508_Master SON:_ :11 Page 1 PEUGEOT 508 / 508 SW

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "508_Master SON:_ 10.02.2011 09:11 Page 1 PEUGEOT 508 / 508 SW"

Transkript

1 PEUGEOT 508 / 508 SW

2 SIRA DIŞI ANLAR Peugeot nun yenilikçi tasarımı ve üst düzey donanımları Yeni Peugeot 508 de daha da anlam kazanıyor. Yeni Peugeot 508 in bir tek hedefi var: Otomobilde geçirdiğiniz her saniyeyi yüksek kaliteli bir ana dönüştürmek.

3

4

5

6

7 YOĞUN HEYECANLAR Stili, sağlamlığı ve dengeli boyutları ile 508 heykel gibi işlenmiş bir araç izlenimi veriyor. 508 in ön yüzü Peugeot nun yeni tasarım kodlarını yüceltiyor: Karoserden bağımsız, havada asılı imiş gibi görünen radyatör ızgarası ile krom ve yarı mat yüzeylerin harmanlandığı LED* li aslan gözü farlar modern ve teknolojik bir görüntü sunuyor. Arka stoplar, üç kırmızı pençede üçlü LED* aydınlatmaları barındırıyor. Otomobilin yalın çizgisi, yarı mat krom* cam çerçeveleri ile canlandırılıyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

8 SEÇKİN ANLAR Yeni Peugeot 508 in sürücüye keyif veren iç mekânı adeta yolculuğa davet çıkarıyor. Torpido panelinin pürüzsüz stili, kullanılan kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve sunulan teknolojiler iç mekânın üst seviyedeki ambiyansına katkıda bulunuyor. Zaman, 508 in iç mekanında nihayet kendi gerçeğini yakalıyor.

9

10

11 ISMARLAMA KONFOR Yeni Peugeot 508 e bindiğiniz anda bir memnuniyet duygusuna kapılırsınız: Mükemmel tasarlanmış mimarisi sayesinde, cömert bir yaşam alanına ve ihtiyaçlarınıza tamamen uyarlanmış donanımlara sahip olursunuz. Kendinizi otomobilde rahat hissedersiniz. Pratik yerleştirme alanları 508, konforlu geniş iç mekânına, otomobilde yaşamı kolaylaştıran, çok sayıda pratik yerleştirme alanı ekliyor: Soğutmalı torpido gözü, önde ve arkada 2 şer bardak tutucu*, her kapı panosunda şişe koyma yerleri, dirsekliğin altında bir göz ve seyyar bir küllük. Dört bölgeli otomatik klima Yeni Peugeot 508 de Çift bölgeli otomatik * klima dışında, sürücü ve yolcular tercih ettikleri iklimlendirmelere sahip olmalarını sağlayan dört bölgeli bir klimadan* yararlanabiliyor. Koltuklar Ön koltuklar stil, konfor ve kavrama olmak üzere 3 beklenti etrafında geliştirildi. Koltuklar elektrikli ısıtmalı* olabiliyor. Yeni Peugeot 508 sürücüye ve öndeki yolcuya, hareketli minder ucu (baldır desteği) sayesinde, minder uzunluklarını ayarlama* olanağı da veriyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

12

13 GENİŞ ALANLAR İÇİN TASARLANDI

14 UZAKLARA GİDEBİLİRSİNİZ. BİR METRE BİLE İLERLEMEDEN.

15 Geniş panoramik cam tavan Yeni Peugeot 508 SW, standart olarak, arka koltuklara kadar uzanan, böylece iç mekâna olağanüstü bir genişlik hissi, dış bölüme ise dinamik ve modern bir stil kazandıran panoramik cam tavan* ile donatılıyor m 2 alana sahip, gerçek ışık kuyusu olan bu tavan yeni bir konfor kaynağı oluşturuyor. Ayrıca konforunuzu artıran elektrikli bir örtme düzeneği de mevcut. Önceden belirlenmiş 5 ayar pozisyonuna göre tek dokunuşlu döner kumandası ile tavan açıklığını arzunuza göre ayarlayabiliyorsunuz. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

16

17 PRATİK DÜZENLEMELER Geniş bagaj Yeni Peugeot 508 ve 508 SW da dikkat çekici bir bagaj hacmi ve çok sayıda yerleştirme çözümü sunuluyor. Yeni Peugeot 508 SW un cömert bagaj hacmi koltuk sırtlıkları kalkık olduğunda su cinsinden 660 litreye ulaşıyor (560 dm 3 VDA), koltuk sırtlıkları yatırıldığında litreye (1598 dm 3 VDA) kadar çıkıyor. Bu hacimlere su cinsinden 48 litrelik (42 dm 3 VDA)** bagaj paspas altı gözleri dahildir. Yeni Peugeot 508 SW nun sert paspası* bölümler halinde katlanıyor ve böylece paspas altındaki ek gözlere erişimi kolaylaştırıyor. Yeni Peugeot 508 SW nun motorlu bagaj kapısı* sürücü bölümünden, anahtar aracılığı ile ya da bagaj kapısı üzerindeki kumandayla açılabiliyor. Yeni Peugeot 508 Sedan da: Bagaj hacmi koltuk sırtlıkları kalkık olduğunda su cinsinden 545 litreye (515 dm3 VDA) ulaşıyor, koltuk sırtlıkları yatırıldığında ise litreye (1381 dm 3 VDA) çıkıyor. Bu hacimlere su cinsinden 48 litrelik (42 dm3 VDA)** bagaj paspas altı gözleri dahildir. Dikkat çekici modülerlik Düz döşeme zemini, kayak taşıma kapakları ve arka koltuk sırtlıklarının yatırılabilmesi, çeşitli büyüklükteki eşyaların yüklenmesini kolaylaştırıyor. Yeni Peugeot 508 SW da akıllı bir düzenek var: Daha fazla pratiklik için, bagajın yan giydirmeleri üzerinde yer alan iki kol yardımıyla koltuk sırtlıkları yatırılabiliyor. Ayrıca, yüksek yük filesi* tavana kadar tüm yükleme hacminin kullanılmasını sağlıyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. ** Lastik onarım kitine sahip (stepnenin olmadığı) araçlar için geçerlidir.

18 AKLINA GÜVENİN Yeni Peugeot 508 ve 508 SW, akıllı, yenilikçi ve sezgisel yeni nesil teknolojilerden yararlanıyor. Sizi bilgilendiriyor, yardımcı oluyor ve minimum güç harcayarak aracı kullanmanızı kolaylaştırıyor. Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi* Klasik anahtar yerine Yeni Peugeot 508 veya 508 SW nuza binmenizi ve motoru çalıştırmanızı kolaylaştıran bu düzeneği kullanın*: Kapıları açmak için elektronik anahtarı cebinizde veya el çantanızda saklayın, otomobilinize binin, sadece Start/Stop düğmesine basarak motoru çalıştırın ve durdurun. Öte yandan, aracınızı terk ederken kapıları kilitlemek için sadece kapı koluna dokunmanız yeterli olacaktır. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

19 Renkli Head- up ekranı* Temel sürüş bilgilerine gözünüzü yoldan ayırmadan erişebilirsiniz! Head up ekranı ile bu veriler görme alanınızda yer alan gizlenebilir bir saydam levha üzerine renkli olarak yansıtılması ile görüntülenir. Böylece sürekli ve güvenli olarak hızınız, hız sabitleyici ve sınırlayıcı ayarları* navigasyon göstergeleri** hakkında bilgilendirilirsiniz * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. ** WIP Navigasyon ile mevcut. Park mesafe ölçüm sistemi* Bu fonksiyon ön ve arka park sensörlerine entegre edilmiştir. Mevcut park alanını ölçer ve çok fonksiyonlu ekranda size belli bir yere park etme olanağınızın olup olmadığını ve yapılacak manevranın güçlük seviyesini gösterir.

20

21 TEKNOLOJİK BİR GÜVENCE Audio ve navigasyon sistemi Yeni Peugeot 508 ve 508 SW da audio WIP Sound sisteme, ya da WIP Nav+* navigasyon sisteminlerinden birine sahip olursunuz. 8 hoparlörlü Radio CD / MP3 WIP Sound sistemine, WIP Connect opsiyonu sayesinde Bluetooth eller serbest kiti ve USB bağlantısı eklenebiliyor. Yeni nesil WIP Nav+* navigasyon sistemi, güzergâhı doğru ve güvenle izlemenize yardımcı olan bir navigasyonu, bir MP3 uyumlu CD çalarlı radyo, 7 renkli bilgi ekranı, Bluetooth eller serbest telefon kiti ve USB/jack bağlantısı içeriyor. Bu sistem orta konsol üzerinde yer alan göstergeden veya direksiyondan kumanda edilebiliyor. Arkamys sistemi ve JBL Hi-Fi kiti Yeni Peugeot 508 ve 508 SW da daha kaliteli bir ses ortamı yaratılmasını sağlayan Arkamys dijital ses işlemcisi standart olarak bulunuyor. Bu sistem, müziğin kaynağını ön cam hizasında konumlandırarak keyifli bir deneyim sunuyor. Hi-Fi dünyasına girmek isterseniz, Yeni Peugeot 508 ve 508 SW 500W lık bir amplifikatöre bağlı 10 hoparlörlü bir JBL* hi-fi müzik sistemi sunuyor. Bu 10 hoparlör arasında, ön konsolda yer alan mid-range (orta kanal) ile bagajda yer alan sub-woofer da bulunuyor. Tüm 508 gamında standart olarak bulunan USB/jack prizi, orta kol dayama altındaki bir göze yerleştirildi. Böylece seyyar cihazlarınıza bağlanabiliyorsunuz. USB prizi ile bağlantı sayesinde tüm bilgiler çok fonksiyonlu ekranda görüntüleniyor ve çeşitli fonksiyonlara erişim direksiyondan gerçekleştirilebiliyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

22 GT VERSİYONU: LÜKS VE PRESTİJ İN BİRLEŞİMİ Yeni Peugeot 508 Sedan GT yi seçerek, 508 gamında sunulan maksimum lüks ve keyfi hissedecek, standart donanımları sayesinde sıra dışı anlar yaşayacaksınız. Prestijli iç mekânı size otomobilde müthiş bir yaşam keyfi sağlarken, sıra dışı mimarisi ile gövdenin stiline hayran olacaksınız.

23 Dış ve iç detaylardaki işçilik kalitesi Krom çift egzoz çıkışlı arka tampon, parlak siyah ön ızgara ve özel alüminyum jantlar otomobilin soylu çizgilerini yüceltirken, dinamizminizi ve mükemmellik anlayışınızı yansıtacak. İç detaylara gösterilen özen ilk bakışta hissedilen farklı bir dünya yaratıyor; dekor olarak alüminyum ve döşemelerde Nappa** deri gibi kullanılan malzemelerin seçimi, iç mekânın üst gam ambiyansına katkıda bulunuyor. Konforlu iç mekan ve sürüş keyfi İç mekân konforu, zengin donanım ve sürüş keyfi GT versiyonunun parolasıdır: Ön koltukların minder uzunluğunu ayarlayın (baldır desteği), elektrikli sürücü koltuğunun* hafıza ve masaj * fonksiyonundan yararlanın. WIP Nav+* sistemi ise yolunuzu kolayca bulmanız için size rehberlik yapacaktır. * Versiyona göre opsiyonel olarak sunulmaktadır. ** Nappa deri döşemeli. Örnek yol tutuşu Peugeot nun otomobil yarışlarından kaynaklanan yürüyen aksam konusundaki deneyimi, bilgi birikimi, yenilikçi teknolojik seçimleri, yol tutuşu ve sürüş özellikleri yönünden markanın mükemmellik imajını pekiştiriyor. Yeni Peugeot 508 GT de kullanılan bağımsız mafsallı çift üçgen salıncaklı ön takım üst düzey yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti kazandırarak, eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak veriyor. Yeni Peugeot 508 GT de 2.2 HDi 204 hp Diesel motor, Sedan da 150 g CO 2 /km yi aşmayan emisyonlarla, otomobile dikkat çekici bir akustik konfor ile yüksek bir performans düzeyi ve dinamizm kazandırıyor.

24

25 PERFORMANS SEÇİMİ

26 MOTOR SEÇENEKLERİ 1.6 VTi 120 hp Otomatik vites değiştirme seçeneği sunan 6 ileri robotize şanzımana sahip manuel vites kutulu cm3 lük bu motor sürüş keyfi ile yakıt tüketimi arasında çok iyi bir denge sunuyor. BENZİNLİ 1.6 THP 156 hp 6 ileri manuel veya otomatik vites kutusuna sahip* bu motor, düşük devirler dahil çok geniş bir aralıkta yüksek tork değeri (1.400 d/d da 240 Nm) sergiliyor. Dinamizm ve esnekliği bir arada sunuyor. 1.6 HDi 112 hp FAP 5 ileri manuel vites kutulu bu motor performans ve yakıt tüketimi arasında mükemmel bir denge sunuyor. 1.6 e-hdi 112 hp FAP (karşı sayfaya bkz) 2.0 HDi 163hp FAP 6 ileri otomatik şanzımana sahip* cm3 lük bu motor, sürüşü keyifli hale getiren performansı ile birinci sınıf dinamizm sunuyor. 2.2 L HDi 204 hp FAP 508 ürün gamının göz bebeği olan ve sadece GT versiyonunda sunulan bu motor 6 ileri otomatik şanzıman* ile eşleştirildi. Bir yandan yakıt tüketimini ve CO 2 salımlarını kontrol altında tutarken (508 Sedan da 150 g CO 2 /km, aynı zamanda seri ara hızlanmalar ve üst düzey sürüş konforu sunuyor. DİZEL *Tüm otomatik vitesli versiyonlarda direksiyon arkasındaki vites değiştirme kulakçıkları standarttır.. 2,2 l HDi 204ch FAP BVA6

27 TEKNOLOJİ : 1.6 L e-hdi 112 hp FAP Yerkürenin geleceğinin korunması günümüzde insanoğlunun çözmesi gereken en büyük sorunlar arasında bulunuyor. Yeni Peugeot 508 gamında yeni nesil STOP & START sistemi e-hdi teknolojisini kullanarak bu hedefe ulaşmaya çalışıyor. Bu sistem örneğin kırmızı ışıkta veya Dur işaretinde; aracın her duruşunda motoru otomatik olarak durduruyor. Sürücü yoluna devam etmek istediğinde motorun sessiz şekilde yeniden çalışması bu sistemin yeniliğini ve üstünlüğünü oluşturuyor. e-hdi sistemi böylece yakıt tüketimi ile CO 2 salımlarının daha etkin şekilde kontrol altında tutulmasını mümkün kılıyor. Bu teknoloji, otomatik vites değiştirme seçeneği sunan 6 ileri robotize şanzımana sahip HDi bir motor ile sunuluyor.

28 PEUGEOT VE ÇEVRE Peugeot düşük emisyonlu geniş bir araç yelpazesi sunuyor; dünya çapındaki satışlarının yarısından fazlası 140 g CO 2 /km nin altında salım yapan araçlardan oluşuyor. Bu performans, ilk kez 2000 yılında Peugeot 607 de lanse edilen, bugün geniş bir gamda mevcut olan ve 2.1 milyondan fazla aracın donatılmış olduğu (partikül emisyonlarını %99,99 oranında azaltan) partikül filtreli Diesel motor gibi Peugeot nun liderliğini kanıtladığı teknolojiler ile Stop & Start ın yaygınlaştırılması, yeni nesil HDi motorların geliştirilmesi gibi devrim niteliğindeki yeniliklere dayanıyor. HDi FAP HDi teknolojisi yüksek performanslı kirlilik önleyici sistem Partikül Filtresi (FAP) ile birleştirildi. Kendi kendini temizleyen bu sistem mazotun motor içinde yanması sırasında meydana gelen gazların yeniden işlenmesini sağlıyor. Filtre, Diesel parçacıklarını ölçülebilir sınırlara getirerek (0,004 g/km) kirliliğin azaltılmasına katkıda bulunuyor. Bu teknoloji Diesel i çevreye daha saygılı bir motor haline getiriyor.

29 YAKIT TÜKETİMLERİ VE EMİSYONLAR Benzinli motorlar 508 Yakıt tüketimleri (L / 100 km olarak)* Vites kutusu Şehir içi Şehir dışı Karma C0 2 (g/km) 1.6 VTi 120 hp BVMP6 9,0 4,6 6, THP 156 hp BVM6 9,2 4,8 6, THP 156 hp BVA6 10,2 5,3 7,1 164 Diesel Motorlar 1.6 HDi 112 hp FAP BVM5 5,9 4,1 4, e-hdi 112 hp FAP BVMP6 5,1 4,0 4, HDi 163 hp FAP BVA6 7,6 4,6 5, HDi 204 hp FAP BVA6 8,0 4,4 5,7 150 Diesel Motorlar 508 SW Yakıt tüketimleri (L / 100 km olarak)* Vites kutuları Şehir içi Şehir dışı Karma C0 2 (g/km) 1.6 e-hdi 112 hp FAP BVMP6 5,1 4,1 4,5 116 BVM = 5 veya 6 ileri manuel vites kutusu / BVMP6 = 6 ileri tiptronik kumandalı manuel vites kutusu / BVA6 = 6 ileri otomatik vites kutusu / FAP = Partikül Filtresi * 99/100/CE yönetmeliğine göre.

30 GÜVENLİK Fren sistemleri ve ESP* Yeni Peugeot 508 ve 508 SW, birinci sınıf sürüş özelliklerine standart olarak sunulan ESP sistemini ekleyerek üst düzey aktif güvenliğe ulaşıyor. ESP sistemi; Kilitlemeyi Önleyici Fren Sistemi (ABS) ile Anti-Patinaj Sistemi (ASR), Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi (REF), Acil Fren Yardım Sistemi (AFU) ve yetersiz tutunma durumlarında otomobilin yol tutuşunun maksimize edilmesini sağlayan Akıllı Çekiş Kontrolü fonksiyonlarını bir araya getiriyor. Elektronik park fren sistemi* (FSE) Elektronik park fren sistemi, motor durduğunda otomatik olarak devreye girer ve kalkış anında da otomatik olarak devreden çıkar. Elektronik park fren sistemi ile eşleşen Hill Asist fonksiyonu (yokuş kalkış desteği) araç yokuşta iken iki saniye kadar sabit kalmasını sağlayarak kaymasını önlemektedir. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. Hız Sınırlama / Sabitleme Sistemi* Hız sabitleyici, araç hızının sabit tutulmasını, hız sınırlayıcı ise aşılmaması gereken bir azami hızın programlanmasını sağlar. Bu fonksiyonlara çok işlevli direksiyondan kumanda edilebilir. Hava yastıkları Çarpışma halinde 6 hava yastığı yolcuların en etkin şekilde korunmasını sağlıyor: 2 adet ön hava yastığı, 2 adet yan hava yastığı ve 2 ön ve arka perde hava yastığı. Kafalıklar Yeni Peugeot 508 ve 508 SW un entegre ayarlı yeni ön kafalıkları, hassas şekilde tam istenilen yükseklikte konumlandırılabiliyor. Boyları ve portföy şeklindeki formları, doğru koruma seviyesini sağlamak üzere en uygun şekilde ayarlanmalarını sağlıyor.

31 1 1 Akıllı ışık sistemli farlar * Gece, özel bir kamera sürekli olarak seyir koşullarını (karşıdan gelen araç, takip edilen araç, aydınlatılmış meskun mahaller ) analiz ediyor ve mümkün olur olmaz farları uzun hüzmeli konuma getirip böylece görüş alanını artırıyor. 3 ve 4 Kavşak aydınlatması Otomobil kısa veya uzun hüzmeli farlarla 40 km/s in altında** seyrederken, ön sis farının ışık hüzmesi virajın iç kısmını aydınlatıyor. Kavşak aydınlatması özellikle şehir için sürüşte, kavşaklarda, keskin ve çok virajlı yollarda, park manevralarında büyük yarar sağlıyor. ** Direksiyon 15 o nin üzerinde bir açı yapmalıdır Aktif Xenon farlar* Yeni Peugeot 508 ve 508 SW Xenon farlarla donatılabiliyor. Bu farlar aynı zamanda orijinal ve prestijli LED li bir ışık imzası oluşturuyor. * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. 4

32 RENKLER Yeni Peugeot 508 ve 508 SW ile 10 farklı kasa rengi seçeneği sunuluyor: Metalik veya opak. METALİK RENKLER Alüminyum Gri Atom Gri Andesit Gri Magnezit Kahve Kapadokya Bej Topaz Mavi OPAK RENKLER Alp Beyazı

33 İnci Siyah Sedefli Beyaz Nil Mavi

34 NAPPA DERİ

35 Nappa* deri koltuk döşemesi şıklık ve kaliteyi ifade ediyor ve Yeni Peugeot 508 ve 508 SW nin üst gam karakterini güçlendiriyor. * Versiyonlara göre standart, opsiyon veya mevcut değil. 1 Nappa Cohiba Deri 2 Nappa Tramontane Deri 1 2

36 CLAUDIA DERİ

37 Claudia* deri döşeme iç mekânın seçkin görünüşüne ve konfor hissine katkıda bulunan bir deridir. İki farklı tonda sunuluyor: Açık (Ariès) veya koyu (Tramontane). * Versiyona göre değişiklik göstermektedir. 1 Claudia Ariès Deri 2 Claudia Tramontane Deri 1 2

38 MARSTON TRAMONTANE YARI DERİ GT MARSTON TRAMONTANE YARI DERİ Marston Tramontane* yarı deri ve GT Marston Tramontane** yarı deri döşemeler (aşağıda sunulmuştur) farklı dikişleri ile ayırt edilmekte olup, iç mekâna dinamizm kazandırıyor. * Versiyonlara göre standart, opsiyon veya mevcut değil. ** Sadece GT versiyonunda mevcut.

39 KUMAŞ DÖŞEMELER Farklı kumaş döşeme seçenekleri 508 veya 508 SW unuzun içini tercihlerinize göre giydirmenizi sağlıyor. 1 Dara Tramontane döşeme 3 Nervuron Ariès döşeme 2 Cocher Tramantane döşeme 1 2 3

40 Yeni Peugeot 508 veya 508 SW hakkında daha fazla bilgi edinmek, onları istediğiniz gibi biçimlendirmek ve mevcut renkler ve motorlar, bakım, opsiyonlar ve teknik özellikler hakkında bilgi edinmek için yukarıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

41 SATIŞ VE SATIŞ SONRASI SERVİS AĞI Peugeot yu seçmek demek, aynı zamanda müşteri karşılama, profesyonellik, ileri teknoloji teçhizat ve hizmet kalitesi anlamında size maksimum memnuniyeti garanti eden yaygın bir servis ağının hizmetinizde olması demektir. Böylece, sizi dinleyen, isteklerinizi anlayan ve bunları etkin şekilde karşılayan bir uzman tarafından karşılanacağınızdan emin olursunuz. Uzun vadeli bir ilişkiye girmeniz için daha iyi bir güvence olabilir mi? SÖZLEfiMEL GARANT : - Üretim hatas - Bak m ve afl nma hariç PEUGEOT ASSISTANCE - Garanti kapsam ndaki bir ar za sebebiyle arac n hareketsiz kalmas BOYA GARANT S - Boya hatas ya da araç orjinal karoserisi cila hatas DEL NMEYE KARfiI GARANT - çeriden kaynaklanan paslanma sonucu delinme KEYFİNİZ İÇİN PEUGEOT BUTİK Özel olarak aracınız için tasarlanmış eksiksiz orijinal Peugeot aksesuar ve donanım gamı. Hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye etmeniz için Peugeot imaj ürünleri yelpazesi. PEUGEOT İNTERNET Peugeot yu internet üzerinden daha iyi tanımak için : ÇEVRE İÇİN Peugeot uzun yıllardır geleceği düşünerek yenilikçi adımlar atıyor. Bugün, Blue Lion kampanyası kasamında, Peugeot, gelecek kuşaklara verdiği önemi diğer bir etabı aşarak kanıtlamış bulunuyor. Şimdiden BLUE LION * kampanyası elde edilen somut sonuçları göz önüne çıkartıyor: 2000 yılından bu yana Peugeot markalı dan fazla FAP (Partikül Filtresi) donanımlı araç satılmıştır yılında Peugeot Avrupa daki* 120 gramdan az CO 2/km emisyon değerine sahip araç pazarındaki payını %15.4 e çıkartarak liderliğini daha güçlendirmiştir. Böylece Avrupa da satılan 120 gramdan az CO 2/km emisyon salınım değeri sunan 6 araçtan biri Peugeot markasına sahip. * Bir araç modelinin, Peugeot markası tarafından yaratılan BLUE LION imzasından faydalanabilmesi için 3 kritere uyması gerekmektedir: 130 g/km ye eşit veya bu sınırın altında CO 2 salım oranı, ISO normuna sahip fabrikalarda üretilmiş olması ve aracın %95 i geri dönüşüm amaçlı kullanılabilmesi. HDi FAP HDi teknolojisi çevre kirliliğine karşı çok verimli bir sistem ile beraber çalışmaktadır: Partikül Filtresi (FAP). Kendi kendini temizleyen Partikül Filtresi (FAP) ile dizel motorların yaydığı partiküller veya siyah dumanlar ölçülebilir düzeyde (0.004 g/km) azaltılır.

42 AKSESUARLAR 16" - 19" çok geniş bir alüminyum jant yelpazesi arasından size en uygun olanını seçin! 16" stil A jant kapağı Alüminyum Jant 16" stil 01 Alüminyum Jant 16" stil 02 Alüminyum Jant 16" stil 03 Alüminyum Jant 16" stil 04 Alüminyum Jant 16" stil 05 Alüminyum Jant 16" stil 06 Alüminyum Jant 17" stil 09 Alüminyum Jant 18" stil 07 Alüminyum Jant 18" stil 08 Alüminyum Jant 18" stil 10 Alüminyum Jant 19" stil 12

43 AKSESUARLAR Peugeot 508 ve 508 SW un şık çizgilerini vurgulayın, kişiliğini daha belirginleştirin ve onları aksesuarlarla donatarak teknolojik yönlerini ön plana çıkarın. TASARIM 1 Bagaj rüzgar siperi Şık ve aerodinamik bagaj rüzgar siperi 508 in özgün çizgisini güçlendiriyor. 2 3 Alüminyum Jant 17" stil 06 Yan ayna krom kaplamaları MULTİMEDYA 1 Wi-Fi On Board Kutusu 3G / 3G+ modem bağlantılı Wi-Fi box İnternete sürekli erişim sağlıyor. 2 Multimedya ekranı Kafalık bağlantılarına sabitleniyor. Kendi ekseni üzerinde dönerek görüş açısının ayarlanmasını sağlıyor. Seyyar video okuyucuların ve elektronik tabletlerin çoğu ile uyumlu. 1 2 TAŞIMA KORUMA 508 SW bagaj organizatörü Makaralı kayış ve bagajı bölümlere ayıran teleskopik çubukları ile ray üzerine yerleştirilen bagaj teknesi. Bölümlere ayrılabilen bagaj haznesi Eşyaların sabitlenmesini sağlayan hareketli ayıraçlı kanallı bagaj haznesi. Tampon koruyucu Ön ve arka tamponlar üzerine yerleştirilen saydam reçineden 4 parçalı kit. Kapı eşiği koruyucuları Karbon veya alüminyum görünümlü PVC koruyucular estetik ve koruma işlevlerini bir arada sunuyor.

44 AKSESUARLAR Yan Cam Güneşlikler Arka Cam Güneşlikler Paspaslar (Halı / Kauçuk) Halı Bagaj Paspasları

45 AKSESUARLAR Kauçuk Bagaj Paspasları Bagaj Filesi Bagaj Çözümleri - Sabitleyici Bloklar Bagaj Çözümleri - Sürgülü Raflar

46 AKSESUARLAR Taşıma Çözümleri - Üst Enlemesine Taşıyıcı Barlar Ön Cam Rüzgarlıklar Çocuk Koltukları Yan Ayna Krom Kaplamaları

47 AKSESUARLAR Navigasyon Karter muhafazası Alarm Sistemleri

48

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

ŞUBAT 2015 FİYAT LİSTESİ

ŞUBAT 2015 FİYAT LİSTESİ ŞUBAT 2015 FİYAT LİSTESİ 208 ve 2015 LİSTE SATIŞ 208 ACCESS 1.0 PureTech 68hp ESP 38.560 TL 37.900 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ESP 42.860 TL 39.400 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 ESP 44.860

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

vazgeçilmez olacak. Günlük yaşamınızda

vazgeçilmez olacak. Günlük yaşamınızda Dacia Dokker Günlük yaşamınızda vazgeçilmez olacak. Dacia Dokker, Dacia ürün gamının kombi modeli. Gerek işiniz için, gerekse ailece kullanımlarınızda hafta içinde ve hafta sonunda, bütün ihtiyaçlarınızı

Detaylı

HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ

HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ 208 ve 2015 LİSTE SATIŞ 208 ACCESS 1.0 PureTech 68hp 40.400 TL 39.400 TL - 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp 43.110 TL 40.400 TL - 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp ETG5 (1) 45.360 TL 45.360

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

AĞUSTOS AYI FİYAT LİSTESİ

AĞUSTOS AYI FİYAT LİSTESİ AĞUSTOS AYI FİYAT LİSTESİ Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp FL 44.950 TL 43.950 TL - 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 FL 50.450 TL 50.450 TL 48.450 TL 208 ACTIVE

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata.

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Modernliği seviyor musunuz? Araç içinde geniş alan ve ferahlık mı arıyorsunuz? Güvenliğe öncelik mi veriyorsunuz?

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

ORİJİNAL COUPE-CABRİO

ORİJİNAL COUPE-CABRİO ORİJİNAL COUPE-CABRİO DÜNYANIN İLK SERİ ÜRETİM COUPE-CABRİO SU ( PEUGEOT 401 ECLIPSE - 1934 ) DÜNYANIN EN FAZLA SATAN COUPE-CABRİO SU ( PEUGEOT 206 CC: 360.000 ADET ) HER ZAMAN İLHAM VEREN, TAKLİT EDİLEN,TAKİP

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5

AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5 AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5 İÇİNDEKİLER STİL 06 GÜVENLİK 14 TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ 18 KORUMA 22 MULTİMEDYA 26 CITROËN İN BİRBİRİNDEN FARKLI AKSESUARLARIYLA FARK YARATIN Citroën i seçmek aynı zamanda kaliteyi,

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s YENİ PEUGEOT RCZ R 270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s 145 g/km CO 2 Yeni Peugeot RCZ R, şimdi tasarımı ve performansını yükselten yeni özellikleri ile tam bir sportmen; ekonomik yakıt tüketimi ile tam bir çevreci.

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

DIŞ TASARIM 3D GÖRÜNÜMLÜ ARKA STOP LAMBALARI

DIŞ TASARIM 3D GÖRÜNÜMLÜ ARKA STOP LAMBALARI CITROËN C4 GÜÇLÜ DIŞ TASARIM Güçlü tasarımıyla, CITROËN C4 ilk bakışta dayanıklılık ve kaliteyi yansıtıyor. Ön yüz, farların yeni tasarımıyla birlikte değişen bakışı sayesinde hemen fark ediliyor. Tamponlara

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg Stepne Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Sis Farı ve Kademeli Silecek 16'' Siyah

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

Peugeot HDi 112 HP Auto6R Premium Pack

Peugeot HDi 112 HP Auto6R Premium Pack İlan no: 321188 Peugeot 5008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Premium Pack Sahibinden Çok Temiz, Deri Koltuk, 7 Kşilik, Otomatik, Cam Tavan 57.500 TL İlan tarihi: 4 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ TAARIM VE TİL POP LOUNGE Gövde rengi tamponlar Krom dış kapı kolları Deri direksiyon simidi BMP Elektrik ayarlı buğu çözücülü gövde rengi dış dikiz aynaları ve dış sıcaklık

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik

Toyota Corolla Sedan HP Elegant Otomatik İlan no: 332326 Toyota Corolla Sedan 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden ÖĞRETMENDEN TOYOTA COROLLA 1.6 ELEGANT- OTOMATİK 56.250 TL İlan tarihi: 8 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar,

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 42.40 45.40 1.5 dci 90 bg 55.05

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Rapor No.: TR34000002-117475 Sayfa: 1 / 7 İkinci El Araç Ekspertizi 34-KZ8829 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Rapor No.: TR34000002-117475 Sayfa: 2 / 7 WBA5C9102FD463921 Araç Bilgileri

Detaylı

Dacia Sandero... Tam size göre.

Dacia Sandero... Tam size göre. Dacia Sandero Dacia Sandero... Tam size göre. Otomobilinizden ne beklersiniz? Çekici ve prestijli bir tasarım, zengin donanımlı bir iç mekân, bütün ailenize ulaşım olanağı sağlayacak geniş bir alan, özenli

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

Honda Civic 1.6 Elegance

Honda Civic 1.6 Elegance İlan no: 321447 Honda Civic 1.6 Elegance Sahibinden Sahibinden 2012 Civic Elegance Füme Servis Bakımlı Garantil 57.750 TL İlan tarihi: 6 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir,

Detaylı

1 Ekim 2015-31 Ekim 2015 Tarihleri arasında geçerlidir.

1 Ekim 2015-31 Ekim 2015 Tarihleri arasında geçerlidir. Versiyon Açıklama Symbol Joy 1.2 16v 75 bg Symbol Joy 1.5 dci 90 bg Symbol 1.2 16v 75 bg Symbol 1.5 dci 90 bg Symbol Joy 1.5 dci 75 bg Symbol 1.5 dci 75 bg 46.20 59.05 50.05 62.63 56.05 57.85 Symbol lar

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 İlan no: 242154 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 Sahibinden Volkswagen Caravelle 2.0 TDI Comfortline 2015 model 8 km 250.000 TL İlan tarihi: 1 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

RENAULT 5 EKİM - 31 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 5 EKİM - 31 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Ön Sis Farları 16" Gri Renk Alüminyum Jantlar

Detaylı

O da sizin gibi. meslek erbabı.

O da sizin gibi. meslek erbabı. Dacia Dokker Van O da sizin gibi meslek erbabı. Yükleme hacmi, sürüş konforu, kolay yükleme ve erişim, Dacia Dokker Van da günlük yaşamda işinizi kolaylaştırmak için her şey var. Onunla, çok sayıda avantajdan

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Transit Custom VAN Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 İlan no: 273584 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 Sahibinden Volkswagen Caravelle 2.0 TDI Comfortline 2015 model 0 km 240.000 TL İlan tarihi: 2 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Rapor No.: TR34000002-016701 Sayfa: 1 / 9 İkinci El Araç Ekspertizi 34-GU6398 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Rapor No.: TR34000002-016701 Sayfa: 2 / 9 VF1LT1R06UC266395 Araç Bilgileri

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Volvo S D Drive

Volvo S D Drive Volvo S40 1.6 D Drive Sahibinden Acil Ev İhtiyaçından satılık Sahibinden S40 İlan no: 320376 41.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2010 Km Kasa tipi Vites

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline İlan no: 225952 Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline Sahibinden İLK SAHİBİNDEN Golf Highline 1.4 TSI Metalik Siyah - 30.800 53.000 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Gücü de büyük, yükü de...

Gücü de büyük, yükü de... 7.5 TON 175 HP EURO 3 COMMON RAIL TURBO DIZEL INTERCOOLER ABS HBB LSPV Gücü de büyük, yükü de... Yeni Isuzu, 175 HP, Euro 3, common rail, turbo dizel intercooler motoru ve yenilenen dış görünüşüyle şimdi

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Aracın tüm kilitlerinin açılması. Aracın tüm kilitlerinin kapatılması. 2b. : başlık simgesi. : sayfa simgesi

Aracın tüm kilitlerinin açılması. Aracın tüm kilitlerinin kapatılması. 2b. : başlık simgesi. : sayfa simgesi Dış Anahtar - Uzaktan kumanda 2a 6 Aracın tüm kilitlerinin açılması. Aracın tüm kilitlerinin kapatılması. 2b 6b İşaretler : başlık simgesi 6a : sayfa simgesi Sürgülü yan kapı 2a 17 Kulpu önce kendinize

Detaylı

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 ŞUBAT - 29 ŞUBAT 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi CLIO 1.2 16v 75 bg 44.00 48.60 1.5 dci 90 bg

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı