MART 2014 FAALİYET RAPORU. Prof. Dr. Aytuğ ATICI Mersin Milletvekili

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MART 2014 FAALİYET RAPORU. Prof. Dr. Aytuğ ATICI Mersin Milletvekili"

Transkript

1 MART 2014 FAALİYET RAPORU Prof. Dr. Aytuğ ATICI Mersin Milletvekili

2 CHP MERSİN İL-İLÇE ÖRGÜTLERİ, BELEDİYELER VE KÖYLERE YÖNELİK YAPILAN ÇALIŞMALAR 1. CHP Mersin Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının hizmet döneminde hayata geçirecekleri projelerin tanıtım toplantısına katıldı. ( ) 2. Mersin/Toroslar da yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayı ve örgüt ile birlikte mahalle toplantısı yaptı. ( )

3 3. Mersin/Tarsus un 13 köyünde Belediye Başkan Adayı ve örgüt ile birlikte yerel seçimlere yönelik saha çalışması yaptı. ( ) 4. Mersin/Erdemli de Belediye Başkan Adayı ve Örgüt ile birlikte yerel seçim çalışması kapsamında esnaf ziyareti yaptı. ( ) 5. Mersin/Akdeniz İlçesi Karaduvar Mahallesinde Büyükşehir ve Akdeniz Belediye Başkan Adaylarımızın katılımıyla seçim ofisleri açılışı esnaf ziyareti ve sonrasında düzenlenen mitinge katıldı. ( )

4 6. Mersin/Mezitli de Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte yerel seçim çalışması kapsamında site toplantısı yaptı. ( ) 7. Mersin/Mezitli de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte seçim bürosu açılışı ve sonrasında site toplantısı yaptı. ( ) 8. Mersin/Akdeniz de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( )

5 9. Mersin/Silifke de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 10. Mersin/Yenişehir de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte merkez seçim bürosu açılışı ve sonrasında site toplantısı yaptı. ( ) 11. Mersin/Mut ta yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. Sonrasında düzenlenen mitinge katılarak kitleye hitaben bir konuşma yaptı. ( )

6 12. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu nun Silifke, Erdemli, Mersin, Mut, Tarsus ve Yenice de yaptığı mitinglere eşlik etti. ( ) 13. Mersin/Mezitli de 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte esnaf ziyareti yaptı. ( ) 14. Mersin/Toroslar da 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte esnaf ziyareti, seçim ofisi açılışı ve mahalle çalışması yaptı. ( )

7 15. Mersin/Silifke de 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 16. Mersin/Erdemli de 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte saha çalışması yaptı. ( )

8 17. Mersin/Toroslar da 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 18. Mersin/Akdeniz Çilek Mahallesi nde 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 19. Mersin/Mezitli de 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Örgütümüz ile birlikte site ziyareti gerçekleştirdi. ( )

9 20. Mersin/Gülnar da yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 21. Mersin/Aydıncık ta yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( )

10 22. Mersin/Anamur da yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 23. Mersin/Bozyazı da yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( )

11 24. Mersin/Tarsus ta yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 25. Mersin/Akdeniz de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( )

12 26. Mersin/Yenişehir de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte saha çalışması yaptı. ( ) 27. Mersin/Toroslar da yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte esnaf gezisi yaptı. ( )

13 28. Mersin/Yenişehir de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte Doğanşehirliler Derneği ni ziyaret etti. ( ) 29. Mersin/Akdeniz de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte düzenlenen mahalle mitingine katıldı ( )

14 30. Mersin/Mezitli de yerel seçim çalışması kapsamında Belediye Başkan Adayımız ve örgüt ile birlikte düzenlenen mahalle mitingine katıldı. ( ) 31. Mersin/Mezitli de 30 Mart yerel seçimi kapsamında düzenlenen halk yürüyüşüne katıldı. ( )

15 Mart yerel seçimi kapsamında Mersin İl Örgütü ve merkez ilçelerin ortak düzenlediği mitinge katıldı. ( ) Mart yerel seçimi kapsamında Mersin İl Örgütü ve merkez ilçelerin ortak düzenlediği halk yürüyüşüne katıldı. ( )

16 Mart Yerel Seçim süresinde Mersin merkezde ve ilçelerde okul gezisi yaparak sandık denetimi yaptı. ( ) Mart 7 Nisan tarihleri arasında Mersin Akdeniz İlçesi nde seçim sonuçlarına itiraz için İl, İlçe ve Yüksek Seçim Kurulu nezdinde itiraz çalışmaları yaptı. ( / ) 36. Mersin Tarsus İlçesi nde seçim sonuçlarına itiraz için İl, İlçe ve Yüksek Seçim Kurulu nezdinde itiraz çalışmaları yaptı. ( )

17 BASINA YÖNELİK ÇALIŞMALAR 1. TBMM ye vermiş olduğu soru önergesini TBMM Başkanı nın işleme koymayarak Recep Tayip Erdoğan a kalkan olmasını yaptığı yazlı basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaştı. ( ) 2. TBMM'de düzenlediği basın toplantısında doktorların tam gün çalışmasını ortadan kaldıran ve halkın sağlığını tehdit eden yasayı neden Anayasa Mahkemesine götürdüklerini açıkladı. ( ) 3. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. ( ) 4. Mersin Sun TV de Tahir Özgün ün sunduğu Gündem programının canlı yayın konuğu oldu. Mersin Mitingi ve Türkiye nin sıcak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. ( ) Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı yazılı basın açıklamasında "14 Mart Tıp Bayramı olmaktan çıkmış, Direniş Günü olmuştur" dedi. ( ) Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı. ( ) 7. Acil hastalar için alınan helikopter ambulansı Sağlık Bakanı'nın seçim çalışmalarında kullanması ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. ( ) 8. Nevruz Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. ( ) 9. Irk Ayrımı ile Mücadele Günü nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı. ( )

18 10. Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Belediyesi nin AKP li Belediye Başkanı, belediyeye ait itfaiye aracını AKP nin parti afişlerini asmak için görevlendirdiğini suçüstü yakalayarak, olayın video görüntüsünü ve resimlerini yaptığı yazılı basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaştı. ( ) 11. Mersin Nükleer Karşıtı Platform (NKP) üyeleri ile birlikte Akkuyu Nükleer Santraline Hayır eylemine ve 30 Mart ta Nükleer Tehlikeye Karşı Çıkmayana Oy Yok kampanyası çerçevesinde yapılan basın açıklamasına katılarak bir konuşma yaptı.( )

19 RESMİ-DİNİ BAYRAM, ANMA VE KUTLAMALARA KATILIM Mart Tıp Bayramında Mersin Tabip Odasının düzenlediği Herkese Eşit Ücretsiz Sağlık eylemine katılarak bir konuşma yaptı. ( ) 2. Mersin de 14 Mart Tıp Bayramı Balosuna katıldı. ( )

20 3. Mersin de 18 Mart Şehitleri Anma Günü programına katıldı. Bu program kapsamında Şehit ve Gazi Asker Ailelerine Yardım Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Mersin Şube Başkanlığı nı ziyaret etti. Sonrasında gazilerimiz ve şehit yakınları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. ( ) 4. Mersin/Aydıncık ta Nevruz bayramı kutlama etkinliklerine katıldı. ( )

21 5. Mersin/Bozyazı Alevi Kültür Derneği nde Nevruz Bayramı kutlamalarına katılarak bir konuşma yaptı. ( )

22 YASAMA FAALİYETLERİNE YÖNELİK ÇALIŞMA Mart yerel seçimlerinde bina sorumluları seçimine Milli Eğitim müdürlerinin müdahil olduğu iddiasını verdiği soru önergesi ile TBMM gündemine taşıdı. ( ) 2. Bingöl İli Yayladere İlçesi sınırlarında bulunan Sürmelikoç ve Çayağzı köylerinin ulaşımını müteahhittin çıkarlarına kurban edilmesini verdiği soru önergesi ile TBMM gündemine taşıdı. ( )

23 DİĞER FAALİYETLER 1. Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası Mersin Şubesi nin 9.Olağan Genel Kuruluna katıldı. ( ) 2. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu nun Adana nın Ceyhan ve Kozan ilçelerinde yaptığı mitinglere eşlik etti. ( )

24 3. Mersin de oynanan Mersin İdman Yurdu Adana Demirspor karşılaşmasını izleyerek sporseverlerle bir araya geldi ( ) 4. Japonya Fukişima felaketinin 3. yıl dönümünde, Akkuyu da yapılacak nükleer santrale karşı Nükleer Karşıtı Platform ve diğer sivil toplum örgütlerinin katıldığı toplantıda konuşma yaptı. Sonrasında başlatılan imza kampanyasına katıldı. ( )

25 5. 30 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Gönüllü Milletvekili olduğu Bingöl İlinde seçim çalışmaları yaptı. Hazırlamış olduğu çalışma raporunu CHP Genel Merkezine sundu.( Mart 2014) 6. Genel Başkanımızın Tunceli ve Pertek mitinglerine katıldı. Sonra Genel Başkanımıza Elazığ a kadar eşlik etti. 7. Mersin de yeni açılan Mersin Arena Stadyumunda oynanan Mersin İdman Yurdu ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasını izleyerek sporseverlerle bir araya geldi. ( ) 8. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu nun Adana, Tarsus ve Toroslar da yaptığı mitinglere eşlik etti. ( )

NİSAN 2015 FAALİYET RAPORU. Prof. Dr. Aytuğ ATICI Mersin Milletvekili

NİSAN 2015 FAALİYET RAPORU. Prof. Dr. Aytuğ ATICI Mersin Milletvekili NİSAN 2015 FAALİYET RAPORU Prof. Dr. Aytuğ ATICI Mersin Milletvekili CHP MERSİN İL-İLÇE ÖRGÜTLERİ, BELEDİYELER VE KÖYLERE YÖNELİK YAPILAN ÇALIŞMALAR 1. 2015 Genel seçim çalışmalarına Tarsus İlçe Örgütünü

Detaylı

21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ

21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ 21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ Şubelerimiizin çalışma raporları, iletildiği şekliyle aşağıda özet olarak sunulmaktadır. ADANA ŞUBE Adana Şube nin 9. Dönemini kapsayan 2012 2014 tarihleri arasında Jeoloji

Detaylı

ANTALYA. Eşgüdüm Kurulu tarafından ülkemizde meydana gelen terör olaylarını protesto etmek amacıyla 24 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklamasına

ANTALYA. Eşgüdüm Kurulu tarafından ülkemizde meydana gelen terör olaylarını protesto etmek amacıyla 24 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklamasına ADANA Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından hazırlanıp 11.10.2007 gün ve 26670 sayılı Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması

Detaylı

Şubat 2009. HKMO Diyarbakır Şubesi Tarafından Düzenlenen Mesleğimizde Güncel Gelişmeler Başlıklı Eğitim Seminerine Katılım ve Katkı Sağlanmıştır

Şubat 2009. HKMO Diyarbakır Şubesi Tarafından Düzenlenen Mesleğimizde Güncel Gelişmeler Başlıklı Eğitim Seminerine Katılım ve Katkı Sağlanmıştır Şubat 2009 Şubemiz Afetler Teknik Rapor ve İnceleme Çalışma Grubu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanlığı'nı Ziyaret Etti Harita ve Kadastro Mühendisleri

Detaylı

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik ADANA 12 Eylül- 12 Eylül ün 25 inci yıldönümü dolayısıyla yapılan mitinge katılındı. 16 Eylül- İl Koordinasyon Kurulu (İKK) toplantısına katılındı. 28 Eylül- İKK toplantısına katılım sağlandı. 3 Ekim-

Detaylı

şube etkinlikleri konulu seminer düzenlendi.

şube etkinlikleri konulu seminer düzenlendi. şube etkinlikleri ADANA ŞUBE 17 Nisan- EMO Adana Şubesi ve Philips Firması işbirliği ile Aydınlatma konulu seminer verildi. 18 Nisan- İskenderun Temsilcili tarafından, Mustafa Kemal Üniversitesi Elektrik-Elektronik

Detaylı

2012 YILI TÜRKİYE İNSAN HAKLARI İHLALLERİ RAPORU İNSAN HAKLARI DERNEĞİ

2012 YILI TÜRKİYE İNSAN HAKLARI İHLALLERİ RAPORU İNSAN HAKLARI DERNEĞİ 29 Aralık 2012 de Şanlıurfa nın Ceylanpınar İlçesi nde Suriye deki şiddet ortamından Türkiye ye sığınanların kaldığı çadır kentte 24 Aralık 2012 de bir çadırda çıkan yangında yaralanan 5 çocuktan Mahmut

Detaylı

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi.

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi. ADANA ŞUBE 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 16 Ocak- Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Eşgüdüm Toplantısı, İstanbul da Makina Mühendisleri Odası nda Toplantıya,

Detaylı

ESKİŞEHİR TABİP ODASI 2006 2008 YILI GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ Prof. Dr. Demet ÖZBABALIK (Başkan) Dr. Akif ALADAĞ (Genel Sekreter) Dr. Engin KURTULUŞ (Muhasip) Dr. Nazan BAŞIBÜYÜK

Detaylı

BELEDİYESİ HAYMANA BÜLTENİ SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ ÜCRETSİZDİR. Haymana Belediyesi Faaliyetleri Yayın Organı. Yıl : 1 Sayı : 4 01-30 NİSAN 2015

BELEDİYESİ HAYMANA BÜLTENİ SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ ÜCRETSİZDİR. Haymana Belediyesi Faaliyetleri Yayın Organı. Yıl : 1 Sayı : 4 01-30 NİSAN 2015 ISSN 2149-0147 HAYMANA BÜLTENİ BELEDİYESİ Haymana Belediyesi Faaliyetleri Yayın Organı ÜCRETSİZDİR Yıl : 1 Sayı : 4 01-30 NİSAN 2015 SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ İÇİNDEKİLER HAYMANA BÜLTENİ BELEDİYESİ 01-30

Detaylı

2 İçindekiler Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu nun Katıldığı Programlar... 5 AR-GE; Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu Faaliyet Raporu... 15 Bilgi ve İletişim Teknolojileri Faaliyet Raporu... 21 Dış İlişkiler

Detaylı

Ahmet ÖZYURT Basın Yayın Daire Başkanı Vek.

Ahmet ÖZYURT Basın Yayın Daire Başkanı Vek. BASIN YAYIN HALKLA ĐLĐŞKĐLER DAĐRE BAŞKANLIĞI MALĐ YILI FAALĐYET RAPORU HARCAMA YETKĐLĐSĐ SUNUŞU Basın Yayın ve Halkla Đlişkiler Daire Başkanlığı hizmetlerini 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir

Detaylı

NİSAN-HAZİRAN 2012 İKİ AYLIK YAYIN ORGANI YIL: 46 SAYI: 2012/4-6

NİSAN-HAZİRAN 2012 İKİ AYLIK YAYIN ORGANI YIL: 46 SAYI: 2012/4-6 NİSAN-HAZİRAN 2012 İKİ AYLIK YAYIN ORGANI YIL: 46 SAYI: 2012/4-6 2 Sosyal-İş Gazetesi 1 MAYIS TÜM YURTTA KUTLANDI... 4-8 ÇANKAYA BELEDİYESİ NDE TAŞERONLAŞTIRMAYA KARŞI BİRLEŞİK MÜ- CADELE... 9 ÇANAKKALE

Detaylı

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU Eylül 2012-Mart 2014 GENEL KURUL İLANI TMMOB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI 2. OLAĞAN GENEL KURULU Bilgisayar Mühendisleri Odası 2. Olağan Genel Kurulu 1 Mart 2014 Cumartesi

Detaylı

Press for Freedom Özgürlük için Basın

Press for Freedom Özgürlük için Basın Press for Freedom Özgürlük için Basın Özgürlük için Basın projesi: Özgürlük için Basın projesi genel anlamda ifade ve basın özgürlüğü için yeni bir platform kurmayı, karar alma süreçlerini etkileyen medya

Detaylı

Sevgili Meslektaşlarım... Prof. Dr. Aytuğ ATICI. Oda Faaliyetleri. Başkanlar Toplandı. Hekimlik Mesleği Dr. Nedim İNCE

Sevgili Meslektaşlarım... Prof. Dr. Aytuğ ATICI. Oda Faaliyetleri. Başkanlar Toplandı. Hekimlik Mesleği Dr. Nedim İNCE gibi bir de o döneme tanıklık etmiş başkanlarla Adana Tabip Odasından ayrıldığı tarihiden bu hekimlerimizi arayıp anılarını yazılı olarak bildireceklerini belirtiler ve yazılı olarak odamıza kendi dönemlerine

Detaylı

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2012-2013

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2012-2013 İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2012-2013 İstanbul Tabip Odası 2012-2013 Çalışma Raporu Merkez Büro: Türkocağı Cad. No: 17 Cağaloğlu / İstanbul, Tel: 0212 514 02 92 Faks: 0212 513 37 36 Web: www.istabip.org.tr

Detaylı

MILAS. Yıl: 12 Sayı: 3561 04 Mayıs 2015 Pazartesi Fiyatı: 75 Krş. (KDV Dahil) 79 milyonluk yatırımı Milas tan açtı

MILAS. Yıl: 12 Sayı: 3561 04 Mayıs 2015 Pazartesi Fiyatı: 75 Krş. (KDV Dahil) 79 milyonluk yatırımı Milas tan açtı Bağımsız Günlük Siyasi Gazete MILAS Yıl: 12 Sayı: 3561 04 Mayıs 2015 Pazartesi Fiyatı: 75 Krş. (KDV Dahil) gazete 79 milyonluk yatırımı Milas tan açtı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu

Detaylı

Katil var, hırsız var, sağlık yok!

Katil var, hırsız var, sağlık yok! Akademik Meslek Örgütleri nden ve uluslararası tıp örgütlerinden Ankara ve Hatay Tabip Odası na destek Mesleğinin gereğini yerine getiren hekimleri cezalandıramazsınız! Sağlık Bakanlığı nın Gezi eylemlerinde

Detaylı

2 İçindekiler Sayın Genel Başkan ın Katıldığı Programlar... 5 AR-GE; Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu Faaliyet Raporu... 19 Bilgi ve İletişim Teknolojileri Faaliyet Raporu... 27 Dış İlişkiler ve Yurtdışı

Detaylı

Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve

Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve ODADA GÜNDEM Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve birimlerimize ait gündemi aşağıda ayrıntılarıyla bulacaksınız. Genel Merkez Odamız için en önemli gelişmelerden

Detaylı

2015 YILI GENEL SEÇİMİ FAALİYET RAPORU. Prof. Dr. Necdet Ünüvar Adana Milletvekili

2015 YILI GENEL SEÇİMİ FAALİYET RAPORU. Prof. Dr. Necdet Ünüvar Adana Milletvekili 2015 YILI GENEL SEÇİMİ FAALİYET RAPORU Prof. Dr. Necdet Ünüvar Adana Milletvekili 11.04.2015-07.06.2015 1 ÖNSÖZ Her seçim kampanyası bir dizi organizasyondan oluşur. Organizasyon için ekip, para, program

Detaylı

inegöl KENT KONSEYi FAALiYET RAPORU 2010

inegöl KENT KONSEYi FAALiYET RAPORU 2010 inegöl KENT KONSEYi FAALiYET RAPORU 2010 KENT KONSEYİ, KENT VİZYONUNA KATKIDA BULUNUR Kent konseyi, kent yaşamında; kent vizyonunun ve hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması,

Detaylı

2014-2015 Ara Genel Kurul Çalışma Raporu

2014-2015 Ara Genel Kurul Çalışma Raporu 2014-2015 Ara Genel Kurul Çalışma Raporu 1 İZMİR TABİP ODASI 2014-2015 Ara GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU İzmir -Nisan 2015 Tasarım özgür sabırlar İzmir Tabip Odası Prof.Dr.Nusret Fişek Cad. No: 5 Alsancak

Detaylı

Editör den. Kim demiş her şeyin bitişi ölüm Destanlar yayılır mezarımızdan. Hıdır Yıldırım. Genel Basın Yayın Sekreteri

Editör den. Kim demiş her şeyin bitişi ölüm Destanlar yayılır mezarımızdan. Hıdır Yıldırım. Genel Basın Yayın Sekreteri Editör den hidiryildirim@egitimbirsen.org.tr Kim demiş her şeyin bitişi ölüm Destanlar yayılır mezarımızdan Eğitimciler Birliği Sendikası Haber Bülteni Sayı: 57 Yıl: 9 Kasım 2010 Yayın Türü : Yerel Süreli

Detaylı

6. DÖNEM FAALİYET RAPORU

6. DÖNEM FAALİYET RAPORU 6. DÖNEM FAALİYET RAPORU 20 EKİM 2005 26 OCAK 2007 GENEL MERKEZ FAALİYETLERİ 20 Ekim 2005 26 Ocak 2007 2 I. KA-DER Kurumsal Kapasite Güçlendirme ve Eğitim Çalışmaları a. Toplumsal Cinsiyet ve Kota Eğitici

Detaylı

Kolay anlaşılabilir bir hayalimiz var, güçlü ve demokratik bir sivil toplum istiyoruz ülkemiz için. Çok mu? Değil tabii.

Kolay anlaşılabilir bir hayalimiz var, güçlü ve demokratik bir sivil toplum istiyoruz ülkemiz için. Çok mu? Değil tabii. STGM yerel destek merkezleri hizmete açıldı STGM yerel destek merkezleri Adana, Denizli, Diyarbakır ve Eskişehir de faaliyete başladı. Kyoto yu İmzala, Küresel Isınmayı Durdur STGM, yeni dönemin ilk kampanya

Detaylı

Semih Şener in sunumuyla gerçekleştirildi.

Semih Şener in sunumuyla gerçekleştirildi. 13 Ocak- II. Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu (UYMS 05) Yürütme Kurulu nun toplantısı ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü nde yapıldı. 14 Ocak- Bilgisayar Mühendisi şube üyelerimizle UYMS 05 (Ulusal

Detaylı

ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ

ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ ANKARA BAROSU ÇOCUK HAKLARI MERKEZİ FAALİYET RAPORU HAZİRAN 2008 - TEMMUZ 2010 Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezi, 1994 yılında çocuk haklarının tanıtılması ve korunması amacıyla

Detaylı

AKA Bugüne Kadar Neler Yaptı?

AKA Bugüne Kadar Neler Yaptı? AKA Bugüne Kadar Neler Yaptı? Sivil Savunma Genel Müdürlüğü Ankara ve Đstanbul dan eğitimler alındı. Telsiz Radyo Amatörleri Cemiyetinden telsiz eğitimi alındı. Telsiz Genel Müdürlüğü nün açtığı sınavlara

Detaylı