2013 YILI FUAR TAKVİMİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "2013 YILI FUAR TAKVİMİ"

Transkript

1 1 8 January January 13 3.Dossodossi Moda Gösteri Tekstil ve Konfeksiyon Ürünleri ve Kumaş Antalya Fuar Antalya Dossodossi Fuarcılık Org. Tic.Ltd. Şti. 2 9 January January 13 Avrasya Tarım Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Kongre 3 9 January January 13 Avrasya Hayvancılık Hayvancılık, Ekipmanları, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Kongre 4 9 January January 13 Traktör Yan Sanayi Traktör ve Tarım Makineleri, Yan Sanayi ve Yedek Parçaları Traktör ve Tarım Makineleri Yan Sanayi ve Yedek Parçaları Kongre 5 10 January January 13 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Enerji Verimliliği, Yenilenebilir Enerji, Enerji Verimli Ürün Teknolojileri ve Çevre WOW Kongre Sektörel Fuarcılık Ltd.Şti January January 13 EXPONATURA'13 4.Doğal ve Organik, Yöresel Ürünler & Doğal ve Sağlıklı Yaşam Fuar Tureks Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti January January 13 Ayakkabı Yaz "33.Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları " Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş 8 10 January January 13 Healt Expo Medikal Ürün, Ekipmanları ve Sağlık Turizmi Medikal Ürünler, Laboratuar Ekipmanları ve Hastane Donanımları, Sağlık Turizmi Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2.Sine Fuarcılık A January January 13 Türkiye Tohum Teknolojileri, Tohumculuk Tohumculuk ve Tohum Teknolojileri, Fide, Fidan, Fuar Start Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti.

2 10 11 January January 13 Fresh Türkiye / Yaş Meyve- Sebze ve Organik Ürünler Yaş Meyve- Sebze, Organik Ürünler ve Teknolojileri Fuar Start Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti January January 13 Evlilik Dünyası 2013 Evlilik Hazırlıkları Evlenecek çiftlerin bulabileceği her şey, ev ve evlilik hazırlıkları Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Patika Tanıtım Fuar ve Sergi Org. Hizmet. Ltd. Şti January January 13 Çukurova 6.Kitap Kitap, Süreli Yayın Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana 1.Tüyap Adana Fuarcılık A. 2.Çukurova Fuarcılık A January January 13 Çukurova Eğitim 2013 (6.) Yurtiçi- Yurtdışı Eğitim Kurumları ve Eğitim Gereçleri Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana 1.Tüyap Adana Fuarcılık A. 2.Çukurova Fuarcılık A January January 13 İDF Deri Giysilik, Ham Deriler, Deri Konfeksiyon,Deri İşleme Makineleri, Finisaj, Kimyasallar Kongre January January 13 ZOW 2013 Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuar Clarion Events TR Fuarcılık Danışmanlık Ltd. Şti January January 13 7.Uluslararası Kapı Ahşap, Çelik, Endüstriyel ve Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi Fuar Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti January January 13 2.Kapak, Profil, Mobilya Aksesuarları ve Raydolap Kapak, Profil ve Raydolap ve Mobilya Aksesuarları Fuar Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti.

3 18 17 January January Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuar EFEM Uluslararası Fuar Org. Hiz. Ltd. Şti January January 13 Anfaş Hotel Equipment Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Otel Ekipmanları, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A January January 13 EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Turizm Kongre Ekin Fuar A January January 13 Mersin Fooddays -Mersin 7. Uluslararası Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Gıda, İçecek, Üretim Teknolojileri, Ambalajlama, Etiket Yenişehir Fuar Mersin Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A January 13 2 February 13 IMOB Mobilya Mobilya Fuar E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A January 13 2 February 13 Officeexpo Ofis Mobilyaları Ofis Mobilyaları Fuar CNR Ekspo Fuarcılık A January 13 2 February 13 IFEXPO Uluslararası Çorap, İç Giyim Çorap, İç Giyim, Mayo, Pijama, Gecelik, Denim, Spor Giyim, Aksesuarlar Kongre 25 1 February 13 4 February 13 Jewex Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat (5.) Alyans, Altın, Takı, Mücevher, Saat Uluslararası Gençiz Fuarcılık Org. Ltd. Şti 26 7 February February 13 Gaptarım Tarım, 4.Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Tarım, Tarım Teknolojileri, Hayvancılık OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti.

