S190 S190L SS S190L 0 S690

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "S190 S190L SS69 190 S190L 0 S690"

Transkript

1 L 690 S190S190LS690

2 1979 Kuruluş Kardeşler Torna Atölyesi adı altında aile firması olarak kuruldu Ürmaksan adını aldı Ürmaksan Makine Sanayi ismini aldı Balya Makinaları Yedek Parça İmalatı Balya makineleri yedek parça imalatına başladı İlk Fuarımız İlk yurtdışı fuarına yedek parça standı açarak katıldı. (EIMA Garden - Bologna / İTALYA) Limited Şirket Oluyoruz Ürmaksan Mak. İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. ismini aldı AGRİTÜRK AGRİTÜRK markası altında kendi balya makinelerinin imalatına başladı. Kurumsal Sektörde 36. Yılını kutlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar kendini hem teknolojik, hem personel, hem de kalite anlamında sürekli geliştirmiştir. İş hayatına 100 m2 bir dükkanda 3 kişi ile başlayan firmamız, şu an m2 kapalı, m2 açık alandaki tesisi, modern CNC ve Lazer teknolojisi ile çalışan makine parkuru, elektrostatik toz boya ünitesi ve 75 personeli ile Türk tarım sektörüne AGRİTÜRK balya makineleri, balya makineleri yedek parçaları ve biçerdöver yedek parçaları imal ederek hizmet vermektedir. Firmamız 2003 yılından beri katıldığı yurtdışı fuarlarında teknolojiyi iç ve dış dünyada sizler için takip ederek daha düşük maliyetle, daha seri ve daha kaliteli üretim yapmak hedefindedir. Hizmetlerimiz sizler için devam edecek ve takipçimiz siz değerli müşterilerimiz olacaksınız. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim başarımızın temelidir. Misyon 1979 yılından bugüne kadar geçen sürede ÜRMAKSAN kendini teknolojik makine ekipmanı olarak sürekli yenilemiştir. Bugün gerek makine ekipmanı ile gerekse uzman personeli ile, Türk Tarımı na katkıda bulunmaktadır. Bugünden sonrası için ise, sektör ve pazardaki değişimleri anlamak ve yeniliklere adapte olmaktır. Tarım makinesi denince lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır. Vizyon Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk Tarımının konumunu güçlendirerek bayilerinin, Türk çiftçisinin ve yurtdışındaki müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, imalat ekipmanlarını ve uzman personeli ile kaliteden ödün vermeden, faaliyet gösterdiğimiz tarım sanayi sektöründe Türkiye de birinci, dünyada ise ilk 20 balya makinesi üreticisi arasında yer almaktır.

3 1979 Establishment Established as a family Corporation under the name of Kardesler Took The Name of Urmaksan Took the name of Urmaksan Makine Sanayi 1989 Manufacturing of Spare Parts for The Balers Started manufacturing of spare parts for the balers Our First Fair Participated in the first fair abroad by opening a booth fors pare parts. (EIMA Garden - Bologna / ITALY) 2004 Becoming a Limited Liability Company Took the name of Urmaksan Limited Liability, Industry and Trade Company for Machinery, Construction and Contracting Agriturk Started production of its own balers under the brand of Agriturk. Corporate Our company, which is celebrating its 36th year in the sector, has always developed itself in terms of technology, quality and staff, from the date of establishment up to the present. Our company had started its business life in a shop of 100 square meters and with three people. Now it serves the Turkish agricultural sector by production of balers, spare parts of balers and spare parts of harvesters under the name of Agriturk with a facility in the closed area of 10,000 square meters and open area of 4000 square meters and with the machine park which is operated with CNC machining and laser technology, electrostatic powder paint unit and 75 staff members. Our company aims to produce at the lower costs, faster and with a higher quality by following the technology in international fairs since Our services for you will continue and our followers will be you our valued customers. Satisfaction of our customers is the foundation of our success. Mission In the period from 1979 until today, Urmaksan renewed itself constantly in terms of both machinery and technological equipment. Today, it contributes to the Turkish agriculture with its Professional staff as well as machinery and equipment. For from now on, its goal is to understand the changes in the sector and the market and to adapt to innovations. It also aims to become the leading and the first company that comes to mind when it comes to agricultural machinery and at the same time producing values for its customers, suppliers, staff and members of our community. Vision It is to strenghten the position of Turkish agriculture with the point of view of Total Quality Management and meeting the expectations of its dealers, Turkish farmers and its customers abroad at the highest level. It is also to become the first manufacturer of balers in Turkey and one of the first twenty manufacturers of the world in the agro-industrial sector in which we work with production equipment and professional staff without compromising on quality.

4

5 S 190 SERiSi AGRİTÜRK S 190 Biçerdöverin yere bıraktığı sapı alıp haşbaydan geçirip parçalayarak saman yapar. Samanı istenilen kilo ve ebatta 3 ipli bağlama grubu ile (Alman RASSPE) bağlayarak paketler. Toplayıcı boyu 155 cm dir. Aynı zamanda haşbay sökülüp yonca ve ot balyası da yapılabilmektedir. Buğday, arpa, yulaf, çavdar gibi tahıl bitkileriyle fiğ, korunga ve yonca gibi baklagil bitkilerinin hasadı sonrasında tarlada kalan sapları, saman ve sap olarak balya haline getirir. Makinenin çalışması için gerekli olan güç, traktör kuyruk milinden şaft yardımıyla alınır. Sessiz ve hızlı çalışır ayrıca toplayıcı kısmında bulunan hidrolik sistemiyle kolayca aşağı ve yukarı hareket ettirerek ayarlanabilir. Böylece kullanıcı traktör üzerinden toplayıcıyı tarla yüzeyine göre rahatça hareket ettirerek en azami şekilde sapları toplayabilir. Firmamızın imal etmiş olduğu bütün ürünlerde, deney raporu, sanayi sicil belgesi, CE sertifikası, yerli malı ve TSE belgesi vardır. Ürünlerimiz Tarım Kredi Kooperatifi ve Ziraat Bankası aracılığı ile de satılmaktadır. AGRITURK S 190 takes the stalk which was left by the harvester from the ground, passes it through the chopper, shatters it and turns it into hay. It ties the hay with the Three-Roped tying group at the required weight and size (German RASSPE) and wraps it. Collector height is 155 cm. It is possible to remove the chopper and make clover and pasture bales. It turns the leftover stalk from the harvest of cereal crops such as wheat, barley, oat, rye and legumes such as vetch, sainfoin and clover into bales as hay and stalk. Required power for the operation of the machine is taken from the PTO with the help of the shaft. Works quiet and fast. It can be adjusted by moving up and down with the hydraulic system located in the collector part. Thus, user can collect the stalk at a maximum amount by easily moving the collector according to the field surface from the top of the tractor. All the products of our company has the test report, industry registration, CE and domestic goods certificates. Our products are also sold through Agricultural Credit Cooperative and The Agricultural Bank.

6 S 190 SERiSi TEKNiK ÖZELLiKLER Technical Data S 190C 3 ipli Standart Toplayıcı Standart Haşbay S 190WC 3 ipli Standart Toplayıcı Haşbaysız S 190WC2 2 ipli Standart Toplayıcı Haşbaysız Balya Ebadı Chamber Section CM 36 x x x 46 Piston Yatağı Piston Housing P.T.O 610 DEVİR / DK Piston Stroğu Piston Stroke CM & STROK/ DK Pikap Genişliği Picking Width CM Balya Boyu Bale Length CM Balya Ağırlığı ( Saman ) Straw Bale Weight KG Balya Ağırlığı ( Ot ) Hay Bale Weight KG Toplam Uzunluk (İş Konumunda) Total Length (Work) CM Toplam Uzunluk (Yol Konumunda) Total Length (Road) CM Toplam Genişlik Total Width CM Toplam Yükseklik Total Height CM Sol Tekerlek Ölçüsü Left Tyre Size 10.0 / / / Haşbay Döneri Boyu Chopper Length CM Sağ Tekerlek Ölçüsü Right Tyre Size 10.0 / / / 16 Makine Ağırlık Machine Weight KG Gerekli Minimum Traktör Gücü Minumum Tractor Power (HP) KW / BG 48.5 / / / 65 Yaba Sistemi Left - Right Fork Toplayıcı Lifti Picking Lift Jack Arış Oku Pistonu Drawbar Jack Bağlama Ünitesi Fanı Knotter Unit Fan Balya Sayacı Bale Counting Makine Işıklandırma ve Sinyalizasyon Machine Lights and Signaling Düğümleme Sistemi Knotter System RASSPE 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 2 İpli / Twines Günlük Balya Adedi Bale Quantity 1800 Ad. / Gün 1500 Ad. / Gün 1500 Ad. / Gün

7 Dijital sayaç / Digital counter Destekleyici küçük teker / Small wheel Yangın tüpü / Fire tube

8

9 S 190L SERiSi AGRİTÜRK S 190L Biçerdöverin yere bıraktığı sapı alıp haşbaydan geçirip parçalayarak saman yapar. Samanı istenilen kilo ve ebatta 3 ipli bağlama grubu ile (Alman RASSPE) bağlayarak paketler. Haşbay vetoplayıcı boyu 170 cm dir. Yeni model biçerdöverler (6 sarsak) sapı daha geniş namluda bırakırlar. Bu makine ile tek seferde aynı namludaki sapı rahatça toplayabilirsiniz. Aynı zamanda haşbay sökülüp yonca ve ot balyası da yapılabilmektedir. Buğday, arpa, yulaf, çavdar gibi tahıl bitkileriyle fiğ, korunga ve yonca gibi baklagil bitkilerinin hasadı sonrasında tarlada kalan sapları, saman ve sap olarak balya haline getirir. Makinenin çalışması için gerekli olan güç, traktör kuyruk milinden şaft yardımıyla alınır. Sessiz ve hızlı çalışır ayrıca toplayıcı kısmında bulunan hidrolik sistemiyle kolayca aşağı ve yukarı hareket ettirerek ayarlanabilir. Böylece kullanıcı traktör üzerinden toplayıcıyı tarla yüzeyine göre rahatça hareket ettirerek en azami şekilde sapları toplayabilir. Firmamızın imal etmiş olduğu bütün ürünlerde, deney raporu, sanayi sicil belgesi, CE sertifikası, yerli malı ve TSE belgesi vardır. Ürünlerimiz Tarım Kredi Kooperatifi ve Ziraat Bankası aracılığı ile de satılmaktadır. AGRITURK S 190L takes the stalk which was left by the harvester from the ground, passes it through the chopper, shatters it and turns it into hay. It ties the hay with the Three-Roped tying group at the required weight and size (German RASSPE) and wraps it. Chopper and collector heights are 170 cm. New model harvesters (6 vibratories) leave the stalk on a wider conduit. You can collect the stalk in the same conduit at once with this machine. It is possible to remove the chopper and make clover and pasture bales. It turns the leftover stalk from the harvest of cereal crops such as wheat, barley, oat, rye and legumes such as vetch, sainfoin and clover into bales as hay and stalk. Required power for the operation of the machine is taken from the PTO with the help of the shaft. Works quiet and fast. It can be adjusted by moving up and down with the hydraulic system located in the collector part. Thus, user can collect the stalk at a maximum amount by easily moving the collector according to the field surface from the top of the tractor. All the products of our company has the test report, industry registration, CE and domestic goods certificates. Our products are also sold through Agricultural Credit Cooperative and The Agricultural Bank.

10 S 190L SERiSi TEKNiK ÖZELLiKLER Technical Data S 190LC 3 ipli helezonlu geniş Toplayıcı standart Haşbay S 190LWC 3 ipli helezonlu geniş toplayıcı haşbaysız S 190LCL 3 ipli Geniş Toplayıcı Geniş Haşbay S 190LWCL 3 ipli geniş toplayıcı haşbaysız S 190XCL 3 ipli helezonlu geniş toplayıcı standart haşbay geniş yaba S 190XLWC 3 ipli helezonlu geniş toplayıcı haşbaysız geniş yaba haznesi S 190XLCL 3 ipli geniş toplayıcı geniş haşbay geniş yaba haznesi S 190XLWCL geniş toplayıcı haşbaysız geniş yaba haznesi Balya Ebadı Chamber Section CM 36 x x x x x x x x 46 Piston Yatağı Piston Housing P.T.O 610 DEVİR / DK Piston Stroğu Piston Stroke CM & STROK/ DK Pikap Genişliği Picking Width CM Balya Boyu Bale Length CM Balya Ağırlığı (Saman) Straw Bale Weight KG Balya Ağırlığı (Ot) Hay Bale Weight KG Toplam Uzunluk (İş Konumunda) Total Length (Work) CM Toplam Uzunluk (Yol Konumunda) Total Length (Road) CM Toplam Genişlik Total Width CM Toplam Yükseklik Total Height CM Sol Tekerlek Ölçüsü Left Tyre Size 10.0 / / / / / / / / Haşbay Döneri Boyu Chopper Length CM Sağ Tekerlek Ölçüsü Right Tyre Size 10.0 / / / / / / / / Makine Ağırlık Machine Weight KG Gerekli Minimum Traktör Gücü Minumum Tractor Power (HP) KW / BG 48.5 / / / / / / / / 65 Yaba Sistemi Left - Right Fork Toplayıcı Lifti Picking Lift Jack Arış Oku Pistonu Drawbar Jack Bağlama Ünitesi Fanı Knotter Unit Fan Balya Sayacı Bale Counting Makine Işıklandırma ve Sinyalizasyon Machine Lights and Signaling Düğümleme Sistemi Knotter System RASSPE 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines 3 İpli / Twines Günlük Balya Adedi Bale Quantity 2500 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün 2500 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün 2500 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün 2500 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün

11 Arış pistonu / Drawbar piston Helezonlu toplayıcı ünitesi / Pick-up unit whit helix Yeni model sac haşbay / New model chopper

12

13 S 690 SERiSi AGRİTÜRK S 690 Kullanıcıya uzun vadeli üretkenlik sağlar. Son derece sağlam olan model, en ufak detaylar bile göz önüne alınarak talepleri fazla olan müşteri kitlesi hedeflenerek tasarlanmıştır. 2 VE 3 ipli bağlama ünitesine sahip olan model, 180 cm lik toplama genişliğine sahiptir. 8 x 47 şanzımanı sayesinde daha sessiz ve seri çalışma sağlar. Ot ve yonca sap balyalamasında profesyonel çözüm ortağınızdır. Firmamızın imal etmiş olduğu bütün ürünlerde, deney raporu, sanayi sicil belgesi, CE sertifikası, yerli malı ve TSE belgesi vardır. Ürünlerimiz Tarım Kredi Kooperatifi ve Ziraat Bankası aracılığı ile de satılmaktadır. AGRITURK S 690 provides the user with a longterm productivity. The model is extremely robust and designed for the customer mass who has high demands taking into account even the smallest details. It has Two & Three -Roped tying unit and the collecting with of 180 cm. Provides quiter and faster operation with its 8 x 47 transmission. It is your professional solution partner for baling the clover and pasture. All the products of our company has the test report, industry registration, CE and domestic goods certificates. Our products are also sold through Agricultural Credit Cooperative and The Agricultural Bank.

14 S 690 SERiSi TEKNiK ÖZELLiKLER Technical Data S 690WCS 2 ipli kızaklı haşbaysız S 690WCS3 3 ipli kızaklı haşbaysız S 690WCB 2 ipli Bilyalı Haşbaysız S 690WCB3 3 ipli Bilyalı Haşbaysız Balya Ebadı Chamber Section CM 36 x x x x 46 Piston Yatağı Piston Housing P.T.O 610 DEVİR / DK Piston Stroğu Piston Stroke CM & STROK/ DK Pikap Genişliği Picking Width CM Balya Boyu Bale Length CM Balya Ağırlığı ( Saman ) Straw Bale Weight KG Guide Guide Bearing Bearing Balya Ağırlığı ( Ot ) Hay Bale Weight KG Kızaklı Kızaklı Bilyalı Bilyalı Toplam Uzunluk (İş Konumunda) Total Length (Work) CM Toplam Uzunluk (Yol Konumunda) Total Length (Road) CM Toplam Genişlik Total Width CM Toplam Yükseklik Total Height CM Sol Tekerlek Ölçüsü Left Tyre Size Haşbay Döneri Boyu Chopper Length CM 10.0 / / / / Sağ Tekerlek Ölçüsü Right Tyre Size 10.0 / / / / Makine Ağırlık Machine Weight KG Gerekli Minimum Traktör Gücü Minumum Tractor Power (HP) KW / BG 48.5 / / / / 65 Yaba Sistemi Left - Right Fork Toplayıcı Lifti Picking Lift Jack Arış Oku Pistonu Drawbar Jack Bağlama Ünitesi Fanı Knotter Unit Fan Balya Sayacı Bale Counting Makine Işıklandırma ve Sinyalizasyon Machine Lights and Signaling Düğümleme Sistemi Knotter System RASSPE 2 İpli / Twines 3 İpli / Twines 2 İpli / Twines 3 İpli / Twines Günlük Balya Adedi Bale Quantity 1800 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün 1800 Ad. / Gün

15 Rasspe bağlama gurubu - 3 ipli Rasspe knotter unit 3 - twines Rasspe bağlama gurubu - 2 ipli Rasspe knotter unit 2 - twines Yangın tüpü / Fire tube

16 LAZER KESİM 3 adet lazer kesim tezgâhımızda 0,5 mm den, 25 mm ye kadar olan siyah sac, paslanmaz sac ve alüminyum sac kesimi yapılmaktadır. 7 / 24 vardiyalı olarak çalışan bölümümüz fason olarak piyasaya da kesim yapmaktadır. LASER CUTTING 3 laser cutting machine has more than 0.5 mm up to 25 mm mild steel, stainless steel and aluminum sheet metal cutting is performed. 7/24 Our department is working in shifts to make the cut into the market to outsource.

17 BÜKÜM 2 adet büküm tezgâhımızda 0,5 mm den, 15 mm ye kadar siyah sac, paslanmaz sac ve alüminyum sac bükümü yapılabilmektedir. Büküm bölümümüz fason olarak da hizmet vermektedir. BENDING 2 bending machine has more than 0,5 mm up to 15 mm mild steel, stainless steel and aluminum sheet metal bending can be done. Bending department also bends into the market to outsource.

18 TALAŞLI İMALAT Hammaddeden ürüne dönüşen süreçte; CNC tornalar, CNC işleme merkezleri, CNC taşlamalar, CNC dik tornalar, Azdırma Tezgâhları, Matkaplar, Kaynak Makineleri ve Eksantrik Presler kullanılır. MACHINING In the process of turning raw materials into products; CNC lathes, CNC machining centers, CNC grinding, CNC vertical lathes, Hobbing Looms, Drills, Welding Machines and Eccentric Presses used. CNC SİLİNDİRİK TAŞLAMA Cnc Cylindrical Grinde

19 CNC DİK TORNA Cnc Vertical Turner CNC YATAY TORNA Cnc Horizontal Turner

20 BOYA Kesilen, bükülen, veya montajla bir araya getirilen parçalarımız, boya öncesi temizlik sıvılarıyla temizlenerek boyaya hazır hale getirilir. Temizlenen parçalar statik toz boya ile boyanarak pişme fırınına alınır ve pişmenin ardından parçalar paketlenerek depoya sevk edilir. PAINTING Cut, bent, or mounted to the combined parts, paint before the paint is ready to be cleaned with cleaning liquid. Clean the painted parts are powder paint baking oven with cooking and subsequent parts are packed and shipped to the warehouse.

21 MONTAJ 1989 dan beri imalatını yaptığımız yedek parçalardan, 2005 ten bu yana AGRİTÜRK balya makinelerinin montajını yapıyoruz. ASSEMBLY Since 1989, the manufacturing of spare parts we do, we are assembling the AGRITURK balers since 2005.

22 DEPO -YEDEK PARÇA Paketlenen parçalar son kontrolünden sonra rafta yerini alır. AGRİTÜRK ve diğer marka balya makinelerine ait (Gallignani, Claas, Welger, John Deere, Cicoria) 3500 çeşit, değişik marka ve model biçerdöverlere ait (Laverda, New Holland, Claas) 500 çeşit yedek parça hizmeti vermekteyiz. WAREHOUSE The packaged components takes place on the shelf after the last control. AGRITURK and belonging to other brands balers (Gallignani, Claas, Welger, John Deere, Cicoria) 3500 varieties belong to different brands and models of harvester (Laverda, New Holland, Claas) 500 varieties of supplying spare parts service.

