4-Şirket vizyonumuz teknolojiyi takip etmek değil takip edilen bir teknolojik alt yapıya sahip olmak ve bu yolla hayatlara dokunmaktır.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "4-Şirket vizyonumuz teknolojiyi takip etmek değil takip edilen bir teknolojik alt yapıya sahip olmak ve bu yolla hayatlara dokunmaktır."

Transkript

1 MERHABA 1-Posavis iş ortaklığı tanıtım toplantısına hoşgeldiniz. Bu sunumu izliyorsanız iş ortaklığı teklifi almış ve işi öğrenmeye çalışıyorsunuz demektir. Yeni çağın yeni trendi Posavis işinin daha iyi anlaşılması için bulunduğunuz noktada cep telefonu, televizyon ve müzik setinizin sesinin kısık ya da kapalı olduğundan emin olunuz! Posavis ticari yapısında yaşamsal alandaki tüm ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğiniz, iş ortağımız yani bayimiz olduğunuzda kazanç olarak ne elde edeceğiniz, hayatınızda neleri nasıl değiştirebileceğinizi aynı zamanda teknolojiyi kazanca nasıl dönüştürebileceğinizi, eğlenerek kazancın nasıl olabileceğini görecek ve yepyeni bir hayata merhaba diyeceksiniz. 2-Posavis sermaye yapısı kurucuları ve yazılım alt yapısıyla % 100 milli bir projedir. Posavis sadece ülkemizde değil yurtdışında da faaliyet alanları belirlemiş olup, diğer ülkelerden gelen kaynakları da ülke içine girdirerek, daha sonraki milli projelerle ülkemizin teknolojik altyapısına katkı sunacak, ülke sermayesini ülke içinde tutup kendi vatanına yatırım yapan bir firma olmaya devam edecek bir projedir. 3-Şirketimiz 2012 yılında Kayseri de kurulmuş olup 2014 yılı içerisinde teknik altyapısıyla aynı ortamda olmak adına merkezini Konya ya taşımıştır. Şirket adres bilgileri ekrandaki gibidir. adresinden posavis iş ortaklarına hizmet sunmaktadır. 4-Şirket vizyonumuz teknolojiyi takip etmek değil takip edilen bir teknolojik alt yapıya sahip olmak ve bu yolla hayatlara dokunmaktır. 5-Misyonumuz, Her eve bir akıllı ev cihazı söylemimizden hareketle: Teknolojiyi kullanarak hayatları kolaylaştırmak, aynı zamanda her bir cihaz sahibine önümüzdeki 5 yıl sonunda asgari ücret miktarınca gelir sağlamak amaçlanmaktadır. 6- Posavis ticaretini kuran ve geliştiren Kayserili bir işadamı olan Yasin KILIÇ beydir. Yasin KILIÇ 18 yaşından itibaren klasik ticari faaliyetlerini yürütmüş ithalat ve ihracat deneyimlerine sahip olmuş, Öğrenci yurt işletmeciliği ve aynı zamanda mobilya sektörlerinde faaliyet göstermiştir. Yıllardır zihninde gelişen Posavis fikrini hayata geçirmeye karar vermiş 2012 yılında posavis şirketinin temellerini atmıştır yılı mart ayından itibaren lansmanı yapılan Posaviş iş konsepti şu an binlerce bayiye ulaşmış olup görülmemiş bir büyüme hızına ulaşmıştır. Her geçen gün de büyümeye devam eden Posavis ticari felsefesini anlamak için posavis felsefesinden bahsedelim. 7- Posavis bir teknoloji firmasıdır. Bundan dolayı bugün teknoloji adına ne varsa POSAVİSTE VAR bundan sonra teknoloji adına olanlar da POSAVİS ten çıkacaktır. 8- Posavis nasıl bir iş? Bilinen klasik ticaret yapısında sermaye, ofis giderleri, işçi giderleri, yasal izin gerektiren prosedürlerden kaynaklı giderler vardır. Posavis iş fırsatında ise, sermaye, ürünlerin ar-ge si

2 ve üretimi, ürünlerin ithalatı, stoklama ve maliyeti, tahsilat-teslimat, her türlü muhasebe işlemleri, müşteri hizmetleri, web ve IT alt yapısı Tüm alt yapı POSAVİS tarafından karşılanır. Tüm masraflar ve yatırım riskleri POSAVİS e aittir. Posavis bayisine de bu ortaklıkta riski olmayan işini inşa etmek kalıyor. 9- NEDEN MOBİL TEKNOLOJİ? Posavis ticaretini internet tabanlı mobil içerikler üzerine kurmuştur. Peki neden mobil kullanıyoruz? Neden Posavis yapmaktayız? Ya da neden posavis yapmamız gerekiyor? 10-İnternet hayatımızın neresinde? Günde kaç kez mobil ağlara giriş yapıyoruz? Bu alanda otomatik olarak yapılan faaliyetler bize kazanç sağlıyor mu? Bize ne kadar fayda sağlıyor? Peki bütün bunlar olurken bizler kazanç elde edebilir miyiz? yıllarında yapılan araştırmalar; 2014 yılı mobil internet kullanımı %91,5 iken, telefonda ürün araştırması gerçekleştiren akıllı telefon kullanıcılarının oranı: % 92 olarak gerçekleşmiştir. Mobilin yükselişiyle birlikte m-ticaretin online alışverişteki payının artışına dikkat çeken rapora göre, ilgili pazarlarda mobil ticaret, e-ticaretten üç kat daha hızlı büyüyor. 12- Toplam online harcamaların yüzde 85 inin dizüstü ve masaüstü bilgisayardan yapıldığını söyleyen araştırmanın sonuçları, oranların mobilin lehine değişeceğini gösteriyor. Zira, araştırmada, yılları arasında mobil ticaretin yıllık ortalama yüzde 42; e-ticaretin İse yüzde 17 oranında büyüyeceği beklentisi paylaşılıyor. Türkiye de mobil müşterilerin uygulama kullanma tercihlerinde, yüzde 52 ile ödeme yapmanın daha pratik olması ilk sırada yer alıyor. 13- İşte tüm bu veriler ışığında posavis alt yapısını dijital platform üzerine inşa etmiş aynı zamanda bunu kazanca dönüştüren bir platform sunmuştur. Neden şimdi? Çünkü zamanı gelmiş bir fikrin önünde hiçbir güç duramaz da ondan. Nasıl ki ilk bilgisayarlar oda büyüklüğünde ve tonlarca ağırlıktayken, şu an her eve girebilecek her masaya konulacak ve yanımızda taşıyabileceğimiz kadar küçülebildi aynı zamanda hayatımızın her alanına girebildiyse, cep telefonları 1 kg ağırlık, 30 numaralık hafıza ve 4000 usd bir fiyatla satılıyorken, daha küçük ve kullanışlı bir hale geldi ve hayatın vazgeçilmezi olduysa, bundan 10 yıl önce kurulan bir yazılım firmasından facebook gibi milyar dolarlık bir yapı çıkmış, arama motorları, online ticarette öncü firmalar çok devasa cirolar çeviren ticari kuruluşlara dönüşmüştür. Bu dönüşümü fark eden POSAVİS, TİCARİ FİKRİ VE YAZILIM ALT YAPISIYLA POSAVİS AKILLI EV CİHAZLARI sayesinde hayatımızın vazgeçilmezi olacak ve bundan herkes kazançlı çıkacak 14- Dünyada en çok kazandıran sektörler hangileri? diye sorulsaydı hemen hemen herkes şu an ekranda gördüğünüz sektörleri: İletişim, teknoloji, reklam, turizm, e-ticaret ve enerji isimlerini söylerdi. Her türlü ticari yapısıyla dahice bir buluş olan POSAVİS, iş ortaklarına sadece bir sektörde değil tüm sektörlerde kazanç elde etme imkanı sunuyor.

