True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi. Sıkça Sorulan Sorular

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi. Sıkça Sorulan Sorular"

Transkript

1 True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi Sıkça Sorulan Sorular S: Her bir ürünün özellikleri nelerdir? C: Her bir ürünün cilde belirli faydaları vardır: Velvet Temizleme Sütü Bir cilt temizleyicinin amacı nedir? Cildi kir ve makyaj artıklarından temizlemek ph a (ort. 5.5) uyumlu, bakterilerden koruma, vs. Epidermisin nem içeriğini koruyarak kurumamasını sağlamak Velvet Temizleme Sütü bu özellikleri nasıl yerine getirir? Bir sütsü madde olarak, doğal dengesini koruyacak şekilde nazikçe cildi temizler. Kondrus, su rezervlerini koruyan ve nemlendiren polisakkaritler içerir. Laminarya da nemlendirmeye yardımcıdır. Aynı zamanda mikro-dolaşımı aktive eder. Böylece baz hücreler sağlıklı kalır. Ulva da su reservlerini korumaya ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur. Birlikte ph ı korurlar. Cilt temiz ve parlak olur, nemi korunur. Velvet Temizleme Sütü, cildin doğal dengesini korurken kirleri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizler. Yani bu, cildin asitliğine karşılık gelen ph değerine uyumlu olduğu anlamına gelir. Ama aynı zamanda cildimizin doğal olarak içerdiği yağ ve su dengesini de koruduğu anlamına gelir. Yani ne cildi tamamen kurutur ne de fazla yağlandırır. Yosun özleri laminarya, kondrus ve ulvanın sağladığı eser elementler ve mineraller, cildin parlaklığını artırırken nemini korur. Cilde mükemmel temizlik ve parlaklık sağlar.

2 Fresh Tonik Losyon Bir tonik losyonun amacı nedir? Temizliği mükemmel hale getirmek Cilt için tonik görevi görmek bazal hücrelerin sağlığını korumak Fresh Tonik Losyon bu özellikleri nasıl yerine getirir? Deniz teresi cildin yenilenmesini hızlandırarak parlaklığını ve sağlığını artırır. Laminarya hücresel giriş çıkışları hızlandırır, böylece hücreler iyi beslenir ve atıklar etkin bir biçimde uzaklaştırılır -> sağlık ve parlaklık Aloe vera esnekliği korumaya yardımcı olur. Cilt tamamen temiz, sağlıklı ve parlak olur. Fresh Tonik Losyon makyaj temizliğini tamamlar. Sodyumu az, püskürtmeli kurutma yöntemi uygulanmış deniz suyu ile birlikte laminarya özü, hücresel giriş çıkışları ve kanın mikro-dolaşımını aktive eder. Hücresel değişimin anlamı, hücrelerimizin içi ile dış çevre arasındaki değişimdir. Hücre dış-hücresel çevreden beslenir ve atıklarını dış-hücresel çevreye bırakır. İyi beslenmiş ve atıklarından arınmış bir hücre, daha sağlıklı ve daha parlak olur. Mikro-dolaşım, organ dokularının içindeki en küçük kan damarlarına taze kanın taşınmasıdır. Bunun aksi, organlardan içeri ve dışarı kanın taşınması olan makro-dolaşımdır. Bu kan damarlarına ek olarak, mikro-dolaşıma lenf kılcal damarları ve toplayıcı sistem de dahildir. Laminarya özü mikro-dolaşımı aktive ederek, cildin yaşamsal fonksiyonlarını hızlandırır, oksijenasyonunu tetikler, atıklarından kurtulmasına yardımcı olur... Aloe vera, kondrus ve ulva, epidermisin üst tabakalarını yatıştırır ve nemlendirir. Cilt sağlığa, rahatlamaya ve parlaklığa kavuşur. Anti-Ageing Serum Bir Anti-Ageing serumun amacı nedir? Yaşlandıkça azalan, sıkılık ve elastikiyetten sorumlu olan kolajen ve elastin üretimini tetiklemek Çevresel faktörler nedeniyle kaybedilen nemi geri kazandırmak Sigara, güneş ve alkolün neden olduğu serbest radikallerle savaşacak antioksidanlar sağlamak Anti-Ageing Serum bu özellikleri nasıl yerine getirir? Ulva, elastin liflerinin sentezini harekete geçirir. Hiyalüronik asit kolajen sentezini harekete geçirir. Hiyalüronik asit suyu çeker ve cildi dolgunlaştırır. Deniz teresi antioksidan zenginidir. Cilt daha sıkı, pürüzsüz ve parlak görünür.

3 Anti-Ageing Serum pek çok yaşlanma karşıtı bileşenin konsantrasyonundan oluşur ve cildi güçlendirir. Ulva algleri, cildin yeni ve sağlıklı hücreler yaratmasına yardımcı olan hücresel metabolizmayı harekete geçirir. Ayrıca elastin liflerinin sentezini harekete geçirir. Elastin lifleri, cilde elastikiyet ve sıkılık kazandıran liflerden biridir. Bu lifler yaşla birlikte hasar görür. Yepyeni elastin liflerinin üretimi tetiklenince, cildin sıkılığını ve elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı oluruz. Hiyalüronik asit cildi dolgunlaştırır ve daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt için kolajen sentezini harekete geçirir. Higroskopik (nem emen) özelliğe sahiptir; dolayısıyla dokuların içinde suyu hapseden bir sünger gibi davranır. İyi nemlenen cilt ise dolgunlaşır. Youthful Yüz Kremi Bir Anti-Ageing kremin amacı nedir? Yaşlanma işaretlerini geciktirmek Maksimum hidrasyon sağlamak Bazal hücrelerin sağlığını korumak Destek dokuların sağlamlığını korumak Youthful Yüz Kremi bu özellikleri nasıl yerine getirir? Deniz teresi hücre yenilenmesini tetikler Aloe vera ve Kondrus nem sağlar Olus yağı ve hurma çekirdeği özü cildi besler Birlikte çalışarak destek dokuları güçlendirirler. Cilt parlak ve taze bir görünüme kavuşur Youthful Yüz Kremi yaşlanmanın ilk işaretlerini geciktirir ve daha sıkı bir cilt için destek dokuların elastikiyetini artırır. Bitki yağlarının ve deniz rezenesi özünün bileşimi üst deriyi besler, korur ve canlandırır. Aloe vera jeli, Rhodophycea yosunlarından gelen polisakkaritlerle birlikte nem sağlar. Cilt parlak ve taze bir görünüme kavuşur. Nourishing Yüz Kremi Besleyici bir yüz kreminin amacı nedir? Derinlemesine beslenme sağlamak Epidermisin üst tabakalarına nem sağlamak Cildin bariyer fonksiyonunu yenilemek Nourishing Yüz Kremi bu özellikleri nasıl yerine getirir? Shea yağı ve ayçiçeği tohumu yağı cildi derinlemesine besler, aynı zamanda bariyer fonksiyonunu yeniler. Hiyalüronik asit güçlü bir nem rezervi yaratır. Cilt yumuşak, dolgun ve pürüzsüz görünür.

4 Nourishing Yüz Kremi içerdiği shea yağı, ayçiçeği tohumu yağı ve eser elementler ile cildin bariyer fonksiyonunu yeniler, beslenme (yağ olarak) sağlar ve epidermisin üst tabakalarına nem sağlar. Cildin yüzeyi, dış etkenlere karşı bir kalkan görevi gören yağlar ve su materyallerinin karışımından oluşur. Bu yağ ve su karışımının dengesi bozulduğunda, bariyer görevini yitirir. İşte bu fonksiyonu korumak bu nedenle önemlidir. Hiyalüronik asit güçlü bir nem rezervi yaratır. Cilt yumuşak ve pürüzsüz olur. Stimulating Duş Jeli Bir duş jelinin amacı nedir? Cildi makyaj ve kirlerden nazikçe arındırmak ph a uyumlu (ort. 5.5) bakterilerden, vs. koruma hücre yenilenmesini tetiklemek Stimulating Duş Jeli bu özellikleri nasıl yerine getirir? Deniz teresi, hücresel giriş çıkışları harekete geçirir. Laminarya, fucus ve deniz suyu, hücre yenilenmesine yardımcı olan mikro-dolaşımı ve hücresel giriş çıkışları harekete geçirir ve aynı zamanda hücreler iyi beslendiği ve atıklarından etkin biçimde kurtulduğu için cildin parlak görünmesini sağlar. Cilt temiz ve sağlıklı olur. Stimulating Duş Jeli cildi mükemmel temizlerken, hidro-lipidik tabakayı canlandırır ve korur. Deniz rezenesi hücresel giriş çıkışları hızlandırırken, kahverengi yosun ve deniz suyu cildin güçlenmesine ve minerallerini geri kazanmasına katkıda bulunur. Nemlendirici Vücut Losyonu Bir vücut losyonunun amacı nedir? Derinlemesine beslenme sağlamak Dokuların sağlığını korumak Epidermisin üst tabakalarına nem sağlamak Nemlendirici Vücut Losyonu bu özellikleri nasıl yerine getirir? Shea yağı ve hurma çekirdeği yağı derinlemesine nem ve beslenme sağlar. Ulva hücresel metabolizmayı yükseltir ve böylece sıhhat sağlar. Laminarya nem sağlar. Nemlendirici Vücut Losyonu içerdiği shea yağı, hurma çekirdeği yağı ve yosun özleri ile epidermisin üst tabakasını nemlendirir ve cildi beslerken, Ulva yosunları dokuları güçlendirir. Nemlendiricinizi sürer sürmez giyinebilmenize olanak sağlayan yağsız dokusu, cildiniz üzerinde görünmez koruyucu bir tabaka bırakır.

5 S: Geçirgenliği az olduğuna göre, yosunların besleyici özleri cilt tarafından nasıl emilir? C: Daha yoğun tarafın, daha az yoğun tarafa doğru penetrasyon anlamına gelen ozmos mekanizması yoluyla emilirler. Yani, yosunlarda yüksek konsantrasyonda bulunan besleyiciler, doğal olarak cilt tarafından emilecektir. S: Cilt tam olarak nasıl nemlenir? A: Aslında kozmetikler gerçekten cildi nem lendiremezler. Birkaç mekanizma sayesinde gerçekleşen doğal ve sürekli su kaybını sınırlandırabilirler. Suyun buharlaşmasını sınırlayan bir tabaka yaratabiliriz. Yosunlarda bulunan polisakkaritler, denizde su düzeyinin düşük olduğu zamanlarda yosunların kuru ortamda hayatta kalabilmesini sağlayan bu çok faydalı özelliğe sahiptir. Bir diğer mekanizma, cildimizde var olan Doğal Nem Faktörleri ni güçlendirmektir. Bu DNF ler amino asitler ve eser elementler bakımından zengindir. Bunlara eser elementler sağlamak, onları güçlendirecek ve cildin nemini daha iyi korumasını sağlayacaktır. S: Nem rezervleri cildin neresindedir? C: Her yerinde. Ama en çok su bulunan yer cildin dermis katmanıdır. S: Velvet Temizleme Sütü nün üzerinde bir yüz resminin içinde 1 ve Fresh Tonik Losyon da da 2 yazıyor. Bunlar ne anlama geliyor? C: İkisi de aynı kutuya sahip olduğundan rakamlar kullanım sırasını karıştırmamanıza yarar. 1 : Önce temizleyin. 2 : Tonik losyon ile temizlği tamamlayın. S: Ürünleri nasıl kullanmalıyım? C: Kullanım talimatları şöyledir: Velvet Temizleme Sütü nü sabah ve akşam hafif dairesel hareketlerle yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Ilık su ile durulayın ve True Elements Fresh Tonik Losyon ile temizliği tamamlayın. Fresh Tonik Losyon u ise, sabah ve akşam, bir parça pamuk üzerine dökerek yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Anti-Ageing Serum u her sabah ve akşam, tonik losyondan sonra uygulayın. Birkaç damla serumu yüzünüze ve boynunuza hafif dairesel hareketlerle yayın. Daha sonra True Elements yüz kremi kullanın. Youthful Yüz Kremi ni veya Nourishing Yüz Kremi ni, True Elements Anti-Ageing Serum dan sonra her sabah ve akşam, hafif dairesel hareketlerle yüzünüze ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Stimulating Duş Jeli ni banyoda ya da duşta vücudunuza uygulayabilirsiniz. Uygulamadan sonra ılık su ile iyice durulanın.

6 Nemlendirici Vücut Losyonu nu, duştan sonra tüm vücuda uygulayabilirsiniz. S: True Elements Marine in organik olduğunu söylüyorsunuz, ancak ürünlerin içeriğinin sadece % 20 si organik tarımdan elde ediliyor. Bunun sebebi nedir? C: Organik sertifika için yasal gereklilik, içeriğin en az % 10 unun organik tarımdan ve %95 inin doğal kaynaklardan gelmesidir. True Elements Marine serisi, % 20 oranında organik içeriği ile bu gerekliliğin çok üstündedir ve gelecekte Avrupa standardı olacak COSMOS u karşılamaktadır. Mevcut ürünlerin organik-doğal içerik yüzdeleri şu şekildedir: Velvet Temizleme Sütü: İçeriğin % sı doğal kaynaklardan. İçeriğin % i organik tarımdan. Fresh Tonik Losyon: İçeriğin % ü doğal kaynaklardan. İçeriğin % si organik tarımdan. Anti-Ageing Serum: İçeriğin % si doğal kaynaklardan. İçeriğin % ü organik tarımdan. Youthful Yüz Kremi: İçeriğin % sı doğal kaynaklardan. İçeriğin % i organik tarımdan. Nourishing Yüz Kremi: İçeriğin % ü doğal kaynaklardan. İçeriğin % u organik tarımdan. Stimulating Duş Jeli: İçeriğin % i doğal kaynaklardan. İçeriğin % u organik tarımdan. Nemlendirici Vücut Losyonu: İçeriğin % u doğal kaynaklardan. İçeriğin % u organik tarımdan.

7 S: Kondrus krispus un faydaları nelerdir? C: Kondrus krispus, deniz suyu çekildiğinde ortaya çıkan kayalara yapışık yaşayan mor-kahve tonlarında kırmızı algdir. 10 cm e kadar uzar ve deniz suyu yükseldiğinde Mayıs tan Ekim e kadar toplanabilir. Bunun True Elements formülüne eklenmesinin nedeni, cildin su kaynaklarını korumak, cildi yatıştırmak, beslemek ve yenilemektir. S: Deniz teresinin (Crithmum maritimum) kullanım amacı nedir? C: Deniz teresi, mavi-yeşil saplı, yapraklı ve sarı-yeşil çiçekli uzun yaşayan bir bitkidir. Kozmetikte çok çeşitli kullanım özellikleri vardır. Amino asit ve fenolik bileşen zengini olması nedeniyle, antioksidan korumasını destekler ve cilt yenilenmesini uyararak yaşlanma karşıtı sonuçlar yaratır. Aynı zamanda cildin parlak ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunur. S: Ulva lactuca nın kullanım amacı nedir? C: Ulva lactuca, ılıman ve soğuk denizlerde yetişen ve baharda toplanan bir yeşil yosundur. Kozmetikte, canlılık sağlar, parlaklık verir ve elastin liflerini harekete geçirir. Yaşlanma karşıtıdır. S: Laminarya digitata nedir? C: Sadece bahar gelgitlerinde ortaya çıkma özelliğine sahip bir kahverengi yosundur. Toplanma zamanı Mayıs-Ekim arasıdır. Scoubidou adında hidrolik kola sahip teknelerle toplanır. Mineral zengini (potasyum, sodyum ve kalsiyum) ve eser element zengini (magnezyum, demir, bakır, çinko, manganez) yapısı ile cilt metabolizması için idealdir. Hücresel giriş çıkışları hızlandırıp mikrodolaşımı uyararak cilde nem, parlaklık ve tazelik sağlar. S: Fucus vesiculosus ne işe yarar? C: Fucus vesiculosus, kıyılarda kayaların üzerinde yaşayan kahverengi yosunlardır. Britanya kıyılarında bolca yetişir ve denizin aktif maddelerini konsantre olarak bulundurur. Bu yosunun yapraklarının, onu yüzeye yakın tutan kesecikleri vardır. Tüm yıl toplanabilir. Elle toplanır ve yeniden uzamasına imkan tanımak için sapı alttan 20 cm yukarıdan kesilir. Magnezyum, protein, fukoidan, retinol ve bunların türevlerini (A vitamini) içerir. Duş Jeli nde bulunmasının amacı, mikrodolaşımı uyarmaktır.

8 S: Yosunlar nereden toplanır ve sürdürülebilirlikleri var mıdır? C: Yosunlar, Fransa nın kuzey batı bölgesi Britanya nın açıklarından toplanır. En zengin deniz hayatına sahip bölgelerden biri olarak kabul edilir ve böylelikle 1988 de UNESCO nun biyosfer rezervlerine dahil edilmiş ve Ekim 2007 de Fransa nın ilk deniz parkı olmuştur. 300 e yakın tür ile Avrupa nın en zengin yosun türlerini barındıran bölgesidir. Deniz yosunu elde etme yöntemlerimiz, sürdürülebilirlik ilkesine bağlı olarak, yani deniz yosununun olduğu yerde yeniden yetişeceğinden emin olunarak toplanır. Tür seçiminde son derece titiz ve dikkatli davranılmaktadır. Toplama periyotları mevsime ve hava koşullarına bağlı olarak optimize edilir. S: True Elements ta kullanılan yosunlar nasıl işlenir? C: Çok hassas teknik işlemler uygulanarak yosunlardan özleri alınır. Yosunlar toplanır toplanmaz yapay olarak kurutulur, daha sonra yıkanıp Avrupa nın en büyük düşük ısılı kurutucuna konur. Tüm işlem, toplanmadan itibaren 24 saat içinde bitirilir, böylece tüm değerli öz korunmuş olur. S: True Elements ürünlerinin en az % 90 ının doğal kaynaklardan elde edildiğini söylüyorsunuz ama içeriklerden bazıları kulağa çok kimyasal geliyor. Neden? C: İçeriklerden yalnızca beşi sentetiktir benzil alkol, sodyum benzoat, dehidroasetik asit ve potasyum sorbat (bunların tamamı koruyucudur) ve amonyum laurik sülfat (bu da yüzey aktif maddedir.) Tüm diğer içerikler doğal kaynaklardan elde edilir. Aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz: Crithmum maritimum (deniz teresi) özü Kaprilik/Kaprik trigliserit Helianthus annuus (Ayçiçeği) tohumu yağı Gliserin Gliseril stearat Aloe barbadensis jeli (yaprak suyu) Sodyum stearil glutamat Chondrus crispus (Karajenan) özü Laminaria digitata özü Ulva lactuca özü Kokogliserit Ksantan sakızı Crithmum maritimum yosunu Helianthus annuus (Ayçiçeği) tohumu Hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, hindistancevizi yağı ve kolza tohumu yağı Aloe barbadensis Hurma yağı, hurma çekirdeği yağı, kanola yağı, kolza tohumu yağı, soya yağı Chondrus crispus yosunu Laminaria digitata yosunu Ulva lactuca yosunu Hindistan cevizi ve hurma çekirdeği yağı Ksantan kampestris bakterisinin biyofermantasyonundan elde edilir

9 Palmitat setil Setearil alkol Laktik asit Tokoferol Sitrik asit Sodyum fitat Linalool Limonene Sodyum PCA Maris aqua Sodyum karajenan Sodyum hyalüronat Octyldodecanol Dikaprilil karbonat Olus yağı Shea yağı Laurik Laurat Mikrokristalin selüloz Hidrojenize hurma gliseriti Selüloz sakızı Amonyum laurik sülfat Cocamidopropyl betaine Decyl glucoside Glyceryl oleate Maris sal Fucus vesiculosus Sitral Decyl oleate Coco glucoside Şeker fermantasyonu Yağ tohumu (birincil kaynak soya olmak üzere) Tatlı patates, mısır, tapyoka Pirinç kepeği Uçucu yağ Uçucu yağ Kırmızı pancar Deniz suyu Alg Buğday, şeker pancarı Kolza tohumu yağı Shea yağı Hindistancevizi ve hurma/hurma çekirdeği yağı Odun hamuru Hurma Odun hamuru Amonyum laurik sülfat ve glükoz Hindistancevizi ve hurma/hurma çekirdeği yağı, ayçiçek yağı, glükoz Deniz tuzu Fucus vesiculosus yosunu Uçucu yağ Hindistancevizi ve hurma/hurma çekirdeği yağı S: Bu içeriklerin görevi nedir? C: Lütfen aşağıdaki tabloya bakın. Ancak her bir ürünün spesifik özelliklerini oluşturan, bu maddelerin her birinin yüzde formülasyonu ve birbileri ile etkileşimidir. Crithmum maritimum özü Kaprilik/Kaprik trigliserit Helianthus annuus (Ayçiçeği) tohumu yağı Gliserin Anti-oksidan, yaşlanma karşıtı. Yumuşatıcı Nemlendirici ve pürüzsüzlüğü artırıcı. Hızla su emer. Epidermisi dolgunlaştırır.

10 Gliseril stearat Aloe barbadensis jeli (yaprak suyu) Sodyum stearil glutamat Chondrus crispus (Karajenan) özü Laminaria digitata özü Ulva lactuca özü Kokogliserit Xanthan gum Cetyl palmitate Setearil alkol Laktik asit Tokoferol Sitrik asit Sodyum fitat Linalool Limonene Sodyum PCA Maris aqua Sodyum karajenan Sodyum hyalüronat Octyldodecanol Dicaprylyl carbonate Olus yağı Shea yağı Laurik Laurat Mikrokristalin selüloz Hidrojenize hurma gliseriti Selüloz sakızı Guar sakızı Amonyum laurik sülfat Cocamidopropyl betaine Decyl glucoside Glyceryl oleate Maris sal Fucus vesiculosus Vizkozite artıcı ajan, yuuşatmaya yardımcı. Tabaka oluşturarak su kaybını yavaşlatır. Sakinleştirici, nemlendirici,esneklik kazandırır. Sütsüleştirici madde Nem ve yumuşaklık sağlar Parlaklık verir yaşlanma karşıtı. Vizkozite artıcı ajan, yuuşatmaya yardımcı. Tabaka oluşturarak su kaybını yavaşlatır. Emülsiyon dengeleyici, kayganlaştırıcı Viscosity increasing agent, co-emulsifier. Slows loss of water by film forming Vizkozite artıcı ajan, yuuşatmaya yardımcı. Tabaka oluşturarak su kaybını yavaşlatır. ph dengeleyici Anti-oksidan ph dengeleyici Koruyucu Kokunun bir bölümü Kokunun bir bölümü Nemlendirici cilt düzeltici- su tutar, epidermisi dolgunlaştırır Remineralize eder, cildi dengeler Tabaka oluşturur, nemlendirir Sodyum hyalüronat, düşük molekül ağırlığına sahip hyalüronik asittir. Bu özel molekül ağırlığı, hidrasyonu düzenlemek ve cilt sıkılığını artırmak için cilde girmesini ve direkt epidermise ve hatta dermise etki etmesini sağlar. Yumuşatıcı mum (wax) Emülsiyon dengeleyici Emülsiyon dengeleyici Emülsiyon dengeleyici Yüzey aktif madde, cildi kirlerden arındırır Yüzey aktif madde, cildi kirlerden arındırır Yüzey aktif madde, cildi kirlerden arındırır Cildin nem düzeyini korur Viskozite düzenleyici ajan Mikro-dolaşımı uyarır

11 Citral Decyl oleate Coco glucoside Kokunun bir bölümü Yüzey aktif madde, cildi kirlerden arındırır S: Benzil alkolün görevi nedir ve güvenli midir? C: Benzil alkol bir koku bileşenidir ve ürünleri mikrobiyolojik saldırılardan korur. ECOCERT standartlarına tamamen uygundur. True Elements Marine serisinde kullanılan tüm içerikler güvenlidir çünkü tümü yoğun Güvenlik Değerlendirmeleri nden geçmiştir. S: True Elements Marine paraben içerir mi? C: Hayır. Benzil alkol, sodyum benzoat, dehidroasetik asit, sodyum fitat ve potasyum sorbat gibi diğer koruyucular kullanılmıştır. S: Polysakkaritler ne işe yarar? C: Polysakkaritler çoğu yosunun doğasında bulunur. İki rolü vardır. Birincisi, cilt üzerinde bir çeşit ağ oluşturarak nem kaybını önlemek. İkincisi, ürünlerdeki aktif bileşenleri derece derece serbest bırakmak. S: Ürünlerin çoğunda koku kullanılmış. Buna alerjisi olanlar muhtemelen kullanamayacaktır. Kokunun yüzdesi nedir? C: Cilt bakım serimizde sentetik koku yoktur. Kullanılan koku lar, linalool, limonene ve sitraldir. Hepsi de doğaldır ve True Elements e aromatik cazibe kazandırmak için eser miktarda kullanılmıştır. ( %) S: Setearil alkol ne görev görür ve cildi kurutur mu? C: Setearil alkol, ürüne kıvam katan bir yağ asitidir. Etanolden (etil alkol) tamamen farklıdır. Cildi kurutmaz. S: Mikrodolaşım nedir? C: Mikrodolaşım, temiz kanın dokularının içindeki en küçük kan damarlarına kadar taşınmasıdır. Burada önemli olan, oksijenin ve diğer besinlerin taşınması ve CO 2 ve diğer metabolik atıkların atılmasıdır.

Kenevir Yağı İçeren SPAKARE

Kenevir Yağı İçeren SPAKARE Kenevir Yağı İçeren SPAKARE Kenevir Yağı İçeren SPAKARE Kenevir, benzersiz, olağanüstü bir bitkidir. Geleneksel olarak kenevir, yelkenli gemi halatlarının imalatında kullanılır. Yakın geçmişte moda tasarımcıları,

Detaylı

Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Kozmetik

Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Kozmetik İMDİ YENİLENME ZAMANI! IT'S TIME TO SLOW DOWN! EXCLUSIVE Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Kozmetik ŞİMDİ YENİLENME ZAMANI! Ultra Enerji Kremi Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Cildi yenilemek için olağanüstü

Detaylı

SPAKARE Kenevir yağı ile

SPAKARE Kenevir yağı ile Kenevir yağı ile Kenevir oldukça çok yönlü bir bitkidir. Geleneksel olarak, kenevir yelkenli gemilerde halatlar yapmak için kullanılır. Daha yakın zamanlarda, moda tasarımcıları kenevir liflerini elbise

Detaylı

Hiçbir katkı maddesi içermez. Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar. Doğal nem dengesine kavuşturur

Hiçbir katkı maddesi içermez. Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar. Doğal nem dengesine kavuşturur G İ R İ Ş %100 Doğal Hiçbir katkı maddesi içermez Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar Cildi nemlendirir Doğal nem dengesine kavuşturur Cilde taze ve duru bir görünüm

Detaylı

TIENS. Aprotie Organics. Sağlıklı ve güzel cildin sırrını bulunuz!

