2013 YILI FUAR TAKVİMİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "2013 YILI FUAR TAKVİMİ"

Transkript

1 1 8 January January 13 3.Dossodossi Moda Gösteri Tekstil ve Konfeksiyon Ürünleri ve Kumaş Antalya Fuar Antalya Dossodossi Fuarcılık Org. Tic.Ltd. Şti. 2 9 January January 13 Avrasya Tarım Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Kongre 3 9 January January 13 Avrasya Hayvancılık Hayvancılık, Ekipmanları, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Kongre 4 9 January January 13 Traktör Yan Sanayi Traktör ve Tarım Makineleri, Yan Sanayi ve Yedek Parçaları Traktör ve Tarım Makineleri Yan Sanayi ve Yedek Parçaları Kongre 5 10 January January 13 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Enerji Verimliliği, Yenilenebilir Enerji, Enerji Verimli Ürün Teknolojileri ve Çevre WOW Kongre Sektörel Fuarcılık Ltd.Şti January January 13 EXPONATURA'13 4.Doğal ve Organik, Yöresel Ürünler & Doğal ve Sağlıklı Yaşam Fuar Tureks Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti January January 13 Ayakkabı Yaz "33.Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları " Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş 8 10 January January 13 Healt Expo Medikal Ürün, Ekipmanları ve Sağlık Turizmi Medikal Ürünler, Laboratuar Ekipmanları ve Hastane Donanımları, Sağlık Turizmi Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2.Sine Fuarcılık A January January 13 Türkiye Tohum Teknolojileri, Tohumculuk Tohumculuk ve Tohum Teknolojileri, Fide, Fidan, Fuar Start Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti.

2 10 11 January January 13 Fresh Türkiye / Yaş Meyve- Sebze ve Organik Ürünler Yaş Meyve- Sebze, Organik Ürünler ve Teknolojileri Fuar Start Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti January January 13 Evlilik Dünyası 2013 Evlilik Hazırlıkları Evlenecek çiftlerin bulabileceği her şey, ev ve evlilik hazırlıkları Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Patika Tanıtım Fuar ve Sergi Org. Hizmet. Ltd. Şti January January 13 Çukurova 6.Kitap Kitap, Süreli Yayın Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana 1.Tüyap Adana Fuarcılık A. 2.Çukurova Fuarcılık A January January 13 Çukurova Eğitim 2013 (6.) Yurtiçi- Yurtdışı Eğitim Kurumları ve Eğitim Gereçleri Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana 1.Tüyap Adana Fuarcılık A. 2.Çukurova Fuarcılık A January January 13 İDF Deri Giysilik, Ham Deriler, Deri Konfeksiyon,Deri İşleme Makineleri, Finisaj, Kimyasallar Kongre January January 13 ZOW 2013 Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuar Clarion Events TR Fuarcılık Danışmanlık Ltd. Şti January January 13 7.Uluslararası Kapı Ahşap, Çelik, Endüstriyel ve Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi Fuar Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti January January 13 2.Kapak, Profil, Mobilya Aksesuarları ve Raydolap Kapak, Profil ve Raydolap ve Mobilya Aksesuarları Fuar Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti.

3 18 17 January January Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuar EFEM Uluslararası Fuar Org. Hiz. Ltd. Şti January January 13 Anfaş Hotel Equipment Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Otel Ekipmanları, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A January January 13 EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Turizm Kongre Ekin Fuar A January January 13 Mersin Fooddays -Mersin 7. Uluslararası Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Gıda, İçecek, Üretim Teknolojileri, Ambalajlama, Etiket Yenişehir Fuar Mersin Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A January 13 2 February 13 IMOB Mobilya Mobilya Fuar E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A January 13 2 February 13 Officeexpo Ofis Mobilyaları Ofis Mobilyaları Fuar CNR Ekspo Fuarcılık A January 13 2 February 13 IFEXPO Uluslararası Çorap, İç Giyim Çorap, İç Giyim, Mayo, Pijama, Gecelik, Denim, Spor Giyim, Aksesuarlar Kongre 25 1 February 13 4 February 13 Jewex Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat (5.) Alyans, Altın, Takı, Mücevher, Saat Uluslararası Gençiz Fuarcılık Org. Ltd. Şti 26 7 February February 13 Gaptarım Tarım, 4.Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Tarım, Tarım Teknolojileri, Hayvancılık OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

4 27 7 February February 13 Gapfood 9.Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti February February 13 İnsan Kaynakları 2013 (16.) İnsan Kaynakları Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Tic A February February 13 IF Wedding Fashion "Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim " (7.) Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş February February 13 Antalya 2.Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Antalya February February 13 Adana İnşaat Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A February February 13 IHS 2013 Adana 6.Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A February February 13 Adana Kent 2013 Adana 5. Belediye İhtiyaçları Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri (Çevre Teknolojileri Özel Bölümü) Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A February February 13 Avrasya Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2.Pozitif Fuarcılık A.

5 İçecek Ürünleri, Ambalaj ve February February 13 Anfaş Bevex-İçecek İhtisas Ekipmanları Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A February February 13 Anfaş Food Product Uluslararası Gıda İhtisas Yiyecek Ürünleri, Ambalaj ve Ekipmanları Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A February February 13 AEGEANAGRI 9.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık EGS Fuar ve Kongre Denizli Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti February February 13 MODEKS 2013 Mobilya, Dekorasyon ve Aksesuarları Ev Ofis Mobilyaları, Dekorasyon Üniteleri, Aydınlatma, Bölme, Sistemleri, Yer ve Zemin Döşemeleri, Aksesuarlar, İç Mimari Tasarım Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A February February 13 BETON '2013 Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuar Kalite Fuarcılık Ltd. Şti February February 13 PENTEX 2.Penye, Tekstil ve Teknolojileri Penye, Tekstil ve Teknolojileri OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti February February 13 ALLDESING 2013 Tasarım Endüstrileri Tasarım Endüstrileri Hilton Kongre ve Sergi Türkel Fuarcılık A February 13 3 March 13 MODEKO Mobilya Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Uluslararası Efor Ege Fuarcılık Org. Ltd. Şti.

6 43 27 February 13 3 March 13 UNICERA 25.Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak (Ceramictech-Seramik İşleme Teknolojileri ve Dekoreks- Dekorasyon Özel Bölümü) Zemin ve Duvar Kaplamaları, Banyo ve Mutfak Ürünleri, Aksesuaraları, Seramik İşleme Teknolojileri, Kongre February 13 2 March 13 Aysaf 10. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Ayakkabı Yan Sanayi Ürünleri, Aksesuar, Deri, Suni Deri, Taban, Tekstil, Makineler, Kurum Mümessillikler ve Dergiler Fuar Pozitif Fuarcılık A February 13 3 March 13 Eurasia Moto Bike Expo (Uluslararsı Motorsiklet, Bisiklet ve Aksesuarları) Motosikletler, Bisikletler, Aksesuarlar, Tuning, Servisler ve Bayiler Fuar Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti February 13 3 March 13 4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Tarım, Gıda, Hayvancılık Teknolojileri ve Endüstrileri Milas Tariş Fuar Alanı Muğla Expolink Fuarcılık Org. Tan. Ltd. Şti February 13 3 March 13 Mersin Agrodays - Mersin 8. Uluslararası Tarım Tarım, Tarım Makineleri, Gübre Tohum, Seracılık Yenişehir Fuar Mersin Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A February 13 3 March 13 Balıkesir Tarım 2013 Balıkesir Tarım ve Hayvancılk Tarım ve Hayvancılık Balıkesir Kepsut Balıkesir Atlas Uluslararası Fuarcılık Reklam Org. Ltd. Şti 49 2 March 13 3 March 13 Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim Alternatifleri ve İmkanları Hilton Kongre ve Sergi Akare Fuarcılık Ltd.Şti 50 5 March 13 5 March 13 Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim Alternatifleri ve İmkanları Sheraton Hotel ve Kongre Ankara Akare Fuarcılık Ltd.Şti 51 5 March 13 7 March 13 DISCOP WEST ASIA Dijital İçerik Pazar ve Ortak Üretim Forumu Ceylan İntercontinental Otel Sedef Fuar ve Kongre Hizmetleri San. ve Tic. A.

7 52 7 March 13 7 March 13 Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim Alternatifleri ve İmkanları Hilton Oteli Akare Fuarcılık Ltd.Şti 53 7 March 13 9 March 13 Avrasya Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Demiryolu Araç Gereçleri, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuar Türkel Fuarcılık A March 13 9 March 13 SİRHA-İSTANBUL 2013 Otel, Catering ve Gıda Kongre GL Events Fuarcılık A March March March March 13 FOTEG Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas 3T ' Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon Teknolojileri Gıda İşleme Teknolojileri ve Ekipman, Katkı, Ambalajlama ve Lojistik, Unlu Mamul Teknolojileri, Gıda Güvenliği ve Hijyen Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon Teknolojileri Fuar Uluslararası HKF Fuarcılık A. Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti March March Zemin - Zemin Kaplama Malzemeleri Sektör Halı, Parke ve Tüm Zemin Kaplamaları OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Marka Fuarcılık Ltd.Şti March March 13 Düğün ve Evlilik -Düğün Ankara 2013 Düğün ve Evlilik ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti 59 7 March March 13 Ankara Ev Tekstili Ev Tekstili ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti 60 9 March March 13 Bursa 11. Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A.

8 61 10 March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri Ankara Hilton Oteli Ankara Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim Bursa Almira Otel Bursa Bursa Holiday INN Bursa Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti March March 13 Bursa Eğitim - 9.Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri Swissotel Hotel Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 TEXBRIDGE Tekstil ve Aksesuarları Hazır Giyime Yönelik Kumaş, İplik ve Aksesuarlar Fuar Fuarcılık A March March 13 Marex Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda İhtisas Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda Marmaris-Beldibi Kapalı Fuar ve Sergi Alanı Muğla Marmaris Fuarcılık Org. Halkla İlişkiler Ltd. Şti March March 13 Pencere Uluslararası Pencere Pencere, Panjur, Cephe Profil, Üretim Makineleri, Aksesuar, Yalıtım, Tamamlayıcı Ürünler Kongre Tüyap Endüstri Fuarcılık A.

9 69 13 March March 13 Cam Cam Cam Ürünleri, Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim Uygulamaları, Üretim - İşleme Teknolojileri ve İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Makineleri, Tamamlayıcı Kimyasalları Ürün ve Kimyasalları Kongre Tüyap Endüstri Fuarcılık A March March 13 Kapı Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Kapı, Kepenk, Kilit, Alarm ve Güvenlik, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Kongre Tüyap Endüstri Fuarcılık A March March 13 Moda 2013 Hazır Giyim, Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2. Fuarcılık A March March 13 Konya Tarım Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A March March 13 Konya Hayvancılık 2013 Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A March March 13 MODAKS Tekstil Yan Sanayi Makineleri, Ekipmanları ve Aksesuarları March March 13 METEX Orta Doğu Turizm Turizm March March 13 Biz Evleniyoruz - Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Tekstil Yan Sanayi Makineleri, Ekipmanları Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuar WOW Kongre Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Antalya Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti Meteks Fuarcılık Ltd. Şti Detay Fuarcılık Org. Ve Tanıtım Hizmet. Ltd.Şti March March 13 IBATECH Ankara Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Ekmek, Pasta, Dondurma, Çikolata Teknolojileri ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti

10 78 14 March March 13 Hotel Restoran Cafe-Bar Ankara, Hotel Restoran Cafe- Bar Ekipmanları, Yiyecek, İçecek, Ürünleri ve Teknolojileri, Otel Ekipmanları 2013 ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 Kayyapı Kayseri Yapı, İnşaat Teknolojileri Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Tesisat Sistemleri Kayseri Dünya Ticaret Kayseri Tureks Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 Uluslararası LIGHTTECH 2013 Aydınlatma, Tesisat, Elektrik, Proje ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuar Senexpo Uluslararası Fuarcılık A March March Evlilik Hazırlıkları Evlilik Öncesi Hazırlık, Kozmetik, Güzellik, Estetik, Kişisel Bakım Tepekule Kongre ve Sergi Frig Fuarcılık ve Org. Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti March March 13 Pro-Show 2013 (13.) Pro-Ses, Pro Işık, Pro Görüntü Sistemleri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri Kongre March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim Adana Hilton Oteli Adana March March 13 IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim March March Mesir Sanayi ve Ticaret Genel Sanayi ve Ticaret Ürünleri Sheraton Hotel ve Kongre Manisa Belediyesi Fuar Ankara Manisa Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti SNS Fuarcılık Tan. Org. Rek. Yay. San. Tic. Ltd. Şti March March 13 Exposhipping Europort 12.Uluslararsı Denizcilik Deniz Ticareti, Gemi İnşa ve Yan Sanayi, Limancılık, Nakliye ve Lojistik Fuar NTSR Fuar ve Gösteri Hizmetleri A.

11 88 21 March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim Hilton Oteli Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti March March 13 Jewelry Show Mart Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Takılar, Taşlar, Saatler Hediyelik Eşyalar, İlgili Yan Sanayi Fuar UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Motoshow 5.Uluslararsı Motosiklet, Bisiklet, Aksesuar ve Ekipmanları Motosiklet, Bisiklet, Aksesuar ve Ekipmanları Fuar Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 WIN Otomasyon ' Endüstriyel Otomasyon Endüstriyel Otomasyon Kongre 1.Hannover Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A March March 13 WIN Electrotech '13 14.Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Kongre 1.Hannover Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A March March 13 WIN Hydraulic & Pneumatic'13 10.Akışkan Gücü Teknolojileri Akışkan Gücü Teknolojileri Kongre 1.Hannover Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A.

12 94 21 March March 13 Win Materials Handling ' Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Kongre 1.Hanno ver Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A March March 13 Güzellik & Bakım 2013 (22.) Güzellik, ve Bakım, Saç, Kozmetik ve Parfümeri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Adana Moda Show 2013 Kadın, Erkek, Çocuk Giyim, İç Giyim, Çorap, Deri, Çanta, Ayakkabı ve Giyim Aksesuarları Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A March March 13 Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Atatürk Kültür Ankara Eylül Fuar Org. Sergi ve Panayır Ltd.Şti March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim March March 13 OTEL 2013 Otel Ekipmanları ve Gıda Hilton Kongre ve Sergi Bodrum Belediyesi Fuar ve Sergi Alanı Muğla Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti Tunajans Reklam ve Uluslararası Fuar Hiz. Ltd. Şti March March 13 Marble 19.Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Doğal Taş ve Teknolojileri Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş March March 13 Citytech 7.Uluslararası Belediye ve Çevre 2013 Belediye ve Çevre Ekipmanları, Geri Dönüşüm Teknolojileri Atatürk Kültür Ankara İnfo Uluslararası Fuar Tan. Org. A.

13 March March Bursa Karacabey Tarım ve Hayvancılık Tarım Hayvancılık, Tohum, Meyvecilik, Sulama ve Teknolojiler Karacabey Kapalı Pazar ve Fuar Alanı Bursa Renkli Fuarcılık Ltd. Şti March March March March 13 Bursa 25. Uluslararası Yapı ve Yaşam ve Kongresi IHS BURSA Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri Yapı Malzemeleri (Mutfak, Banyo, Seramik, Tesisat Özel Bölümü, Konut Projeleri Özel Bölümü) Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A. Tüyap Bursa Fuarcılık A March March 13 BURSA KENT 2013 Bursa 2. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A March March 13 8.Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Boru, Ek Parçaları, Makine ve Ekipmanları Fuar İhlas Fuar Hizmetleri A March March 13 GAS TURKEY 2013 Uluslararası 6.LPG & CNG & LNG Sıvılaştırılmış Petrol Gazı, Basınçlı ve Sıvılaştırılmış Doğal Gaz Teknolojileri ve Hizmetleri, Endüstriyel Gazlar Fuar Senexpo Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Bahçe Dünyası Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Bahçe Mobilyaları, Bahçe ve Peyzaj Mimarisi, Havuz, Gölgeleme, Bahçe Donanımları ve Bitkiler Kongre March March 13 KAYTARIM 2013 Kayseri Tarım ve Hayvancılık Tarım ve Hayvancılık Kayseri Dünya Ticaret Kayseri Atlas Uluslararası Fuarcılık Reklam Org. Ltd. Şti

14 March March 13 7.Yapıdecoor Ankara 2013 İnşaat Malzemeleri, Yapı Yenileme ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara CYF Fuarcılık A March March 13 8.Uluslararası İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Züccaciye, Hediyelik Eşya, Dekoratif Ev Tekstili ve Elektrikli Ev Aletleri Kongre Life Media Fuarcılık A.Ş March March 13 6.Medex Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Fuar EFEM Uluslararası Fuar Org. Hiz. Ltd. Şti March March 13 İç Mimari & Dekorasyon 2013 (34.) İç Mimari & Dekorasyon Ürünleri, Mobilya, Aydınlatma Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Bahçe 2013 (17.) Bahçe Mobilyaları, Peyzaj, Bahçe Bakımı ve Bitkileri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 EDT EXPO Ev Dışı Tüketim Ürünleri 2013 Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Ekipmanlar, Sarf Malzemeleri Üreticilerive Dağıtım Kanalı Tedarikçileri Fuar SİNE Fuarcılık A March March 13 Avrasya Shop Dizayn 2013 Mağaza Market Donanımları, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuar SİNE Fuarcılık A.

15 March March 13 Florist Pet Show 2013 Evcil Hayvan ve Süs Bitkileri Fuar Pozitif Fuarcılık A March March 13 Avrasya Tarım 2013 Tarım, Hayvancılık, Seracılık ile İlgili Tüm Makine ve Ekipmanları, Aksesuarları, Sistemleri, Konstrüksiyonları, Tarım İlaçları Fuar Pozitif Fuarcılık A March March 13 Helal ve Sağlıklı Ürünler 2013 Helal Usül ile Üretilen Tüm Ürünler ve Hizmetler Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2.Sine Fuarcılık A March March 13 Ortadoğu 3.Ahşap İşleme Makineleri 2013 Ahşap İşleme Makineleri, Kesici-Delici Takımlar, Presler ve El Aletleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır March March 13 Ortadoğu 3.Mobilya Yan Sanayi 2013 Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar, Kapı, Pencere ve Ahşap Teknolojisi ve Orman Ürünleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır March March 13 Ortadoğu 4.Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler 2013 Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır March 13 1 April 13 Private Label 2013 Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuar CNR Uluslararası Fuarcılık ve Ticaret A.

16 124 1 April 13 7 April 13 MODEF 2013 Mobilya ve Dekorasyon (14.) Mobilya ve Dekorasyon İnegöl Belediyesi Fuar Bursa İfor Fuarcılık Ltd. Şti April 13 7 April 13 MADE IN KOBİ 2013 Genel Ticaret Tepekule Kongre ve Sergi Ontesa Fuarcılık Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti April 13 7 April 13 Modev - Uluslararası Mobilya Dekorasyon 2013 Mobilya Dekorasyon ve Ev Tekstili ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara A ve A Fuarcılık Org. ve Tic. Ltd. Şti April 13 7 April 13 Kırtasiye Uluslararası Kırtasiye, Kağıt, Okul Ve Ofis Ürünleri Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuar E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A April 13 6 April Yüksek Öğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Üniversitelerin Lise Öğrencilerine Tanıtımı Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Antalya Agoras Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti April 13 7 April 13 Asansör Uluslararası Asansör Kongre İFO Fuar Hizmetleri A April 13 7 April 13 IDMA Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makinaları ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makinaları ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuar Parantez Uluslararası Fuar Yapım Ticaret Ltd. Şti April 13 7 April 13 Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri (AFTAR) Tarım, Hayvancılık, Tarım Makineleri,Süt Endüstrisi, Ambalaj ve Tohum Kültürpark Belediye Afyonkarahisar ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

17 132 4 April 13 7 April 13 3.Gönen Tarım ve Hayvancılık Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık, Hayvancılık Gönen Belediyesi Semt ve Balıkesir Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti April 13 7 April 13 Agritech Fethiye Tarım, Seracılık, Hayvancılık, Gıda ve Tarım Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Gıda Teknolojileri Fethiye Fuar ve Sergi Alanı Muğla Marmaris Fuarcılık Org. Halkla İlişkiler Ltd. Şti April 13 7 April 13 FETEX 2013 Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek, İçecek Fethiye Fuar ve Sergi Alanı Muğla Marmaris Fuarcılık Org. Halkla İlişkiler Ltd. Şti April 13 7 April 13 Art Bosphorus-Çağdaş Sanat Resim, Heykel, Seramik, Fotoğraf, Video Etkinliği Haliç Kongre Ariyel Fuarcılık Ltd.Şti April 13 7 April 13 Eskişehir 3.Tarım Tarım, Hayvancılık ve Gıda Teknolojileri Tepebaşı Uluönder Eskişehir Expolink Fuarcılık Org. Tan. Ltd. Şti April 13 7 April 13 EKSPOMED Uluslararası Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Tıbbi Cihazlar, Saistemler, Teknolojiler, Ürünler, Donanımlar, Sarf Malzemeleri, Sağlık Hizmetleri, Kongre Reed Tüyap Fuarcılık April 13 7 April 13 LABTEK Uluslararası Laboratuar Teknolojisi ve Ekipmanları Laboratuar Analiz, Teşhis, Ölçüm Cihaz, Sistem ve Donanımları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri Kongre Reed Tüyap Fuarcılık April 13 7 April 13 KONMAK 2013 Konya 10. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Hidrolik, Pnömatik Metal İşleme, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A.

18 140 4 April 13 7 April 13 İSKON 2013 Konya 8.İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç ve Lojistik İstifleme, Depolama, Taşıma ve Lojistik KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A April 13 7 April 13 KONELEX 2013 Konya 8. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon ve Aydınlatma Elektronik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon ve Aydınlatma KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A April 13 7 April 13 INARTS Yurtdışı ve Yurtiçi Sanat Okulları Sanat Eğitimi ve Kariyer Kongre Inarts Fuarcılık Org. Danışmanlık Tic. Ltd. Şti April April 13 ArkiPARC Gayrimenkul Gayrimenkul Geliştirme Haliç Kongre Arkitera Fuarcılık A April April 13 Art City Art City Çağdaş Sanata İlişkin Bir Kent Etkinliğidir Küçük Çiftlik Park IDF Uluslararası Fuarcılık A April April 13 Evleniyoruz Evlilik Hazırlıkları ve Ev Gereçleri Evlilik Hazırlıkları ve Ev Gereçleri ve Mobilya Trabzon Dünya Ticaret Trabzon Globus Fuar Kongre Yönetimi ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti April April 13 6.Uluslararası Solarex Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Güneş Termal ve PV Teknolojileri Fuar İhlas Fuar Hizmetleri A April April 13 Teknik Tekstil 2013 Teknik Tekstil Ürünleri Fuar Fuarcılık A April April 13 Yozgat 4.Tarım, Gıda ve Hayvancılık Tarım, Gıda ve Hayvancılık, Yozgat Kapalı Fuar Alanı Yozgat Kobi Fuarcılık Tanıtım ve Organizasyon Ltd. Şti.

19 April April 13 PETROLEUM ISTANBUL 11. Petrol, LPG, Madeni Yağ, Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Ekipman ve Teknolojileri Yağ, Ekipman ve Teknoloji Kongre Enerji Fuarcılık Org.ve San.Tic. Ltd. Şti April April April April April April April April 13 Photo Digital 5.Uluslararası Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri Automechanika 7. Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir 10.DECOYAP Ege İnşaat Grup 7.Malatya Tarım Teknolojileri Makine Hayvancılık ve Ekipmanları Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme, Albüm, Reklam, Baskı ve Teknolojileri, Ekipmanları Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir İnşaat Malzemeleri, Banyo, Mutfak, Seramik, Nalburiye Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Ekipmanları Fuar Kongre EGS Fuar ve Kongre Mişmiş Park Fuar Alanı Denizli Malatya Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti 1.Hannover Messe Int. İst. Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. 2. Messe Frankfurt Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti. Malatya Belediyesi Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat Etkinlik. Tic. A April April 13 Plastech "Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri " Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş April April 13 Ortadoğu 5.İnşaat 2013 Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İş ve İnşaat Makineleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır

20 April April 13 Ortadoğu 4.Belediye İhtiyaçları 2013 Temizlik ve İş Makineleri, Atık Yönetimi, Belediye, İtfaiye Gereçleri, Ulaşım, Aydınlatma, Park Bahçe Düzenlemeleri, Kent Mobilyaları, Spor Tesisleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır April April 13 EQUİST At ve Binicilik At Binicilik Ekipmanları, Yarış, Eğitim, Bakım, Besleme, Taşıma Fuar Eko Fuarcılık Tic. Ltd. Şti April April April April Expo Silver Antalya 2013 Takı, Gümüş, Mücevher ve Saat Çukurova Otoshow 2013 (5.) Takı, Gümüş Mücevher ve Saat Otomobil Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Antalya Adana Sereks Fuarcılık Tanıtım ve Org. Hizmet. Ltd.Şti. Tüyap Adana Fuarcılık A April April 13 Yerel Zincirler Buluşuyor 2013 Konferans ve Market Donanımları ve Zincir Marketlerde Satılan Ürünler Haliç Kongre Globus Fuar Kongre Yönetimi ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti April April 13 Anfaş Cityexpo Şehircilik ve Teknolojileri Şehircilik ve Teknolojileri Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A April April 13 TESKON - SODEX April April 13 Hasyurt Tarım Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerji Sistemleri Tarım Teknolojileri, Seracılık, Fidancılık, Sulama ve Gübreleme Tepekule Kongre ve Sergi Hasyurt Belediyesi Kültür - Finike Antalya Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A. Batı Akdeniz Fuarcılık ve Org Ltd. Şti

2013 Yılı İlk Çeyrek Yurtiçi Fuar Takvimi (Ocak - Mart)

2013 Yılı İlk Çeyrek Yurtiçi Fuar Takvimi (Ocak - Mart) 2013 Yılı İlk Çeyrek Yurtiçi Fuar Takvimi (Ocak - Mart) TARİH FUAR ADI 8 Ocak 13 14 Ocak 13 3.Dossodossi Moda Gösteri 9 Ocak 13 12 Ocak 13 9 Ocak 13 12 Ocak 13 9 Ocak 13 12 Ocak 13 10 Ocak 13 11 Ocak 13

Detaylı

2016 YILI EGE BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ

2016 YILI EGE BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ 2016 YILI EGE BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ Sıra No Başlama Bitiş Fuarın Adı Fuarın Konusu Başlıca Ürün Hizmet Grupları Yer Şehir Düzenleyici IF Wedding Fashion Gelinlik, Damatlık, Abiye Giyim, Abiye ve Fuar -

Detaylı

BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER

BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER 01.02.2017 03.02.2017 Alleather IDF Deri Fuarı Giysilik, Ham Deriler, Deri Konfeksiyon, Deri İşleme Makineleri, Finisaj, Kimyasallar Fuar Merkezi Yeşilköy 02.02.2017

Detaylı

BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER

BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER 10.01.2017 14.01.2017 JUNIOSHOW Bursa 8.Bebe ve Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı Bebe ve Çocuk Hazır Giyim Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Bursa

Detaylı

2016 YILI YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ

2016 YILI YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ 13 Ocak 16 15 Ocak 16 28 Ocak 16 31 Ocak 16 4 Şubat 16 7 Şubat 16 4 Şubat 16 7 Şubat 16 10 Şubat 16 13 Şubat 16 11 Şubat 16 14 Şubat 16 25 Şubat 16 28 Şubat 16 9 Mart 16 13 Mart 16 2. Ağrı-VIP Tarım ve

Detaylı

TARIM SEKTÖRÜ REHBERİ Guide for Turkish Agricultural Sector

TARIM SEKTÖRÜ REHBERİ Guide for Turkish Agricultural Sector YURT İÇİ TARIMSAL İÇERİKLİ FUARLAR 1 24 Şubat 2011 27 Şubat 2011 Gıda / Gıda Tek 2011 10.Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, İçecek, Unlu Mamuller ve ve Mağaza Market Ekipmanları Gıda ve İçecek Ürünleri,

Detaylı

BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER

BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER 22.11.2017 23.11.2017 16.İstanbul Perakende Fuarı Mağaza, Market, Alışveriş Merkezlerine Yönelik Ürün, Hizmetler ve Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Lütfi Kırdar Uluslararası

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2016 YILI ANA FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2016 YILI ANA FUAR TAKVİMİ NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 2.AGRI-VIP Tarım 4 13 Ocak 16 15 Ocak 16 ve Hayvancılık, Tarım, Hayvancılık ve Üretim Adana Hilton Oteli Fuar ve Üretim Girdileri, Girdileri Kongre

Detaylı

2015 YILI MARMARA BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ

2015 YILI MARMARA BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ 2015 YILI MARMARA BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ Sıra No Başlama Bitiş n Adı n Konusu Başlıca Ürün Hizmet Grupları Yer Şehir Düzenleyici Mobilya, Gıda, Hazır Giyim, Tekstil, Tüyap Fuar ve Kongre 1 7 Ocak 2015 10

Detaylı

Otel Ekipmanları, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları. Otel Ekipmanları 2015. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda

Otel Ekipmanları, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları. Otel Ekipmanları 2015. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda SON GÜNCELLEME 23.10.2014 BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU 21 Ocak 2015 24 Ocak 2015 22 Ocak 2015 25 Ocak 2015 Anfaş Hotel Equipment - 26.Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı EMITT 2015

Detaylı

TÜRKİYE DE DÜZENLENEN FUARLARA DAİR BİLGİ

TÜRKİYE DE DÜZENLENEN FUARLARA DAİR BİLGİ TÜRKİYE DE DÜZENLENEN FUARLARA DAİR BİLGİ Tarih Fuar Link IFEXPO 4 6 Şubat 4 6 Şubat 13. Uluslararası İstanbul İç Giyim, Çorap İSTANBUL İPLİK http://www.tuyap.com.tr/fuarlar/ifexpo-13- uluslararasi-istanbul-ic-giyim-corap-fuari#fuar-profili

Detaylı

Form : Bilgilendirme / 5.12.2014 Konu : Devlet Destekli Yurtiçi fuarlar - 2014 İlgili : KOBİ ler* Başlangıç Tarihi

Form : Bilgilendirme / 5.12.2014 Konu : Devlet Destekli Yurtiçi fuarlar - 2014 İlgili : KOBİ ler* Başlangıç Tarihi Form : Bilgilendirme / 5.12.2014 Konu : Devlet Destekli Yurtiçi fuarlar - 2014 İlgili : KOBİ ler* Başlangıç Tarihi 12.12.2013 Fuar Adı Gapshoes 18.Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi

Detaylı

2011 FUAR PROGRAMIMIZ

2011 FUAR PROGRAMIMIZ BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 13 Ocak 11 14 Ocak 11 Verimlili Enerji Üretimi ve Çevre Enerji Verimliliği, Enerji, Verimli Yalıtım, Motor, WOW Kongre

Detaylı

2 0 1 3 KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN YURTİÇİ FUAR LİSTESİ

2 0 1 3 KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN YURTİÇİ FUAR LİSTESİ 1 2 3 4 Avrasya Tarım 7. Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Avrasya Hayvancılık 3.Hayvancılık, Ekipmanları, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Traktör Yan Sanayi 3.Traktör ve Tarım Makineleri, Yan Sanayi ve Yedek

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ YILI FUAR TAKVİMİ NO SON GÜNCELLEME 13.12.2016 BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU 13 19.01.2017 22.01.2017 16 26.01.2017 29.01.2017 20 02.02.2017 05.02.2017 43 16.02.2017 19.02.2017 52 22.02.2017 26.02.2017 54 23.02.2017 26.02.2017

Detaylı

SAKARYA TİCARET BORSASI 2015 YILI GİDİLECEK FUARLARIN LİSTESİ

SAKARYA TİCARET BORSASI 2015 YILI GİDİLECEK FUARLARIN LİSTESİ Tarım, Tarımsal Mekanizasyon, 6.Gıda, Tarım ve 1 1.KOMİTE 05-08 MART 2015, Hayvan Sağlığı, Yem, ve Tohum, Fidancılık, Sulama, Gıda ve Endüstrileri Gıda, Ambalaj 2 2.KOMİTE 16-19 NİSAN 2015 3 3.KOMİTE 24-28

Detaylı

2017 YILI İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ

2017 YILI İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ 2017 YILI İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ Sıra No Başlama Bitiş Fuarın Adı Fuarın Konusu Başlıca Ürün Hizmet Grupları Yer Şehir Düzenleyici Yeni Çıkan Kitaplar, Yayınevleri, 1 06.01.2017 15.01.2017 Kitap

Detaylı

2.AGRI-VIP Tarım ve Hayvancılık, Üretim Girdileri, Ticaret ve Pazarlama Fuarı

2.AGRI-VIP Tarım ve Hayvancılık, Üretim Girdileri, Ticaret ve Pazarlama Fuarı OCAK 13.01.2016 15.01.2016 2.AGRI-VIP Tarım ve Hayvancılık, Üretim Girdileri, Ticaret ve Pazarlama Adana 21.01.2016 24.01.2016 Avrasya Tarım 2016 9.Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon 28.01.2016

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NDEN DUYURU 2014 FUAR TAKVİMİNDE YAPILAN GÜNCELLEMELER EKLEME YAPILAN FUARLAR

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ'NDEN DUYURU 2014 FUAR TAKVİMİNDE YAPILAN GÜNCELLEMELER EKLEME YAPILAN FUARLAR NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU 1 14.02. 16.02. Arıcılık ve Arı Ürünleri Fuarı 2 03.04. 05.04. 3 08.04. 10.04. 4 08.05. 11.05. Aksaray Tarım Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri Fuarı IFINTEC Finans Teknolojileri

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 3 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 3 YILI FUAR TAKVİMİ 1 9 Ocak 12 Ocak 2 9 Ocak 12 Ocak 3 9 Ocak 12 Ocak 4 10 Ocak 11 Ocak Avrasya Tarım 20 7. Tarım ve Tarımsal Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Mekanizasyon Avrasya Hayvancılık 20 Hayvancılık, Tavukçuluk ve

Detaylı

İhtisas Fuarı. Traktör, Canlı Hayvan, Yem Ürünleri, Et ve Süt Makine ve Teknolojileri, Bio Enerji Ürünleri, Hayvancılık ve Tarım Makineleri

İhtisas Fuarı. Traktör, Canlı Hayvan, Yem Ürünleri, Et ve Süt Makine ve Teknolojileri, Bio Enerji Ürünleri, Hayvancılık ve Tarım Makineleri Başlama Bitiş Fuar Adı Konusu Başlıca Ürün Grupları Türü Yer Şehir Düzenleyici Web 16.01.2018 20.01.2018 Gaptarım Tarım, 9.Tarım ve,, OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI ANA FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI ANA FUAR TAKVİMİ NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ Konu Kon 1. u 2. 1 7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Tarımsal Mekanizasyon, Tarım, Seracılık ve Hayvancılık

Detaylı

KISACA FAALİYETLERİMİZ

KISACA FAALİYETLERİMİZ UTREHT TURİZM FUARI KISACA FAALİYETLERİMİZ Utrecht Turizm Fuarı 12-17 Ocak 2010 tarihleri arasında Hollanda Utrecht te düzenlenmiş, Kültür ve Turizm Bakanlığınca tahsis edilen 6 metrekarelik Fethiye standında

Detaylı

BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI. Hac, Umre ve Turizm Hizmetleri Veren Seyahat Acentaları ve Ekipmanları, Şehir Kutsal Mekanlar Tanıtımı

BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI. Hac, Umre ve Turizm Hizmetleri Veren Seyahat Acentaları ve Ekipmanları, Şehir Kutsal Mekanlar Tanıtımı 5 Ocak 12 8 Ocak 12 6 Ocak 12 8 Ocak 12 Ayakkabı Yaz "Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları " 3.Hac, Umre ve İnanç Turizmi 9 Ocak 12 15 Ocak 12 Dossodossi Moda Gösteri Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Ayakkabı,

Detaylı

Teknolojileri. Tarım, Tarım Teknolojileri, Hayvancılık

Teknolojileri. Tarım, Tarım Teknolojileri, Hayvancılık 13 Ocak 16 15 Ocak 16 28 Ocak 16 31 Ocak 16 2.AGRI-VIP Tarım ve Hayvancılık, Üretim Girdileri, Ticaret ve Pazarlama Mersin Agrodays - Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Tarım, Hayvancılık ve Üretim Girdileri

Detaylı

2015 YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ

2015 YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ 2015 YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ İçindekiler Tablosu AĞAÇ ENDÜSTTRİSİ ve ORMAN ÜRÜNLERİ... 3 ALTIN, MÜCEVHER, SAAT... 4 AMBALAJ ve ETİKET... 4 AV, SİLAH ve DOĞA SPORLARI... 7 BAHÇE,BAHÇE MOBİLYALARI,PEYZAJ, ÇİÇEKÇİLİK,SÜS

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI FUAR TAKVİMİ SON GÜNCELLEME 29.12.2014 NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 1 08.01.2015 10.01.2015 Fresh Türkiye / Yaş Meyve- Sebze Depolama ve Ambalaj Yaş Meyve-

Detaylı

KOCAELİ TİCARET ODASI 2012 YURT İÇİ FUAR TAKVİMİ OCAK ŞUBAT

KOCAELİ TİCARET ODASI 2012 YURT İÇİ FUAR TAKVİMİ OCAK ŞUBAT KOCAELİ TİCARET ODASI 2012 YURT İÇİ FUAR TAKVİMİ NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU OCAK 1 19 Ocak 2012 22 Ocak 2012 Kapak, Profil ve Raydolap Kapak, Profil ve Raydolap ve Mobilya Aksesuarları Kapak, Profil

Detaylı

İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ TİCARET A.Ş.

İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ TİCARET A.Ş. İZFAŞ İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ TİCARET A.Ş. İZFAŞ Kültürpark alanında kendisi tarafından direk organizasyonunu yaptığı fuarlarda uluslararası ihtisas fuarları oluşturma hedefini

Detaylı

2016 YILI İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ

2016 YILI İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ 2016 YILI İÇ ANADOLU BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ Sıra No Başlama Bitiş n Adı n Konusu Başlıca Ürün Hizmet Grupları Yer Şehir Düzenleyici Yeni Çıkan Kitaplar, Yayınevleri, 1 08.01.2016 17.01.2016 Kitap Kitap ve

Detaylı

7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık

7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ FUAR ADI SEKTÖR 7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık 2015 7 Ocak 2015

Detaylı

İZMİR TİCARET ODASI 2017 İZMİR FUARCILIĞINA GENEL BAKIŞ VE 2016 TÜRKİYE FUAR İSTATİSTİKLERİ DEĞERLENDİRME RAPORU

İZMİR TİCARET ODASI 2017 İZMİR FUARCILIĞINA GENEL BAKIŞ VE 2016 TÜRKİYE FUAR İSTATİSTİKLERİ DEĞERLENDİRME RAPORU İZMİR TİCARET ODASI 2017 İZMİR FUARCILIĞINA GENEL BAKIŞ VE 2016 TÜRKİYE FUAR İSTATİSTİKLERİ DEĞERLENDİRME RAPORU Hazırlayan: Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Şefliği ARALIK 2016 Genel Bilgiler

Detaylı

2014 YURTİÇİ FUARLARI ( TARIM VE HAYVANCILIK )

2014 YURTİÇİ FUARLARI ( TARIM VE HAYVANCILIK ) 2014 YURTİÇİ FUARLARI ( TARIM VE HAYVANCILIK ) BAŞALNGIÇ TARİHİ : 10.01.2014 CNR Expo İST Tohum Teknolojileri,Tohumculuk ve Fidancılık:Tohumculuk ve Tohum Teknolojileri, Fide, Fidan, Fuarı BİTİŞ TARİHİ

Detaylı

2016 Türkiye' deki Önemli Uluslararası Fuarlar (İşbu listedeki olabilecek değişikliklerinden Odamız sorumlu değildir)

2016 Türkiye' deki Önemli Uluslararası Fuarlar (İşbu listedeki olabilecek değişikliklerinden Odamız sorumlu değildir) 2016 Türkiye' deki Önemli Uluslararası Fuarlar (İşbu listedeki olabilecek değişikliklerinden Odamız sorumlu değildir) BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ FUAR ADI SEKTÖR ALAN 08.01.2016 17.01.2016 Kitap Fuarı

Detaylı

2009 FUAR TAKVİMİ. Seramik Ve Banyo

2009 FUAR TAKVİMİ. Seramik Ve Banyo 2009 FUAR TAKVİMİ BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 1 Nisan 09 5 Nisan 09 1 Nisan 09 5 Nisan 09 UNICERA 21. ı Seramik ve Banyo MUTFAK 2009 8.ı Mutfak

Detaylı

MAYIS 2003 YURTİÇİ-YURTDİŞİ FUARLARİ. Perm. MAKTEK BURSA 2003 Bursa 2.Metal İşleme Makineleri, Kaynak Delme Makineleri Fuarı.

MAYIS 2003 YURTİÇİ-YURTDİŞİ FUARLARİ. Perm. MAKTEK BURSA 2003 Bursa 2.Metal İşleme Makineleri, Kaynak Delme Makineleri Fuarı. fuar duyurulan MAYIS 2003 YURTİÇİ-YURTDİŞİ FUARLARİ TARİH FUAR ADI FUAR YERİ DÜZENLEYEN 10-15 Mayıs 10. ULUS. İST. MATBAACILIK VE KA&T ENDÜSTRİSİ FUARI Fuar Alanı Beylikdüzü - İstanbul 10-16 Mayıs KASOTEK

Detaylı

BUYING EXHIBITION EXHIBITON / EVENT CITY DATE

BUYING EXHIBITION EXHIBITON / EVENT CITY DATE 2017 YILI ALIM HEYETİ PROGRAMLARI ( BUYING EXHIBITION EXHIBITON / EVENT CITY DATE MISSION ORGANİZER ORGANIZER 1 İSMOB 2017 İstanbul Mobilya Fuarı İstanbul 10-15 January 2017 Tüyap Tüm Tüyap Tüm 2 3 4 5

Detaylı

FUARLAR. 2015 Fuarlar takvimi. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/documents/fuarlar/2015fuartakvimi.xls

FUARLAR. 2015 Fuarlar takvimi. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/documents/fuarlar/2015fuartakvimi.xls FUARLAR Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fuarlar Müdürlüğü. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/sayfalar/anasayfa.php 2015 Fuarlar takvimi. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/documents/fuarlar/2015fuartakvimi.xls

Detaylı

Rekor Fuarcılık Tan. Org. Hiz. Tic. Ltd. Şti. 2 18 Ocak 06 21 Ocak 06 Anfaş Hotel Equipment

Rekor Fuarcılık Tan. Org. Hiz. Tic. Ltd. Şti. 2 18 Ocak 06 21 Ocak 06 Anfaş Hotel Equipment NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 1 7 Ocak 06 13 Ocak 06 Armağan Günleri 2006 Hediyelik Eşya ve El Sanatları Tüketici EGS Park F Blok Denizli Rekor Fuarcılık Tan. Org. Hiz.

Detaylı

2015-ÖSYS Önlisans Programları Doluluk Oranları (Devlet Üniversiteleri)

2015-ÖSYS Önlisans Programları Doluluk Oranları (Devlet Üniversiteleri) Acil Durum ve Afet Yönetimi 100,00 Adalet 100,00 Ağız ve Diş Sağlığı 100,00 Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi 98,43 Ameliyathane Hizmetleri 99,49 Anestezi 99,93 Arıcılık 90,38 Aşçılık 100,00 Atçılık

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ SON GÜNCELLEME : 2 0 1 2 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ SON GÜNCELLEME : 2 0 1 2 YILI FUAR TAKVİMİ NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI ONUSU 1 5 Ocak 12 8 Ocak 12 2 6 Ocak 12 8 Ocak 12 Ayakkabı Yaz "Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları " 3.Hac, Umre ve İnanç Turizmi 3 9 Ocak 12 15 Ocak 12 Dossodossi Moda Gösteri

Detaylı

Devlet Üniversitelerinin Önlisans Programları 2015 Yılı En Düşük Başarı Sıraları

Devlet Üniversitelerinin Önlisans Programları 2015 Yılı En Düşük Başarı Sıraları Devlet Üniversitelerinin Önlisans Programları 2015 Yılı En Düşük Başarı Sıraları YGS-1 Beton Teknolojisi 45 45 ---- YGS-1 Kaynak Teknolojisi (İÖ) 40 40 ---- YGS-1 Tekstil ve Halı Makineleri 15 15 ----

Detaylı

BAŞLANGIÇ BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI YER ŞEHİR. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon Üniteleri, Aksesuarlar, Tasarım

BAŞLANGIÇ BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI YER ŞEHİR. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon Üniteleri, Aksesuarlar, Tasarım BAŞLANGIÇ BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI YER ŞEHİR 8 Ocak 16 17 Ocak 16 Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar 9 Ocak 16 17 Ocak 16 Çukurova 9.Kitap Kitap, Süreli Yayın Kitap, Süreli Yayın

Detaylı

DEVLET DİĞER 2016 TOP TOP. DEĞİŞİM % x SNV MSG SNV MSG X SNV MSG X SNV MSG X SNV MSG

DEVLET DİĞER 2016 TOP TOP. DEĞİŞİM % x SNV MSG SNV MSG X SNV MSG X SNV MSG X SNV MSG YGS2 Acil Durum ve Afet Yönetimi 122 123 158 166 280 289 143 210 96% 38% YGS Acil Durum ve Afet Yönetimi (AÖ) 750 750 - - 750 750 615 900 22% -17% YGS3 Adalet 1.342 1.343 1.614 1.694 2.956 3.037 2.295

Detaylı

20.SANTEK Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı / 05-08 Mayıs 2016

20.SANTEK Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı / 05-08 Mayıs 2016 Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti HAKKIMIZDA Detay Fuarcılık Organizasyon & Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin Y-276 numaralı Yurtiçinde

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 21 24 Mayıs 2015 KONYA İNŞAAT FUARI KONYA KENT 2015 KONYA DEKOR 2015 KONYA İDEAL EV 2015

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 21 24 Mayıs 2015 KONYA İNŞAAT FUARI KONYA KENT 2015 KONYA DEKOR 2015 KONYA İDEAL EV 2015 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 21 24 Mayıs 2015 KONYA İNŞAAT FUARI 12. Yapı, İnşaat Malzemeleri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı Hırdavat ve Nalburiye

Detaylı

KAMERUN A SATILABİLECEKLER

KAMERUN A SATILABİLECEKLER KAMERUN A SATILABİLECEKLER GIDA SEKTÖRÜ: - Makarna - Un - Bisküvi - Şekerleme - Maya ve kabartma tozları - Unlu mamul katkı malzemeleri - Konserveler - Salça ve turşular - Margarin ve sıvı yağlar - Yoğurt

Detaylı

Tablo 3C Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumu Mezunlarının Sınavsız Yerleşebilecekleri Ön Lisans Programları

Tablo 3C Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumu Mezunlarının Sınavsız Yerleşebilecekleri Ön Lisans Programları 6001 ADALET - ALANI VE TÜM DALLARI Adalet 6002 AHŞAP TEKNOLOJİSİ - ALANI VE TÜM DALLARI 6003 AİLE VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ - ALANI VE TÜM DALLARI 6004 AYAKKABI VE SARACİYE TEKNOLOJİSİ - ALANI VE TÜM DALLARI

Detaylı

FUAR ÖZET RAPORU 13 16 Şubat 2014

FUAR ÖZET RAPORU 13 16 Şubat 2014 FUAR ÖZET RAPORU 13 16 Şubat 2014 ADANA İNŞAAT 2014 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı ADANA IHS 2014 Adana 8. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi,

Detaylı

1 Ahşap Doğrama Teknolojisi. 2 Mobilya İskeleti ve Döşemesi. 3 Mobilya Süsleme Sanatları. 4 İç Mekân ve Mobilya Teknolojisi

1 Ahşap Doğrama Teknolojisi. 2 Mobilya İskeleti ve Döşemesi. 3 Mobilya Süsleme Sanatları. 4 İç Mekân ve Mobilya Teknolojisi MOBİLYA VE İÇ MEKÂN TASARIMI 1 Ahşap Doğrama Teknolojisi 1 2 Mobilya İskeleti ve Döşemesi 3 Mobilya Süsleme Sanatları 4 İç Mekân ve Mobilya Teknolojisi AYAKKABI VE SARACİYE TEKNOLOJİSİ 5 Ayakkabı Modelistliği

Detaylı

ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANLARINA GÖRE DİKEY GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI

ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANLARINA GÖRE DİKEY GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANLARINA GÖRE DİKEY GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANI Beton Teknolojisi Demiryolu İnşaatı ve İşletmeciliği Geoteknik Hazır Beton Teknolojisi İnşaat

Detaylı

CODE 1 WOOD INDUSTRY & FORESTRY 27 STATIONERY, OFFICE SUPPLIES 2 GOLD & JEWELLERY, WATCHES 28 3 PACKAGING, LABELLING 29 BOOKS, PERIODICALS 4 30

CODE 1 WOOD INDUSTRY & FORESTRY 27 STATIONERY, OFFICE SUPPLIES 2 GOLD & JEWELLERY, WATCHES 28 3 PACKAGING, LABELLING 29 BOOKS, PERIODICALS 4 30 CODE 1 WOOD INDUSTRY & FORESTRY 27 STATIONERY, OFFICE SUPPLIES 2 GOLD & JEWELLERY, WATCHES 28 3 PACKAGING, LABELLING 29 BOOKS, PERIODICALS 4 30 5 LANDSCAPING, HORTICULTURE, 31 6 FISHERY, AQUACULTURE 32

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24 27 Nisan 2014 KONMAK 2014 KONELEX 2014 İSKON 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24 27 Nisan 2014 KONMAK 2014 KONELEX 2014 İSKON 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24 27 Nisan 2014 KONMAK 2014 Konya 11. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme, Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı KONELEX 2014

Detaylı

Çevre 2 Tıbbı Doküman ve Sekreterlik 2 Tıbbi Laboratuvar 2 Antrenörlük Eğitimi 2

Çevre 2 Tıbbı Doküman ve Sekreterlik 2 Tıbbi Laboratuvar 2 Antrenörlük Eğitimi 2 Üniversite Önlisans/Lisans Y. Lisans Doktora Anlaşma Yapılan Üniversiteler ve Bölümleri Öğrenci Sayısı Öğretim Üyesi Sayısı Fakülte/Yüksekokul/Enstitü Bölüm Makine Mobilya Dekorasyon Teknik Bilimler Meslek

Detaylı

TARIM MAKİNALARI FİRMALARI. http://www.tarmakbir.org

TARIM MAKİNALARI FİRMALARI. http://www.tarmakbir.org TARIM MAKİNALARI FİRMALARI http://www.tarmakbir.org Firma:ÖZALSAN PÜLVERİZATÖR SANAYİ- ÖZCAN ÖZAL Şehir :ADANA Faaliyet Alanı:İMALATÇI Telefon - 1 :(0090) 322. 611 20 34 (2 H) e-mail :ozalsantarmak@hotmail.com

Detaylı

Hangi ön lisans programları, İstanbul Aydın Üniversitesi ndeki hangi lisans bölümlerine geçiş yapabilir?

Hangi ön lisans programları, İstanbul Aydın Üniversitesi ndeki hangi lisans bölümlerine geçiş yapabilir? Hangi ön lisans programları, İstanbul Aydın Üniversitesi ndeki hangi lisans bölümlerine geçiş yapabilir? LİSANS BÖLÜMÜNE GEÇİŞ YAPABİLEN ÖNLİSANS PROGRAMI Donanımı Operatörlüğü Operatörlüğü ve Teknikerliği

Detaylı

olan adaylar tercih edemezler.

olan adaylar tercih edemezler. kurumları mezunları için ayrılan kontenjanlarına, mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının aşağıda belirtilen alan/dallarından mezun olan Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 600 AHŞAP TEKNOLOJİSİ 6003

Detaylı

BÖLGE BAZINDA DESTEKLENECEK SEKTÖRLER (TASLAK) (US 97 ULUSAL FAALİYET VE ÜRÜN SINIFLAMASI KODLARIYLA)

BÖLGE BAZINDA DESTEKLENECEK SEKTÖRLER (TASLAK) (US 97 ULUSAL FAALİYET VE ÜRÜN SINIFLAMASI KODLARIYLA) BÖLGE BAZINDA DESTEKLENECEK SEKTÖRLER (TASLAK) (US 97 ULUSAL FAALİYET VE ÜRÜN SINIFLAMASI KODLARIYLA) Bölgeler Düzey 2 30 *büro, muhasebe ve bilgi işlem makineleri imalatı 1.BÖLGE TR10 (İstanbul) 2423

Detaylı

İZFAŞ Kültürpark alanında kendisi tarafından direk organizasyonunu yaptığı fuarlarda uluslararası ihtisas fuarları oluşturma hedefini sürdürmüştür.

İZFAŞ Kültürpark alanında kendisi tarafından direk organizasyonunu yaptığı fuarlarda uluslararası ihtisas fuarları oluşturma hedefini sürdürmüştür. GÖREV TANIMI İZFAŞ, 7 Şubat 1990 tarihinde kurulmuştur. 1990 2004 yılları arasında, mevcut hollerde, daha sonra ise yeni inşa edilen Uluslararası İzmir Fuar Alanı nda olmak üzere, fuarlar düzenlemiş ve

Detaylı

SİTELER MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ

SİTELER MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ SİTELER MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ Mesleki Eğitim Merkezi Programları (Çıraklık) Kapsamına Alınan Meslek Alan ve Dallarının Listesi Alan 1 2 3 4 5 Dal MOBİLYA VE İÇ MEKÂN TASARIMI 1 Ahşap Doğrama Teknolojisi

Detaylı

SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ

SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ Ülkemizde kurumsallaşmış bazı fuar ve sergilere Şubemizce her yıl düzenli olarak katılım ve destek sağlanmaktadır. Fuarların yanısıra, Şubemiz tarafından organize edilen teknik

Detaylı

olan adaylar tercih edemezler. - ALANI VE TÜM DALLARI

olan adaylar tercih edemezler. - ALANI VE TÜM DALLARI kurumları mezunları için ayrılan kontenjanlarına, mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının aşağıda belirtilen alan/dallarından mezun olan 600 AHŞAP TEKNOLOJİSİ Görsel Sanatlar 6003 AİLE VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ

Detaylı

Antalya Ticaret Sicili Müdürlüğü

Antalya Ticaret Sicili Müdürlüğü Antalya Ticaret Sicili Müdürlüğü Münfesih olmalarına ve sayılmalarına rağmen Türk Ticaret Kanununun geçici 7 nci maddesi uyarınca Müdürlüğümüz tarafından kendilerine yapılan ihtar ve 06/01/2014 tarihli

Detaylı

HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MESLEK ALAN VE DALLARIN LİSTESİ İLE KAPSAMA ALINMA TARİHLERİ. İlköğretim Mezunlarının Çıraklık Süresi (Yıl)

HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MESLEK ALAN VE DALLARIN LİSTESİ İLE KAPSAMA ALINMA TARİHLERİ. İlköğretim Mezunlarının Çıraklık Süresi (Yıl) HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MESLEK ALAN VE DALLARIN LİSTESİ İLE KAPSAMA ALINMA TARİHLERİ Alan Sıra No 1 2 3 4 5 Dal Sıra Güncellenen No Alan ve Dal İsimleri AHŞAP TEKNOLOJİSİ İlköğretim Mezunlarının

Detaylı

- ALANI VE TÜM DALLARI - ALANI VE TÜM DALLARI

- ALANI VE TÜM DALLARI - ALANI VE TÜM DALLARI 6001 ADALET 6002 AHŞAP TEKNOLOJİSİ 6003 AİLE VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ Adalet Özel Güvenlik ve Koruma Sosyal Güvenlik 1 ZABIT KATİPLİĞİ Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği Endüstri Ürünleri Tasarımı Eser

Detaylı

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM YAPAN PROGRAMLARIN LİSTESİ

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM YAPAN PROGRAMLARIN LİSTESİ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM YAPAN PROGRAMLARIN LİSTESİ Acil Yardım ve Afet Yönetimi Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği Aile ve Tüketici Bilimleri Öğretmenliği Bahçe Bitkileri Bahçe Bitkileri Üretim ve

Detaylı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası. Sanayi Odası. Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası. Sanayi Odası. Ostim Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü SNo Kod Proje Adı İşbirliği Kuruluşu Sektör Merkez Türü 1 10UR-GE001 Sakarya'nın İhracatının (SAİGEP) Sakarya Sakarya 2 10UR-GE004 İçinden Dış Ticaret Geçen Şehir: Mersin Mersin Mersin 3 10UR-GE005 Konya

Detaylı

Tekstilin aprelenmesi yatırımları için 10 Milyon TL, diğer yatırım konularında 2 Milyon TL

Tekstilin aprelenmesi yatırımları için 10 Milyon TL, diğer yatırım konularında 2 Milyon TL EK-2 A SEL DESTEKLERDEN FAYDALANABİLECEK SEKTÖRLER VE LER İTİBARİYLE ASGARİ YATIRIM TUTARLARI VEYA KAPASİTELERİ Sektör Kodu 1 0122.2 2 0500.0.04 3 15 US-97 Kodu Bölgesel Teşviklerden Yararlanacak Sektörler

Detaylı

Rakamlarla WFI 2014 (UFİ onaylı veriler)

Rakamlarla WFI 2014 (UFİ onaylı veriler) Rakamlarla WFI 2014 (UFİ onaylı veriler) Katılımcı: 87 si yabancı toplam 365 katılımcı Ziyaretçi: 3.465 i yabancı toplam 15.934 ziyaretçi Katılımcı Ülke: 37 Ziyaretçi Ülke: 119 Konuk Ülke: Kosova Fuar

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 15 18 Mayıs 2014 KONYA YAPI VE DEKORASYON FUARI 2014 IHS KONYA 2014 KONYA ASANSÖR 2014 KONYA KENT 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 15 18 Mayıs 2014 KONYA YAPI VE DEKORASYON FUARI 2014 IHS KONYA 2014 KONYA ASANSÖR 2014 KONYA KENT 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 15 18 Mayıs 2014 KONYA YAPI VE DEKORASYON FUARI 2014 11. Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı IHS KONYA 2014 Konya 11. Isıtma, Soğutma, Havalandırma,

Detaylı

TAŞINIR KESİN HESAP CETVELİ

TAŞINIR KESİN HESAP CETVELİ 23 TAŞINIR DETAY I 150 İLK MADDE VE MALZEME HESABI 5.842.162,27.470.918,70 16.313.0,97 12.489.166, 3.823.914,94 Kırtasiye Malzemeleri Beslenme, Gıda Amaçlı ve Mutfakta Kullanıl Servis ve Saklama Kapları

Detaylı

2014-2023 BÖLGE PLANI SÜRECİ Bursa Sanayi İhtisas Komisyonu Çalışmaları. 30.05.2013 Merinos AKKM

2014-2023 BÖLGE PLANI SÜRECİ Bursa Sanayi İhtisas Komisyonu Çalışmaları. 30.05.2013 Merinos AKKM 214-223 BÖLGE PLANI SÜRECİ Sanayi İhtisas Komisyonu Çalışmaları 3.5.213 Merinos AKKM Küreselleşme Küresel ekonominin bütünleşmesi Eşitsiz büyüme Ekonomik krizler Kaynak kısıtları ve yeni kriz alanları

Detaylı

DOSYA TOBB DAN B R LK

DOSYA TOBB DAN B R LK DOSYA TOBB DAN B R LK Yurt içi fuarlara yönelik tan t m ata TOBB, 2007 de yurt içinde düzenlenecek fuarlar n etkin ve kapsaml bir flekilde tan t lmas amac yla, Türkiye Fuar Rehberi haz rlad. 40 bin adet

Detaylı

Tıbbi Laboratuar ve Hasta Dışı Uygulama Cihazları Yaşam Destek ve Tedavi Cihazları 9 BÜRO YÖNETİMİ 28 Hukuk Sekreterliği 346

Tıbbi Laboratuar ve Hasta Dışı Uygulama Cihazları Yaşam Destek ve Tedavi Cihazları 9 BÜRO YÖNETİMİ 28 Hukuk Sekreterliği 346 MESLEKİ VE TEKNİK ORTAÖĞRETİM OKUL/ KURUMLARINDA UYGULANAN 62 ALAN 226 DAL LİSTESİ DALLARIN FOET KODU 1 ACİL SAĞLIK 2 ADALET 3 4 5 AİLE VE TÜKETİCİ ANESTEZİ VE REANİMASYON AYAKKABI VE SARACİYE 6 BAHÇECİLİK

Detaylı

DEVAM EDEN UR-GE PROJELERİ (EKİM 2014)

DEVAM EDEN UR-GE PROJELERİ (EKİM 2014) DEVAM EDEN UR-GE PROJELERİ (EKİM 2014) SNo Kod Proje Adı İşbirliği Kuruluşu Sektör Türü Yıl Firma Merkez 1 10UR-GE001 Sakarya'nın İhracatının Projesi (SAİGEP) Sakarya 2011 11 Sakarya 2 10UR-GE004 İçinden

Detaylı

FUAR ÖZET RAPORU 30 Nisan 3 Mayıs 2014

FUAR ÖZET RAPORU 30 Nisan 3 Mayıs 2014 FUAR ÖZET RAPORU 30 Nisan 3 Mayıs 2014 ÇUKUROVA GIDA / GIDA-TEK FUARI Adana 8. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Unlu Mamüller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27 Şubat 2 Mart 2014 KONYA TOHUM 2014 KONYA HAYVANCILIK 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27 Şubat 2 Mart 2014 KONYA TOHUM 2014 KONYA HAYVANCILIK 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27 Şubat 2 Mart 2014 KONYA TOHUM 2014 3. Tohum Teknolojileri, Bitki Besleme, Fidancılık, Bahçe Bitkileri, Zirai Mücadele, Sulama, Gübreleme ve Ekipmanları Fuarı KONYA HAYVANCILIK

Detaylı

2016 VE 2017 KONTENJANLARININ PROGRAM VE ÜNİVERSİTE TÜRÜNE GÖRE DEĞİŞİM TABLOSU

2016 VE 2017 KONTENJANLARININ PROGRAM VE ÜNİVERSİTE TÜRÜNE GÖRE DEĞİŞİM TABLOSU Acil Durum ve Afet Yönetimi YGS-2 430 286-716 245 324-569 185-38 - 147 75,5% -11,7% - 25,8% Adalet YGS-3 3.275 2.920 300 6.495 2.685 2.569 395 5.649 590 351-95 846 22,0% 13,7% -24,1% 15,0% Ağız ve Diş

Detaylı

Otomotiv Sanayii Dış Ticaret Raporu

Otomotiv Sanayii Dış Ticaret Raporu Otomotiv Sanayii Dış Ticaret Raporu Temmuz 2015 OSD OICA Üyesidir OSD is a Member of OICA OTOMOTİV SANAYİİNDE DIŞ TİCARET Otomotiv Sanayi Ürünlerini İçeren UİB Verisine Göre 1 : 1. 2015 yılı Ocak-Temmuz

Detaylı

TAŞINIR KESİN HESAP CETVELİ

TAŞINIR KESİN HESAP CETVELİ 21 TAŞINIR DETAY 150 İLK MADDE VE MALZEME HESABI 684.948,12 8.692.17 9.377.119,30 8.644.988,33 732.130,97 Kırtasiye Malzemeleri Yazı Araçları Yazım, Çizim ve Ölçüm Araç ve Malzemeleri Kağıt Ürünler Yazıcı,

Detaylı

TAŞINIR KESİN HESAP CETVELİ

TAŞINIR KESİN HESAP CETVELİ 20 I 150 İLK MADDE VE MALZEME HESABI 537.4,44 8.980.867, 9.518.268,53 8.833.320,41 684.948,12 Kırtasiye Malzemeleri Yazı Araçları Yazım, Çizim ve Ölçüm Araç ve Malzemeleri Kağıt Ürünler Yazıcı, Faksimile

Detaylı

SURİYE ARAP CUMHURİYETİNE YAPILAN İHRACAT ANALİZİ

SURİYE ARAP CUMHURİYETİNE YAPILAN İHRACAT ANALİZİ SURİYE ARAP CUMHURİYETİNE YAPILAN İHRACAT ANALİZİ Sayfa 1 / 12 İLLER BAZINDA SURİYE YAPILAN İHRACAT -2011 Sayfa 2 / 12 GAZIANTEP SURİYE 98.011.759,68 HATAY SURİYE 102.197.108,56 SAKARYA SURİYE 2.432.730,63

Detaylı

2010 ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK PUANLARI LİSTESİ (Tablo 3A)

2010 ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK PUANLARI LİSTESİ (Tablo 3A) 1015041 ABANT İZZET BAYSAL Ü. (BOLU) Bolu Meslek Y.O. Kooperatifçilik YGS 5 70 70 231,216 1015204 ABANT İZZET BAYSAL Ü. (BOLU) Gerede Meslek Y.O. Bilgisayar Programcılığı YGS 1 45 45 2010,3,1,92 223,334

Detaylı

ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER

ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER 2001 Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun 2003 Ortaöğretim Kurumlarının Adalet Alanı ve Dalları veya Büro Yönetimi Alanı - Hukuk Sekreterliği Dalından mezun 6001 * ADALET ALANI VE DALLARI

Detaylı

ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER (2015 EKPSS/KURA TERCİH KILAVUZU)

ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER (2015 EKPSS/KURA TERCİH KILAVUZU) 2003 2003 Ortaöğretim Kurumlarının Adalet Alanı ve Dalları veya Büro Yönetimi Alanı - Hukuk Sekreterliği Dalından mezun Ortaöğretim Kurumlarının Adalet Alanı ve Dalları veya Büro Yönetimi Alanı - Hukuk

Detaylı

İSTİHDAM İZLEME BÜLTENİ

İSTİHDAM İZLEME BÜLTENİ 01 10 2014 Sayı 31 TEPAV İSTİHDAM İZLEME TEPAV İstihdam İzleme Bülteni nin -Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Haziran 2014 verilerinin değerlendirildiği- 31. sayısında sigortalı

Detaylı

ONAYLI UR-GE PROJELERİ (30 MAYIS 2014)

ONAYLI UR-GE PROJELERİ (30 MAYIS 2014) SNo Proje Adı İşbirliği Kuruluşu (Alfabetik) Sektör Merkez 1 Adana Dış Ticaret Merkezi Adana Ticaret Odası Yaş Meyve ve Sebze Adana 2 Adana Mobilya Sektörü Kümesi Adana Ticaret Odası 3 Adana Makine Sektörü

Detaylı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ğ Türkiye Sektör Meclisleri Ambalaj Meclisi Bankacılık ve Finans Meclisi Bilgisayar ve İletişim Tekn. Meclisi Bilgisayar Yazılımı Meclisi Cam Ve Cam Ürünleri Sanayi Meclisi Çimento ve Çimento Ürünleri

Detaylı

DEVAM EDEN UR-GE PROJELERİ (ŞUBAT 2015)

DEVAM EDEN UR-GE PROJELERİ (ŞUBAT 2015) DEVAM EDEN UR-GE PROJELERİ (ŞUBAT 2015) Proje Adı İşbirliği Kuruluşu Sektör Yıl Firma Merkez 1 Adana Dış Ticaret Merkezi Adana Ticaret Odası Yaş Meyve ve Sebze 2012 14 Adana 2 Adana Mobilya Sektörü Kümesi

Detaylı

Ege Üniversitesi Taban Puanları

Ege Üniversitesi Taban Puanları 2012-2013 Taban Puanları 2012-2013 yılı yerleştirme sonuçlarına göre nin Lisans, Meslek Yüksekokulu ve Önlisans programları taban puanları, kontenjanları 4 YILLIK BÖLÜMLER Üniversite Adı Programın Adı

Detaylı

Otomotiv Sanayii Dış Ticaret Raporu

Otomotiv Sanayii Dış Ticaret Raporu Otomotiv Sanayii Dış Ticaret Raporu Ağustos 2015 OSD OICA Üyesidir OSD is a Member of OICA OTOMOTİV SANAYİİNDE DIŞ TİCARET Otomotiv Sanayi Ürünlerini İçeren UİB Verisine Göre 1 : 1. 2015 yılı Ocak-Ağustos

Detaylı

2017 Türkiye' deki Önemli Uluslararası Fuarlar (İşbu listedeki olabilecek değişikliklerinden Odamız sorumlu değildir)

2017 Türkiye' deki Önemli Uluslararası Fuarlar (İşbu listedeki olabilecek değişikliklerinden Odamız sorumlu değildir) 2017 Türkiye' deki Önemli Uluslararası Fuarlar (İşbu listedeki olabilecek değişikliklerinden Odamız sorumlu değildir) BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ FUAR ADI SEKTÖR ALAN 5.1.2017 8.1.2017 Kapı Türkiye 11.

Detaylı

T A Ş I N I R K E S İ N H E S A P C E T V E L İ

T A Ş I N I R K E S İ N H E S A P C E T V E L İ 150.01 ADI Kırtasiye Malzemeleri Grubu 1 150.01.01 Yazı Araçları 6.293,19 28.614,28 34.907,47 29.790,11 5.117,35 2 150.01.02 Yazım, Çizim ve Ölçüm Araç ve Malzemeleri 955,45 2.117,02 3.072,47 2.602,26

Detaylı

BURSA 2015 Festivaller, Fuarlar ve Yerel Etkinlikler Takvimi

BURSA 2015 Festivaller, Fuarlar ve Yerel Etkinlikler Takvimi BURSA 2015 Festivaller, Fuarlar ve Yerel Etkinlikler Takvimi YÖRÜK ŞENLİĞİ : Merkez Şubat Ayı DÜZENLEYEN KURULUŞ : DAĞ-DER Derneği ve Şubeleri TEL : (224) 272 58 58 : GELENEKSEL KARAKUCAK GÜREŞLERİ VE

Detaylı

İSTİHDAM İZLEME BÜLTENİ

İSTİHDAM İZLEME BÜLTENİ 01 10 2014 Sayı 30 TEPAV İSTİHDAM İZLEME TEPAV İstihdam İzleme Bülteni nin -Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Mayıs 2014 verilerinin değerlendirildiği- 30. sayısında sigortalı ücretli

Detaylı

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Alan Sıra No 1 2 3 4 5 Dal Sıra No 28. Mesleki Eğitim Kurulunda, 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu na Göre Çıraklık Eğitimi Uygulamaları Kapsamından Çıkarılan ve

Detaylı

ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER

ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER 2001 Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun 2003 Ortaöğretim Kurumlarının Adalet Alanı ve Dalları veya Büro Yönetimi Alanı - Hukuk Sekreterliği Dalından 6001 mezun * ADALET ALANI VE DALLARI

Detaylı

- ALANI VE TÜM DALLARI GAZETECİLİK / MASAÜSTÜ YAYINCILIK. Gıda Teknolojisi (YO) 6017 GIDA TEKNOLOJİSİ

- ALANI VE TÜM DALLARI GAZETECİLİK / MASAÜSTÜ YAYINCILIK. Gıda Teknolojisi (YO) 6017 GIDA TEKNOLOJİSİ 6003 AİLE VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ 101 BESLENME VE EV YÖNETİMİ Beslenme ve Diyetetik 6004 AYAKKABI VE SARACİYE TEKNOLOJİSİ Moda Tasarımı 6005 BAHÇECİLİK Organik Tarım İşletmeciliği Basım Teknolojileri Bilgisayar

Detaylı

Atık Getirme Merkezi. REW-Getirme Merkez Tebliğii-Nisan Hülya ÇAKIR Çevre Mühendisi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Atık Getirme Merkezi. REW-Getirme Merkez Tebliğii-Nisan Hülya ÇAKIR Çevre Mühendisi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Atık Getirme Merkezi Hülya ÇAKIR Çevre Mühendisi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sunumun İçeriği Atık Yönetimi Amaç ve Kapsam Sınıflandırma ve Kriterler Döngüsel Ekonomi Sıfır Atık Atık Yönetimi *Evsel,

Detaylı

2009 ÖSYS BOŞ KONTENJANI OLAN YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI (ALANLARINA GÖRE)

2009 ÖSYS BOŞ KONTENJANI OLAN YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI (ALANLARINA GÖRE) Ağırlama Hizmetleri 6.759 2.095 4.664 Aktüerya Bilimleri 24 12 12 Alman Dili ve Edebiyatı 398 174 224 Almanca Öğretmenliği 176 113 63 Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 287 39 248 Antep Fıstığı, Tarımı ve İşleme

Detaylı