Bütün temizlik. yöntemleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bütün temizlik. yöntemleri"

Transkript

1 FAKİR BUHARLI TEMİZLEYİCİLER Bütün temizlik yöntemleri

2 Fakir Steam Mop Buharlı temizliğin en pratik hali! Fakir Steam Mop evinizi hiçbir kimyasal kullanmadan hızlı, pratik ve etkin bir şekilde temizleyebilmeniz için özel olarak tasarlandı.

3 Bir dakikadan daha az sürede kullanıma hazır olan Fakir Steam Mop ile tek adımda her türlü yüzeyi temizleyebilir, bakterileri ve mikropları yok edebilirsiniz. Ahşap yüzeylerin temizliği: Mikrofiber bezi sayesinde laminant ve sert zeminleri çizmeden temizleyebilirsiniz. Üçgen başlık: Üçgen başlığı ile ulaşılması güç olan köşe noktaları kolayca temizleyebilirsiniz. Halıların temizliği: Halı kızağını kullanarak halılarınızı canlandırabilir sanitize ederek kötü kokuların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Çift taraflı kullanım: Mikrofiber bezlerin her iki yüzeyini de kullanarak ara vermeden daha çok alan temizleyebilirsiniz.

4 Teleskopik boru: Teleskopik borusu ile Steam Mop u kendi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Yıkanabilir mikrofiber bezler: Hijyenik temizlik sağlayabileceğiniz mikrofiber temizlik bezlerini çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. 1 adet 2 adet 2 adet

5

6 Fakir Portable Steam Pocket Evinizin her köşesinde! Fakir Portable Steam Pocket ın direkt buhar özelliği sayesinde zorlu ve ulaşılması güç noktalarda bulunan kirleri kolayca temizleyebilirsiniz.

7 Elinizde kolayca taşıyabileceğiniz Fakir Portable Steam Pocket la evinizi temizlerken ulaşamadığınız nokta kalmayacak. Direkt buhar kullanımı: Direkt buhar kullanım özelliği sayesinde çıkarılması zor kirleri bile kolayca temizleyebilirsiniz. Silindirik mikrofiber temizlik bezi: Farklı yüzeylerde buharla toz alabilir, ayrıntılı ve derinlemesine temizlik yapma imkanına kavuşabilirsiniz. 1 adet 1 adet 1 adet 2 adet 1 adet Özel aparatlar: Aparatlar ve bezler hızlı ve pratik temizlik için özel olarak tasarlanmıştır. Zengin aksesuvar kiti sayesinde geniş yüzeylerin yanı sıra zor, dar ve küçük aralıkları da kolayca temizleyebilirsiniz.

8 Ahşap yüzeylerin temizliği: Mobilyalarınızda zamanla biriken tozların yol açtığı lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Kumaşlarda da etkili: Sadece temizlikte değil, giysilerin, kumaşların ve perdelerin kırışıklıklarını gidermek için de Fakir Portable Steam Pocket ı kullanabilirsiniz. Cam yüzeylerde kullanım: Avize, panjur, vitrin ve diğer tüm cam yüzeylerde etkin temizlik yapabilir, cam yüzeylerin ışıl ışıl parlamasını sağlayabilirsiniz. Kenar ve köşe temizlik: Buharın gücünü temizlenmesi zor bölgelere kolayca ulaştırabilir, derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Banyoda hijyen: Klozet, lavabo ve derz aralarına buharı direkt uygulayarak hijyenik temizliğe kavuşabilirsiniz.

9 Fırçalı özel temizlik başlığı: Fırçalı özel başlık ile fayans aralarını temizleyebilir, fayans, seramik ve sert yüzeylerde yoğun kirlerin üstesinden gelebilirsiniz. Düzenli kullanım: Düzenli kullanımda ev akarlarını, mantarları, küfleri, bakterileri, zehirli kimyasalları ve atıklarını yok eder. Fakir Portable Steam Pocket çevre dostu ve alerji karşıtı bir buharlı temizleyicidir.

10 Fakir 2 in 1 Professional Steam Mop İkisi bir arada buharlı temizlik! Hem dik buharlı temizleyici hem de portatif, elde taşınabilir buharlı temizleyici olarak kullanabileceğiniz Fakir 2 in 1 Professional Steam Mop la evinizde temizlenmemiş yer kalmayacak.

11 Hem yerlerin hem de lavaboların, armatürlerin ve erişilmesi en zor bölgelerin temizliği ona emanet. Dik buharlı temizleyici: Yerlerdeki geniş yüzeyleri ve kenar köşeleri dik buharlı temizleyici sayesinde tertemiz yapabilirsiniz. Elde taşınan buharlı temizleyici: Lavaboların, muslukların ve erişilmesi en zor bölgelerin etkin biçimde temizliğini yapabilirsiniz. Üçgen başlık: Özel üçgen başlığı sayesinde sadece geniş yüzeyleri değil, kenarlar ve köşeleri de kolayca temizleyebilirsiniz.

12 Banyoda hijyen: Klozet, lavabo ve derz aralarına buharı direkt uygulayarak hijyenik temizliğe kavuşabilirsiniz. Kumaşlarda da etkili: Sadece temizlikte değil, giysilerin, kumaşların ve perdelerin kırışıklıklarını gidermek için de Fakir 2 in 1 Professional Steam Mop u kullanabilirsiniz. Mutfak temizliği: Portatif elde taşıma özelliğiyle mutfağınızın her köşesini çıkması zor yağ lekeleri, tozlar, bakteriler ve mikroplardan arındırabilirsiniz. Akıllı Buhar Kontrolü sayesinde üç kademeli buhar gücü ile çok yönlü, derinlemesine temizlik sağlar. Daha az zamanda, daha az efor sergileyerek çok daha fazla iş yapabilmeniz için geliştirilmiştir. Kimyasalların insan sağlığına verdiği zararları yok ederek evlerin tozlardan ve mikroplardan arınmasını sağlar.

13 İki türlü kullanım: Fakir 2 in 1 Professional Steam Mop u ihtiyacınıza göre ister dik, ister elde taşınan buharlı temizleyici olarak kullanabilirsiniz.

14 Fakir Room Master Önce süpürün, sonra buharla silin! İlk bakışta sadece dik bir elektrikli süpürge gibi görünen Fakir Room Master, hem süpürge hem de buharlı temizleyici özelliğiyle aslında iki işi birden yapıyor. Fakir Room Master la eviniz tertemiz oluyor.

15 Fakir Room Master ın vakumlama özelliği sayesinde tozları süpürebilir, buhar paspasını takarak diğer kirleri yok edebilir, evinizi kısa sürede temizleyebilirsiniz. Elektrikli süpürge: Yüksek toz toplama performansi ve pratik kullanımı sayesinde tüm evinizi kolayca süpürebilirsiniz. Torba yok: Toz torbası olmayan Fakir Room Master ın toz haznesini kolayca çıkartıp boşaltabilirsiniz. Hijyenik temizlik: Yüksek ısıdaki buharıyla ev akarlarını, alerjenleri, mikropları ve zararlı bakterileri yok edebilirsiniz Vakum ve buhar ayar düğmesi: Sadece tek bir düğmeyle Fakir Room Master ı dilediğinizde elektrikli süpürgeye, dilediğinizde buharlı temizleyiciye kolayca dönüştürebilirsiniz.

16 Geniş su haznesi: 550 ml lik su haznesi sayesinde Fakir Room Master ı buharlı temizleyici olarak 30 dakika aralıksız kullanabilirsiniz. Buhar emniyeti: Dik konuma getirdiğinizde buhar vermeyi durdurur ve otomatik olarak kapanır. Fakir Room Master ı laminant, fayans, mermer, mineflo ve taş gibi bütün sert zeminlerde güvenle kullanabilirsiniz. Mikrofiber bezler: Yıkanan ve tekrar kulanılabilen süper emici mikrofiber temizleme bezleri özel bir teknoloji ile üretilmiş olup kir ve tozları içine hapseder. Geniş manevra kabiliyetine sahip yer aparatıyla dar alanlara kolayca erişebilirsiniz.

17

18 Fakir Jaws Çok amaçlı buharlı temizleyici! Fakir Jaws Buharlı Temizleyici nin birbirinden farklı aksesuvar çeşitleriyle her türlü yüzeyi temizleyebilir, bakterileri, mikropları ve ev akarlarını yok ederek hijyenik ortamlar sağlayabilirsiniz.

19 Fakir Jaws Buharlı Temizleyici pratik ve çok amaçlı kullanımıyla evinizdeki en becerikli yardımcılarınızdan biri olarak dikkat çekiyor. Yüksek kapasite, yüksek buhar basıncı: 5,5 bar basıncı ve 1,2 litre su haznesi sayesinde 60 dakika boyunca aralıksız kullanabilirsiniz. Kolay kullanım: Yüzeye göre buhar gücünü ayarlayabilir, tekerlekleri sayesinde tüm evinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Fırçalı özel temizlik aparatı: Fayans, fayans araları, seramik ve sert yüzeylerdeki yoğun kirlerin temizliği için özel olarak tasarlandı. Buhar ayarı: Buhar tetiği sayesinde, yüzeye uygulayacağınız buharın sıklığını kolayca ayarlayabilirsiniz.

20 Cam temizleme aparatı: Her türlü cam yüzeyde deterjan kullanmadan etkin ve pratik temizlik sağlayabilirsiniz. Mikrofiber bezler: İki farklı başlığı, yıkanabilen ve kolay hareket edebilen mikrofiber bezleri sayesinde seramik, ahşap hatta beton, tüm zemin döşemeleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Özel aparatlar: Halı fırçası Cam temizleme aparatı Omuz askısı Püskürtücü uç Derz arası temizleme fırçası Yer aparatı Uzatma borusu Su dolum kabı

21

22 Buharlı temizliğin avantajları: Sağlıklı temizlik. Pratik temizlik. Sadece suyla temizlik. Ekonomik temizlik. Deterjansız temizlik. Doğa dostu temizlik. Hijyenik temizlik. Evin her yerinde derinlemesine temizlik. Zor kirler için ideal temizlik.

23 Fakir buharlı temizleyiciler hakkında merak edilenler: Su buharı ahşap, kumaş gibi hassas yüzeylere zarar vermiyor mu? Fakir buharlı temizleyiciler kuru buhar teknolojisiyle çalıştıkları için bu tür malzemelere zarar vermezler. Kuru buhar nedir? Bildiğiniz gibi su 100 C sıcaklıkta kaynamaya başlar ve buhara dönüşür. Isıtma işlemi devam ettirilip sıcaklık 150 C ve üzerine ulaştığında kuru buhar üretilmiş olur. Molekül yapısı nedeniyle bu buharın %95 i kuru %5 i ise nemlidir. Bu sayede uygulandığı noktalarda ıslaklık oluşturmaz ve yüzeylerde nemden kaynaklanan zararlara yol açmaz. Buharlı temizlik neden sağlıklıdır? Buharlı temizlikte sadece su kullanırsınız. Yüksek ısıda buhar elde ettiğiniz için ev akarlarını, mikropları ve zararlı bakterileri yok ederek, ortamı sanitize etmiş olursunuz. Üstelik bu proseste hiçbir kimyasal madde ve deterjana ihtiyaç duyulmadığı için çevreye de zarar vermeden, sadece suyla hijyenik, sağlıklı temizliğe kavuşursunuz. Buharlı temizleyiciler nasıl derinlemesine temizlik sağlar? Kuru buharı oluşturan moleküller nemli buhar moleküllerinden yaklaşık kat daha küçüktür. Bu nedenle daha derinlere nüfuz edebilir ve ulaşılamayan kuytu noktalardaki mikrobik canlıları yok edebilir.

24 Merkez Ofis STANBUL (212) (Pbx), (212) (Pbx) ANKARA (312)

DELUXE 9800S ÖKO LINE ISLAK-KURU SU FİLTRELİ VAKUM SÜPÜRGESİ. 1 Peşin + 6 Taksit. 128,50 t. Toplam: 899,50 t. 1 Peşin + 6 Taksit.

DELUXE 9800S ÖKO LINE ISLAK-KURU SU FİLTRELİ VAKUM SÜPÜRGESİ. 1 Peşin + 6 Taksit. 128,50 t. Toplam: 899,50 t. 1 Peşin + 6 Taksit. Haziran - Temmuz 2014 KAMPANYALAR DELUXE 9800S ÖKO LINE ISLAK-KURU SU FİLTRELİ VAKUM SÜPÜRGESİ 997,50 t 899,50 t 128,50 t Toplam: 899,50 t SMART S 350 ÖKO POWER 968,80 t 787,50 t 112,50 t Toplam: 787,50

Detaylı

Feine Milde 14, 10, Haftanın yıldızı. 95 TL /100g. Sadece Tchibo dünyasına özel. Sadece Tchibo dünyasına özel. www.tchibo.com.tr

Feine Milde 14, 10, Haftanın yıldızı. 95 TL /100g. Sadece Tchibo dünyasına özel. Sadece Tchibo dünyasına özel. www.tchibo.com.tr Haftanın yıldızı Feine Milde www.tchibo.com.tr Çekirdek Kahve 12,95 TL 10, 95 TL /100g 14, Öğütülmüş Kahve 17,95 TL 95 TL 2x250g 28 Ocak ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya

Detaylı

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi!

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi! PETRA DÜNYASI 2015 % 100 Türk sermayesi ve yönetimi. 1984 yılında kurulan Petra, bugün binlerce temsilcisiyle kalabalık bir aile. Sadece Türkiye de değil, Kuzey Kıbrıs ta ve Almanya daki ofisleri ve temsilcileriyle

Detaylı

Marifetli küçükler her zaman elinizin altında...

Marifetli küçükler her zaman elinizin altında... Kasım kampanyaları Marifetli küçükler her zaman elinizin altında... www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir

Detaylı

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Professional Cleaning Products PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ CULİNA GRUP BİOFER CULİNA 100 BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI Donmuş yağ ve yemek artıklarını nişasta ve protein lekelerini etkili biçimde temizler.

Detaylı

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın!

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın! Dostunuzu düşmanınızı tanıyın! Sentetik temizlik ürünleri neden düşman? Hepimiz yıllarca kullandık. Mutfakta, banyoda, çamaşırlarımızda Yaşadığımız mekânların her köşesinde. Temizlemek, dezenfekte etmek

Detaylı

1.419 TL 969 TL 879 TL 929 TL

1.419 TL 969 TL 879 TL 929 TL 1.419 TL 969 TL 879 TL 929 TL 1 İÇİNDEKİLER ENERJİ KAMPANYASI ÜRÜNLERİ AYIN FIRSAT ÜRÜNLERİ BUZDOLAPLARI DERİN DONDURUCULAR ÇAMAŞIR MAKİNELERİ KURUTMA MAKİNELERİ BULAŞIK MAKİNELERİ FIRINLAR ANKASTRE ÜRÜNLER

Detaylı

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. - KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. GKD-OİL CLEANER GKD-KLAW GKD-MAX GKD-SİM PLUS GKD-PAS GKD-MİKS CLEAN GKD-FINISH GKD-PAINT STRIPPER GKD-JEL GKD-SPICK ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜCÜLER YAĞ ÇÖZÜCÜLER PAS SÖKÜCÜLER

Detaylı

DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI

DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI TEMİZLİK HİZMETLERİ Temizlik El Kitabı EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR TBMM Basımevi 2013 İÇİNDEKİLER Misyonumuz...7 Vizyonumuz...7 Temizliğin Ana Nedeni...9 Temizlik

Detaylı

YAZ TEMİZLİĞİ FERAHLIK VEREN BOL KÖPÜKLÜ HEDİYE. 200 g Türk Kahvesi alışverişlerinizde, 100 g Türk Kahvesi de bizden hediye

YAZ TEMİZLİĞİ FERAHLIK VEREN BOL KÖPÜKLÜ HEDİYE. 200 g Türk Kahvesi alışverişlerinizde, 100 g Türk Kahvesi de bizden hediye BOL KÖPÜKLÜ HEDİYE 19 Ağustos ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda 200 g Türk Kahvesi alışverişlerinizde, 100 g Türk Kahvesi de bizden hediye Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: FERAHLIK

Detaylı

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ ARC - OIL and SOOT CLEANER KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ OIL and SOOT HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? OIL and SOOT özellikle gıda sektörü için üretilmiş bir ürün olup, fırın, fırın tavaları, yanmış

Detaylı

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü YAĞ SÖKÜCÜLER RESOLVER Yüksek Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü Su ile karıştırılarak kullanılan güçlü yağ sökücüdür. Tüm sanayi yağları üzerinde etkili ve hızlı sonuç verir. Katı yağlar, gıda yağları, gres

Detaylı

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R 2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R GİRİŞ GÜZELLİĞİN KONFORU, TEKNOLOJİNİN GÜZELLİĞİ. İKİSİ DE TASARIMDA. Kalite ve fonksiyonelliğin fark edilmeye değer olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda tasarımın çekici olması

Detaylı

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANMA KILAVUZU

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANMA KILAVUZU ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANMA KILAVUZU engineering Quality Design P r o d uc tion İçindekiler Sayfa Elektrikli Süpürgenin arçaları 3 Aksesuarlar 4 Çevrenin Korunması ve Atıklar 5 İlk Kullanım Öncesi 5 Güvenlik

Detaylı

2013, Hayat Yayıncılık, İletişim, Yapım, Eğitim Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. Tüm yayın hakları anlaşmalı olarak Hayat Yayınları na aittir. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir; izinsiz çoğaltılamaz,

Detaylı

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47 o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 2 w o 37 z 4 u 47 ENDÜSTRİYEL YAG ÇÖZÜCÜLER GÜÇLÜ SU BAZLI YAG ÇÖZÜCÜ Endüstriyel alanlarda kullanılan güçlü bir yağ çözücüdür. Metallerde korozyona yol açmaz boyalı

Detaylı

AQUA MAC. TMT ile tertemiz mekanlar... Satış Servis Parça ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNELERİ VE EKİPMANLARI

AQUA MAC. TMT ile tertemiz mekanlar... Satış Servis Parça ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNELERİ VE EKİPMANLARI ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNELERİ VE EKİPMANLARI Satış Servis Parça HALI TEMİZLİK MAKİNELERİ * * * SEKTÖREL PROFESYONELLERE OTELLERE CAMİLERE * EĞİTİM KURUMLARINA * KREŞLERE * KAMU KURUMLARINA * ÖZEL İŞYERLERİNE

Detaylı

* DETAYLI BİLGİ SAYFA 3 VE 4 TE.

* DETAYLI BİLGİ SAYFA 3 VE 4 TE. * DETAYLI BİLGİ SAYFA 3 VE 4 TE. 1 İÇİNDEKİLER ÇEYİZ KAMPANYASI 1 ÇEYİZ KAMPANYASI 2 YAZIN SON FIRSAT KAMPANYASI AYIN KÜÇÜK EV ALETİ FIRSATLARI BUZDOLAPLARI DERİN DONDURUCULAR ÇAMAŞIR MAKİNELERİ KURUTMA

Detaylı

Servis hizmetlerimize

Servis hizmetlerimize Servis hizmetlerimize %100 güvenebilirsiniz. www.bosch-home.com/tr www.bosch-yetkiliservisi.com Bosch Çağrı Yönetim Merkezi: 444 6 333 BoschHomeTurkiye Ürünlerimize güvenmeseydik, 7 yıl garanti veremezdik.

Detaylı

rainbowsystem.com Rexair LLC Troy, Michigan 2011 Rexair LLC R14449ad-2 Printed in U.S.A.

rainbowsystem.com Rexair LLC Troy, Michigan 2011 Rexair LLC R14449ad-2 Printed in U.S.A. rainbowsystem.com Rexair LLC Troy, Michigan 2011 Rexair LLC R14449ad-2 Printed in U.S.A. e2 Type 23p Wet Dust Can t Fly (ISLAK TOZ UÇAMAZ) PRENSIBI ÜZERINE KURULU RAINBOW, EVINIZDEKI KIR VE HAVADAKI PARÇACIKLARDAN

Detaylı

Siemens Küçük Ev Aletleri

Siemens Küçük Ev Aletleri NR 1011 ütü masası ütüyle birlikte alındığında 150 TL 75 TL Siemens Küçük Ev Aletleri Büyük işlerin küçük yardımcıları. Haziran 2015 - Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi Ramazana özel, sizi ve sevdiklerinizi

Detaylı

ORTAMIN HAVASINI TAZELEYEN INDESIT KLİMALAR SAYESİNDE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSEDECEKSİNİZ!

ORTAMIN HAVASINI TAZELEYEN INDESIT KLİMALAR SAYESİNDE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSEDECEKSİNİZ! ORTAMIN HAVASINI TAZELEYEN INDESIT KLİMALAR SAYESİNDE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSEDECEKSİNİZ! Eviniz ya da ofisinizdeki havanın kalitesi, o ortamdaki havayı soluyan kişilerin sağlığı için çok önemlidir. Zamanımızın

Detaylı

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr Zahmetsiz bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012 www.bosch-garden.gen.tr İçerik Çim bakımı Rotak elektrikli ve akülü çim biçme makineleri 8-9 Silindir bıçaklı çim biçme makineleri 10 Çim havalandırma

Detaylı

OTEL, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HASTANE, TEMİZLİK İŞLETMELERİ, OKUL VE OFİSLER, SOSYAL İŞLETMELERİN TEMİZLİK, KOKU VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA

OTEL, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HASTANE, TEMİZLİK İŞLETMELERİ, OKUL VE OFİSLER, SOSYAL İŞLETMELERİN TEMİZLİK, KOKU VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA OTEL, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HASTANE, TEMİZLİK İŞLETMELERİ, OKUL VE OFİSLER, SOSYAL İŞLETMELERİN TEMİZLİK, KOKU VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA EM ETKİN MİKROORGANİZMA KULLANIMI 1 ***KOKU GİDERİMİ Kötü kokular

Detaylı

rainbowsystem.com Rexair LLC Troy, Michigan 2011 Rexair LLC R15637ad-3 Printed in U.S.A.

rainbowsystem.com Rexair LLC Troy, Michigan 2011 Rexair LLC R15637ad-3 Printed in U.S.A. rainbowsystem.com Rexair LLC Troy, Michigan 2011 Rexair LLC R15637ad-3 Printed in U.S.A. e2 Type 23p Wet Dust Can t Fly (ISLAK TOZ UÇAMAZ) PRENSIBI ÜZERINE KURULU RAINBOW, EVINIZDEKI KIR VE HAVADAKI PARÇACIKLARDAN

Detaylı

Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri...

Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri... Ankastre Kataloğu Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri... Arçelik pişirme katagorisindeki uzmanlığı ve son teknoloji ankastre ürünleriyle profesyonel şef deneyimini

Detaylı

Siemens Küçük Ev Aletleri

Siemens Küçük Ev Aletleri NR 1011 ütü masası ütüyle birlikte alındığında 150 TL 75 TL Siemens Küçük Ev Aletleri Bayram ettirecek fırsatlarla. Temmuz 2015 - Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi Bayrama özel, sizi ve sevdiklerinizi sevindirecek

Detaylı

Akıllı dozaj sistemi sayesinde 7 ton su, 11 litre deterjan tasarrufu.*

Akıllı dozaj sistemi sayesinde 7 ton su, 11 litre deterjan tasarrufu.* Akıllı dozaj sistemi sayesinde 7 ton su, 11 litre deterjan tasarrufu.* Akıllı dozaj sistemli yeni EcoLogixx 8 i-dos çamaşır makinesi. * Wfk, Uygulamalı Araştırma Enstitüsü, inceleme raporu WL 5132/10,

Detaylı

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde.

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde. Serviste mükemmellik. Siemens, ev teknolojisindeki tüm bilgi ve deneyimini kullanarak ev aletlerinin kaliteli, dayan kl ve uzun ömürlü olmalar n sa lar. Olas bir ar za halinde ise Yetkili Servislerimiz

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen

Detaylı