TIENS. Aprotie Organics. Sağlıklı ve güzel cildin sırrını bulunuz! TIENS Aprotie Organics Sağlıklı ve güzel cildin sırrını bulunuz! APROTIE ORGANICS Aprotie Organics, organik portakal suyunu su yerine kullanır, çünkü bu, vitamin ve mineraller gibi besleyici maddeler açısından

Detaylı

Cildinizde yaşın ilerlemesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurumalar ve kırışıklıklar meydana gelir

Cildinizde yaşın ilerlemesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurumalar ve kırışıklıklar meydana gelir Cildinizde yaşın ilerlemesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurumalar ve kırışıklıklar meydana gelir Cilt kırışıklıkları herhangi bir hastalık belirtisi değil, doğal bir süreçtir. Ciltte oluşan kırışıklıkların

Detaylı

PURE OCEAN MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ

PURE OCEAN MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ YENİ NESİL MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ KOLAY KULLANIM VE ETKİLİ SONUÇ ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ BENZERSİZ FORMÜL BİYOTEKNOLOJİ İLE ÜRETİM BİTKİSEL AKTİF MOLEKÜLLER EKSTRA CİLT BAKIMI TEMİZLEME

Detaylı

Yeni. Genç görünümlü bir cilt? Dâhice.

Yeni. Genç görünümlü bir cilt? Dâhice. Yeni Genç görünümlü bir cilt? Dâhice. Cildin yaşlanması ile ilgili gerçekler Kabul edelim, kadınlar da erkekler de mümkün olduğunca uzun süre genç görünümünü korumak ister. Zamanın ilerleyişini durdurmayı,

Detaylı

Gıdalar ve Güzellik Ananas Armut Avokado Balık Balkabağı Biber Böğürtlen Brezilya fıstığı Çilek Elma

Gıdalar ve Güzellik Ananas Armut Avokado Balık Balkabağı Biber Böğürtlen Brezilya fıstığı Çilek Elma Gıdalar ve Güzellik Besinlerin dengeli bir şekilde tüketilmesi cildin sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Aşağıda cilt sağlığına katkıları olan besinler ve içerdikleri vitaminler ile mineraller

Detaylı

Synergy+ Nedir? Bu bakımları farklı çalışma modu ve ayrı başlık ile gerçekleştirir.

Synergy+ Nedir? Bu bakımları farklı çalışma modu ve ayrı başlık ile gerçekleştirir. SYNERGY + Synergy+ Nedir? Synergy + cildin derinlemesine temizliğini bakımını sağlayan, çeşitli cilt problemlerine çözüm bulmayı hedefleyen kombine bir bakım cihazıdır. Bu bakımları farklı çalışma modu

Detaylı

Cilt Bakımları. *Epidermisin en üst katmanının nemlendirilmesi

Cilt Bakımları. *Epidermisin en üst katmanının nemlendirilmesi GÜZELLİĞİNİZ İÇİN Cilt Bakımları Bu bakım, cildin doğal parlaklığını ortaya çıkararak yüzün ışıldamasını sağlar. Ölü deri giderme, yüz ve boyun masajı ile başlar, özel bir maskenin uygulanması ile devam

Detaylı

YENİ! Profesyonel Cilt Bakımı

YENİ! Profesyonel Cilt Bakımı Menalind professional Yaşlı ve hassas cilt için profesyonel cilt bakım serisi YENİ! Profesyonel Cilt Bakımı Cildin koruyuculuğuna mükemmel destek: Nutriskin Protection Complex Yeni Nutriskin Protection

Detaylı

Başladığı günden bu güne bitkisel yağlar ve özleri ile kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve 1924 yılında kurulan Aroma Cosmetics Jsc.

Başladığı günden bu güne bitkisel yağlar ve özleri ile kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve 1924 yılında kurulan Aroma Cosmetics Jsc. Başladığı günden bu güne bitkisel yağlar ve özleri ile kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve 1924 yılında kurulan Aroma Cosmetics Jsc. 90 yıllık bir Bulgaristan şirketidir. Üretim sahası olarak Balkanların

Detaylı

Aloe Vera SSS. Aloe Vera hakkında sorular ve cevaplar

Aloe Vera SSS. Aloe Vera hakkında sorular ve cevaplar Aloe Vera SSS Aloe Vera hakkında sorular ve cevaplar s Aloe Vera nedir ve bakım için neden uygundur? Aloe Vera binlerce yıldır bilinmektedir. Aloe Vera bitkisinin içeriğindeki sayısız madde özellikle de

Detaylı

Burada kısa sürede ve fazla masrafa girmeden uygulayabileceğiniz birkaç Vücut bakım önerisi bulacaksınız.

Burada kısa sürede ve fazla masrafa girmeden uygulayabileceğiniz birkaç Vücut bakım önerisi bulacaksınız. Tepeden Tırnağa Vücut bakımı Burada kısa sürede ve fazla masrafa girmeden uygulayabileceğiniz birkaç Vücut bakım önerisi bulacaksınız. Bakım için Duş Yapılan araştırmalarda en çok tercih edilen yıkanma

Detaylı

güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü

güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü 3 %100 Bitkisel Krem Reishi 50 ml Total kırışıklık bakımı %100

Detaylı

PURE OCEAN MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ

PURE OCEAN MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ YENİ NESİL MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ KOLAY KULLANIM VE ETKİLİ SONUÇ ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ BENZERSİZ FORMÜL BİYOTEKNOLOJİ İLE ÜRETİM BİTKİSEL AKTİF MOLEKÜLLER EKSTRA CİLT BAKIMI TEMİZLEME

Detaylı

CİLT BESLENMESİ: 7 7 GÜNDE ETKİ

CİLT BESLENMESİ: 7 7 GÜNDE ETKİ ÜRÜN EĞİTİMİ 7 günde daha parlak, pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanıza yardımcı cilt bakım ürünleri* ETKİLİ CİLT BESLENMESİ: 7 GÜNDE ETKİ İçeriğinde 15 in üzerinde vitamin ve bitkisel içerik

Detaylı

Günde bir elma doktoru evden uzak tutar.

Günde bir elma doktoru evden uzak tutar. ELMANIN FAYDALARI Günde bir elma doktoru evden uzak tutar. Elmanın Sağlığa Faydaları Elma A, E, B6, C, K vitamin kaynağıdır, bunun yanında yüksek miktarda potasyum ve çeşitli mineralleri içeren su içerir.

Detaylı

DOĞAL GÜZELLİK LABORTUVARI YENİ SEVİYE

DOĞAL GÜZELLİK LABORTUVARI YENİ SEVİYE DOĞAL GÜZELLİK LABORTUVARI YENİ SEVİYE GERÇEK BİLİM Experalta Platinum serisinin inanılmaz dönüşüm gücünün sırrı bitkisel ve ileri bileşenlerin etkili birleşimindedir. DÖNÜŞÜM FORMÜLÜ: Х50 MOLEKÜLÜ Hedeflenen,

Detaylı

ActiveShine. Bitkisel Şampuan Serisi

ActiveShine. Bitkisel Şampuan Serisi Bitkisel Şampuan Serisi Active Shine, her saç tipine özel olarak tasarlanmış, bitkisel aktiflerle zenginleştirilmiş bir seridir. Bitkisel içeriğiyle herhangi bir yan etkiye neden olamadan doğrudan saçlara

Detaylı

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

www.efendikozmetik.com

www.efendikozmetik.com www.efendikozmetik.com HAKKIMIZDA 2005 yılında kurulan Efendi Kozmetik, kurucularının kozmetik ve perakende sektöründeki 17 yıllık deneyimini de birleştirerek, müşterilerine doğal kozmetik alanında uzun

Detaylı

Efsanevi SBK serisi 19 yıllık başarı! 20 den fazla ülke

Efsanevi SBK serisi 19 yıllık başarı! 20 den fazla ülke Efsanevi SBK serisi 19 yıllık başarı! 20 den fazla ülke ! Saç bakım eko-ürünlerinin tasarımı, doğa ile bilimin sentezi temelinde yenilikçi ürünleri yaratabilen profesyonellere bırakılmalıdır. Saç bakımı

Detaylı

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI Dermaceutic, dünya çapında 30.000 i aşkın dermatoloji uzmanının tercih ettiği bir markadır. İçeriğinde, hyaluronik asit, stabilize

Detaylı

Genç kalmanın sırrını keşfedin

Genç kalmanın sırrını keşfedin Genç kalmanın sırrını keşfedin GÜZELLEŞTİREN sizsiniz vitale +25 REVERSALIST +35 ultimate +45 clinical TÜM YAŞLAR 2014 Global Araştırma ve Geliştirme Merkezi. New York AVON un, güzellik teknolojilerini

Detaylı

Natalis Doğum Jeli Obstetrik Jel

Natalis Doğum Jeli Obstetrik Jel Natalis Doğum Jeli Obstetrik Jel Natalis doğum jeli, vajinal doğumu kolaylaştırmak için özel olarak geliştirilmiş bir jeldir. Anne ve bebek için doğumu kolaylaştırmak, pelvik tabanı ve perineal bölgeyi

Detaylı

EVDE KİMYA SABUN. Yağ asitlerinin Na ve ya K tuzuna sabun denir. Çok eski çağlardan beri kullanılan en önemli temizlik maddeleridir.

EVDE KİMYA SABUN. Yağ asitlerinin Na ve ya K tuzuna sabun denir. Çok eski çağlardan beri kullanılan en önemli temizlik maddeleridir. EVDE KİMYA SABUN Yağ asitlerinin Na ve ya K tuzuna sabun denir. Çok eski çağlardan beri kullanılan en önemli temizlik maddeleridir. CH 3(CH 2) 16 COONa: Sodyum stearat (Beyaz Sabun) CH 3(CH 2) 16 COOK:

Detaylı

Saç dökülmelerinde*: Saçları güçlendirir. YENİ. * Hastalığa bağlı olmayan saç dökülmelerinde.

Saç dökülmelerinde*: Saçları güçlendirir. YENİ. * Hastalığa bağlı olmayan saç dökülmelerinde. Saç dökülmelerinde*: Saçları güçlendirir. YENİ * Hastalığa bağlı olmayan saç dökülmelerinde. Saçımız: doğanın bir mucizesi Saçlar, insan vücudunun en gösterişli yerlerinden biridir. Kişiliğimizi vurgular,

Detaylı

Ruhu güçlü olanlar için doğal gücü GHESER ERKEK KOZMETIK SERISINDE YENILIK

Ruhu güçlü olanlar için doğal gücü GHESER ERKEK KOZMETIK SERISINDE YENILIK Ruhu güçlü olanlar için doğal gücü ERKEK KOZMETIK SERISINDE YENILIK ERKEK KOZMETİK SERİSİNDE İLKİ* ULTRA KONFOR TRAŞ JELİ Bu ferahlatıcı jel mükemmel tıraş için olağanüstü ipeksi kopük oluşturur. Jel sadece

Detaylı

Laboratorios Indermo S.L.

Laboratorios Indermo S.L. Laboratorios Indermo S.L. Basit spa ve temizleme Tam Spa Temel Spa Temel ağlar Doğal SIAM Thai Masajı Sıcak Volkanik Taşlar Basit Spa Küçük güzellik salonları için fazla altyapı gerektirmez Duş gerektirmez

Detaylı

Bioform SPA & Eğitim Merkezi

Bioform SPA & Eğitim Merkezi Bioform SPA & Eğitim Merkezi Day Spa ve Genel Spa merkezlerinde yapılabilecek vücut uygulamaları eğitimi Marine and Vegetal Spa Basit spa ve temizleme Tam Spa Temel Spa Temel ağlar Doğal SIAM Thai Masajı

Detaylı

Glikolik Asit Bazlı. Cilt Bakım Ürünleri

Glikolik Asit Bazlı. Cilt Bakım Ürünleri Glikolik Asit Bazlı Cilt Bakım Ürünleri Cosmoscience Laboratuvarları nda geliştirilmiştir ve Fransa da üretimi yapılmaktadır. Bitki ekstraktları ve glikolik asit bazlı amenokozmetk ürün serisine sahiptir.

Detaylı

DÜNYADA TEK SERTİFİKALI, ORGANİK, PROFESYONEL SAÇ BAKIMI SERİSİ.

DÜNYADA TEK SERTİFİKALI, ORGANİK, PROFESYONEL SAÇ BAKIMI SERİSİ. DÜNYADA TEK SERTİFİKALI, ORGANİK, PROFESYONEL SAÇ BAKIMI SERİSİ. İLE SAÇLARIN ORGANİK VE SAĞLIKLI Natulique neden üstün? Natulique de vizyonumuz, saç bakım endüstrisinde mümkün olan en güvenilir ve temiz

Detaylı

Özel Formülasyon DAHA İYİ DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA YUMURTA IÇIN AGRALYX!

Özel Formülasyon DAHA İYİ DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA YUMURTA IÇIN AGRALYX! Özel Formülasyon DAHA İYİ Yumurta Verimi Kabuk Kalitesi Yemden Yararlanma Karaciğer Sağlığı Bağırsak Sağlığı Bağışıklık Karlılık DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA YUMURTA IÇIN AGRALYX!

Detaylı

w w w.sanovis.com.tr

w w w.sanovis.com.tr w w w.sanovis.com.tr WWW.MELINESKIN.COM NEDEN MELINE? ÇÜNKÜ HER CİLT KENDİNE ÖZEL BİR YAPIYA SAHİPTİR, MELINE BU BİLİNÇLE ÜRETİLMİŞTİR. FELSEFEMİZ Meline; nedeni ve yerleşim yeri neresi olursa olsun, her

Detaylı

Cilt sorunlarının çözümü. Tıbbi etki. Doğal bakım.

Cilt sorunlarının çözümü. Tıbbi etki. Doğal bakım. Cilt sorunlarının çözümü Tıbbi etki. Doğal bakım. Yeni doğmuş bebek cildi gibi Cildiniz için sorun giderici DADO SENS DADO SENS olarak amacımız cildinizin ihtiyacı olanı vermektir. DADO SENS ürünlerini

Detaylı

Yenilenmiş ve geliştirilmiş anti-aging favori serisi CHRONOLONG.

Yenilenmiş ve geliştirilmiş anti-aging favori serisi CHRONOLONG. КРАСОТА HER YAŞTA В GÜZELLİK! ЛЮБОМ ВОЗРАСТЕ! ПРЕДСТАВЛЯЕМ ВАМ ОБНОВЛЕННУЮ И УСОВЕРШЕНСТВОВАННУЮ СЕРИЮ ЛЮБИМЫХ АНТИВОЗРАСТНЫХ СРЕДСТВ CHRONOLONG Yenilenmiş ve geliştirilmiş anti-aging favori serisi CHRONOLONG.

Detaylı

TOPRAK TOPRAK TEKSTÜRÜ (BÜNYESİ)

TOPRAK TOPRAK TEKSTÜRÜ (BÜNYESİ) TOPRAK Toprak esas itibarı ile uzun yılların ürünü olan, kayaların ve organik maddelerin türlü çaptaki ayrışma ürünlerinden meydana gelen, içinde geniş bir canlılar âlemini barındırarak bitkilere durak

Detaylı

Cilt İçin Moleküler Koruma! Klinik Testlerle kanıtlanmış üstün koruma ve onarım

Cilt İçin Moleküler Koruma! Klinik Testlerle kanıtlanmış üstün koruma ve onarım Tuz Gölleri, Çöller ve Buzullara Dayanabilen Mucize; Ectoin Cilt İçin Moleküler Koruma! Klinik Testlerle kanıtlanmış üstün koruma ve onarım Hücresel Koruma Çevre Kirliliğine Karşı Doğal UVA ve AVB Koruması

Detaylı

Sleeping eauty. by DesleeClama Uyuyan Güzel - Doğanın güzellik sırlarından esinlenmiş yatak kumaşları

Sleeping eauty. by DesleeClama Uyuyan Güzel - Doğanın güzellik sırlarından esinlenmiş yatak kumaşları Uyuyan Güzel - Doğanın güzellik sırlarından esinlenmiş yatak kumaşları Doğanın güzelliği bir yatakta Uyuyan güzel yatak uygulamaları koleksiyonu, sizi doğanın güzellik ürünlerini keşfederek, dünya çapında

Detaylı

Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri. Hijyenik. bir yaşam biçimi!

Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri. Hijyenik. bir yaşam biçimi! Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri Hijyenik bir yaşam biçimi! İşletmelerde etkin ve kalıcı hijyenin sağlanması, insan sağlığının korunması açısından büyük önem taşımaktadır. Selin, Hijyenmax, Sens, Maratem

Detaylı

GIDA ve TARIM KİMYASI LABORATUVARI TEST VE ANALİZLERİ - 2015

GIDA ve TARIM KİMYASI LABORATUVARI TEST VE ANALİZLERİ - 2015 BİTKİSEL VE HAYVANSAL YAĞ ANALİZLERİ GT 1 KIRILMA İNDİSİ TS 4960 EN ISO 6320 50 GT 2 ÖZGÜL AĞIRLIK (YOĞUNLUK) TS 4959 40 GT 3 İYOT SAYISI (Katı ve Sıvı Yağlarda) EN ISO 3961 60 GT 4 İYOT SAYISI (Ekstre

Detaylı

KAMPANYA 4 CİLT BAKIMI TAVSİYESİ

KAMPANYA 4 CİLT BAKIMI TAVSİYESİ KAMPANYA 4 CİLT BAKIMI TAVSİYESİ Anew Vitale +25 Serisi -Pro Energy Kompleksi ile formüle edilen Anew Vitale serisi ilk yaşlanma belirtileri ile mücadelede ince çizgi görünümü, genişlemiş gözenek görünümü,

Detaylı

.. YILI SAĞLIKLI BESLENME KURS PLANI MODÜL SÜRESİ. sahibi olmak * Beslenme Bilimi * Beslenme Biliminin Kapsamı 16 SAAT.

.. YILI SAĞLIKLI BESLENME KURS PLANI MODÜL SÜRESİ. sahibi olmak * Beslenme Bilimi * Beslenme Biliminin Kapsamı 16 SAAT. .... YILI KURS PLANI KURS MERKEZİNİN ADI ALAN ADI KURSUN ADI KURSUN SÜRESİ AY HAFTA GÜNLER DERS SAATİ KONULAR. AİLE VE TÜKETİCİ BİLİMLERİ 18 SAAT MODÜL VE YETERLİLİK MODÜL SÜRESİ TOPLAM SÜRE BAŞLAMA TARİHİ

Detaylı

Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri

Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri PROFESYONEL TEMIZLIK KAĞIDI ÜRÜNLERI / Professional Tissue Paper Products Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri Personal Care and Hygiene Products SIVI SABUNLAR VE EL DEZENFEKTANLARI / Liquid Soaps and

Detaylı

EĞİTİM KİTAPÇIĞI EĞİTİM KİT

EĞİTİM KİTAPÇIĞI EĞİTİM KİT EĞİTİM KİTAPÇIĞI İLE DOĞAL SAÇ BAKIMI %100 Türk malı olan Bota Care; Uzun yıllar yapılan araştırmaların, güzel ülkemizin ve coğrafyamızın bize sunduğu bitkisel mucizelerin, bitkisel saha tecrübelerinin

Detaylı

Termal Sular ve Cildimiz

Termal Sular ve Cildimiz Termal Sular ve Cildimiz Termal su nedir? Termal su, doğal mineral içeriklere ve iyileştirici etkilere sahiptir. Tedavi amaçlı kullanıma uygundur. Birçok karakteristik özelliği sayesinde, sağlık alanında

Detaylı

Sultanların Güzelliğini. Torosların Doğallığı ile Keşfedin...

Sultanların Güzelliğini. Torosların Doğallığı ile Keşfedin... Sultanların Güzelliğini Torosların Doğallığı ile Keşfedin... SİYAH SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM KOMPLEKSİ Sarımsak özünde bulunan S-Allyl Cysteine (SAC) bakımından daha zengin olan siyah

Detaylı

ELECTA Classic. 9 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - www.estemarket.net

ELECTA Classic. 9 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - www.estemarket.net ELECTA Classic 9 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - 1 1 PANEL DİAGRAMI 1. Zaman göstergesi 2. Zaman ayarı 3. Power On/Off 4. Ultrasonik güç göstergesi 5. Göz probu ışığı 6. Yüz probu ışığı

Detaylı

w w w. f u m e k o z. c o m

w w w. f u m e k o z. c o m www.fumekoz.com www.fumekoz.com KLAPROOS ANTİ-WRİNKLE KREM kırışıklıkların hızlı onarımına muhteşem destek Cildinizin içten dışa nemlendirilmesinde kırışıklıkların düzgünleşip azalmasında katkı sağlar.

Detaylı

Yeni nem programı. hpm* Ha. b1055. Boletus extract. bpm. Exclusively in beauty institutes & spas.

Yeni nem programı. hpm* Ha. b1055. Boletus extract. bpm. Exclusively in beauty institutes & spas. Yeni nem programı Ha. hpm* Ha. bpm * b1055. * Boletus extract. Exclusively in beauty institutes & spas. Hydra3Ha_Tr.indd 1 11.02.2016 15:53:48 İyi nemlendirilmiş cilt daha genç görünür ve dış etkenlere

Detaylı

Beslenme Dersi sunusu

Beslenme Dersi sunusu Beslenme Dersi sunusu Beslenme ile ilgili kavramlar Besin (lat.aliment): Yenebilen bitki ve hayvan dokularıdır. Su, organik ve inorganik ögelerden oluşur. Hayvansal ve bitkisel olarak iki kaynaktan elde

Detaylı

Hd 50. Hidrojen Molekülleri. Hidrojen bakımından zengin alkali su. Gerekli mineral takviyeleri. Üstün antioksidan etkisi

Hd 50. Hidrojen Molekülleri. Hidrojen bakımından zengin alkali su. Gerekli mineral takviyeleri. Üstün antioksidan etkisi Hd 50 Hidrojen Molekülleri Hidrojen bakımından zengin alkali su Üstün antioksidan etkisi Gerekli mineral takviyeleri Dayanıklı ve mükemmel performans Hidrojen molekülleri doğal ortamda bulunur, basit yapıdadır

Detaylı

Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 125 ml. 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu. Hassas Dişler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu. Diş Minesi Onarıcı Diş Macunu

Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 125 ml. 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu. Hassas Dişler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu. Diş Minesi Onarıcı Diş Macunu DUDAK BAKIM ÜRÜNLERİ İsmi 2940F 2940F Happy Lips Strawberry 14,00 TL 2950F 2950F Happy Lips Mango 14,00 TL 1100F 1100F MedPlus Stick 14,50 TL 8002F 8002F Lip Protector 14,00 TL 1001F 1001F European MedPlus

Detaylı

PHYCOSACCHARIDE AP Gün boyu yüzünüzde kalan, cildinizi kirlilik, sigara ve dış ortam şartlarından koruyan görünmez maske.

PHYCOSACCHARIDE AP Gün boyu yüzünüzde kalan, cildinizi kirlilik, sigara ve dış ortam şartlarından koruyan görünmez maske. PHYCOSACCHARIDE AP Gün boyu yüzünüzde kalan, cildinizi kirlilik, sigara ve dış ortam şartlarından koruyan görünmez maske. Bülten Sayı : 1 Üretici firma : CODIF PHYCOSACCHARIDE AP HAVADA BULUNAN VE CİLT

Detaylı

SPIRULINA NEDİR? Spirulina yosunu ağır metallere karşı çok hassastır, bu itibarla kirlenmenin olmadığı yerlerde büyür.

SPIRULINA NEDİR? Spirulina yosunu ağır metallere karşı çok hassastır, bu itibarla kirlenmenin olmadığı yerlerde büyür. TIENS SPIRULINA SPIRULINA NEDİR?. Spirulina mavi yeşil renkte bir su yosunudur İlk olarak yeryüzünde 3.5 milyon yıl önce görülmüş olup, gezegendeki en yaşlı yaşam biçimlerinden biridir. Doğal haliyle Çin

Detaylı

Dengeli Beslenme. Efe Kaan Fidancı

Dengeli Beslenme. Efe Kaan Fidancı Dengeli Beslenme Yaşamımız boyunca sürekli büyürüz. Bebeklikten itibaren sağlıklı bir şekilde büyümek ve gelişmek için düzenli, dengeli ve yeterli beslenmemiz gerekir. Beslenmek yani yemek yemek günlük

Detaylı

SECRETS DE SOTHYS. Sothys'in Prestij Serisi. Haz ve teknolojinin simyası. 19 janv 04

SECRETS DE SOTHYS. Sothys'in Prestij Serisi. Haz ve teknolojinin simyası. 19 janv 04 SECRETS DE SOTHYS Sothys'in Prestij Serisi Haz ve teknolojinin simyası 1 Sothys uzmanlığı Cilt yaşlanmasında uzmanlık 2 yıl boyunca süren araştırmalar Yeni buluş Cilt stresine karşı zafer Hormonal ve beslenme

Detaylı

ÜNİTE 4 DÜNYAMIZI SARAN ÖRTÜ TOPRAK

ÜNİTE 4 DÜNYAMIZI SARAN ÖRTÜ TOPRAK ÜNİTE 4 DÜNYAMIZI SARAN ÖRTÜ TOPRAK ÜNİTENİN KONULARI Toprağın Oluşumu Fiziksel Parçalanma Kimyasal Ayrışma Biyolojik Ayrışma Toprağın Doğal Yapısı Katı Kısım Sıvı Kısım ve Gaz Kısım Toprağın Katmanları

Detaylı

TEMEL CİLT BAKIM REHBERİ

TEMEL CİLT BAKIM REHBERİ TEMEL CİLT BAKIM REHBERİ UZMANLIĞIMIZ Cilt bakımı uzmanlığımız 50 seneye yakın süredir gerçekleştirdiğimiz ürün geliştirme ve gelişmiş cilt bakımı araştırmalarından gelmektedir. Bugün farklı teknik tecrübeleri

Detaylı

3 Gecelik Konaklamalı Programlar. 3 Gecelik Konaklamalı Programlar

3 Gecelik Konaklamalı Programlar. 3 Gecelik Konaklamalı Programlar Nua da geçireceğiniz zamanı en fazla keyif alarak değerlendirebilmeniz için sizin adınıza hazırladığımız, geçmişe doğru mistik bir yolculuk vadeden, ruhunuza ve bedeninize hitap eden bu programlar en doğru

Detaylı

ayxmaz/biyoloji Adı: 1.Aşağıda verilen atomların bağ yapma sayılarını (H) ekleyerek gösterin. C N O H

ayxmaz/biyoloji Adı: 1.Aşağıda verilen atomların bağ yapma sayılarını (H) ekleyerek gösterin. C N O H Adı: 1.Aşağıda verilen atomların bağ yapma sayılarını (H) ekleyerek gösterin. C N O H 2.Radyoaktif izotoplar biyologları için önemlidir? Aşağıda radyoakif maddelerin kullanıldığı alanlar sıralanmıştır.bunlarla

Detaylı

ageloc Sıkça Sorulan Sorular Genel Sorular (sayfa 2-3) Kullanımı (sayfa 3-5) Güvenlik Sorusu (page 5)

ageloc Sıkça Sorulan Sorular Genel Sorular (sayfa 2-3) Kullanımı (sayfa 3-5) Güvenlik Sorusu (page 5) Genel Sorular (sayfa 2-3) 1. arsupermarkers Nedir? 2. ageloc ürünleri alt deride (dermis tabakasında) etkili olur mu? Etkili değilse, içindeki maddeler genleri nasıl hedeflemektedir? 3. Nu Skin Galvanic

Detaylı

SAĞLIKLI BESLENME BİRECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZEYNEP ŞAHAN KARADERE

SAĞLIKLI BESLENME BİRECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZEYNEP ŞAHAN KARADERE SAĞLIKLI BESLENME BİRECİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZEYNEP ŞAHAN KARADERE Sağlıklı büyümek ve gelişmek için yeterli ve dengeli beslenmeliyiz. BESLENME İnsanın yaşına, cinsiyetine, çalışma ve özel

Detaylı

Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi!

Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi! www.orenda.gen.tr Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi! Cansız, mat ve dökülen saçlar için hazırlanmış, saç bakım ailesinin yeni bir üyesi olan Orenda Magic Power Serum

Detaylı

KONSANTRE GLİSERİNLİ CİLT TEMİZLEME SIVISI

KONSANTRE GLİSERİNLİ CİLT TEMİZLEME SIVISI ARC HAND CLEANER (STAR) KONSANTRE GLİSERİNLİ CİLT TEMİZLEME SIVISI ARC-STAR HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? STAR en ağır yağ ve kirleri cilde zarar vermeksizin etkin bir şekilde temizlemek ARC-STAR ın EN ÖNEMLİ

Detaylı

Estetik Dermatoloji Alanının Lider Markası DermaCeutic ten ANTI AGING ve PEELING Bakım Ürünleri

Estetik Dermatoloji Alanının Lider Markası DermaCeutic ten ANTI AGING ve PEELING Bakım Ürünleri Estetik Dermatoloji Alanının Lider Markası DermaCeutic ten ANTI AGING ve PEELING Bakım Ürünleri 1 DermaCeutic yaşlanma, leke ve akne tedavisinde profesyonel peeling bakım serisi ve devamında ev bakım ürünleri

Detaylı

Trend pazarında erkek akımı

Trend pazarında erkek akımı Care Line Man Trend pazarında erkek akımı İçerik: Mineraller ve doğal ekstreler Saç güçlendirici ajanlar Saçlı deri için onarıcı ürünler Şekillendirici ürünlerde destekleyici ajanlar Trend pazarında erkek

Detaylı

PROFESYONEL SAÇ BAKIM SERİSİ THE COMPLETE NOURISHING THERAPY FOR SCALP & HAIR

PROFESYONEL SAÇ BAKIM SERİSİ THE COMPLETE NOURISHING THERAPY FOR SCALP & HAIR PROFESYONEL SAÇ BAKIM SERİSİ THE COMPLETE NOURISHING THERAPY FOR SCALP & HAIR Tam bir tedavi için, Nutri+ Şampuan haftada en az 2 kere olmak üzere düzenli olarak kullanılmalıdır. Haftada en az 1 kez Nutri+

Detaylı

www.scalaturkiye.com.tr

www.scalaturkiye.com.tr www.scalaturkiye.com.tr Giriş Bayan iç çamaşırları, gecelikleri ve korse alanında dünyanın en ünlü üreticilerinden olan Scala, yıllar süren araştırma ve geliştirme faaliyetlerinden sonra, devrim niteliği

Detaylı

SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr.

SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr. SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr. SNAKE VENOM Anti-Aging Yüz Kremi, tropikal ormanlarda yaşayan Tapınak Yılanı zehirinin sentetik versiyonunu içeren ve Kolajen - Alantoin ile güçlendirilmiş özel formülü

Detaylı

GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ

GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ S O F E TA M A R İ N E GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ Tekne Güverte Ve Gövde Temizlik Maddesi Cleaner teknelerdeki kaymaz yüzeylerde oluşan ağır kirleri ve siyah lekeleri etkili bir şekilde ve kolaylıkla

Detaylı

YAŞ GURUPLARINA GÖRE CİLTLERİN YAPISI VE İHTİYAÇLARI 20'Lİ YAŞLARDA

YAŞ GURUPLARINA GÖRE CİLTLERİN YAPISI VE İHTİYAÇLARI 20'Lİ YAŞLARDA Nem kaybına uğrayan cilt iki sorunla karşı karşıya kalır. Cildin en üst yüzeyi olan epidermis deki su molekülleri, buharlaşma karşısında, koruyucu bariyer görevini yerine getiremez hale gelir. YAŞ GURUPLARINA

Detaylı

Eau de Perfumes 50 ml / 100 ml for men. 580-5: Active -100 ml

Eau de Perfumes 50 ml / 100 ml for men. 580-5: Active -100 ml 2 3 Eau de Perfumes 50 ml / 100 ml for men 580-1: Hazal -100 ml 580-2: VIE -100 ml 580-3: Blue -100 ml 580-4: Sport -100 ml 580-5: Active -100 ml 4 570-1-Sport -50 ml 570-2-Blue -50 ml 570-3-VIE -50 ml

Detaylı

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & TEDAVİ DEVAM ÜRÜNLERİ KOZMESÖTİK BAKIM

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & TEDAVİ DEVAM ÜRÜNLERİ KOZMESÖTİK BAKIM PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & TEDAVİ DEVAM ÜRÜNLERİ KOZMESÖTİK BAKIM ESTETİK DERMATOLOJİDE. FELSEFEMIZ : Araştırma, Geliştirme ve Yüksek Performans Dermaceutic Laboratuvarlarının ana amacı, doktorlara

Detaylı

Güzellik... Asırlardır.

Güzellik... Asırlardır. www.syorell.com Güzellik... Asırlardır. Anadolu... Efsanevi karakterleri ve tanrıçaları temsil eden güzellik ve dişil enerjinin ana vatanı. Güzeller güzeli Helen, estetik ve dişiliğin simgesi Kleopatra,

Detaylı

EN ÇOK HANGİ KONULARI KONUŞUYORUZ?

EN ÇOK HANGİ KONULARI KONUŞUYORUZ? EN ÇOK HANGİ KONULARI KONUŞUYORUZ? ÇOCUKLARIMIZ VE AİLEMİZ MALİ DURUM SAĞLIK VE SAĞLIK GİDERLERİ DAHA İYİ VE SAĞLIKLI TERCİHLER YAPMAK SİZE YARDIMCI OLABİLİR! 32 YILDIR YAŞAMLARI VE YAŞAM KALİTESİNİ İYİLEŞTİRİYOR!

Detaylı

anti-age güzelliðinizin sýrrý

anti-age güzelliðinizin sýrrý anti-age güzelliðinizin sýrrý 1 Lubex anti-age Lubex in Vizyonu 2 güzelliðinizin sýrrý 3 day light Cildinizin ideal þekilde nemlenmesini, cilt elastikiyetinin saðlanmasýný, serbest radikallere karþý korunmasýný,

Detaylı

ŞAMPUANLAR - SAÇ KREMLERİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ ȘAMPUANLAR - SAÇ KREMLERİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

ŞAMPUANLAR - SAÇ KREMLERİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ ȘAMPUANLAR - SAÇ KREMLERİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ ŞAMPUANLAR - SAÇ KREMLERİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ ȘAMPUANLAR - SAÇ KREMLERİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ ŞAMPUANLAR Doğal Bitki ve Yağ Özleri Serisi KOD NO: FT054600 Şampuan Doğal Yağ Özlü Argan Yağı ve Papatya KOD NO:

Detaylı

Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir.

Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir. CORONA Tarihçe Şirketler-Laboratuvarlar Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir. Firmamız 1985 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri kendini

Detaylı

BOVİFİT FORTE İLE AVANTAJLARINIZ Optimal laktasyon başlangıcı Yüksek yem tüketimi İyi doğurganlık Yüksek süt verimi Uzun damızlık ömrü

BOVİFİT FORTE İLE AVANTAJLARINIZ Optimal laktasyon başlangıcı Yüksek yem tüketimi İyi doğurganlık Yüksek süt verimi Uzun damızlık ömrü BOVİFİT FORTE İLE AVANTAJLARINIZ Optimal laktasyon başlangıcı Yüksek yem tüketimi İyi doğurganlık Yüksek süt verimi Uzun damızlık ömrü BOVİFİT FORTE ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kurutulmuş bira mayası ve keten tohumu

Detaylı

11. SINIF KONU ANLATIMI 32 DUYU ORGANLARI 1 DOKUNMA DUYUSU

11. SINIF KONU ANLATIMI 32 DUYU ORGANLARI 1 DOKUNMA DUYUSU 11. SINIF KONU ANLATIMI 32 DUYU ORGANLARI 1 DOKUNMA DUYUSU DUYU ORGANLARI Canlının kendi iç bünyesinde meydana gelen değişiklikleri ve yaşadığı ortamda mevcut fiziksel, kimyasal ve mekanik uyarıları alan

Detaylı

1. Saç bakımı için kullanılan araç gereçleri tanır. 2. Saç bakımı işleminin basamaklarını ifade eder.

1. Saç bakımı için kullanılan araç gereçleri tanır. 2. Saç bakımı işleminin basamaklarını ifade eder. İŞİN / MODÜLÜN ADI: A1) Kişisel Bakım Yapma A101)Saç bakımını yapar. ORTAM (Araç gereç, donanım ve koşullar) Şampuan, saç bakım kremi, havlu, tarak, kurutma makinesi Saç bakımını hijyen kurallarına uygun

Detaylı

Yeterli ve Dengeli Beslen!

Yeterli ve Dengeli Beslen! Yeterli ve Dengeli Beslen! Hareketli Ol, Egzersiz Yap! Kişisel Bakımına ve Günlük Hijyenine Özen Göster! Uyku Düzenine Dikkat Et! Stresten Uzak Dur! Yeterli ve dengeli beslenme «4 Yapraklı Yonca» içerisindeki

Detaylı

BESLENME İLKELERİ BESLEME, BESİN ÖĞESİ VE SAĞLIK

BESLENME İLKELERİ BESLEME, BESİN ÖĞESİ VE SAĞLIK BESLENME İLKELERİ BESLEME, BESİN ÖĞESİ VE SAĞLIK Beslenme İle İlgili Temel Kavramlar Beslenme: İnsanın büyümesi, gelişmesi, sağlıklı ve üretken olarak uzun süre yaşaması, Yaşam kalitesini artırması için

Detaylı

Mhz NANO HIFU (HIGH INTENSITY FOCUS ULTRASOUND) AMELİYATSIZ YÜZ GERME TEKNOLOJİSİNDE YÜKSEK ETKİNLİK. Non-invaziv Yüz Germe. 2 Hz

Mhz NANO HIFU (HIGH INTENSITY FOCUS ULTRASOUND) AMELİYATSIZ YÜZ GERME TEKNOLOJİSİNDE YÜKSEK ETKİNLİK. Non-invaziv Yüz Germe. 2 Hz NANO HIFU (HIGH INTENSITY FOCUS ULTRASOUND) 2 YIL GARANTİ AMELİYATSIZ YÜZ GERME TEKNOLOJİSİNDE YÜKSEK ETKİNLİK NANO Teknoloji Başlıklar (1.5mm / 2 Hz, 3mm / 2 Hz ve 4.5mm) NANO Frekans4,3 Mhz 2 Hz Yeni

Detaylı

SAÇ BOYASINDA İPEK BAKIMI. Renklerin Coşkusu

SAÇ BOYASINDA İPEK BAKIMI. Renklerin Coşkusu SAÇ BOYASINDA İPEK BAKIMI Renklerin Coşkusu COLOR EMOTION RENKLERİN DUYGUSU Kaaral profesyonel saç renklendirme ürünü Bacò nun renkleri, duyguları harekete geçirirken, saçlar sağlıklı, yumuşak ve ışıltılı

Detaylı

Doğal Ferahlık Şeker veya kafein etkilerinden arınmış ferahlatıcı bir içecektir. Regeneration Felsefesi Vücudun temizlemesine yardımcı olur.

Doğal Ferahlık Şeker veya kafein etkilerinden arınmış ferahlatıcı bir içecektir. Regeneration Felsefesi Vücudun temizlemesine yardımcı olur. SUNRIDER ÜRÜNLER Calli Bitkisel Çay Sağlığa katkılarından dolayı bitkisel çaylar binlerce yıldır Asya da sevilerek tüketilmektedir. Dr. Tei-Fu Chen, çok eskilere dayanan çay sanatını, özel kuru spreyleme

Detaylı

5. Sınıf Fen ve Teknoloji

5. Sınıf Fen ve Teknoloji KONU: Besinler ve Dengeli Beslenme Besinlerin gerekliliği Bütün canlılar büyümek, gelişmek, ve yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek için beslenmeye ihtiyaç vardır. Canlılar koşmak, yürümek

Detaylı

senin doğalın yüz bakımı saç bakımı bebek bakımı vücut bakımı Kendinize en son ne zaman bir iyilik yaptınız?

senin doğalın yüz bakımı saç bakımı bebek bakımı vücut bakımı Kendinize en son ne zaman bir iyilik yaptınız? senin doğalın yüz bakımı saç bakımı bebek bakımı vücut bakımı senin doğalın Kendinize en son ne zaman bir iyilik yaptınız? Ne zaman sabah yürüyüşleriyle vücudunuza, doğal besinlerle bağışıklık sisteminize

Detaylı

Organik sertifikalı cilt ve vücut bakım ürünleri

Organik sertifikalı cilt ve vücut bakım ürünleri Organik sertifikalı cilt ve vücut bakım ürünleri BiLiM VE DOĞA BiRLEŞTi Annenin güzelliği için Anne nature en hassas tüketici segmenti olan kadınları düşünerek onların hamilelik ve bebek bakım zamanlarında

Detaylı

MAKARON İCMAL LİSTE SİGARA KAĞIDI (Yanmış) Sıra No Girdi adı Girdi işlevi. Cas No

MAKARON İCMAL LİSTE SİGARA KAĞIDI (Yanmış) Sıra No Girdi adı Girdi işlevi. Cas No MAKARON İCMAL LİSTE SİGARA KAĞIDI (Yanmış) 1 Defomer(köpük kesici) İmale yardımcı maddeler 5268-97-0 2 Guar sakızı Çiriş Maddesi 9000-30-0 232-536-8 3 Guar sakızı, katyonik Bağlayıcı 65497-29-2 613-809-4

Detaylı

FAQ-TIENS DICHO II.Nesil Meyve&Sebze Temizleyici

FAQ-TIENS DICHO II.Nesil Meyve&Sebze Temizleyici FAQ-TIENS DICHO II.Nesil Meyve&Sebze Temizleyici 1. II.Nesil Meyve&Sebze Temizleyici tam olarak nedir ve nasıl çalışılır? TIENS DICHO II.Nesil Meyve&Sebze Temizleyici bir temizleme ürünü olup, gerçek hayata

Detaylı

BESLENME VE SAĞLIK AÇISINDAN KEÇİ SÜTÜNÜN NİTELİKLERİ

BESLENME VE SAĞLIK AÇISINDAN KEÇİ SÜTÜNÜN NİTELİKLERİ BESLENME VE SAĞLIK AÇISINDAN KEÇİ SÜTÜNÜN NİTELİKLERİ Keçi, kuru ve sıcak yerlerde ve özellikle tarımsal açıdan geri kalmış bölgelerde yaşayan insanlar için çok önemli bir besin ve gelir kaynağıdır. Gerek

Detaylı

KULLANIM KILAVUZUNDA BULUNACAK BİLGİLER

KULLANIM KILAVUZUNDA BULUNACAK BİLGİLER İsim: Centrum Silver Birim formülü Bir film tablet içeriği : % ÖGD** Vitaminler Lutein 1000 mcg * A Vitamini 800 mcg 100 (% 50 Beta Karoten) B1 Vitamini 1.65 mg 150 B2 Vitamini 2.1 mg 150 Niasinamid 24

Detaylı

Özel Formülasyon DAHA İYİ DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA CIVCIV IÇIN OVOLYX!

Özel Formülasyon DAHA İYİ DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA CIVCIV IÇIN OVOLYX! Özel Formülasyon DAHA İYİ Yumurta verimi Kabuk kalitesi Civciv kalitesi Döllülük Çıkım oranı Karaciğer sağlığı Bağırsak sağlığı Bağışıklık Karlılık DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA

Detaylı

Cildinizi değiştirin. 0% Asit, 100% Doğal

Cildinizi değiştirin. 0% Asit, 100% Doğal Cildinizi değiştirin 0% Asit, 100% Doğal Yağlı ciltler, açıcılar, pre-aging bakımları için multi-etnik kozmesötik* marka... SALONDA Pre-aging Bakımı 3 Olgun cilt Bakımı 4 Açıcı Bakımı 5 Yağlı ve akne eğilimli

Detaylı