Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22"

Transkript

1 CLC - Serisi.

2 İçindekiler. CLC - Serisi 1 Dizayn 2 Çeviklik 6 Dizel motorlar 6 Benzinli motorlar 8 Şanzıman, süspansiyon, direksiyon 10 Güvenlik 12 Konfor 14 Oturma konforu 14 Mekan konforu 16 Multimedya 17 Donanımlar 18 Spor paketi 18 Standart donanım 20 Özel donanımlar 21 Hafif metal jantlar 22 Renkler ve malzemeler 23 Renkler 23 Döşeme, deri ve süs parçaları 24 Kombinasyon olanakları 25 Teknik 26 Teknik veriler ve ölçüler 26 Servis ve hizmetler 28

3 CLC - Serisi 1 En estetik spor. CLC Sports Coupé. Çevikliği henüz kağıt üzerinde. Ancak en kısa zamanda Mercedes - Benz Sports Coupé sokaklarda karşınıza çıkabilir. Formun estetik dili ve dinamizm kalbinizi ve beyninizi eşit şekilde heyecanlandıracak. Ve CLC siz onu hareket ettirmeseniz de hareket edecek.

4 2 Dizayn Hareket ve ilerleme dürtüsünün zamanı. Size sürüş keyfi ve konfor sunar. Can sıkıntısı için bütün nedenlerinizi ortadan kaldırır. Bu, daha onu gördüğünüzde başlar. Mercedes - Benz Sports Coupé enerji yayar, ve ilk bakışta özgüven ve hareketi ifade eder. Bir ok gibi öne doğru hamle yapan biçimi ile. Üzerinde hava girişleri olan sportif ön etek ve radyatör panjurunun ortasındaki büyük yıldız görüntüye mükemmel şekilde uyar. Daha da dışavurumcu bir coupé, isteğe bağlı spor paketi ile donatılmış CLC dir.

5

6

7

8

9 Çeviklik Dizel motorlar 7 Performansta cömert, tüketimde tutumlu. Yakıt konusunda tutumlu Common - Rail Dizel Teknolojisi. Çevreye karşı duyarlılık kendi kapınızın önünde başlar. Özellikle orada tam otomobilinize bindiğiniz zamanda. Standart partikül filtreli modern Common - Rail dizel teknolojisi kendini 90 kw ( 122 HP ) ile CLC 200 CDI ve 110 kw ( 150 HP ) CLC 220 CDI nin pozitif çevre bilançosunda ve tüketimde gösterir. Tüm motor seçeneklerinde tüketim azaltılabilmiştir. Performans bilançosu da etkileyici bir çalışma sükuneti sunarak bunun gerisinde kalmıyor. Common rail motorun tüm silindirleri ortak bir hat üzerinden yakıtla beslenir. Enjeksiyon milimetrik hassasiyetle dozajlanır, oluşturulan basınç çok yüksektir. Bunun sonucunda azami tork, rölanti devir sayısının hemen üzerinde kullanıma sunulur. CLC 220 CDI Devir sayısı ( d / d ) 340 Nm 110 kw Tork ( Nm ) Güç ( kw ) Common Rail teknolojisi ile donatılan CLC 220 CDI motor düşük devir devirlerde de yüksek tork sunar.

10

11 Çeviklik Benzinli motorlar 9 Sizi heyecanlandıran motorlar. En alt seviyede bile yüksek tork sağlayan benzinli motorlar. Güç üretimine hazır olma ve çevre ile uyumluluk, CLC Sports Coupé deki benzeri motorların özellikleridir. Her iki 6 silindirli motor 150 kw ( 204 HP ) gücündeki CLC 250 ve 200 kw ( 272 HP ) gücündeki CLC 350 kuvvet rezervlerini güçlü ve ani bir şekilde ortaya koyarlar. Böylece CLC sıfırdan 100 km / h e hızlanmayı 6,3 saniyede başarır. 105 kw ( 143 HP ) gücündeki CLC 180 KOMPRESSOR ve 135 kw (184 HP) gücündeki CLC 200 KOMPRESSOR sevindirici ölçüde tutumlu ama aynı zamanda gerektiği kadar dinamiktir. Tüm CLC modelleri ilaveten bir anlık tüketim göstergesi ile donatılmıştır. Zira kalıcı bir hareketlilik ve çevreyi korumak için çabalarımız da örnek olmuştur. Bu konuda en yeni anons, sürüş keyfi ile özellikle düşük tüketim değerlerini ve daha az emisyonu birleştiren 95 kw ( 129 HP ) gücündeki CLC 160 BlueEFFICIENCY dir. Tıpkı tipik bir Mercedes gibi. CLC 200 KOMPRESSOR CLC 250 CLC Nm 135 kw Nm 150 kw Nm 200 kw Sayısız iyileştirme önlemleri sayesinde BlueEFFICIENCY modelleri azaltılmış yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonu sağlar Devir sayısı ( d / d ) Devir sayısı ( d / d ) Devir sayısı ( d / d ) 0 Tork ( Nm ) Güç ( kw ) Tork ( Nm ) Güç ( kw ) Tork ( Nm ) Güç ( kw )

12 10 Çeviklik Şanzıman, süspansiyon, direksiyon Sadece telepati daha direkttir. Şık, sportif, rahat : Şanzıman, yürüyen aksam ve direksiyon. Direksiyon simidini her iki elinizle kavrarsınız. Bir sonraki viraj sevinçle kendisini gösterir. Geniş iz mesafesi ve sert ayarları sayesinde DIRECT CONTROL süspansiyon sistemi virajı sportif şekilde alır. İsteğe bağlı donanım olarak daha alçaltılmış spor süspansiyon alınabilir. Son derece dinamik özellikleriyle bu süspansiyon sistemi adının hakkını verir. Özel donanım spor paketinin doğrudan direksiyon sistemi ile adeta yolla bütünleşir. Aynı zamanda CLC nin hem çevikliğini hem konforunu arttırır. Böylece en kısa yolculuk dahi her noktada kalıcı bir mutluluk sağlar. DIRECT CONTROL 6 vitesli manuel şanzıman gücü hassas şekilde yola aktarır. Özel donanım kapsamında sunulan 5 vitesli otomatik şanzıman ve ayrıca güçlü ara atlamaları genlerinde taşıyan, çoklu vites küçültmeye sahip isteğe bağlı olarak sunulan otomatik şanzıman 7G - TRONIC de hızlı vites değiştirme imkanı sunar. 7G - TRONIC: 40 yılı aşkın süredir 11 milyon otomatik şanzıman üretimi tecrübesiyle geliştirildi.

13

14 12 Güvenlik Heyecan verecek kadar güvenli. En güzel dinamizm, kontrol altında olan dinamizmdir. Bu rahatlatıcı duygu CLC de sanki otomobile monte edilmiştir. Son derece dirençli bir yolcu hücresine ve aşırı ölçüde yüklenebilen bir taşıyıcı yapısına sahip güvenli karoseri, güvenlik konseptinin çekirdeğini oluşturur. Ön, yan ve perde hava yastıkları ile 3 noktalı emniyet kemerleri araçtakiler için etkin bir koruma sağlar. ESP elektronik stabilite programı, BAS fren yardımcısı ve ABS antiblokaj sistemi gibi sistemler bir kaza olmasını, kaza olmadan önce engellemeye yardımcı olur.

15

16

17 Konfor Oturma konforu 15 Bir fitness salonu gibi sportif. Süit oda gibi ayrıcalıklıdır. Sports Coupé nin iç mekanı da fazlasıyla estetiktir. Ataklık ve konforun birbirleriyle çelişkili olduğuna mı inanırsınız? O zaman en iyisi şimdi standart donanımdaki spor koltuklara oturun. Seyir sırasında bunlar sizi göründükleri kadar iyi bir şekilde destekler. Ve arka bölüme binerken bile size yardımcı olurlar. Sadece sırt dayanağını öne yatırdığınızda EASY - ENTRY ( kolay biniş ) sistemi, ön koltukları biraz öne doğru hareket ettirir. Ama CLC nin iç mekanının sadece rahatlığınız için değil, gözleriniz için de sunacağı bir şeyler vardır. Gerilim dolu kontrastlar ve örneğin isteğe bağlı olarak alınabilen alpaka grisi deri donanım gibi kaliteli malz emeler, seçkin bir ambiyans oluşturur. Polisajlı alüminyumdan veya isteğe bağlı olarak alınabilen siyah kuş gözü akçaağaçtan yapılmış süs parçaları siyah halılar ve açık renkli koltuk ve kapı orta bölümleri ile kombine edilmiştir. Bütün bunlar, bir ziyaret için yapılan yolculuğun, ziyaretin kendisi gibi bir duygu vermesi için.

18 16 Konfor Mekan konforu Dışarıdan bakış aynen içeriye bakıştaki gibi söz verildiği gibidir. Tüm hava koşulları için panoramik cam tavan. Yıldızı ile size özel. Üzerinizde yıldızlı tavan. İsteğe göre CLC nizin içerisine kurulan panoramik cam tavan size yeni görünümler sunuyor ve iç mekana daha fazla ışık getiriyor. Ve biraz da Cabrio havası veriyor. Çünkü tüm tavan bölümünde yer alan büyük panoramik cam tavan altında neredeyse gökyüzünün altında oturuyorsunuz. Bir düğmeye dokunarak bu hissinizi güçlendirebilirsiniz. Böylece arkadaki serbestliği etkilemeden, tavanın ön bö lümü arkaya doğru gider. Arka bölümde panoramik cam tavan devamında büyük bagaj kapağı bulunur. Bu kapak ile büyük ve ağır eşyaların kolaylıkla yüklenmesi sağlanır. CLC nin bagaj bölümünün tamamı 310 lt, arka koltuklar katlandığında ise neredeyse 1100 lt ye kadar sunduğu hacim sizi şaşırtacaktır. Hiçbir şeyin geride kalmayacağını garanti edebilirsiniz.

19 Konfor Multimedya 17 İ - nesli için bilgi ve eğlence sistemi. Bluetooth, medya arabirimi ve Dolby - Digital Surround ses sistemi ile multimedya özgürlüğü. İletişim toplumuna hoş geldiniz : Bilgi, iletişim, navigasyon ve eğlence konusunda CLC, en yeni audio ve iletişim çözümlerini ; standart o larak, kullanıcı dostu renkli ekran ve cep telefonunu, kablosuz serbest konuşma tertibatıyla birleş tiren bir Bluetooth arabirim ile donatılmış olarak sunar. Son derece basit içgüdüsel kullanım. Başlangıcı, entegre CD çalarlı sunulan Audio 20 CD ya da isteğe bağlı olarak entegre altılı CD değiştiricili, MP3 uyumlu, 5 - inç ekranlı ve torpido gözünde Aux - in bağlantılı CD - çalar yapar. Bunların ötesinde Audio 50 APS, ok gösterimli konforlu DVD navigasyonu ve kavşak zoom, ayrıca otomatik trafik kilitlenme algılaması sunar. İsteğe bağlı medya arabirimi sayesinde ilk kez ipod, USB - stick ya da başka audio aygıtları CLC nin kumanda sistemi ile birleştirilebilmektedir. Bu şekilde müzik parçalarının adları ekranda görüntüye gelir ve çok fonksiyonlu direk - siyondaki tuşlarla kolayca kontrol edilebil mektedir ( Altılı CD değiştiricili Audio 20 CD den itibaren sunulur ). Son olarak COMAND APS multimedya sistemi ; harddisk navigasyonu, kuşbakışı gösterimi ve yüksek çözünürlüklü 6,5 inç ekranla etkileyici bir izlenim bırakmaktadır. LINGUATRONIC ses ile kumanda sistemi, audio klasörleri ( MÜZİK DİZİNİ ) için 4 GB bellek ve SD hafıza kartları için bir bağlantı yuvası da fonksiyonlar kapsamında yer almaktadır. Şu andan itibaren müzik dinlemek için de otomobilinize biniyorsanız, bunun nedeni yeni CLC olabilir. Burada isterseniz, devasa sesli 450 WATT çıkış performanslı Harman Kardon Logic 7 Surround - Soundsystem ses sistemi ile mükemmel uyumlu Dolby - Dijital ile DTS - teknolojisine sahip Surround Sound sistemi eğlence katar. Bluetooth arabirimi.

20

21 Donanım Spor paketi 19 Yaşam bir maratondur. CLC niz için spor paketi. Özel bir izlenim, özel bir ifade gerektirir. Bu özel ifadeyi CLC ye isteğe bağlı spor paketi verir. Spor süspansiyon sayesinde karoseri görünür şekilde daha alçaktır ve değişken direksiyon kuvveti tahvil oranına sahip yenilikçi direkt direksiyon sistemi de spor paketinin bir parçasıdır. Bunu daha da direkt olan kullanımdan ve daha fazla olan ataklıktan hissedebilirsiniz. CLC nizin ölçüye göre dikilmiş spor elbisesi, özellikle beş çift kol tasarımlı 18 inçlik hafif metal jantlardan görülebilir. Görsel olarak karartılmış projeksiyonlu farlar ile siyah kanatlara ve krom süs parçalarına sahip radyatör panjuru otomobilin dışavurumculuğunun altını çizer. Üç kollu, deri kaplı spor direksiyon simidi spor paketinin dinamizmini iç mekanda devam ettirir. Koyu renkli, polisajlı alüminyumdan yapılmış süs parçaları ve kırmızı renkli ibreleri olan finiş bayrağı tasarımlı kombi gösterge ile dinamizm vurgulanır. Bu, üstünlüklerinin sadece bir bölümüdür. Çok özel talepler için isteğe bağlı olarak ve sadece spor paketi için konyak kahverengi renkte deri donanım alınabilir. Atlas grisi renkte gözenek görünümlü hava emiş ızgarası. Deri spor direksiyon. Konyak kahverengi Exclusive deri donanım.

22 20 Donanım Standart donanım STANDART DONANIM ( Seçim ) 3 kol tasarımlı çok fonksiyonlu direksiyon Arka yolcular için EASY - ENTRY sistemi Boydan boya yükleme imkanı, 1 / 3 : 2 / 3 oranında tamamen katlanabilir arka koltuk sistemi DIRECT CONTROL 6 vitesli manuel şanzıman DIRECT CONTROL süspansiyon Dizel modeller için partikül filtre Elektrikli camlar, 2 li, konfor kumandası ve sıkışma emniyeti ile birlikte Elektronik immobilizer, kızılötesi uzaktan kumandalı kilitleme sistemi ELCODE dahil Elektronik Stabilite Programı ESP Fren asistanı BAS Güvenli direksiyon kolonuna sahip DIRECT CONTROL servo direksiyon Isı yalıtımlı cam Krom paketi: Tamponlarda ve darbe koruma çıtalarında krom elemanlar Otomatik klima THERMATIC, sıcaklık sürücü ve ön yolcu için ayarlanabilir, toz ve aktif karbon filtreleri, hava sirkülasyonu şalteri ve arka bölüm havalandırma çıkışları Ön ve arkada kemer gerdirici, önde kemer gücü sınırlayıcısı ile Ön yolcu koltuğu için koltuk doluluğu algılama sistemi Önde kol dayanağı, yüksekliği ayarlanabilir, eşya gözlü ve içecek tutuculu Önde yan yükseltileri güçlendirilmiş spor koltuklar Servis aralığı göstergesi ASSYST SPEEDTRONIC değişken hız sınırlayıcılı TEMPOMAT Sürücü ve ön yolcu için hava yastığı ve yan hava yastığı, sürücü, ön yolcu ve arka yolcular için cam hava yastığı Sürüş farı asistanı Krom elemanlı geniş radyatör panjuru. İki renkli arka lambalar ve üçüncü fren lambası. Entegre LED sinyal lambalı dış ayna.

23 Donanım Özel donanımlar 21 DONANIM PAKETLERİ ( seçim ) CLC 200 CDI CLC 220 CDI CLC 160 BlueEFFICIENCY CLC 180 KOMPRESSOR CLC 200 KOMPRESSOR CLC 250 CLC 350 Exclusive paketi ( THERMOTRONIC i de içermektedir ) O O O O O O O Konfor paketi ( yağmur sensörünü de içermektedir ) O O O O O O O Spor paketi ( DIRECT STEERING sistemini de içermektedir ) O O O O O O O ÖZEL DONANIMLAR ( seçim ) 7G - TRONIC otomatik şanzıman O O Arka yan camlar ve arka cam için koyulaştırılmış ısı yalıtımlı cam O O O O O O O COMAND APS, multimedya sistemi O O O O O O O Dinamik far seviye ayarı ve dönüş farı olan Bi - Xenon farlar O O O O O O O Harman Kardon Logic 7 Surround ses sistemi O O O O O O O Spor süspansiyon O O O O O O O O Özel donanım o Standart donanım - Temin edilemez Panoramik cam tavan. LED göstergeli PARKTRONIC. DVD navigasyonlu Radyo Audio 50 APS.

24 22 Donanım Hafif metal jantlar Hafif metal jantlarla CLC nize son derece kişisel bir hava verebilirsiniz. Otomobilin motoruna bağlı olarak, geniş bir sportif jant tasarım yelpazesi seçiminize sunulmuştur. Özel donanım : 5 kol tasarımlı 16 inç hafif metal jant ( CLC 250 da standart ). Özel donanım :10 kol tasarımlı 16 inç hafif metal jant. Özel donanım : 5 çift kol tasarımlı 17 inç hafif metal jant ( CLC 350 de standart ). Özel donanım : 5 çift kol tasarımlı 17 inç hafif metal jant. Özel donanım : 6 kol tasarımlı 17 inç hafif metal jant. Spor paketinde standart : 5 çift kol tasarımlı 18 inç hafif metal jant. Spor paketinde isteğe bağlı : Çok kol tasarımlı 18 inç hafif metal jant. Özel donanım : 5 kol tasarımlı 18 inç AMG hafif metal jant. Fabrika çıkışlı aksesuar jant : 18 inç incenio hafif metal jant Almuredin, titan gümüşü renginde boyanmış.

25 Renkler ve malzemeler Renkler 23 OPAK METALİK CLC nin boyası, Mercedes - Benz in akıllı tasarlanmış korozyona karşı koruma sisteminin parlak finalidir. Bu amaçla karoser uzun vadeli korozyona karşı koruma sağlayan, ayrıca bir çinko fosfat ve elektro daldırma boya ile kaplanır. Bunun dışında çevreye uyumluluk bakımından büyük ölçüde su bazlı boyalar kullanıyoruz. 040 Siyah 112 Kromit siyahı 544 Carneol kırmızı 590 Ateş opali 197 Obsidiyan siyahı 755 Tenorit grisi 650 Kalsit beyazı 230 Indigo mavisi 775 İridyum gümüşü 359 Tanzanit mavisi 792 Paladyum gümüşü

26 24 Renkler ve malzemeler Döşeme, deri ve süs parçaları KUMAŞ / SUNI DERI ARTICO SUNİ DERİ ARTICO1 DERİ SÜSLEMELER 721 Siyah / Siyah 171 Siyah2 241 Siyah Alüminyum polisajlı, açık renk 728 Alpaka grisi / Alpaka grisi 178 Alpaka grisi Konyak kahverengi 1 1 Polisajlı alüminyum, koyu 767 Siyah - Kırmızı / Siyah 248 Alpaka grisi Siyah ahşap akçaağaç 1 Sadece spor paketi için temin edilebilir. 2 Orta konsol, kapı kaplaması, arka yan parçalar ve döşeme siyah renkte, koltuklar alpaka gri / siyah rengindedir. 3 Orta konsol, kapı kaplaması, arka yan parçalar alpaka gri, döşeme siyah, koltuklar alpaka gri / siyah rengindedir.

27 Renkler ve malzemeler Kombinasyon olanakları 25 KUMAŞ / SUNİ DERİ ARTICO Siyah / Siyah Alpaka girisi / Alpaka girisi Siyah - Kırmızı / Siyah Siyah Alpaka grisi Siyah Konyak kahverengi Alpaka grisi SUNİ DERİ ARTICO DERİ OPAK RENKLER Siyah O O O O O O O O Ateş opali O O o O O O t O Kireç beyazı O O O O O O O O METALİK RENKLER Kromit siyahı O O O O O O t O Obsidiyan siyahı O O O O O O O O Indigo mavisi O o t O o O t o Tanzanit mavisi O O o O O O o O Carneol kırmızısı O O O O O O t O Tenorit grisi O O o O O O o O İridyum gümüşü O O O O O O O O Paladyum gümüşü O O t O O O o O O Tavsiye edilir o Mümkün t Standart donanım

28 26 Teknik Teknik veriler ve ölçüler CLC 200 CDI CLC 220 CDI CLC 160 BlueEFFICIENCY CLC 180 KOMPRESSOR Silindir sayısı / düzeni 4 / R 4 / R 4 / R 4 / R Toplam hacim ( cm 3 ) Nominal güç 1 ( kw [ HP ] d / d da ) 90 ( 122 )/ ( 150 )/ ( 129 )/ ( 143 )/ 5200 Nominal tork 1 ( Nm d / d da ) 270 / / / / Sıkıştırma oranı 18,0 18,0 9,3 9,3 Hızlanma ( km / h, sn. ) ( otomatik şanzıman ) 11,3 ( 11,1 ) 9,7 ( 9,4 ) 11,2 ( 11,5 ) 9,7 ( 9,9 ) Azami hız yaklaşık ( km / h ) ( otomatik şanzıman ) 206 ( 205 ) 224 ( 219 ) 210 ( 206 ) 220 ( 215 ) Lastik ebadı ön aks 205 / 55 R / 55 R / 55 R / 55 R 16 arka aks 205 / 55 R / 55 R / 55 R / 55 R 16 Yakıt Dizel Dizel Süper Süper Yakıt tüketimi 2 ( lt. / 100 km ) şehir içi ( otomatik şanzıman ) 7,5 7,9 ( 8,6 9,0 ) 7,6 8,1 ( 8,6 8,9 ) 9,7 10,2 ( 10,5 10,9 ) 10,8 11,3 ( 11,1 11,7 ) şehir dışı ( otomatik şanzıman ) 4,5 5,1 ( 5,2 6,4 ) 4,6 5,2 ( 5,0 5,6 ) 5,3 5,9 ( 5,8 6,2 ) 5,5 6,2 ( 5,9 6,4 ) ortalama ( otomatik şanzıman ) 5,6 6,1 ( 6,6 7,1 ) 5,7 6,3 ( 6,4 6,8 ) 6,9 7,5 ( 7,5 7,9 ) 7,5 8,1 ( 7,8 8,3 ) CO2 emisyonları 2 ( g / km ) toplam ( otomatik şanzıman ) ( ) ( ) ( ) ( ) Depo hacmi ( l ) ( bundan yak. rez. kısmı ) 62 / 8 62 / 8 62 / 8 62 / 8 Dönüş çapı ( m ) 10,77 10,77 10,77 10,76 Boş ağırlık 3 ( kg ) ( otomatik şanzıman ) 1505 ( 1525 ) 1530 ( 1550 ) 1470 ( 1490 ) 1475 ( 1495 ) İzin verilen toplam ağırlık ( kg ) ( otomatik şanzıman ) 1960 ( 1960 ) 1985 ( 1985 ) 1940 ( 1940 ) 1945 ( 1945 ) * * * 2715* * Tüm veriler milimetre cinsindendir. Verilen ölçüler ortalama değerlerdir. Temel donanıma sahip ve yüksüz durumdaki araçlar için geçerlidir. *68 kg lik 3 kişi ile birlikte.

29 Teknik Teknik değerler 2 7 CLC 200 KOMPRESSOR CLC 250 CLC 350 Silindir sayısı / düzeni 4 / R 6 / V 6 / V Toplam hacim ( cm 3 ) Nominal güç 1 ( kw [ HP ] d / d da ) 135 ( 184 )/ ( 204 )/ ( 272 )/ 6000 Nominal tork 1 ( Nm d / d da ) 250 / / / Sıkıştırma oranı 8,5 11,4 10,7 Hızlanma ( km / h, sn. ) ( otomatik şanzıman ) 8,6 ( 8,7 ) 8,4 ( 8,6 ) 6,3 ( 6,3 ) Azami hız yaklaşık ( km / h ) ( otomatik şanzıman ) 235 ( 231 ) 240 ( 234 ) ( ) Lastik ebadı ön aks arka aks 205 / 55 R / 55 R / 55 R / 55 R / 45 R / 45 R 17 Yakıt Süper Süper Süper Yakıt tüketimi 2 ( lt. / 100 km ) şehir içi ( otomatik şanzıman ) şehir dışı ( otomatik şanzıman ) ortalama ( otomatik şanzıman ) 10,8 11,4 ( 11,4 11,9 ) 5,7 6,4 ( 6,0 6,7 ) 7,6 8,2 ( 7,9 8,6 ) 13,6 13,9 ( 13,5 13,7 ) 6,8 7,2 ( 6,9 7,4 ) 9,4 9,7 ( 9,3 9,7 ) 14,0 14,3 ( 14,2 14,5 ) 7,1 7,4 ( 7,4 7,8 ) 9,7 10,0 ( 9,9 10,2 ) CO2 emisyonları 2 ( g / km ) toplam ( otomatik şanzıman ) ( ) ( ) ( ) Depo hacmi ( l ) ( bundan yak. rez. kısmı ) 62 / 8 62 / 8 62 / 8 Dönüş çapı ( m ) 10,77 10,77 10,77 Boş ağırlık 3 ( kg ) ( otomatik şanzıman ) 1480 ( 1500 ) 1525 ( 1545 ) 1550 ( 1570 ) İzin verilen toplam ağırlık ( kg ) ( otomatik şanzıman ) 1950 ( 1950 ) 1995 ( 1995 ) 2020 ( 2020 ) / 99 / AT metnindeki 80 / 1269 / EWG yönetmeliğine göre veriler. 2 Verilen değerler öngörülen ölçüm yöntemine ( 80 / 1268 / EWG yönetmeliğinin o an geçerli olan metnine göre ) göre belirlenmiştir. Veriler tek bir araç modeline dayanmamaktadır ve bir teklifin parçası değildir, aksine farklı araç modelleri arasında karşılaştırma yapmaya yöneliktir. 3 Değerler 92 / 21 / EG direktifindeki 95 / 48 / EG metnine ( şasi sürüşe hazır durumda, yakıt deposu % 90 dolu, sürücü dahil 68 kg ve bagaj 7 kg ) göre standart donanıma sahip araçlar için geçerlidir. Özel donanımlar ve aksesuarlar genel olarak bu değeri arttırır, bu nedenle taşıma kapasitesi buna uygun olarak azalır. 4 Elektronik ayarlanmış.

30

31 Servis ve hizmetler 29 CLC yi hissetmeye ne dersiniz? Mercedes - Benz hiçbir yerde yolda olduğu kadar ikna edici olamaz. Zira bu otomobillerin eşsiz mükemmelliğinin sağladığı üstün sürüşünün verdiği duyguyu ancak orada yaşarsınız. Yakıt tüketimi düşük verimli motorları ve keyfinizi arttıracak hassas tepki veren direksiyon hareketlerini yaşayın. Gerçek konforu neyin gösterdiğini hissedin. Bir Mercedes te sürüş esnasında yaşanan ayrıcalıklı ortam sözlerle ifade edilemez. Sadece bu nedenle sizi bir deneme sürüşüne davet etmek istiyoruz. Mercedes - Benz bayiiniz sizinle memnuniyetle bir tarih kararlaştırılacaktır. - benz.com.tr adresindeki bayi arama altında size en yakın yetkili bayimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizi görmekten memnuniyet duyacağız.

32 Bu broşürde da yer alan verilerle ilgili açıklamalar : Bu baskının redaksiyonunun bitiminden sonra ( ) üründe değişiklikler yapılmış olabilir. Teslimat süresi dahilinde, konstrüksiyon ve şekil değişiklikleri, renk tonunda sapmalar ve teslimat kapsamında üretici tarafından değişiklik yapma hakkı, değişiklikler ve sapmalar, satıcının menfaatleri gözetilerek, satın alan için kabul edilebilir sınırlar dahilinde kalması şartıyla saklıdır. Satıcı veya üretici, siparişi veya sipariş edilen satın alma konusunu işaret veya numaralarla tanımlıyorsa, sadece bu husustan hiçbir hak talebi türetilemez. Resim ve çizimler, standart teslimat kapsamında bulunmayan özel donanım ve aksesuarlar da içerebilir. Renk sapmaları, baskı tekniğiyle ilgilidir. Bu katalog her ülkede sunulmayan tip ve hizmetler içerebilir. Bu basılı belge, bazı ülkelerde sunulmayan tipler ve hizmetler içerebilir. Yasal, hukuki ve vergi ile ilgili ifadeler ve etkiler sadece Almanya Federal Cumhuriyeti için ve bu broşürün redaksiyon işlemlerinin bitiş tarihi itibariyle geçerlidir. Bu nedenle bağlayıcı olan son durumu lütfen Mercedes - Benz bayiinize danışınız. - benz.com.tr. Bilgi Hattı: Daimler AG, Stuttgart BC / MR / 0110 Printed in Germany

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde

Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde İlan no: 234461 Mercedes E Serisi E 220 CDI Avantgarde Sahibinden COMMAND - NAVİGASYON - GERİ GÖRÜŞ - 56.000 Km 207.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Balgat,

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Donanımlar 22 Standart donanım 22 Özel donanımlar 23 Hafif metal jantlar 24

Donanımlar 22 Standart donanım 22 Özel donanımlar 23 Hafif metal jantlar 24 M - Serisi. İçindekiler. M - Serisi. 1 Tasarım 2 Çeviklik 8 BlueEFFICIENCY 8 Dizel motorlar 10 Benzinli motorlar 12 Off - road yetenekleri 14 Konfor 16 İç mekan 16 Güvenlik 18 AMG 20 ML 63 AMG 20 Donanımlar

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz.

Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. Vito Minibüs Vito Minibüs. Yeni kartvizitiniz. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Vito Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak, yolcularınıza ilk andan itibaren hoş

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde İlan no: 386944 Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde Sahibinden Mercedes - Benz C C 180 2014 model 46000 km de. İSTOÇ OTO 144.500 TL İlan tarihi: 1 Şubat 2017 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır.

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. GLA-Serisi. Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. Yeni GLA, daha ilk bakışta sonsuz imkanlar sunar. Hangisiyle başlamalı? En iyisi, kaslı olduğu kadar aerodinamik olan tasarımın ileriye atılma arzusu ile başlamalı.

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

Tüm hatlarıyla tam bir coupé.

Tüm hatlarıyla tam bir coupé. C-Serisi Coupé Tüm hatlarıyla tam bir coupé. Ok biçiminde uzanan ön kısmıyla alçak bir silüet oluşturuyor. Dik ve ortasında yıldız olan 2 lameli radyatör panjuru, kaslı hatlar, kısa çıkıntılar, güçlü bir

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Yeni Vito 9+1 Minibüs

Yeni Vito 9+1 Minibüs Yeni Vito 9+1 Minibüs 1 2 Yeni Vito 9+1 Minibüs Turizm sektörünün vazgeçilmezi. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Yeni Vito 9+1 Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak,

Detaylı

C-Klasse GLC Sport Utility Vehicle

C-Klasse GLC Sport Utility Vehicle C-Klasse GLC Sport Utility Vehicle T-Modell Daha yükseklerde. Daha ileride. Yeni GLC ile her yolculuğu, tamamen yeni bir seviyede karşılayın. Her zamankinden daha da gelişmiş ve daha atletik, ancak neredeyse

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Hyundai i CVVT Style

Hyundai i CVVT Style Hyundai i20 1.4 CVVT Style Sahibinden 23500 km 2017 i20 mpı otomatik İlan no: 409786 66.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2017 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2017 Km Kasa tipi Vites tipi

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Mercedes C Serisi C 180 Sportcoupe Aut.

Mercedes C Serisi C 180 Sportcoupe Aut. İlan no: 245718 Mercedes C Serisi C 180 Sportcoupe Aut. Sahibinden HATASIZ 2012 C 180 COUPE 156 PS 7G- TRONİC AMG PLUS CGI 115.000 TL İlan tarihi: 15 Eylül 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio İlan no: 209687 BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio Sahibinden Kiralık BMW 6.40 - SİYAH - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL BEYAZ - UYGUN FİYAT GARANTİSİ İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları İlan

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Opel Insignia 2.0 CDTi 160 HP Cosmo

Opel Insignia 2.0 CDTi 160 HP Cosmo Opel Insignia 2.0 CDTi 160 HP Cosmo İlan no: 250340 İlan detayları Sahibinden 61.300 TL 14 Kas 2015 61.300 TL 12 Kas 2015 58.000 TL 12 Kas 2015 61.300 TL SAHİBİNDEN YETKİLİ SERVİS BAKIMLI. DİZEL COSMO

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 İlan no: 250814 Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Uzun 2008 105.000 TL İlan tarihi: 1 Şubat 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Sahibinden GERÇEK TİTANYUM X. İlan no: 246903 İlan detayları 43.499 TL 03 Oca 2016 43.499 TL 09 Eki 2015 43.000 TL 04 Eki 2015 43.750 TL HATASIZ.BOYASIZ.DEĞİŞ

Detaylı

Chrysler Sebring 2.7 LX Aut.

Chrysler Sebring 2.7 LX Aut. İlan no: 193031 Chrysler Sebring 2.7 LX Aut. Sahibinden SAHİBİNDEN EMSALSİZ HATASIZ KAZASIZ BOYASIZ 2006 LİMİTED 2.7 33.750 TL İlan tarihi: 5 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

Honda Civic 1.6 Dream Otomatik

Honda Civic 1.6 Dream Otomatik Honda Civic 1.6 Dream Otomatik Sahibinden SIFIR KOKUSU ÜZERİNDE DAHA TEMİZİ YOK İlan no: 303386 57.500 TL İlan tarihi: 18 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2012 Km Kasa tipi

Detaylı

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Kocaeli, Darıca, Darıca, Osmangazi Mah. Model yılı Ocak 2010 66.500 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Kocaeli, Darıca, Darıca, Osmangazi Mah. Model yılı Ocak 2010 66.500 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf İlan no: 246525 Hyundai i20 1.2 Team Sahibinden ÖĞRETMEN SAHİBİNDEN LPG li HYUNDAI i20 KM'si DÜŞÜK KAZASIZ 30.500 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2015 İlan detayları İlan detayları İl Kocaeli, Darıca, Darıca,

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut.

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. İlan no: 239810 Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. Sahibinden 370.000 EUR YALVAÇ GRUP FARKIYLA MERCEDES S500 COUPE 4MATIC AMG İlan tarihi: 3 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik İlan no: 329563 Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik Sahibinden AMG PAKET HATASIZ FULL ML 320 135.000 TL İlan tarihi: 14 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Başakşehir, İkitelli,

Detaylı

Honda Accord 2.4 Executive

Honda Accord 2.4 Executive Honda Accord 2.4 Executive Sahibinden 2004 Honda Accord 2.4 Executive İlan no: 290048 35.999 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Yıldız Model yılı Ocak 2004

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Volvo XC D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition

Volvo XC D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition Volvo XC 90 2.4 D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition İlan no: 241793 İlan detayları Sahibinden 72.500 TL 07 Oca 2016 72.500 TL 06 Oca 2016 74.800 TL 18 Ara 2015 79.400 TL 12 Ağu 2015 82.500 TL Teknolojinin

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 Elegance

Skoda Octavia 1.6 Elegance İlan no: 271549 Skoda Octavia 1.6 Elegance Sahibinden 2014 MODEL 48.000 KM ELEGANCE DONANIM, OPSİYONLAR, DSG 92.000 TL İlan tarihi: 2 Mart 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2014 Km

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Volvo S D Drive

Volvo S D Drive Volvo S40 1.6 D Drive Sahibinden Acil Ev İhtiyaçından satılık Sahibinden S40 İlan no: 320376 41.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas.

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. C-Serisi. Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. Dirence karşı zarif manevralar yapan bir aerodinamizme sahip, gelişime adını veren üstün hafiflik. İstek üzerine, akıllı ve düzgün dozajlanmış bir

Detaylı

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination İlan no: 199462 Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination Sahibinden DİVERSO AUTO'DAN YENİ KASA C 180 FASCİNATİON 2014 ''0''KM DE 149.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2014

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

Volvo XC T6 Aut.

Volvo XC T6 Aut. Volvo XC 90 2.9 T6 Aut. Sahibinden Volvo XC 90 2.9 T6 Aut. (2003) İlan no: 206417 52.500 TL İlan tarihi: 15 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beykoz, Anadoluhisarı Model yılı Ocak 2003

Detaylı

Kia Sportage 1.6 CVVT 135 HP Düz Vites

Kia Sportage 1.6 CVVT 135 HP Düz Vites İlan no: 244028 Kia Sportage 1.6 CVVT 135 HP Düz Vites Sahibinden Acil!!! Sahibinden, Hatasız, Kazasız, Boyasız, Değişensiz 65.550 TL İlan tarihi: 24 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

MINI Cooper Cabrio 1.6 115 HP

MINI Cooper Cabrio 1.6 115 HP İlan no: 209686 MINI Cooper Cabrio 1.6 115 HP Sahibinden Kiralık Cooper - BEYAZ - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL MAVİ - KIRMIZI - UYGUN FİYAT GARANT İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 309885 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2015 model 19000 km de. İSTOÇ 77.500 TL İlan tarihi: 8 Ekim 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı