508_Master SON:_ :11 Page 1 PEUGEOT 508 / 508 SW

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "508_Master SON:_ 10.02.2011 09:11 Page 1 PEUGEOT 508 / 508 SW"

Transkript

1 PEUGEOT 508 / 508 SW

2 SIRA DIŞI ANLAR Peugeot nun yenilikçi tasarımı ve üst düzey donanımları Yeni Peugeot 508 de daha da anlam kazanıyor. Yeni Peugeot 508 in bir tek hedefi var: Otomobilde geçirdiğiniz her saniyeyi yüksek kaliteli bir ana dönüştürmek.

3

4

5

6

7 YOĞUN HEYECANLAR Stili, sağlamlığı ve dengeli boyutları ile 508 heykel gibi işlenmiş bir araç izlenimi veriyor. 508 in ön yüzü Peugeot nun yeni tasarım kodlarını yüceltiyor: Karoserden bağımsız, havada asılı imiş gibi görünen radyatör ızgarası ile krom ve yarı mat yüzeylerin harmanlandığı LED* li aslan gözü farlar modern ve teknolojik bir görüntü sunuyor. Arka stoplar, üç kırmızı pençede üçlü LED* aydınlatmaları barındırıyor. Otomobilin yalın çizgisi, yarı mat krom* cam çerçeveleri ile canlandırılıyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

8 SEÇKİN ANLAR Yeni Peugeot 508 in sürücüye keyif veren iç mekânı adeta yolculuğa davet çıkarıyor. Torpido panelinin pürüzsüz stili, kullanılan kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve sunulan teknolojiler iç mekânın üst seviyedeki ambiyansına katkıda bulunuyor. Zaman, 508 in iç mekanında nihayet kendi gerçeğini yakalıyor.

9

10

11 ISMARLAMA KONFOR Yeni Peugeot 508 e bindiğiniz anda bir memnuniyet duygusuna kapılırsınız: Mükemmel tasarlanmış mimarisi sayesinde, cömert bir yaşam alanına ve ihtiyaçlarınıza tamamen uyarlanmış donanımlara sahip olursunuz. Kendinizi otomobilde rahat hissedersiniz. Pratik yerleştirme alanları 508, konforlu geniş iç mekânına, otomobilde yaşamı kolaylaştıran, çok sayıda pratik yerleştirme alanı ekliyor: Soğutmalı torpido gözü, önde ve arkada 2 şer bardak tutucu*, her kapı panosunda şişe koyma yerleri, dirsekliğin altında bir göz ve seyyar bir küllük. Dört bölgeli otomatik klima Yeni Peugeot 508 de Çift bölgeli otomatik * klima dışında, sürücü ve yolcular tercih ettikleri iklimlendirmelere sahip olmalarını sağlayan dört bölgeli bir klimadan* yararlanabiliyor. Koltuklar Ön koltuklar stil, konfor ve kavrama olmak üzere 3 beklenti etrafında geliştirildi. Koltuklar elektrikli ısıtmalı* olabiliyor. Yeni Peugeot 508 sürücüye ve öndeki yolcuya, hareketli minder ucu (baldır desteği) sayesinde, minder uzunluklarını ayarlama* olanağı da veriyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

12

13 GENİŞ ALANLAR İÇİN TASARLANDI

14 UZAKLARA GİDEBİLİRSİNİZ. BİR METRE BİLE İLERLEMEDEN.

15 Geniş panoramik cam tavan Yeni Peugeot 508 SW, standart olarak, arka koltuklara kadar uzanan, böylece iç mekâna olağanüstü bir genişlik hissi, dış bölüme ise dinamik ve modern bir stil kazandıran panoramik cam tavan* ile donatılıyor m 2 alana sahip, gerçek ışık kuyusu olan bu tavan yeni bir konfor kaynağı oluşturuyor. Ayrıca konforunuzu artıran elektrikli bir örtme düzeneği de mevcut. Önceden belirlenmiş 5 ayar pozisyonuna göre tek dokunuşlu döner kumandası ile tavan açıklığını arzunuza göre ayarlayabiliyorsunuz. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

16

17 PRATİK DÜZENLEMELER Geniş bagaj Yeni Peugeot 508 ve 508 SW da dikkat çekici bir bagaj hacmi ve çok sayıda yerleştirme çözümü sunuluyor. Yeni Peugeot 508 SW un cömert bagaj hacmi koltuk sırtlıkları kalkık olduğunda su cinsinden 660 litreye ulaşıyor (560 dm 3 VDA), koltuk sırtlıkları yatırıldığında litreye (1598 dm 3 VDA) kadar çıkıyor. Bu hacimlere su cinsinden 48 litrelik (42 dm 3 VDA)** bagaj paspas altı gözleri dahildir. Yeni Peugeot 508 SW nun sert paspası* bölümler halinde katlanıyor ve böylece paspas altındaki ek gözlere erişimi kolaylaştırıyor. Yeni Peugeot 508 SW nun motorlu bagaj kapısı* sürücü bölümünden, anahtar aracılığı ile ya da bagaj kapısı üzerindeki kumandayla açılabiliyor. Yeni Peugeot 508 Sedan da: Bagaj hacmi koltuk sırtlıkları kalkık olduğunda su cinsinden 545 litreye (515 dm3 VDA) ulaşıyor, koltuk sırtlıkları yatırıldığında ise litreye (1381 dm 3 VDA) çıkıyor. Bu hacimlere su cinsinden 48 litrelik (42 dm3 VDA)** bagaj paspas altı gözleri dahildir. Dikkat çekici modülerlik Düz döşeme zemini, kayak taşıma kapakları ve arka koltuk sırtlıklarının yatırılabilmesi, çeşitli büyüklükteki eşyaların yüklenmesini kolaylaştırıyor. Yeni Peugeot 508 SW da akıllı bir düzenek var: Daha fazla pratiklik için, bagajın yan giydirmeleri üzerinde yer alan iki kol yardımıyla koltuk sırtlıkları yatırılabiliyor. Ayrıca, yüksek yük filesi* tavana kadar tüm yükleme hacminin kullanılmasını sağlıyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. ** Lastik onarım kitine sahip (stepnenin olmadığı) araçlar için geçerlidir.

18 AKLINA GÜVENİN Yeni Peugeot 508 ve 508 SW, akıllı, yenilikçi ve sezgisel yeni nesil teknolojilerden yararlanıyor. Sizi bilgilendiriyor, yardımcı oluyor ve minimum güç harcayarak aracı kullanmanızı kolaylaştırıyor. Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi* Klasik anahtar yerine Yeni Peugeot 508 veya 508 SW nuza binmenizi ve motoru çalıştırmanızı kolaylaştıran bu düzeneği kullanın*: Kapıları açmak için elektronik anahtarı cebinizde veya el çantanızda saklayın, otomobilinize binin, sadece Start/Stop düğmesine basarak motoru çalıştırın ve durdurun. Öte yandan, aracınızı terk ederken kapıları kilitlemek için sadece kapı koluna dokunmanız yeterli olacaktır. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

19 Renkli Head- up ekranı* Temel sürüş bilgilerine gözünüzü yoldan ayırmadan erişebilirsiniz! Head up ekranı ile bu veriler görme alanınızda yer alan gizlenebilir bir saydam levha üzerine renkli olarak yansıtılması ile görüntülenir. Böylece sürekli ve güvenli olarak hızınız, hız sabitleyici ve sınırlayıcı ayarları* navigasyon göstergeleri** hakkında bilgilendirilirsiniz * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. ** WIP Navigasyon ile mevcut. Park mesafe ölçüm sistemi* Bu fonksiyon ön ve arka park sensörlerine entegre edilmiştir. Mevcut park alanını ölçer ve çok fonksiyonlu ekranda size belli bir yere park etme olanağınızın olup olmadığını ve yapılacak manevranın güçlük seviyesini gösterir.

20

21 TEKNOLOJİK BİR GÜVENCE Audio ve navigasyon sistemi Yeni Peugeot 508 ve 508 SW da audio WIP Sound sisteme, ya da WIP Nav+* navigasyon sisteminlerinden birine sahip olursunuz. 8 hoparlörlü Radio CD / MP3 WIP Sound sistemine, WIP Connect opsiyonu sayesinde Bluetooth eller serbest kiti ve USB bağlantısı eklenebiliyor. Yeni nesil WIP Nav+* navigasyon sistemi, güzergâhı doğru ve güvenle izlemenize yardımcı olan bir navigasyonu, bir MP3 uyumlu CD çalarlı radyo, 7 renkli bilgi ekranı, Bluetooth eller serbest telefon kiti ve USB/jack bağlantısı içeriyor. Bu sistem orta konsol üzerinde yer alan göstergeden veya direksiyondan kumanda edilebiliyor. Arkamys sistemi ve JBL Hi-Fi kiti Yeni Peugeot 508 ve 508 SW da daha kaliteli bir ses ortamı yaratılmasını sağlayan Arkamys dijital ses işlemcisi standart olarak bulunuyor. Bu sistem, müziğin kaynağını ön cam hizasında konumlandırarak keyifli bir deneyim sunuyor. Hi-Fi dünyasına girmek isterseniz, Yeni Peugeot 508 ve 508 SW 500W lık bir amplifikatöre bağlı 10 hoparlörlü bir JBL* hi-fi müzik sistemi sunuyor. Bu 10 hoparlör arasında, ön konsolda yer alan mid-range (orta kanal) ile bagajda yer alan sub-woofer da bulunuyor. Tüm 508 gamında standart olarak bulunan USB/jack prizi, orta kol dayama altındaki bir göze yerleştirildi. Böylece seyyar cihazlarınıza bağlanabiliyorsunuz. USB prizi ile bağlantı sayesinde tüm bilgiler çok fonksiyonlu ekranda görüntüleniyor ve çeşitli fonksiyonlara erişim direksiyondan gerçekleştirilebiliyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

