Fairy Platinum Kapsülleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Fairy Platinum Kapsülleri"

Transkript

1 trnd Proje Kitapçığı Fairy Platinum Kapsülleri Zorlu yemek kirlerinde 1 numara. trnd Projesi Proje blogu: Sana özel proje danışmanı:

2 Fairy Platinum kapsüllerini deniyor ve tanıtıyoruz. Bu trnd projesinde... Bu trnd projesi ile hem temizlenmesi imkansız gibi görünen bulaşıklarımızı hem de makinemizi mükemmel temizlik ve parlaklıkla tanıştırıyoruz. Fairy Platinum kapsülleri yağ üzerinde o kadar etkilidir ki, zorlu yemek kirlerini pırıl pırıl temizlemekle kalmaz, bulaşık makinemizdeki yağları bile temizler Türkiye den trndci ile birlikte Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ni deniyoruz. Deniyoruz arkadaşlarımız ve tanıdıklarımız arasında yaptığımız sohbetlerde edindiğimiz tecrübeleri ve görüşleri üç online ankette bir araya getiriyoruz. Yorumluyoruz Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ni sohbetlerimize konu ederek ve arkadaşlarımızla paylaşarak tanıtıyoruz. Tanıtıyoruz. Türkiye çapında trndci ile beraber Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsüllerini 5 hafta boyunca deniyoruz. Ailemizi, arkadaşlarımızı ve tanıdıklarımızı da Fairy Platinum kapsüllerini denemeye çağırıyoruz. Fotoğraf, video ve yorumlarımızla sonuçları tüm Türkiye ile paylaşıyoruz! 4... çok sayıda sohbet raporunu ve anket sonucunu bir araya getiriyoruz. Ürünü tanıtırken nasıl tecrübeler edindik? Kaç kişiye ürünü anlattık? Raporluyoruz.

3 Fairy Platinum kapsülleri #imkansızınpeşinde Fairy Platinum ile tanışalım! Makineni de temizler! Bulaşıkları makinede yıkamak hem zamandan hem de su ve enerjiden tasarruf ederek hayatımızı kolaylaştırır. Fakat zorlu bulaşıkları makinede temizlemenin imkansız olduğuna inanırız. Peki ya mümkünse? Temiz makine demek her seferinde daha temiz bulaşıklar demektir. Fairy Platinum kapsülleri yağ üzerinde o kadar güçlüdür ki makinenizin filtresi, iç boruları ve su fıskiyesindeki yağları bile temizlemeye yardımcı olur. Sudan geçirmeden makineye! Fairy Platinum kapsülleri zorlu yemek kirlerinde öyle etkilidir ki, borcam, tencereler veya kurumuş lekeli tabakları ön yıkama yapmadan mükemmel temizler. Böylece en zorlu bulaşıkları bile ön yıkama yapmadan veya sudan geçirmeden direkt makineye yerleştirebilirsin. Hızlı çözünür! Fairy Platinum un eşsiz 3 bölmeli sıvı içeriği ve toz bölmesi hızla çözünür, düşük sıcaklıkta bile temizlik sağlar. Zorlu yemek kirlerinde 1 numara! Makinede yıkanan bulaşıklarımız temiz çıkmadığında genellikle sorunun makinede olduğu düşünürüz. Oysa iyi bir deterjan kullanmak bulaşık makinemizin temizleme performansını etkiliyor. Hep beraber zorlu yemek kirlerinde 1 numara* olan Fairy Platinum kapsüllerini deneyerek makinemizin imkansızı başardığına tanık olalım. * Tarafsız laboratuvar testlerine göre

4 Fairy Platinum u nasıl kullanmalıyım? Fairy temizliğini kendi gözlerinle gör. Fairy Platinum u kullanmak çok kolay. Yine de dikkat etmen gereken bir kaç nokta var. Doz: Her Fairy Platinum kapsülü en optimum şekilde önceden dozlanmıştır. Bulaşıkların ne kadar kirli olursa olsun sadece tek kapsüle ihtiyacın var. Kapsülü açmadan deterjan bölümüne yerleştir: Bir tane Fairy Platinum kapsülünü alıp bulaşık makinesinin deterjan hanesine koyman yeterli. Kapsülü yalnızca kuru elle tutmaya dikkat et. Tuz ve parlatıcı etkisi: Fairy Platinum kapsüllerinin tuz ve parlatıcı etkisi vardır, dolayısıyla senin ekstradan katkı maddesi kullanmana gerek yoktur. Makinenin tuz ışığı veya parlatıcı ışığı yanıyor olsa bile makinen etkin şekilde çalışmaya devam edecektir. Fairy Platinum kapsülleri bulaşıklarınla beraber makineni de tamamen temizliyor. Bir deney yaparak bunu kendi gözlerinle de görmek ister misin? Fairy Platinum u kullanmadan önce: Bulaşık makinenin filtresini ne sıklıkta kontrol ediyorsun? Fairy Platinum u ilk defa kullanmadan önce makinenin filtresini kontrol ederek deneye başla. Şimdiye kadar makinenin filtresinde ne kadar çok yağ biriktiğini gördüğünde çok şaşıracaksın. Fairy Platinum u kullanmaya başladıktan sonra: Fairy Platinum u kullanmaya başladıktan sonra makinenin filtresindeki değişimi takip et. Fairy Platinum un makinende sağlayacağı temizlikten etkileneceğine eminiz. Gözlemlerinden arkadaşlarına mutlaka bahset. Sohbet raporlarında ve proje blogunda bu küçük deneyinin sonuçlarını görmeyi heyecanla bekliyoruz.

5 trnd Ürün Paketin. trnd Projesi Adımları. Projeye katılan trndcilerin proje başında elde edeceği ürün paketi. 1 Paketi açma ve fotoğraf çekme. Senin için: 1 x Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri paketi (20 Kapsül) Arkadaşlarının, akrabalarının ve tanıdıklarının dolduracağı pazar araştırması anketleri (20 adet) Paylaşman için: 20 x Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri deneme paketi (3 Kapsül) 20 x Fairy yemek tarifi kartı Paket: Ailen veya arkadaşlarınla birlikte ürün paketini aç ve Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ile ilgili bilgiler içeren proje kitapçığına bir göz at. Fairy Platinum u nasıl tanıtacağınla ilgili fikirler üretmeye başlayabilirsin. Fotoğraf: Paketi aldığın ve açtığın andan itibaren fotoğraf çekmeyi unutma. Proje boyunca yaşadığın bu güzel anlara bizler de tanık olmak isteriz. Daha sonra benvetrnd bölümüne girip fotoğraflarını kolayca yükleyebilirsin. 2 Görüş paylaşma. Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ile ilgili samimi görüşlerini proje süresince katılacağın üç anketle bize ulaştırabilirsin. Başlangıç anketi İkinci anket Son anket Her bir anket katılıma açıldığında seni e-posta yoluyla haberdar edeceğiz. Üye girişi yaptıktan sonra benvetrnd bölümünden bu anketlere ulaşabileceksin.

6 3 Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ni tanıtma. 5 Pazar araştırmasına destek olma. Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri nin kalitesi seni ikna ettiyse diğer trndciler gibi sen de Fairy Platinum un tanıtımına katkı sağlamak için: Ürün paketinde yer alan Fairy Platinum kapsülleri deneme paketleri ve Fairy yemek kartlarını bulaşık makinesi olan tanıdıklarınla paylaşabilirsin. Arkadaşlarınla buluşup hem trnd projesinden hem de Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri nin bulaşıklarını nasıl temizlediğinden bahsedebilirsin. Arkadaşlarınla sohbet ederken proje kitapçığında yer alan ilginç bilgileri paylaşabilirsin. Bu projeyle seni Fairy nin pazar araştırmacısı ilan ediyoruz! Ürün paketinde yer alan 20 adet pazar araştırması anketiyle arkadaşlarının ve tanıdıklarının görüşlerini bize iletebilir ve Fairy nin ürün geliştirme sürecine katkı sağlayabilirsin. Onlar anketleri doldururken sen de hem bu trnd projesinden hem de Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsüllerinden bahsetme olanağı bulursun. Ürünü nasıl ve nerede tanıtabileceğinle ilgili daha fazla bilgiyi ilerleyen sayfalarda bulacaksın. 4 Sohbetleri raporlama. Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ile ilgili samimi görüşlerimizi P&G ye iletebilmenin en iyi yolu yaptığın her sohbetten sonra rapor yazmak. Bu raporlar sayesinde sohbetler sırasında nelerden bahsedildiğini ve akıllara hangi soruların takıldığını yakından takip edebiliriz. Kaç kişiyle sohbet ettiğini, sana sorulan soruları ve daha fazlasını raporlamak için benvetrnd bölümüne girip «Rapor yaz» butonuna tıklaman yeterli. trnd projelerinin temelini sohbet raporları oluşturur. Sohbet raporlarından ne kadar fazla bilgi elde edersek, birlikte neler başarabildiğimizi P&G ekibine o kadar iyi gösterebiliriz. Proje blogundan hem gerekli bilgileri elde edebilir hem de yorum yazabilirsin: Proje kapsamında aklına takılan soruları bu adrese gönderebilirsin:

7 trnd İlkeleri. Herkese söyleyelim. Ağızdan ağıza pazarlama samimi, şeffaf ve başarılı bir şekilde ilerlesin diye, oyunun kurallarını bir belirleyelim dedik. Bu kurallar sadece trndciler için değil, bizim için de bağlayıcı olsun istedik. Şeffaflık. trnd üyesi olmak gizlenecek veya kapalı kapılar arkasında konuşulacak bir şey değildir. Niyetimiz örtülü reklam veya gereksiz gevezelik yapmak değil. O yüzden trnd üyelerinin, ürünleri trnd den aldıklarını ve nasıl bir projeye katıldıklarını açık açık anlatmaları gerekir. Ama tabii ki kimseyi ürünü denemeye veya ürünle ilgili bilgi almaya zorlayamazsın. Sonuçta kapı kapı dolaşan bir satıcı değilsin. Açık ve samimi ol yeter! Hem kendi düşünlerini anlat hem de trnd den bahset! Dürüstlük. Aslında aslolan dürüstlük. Artık bulunması da zor tabii ama ağızdan ağıza pazarlama sadece dürüstlükle desteklenirse iyi işler. Yani hiçbir şeyi saklamaman ve abartmaman gerekir. Arkadaşların ve tanıdıklarınla ürün hakkındaki samimi görüşlerini paylaşman yeterli. Fairy Platinum Kapsülleri zorlu yemek kirlerinde 1 numara! Dinlemek. Ağızdan ağıza pazarlama eşine dostuna ne yapmaları gerektiğini söylemen demek değildir. Çünkü onların, senin teşvikinle birlikte, kendi düşüncelerini oluşturmaları gerekir. O yüzden onları can kulağıyla dinleyip ürünle ilgili söylediklerini özetler ve bize bildirirsen çok memnun oluruz

8 Tanıtım Önerileri. Fairy Platinum dan memnun kaldın mı? Sevdiklerini de bundan haberdar et. Fairy Platinum kapsülleri birçok farklı şekilde eşine dostuna tanıtabilirsin. İşte bizden sana birkaç tanıtım önerisi: Misafirlerinle güzel bir yemekten sonra masayı beraber toplamak için gelen teklifleri bu sefer geri çevirme. Mutfakta yapacağınız tatlı sohbetler sırasında Fairy Platinum dan bahsedebilir ve mükemmel sonuçları misafirlerinin de görmesini sağlayabilirsin. İş yerinde de bulaşık makinesi var mı? İşte sana arkadaşlarını Fairy Platinum kapsülleri ile tanıştırmak için güzel bir fırsat. İşe giderken yanında Fairy Platinum kapsülleri deneme paketlerinden götür ve iş arkadaşlarının da Fairy Platinum kapsüllerinin yarattığı temizlik ve parlaklığı görmesini sağla. Sana onları da Fairy Platinum kapsülleri ile tanıştırdığın için teşekkürleri kabul etmek kalıyor. Eskiden komşular arasında tabak tabak yemekler, tatlılar paylaşılırdı. Bu projeyle eski alışkanlıklarımızı tekrar canlandırmak için artık bir bahanemiz var. Kendi ellerinle hazırladığın güzel bir tabağın yanında bir de Fairy Platinum kapsülleri deneme paketini alarak komşunun kapısını çal. Hem komşularını daha yakından tanıma hem de projemizden bahsetme fırsatını yakalamış olursun: Bir taşla iki kuş! Misafirliğe giderken de yanına bir de Fairy Platinum kapsülleri deneme paketini al. Yemekten sonra çantandan deneme paketini çıkararak ev sahibine mutfaktaki işini kolaylaştırabileceğini söyle. Fairy Platinum kapsülleri ile ön yıkama yapmaya gerek duymayacağınız için güzel sohbetleriniz için daha çok zaman kalacak. Makine yıkamayı bitirdiğinde hep beraber sonuçları görebilirsiniz. Projemiz sayesinde edindiğin özel bilgiler sohbete başlamak için çok güzel bir yöntem. Tanıdıklarına bulaşık yıkamak ile ilgili öğrendiğin püf noktaları anlat ve onların da mutfaktaki hayatını kolaylaştır. Fairy Platinum kapsülleri ile ilgili öğrendiğin arka plan bilgileri de arkadaşlarının seni meraklı gözlerle dinlemesini sağlayacak. Senin aklında elbette daha iyi tanıtım önerileri vardır. Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsüllerini arkadaşların, akrabaların ve tanıdıkların arasında tanıtmak için başka neler yapılabileceğini bize yaz! Yaratıcı fikirlerini ve tanıtım sırasında çekeceğin fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz.

9 Bulaşık makinesi nasıl doğru yerleştirilir? Bulaşıkların piri ol. Derin tencereleri nereye koymalı? Peki ya plastikler... Tüm bunlar için tavsiyelerimiz var: Bulaşıklarını sepette sabit duracak şekilde yerleştirmeye dikkat et. Özellikle cam ürünler birbirine çarparak zarar görebilir. Makinenin pervanesi hiçbir şeye dokunmadan dönebilmeli. Tüm bulaşıklarını yerleştirdikten sonra pervaneyi elinle bir tur attırıp bundan emin olabilirsin. Bardaklar ve fincanlar sepetin kenarlarına sıralanabilir. Tencere ve kase gibi derin parçaları ise sepetin orta kısımlarına koymaya özen göster. Plastik ürünlerin eğer makinede yıkamaya uygunlarsa yeri her zaman üst sepettir. Böylece makinenin ısı kaynağından uzakta olurlar. Yerleştirdiğin bir bulaşığın üstüne başka bir parça koymamalısın. Bunu yaptığında üste koyduğun parçada su lekeleri oluşabilir ve suyun ulaşamadığı yerler tam olarak temizlenmez. Bulaşıkları makinede yıkamakla ilgili bilinen yanlış bilgileri doğrularıyla birlikte listesini çıkardık. Buradan öğrendiklerini arkadaşlarınla paylaş ve onların da mutfaktaki hayatını kolaylaştır. Bulaşık makineleri tava ve tencereleri güzel yıkamaz. Yanlış: Bulaşık makineleri kaliteli bir deterjan kullandığın sürece tencere ve tavaları yıkar. Bulaşıklarını makineye doğru yerleştirerek ve Fairy Platinum kullanarak ilk seferden mükemmel sonuçlar alırsın. Makinede yıkamadan önce elde ön yıkama yapmak gerekir. Yanlış: Fairy Platinum kapsülleri ile bulaşıkları makinene yerleştirmeden önce ön yıkama yapman gerekmez. Sadece makineni tıkayabilecek yemek kalıntılarını bir kağıt havlu veya bez ile silmen yeterlidir. Kullandığım deterjan çok farketmez. Eğer bulaşıklar güzel yıkanmıyorsa sorumlusu benim. Yanlış: Bulaşıkları makineye doğru yerleştirdiğin ve makinende bir problem olmadığı sürece kirli bulaşıkların tek nedeni kullandığın deterjandır. Tencere, tava gibi büyük parçalar alt sepete; bardak, fincan gibi küçük ve narin bulaşıklar ise üst sepete yerleştirilir. Bulaşık makinesini boşaltırken her zaman alt sepetten başlamalısın. Böylece alt sepetteki temiz bulaşıklarına su damlatmamış olursun. Bulaşık makineleri kendilerini temizler. Yanlış: Keşke öyle olsa ama ne yazık ki hiçbir şey kendi kendini temizlemez. Ama Fairy Platinum kapsülleri sadece bulaşıklarını değil makineni de tertemiz yapar. Fairy Platinum kapsülleri ilk kez kullanmadan önce ve kullandıktan sonra makinenin filtresine bakarak farkı sen de görebilirsin. Fairy Platinum kapsülünü açmadan direkt deterjan haznesine koyman yeterli.

10 Fairy Yemek Kartları. Fairy ile Çay Saati Taze Fasulyeli Bulgur Pilav Hazırlanışı: Fasulye, domates, biber ve soğanı 2-3 santim büyüklüğünde dilimleyelim. Tencerede yağı ve yemeklik doğranmış kuru soğanları sürekli karıştırarak 2-3 dakika kavuralım. Fasulyeyi ekleyip 5 dakika daha kavuralım. Diğer malzemeleri de ekleyip biraz daha kavuralım. Sıcak suyu ilave edip tuz ve kırmızı pul biber koyalım. Fasulyeler ve bulgur yumuşayıncaya kadar pişirelim. Ocaktan alıp tencerenin kapağı kapalı olarak yarım saat dinlendirelim ve servise hazır edelim. Haziran ile birlikte taze fasulye mevsimi başlıyor. En lezzetli taze fasulyeleri kaçırma. Afiyet Olsun! Malzemeler: 2 Su Bardağı 1/2 kg 10 g 4 Çorba Kaşığı 1 Adet 2 Adet 2 Adet Tuz Kırmızı Pul Biber 1 Çorba 4 Su Bardağı Et Suyu Yağlı tava ve tencerelerini ön yıkama yapmadan Fairy Platinum a güvenerek bulaşık makinene teslim edebilirsin. En yağlı bulaşıkların bile tertemiz olacak. Fairy Platinum kapsüllerini arkadaşlarınla tanıştırmanın bir başka yolu: Fairy Yemek Kartları. Arkadaşların için hazırladığımız yemek kartlarıyla yeni tatlar denemenin ve Fairy Platinum kapsülleriyle tertemiz bulaşıklara kavuşmanın tam zamanı! Arkadaşlarına Fairy Yemek Kartları nın yanında bir de deneme paketi vermeyi unutma ki onlar da Fairy temizliğini kendi gözleriyle görebilsin dk. 25 dk. Fırında Makarna Hazırlanışı: Makarna bol suda haşlanıp süzülür. Beşamel sos için yağ ve un tencerede un rengini değiştirene kadar kavrulur. Çırparak süt yedirilir. Sos koyu bir kıvam alınca ocaktan alınır. Makarna; beşamel sos, kaşar peyniri rendesi ve baharatlar ile iyice karıştırılarak yağlanmış bir borcam tepsisine güzelce yayılır. Sosun geri kalanını da üzerine döktükten sonra, 180 derecede önceden ısıtılmış fırında altı kızarana kadar pişiriyoruz. Afiyet Olsun! Pilavlık Bulgur Taze Fasulye Tereyağı Zeytinyağı Kuru Soğan Sivri Biber Domates Kaşığı Salça Sıcak Su Fairy Platinum en zorlu borcam kirlerinde bile 1 numara! Bulaşık makineni açtığında göreceğin temizlikten memnun kalacağına eminiz dk. 45 dk. Malzemeler: 1 Paket 1.5 Su Bardağı 2 Çorba Kaşığı 1.5 Su Bardağı 2 Diş 2 Çorba Kaşığı Tuz Biber Musgat Baharat Çubuk Makarna Süt Tereyağı Kaşar Peyniri Sarımsak Un Sos için: 100 g 2 Çorba Kaşığı Aldığı Kadar İsteğe Bağlı İsteğe Bağlı Köy Yufkasından Pratik Börek Hazırlanışı: Bir teflon tavayı biraz sıvıyağ ile yağlayalım. Kalan sıvıyağı sütle karıştırıp çırpalım. Sucuğu ve kaşar peynirini minik minik doğrayalım. Köy yufkalarını, tavanın büyüklüğüne göre parçalara ayıralım. Büyük bir parçayı, kenarları tavadan sarkacak şekilde tavaya serelim. Üstüne sütlü karışımdan dökelim. Üstüne tekrar yufka serelim. Bir yufka bitince sucuk ve kaşar peynirini yayalım, üzerlerine parmesan peyniri serpelim. Kalan yufkayı da yine arasına sütlü karışımdan dökerek yayalım. Son olarak tavadan sarkan yufkaları kapatıp en üstte de yine sütlü karışımdan dökelim. Ocağın altını yakıp pişirelim, bir yüzü pişince bir kapak yardımıyla ters çevirip diğer yüzünü de pişirip hemen servis edelim. Afiyet Olsun! Tereyağı Un Süt Tuz Karabiber Yağlı tavaları Fairy Platinum un yağ sökücü gücüyle pırıl pırıl yapmanız mümkün. 10 dk. 10 dk. Yan sayfada senin için de bir kek tarifi koyduk. Hazırladığın leziz tarifi ve Fairy Platinum kapsülleri ile tertemiz olan bulaşıklarını fotoğraflayıp #imkansızınpeşinde hashtagiyle sosyal medya hesaplarından paylaş, hem senin hem de Fairy Platinum un marifetlerini herkes görsün. Malzemeler: 2 Adet 1 Çay Bardağı 1 Çay Bardağı 1/4 Adet 1 Kase 2 Çorba Kaşığı köy yufkası Süt Sıvıyağ Kangal Sucuk Kaşar Peyniri Parmesan Peyniri Antep Fırstıklı Islak Kek Hazırlanışı: Yumuşacık bir kek yapmak için ilk önce yumurtaları ve toz şekeri, beyaz bir krema haline gelene kadar çırpalım. Sütü, sıvıyağı ve kakaoyu ilave edip çırpma işlemini sürdürelim. Elde ettiğimiz bu karışımdan 1 su bardağı kadar ayıralım. Kalan karışıma azar azar unu ilave edelim. Antep fıstığı ve kabartma tozunu ekleyip biraz daha karıştıralım. Karışımı bir borcama döküp 180 derecelik fırında yarım saat pişirelim. Keki fırından çıkarır çıkarmaz, kenara ayırmış olduğumuz kakaolu karışımı üzerine dökelim. Soğuyunca üzerine toz Antep Fıstığı serpip servis edelim. Leziz, yumuşacık kekin yanına bir top vanilyalı dondurma koyarak da servis edebilirsin. Temizlenmesi zor her tür kek kalıbı için, Fairy daima yanınızda. Malzemeler: 3 Adet 1 Su Bardağı 1 Su Bardağı 1 Su Bardağı 4 Çorba Kaşığı 2 Su Bardağı 1 Adet 3 Çorba Kaşığı 8 15 dk. 30 dk. Yumurta Toz şeker Süt Sıvıyağ Kakao Un Kabartma Tozu Antep Fıstığı Kekler beş çayının en leziz tatlarıdır. Mutlumutfaklar.com sitesinden arkadaşlarınla ya da komşularınla hoş sohbet ederken onlara ikram edebileceğin pratik ve yumuşacık bir kek tarifi: Antep Fıstıklı Islak Kek. Yumuşacık bir kek yapmak için ilk önce yumurtaları ve toz şekeri, beyaz bir krema haline gelene kadar çırpalım. Sütü, sıvıyağı ve kakaoyu ilave edip çırpma işlemini sürdürelim. Elde ettiğimiz bu karışımdan 1 su bardağı kadar ayıralım. Kalan karışıma azar azar unu ilave edelim. Antep fıstığı ve kabartma tozunu ekleyip biraz daha karıştıralım. Karışımı bir borcama döküp 180 derecelik fırında yarım saat pişirelim. Keki fırından çıkarır çıkarmaz, kenara ayırmış olduğumuz kakaolu karışımı üzerine dökelim. Soğuyunca üzerine toz Antep Fıstığı serpip servis edelim. Leziz, yumuşacık kekin yanına bir top vanilyalı dondurma koyarak da servis edebilirsin. Afiyet olsun! 8 15 dk. 30 dk. Malzemeler: 3 Adet Yumurta 1 Su Bardağı Toz şeker 1 Su Bardağı Süt 1 Su Bardağı Sıvıyağ 4 Çorba Kaşığı Kakao 2 Su Bardağı Un 1 Adet Kabartma Tozu 3 Çorba Kaşığı Antep Fıstığı Çay saatinde geçirdiğin keyifli vakitlerin fotoğraflarını ve arkadaşlarının görüşlerini sohbet raporlarında bizimle de paylaşmanı dört gözle bekliyoruz.

11 Hangi ürünler......makinede yıkamaya uygun? Konu makinede bulaşık yıkamak olunca en merak edilen konulardan biri neleri makinemize gönül rahatlığıyla teslim edebileceğimizdir. Bu soruyu yanıtlamak için hangi maddeden üretildiklerine göre bir liste hazırladık. Porselen Porselen kahvaltı takımları, yemek takımları ve kahve fincanları... Porselenler, bulaşık makinesinde yıkanmaya gayet uygundur. Gündelik takımlarını bulaşık makinesinde güvenle kullanabilirsin. Daha özel takımların için ise kullanım kılavuzundaki bilgilerden sır altı tekniği uygulanmış olup olmadığına bakman yeterli. Sır altı tekniği uygulanmışsa porselenlerini güvenle makinede yıkayabilirsin. Cam Cam bardaklar, tabaklar ve fırın tepsileri... Sağlıklı olmaları ve parlak görünümleriyle yaygın olarak kullandığımız cam ürünler bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Makinenin derece programını kullanarak parlaklıklarını daha iyi korumalarını sağlayabilirsin. Teflon Teflon tavaların makinede yıkanmaya uygun olup olmadıkları hep bir soru işaretidir. Yerleştirirken çizilmemelerine dikkat ettiğin ve tahta sapları olmadığı sürece teflon tavalarını da makinede yıkaman için hiç bir sakınca yok. Seramik Kaliteli seramikler bulaşık makinesi için son derece uygundur ama yine de satın almadan önce makinede yıkamaya uygun olup olmadıklarını mutlaka sor. Seramik takımlarının kullanım kılavuzlarından da makineye uygun olup olmadıklarını kontrol edebilirsin. Plastik Bazı plastik kaplar ısıya dayanaklı olmadığı için makinede yıkandıklarında şekilleri bozulabilir. Makineye uygun olduğunu bildiğin plastik kapları makinenin üst sepetinde yıkayabilisin. Çelik Çelik çatal bıçak setleri, tencereler ve tavalar... Dayanıklılıkları ve paslanmaz olmalarıyla mutfaklarımızın vazgeçilmezleri arasında yer alırlar. Tüm çelik ürünlerini gönül rahatlığıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsin. Gümüş ve altın Bu değerli yemek takımlarını makineye koymadan önce mutlaka kılavuzlarına göz at. Makineye uygun olsalar dahil yerleştirirken diğer metallere değmemesine dikkat etmelisin. Tahta Tahtadan yapılmış olan ürünler bulaşık makinesinde yıpranabilir. Özellikle üstünde cila olan ahşap ürünler makinede yıkandıkça renkleri solar ve eski görünümlerini kaybederler. Değer verdiğin tahta eşyalarını elde yıkamaya özen göster.

12 Fairy nin Hikayesi. Kısaca yılında ilk olarak bir sabun markası olarak kurulan Fairy günümüzde sunduğu bir çok temizlik ürünüyle biliniyor İlk Fairy sabunları Thomas Hedley & Sons tarafından üretildi Fairy markası, Procter & Gamble tarafından satın alındı Orjinal Fairy sıvı bulaşık deterjanının yanında ilk defa limon esanslı Fairy de satışa sunuldu Geleneksel beyaz Fairy sıvı şişesi, saydam şişe ile değiştirildi Bulaşık makineleri için üretilmiş ilk Fairy satışa sunuldu Fairy elde yıkama deterjanları Türkiye de satışa sunuldu. Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri. Zorlu yemek kirlerinde 1 numaradır. Hem bulaşıkları hem de makineyi temizler. Sudan geçirmeden veya ön yıkama yapmadan bulaşıkları temizler. 3 lü sıvı bölmesi olan tek bulaşık makinesi kapsülüdür. Açılmadan kullanılır, ürünün kendisine eliniz değmez. Düşük sıcaklıkta da hızlı çözünür ve mükemmel temizlik sağlar. Hem camlar hem de metaller için parlatıcı etkisi vardır. Tuz etkisine sahiptir. Cam ve gümüş koruma özelliği vardır. Türkiye de satışa sunum tarihi: Şubat Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri Türkiye de satışa sunuldu. Fiyat: TL 2012 Fairy hem elde yıkama hem bulaşık makinesi kapsülleri ile Türkiye deki tüketiciler tarafından En iyi yeni ürün seçildi.

13 Sana özel proje danışmanı: 2015 trnd DACH GmbH Winzererstraße 47d München GERMANY

SIMENSPOTS. Copyright: 2005 Simtronic BV. Eserin her hakkı anlaşmalı olarak Simtronic BV e aittir. İzinsiz yayınlanamaz ve alıntı yapılamaz.

SIMENSPOTS. Copyright: 2005 Simtronic BV. Eserin her hakkı anlaşmalı olarak Simtronic BV e aittir. İzinsiz yayınlanamaz ve alıntı yapılamaz. SIMENSPOTS Copyright: 2005 Simtronic BV Eserin her hakkı anlaşmalı olarak Simtronic BV e aittir. İzinsiz yayınlanamaz ve alıntı yapılamaz. Grafik / Tasarım & Baskı: Bülent Yiğittop (EstheticA) Genel Merkez

Detaylı

2013, Hayat Yayıncılık, İletişim, Yapım, Eğitim Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. Tüm yayın hakları anlaşmalı olarak Hayat Yayınları na aittir. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir; izinsiz çoğaltılamaz,

Detaylı

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU BMH - L401 W / BMH - L401 X BULAŞIK MAKİNESİ Değerli Müşterilerimiz, Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerinde özenle üretilen,

Detaylı

aile dostu su gibi aziz ol Simidin Hikayesi Ustasından KIŞIN KIRMIZI KORUYUCULARI Kış Mevsimi Baharat Mevsimi Su ile sıhhatli, Sayı 99

aile dostu su gibi aziz ol Simidin Hikayesi Ustasından KIŞIN KIRMIZI KORUYUCULARI Kış Mevsimi Baharat Mevsimi Su ile sıhhatli, Sayı 99 ALIŞVERİŞ VE YAŞAM KÜLTÜRÜ DERGİSİ aile dostu KIŞ Sayı 99 2014 FİYATI 1,5 TL OSMANLI NIN MEZİYETLİ SULTANLARI 1 Kış Mevsimi Baharat Mevsimi Su ile sıhhatli, su gibi aziz ol KIŞIN KIRMIZI KORUYUCULARI CAHİDE

Detaylı

54 ÇOCUK BAKIMINDA FİKİR AYRILIĞINA DÜŞMEK

54 ÇOCUK BAKIMINDA FİKİR AYRILIĞINA DÜŞMEK 1 2 3 4 içindekiler 96 Sayı BAKIM OTOMOBİLİNİZİN DE HAKKI 18 28 BAHAR 2014 34 BUENOS AIRES Lİ SILVIA NIN KEÇE USTASI RABİA YA DÖNÜŞEN HİKÂYESİ... İmtiyaz Sahibi Yeşilimsi Yayıncılık Ltd. Şti. Adına - Tekin

Detaylı

CENEVRE PARIS YAZMACILIK OSMANLI DA. ARiTMETiK MENTAL ARABANIZ KİŞİLİĞNİZİ ELE VERİYOR MÜZIK VE SU SESIYLE TEDAVI

CENEVRE PARIS YAZMACILIK OSMANLI DA. ARiTMETiK MENTAL ARABANIZ KİŞİLİĞNİZİ ELE VERİYOR MÜZIK VE SU SESIYLE TEDAVI ALIŞVERİŞ VE YAŞAM KÜLTÜRÜ DERGİSİ EYLÜL - EKİM 2013 YIL 7 / SAYI 91 / FİYATI 1 TL OSMANLI DA MÜZIK VE SU SESIYLE TEDAVI DÜŞLERİ VE YAŞAMI KUMAŞA DÖKMEK YAZMACILIK BU AYKİ KONUĞUMUZ SÜEDA ÇIL MENTAL ARiTMETiK

Detaylı

Yemek. Nâme AYVA YI YEMEK

Yemek. Nâme AYVA YI YEMEK Yemek. Nâme AYLIK YEMEK KÜLTÜRÜ DERGİSİ OCAK 2009 AYVA YI YEMEK 2 İÇİNDEKİLER EDİTÖRDEN 4 YENİ BİR ŞEYLER 6 Ayva yı Yemek 8 Zeytinyağlı Ayvalı Kereviz 11 Ayva Marmeladı 13 18.SAYI Pekmezli Ayva Reçeli

Detaylı

SU-SAIL PRATİK GEZİ YEMEKLERİ KİTAPÇIĞI

SU-SAIL PRATİK GEZİ YEMEKLERİ KİTAPÇIĞI SU-SAIL PRATİK GEZİ YEMEKLERİ KİTAPÇIĞI Sevgili Yelkenciler; İyi hazırlanmış bir kahvaltı enerjik bir günün habercisi, seyirde sallantının arasında hazırlanan öğle yemeği gün boyu zinde olmanın garantisi,

Detaylı

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi ZINDE YA AM EV GÜ Başlangıç rehberi Ömür boyu sürecek bir serüven Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz için tebrikler! Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz.

Detaylı

CAHİDE SULTAN IN BİRBİRİNDEN LEZİZ YEMEK

CAHİDE SULTAN IN BİRBİRİNDEN LEZİZ YEMEK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM KÜLTÜRÜ DERGİSİ EKİM-KASIM 2013 YIL 7 / SAYI 92 / FİYATI 1 TL KIZ KULESİNİN GÖZÜNDEN İSTANBUL ece salıcı ile 2013 SONBAHAR KIŞ MODASI İNTERNETTEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İÇİN Altın Öneriler

Detaylı

Yemek.Nâme AYLIK YEMEK KÜLTÜRÜ DERGİSİ ŞUBAT 2009 YOĞURT

Yemek.Nâme AYLIK YEMEK KÜLTÜRÜ DERGİSİ ŞUBAT 2009 YOĞURT Yemek. Nâme AYLIK YEMEK KÜLTÜRÜ DERGİSİ ŞUBAT 2009 YOĞURT 2 İÇİNDEKİLER EDİTÖRDEN 4 YENİ BİR ŞEYLER 6 Yoğurt 8 Yoğurt Mayalamak 10 Çengelköy Ayranı 13 19.SAYI Yoğurtlu Buğday Salatası 14 Arpa Şehriyeli

Detaylı

Türk sinemasının sultanı. Sevgililer Günü nde çikolatalı tatlılar. Hislerin tercümanı Anadolu başlıkları. Fıstığımız bol olsun

Türk sinemasının sultanı. Sevgililer Günü nde çikolatalı tatlılar. Hislerin tercümanı Anadolu başlıkları. Fıstığımız bol olsun Sayı 09 Aralık-Ocak-Şubat 2011 Türk sinemasının sultanı Sevgililer Günü nde çikolatalı tatlılar Hislerin tercümanı Anadolu başlıkları Fıstığımız bol olsun İçindekiler 02 Gelenek Anadolu başlıkları 04 Sohbet

Detaylı

Özgüveni yüksek çocuk yetiştirmenin sırları

Özgüveni yüksek çocuk yetiştirmenin sırları Ocak 2015 Sayı: 40 Y a ş a r H o l d i n g G ı d a v e İ ç e c e k G r u b u y a y ı n ı d ı r. P a r a i l e s a t ı l a m a z. Konusunun uzmanı blogger anneler her derde deva Özgüveni yüksek çocuk yetiştirmenin

Detaylı

ACan BElektrik bilgiler veya kullanımla ilgili faydalı ipuçları.

ACan BElektrik bilgiler veya kullanımla ilgili faydalı ipuçları. AL 434 Y AL 434 SY Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Arçelik ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi

Detaylı

ARDA TURAN. Ayça Varlıer NO:18. Minyatür sanatının baş döndüren sırları. Dubai de Madonna gibiyim 10 SORUDA DETOKS. Futbol efsanesi.

ARDA TURAN. Ayça Varlıer NO:18. Minyatür sanatının baş döndüren sırları. Dubai de Madonna gibiyim 10 SORUDA DETOKS. Futbol efsanesi. SİMİT SARAYI NIN ÜCRETSİZ DERGİSİDİR NO:18 AĞUSTOS 2014 Futbol efsanesi ARDA TURAN ile özel röportaj Ayça Varlıer Dubai de Madonna gibiyim 10 SORUDA DETOKS GÜNEŞIN HIÇ BATMADIĞI ŞEHIR ST. PETERSBURG TAKINTILARINIZIN

Detaylı

SAYI:19 HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SERTAB ERENER 20 YILIN BİRİKİMİ: SADE

SAYI:19 HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SERTAB ERENER 20 YILIN BİRİKİMİ: SADE SAYI:19 HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 Op. Dr. Aytuğ Kolankaya: herkes kendi sağlığından sorumlu Güneşle nasıl dost olunur? SERTAB ERENER 20 YILIN BİRİKİMİ: SADE Bayram tatilinde nereye gitmeli? İçindekiler

Detaylı

PROMOSYON. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8. Dr. Förster ÜRÜNLERİ

PROMOSYON. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8. Dr. Förster ÜRÜNLERİ PROMOSYON b rs oa j Y 1I 1 31 3 g oyd ii l n a 2 1 3 m Oa Žy Uı Js A K 2 02 0 08 8. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8 Dr. Förster ÜRÜNLERİ İLE AKTİF İLK BAHARr s i i n f o 1 3 / m ay i s 2 0 0 8 B

Detaylı

WOM Günlüğüm. Arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım bir şeyden asla pişman olmam, iyi bildiğim bir şeyi tavsiye etmekten de geri durmam!

WOM Günlüğüm. Arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım bir şeyden asla pişman olmam, iyi bildiğim bir şeyi tavsiye etmekten de geri durmam! WOM Günlüğüm Arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım bir şeyden asla pişman olmam, iyi bildiğim bir şeyi tavsiye etmekten de geri durmam! WOM Günlüğüm Đçerisinde Yer Alan Markalar Magnum Sayfa 1-6 Pan Börek Sayfa

Detaylı

CAHİDE SULTAN IN BİRBİRİNDEN LEZİZ YEMEK

CAHİDE SULTAN IN BİRBİRİNDEN LEZİZ YEMEK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM KÜLTÜRÜ DERGİSİ ARALIK 2013- OCAK 2014 YIL 8 / SAYI 94 / FİYATI 1 TL BU SAYIDAKİ KONUĞUMUZ GAYE TURGUT EN GÜZEL 10 KAR MANZARASI KIŞIN ARABA KULLANMAK ZORDUR! MELODİDEKİ HUZUR KÂNUN

Detaylı

Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 3001 SY

Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 3001 SY Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 3001 SY www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi

Detaylı

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. 35

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. 35 Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ekim 2013 Sayı 35 SÖYLEŞİ Işın Karaca SAĞLIKLI BESLENME Çocuklarda iştah problemi LEZZETLİ TARİFLER BAKIM Kurabiyeler Cildinizi sonbara

Detaylı

NAZ ELMAS 'GRİPSAVAR' Her rolüyle şaşırtıyor SONBAHARA HAZIRLAYAN REÇETELER TATİLDE NEREYE GİDECEĞİNİZE KARAR VERDİNİZ Mİ?

NAZ ELMAS 'GRİPSAVAR' Her rolüyle şaşırtıyor SONBAHARA HAZIRLAYAN REÇETELER TATİLDE NEREYE GİDECEĞİNİZE KARAR VERDİNİZ Mİ? SAYI:20 EYLÜL - EKİM - KASIM 2013 SONBAHARA HAZIRLAYAN 'GRİPSAVAR' REÇETELER PROF. Dr. HİLAL MOCAN: HER ÇOCUK KENDİ KİTABINI YAZAR SAĞLIĞINIZ İÇİN LİFLİ GIDALARLA BESLENİN NAZ ELMAS Her rolüyle şaşırtıyor

Detaylı

TEMMUZ. Bülten. Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu) Hakan Günal Yolgeçen Mh. Turhan Cemal Beriker Blv. No: 565 Seyhan / Adana

TEMMUZ. Bülten. Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu) Hakan Günal Yolgeçen Mh. Turhan Cemal Beriker Blv. No: 565 Seyhan / Adana Bülten TEMMUZ İmtiyaz Sahibi Sunar Mısır Ent. Tes. San. ve Tic. A.Ş adına Hüseyin Nuri Çomu Yolgeçen Mh. Turhan Cemal Beriker Blv. No: 565 Seyhan / Adana SUNAR Yem de kimlik yeniledik...2 Sunar ın bilişim

Detaylı

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010 İşinizi Geliştirmek Bağlantıları yaratmanın anahtarı Yol göstermek Başarılı ürün sunumları için yeni satış

Detaylı

Formunuzu Koruyor! Bu besinler. Mümkün. Dekorasyonu. Sonbahar. Alerjilerden korunmak. Şimdi Okullu Olduk!

Formunuzu Koruyor! Bu besinler. Mümkün. Dekorasyonu. Sonbahar. Alerjilerden korunmak. Şimdi Okullu Olduk! Pınar Su yun sizlere hediyesidir. Ekim - Kasım - Aralık 2014 Sayı: 09 Alerjilerden korunmak Mümkün Bu besinler Formunuzu Koruyor! Şimdi Okullu Olduk! Sonbahar Dekorasyonu Merhaba Sonbaharda dekorasyon

Detaylı

Sayı 15 Haziran-Temmuz-Ağustos 2012. İstanbul da dondurmalı günler. Artık daha özgürüm. Güneşin gülümsediği yer: Alanya. Geleceğin yıldızları çocuklar

Sayı 15 Haziran-Temmuz-Ağustos 2012. İstanbul da dondurmalı günler. Artık daha özgürüm. Güneşin gülümsediği yer: Alanya. Geleceğin yıldızları çocuklar Sayı 15 Haziran-Temmuz-Ağustos 2012 Artık daha özgürüm İstanbul da dondurmalı günler Geleceğin yıldızları çocuklar Güneşin gülümsediği yer: Alanya İçindekiler Dergi adı NESTLé benimle 02 Lezzet İstanbul

Detaylı

AL 422 T AL 423 T AL 423 TS

AL 422 T AL 423 T AL 423 TS AL 422 T AL 423 T AL 423 TS Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi almanızı istiyoruz. Bu nedenle,

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49)

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) ALM 601 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Tavvuk Restoran İlk Franchise Şubesini Açıyor

Tavvuk Restoran İlk Franchise Şubesini Açıyor SAYI: 186-04 / 2013 Tavvuk Restoran İlk Franchise Şubesini Açıyor PİLİÇ ETİ İHRACATINDA YAKALANAN BAŞARI İVMESİ Dünyada görülen hızlı nüfus artışı, temel gıda ihtiyaçlarına olan talebin artmasına neden

Detaylı

Çok fonksiyonlu pişirici RMC-M4510TR. yemek tarifi MUTFAĞINIZDAKİ YEMEK USTASI

Çok fonksiyonlu pişirici RMC-M4510TR. yemek tarifi MUTFAĞINIZDAKİ YEMEK USTASI Çok fonksiyonlu pişirici RMC-M4510TR 10 0 yemek tarifi MUTFAĞINIZDAKİ YEMEK USTASI 13 OTOMATIK PROGRAM from 35 C to 170 C (5 C intervals) REDMOND RMC-M4510TR Çok fonksiyonlu pişirici - geleceğin yenilikçi

Detaylı