Ustaların tercihi: Bosch Bujileri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ustaların tercihi: Bosch Bujileri"

Transkript

1 Ustaların tercihi: Bosch Bujileri

2 Güvenli ateşlemenin mucidi: 111 yıldır kalite ve güven sunuyor. Bujinin dünyaca tanınan bir adı var: Bosch. Bunun tek sebebi Robert Bosch un 1902 yılında buji patentini almış olması değil, ayrıca 111 yıldır buji teknolojisini sürekli olarak mükemmelleştirmesidir. Bosch Bujileri ile siz de yüksek motor performansı ve son teknolojiyi elde edebilirsiniz yılında 111. yılını kutlayan Bosch Bujileri, yenilikçi gücü ve birinci sınıf kalitesi ile uluslararası araç üreticilerinin buji tedariğinde en çok tercih ettiği markalardan biridir. Bosch, bugüne kadar 11 milyarın üzerinde buji üretimi gerçekleştirmiştir. Bosch un geniş buji yelpazesi ile müşterilerinize eşsiz bir bilgi birikimi ve uzmanlık sunabilirsiniz. Orijinal parçada birinci tercih Lider araç üreticilerinin Bosch u tercih etmesinin önemli bir nedeni var; Bosch un benzin enjeksiyon ve ateşleme sistemlerindeki rakipsiz uzmanlığı ve kalitesi. Orijinal ekipman için buji geliştirmek, araç üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışılmasını ve motor gereksinimini en mükemmel şekilde karşılayan bujilerin tasarlanmasını sağlar. Birçok araç üreticisi ile yaptığı ortaklıklar sayesinde Bosch, buji yelpazesini genişleterek bayi ve servislere neredeyse tüm araçları kapsayan eksiksiz bir buji programı sunmaktadır. Hızlı ve pratik buji seçimi Bosch kataloglarında, her motor tam olarak uygun olduğu bujiyle eşleştirilmiştir. Birebir eşleşme sayesinde uygun bujiyi hızlı, güvenilir bir şekilde belirleyip, sipariş işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Orijinal parça olarak Bosch Bujileri Alfa Romeo Honda Audi Lamborghini BMW Mitsubishi Chery Opel Chrysler Peugeot Citroen Porsche Daewoo Renault Daimler Saab Daewoo Seat Daimler Skoda Fiat SsangYong Ford Suzuki GM Tata Volkswagen Volvo Bosch Bujileri sürücülerin favorisi Alman otomobil dergisi auto, motor und sport okurları, Bosch u buji kategorisinde bir kez daha en iyi marka olarak seçtiler. Müşterileriniz için bir numaralı seçenek Son teknoloji Bosch Bujileri nin orijinal ekipman kalitesi ile uzun süreli müşteri memnuniyeti sağlayın. Bosch, yenilikçi ve gelişmiş teknolojisi sayesinde motorların daha az yakıt tüketerek aynı performans seviyesini korumasını sağlar. Bu yüzden Bosch Bujileri, bayiler ve servisler için bir numaralı seçimdir.

3 Eksiksiz ürün yelpazesi Bosch Buji ürün gamı, neredeyse tüm motorları kapsamaktadır ve en çeşitli gereksinimler için bile uygun bir buji modeli içermektedir. Bosch Super: Bosch Super ürün gamı, orijinal ekipman kalitesinde bujiler sunmaktadır. Motordaki is oluşumunu azaltır ve optimum seviyede yakıt tüketimi sağlar. Bosch Super Plus: Nikel, itriyum ve platin alaşımı ile keskinleştirilmiş, V profilli elektrotlarıyla benzin tüketimini azaltır, korozyon ve aşınmaya karşı yüksek koruma sağlar. Bosch Platin İridyum Bujileri: İnce platin iridyum elektrotlar, optimum ateşleme ve yüksek motor performansı sağlamaktadır. Özellikle LPG li araçlar için en doğru tercihtir. Bosch Super Special: Motosiklet, sürat motoru ve bahçe araçları için özel tasarlanmış bujilerdir. Kurulum talimatlarını da içeren özel ambalajlarında sunulmaktadır.

4 Standardı belirleyen kalite: Bosch Buji Teknolojisi Motor sporlarından seri üretime kadar Özel teknik özellikleri ve itriyum gibi üst sınıf malzemelerin kullanımı sayesinde, Bosch bujileri motor sporlarında en çok tercih edilen bujilerdir. Motor sporları için özel olarak tasarlanmış bu yenilikler, artık normal yolcu araçları için de hizmetinizde. Bosch, 1902 yılında buji patentini almasından bu yana yenilikçi buluşları ile buji sektörüne yön veren marka olmuştur. Yüksek ateşleme güvenilirliği Bosch Super Plus Bujileri size ve müşterilerinize en son teknolojiye sahip, orijinal ekipman ürününü sunar. V profilli elektrotlar sayesinde daha hızlı ve güvenilir ateşleme sağlar. İyileştirilmiş yanma ile motoru ve katalitik konvertörü korur. Platin iridyum bujileri Platin iridyum alaşımlı merkez elektrodu sayesinde, yıpranmalara ve kimyasal etkilere karşı yüksek koruma Optimum ateşleme özellikleri ve uzun hizmet ömrü Geliştirilmiş buji verimliliği Malzeme erozyonuna karşı yüksek dayanıklılık Sadece 0,6 mm çaplı merkez elektrot Her yöne mükemmel alev yayılımı Uzun hizmet ömrü sayesinde gaz kullanımında ideal hizmet Uzun hizmet ömrü ve korozyona karşı koruma Rezistanslı bujinin avantajları Yeni Bosch Bujileri maksimum parazit engelleme değerine sahip olduğu için radyo, yön bulma, ABS, ASR ve ESP gibi tüm elektronik sistemlerin güvenilir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Aşırı ısı yüklenmesine, korozyona ve kıvılcım erozyonuna karşı koruma Parazit engelleyici rezistans: Tüm elektronik sistemler için güvenilir kullanım

5 Bosch, pin to pin teknolojisi ve yeni nesil bujiler ile en son teknolojiyi servis ve bayilere sunuyor. Yeni: Pin to pin teknolojisi Direkt benzin enjeksiyon sistemine sahip araçların gereksinimine göre özel olarak tasarlanmış pin to pin teknolojisi ile yüksek performansı yakalayın. Daha küçük kıvılcım aralığına rağmen yüksek güç iletimini garanti eden iki tane ince elektrot içeren buji teknolojisini keşfedin. LPG/CNG li araçlara yönelik bujiler LPG kullanımı esnasında, bujilerin üzerinde ağır bir yük oluştuğu için özel tasarlanmış bujilere gereksinim vardır. Otomobil teknolojisinin öncüsü olan Bosch, LPG li araçlar konusunda da sorumluluk alarak, hem orijinal parça hem de dönüşümlerde, her türlü LPG li araç için doğru bujiyi sunmaktadır. Yeni nesil bujiler Motorları daha verimli kılmak için araç üreticileri motor hacmini veya silindir sayısını küçültmekte, aynı zamanda silindir içi basıncı artırmaktadır. Bunun için daha yüksek ateşleme voltajı, buna bağlı olarak da yalıtıcıda daha iyi alevlenme direncine gerek vardır. Bosch bunun için bağlantı noktası özel tasarlanmış bujileri geliştirmiştir. Çanak şeklindeki bağlantısı ile yalıtıcı, yaklaşık olarak 8 mm uzatılmıştır.

6 Sadece araçlar için değil, özel motorlar için de en ideal buji Bosch Bujileri ne tam olarak güvenebilirsiniz. Bosch Bujileri sadece seri üretim araçlar için değil, motosikletler, düşük güçlü motorlar ve endüstriyel uygulamalar için de bir numaralı tercihtir. Bu özel bujiler otomobil bujileri ile aynı kalite gereksinimlerini karşılamakta ve montajından itibaren sorunsuz çalışma garantisi vermektedir. Müşterilerinizi memnun etmek için, siz de Bosch Bujileri ni seçin. Motosikletlerde güvenilirlik Düşük motor hızlarında bile motosiklet veya scooter larda kullanılan bujiler, karbon bağlanmasını engelleyecek kadar sıcak olmalıdır. Diğer yandan, yüksek motor hızlarında otomatik ateşlemeyi engelleyecek kadar ısınmamalıdır. Bosch Bujileri bu zorlukları güvenilir bir şekilde aşmakta ve yakıt hava karışımının motor alev bölmesinde her zaman güvenilir şekilde ve zamanında yanmasını sağlamaktadır. Motosiklet sürücüleri sadece yüksek performanslı ve güvenli kullanımdan değil, optimum yanma sayesinde düşük yakıt tüketiminden de faydalanmaktadır. Yeşil sektör için düşük güçlü motorlar Hem profesyonellerin hem de hobi olarak bahçıvanlıkla uğraşanların gittikçe daha fazla motorlu bahçe cihazı kullanması, düşük güçlü motorlara yönelik güvenilir bujiler için artan bir talep yaratmıştır. Bosch Buji ürün gamı birkaç buji türü ile birçok cihaz seçeneğini kapsamaktadır. Bosch Bujileri; orijinal parça kalitesi, güvenilir çalışma performansı, güvenli ateşleme, korozyona karşı etkili koruma ile hem profesyonel hem de amatör bahçıvanların gereksinimlerini tam olarak karşılamaktadır. Endüstriyel uygulamalar Yenilikçi Bosch Bujileri nin, doğalgaz, çöp gazı veya biyogaz gibi özel gazlarla çalıştırılan ısı ve elektrik santralleri gibi endüstriyel uygulamalarda kullanımı giderek artmaktadır. Bosch Çift İridyum Bujileri, ateşleme gerektiren düşük emisyonlu ve uzun hizmet ömrü olan birçok uygulamada gücünü ve üstün kalitesini kanıtlamıştır.

7 Benzinli araçtan gaz operasyonlu araca geçişte buji değişim listesi Benzinli Araçlarda Kullanılan Parça Numaraları Benzinli Araç Uygulaması Benzinli Araçlarda Kullanılan Parça Tipleri Benzinli Araçlarda Kullanılan Parçaların 2013 Liste Fiyatı ( ) Gaz Operasyonlu Araçlarda Kullanılan Parça Numaraları Gaz Operasyonlu Araç Uygulaması Gaz Operasyonlu Araçlarda Kullanılan Parça Tipleri Gaz Operasyonlu Araçlarda Kullanılan Parçaların 2013 Liste Fiyatı ( ) VR 8 SC VR 7 SI 332 S VR 8 SEW VR 7 SI 332 S YR 7 LPP 332 W YR 6 KI 332 S YR 7 DC YR 6 KI 332 S YR 7 DE YR 6 KI 332 S YR 7 MPP YR 6 NI 332 S WR 9 DC WR 8 KI 33 S FR 8 DPP FR 8 DPP FGR 8 KQE FGR 8 KQE FR 8 KTC FR 8 KDC FLR 8 LDCU FQR 8 LE FQR 8 LEU FQR 8 DE FR 8 DC FR 8 DCX FR 8 LC FR 8 HC FR 7 LI 332 S HR 8 DPP 15 V HR 7 KI 332 S HR 8 DC HR 7 KI 332 S HLR 8 STEX HR 7 NI 332 W HR 8 MCV HR 7 NI 332 W WR 8 LTC WR 7 KI 33 S WR 8 DC WR 7 KI 33 S WR 8 DCX WR 7 KI 33 S FR 8 ME FR 7 NI 332 S FR 8 SC FR 7 NI 332 S FR 8 SE FR 7 NI 332 S WR 7 LTC WR 6 KI 33 S WR 7 DCX WR 6 KI 33 S WR 6 DC WR 6 KI 33 S WR 7 DC WR 6 KI 33 S FGR 7 DQP FR 7 KPP FR 7 KPP 33 U FR 7 KPP FR 7 DPP FR 7 HPP FGR 7 DQE FGR 7 KQE FR 7 KTC FR 7 LDC FR 7 LCX FR 7 DC FR 7 KCX FR 7 KC FR 6 DCX FR 6 DC FR 7 DCX FR 7 KCW FR 7 HPP FR 6 LI 332 S FR 7 HPP FR 6 LI 332 S FR 7 HC FR 6 LI 332 S FR 7 NPP FR 6 NI 332 S FR 7 NPP FR 6 NI 332 S FR 7 MPP FR 6 NI 332 S FQR 7 ME FR 6 NI 332 S HGR 7 KQC HR 6 KI 332 S HR 7 DC HR 6 KI 332 S FR 5 DPP FR 6 KPP 33 X FR 6 KPP 332 S FR 6 KPP FR 6 LDC FR 6 DCX FR 6 DC FR 6 MPP FR 5 NI 332 S HR 6 DPP 33 V HR 5 KI 332 S WR 6 DC WR 5 KI 33 S 5.40 Örneğin, benzinli aracınızda FR 7 DC+, numaralı bujiyi kullanıyorsanız, gaz operasyona dönüştürdüğünüzde tavsiye edilen Bosch sipariş numarası olan FR 6 KI 332 S dir.

8 Bosch: Size geleceğin servisini sunuyoruz. 125 yıldan uzun süredir, Bosch teknolojisi araçları yolda tutup, insanları gidecekleri yerlere taşırken, aynı zamanda güvenliği artırmakta ve huzur sağlamaktadır. Bosch Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarları, servis ve perakendecilere dünya çapında benzeri olmayan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır: Etkili arıza tespiti Yenilikçi servis donanımı Hızlı, güvenilir teslimat Dünyanın en kapsamlı yedek parça yelpazesi Her gereksinimi karşılayan servis konseptleri Kapsamlı eğitim Hedefe yönelik satış ve pazarlama desteği Yetkin bir servis destek hattı 24 saat çevrimiçi servis hizmetleri Servis donanımı ve yazılımı için makul ücretli kiralama hizmetleri İsteklerinizi tamamen karşılamak ve potansiyelinizi sonuna kadar kullanabilmenize yardımcı olmak için yedek parçadan planlamaya, organizasyondan yatırımlara kadar size uygun çözümler sunuyoruz. Bosch dünyası: Arıza tespiti Dizel sistemleri Benzin ve enjeksiyon sistemleri Fren sistemleri Bujiler Güç sistemleri Aküler Filtreler Silecek sistemleri Aydınlatma teknolojisi Konfor elektronik Teknik destek hattı Bilgi veritabanı Servis eğitimi Servis konseptleri Bosch kalitesi için adresiniz: F00Z9A24590MY Daha fazla bilgi için:

Mart - Nisan 2013 - ISSN NO: 1308-0202 Editörden - Yaygın ve süreli yayın - Hüseyin Vatansever editor@aramedya.com Otomotivde Yeni Bakış International Publishing Advertisement And Promotion Company ARAMEDYA

Detaylı

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji Daha temiz motorlar için ileri teknoloji aha az yakıt ve yağ ağ tüketimi CO2 emisyonlarını azaltma Daha az yakıt ve yağ tüketimi C Daha az yakıt ve yağ tüketimi CO2 emisyon Daha temiz ve daha dayanıklı

Detaylı

Takım Çalışması 1/2013

Takım Çalışması 1/2013 A F T E R M A R K E T TİCArET, ATÖLYE VE MOTOr ONArIMI DErGİSİ www.mahle-aftermarket.com Bir Voith hava kompresörü, bir MAHLE Original ambalajının içine nasıl ve neden girer? (Bu konuda daha fazla bilgiyi

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

Chicago Pneumatic ile tanışın. Chicago Pneumatic; dayanıklı,kaliteli ve yüksek performanslı geniş ürün portföyü ile sizin hep yanınızda.

Chicago Pneumatic ile tanışın. Chicago Pneumatic; dayanıklı,kaliteli ve yüksek performanslı geniş ürün portföyü ile sizin hep yanınızda. Chicago Pneumatic ile tanışın Chicago Pneumatic; dayanıklı,kaliteli ve yüksek performanslı geniş ürün portföyü ile sizin hep yanınızda. Size verdiğimiz güvence: İnsanlar. Tutku. Performans. Chicago Pneumatic

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi.

2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi. 2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi. Performans sadece megavatla ölçülemez. 25 yılı aşkın deneyimimiz ve 5,000'i aşkın rüzgar türbini kurulumumuz, şirketimizin rüzgar enerjisi sektöründeki en tanınmış

Detaylı

Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar. Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar

Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar. Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Hidrolik ve Basınçlı Hava Makinaları Tic. ve San. Ltd. Şti. www.atlaspnomatik.com.tr

Detaylı

SERVIS NASIL OLACAK? Yarının servis dünyası ile ilgili perspektifl eri, diğerlerinin yanı sıra, sayfa 2, 3, 6, 7 ve 10 da bulabilirsiniz.

SERVIS NASIL OLACAK? Yarının servis dünyası ile ilgili perspektifl eri, diğerlerinin yanı sıra, sayfa 2, 3, 6, 7 ve 10 da bulabilirsiniz. A F T E R M A R K E T TİCARET, ATÖLYE VE MOTOR ONARIMI DERGİSİ www.mahle-aftermarket.com MAHLE Aftermarket news in bu sayısı da çözümlerle dolu. Gelecekte karşılaşılabilecek sorunlara ve araç servislerinin

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

Ürün yelpazeniz hakkında bilgi verir misiniz? Hangi araç gruplarına yönelik ürünleriniz bulunuyor?

Ürün yelpazeniz hakkında bilgi verir misiniz? Hangi araç gruplarına yönelik ürünleriniz bulunuyor? Novist Otomotiv, binek ve ticari araçların boya tamir ürünlerini kapsayan NOVOL markasıyla Türkiye otomotiv yenileme pazarına giriş yaptı. Şirket tüketicilere NOVOL markasını satın aldığında fiyatı yükselten

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

İNŞAAT SCANIA AVANTAJLARI UYGULAMALAR KABİNLER SERVİS VE DESTEK 34 35 TEKNİK ÖZELLİKLER 36 39. İnşaat sektörünü ileriye taşıyoruz 4 5

İNŞAAT SCANIA AVANTAJLARI UYGULAMALAR KABİNLER SERVİS VE DESTEK 34 35 TEKNİK ÖZELLİKLER 36 39. İnşaat sektörünü ileriye taşıyoruz 4 5 İnşaat SCANIA İNŞAAT İnşaat sektörü. Bu kadar kapsamlı ve zorlu bir sektör düşünemiyorum. Scania olarak bu sektörün bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve işinizi ilerletmenizi sağlayacak kamyonlar ve hizmetler

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

Mercedes-Benz Türk, Yeni Sprinter 10+1 s.16 YIL: 1 SAYI: 5 www.ticariden.com 360 derece çözüm sunmaya devam edeceğiz 2014 ÜN LİDERİ DOBLò, YENİ NESLİ İLE 2015 E DAHA DA İDDİALI GİRİYOR! s.14 Mitsubishi,

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

Otomobil Sektöründen Haziran Ayı Haberleri. Administrator tarafından yazıldı. Pazartesi, 07 Temmuz 2014 09:37 -

Otomobil Sektöründen Haziran Ayı Haberleri. Administrator tarafından yazıldı. Pazartesi, 07 Temmuz 2014 09:37 - Şehir içi hız limitine dikkat! Afyonkarahisar İl Trafik Komisyonu nun aldığı kararla otomobil ve panelvan türü araçlar için bazı güzergahlarda hız limitlerinde değişikliğe gidildi. Şehir içi hız limitine

Detaylı

Otomobil Sektöründen Haziran Ayı Haberleri. Administrator tarafından yazıldı. Pazartesi, 07 Temmuz 2014 09:46 -

Otomobil Sektöründen Haziran Ayı Haberleri. Administrator tarafından yazıldı. Pazartesi, 07 Temmuz 2014 09:46 - Şehir içi hız limitine dikkat! Afyonkarahisar İl Trafik Komisyonu nun aldığı kararla otomobil ve panelvan türü araçlar için bazı güzergahlarda hız limitlerinde değişikliğe gidildi. Şehir içi hız limitine

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

I Valeo Vale Park4U otomatik park sistemini IAA 2013 de görücüye çıkarıyor. II CO2 emisyonlarının azaltılmasını temel alan yenilikçi bir teknoloji

I Valeo Vale Park4U otomatik park sistemini IAA 2013 de görücüye çıkarıyor. II CO2 emisyonlarının azaltılmasını temel alan yenilikçi bir teknoloji 1 İçindekiler I Valeo Vale Park4U otomatik park sistemini IAA 2013 de görücüye çıkarıyor 2 II CO2 emisyonlarının azaltılmasını temel alan yenilikçi bir teknoloji 4 A) CO2 emisyonlarını azaltmak üzere araç

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı