KENDİNİ ÖDÜLLENDİR! Nisan, 2013 ALANYA-ANTALYA

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KENDİNİ ÖDÜLLENDİR! 19 23 Nisan, 2013 ALANYA-ANTALYA"

Transkript

1 KENDİNİ ÖDÜLLENDİR Nisan, 2013 ALANYA-ANTALYA Sizleri 4 gün boyunca, alanında uzman ilham verici kişilerle birlikte pozitif psikoloji, kişisel gelişim, yoga, meditasyon, doğa, deniz ve eğlence içeren bir deneyime davet ediyoruz. İstediğiniz hayata doğru gerçek bir adım atmaya hazır mısınız? Söyle, bu tek ve değerli hayatında ne yapmayı planlıyorsun? ( Tell me, what is it you plan to do with your one wild and precious life? ) Mary Oliver Bu etkinlik, paylaştıkları bilgileri hayatlarında uygulayan ve yaşayan, alanında uzman kişiler tarafından yönetilecek. Neden gidelim? Bir ara vermek Hayatımızı nasıl daha anlamlı hale getirebileceğimizi keşfetmek Kendimizi yaşadığımız dünyadan izole etmeden hayatta var olmak Kendimizle ve diğer insanlarla olan ilişkimizi derinleştirmek Hayata ve işe bakış açımızı gözden geçirmek Zihin-beden dengesini sağlamak ve farkındalığımızı arttırmak Başkalarının hikayelerinden ilham almak ve kendi hikayemizle ilham vermek

2 PROGRAM LİDERLERİ DR. ITAI IVTZAN İngiltere de lisanslı psikolog olan Dr. Itai Ivtzan, aynı zamanda UEL de (University of East London) Uygulamalı Pozitif Psikoloji Master Programı nda tam zamanlı öğretim üyesi olarak çalışıyor. Itai nin ana araştırma alanları kişisel anlam (personal meaning), kendini gerçekleştirme (self-actualisation), spiritüellik (maneviyat) ve farkındalık (mindfulness). Itai nin çalışmaları, farkındalığı (mindfulness) psikoloji (iyi oluş) ve spiritüellik arasındaki potansiyel bir köprü olarak görerek, bu iki dünyanın kesişim noktasına odaklanıyor. Itai son 10 yılda farkındalık (mindfulness) alanında meditasyon kursları, workshop lar, ve retreat ler yapmanın yanı sıra akademik kariyerinde de farkındalık konusunu araştırıyor. Daha detaylı bilgi için:

3 STEVEN D SOUZA Steven D Souza papaz olma niyetiyle aldığı papazlık eğitiminden sonra kariyerinde tamamen farklı bir yön çizerek 30 yaşından önce global bir yatırım bankasında genel başkan yardımcısı oldu. Farklı kültür gruplarındaki pozitif rol modellerini konu alan ve en çok satanlar listesinde yer alan Made in Britain kitabının yazarı olan Steven ın bu kitabı İngiltere deki okullarda okutulmak üzere teşvik aldı. Kitap aynı zamanda HRH Prens Charles a takdim edilerek İngiliz halkının ilgisini kazandı. Steven ın ikinci kitabı, birçok dile çevrilen Brilliant Networking, the Independent tarafından Success at Work serisinde gösterildi, the Times ve Telegraph tarafından tavsiye edildi. Şu anda yazmakta olduğu üçüncü kitabı 'Not Knowing' sürekli değişen dünyadaki belirsizliklerle ve bilinmezliklerle nasıl pozitif bir ilişki kurabileceğimizi konu ediniyor. Steven şu anda İspanya daki IE Business School da Global Executive MBA ve Global Senior Management programlarında Executive Öğretim Üyesi olarak yer alıyor. Steven aynı zamanda bireyler ve gruplar için Gestalt Psikoterapi eğitimi alıyor ve dünyanın önde gelen FTSE 100 ve Fortune 500 şirketlerinde eğitim ve konferanslar veriyor. Yönetici eğitimi alanında Financial Times tarafından birçok kez birinci seçilen Duke Corporations Global Resource Network üyesi olan Steven, Ontolojik Koçluk, NLP ve Appreciative Inquiry eğitimleri de aldı.

4 BERRİN BAŞ Profesyonel koç ve DOBREAK kurucu ortağı olan Berrin Baş, hayatı bir öğrenme ve dönüşüm yolculuğu olarak görüyor. Hayatı yaşamaya değer kılan nedir sorusuyla başlayan insan ve hayata karşı derin merakı sonucunda psikolojik zenginlik ve kişisel gelişim konularıyla ilgilenen Berrin, bireylerin doğal olarak tamlığına ve bütün kaynaklara sahip olduğuna inanıyor. Berrin için pozitif bir değişim yaratmakta rol oynamak büyük bir ilham kaynağı. Bu doğrultuda, psikoloji ve kişisel gelişim alanındaki bireysel, akademik ve profesyonel deneyimleri ile DOBREAK in keşfetme, öğrenme ve paylaşma odaklı seyahat vizyonunu harmanlayarak, kişisel gelişim etkinlikleri (retreat) organize etmeye ve bu etkinliklerde aktif olarak yer almaya başladı. Sabancı Üniversitesi nde Ekonomi bölümünü bitiren Berrin, Avrupa da Uygulamalı Pozitif Psikoloji alanında master yapmış çok az sayıda kişiden biri. Londra da bu master programının yanı sıra, koçluk alanındaki en iyi eğitim programlarının başında gelen Co-Active Coach Training Program ını bitirdi. Ayrıca, Londra da başta psychosynthesis fundamentals, mindfulness, psychology & spirituality, The School of Life seminerleri (Alain de Botton un kurucusu olduğu) olmak üzere psikoloji ve kişisel gelişim alanlarında birçok eğitim ve workshop a katıldı.

5 SEDA ERKMAN Seda Erkman Amerika da Brown University de Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, New York University de Endüstriyel Psikoloji alanında master yaptı. Şirket hayatında çalışırken yogayı keşfetti. Bundan kısa bir süre sonra Alexis Kiresepi'nin verdiği Yoga Alliance tarafından onaylı Vinyasa Öğretmenliği Eğitimi Programını tamamladı. Yoga yapmaya başladığından bu yana Richard Freeman, Shannon Gannon, David Life, Yogeswari, Dave Farmer, Petros Haffenrichter, Chuck Miller ve Ürün Kurtiç in çeşitli kurslarına katıldı. En çok Ashtanga ve Vinyasa stillerini benimsedi. Derslerinde onların nefes ve hareketi bütünleştirmeye önem veren özelliğine dikkati çeker. Aynı zamanda Yoga nın kardeş bilimi kabul edilen Ayurveda ile çok ilgilidir. Șimdiye kadar Ayurveda ile ilgili bir çok workshop eğtitimine katıldı ve Ayurveda Sertifika programına katılıp Ayurveda danışmanlığı yapma yolunda ilk adımını attı. Eylül 2012 tarihinde Hanna Nita Scherler'in verdiği Gestalt Koçluk Eğitimi'ne başladı. Yoga'nın bir yaşam tarzı olduğu, yapılmadığını ama yaşandığı üstünde durur.

