuyor. Örnek olarak, geniş pazar deneyimimiz, durumunuza en uygun ve en iyi çözümlerin belirlenmesinde size yardımcı olacaktır. Benzersiz yazılımımız; danışmanlık, uygulama ve iş süreçlerinize entegrasyonu barındıran profesyonel hizmetlerle birlikte kapsamlı bir portföy sunmaktadır. Destek hizmetlerimiz size 7/24 yardımcı olmak üzere daima hazır bulunmaktadır. Özetle; Voxtron, sizin adınıza sürekli olarak yenilik arayan, güvenilir, tek noktadan çözüm sunan bir partnerdir. Emin olmak için yapmanız gereken tek şey, diger müşterilerimize danışmaktır.

8

9 Bizi yaptıklarımız anlatır. Deneyimlerimizden Ve Uzmanlığımızdan Yararlanın Voxtron 1994 te kurulmuş ve kendi markasıyla anılan bir çok haberleşme ürününe sahiptir. Bunlar içinde Telebutler, Axxium ve agentel bulunmaktadır. Tüm çözümler yüksek güvenilirlik, olağanüstü performans ve etkileyici özellikleriyle hızlı yatırım geri dönüşü (ROI) sağlar. Müşterilerimizin görüş ve bildirimlerini proaktif olarak değerlendiririz. Çünkü bu bize sadece yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaz, aynı zamanda ürünlerimize uygulayabilecegimiz yeni fikirler kazandırır. Voxtron şu anda, Dünya üzerinde 30 farklı ülkeye dağılmış binlerce memnun müşteriye sahiptir. Biliyoruz ki; onları, eşsiz, özelleştirilebilir, rekabetçi fiyat ve kesintisiz desteğe sahip ürünlerimiz sayesinde elde ettik. İhtiyaçlarınız hakkında daha fazla tartışmak ve çözümler oluşturmak için sizi Voxtron ekibi ile bir araya gelmeye davet ediyoruz.

10 Müşteri Hikayeleri 1 Erişim kontrol sistemleri üreticisi olduğunuzu varsayalım. Bir müşteri sizi sisteminin çalışmadığını bildirmek için arıyor, acil ve doğru bir cevaba ihtiyacı var. Teknik Destek Agent ı o şirketin yapılandırmasının farkında olmayabilir. Ancak hangi yazılım ve donanımın kurulu olduğunu ögrenebilir ve bilgi birikimini kullanarak, belirtilerden en olası problemi bulup, müşterinin sorunun çözümü için atması gereken ilk adımları görebilir. Voxtron, Durum Bilgisi özelliği, ilk öneriler işe yaramadığı takdirde, arka ofiste bu problemle ilgili uzmanın müsait olduğu bilgisine ulasmasına olanak tanır. Sistemden bu sekilde yararlanmak, problem çözme sürelerini minimuma indirir ve çalışanlar daha fazla çağrı almaya müsait hale gelirler. 2 Modern devletler vatandaşlarını müşteri gibi görürler. Bunu kolaylaştırmak için, IT ve Pbx altyapılarının entegre olması gerekmektedir. Voxtron un Müşteri Etkileşim Çözümleri (CIS); belediye, bakanlık ve kamu kurum çalışanlarına kendileriyle iletişime geçen vatandaşlara 360 derecelik bir açıdan bakma olanağı tanır. Böylece genel olarak, herhangi bir vatandaş, merkezi bir telefon numarasından atıkların yok edilmesi, pasaport işlemleri, açılış saatleri, finansal yardım ve çocuk bakımı gibi pekçok konuyla ilgili değerli bilgilere ulaşabilir. Bunun gibi yogun çağrı durumlarında, mümkün olan en kısa sürede hizmet verecek Agent lara ve diğer kaynaklara yönlendirir. Voxtron un bilgi tabanlarına yönelik arayüzleri ve diğer kaynakları, Agent ların iş süreçlerini daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirmiştir. Başka bir kilit kamu uygulaması da acil durum hattıdır. Voxtron un ses ve SMS gibi fonksiyonları, hem çalışanlar hemde vatandaşlar olmak üzere çok sayıda kişiyi, acil durumla ilgili mümkün olan en kısa sürede bilgilendirmek için kullanılabilir. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz.