22 GT VERSİYONU: LÜKS VE PRESTİJ İN BİRLEŞİMİ Yeni Peugeot 508 Sedan GT yi seçerek, 508 gamında sunulan maksimum lüks ve keyfi hissedecek, standart donanımları sayesinde sıra dışı anlar yaşayacaksınız. Prestijli iç mekânı size otomobilde müthiş bir yaşam keyfi sağlarken, sıra dışı mimarisi ile gövdenin stiline hayran olacaksınız.

23 Dış ve iç detaylardaki işçilik kalitesi Krom çift egzoz çıkışlı arka tampon, parlak siyah ön ızgara ve özel alüminyum jantlar otomobilin soylu çizgilerini yüceltirken, dinamizminizi ve mükemmellik anlayışınızı yansıtacak. İç detaylara gösterilen özen ilk bakışta hissedilen farklı bir dünya yaratıyor; dekor olarak alüminyum ve döşemelerde Nappa** deri gibi kullanılan malzemelerin seçimi, iç mekânın üst gam ambiyansına katkıda bulunuyor. Konforlu iç mekan ve sürüş keyfi İç mekân konforu, zengin donanım ve sürüş keyfi GT versiyonunun parolasıdır: Ön koltukların minder uzunluğunu ayarlayın (baldır desteği), elektrikli sürücü koltuğunun* hafıza ve masaj * fonksiyonundan yararlanın. WIP Nav+* sistemi ise yolunuzu kolayca bulmanız için size rehberlik yapacaktır. * Versiyona göre opsiyonel olarak sunulmaktadır. ** Nappa deri döşemeli. Örnek yol tutuşu Peugeot nun otomobil yarışlarından kaynaklanan yürüyen aksam konusundaki deneyimi, bilgi birikimi, yenilikçi teknolojik seçimleri, yol tutuşu ve sürüş özellikleri yönünden markanın mükemmellik imajını pekiştiriyor. Yeni Peugeot 508 GT de kullanılan bağımsız mafsallı çift üçgen salıncaklı ön takım üst düzey yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti kazandırarak, eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak veriyor. Yeni Peugeot 508 GT de 2.2 HDi 204 hp Diesel motor, Sedan da 150 g CO 2 /km yi aşmayan emisyonlarla, otomobile dikkat çekici bir akustik konfor ile yüksek bir performans düzeyi ve dinamizm kazandırıyor.

24

25 PERFORMANS SEÇİMİ

26 MOTOR SEÇENEKLERİ 1.6 VTi 120 hp Otomatik vites değiştirme seçeneği sunan 6 ileri robotize şanzımana sahip manuel vites kutulu cm3 lük bu motor sürüş keyfi ile yakıt tüketimi arasında çok iyi bir denge sunuyor. BENZİNLİ 1.6 THP 156 hp 6 ileri manuel veya otomatik vites kutusuna sahip* bu motor, düşük devirler dahil çok geniş bir aralıkta yüksek tork değeri (1.400 d/d da 240 Nm) sergiliyor. Dinamizm ve esnekliği bir arada sunuyor. 1.6 HDi 112 hp FAP 5 ileri manuel vites kutulu bu motor performans ve yakıt tüketimi arasında mükemmel bir denge sunuyor. 1.6 e-hdi 112 hp FAP (karşı sayfaya bkz) 2.0 HDi 163hp FAP 6 ileri otomatik şanzımana sahip* cm3 lük bu motor, sürüşü keyifli hale getiren performansı ile birinci sınıf dinamizm sunuyor. 2.2 L HDi 204 hp FAP 508 ürün gamının göz bebeği olan ve sadece GT versiyonunda sunulan bu motor 6 ileri otomatik şanzıman* ile eşleştirildi. Bir yandan yakıt tüketimini ve CO 2 salımlarını kontrol altında tutarken (508 Sedan da 150 g CO 2 /km, aynı zamanda seri ara hızlanmalar ve üst düzey sürüş konforu sunuyor. DİZEL *Tüm otomatik vitesli versiyonlarda direksiyon arkasındaki vites değiştirme kulakçıkları standarttır.. 2,2 l HDi 204ch FAP BVA6

27 TEKNOLOJİ : 1.6 L e-hdi 112 hp FAP Yerkürenin geleceğinin korunması günümüzde insanoğlunun çözmesi gereken en büyük sorunlar arasında bulunuyor. Yeni Peugeot 508 gamında yeni nesil STOP & START sistemi e-hdi teknolojisini kullanarak bu hedefe ulaşmaya çalışıyor. Bu sistem örneğin kırmızı ışıkta veya Dur işaretinde; aracın her duruşunda motoru otomatik olarak durduruyor. Sürücü yoluna devam etmek istediğinde motorun sessiz şekilde yeniden çalışması bu sistemin yeniliğini ve üstünlüğünü oluşturuyor. e-hdi sistemi böylece yakıt tüketimi ile CO 2 salımlarının daha etkin şekilde kontrol altında tutulmasını mümkün kılıyor. Bu teknoloji, otomatik vites değiştirme seçeneği sunan 6 ileri robotize şanzımana sahip HDi bir motor ile sunuluyor.

28 PEUGEOT VE ÇEVRE Peugeot düşük emisyonlu geniş bir araç yelpazesi sunuyor; dünya çapındaki satışlarının yarısından fazlası 140 g CO 2 /km nin altında salım yapan araçlardan oluşuyor. Bu performans, ilk kez 2000 yılında Peugeot 607 de lanse edilen, bugün geniş bir gamda mevcut olan ve 2.1 milyondan fazla aracın donatılmış olduğu (partikül emisyonlarını %99,99 oranında azaltan) partikül filtreli Diesel motor gibi Peugeot nun liderliğini kanıtladığı teknolojiler ile Stop & Start ın yaygınlaştırılması, yeni nesil HDi motorların geliştirilmesi gibi devrim niteliğindeki yeniliklere dayanıyor. HDi FAP HDi teknolojisi yüksek performanslı kirlilik önleyici sistem Partikül Filtresi (FAP) ile birleştirildi. Kendi kendini temizleyen bu sistem mazotun motor içinde yanması sırasında meydana gelen gazların yeniden işlenmesini sağlıyor. Filtre, Diesel parçacıklarını ölçülebilir sınırlara getirerek (0,004 g/km) kirliliğin azaltılmasına katkıda bulunuyor. Bu teknoloji Diesel i çevreye daha saygılı bir motor haline getiriyor.

29 YAKIT TÜKETİMLERİ VE EMİSYONLAR Benzinli motorlar 508 Yakıt tüketimleri (L / 100 km olarak)* Vites kutusu Şehir içi Şehir dışı Karma C0 2 (g/km) 1.6 VTi 120 hp BVMP6 9,0 4,6 6, THP 156 hp BVM6 9,2 4,8 6, THP 156 hp BVA6 10,2 5,3 7,1 164 Diesel Motorlar 1.6 HDi 112 hp FAP BVM5 5,9 4,1 4, e-hdi 112 hp FAP BVMP6 5,1 4,0 4, HDi 163 hp FAP BVA6 7,6 4,6 5, HDi 204 hp FAP BVA6 8,0 4,4 5,7 150 Diesel Motorlar 508 SW Yakıt tüketimleri (L / 100 km olarak)* Vites kutuları Şehir içi Şehir dışı Karma C0 2 (g/km) 1.6 e-hdi 112 hp FAP BVMP6 5,1 4,1 4,5 116 BVM = 5 veya 6 ileri manuel vites kutusu / BVMP6 = 6 ileri tiptronik kumandalı manuel vites kutusu / BVA6 = 6 ileri otomatik vites kutusu / FAP = Partikül Filtresi * 99/100/CE yönetmeliğine göre.

30 GÜVENLİK Fren sistemleri ve ESP* Yeni Peugeot 508 ve 508 SW, birinci sınıf sürüş özelliklerine standart olarak sunulan ESP sistemini ekleyerek üst düzey aktif güvenliğe ulaşıyor. ESP sistemi; Kilitlemeyi Önleyici Fren Sistemi (ABS) ile Anti-Patinaj Sistemi (ASR), Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi (REF), Acil Fren Yardım Sistemi (AFU) ve yetersiz tutunma durumlarında otomobilin yol tutuşunun maksimize edilmesini sağlayan Akıllı Çekiş Kontrolü fonksiyonlarını bir araya getiriyor. Elektronik park fren sistemi* (FSE) Elektronik park fren sistemi, motor durduğunda otomatik olarak devreye girer ve kalkış anında da otomatik olarak devreden çıkar. Elektronik park fren sistemi ile eşleşen Hill Asist fonksiyonu (yokuş kalkış desteği) araç yokuşta iken iki saniye kadar sabit kalmasını sağlayarak kaymasını önlemektedir. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. Hız Sınırlama / Sabitleme Sistemi* Hız sabitleyici, araç hızının sabit tutulmasını, hız sınırlayıcı ise aşılmaması gereken bir azami hızın programlanmasını sağlar. Bu fonksiyonlara çok işlevli direksiyondan kumanda edilebilir. Hava yastıkları Çarpışma halinde 6 hava yastığı yolcuların en etkin şekilde korunmasını sağlıyor: 2 adet ön hava yastığı, 2 adet yan hava yastığı ve 2 ön ve arka perde hava yastığı. Kafalıklar Yeni Peugeot 508 ve 508 SW un entegre ayarlı yeni ön kafalıkları, hassas şekilde tam istenilen yükseklikte konumlandırılabiliyor. Boyları ve portföy şeklindeki formları, doğru koruma seviyesini sağlamak üzere en uygun şekilde ayarlanmalarını sağlıyor.

31 1 1 Akıllı ışık sistemli farlar * Gece, özel bir kamera sürekli olarak seyir koşullarını (karşıdan gelen araç, takip edilen araç, aydınlatılmış meskun mahaller ) analiz ediyor ve mümkün olur olmaz farları uzun hüzmeli konuma getirip böylece görüş alanını artırıyor. 3 ve 4 Kavşak aydınlatması Otomobil kısa veya uzun hüzmeli farlarla 40 km/s in altında** seyrederken, ön sis farının ışık hüzmesi virajın iç kısmını aydınlatıyor. Kavşak aydınlatması özellikle şehir için sürüşte, kavşaklarda, keskin ve çok virajlı yollarda, park manevralarında büyük yarar sağlıyor. ** Direksiyon 15 o nin üzerinde bir açı yapmalıdır Aktif Xenon farlar* Yeni Peugeot 508 ve 508 SW Xenon farlarla donatılabiliyor. Bu farlar aynı zamanda orijinal ve prestijli LED li bir ışık imzası oluşturuyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. 4

32 RENKLER Yeni Peugeot 508 ve 508 SW ile 10 farklı kasa rengi seçeneği sunuluyor: Metalik veya opak. METALİK RENKLER Alüminyum Gri Atom Gri Andesit Gri Magnezit Kahve Kapadokya Bej Topaz Mavi OPAK RENKLER Alp Beyazı

33 İnci Siyah Sedefli Beyaz Nil Mavi

34 NAPPA DERİ

35 Nappa* deri koltuk döşemesi şıklık ve kaliteyi ifade ediyor ve Yeni Peugeot 508 ve 508 SW nin üst gam karakterini güçlendiriyor. * Versiyonlara göre standart, opsiyon veya mevcut değil. 1 Nappa Cohiba Deri 2 Nappa Tramontane Deri 1 2

36 CLAUDIA DERİ

37 Claudia* deri döşeme iç mekânın seçkin görünüşüne ve konfor hissine katkıda bulunan bir deridir. İki farklı tonda sunuluyor: Açık (Ariès) veya koyu (Tramontane). * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. 1 Claudia Ariès Deri 2 Claudia Tramontane Deri 1 2

38 MARSTON TRAMONTANE YARI DERİ GT MARSTON TRAMONTANE YARI DERİ Marston Tramontane* yarı deri ve GT Marston Tramontane** yarı deri döşemeler (aşağıda sunulmuştur) farklı dikişleri ile ayırt edilmekte olup, iç mekâna dinamizm kazandırıyor. * Versiyonlara göre standart, opsiyon veya mevcut değil. ** Sadece GT versiyonunda mevcut.

39 KUMAŞ DÖŞEMELER Farklı kumaş döşeme seçenekleri 508 veya 508 SW unuzun içini tercihlerinize göre giydirmenizi sağlıyor. 1 Dara Tramontane döşeme 3 Nervuron Ariès döşeme 2 Cocher Tramantane döşeme 1 2 3

40 Yeni Peugeot 508 veya 508 SW hakkında daha fazla bilgi edinmek, onları istediğiniz gibi biçimlendirmek ve mevcut renkler ve motorlar, bakım, opsiyonlar ve teknik özellikler hakkında bilgi edinmek için yukarıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

41 SATIŞ VE SATIŞ SONRASI SERVİS AĞI Peugeot yu seçmek demek, aynı zamanda müşteri karşılama, profesyonellik, ileri teknoloji teçhizat ve hizmet kalitesi anlamında size maksimum memnuniyeti garanti eden yaygın bir servis ağının hizmetinizde olması demektir. Böylece, sizi dinleyen, isteklerinizi anlayan ve bunları etkin şekilde karşılayan bir uzman tarafından karşılanacağınızdan emin olursunuz. Uzun vadeli bir ilişkiye girmeniz için daha iyi bir güvence olabilir mi? SÖZLEfiMEL GARANT : - Üretim hatas - Bak m ve afl nma hariç PEUGEOT ASSISTANCE - Garanti kapsam ndaki bir ar za sebebiyle arac n hareketsiz kalmas BOYA GARANT S - Boya hatas ya da araç orjinal karoserisi cila hatas DEL NMEYE KARfiI GARANT - çeriden kaynaklanan paslanma sonucu delinme KEYFİNİZ İÇİN PEUGEOT BUTİK Özel olarak aracınız için tasarlanmış eksiksiz orijinal Peugeot aksesuar ve donanım gamı. Hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye etmeniz için Peugeot imaj ürünleri yelpazesi. PEUGEOT İNTERNET Peugeot yu internet üzerinden daha iyi tanımak için : ÇEVRE İÇİN Peugeot uzun yıllardır geleceği düşünerek yenilikçi adımlar atıyor. Bugün, Blue Lion kampanyası kasamında, Peugeot, gelecek kuşaklara verdiği önemi diğer bir etabı aşarak kanıtlamış bulunuyor. Şimdiden BLUE LION * kampanyası elde edilen somut sonuçları göz önüne çıkartıyor: 2000 yılından bu yana Peugeot markalı dan fazla FAP (Partikül Filtresi) donanımlı araç satılmıştır yılında Peugeot Avrupa daki* 120 gramdan az CO 2/km emisyon değerine sahip araç pazarındaki payını %15.4 e çıkartarak liderliğini daha güçlendirmiştir. Böylece Avrupa da satılan 120 gramdan az CO 2/km emisyon salınım değeri sunan 6 araçtan biri Peugeot markasına sahip. * Bir araç modelinin, Peugeot markası tarafından yaratılan BLUE LION imzasından faydalanabilmesi için 3 kritere uyması gerekmektedir: 130 g/km ye eşit veya bu sınırın altında CO 2 salım oranı, ISO normuna sahip fabrikalarda üretilmiş olması ve aracın %95 i geri dönüşüm amaçlı kullanılabilmesi. HDi FAP HDi teknolojisi çevre kirliliğine karşı çok verimli bir sistem ile beraber çalışmaktadır: Partikül Filtresi (FAP). Kendi kendini temizleyen Partikül Filtresi (FAP) ile dizel motorların yaydığı partiküller veya siyah dumanlar ölçülebilir düzeyde (0.004 g/km) azaltılır.

42 AKSESUARLAR 16" - 19" çok geniş bir alüminyum jant yelpazesi arasından size en uygun olanını seçin! 16" stil A jant kapağı Alüminyum Jant 16" stil 01 Alüminyum Jant 16" stil 02 Alüminyum Jant 16" stil 03 Alüminyum Jant 16" stil 04 Alüminyum Jant 16" stil 05 Alüminyum Jant 16" stil 06 Alüminyum Jant 17" stil 09 Alüminyum Jant 18" stil 07 Alüminyum Jant 18" stil 08 Alüminyum Jant 18" stil 10 Alüminyum Jant 19" stil 12

43 AKSESUARLAR Peugeot 508 ve 508 SW un şık çizgilerini vurgulayın, kişiliğini daha belirginleştirin ve onları aksesuarlarla donatarak teknolojik yönlerini ön plana çıkarın. TASARIM 1 Bagaj rüzgar siperi Şık ve aerodinamik bagaj rüzgar siperi 508 in özgün çizgisini güçlendiriyor. 2 3 Alüminyum Jant 17" stil 06 Yan ayna krom kaplamaları MULTİMEDYA 1 Wi-Fi On Board Kutusu 3G / 3G+ modem bağlantılı Wi-Fi box İnternete sürekli erişim sağlıyor. 2 Multimedya ekranı Kafalık bağlantılarına sabitleniyor. Kendi ekseni üzerinde dönerek görüş açısının ayarlanmasını sağlıyor. Seyyar video okuyucuların ve elektronik tabletlerin çoğu ile uyumlu. 1 2 TAŞIMA KORUMA 508 SW bagaj organizatörü Makaralı kayış ve bagajı bölümlere ayıran teleskopik çubukları ile ray üzerine yerleştirilen bagaj teknesi. Bölümlere ayrılabilen bagaj haznesi Eşyaların sabitlenmesini sağlayan hareketli ayıraçlı kanallı bagaj haznesi. Tampon koruyucu Ön ve arka tamponlar üzerine yerleştirilen saydam reçineden 4 parçalı kit. Kapı eşiği koruyucuları Karbon veya alüminyum görünümlü PVC koruyucular estetik ve koruma işlevlerini bir arada sunuyor.

44 AKSESUARLAR Yan Cam Güneşlikler Arka Cam Güneşlikler Paspaslar (Halı / Kauçuk) Halı Bagaj Paspasları

45 AKSESUARLAR Kauçuk Bagaj Paspasları Bagaj Filesi Bagaj Çözümleri - Sabitleyici Bloklar Bagaj Çözümleri - Sürgülü Raflar

46 AKSESUARLAR Taşıma Çözümleri - Üst Enlemesine Taşıyıcı Barlar Ön Cam Rüzgarlıklar Çocuk Koltukları Yan Ayna Krom Kaplamaları

47 AKSESUARLAR Navigasyon Karter muhafazası Alarm Sistemleri

48

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

ŞUBAT 2015 FİYAT LİSTESİ

ŞUBAT 2015 FİYAT LİSTESİ ŞUBAT 2015 FİYAT LİSTESİ 208 ve 2015 LİSTE SATIŞ 208 ACCESS 1.0 PureTech 68hp ESP 38.560 TL 37.900 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ESP 42.860 TL 39.400 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 ESP 44.860

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

vazgeçilmez olacak. Günlük yaşamınızda

vazgeçilmez olacak. Günlük yaşamınızda Dacia Dokker Günlük yaşamınızda vazgeçilmez olacak. Dacia Dokker, Dacia ürün gamının kombi modeli. Gerek işiniz için, gerekse ailece kullanımlarınızda hafta içinde ve hafta sonunda, bütün ihtiyaçlarınızı

Detaylı

HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ

HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ 208 ve 2015 LİSTE SATIŞ 208 ACCESS 1.0 PureTech 68hp 40.400 TL 39.400 TL - 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp 43.110 TL 40.400 TL - 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp ETG5 (1) 45.360 TL 45.360

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

AĞUSTOS AYI FİYAT LİSTESİ

AĞUSTOS AYI FİYAT LİSTESİ AĞUSTOS AYI FİYAT LİSTESİ Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp FL 44.950 TL 43.950 TL - 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 FL 50.450 TL 50.450 TL 48.450 TL 208 ACTIVE

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER MOTOR 1.2 Puretech 110hp S&S 1.6 BlueHDi 100 HP EAT6 Tam Otomatik BVM5

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

2016 EKİM AYI FİYATLARI

2016 EKİM AYI FİYATLARI 2016 EKİM AYI FİYATLARI 208 LİSTE FİYATI KAMPANYA FİYATI PEŞİN FİYATI Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 45.900 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp ETG5 Otomatik S&S (1) 208 ACTIVE 1.2 PureTech

Detaylı

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata.

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Modernliği seviyor musunuz? Araç içinde geniş alan ve ferahlık mı arıyorsunuz? Güvenliğe öncelik mi veriyorsunuz?

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

Hyundai i CVVT Style

Hyundai i CVVT Style Hyundai i20 1.4 CVVT Style Sahibinden 23500 km 2017 i20 mpı otomatik İlan no: 409786 66.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2017 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2017 Km Kasa tipi Vites tipi

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

MICRA BROSUR 22x15.indd :21

MICRA BROSUR 22x15.indd :21 MICRA BROSUR 22x15.indd 1 10.02.2012 11:21 MICRA BROSUR 22x15.indd 2 10.02.2012 11:21 ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

ORİJİNAL COUPE-CABRİO

ORİJİNAL COUPE-CABRİO ORİJİNAL COUPE-CABRİO DÜNYANIN İLK SERİ ÜRETİM COUPE-CABRİO SU ( PEUGEOT 401 ECLIPSE - 1934 ) DÜNYANIN EN FAZLA SATAN COUPE-CABRİO SU ( PEUGEOT 206 CC: 360.000 ADET ) HER ZAMAN İLHAM VEREN, TAKLİT EDİLEN,TAKİP

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Audi A3 1.6 TDI Attraction

Audi A3 1.6 TDI Attraction İlan no: 387049 Audi A3 1.6 TDI Attraction Sahibinden Audi A3 1.6 TDI Attraction 2013 model 39870 km de. İSTOÇ 84.950 TL İlan tarihi: 3 Şubat 2017 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Bağcılar, Mahmutbey

Detaylı

AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5

AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5 AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5 İÇİNDEKİLER STİL 06 GÜVENLİK 14 TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ 18 KORUMA 22 MULTİMEDYA 26 CITROËN İN BİRBİRİNDEN FARKLI AKSESUARLARIYLA FARK YARATIN Citroën i seçmek aynı zamanda kaliteyi,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

DIŞ TASARIM 3D GÖRÜNÜMLÜ ARKA STOP LAMBALARI

DIŞ TASARIM 3D GÖRÜNÜMLÜ ARKA STOP LAMBALARI CITROËN C4 GÜÇLÜ DIŞ TASARIM Güçlü tasarımıyla, CITROËN C4 ilk bakışta dayanıklılık ve kaliteyi yansıtıyor. Ön yüz, farların yeni tasarımıyla birlikte değişen bakışı sayesinde hemen fark ediliyor. Tamponlara

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde İlan no: 386944 Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde Sahibinden Mercedes - Benz C C 180 2014 model 46000 km de. İSTOÇ OTO 144.500 TL İlan tarihi: 1 Şubat 2017 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HP Comfortline

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HP Comfortline İlan no: 411893 Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HP Comfortline Sahibinden Volkswagen Golf 1.6 TDi Comfortline 2017 model 0 km de. 118.500 TL İlan tarihi: 30 Eylül 2017 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s YENİ PEUGEOT RCZ R 270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s 145 g/km CO 2 Yeni Peugeot RCZ R, şimdi tasarımı ve performansını yükselten yeni özellikleri ile tam bir sportmen; ekonomik yakıt tüketimi ile tam bir çevreci.

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg Stepne Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi

Detaylı

Honda Accord 2.4 Executive

Honda Accord 2.4 Executive Honda Accord 2.4 Executive Sahibinden 2004 Honda Accord 2.4 Executive İlan no: 290048 35.999 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Yıldız Model yılı Ocak 2004

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance İlan no: 290138 Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance Sahibinden ILK SAHIBINDEN 0 AYARINDA KAZASIZ ANKARA ARABASI 42.500 TL İlan tarihi: 20 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2009 Km

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 Elegance

Skoda Octavia 1.6 Elegance İlan no: 271549 Skoda Octavia 1.6 Elegance Sahibinden 2014 MODEL 48.000 KM ELEGANCE DONANIM, OPSİYONLAR, DSG 92.000 TL İlan tarihi: 2 Mart 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2014 Km

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Sis Farı ve Kademeli Silecek 16'' Siyah

Detaylı

Trend Trend X Titanium

Trend Trend X Titanium Trend Trend X Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Trend donanım seviyesine ek olarak 15" Jant kapağı 15" Alüminyum alaşımlı jantlar 16" Alüminyum alaşımlı jantlar Gövde rengi ön & arka tamponlar

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Peugeot HDi 112 HP Auto6R Premium Pack

Peugeot HDi 112 HP Auto6R Premium Pack İlan no: 321188 Peugeot 5008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Premium Pack Sahibinden Çok Temiz, Deri Koltuk, 7 Kşilik, Otomatik, Cam Tavan 57.500 TL İlan tarihi: 4 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio İlan no: 209687 BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio Sahibinden Kiralık BMW 6.40 - SİYAH - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL BEYAZ - UYGUN FİYAT GARANTİSİ İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları İlan

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden EN DOLUSU ELEGANT VSC ZENON EXTRALAR İlan no: 183240 34.500 TL İlan tarihi: 1 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model yılı Ocak 2007 Km

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Rapor No.: TR34000002-117475 Sayfa: 1 / 7 İkinci El Araç Ekspertizi 34-KZ8829 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Rapor No.: TR34000002-117475 Sayfa: 2 / 7 WBA5C9102FD463921 Araç Bilgileri

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik İlan no: 329563 Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik Sahibinden AMG PAKET HATASIZ FULL ML 320 135.000 TL İlan tarihi: 14 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Başakşehir, İkitelli,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı