Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback"

Transkript

1 Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88 Jantlar/Lastikler 74, 75 Kamera tabanlı trafik işareti algılaması 95 Karartılmış camlar 86 Kemer takma kontrolü 98 Kilitli bijonlar 75 Konfor otomatik klima 90 Komple kafalık sistemi 98 Kumaş donanımlar 86 Lastik basıncı kontrol göstergesi 75 Lastik tamir kiti 75 LED arka farlar 85 LED ön farlar 84 Mesafesi otomatik uyarlanabilir gelişmiş far destek sistemi 84 MMI navigasyon 91 MMI navigasyon plus ve MMI touch 92 MMI Radyo 92 MMI Radyo plus 92 MMI touch 92 Model tanımı/yazı 87 Mola önerme sistemi 93 Motor çalıştırma/durdurma düğmesi 86 multitronic 98 Navigasyon verilerine dayanan araç desteği 92 Orta ekran 92 Ön koltuk masaj fonksiyonu 88 Ön ve arka kameralar 97 Önde orta kol dayanağı 88 Önde S Spor koltuklar 80 Park kaloriferi/havalandırması 90 Parlaklık paketi 87 Paspaslar 91 quattro 98 Reflektör 98 Renkler 72, 73 Römork tertibatı 87 Römork tertibatı hazırlığı 87 S line S line spor süspansiyon 97 S tronic 98 Seramik fren 97 Sigara içmeyenler için yapım şekli 91 Spor difransiyelli quattro 98 Spor süspansiyon 97 Standart ön koltuklar 76 Start-Stop sistemi 98 Stil rehberi 70, 71 Sürücü bilgilendirme sistemi 92 Tavan döşemesi 81 Ters çevrilebilir paspas 90 tiptronic 98 Torpido gözü 90 Uyarlanabilir fren lambası 85 Uyarlanabilir havalı süspansiyon 97 Uyarlanabilir spor havalı süspansiyon 97 Uzaktan kumanda anahtarı 86 Uzun far asistanı 84 Vakumlu kapılar 86 Vites kolu 75 Xenon plus 84 Yakıt deposu 98 Yalıtımlı/akustik cam 86 Yan hava yastıkları 97 Yandan çarpma koruması 97 Yer belirleme asistanı için ön donanım 86 Yer tasarruflu yedek lastik 75 Yokuş destek asistanı 95 AUDI AG Ingolstadt Nisan 2013 ten itibaren geçerlidir. Almanya da basılmıştır 333/ Bu katalogda gösterilen veya tanıtılan modeller, donanımlar ve hizmetler ülkelere göre farklılık göstermektedir.gösterilen araçlar kısmen opsiyonel donanımlarla ek ücret karşılığında temin edilebilir. Otomobillerin teslimat kapsamı, dış görünüş, motor özellikleri, ebatları, ağırlıkları, yakıt tüketimi ve çalıştırma maliyetleri hakkında verilen değerler katalog basıldığı zamana kadar elde edilen bilgilere göre hazırlanmıştır. Resimlerde renk ve şekil farklılıkları, yanlışlık ve baskı hataları yapma hakkımız saklıdır. Donanım ve teknik verilerle ilgili tüm bilgiler Almanya pazarının özelliklerine dayanmaktadır. Değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Kısmen de olsa basılması AUDI AG nin yazılı onayına tabidir. Bu kataloğun kağıdı klorsuz selüloz maddesinden yapılmıştır. Audi A7 Sportback S7 Sportback A7 Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Audi Teknoloji ile bir adım önde

2 Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A7 Sportback 24 Audi S7 Sportback Teknik 38 Audi ultra 50 MMI Multimedya arayüzü 40 FSI /TFSI 52 Audi connect 42 TDI 54 Asistan sistemleri 44 quattro /Spor diferansiyelli quattro 56 Audi pre sense 46 Audi drive select 58 Gece görüş asistanı/head-up gösterge ekranı 48 Uyarlanabilir havalı süspansiyon 60 LED farlar Donanımlar Diyalogta: Audi QR kodları Audi nizi daha yakından yaşayın: Akıllı telefonunuza (smartphone) bir QR uygulaması yükleyin ve ardından QR kodunu tarayın veya internet tarayıcınızda belirtilen linkten yararlanın. Diğer hususlar 64 Audi exclusive 84 Farlar ve aynalar 66 S line 85 Dış donanımlar 70 Stil rehberi 87 İç donanımlar 72 Renkler 91 Bilgi-Eğlence sistemleri 74 Jantlar/Lastikler 95 Asistan sistemleri 76 Koltuklar/Koltuk döşemeleri 97 Teknik 81 Tavan döşemesi 99 Audi ilave garantisi 82 Dekoratif aksesuarlar 100 Audi orijinal aksesuarları 110 Dizin 104 Teknik veriler 118 Audi nin büyüleyiciliği 108 Ebatlar Büyüleyicilik bölümünde gösterilmiş olan araçların donanımlarını sayfa 116 da bulabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz.

3 4 Audi A7 Sportback Hiçbir şey boş beyaz bir kağıt yaprağı kadar motive edici olamaz. Aniden çizgiler oluşur, bu çizgiler yaşam dolu bir tasarıma dönüşür. Bir vizyon üç boyutlu, hafif ve hayran kalınacak somut bir gerçek olur. Eşsiz bir otomobil oluşur. Audi A7 Sportback. Eşsiz bir araç sınıfı. O, bir sedan otomobilin sade zarifliği ile bir station wagon otomobilin işlevselliğini ve bir coupé otomobilin tutkulu dinamizmini birleştiriyor. Hepsi beraber: Kendi başına bir sınıf. Audi A7 Sportback.

4 Audi A7 Sportback 7 Hiçbir şey ön görünüme bakmaktan daha fazla motive edici olamaz. Saf tasarım, belirgin çizgiler. Audi A7 Sportback hayran bırakır. Belirgin tekerlek yuvalarının üst tarafında tüm araç boyunca keskin bir dinamik çizgi uzanır. Bu çizgi Audi A7 Sportback in tasarımındaki sportifliği vurgular. Akıcı çizgilerden oluşan tasarımdaki mükemmel denge, dinamizm ve şıklık A7 Sportback te yepyeni bir görünüm oluşturmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz. A7 Audi A7 Sportback

5 Audi A7 Sportback 9 Duygusallık aynı zamanda fonksiyonelliktir. A7 Sportback her güne uygun bir otomobildir. Özel anlar için olan bir otomobildir. Arka görünüm Audi A7 Sportback te kaslı bir yapıdadır. Markaya özgü arka dönüş çizgisi spoyler kenarı ile uyumlu bir görünüm oluşturur. Coupe tarzındaki şekli ile liftback tasarımlı bagaj kapağından oluşan ilerici araç tasarımı sadece olağanüstü tasarımı ile kendini belli etmekle kalmaz, aynı zamanda litreye varan bir motor hacmi sunar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz.

6 Audi A7 Sportback 11 Hiçbir şey her şeyi doğru yapmış olma duygusundan daha fazla motive edici olamaz. Altında cok güçlü motorların olduğu ön bölümün tasarımını V şeklindeki çizgiler belirler. Bu tasarım, güven uyandıran bir görünümdür. Audi nin tek çerçeve ön ızgarası, ilerici bir görünüm ve şıklık sağlayan yatay krom çıtalar ile donatılmıştır. Yeni tasarım yorumuyla ön farlara görsel olarak daha fazla dikkat çekecek bir vurgu yapar ve güçlü bir görünüm verir.

7 Çok çeşitli alüminyum jantlar seçenekleri, tasarımları ile araca özgü görünümler oluşturur. LED gündüz farları güvenli bir sürüş sağlar ve 18 ayrı diyodu ile dinamik bir şıklıkla parlar. Markaya özgü tasarlanmış yan aynalar dinamik genel görünüm ile uyum halindedir. İnce LED arka farlar araca güven uyandıran bir genişlik verirler.

8 Audi A7 Sportback 15 Hiçbir şey kısa bir sessizlik anından daha fazla motive edici olamaz. Audi A7 Sportback in diğer bir özelliği tutarlı olmasıdır. Şık dış tasarım kesintisiz olarak yüksek kalitedeki iç mekanda devam eder. Audi A7 Sportback araç içi tasarımı sürücü ile ön yolcuyu sarar ve onlara güven verir. Araç içindeki tüm kritik kontrol elemanları, sürücüye kolaylık sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Orta konsol sürücüye yöneliktir. Dekorlar araç içi görünümünü öne çıkarırlar. Opsiyonel olarak ahşap olarak da temin edilebilirler. Sürücüyü destekleyen teknolojiler. Opsiyonel olarak sunulan ilerici dokunmatik MMI touch ile gözlerinizi yoldan ayırmadan dokunarak Navigasyonu kullanabilir, müzik sistemleri ayarlayabilir ve gelen telefonlara bakabilirsiniz.

9 16 Audi A7 Sportback Kaliteli deri döşemeleri ile koltuklar tüm yolcular için konforlu bir sürüş keyfi sağlarlar. Opsiyonel olarak Audi A7 Sportback, ısıtmalı arka koltuklar, havalandırmalı koltuklar veya farklı modlarda masaj fonksiyonuna sahip hafızalı konforlu deri koltuklar ile temin edilebilir. Rahat ve keyifli bir sürüş icin A7 Sportback, yeterli alandan da fazlasına sahiptir. Orta kol dayaması katlanabilir ve çerçevesiz kapılarda çok sayıda eşya gözleri bulunmaktadır. Arka koltuk çok kolay bir şekilde kısmen veya tamamen katlanabilir. Bu özellik oturma yerlerinin değişik düzenlenmesini ve bagaj hacminin değişken olmasını sağlar. Geniş hacimli bagaj arka koltuk katlandığında litreye ulaşmaktadır. Büyük bagaj kapağı elektrikli açılabilir ve kapatılabilir.

10 18 Audi A7 Sportback Hiçbir şey yeni bir yolculuğa başlamaktan daha motive edici olamaz. A7 Sportback güçlü ve aynı zamanda verimli FSI/TFSI ve TDI motorlara sahiptir. Opsiyonel olarak alınabilen sürekli dört tekerden çekiş quattro gücü çok iyi bir şekilde yola aktarır. Spor diferansiyelli quattro, çekiş kuvvetlerini değişken olarak ayrı ayrı tekerleklere dağıtır. Bu dağıtım daha fazla sürüş dinamiği, ataklık ve çekiş sağlar. Arka taraf daha güçlü ve daha fazla sportiflik veren bir görünüme sahiptir. Görünümle uyumlu entegre arka spoyler 130 km/s ten itibaren otomatik veya düğme ile manuel olarak dışarı cıkar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz.

11 20 Audi A7 Sportback Sadece görmekle kalınmayacak, aynı zamanda öncelikle yaşanacak bir sportifliğe sahiptir. Ancak Audi A7 Sportback sadece dinamizmi ile kendini belli etmekle kalmaz, aynı zamanda verimliliği ile de kendini belli eder. Akıllı hafif yapısı araç ağırlığında belirgin azalma ve optimum yakıt tüketimi sağlar. Sürücü bilgilendirme sisteminde size aracı daha düşük yakıt tüketimi ile nasıl süreceğiniz hakkında doğrudan bilgiler veren bir verimlilik programı mevcuttur. Start-Stop sistemi araç hareketsiz durumdayken otomatik olarak motoru kapatır. Ayrıca motorlar mümkün olan en düşük yakıt tüketimi olması konusunda geliştirilmişlerdir. Hiçbir şey bir yaprak beyaz kağıttan daha fazla motive edici olamaz. Bu kağıt üzerinde hayran bırakan çağdaş bir otomobil, yani Audi A7 Sportback ortaya çıkmıştır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz.

12 22 Audi A7 Sportback

13 Audi S7 Sportback 25 Büyüleyici tasarım. Heyecan veren güç. Büyüleyici görünüm: Audi S7 Sportback. Heyecanı yaşamak: Onu kullanmaktır. Sekiz silindiri ve 420 HP gücü hissedin. Geniş kapsamlı konforunun yanı sıra modern sportifliğin zevkine varın. Uzun motor kaputu üzerinden opsiyonel LED ön farlara ve oradan ön tampona ve güçlü marşpiyelere kadar göz gezdirin. Tornado çizgisi tüm uzunluğunca dinamizmini öne çıkarmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 da bulabilirsiniz. S7 Audi S7 Sportback

14 Audi S7 Sportback 27 Mühendislerimizden gelen en yüksek sportif performans. Gaz pedalına kısaca basıldığında sizi karşı konulmaz bir hızlanma bekler. Nedensiz değildir. 4.0 TFSI motorun çok güçlü 8 silindiri S7 Sportback i 4,7 saniyede 0 km/h den 100 km/h ye çıkarır. Gaz vermeye devam edersiniz. 7 ileri vitesli Stronic saniyeden çok daha kısa sürelerde viteslerini değiştirir. Zirvedeki seviyede sürüş dinamiğini ayrıca dört tekerden çekiş quattro, Audi S7 Sportback e hemen hemen her zeminde yüksek çekiş veren opsiyonel spor diferansiyel ile birlikte sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 da bulabilirsiniz.

15 28 Audi S7 Sportback Her sürüşte yeniden motive olabilirsiniz. Audi drive select yeniden motive olmanızı çok kolaylaştırır. Aracın ihtiyaca göre daha sportif veya daha konforlu ya da yakıt tüketimini azaltan verimlilik modu (efficiency) sayesinde daha verimli ilerlediği beş sürüş modundan seçiminizi yapın. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 da bulabilirsiniz.

16 Audi S7 Sportback 31 Yatay çiftli krom kirişleri olan karakteristik tek çerçeve Audi S amblemi ile mükemmelleşir. S özgün tasarımında opsiyonel 20 inç alüminyum döküm jantların kolları arasında siyah fren kaliperleri net olarak görülebilir.

17 Audi S7 Sportback 33 Gözlerinizi alamayacağınız çekicilik. Araç içindeki hoş ortam çok ayrıntılı görünümleri ile dikkati üzerine çeker. Koltuklar opsiyonel olarak farklı kalitede Valcona deri döşemedir. S spor koltukların sizi çok iyi kavradığını hissedin. Bu ayrıca sadece sürücü ve ön yolcu için değil aynı zamanda arka yolcular için de geçerlidir.

18 Audi S7 Sportback 35 Araç içindeki nefes kesen ortam sadece görülmez, aynı zamanda hissedilir: Dekoratif aksesuarlar istek üzerine karbon atlas olarak parıldar, çok fonksiyonlu spor deri direksiyonda S amblemi bulunmaktadır sağ ve sol tarafında alüminyum vites kumandaları ile donatılmıştır. Ayrıca opsiyonel dokunmatik pano, navigasyonun içgüdüsel olarak çok daha kolay kullanılmasını, medya ses çıkışı veya konfor fonksiyonlarını sağlar. Parmakla çekmek yeterlidir. El, vites topuzunu iyi kavrar ve alüminyum bir aksesuar kaplama ile süslenmiştir. Alüminyum pedallar sportif görünümü tamamlar.

19 Audi S7 Sportback 37 S7 Sportback in arkasından son kez bakıldığında: İkili çıkışlı iki oval sağ ve sol egzoz çıkışı göze çarpar. Arka tampon ve keskin metal kanatlı platin gri difüzör farklı kalitedeki sportif genel izlenimi tamamlar. Her zaman nereye gidilirse gidilsin eşsiz bir sürüş yaşanır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 da bulabilirsiniz.

20 38 Audi ultra Audi ultra ile kürsüde: Audi R18 ultra Ağırlık azaltma konusu Modern araçlardaki talepler çelişkilidir: Bir taraftan daha fazla güç ve konfor sunmaları, diğer taraftan daha tasarruflu ve verimli olmaları gerekmektedir. Audi Ultra bu çelişkiyi bir araya getirmektedir. Her yapı elemanını test standına koymaktayız. Talepler mümkün olan en az ağırlık olmasının yanı sıra yüksek fonksiyonelliktir. Sonuç olarak daha küçük motorların bile mümkün olduğu akıllı bir malzeme karışımı olması gerekmektedir. Daha hafif bir aracı önceden daha büyük motorların sağladığı bir ataklıkta tahrik edebilirsiniz. Yine çok sayıda şampiyonluğu olan önceki araç R15 TDI, 2010 yılında hala bir V10 motor ile yollardayken 2011 yılında bu şekilde örneğin bir R18 TDI bir V6 motor ile Le Mans yarışını kazanmıştır. Audi ultra: Her daha az gram daha fazla öne geçme sağlar. Geleceği gösteren Audi hafif yapı teknolojisi Audi Ultra ayrı ayrı komponentlerin toplamından daha fazlasıdır. Tamamen yeni malzemeleri, akıllı tasarım prensiplerini ve kaynakları koruyan üretim süreçlerini bir genel konsept olarak bir araya getirir. Birçok Audi Ultra hafif yapı önlemleri daha günümüzde Audi A7 Sportback ve S7 Sportback te kullanılmaktadır. Bu önlemler kaportada başlamaktadır. Audi A4 ve S4 ün çelik sac yapı tarzı düşük ağırlığı yüksek sağlamlık ile birleştirmektedir. Bunun yanı sıra kaporta çelik ve alüminyumdan oluşan bir karma yapıda üretilmiştir. Bu kaporta aynı zamanda atak bir sürüş duygusu ve yakıt tüketiminin azalmasının yanı sıra yüksek güvenlik sağlamaktadır. Yakıt doğrudan püskürtme ve turboşarj gibi tamamen yeni tahrik teknolojileri Audi motorlarını her zaman güçlü yapmıştır. Audi A7 Sportback ve S7 Sportback teki modern TDI ve TFSI motorlar az olan motor hacminden daha fazla kuvvet çıkarmaktadırlar ve bu sayede bu güç sınıfının ilgili motorlarından hafiftirler. Her hafif yapı komponentinin boyutları azaltılabilen diğer yapı elemanlarına da etkileri vardır. Sonuç olarak devamlı daha az ağırlık ve gittikçe daha fazla verimlilik ile ilgili olarak devamlı bir geliştirme süreci yaşanmaktadır. Sayılarla ifade edildiğinde 100 kg kadar daha hafif bir araç 100 km de 0,3 litreye kadar yakıttan tasarruf edebilir. Alüminyum sac Alüminyum döküm Alüminyum profil Sıcak form verilmiş çelik Soğuk form verilmiş çelik

21 40 FSI /TFSI Eksantrik zinciri Yüksek basınç pompası Entegre turboşarj modülü Kumanda edilebilir su pompası Kumanda edilebilir kelebekleri olan emme kanalı Hava-su soğutmalı turboşarj havası soğutucusu Çift helezonlu çiftli turboşarj Audi cylinder on demand Isı yönetimi su devresindeki kumanda valfi Enerji geri kazanımı olan alternatör TFSI motorundaki Audi cylinder-ondemand (gerektiği kadar silindir sistemi). Audi S7 Sportback in W8 4.0 TFSI motoruna yarım yük aralığında 8 silindirin tam kuvveti gerekli değilse, Audi cylinder-on-demand (gerektiği kadar silindir sistemi) tarafından her silindir sırasının her birinde 2 adet olmak üzere 4 silindirin emme ve egzoz supapları kapatılır ve ateşlemeleri ile yakıt püskürtmeleri devreden çıkarılır. Yani ne hava emilir ne de yakıt püskürtülür ne de egzoz gazı atılır. Devreden çıkarma birçok faktöre göre olur: Yani motor devir sayısı 960 ile d/d arasında, hız en az 25 km/h ve en azından 7 ileri vitesli Stronic şanzıman 3. vites kademesine takılmış olmalıdır. Yıllar süren geliştirme süresi. Binlerce test kilometresi. Peki bunlar niçin? 4.0 TFSI motor ünitesi (S7 motor) Birkaç saniye sonra bunu anlayacaksınız. 3.0 TFSI motor ünitesi (A7 motor) Audi A7 Sportback te TFSI teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojide özel olan FSI avantajlarını daha da iyi bir güç artışı sağlayan bir turboşarj ile bir araya getirmesidir. Altı silindir motor 300 HP güç üretir. Bu arada 3.0 TFSI yi ölçülü bir yakıt tüketiminin yanı sıra kompakt bir güç ünitesine dönüştüren turboşarj havası soğutmalı ilerici bir mekanik turboşarj kullanılmaktadır. Sadece 440 Nm lik azami torku ile etkilemekle kalmaz, aynı zamanda tork eğrisi ile de etkiler den d/d ya kadar bir devir aralığında asgari %90 ı bulunmaktadır. Tüm devir aralığında çok seri bir tepki vermesi ve olağanüstü bir güç artışı sayesinde altı silindir motor çok dinamik bir sürüş tarzı sağlar. Audi A7 Sportback, 5,6 saniyede 100 km/h ye çıkar ve ardından daha bol miktarda güç rezervlerine sahiptir. Audi S7 Sportback de tamamen yeni Audi cylinder-on-demand (gerektiği kadar silindir sistemi) olan bir V8 4.0 TFSI motor çalışmaktadır. Yarım yük aralığında siz fark etmeden sekiz silindirin sadece dördünün kullanılmasını sağlar. Motor devamlı sakin ve güçlü çalışır, ancak bu doğrultuda daha az yakıt kullanır ve daha az CO₂ atar. Diğer taraftan 8 silindir çok ani tepki tutumu ve tüm devir sayısı aralığında olağanüstü kuvvet artışı sayesinde sportif olarak üstün bir sürüş tarzı sağlar. Dolayısıyla 420 HP gücü 550 Nm lik azami bir torkda S7 Sportback i 4,7 saniyede 0 km/h den 100 km/h ye çıkarır. 250 km/h de motor elektronik olarak sınırlanır. Audi valvelift sistemi (AVS) olan 2.8 FSI (204 HP) Audi A7 Sportback motor yelpazesini tamamlar. AVS nin değişken supap kumandası daha az yakıt tüketiminin yanı sıra daha fazla güç ve tork oluşturur. 7 ileri vitesli çift kavramalı şanzıman S tronic ve sürekli dört tekerden çekiş quattro ile birlikte 2.8 FSI, 8,3 saniyede 0 km/h den 100 km/h ye hızlanır. Audi A7 Sportback ve Audi S7 Sportback deki tüm FSI ve TFSI motorlar EU5 egzoz normunu yerine getirirler. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz.

22 42 TDI Enjektörler birkaç milisaniye içinde açılıp kapanarak yakıtı bar a kadar çıkan basınçla birçok kez yanma odasının içine püskürtür. Bir enjeksiyon sırasında, zaman zaman bir gramın binde birinden az miktarda yakıt püskürtülür. Ön enjeksiyon daha yumuşak bir yanma ve dolayısıyla daha az yanma gürültüsü ve daha düzgün bir çalışma sağlar. Optimum şekilde ayarlanabilir türbin geometrili egzoz turboşarj bar yüksek basınçlı püskürtme sistemi Sürtünmesi azaltılmış ünite Basınç ayarlı yağ pompası Silindir kapağı gövdesi/silindir kapağı için ayrı soğutması olan ilerici ısı yönetimi TDI Başka bir deyişle: Depo nerede? Günümüzde satılan her iki Audi den biri dizeldir. Bugün kulağa çok normal gelen bu söz 20 yıl önce çok büyük heyecan yaşanmasını sağlamıştı. Audi, ilk 2,5 litrelik TDI motoru ile pazarda devrim yaratmıştı. Bu arada COMMON Rail teknolojisi gibi geliştirmeler sayesinde TDI daha da verimli olmuştur. Piezo enjektörler hassas ve kesin bir yakıt dağılımı sağlamaktadırlar. Piezo enjektörler yakıtın çok küçük zerrecikler halinde ve hassas bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Böylece TDI motorların ilk olarak kullanılmasından bu yana motorların özgül gücü artarken motorlar daha tutumlu hale gelmiştir. O zaman dizel tahrik ünitesini yarışlara göndermek tutarlı karardı yılında Audi R10 TDI ilk dizel motorlu yarış otomobili olarak Le Mans 24 h yarışını kazanarak başarılı oldu ve bu başarıyı bir çok kez tekrar etti. Audi A7 Sportback de çekişi güçlü TDI motorlar üç güç kademesinde kullanımınıza sunulmaktadır, bu motorlar tabiiki akıllı Common Rail teknolojisi ile çalışmaktadırlar. 245 HP gücü olan 3.0 TDI quattro, A7 Sportback inizi 580 Nm lik çok yüksek torku ile 6,3 saniyede 0 km/h den 100 km/h ye hızlandırmaktadır, 313 HP gücü olan 3.0 TDI quattro ise sadece 5,3 saniyede hızlandırmaktadır. Ayrıca 204 HP gücü ve 135 g lik bir CO₂ emisyonunun yanı sıra 5,1 litrelik çok az bir yakıt tüketimi olan 3.0 TDI sürüş keyfinin verimli olabileceğini de kanıtlamaktadır. 245 HP gücü olan 3.0 TDI, quattro ve çift kavramalı şanzıman Stronic ile birlikte clean dizel seçeneği olarak da alınabilir. Bu motorda azot oksitleri azaltma amaçlı bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu modelde egzoz normu EU6 yı yerine getirmektedir. 3.0 TDI motor ünitesi (245 HP) Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 den itibaren bulabilirsiniz.

23 44 quattro /Spor diferansiyelli quattro Bir otomobilin dört tekerleği varken neden sadece iki tekerlek kullanılsın? Sürekli dört tekerden çekişli quattro quattro sürekli bir dört tekerden çekiş sistemidir. Bir araç aksının tekerlekleri yer tutuşunu kaybeden ve patinaj yapma tehlikesi oluşunca orta diferansiyel ile otomatik olarak ve sürekli dağıtılarak çekiş kuvveti diğer aksa yöneltilir. Bu arada çekiş kuvvetinin %40 ı ön akstan ve %60 ı arka akstan gelecek şekilde standart dağılım 40 : 60 tır. Avantajı hızlanma esnasında daha iyi çekiş ve olağanüstü yer tutuşu ile daha fazla güvenlik sağlamasıdır. Teknoloji ile ilgili olarak bu kadarı yeterli. Ancak quattro yu eşsiz yapanın herhalde bazı müşterilerin söylediği sanki aracın yola yapıştığı duygusudur. Biz bunu şu şekilde ifade ediyoruz: quattro yolu daha iyi hissetmenizi ve bu suretle daha fazla güvenlik sağlar. Opsiyonel spor diferansiyelli quattro bu benzersiz quattro duygusunu daha da arttırır. Dönerken ve virajlarda araçlar önden savrulma eğilimi gösterir. Bu alışılagelmiş bir fizik sürecidir. Hareketli bir gövde bir yön değişikliğine karşı koyar. Esnek lastikler ve yürüyen aksam yatakları, araç yeni yöne girerken kasılır. Virajda hızlanma esnasında ön aks yükü azalır ve lastiğe daha az yer tutuş kuvveti aktarılabilir, dolayısıyla araç önden savrulur. Arka aksta spor diferansiyel ile bu eğilime büyük ölçüde karşı konur. Zira quattro arka aks diferansiyeli sol ve sağ tarafların her birinde iki diş kademesi olan bir ek ünite ile genişletilmiştir. Bunlar arka aks tekerleklerinin her birinin farklı bir çekiş torku almasını sağlar. Elektro hidrolik bir uygulama elemanının kavramalarını kumanda eder. Örneğin direksiyon açısı, enine savrulma, savrulma açısı ve sürüş hızına bağlı olarak kontrol ünitesi sürüş durumuna uygun tekerlek torkları dağılımını hesaplar. Böylece dönme veya bir virajda hızlanma esnasında kuvveti virajın dış tarafındaki arka tekerleğe yöneltir. Etkisi otomobilin sanki çekiş kuvveti tarafından virajın içine itilmesi ve ön tekerleklerin açısını takip etmesidir. Sol ve sağ taraflardaki farklı çekiş kuvvetleri birlikte dönerler, şimdiye kadarki alışılagelmiş direksiyondan yapılan düzeltmeler artık hemen hemen hiç gerekli değildir. Spor diferansiyelli quattro Çekiş kuvvetlerini kademesiz ve değişken olarak arka tekerlekler arasında dağıtır, virajlarda yüksek ataklık ve hayran bırakan bir sürüş dinamiği sağlar.

24 46 Audi drive select Motor Uyarlanabilir havalı süspansiyon Audi A7 Sportback ve S7 Sportback neden size bu kadar uygundur? Çünkü size göre ayarlanır. Audi drive select. Konforlu Dinamik Otomatik Konfor otomatik klima Şanzıman Direksiyon Spor diferansiyel ile birlikte quattro Geri gelen kemer gerdiricisi Viraj aydınlatması Verimli Kişisel Sürüş dinamiğini herkes başka türlü tanımlar. Biz şöyle tanımlıyoruz: Kendinizi nasıl hissediyorsanız öyle sürün. Audi drive select ile bir düğmeye basarak Audi nizin karakterini değiştirebilirsiniz. Efficiency (verimli), comfort (konfor), dynamic (dinamik), auto (otomatik) ve opsiyonel MMI navigasyon plus ile birlikte sunulan ve bağlı araç komponentlerinin hangilerinin nasıl davranması gerektiğini kendinizin belirlediği individual (bireysel) şeklinde 5 mod kullanımınıza sunulmuştur. Konforlu mod özellikle, olabildiğince stressiz bir şekilde uzun mesafeler kat etmek istediğinizde uygundur. Otomatik modu toplamda konforlu, ama yine de sportif bir sürüş duygusu sunar. Örneğin bol virajlı yollarda belirgin şekilde sportif sürüş için dinamik modu uygundur. TFSI ve TDI motorların efficiency (verimlilik) modu ayrıca yakıt tüketimini iyileştiren bir sürüş sağlamaktadır. Audi drive select in bütününü oluşturan öğe olarak kendini değiştirilmiş bir vites değiştirme programı ve enerji açısından iyileştirilmiş bir çalışma ile belli eder. Aracın her moda uyarlanması donanıma bağlıdır. Audi drive select motoru, şanzımanı ve direksiyon sistemini etkiler. İlaveten mevcut olduğunda amortisör ayarı olan uyarlanabilir havalı süspansiyonu, spor diferansiyelli quattro yu, geri gelen kemer gerdiricisini (Audi pre sense basic parçası) ve viraj aydınlatmasını etkileyebilirsiniz. Motor ve şanzıman gaz pedalı hareketlerine ve moda göre çok hızlı ve uyumlu tepki verir. Ayrıca vites değişimlerinin yapıldığı devir sayıları değişir dinamik modunda daha yüksek devirlerde, konforlu modda daha düşük devirlerde vites değiştirilir. Buna ilaveten direksiyon sportif şekilde sertten konforluya kadar sürüş durumuna uyarlanabilir. Opsiyonel geri gelen kemer gerdiricilerinin harekete geçme eşikleri dynamic (dinamik) modunda uyarlanmaktadır. Uyarlanabilir havalı süspansiyon üzerinden araç seviyesi ve amortisör ayarı sönümleme kuvvetleri değiştirilebilir. Virajları alırken ataklık ve hızlanma kapasitesi olarak yüksek bir düzeyin sağlanması için opsiyonel spor diferansiyel tahrik kuvvetlerini arka aksta değişken dağıtır. İlaveten viraj aydınlatması uyarlanan sağa sola dönüşü ile seçilen moda eşlik eder.

25 48 Uyarlanabilir havalı süspansiyon Neredeyse kademesiz sönümleme saniyenin kesri kadar bir zamanda otomatik olarak kendisini sürüş durumuna uyarlar. Yükün asimetrik olarak dağılmış olması durumunda bile araç sürekli seviye ayarlaması sayesinde düz konumda kalır. Aracın ön ve arka akslarındaki tam taşıyıcı havalı yaylar sportif ve konforlu bir sürüş hissi sağlar. Dinamizm ve konfor, birbirine zıt kavramlardı. Biz bu çelişkiyi ortadan kaldırdık. Her yol farklıdır. Buna rağmen konforda herhangi bir fark hissetmemeniz güzel. Bu nasıl olur? Audi A7 Sportback de opsiyonel uyarlanabilir havalı süspansiyon yürüyen aksamı birçok sürüş durumuna ve yola uyarlar. Elektronik olarak ayarlanan bir havalı süspansiyon ayrı olarak dört tekerlerin her birine etki eder ve kademesiz uyarlanabilir bir sönümleme sistemi ile bir araya getirilmiştir. Kaportadaki ve akslardaki sensörler sürüş esnasında algılanan sürüş durumu hakkında sistemi bilgilendirirler. Havalı süspansiyon ayrıca aşırı yük olduğunda dahi sürüş özelliğinin hemen hemen hiç kısıtlanmamasını sağlar. Audi S7 Sportback de standart olarak S7 ye özgü uyarlaması olan yeni spor uyarlanabilir havalı süspansiyon kullanılmaktadır. Değişken amortisör uyarlaması olan sert ayarlanmış havalı süspansiyon kaportanın dengeli konumunu daha aşağıda oluşturur. Spor uyarlanabilir havalı süspansiyon Audi drive select tarafından kumanda edilir ve konfordan vazgeçilmeyecek şekilde çok atak tasarlanmıştır. S7 Sportback teki standart yüksek performanslı fren sisteminde çepeçevre güçlü ve içten havalandırmalı fren diskleri mevcuttur ve çok kuvvetli kavrarlar. Fren diskleri çelik pimler üzerinden alüminyum fren diski silindirik parçasına bağlanmış bir döküm sürtünme halkasından oluşurlar. Bu yüzer yataklama sürtünme halkasının önemli ölçüde kasıntısız kalmasını sağlar, bu durum sıcaklıktan kaynaklanan olağanüstü zorlanmalarda sürekli dayanımı iyileştirir. Daha fazla zorlanmalar S7 Sportback de ve A7 Sportback deki belli motor cinsleri için istek üzerine bir 19 inç seramik fren* alınır. fren diskleri bu fren sisteminde karbon elyafı ile güçlendirilmiş seramikten üretilmiştir. Temelini sert ve sürtünmeye dayanıklı silisyum karpit oluşturur. Burada bir taraftan çok fazla kilometre yapılmasını sağlayan olağanüstü sürtünme dayanımı oluşur ve diğer taraftan yüksek ısı zorlanmalardan etkilenilmez. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 104 de bulabilirsiniz. * Lütfen ulusal Audi web sayfanızdaki seramik fren ile ilgili özellikleri dikkate alın veya Audi Yetkili Satıcınızdan bilgi alın.

26 50 MMI Multimedya arayüzü MMI touch: Opsiyonel MMI touch üzerine parmakla yazabilirsiniz. Sistem harfleri ve sayıları algılar. Ayrıca parmakla çekerek menüleri hareket ettirebilirsiniz. Navigasyon ve telefon için kullanılabilir; ilaveten müzik kutusunda müzik koleksiyonunuzun albüm sayfalarını parmakla çevirebilirsiniz. Navigasyon sistemi: Opsiyonel sabit diskli navigasyon sistemi MMI touch olan MMI navigasyon plus üç boyutlu harita görünümü verir, bilinen binaların üç boyutlu resmini ve görmeye değer yerleri gösterir. Medya: Müzik kutusu, takılan SDHC hafıza kartları, Audi müzik ara yüzü veya CD ler ve DVD ler gibi mevcut medya kaynaklarının göstergesidir; aynı zamanda opsiyonel TV tunerinin de göstergesidir. Audi connect: Audi connect in desteklediği bütün hizmetlerden MMI ile çabuk ve rahat bir şekilde yararlanılabilir. MMI nın içgüdüsel şekilde kullanılabilmesi, internete erişimi çok kolaylaştırır. Önsezilerinizi takip edin Doğru yere geleceksiniz. Bir Audi nin her yerinde örneğin geliştirilmiş olarak sunulan multimedya arayüzünde (MMI) Teknoloji ile bir adım önde olma iddiamıza uygun şekilde davranmaya çalışıyoruz. MMI ile otomobildeki medya sistemleri, navigasyonu ve diğer konfor fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Buna ilaveten Audi connect in desteklediği opsiyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. MMI kullanımı kolaydı, yeni MMI navigasyon plus ile kullanımı şimdi daha da kolay,zira azaltılmış düğme sayısı daha iyi anlaşılmasını sağlamaktadır. Örneğin telefon veya navigasyon için olmak üzere diğer altı düğme içgüdüsel kullanımlar için merkezi MMI kontrol butonunun olduğu yerdedir. Radyo ve medya kullanım düğmeleri amaca uygun olarak ses ayar düğmesinin olduğu yerde bulunmaktadır. MMI ekranındaki daire şeklindeki gösterim sayesinde daha iyi göreceksiniz ve istediğinize daha kolay ulaşacaksınız. Elektrikli olarak katlanabilen 6.5 ya da 8 inç renkli ekran size tüm bilgileri çok iyi görünüm ve etkileyici bir açıklık ile gösterir. 8 inç ekranlı opsiyonel MMI Navigation plus daki farklılık: Döner butona entegre MMI yi iç güdüsel olarak kullanmaya olanak veren dokunmaya duyarlı giriş alanına sahip MMI touch. MMI touch ile harfleri ve sayıları dokunmatik bölüme parmağınızla yazarak navigasyonu yeni ve akıllı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sistem her karakter sonrası girilen karakteri akustik bir geri bildirim ile onaylar. Ayrıca Jukebox içindeki albümleriniz arasında parmağınızın bir hareketi ile gezinebilirsiniz çizgi şeklindeki kısa bir parmak hareketi yeterlidir.

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Hyundai i CVVT Style

Hyundai i CVVT Style Hyundai i20 1.4 CVVT Style Sahibinden 23500 km 2017 i20 mpı otomatik İlan no: 409786 66.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2017 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2017 Km Kasa tipi Vites tipi

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 Elegance

Skoda Octavia 1.6 Elegance İlan no: 271549 Skoda Octavia 1.6 Elegance Sahibinden 2014 MODEL 48.000 KM ELEGANCE DONANIM, OPSİYONLAR, DSG 92.000 TL İlan tarihi: 2 Mart 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2014 Km

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio İlan no: 209687 BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio Sahibinden Kiralık BMW 6.40 - SİYAH - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL BEYAZ - UYGUN FİYAT GARANTİSİ İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları İlan

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Honda Accord 2.4 Executive

Honda Accord 2.4 Executive Honda Accord 2.4 Executive Sahibinden 2004 Honda Accord 2.4 Executive İlan no: 290048 35.999 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Yıldız Model yılı Ocak 2004

Detaylı

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde İlan no: 386944 Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde Sahibinden Mercedes - Benz C C 180 2014 model 46000 km de. İSTOÇ OTO 144.500 TL İlan tarihi: 1 Şubat 2017 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance İlan no: 331285 Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance Sahibinden İlk Sahibinden Temiz 2011 DSG Full Elegance Paket Octavia 53.500 TL İlan tarihi: 29 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN!

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! LÜKÜN ZEVKİNİ ÜRÜN! Bagaj alanı, ihtiyaca göre koltuklar değişik konumlarda yatırılarak optimum seviyede kullanılır. GENİŞ İÇ HACİM Rodius un ön ve arka bölümünün havalandırması

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion

Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Fiat Bravo 1.6 Mjet Emotion Sahibinden Bravo 120 Bg 6 İleri 2010 Model 128000km İlan no: 386185 40.000 TL İlan tarihi: 20 Ocak 2017 İlan detayları İlan detayları İl Denizli Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

Honda Civic 1.6 Premium

Honda Civic 1.6 Premium İlan no: 244217 Honda Civic 1.6 Premium Sahibinden Direkt Sahibinden, Honda Civic Premium 1.6 i-vtec, Manuel 42.900 TL İlan tarihi: 26 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Tekirdağ, Çerkezköy,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik İlan no: 329563 Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik Sahibinden AMG PAKET HATASIZ FULL ML 320 135.000 TL İlan tarihi: 14 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Başakşehir, İkitelli,

Detaylı

JEEP RENEGADE DONANIMLAR

JEEP RENEGADE DONANIMLAR Kasım 2015 JEEP RENEGADE DONANIMLAR Güvenlik Alarm ABS, ESC Şerit İkaz Uyarı Sistemi - - Gelişmiş Kaza Tepki Sistemi - - Panik Fren Yardım Sistemi Yokuş Kalkış Destek Sistemi Elektronik Devrilme Önleme

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

Hyundai ix GDI 135 HP 6MT 4x2 Style Plus

Hyundai ix GDI 135 HP 6MT 4x2 Style Plus Hyundai ix35 1.6 GDI 135 HP 6MT 4x2 Style Plus İlan no: 413052 İlan detayları Sahibinden 66.500 TL 10 Eyl 2017 66.500 TL 30 Ağu 2017 65.500 TL Böylesi yok Full-Full-extralı sıfırdan farksız İlan tarihi:

Detaylı

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik İlan no: 332326 Toyota Corolla Sedan 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden ÖĞRETMENDEN TOYOTA COROLLA 1.6 ELEGANT- OTOMATİK 56.250 TL İlan tarihi: 8 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Mart 2017 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance İlan no: 290138 Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance Sahibinden ILK SAHIBINDEN 0 AYARINDA KAZASIZ ANKARA ARABASI 42.500 TL İlan tarihi: 20 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2009 Km

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Honda Civic 1.6 Dream Otomatik

Honda Civic 1.6 Dream Otomatik Honda Civic 1.6 Dream Otomatik Sahibinden SIFIR KOKUSU ÜZERİNDE DAHA TEMİZİ YOK İlan no: 303386 57.500 TL İlan tarihi: 18 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2012 Km Kasa tipi

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Audi A3 1.8 TFSI TL. İlan detayları KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC. Sahibinden AUDİ A3 CABRİO İlan tarihi: 30 Kasım 2016

Audi A3 1.8 TFSI TL. İlan detayları KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC. Sahibinden AUDİ A3 CABRİO İlan tarihi: 30 Kasım 2016 İlan no: 331455 Audi A3 1.8 TFSI Sahibinden AUDİ A3 CABRİO 63.000 KM DE TERTEMİZ İÇ DIŞ S-LİNE STRONİC 77.000 TL İlan tarihi: 30 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa

Detaylı

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit İlan no: 209682 LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit Sahibinden Kiralık Range Rover Sport - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL Vouge - SİYAH - BEYAZ - KIRMIZI

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Citroen C4 1.6 i SXPK Otomatik

Citroen C4 1.6 i SXPK Otomatik Citroen C4 1.6 i SXPK Otomatik İlan no: 411722 İlan detayları Sahibinden 36.000 TL 22 Ağu 2017 36.000 TL 17 Ağu 2017 35.500 TL 11 Ağu 2017 36.000 TL CİTROEN C4 2008 MODEL OTOMATİK İlan tarihi: 11 Ağustos

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI GT Spor

Volkswagen Golf 1.4 TSI GT Spor Volkswagen Golf 1.4 TSI GT Spor İlan no: 409005 İlan detayları Sahibinden 45.500 TL 18 Tem 2017 45.500 TL 05 Tem 2017 46.000 TL 2007 MODEL 170HP GOLF GT TSİ SPORT İlan tarihi: 5 Temmuz 2017 İlan detayları

Detaylı

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz.

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. Vito Minibüs Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Vito Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak, yolcularınıza ilk andan itibaren hoş

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden EN DOLUSU ELEGANT VSC ZENON EXTRALAR İlan no: 183240 34.500 TL İlan tarihi: 1 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model yılı Ocak 2007 Km

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik İlan no: 236318 Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik Sahibinden 2008 MODEL HONDA CiViC ELEGANCE F1 ŞANZUMAN HATASIZ 47.999 TL İlan tarihi: 30 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Volvo S D Drive

Volvo S D Drive Volvo S40 1.6 D Drive Sahibinden Acil Ev İhtiyaçından satılık Sahibinden S40 İlan no: 320376 41.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut.

Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut. İlan no: 405496 Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut. Sahibinden MEMURDAN TEMİZ KAZASIZ 4X4 KIA SORENTO JEEP (FİYAT DÜŞTÜ!) 41.000 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2017 İlan detayları İlan detayları İl Tekirdağ,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı