Umut Saruhan Özgüler öğretmenimizin Atatürk ve Sanat-Müzik konulu sunumu öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Umut Saruhan Özgüler öğretmenimizin Atatürk ve Sanat-Müzik konulu sunumu öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi."

Transkript

1

2 Atatürk ün Plastik Sanatlara verdiği önem anlatılarak görsel malzeme ile desteklenen çalışma sabah sunumlarında öğrencilerimizle paylaşılmıştır. Türk ve yabancı ressamların yaptığı Atatürk portreleri ve teknikleri hakkında öğrencilere bilgi verilmiştir. Paul CEZANNE, Edgar DEGAS, Claude MONET, Camılle PİSARO,Pıerra AUGUSTRE RENOIR, Alfred SİSLEY gibi ressamların eserleri sabah sunumlarında düzey öğrencilerimizle paylaşılmıştır. Umut Saruhan Özgüler öğretmenimizin Atatürk ve Sanat-Müzik konulu sunumu öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi. 4. sınıf öğrencilerimiz, Aralık 2014 tarihleri arasında sabah törenlerinde Kızılay Haftası nı kutladılar. Dijital toplum vatandaşlığının gerekliliklerine dikkat çekmek ve bu alanda farkındalık düzeyini arttırmak amacıyla, tüm dünya ile birlikte Ekim tarihleri arasındaki Dijital Vatandaşık Haftası kutlandı. Kütüphane yeniliklerimiz, hizmetlerimiz ve yeni yayınlarımızla ilgili bilgiler öğrencilerimizle paylaşılmıştır.

3 Hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, öğrencilere seçme, seçilme ve demokrasi kültürünün kazandırılması amacıyla 15 Ekim 2014 günü Okul Öğrenci Meclisi Başkanlık seçimleri yapıldı. 8-E sınıfından Aygen Berk GÜÇLÜ başkan seçildi. 3 Eylül 2014 tarihinde kurumumuza yeni katılan 1. Sınıf öğrencilerimizle üç gün süren oryantasyon çalışmaları yapıldı. 4. Eylül Perşembe günü de ara sınıflarımıza katılan öğrencilerimizle buluşularak okul ve öğretmenleri tanıtıldı, heyecanları paylaşıldı. Ayazağa Işık Ortaokulu 6. ve 7. sınıf öğrencileri 21 Kasım Cuma günü, Print Your Idea mottosu ile bir girişim başlatan İlker Vardarlı'dan, 3 boyutlu yazıcıların dün nasıl emeklemeye başladığını, bugün nasıl dünyanın dört bir yanına yayıldığını ve yarın nerelere ulaşabileceğini vurgulayan çok önemli bir sunum dinlediler. 3 Kasım 2014 Pazartesi günü Rotamız Selanik, Yolumuz Mitoloji ve Bilim semineri Selanik gezisi öncesinde 5. Sınıf öğrencileriyle birlikte gerçekleştirildi.

4 8. sınıf öğrencilerimiz 30/09/2014 tarihinde, bu yıl okuyacağımız İngilizce romanın yazarı Sharon Flake in açtığı #unstoppableoctabiamay isimli hashtage tüm dünya ile eş zamanda, kendi kişisel İngilizce tweetlerini atarak uluslararası bir etkinliğin parçası oldular. Eko-Okullar Dünya Eylem Günü kapsamında 5 Kasım 2014 Çarşamba günü Tişörtümde Biyolojik Çeşitlilik temasıyla tüm okulda canlı çeşitliliğine ve doğaya saygı amaçlı eylem yapıldı. Uluslararası kutlanan bir gün olan Dot Day okulumuzda da çeşitli aktiviteler ile kutlandı. Ayrıca bugünü kutlayan okullardan Almanya, Malezya ve Birleşik Arap Emirliklerinden bazı okullar ile skype üzerinden öğrencilerimiz yaptıkları çalışmaları paylaştılar ve birbirlerini tanıdılar. Bu paylaşımlar hem çok faydalı hem de çok keyifli oldu. 31 Ekim de sınıflarda eğlenceli Halloween etkinlikleri yapıldı. Öğrenciler kendi hazırladıkları kostümlerle okula gelerek, bunlarla ilgili konuşmalar yaptı ve en yaratıcı kostümü seçtiler. Ayrıca sınıfta Halloween kutlamaları ile ilgili bir öykü okunarak, öğrencilerin farklı kültürler hakkında farkındalık kazanmalarına çalışıldı.

5 Cummhuriyetimizin 91. yılını coşkuyla kutladık. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Haftasında da 3.sınıflarımız Oratoryo ve marşlar seslendirdiler Eğitim ve Öğretim yılı 8 Eylül Pazartesi günü tüm öğrencilerimizin katıldığı görkemli bir törenle başladı. Törene 8. Sınıf öğrencilerimizin ellerinden tutarak salona getirdiği 1. Sınıf öğrencilerimizin heyecanı büyük renk kattı. 5. sınıf öğrencilerimiz ATA mızı Selanikte ki evinde anarken, diğer tüm öğrencilerimiz Spor salonumuzda gerçekleşen anma töreniyle ATA mızın yolundan ayrılmayacaklarına dair sözlerini bir kez daha tekrarladılar. Öğretmenler günü kutlamamızda aramıza bu yıl katılan meslekdaşlarımızın yanı sıra 5., 10. ve 20. Yılını kurumumuzda tamamlayan arkadaşlarımızda rozetlerini Okul Müdürü Faika Topal ın elinden aldılar.

6 8. Sınıf öğrencilerimizin İngilizce dersinde okumuş oldukları Newberry ödüllü bir roman olan HOLES'un hikaye örgüsü, karakterleri ile ile ilgili eğlenceli bir yarışma düzenlendi. Öğrencilerin ikili takımlar halinde katıldığı yarışmanın önelemesi ardından seçilen 6 takım 21 Ekim 2014 çarşamba günü ÇAS'da yarıştı. Çekişmeli giden yarışmayı Supernatural adıyla yarışmaya katılan Berin Sueda Genç ve Melek Çakar kazandı. 6. sınıf öğrencilerimiz 2. Matematik Maratonu Akıl Oyunları Yarışması na katıldılar.

7 4-5-6 ve 8. Sınıf öğrencilerimizin katılımı ile yapılan masa tenis turnuvalarımıza toplamda 150 öğrencimiz katıldı. Müsabakalar sonucunda 12 öğrencimiz madalya hakkı kazandı. 6, 7 ve 8. Sınıf erkek öğrencilerimizin katılımı ile yapılan basketbol turnuvalarımıza 150 öğrencimiz katıldı. 7 ve 8. Sınıf kız öğrencilerimizin katılımı ile yapılan el topu turnuvalarımıza 100 öğrencimiz katıldı. Özellikle her iki düzeyin final maçları çok çekişmeli geçti.

8 4. 5. ve 6.sınıflarımızın branş dersleri hızla başladı

9 tarihinde 8.sınıf Fransızca öğrencileri ile Fransız kültür merkezine gidildi.çeşitli kitapların,cd ve DVD lerin bulunduğu kütüphane gezilerek arzu eden öğrencilerin kütüphaneye üyelik işlemleri gerçekleştirildi Kasım 2014 tarihinde 3. sınıf Dolmabahçe Sarayı na gezi düzenlendi. Ayazağa Işık Ortaokulu Bilişim Kulübü öğrencileri, lki ABD'de Make dergisi öncülüğünde düzenlenen ve hızla dünyanın 98 kentine yayılan ve ülkemizde Haliç Kongre Merkezi'nde kurulan Mini Maker Fair İstanbul'a katıldılar. 7 Kasım 2014 tarihinde Gezi, Tanıtma, Turizm ve Coğrafya Kulübü öğrencileri Sadberk Hanım Müzesi gezisi yaptılar. 7-8 Kasım 2014 tarihlerinde 4. Sınıf öğrencileri Bursa gezisinde.

10 2014 Kasım ayı değeri Arkadaşlık konusunda 1,2,3 ve 4. sınıflarımızda, İngilizce dersinde yaptığımız etkinliklerle, öğrencilerimize arkadaşlık ve dayanışmanın önemi ve iyi arkadaş olmanın gerekleri hatırlatıldı. Kitaplar Çocuklara Yardım Kampanyası kapsamında 1-31 Ekim 2014 tarihleri arasında toplanan kitap ve kırtasiye ürünlerinin bir kısmı LÖSEV e bağışlandı.

11 Perşembe günü Yrd. Doç. Dr. Neslihan Zabcı, okulumuzun 2-3 ve 4. sınıf velilerine Okul Çağı Çocuğunun Ruhsal-Duygusal Süreçlerine Bakış temalı bir seminer vermiştir. Çok amaçlı salonumuzda verilen seminerde anne ve babaların çocuklarını daha iyi tanımaları ve destek olabilmelerini sağlayacak yaklaşımlar paylaşılmıştır. 6 Eylül 2014 Cumartesi günü Yrd. Doç Dr. Neslihan Zabcı okulumuza yeni katılmış olan birinci sınıf öğrenci velilerimize Okul Çağındaki Çocuk konulu bir seminer verdi. Oldukça ilgi gören seminer ile anne ve babaların da ilkokul döneminde çocuklarına eşlik edeblimeleri için nasıl bir bakış açısı kazanmaya ihtiyaçları olduğuna dair bilgilendirme yapıldı ve seminer soru-cevap bölümü ile devam etti.

12 1 Kasım 2014 tarihinde Koç Lisesinde gerçekleşen 18. Sonbahar Öğretmenler Sempozyumunda Yabancı Diller Bölümü İngilizce öğretmenlerimizden Elif Avcıbaşı, Nil Kohen ve Pınar Akçay Maraz Log into E-Portfolio konulu sunumu gerçekleştirdiler. Matematik öğretmenlerimiz Sevda Uygun ve Beyza Gürbüz de oyunlarla matematik öğretimini içeren Matabu sunumuyla katıldılar Ağustos 2014 tarihlerinde Finlandiya dan Prof. Dr. Pentti Moilanen Jyvaskyla (Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretmen Eğitimi Bölümü) ve Sirkka Moilanen Jyvaskyla (İlkokul öğretmeni, Pedagoji uzmanı) adlı konuklarımız tarafından tüm öğretmen kadromuza Finlandiya da uygulanan eğitim programları ve okul yapılanması üzerine seminer verdiler. Margaret Mc Lean tarafından verilen Professional Learning Community (Öğrenen Toplum) eğitimi 2 gün sürdü. Çeşitli protokol ve süreçlerin yer aldığı workshop sonunda öğretmenlerimiz bu akademik yıla yeni donanım ve işibirliktelikleriyle girdiler.

13

ARALIK 2014 Sayı:10. önemli tarihi ve turistik yerleri ziyaret etme fırsatı buldular. Londra da Thames Nehri boyunca yürüyüş yapan öğrenciler

ARALIK 2014 Sayı:10. önemli tarihi ve turistik yerleri ziyaret etme fırsatı buldular. Londra da Thames Nehri boyunca yürüyüş yapan öğrenciler ARALIK 2014 Sayı:10 Okulumuz dil eğitimini desteklemek amacıyla 3-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlediği İngiltere Dil Okulu programı ile öğrenciler yaşayarak ve gezerek dil öğrenme fırsatı buldu.

Detaylı

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 23.01.2015 ÖZEL BAŞKENT OKULLARI

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 23.01.2015 ÖZEL BAŞKENT OKULLARI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 23.01.2015 ÖZEL BAŞKENT OKULLARI Başkent Üniversitesi Özel Başkent Okullarının Sayın Velileri, Başkent Okulları olarak çalışmalarımız konusunda bilgi sahibi olabilmeniz için hazırladığımız

Detaylı

MünazaraKulübü. eğitim kurumları. YarıẟmadanYarıẟmaya. Yayın İletiẟim Kulübü. burası

MünazaraKulübü. eğitim kurumları. YarıẟmadanYarıẟmaya. Yayın İletiẟim Kulübü. burası MünazaraKulübü YarıẟmadanYarıẟmaya Yayın İletiẟim Kulübü İletiẟim: okulummarmara@mek.k12.tr ilknurakgun@mek.k12.tr Yayın İletiẟim Kulübü Öğretmeni: İlknur Akgün Kulüp Öğrencileri: Büẟra Genç, Burak Sezer

Detaylı

bülten TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI Sayın Velilerimiz,

bülten TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI Sayın Velilerimiz, Yıl: 2012 Sayı: 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI bülten Sayın Velilerimiz, TED Ankara Koleji olarak 2011-2012 öğretim yılında 80. yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. TED Ankara Koleji ailesinin birer

Detaylı

SEV YAYINCILIK A.Ş. ŞİRKET MÜDÜRÜ EBRU ŞENOL

SEV YAYINCILIK A.Ş. ŞİRKET MÜDÜRÜ EBRU ŞENOL 2014 YAZ 6 100. GÜN KUTLAMALARI OKULA BAŞLAYALI 100 GÜN OLDU TOPLAMA İŞLEMİ YAPIYORUZ MATEMATİK ÖĞRENİYORUZ SAĞLIKLI BÜYÜYORUM BAHÇEDEN TURUNÇ REÇELİ SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI YAYINIDIR. YAZ 2014, YIL 3,

Detaylı

YAKAMOZ İLK DERS ZİLİMİZ ÇALDI! Yenilenen kampüsü ve açılan Fen Lisesi binası ile öğrencilerimize Denizli de yepyeni gelecekler hazırlamak için,

YAKAMOZ İLK DERS ZİLİMİZ ÇALDI! Yenilenen kampüsü ve açılan Fen Lisesi binası ile öğrencilerimize Denizli de yepyeni gelecekler hazırlamak için, E-DERGİ ÖZEL PEV OKULLARI KÜLTÜR YAYINI / SAYI:1 / YIL: 2012-2012 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI Yenilenen kampüsü ve açılan Fen Lisesi binası ile öğrencilerimize Denizli de yepyeni gelecekler hazırlamak için, Web

Detaylı

ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA

ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA 1 İçindekiler 2 İçindekiler 62 Okan Koleji Ortaokulu 3 Genel Müdür Yardımcımız dan 63 Ortaokul Müdürümüz den.. 6 Öğretmen-ce Paylaşımlar 64 Yabancı Diller 11

Detaylı

à Başkent Üniversitesi ne Uluslararası Kalite Zirvesi nde Altın Kategorisinde Ödül

à Başkent Üniversitesi ne Uluslararası Kalite Zirvesi nde Altın Kategorisinde Ödül HAZİRAN 2013 SAYI: 3 à Başkent Üniversitesi ne Uluslararası Kalite Zirvesi nde Altın Kategorisinde Ödül Başkent Üniversitesi ve bütün bağlı kuruluşlarına New York 2013 Uluslararası Kalite Zirvesi nde altın

Detaylı

Kutlamalar ve Törenler. Anaokulu. İlkokul. Türkçe Edebiyat. IB (Uluslararası Bakalorya) CAS Aktiviteleri CISV. Sanat. Matematik.

Kutlamalar ve Törenler. Anaokulu. İlkokul. Türkçe Edebiyat. IB (Uluslararası Bakalorya) CAS Aktiviteleri CISV. Sanat. Matematik. Kutlamalar ve Törenler Ölümsüz Eserin Cumhuriyet 89 Yaşında 10 Kasım da Ata mızı Saygıyla Andık Vatan Sevdası ve Sahnede Çanakkale Zaferi Neşe ve Eğlence Dolu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Detaylı

Önce İyi İnsan Yetiştirir.

Önce İyi İnsan Yetiştirir. Önce İyi İnsan Yetiştirir. ŞUBAT 2015 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI I. YARIYIL OKUL BÜLTENİ FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi 2014-2015 Eğitim - Öğretim Yılı I. Yarıyıl Okul Bülteni

Detaylı

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları iletişim bülteni Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Kasım 2010 Sayı: 2 iletişim bülteni Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Adına Sahibi Prof.

Detaylı

AÇI OKULLARI E-HABER

AÇI OKULLARI E-HABER AÇI OKULLARI E-HABER Yeni Yerleşkeler... 2 Açı Okul Öncesi Küçükyalı Yerleşkesi... 2 Açı Okul Öncesi Zekeriyaköy Yerleşkesi... 2 Stratejik Plan... 3 Açı Okul Öncesi... 3 İlkokul Ortaokul... 4 Lise... 6

Detaylı

EYP KULÜBÜ AVRUPA GENÇLİK PARLEMENTOSU NDA

EYP KULÜBÜ AVRUPA GENÇLİK PARLEMENTOSU NDA 2012-2013 EYP KULÜBÜ AVRUPA GENÇLİK PARLEMENTOSU NDA 19-22 Ekim 2012 tarihleri arasında Bursa Özel Emine Örnek Lisesinde, Avrupa Gençlik Parlamentosu kapsamında yapılan Emine Örnek Ulusal Forumu na 7 öğrencimizle

Detaylı

Okulumuzda; 111 öğrencimiz Teşekkür, 100 öğrencimiz Takdir ve 131 öğrencimiz de Onur Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Okulumuzda; 111 öğrencimiz Teşekkür, 100 öğrencimiz Takdir ve 131 öğrencimiz de Onur Belgesi almaya hak kazanmıştır. Değerli Velimiz, 2013-2014 eğitim-öğretim yılının ilk yarısını tamamlamış bulunmaktayız. Eğitimde öncü ve yeniliklere açık bir vizyon ile öğrencilerimizi; sağlıklı iletişim kurabilen, ulusal ve evrensel

Detaylı

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UYUM HAFTASI BAŞLADI

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UYUM HAFTASI BAŞLADI 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UYUM HAFTASI BAŞLADI 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı, 10 Eylül 2012 Pazartesi günü, Okul Öncesi ve 1. Sınıf öğrencileri için büyük bir coşkuyla başladı. Öğrencilerimiz, yöneticileri

Detaylı

AFYONKARAHİSAR YIL:2015 SAYI:2 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AFYONKARAHİSAR YIL:2015 SAYI:2 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AFYONKARAHİSAR YIL:2015 SAYI:2 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OKUMAK ÖZGÜRLÜKTÜR İmtiyaz Sahibi Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adına Metin YALÇIN Milli Eğitim Müdürü Yayın Kurulu Yusuf Ali CANCA -

Detaylı

ZİS Ziyareti. İnceleme Gezisi. Uludağ Gezisi. İTÜ Gezisi

ZİS Ziyareti. İnceleme Gezisi. Uludağ Gezisi. İTÜ Gezisi EĞİTİM GEZİLERİ ZİS Ziyareti 2-8 Şubat 2013 tarihleri arasında, okulumuzdan 9 öğrenci ve 2 öğretmenle İsviçre deki kardeş okulumuz olan Zürih İnternational School a ziyarette bulunduk. Öğrencilerimiz bu

Detaylı

AÇI İLKÖĞRETİM OKULU E-HABER

AÇI İLKÖĞRETİM OKULU E-HABER AÇI İLKÖĞRETİM OKULU E-HABER HAZİRAN 2012 Akademik Yaşam... 2 İlköğretimde Okuma Kültürü... 2 Geziler... 2 İngilizce Programı Hakkında... 3 İkinci Yabancı Dil: Fransızca... 3 Ev Çalışmalarında Yeni Soluk...

Detaylı

Sarıkamış Bir Hüznün Tarihi. Anasınıfından Muhteşem Performans. Kulüpler Sayfa 8 de. Sultan Alparslan Koleji Rallisi Muhteşem Geçti

Sarıkamış Bir Hüznün Tarihi. Anasınıfından Muhteşem Performans. Kulüpler Sayfa 8 de. Sultan Alparslan Koleji Rallisi Muhteşem Geçti İNGİLİZCE TEOG 8. Sınıf öğrencilerimiz aktiviteli, eğlenceli ve oyun dolu İngilizce dersleriyle 1.TEOG sınavına hazırlandılar. 04 05 HAYALİMDEKİ EV Okulumuz 3. Sınıf zümresi tarafından Hayat Bilgisi dersi

Detaylı

Adapazarı Özel Enka Ortaokulu VELİ BÜLTENİ. Sayı:2

Adapazarı Özel Enka Ortaokulu VELİ BÜLTENİ. Sayı:2 Adapazarı Özel Enka Ortaokulu VELİ BÜLTENİ Sayı:2 ADAPAZARI ENKA OKULLARI MİSYONU Adapazarı Enka Okulları, eği"mde fırsat eşitliği sunarak tüm disiplinlerde eleş"rel düşünme ve ile"şim becerilerini kullanan,

Detaylı

Başkent Üniversitesi Mezuniyet Töreni Coşku İle Yapıldı

Başkent Üniversitesi Mezuniyet Töreni Coşku İle Yapıldı 11 2014 Başkent Üniversitesi Mezuniyet Töreni Coşku İle Yapıldı Başkent Üniversitesi, 23 27 Haziran tarihleri arasında arka arkaya düzenlediği Mezuniyet Töreni ile 2013 2014 eğitim öğretim yılı yükseklisans,

Detaylı

MERHABA Sevgili Sezinliler

MERHABA Sevgili Sezinliler Albina Nur Aksoy 8C MERHABA Sevgili Sezinliler Sahibi Özel Sezin Okulu Ltd. Şti. adına Gülin Sezin Toroslu Sorumlu Müdür Can Vuran Genel Yayın Yönetmeni Pelin Sezin Sanat Yönetmeni Semra Bolat Görsel Yönetmen

Detaylı

MERHABA KIŞ 2012. Sahibi Özel Sezin Okulu Ltd. Şti. adına Gülin Sezin Toroslu. Sorumlu Müdür Can Vuran. Genel Yayın Yönetmeni Pelin Sezin

MERHABA KIŞ 2012. Sahibi Özel Sezin Okulu Ltd. Şti. adına Gülin Sezin Toroslu. Sorumlu Müdür Can Vuran. Genel Yayın Yönetmeni Pelin Sezin Tunca TOSUN 2C MERHABA Sahibi Özel Sezin Okulu Ltd. Şti. adına Gülin Sezin Toroslu Sorumlu Müdür Can Vuran Genel Yayın Yönetmeni Pelin Sezin Sanat Yönetmeni Semra Bolat Editör Yüksel Altıntaş Nigar Tokat

Detaylı

İÇİNDEKİLER Sayfa Açıklama

İÇİNDEKİLER Sayfa Açıklama 1 İÇİNDEKİLER Sayfa Açıklama 3. 2014-2015 e Başlarken 4. Özel Ege de Son 365 Gün 24. Misyon, Vizyon ve Kurumsal Değerler 26. Okulun Eğitim Felsefesi 28. Eğitim Sürecinde Okulun Öncelikleri 29. Özel Ege

Detaylı

AÇI OKULLARI E- Haber Mayıs 2014

AÇI OKULLARI E- Haber Mayıs 2014 AÇI OKULLARI E- Haber Mayıs 2014 İÇİNDEKİLER 1. KURUMSAL 2. ÖĞRETMENLER 3. AÇI AKADEMİK PROGRAM 3.1. OKUL ÖNCESİ # 3.2. İLKOKUL # 3.3. ORTAOKUL # 3.4. LİSE 4. AÇI ÖĞRENİM DENEYİMLERİ 4.1. OKUL ÖNCESİ #

Detaylı

iletişim bülteni Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları

iletişim bülteni Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları iletişim bülteni ÖZ-DE-BİR SINAVI 8. SINIFLAR BİRİNCİSİ EGE ERDEM TÜBİTAK ARAŞTIRMA PROJELERİ ANKARA BÖLGE İKİNCİSİ ARIN TEKİNEL Şubat-Mart 2013 Sayı: 4 SERGIEV POSAD AVRUPA KUPASI ŞAMPİYONASI BİRİNCİSİ

Detaylı

Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için el birliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.

Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için el birliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. İÇİNDEKİLER YÖNETİCİLERİMİZ..............2-7 BAŞARILARIMIZ............... 8-10 MEZUNLARIMIZ................11 ANAOKULUMUZ.............. 12-15 DİL ETKİNLİKLERİMİZ... 16-19 SEMİNERLERİMİZ ve KONUKLARIMIZ...

Detaylı

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MİLLİ EĞİTİM, GENÇLİK

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MİLLİ EĞİTİM, GENÇLİK KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MİLLİ EĞİTİM, GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI GENÇLİK DAİRESİ Gençlik Dairesinin 2012 yılı içerisinde gerçekleştirmiş olduğu etkinlikleri içermektedir. Faaliyet Raporu 2012 Faaliyetleri

Detaylı

Portre: Ercan Kesal Mert Fırat

Portre: Ercan Kesal Mert Fırat Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yayın organıdır üç ayda bir yayımlanır YAZ 2014 Portre: Ercan Kesal Mert Fırat Doç.Dr.Banu Manav Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Detaylı

AÇI OKULLARI E-HABER

AÇI OKULLARI E-HABER AÇI OKULLARI E-HABER Stratejik Plan... 2 Açı Okul Öncesi... 2 Açı İlkokulları... 3 Açı Ortaokulu... 4 Açı Lisesi... 5 Öğrenenler Topluluğu... 6 Akademik Kurul Öğrenen Okul Projesi... 6 Açı da Bilişim...

Detaylı