"Periyodik olarak, benim sevk hediye verecek (Neobux benim bağlantı kullanmak katılmak insanlar.) 1 $ Ödülü Ben Paypal hesabınıza transfer olacak"

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download ""Periyodik olarak, benim sevk hediye verecek (Neobux benim bağlantı kullanmak katılmak insanlar.) 1 $ Ödülü Ben Paypal hesabınıza transfer olacak""

Transkript

1 "Periyodik olarak, benim sevk hediye verecek (Neobux benim bağlantı kullanmak katılmak insanlar.) 1 $ Ödülü Ben Paypal hesabınıza transfer olacak" Bu kez ödül kullanıcı adı verilecektir: Kullanıcı Adı: * kh * r ** d ** tıklama sayısı: 409 tıklama AVG: 4544 hemen Paypal e-posta yukarıda kullanıcı adı için **** O Paypal para almak için Neobux Neobux şekilde kayıt yolları üzerinde örnek video verdi.. bir dostun iyilik üzerine. Ben ****** bir video bu sadece benim için referall saya. olarak kayıt sırasında CD üzerinde bu videoları verebilir Son Ödeme (Son ödeme)

2 Tanrı Ay Kasım Kasım 2010 tarihinde 24,47 $ tutarında bir ödeme ile kapalı korusun. Tüm Tarih Ödeme, burayı tıklayın. Sevgili. / Sayın Bay / Bayan / i Saygılarımla, Thank God I 42,44-3 ve dolar için ödeme var sadece (bir sürü pinginnya cehennem... ama ödeme istedim cazip dah beklemek kadar). ödeme aşağıda kanıt bakın.

3 program Let me tanıtmak gelir Neobux sahiptir verilen beni 3 $ ~ 5 $ (ABD doları) günlük sürekli (sürekli). Ben açıkçası kişi sabırsız olan ben çok çünkü bu yatırım bir sistem kullanarak yapmak para. Ama investasipun olmadan garanti eğer berhasil.saya olacağım sen sen hasta! yatırım yaparak, yaptığım ilk şey tavsiyeleri kiralamak oldu. bir "çalışan" biz olarak benzetme Tavsiyeler. Bu bizim çalışanlarımızın biz bunun parçası olacaktır (reklam görmek için tıklayın yani) her çünkü. Şu anda 345 Tavsiyeler (sevk kiralık) toplam var. Şimdi GOLDEN üyesi var çünkü her tavsiyenin Daha sonra, (ben bir Standart üye iken) o tıklama benim $ / reklamlar bağış geliri sevk tıklama bana 0,01 $ verir. Harika değil mi? Bütün tavsiyeleri ben 1 ay süre içinde olsun. 1 hafta yeni tavsiyeler 1 hafta bekledikten sonra tekrar kiraya olacak kira zaman, bunun anlamı Bu mesafe maliyet tavsiyeleri kira bağlı olmasıdır. hala tavsiyeleri kiralama STANDART çok kolay olmakla birlikte, ne zaman GOLDEN biraz zor, ama onu işe para sağladı. GOLDEN her bir tavsiye tıklayın 0,01 $ kendi tıklama ile aynı büyük bir katkı verir olmasıdır. hızlı gelişmeler nedeniyle, bu yüzden hemen GOLDEN olmak Standart benim üyelik yükseltme kararı aldı. Böylece benim Tavsiyelerden 0,01 $ var. Ancak kira veya üyelik / yatırım ufak değil gerekli GOLDEN maliyetli olur değiştirin., ya da çok nakit için çok hızlı yatırım yapmak istiyorsanız, yatırım yapmak istemiyorum Ama sana veda etti. bir yükseltme ücreti (90 $) sadece 3 ay içinde zaten bu gelir kapak olabilir. Her ne kadar büyük olmayan herhangi bir gerçek yatırım kazanabilirsiniz sen. Hile, ancak alınan) ve elde edilen doğrudan $ (dolar her Yukarıda bahsedilen oldu ben tavsiye kira yakında için kullanılır. Kira başlangıcından en az (örneğin 3 tavsiyeleri). tekrar para olması, daha fazla kira için tekrar açın. Ayrıntılar için daha fazla download "Strateji Playing Neobux " sayfasının bu altındaki. Şimdi sadece geri izlerken oturmak istiyorsunuz? başkaları ile arkadaş günde yalnızca 20 dakika için tıklayın reklamları çalışırken iyi bir gelir elde ediyor? Sana doğru büyük engel biliyorum... bu program mı? hile yok mu? ve diğer tüm korkular. Bir kez daha ben İnşallah, bu program gerçekten ödediği, ben delil hissettim söylüyorlar. sırayla PAYPAL ile birlikte çalışmak için sadece bir kural olarak, daha sonra web Neobux PAYPAL ile işbirliği niçin iyi, gerçekten inanılır olmalı?... PayPal Neobux gerçekten değil, bir sahtekarlık (aldatmaca) güvenilir olduğuna inanılmaktadır olmuştur, çünkü Tabii ki vardır. Saygılarımızla

4 Mr.Tutorial Neobux Neobux Mutlu Clicker Kişisel Verileri: Neobux Mesajlar: 2.010, 19 Mayıs Yükseltmek için ALTIN: 18 Haziran 2010 kiralanan Tavsiye Sayısı: 455 Tavsiyeler Doğrudan Tavsiyeler sayısı: 15 Tavsiyeler Ben her gün yaptığınız şey: a. kimse perfore delik vardır (başlangıçtan bugüne kadar katılmak için) reklam tıklayın - Ben reklamları kesintiye uğramadan devam edin demektir. Neobux katılmak istiyorum çünkü benim taahhüt edilmiştir. Eğer durumunuz reklamları tıklamanız gerekmektedir. kendiniz de sadece tavsiye güvenmeyin çalışması gerektiğini Bunun anlamı tek başına...) iş, sizin için bu para kazanmak için tavsiyeler, tavsiyeler varsa nedeni (Bu çok önemli b. Korumak Tavsiye - Geri Dönüşüm Tavsiyeler tembel tıklama (0,07 $ maliyet) - Yenileme Tavsiye sözleşme dışarı istiyor. - Her hafta ben tavsiye sayısını ekleyeceğiz. - Otomatik bana (Enable) ayarı ON ödeyin. Burada ben Neobux programı takip etmek öğretici açıklayacağız. Bu program mevcut en iyi (Ücretli tıklayın) PTC dahildir.

5 Bu PTC çalışmaları biz reklamları (web), yaklaşık 30 saniye boyunca başka görmek için gerekli olduğunu, basittir. bir reklam için biz 0,01 $ ödeme alırsınız görüyoruz. ilk (benim gibi) Neobux üyesi olduğunuzda size 1 gün (24 saat) 4 reklamlar alacak. (Diclick) görülmüştür Reklamlar sadece 24 saat sonra tekrar diclick olabilir. Böylece bir gün içinde yapabilirsiniz sürü $ 0,01 x4 = $ 0.04/hari. Ha.. ha.. ha belki sadece 0,04 $ reklamları görüntülemek için cebe olabilir her gün gülerler. Ama insanlar dolar her GÜN milyonlarca almayı sağlar bu programda "hiçbir şey gizli" olduğuna inan bana! Wow... Kuzey bunu nasıl? Bu programa katılmak için ilk görüntüsünün altında tıklayın! To Join Neobux click : (Şekil $ üstünde benim gelirleridir. O sunucu Neobux. Pendatapan TOPLAM gelir doğrudan bağlantılı olduğu için otomatik olarak artacak ödeme değildir. Biz Ana Dengesi Kiralama, vb aktarmak olabilir bu yana) Daha sonra aşağıdaki ekran görünür. Yukarıda sağ tarafta "Register" a tıklayın.

6 yeni bir pencere açılacak sonra ve tam olarak veri doldurmak zorundasınız. Kullanıcı adı : seçim adınızın doldurun. hatırlıyor musun olun emin. Şifre : seçim şifrenizin doldurun Şifre Onayı: tekrar şifreyi girin E-posta: E-posta adresinizi girin Alertpay / Paypal E-posta : e-posta girin paypal. hesabınız varsa paypal bir var Yapmamanız tıklatın BURAYA. Doğum Yılı : yıl girmek senin doğum. Resim Doğrulama: içerik sağdaki resme göre olmadığını kontrol edin (kene) sonra "Ben okudum ilan... Nihayet "Devam" düğmesine tıklayın

7 Bu işlemden sonra size bir onay e-postası alacaksınız. E-posta açmanız gerekir. Eğer sistem Neobux giriş yapabilirsiniz Bundan sonra. Kullanıcı adı: seçtiğiniz kullanıcı adı doldurunuz Şifre: şifre doldurunuz Sec.Password: boş AJA Güvenlik Kodu: içerik sağdaki resme göre. Tıklayın "Gönder" Bundan sonra "Görünüm Reklamlar" tıklayabilirsiniz. Eğer birbiri ardına tıklamanız gerektiğini reklam 4 adet olacak. tıklayarak onları doğrudan bir 4-4 olmayın unutmayın. Şimdi her bir reklam kırmızı nokta işareti tıklayın görünecektir. Işaretleri tıklandığında olmalıdır. Kırmızı küre otomatik mengclick olabilir robot yazılımları önlemek için bir sistemdir. Bu bir reklam açılacaktır sonra. Daha sonra sarı rengi değişecektir ilerleme çubuğu bir işareti kadar bekleyin. 30 saniye içinde tamamlanmış demektir bütün sarı bar tamamladıysanız.

8 Bundan sonra 0,01 $ olsun belirten belgeleri olacak. reklamlarınız 0,01 $ değerinde Neobux tıklayarak ödenmiştir belirtiyor Yukarıdaki resimde. Ayrıca, gün sağ üst panelde görülebilir ki, toplam gelir, aşağıdaki resimde. Iyi... bizim gelir sol üst ( $ tuh örnek) yazılmış olacaktır. Toplanan 2 $ daha biz ödeme olması. payoutnya küçük çünkü, o Paypal tarafından alınan küçük ücreti vardır unutmayın. Ben 2365 $ var ödeme talebinden sonra 2,32 $ ile Paypal yetmezliği transfer (Neobux ödeme için danışın). benim Paypal Neobux dan Ödeme İşte kanıtı: Kanıt 1 # PayPal Ödeme (Minumum Ödeme 2 $) benim 2,32 $ ödeme

9 Ödeme belgesi PayPal # 2 (Minumum Ödeme $ 3) Ben Ödeme 20,28 $

10 Geçirmez 3 # PayPal Ödeme (Minumum Ödeme $ 4) Ben ödeme 42,44 $ [Paypal yapıyor tuh? Paypal bizden Neobux için ödeme edecek süreç işlemci ödeme. bizim para Eğer Paypal sonra zaten bu kadar. Paypal banka internet için olabilir benzetti. Paypal, genel olarak bankalar gibi sayıları kullanarak değil, hesap ama adresini kullanarak e-posta. hesabınız varsa Paypal bir var yapmanız değilse, o zaman ilk tıklama hesap Paypal bir zorunda Kaydolmak için BURAYA. https://www.paypal.com/id/mrb/pal=vn9smy3g8eu9y tıklatın veya aşağıdaki resme. PayPal hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız BURAYA ] Iyi yeterince birikmiş sonra, Endonezya banka hesabı (BCA, Mandiri, vb) içine Paypal fon aktarımına yaşıyor.

11 ödeme sonra, tabii ki, Neobux adresindeki hesap 0,00 $ manjadi olacaktır. Ve biz sıfırdan yeniden başlatın. biz sadece tek başına işe yaradıysa, bu nedenle gelir yalnızca 0,04 $ gün başına. Bu ödeme ($ 2) bizim için birkaç gün sürer. Bu nedenle, diğer tekniklerle daha iyi böylece biz bu kadar hızlı ödeme vardır. Hile Neobux reklamlarını tıklamaya başkasına kiralama etmektir. Bunun için tavsiye kiralayabilirsiniz. Adını kiralamak Çünkü, o zaman 0,25 $ aylık başvuru başına değerinde Neobux ödemek zorundadır. Şimdi bizim tavsiyeleri her o zaman onlara her tıklamadan $ almaya hak kazanırlar, reklamlar tıklayın. Fena değil değil mi? reklamları havale yapılan her tıklama bu kadar GOLDEN.. sonra yükseltmek istiyorsanız Özellikle biz 0,01 $ (2 x kat) ve 9 buah.terakhir olmak reklamların sayısını.. bu benim internet pazarlama faaliyetlerinden elde benim paypal, bir görüntü var. Neobux gelen faturaların Aşağıdaki liste (ve diğer programlardan): Nasıl? sağ istiyor musunuz? Bu yüzden de Neobux liste avlanan BURAYA.

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING Mijn ING istediğiniz yerde istediğiniz zamanda bankacılık işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. İstediğiniz an hesabınızda ne kadar para

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr 12. HAFTA TBT182 Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK ekmelsulak@karabuk.edu.tr Karabük Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2 İçindekiler 12.1 Forumlar... 3 12.1.1. Tanım... 3 12.1.2. Üyelik

Detaylı

Patates Albüm nedir, Güvenlimidir?

Patates Albüm nedir, Güvenlimidir? Patates Albüm nedir, Güvenlimidir? Patates Albüm, size sınırsız sayıda dijital fotoğraflarınızı internet ortamında senelerce saklama imkanı verir. Böylece albümlerinizi veya seçilmiş fotoğraflarınıza dünyanın

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanma Başlangıç Rehberi Merhaba dostum, Benim adım Aslı Göksu. 33 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıl

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak Google reklam veren firma veya şahıslardan aldığı reklamların bir bölümünü web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyen site sahipleriyle paylaşır. AdSense reklamları web sitesinden kolay

Detaylı

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ 1 Satış Sözleşmesi Sözleşme içerisinde www.anketbank.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketbank.com web sayfası üzerinden satılan Anket Bank

Detaylı

OtomuBul GPS Araç Takip Sistemi. araç takip sistemi. www.solit.com.tr. İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Adres arama. Komutlar.

OtomuBul GPS Araç Takip Sistemi. araç takip sistemi. www.solit.com.tr. İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Adres arama. Komutlar. Harita Araçlar tablosu Komutlar Raporlar Güzergâh Araç programlama Nokta / bölge programlama Adres arama araç takip sistemi İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. OtomuBul GPS Araç Takip Sistemi 1 www.solit.com.tr

Detaylı

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu

Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING ile İnternet Bankacılığı Hızlı-başlama kılavuzu Mijn ING Mijn ING istediğiniz yerde istediğiniz zamanda bankacılık işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. İstediğiniz an hesabınızda ne kadar para

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU Bekleyen üyeleriyle ve ulaşabileceği herkesle, telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir. Yüz yüze görüşmeler için de kullanabilir veya

Detaylı

SUNUCU KULLANIM KILAVUZU

SUNUCU KULLANIM KILAVUZU SUNUCU KULLANIM KILAVUZU İÇİNDEKİLER Docsvault Sunucu Yöneticisini Başlatma...3 Sunucu Girişi...3 Hizmetler...4 Depolama Seçenekleri...6 Veritabanı Yedekleme...7 Yerel/Ağ Konumunda Elle Yedekleme...8 Otomatik

Detaylı

Videoyap Nedir? Nasıl Çalışır? E-Book ta neler var?

Videoyap Nedir? Nasıl Çalışır? E-Book ta neler var? Videoyap Nedir? Nasıl Çalışır? Youtube.com'daki videoyu kendi youtube hesabınızla başlığını etiketlerini ve açıklamasını değiştirip kopyalayabilirsiniz. Veya dilerseniz video adresiyle(mp4,flv,avi gibi

Detaylı

Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi

Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi Program menülerine üst taraftaki ( 1 ) menülerden ve programın sol tarafındaki ( 2 ) menülerden ulaşabiliriz. Şu an okumakta olduğunuz yardım kitapçığında

Detaylı

S KULLANIM KILAVUZU 1

S KULLANIM KILAVUZU 1 S KULLANIM KILAVUZU 1 2 İçerik Bölüm 1: Alibaba.com a Hoşgeldiniz 1.1 Alibaba.com nedir?...5 1.2 Gold Supplier Uluslararası Sürüm ü ( International Edition) Nedir?...5 1.3 Gold Supplier Üyeliğinin Avantajları...6

Detaylı

Site Kurma Fikirleri ve Genel Plan Oluşturma

Site Kurma Fikirleri ve Genel Plan Oluşturma BU KİTAP İNDİRMEYOLU VE EĞİTİMUYUMAZ İŞ BİRLİĞİ İLE HAZIRLANMIŞTIR. ÖNSÖZ Arkadaşlar öncelikle bilgilerin %90 ı internetten derlediğim bilgilerdir.internnette her site ayrı bir konuya değinmiş oraya gir

Detaylı

microchipdirect Başlangıç Kılavuzu

microchipdirect Başlangıç Kılavuzu microchipdirect Başlangıç Kılavuzu microchip.com Tasarım mühendisleri için komple online hizmet Microchip İnternet sitesi, daha hızlı ve daha etkili ürün geliştirmeniz konusunda size yardımcı olan online

Detaylı

VİDEOYAP İLE NASIL KAZANIYORUM?

VİDEOYAP İLE NASIL KAZANIYORUM? VİDEOYAP İLE NASIL KAZANIYORUM? www.videoyap.com Gelişmiş Youtube Botu! Not: Sondaki istatistik görüntülerini net görmek için Zoom değerini %150 veya 200 e ayarlayınız. Merhabalar, eğer bu dökümanı okuyorsanız,

Detaylı

Analiz safhasının tamamlanmasından sonra, tasarımın başlangıç adımlarına başlanır.

Analiz safhasının tamamlanmasından sonra, tasarımın başlangıç adımlarına başlanır. 1 Analiz safhasının tamamlanmasından sonra, tasarımın başlangıç adımlarına başlanır. Bu evrede, analizde sorulan NE sorusuyla elde edilen bilgilerin, nasıl yapılacağı, nasıl gerçekleştirileceği ortaya

Detaylı

Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları

Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları Bu kurallar, Flavon max Tüketici Kulübü Üyelik Sözleşmesi nin ve Dağıtıcılık Anlaşması nın tamamlayıcı bir parçasıdır 1) Giriş Türkiye sınırları

Detaylı

Kullanım Kılavuzu - 1

Kullanım Kılavuzu - 1 Kullanım Kılavuzu - 1 2-2014. Tüm Hakları Saklıdır. Iconia Tab 8 Bunları kapsar: Iconia W1-810 Bu değişiklik: 10/2014 Bir Acer ID'ye kayıt olun müthiş avantajlardan yararlanın Bir Acer ID'ye kayıt olmak

Detaylı

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ADAY MEMUR HAZIRLAYICI EĞİTİMİ TEMEL BİLGİSAYAR EĞİTİMİ DERS NOTLARI

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ADAY MEMUR HAZIRLAYICI EĞİTİMİ TEMEL BİLGİSAYAR EĞİTİMİ DERS NOTLARI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ADAY MEMUR HAZIRLAYICI EĞİTİMİ TEMEL BİLGİSAYAR EĞİTİMİ DERS NOTLARI 1. ŞİFRE VE BİLGİ GÜVENLİĞİ Güvenliğin en zayıf ve en kritik halkası insandır! Evet, dışarda yüzbinlerce

Detaylı

BİLGİSAYAR DERS NOTLARI İÇİNDEKİLER

BİLGİSAYAR DERS NOTLARI İÇİNDEKİLER WORD İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER...1 1. BÖLÜM...5 MICROSOFT WORD XP...5 GİRİŞ...5 MICROSOFT WORD'Ü BAŞLATMAK...6 ÇALIŞMA ORTAMI...6 ÇALIŞMA ORTAMININ ELEMANLARI...6 GÖRÜNÜM MENÜSÜ...8 EKLE MENÜSÜ...12 YARDIM

Detaylı

Norton Security. Ürün Kılavuzu

Norton Security. Ürün Kılavuzu Norton Security Ürün Kılavuzu Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler

Detaylı

ATILIM m PAD KULLANIM KLAVUZU

ATILIM m PAD KULLANIM KLAVUZU ATILIM mpad02 KULLANIM KLAVUZU mpad02 10.1 inç Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich 16GB Dahili Bellek CPU: Amlogic 8726-MX Cortex A9 1.5Ghz çift-çekirdek işlemci; Neon coprocessor & 512KB L2 önbellek 2D/3D

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BİLGİSAYARLA İLETİŞİM

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BİLGİSAYARLA İLETİŞİM T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BİLGİSAYARLA İLETİŞİM ANKARA 2006 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

Seo Açısından Google Chrome Tarayıcısını İnceledik!

Seo Açısından Google Chrome Tarayıcısını İnceledik! Seo Açısından Google Chrome Tarayıcısını İnceledik! Editorlerimiz değerli okuyucularımız için seo açısından google chrome tarayıcısını inceledi ve şöyle sonuçlar elde etti. Google Chrome tarayıcısının

Detaylı

MetaTrader4 Kurulumu...1

MetaTrader4 Kurulumu...1 İçindekiler MetaTrader4 Kurulumu...1 MetaTrader4 Bilgilendirici İşlem Terminali...4 Çizelgeler...6 Pozisyon Açma/Kapama... 12 Zarar Durdur ve Kâr Al Emirleri... 16 Bekleyen Emirler... 19 Takip eden zarar

Detaylı

Buyrun, hoşgeldiniz. Burası sürekli açık.

Buyrun, hoşgeldiniz. Burası sürekli açık. İnternet Şubesi rehberiniz Buyrun, hoşgeldiniz. Burası sürekli açık. İnternet Şubesi ne hoşgeldiniz! Banka işlemlerinizi, size uygun olan bir zamanda yapabilmeniz için burası sürekli açık. Size gereken

Detaylı