TABLET MINT 8X8i Model No:M8012

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TABLET MINT 8X8i Model No:M8012"

Transkript

1 TABLET MINT 8X8i Model No: M8012

2 Medya Internet Cihazınızı kullanmadan önce dikkatli bir şekilde okuyunuz.

3 İçindekiler l Başlangıç...3 Paket İçerikleri...3 Özellikler...4 Internete Bağlanmak İçin...20 Gereksinimler Kablosuz Internete Bağlanma Dokunmatik Hakknda...8 Koruyucu Film...8 Dokunmatik Ekran Haraketleri...8 Ekran Haraketleri Hakknda...9 Tableti Sarj Etme...10 Hafza Kart Takma...10 Tablete Reset Atma...11 şlarken...12 Cihaz Açma Kapatma Cihazn ekrann açma kapama(uyku Modu) Ekran Kilitleme...13 Ana Ekran görünümü Uygulama Hakknda Yüklü Uygulamalar...16 Uygulama Yükleme...17 Menu...18 Bildirimler...18 Internet Tarayıcısında Gezinme...23 aaa Diğer Bağlantılar...30 Bilgisayara Bağlanma Televizyona Bağlanma...31 Kulakk Bağlama...32 USB Güçlü Adaptör Kullanma...32 Klavye Bağlama Harici Bellek Bağlama Özk...35

4 Başlangıç Tabletini tercih ett için öncelikle tr. Kullan kitndaerilen farkllaredebilir. için tfen irtibata. en kullan için daki tlarn t kontrol. Internet Tablet USB kablo US oblio G S Çkulaklklar G Atör

5 Özellikler Internette gezinebilir En web sitelerde gezebilirsiniz. Internetten videolar izleyebilirsiniz Dünya üzerinden tli videolar izleyebilirsiniz. Videolar yükleyebilirsiniz. S taplarz Binlerceitap yüleyebilirsiniz. istitabrahatlla oyabilirsiniz. icrosdh Cihaznzn dahili hazasn 32 GB a arrabilirsiniz.) - Dahili Ka Gtülü Ka Ott e st cihaz cihan eran - ott tedir. * Cihanlaitap yiçin ep fn dr. Binlerce Android ncihaznza. Cihaznza. Cihazda HDMI Internete sile. Yüehl b/g/ Ciihaznzda tüphanenizden, video ve fotflar dinleyebilir,izleyebilir ve inceleyebilirsiniz ve dinleyebilirsiniz

6 Dokunmatik Ekran Cihazın kapasitif ekranı sayesinde dokunmatik ekranda daha fazla deneyim elde edebilirsiniz. Cihazın ekranı sayesinde iki pamağınızla yakınlaşıp, uzaklaşabilirsiniz Not: Parmaklarınız açık olmalıdır. Cihazın ekranını darbelere ve hasarlara karşı koruyunuz. Cihazı kullanırken ellerinizin temiz olmasına özen gösteriniz.cihazın ekranına herhangi bir iz bulaştırmamaya dikkat ediniz. Dokunmatik Ekran Eylemleri Çerçevenin üzerinde bulunan 3 tuş sayesinde cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Ekrandaki simgeleri açmak, işlemleri başlatmak veya durdurmak, ekran klavyesinde yazı yazmak ve diger üm işlevler için parmağınızı kullanınız. Koruyucu Film Cihazın üstünde nakliye sırasında hasar görmemesi için ince bir koruyucu film bulunmaktadır.kullanmadan once çıkarmayı unutmayınız. Filmi çıkartmak için filmin bir ucundan tutunuz ve digger tarafa doğru çekiniz. Dokun: Dokun ve Bekle: İlgili simgeyi aktif eder(örn: Uygulamlar Simgesi,Butonlar, Menu Simgesi, ve ekran klavyesinden yazı karakter). Cihazda simgelere farklı işlevler yaptırabilmek için dokunun ve bekleyiniz.(örn., Simgeyi açmak, alternative menu açma, sürüklemek fonksiyonu). Simgeye dokunup beklediğinizde,işlem bitene kadar elinizi simgeden çekmeyiniz.

7 Sürükle: Ekrandaki simgenin konumunu tirir (Örn., Uygulama simgesini ana ekrana tar). Sürüklemek için simgeye dokunun ve bekleyiniz, istz ekrana sürükleyin ve braknz. Simge z hedefte olacaktr. Yönlendirme Sensörü (G-Sensör) Cihaznz otomatik olarak yan ve düz olarak cihaz görüntüsünü tirmektedir. Cihaznn en iyi dik konumda çalmaktadr. Cihazn ayarlar bölümünden yönlendirme sensörü açk ve kapal konuma getirilmektedir. Ekren Geçileri: Yukar aa elinizi ekranda sürükzde liste yukar/aa ilerleyecektir. Baz ekranlarda, sol/sa geçiler ile ekran görüntüsünü tirebilirsiniz. Çift Tklama: nternet taraycsnda, uygulamalarda ekrana çift tkladnzda z ekran yaknlaacaktr ( Uygulama desteki sürece yaknlap uzaklaacaktr).

8 Cihaz dahili lithium batarya ile gelmektedir. Cihazı kullanmadan önce, bataryanın tamamen dolu olduğuna emin olunuz. Şarj gösterge ışığı yeşil renk olduğunda cihazınız şarjı tamamen dolmuştur Not: Cihazın bataryası uygunsuz kullanımlar dahilinde patlama ve kimyasal olarak zarar verebilir. Cihazın ısınmasına musade etmeyiniz ve cihazın batarya ile oynamayınız. Cihazı direk güneşe veya ateşe maruz kalacak yerlerde bırakmayınız. Cihazı firmanızın belirttiği ve kutu içinden çıkan adaptörler ile kullanınız

9 1. a

10 : 2 1

11 Tablet açıkken pilden tasarruf edebilmek için cihazı güç butonuna basarak uyku moduna alabilirsiniz. Cihazı uyku modundan çıkarmak için tekrar basmanız yeterlidir. Cihazınız batarya tasarrufu sağlayabilmek için otomatik olarak uyku moduna geçmektedir. Ayarlardan sürelerini değiştirebilirsiniz.

12 Eğer cihazınızda şifreleme kurulu ise, şifrenizi giriniz ve kilidi açınız. Ekran kilidi şifresi ayarlardan Güvenlik ayarlarından aktif edebilrisiniz. Ana Ekran Görünümü Ana ekran daki görünüm ile birlikte açlacakr Dikkat: Şifrenizi lütfen kayıt ediniz. Şifrenizi kaybettiğiniz takdirde cihazınız fabrika ayarlarına geri döndürülecek ve tüm bilgileriniz silinecektir. 4 8 İsim Özellikler 1 Google Google Tarayıcısı üzerinden arama yapar Arama 2 Ana Ekran Ana Ekrana döndürür. 3 Geri Bir önceki ekrana geri döner.

13 Name Description 4 Son Çalışılan Cihaz en son çalışılan uygulamaları uygulamalar gösterir. 5 Uygulamalar Uygulama ekranında Uygulamalar ve Widgetleri bulabilirsiniz. Uygulamalar Uygulamalar Ekranı 6 Widgets Widgetler ekranınızdan kolayca ulaşabileceğiniz küçük uygulamalardır. Daha fazla bilgi için Widget bölümüne bakınız. 7 Simge Uygulama veya dosyayı açmak için dokunun 8 Bildirimler Sutunu Bildirimleri görüntüleyebilirsiniz. Bildirim sutununda güç seviyesini, bağlantı sinyal gücünü bulabilirsiniz. Cihazın uygulamalar ekranında farklılıklar oluşabilir olarak uygulamalar hakkında herhangi bir kesinlik bildirilmemektedir.

14 HaUygulamal Bazuygulamlarhazrolarakcihaznzlaberabergelicektir. Uygulamlardakigibidir: İnternette gezinmenize yardımcı tarayıcı programı Yerel zamanı görebilir ve alarm kurabilirsiniz Takvim goruntuluyebılır,hatırlatmalar yapabılır ve ajandanızı yonetebılırsınız. E-postalarınızı kontrol edebilirsiniz Hesaplarınızı ve basit matematik işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Kamerası ile video ve fotoğraf çekebilirsiniz. Dosyalarınızı goruntuluyebılır ve yonetebılırsınız. bilirsiniz.

15 Muzik çalar Cihazın ayarlarını değiştirebilir ve kişisel kullanımınıza göre cihazı uygun hale getirebilirsiniz. Uygulama Yükleme Cihazınıza uygulamalar yükleyebilirsiniz.cihazınız.apk uzantılı dosyaları desteklemektedir. Cihazınıza uygulama yüklemek için, Uygulamalar menusunden ayarların yapılmış olduğuna emin olunuz. Cihazınızndaki engellemeleri kaldırınız. Youtube da popüler video ları izleyebilirsiniz Cihazınız orjinalinden uygulamalar yüklü olarak gelmektedir ayrıca cihazınıza diğer ilgili uygulamalarıda yükleyip kurabilirsiniz. Fakat olarak uygulamların çalışmasını garanti etmemekteyiz. Cihaz işlemcisi ve Ram gücü doğrultusunda izin verilen uygulamaları çalışmaktadır.

16 Menu Widget 1 2 Bildirimler Cihazın ana ekranında sağ alt köşede Bildirimler sutunu bulunmaktadır. Yeni bir mesaj aldığında, alarm kurulu olduğunda yada yeni bir olay meydana geldiğinde simge gözükmektedir. Bildirimlerin olduğu sutundan bildirimleri okuyabilir ve tek haraketle uygulamaya girebilirsiniz. Bildirimler Paneli 3 Widgetleri Silmek için

17 Bildirimleri cevaplamak Bildirim listesindeki, bildirimlere tıklayın ve bildirimi siliniz. Ayrıca bildirimlere tıklayıp uygulamayı açabilirsiniz. 4. Bildirimler Panelini kapatma Geri tuşuna bastığınızda

18 Internete Bağlanma Gereksinimler Wi-Fi80211/ Cihazınız ilgili bağlantıya ve ağ sağlayıcınıza bağlanabilmek için mutlaka doğru bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Cihazınız minimum olarak 64 Kbps bağlantıya gereksinim duymaktadır. Cihazınızla Kablosuz bir ağa bağlanmak istediğinizde, ağın bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bazı ağlar şifreli olabilmektedir.

19 Kablosuz İnternete Bağlanma Kablosuz Internet simgesi bildirim sutununda gözükmektedir. Bağlanıtın olup olmadığı oradan incelenebilir. (Simgedeki dalgalar [Simge Yok] 1. Kablosuz interneti açma; a Ana Ekrana Giriniz: b d e Kablosuz internet açık olduğunda cihazın bağlanabileceği ağlar otomatik olarak gözükmektedir. Cihaz daha önce bağlandığı ağlara otomatik olarak tekrardan bağlanacaktır. Cihazınızla bağlanmak istediğiniz ağı göremiyorsanız, tekrardan ağları araya basınız.sağ üst köşedeki atar tuşuna basınız. 2. :

20 Ağ açık konumda ise,cihazınız direk ağa bağlanacaktır. Eğer bağlanmak istediğiniz ağ korumalı ise, cihaz size şifre soracaktır. Yazdığınız şifre doğru ise cihaz otomatik olarak ağa bağlanacaktır. Daha sonraki internet bağlantılarınızda otomatik olarak bağlanacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için teknik servis elemanlarına başvurunuz. Internet bağlantınız kurulduğunda bildirimler sutununda kablosuz ağ simgesini göreceksiniz.

21 Web adreslerinde gezinme Tarayıcı uygulaması size web sayfalarında gezinmeyi ve internetten bilgileri almanızı sağlar. Haberleri takip edersiniz, arkadaşlarınızla iletişime gecesiniz ve videolar ile interaktif uygulamalardan bu cihaz ile yararlanabilirsiniz. Tarayıcıyı kullanabilmek için internete bağlı olmanız gerekmektedir. Tarayıcıyı açmak için, tarayıcı simgesine basınız Isim Açıklama 1 Adres sutunu Bulunduğunuz adresi gösterir. 2 Sutuna dokunun ve yeni adres girin. 1 2 Kayıtlı Siteler Sık kullanılanlara giriniz ve en çok ziyaret ettiğiniz web sitelerini görüntüleyebilirsiniz. 3 Arama Dokunun ve istediğiniz kelimeyi aratın. 4 Sık Kullanılanlar Sık kullanılanlara ekler. Ekleme 5 Yeni sayfa (+) Yeni bir pencere acar.

