HAKKIMIZDA. Faaliyet alanlarımız:

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HAKKIMIZDA. Faaliyet alanlarımız:"

Transkript

1

2 HAKKIMIZDA Yıllarca uluslararası büyük firmalarda çalışarak gördüğümüz, öğrendiğimiz, uyguladığımız şeyleri; şimdi bir araya gelerek kendi firmamız çatısı altında daha profesyonelce, daha yenilikçi, dünyaya daha uyumlu olarak sunuyor olmak en büyük hayalimizdi ve gerçek oldu. Orhan Tanrıverdi, ALMİLA AŞ - Kurucu ve Genel Müdür İş hayatındaki başarılı profillerini bir şirket bünyesinde birleştirdiklerini görmek mutluluk verici. İster kendi başlarına ister ortaklı yapıda olsun, aldıkları işleri başarıyla tamamlayacaklarına hiç kuşkum yok. Uğur Aytuna-Linerji Mühendislik ve Müşavirlik AŞ -Ortak Biz, ALMİLA AŞ, konusunda uzman kadromuzun bilgi, deneyim ve bugüne değin oluşturduğu iş ağına dayanarak kurulmuş Türkiye merkezli bir firmayız. Kadromuzun uluslararası projelerde çalışmış olması, bizim hem Türkiye de hem de komşu coğrafyada uluslararası normlara göre hizmet sunabilen, genç ve yenilikçi bir firma olmamızı sağlamıştır. Bugüne değin çalıştığımız standartlar, dünyaca ünlü ilk 100 uluslararası taahhüt/proje yönetimi firmasının standartlarıdır. Firmamız, farklı iş disiplinlerinde deneyimli kadrosuyla proje (tasarım), proje ve sözleşme yönetimi mesleki eğitim ve danışmanlıkları, inşaat, imalat-montaj ve insan kaynakları tedariği hizmetleri sunmaktadır. Her hizmet için halihazırda bulundurduğu işgücü, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızla cevap vermesinde firmamızı ayrıcalıklı kılmaktadır. Faaliyet alanlarımız: Çok Katlı (Tower) Betonarme ve Çelik Yapılar, Endüstriyel Tesisler, Hidroelektrik Santraller, Su Yapıları, Çimento Fabrikaları, Otel ve Alışveriş Merkezleri (AVM) Stadyum, Spor Kompleksleri, Yol İnşaatı, Boru Hatları Su İsale, Petrol, Doğalgaz, Termik Santraller. Deneyimimizin ve iş ağımızın yurtdışı uluslararası projeleri de içermesi, bizim Türkiye dışında da özellikle Rusya, Türk Cumhuriyetleri ile Katar, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde kolaylıkla faaliyet göstermemizde bizi avantajlı kılmaktadır.

3 PROJE Almila, sunduğu hizmetlerde bütünlüğü sağlamak adına proje (tasarım) hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet yatırımcılar için fizibilite projesi yapımından, müteahhitler için uygulama (detay) projesi yapımına kadar çeşitlilik göstermektedir. Almila, yaptığı tasarımın, projenin uygulanacağı ülkenin sahip olduğu teknolojiye uygun olmasına özen gösterir. Ön tasarım aşamasında alternatifler deneyerek, müşterinin beklentilerine karşılık veren en düşük maliyetli tasarımları ortaya koyar. Her projenin en kısa sürede devreye alınıp yatırımın geri dönüşünün bir an önce başlayabilmesi için, yapım süresini kısaltacak tasarımları ön plana çıkarır. Kalite sorumluluğu anlayışı gereği, Almila yaptığı projelerin uygulamalarını da yerinde gözlemleyip, karşılaşılan saha koşullarına göre tasarımını optimize eder. Almila, başkalarınca yapılan projelerin değerlendirmesini de yapmaktadır. Değer Mühendisliği (Value Engineering) ya da Teknik Değerlendirme (Technical Due Diligence) olarak sunduğu bu hizmetlerle, müşterilerinin karar alma süreçlerinde onlara yardımcı olmaktadır. Almila, proje (tasarım) yapım hizmetlerini aşağıdaki faaliyet alanları için sunmaktadır: Çok Katlı (Tower) Betonarme ve Çelik Yapılar, Endüstriyel Tesisler, Hidroelektrik Santraller, Sulama ve Gölet Yapıları, Yol ve Sanat Yapıları, Boru Hatları

4 EĞİTİM Mesleki eğitim, Almila nın en temel hizmetlerindendir. Almila, diğer faaliyet konularıyla ilişkili olarak, hem özel sektör hem de kamu sektörü kuruluşlarına Proje Yönetimi (Project Management), Sözleşme Yönetimi (Contract Management) ve Maliyet Yönetimi (Cost Management) konularında mesleki eğitimler sunmaktadır. Kuruluş çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırmak, onlara sürekli yenilenen küresel normları aktarmak bu mesleki eğitimlerin temel amacıdır. Bu konuda PMI (Project Management Institute), IACCM (International Assosication For Contract and Commercial Management) ve AACE (Association for the Advancement of Cost Engineering) gibi dünyanın önde gelen kuruluşlarından yetkinlik kazanmış danışmanlarla yerinde (in-house) veya açık eğitimler verilebilmektedir. Size en uygun eğitim içeriğini sizinle birlikte oluşturuyoruz. PMP/CAPM (PMI), CCMA/CCMP/SRM (IACCM) veya CCP (AACE) gibi dünyaca geçerli sertifikalara sahip olmak istiyorsanız, bu sertifika eğitimlerini de sizlere sunabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

5 DANIŞMANLIK Almila, konusunda uzman kadrosunun bilgi ve deneyimine dayalı olarak geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti sunar. İster yurtiçi ister yurtdışında olsun, Almila sahip olduğu iş ağıyla müşterilerinin her zaman yanında yer alarak değer katan, güvenilir çalışmalara imza atar. Bir işi, fikir aşamasından uygulama aşamasına geçirmek ve onu başarıyla tamamlamak için gereken tüm yönetsel süreçlerde, Almila da karşılığını bulacağınız hizmetler şunlardır: Pazar ve Benzer Ürün Araştırması Fizibilite Çalışması Teknik Değerlendirme Çalışması (Technical Due Diligence) İhale Danışmanlığı (Ön-ihale Desteği, İş Ortaklıkları Joint Venture/Konsorsiyum Sözleşmeleri, İhale Döküman (RFP) Hazırlığı, İhale Süreç Yönetimi, Teklif Değerlendirmesi) Teknik ve Ticari Teklif Dosyası Hazırlama İki veya Çok Taraflı Sözleşme Hazırlama Kapsamlı Sözleşme Değerlendirme Çalışması Sözleşme Müzakere (Negotiation) Desteği Proje Kontrol (Project Controls) Sisteminin Kurulması Proje Yönetimi Desteği Proje Yönetimi Ofisi (PMO) Kurulması Saha Süpervizyonu Hakistemlerinin (Claim) Hazırlanması ve Savunulması Anlaşmazlıkların Çözümü (Dispute Resolution) Kesin Hesap (Final Accounting) Yapılması veya Yapılan Kesin Hesabın Kontrolü Bu hizmetleri birçok faaliyet alanı için (inşaat, enerji, sanayi, bilişim, vb.) geniş bir müşteri poftföyüne (yatırımcı, müteahhit, KOBİ, sanayi kuruluşları) sunmaktayız.

6 İNŞAAT Almila, yıllarca edinilmiş bilgi ve beceriye sahip uzman mühendis ve işçi kadrosu ile sektörde ihtiyaç duyulan güvenilir firma olarak her türlü ulusal ve uluslararası projenin inşaat işlerine adaydır. İnşaat projelerinin etüt aşamasından, tasarım, keşif, malzeme tedariği ve yapımına kadar olan tüm aktiviteler hizmet kapsamımızda yer almaktadır. Almila, müşterilerinin beklentilerini doğru anlayarak, projenin en kısa sürede ve beklenen kalite ile hedeflenen bütçede bitmesi için çaba sarfeder. Uluslarası proje ve sözleşme yönetimi normlarını uygulayarak, projelerin müşterilerinin prestijine uygun olarak ve onlara en az risk getirecek şekilde teslim edilmesini sağlar. Grup firması olmasının verdiği avantajla, inşaatın her aşamasında projenin tasarımını gözden geçirir. Bunun yanında proje takım üyelerinin iş sağlığı ve güvenliği, kalite, etik, ticari farkındalık gibi gerekli eğitimleri almış ve sertifikalandırılmış olmasına dikkat eder. Almila, kadrosunun bilgi ve deneyimi doğrultusunda şu faaliyet alanlarında inşaat hizmetleri vermektedir: Çok Katlı Betonarme/Çelik Kule (Tower) Yapıları, Villa ve Toplu Konut Yapıları, Endüstriyel Tesisler Maden, Mineral, Asit, Petrokimya, vb. Hidroelektrik Santraller (HES) Baraj, Regülatör, Santral Binası Yapıları, vb. Termik Santraller Çimento Fabrikaları Boru Hatları Su İsale, Petrol, Doğalgaz Otel ve Alışveriş Merkezleri (AVM) Stadyum, Spor Kompleksleri Yol ve Sanat Yapıları İnşaatı Ekiplerinin bugüne değin çalıştıkları uluslararası projeler, Almila nın küresel çapta inşaat hizmeti vermesini olanaklı kılmaktadır. Bu ülkelerin başında ise Türkiye, Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Suudi Arabistan, Katar gibi Körfez ülkeleri gelmektedir.

7 imalat VE MONTAJ Almila, merkezi Türkiye de olan, yurtiçi ve yurtdışı projeleri için imalat ve montaj hizmetleri de sunan bir firmadır. Bu hizmetler kapsamında, çelik imalat ve montaj, boru imalat ve montaj ile ekipman imalat ve montajı işleri yer almaktadır. Ekiplerinin bu konudaki deneyimi, Almila nın ulusal ve uluslararası projelerde çeşitli rollerde iş üstlenmesine olanak sağlamaktadır. Almila, elindeki mevcut ekiplerle doğrudan iş yüklenebildiği gibi; süregelen işler için de müşterilerinin tercihine bağlı olarak her nitelikte ve istenen sayıda kısa/uzun dönem mühendis ve işçi tedarik edebilmektedir. Ekiplerinin daha önce birlikte uyumla çalışmış takım üyeleri olmaları, Almila müşterileri için büyük bir avantajdır. Almila ekipleri, uluslararası iş sağlığı ve güvenliği standartları altında çalışmış, deneyimli ekiplerdir. Ekiplerin maliyet ve kalite farkındalığı, Almila nın bu konudaki hassasiyetiyle örtüşmektedir. Almila, ekiplerinin bilgi ve deneyimi doğrultusunda şu faaliyet alanlarında imalat ve montaj hizmetleri vermektedir: Çelik Konstruksiyon İmalatları ve Montajları Boru Prefabrikasyonları, Spool İmalatları ve Montajları Depolama Tankları (Petrol, Su, vb) İmalatları ve Montajları Statik/Dönen Basınçlı/Basınçsız Ekipman İmalatlari ve Montajları Eşanjör İmalat ve Montajları Ekiplerinin bugüne değin çalıştıkları uluslararası projeler, Almila nın yukarıda sayılan hizmetleri küresel çapta vermesini olanaklı kılmaktadır. Bu ülkelerin başında ise Türkiye, Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Suudi Arabistan, Katar gibi Körfez ülkeleri gelmektedir.

8

HER İNŞAAT MÜHENDİSİ BİR PROJE YÖNETİCİSİDİR. C. Şan Gürdamar * GİRİŞ

HER İNŞAAT MÜHENDİSİ BİR PROJE YÖNETİCİSİDİR. C. Şan Gürdamar * GİRİŞ HER İNŞAAT MÜHENDİSİ BİR PROJE YÖNETİCİSİDİR C. Şan Gürdamar * GİRİŞ Tarihsel süreçte dünyanın modernleşmesine, ekonomisine, bilim ve teknolojisine, çevre ve doğal kaynakların korunmasına inşaat mühendisliğinin

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

Çevre mühendisliği ve yönetiminde projeye özgü tasarım ile entegre çevresel ve sosyal çözümler için bir öncü

Çevre mühendisliği ve yönetiminde projeye özgü tasarım ile entegre çevresel ve sosyal çözümler için bir öncü Çevre mühendisliği ve yönetiminde projeye özgü tasarım ile entegre çevresel ve sosyal çözümler için bir öncü HAKKIMIZDA ENCON Çevre Danışmanlık Ltd. Şti. (ENCON) çevre yönetimi çatısı altında çevresel

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

TÜREB DERGİ 01. Taner Yıldız. RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu. RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya

TÜREB DERGİ 01. Taner Yıldız. RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu. RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya DERGİ 01 Yıl 1 / Sayı 01 Mart / Nisan / Mayıs 2015 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya

Detaylı

1. Proje ve Yapım Yönetimi Kongresi Bildiriler Kitabı

1. Proje ve Yapım Yönetimi Kongresi Bildiriler Kitabı 1. Proje ve Yapım Yönetimi Kongresi Bildiriler Kitabı ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi 29 Eylül 1 Ekim 2010 ODTÜ - İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapım Mühendisliği ve Yönetimi Dalı i 1. Proje ve Yapım Yönetimi

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

D A H A İ Y İ B İ R D Ü N YA İ Ç İ N... 2011-2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

D A H A İ Y İ B İ R D Ü N YA İ Ç İ N... 2011-2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU D A H A İ Y İ B İ R D Ü N YA İ Ç İ N... 2011-2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU İÇDAŞ ÇELİK ENERJİ TERSANE VE ULAŞIM SANAYİ A.Ş. Raporumuz Hakkında İçdaş ın bu ilk sürdürülebilirlik raporu ile 2011-2012 yıllarına

Detaylı

w w w. b u s i n i s t. c o m

w w w. b u s i n i s t. c o m www.businist.com www.selimoglugroup.com.tr www.vartas.com.tr www.rochel.com.tr Zirve, onu gerçekten isteyenlerin olacaktır. İş hayatında zirveye ulaşmanın temel koşulu yaptığınız iş kadar o işi nerede

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! 1 Yeni ufuklara açılıyoruz! 2 TAV 2014 FAALİYET RAPORU Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! Yeni ufuklara açılıyoruz! Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde küresel ölçekte

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2013

FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA ANEL ELEKTRİK 1 Biz Kimiz? 1 Anel Elektrik 2 İştirakler 4 Hedefler 5 Ne İş Yapıyoruz? 5 Taahhüt 6 Enerji 6 Elektronik 6 Gayrimenkul 7 Nerede Çalışıyoruz? 7

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

Türk Müteahhitlik Hizmetlerinin Uluslararası Rekabetçilik Analizi *

Türk Müteahhitlik Hizmetlerinin Uluslararası Rekabetçilik Analizi * İMO Teknik Dergi, 2014 6831-6848, Yazı 421 Türk Müteahhitlik Hizmetlerinin Uluslararası Rekabetçilik Analizi * Beliz ÖZORHON* Sevilay DEMİRKESEN** ÖZ İnşaat sektöründe uluslararası rekabetçilik günden

Detaylı

ANEL GRUP İLERLEME RAPORU 2014

ANEL GRUP İLERLEME RAPORU 2014 ANEL GRUP İLERLEME RAPORU 2014 İÇİNDEKİLER Rapor Hakkında Başkanın Mesajı Kurumsal Profil Vizyonumuz & Misyonumuz Değerlerimiz Yönetim Kurulu Sürdürülebilir Yönetim Anlayışımız Çalışanlarımız İş Sağlığı

Detaylı

YAPI ATÖLYESİ. değer yaratır.. MÜHENDİSLİK M İ M A R L I K MÜTEAHHİTLİK. Yapı Tasarım ve İnşaat

YAPI ATÖLYESİ. değer yaratır.. MÜHENDİSLİK M İ M A R L I K MÜTEAHHİTLİK. Yapı Tasarım ve İnşaat değer yaratır.. HAKKIMIZDA Yapı Atölyesi, yapı ve hizmet sektöründe 90'lı yılların başlarından beri çeşitli proje ve görevlerde pek çok tecrübe kazanmış ve günümüzde bu tecrübeleri; tasarım, taahhüt ve

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 04 Tarihçe 06 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 07 Ortaklık

Detaylı

Puan Türüne Göre Programlar

Puan Türüne Göre Programlar Puan Türüne Göre lar www.emu.edu.tr 1 2015 2 DİL1 Mütercim - Tercümanlık... 1 İngilizce Öğretmenliği... 2 MF1 Matematik ve Bilgisayar Bilimleri İlköğretim Matematik Öğretmenliği MF3 Moleküler Biyoloji

Detaylı

faaliyet raporu 2008

faaliyet raporu 2008 faaliyet raporu 2008 Türkiye de iç ve dış hatlar terminallerini aynı çatı altında buluşturan tek havalimanı olan Esenboğa, toplam 182 bin metrekare terminal alanına sahiptir. İçindekiler 2 Faaliyet Alanları

Detaylı

Tekfen Holding Faaliyet Raporu 2014

Tekfen Holding Faaliyet Raporu 2014 Tekfen Holding Faaliyet Raporu 2014 2015 Tekfen i Tekfen Holding Faaliyet Raporu 2014 www.tekfen.com.tr Ticari Sicil No: 111233 Profil ve Temel Göstergeler İçindekiler 2 18 58 90 100 104 108 Profil ve

Detaylı

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / SİSTEM ENTEGRASYONU E-KURUM UYGULAMALARI TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ SİSTEM YÖNETİMİ İŞ UYGULAMALARI KİOSK ÇÖZÜMLERİ Amaç daha fazla hizmetse...

Detaylı

1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı

1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı 1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı 02 İÇİNDEKİLER RAPOR PROFİLİ VE SINIRI 03 BM KÜRESEL İLKELER SÖZLESMESI 04 YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI 05-06 KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

Detaylı

& CO. GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI

& CO. GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A dan Z ye Yatırım sözlüğü EGELİ & CO. GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI 2014 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER HIZLI BIR BAKIŞ 02 EGC Girişim Yatırım Haritası 04 Misyon, Vizyon 06 EGC Girişim Hakkında 09

Detaylı

AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 212 İçindekiler 1 Rapor Hakkında 2 Üst Yönetim Mesajı 4 Kurumsal Profil 12 Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız 18 Çevre 3 Çalışanlarımız 44 İş Sağlığı ve Güvenliği 52 Tedarik

Detaylı

İnşaat Sektöründe Fizibilite Aşamasında Maliyet Tahmini Yapmakta Karşılaşılan Zorluklar ve Çözüm Önerileri Üzerine Bir Değerlendirme

İnşaat Sektöründe Fizibilite Aşamasında Maliyet Tahmini Yapmakta Karşılaşılan Zorluklar ve Çözüm Önerileri Üzerine Bir Değerlendirme İnşaat Sektöründe Fizibilite Aşamasında Maliyet Tahmini Yapmakta Karşılaşılan Zorluklar ve Çözüm Önerileri Üzerine Bir Değerlendirme Yük.Müh. İlke Bozkurt Dr. Müh. Murat Kuruoğlu igokturtk@asg.com.tr kuruoglu@itu.edu.tr

Detaylı

Mekanik Tesisat & Endüstriyel Montaj. www.ozmaktesisat.com.tr

Mekanik Tesisat & Endüstriyel Montaj. www.ozmaktesisat.com.tr Mekanik Tesisat & Endüstriyel Montaj ÖZMAK, bina ve endüstriyel tesisler için elektromekanik ve endüstriyel montaj işlerinin tasarım tedarik uygulama, bakım, onarım ve işletme hizmetlerini vermek üzere

Detaylı

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ II-14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1 Nisan 30 Haziran 2013 26.08.2013 1 İÇİNDEKİLER 1. BİR BAKIŞTA ANEL ELEKTRİK

Detaylı