6 ETKİNLİK YERİ VIKINGEN QUALITY RESORT & SPA

7 Otel videosu için tıklayınız. Otel fotoğrafları için tıklayınız: Vikingen Quality Resort & Spa Antalya havalimanında 90 km, Alanya ya 30 km uzaklıkta, Okurcalar mevkiinde yer almaktadır. Mavi ve deniz konseptli otel, denizle bütünleşen eşsiz konumunu yansıtan modern mimarisiyle konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Özel yemek: Etkinliğe katılanlar için, organik ürünlerle hazırlanan özel vejeteryan menü hazırlanacaktır. Dinlenme zamanını dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. o Otel SPA sında hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Hamam, masaj, buhar odası, sauna Seçim sizin. o Sahilde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. o Eşsiz deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. ULAŞIM ÖNERİLERİ Otel Antalya havalimanına 90 km uzaklıkta yer almaktadır. Onurair ve Atlasjet havayollarının havalimanından Alanya ya ve aynı şekilde Alanya dan Antalya havalimanına giden ve otelin önünden geçen ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Bu havayollarından farklı bir havayolu kullanmanız durumunda özel transfer talebinize ilişkin adresine atabilirsiniz. PROGRAM PLANI (zaman planı değişkenlik gösterebilir) 1. GÜN 19 Nisan: Otele geliş ve program açılışı 16:00 18:00 Otele giriş ve otele yerleşme 18:45 19:45 Akşam yemeği * 20:00 21:00 Açılış çemberi * Etkinliği açma ve kendimizi tanıtma 21:00 21:30 Açılış meditasyonu Önemli: * Akşam yemeğinden sonra otele giriş yapanlar için alkolsüz içecek ve atıştırmalıklar bulunacaktır.

8 2. GÜN- 20 Nisan: Kendini Ödüllendir 07:00 Sabah uyanış 07:30-09:00 Yoga seansı 1 09:00 10:00 Kahvaltı 10:00-11:30 Meditasyon & Farkındalık 1 Dr Itai Ivtzan Meditasyon ve farkındalık çalışmaları yardımıyla özbenliğiniz ile bağınızı güçlendirme 11:30-12:00 Ara Alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar 12:00-13:30 Daha derin bir bağ Steven D Souza- Diğer insanlarla ve kendi varlığımızla bağımızı güçlendirme yolları 13:30-14:30 Öğle yemeği 14:30-16:30 Dinlenme zamanı Otelin SPA sında ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebilir, diğer katılımcılarla zaman geçirebilir, sahilde yürüyüş yapabilirsiniz. Seçim sizin. 16:30-18:00 Yoga seansı 2 19:00-20:00 Akşam yemeği 20:30-22:00 Meditasyon & Farkındalık 2 Dr Itai Ivtzan Meditasyon ve farkındalık çalışmaları yardımıyla özbenliğiniz ile bağınızı güçlendirme 3. GÜN- 21 Nisan: Kendini Ödüllendir 07:00 Sabah uyanış 07:30-09:00 Yoga seansı 3 09:00-10:00 Kahvaltı 10:00-11:30 Meditasyon & Farkındalık 3 Dr Itai Ivtzan Meditasyon ve farkındalık çalışmaları yardımıyla özbenliğiniz ile bağınızı güçlendirme 11:30-12:00 Ara Alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar 12:00-13:30 Yaşamak için çalışmak mı, çalışmayı sevmek mi? Berrin Bas Çalışmanın anlamını, iş ve hayata bakış açılarımızı irdeliyoruz; çalışmanın nasıl hayatımızın en besleyici kaynaklarından biri olabileceğini keşfediyoruz 13:30-14:30 Öğle yemeği 14:30-16:30 Dinlenme zamanı Otelin SPA sında ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebilir, diğer katılımcılarla zaman geçirebilir, sahilde bir yürüyüş yapabilirsiniz. Seçim sizin.

9 16:30-18:00 Yoga seansı 4 19:00-20:00 Akşam yemeği 20:30-22:00 Bilge çemberi kendini keşif ve bugünün bizde yarattığı etkileri paylaşma, irdeleme, pratiğe dökme alanı - Steven D Souza & Dr Itai Ivtzan 4. GÜN- 22 Nisan: Kendini Ödüllendir 07:00 Sabah uyanış 07:30-09:00 Yoga seansı 5 09:00-10:00 Kahvaltı 10:00-11:30 Bilinmezlik- Bilgeliğe giden beklenmedik yol. Belirsizliklerle ve bilinmezliklerle karşılaştığımız sürekli değişen dünyada, bilinmezliklerle nasıl pozitif bir ilişki kurabileceğimizi ve bu ilişkiyi nasıl bilgelik, mutluluk ve huzura giden bir yol olarak kullanabileceğimizi araştıracağız. - Steven D Souza 11:30 12:00 Ara Alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar 12:00-18:00 Yarım günlük gezi: Doğayla iç içe, harika manzaralar eşliğinde Alanya nın yüksek yerlerindeki yaylalarını keşfediyoruz. Yaylada Alanya nın meşhur gözlemelerini tadıyoruz (Hava şartlarına bağlı olarak gezi planında değişiklik olabilir). 19:00-20:00 Akşam yemeği 20:30-22:00 Bilge çemberi kendini keşif ve bugünün bizde yarattığı etkileri paylaşma, irdeleme, pratiğe dökme alanı - Steven D Souza & Dr Itai Ivtzan 5. GÜN- 23 Nisan: Son gün Program kapanışı 7:00 Sabah uyanış 07:30-09:00 Yoga seansı 6 09:00-10:00 Kahvaltı 10:15-12:00 Kapanış Çemberi Şu anda neredesiniz? 4 günün değerlendirmesi, yansımaları; hislerin, düşüncelerin paylaşımı 12:00-13:00 Öğle yemeği ve otelden ayrılış

10 FİYAT EARLYBREAKER FİYATI (28 ŞUBAT 2013 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerli) TRY (KİŞİ BAŞI) DOUBLE ODA 1089 TRIPLE ODA 1089 SINGLE ODA 1289 STANDART FİYAT (28 ŞUBAT 2013 sonrası geçerli fiyat) TRY (KİŞİ BAŞI) DOUBLE ODA 1229 TRIPLE ODA 1229 SINGLE ODA 1429 Fiyata Dahil Olan Hizmetler: 4 gece deluxe otelde konaklama Organik vejeteryan yemek: Kahvaltı, ögle yemeği, akşam yemeği, gün boyu alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler ve atıştırmalıklar İstediğiniz hayata doğru gerçek bir adım 10 seminer & workshop (detaylar programda yer almaktadır) 6 yoga dersi - Vinyasa, Hatha ve Yin Yoga Yarım günlük yayla gezisi ögle yemeği dahil Dinlenme zamanında SPA kullanımı (hamam, fitness center) Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Uçak bileti - Ulaşım önerisi bölümüne bakınız Havalimanı-Otel-Havalimanı transferi Özel transfer ayarlamak için adresine atabilirsiniz. Otel SPA sında özel hizmetler (masaj, kese vb) Yukarıda dahil olduğu belirtilmeyen hizmetler

11 REZERVASYON 4 gece 5 günlük Kendini Ödüllendir programı ile istediğiniz hayata doğru gerçek ve samimi bir adım atın. EARLYBREAKER avantajlarından faydalanmak için aktivitelerimize erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. 28 Şubat 2013 tarihine kadar rezervasyonunuzu yaptırın, avantajlı fiyattan faydalanın. ÖNEMLİ BİLGİLER Lütfen yoga matınızı yanınızda getiriniz. Yoga dersleri, katılımcıların daha önceki yoga deneyimleri ve sağlık durumları göz önünde bulundurularak şekillendirilecektir. Etkinliğe rezervasyonu takiben, katılımcılara bir anket gönderilerek yoga geçmişlerine dair ilgili bilgiler talep edilecektir. Bütün sorularınız ve detaylı bilgi için: & Etkinlik kontenjanı sınırlıdır. Konaklanacak otel değişebilir. Bu durumda aynı standartta ve yakın lokasyonda bir otel olacağı garantisi bulunmaktadır. Fiyatlarımız mevcut tarifelere göre hazırlanmıştır. Kurlarda, vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde bütün geziler Fiyata Dahil Olan Hizmetler bölümünde belirtilmiştir ve fiyata dahildir. Ekstra tur konsepti acentamızca uygulanmamaktadır. Gezi kayıt sözleşmesinde diğer bütün şartlara yer verilmiştir.

ABD'de İngilizce Eğitimi

ABD'de İngilizce Eğitimi ABD'de İngilizce Eğitimi Yaklaşık 120,000 öğrenci İngilizce öğrenmek için her yıl ABD ye gelmektedir. Birçoğu ABD deki üniversite ve yüksekokullara giriş için hazırlanmaya; bazıları Amerikan yaşamını tecrübe

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2015 & 2016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 015 & 016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 9 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN Daha

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2012 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoşgeldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA EDİTÖRDEN Sevgili EduLife Canada Okuyucuları, Türkiye de eğitim adına yeni ufuklar açacak EduLife Canada dergimizin ilk sayısıyla sizlerleyiz. EduLife

Detaylı

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi Program 2011 www.eurocentres.com Dilinizibulun Dünya Çapında Dil Öğrenimi EurocentresDünyası İçindekiler Dilinizi bulun İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Japonca Çince Rusça Dünya, Michelle

Detaylı

DİL EĞİTİMİ İNGİLTERE DE TIP EĞİTİMİ HOME TUITION PROGRAMLARI. YÖK ve DENKLİK AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ NDE COMMUNITY COLLEGE EĞİTİMİ

DİL EĞİTİMİ İNGİLTERE DE TIP EĞİTİMİ HOME TUITION PROGRAMLARI. YÖK ve DENKLİK AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ NDE COMMUNITY COLLEGE EĞİTİMİ ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 3 İNGİLTERE DE TIP EĞİTİMİ GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ NDE DİL EĞİTİMİ SAYI 3 HOME TUITION PROGRAMLARI YÖK ve DENKLİK AMERİKA BİRLEŞİK

Detaylı

Londra da neler sunuyoruz

Londra da neler sunuyoruz Londra da neler sunuyoruz Genel İngilizce Kursları İş İngilizcesi Kursları Sınava Hazırlık Kursları- Cambridge ESOL, TOEFL ve IELTS CLIL İçerik ve Dil Entegrasyon Öğrenimi Okul Entegrasyon Programı - İlkokul

Detaylı

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR.

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 7 18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Yaz Okulu Programları Kuzey İngiltere de Dil Eğitimi SAYI 7 Yurt dışında Yaz Okulları ve Futbol Kampları

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Hoşgeldiniz A2Z Deneyimi A2Z İngilizce Dil Okulu na geldiğinizde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız! Londra, Manchester ve

Detaylı

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi 10 Nisan Perşembe 11 Nisan Cuma 2008 Hilton İstanbul Otel İSTANBUL, TÜRKİYE Resmi Ana Sponsor 4 üncü Yıllık EuroFinance Konferansı Resmî Sponsorlar Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi Türkiye

Detaylı

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul 9.Performans Yönetimi Zirvesi 27 / 28 Kasım 2007 Polat Renaissance Hotel İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Performans Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 9. Performans Yönetimi Zirvesi Programı 27 Kasım 2007

Detaylı

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi 2012 İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA İrlanda 34 Dublin Kanada 44 Vancouver 45 Toronto ABD 46 Boston 47 Harvard Square 48

Detaylı

8. Performans Yönetimi Zirvesi

8. Performans Yönetimi Zirvesi 8. Performans Yönetimi Zirvesi 22-23 Kasım 06 / İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel Ana Sponsor e-pazarlama Sponsoru Konaklama Sponsoru Ayrıntılı bilgi ve katılım için lütfen Kıymet ERDEM i arayınız

Detaylı

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ TANITIM KİTAPÇIĞI 2012-2013

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ TANITIM KİTAPÇIĞI 2012-2013 ÖĞRENCİ KULÜPLERİ TANITIM KİTAPÇIĞI 2012-2013 Bu kitapçık, Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı Öğrenci Etkinlikleri ve Gönüllü Projeler Ofisi tarafından Koç Üniversitesi Öğrenci Kulüplerinin tanıtımı için

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Dünya Çapında Dil Öğrenimi 2015 eurocentres.com Dünya Çapında Dil Öğrenimi İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Çince, Rusça 140 130 120 110 60 100 90 80 5 80 The world of Eurocentres 40 70 Canada 60 Vancouver

Detaylı

KOÇLUK İŞ DÜNYASINDA. Performans. Liderlik Gelişim. İnsiyatif. Kurumsallık. Vizyon. İlişki Yönetimi Motivasyon SPONSORLUK DOSYASI

KOÇLUK İŞ DÜNYASINDA. Performans. Liderlik Gelişim. İnsiyatif. Kurumsallık. Vizyon. İlişki Yönetimi Motivasyon SPONSORLUK DOSYASI 9 NİSAN 2014 PARK BOSPHORUS HOTEL, İSTANBUL Performans Liderlik Gelişim İnsiyatif İŞ DÜNYASINDA KOÇLUK Kurumsallık Vizyon İlişki Yönetimi Motivasyon SPONSORLUK DOSYASI 9 NİSAN 2014 PARK BOSPHORUS HOTEL,

Detaylı

Riversdown House. Üstün kaliteli bir öğrenme deneyimi. Dil İletişim Kültür

Riversdown House. Üstün kaliteli bir öğrenme deneyimi. Dil İletişim Kültür Riversdown House Üstün kaliteli bir öğrenme deneyimi Dil İletişim Kültür Riversdown House u özgün kılan şey dil, iletişim ve kültürler arası eğitimi tam ihtiyacınız olan doğru oranda harmanlama yöntemi;

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

Kurumsal Eğitim Günleri

Kurumsal Eğitim Günleri Kurumsal Eğitim Günleri 23-24 Mayıs 2012 - Conrad Hotel, İstanbul Türkiye de kurumsal eğitim yöneticilerini bir araya getiren tek etkinlik olan Eğitimciler Zirvesi şimdi Kurumsal Eğitim Günleri ne dönüşüyor.

Detaylı

GOSBSAD 25 YAŞINDA TÜRKİYE. Derneğimiz 25 yaşında. GOSB Sanayicileri Derneği'nin yaşatılması gerekiyor. KOBİ'ler Önceliğimiz Olacak

GOSBSAD 25 YAŞINDA TÜRKİYE. Derneğimiz 25 yaşında. GOSB Sanayicileri Derneği'nin yaşatılması gerekiyor. KOBİ'ler Önceliğimiz Olacak TÜRKİYE O S B GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİCİLERİ DERGİSİ OCAK-ŞUBAT 2014 SAYI: 38 Derneğimiz 25 yaşında İsmail Sait Turfanda GOSBSAD Yönetim Kurulu Başkanı GOSB Sanayicileri Derneği'nin yaşatılması

Detaylı

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER

Insta SİTESİ 2014-2015 ÖZYEĞİN ÜNİVER Insta Ö Z Y E Ğ İ N Ü N İ V E R S İ T E S İ 2 0 1 4-2 0 1 5 İçindekiler Türkiye nin En Yenilikçi Üniversitesi 2-3 Hüsnü M. Özyeğin, Mütevelli Heyeti Başkanı 4 Prof. Dr. Esra Gençtürk, Rektör 5 Mütevelli

Detaylı

10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ. 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul

10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ. 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul 10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul Robert Evangelista Yazar The Business of Winning İş Yaşamında Kazanmak için Ne Gerekiyor? Yazar ve danışman Robert Evangelista, The Business

Detaylı

Figür 2: Sosyal yatırım yelpazesi

Figür 2: Sosyal yatırım yelpazesi İçerik 1 NEDEN TÜRKİYE DE BİR SOSYAL YATIRIM PROGRAMI GEREKLİ? 1 2 SOSYAL YATIRIM PROGRAMI NELER SUNUYOR? 3 3 KİMLER KATILMALI? 6 4 NELER ÖĞRENİLECEK? 6 5 NASIL DESTEKLEYEBİLİRSİNİZ? 10 6 BİZ KİMİZ? 12

Detaylı