22 1 Internet sitelerine girmek için; Adres sutununa dokunun. Klavye otomatik olarak açılacaktır.(klavye kapatmak için, geri tuşuna dokunun.) Sık olarak girdiğiniz siteleri sık kulanılanlar sekmesine ekleyebilirsiniz Klavyeyi kullanın ve adresi giriniz. 3 Tarayıcıda giriş tuşuna basınız. 3Eğer isterseniz, web sitelerinin özelliklerini ve kayıt isimlerini değiştirebilirsiniz. Değişiklik bittiğinde tamam tuşuna basınız.

23 Se: Use Eshe we URL. Fe: Seh ehe e e.

24 Ana ekrana dönme Çevrimdışı çalışma: Cihaz internet sayfasını hafızasına alır ve internetin kapalı olduğu durumlarda bile sayfaları görüntüleme imkanı vardır. Sayfa Bilgisi:Bulunduğunuz sayfanın ayrıntılı bilgisini verir. Ayarlar

25 Uygulamal Cihana yeni bir uygulama yüklemenin farklekillleri vardr. Dilerseniz cihazınıza uygulama marketlerinden uygulama yükleyebilirsiniz. Cihazınızda bulunan market uygulamasını açınız. 1. Ana menuden ilgili uygulamaya dokunun 1. Cihazınıza uygulama yüklemek için cihazınızın teknik bilgilerini kontrol ediniz. Cihazın yeterli olduğu özelliklerde uygulama yükleyiniz. Cihazınıza indirdiğiniz uygulamaların cihazınıza zara vermesi durumunda EFTAŞ Elektronik() herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir.

26 Bazı uygulama geliştiriceleri uygulamalarını kendi web sitelerinde paylaşmaktadır. Cihazınız üçüncü taraf uygulamarını cihaza kurma ve kullanma izinlerini vermektedir. Herhangi bir market uygulaması dışı yaptığınız indirmeler cihazınıza zarar verebilir. Bu gibi durumlarda hiç bir mesuliyet kabul etmemektedir. Cihazınızda oluşan herhangi bir aksalık veya çalışmama gibi durumlarda teknik servisimiz sorunu çözmek için çalışmalar yapacak çözemediği durumlarda sistemi sıfırlayacaktır. Bu durumlarda cihazınızdaki tüm veriler kaybolacaktır Ana ekrandan Menu Butonuna basınız. Uygulamaya dokunun ve yüklü uygulamalar listesi açılacaktır.

27 4. Silmek istediğiniz uygulamanın üstüne basınız. 5. Uygulama bilgileri gözükecektir. Açılan ekrandan Sil butonuna basınız. 6. Açılan ekrandan Tamam tuşuna basınız. Cihazınızdan uygulamaları ayrıca uygulamayı sürükleyip direk ekranda çıkan çöp kutusu simgesinin üstüne bırakarak silebilirsiniz.

28 oblio Diğer Bağlantılar Bilgisayara Bağlama Bilgisayarınızdan cihazınıza bilgi transferi yapabilirsiniz. 1. Bildirim panelini açmak için bildirim sutununa dokunun. Dahili kablosu ile:

29 2. Usb bağlantısına dokunun ve Usb Bağlantısını Açınız. Kabloyu taktığınızda ve bağlantıyı açtığınızda dosya transferleri yapabileceksiniz. Bilgisayarınız tabletinizi harici bellek olarak tanıyacaktır.bilgisayarınızdaki belgeleri sürükleyip tabletinize atabilir, tabletinizdeki bilgileride sürükleyip bilgisyaraınıza atabilirsiniz. Televizyona bağlanma HDMI ao (pa-pc) : moduna Daha fazla bilgi için lütfen Televizyon üreticiniz ile görüşünüz.

30 Kulaklık Bağlama Daha iyi bir multimedya deneyimi için cihazınıza kulaklıkları bağlayabilirsiniz. USB Güçlü Adaptör Kullanma Tablet PCnize adaptör kullanarak, USB bağlantılı cihazları bağlayabilirsiniz. Bağlantı adaptörü USB bağlantılı klavye ve mouse unuzu bağlamanıza imkan vermektedir. 3m(1/ Çok sesli müzik dinlemeniz kulaklarınıza zarar verebilir. Yüksek sesli müzik dinlemeniz geçici duyma rahatsızlıklarına sebep verebilir. MEMORY CARD Klavye bağlama

31 Ayrıca bu bağlantı şeklini mouse bağlantısında da yapabilirsiniz. Harici Bellek Bağlama Cihazınıza USB hafıza bağlayabilirsiniz. Cihazınız harici olarak 32 GB a kadar desteklemektedir.

32 Sistem Ayarlanyarlama Sistem ayarlarnirebilir, cihan görüntülerini irebilirsiniz. Bazı uygulamalar farklı ayarlara sahiptir ve geliştiricisi doğrultusunda ayarları değiştirmek gerekmektedir. Ayarlar menusunu açmak için; 1. Ana ekrandan, menu tuşuna basınız. 2. Ayarlar tuşuna basınız. Ayarlar gruplanmıştır. İlgili grubu açınız ve ilgili ayarı yapınız. Lütfen ayrıntılı ayarlar için kullanım kitabındaki ayarlar bölümüne bakınız.

33 Özellikler Ürünlerin teknik ve güncel bilgileri için Çağrı Merkezi ile iletişime geçiniz. Kullanım klavuzundaki özellikler ürünle farklılık gösterebilmektedir. İşlemci BoxChip A10 (1,4 GHz) RAM 1 GB Bellek 8 GB Dahili Hafıza microsdhc card Girişi (maks. 32GB destekler) Ekran 8.0 TFT LCD (800 x 600), capacitive dokunmatik ekran Kablosuz Internet Wi-Fi IEEE b/g/n Görüntü çıkışı Mini HDMI, type C (1080p ve 720p destekler) Ses Çıkışı 3.5 mm kulaklık girişi Bağlantılar USB 2.0 Yüksek Hız Artı Özellkler Ön Kamera / Arka Kamera Dahili Mikrafon Dahili Hoparlör İşletim Sistemi Android 4.0 Güç Batarya Süresi (saat) * Dahili şarj edilebilir batarya (DC 5V) 9 saat muzik, 4.5 saat video, 5 saat web tarayıcı

34 Teknik Destek Cihazınızla alakalı herhangi bir durum olduğunda lütfen Eftaş Elektronik Teknik Servisi ile irtibata geçiniz. Cihazlarımız hakkında en güncel bilgileri sitelerinden takip edebilirsiniz. Teknik Servis E-posta: Web: - Telefon: , Pazartesi-Cuma (9:00-18:00)

35 Güvenlik Önlemleri Dikkat Cihazı kesinlikle açmayınız. : ğınız ürünün bilgilerini aşağıda belirtilen bölgeye yazınız. Dikkat: Cihazı ateşten ve elektrik şokundan koruyunuz. Cihazın kasasına hasar vermeyiniz. Cihazınızla ilgili tüm sıkıntılarınızda teknik servisimizle iletişime geçiniz. Model Nu Ser Nu Cihazı aşırı sıcak, soğuk, nemli ve tozlu ortamlardan uzak tutunuz. Cihazı düşürmeyiniz. Sarsıntıya maruz bırakmayınız. Cihazın ekranı zarar görebilir. Aşağıdaki durumlarda cihazınızı sarj ediniz; Pil göstergesi düşük uyarısı verdiğinde Cihazın otomatik olarak kapanması durumunda Cihazın tuşlarının çalışmaması durumunda Dosya aktarımında yada yüklenmesi sırasında bağlantıyı koparmayınız. Hata oluşumuna neden olabilir. Cihazı sökmeye açmaya yada tamir etmeye çalışmayın, bu gibi durumlar cihazın garanti kapasamından çıkmasına neden olacaktır. Cihazınızı alkol, benzin v.b. kimyasal maddeler ile temizlemeyiniz. Korozyona neden olabilir. Sadece kutusundan çıkan bezi kullanınız. Cihazı su ve yabancı maddelerden uzak tutunuz.

36 3G Bağlantı Yapılandırma Cihazınızın modem ayarları için öncelikle cihazınızın desteklediği modemleri öğrenmeniz gerekmektedir. Not: Harici modem desteği operatorlere göre farklılık göstermez. Cihazınızın ayarlar bölümüne giriniz. Bağlantı ayarlarından Diğer sekmesine dokunun. Mobil Ağlara girin. Erişim Noktası Adlarına girin. Bağlantı sağlayıcınızın ismini göreceksiniz. (Not: Eğer ekranda hiçbir şey görmüyorsanız modeminiz desteklememektedir.) Sağ üst köşedeki menu butonuna basınız. Yeni APN sekmesine basınız. Karşınıza çıkan ekranda ; AD:mgb APN: mgb bilgilerini girin ve kaydedin. Sonra mgb sekmesini işaretlediğinizden emin olun.

37

ATILIM m PAD KULLANIM KLAVUZU

ATILIM m PAD KULLANIM KLAVUZU ATILIM mpad02 KULLANIM KLAVUZU mpad02 10.1 inç Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich 16GB Dahili Bellek CPU: Amlogic 8726-MX Cortex A9 1.5Ghz çift-çekirdek işlemci; Neon coprocessor & 512KB L2 önbellek 2D/3D

Detaylı

GOLDMASTER M9 WIFI Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu

GOLDMASTER M9 WIFI Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu GOLDMASTER M9 WIFI Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu www.goldmaster.com.tr 1 İÇİNDEKİLER 1. Güvenlik Bilgisi...5 2. Görünüm. 8 3.Kullanmadan Önce.10 SIM Kartın Takılması... 10 Hafıza Kartının TakılmasıHata!

Detaylı

reedera7 Kullanım Kılavuzu

reedera7 Kullanım Kılavuzu reedera7 Kullanım Kılavuzu BAŞLANGIÇ 1. Başlarken Tablet PC nizi kullanmaya başlamadan önce lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz ve belirtilen talimatlara uyunuz. 2. Şarj Etme Cihazınız şarj

Detaylı

2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer ICONIA TAB Kullanım Kılavuzu Model: A510/A511 İlk baskı: 4/2012 Sürüm: 1.1

2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer ICONIA TAB Kullanım Kılavuzu Model: A510/A511 İlk baskı: 4/2012 Sürüm: 1.1 Kullanım Kılavuzu 2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer ICONIA TAB Kullanım Kılavuzu Model: A510/A511 İlk baskı: 4/2012 Sürüm: 1.1 Acer ICONIA TAB Model numarası: Seri numarası*: Satın alma tarihi: Satın alma

Detaylı

TÜRKÇE ENGLISH. Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D331TR. www.lg.com MFL68587617 (1.0)

TÜRKÇE ENGLISH. Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D331TR. www.lg.com MFL68587617 (1.0) TÜRKÇE ENGLISH Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D331TR MFL68587617 (1.0) www.lg.com TR IT GB NL PT ES DE BE FR NOT: Bu cihaz Türkçe karakterlerin tamamını ihtiva eden ETSI TS 123.038 V8.0.0 ve ETSI TS

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU. VSP355s

KULLANIM KILAVUZU. VSP355s KULLANIM KILAVUZU VSP355s Değerli Müşterimiz, Vestel telefon cihazımızı tercih etmekle kaliteli bir VESTEL ürünü satın almış bulunmaktasınız. Cihazınız, gerekli olan özeni ve bakımı sağladığınız takdirde

Detaylı

Dark EVO Dünyasına Hoş Geldiniz

Dark EVO Dünyasına Hoş Geldiniz Dark EVO Dünyasına Hoş Geldiniz Gelişen teknoloji dünyasının öncü markası DARK ın yüksek teknoloji içeren akıllı cep telefonunu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dark Evo E40 akıllı cep telefonu günümüzün

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3+ E6553

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3+ E6553 Kullanım kılavuzu Xperia Z3+ E6553 İçindekiler Başlarken...7 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...7 Genel bakış...7 Ekranı koruma...8 Montaj...8 Cihazınızı ilk kez açma...10 Google hesabı neden gereklidir?...10

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Tablet Z SGP311/SGP312

Kullanım kılavuzu. Xperia Tablet Z SGP311/SGP312 Kullanım kılavuzu Xperia Tablet Z SGP311/SGP312 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Cihaza Genel Bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...8 Google hesabı neden gereklidir?...8

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia C4 E5303/E5353/E5306

Kullanım kılavuzu. Xperia C4 E5303/E5353/E5306 Kullanım kılavuzu Xperia C4 E5303/E5353/E5306 İçindekiler Xperia C4 Kullanım kılavuzu...6 Başlarken...7 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...7 Genel bakış...7 Montaj...8 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı

Detaylı

Dark EVO Dünyasına Hoş Geldiniz

Dark EVO Dünyasına Hoş Geldiniz Dark EVO Dünyasına Hoş Geldiniz Gelişen teknoloji dünyasının öncü markası DARK ın yüksek teknoloji içeren akıllı cep telefonunu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dark Evo P60 akıllı cep telefonu günümüzün

Detaylı

business III tab 9.7

business III tab 9.7 business III tab 9.7 Bu kullanma kılavuzu Business III Tab 9.7 için geçerlidir. DİKKAT: Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar gösterebilir.

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653 Kullanım kılavuzu Xperia Z3 D6603/D6653 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Asha 503

Kullanım kılavuzu Nokia Asha 503 Kullanım kılavuzu Nokia Asha 503 Baskı 1.0 TR RM-920 Kullanım kılavuzu Nokia Asha 503 İçindekiler Güvenlik 4 Başlarken 5 Tuşlar ve parçalar 5 SIM kartı, pili ve hafıza kartını takma 5 Pili şarj etme 6

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia T3 D5102/D5103/D5106

Kullanım kılavuzu. Xperia T3 D5102/D5103/D5106 Kullanım kılavuzu Xperia T3 D5102/D5103/D5106 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Tablet Z SGP321/SGP351

Kullanım kılavuzu. Xperia Tablet Z SGP321/SGP351 Kullanım kılavuzu Xperia Tablet Z SGP321/SGP351 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Cihaza genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...8 Google hesabı neden gereklidir?...8

Detaylı

T Ü R K Ç E E N G L I S H. Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D855TR. www.lg.com MFL68500513 (1.0)

T Ü R K Ç E E N G L I S H. Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D855TR. www.lg.com MFL68500513 (1.0) T Ü R K Ç E E N G L I S H Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D855TR MFL68500513 (1.0) www.lg.com Kullanılması Planlanan Ülkeler TR IT GB NL PT ES DE BE FR Diğer Avrupa Birliği ülkeleri NOT: Bu cihaz Türkçe

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980

Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980 Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980 Baskı 1.1 TR RM-980 Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM İçindekiler Güvenlik 3 Başlarken 4 Tuşlar ve parçalar 4 SIM kart, pil ve hafıza kartı takma 4 Kullanılacak

Detaylı

Acer Iconia Model numarası:... Seri numarası*:... Satın alma tarihi:... Satın alma yeri:...

Acer Iconia Model numarası:... Seri numarası*:... Satın alma tarihi:... Satın alma yeri:... 2 2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer Iconia Kullanım Kılavuzu Model: B1-A71 Bu değişiklik: 12/2012 This EEE is compliant with RoHS EEE yonetmeliğine uygundur Manufacturer: Acer Incorporated address: 8F,

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia S LT26i

Kullanım kılavuzu. Xperia S LT26i Kullanım kılavuzu Xperia S LT26i İçindekiler Xperia S Kullanım kılavuzu...6 Bașlarken...7 Nedenleri ve niçinleriyle Android...7 Genel bakıș...7 Montaj...8 Cihazı açma ve kapatma...9 Ekran kilidi...10 Kurulum

Detaylı

N89 KULLANMA KILAVUZU

N89 KULLANMA KILAVUZU N89 KULLANMA KILAVUZU Ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazı kullanmadan önce lütfen kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kılavuzda belirtilen talimatlara göre cihazınızı çalıştırınız.

Detaylı

TÜRKÇE ENGLISH. Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D723TR. www.lg.com MFL68521506 (1.1)

TÜRKÇE ENGLISH. Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D723TR. www.lg.com MFL68521506 (1.1) TÜRKÇE ENGLISH Kullanıcı Kılavuzu User Guide LG-D723TR MFL68521506 (1.1) www.lg.com TR IT GB NL PT ES DE BE FR NOT: Bu cihaz Türkçe karakterlerin tamamını ihtiva eden ETSI TS 123.038 V8.0.0 ve ETSI TS

Detaylı

HANDMADE IN ENGLAND S I G N A T U R E T O U C H K U L L A N I M K I L A V U Z U S Ü R Ü M 1.0

HANDMADE IN ENGLAND S I G N A T U R E T O U C H K U L L A N I M K I L A V U Z U S Ü R Ü M 1.0 HANDMADE IN ENGLAND S I G N A T U R E T O U C H K U L L A N I M K I L A V U Z U S Ü R Ü M 1.0 İçindekiler İçindekiler Giriş 5 Signature Touch telefonunuz 5 Yardım ve destek 5 Güvenlik 6 Güvenlik 6 Telefonunuz

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia P LT22i

Kullanım kılavuzu. Xperia P LT22i Kullanım kılavuzu Xperia P LT22i İçindekiler Xperia P Kullanım kılavuzu...6 Başlarken...7 Nedenleri ve niçinleriyle Android...7 Genel bakış...7 Montaj...8 Cihazı açma ve kapatma...9 Ekran kilidi...9 Kurulum

Detaylı

Önemli Duyurular. KynectTAB 32013G

Önemli Duyurular. KynectTAB 32013G 1 KynectTAB 32013G Yeni Kyäni KynectTAB i satın aldığınız icin tebrikler KynectTAB ınız Kyäni işinize başlamınıza yardım edecek bilgiler, ipuçları ve öğretici makalelerle artı hareket halinde işinizi yapmanıza

Detaylı

TÜRKÇE ENGLISH. Kullanıcı Kılavuzu User Guide. www.lg.com MFL68043810 (1.0)

TÜRKÇE ENGLISH. Kullanıcı Kılavuzu User Guide. www.lg.com MFL68043810 (1.0) TÜRKÇE ENGLISH Kullanıcı Kılavuzu User Guide MFL68043810 (1.0) www.lg.com - Bu cihaz Türkiye ve tüm Avrupa ülkelerinde kullanımayöneliktir.wlan, Avrupa da kapalı alanlarda sınırlamaolmaksızın kullanılabilir

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980

Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980 Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980 Baskı 1.2 TR Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM İçindekiler Güvenlik 3 Başlarken 4 Tuşlar ve parçalar 4 SIM kart, pil ve hafıza kartı takma 4 Kullanılacak SIM

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SONY ERICSSON XPERIA GO http://tr.yourpdfguides.com/dref/4379967

Kullanım kılavuzunuz SONY ERICSSON XPERIA GO http://tr.yourpdfguides.com/dref/4379967 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

Kies uygulamasını yükleme (PC Sync)

Kies uygulamasını yükleme (PC Sync) * Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, cihazınızdan farklı olabilir. * Cihazın kullanım ömrü 5 yıl, garanti süresi 2 yıldır. Kies uygulamasını yükleme (PC Sync)

Detaylı

TURKCELL T50 Kullanıcı Kılavuzu

TURKCELL T50 Kullanıcı Kılavuzu TURKCELL T50 Kullanıcı Kılavuzu 1 Kullanım Kılavuzu Hakkında Turkcell T50 yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazınızı en iyi durumda tutabilmek için lütfen bu kullanım kılavuzunu okuyun ve gelecekte

Detaylı