3 15- Hem de bunu herkesin kullanımını bilebildiği tablet özellikli ve adına akıllı ev cihazları dediği Trink ve Qmax lerle sunuyor. Posavis şirketi kendi tasarladığı ve ürettirdiği akıllı ev cihazlarıyla tüm uygulamaları tek bir noktada toplamayı başardı. Peki tüm sektörel kazançları tek bir cihaza indirgeyen Posavise özgü uygulamalar hangileri? 16- POSENGER, POSAVİS YENA, AD MANEGER, POSAVİS PHONE Şimdi tek tek bu uygulamaları tanıyalım ve nasıl bir kazancın bizi beklediğini görelim. 17- Posavis Phone uygulaması sayesinde, bayiler ve Trink cihazı müşterileri kendi aralarında ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapabilir, diğer hatlarla yurt içi ve yurt dışı aramalarda % 50- % 80 arasında indirimli görüşme imkanına sahip olurlar. 18- Posavis Posenger uygulaması sayesinde, ilk defa % 100 yerli yazılımcılar ve yerli firma tarafından üretilen anlık mobil mesajlaşma servisine sahip olma fırsatı sundu. Muadilleriyle her şekilde rekabet edebilecek özellikte olan posenger uygulamasını kişiler yakınlarına tavsiye edebilir, bu tavsiye sayesinde ise kazanç elde edebilirler. 19- Ad Maneger: Posavisin reklam alıp reklam göndermesini sağlayan ve sadece Posavis e ait bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde ekranda gördüğünüz tüm işlemler yapılabilir olup Reklam; ulusal, yerel, mahalli, duyuru, sesli reklam gibi formatlarıyla firmaların müşterilerin taleplerine göre ayrıştırılıp hizmet sunulabilmektedir. Posavis bayileri aynı zamanda reklam çalışması yaparak ta çok büyük kazançların sahibi olabiliyor Ekran Posavis in hali hazırdaki bayilerine ulaşan ve onların tıklayarak kazanç elde ettiği reklam örneklerinden sadece bir kaçını görmektesiniz. 22- Peki posavis ticari yapısında başka neler var diye soracak olursanız tabi ki henüz bitmedi deriz ve yaşamsal alandaki tüm ihtiyaçları ayağınıza kadar getirtebileceğiniz altyapıyı sunan Posavis YENA uygulamasıyla sizleri tanıştırırız. Akıllı ev cihazlarınızdan ister online isterseniz de müşteri hizmetleri yetkililerine bağlanarak tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz uygulama Posavis Yena Uygulamasıdır. 23- Bunu nasıl sağlıyor? Tabi ki posavis iş konseptine uygun, iş yapımızı anlamış, kobilertedarikçiler sayesinde. adresinden iş yeri sahipleri kendilerine müracaatları onaylandıktan sonra verilen kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak ürün görsellerini yükleyerek posavis bayi ve müşterilerine satış yapabilirler. Şimdi sıkı durun Posavis tüm bu faaliyetler için üye işyerlerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sadece satışlarında kendileriyle anlaşılan indirim miktarını vermesi yeterli olmaktadır. 24-Üye iş yerlerinin ürün görsellerini ve alışverişlerinin bayiler ve müşteriler tarafından yapılacağı Yena uygulaması ekrandaki gibidir. Müşteri istediği hizmete bu uygulama sayesinde ulaşacak ve alışverişini bu şekilde kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartıyla ödeme ve kredi kartıyla online ödeme seçeneklerinden biriyle tamamlayıp güvenli alışverişin ve hizmetin tadını çıkartır.

4 25- Alt yapısını Anket çalışması da yapılabilecek şekilde geniş dizayn eden Posavis Anket sektöründe de oldukça iddialı bir bayi kazanç planını sunuyor. Hangi faaliyet alanında olursa olsun bayiler yaptıkları anket yayınlama çalışmalarından dolayı kazanç elde ederler. Anket yaptıran firmalar ve kurumlar ise yarım saat için de şimdilik 5-6 bin kişilik bir anket sonucunu hem de teknolojik yapı sayesinde % 100 garantili verilerle almış olurlar. Sağlıklı bir anket çalışmasının ay sürdüğü düşünüldüğünde posavis in sunduğu yarım saatlik konfora hayır diyecek firma ve kurum yok denilecek kadar az olsa gerek. 26- Posavis Enerji sektöründe de EPDK nın belirlediği şartları tutan kişilerin ve ticarethanelerin elektrik faturalarını indirimli fiyattan almalarını, posavis iş ortaklarının da bu işlemlerden dolayı oldukça yüksek kazanç elde etmelerini sağlamıştır. 27- Posavisten bir kazanç kalemi daha. Turizm sektöründe de faaliyet gösterip yapılan tüm çalışmalardan her bir bayi prim elde etmektedir. Şimdilik Araç kiralama ve uçak biletleriyle sektöre giriş yapıldı. Çok yakın bir zamanda da otobüs bileti ve YHT (Yüksek hızlı tren) bileti satışlarına geçilebilmesi için çalışmalar hızla sürdürülmektedir. 28- Şimdi bütün bu saydığımız sektörlerde kazanç kalemlerinden gelir elde etmek için ne gerekiyor.? Posavis firmasının kendi tasarımıyla ürettirdiği Posavis akıllı ev cihazlarına sahip olunması gerekiyor. Çünkü posavis tüm uygulamaları ve bu uygulamalardan doğacak kazançları cihazlara sığdırmayı başarabilen ilk ve tek firma olmuştur. 29- Posavis ticari yapısını daha iyi anlayabilmek için Posavisin temel mantığını anlamak gereklidir. Posavis 3 lü yapıyla hareket etmektedir. 1. Si Posavisin kendi kuruluş vizyonu ve yapısı ki şu ana kadar bahsettiğimiz kısım. 2. Si Kazançları bizlere ulaştıracak ve elde ettirecek mükemmel sistemi. 3.cüsü de Posavis yapısında sisteminden elde edilecek kazançları. 30- Posavis yapısıyla ilgili bilgi verdiğimiz için şimdi sistemini açıklayalım. Sistem T.C Kimlik numarası mantığına göre oluşturuldu. Herkesin kendi bulunduğu ilin plaka koduyla başlayan bir İD si bulunmaktadır. Bu İD numarasına tanımlı cihazı (tablet) bulunmaktadır. İşte bu şekilde kurulan eşsiz sistem sayesinde Posavis tüm iş dünyasının isteyip te başaramadığı, kontrol edilebilir, yönetilebilir, yönlendirilebilir müşteri kitlesine sahip olmuş oluyor. İşte bizi tüm kazanç sistemlerinden farklı kılan, tek kılan bu özelliğimiz sayesinde gelecek Posavisle gelecek diyoruz 31- Kariyer ve kazanç planına geçmeden: Posavis; Teknoloji, bilişim, ve reklam alanlarında yer aldığından, faaliyete geçmeden önce 2 yıl konunun uzmanlarıyla ar-ge çalışmasında bulunmuştur. Bu sayede; distribütörlerini üzmeyecek SIRADIŞI bir pazarlama planıyla ortaya çıkmıştır. KOTA YOK! CEZA YOK! Birbiriyle yarıştırma gibi sinir bozucu işler yoktur. Şimdi sıkı

5 durun! Posavis eşsiz bir yaklaşımla, Dünyada EN HIZLI EN ÇOK kazandıran kariyer planını sunuyor. 32-Posavis nasıl kazanç dağıtır? Posavis te onun üzerinde kazanç kalemi vardır. Bir AVM düşünün. Bu AVM nin içinde farklı farklı iş yerleri olsun. Hepsi de birbirinden bağımsız sektörler olsun. Her birinin alışverişi ve kazancı farklı olmasına rağmen hepsi bir arada bulunur ve tek çatı altında binlerce tl lik ciro ve kazanca neden olur. Posavis te böyledir. Kendi AVM nizi kurmanıza yardımcı olur. Nasıl mı? 1- Havuz gelirleri 2- Trink cihazı satışı geliri 3- Organizasyondan gelen hacim primi 4- Reklam geliri 5- İl başkanlığı geliri 6-PosaviscCihazları satış geliri 7- Aidat geliri 8- Enerji geliri 9- Başkanlık geliri 10- Üye işyeri geliri 11- İl Mdr. Geliri 12- Posenger geliri 13- Turizm geliri 14- Kariyer geliri gibi sayısız gelir imkanını bayilerine sunar. Grubunuz büyüdükçe kariyeriniz de büyür, kariyeriniz büyüdükçe gelirleriniz de artarak devam eder. 33-Neler kazanabilirsiniz? Hayatınızda hiç görmediğiniz bir yaklaşımla en hızlı ve en çok kazandıran kazanç planıyla neler elde edeceksiniz? Posaviste sadece trink müşterisi olabilirsiniz. Alışverişleriniz için evinizden çıkmadan da hizmeti ayağınıza kadar getirtebilir ve posavisin size sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de hem müşteri hem iş ortağı olabilirsiniz. Bir taraftan kendi işinizi kurar bir taraftan da kazanç elde edersiniz. Qmax paketi çok stratejik bir öneme sahiptir. Posavis qmax bayilerine qmax cihazını hediye olarak gönderdiği için iş kurmanıza ve tanıtım yapmanıza yardımcı olur. İşinizi kurmak için her ikisine de yönelmeniz gerekmektedir. Bazıları müşteri olmak isteyecek, bazıları da bayi olmak isteyecektir. Bayi olmak isteyenler de bazı özelliklerin olmasına dikkat etmelisiniz. 34-İş kurmak için size ; * Vizyonu olan * Para kazanmasını bilen ve kazanmak isteyen * Eğitime açık ve güvenilir kişiler gerekmektedir. Bu kişilerin interneti ve mobil dünyayı bilen, bu ortamlarda olmayı isteyen kişiler olduğuna da dikkat etmek lazım. Bu kriterlere dikkat ederseniz ticaretiniz hızla tüm Türkiye de ardından da dünya ülkelerine yayılmaya başlar. 35- Posaviste hem kariyeriniz hem de ticaretiniz arttıkça para kazanırsınız. Posavis kariyer planında puanlarınızın diğer zayıf hatlardan da gelmesi ön görülmektedir. Bu şekilde organizasyondaki herkese eşit miktarda yardımcı olmamız istenmektedir. Posavis puanlarınızın nerden ve kimden geldiğine bakmaksızın sonsuz derinlik kazancı sunmaktadır.

6 Bu yüzden posavis size kendi şirketinizi(organizasyon olarak) kurma ve dünya ülkelerinde çalışma yapabilme alanı oluşturup, büyük ve kazançlı ortamı sunar. KARİYER PLANINDA 1- Yeni başlayan kişiler de kariyerde hızla ilerleyebilirler mi? Hızlı para kazanabilirler mi? Posavis kazanç planında herkesin çok kolay ulaşabileceği üçlü başlangıç kriteri ile bayilere mükemmel ve eşsiz bir hızlı başlangıç imkanı sunar. İlk ayda ya da ikinci ayında tl kariyer bonusu elde etme imkanına sahip olursunuz. 2- Dünyada iyi bir hayat yaşama standardı 10 bin dolar civarındadır. Böyle bir kazanca posaviste ne kadar sürede ulaşılır? Türkiye istatistiklerine bakıldığında 6 ile 24 ay içinde ulaşma imkanı olduğu görülmektedir. Posavis sonsuz derinlik ve ulaşılabilir kariyer seviyeleri sayesinde bunu 5 ile 10 ay gibi bir süreye sizin performansınızla birlikte çekmeyi başarmıştır. Yani 6 ay ile bir buçuk yıl arasında iyi bir performans gösteren bayilerimiz hayat standartlarını bu seviyeye getirebilmektedir. 3- Posaviste zirve veya son nokta neresidir? Aslında posavis sizler için tl yi kasaya koymuştur. Sadece ne zaman ne kadar alacağınıza siz karar verirsiniz. Bir işten ya da hayattan beklenti nedir? İyi bir iş, iyi bir ev ve araba, dünya çapında seyahatler, pasif gelirler Bunların her birini Posavis size sunmaktadır. Hal böyle olunca önümüzdeki 3-5 yıl posavisten daha önemli işiniz var mı? 36-Zirveye nasıl giderim? Eğitimli Gold (altın) olun, eğitimli silver ler (gümüş) yetiştirin. Posavis işinize başlamadan önce mutlaka eğitimlerinizi tamamlayın! İlk üç iş arkadaşınızı bulun. Bu ortaklarınızın Vizyonu olan, Para kazanmak isteyen, güvenilir, eğitime açık kişilerden olmasına özen gösterin. Bu sizi silver (gümüş) yapacaktır. 37-Peki şu ana kadar saydığımız kazançları elde edenler oldu mu? Tabi ki EVET! Bunun için daha önceki planda bir buçuk yılda başkanlık seviyesine gelen kişilere bakmak gerekmektedir. Daha zor iken bir buçuk yıl şimdiki ise sonsuz derinlik puanlarınıza göre kariyer kariyer basamaklarını atlatmak çok daha kısa zaman alabilecektir.

7 Posavis kurulduktan ve lansmanını gerçekleştirdikten sonraki bir yıl içinde 3. Büyük mega etkinliğini (3. Akademiyi) Nisan tarihlerinde Alanya da gerçekleştirmiştir in üzerinde bayi ve ilk defa misafir katılımıyla gerçekleşen akademide, performansından dolayı bir çok iş ortağı araç ve özel hediyelerle ödüllendirildi. Posavis ticari yapısında tabi ki, posavisin kendisine ait özgün bir kariyer modeli var. Kariyer elde etmek isteyenler için de her şey düşünülmüş yapı buna uygun oluşturulmuştur. 41-Siz de Posavisle ayda 10 bin tl ve üzeri nasıl kazanacağınızı? Hızlı başlangıç nasıl yapacağınızı? 3 ay gibi kısa sürede nasıl kariyerleri atlayacağınızı merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız, doğru adreste bulunmaktasınız. 42-Bu videoyu izleme nedeninizi siz herkesten daha iyi bilmektesiniz. Eğer bu videoda sizi nedenlerinize ulaştıracak ip uçlarını aldıysanız, İyi bir ev, tatil-seyahat, hobilere zaman, aileyle birlikte kaliteli zaman ve dahası için... Size bu iş ortaklığı teklifini sunan arkadaşınızla detayları görüşebilir, posavis eğitimlerine katılarak hayat standartınızı yükseltebilirsiniz. Yeni bir başlangıç için aramıza hoşgeldiniz 43-Teknolojiyle yaşamın buluştuğu tek adres, Posavisle gelecek elinizde

Başarının sırrı inovasyon

Başarının sırrı inovasyon BAŞLARKEN Başarının sırrı inovasyon Dergimizin yeni sayısında tekrar birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. Önceki sayılarımızda bizleri dikkate alarak yatırım yapan girişimci okurlarımızın şimdi

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

DİJİTAL ÇAĞ. Geleceğin ödemeler dünyası Temassız devrimine ne kadar hazırız? Y ve Z kuşaklarının favori ödeme araçları. Ödemelerin görünmezliği

DİJİTAL ÇAĞ. Geleceğin ödemeler dünyası Temassız devrimine ne kadar hazırız? Y ve Z kuşaklarının favori ödeme araçları. Ödemelerin görünmezliği KREDİ KARTI KULLANIM ALIŞKANLIKLARI ARAŞTIRMASI 2014 Y ve Z kuşaklarının favori ödeme araçları Geleceğin ödemeler dünyası Temassız devrimine ne kadar hazırız? Ödemelerin görünmezliği DİJİTAL ÇAĞ Geleceğin

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

İNTERNETİN İKTİSADÎ HAYATTAKİ YERİ

İNTERNETİN İKTİSADÎ HAYATTAKİ YERİ 2007/193 İNTERNETİN İKTİSADÎ HAYATTAKİ YERİ SEMİNER AÇIŞ - TEBLİĞ - PANEL İSTANBUL, 2007 1 İşbu kitap, 19 Ocak 2007 Cuma günü, Kadir Has Üniversitesi Konferans Salonu n da gerçekleştirilen Seminerin açış

Detaylı

green&clean her zaman biraz daha fazlası YEŞİL TEMİZ EMNİYETLİ

green&clean her zaman biraz daha fazlası YEŞİL TEMİZ EMNİYETLİ green&clean her zaman biraz daha fazlası YEŞİL (ESD) ENERJİ TASARRUFU ve SIFIR KİREÇ cihazlarının sağladığı tasarruf sayesinde, her çevrimde sadece 2 litre temiz su tüketimi ve %40 daha düşük işletme gideri.

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

PERAKENDENİN EĞLENCELİ YÜZÜ

PERAKENDENİN EĞLENCELİ YÜZÜ Güncel PERAKENDENİN EĞLENCELİ YÜZÜ Eurometall in yeni ürünlerinin tanıtımı için Türkiye nin birçok bölgesinden gelen bayiler calimera nil s tavernada eğlendi. Perakende sektörünün birçok ihtiyacına kısa

Detaylı

ÜCRETSİZ ÖZEL EK. Yazılım sektörü otel yönetimlerini devralıyor. Antalya da altyapı sorunları alarm veriyor

ÜCRETSİZ ÖZEL EK. Yazılım sektörü otel yönetimlerini devralıyor. Antalya da altyapı sorunları alarm veriyor 34 MAYIS 2015 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK Hilton Garden Inn Istanbul Atatürk Airport Antalya da altyapı sorunları alarm veriyor Yazılım sektörü otel yönetimlerini devralıyor Kuşadası yeni yatırımlarla hareketli

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Dijital dünyadaki uzun soluklu çözüm ortağınız... www.ajanslongplay.com Ümit BÜYÜKYILDIRIM Çocukluğundan

Detaylı

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Sayı: 2009/6 Tarih: 06.03.2009 Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Koşu bandından çaydanlığa, LCD TV den dizüstü bilgisayara kadar birçok ürünün satışa sunulduğu sanal piyasada,

Detaylı

SULTAN MEGA VIP İLE ÜSTÜN KONFOR

SULTAN MEGA VIP İLE ÜSTÜN KONFOR Sayı: 54 Otokar ın ücretsiz dergisidir. Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül: Pazardaki liderliğimizi sürdüreceğiz... Otokar dan İSTAB a destek DİJİTAL DÜNYA Sosyal medyanın ABC si TARİHE YOLCULUK Dünden

Detaylı

KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER

KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER İstanbul 2014 KOBİ LER İÇİN TEŞVİKLER Yayın Direktörü Ensar Altun Yayın Koordinatörü Filiz Özkan Editör Nilgün Yılmaz Kitap Tasarımı Şendoğan Yazıcı Üretim Müdürü Haydar Kartal

Detaylı

Kadoil in Ücretsiz Dergisidir. Kadooğlu group DÜNYA ŞİRKETİ OLMA YOLUNDA... 1SAYI

Kadoil in Ücretsiz Dergisidir. Kadooğlu group DÜNYA ŞİRKETİ OLMA YOLUNDA... 1SAYI Kadoil in Ücretsiz Dergisidir Kadooğlu group DÜNYA ŞİRKETİ OLMA YOLUNDA... 1SAYI İÇİNDEKİLER 01 / 2010 03 ÖNSÖZ D Kadooğlu Group Onursal Kurucu Başkanı Cemal Kadooğlu deneyimlerini paylaşıyor. 04 BAŞKANIN

Detaylı

Perakendede mobil etkinin yükselişi. Akıllı telefonların mağazacılığa etkisi

Perakendede mobil etkinin yükselişi. Akıllı telefonların mağazacılığa etkisi Perakendede mobil etkinin yükselişi Akıllı telefonların mağazacılığa etkisi 2 İçindekiler Yönetici özeti 1 Mobil etki 2 Gelecek öngörüleri 7 Akıllı telefonların perakendede kullanımı 9 Mobil yolculuğa

Detaylı

Lojistikteki hızımızı pistlere de taşıyoruz

Lojistikteki hızımızı pistlere de taşıyoruz İş ortaklarımız için ayrı çözüm yolları üretebilen bir yapıya sahibiz. Ara vermeden gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile sağlıklı büyüyoruz. Sürdürülebilir lojistik ve çevreci yaklaşımımızı yaptığımız her

Detaylı

MOBİLİTE REKABETTE YENİ FIRSAT: SAP TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE DAHA VERİMLİ VE YENİLİKÇİ KURUMLAR BAŞARI ÖYKÜSÜ: ŞİŞECAM'DA İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ

MOBİLİTE REKABETTE YENİ FIRSAT: SAP TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE DAHA VERİMLİ VE YENİLİKÇİ KURUMLAR BAŞARI ÖYKÜSÜ: ŞİŞECAM'DA İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ SAYI 4 / 2012 REKABETTE YENİ FIRSAT: MOBİLİTE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE DAHA VERİMLİ VE YENİLİKÇİ KURUMLAR BAŞARI ÖYKÜSÜ: ŞİŞECAM'DA İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ AKBANK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI TURGUT GÜNEY:

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor

Türkiye Operasyonel Kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 10 Milyar TL'yi aştı. Günlük araç kiralama hayatlarımızı değiştiriyor TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI MAYIS-HAZİRAN 2014 SAYI: 74 Kazan-Kazan prensibiyle hareket ediyoruz Önder GÖKER Hyundai Assan Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası ndan sorumlu Genel Müdürü

Detaylı

KOMISYON. DAHA HIZLI İŞLEM YAPMAK İÇİN www.kombiklimashop.com SİTEMİZİ KULLANABİLİRSİNİZ. KOMBİ KLİMA SHOP olarak Tek

KOMISYON. DAHA HIZLI İŞLEM YAPMAK İÇİN www.kombiklimashop.com SİTEMİZİ KULLANABİLİRSİNİZ. KOMBİ KLİMA SHOP olarak Tek TÜM BİREYSEL KREDİ KARTLARINA TÜM TAKSİTLERE Tek Çekime %0 5 Taksite %0 6 Taksite %0 7 Taksite %0 8 Taksite %0 9 Taksite %0 KOMISYON 9 TAKSIT BÜLTEN SAYI : 2 NEDEN KOMBİ KLİMA SHOP? KOMBİ KLİMA SHOP ta

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

Kadoil in Ücretsiz Dergisidir KADOİL İN 2011 HEDEFİ. ilk 10

Kadoil in Ücretsiz Dergisidir KADOİL İN 2011 HEDEFİ. ilk 10 Kadoil in Ücretsiz Dergisidir KADOİL İN 2011 HEDEFİ ilk 10 2SAYI HEDEF İLK 10 Gelecek Kadoil İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A1 Blok Kat: 10, 34149 Yeşilköy, İstanbul. Tel: +90 212 465 55 56 Faks: +90 212

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Rapor Hakkında Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak yayımladığımız bu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporunu siz paydaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk

Detaylı

Toplam perakende 2015: Perakendeciler ve Değişim Çağı

Toplam perakende 2015: Perakendeciler ve Değişim Çağı www.pwc.com.tr/totalretail #toplamperakende2015 Toplam perakende 2015: Perakendeciler ve Değişim Çağı PwC Yıllık Küresel Toplam Perakende Tüketici Araştırması Nisan 2015 Mağaza ve online alışveriş arasındaki

Detaylı

Farklı bir pencereden bakmaya hazır mısınız?

Farklı bir pencereden bakmaya hazır mısınız? İşletmelerde Güvenlik Algısı ve Gerçekler 2014 RAPORU Farklı bir pencereden bakmaya hazır mısınız? Çok yakında Deloitte ve Trend Micro işbirliği ile TechInside sayfalarında! İÇİNDEKİLER Alternatif Ödeme

Detaylı

workcube bulutların üzerinde iş yapmak! Cloud Computing;

workcube bulutların üzerinde iş yapmak! Cloud Computing; workcube Workcube e-iş sistemleri a.ş. yönetim ve teknoloji tanıtım bülteni 2009 4. çeyrek Burda Marketler Zinciri Workcube u Tercih Etti. Şirketinizin Rekabetçiliği; İnovasyon mu Operasyonel Verimlilik

Detaylı

TEMATİK BÖLÜM ÜYE ODAKLI HİZMETİN ÖNCÜSÜ: İZMİR TİCARET ODASI

TEMATİK BÖLÜM ÜYE ODAKLI HİZMETİN ÖNCÜSÜ: İZMİR TİCARET ODASI TEMATİK BÖLÜM ÜYE ODAKLI HİZMETİN ÖNCÜSÜ: İZMİR TİCARET ODASI TEMATİK BÖLÜM ÜYE ODAKLI HİZMETİN ÖNCÜSÜ: İZMİR TİCARET ODASI 1. 130 Yılı Deviren Bir Oda: İzmir Ticaret Odası İzmir in tarihi çok sesliliğin,

Detaylı

türkiye nin internet haritası

türkiye nin internet haritası KOBİLER İÇİN AĞ ÇÖZÜMLERİ REHBERİ www.itadvisor.com.tr HAZİRAN 2014 SAYI 55 türkiye nin internet haritası Hayatımızın temeline oturan internet olgusu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişiyor.

Detaylı