11 3 Finansal kuruluşlar, son birkaç yıl içinde değişim geçirdiler. Pro-aktif müşteri etkileşimleri kurumsal başarının önemli bir belirleyicisi haline geldi. 100 ü aşkın şubesi, güçlü bir internet ve self-servis yaklaşımı olan bir banka, merkezi bir çağrı sistemi ve ses portalı platformu kullanmaktadır. Internet bankacılığı, yardım masası, tam otomatik telefon bankacılığı, ön çağrı merkezi, bayi telefon hattı ve borç tahsilatı gibi servisler, bir çok müşteri için ilk giriş noktasını oluşturur. Şubeler gelen tüm aramaları merkezi iletişim merkezine yönlendirerek danışmanlığa ve yüz yüze satışa konsantre olabilirler. Bir ayda den fazla dijital faks alan tek bir Voxtron iletişim platformu; süreçleri iyileştirmede, maliyetleri düşürmede ve verimliliği artırmada önemli rol oynar. Voxtron un bilgili ve yetkin personeli, bankanın güvenlik ve raporlarıyla ilgili kaygılarını dikkate alarak, sistemi özel ihtiyaçlara göre en iyi şekilde adapte eder. 4 Bir sigortacı olduğunuzu varsayalım ve müşterilerinizden biri hayat sigortası ile ilgili bir soru sormak için iletişim merkezini arıyor. Sistem arayanı tanıyarak, kayıtlı olan yaş, aile durumu, poliçe sayısı ve durumu ile diğer ilgili verileri ekrana getirir. Bu sayede Agent arayanı tanıyarak, kişisel bir şekilde selamlar ve uygun Voxtron arabirimleri sayesinde, onu ilgilendiren diğer olanaklardan haberdar eder. Bu tür çapraz satış ve benzer satış taktikleri, tüm gelen ve giden arama durumları için satışları artırmaya yönelik olarak git gide önem kazanmaya başlamıstır. Farklı iletişim kanalları ile Voxtron Tek Sunucu, Tek İstemci ; faks, e-posta ve web-chat gibi uygulamaları bir araya getirerek sizi bir adım ileriye taşır. 5 Dış kaynak servis sağlayıcılarının (OSP) aynı anda pekçok farklı firmadan gelen çağrıları karşılamasıyla, dış kaynak kullanımı, son zamanların büyük bir trendi haline gelmistir. Bir dış kaynak servis sağlayıcısı, belirli bir zaman aralığında, eş zamanlı pek çok tele-pazarlama veya tele-satış aktivitesini yürütebilir. Voxtron un Müşteri Etkileşim Çözümleri (CIS), farklı lisans kullanım modelleri ve farklı kampanyalara izin verir. Akıllı Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD) sayesinde giriş Merhaba! sını kişiselleştirebilir, çeşitli iş süreçlerini sisteme entegre edebilir ve ay sonunda her müşteri için farklı faturalama gerçekleştirebilir. Dış arama yapılan kampanyalarda, müşteriler otomatik olarak sistem tarafından aranır ve daha sonra doğru Agent a aktarılır. Bağlantı sırasında, tüm gerekli bilgiler ekrana getirilir, böylece zamandan tasarruf edilir. Voxtron un gerçek zamanlı raporlama gibi gömülü araçları; OSP yöneticisi ve takım liderine, Agent ın iş önceliklerini mevcut operasyonel gereksinimlere göre ayarlama imkanı tanır. Böylece, geçmişe yönelik istatistikler ve veritabanı sorgu seçenekleri gibi kilit performans göstergelerini görüntüleyebilir.

12

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

Bir Türk Dünya ya Bedeldir.

Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri İnş. San.Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri, 20 yıllık deneyimi barındıran farklı disiplinlerden

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

ALDIĞINIZ KARARLARDAN EMİN OLUN

ALDIĞINIZ KARARLARDAN EMİN OLUN 2012 SAYI 16 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇİNDEKİLER EN DOĞRU KARARI VERİN Verilerinizin kontrolü sizde olsun ANALİTİĞE YENİ BİR BAKIŞ İşe bakış açınızı değiştirin MOBİL HALDEYKEN ZEKİ ÇALIŞIN Sürekli

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı Hakkımızda Çağrı merkezleri, pazarlama ve müşteri ilişkileri stratejisi açısından, birçok sektör için geçmiş 30 yıl içinde artan bir öneme sahip olmuştur. Türkiye de bu önemi henüz farketmeye başlamış

Detaylı

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ www.microsoft.com/turkiye/dynamics CRM: İçindekiler Giriş... 3 PAZARIN PERDE ARKASI... 3 BAŞARI İÇİN PLANLAMA... 3 Zorlu Bir Ekonomide CRM'nin Rolü... 4 CRM: KOLAYLAŞTIRICI

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Kesİn başarı Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Organİzasyon yapınız yeterince hafif mi? Bulutların üzerinde yaşam Her şeyin daha küçüldüğü ve daha basit hale geldiği bir dünyada büyük ve karmaşık

Detaylı

0216 574 1260 / matrisbilisim.com

0216 574 1260 / matrisbilisim.com 0216 574 1260 / matrisbilisim.com BROCADE VDX CLOUD NETWORKING NOW HAS AN ETHERNET FABRIC Bulutlar elinizin altında olsun. Bulut sistemler için optimize bir ağ, düşündüğünüzden çok daha yakınınızda olabilir.

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış ŞU ANDA BU ÖZEL KATALOĞA SAHİP OLDUĞUNA GÖRE, FİRMANIN GELECEĞİNİ TAM DA İSTEDİĞİN GİBİ ŞEKİLLENDİRMEYE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIN DEMEKTİR.

Detaylı

Orta Ölçekli İşletmeler İçin. Oracle Ürün Özeti Oracle Business Intelligence Standard Edition One

Orta Ölçekli İşletmeler İçin. Oracle Ürün Özeti Oracle Business Intelligence Standard Edition One Orta Ölçekli İşletmeler İçin Oracle Ürün Özeti Edition One İŞLETMENİZ NEDEN BİR İŞ ZEKÂSI (İZ) ÇÖZÜMÜNE İHTİYAÇ DUYAR Büyük ve giderek artan miktarda oldukça değerli veriler ne zaman bir avantajdan çok

Detaylı

ERP SEÇİMİ YAPACAKLAR İÇİN

ERP SEÇİMİ YAPACAKLAR İÇİN ERP SEÇİMİ YAPACAKLAR İÇİN FAYDALI OKUMALAR Workcube White Paper 1 Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını işletmelerinde hayata geçirecek

Detaylı

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / SİSTEM ENTEGRASYONU E-KURUM UYGULAMALARI TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ SİSTEM YÖNETİMİ İŞ UYGULAMALARI KİOSK ÇÖZÜMLERİ Amaç daha fazla hizmetse...

Detaylı

Tümleşik İletişim Çözümlerini Değerlendirirken Dikkat Edilmesi Gereken On Konu

Tümleşik İletişim Çözümlerini Değerlendirirken Dikkat Edilmesi Gereken On Konu Bilgi Dokümanı Tümleşik İletişim Çözümlerini Değerlendirirken Dikkat Edilmesi Gereken On Konu Giriş Tümleşik iletişim (UC), BT maliyetlerini azaltırken verimliliği ve tepki verme kabiliyetini artırmanın

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİMİ-I

ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİMİ-I T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YAYINI NO: 3066 AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ YAYINI NO: 1999 ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİMİ-I Yazarlar Erdinç YÜKSEK (Ünite 1-4) Gökçe AKAR (Ünite 5) Haluk ŞANLI (Ünite 6) Editör Yrd.Doç.Dr.

Detaylı

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla Bulut Bilişim İşbirliğiyle Dosyası Bulut Bilişim, ortak kullanılan kaynaklar üzerinde, ihtiyaca göre ölçeklenebilen, anında kullanıma hazır, kaynak ataması ve yönetimi kolay yapılabilen BHT-Bilişim ve

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı

Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı Markalar Evi İnşa Etmek: Whirlpool Şirketi nin Başarı Planı Whirlpool un dijital değer yönetim mimarisi, marka değerini korumasını ve genişletmesini sağlıyor. Leonor Ciarlone Uzman Editör, The Gilbane

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER. Farklı Endüstriler için PERAKENDE SEKTÖRÜNDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SİGORTADA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK SAPPHIRE NOW GÜNDEMİ

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER. Farklı Endüstriler için PERAKENDE SEKTÖRÜNDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SİGORTADA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK SAPPHIRE NOW GÜNDEMİ SAYI 13 / 2015 Farklı Endüstriler için BENZERSİZ ÇÖZÜMLER PERAKENDE SEKTÖRÜNDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SİGORTADA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK SAPPHIRE NOW GÜNDEMİ FIT Solutions, e-fatura, e-defter, e-irsaliye, e-arşiv,

Detaylı

Aktif Enerji Yönetim Mimarisi; Enerji Santralinden evdeki prize

Aktif Enerji Yönetim Mimarisi; Enerji Santralinden evdeki prize Aktif Enerji Yönetim Mimarisi; Enerji Santralinden evdeki prize Veri Merkezleri Endüstriyel Tesisler Binalar Enerji ve Altyapı www.schneider-electric.com 1 Şirket genelinde %30'a varan enerji tasarrufu

Detaylı

Microsoft Dynamics AX 2012 GÜÇLÜ. ÇEVİK. BASİT.

Microsoft Dynamics AX 2012 GÜÇLÜ. ÇEVİK. BASİT. Microsoft Dynamics AX 2012 GÜÇLÜ. ÇEVİK. BASİT. Microsoft Dynamics AX, Microsoft 'un şirketinizin başarılı olması için çalışanlarınızın değişikliklere hazır olmalarını ve üstesinden gelmelerini sağlayan

Detaylı

Sage ERP I Tanıtım Yazısı. Verimliliği Yönetmek için ERP Kılavuzu

Sage ERP I Tanıtım Yazısı. Verimliliği Yönetmek için ERP Kılavuzu Sage ERP I Tanıtım Yazısı Verimliliği Yönetmek için ERP Kılavuzu İçindekiler 1. Özet 3 2. Klasmanında en iyi kuruluşlar verimlilik artışına önem veriyor 4 3. ERP nin Verimliliği Güçlendirme Yöntemi 5 4.

Detaylı

Interneer Intellect Platformu. Interneer Intellect Platformu Kurumsal Teknoloji ve Mimarisinin Tanıtımı

Interneer Intellect Platformu. Interneer Intellect Platformu Kurumsal Teknoloji ve Mimarisinin Tanıtımı Platformu Platformu Kurumsal Teknoloji ve Mimarisinin Tanıtımı İÇİNDEKİLER BU TANITIM BELGESİ HAKKINDA... 3 HEDEF KİTLE... 3 KISACA INTERNEER... 4 GİRİŞ... 5 TEKNOLOJİ PLATFORMU... 6 Kurumsal platform...

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı