1. İşleyiş İlk olarak aşağıdaki pencere görüntülenir: Adım: Oynatıcı Modeli Seçmek Açılan listeden oynatıcınızın modelini seçin.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1. İşleyiş İlk olarak aşağıdaki pencere görüntülenir: 1.1. 1. Adım: Oynatıcı Modeli Seçmek Açılan listeden oynatıcınızın modelini seçin."

Transkript

1 1. İşleyiş İlk olarak aşağıdaki pencere görüntülenir: Adım: Oynatıcı Modeli Seçmek Açılan listeden oynatıcınızın modelini seçin. (model isimleri değişik olabilir)

2 Adım: Zaman Programlaması Hep aynı medyayı döndürecekseniz Looping (döngü) seçeneğini seçin. Çoklu playlist (oynatma listesi) yapacaksanız, Weekly Schedule (haftalık program) seçeneğini seçin. Looping Seçeneği Bir playlist özel bir sıra ve düzende defalarca oynayabilen ardarda resim, video veya powerpoint slayt gösterisi içerebilir.

3 Haftalık Program Seçeneği Haftalık Program seçeneği, playlistiniz üzerinde kontrolünüzü arttırır. Looping seçeneği, sıralı medyalarınızı defalarca aynı şekilde döndürürken, haftalık program haftanın günlerinin farklı zamanlarında farklı looping playlistler yapıp oynatmanızı sağlar.

4 Programınızı Kaydetmek Program ayarlarınızı, herdefasında yeniden başlamak yerine, üzerinde küçük değişiklikler yapmak üzere kaydedebilrsiniz. Sol üstteki Adfotain Manager Express satırındaki yaptığınız ayarları kaydedebilir veya önceden yaptığınız ayarları açabilirsiniz Adım: Dosyaları Göndermek Son adımda tüm dosyalarınızı ve playlistinizi oynatıcınıza gönderebilirsiniz. Oynatıcınızın modeline göre ya network üzerinden ya da USB veya CF kart kullanmanız gerekir.

5 Export via Network SD HD 720p HD 1080p XDS Adfotain Manager Express oynatıcının network konumunu otomatik olarak tespit eder: 1. Auto-detect player, networkünüze bağlı bir oynatıcı arar.

6 2. Alternatif olarak, Add device ı tıklayarak IP numarasını elle girebilirsiniz. 3. Birden çok oynatıcı tespit edilebilir ve birden çok oynatıcı aynı anda senkronize edilebilir. İçerikleri güncellemek için Export a basın

7 4. İlerleme çubuğu yükleme için kalan zamanı tahmini olarak verir.

8 5. Senkronizasyon tamamlanınca, oynatıcı yeni playlisti oynatmaya başlar. Export via USB Drive SD HD 720p HD 1080p XDS Eğer içerikleri networksüz güncellemek tercih edersiniz, USB sürücüye aktarabilirsiniz ve senkronize etmek için oynatıcınızın USB girişine yerleştirirsiniz. 1. USB export seçeneğini seçin. Talimatlar aşağıdaki görüntüde gösterilmektedir.

9 2. Bilgisayarınızın USB girişine USB sürücüyü takın ve export a basın. 3. İstenidiğinde eski içerikleri saklayabilir veya silebilirsiniz. 4. İlerleme çubuğu yükleme için kalan zamanı tahmini olarak verir. 5. Transfer tamamlandığında, USB sürücüyü oynatıcınıza takın. Ekran dosyanın kopyalandığını gösterecektir. 6. Senkronizasyon tamamlandığında oynatıcı yeni playlisti oynatmaya başlar. 7. USB sürücüyü oynatıcıdan çıkartın. Export via CF card SD İçerikleri transfer için CF kartı oynatıcıdan çıkartın ve bilgisayarınıza takn. Kartı geri takıp oynatıcıyı yeniden başlattığınız zaman, yeni playlist oynamaya başlar. 1. CF Card export seçeneğini tıklayın. Talimatlar aşağıdaki görüntüde gösterilmektedir.

10 2. CF kartı çıkartın ve bilgisayarınızın kart okuyucusuna takın. 3. Export seçeneğini seçerek, içerikleri gönderin. 4. Önceki içerikleri saklayabilir veya silebilirsiniz. 5. İlerleme çubuğu yükleme için kalan zamanı tahmini olarak verir. 6. Transfer tamamlandığında, CF kartı çıkartın ve oynatıcıya takın. Yeni medya oynamaya başlar. 4. Adfotain Manager Express ile Oynatıcı Yapılandırması SD HD 720p only Not: Bu yayın, Full HD/ Photo frame player yapılandırmasını desteklemez. Lütfen, oynatıcınızın kullanım kılavuzuna başvurunuz Saati kurmak 1. Adfotain Manager Express i başlatın ve sağ üstteki Configuration (Yapılandırma) seçeneğine tıklayın. 2. Açılan listeden cihazı seçin. 3. Auto-detect player i seçerek, networke bağlı aynı model tüm cihazları konumlandırın. İlerleme çubuğu, networke bağlı cihazların listeye eklenişini gösterir. İstediğiniz cihaz listeye eklendiğinde araştırmaya durdurabilirsiniz.

11 Yeşil : oynatıcı çevrimiçi Kırmızı : oynatıcı bulundu ama şu an çevrimdışı Soru İşareti (? ): tanımsız oynatıcı veya yanlış şifre 4. Üzerlerine tıklayarak bir veya daha çok oynatıcı seçin. Vazgeçmek için tekrar tıklayabilirsiniz. Yapılandıracağınız tüm oynatıcıları seçince Configure player a basın. NOT: Eğer çevrimdışı oldukları için yapılandırılamamış bir veya birden fazla oynatıcı varsa, bir pencere açılır. İşinize diğerleriyle devam edebilirsiniz. 5. General Settins sekmesinde, dairenin içindeki oka tıklayınca yapılandırdığınız oynatıcıların listesini görürsünüz. Onaylayın ve doğru zamanda oynatabilmek için uygun zaman dilimini seçin. Apply (Uygula) e tıklayınca, zaman ve tarih otomatik olarak bilgisayarınızla senkronize olur. Burada gösterilen seçenekler oynatıcınızın modeline bağlı olarak değişebilir. 6. Cihazın şifresini girin. Cihaz şifresi içeriklerin yetkisiz kişiler tarafından güncellenmesine önler. Şifreyi kaldırabilir (Reset password to blank) veya yeni bir tane yaratabilirsiniz.

12 4.2. Network Tanınlamalarının Ayarlanması Eğer DHCP network kullanıyorsanız, bir sonraki bölüme geçin. Network ayarları sekmesinde oynatıcınızın statik IP adresini ve diğer ayarları yapabilirsiniz. Bu, iki cihazın aynı IP adresini paylaşmaması açısından önemlidir. Bu sayfada net mask, gateway, domain ve DNS de yapılandırılır. Lütfen, ayarlardaki değerler hakkında bir tereddütünüz varsa, ağ sağlayıcınıza danışın.

13 4.3. İleri Ayarlar Bu sayfa cihazınızın fabrika ayarlarını değiştirmeye imkan verir. Bazı ayarlar seçtiğiniz modele bağlı olarak değiştirilemeyebilir. 1. LAN modu (default): Local Network Management 2. USB modu: Oynatıcı içerik güncellemeleri USB sürücü ve CF kartla sınırlıdır. 3. WAN modu:

14 5. Yazılım ve Firmware (Bellenim) Güncellemeleri SD HD 720p HD 1080p XDS Güncellemeler, oynatıcı sistemler için özellik geliştirme ve güvenilirlik sağlar Program Güncellemeleri Adfotain Manager Express, eğer mümkünse internet üzerinden programların güncellemesini kontrol eder. Siz bunu Help menüyü kullanarak elle de yapabilirsiniz. Eğer bir güncelleme bulunursa, indirme ve yüklemesi devam ederken pencereden adım adım bilgi verir Firmware Güncellemeleri Bellenim upgrade (iyileştirmeleri) leri bazı riskler barındırırlar ve nadir durumlarda upgrade sırasında başarısız olması nedeniyle cihaz çalışmasını durdurur ve servise ihtiyaç duyar. Bu gibi durumlarda lütfen satın aldığınız mercilere başvurunuz.

15 5.3. Firmware i CD den Konumlandırmak veya Satıcıdan Sağlamak Adfotain Manager Express CD sinden, modelinize ait dosyadaki firmware i bulun. CD niz yoksa, satıcınızdan en güncel olanını isteyin Firmware iyileştirme yolunuzu seçin Her modelde, tüm seçenekler bulunmaz. 1. LAN ile upgrade: İyileştirme istediğiniz cihazınızı kontrol edin, upgrade i tıklayın ve firmware için apply (uygula) e basın. Upgare in 2 aşamasından sonra, cihazınız tekrar çevrimiçi olacaktır. 2. USB ile upgrade: Prepare firmware USB sürücünüzü hazırlar, sonrasında yönergeleri uygulayın. 3. CF kart ile upgrade: Prepare firmware CF kartınızı hazırlar, sonrasında yönergeleri uygulayın. 6. Sorun Giderme Bu bölüm sık karşılaşılan sorunlar için hızlı bir başvuru kaynağıdır Sorunu Bilmek Full HD okuyucu donanımı henüz desteklenemiyor. Lütfen USB klavye menü kurulumu için cihazın kullanıcı kılavuzuna başvurunuz Oynatıcı Kurulumu

16 Eğer oynatıcınız içerekleri senkronize etmiyorsa, 4. bölümdeki oynatıcı yapılandırılmasına başvurun. Export mode CF player Network player using a CF Default mode USB or LAN Card mode (default) using a USB Drive in a Local Network HD/Full HD player N/A N/A USB mode LAN mode (default) N/A LAN mode(default) LAN mode (default) Digital Signboard N/A LAN mode (default) LAN mode (default) 6.3. SD (Standart Definition) modeller için Video Yeterlik Kartı Format Resolution Video Bitrate Audio Codec Audio Bitrate MPEG-1 Up to 720x576 1 ~ 5 Mbit/s MPEG-1 Layer ~ 224 kbit/s MPEG-2 Up to 720x576 1 ~ 5 Mbit/s MPEG-1 Layer ~ 224 kbit/s 6.4. Full HD modeller için Video Yeterlik Kartı Format Resolution Video Bitrate Audio Codec Audio Bitrate MPEG-2 Up to 1920x1080 MPEG-1 Layer ~ 224 kbit/s MPEG-4 AVC Up to 1920x1080 MPEG-1 Layer ~ 224 kbit/s VC-1 (WMV9) Up to 1920x1080 MPEG-1 Layer ~ 320 kbit/s Windows Audio playback ses dosyalarını ve video film müziklerini desteklemez Digital Posterler için Video Yeterlik Kartı Format Resolution Video Bitrate Audio Codec Audio Bitrate MPEG-4 Up to 720x480 Up to 4Mbps MPEG-1 Layer ~ 224 kbit/s MPEG-1 Up to 720x480 Up to 4Mbps MPEG-1 Layer ~ 224 kbit/s Çözünürlüğü ne olursa olsun, bütün videolar cihazın geniş veya standart ekran özelliğine bağlı olarak, 16:9 veya 4:3 formatında oynarlar PowerPoint slayt gösterisi

17 Adfotain Manager Express PowerPoint 2003 veya 2007 sürümlerine uygundur. Eğer, PowerPoint bulunamazsa, kutucukta görünür. Eğer slayt gösterisi özelliğini istiyorsanız, Microsoft Office sitesinden PowerPoint 2007 nin 60 günlük ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz JPEG resim uyumluluğu Medya oynatıcılar progressive/interlaced jpeg görüntülerini desteklemez. Sadece basit jpeg leri oynatır Please Wait (Lütfen Bekleyiniz) mesajı sık görünüyor ve uzun zaman gitmiyor Ne zaman bir medya oynatıcı bağllarsınız veya network ayarlarınızı değiştirirsiniz, o zaman, Adfotain Manager Express de olası bir çevrimiçi cihaz için yeni bir giriş eklenir. Program listede oynatıcılar olduğunu doğrulamak için geri planda çalışmaya başlar. Listedeki oynatıcılar çevrimiçi ise hemen doğrulanır, ama oynatıcılar ağa bağlı değillerse, yavaş olur. Çünkü çevrimdişı görünümü ( ) sağlayabilmek için zaman aşımı beklenir. Tepki sürelerini çabuklaştırmak için, kullanılmayan oynatıcılarınızı listeden çıkartın. Bunun için, oynatıcıya sağ tıklayın ve Remove from list i seçin.

18

İÇİNDEKİLER Giriş... - 3 - Özellikler... - 3 - Cihazın Özellikleri... - 3 - Teknik Özellikler... - 3 - Gereklilikler... - 3 - Ürünü Tanıma...

İÇİNDEKİLER Giriş... - 3 - Özellikler... - 3 - Cihazın Özellikleri... - 3 - Teknik Özellikler... - 3 - Gereklilikler... - 3 - Ürünü Tanıma... İÇİNDEKİLER Giriş... - 3 - Özellikler... - 3 - Cihazın Özellikleri... - 3 - Teknik Özellikler... - 3 - Gereklilikler... - 3 - Ürünü Tanıma... - 3 - LED Göstergeleri... 4 LED Açıklamaları... 4 Tuşlar...

Detaylı

KABLOSUZ 11N 300 MBPS GENİŞ BANT YÖNLENDİRİCİSİ

KABLOSUZ 11N 300 MBPS GENİŞ BANT YÖNLENDİRİCİSİ KABLOSUZ 11N 300 MBPS GENİŞ BANT YÖNLENDİRİCİSİ Hızlı Kurulum Kılavuzu DN-70591 ÜRÜN TANITIMI DN-70591, özellikle küçük iş, ofis ve ev ağ gereksinimleri için tasarlanmış kombine bir kablolu/kablosuz ağ

Detaylı

TruVision 360 Kamera Yapılandırma Kılavuzu

TruVision 360 Kamera Yapılandırma Kılavuzu TruVision 360 Kamera Yapılandırma Kılavuzu P/N 1072844A REV 1.0 ISS 05SEP14 Telif Hakkı Ticari markalar ve patentler Üretici İletişim bilgileri Müşteri desteği 2014 United Technologies Corporation, Interlogix,

Detaylı

TruVision NVR 20 Kullanım Kılavuzu

TruVision NVR 20 Kullanım Kılavuzu TruVision NVR 20 Kullanım Kılavuzu P/N 1070712B-TR REV 1.00 ISS 18SEP12 Telif Hakkı Ticari markalar ve patentler Üretici Sertifikasyon FCC uyumu ACMA uyumu Avrupa Birliği direktifleri 2012 UTC Fire & Security

Detaylı

Preface. Thank you for choosing our product, for a better understanding of the product, we recommend you

Preface. Thank you for choosing our product, for a better understanding of the product, we recommend you Preface Thank you for choosing our product, for a better understanding of the product, we recommend you read the instruction and safety information before use. Notice: This user manual is an operation

Detaylı

VERİ PROJEKTÖRÜ XJ-H1650/XJ-H1750/XJ-H2650 XJ-ST145/XJ-ST155

VERİ PROJEKTÖRÜ XJ-H1650/XJ-H1750/XJ-H2650 XJ-ST145/XJ-ST155 VERİ PROJEKTÖRÜ XJ-H1650/XJ-H1750/XJ-H2650 XJ-ST145/XJ-ST155 Tr Veri Projektörü USB İşlev Kılavuzu Veri Projektörü ile birlikte gelen bu Hızlı Başlangıç Kılavuzundaki tedbirleri okuduğunuzdan emin olun.

Detaylı

İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum... WEB Arayüzü Üzerinden Internet

İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum... WEB Arayüzü Üzerinden Internet İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum.... WEB Arayüzü Üzerinden Internet Bağlantı Ayarları... IPTV Bağlantı Kontrolü... WEB Arayüzü

Detaylı

Veri kaydedicisi DL3 *11205984* Montaj Çalıştırma Web arayüzü

Veri kaydedicisi DL3 *11205984* Montaj Çalıştırma Web arayüzü Veri kaydedicisi DL3 Montaj Çalıştırma Web arayüzü *11205984* 11205984 RESOL cihazını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazın kullanımından tam verimlilik alabilmek için, lütfen bu el kitabını çok

Detaylı

Veri kaydedici DL2 V2

Veri kaydedici DL2 V2 Veri kaydedici DL2 V2 Firmware versiyon 2.0.0 *11205978* 11205978 RESOL cihazını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazın kullanımından tam verimlilik alabilmek için, lütfen bu el kitabını çok dikkatli

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU. Bu kullanım kılavuzunun en son sürümünü indirmek için, flütfen www.archos.com/ manuals adresini ziyaret edin.

KULLANIM KILAVUZU. Bu kullanım kılavuzunun en son sürümünü indirmek için, flütfen www.archos.com/ manuals adresini ziyaret edin. Türkçe 5 7 KULLANIM KILAVUZU Sürüm 2.0 Bu kullanım kılavuzunun en son sürümünü indirmek için, flütfen www.archos.com/ manuals adresini ziyaret edin. Sayın Müşteri, Bu ARCHOS ürününü seçtiğiniz için teşekkür

Detaylı

Kurulum ve Kullanım Kılavuzu

Kurulum ve Kullanım Kılavuzu VGUARD PC TABANLI KARTLAR Görüntü Kartları Model : VG4C-RT4 VG4C-EXP VG8C-EXP VG4C + VG8C-VG8C-EXP-TV Kurulum ve Kullanım Kılavuzu UYARI! Kurulum işlemine geçmeden önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz.

Detaylı

Kullanıcı Kılavuzu. TECOM AR1021 ADSL Router. ADSL Router AR1021

Kullanıcı Kılavuzu. TECOM AR1021 ADSL Router. ADSL Router AR1021 AR1021 ADSL Router TECOM AR1021 ADSL Router Kullanıcı Kılavuzu TECOM CO., LTD. March 2003 2003 by TECOM CO., LTD. All rights reserved. Printed in Taiwan Ticari marka(lar) TM ve Kayıtlı Ticari marka(lar)

Detaylı

ware V1.41 Kullanım Kılavuzu

ware V1.41 Kullanım Kılavuzu ware V1.41 Kullanım Kılavuzu SAMSUNG AĞ KAYIT SUNUCUSU YAZILIMI Bu programı yüklemeden önce veya kullanırken Samsung web sitesini ziyaret edin www.samsungsecurity.com ve en son S/W sürümünü indirerek bu

Detaylı

ADSL X4 K U L L A N I M K I L A V U Z U

ADSL X4 K U L L A N I M K I L A V U Z U ADSL X4 K U L L A N I M K I L A V U Z U AÇIKLAMA Bu kullanım kılavuzu telif hakkı ile güvence altına alınmış bazı bilgiler içermektedir. Söz konusu kitapçık ve beraberindeki tüm donanım, yazılım ve ilgili

Detaylı

Sayfa 1 / 57. PDF created with pdffactory Pro trial version www.pdffactory.com

Sayfa 1 / 57. PDF created with pdffactory Pro trial version www.pdffactory.com WDS-540 Kablosuz AP-Router Sayfa 1 / 57 Sayfa 2 / 57 İçindekiler Bölüm 1 Giriş... 4 1.1 Hoşgeldiniz... 4 1.2 Bu Kılavuz Hakkında... 4 1.3 Telif Hakkı Bildirisi... 4 Bölüm 2 Kablosuz Ağınızın Tasarımı...

Detaylı

Windows için BlackBerry Link. Sürüm: 1.1.1. Kullanıcı Kılavuzu

Windows için BlackBerry Link. Sürüm: 1.1.1. Kullanıcı Kılavuzu Windows için BlackBerry Link Sürüm: 1.1.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın tarihi: 2013-07-22 SWD-20130722150216614 İçindekiler Başlarken... 5 BlackBerry Link Hakkında... 5 BlackBerry Link uygulamasını tanıma...

Detaylı

Yüksek Çözünürlük Ağ Kamera

Yüksek Çözünürlük Ağ Kamera Kullanım Kılavuzu Yüksek Çözünürlük Ağ Kamera Cihazınızı çalıştırmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun ve kılavuzu ilerde başvurmak için saklayın. MODELS LND3110R serisi LNU3110R serisi 1404 (V1.0)

Detaylı

Harici Hard Disk HDMI & WIFI 802.11g için Multimedya Okuyucu. Kullanıcı Kılavuzu

Harici Hard Disk HDMI & WIFI 802.11g için Multimedya Okuyucu. Kullanıcı Kılavuzu Harici Hard Disk HDMI & WIFI 802.11g için Multimedya Okuyucu Kullanıcı Kılavuzu 1 KATALOG KISA TANITIM 3 ÜRÜN DETAYLARI 4 TEMEL ÇALIŞMA 6 WINDOWS XP ALTINDA DOSYA PAYLAŞIM İŞLEMİ 9 WINDOWS VISTA ALTINDA

Detaylı

Dijital Video. Kayıt Cihazı. Kullanma Kılavuzu. Baskı:1.3.0. DVR-1104 /DVR-1108 /DVR-1116 modelleri için

Dijital Video. Kayıt Cihazı. Kullanma Kılavuzu. Baskı:1.3.0. DVR-1104 /DVR-1108 /DVR-1116 modelleri için Dijital Video Kullanma Kılavuzu Kayıt Cihazı DVR-1104 /DVR-1108 /DVR-1116 modelleri için Baskı:1.3.0 DİKKAT! ELEKTRİK ÇARPMA RİSKİNİ AZALTMAK İÇİN, CİHAZ ELEKTİK KAYNAĞINA BAĞLI İKEN AÇMAYINIZ. CİHAZ İÇİNDEKİ

Detaylı

Yüksek Çözünürlük Ağ Kamera

Yüksek Çözünürlük Ağ Kamera Kullanım Kılavuzu Yüksek Çözünürlük Ağ Kamera Cihazınızı çalıştırmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun ve kılavuzu ilerde başvurmak için saklayın. MODEL LW6324/LW6354 serisi LW332/LW335 serisi LW342/LW345

Detaylı

Hızlı Kullanım Kılavuzu

Hızlı Kullanım Kılavuzu GDR-1100S Serisi 4/8 Kanal H.264 DVR Hızlı Kullanım Kılavuzu Her hakkı saklıdır. 4/8 Kanal DVR Hızlı Kullanım Kılavuzu 1. Sabit Disk Kurulumu Uyarı: 1. Bir adet SATA disk destekler. Lütfen üretici firmanın

Detaylı

OZW / OZS WEB SERVER CİHAZININ DEVREYE ALINMASI TESİSE UZAKTAN ERİŞİMİN SAĞLANMASI VE KUMANDA EDİLMESİ. (Sim kart takılabilir, Sadece Turkcell)

OZW / OZS WEB SERVER CİHAZININ DEVREYE ALINMASI TESİSE UZAKTAN ERİŞİMİN SAĞLANMASI VE KUMANDA EDİLMESİ. (Sim kart takılabilir, Sadece Turkcell) OZW / OZS WEB SERVER CİHAZININ DEVREYE ALINMASI TESİSE UZAKTAN ERİŞİMİN SAĞLANMASI VE KUMANDA EDİLMESİ Web Server OZS164... Sadece 1 adet cihaz kontrolü Web Server OZW672... 1, 4 ya da 16 adet cihaz kontrolü

Detaylı

Kullanım kılavuzu 32PFK5300 40PFK5300 50PFK5300

Kullanım kılavuzu 32PFK5300 40PFK5300 50PFK5300 Register your product and get support at series www.philips.com/welcome Kullanım kılavuzu 32PFK5300 40PFK5300 50PFK5300 İçindekiler 1 Yeni TV'im 10.3 Kayıt 4 11 Kaynaklar 1.1 Smart TV 4 1.2 Uygulama galerisi

Detaylı

Q-NOTE QN-7000HX TABLET

Q-NOTE QN-7000HX TABLET Q-NOTE QN-7000HX TABLET KULLANMA KLAVUZU Ürünün Kullanılması Öngörülen Ülkeler Turkey İ ÇİNDEK NDEKİLER TABLOSU 1 GENEL TANIMLAR... 1 2 GÜÇ BUTONU KULLANIMI... 1 3 DOKUNMATİK EKRAN... 2 4-U-DİSK...3 5

Detaylı

TruVision DVR 60 Hızlı Başlangıç Kılavuzu

TruVision DVR 60 Hızlı Başlangıç Kılavuzu TruVision DVR 60 Hızlı Başlangıç Kılavuzu İçindekiler Paket içindekiler 1 Kurulum ortamı 1 TVR 60'ın kurulması 1 Cihazları bağlama 2 TVR 60'ın açılması ve kapatılması 2 TVR 60'ı Çalıştırma 3 DDNS ayarları

Detaylı

Kablosuz yaşam. 3G Kablosuz Router. Kullanım Kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Kolay kurulum CD si. Air 4420-3G

Kablosuz yaşam. 3G Kablosuz Router. Kullanım Kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Kolay kurulum CD si. Air 4420-3G Kablosuz yaşam 3G Kablosuz Router Kullanım Kılavuzu Air 4420-3G Kolay kurulum CD si 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 Ü İçindekiler 1. GİRİŞ 3 1.1 Temel Özellikler 4 Port Ayarları 18 1.2. İçerik-Paneller-Gereksinim

Detaylı

Register your product and get support at www.philips.com/welcome. Kullanım kılavuzu

Register your product and get support at www.philips.com/welcome. Kullanım kılavuzu Register your product and get support at www.philips.com/welcome Kullanım kılavuzu İçindekiler 1 Yeni TV'niz 3 1.1 EasyLink 3 2 Kurulum 4 2.1 Güvenlik talimatlarını okuma 4 2.2 TV standı ve duvara montaj

Detaylı

reedera7 Kullanım Kılavuzu

reedera7 Kullanım Kılavuzu reedera7 Kullanım Kılavuzu BAŞLANGIÇ 1. Başlarken Tablet PC nizi kullanmaya başlamadan önce lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz ve belirtilen talimatlara uyunuz. 2. Şarj Etme Cihazınız şarj

Detaylı

BlackBerry Desktop Software. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Desktop Software. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Desktop Software Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-06-05 SWD-20120605131316967 İçindekiler Temel özellikler... 7 Hakkında BlackBerry Desktop Software... 7 Akıllı telefonunuzu şununla

Detaylı

IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1

IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1 IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1 2 IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İSTANBUL Tel : 0.212.288.31.00 Faks : 0.212.275.40.01 istanbul@karel.com.tr ANKARA Tel : 0.312.293.01.00

Detaylı