23

24 L 690 Basım Tarihi Ad. Basılmıştır. Murat Uzun / BURAK OFSET ÜRMAKSAN MAKİNA İNŞ. TAAH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Merkez: Erenler Mah. Uluyol Cad. No.21 Erenler / SAKARYA / TÜRKİYE Tel : Fax : (Dahili: ) Şube: Zirai Aletler San. Çarşısı Sk. No:20 Adapazarı / SAKARYA / TÜRKİYE Tel : Fax : /urmaksan /urmaksan54

www.nur-akmakina.com.tr

www.nur-akmakina.com.tr 1 www.nur-akmakina.com.tr Hakkımızda 61 yıl önce küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız bugün teknolojik yatırımlarla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı veren bir kuruluş olmuştur. Ellinin üzerindeki

Detaylı

Hayata şekil veren makineler vardır Machines that change life...

Hayata şekil veren makineler vardır Machines that change life... Hayata şekil veren makineler vardır Machines that change life... Türkiye den dünyaya yüksek teknoloji Metal bükme, kesme ve delme makineleri ile 5 kıtada 82 ülkeye ihracat yapan Bursa nın en köklü üreticilerinden

Detaylı

AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ

AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Organize Sanayi Bölgesi 8.Cad. No:25 Eskişehir/TÜRKİYE AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Tel : +90 222 236 11 11 pbx www.aydingormakina.com.tr Fax: +90 222 236 10 17 info@aydingörmakina.com.tr Basım Tarihi

Detaylı

MACHINES THAT GIVES LIFE TO METAL Metale şekil veren makineler üretiyoruz... facebook/akyapakmachinery twitter/akyapakmachines youtube/akyapakmakine

MACHINES THAT GIVES LIFE TO METAL Metale şekil veren makineler üretiyoruz... facebook/akyapakmachinery twitter/akyapakmachines youtube/akyapakmakine MACHINES THAT GIVES LIFE TO METAL Metale şekil veren makineler üretiyoruz... facebook/akyapakmachinery twitter/akyapakmachines youtube/akyapakmakine AKYAPAK, exports to 82 countries in 5 continents with

Detaylı

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 INDEX Şirket Profili Company Profile 5 İstanbul Tramvayı Montajı Istanbul Tram Assembly 7 Pozotosu Kabinleri Pozotosu Cabinets 9 Kablo Kanalları

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE. Hayatın yapıcı gücü... The creative power of life...

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE. Hayatın yapıcı gücü... The creative power of life... ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE Hayatın yapıcı gücü... The creative power of life... Çalışma hayatına 1985 yılında yapı sektöründe başlayan Akseki Yapı, kuruluşunu tamamladığı 1999 yılından bu yana da

Detaylı

2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı

2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı Official Hidromas magazine / Resmi Hidromas yayın organıdır 2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı Hidromas New Generation Gear Pumps Yeni Nesil Hidromas Dişli Pompaları Interview: JOST South

Detaylı

İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ----------------------------------

İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ---------------------------------- İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ---------------------------------- Birimler üzerine tıklayınız 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 METÜ TASARIM 04.01.2011 tarihinde metal sektöründe üretime başlamıştır.

Detaylı

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide Türkiye Kompozit Sanayi 2013 Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2013 Türkiye Kompozit Sanayi Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2012-2013 KOMPOZİT SANAYİCİLERİ

Detaylı

PROFILE & TUBE BENDING MACHINES PROFİL & BORU BÜKME MAKİNELERİ

PROFILE & TUBE BENDING MACHINES PROFİL & BORU BÜKME MAKİNELERİ PROFILE & TUBE BENDING MACHINES PROFİL & BORU BÜKME MAKİNELERİ hayata şekil veren makineler... machines that change life High Technology from Turkey to the World. Türkiye den dünyaya ileri teknoloji. F1

Detaylı

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail:

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: info@turkuazpolyester.com.tr 2015 Türkiye Kompozit Sanayi

Detaylı

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS İÇİNDEKİLER / CONTENTS Biz kimiz? / Who We Are?...2-3 Vizyon & Misyon / Vision & Mission...4-5 AR-GE / Research & Development...6-7 Kalite / Quality...8-9 Sertifikalar

Detaylı

Üretim Tesisleri Company Profile

Üretim Tesisleri Company Profile Şirket Profili Üretim Tesisleri Company Profile Production Plants O Söz konusu, Tekstil Terbiye Makineleri olunca, yılların makine imalat tecrübesi ve mühendislik altyapısı, her dönem değişen teknolojik

Detaylı

AKIŞ MACHINERY MOTOR CASTING INDUSTRY AND TRADING CO. LTD AKIŞ MAKİNA MOTOR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKIŞ MACHINERY MOTOR CASTING INDUSTRY AND TRADING CO. LTD AKIŞ MAKİNA MOTOR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AKIŞ MAKİNA MOTOR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Teknolojisinin temeli 1978 yılına dayanan Akış, elde ettiği deneyim ve bilgiyi, zaman içerisinde yeni yatırımları ile buluşturarak, entegre bir

Detaylı

Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-089X ARAMEDYA Uluslararası Yayıncılık Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adına İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Responsible in Chief Nurten Berberoğlu

Detaylı

LYALARI SANA. www.omsiad.org.tr

LYALARI SANA. www.omsiad.org.tr LYALARI SANA www.omsiad.org.tr www.hafelegateway.com www.hafele.com.tr www.hafeleevim.com Bu katalog, mobilya ve kapı donanımlarında ilk lerin yaratıcısı Häfele nin katkılarıyla hazırlanmıştır. HÄFELE

Detaylı

İçindekiler Contents

İçindekiler Contents İçindekiler Contents OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Derneği Adına Küme Yönetim Kurulu Başkanı Murat ATAMAN on behalf of OSTİM Medical Industry Cluster Association Chairman of the Board Gülnaz KARAOSMANOĞLU

Detaylı

www.afomakina.com.tr Alüminyum Yakıt Tankları Aluminum Fuel Tanks Alüminyum Hava Tankları Aluminum Air Tanks Alüminyum Yağ Tankları Aluminum Oil Tanks

www.afomakina.com.tr Alüminyum Yakıt Tankları Aluminum Fuel Tanks Alüminyum Hava Tankları Aluminum Air Tanks Alüminyum Yağ Tankları Aluminum Oil Tanks www.afomakina.com.tr Alüminyum Yakıt Tankları Aluminum Fuel Tanks Alüminyum Hava Tankları Aluminum Air Tanks Alüminyum Yağ Tankları Aluminum Oil Tanks Çelik Yağ Tankları Steel Oil Tanks HAKKIMIZDA Afo

Detaylı

50 yılı aşkın, başarı ve memnuniyetle dolu hikayemiz; 1960 yılında kaynak makinası imalatı ile başladı...

50 yılı aşkın, başarı ve memnuniyetle dolu hikayemiz; 1960 yılında kaynak makinası imalatı ile başladı... 50 yılı aşkın, başarı ve memnuniyetle dolu hikayemiz; 1960 yılında kaynak makinası imalatı ile başladı... www.aydintrafo.com.tr Aydın Trafo nun 1960 ta kaynak makinesi imalatı ile başlayan iş hayatı 1977

Detaylı

Misyonumuz; Misyonumuz sürekli büyüyen ve gelişen bir firma olarak ülke ekonomisine

Misyonumuz; Misyonumuz sürekli büyüyen ve gelişen bir firma olarak ülke ekonomisine f ŞİRKET PROFİLİ Peker Kalıp, 2002 yılında Türkiye'deki büyük sanayi kuruluşlarına yardımcı sanayi hizmeti vermek üzere kurulmuştur. 110 kişilik personeli ile 10500 m2 kapalı alanındaki tesislerinde ISO

Detaylı

NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ. November Kasım 2014 1

NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ. November Kasım 2014 1 NEWS HABER DEĞİRMENCİ DERGİSİ November Kasım 2014 1 NEWS HABER 2 November Kasım 2014 MILLER MAGAZINE EDITOR EDİTÖR "Standards provide equal opportunities to everyone" Standartlar, herkese eşit

Detaylı

Tek noktadan dünya markalarına...

Tek noktadan dünya markalarına... Tek noktadan dünya markalarına... 1954 yılında İstanbul da kurulan İntermobil, Avrupa da yerleşik lider otomotiv sanayi tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olup; bu konuda Türkiye

Detaylı

PLAZMA KESME MAKİNELERİ PLASMA CUTTING MACHINES SUJETİ KESME MAKİNELERİ WATERJET CUTTING MACHINES

PLAZMA KESME MAKİNELERİ PLASMA CUTTING MACHINES SUJETİ KESME MAKİNELERİ WATERJET CUTTING MACHINES Machinehandel OVERMARS Warder 142 1473 PJ Warder Tel 0299-401569 Fax 0299-401700 e-mail omach@xs4all.nl www.machinehandelovermars.nl BPS BPL-H BPH BWJ PLAZMA KESME MAKİNELERİ PLASMA CUTTING MACHINES SUJETİ

Detaylı

EKOL. Güç Birliğinin Somut Başarısı. Achievement of Partnership INTERNATIONAL KINA MAREKS MARTAŞ OTO İSMAİL ÖZAŞ SÜLEYMAN

EKOL. Güç Birliğinin Somut Başarısı. Achievement of Partnership INTERNATIONAL KINA MAREKS MARTAŞ OTO İSMAİL ÖZAŞ SÜLEYMAN KINA MAREKS INTERNATIONAL Achievement of Partnership Güç Birliğinin Somut Başarısı MARTAŞ OTO İSMAİL ÖZAŞ AD Ekol is a company that 7 entrepreneur businessmen established with the philosophy of Union makes

Detaylı

SAYI 16 Ekim - Kasım - Aralık 2010 ISSUE 16 October- November - December 2010

SAYI 16 Ekim - Kasım - Aralık 2010 ISSUE 16 October- November - December 2010 SAYI 16 Ekim - Kasım - Aralık 2010 ISSUE 16 October- November - December 2010 POS ARM 9, 450+50 MIPS (Çift İşlemci) 16+128 MB bellek ile ortak POS Manyetik ve smart kart okuyucu Temazsız kart okuyucu entegre

Detaylı

2015/1 KITA Ulaşkırma Hizmetleri Tic. A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır.

2015/1 KITA Ulaşkırma Hizmetleri Tic. A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. 2015/1 KITA Ulaşkırma Hizmetleri Tic. A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. İÇİNDEKİLER /CONTENTS HİNDİSTAN IN EN ÖNEMLİ LİMANI: KOLKATA KOLKATA: THE MOST IMPORTANT PORT OF INDIA 16 AKTÜEL ARKEOLOJİ ANADOLU YU

Detaylı

Sezon açılıyor Şimdi show zamanıdır!

Sezon açılıyor Şimdi show zamanıdır! www.berfino.com t.: +90 212 549 30 71-549 01 41 m.: info@berfino.com New line in the accessory MOBİLYA AKSESUARLARI APRIL / NİSAN 2015 Işık Ahşap: Ortadoğu nun parlayan yıldızı ORSIAD JOURNAL OF FOREST

Detaylı

İlklerin öncüsü olma misyonuyla, Seranit, sadece Türkiye de değil dünyada da gıpta ile bakılan bir markadır.

İlklerin öncüsü olma misyonuyla, Seranit, sadece Türkiye de değil dünyada da gıpta ile bakılan bir markadır. Sektörel Bakış / Sectoral Outlook Kasım-Aralık / November-December 2007/No.23 Röportaj / Interview: Şerife Deniz Ulueren serife@serfed.com Seranit General Manager Hamdi Altunalan Seranit Genel Müdürü Hamdi

Detaylı

MAKSDER YÖNET M KURULU

MAKSDER YÖNET M KURULU www.maksder.org MAKSDER YÖNET M KURULU Yönetim Kurulu Baflkan BaflkanYard mc s Yönetim Kurulu AS L ÜYELER Munis Tezbaflaran (SAMET A.fi.) Mustafa Özkan (ÖZER ÇEL K) Tekin Ç nar (STAR AKSESUAR) Gökhan Kocabafl

Detaylı

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE HAKKIMIZDA Erse 1996 yılında kurulmuştur. Koaksiyel, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, halojensiz ve yangına dayanıklı kablolar, enstrüman, silikon, gemi kabloları ve müşteri talepleri doğrultusunda

Detaylı