İÇEL OSGB ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ. Telefon Faks

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İÇEL OSGB ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ. www.icelosgb.com info@icelosgb.com Telefon 0324 327 08 01 Faks 0324 327 08 02"

Transkript

1 İÇEL OSGB

2 OFİS SİSTEMİ SİSTEME GİRİŞ

3 SİSTEME GİRİŞ SİSTEME GİRİŞ bölümünde, İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNE nasıl giriş yapabeleceğinizi öğrenebilirsiniz. Basit görünse bile, bazı püf noktaları yeni olabilir. Özellikle, BİRİM ve İSİM aynı sayfada ve ŞİFRE ayrı bir sayfada yazıldığını, ayrıca oturum kodu neden önemli olduğunu ve nasıl silindiğini farkettiğinizde, İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNE giriş noktası farklı olduğunu belki sizin için de yeni bir deneyim olacaktır.

4 WEB SİTEMİZ İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİ, İÇEL OSGB tarafından tasarlanmış ve internet üzerinden erişebilinir bir programdır. İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİ, İÇEL OSGB firmasına ait olduğunu özellikle ve gururla bildirmek isteriz. Bilgisayarınızda web tarayıcı programı kullanarak, İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNE, internet adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz.

5 BİZİM OFİS Görünen web sitenin birinci menü sıranın sağ kısmında, BİZİM OFİS menü noktası bulunmaktadır. Birinci menü sıranın sağ kısmında bulunan BİZİM OFİS menü noktasını tıklayınız.

6 OFİS SİSTEMİ BİZİM OFİS menü noktasını tıkladıktan sonra, ikinci menü sırası açılır. Açılan ikinci menü sırasında, ikinci menü sıranın sol kısmında OFİS SİSTEMİ menü noktası bulunmaktadır. İkinci menü sıranın sol kısmında bulunan OFİS SİSTEMİ menü noktasını tıklayınız.

7 BİRİM VE İSİM OFİS SİSTEMİ menü noktasını tıkladıktan sonra, yeni bir sekme açılır. Açılan sekmede, size önceden bildirilmiş BİRİM ve ardından size ait İSİM bilgilerini yazınız. Bu kısımda yazdığınız BİRİM ve İSİM bilgileri, büyük ve küçük harflerini önemsemeden, türkçe harflerini içerebilir. Yazdığınız bilgileri kontrol ediniz ve ardından GÖNDER butonunu tıklayınız.

8 ŞİFRENİZ BİRİM ve İSİM doğru ise, OFİS SİSTEMİ size ŞİFRE yazma imkanı sunar. OFİS SİSTEMİNE ilk kez giriş yapıyorsanız veya belirlediğiniz şifrenizi unuttuysanız, size sistemden otomatik olmak üzere belirlenmiş bir şifre verilmiştir. Size verilmiş olan şifreyi veya belirlediğiniz şifrenizi büyük ve küçük harflere dikkat ederek ŞİFRE kısmına yazınız ve ardından GÖNDER butonunu tıklayınız.

9 YENİ ŞİFRENİZ OFİS SİSTEMİNE ilk kez giriş yapıyorsanız veya belirlediğiniz şifrenizi unutup size yeni şifre verildiyse, önce yazdığınız bu sistemden verilmiş şifre sadece bir kez geçerli. Bu otomatık oluşturulmuş şifreyi kullandıktan sonra, OFİS SİSTEMİ size yeni şifre girme imkanı sunar. Yeni şifrenizi iki kez ŞİFRE kısımlarına yazınız, büyük ve küçük harflere dikkat ediniz ve ardından GÖNDER butonunu tıklayınız.

10 SİSTEM KİLİDİ İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNE İlk kez giriş yaptığınızda ve/veya yeni şifre belirlediğinizde, sistem kilidi etkinleşiyor. Bunun nedeni, aynı bilgisayarda ve aynı zaman penceresinde iki kez İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNE giriş yapılamaz. Şifrenizi herhangi bir sebebten yenilediyseniz, görünen sayfada OFİS SİSTEMİ menü noktasını veya OFİS SİSTEMİNİ BAŞLAT yazısını tıklayınız.

11 GİRİŞ İZNİ Sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız, iki seçeneğiniz var. Birincisi: Sistemi zaman aşamasına uğratınız. Hiçbir yere tıklamadan 48 dakika bekleyiniz, ta ki sistem, kayıt ettiği oturum kodunu otomatik olmak üzere silenekadar. İkincisi: Oturum kodunu zorunlu olmak üzere sildiriniz. BİRİM ve İSİM yazmadan GÖNDER butonunu tıklayınız.

12 YENİDEN BAŞLAT Sisteme ilk kez giriş yaparken, BİRİM ve İSİM bilgilerini yazmadan GÖNDER butonunu tıkladıktan sonra, oturum kodu siliniyor. Böylece, sistem yeni bir oturum kodu belirliyor ve size yeni bir giriş imkanı sunuyor. Aksi taktirde, tek bilgisayarda aynı personel için iki çeşit şifre belirlenmesi sebebiyle, sistem giriş izni vermez. OFİS SİSTEMİNE giriş yapabilmek için, OFİS SİSTEMİ menü noktasını veya YENİDEN BAŞLAT yazısını tıklayınız.

13 SİSTEME GİRİŞ Şimdi sisteme giriş yapabiliirsiniz. BİRİM ve İSİM bilgilerinizi yazınız ve ardından GÖNDER butonunu tıklayınız.

14 BELİRLİEDİĞİNİZ ŞİFRE Belirlediğiniz yeni şifreyi yazınız, büyük ve küçük harflere dikkat ediniz ve ardından GÖNDER butonunu tıklayınız.

15 SİSTEMİ BAŞLAT Tebrikler! Sisteme giriş yaptınız. OFİS SİSTEMİ menü noktasını veya OFİS SİSTEMİNİ BAŞLAT yazısını tıklayınız.

16 BİLGİLERİ UNUTTUM Sisteme giriş yapmak istediğiniz an bilgileri unuttuysanız, BİLGİLERİ UNUTTUM yazısını tıklayınız.

17 ŞİFREMİ UNUTTUM Şifrenizi girmek istediğiniz an şifrenizi unuttuysanız, ŞİFREMİ UNUTTUM yazısını tıklayınız.

18 SERVİS TELEFON Gelecekte, BİLGİLERİ UNUTTUM veya ŞİFREMİ UNUTTUM yazısını tıklarsanız, sistem, eposta adresinizi kontrol edecektir. Eposta adresiniz geçerli ise, kayıtlı olan eposta adresinize otomatik olmak üzere size ait kayıtlı olan BİRİM ve İSİM veya yeni ŞİFRE gönderilecektir. Şimdilik, OFİS SİSTEMİ size İÇEL OSGB telefon numarasını sunmaktadır. Aynı sayfayı görürsünüz, eğer yazdığınız bilgiler geçerli değil ise.

19 SERVİSTEN SONRA BİRİM ve İSİM veya yeni ŞİFRE eposta adresinize gönderildikten sonra, OFİS SİSTEMİ menü noktasını veya YENİDEN BAŞLAT yazısını tıklayınız ve sisteme giriş prosedürünü yeniden başlatınız. Eğer size otomatik olmak üzere bir ŞİFRE gönderildiyse, yeni şifrenizi belirledikten sonra oturum kodunu zorunlu olmak üzere sildirmeye unutmayınız.

20 SONUÇ SİSTEME GİRİŞ bölümünde, İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNE nasıl giriş yapabileceğinizi öğrenebildiniz. Basit görünse bile, bazı püf noktaları sizin için de yenidir. İÇEL OSGB OFİS SİSTEMİNİ bol bol kullanmanızı arz ederek, size şimdikten çalışmalarınızda iyi başarılar dileriz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen telefon numarası ile İÇEL OSGB BİLİŞİM BÖLÜMÜNÜ aramanızı rica ederiz.

21

Kurumsal Grup E-Posta Eğitim Dokümanı

Kurumsal Grup E-Posta Eğitim Dokümanı Kurumsal Grup E-Posta Eğitim Dokümanı Bu Eğitim Dokümanı Bilişim Merkezi Modelleme Grubu Öğrencileri Tarafından Hazırlanmıştır. İçindekiler Kurumsal Grup E-Posta Nedir?... 2 Amaçlar... 3 1. Liste Talebinde

Detaylı

MODÜ L 2: Başkent Ü niversitesi ne O zel Bilişim Konuları

MODÜ L 2: Başkent Ü niversitesi ne O zel Bilişim Konuları MODÜ L 2: Başkent Ü niversitesi ne O zel Bilişim Konuları Hazırlayan: H.Hakan Çetinkaya Bu konu bittiğinde; Başkent Üniversitesi web sayfası hakkında bilgi edinebilecek, Başkent Üniversitesi E-posta Servisi

Detaylı

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak Google reklam veren firma veya şahıslardan aldığı reklamların bir bölümünü web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyen site sahipleriyle paylaşır. AdSense reklamları web sitesinden kolay

Detaylı

Giriş yaptıktan sonra karşılama ekranı İngilizce olarak gelecektir. Bundan sonra sırası ile aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra karşılama ekranı İngilizce olarak gelecektir. Bundan sonra sırası ile aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bartın Üniversitesi kurumsal e-posta hizmetinden faydalanmak için web üzerinden http://mail.bartin.edu.tr/webmail/src/login.php adresinden bağlanabileceğiniz gibi Microsoft Outluk veya benzeri uygulamalarla

Detaylı

Ecza Depolarına Ait E-Fatura Aktarım Modülü

Ecza Depolarına Ait E-Fatura Aktarım Modülü Bilge Elektronik Ltd. Şti. Eczanem Otomasyon Sistemi Ecza Depolarına Ait E-Fatura Aktarım Modülü 1 1. SELÇUK/AS/NEVZAT/DİLEK Ecza Depoları E-Fatura Aktarımı.. 3 2. HEDEF Ecza Deposu E-Fatura Aktarımı..

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU

TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI AKADEMİK BİLGİ SİSTEMİ (ABİS) Otomasyon Programı TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU İÇİNDEKİLER ABİS Nedir?... 2 Sistem Gereksinimleri...

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Cihazınızın İnternet ayarlarını yapabilmek için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz;

Cihazınızın İnternet ayarlarını yapabilmek için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz; Kurulum WEB UI Değerli Müşterimiz, Cihazınızın İnternet ayarlarını yapabilmek için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz; Öncelikle modem ve bilgisayarınız arasına lütfen bir Ethernet (LAN) kablosu takınız.

Detaylı

Bireysel Değerlendirme Sistemi

Bireysel Değerlendirme Sistemi Bireysel Değerlendirme Sistemi Kullanma Kılavuzu Bilgilendirme Metni Bireysel Değerlendirme Sistemi, internet aracılığıyla test çözebilmeniz amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistemde, Türkçe dersinde

Detaylı

Bu döküman Niğde Üniversitesi Akademik Bilgi Sistemi için kullanma kılavuzudur. İçerik olarak, sistemin kullanım şeklini göstermektedir.

Bu döküman Niğde Üniversitesi Akademik Bilgi Sistemi için kullanma kılavuzudur. İçerik olarak, sistemin kullanım şeklini göstermektedir. Bu döküman Niğde Üniversitesi Akademik Bilgi Sistemi için kullanma kılavuzudur. İçerik olarak, sistemin kullanım şeklini göstermektedir. Akademik Bilgi Sistemi ne http://mf.nigde.edu.tr/akbis adresinden

Detaylı

KOBERZ BARO WEB SİSTEMİ BAROLARA ÖZEL

KOBERZ BARO WEB SİSTEMİ BAROLARA ÖZEL KOBERZ BİLİŞİM www.koberz.com KOBERZ BARO WEB SİSTEMİ BAROLARA ÖZEL Referanslar: Diyarbakır Barosu 2011 Yazılım ve Tasarım: Adres: Koberz Bilişim Bilgisayar Teknik Sistem Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Detaylı

KLUBSİS KULLANIM KILAVUZU

KLUBSİS KULLANIM KILAVUZU KLUBSİS KULLANIM KILAVUZU KLUBSİS, üniversitemize internet üzerinden Yüksek Lisans ve Doktora başvurularını yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Başvuru dönemlerinde açılacak programlara yönelik başvurularınızı

Detaylı

Resim 1. Access açılış sayfası. Resim 2. Access veri tabanı düzenleme sayfası

Resim 1. Access açılış sayfası. Resim 2. Access veri tabanı düzenleme sayfası ACCESS DERS 1 1. Access Programına Giriş Derslere uygulama üzerinde devam edeceğiz. Uygulama ismimiz İş Takip Sistemi dir. Uygulamada ilerledikçe işleyeceğimiz bölümlerin nasıl kullanıldığını ve ne işe

Detaylı

1. WEBMAIL. 2. WEBMAIL GİRİŞ ve ÇIKIŞ. WEBMAIL Nedir? WEBMAIL Kullanımı İçin Gerekenler

1. WEBMAIL. 2. WEBMAIL GİRİŞ ve ÇIKIŞ. WEBMAIL Nedir? WEBMAIL Kullanımı İçin Gerekenler 1. WEBMAIL WEBMAIL Nedir? Sunucu üzerinde yer alan e-postalarınıza web üzerinden ulaşarak e-posta işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, Türkçe menüler ile işlem yapabileceğiniz yeni bir uygulamadır.

Detaylı

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ (UEYS) ÖĞRENCİ KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... II ŞEKİL LİSTESİ... III SIK SORULAN SORULAR (SSS)...1 Ders Uygulama Usulleri...6

Detaylı

Uzaktan eğitim sistemine bağlanabilmeniz için gerekli tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Uzaktan eğitim sistemine bağlanabilmeniz için gerekli tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Değerli Katılımcılar, Uzaktan eğitim sistemine bağlanabilmeniz için gerekli tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Uzaktan eğitim sistemimiz size bazı konularda bilgilendirme e-postaları gönderecektir, lütfen

Detaylı

T.C. İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

T.C. İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ T.C. İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMU KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... ŞEKİL LİSTESİ... II İTİCUUEP'E GİRİŞ...1 Ayarlar Menüsüyle Çalışmak...8 İletişim Menüsünü Tanımak...10

Detaylı

YereldeAB İnternet Sitesi İl Sayfalarına Yönelik İçerik Ekleme Kullanım Kılavuzu

YereldeAB İnternet Sitesi İl Sayfalarına Yönelik İçerik Ekleme Kullanım Kılavuzu YereldeAB İnternet Sitesi İl Sayfalarına Yönelik İçerik Ekleme Kullanım Kılavuzu İçindekiler: İnternet Sitesine Kullanıcı Adı ve Şifre ile Giriş sayfa 3 YereldeAB İnternet Sitesi Haberler Sayfası sayfa

Detaylı

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ E - POSTA KULLANIM KILAVUZU Kullanıcı Adı ve Şifrenin Öğrenilmesi E-Posta Hesabına Giriş Ad ve Soyad E-posta Hesaplarını Öğrenme ve Geçiş Hesabına Kolay Erişmek İçin

Detaylı

www.islonline.com www.fins.com.tr/islonline KURUMSAL UZAKTAN MASAÜSTÜ DESTEK YAZILIMI (ENTERPRISE REMOTE DESKTOP SOFTWARE) KURULUM KILAVUZU

www.islonline.com www.fins.com.tr/islonline KURUMSAL UZAKTAN MASAÜSTÜ DESTEK YAZILIMI (ENTERPRISE REMOTE DESKTOP SOFTWARE) KURULUM KILAVUZU www.islonline.com /islonline KURUMSAL UZAKTAN MASAÜSTÜ DESTEK YAZILIMI (ENTERPRISE REMOTE DESKTOP SOFTWARE) KURULUM KILAVUZU 1 İ Ç İ N D E K İ L E R Sayfa Numaraları ISL Online Kullanıcı Kaydı 3 Uzaktan

Detaylı

1.1.1. Avrupa Komisyonu Kimlik Tanımlama Sistemi (ECAS) ile Kayıt İşlemi 2. 1.1.2. Unutulan şifre 6. 1.1.3. Ad-soyad veya e-posta adresi değiştirme 8

1.1.1. Avrupa Komisyonu Kimlik Tanımlama Sistemi (ECAS) ile Kayıt İşlemi 2. 1.1.2. Unutulan şifre 6. 1.1.3. Ad-soyad veya e-posta adresi değiştirme 8 AVRUPA KOMİSYONU Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Politikaları ve Programı Hayat Boyu Öğrenme Programı Koordinatörlüğü Avrupa Komisyonu Kimlik Tanımlama Sistemi Kullanıcı Kılavuzu Avrupa

Detaylı

19. Ulusal Ortaokul Matematik Olimpiyatı ve 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları. Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu

19. Ulusal Ortaokul Matematik Olimpiyatı ve 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları. Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri Sınav Kılavuzu Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi 19. Ulusal Ortaokul Matematik Olimpiyatı ve 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Genel Bilgi Bu kılavuz Anadolu Üniversitesi

Detaylı

Karşınıza aşağıdaki ekran geldiğinde Next e tıklayınız.

Karşınıza aşağıdaki ekran geldiğinde Next e tıklayınız. BÖLÜM I PROGRAM KURULUMU Cihazınızla birlikte verilen CD de bulunan EceGöz_SenOku.msi ve Setup.exe dosyalarından herhangi birine çift tıklayarak EceGöz SenOku program kurulumunu başlatınız. Karşınıza aşağıdaki

Detaylı

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu

Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu İçindekiler Boğaziçi Üniversitesi Horde Kullanım Kılavuzu...1 1. HORDE...4 1.1. Horde Nedir?...4 1.2. Horde Kullanımı için Gerekenler...4 1.3. Kök Sertifikasının

Detaylı

www.wikispaces.com Kullanım Kılavuzu

www.wikispaces.com Kullanım Kılavuzu www.wikispaces.com Kullanım Kılavuzu İnternet tarayıcınıza(internet Explorer vb.) www.wikispaces.com adresini yazıp enter tuşuna bastığınızda yukarıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Önceden oluşturmuş olduğunuz

Detaylı

TSOFT FACEBOOK STORE UYGULAMASI

TSOFT FACEBOOK STORE UYGULAMASI TSOFT FACEBOOK STORE UYGULAMASI GEREKSİNİMLER VE KURULUM YARDIMI GİRİŞ Facebook, insanların arkadaşlarıyla iletişim kurmasını ve bilgi alış verişi yapmasını amaçlayan bir sosyal paylaşım web sitesidir,

Detaylı

Yönetici Başvuru Kılavuzu

Yönetici Başvuru Kılavuzu Nisan 2 Yönetici Başvuru Kılavuzu 2013 İl Sağlık Müdürlüğü Kullanıcılarına TODBS Programı Yönetici Başvuru Kılavuzu TODBS Kılavuz 1 V1.0 Sayfa 0 / 11 1- KILAVUZ BİLGİLENDİRMESİ... 2 İNTERNET EXPLORER UYUMLULUK

Detaylı

Oturum aç butonuna tıklayın.

Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1 Oturum açın. Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1 Oturum açın. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. İpucu: Eğer şifrenizi hatırlayamazsanız, Şifrenizi mi unuttunuz? istemini kullanın. Adım 2 Profilinizi

Detaylı