Yeni Mikserlerinizin Temizlik ve Bakımı için Kalitesi kanıtlanmış ürünler

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni Mikserlerinizin Temizlik ve Bakımı için Kalitesi kanıtlanmış ürünler"

Transkript

1 Yeni Mikserlerinizin Temizlik ve Bakımı için Kalitesi kanıtlanmış ürünler Bu broşürü dikkatle inceleyiniz, kazançlı çıkacaksınız! Ürünleri denemek için ücretsiz numune talep edebilirsiniz. Tüm ürün yelpazesini incelemek için lütfen sitesini ziyaret ediniz.

2 Şoför kabini Bu alanda sadece sıradan kirler söz konusu olmakla birlikte çimento esaslı kalıntılarla da mücadele etmek gerekebilmektedir. İlgili ürünler : ZE-KA-FIX LEYCO-POON 2 LEYCO RASANT LEYCO-WASCH&WACHS Beton taşıma araçlarında temizlik çalışmalarını üç bölümde değerlendiriyoruz Kazan bölümü Kazan bölümü genelde hafif beton birikintileri ile kirlenir ve bu birikinti taşıma ringi bölümüne doğru gittikçe kalınlaşan bir grafit yağı görüntüsünü alır. İlgili ürünler : ZETOLAN MEK Plus 2, ZE-KA-FIX, ZETOLAN MES 2, LEYCO POON 2, LEYCO RASANT, LEYCO PROTECT 7, LEYCO POWER CLEAN Arka kısım Trans mikserin arka kısmı, beton sevk olukları, çamurluklar ve şase genellikle beton kalıntıları ve ince bir çimento katmanı ile kirlenir. İlgili ürünler : ZETOLAN MEK Plus 2, ZE-KA-FIX, ZETOLAN MES 2, LEYCO POON 2, LEYCO PROTECT 7

3 Yeni Trans mikseriniz hayırlı uğurlu olsun. M utlaka yeni aracınız ile gurur duyuyorsunuz ve onun uzun süreler ilk günkü gibi kalmasını arzu ediyorsunuz. Sonuç olarak aracınız sizin ve şirketinizin kartviziti gibidir. Y enilikçisiniz ve işverenin sizinle gurur duyması için örnek olmaya çalışıyorsunuz!. Gerekli ama yorucu temizlik işlerini minimum sürelerde kolaylıkla bitirmeniz için size yardımcı olmak arzusundayız. Yeni Trans mikserinizin değerini muhafaza etmek için onu korumalısınız. Neden temizlikte LEYCO ürünleri tercih edilmeli? Biz LEYCO CHEM LEYDE ailesi olarak 40 senedir Beton transfer araçlarının temizlik ve korunması için emek harcıyoruz, bu konuda uzmanlaşmış bir işletmeyiz. Ürünlerimiz araçlarınızın sorunuz çalışabilmesi için en ince detaylar düşünülerek tasarlanmışlardır, ürünlerimiz araçlarınızın bakım süreçlerini kısaltıp uygulama kolaylığı sağlayarak araçlarınızdan memnun kalmanızı garanti eder. Leyco ürünleri Temizlik sürecini üst düzeyde kolaylaştırır ve kısaltır. Leyco ürünleri beton kalıntılarını ve yağ birikintilerini çözer. Leyco ürünleri aşırı kirlenmeler ve bunun pahalı sonuçlarını engeller. Leyco ürünleri aracınızın değerini korumasına yardımcı olur düzenli kullanım ile mekanik temizlik (çekiç ve spatula ile kazıma v.s ) gereksiz olur Aracınız ilk günkü gibi tertemiz kalır. Leyco ürünleri Biyolojik olarak doğada çözülür ve bu sebeple her alanda kullanılabilir LEYCO ürünleri seçim diyagramı Koruma Beton çözme Temizleme

4 Eksiksiz, yeni nesil koruma ve bakım ürünü. Tüm tanınmış temizlik ve bakım metotları arasında erişilemez başarı Ürün kod numarası ZETOLAN-MEK Plus 2 alışılagelmiş bir trans mikser bakım ürünü değildir, zira ZETOLAN-MEK Plus 2 tüm diğer alışılagelmiş ürünlerin kullanım talimatnamelerinden farklı olarak tüm hava koşullarında ıslak zemine direkt, ince ve örtücü olarak püskürtme yöntemi ile uygulanabilen bir üründür. Püskürtme sonrasında zemindeki su çekilir ve bir koruma tabakası oluşur. Koruma ve bakım için harcanan zaman olağanüstü kısadır, tüm işlem dakikalar içerisinde biter : Aracınızın ömrünü uzatır. Islak zeminlerde ve her türlü hava şartında uygulanabilme kolaylığı Tüketimi çok küçüktür Bu güne kadar çekiç, spatula ve tel fırçalarla yapılan temizlik gereksiz kalır. Hareketli ve önemli parçaların masraflı tamiratlara sebep olan kirlenme süreci engellenir. Yüksek çalışma ve çevre güvenliği: Ruhr bölgesi Hijyen enstitüsü ZETOLAN-MEK Plus 2 yi Doğada biyolojik çözülümü: ÇOK İYİ olarak sertifikalandırmıştır. Teknik bilgiler Renk : Berrak Form : Sıvı Yoğunluk : 1,5 Isı dayanımı : Maksimum +180 C Özgül ağırlık : 0,87 g/ml Kullanım : Trans mikserin yıkanmasını takiben araç üzerinde beton ve harç kalıntılarının olduğu alanlara henüz zemin ıslakken yaygın, örtücü ve ince bir tabaka halinde püskürtülür. Aracın sadece beton ile temas halinde olan noktalarına tatbik ediniz. Koruyucu etki en az bir çalışma günü devam eder. İş bitiminde beton kalıntıları tazyikli su ile zeminden rahatlıkla temizlenir.

5 Yüksek aktif Çimento ve kireç çözücü konsantre, Klorik asit içermeyen ve betona zarar vermeyen formül Ürün kod numarası ZE-KA-FIX olağanüstü ekonomik, yoğunlaştırılmış (konsantre) bir temizlik ürünüdür. Trans mikserler, Beton pompaları, Çimento siloları, v.s.. temizlenmesinde kullanılır. ZE-KA-FIX klorik asit içermez ve yıkama suları ile beton yapımımda kullanılan geri dönüşüm tesisi haznesi sularına bulaşmasında beton kalitesi açısından hiç bir sakınca yoktur. ZE-KA-FIX çimento ve betonun uygulandığı her alanda kullanım bulur. Araçları pırıl pırıl temizlerken boyaya zarar vermez, aracınıza uzun süreler aşınmadan uzak kullanım imkânı verir, aracınız sürekli olarak ilk günkü görünümde yepyeni kalır. ZE-KA-FIX her zaman müşteri memnuniyeti yaratır. Araç ve gereç üzerindeki beton kalıntılarını hızlı ve güçlü bir şekilde çözer. Klorik asit içermez Beton kalitesine zarar verici etkisi yoktur Metal, lastik, cam ve boyayı korur Doğada Biyolojik olarak çözülür Ruhr bölgesi Gelsenkirchen Hijyen enstitüsü test sertifikasına sahiptir. Teknik bilgiler Renk : Yeşil Form : Sıvı Yoğunluk : 1.48 Isı dayanımı : Maksimum +180 C Özgül ağırlık : 0,87 g/ml Kullanım : ZE-KA-FIX K yoğunlaştırılmış (Konsantre) bir üründür, kirlilik derecesine göre 5-10 misli su ile karıştırılarak bir fırça yardımı ile temizlenecek alanlara sürülerek uygulanır İlacın kimyasal çözme etkisi, çözülen kum ve taş parçacıklarını bir fırça yardımı ile yıkayarak desteklenmelidir. ZE-KA-FIX K çözeltisi beton veya çimento ile temas eder etmez reaksiyon süreci başlar ve köpürmeye başlar, köpükleşme azaldığı zaman tekrar ZE-KA-FIX K çözeltisi uygulanır ve kalıntı tamamen çözülene kadar bu işleme devam edilir.

6 Boyalı yüzeyler ve Motor aksamı için Yüksek etkili temizleyici Temizleme amaçlı ve koruyucu Mikro Cila tabakası yaratan şampuan Ürün kod numarası : LEYCO_RASANT ile seyir halinde araç üzerine statik kir yapışması problemine çare getirilmiştir. Böylece aracın manüel temizlik süreci etkili şekilde kısalmaktadır. Araç yüksek basınçlı su veya yüksek basınçlı buharlı yıkama ile çok kısa sürelerde rahatlıkla temizlenebilir. LEYCO_RASANT araç üzerinde parlak bir mikrofilm oluşturarak tekrar kirlenmeyi engeller. Ürünün araca her yeni tatbikatı ile daha parlak bir görünüm elde edilir. Üstün temizleme gücü İyonize olmayan bir ara geçiş maddesi elektrostatik kir tabakasını parçalar. Hızlı etki eder Zaman tasarrufu sağlar, zaman ve iş gücü kaybına sebep olan ovarak temizliğe gerek kalmaz. Tekrar kirlenmelerin sürecini zorlaşır. Çok ekonomik üst düzeyde yoğunlaştırılmış (Yüksek konsantre) kirlilik düzeyine göre 5-30 misline kadar su ile incelterek kullanım. Çevre dostudur içerdiği tensitlerin %90 dan fazlası biyolojik çözünürlülüktedir. Ürün kod numarası : LEYCO-WASCH & WACHS tüm araçların güçlü ve boya koruyucu etkili olarak yıkanmasında mükemmel etkili bir üründür. LEYCO-WASCH & WACHS manüel araç yıkamalarında etkin temizleyici ve koruyucu Şampuan olarak kullanılır. Alışılagelmiş temizlik ilaçlarına kıyas ile avantajı, aracın sadece temizlenerek boyanın parlaklığını sağlamakla kalmaz aynı zamanda bir mikrofilm tabakası oluşturarak çimento ve beton gibi kalıntıların yüzeye yapışmasını zorlaştırır. Yüksek parlaklık ve kendi kendine kuruma özelliğine sahiptir. Yıkama makineleri ve manüel yıkamalar için uygundur. Aşırı düzeyde ekonomiktir. Polimer komponentler hızlı, kalıcı boya ve paslanma koruması sağlar. Biyolojik çözünürlülüğü yüksektir, ph nötr dür. Temizleyici ve mikrofilm cila tek bir üründe toplanmıştır.

7 Tüm araç için yüksek etkili asidik şampuan Trans mikser yönlendirme olukları ve dolum hunisi için Silikon esaslı Özel koruma emülsiyonu Ürün kod numarası: LEYCO-POON 2 Beton pompaları ve Trans mikserleri için tasarlanmış asidik bir araç şampuanıdır. Hafif yağlı kirleri ve çimento kalıntılarını güvenli bir şekilde temizler. LEYCO-POON 2 yüksek yayılma ve temizlik gücü sayesinde mükemmel kir çözme etkisini garanti eder. Özel bileşimi sayesinde LEYCO- POON 2 boyayı korur, yağlı yüzey oluşturmaz ve tüm suya mukavim yüzeylerde kullanılır. Yıkama sonrasında parlak bir yüzey görüntüsü elde edilir. Yıkama sonrasında çizgisel izler ve lekeler bırakmaz Arkasında yağlı bir tabaka bırakmaz ve boyayı koruyucu etkisi vardır. Manüel ve makine ile kullanıma uygundur. Doğada Biyolojik olarak çözünür. Suyu ve kiri üzerinde tutmayan bir film tabakası oluşturur. Kir tabakasını kesin olarak çözer Ürün kod numarası : ZETOLAN-MES 2 özellikle çözücü ve yağlayıcı olarak kullanılan özel sağlam bir koruyucu emülsiyonudur. Hazır veya yoğunlaştırılmış (Konsantre) olarak uzun süre dayanımlı, dış etkilere dirençli koruyucu olarak kullanılır. ZETOLAN-MES 2 betonun temas ettiği tüm yüzeylere, mikserlerin iç veya dış yüzeylerine, beton kalıplarına, Beton pompalarına v.s yapışmasını engeller. Metal, Plastik, lastik, gibi tüm yüzeylerde kullanılabilir. Ufak dozajlarda tüketime kıyas ile yüksek etki gücü vardır. Betonun, temas ettiği tüm yüzeylere, mikserlerin iç veya dış yüzeylerine, beton kalıplarına, Beton pompalarına v.s yapışmasını engeller. Silikon emülsiyonu esasında yüksek etkili çözücü/(ayırıcı) dır.

8 Bodyguard Polimer boya cilası Şase için kuvvetli asidik güçlü temizleyici Ürün kod numarası : LEYCO-PROTECT 7 ıslak yüzeylere tatbik edilebilen, Metal, boya, ve plastik yüzeylere uygulanabilen Polimer esaslı bir Mikrofilm ciladır Uygulandığı yüzeyde temizliği kolaylaştıran ve aşınmayı engelleyen, sert ve kaymaz bir koruma tabakası oluşturur. LEYCO-PROTECT 7 yüzeyde parlak bir tabaka oluşturur, polisaj lama ile parlatılmaya gerek yoktur. Eskimiş ve aşınmış boya tekrar yüksek parlaklığa sahip olur. Ürün kod numarası : LEYCO-POWERCLEAN çimento tozu, yağ, gres, ve cadde kiri ile özellikle güçlü kirlenmelere maruz kalan şase nin temizlenmesinde kullanılan, su ile karıştırılarak kullanılan yoğunlaştırılmış (Konsantre) bir üründür. Temizlenecek yüzeye 1:5 ile 1:20 arasında karışım ile bir püskürtme tabancası yardımıyla (duman halinde değil) uygulanır. Daha sonra kirlilik derecesine göre ilacın tesir etmesi beklenir ve yüksek basınçlı su, sıcak yıkama veya yeterli tazyikli su ile çözülen kirler temizlenir. Plastik çamurluklar tekrar eski parlaklıklarına ve renklerine sahip olurlar. Çok iyi düzeyde aşınma dayanımı vardır Yüksek düzeyde parlak yüzeyler yaratır Etkili kolaylaştırılmış temizlik sağlar - Parlak bir koruma tabakası oluşturur. Polisaj lama gerektirmez. Kolay tatbik edilir Yüksek etki gücü En inatçı kirleri bile çıkartır Temizlik için harcanan süreyi kısaltır Ekonomiktir zira yüksek oranda yoğunlaştırılmıştır.

9 LEYCO - ÖZEL TEMİZLEME FIRÇALARI Trans mikserlerin temizliği için özel olarak tasarlanmış asitlere dayanıklı kırçıllaştırılmış fırçalardır. BETONAC Portakal renkli-fırça Araştırmalar göstermiştir ki temizlik sırasında kullanılan temizlik maddesi çözeltileri kova dan alınıp temizlenmesi gereken yüzeye ulaştırılana kadar %85 oranında hiç kullanılmadan dışarıya akarak ziyan olmaktadır. İşte BETONAC Portakal renkli kırçıllı fırçamız bu probleme çözüm getirmektedir, BETONAC Mavi kazıma fırçası BETONAC Mavi kazıma fırçası çok sert bir fırçadır ve özellikle trans mikserin dolum ve boşaltma oluklarında kullanmak üzere tasarlanmıştır.. Fırça bağlantı parçası Teleskopik fırça sapı ve fırça arasında bulunan bu bağlantı parçası plastik malzemeden imal edilmiştir ve alışılagelmiş metal bağlantılardan farklıdır, zira bu noktada da fırça asitlere direnç göstererek piyasada bulunan asit etkisi ile çürüyen ürünlerden daha uzun kullanım ömrünü garanti eder. BETONAC- Portakal renkli - Fırça Kod numarası : : cm genişliğinde Kod numarası : : cm genişliğinde Kod numarası : : ,5cm genişliğinde Asitlere dayanıklı, Yüksek emiş gücüne sahip kırçıllı fırça Bi-Level Portakal renkli BETONAC-Fırça Kod numarası : : cm genişliğinde BETONAC- Portakal renkli - Fırça Kod numarası : : cm uzunluğunda Kod numarası : : cm uzunluğunda Asitlere dayanıklı, yumuşak kırçıllı, boya dostu fırça BETONAC Mavi Kazıma fırçası Kod numarası : : cm uzunluğunda Kod numarası : : cm uzunluğunda Teleskopik fırça sapı (300 cm ye kadar açılır) Kod numarası : : Fırça bağlantı parçası Kod numarası : : Teleskopik fırça sapı ile fırçanın bağlanmasını sağlayan bağlantı adaptörü

10 Yapılan işi kolaylaştıran profesyonel yardımcı ürünler İş güvenliğine hizmet eden ürünler Köpük üretme tabancası İlacın dakikalarca yüzeyde kalmasını sağlayan koyu bir köpük tabakası yaratır ve temizleyicinin kirlere gerektiği şekilde nüfus ederek çözülme sürecini ayarlar. Kod numarası : : Ltr. El tipi püskürtme cihazı El tipi püskürtme cihazı ile önceden su ile karıştırılarak çözeltinmiş ilaçlar hava basıncı yardımıyla küçük ölçekli yüzeylere tatbik edilir. Kod numarası : : İlave uzatma çubuğu 2 litrelik el tipi püskürtme cihazı için üretilmiş olan 20 cm uzunluğundaki ilave uzatma çubuğu erişilmesi en zor noktalara ulaşmayı sağlar.. Kod numarası : : Köpük yapma memesi Kod numarası : : Temizleyici ilacın köpük haline gelmesini ve yüzeyde daha fazla kalmasını sağlar. Koruyucu gözlük Bilhassa kafa mesafesi üzerinde ilaç tatbikatı yapılırken agresif ürünlerin göze sıçramasını engellemek için üretilmiştir. Kod numarası: Koruyucu eldiven Ergonomik formlu ve düz kenarlı eldiven. Nesneyi kaydırmadan tutan tasarımı ve iç yumuşak dokusu ile rahat kullanım sunarken farklı kimyasallara karşı iyi düzeyde dayanıklıdır. Kod numarası: LEYCO-DS 300 Eller, yüz, v.s. gibi korumasız ciltler için koruyucu krem. Temizlik çözeltileri ve asitlere karşı cildi korur Kod numarası: LEYCO-MV 7 Elektrikli airless fıçıdan emme ve püskürtme pompası Kod numarası: LEYCO-KLARON Yoğun, yüksek etkili ve aynı zamanda cildi koruyan el temizlik kremidir. Sürtünme gücü yaratan ve doğal temelli kir çözücü gibi temizleme sürecini desteleyen katkılar içerir. Kod numarası:

11 BETONAC -FIX 2 Talihsizlik. Beton dondu Beton pompası ve Trans Mikser kullanan arkadaşlarınız için bilgiler: B eton sevkıyatı gece gündüz demeden günün her saatinde devam eder. Aracın beton sevkıyatı sonrasında su ile temizlenmesi için her alan müsait olmayabilir. Bu durumlarda sert beton yapışmaları çoğu zaman engellenemez. Bu kalıntıları temizlemek genelde büyük problem yaratır ama BETONAC-FIX2 ile değil. Sadece bu inatçı yapışmalarda özellikle hızlı ve etkin çözme kabiliyeti olan BETONAC-FIX2 beton çözücü kullanılır. BETONAC-FIX2 yüksek düzeyde yoğunlaştırılmış (konsantre) bir üründür ve kirlilik derecesine karşı 1:3 ile 1:10 oranında su ile karıştırılarak tatbik edilir. Ekonomiktir zira yüksek oranda su ile karıştırılarak tatbik edilir. Nerede ise kokusuzdur. Özel katkılar yüksek düzeyde metal ve asidik aşınma koruması sağlar. Güçlü beton, çimento kalıntılarını hızlı ve kalıntısız şekilde çözer. M eslek arkadaşlarınız ile Trans mikser ve Pompa operatörleri, pozitif tecrübeler edindiğiniz deneme paketi ürünlerinden memnuniyetinizi ifade ettiğinizde hiç şüphesiz size hayır duası edecekler. B ilhassa gün sonunda zorlu ve yorucu temizlik işlerini içten ve dıştan mükemmel düzeyde kolaylaştıran ve temizlik süresini kısaltan ZETOLAN-MEK Plus2 ile cebri karıştırıcı ve trans mikserciler ilgileneceklerdir. R eferansınız üzerine mikserlerden sorumlu iş arkadaşlarınıza tüm hafta boyunca test etmeleri için memnuniyetle 5-10 litrelik ZETOLAN-MEK Plus2 ürünümüzü bedelsiz olarak sunabiliriz. Her gün muntazam kullanım ile ilk 6 gün içerisinde karıştırıcı haznelerinde ilave bir koruyucu tabaka oluşacaktır. B eton karıştırıcılarından sorumlu meslek arkadaşlarınız bu bilgiyi kendileri ile paylaşmanızdan ötürü size müteşekkir kalacaklardır. Böylece çalışanların çalışma koşulları kolaylaşacak ve sadece en iyi yapmaları gereken görevlerine yoğunlaşacaklar: Kaliteli beton üretimi!

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE PROTEC Servis Bakım Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Atatürk mh. Ekincioğlu sk. No: 39 Ataşehir / İstanbul WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE Tel : 0216 577 75 96 Fax : 0216 456 01 05 posta@protec-tr.com www.protec-tr.com

Detaylı

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Aşağıdakiler için problem çözümleri Üretim Onarım Koruma Bakım WEICON Bu isim

Detaylı

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Professional Cleaning Products PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ CULİNA GRUP BİOFER CULİNA 100 BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI Donmuş yağ ve yemek artıklarını nişasta ve protein lekelerini etkili biçimde temizler.

Detaylı

Clean Mükemmel temizlik için her şey

Clean Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 05/2013 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları Teknik Araç Kimyasalları Araç Temizleme ve Bakım Cam Yapışıtırıcıları ve Aksesuarları Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları...............................

Detaylı

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi!

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi! PETRA DÜNYASI 2015 % 100 Türk sermayesi ve yönetimi. 1984 yılında kurulan Petra, bugün binlerce temsilcisiyle kalabalık bir aile. Sadece Türkiye de değil, Kuzey Kıbrıs ta ve Almanya daki ofisleri ve temsilcileriyle

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Temizleme Kimyasalları Asit bazlı temizleme kimyasalları Nötr temizleme kimyasalları Alkali bazlı temizleme kimyasalları XYLOQUAT Temizleme Sistemi Çözücü (Uçucu) Temizleyiciler

Detaylı

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI GELİŞTİRİLMİŞ MOBİLİTE İÇİN SATIŞ SONRASI ÇÖZÜMLER TUNAP Harekete Geçiren Kimya. TUNAP.COM TUNAP MOBİLİTE KALİTE. GÜVEN. TEKNİK UZMANLIK. TUTKU

Detaylı

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü YAĞ SÖKÜCÜLER RESOLVER Yüksek Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü Su ile karıştırılarak kullanılan güçlü yağ sökücüdür. Tüm sanayi yağları üzerinde etkili ve hızlı sonuç verir. Katı yağlar, gıda yağları, gres

Detaylı

Bireysel çözümler için partneriniz. Clean. Mükemmel temizlik için her şey

Bireysel çözümler için partneriniz. Clean. Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 08/2011 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. - KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. GKD-OİL CLEANER GKD-KLAW GKD-MAX GKD-SİM PLUS GKD-PAS GKD-MİKS CLEAN GKD-FINISH GKD-PAINT STRIPPER GKD-JEL GKD-SPICK ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜCÜLER YAĞ ÇÖZÜCÜLER PAS SÖKÜCÜLER

Detaylı

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu. Otomotiv. Tamir ve Bakım Grubu. Ürün Kataloğu

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu. Otomotiv. Tamir ve Bakım Grubu. Ürün Kataloğu 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Tamir Grubu Ürün Kataloğu Otomotiv Tamir ve Bakım Grubu Ürün Kataloğu 3M 1902 yılında, ABD nin Minnesota Eyaletinin St. Paul şehrinde kurulmuş olan 3M, bugün tüm dünyada

Detaylı

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47 o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 2 w o 37 z 4 u 47 ENDÜSTRİYEL YAG ÇÖZÜCÜLER GÜÇLÜ SU BAZLI YAG ÇÖZÜCÜ Endüstriyel alanlarda kullanılan güçlü bir yağ çözücüdür. Metallerde korozyona yol açmaz boyalı

Detaylı

Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015

Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015 Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015 ETS International Germany ve ETS InternationalTürkiye 1994 yılından beri Çevre Teknolojileri Çözümleri ile ilgilenen Şirket Kurucusu

Detaylı

Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri

Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri Su Yalıtım ve Restorasyon Ürünleri www.maxicoll.com Su ile Aranızda Maxicoll Var YAPI KİMYASALLARI SEKTÖRÜNDE YENİLİKÇİ ANLAYIŞ Maxicoll Kimya, Yapı Kimyasalları alanında 14 yıldır üretim yaptığı inşaat

Detaylı

Toyota Araç Bakım Ürünleri

Toyota Araç Bakım Ürünleri TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (0212) 354 0 354 www.toyota.com.tr Toyota Araç Bakım Ürünleri Aracınıza bakım yapmak

Detaylı

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog w orld wide Üretim, Bakım Onarım için özel ürünler Katalog dünya çapında En zorlu şartlarda da! 1 2 3 4 5 6 7 8 İçindekiler: Sayfa Firma 3 WEICON Plastik-Metal 4-8 WEICON Repair Stick (Tamir Çubukları)

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ ŞANTİYE DESTEK MALZEMELERİ ANKARAJ VE MONTAJ MALZEMELERİ

ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ ŞANTİYE DESTEK MALZEMELERİ ANKARAJ VE MONTAJ MALZEMELERİ ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ ŞANTİYE DESTEK MALZEMELERİ ANKARAJ VE MONTAJ MALZEMELERİ Wallmerk 2007 yılında kurulan Wallmerk Yapı Kimyasalları; Türkiye de stratejik önemi olan ve en önemli endüstriyel

Detaylı

TERMOSET TOZ BOYALARIN AVANTAJLARI ŞUNLARDIR:

TERMOSET TOZ BOYALARIN AVANTAJLARI ŞUNLARDIR: ELEKTROSTATİK BOYA OLARAK TOZ NEDİR? Yüzeylerin, eridiğinde sürekli ve düzgün bir film oluşturan tozlarla boyanması fikri 1950 lerde ilk ortaya çıkışından beri düzenli olarak gelişmiştir. Önceleri termoplastik

Detaylı

RAİF ÇUKUR ÜST YÜZEY İŞLEMLERİ-1 ÜST YÜZEY AMAÇLARI. Üst yüzey işlemlerinin tanımı

RAİF ÇUKUR ÜST YÜZEY İŞLEMLERİ-1 ÜST YÜZEY AMAÇLARI. Üst yüzey işlemlerinin tanımı 1.HAFTA ÜST YÜZEY AMAÇLARI Üst yüzey işlemlerinin tanımı Ağaçtan hazırlanan eşyalar üzerinde yapılan boya, cila, vernik işlemlerinin tümüne Üst Yüzey İşlemleri adı verilir. Perdah gibi hazırlık çalışmaları

Detaylı

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06 01 Eczac baş Girişim Pazarlama, Eczac baş Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu nda faaliyet göstermektedir. Kuruluş, topluluk taraf ndan üretilen ve ithal edilen tüketim ürünleri ile birlikte topluluk d ş

Detaylı

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz...

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... www. baumerk.com 2013 Ürün Kataloğu Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... Yapı ve inşaat alanında kullanılan malzemelerin kalitesi de yükselerek yaşam standartlarımızı daha iyiye doğru taşıyor. BAUMERK,

Detaylı

ALÇI SIVA UYGULAYICISI (SEVİYE 3) YETERLİLİK KODU: 12UY0055-3

ALÇI SIVA UYGULAYICISI (SEVİYE 3) YETERLİLİK KODU: 12UY0055-3 ALÇI SIVA UYGULAYICISI (SEVİYE 3) YETERLİLİK KODU: 12UY0055-3 HAZIRLAYAN FATİH KAYNAK GİRİŞ...1 1.Alçının Tanıtımı...1 2. İş Sağlığı ve Güvenliği...3 3. Alçı Sıvada Kullanılan Sarf Malzemesi ve Yardımcı

Detaylı

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz...

Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... 2013 Ürün Kataloğu Yapıların kimyasını değiştiriyoruz... Yapı ve inşaat alanında kullanılan malzemelerin kalitesi de yükselerek yaşam standartlarımızı daha iyiye doğru taşıyor. BAUMERK, yaklaşık 16 yıldır

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ BULAŞIK YIKAMA VE ÇÖP ATIMI ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

Atölye / Depo El Kitabı. İşleme - Uygulama, Stok - Sevkiyat Yöntemleri ve Ürün Bilgileri

Atölye / Depo El Kitabı. İşleme - Uygulama, Stok - Sevkiyat Yöntemleri ve Ürün Bilgileri Atölye / Depo El Kitabı İşleme - Uygulama, Stok - Sevkiyat Yöntemleri ve Ürün Bilgileri 1 Çimstone kuvars esaslı kompoze taştır. Kuvars, doğadaki en sert mineral taşlardan biridir. Yapısını oluşturan

Detaylı

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri Isı Yalıtım Ürünleri www.stroton.com STROTON 2000 yılında kurulan STROTON; yüksek kalitede ısı yalıtımı sağlayan ürünlerin yanı sıra ülkemizin ilk ve tek ICF konut sistemi üreten modern tesisidir. Yüksek

Detaylı

İÇİNDEKİLER İZOLASYON MALZEMELERİ SENTETİK SON KAT BOYA VE ASTAR ANTİPAS BOYALAR TİNERLER AHŞAP KORUYUCULAR

İÇİNDEKİLER İZOLASYON MALZEMELERİ SENTETİK SON KAT BOYA VE ASTAR ANTİPAS BOYALAR TİNERLER AHŞAP KORUYUCULAR . 05/ İÇİNDEKİLER SU BAZLI İÇ CEPHE BOYALARI Permolit Nanomax İpek Mat İç Cephe Boyası...4 Permolit Permomax Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası...4 Permolit İpek Mat Silikonlu İç Cephe Boyası...4 Permolit

Detaylı

Hilti Pasif Yangın Durdurucu Sistemler. Hayat kurtarır, varlıkları korur ve yapının performansını geliştirir.

Hilti Pasif Yangın Durdurucu Sistemler. Hayat kurtarır, varlıkları korur ve yapının performansını geliştirir. Hilti Pasif Yangın Durdurucu Sistemler Hayat kurtarır, varlıkları korur ve yapının performansını geliştirir. Pasif Yangın Durdurucu Ürünler Uygulama kolaylığı sağlar Hilti de, çalışanlarımız ve ürünlerimiz

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı