İçerik. Mutfak bataryaları. Ürün açıklaması. Teknoloji

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İçerik. Mutfak bataryaları. Ürün açıklaması. Teknoloji"

Transkript

1

2 İçerik Mutfak bataryaları Axor Starck Axor Citterio Axor Citterio M Axor Uno 2 /Uno Hansgrohe PuraVida Hansgrohe Talis Hansgrohe Focus Ürün açıklaması Teknoloji... 38

3 Batarya ile başlayarak, aşçılar en iyi malzemelere sahip olmak ister. Bu nedenle, duyularınıza hitap eden ürünleri üretmeye çalışırız. Bunlar göze ve ele zevk veren ürünler. Birçok tasarım ödülüne sahip olan ürünler. Çünkü öncülük kültürümüze uyan kalite ve standartları belirleme özelliğimiz ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlere sahip olursunuz. Ne de olsa batarya mutfakta en fazla kullandığımız öğedir. Bir evye bataryasını günde 90 kereye yakın kullanırız. Bu durumda sizce de pişirme zevkinin batarya ile başlaması gerekmez mi? Hansgrohe nin bir asırlık aile geleneğine dönüp baktığınızda, firmanın uzun yıllardır dünyanın önde gelen batarya ve duş üreticilerinden biri olarak adlandırıldığını görürsünüz. Firmamızın Ana merkezi Almanya nın Black Forest bölgesinde konumlanmıştır. Axor Markası ise 1993 yılında, Hansgrohe alt markasına ilave olarak geliştirildi

4 Esaslı Taviz vermeyen Duyular Sakin Kolay Basit

5 04 05 Axor Starck Muhtemelen Dünyanın en ikonik lavabo ürünleri tasarımcısı Philippe Starck, Axor için 1994 den beri tasarım yapıyor. Fransız tasarımcı rahat fonksiyonu minimalist prensiplerin özü ile birleştiren batarya tasarımları ile ünlenmiştir. Kolleksiyonun kendine özgü özelliği ise kolay kullanılabilen kumanda koludur.

6 Axor Starck Kişiye özel ayarlanabilen dönebilir gaga (110 /150 /360 ) İki akım çekme el duşu (normal / duş sprey) ComfortZone Kumanda kolu Ayarlanabilir volan pozisyonu (sağ veya sol) Spiralli veya Spiralsiz Tek kollu evye bataryası Gövdeden gagaya ve el duşuna kadar Axor Starck ın tasarımı akıcı ve minimaldir. Axor Starck iki alternatif olarak sunulur. Birinci alternatifte kişisel tercihlerinize göre üç farklı açıda ayarlanabilir dönebilen gaga ile veya evyenin her tarafına kolayca ulaşmanızı ve temizlemenizi kolaylaştıran spiralli versiyonu ile.

7 Dönebilir gaga 06 07

8 Axor Starck Semi-Pro Dönebilir gaga (360 ) İki akım çekme el duşu (normal / duş spreyi) ComfortZone Semi-Pro (yarı-profesyonel) Tek kollu evye bataryası Amatör aşçıların gözünde Axor Starck Semi- Pro ciddi bataryadır. 360 döner gagası ile minimalist tasarımı, mutfak içerisinde ada çözümü olarak bütünleştirilmiş çift lavabo ve lavabo üniteleri için idealdir.

9 08 09

10 ERGONOMIA ELEGANZA PIACERE MODERNITÀ İtalyan mimar ve tasarımcı Antonio Citterio, zarif kumanda volanlı evye batarya serisi ile suya saygı duyar. Hassasiyetle şekillendirilmiş eşsiz volanı özellikle göz alıcıdır. Uzunluğu ve yassılığı kullanımını oldukça ergonomik yapar. Ayrıca, tasarımın efendisi, Citterio, şehri çağrıştıran, oldukça ince ve uzun çizgilere sahip, ikinci mutfak bataryası tasarladı.

11 Axor Citterio 10 11

12 Semi-Pro Tek kollu evye bataryası Paslanmaz çelik yay Dönebilir gaga (360 ) Axor Citterio üç farklı versiyona sahip. Yüksek kalite fonksiyonelliğe sahip çelik yay gagasına maksimum esneklik sağlar. sabunlu veya kirli elle bile kullanılabilen bütüne uygun incelikte ergonomik volana sahip.

13 Axor Citterio İki akım çekme el duşu (normal / duş sprey) ComfortZone Kişiye özel ayarlanabilen dönebilir gaga (110 /150 /360 ) Ergonomik volan Spiralli, tek kollu evye bataryası Dönebilir gagalı, tek kollu evye bataryası

14 El duşu Kişiye özel ayarlanabilen dönebilir gaga (110 /150 /360 ) Spiralli, 2-Delikli evye batarayası Normal ve duş spreyi, ayrı kumanda kolu ile.

15 Axor Citterio M ComfortZone Kişiye özel ayarlanabilen dönebilir gaga (110 /150 /360 ) Ergonomik volan Lavabonun her yerinde kullanılabilen kumanda kolu Spiralli, 2-Delikli, Kuğu boyun evye bataryası Göz alıcı gaga 360 serbestçe döndürülür veya 110 ve 150 pozisyonlara kilitlenebilir. Ayrı kumanda kolu lavabonun her kenarına uygulanabilir. Tercihiniz neresi olursa olsun mesela, arka tarafa, çocukların ulaşamayacağı yere veya solaklar için, ergonomik olarak mantıklı olan, lavabonun sol tarafına da kurulabilir.

16 ŞEKİL DUYGULARI TAKİP EDER. BİR BATARYANIN EN İYİSİ OLDUĞUNA NE ZAMAN KARAR VERİRSİNİZ? DO- KUNDUĞUNUZ VE KULLANDIĞINIZ ZAMAN. Andreas Haug ve Tom Schönherr in yönettiği Alman dizayn stüdyosu Phoenix Design, zaten Hansgrohe ve Axor için, birçok mutfak batarya tasarlamış. Şimdi duvar için ilk Axor mutfak bataryası dizaynlarının arasında yer almaktadır.

17 Axor Uno 2 /Axor Uno 16 17

18 Axor Uno 2 Volan sağda veya solda konumlandırılabilir Kolay kullanım için kumanda kolu Dönebilir gaga Bol özgürlük için teleskopik gaga Tek kollu evye bataryası ankastre Axor Uno² duvardan evye bataryası evyede daha fazla özgürlük sağlayan akıllı bir çözümdür. Birleştirilmiş teleskopik gaga kolayca çekilip döndürüldüğünde, evyedeki kullanım alanı çok daha fazla genişler.

19 18 19

20 Axor Uno 2 /Axor Uno Dönebilir gaga (360 ) ComfortZone Ayarlanabilir volan pozisyonu (sağ veya sol) Dönebilir gagalı, Tek kollu evye bataryası Axor Uno ve Uno² geometrik tasarımları ile her mutfağa kolayca uyum sağlar. Daha ince ve minimalist tasarımları ile Axor Uno² ve Axor Uno evye bataryaları 360 derece dönebilir gagaları ile yemek yaparken ve bulaşık yıkarken kolaylık sağlar.

21 Kişiye özel ayarlanan dönebilir gaga (110 /150 /360 ) 20 21

22 Saf. Şeffaf. Duyusal. TASARIM VE TEKNOLOJİNİN EŞSİZ KOMBİNASYONU.

23 Hansgrohe PuraVida PuraVida Hayat kaynağı suyu eğlenceli şekilde kullanımını sağlayan ve kendini Saf tasarım dili ile ifade eden evye bataryasının ismidir. Bataryanın ilgi çeken özelliği Dual Finishtir. Mat Paslanmaz çelik gövde, parlak paslanmaz çelik gaga ile buluşur. Ünlü Phoenix Design ile geliştirilmiş ve Hansgrohe akıllı fonksiyonları ile tamamlanmış bu batarya, yemek pişirmeyi kolaylaştırır.

24 Hansgrohe PuraVida 2-delikli elektronik evye bataryası Düğmeye ufak bir dokunuşunu ile su akar. İhtiyacınız olduğu zaman ve istediğiniz ısıda. Suyun derecesini, veya dilerseniz miktarını önceden ayarlayabilir ve seçeneklerinizi kaydedebilirsiniz. Veya başka bir değişle: akıllı fonksiyonellik size lavaboda maksimum rahatlık sağlar. Elektronik kontrol ünitesini kendinize en uygun şekilde lavaboya yerleştirme imkânı yararlı bir özelliktir. ComfortZone Hansgrohe bataryaları olağanüstü ComfortZone sağlar. Yüksek gagalar, hareket etmek için geniş alan sunar ve uzun vazo ve kap doldurmasında kolaylık sağlar. Paslanmaz çelik efekt DualFinish Dönebilir gaga (120 ) ComfortZone Elektronik kontrol Kontrol ünitesi yerleştirmesinde esneklik

25 24 25 Hızlı ısı seçeneği Isı düzenleme Hacim Temizleme Basma 1 x 2 x 3 x Çevir basma + çevirme bas + tut Çok fonksiyonlu tek kontrol eleman: 1 basma; soğuk su, 2 basma; su karıştırma, 3 basma; sıcak su. Kişisel ısı düzenleme için: kontrolü çevirin. Su miktarını ayarlamak için; basın ve çevirin. Temizleme modu ve sıcak su sınırlayıcısı ile bu batarya daha fazlasını verir.

26 Paslanmaz çelik efekt DualFinish DualFinish li PuraVida evye bataryası her mutfağın odak noktası olacak: mat gövdesinden parlak gagasına giden kusursuz geçiş, eşsiz kalitesini artırır. Evye bataryası PVD metoduyla kaplanmıştır., bu da ona günlük güçlüklere karşın yüksek dayanıklılık sağlar.

27 Hansgrohe PuraVida Dönebilir gaga (120 ) ComfortZone Esnek kumanda kolu pozisyonu 2-delikli tek kollu evye bataryası Klasik tek kollu Hansgrohe PuraVida versiyonunda zarif görüntüsü ile suyu ve akış miktarını dileğinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Ve yine kumanda kolunu evyenin istediğiniz yerine konumlandırabilirsiniz.

28 Her şeyi İle mükemmel BİR mutfak yardımcısı. HER YERE SIĞABİLEN ÇAĞDAŞ TASARIM. YEMEK PİŞİRMEYİ ZEVKLİ HALE GETİREN FONKSİYONEL DETAYLAR.

29 Hansgrohe Talis Standart versiyondan yüksek gagaya, spiralli iki akım seçeneğinden spiralli tek akım versiyonuna kadar Talis bir çok alternatif sunar. Evye kullanım alanınızı genişleten batarya, her anlamda hayatınızı kolaylaştırır. Yoksa evyeniz pencere önünde mi? Yatabilen batarya alternatifini seçin, bataryanızı yukarı çekin, yatırın ve pencerenizi kolaylıkla açın.

30 Hansgrohe Talis S 2 Variarc / Talis S Şekil ve fonksiyonel estetik bir araya geldiğinde ortaya ince yalın pim volanı ile Hansgrohe Talis çıkar. Bataryanın öne çıkan özelliği, evye alanında daha fazla alan ve serbest hareket imkanı sağlayan ComfortZone özelliğini sunmasıdır. Hansgrohe Talis S 2 Variarc Spiralli, tek kollu evye bataryası Hansgrohe Talis S 2 Variarc Dönebilir gaga, tek kollu eveye bataryası Dönebilir gaga (150 ) MagFit manyetik gaga ComfortZone çekilebilir gaga Dikey kol pozisyonu Pencere önü için yatabilme özelliği Kişiye özel ayarlanan dönebilir gaga (110 /150 /360 ) ComfortZone QuickClean kirece karşı fonksiyon Dikey kol pozisyonu

31 Hansgrohe Talis S 2 Variarc Spiralli, Tek kollu evye bataryası Dönebilir gaga (150 ) MagFit manyetik el duşu çekilebilir sprey (50 cm e kadar çıkar) İki akış spreyi (normal / duş sprey) ComfortZone Dikey kol pozisyonu Pencere önü için yatabilme özelliği Hansgrohe Talis S Spiralli, tek kollu evye bataryası Basit pim volan Hansgrohe Talis S Tek-tutamaçlı mutfak batarya Basit pim volan 2-sprey el duşu ile (normal / duş sprey) ComfortZone QuickClean kirece karşı fonksiyon Dönebilir gaga (150 ) ComfortZone QuickClean kirece karşı fonksiyon Dönebilir gaga (150 )

32 KROMUN ZERAFETİ. ESTETİĞİN PRATİKLİK İLE BİRLEŞMESİ.

33 Hansgrohe Focus Baş, mide kadar önemli değil mi? Hansgrohe Focus şıklığa sahip zamansız batarya serisidir. 360 derece dönebilen yüksek gagası kullanım kolaylığı sağlar. Sade çizgileri ile mutfakta daha zevkli zaman geçirmenize yardımcı olur. Paslanmaz çelik ve krom alternatifleri ile, aspiratörler, dolap ve kapak kulpları ile uyum sağlar.

34 Hansgrohe Focus Tek kollu evye bataryası Hansgrohe Focus E Tek kollu evye bataryası Uzun ergonomik kol Uzun ergonomik kol Dönebilir gaga (360 ) Dönebilir gaga (360 ) QuickClean kirece karşı fonksiyon QuickClean kirece karşı fonksiyon

35 Hansgrohe Focus / Focus E / Focus S Yüksek döner gagalı Hansgrohe Focus batarya çalışırken hareket etmek için fazla alanı seven aşçılar için ideal. Uzun kaplar bile, gaga altına koyulup kolayca doldurulur. standart versiyonunda bile gaga ile evye arasındaki alandan maksimum faydalanabilirsiniz. Hansgrohe Focus Tek kollu evye bataryası Kişiye özel ayarlanabilen dönebilir gaga(110 /150 /360 ) ComfortZone Ayarlanır kol pozisyonu (sağ veya sol) Hansgrohe Focus S Tek kollu evye bataryası Uzun ergonomik kol Dönebilir gaga (360 ) QuickClean kirece karşı fonksiyon

36 Ürün açıklaması Axor Axor Starck Axor Citterio 270 Axor Citterio M Ø Axor Uno 2 Axor Uno Ø Axor Starck 1 Spiralli, tek kollu evye bataryası # 10821, -000, Dönebilir gagalı, tek kollu evye bataryası # 10822, -000, Semi-Pro Tek kollu evye bataryası # Tek kollu evye bataryası, yuvarlak volan ile # Axor Citterio 5 Semi-Pro Tek kollu evye bataryası # 39840, -000, Spiralli, tek kollu evye bataryası # 39835, -000, Dönebilir gagalı, tek kollu evye bataryası # 39850, -000, -800 Açma kapama valfi ile (resmi yok) # 39852, -000, -800 Axor Citterio M 8 Spiralli, 2-delikli evye bataryası # 34822, -000, Delikli, Tek kollu evye bataryası # 34820, -000, -800 Axor Uno 2 10 Tek kollu evye bataryası, ankastre # 38815, -000, -800 iç set (resmi yok) # Dönebilir gagalı, tek kollu evye bataryası # 38830, -000, -800 Axor Uno 12 Dönerbilir gagalı, tek kollu evye bataryası # Açık su ısıtıcıları için # Açma kapama valfi ile (resmi yok) # Axor ve Hansgrohe evye bataryaları için açma kapama valfi (resmi yok) # 10823, -000, -800 Krom kaplama (-000) Paslanmaz çelik (optik) kaplama (-800) tüm ölçüler mm

37 Ürün açıklaması Hansgrohe Hansgrohe PuraVida Hansgrohe Talis S Ø Ø Hansgrohe Talis S 2 Variarc Hansgrohe Focus Hansgrohe Focus E Hansgrohe Focus S Hansgrohe PuraVida 1 2-delikli elektronik evye bataryası # 15805, -000, delikli Tek kollu evye bataryası # 15812, -000, -800 Hansgrohe Talis S 3 Spiralli, tek kollu evye bataryası # 32841, -000, -800 Açık su ısıtıcıları için # 32842, Tek kollu evye bataryası # 32851, -000, -800 Açık su ısıtıcıları için # Açma kapama valfi ile (resmi yok) # Hansgrohe Talis S 2 Variarc 5 Siparlli, tek kollu evye bataryası # 14877, -000, Spiralli, evye bataryası # 14872, -000, Dönebilir gagalıi tek kollu evye bataryası # 14870, -000, -800 Açık su ısıtıcıları için # Açma kapama valfi ile (resmi yok) # Hansgrohe Focus 8 Dönebilir gagalı, tek kollu evye bataryası # 31820, -000, -800 Açık su ısıtıcıları için # 31822, -000, Tek kollu evye bataryası # 31806, -000, -800 Açık su ısıtıcıları için # Açma kapama valfi ile (resmi yok) # Hansgrohe Focus E 10 Tek kollu evye bataryası # Açık su ısıtıcıları için # Hansgrohe Focus S 11 Tek kollu evye bataryası # Açık su ısıtıcıları için # Açma kapama valfi ile (resmi yok) # Krom kaplama (-000) Paslanmaz çelik (optik) kaplama (-800) tüm ölçüler mm

38 Bir bakışta tüm ürünler, Spiralli el duşlu modellerden ve döner gagalı tüm modellere, avantajlar. Sertleştirilmiş plastik kaplı seramik kartuş M1 ve M2 kartuşlar bataryanızın fonksiyonelliğini ve ömrünü uzatır. Boltic Lever kilidi Boltic lever kilidi sayesinde kumanda kolu kulanımda bollanma yapmaz QuickClean Kirecin lastik sprey üzerinde tutunması çok zordur. tutunması durumunda dahi kalıntılar parmakla kolayca temizlenir. Kolay kurulum Spiral bağlantı boruları sayesinde montajı kolaylıkla yapılır. Quality made by Hansgrohe PEX hortumlar Hansgrohe nin ürettiği kalite Dönebilme fonksiyonu Çekilebilir gaga/elduşu PEX spirak borular renksiz ve ısıya dayanıklıdır. Hansgrohe tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş kaliteli bir ürün alıyorsunuz. Bataryalar sınırlı (110 /120 /150 ) veya tam hareket özgürlüğü sağlayan (360 ) bir gaga serisi sunar. Çekilebilir gaga veya el duşu evye ekrafında kullanım kolaylığı getirir.

39 MagFit manyetik El duşu Spiral hortumlar için Sprey / akış çeşitleri Ergonomik kollar Magfit fonksiyonu sayesinde el duşu yerine sesizce ve kolayca kayarak oturur. Quick connect fonksiyonu sayesinde hortum bağlantıları kolaylıkla yapılır. Çekilebilir el duşunda normal ve duşlama spreyler arası geçiş kolaylıkla sağlanır. Ergonomik kontrol için uzun düz kollar Dikey kol pozisyon Gaga ve kontrol ünitesinin ayrılması Ayarlanır kol pozisyon ComfortZone Dikey konumlandırılabilen kumanda kolu sayesinde batarya ile duvar arası mesafe en aza indirilebilir. Ayrıca sıcak su çocukların ulaşamayacağı mesafede temin edillirken yatay durumdaki açılışta soğuk su gelir. Tercihe göre, kol esnek bir şekilde konumlandırılabilir. Tercihe göre, kol sol veya sağ tarafa kullanılabilir. Ultra yüksek gaga bol alan sunar, kap doldurmak için ideal. Teleskopik fonksiyon Pencere fonksiyonu Paslanmaz çelik efekt PVD Mutfak kontrol valfi Teleskopik gaga, evye çevresinde daha geniş alan sunar. Pencere önü kullanımı için batarya kolaylıkla yatırılarak pencere kullanımına engel oluşturmaz. Paslanmaz çelik efekt yüzeyler PVD teknolojisi kullanarak üretilir, özellikle yıpranma ve çizilmeye dayanıklıdır. Dış cihaz bağlantıları ile kullanım için Her Hansgrohe ve Axor evye bataryaları ile kullanılabilen açma kapama valfi.

40 Dizayn Ev Gereçleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Ortaklar cad. Bahçeler sok. no:17/2 Mecidiyeköy İstanbul Tel: PBX Faks: tr-tr-mutfak broşür 2012 Form-Nr /11/1 Printed in Germany 100% klorsuz ağartılmış kâğıt üzerine basılmıştır. Teknik nedenlerden dolayı teknik değişiklik ve renk farklılıklara tabidir. Tasarım ve düzenleme: bilekjaeger, Stuttgart; Planlama: fön design, Schramberg; Peter Fehrentz, Hamburg; Fotos: Kuhnle & Knödler, Radolfzell; Uli Maier, Stuttgart; Sunumlar: recom, Ostfildern; teşekkür: Arclinea Frankfurt; Duravit, Hornberg; Küchenstudio Wagner Stuttgart; Zeyko Küchen, Mönchweiler

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Deri rganize Sanayi Bölgesi Vakum Caddesi No:1 İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla/İSTANBUL Tel: +90 216 458 51 51 Faks: +90 216 458 51 95 info@tr.duravit.com

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı

Bosch ankastre ürünler; teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği

Bosch ankastre ürünler; teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği Bosch ankastre ürünler; teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği Ankastre Serisi 2014-2015 www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde BoschHomeTurkiye 2 Bosch Sadece bugünkü

Detaylı

FİYAT KATALOĞU 2015. Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar. adell.com

FİYAT KATALOĞU 2015. Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar. adell.com FİYAT KATALOĞU 2015 Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar adell.com Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. YIL adell.com SEKTÖRDE 35. YIL Değerli iş ortağımız, 1981 yılından bugüne sektörümüze hizmet vermekten,

Detaylı

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde.

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde. Serviste mükemmellik. Siemens, ev teknolojisindeki tüm bilgi ve deneyimini kullanarak ev aletlerinin kaliteli, dayan kl ve uzun ömürlü olmalar n sa lar. Olas bir ar za halinde ise Yetkili Servislerimiz

Detaylı

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R 2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R GİRİŞ GÜZELLİĞİN KONFORU, TEKNOLOJİNİN GÜZELLİĞİ. İKİSİ DE TASARIMDA. Kalite ve fonksiyonelliğin fark edilmeye değer olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda tasarımın çekici olması

Detaylı

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ANKASTRE / SOLO ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ 2014/15 GELECEĞE YÖNELİK BİR VİZYON. GEÇMİŞTEN GELEN DENEYİM. BUGÜNÜN YARATICI ÇÖZÜMLERİ. Yenilik demek sınırların aşılması demek. Ama gerçek değeri bunun da ötesinde:

Detaylı

Her zaman iyi bir çözüm.

Her zaman iyi bir çözüm. Her zaman iyi bir çözüm. Geberit Montaj Sistemleri Bilgi bir ilham kaynağıdır. Günümüzde banyolar bu şekilde yapılıyor. Oda tasarımı, inşaat alanında hızlı montaj konusunda sınırlama yoktur, yalnızca diğer

Detaylı

Genel ve ticari mekanlar için.

Genel ve ticari mekanlar için. Genel ve ticari mekanlar için. Geberit sıhhi tesisat sistemleri 2 Geberit bataryalar, rezervuarlar ve mekanizmalar iyi bir izlenim bırakır. Huzurevleri, restoranlar, oteller, hastaneler, idari binalar

Detaylı

Yeni Ürünler, Yeni Teknolojiler

Yeni Ürünler, Yeni Teknolojiler Yeni Ürünler, Yeni Teknolojiler DiJiTAL TEKNOLOJi SUYLA BULUŞTU. Dijital teknolojiyi konforla birleştiren Electra Serisi, keskin hatlı sıra dışı, geniş ve düz formuyla yeni bir banyo keyfinin temsilcisi.

Detaylı

2015 Yeni Yalın Özgün Fikirler

2015 Yeni Yalın Özgün Fikirler 2015 Yeni Yalın Özgün Fikirler içindekiler Ödüller Blue Life Yeşil Banyo Çözümleri V-care Rim-ex VitrAfresh Memoria Black Memoria Infinit Metropole Aynalar Etajerli Lavabolar Sento Klozet Kapakları Slim

Detaylı

Ankastre Ürün Broflürü. Gelecek evinizde.

Ankastre Ürün Broflürü. Gelecek evinizde. Ankastre Ürün Broflürü 2007 Gelecek evinizde. s Siemens in 2007 y l ürün program : Gelecek evinizde. Mükemmellik ve tasarım aynı çizgide buluştu. Sadelikle asaletin, form ile fonksiyonun buluşması tam

Detaylı

HER ZAMAN GÜVENEBİLECEĞİNİZ TEK ŞEY:KALİTE

HER ZAMAN GÜVENEBİLECEĞİNİZ TEK ŞEY:KALİTE HER ZAMAN GÜVENEBİLECEĞİNİZ TEK ŞEY:KALİTE KONU KALİTE OLDUĞUNDA ASLA ÖDÜN VERMEYİZ Armatürler gündelik hayatımızın ayrılmaz parçasıdır; onları her gün hijyen, güvenlik ve konforun vazgeçilmez olduğu banyolarımızda,

Detaylı

Pişirme Grubu ve Mutfak Ürünleri Fiyat Listesi 2015-1

Pişirme Grubu ve Mutfak Ürünleri Fiyat Listesi 2015-1 Pişirme Grubu ve Mutfak Ürünleri Fiyat Listesi 2015-1 1 Esin kaynağımız: Hayat. Hayalinizdeki mutfağı yaratın öyle bir mutfak olsun ki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilsin. Yeni ankastre pişirme grubu serimiz,

Detaylı

Fotoğraf Sanatçısı: Doug Lemke

Fotoğraf Sanatçısı: Doug Lemke Armatür ve Aksesuar Fotoğraf Sanatçısı: Doug Lemke İçindekiler İkon rehberi 4 Ürün bilgileri 5-21 Armatür ve aksesuar 22-252 Freedom 24-27 AquaTouch 144-147 İstanbul 28-39 AquaMed 148-149 Diagon 40-47

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

Avensis Aksesuarları

Avensis Aksesuarları Avensis Aksesuarları Herkes için Orijinal Toyota aksesuarları sizin ve Avensis iniz için özel olarak tasarlandı. Tarz, pratiklik ve teknik yenilik katan seçeneklerle bu aksesuarlar, aracınızı olmasını

Detaylı

Kapak fotoğrafı: Christopher Noble

Kapak fotoğrafı: Christopher Noble T4 Kapak fotoğrafı: Christopher Noble T4 1 Deha; karmaşık olanı sadeleştirme yeteneğinden başka bir şey değildir. C. W. Ceram 2 VitrA nın yeni serisi T4, yalınlık ve işlevselliği cisimleştiriyor. Modern

Detaylı

2014 Yeni yalın özgün fikirler

2014 Yeni yalın özgün fikirler 2014 Yeni yalın özgün fikirler İçindekiler Ödüller Blue Life Yeşil Banyo Çözümleri Rim-ex VitrAfresh Memoria Elegance Efes Shift + Aynalar Zentrum Conforma Select Serisi Gömme rezervuar standardizasyonu

Detaylı

Ankastre ürünlerde sonbahar fırsatları...

Ankastre ürünlerde sonbahar fırsatları... Kasım kampanyaları Ankastre ürünlerde sonbahar fırsatları... www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir ya da

Detaylı

Herkes için HOPPE Kapı ve Pencere kolları

Herkes için HOPPE Kapı ve Pencere kolları Pencere Kolları 1 Herkes için HOPPE Kapı ve Pencere kolları Daha fazla bilgi için sayfa 4. içindekiler Çalışma Garantisi S. 4 Malzemeler, yüzeyler ve bunların bakımı S. 6 Resista S. 7 Secustik S. 8 Secu100

Detaylı

Gerçek profesyoneller için ölçüm takımları HASSAS. SAĞLAM. GÜVENILIR. OPTIMUM KULLANIM. 2015/2016

Gerçek profesyoneller için ölçüm takımları HASSAS. SAĞLAM. GÜVENILIR. OPTIMUM KULLANIM. 2015/2016 Gerçek profesyoneller için ölçüm takımları HASSAS. SAĞLAM. GÜVENILIR. OPTIMUM KULLANIM. 2015/2016 İşine önem veren herkes için. Gerçek profesyoneller STABILA ile ölçüyor. STABILA 2 3 STABILA 1889'dan beri,

Detaylı

Sonbaharda mutfaklar daha şık olacak!

Sonbaharda mutfaklar daha şık olacak! Eylül kampanyaları Sonbaharda mutfaklar daha şık olacak! www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir ya da www.bosch-home.com/tr

Detaylı

Marifetli küçükler her zaman elinizin altında...

Marifetli küçükler her zaman elinizin altında... Kasım kampanyaları Marifetli küçükler her zaman elinizin altında... www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir

Detaylı

badmagazin YENİ BİR BANYOYA NE DERSİNİZ? badmagazin 2. Basım Leben im Bad Living bathrooms

badmagazin YENİ BİR BANYOYA NE DERSİNİZ? badmagazin 2. Basım Leben im Bad Living bathrooms Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret.Ş İstanbul Deri Organize Sanayi ölgesi Vakum Caddesi No:,İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla / İSTNUL Tel: +90 6 458 5 5 Faks: +90 6 458 5 95 info@tr.duravit.com www.duravit.com.tr

Detaylı

Akıllı konforun tadını çıkarın

Akıllı konforun tadını çıkarın Akıllı konforun tadını çıkarın Bina kontrol sistemleri P135658 Üst düzey gereksinimlerinizi karşılayan bir standart var mı? Evinizin her ayrıntısını en yüksek standartlara göre tasarlamak istemeniz doğaldır.

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

BÜYÜK TASARRUF BÜYÜK FIRSAT

BÜYÜK TASARRUF BÜYÜK FIRSAT ÇEVRE DOSTU VESTEL DEN BÜYÜK TASARRUF BÜYÜK FIRSAT Enerji tasarruflu, çevre dostu Vestel A++ buzdolaplarında büyük indirim! Bütçenizle dost bu fırsatı kaçırmayın! Kampanya 31.01.2014 e kadar geçerlidir.

Detaylı

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr Zahmetsiz bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012 www.bosch-garden.gen.tr İçerik Çim bakımı Rotak elektrikli ve akülü çim biçme makineleri 8-9 Silindir bıçaklı çim biçme makineleri 10 Çim havalandırma

Detaylı

Kablo Yönetim Sistemleri

Kablo Yönetim Sistemleri Kablo Yönetim Sistemleri 444 30 30 www.schneider-electric.com 1 Çevreye karşı duyarlı RoHS (Zararlı madde kullanımının sınırlandırılması) metni, elektrikli - elektronik ekipmanlarda kurşun gibi, zararlı

Detaylı