4 27 7 February February 13 Gapfood 9.Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti February February 13 İnsan Kaynakları 2013 (16.) İnsan Kaynakları Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Tic A February February 13 IF Wedding Fashion "Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim " (7.) Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş February February 13 Antalya 2.Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Antalya February February 13 Adana İnşaat Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A February February 13 IHS 2013 Adana 6.Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A February February 13 Adana Kent 2013 Adana 5. Belediye İhtiyaçları Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri (Çevre Teknolojileri Özel Bölümü) Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A February February 13 Avrasya Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2.Pozitif Fuarcılık A.

5 İçecek Ürünleri, Ambalaj ve February February 13 Anfaş Bevex-İçecek İhtisas Ekipmanları Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A February February 13 Anfaş Food Product Uluslararası Gıda İhtisas Yiyecek Ürünleri, Ambalaj ve Ekipmanları Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A February February 13 AEGEANAGRI 9.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık EGS Fuar ve Kongre Denizli Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti February February 13 MODEKS 2013 Mobilya, Dekorasyon ve Aksesuarları Ev Ofis Mobilyaları, Dekorasyon Üniteleri, Aydınlatma, Bölme, Sistemleri, Yer ve Zemin Döşemeleri, Aksesuarlar, İç Mimari Tasarım Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A February February 13 BETON '2013 Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuar Kalite Fuarcılık Ltd. Şti February February 13 PENTEX 2.Penye, Tekstil ve Teknolojileri Penye, Tekstil ve Teknolojileri OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Akort Tanıtım Organizasyon ve Fuarcılık Ltd. Şti February February 13 ALLDESING 2013 Tasarım Endüstrileri Tasarım Endüstrileri Hilton Kongre ve Sergi Türkel Fuarcılık A February 13 3 March 13 MODEKO Mobilya Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Uluslararası Efor Ege Fuarcılık Org. Ltd. Şti.

6 43 27 February 13 3 March 13 UNICERA 25.Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak (Ceramictech-Seramik İşleme Teknolojileri ve Dekoreks- Dekorasyon Özel Bölümü) Zemin ve Duvar Kaplamaları, Banyo ve Mutfak Ürünleri, Aksesuaraları, Seramik İşleme Teknolojileri, Kongre February 13 2 March 13 Aysaf 10. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Ayakkabı Yan Sanayi Ürünleri, Aksesuar, Deri, Suni Deri, Taban, Tekstil, Makineler, Kurum Mümessillikler ve Dergiler Fuar Pozitif Fuarcılık A February 13 3 March 13 Eurasia Moto Bike Expo (Uluslararsı Motorsiklet, Bisiklet ve Aksesuarları) Motosikletler, Bisikletler, Aksesuarlar, Tuning, Servisler ve Bayiler Fuar Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti February 13 3 March 13 4.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Tarım, Gıda, Hayvancılık Teknolojileri ve Endüstrileri Milas Tariş Fuar Alanı Muğla Expolink Fuarcılık Org. Tan. Ltd. Şti February 13 3 March 13 Mersin Agrodays - Mersin 8. Uluslararası Tarım Tarım, Tarım Makineleri, Gübre Tohum, Seracılık Yenişehir Fuar Mersin Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A February 13 3 March 13 Balıkesir Tarım 2013 Balıkesir Tarım ve Hayvancılk Tarım ve Hayvancılık Balıkesir Kepsut Balıkesir Atlas Uluslararası Fuarcılık Reklam Org. Ltd. Şti 49 2 March 13 3 March 13 Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim Alternatifleri ve İmkanları Hilton Kongre ve Sergi Akare Fuarcılık Ltd.Şti 50 5 March 13 5 March 13 Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim Alternatifleri ve İmkanları Sheraton Hotel ve Kongre Ankara Akare Fuarcılık Ltd.Şti 51 5 March 13 7 March 13 DISCOP WEST ASIA Dijital İçerik Pazar ve Ortak Üretim Forumu Ceylan İntercontinental Otel Sedef Fuar ve Kongre Hizmetleri San. ve Tic. A.

7 52 7 March 13 7 March 13 Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim Alternatifleri ve İmkanları Hilton Oteli Akare Fuarcılık Ltd.Şti 53 7 March 13 9 March 13 Avrasya Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Demiryolu Araç Gereçleri, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuar Türkel Fuarcılık A March 13 9 March 13 SİRHA-İSTANBUL 2013 Otel, Catering ve Gıda Kongre GL Events Fuarcılık A March March March March 13 FOTEG Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas 3T ' Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon Teknolojileri Gıda İşleme Teknolojileri ve Ekipman, Katkı, Ambalajlama ve Lojistik, Unlu Mamul Teknolojileri, Gıda Güvenliği ve Hijyen Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon Teknolojileri Fuar Uluslararası HKF Fuarcılık A. Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti March March Zemin - Zemin Kaplama Malzemeleri Sektör Halı, Parke ve Tüm Zemin Kaplamaları OFM Ortadoğu Fuar Gaziantep Marka Fuarcılık Ltd.Şti March March 13 Düğün ve Evlilik -Düğün Ankara 2013 Düğün ve Evlilik ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti 59 7 March March 13 Ankara Ev Tekstili Ev Tekstili ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti 60 9 March March 13 Bursa 11. Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A.

8 61 10 March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri Ankara Hilton Oteli Ankara Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim Bursa Almira Otel Bursa Bursa Holiday INN Bursa Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti March March 13 Bursa Eğitim - 9.Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri Swissotel Hotel Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 TEXBRIDGE Tekstil ve Aksesuarları Hazır Giyime Yönelik Kumaş, İplik ve Aksesuarlar Fuar Fuarcılık A March March 13 Marex Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda İhtisas Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda Marmaris-Beldibi Kapalı Fuar ve Sergi Alanı Muğla Marmaris Fuarcılık Org. Halkla İlişkiler Ltd. Şti March March 13 Pencere Uluslararası Pencere Pencere, Panjur, Cephe Profil, Üretim Makineleri, Aksesuar, Yalıtım, Tamamlayıcı Ürünler Kongre Tüyap Endüstri Fuarcılık A.

9 69 13 March March 13 Cam Cam Cam Ürünleri, Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim Uygulamaları, Üretim - İşleme Teknolojileri ve İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Makineleri, Tamamlayıcı Kimyasalları Ürün ve Kimyasalları Kongre Tüyap Endüstri Fuarcılık A March March 13 Kapı Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Kapı, Kepenk, Kilit, Alarm ve Güvenlik, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Kongre Tüyap Endüstri Fuarcılık A March March 13 Moda 2013 Hazır Giyim, Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2. Fuarcılık A March March 13 Konya Tarım Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A March March 13 Konya Hayvancılık 2013 Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A March March 13 MODAKS Tekstil Yan Sanayi Makineleri, Ekipmanları ve Aksesuarları March March 13 METEX Orta Doğu Turizm Turizm March March 13 Biz Evleniyoruz - Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Tekstil Yan Sanayi Makineleri, Ekipmanları Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuar WOW Kongre Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Antalya Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti Meteks Fuarcılık Ltd. Şti Detay Fuarcılık Org. Ve Tanıtım Hizmet. Ltd.Şti March March 13 IBATECH Ankara Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Ekmek, Pasta, Dondurma, Çikolata Teknolojileri ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti

10 78 14 March March 13 Hotel Restoran Cafe-Bar Ankara, Hotel Restoran Cafe- Bar Ekipmanları, Yiyecek, İçecek, Ürünleri ve Teknolojileri, Otel Ekipmanları 2013 ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 Kayyapı Kayseri Yapı, İnşaat Teknolojileri Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Tesisat Sistemleri Kayseri Dünya Ticaret Kayseri Tureks Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 Uluslararası LIGHTTECH 2013 Aydınlatma, Tesisat, Elektrik, Proje ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuar Senexpo Uluslararası Fuarcılık A March March Evlilik Hazırlıkları Evlilik Öncesi Hazırlık, Kozmetik, Güzellik, Estetik, Kişisel Bakım Tepekule Kongre ve Sergi Frig Fuarcılık ve Org. Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti March March 13 Pro-Show 2013 (13.) Pro-Ses, Pro Işık, Pro Görüntü Sistemleri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurtdışında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Sertifika, Yaz Okulu ve Yabancı Dil Eğitimleri Kongre March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim Adana Hilton Oteli Adana March March 13 IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim March March Mesir Sanayi ve Ticaret Genel Sanayi ve Ticaret Ürünleri Sheraton Hotel ve Kongre Manisa Belediyesi Fuar Ankara Manisa Edufairs Fuarcılık Ltd. Şti Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti SNS Fuarcılık Tan. Org. Rek. Yay. San. Tic. Ltd. Şti March March 13 Exposhipping Europort 12.Uluslararsı Denizcilik Deniz Ticareti, Gemi İnşa ve Yan Sanayi, Limancılık, Nakliye ve Lojistik Fuar NTSR Fuar ve Gösteri Hizmetleri A.

11 88 21 March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurt Dışı Eğitim Hilton Oteli Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti March March 13 Jewelry Show Mart Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Takılar, Taşlar, Saatler Hediyelik Eşyalar, İlgili Yan Sanayi Fuar UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Motoshow 5.Uluslararsı Motosiklet, Bisiklet, Aksesuar ve Ekipmanları Motosiklet, Bisiklet, Aksesuar ve Ekipmanları Fuar Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti March March 13 WIN Otomasyon ' Endüstriyel Otomasyon Endüstriyel Otomasyon Kongre 1.Hannover Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A March March 13 WIN Electrotech '13 14.Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Kongre 1.Hannover Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A March March 13 WIN Hydraulic & Pneumatic'13 10.Akışkan Gücü Teknolojileri Akışkan Gücü Teknolojileri Kongre 1.Hannover Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A.

12 94 21 March March 13 Win Materials Handling ' Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Kongre 1.Hanno ver Messe İnt. Ulusl. Fuar Ltd. Şti. 2.Hannover Messe Bileşim Fuarcılık A March March 13 Güzellik & Bakım 2013 (22.) Güzellik, ve Bakım, Saç, Kozmetik ve Parfümeri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Adana Moda Show 2013 Kadın, Erkek, Çocuk Giyim, İç Giyim, Çorap, Deri, Çanta, Ayakkabı ve Giyim Aksesuarları Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Adana Tüyap Adana Fuarcılık A March March 13 Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Atatürk Kültür Ankara Eylül Fuar Org. Sergi ve Panayır Ltd.Şti March March 13 IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarları Yurtdışı Eğitim March March 13 OTEL 2013 Otel Ekipmanları ve Gıda Hilton Kongre ve Sergi Bodrum Belediyesi Fuar ve Sergi Alanı Muğla Eğitim Fuarları ve Tanıtım Ltd. Şti Tunajans Reklam ve Uluslararası Fuar Hiz. Ltd. Şti March March 13 Marble 19.Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Doğal Taş ve Teknolojileri Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş March March 13 Citytech 7.Uluslararası Belediye ve Çevre 2013 Belediye ve Çevre Ekipmanları, Geri Dönüşüm Teknolojileri Atatürk Kültür Ankara İnfo Uluslararası Fuar Tan. Org. A.

13 March March Bursa Karacabey Tarım ve Hayvancılık Tarım Hayvancılık, Tohum, Meyvecilik, Sulama ve Teknolojiler Karacabey Kapalı Pazar ve Fuar Alanı Bursa Renkli Fuarcılık Ltd. Şti March March March March 13 Bursa 25. Uluslararası Yapı ve Yaşam ve Kongresi IHS BURSA Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri Yapı Malzemeleri (Mutfak, Banyo, Seramik, Tesisat Özel Bölümü, Konut Projeleri Özel Bölümü) Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A. Tüyap Bursa Fuarcılık A March March 13 BURSA KENT 2013 Bursa 2. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Bursa Tüyap Bursa Fuarcılık A March March 13 8.Uluslararası Boru ve Ek Parçaları Boru, Ek Parçaları, Makine ve Ekipmanları Fuar İhlas Fuar Hizmetleri A March March 13 GAS TURKEY 2013 Uluslararası 6.LPG & CNG & LNG Sıvılaştırılmış Petrol Gazı, Basınçlı ve Sıvılaştırılmış Doğal Gaz Teknolojileri ve Hizmetleri, Endüstriyel Gazlar Fuar Senexpo Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Bahçe Dünyası Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Bahçe Mobilyaları, Bahçe ve Peyzaj Mimarisi, Havuz, Gölgeleme, Bahçe Donanımları ve Bitkiler Kongre March March 13 KAYTARIM 2013 Kayseri Tarım ve Hayvancılık Tarım ve Hayvancılık Kayseri Dünya Ticaret Kayseri Atlas Uluslararası Fuarcılık Reklam Org. Ltd. Şti

14 March March 13 7.Yapıdecoor Ankara 2013 İnşaat Malzemeleri, Yapı Yenileme ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara CYF Fuarcılık A March March 13 8.Uluslararası İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Züccaciye, Hediyelik Eşya, Dekoratif Ev Tekstili ve Elektrikli Ev Aletleri Kongre Life Media Fuarcılık A.Ş March March 13 6.Medex Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Fuar EFEM Uluslararası Fuar Org. Hiz. Ltd. Şti March March 13 İç Mimari & Dekorasyon 2013 (34.) İç Mimari & Dekorasyon Ürünleri, Mobilya, Aydınlatma Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 Bahçe 2013 (17.) Bahçe Mobilyaları, Peyzaj, Bahçe Bakımı ve Bitkileri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile Kongre Fiera Milano İnterteks Uluslararası Fuarcılık A March March 13 EDT EXPO Ev Dışı Tüketim Ürünleri 2013 Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Ekipmanlar, Sarf Malzemeleri Üreticilerive Dağıtım Kanalı Tedarikçileri Fuar SİNE Fuarcılık A March March 13 Avrasya Shop Dizayn 2013 Mağaza Market Donanımları, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuar SİNE Fuarcılık A.

15 March March 13 Florist Pet Show 2013 Evcil Hayvan ve Süs Bitkileri Fuar Pozitif Fuarcılık A March March 13 Avrasya Tarım 2013 Tarım, Hayvancılık, Seracılık ile İlgili Tüm Makine ve Ekipmanları, Aksesuarları, Sistemleri, Konstrüksiyonları, Tarım İlaçları Fuar Pozitif Fuarcılık A March March 13 Helal ve Sağlıklı Ürünler 2013 Helal Usül ile Üretilen Tüm Ürünler ve Hizmetler Fuar 1.CNR Ekspo Fuarcılık A. 2.Sine Fuarcılık A March March 13 Ortadoğu 3.Ahşap İşleme Makineleri 2013 Ahşap İşleme Makineleri, Kesici-Delici Takımlar, Presler ve El Aletleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır March March 13 Ortadoğu 3.Mobilya Yan Sanayi 2013 Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar, Kapı, Pencere ve Ahşap Teknolojisi ve Orman Ürünleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır March March 13 Ortadoğu 4.Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler 2013 Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır March 13 1 April 13 Private Label 2013 Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuar CNR Uluslararası Fuarcılık ve Ticaret A.

16 124 1 April 13 7 April 13 MODEF 2013 Mobilya ve Dekorasyon (14.) Mobilya ve Dekorasyon İnegöl Belediyesi Fuar Bursa İfor Fuarcılık Ltd. Şti April 13 7 April 13 MADE IN KOBİ 2013 Genel Ticaret Tepekule Kongre ve Sergi Ontesa Fuarcılık Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti April 13 7 April 13 Modev - Uluslararası Mobilya Dekorasyon 2013 Mobilya Dekorasyon ve Ev Tekstili ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara A ve A Fuarcılık Org. ve Tic. Ltd. Şti April 13 7 April 13 Kırtasiye Uluslararası Kırtasiye, Kağıt, Okul Ve Ofis Ürünleri Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuar E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A April 13 6 April Yüksek Öğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Üniversitelerin Lise Öğrencilerine Tanıtımı Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Antalya Agoras Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti April 13 7 April 13 Asansör Uluslararası Asansör Kongre İFO Fuar Hizmetleri A April 13 7 April 13 IDMA Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makinaları ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makinaları ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuar Parantez Uluslararası Fuar Yapım Ticaret Ltd. Şti April 13 7 April 13 Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri (AFTAR) Tarım, Hayvancılık, Tarım Makineleri,Süt Endüstrisi, Ambalaj ve Tohum Kültürpark Belediye Afyonkarahisar ART Fuar Org.Tic Ltd.Şti.

17 132 4 April 13 7 April 13 3.Gönen Tarım ve Hayvancılık Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık, Hayvancılık Gönen Belediyesi Semt ve Balıkesir Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti April 13 7 April 13 Agritech Fethiye Tarım, Seracılık, Hayvancılık, Gıda ve Tarım Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Gıda Teknolojileri Fethiye Fuar ve Sergi Alanı Muğla Marmaris Fuarcılık Org. Halkla İlişkiler Ltd. Şti April 13 7 April 13 FETEX 2013 Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek, İçecek Fethiye Fuar ve Sergi Alanı Muğla Marmaris Fuarcılık Org. Halkla İlişkiler Ltd. Şti April 13 7 April 13 Art Bosphorus-Çağdaş Sanat Resim, Heykel, Seramik, Fotoğraf, Video Etkinliği Haliç Kongre Ariyel Fuarcılık Ltd.Şti April 13 7 April 13 Eskişehir 3.Tarım Tarım, Hayvancılık ve Gıda Teknolojileri Tepebaşı Uluönder Eskişehir Expolink Fuarcılık Org. Tan. Ltd. Şti April 13 7 April 13 EKSPOMED Uluslararası Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Tıbbi Cihazlar, Saistemler, Teknolojiler, Ürünler, Donanımlar, Sarf Malzemeleri, Sağlık Hizmetleri, Kongre Reed Tüyap Fuarcılık April 13 7 April 13 LABTEK Uluslararası Laboratuar Teknolojisi ve Ekipmanları Laboratuar Analiz, Teşhis, Ölçüm Cihaz, Sistem ve Donanımları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri Kongre Reed Tüyap Fuarcılık April 13 7 April 13 KONMAK 2013 Konya 10. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Hidrolik, Pnömatik Metal İşleme, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A.

18 140 4 April 13 7 April 13 İSKON 2013 Konya 8.İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç ve Lojistik İstifleme, Depolama, Taşıma ve Lojistik KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A April 13 7 April 13 KONELEX 2013 Konya 8. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon ve Aydınlatma Elektronik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon ve Aydınlatma KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Konya Tüyap Konya Fuarcılık A April 13 7 April 13 INARTS Yurtdışı ve Yurtiçi Sanat Okulları Sanat Eğitimi ve Kariyer Kongre Inarts Fuarcılık Org. Danışmanlık Tic. Ltd. Şti April April 13 ArkiPARC Gayrimenkul Gayrimenkul Geliştirme Haliç Kongre Arkitera Fuarcılık A April April 13 Art City Art City Çağdaş Sanata İlişkin Bir Kent Etkinliğidir Küçük Çiftlik Park IDF Uluslararası Fuarcılık A April April 13 Evleniyoruz Evlilik Hazırlıkları ve Ev Gereçleri Evlilik Hazırlıkları ve Ev Gereçleri ve Mobilya Trabzon Dünya Ticaret Trabzon Globus Fuar Kongre Yönetimi ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti April April 13 6.Uluslararası Solarex Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Güneş Termal ve PV Teknolojileri Fuar İhlas Fuar Hizmetleri A April April 13 Teknik Tekstil 2013 Teknik Tekstil Ürünleri Fuar Fuarcılık A April April 13 Yozgat 4.Tarım, Gıda ve Hayvancılık Tarım, Gıda ve Hayvancılık, Yozgat Kapalı Fuar Alanı Yozgat Kobi Fuarcılık Tanıtım ve Organizasyon Ltd. Şti.

19 April April 13 PETROLEUM ISTANBUL 11. Petrol, LPG, Madeni Yağ, Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Ekipman ve Teknolojileri Yağ, Ekipman ve Teknoloji Kongre Enerji Fuarcılık Org.ve San.Tic. Ltd. Şti April April April April April April April April 13 Photo Digital 5.Uluslararası Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri Automechanika 7. Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir 10.DECOYAP Ege İnşaat Grup 7.Malatya Tarım Teknolojileri Makine Hayvancılık ve Ekipmanları Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme, Albüm, Reklam, Baskı ve Teknolojileri, Ekipmanları Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir İnşaat Malzemeleri, Banyo, Mutfak, Seramik, Nalburiye Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Ekipmanları Fuar Kongre EGS Fuar ve Kongre Mişmiş Park Fuar Alanı Denizli Malatya Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti 1.Hannover Messe Int. İst. Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. 2. Messe Frankfurt Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti. Malatya Belediyesi Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat Etkinlik. Tic. A April April 13 Plastech "Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri " Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Uluslararası İZFAŞ Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri. Tic.A.Ş April April 13 Ortadoğu 5.İnşaat 2013 Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İş ve İnşaat Makineleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır

20 April April 13 Ortadoğu 4.Belediye İhtiyaçları 2013 Temizlik ve İş Makineleri, Atık Yönetimi, Belediye, İtfaiye Gereçleri, Ulaşım, Aydınlatma, Park Bahçe Düzenlemeleri, Kent Mobilyaları, Spor Tesisleri Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Diyarbakır April April 13 EQUİST At ve Binicilik At Binicilik Ekipmanları, Yarış, Eğitim, Bakım, Besleme, Taşıma Fuar Eko Fuarcılık Tic. Ltd. Şti April April April April Expo Silver Antalya 2013 Takı, Gümüş, Mücevher ve Saat Çukurova Otoshow 2013 (5.) Takı, Gümüş Mücevher ve Saat Otomobil Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Antalya Adana Sereks Fuarcılık Tanıtım ve Org. Hizmet. Ltd.Şti. Tüyap Adana Fuarcılık A April April 13 Yerel Zincirler Buluşuyor 2013 Konferans ve Market Donanımları ve Zincir Marketlerde Satılan Ürünler Haliç Kongre Globus Fuar Kongre Yönetimi ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti April April 13 Anfaş Cityexpo Şehircilik ve Teknolojileri Şehircilik ve Teknolojileri Antalya Fuar Antalya Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A April April 13 TESKON - SODEX April April 13 Hasyurt Tarım Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerji Sistemleri Tarım Teknolojileri, Seracılık, Fidancılık, Sulama ve Gübreleme Tepekule Kongre ve Sergi Hasyurt Belediyesi Kültür - Finike Antalya Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A. Batı Akdeniz Fuarcılık ve Org Ltd. Şti

2 0 1 3 KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN YURTİÇİ FUAR LİSTESİ

2 0 1 3 KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN YURTİÇİ FUAR LİSTESİ 1 2 3 4 Avrasya Tarım 7. Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Avrasya Hayvancılık 3.Hayvancılık, Ekipmanları, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Traktör Yan Sanayi 3.Traktör ve Tarım Makineleri, Yan Sanayi ve Yedek

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI ANA FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI ANA FUAR TAKVİMİ NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ Konu Kon 1. u 2. 1 7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Tarımsal Mekanizasyon, Tarım, Seracılık ve Hayvancılık

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 3 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 3 YILI FUAR TAKVİMİ 1 9 Ocak 12 Ocak 2 9 Ocak 12 Ocak 3 9 Ocak 12 Ocak 4 10 Ocak 11 Ocak Avrasya Tarım 20 7. Tarım ve Tarımsal Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Mekanizasyon Avrasya Hayvancılık 20 Hayvancılık, Tavukçuluk ve

Detaylı

2013 Yılı İlk Çeyrek Yurtiçi Fuar Takvimi (Ocak - Mart)

2013 Yılı İlk Çeyrek Yurtiçi Fuar Takvimi (Ocak - Mart) 2013 Yılı İlk Çeyrek Yurtiçi Fuar Takvimi (Ocak - Mart) TARİH FUAR ADI 8 Ocak 13 14 Ocak 13 3.Dossodossi Moda Gösteri 9 Ocak 13 12 Ocak 13 9 Ocak 13 12 Ocak 13 9 Ocak 13 12 Ocak 13 10 Ocak 13 11 Ocak 13

Detaylı

7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık

7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ FUAR ADI SEKTÖR 7 Ocak 2015 11 Ocak 2015 AEGEANAGRI 11.Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Teknolojileri, Seracılık ve Hayvancılık 2015 7 Ocak 2015

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 5 YILI FUAR TAKVİMİ SON GÜNCELLEME 29.12.2014 NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 1 08.01.2015 10.01.2015 Fresh Türkiye / Yaş Meyve- Sebze Depolama ve Ambalaj Yaş Meyve-

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ SON GÜNCELLEME : 2 0 1 2 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ SON GÜNCELLEME : 2 0 1 2 YILI FUAR TAKVİMİ NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI ONUSU 1 5 Ocak 12 8 Ocak 12 2 6 Ocak 12 8 Ocak 12 Ayakkabı Yaz "Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları " 3.Hac, Umre ve İnanç Turizmi 3 9 Ocak 12 15 Ocak 12 Dossodossi Moda Gösteri

Detaylı

2009 FUAR TAKVİMİ. Seramik Ve Banyo

2009 FUAR TAKVİMİ. Seramik Ve Banyo 2009 FUAR TAKVİMİ BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI TÜRÜ YER ŞEHİR DÜZENLEYİCİ 1 Nisan 09 5 Nisan 09 1 Nisan 09 5 Nisan 09 UNICERA 21. ı Seramik ve Banyo MUTFAK 2009 8.ı Mutfak

Detaylı

Form : Bilgilendirme / 5.12.2014 Konu : Devlet Destekli Yurtiçi fuarlar - 2014 İlgili : KOBİ ler* Başlangıç Tarihi

Form : Bilgilendirme / 5.12.2014 Konu : Devlet Destekli Yurtiçi fuarlar - 2014 İlgili : KOBİ ler* Başlangıç Tarihi Form : Bilgilendirme / 5.12.2014 Konu : Devlet Destekli Yurtiçi fuarlar - 2014 İlgili : KOBİ ler* Başlangıç Tarihi 12.12.2013 Fuar Adı Gapshoes 18.Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi

Detaylı

2015 YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ

2015 YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ 2015 YURTİÇİ FUAR TAKVİMİ İçindekiler Tablosu AĞAÇ ENDÜSTTRİSİ ve ORMAN ÜRÜNLERİ... 3 ALTIN, MÜCEVHER, SAAT... 4 AMBALAJ ve ETİKET... 4 AV, SİLAH ve DOĞA SPORLARI... 7 BAHÇE,BAHÇE MOBİLYALARI,PEYZAJ, ÇİÇEKÇİLİK,SÜS

Detaylı

YST Uluslararası Ticaret Danışmanlığı 2 0 1 4 YILI FUAR TAKVİMİ

YST Uluslararası Ticaret Danışmanlığı 2 0 1 4 YILI FUAR TAKVİMİ SON GÜNCELLEME 04.02.2014 NO BAŞLICA ÜRÜN HİZMET BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU GRUPLARI 1 03.01.2014 12.01.2014 Kitap Kitap ve Süreli Yayınlar Yeni Çıkan Kitaplar, Yayınevleri, Kırtasiye, Okul Kitapları,

Detaylı

DOSYA TOBB DAN B R LK

DOSYA TOBB DAN B R LK DOSYA TOBB DAN B R LK Yurt içi fuarlara yönelik tan t m ata TOBB, 2007 de yurt içinde düzenlenecek fuarlar n etkin ve kapsaml bir flekilde tan t lmas amac yla, Türkiye Fuar Rehberi haz rlad. 40 bin adet

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 3 YILI FUAR TAKVİMİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 2 0 1 3 YILI FUAR TAKVİMİ SON GÜNCELLEME 06.08. NO BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU BAŞLICA ÜRÜN HİZMET GRUPLARI 1 08.01. 14.01. 3.Dossodossi Moda Göstei Tekstil ve Konfeksiyon Üünlei ve Hazı Giyi, Moda, Kuaş, Konfeksiyon Yan Kuaş

Detaylı

2015 YILI MARMARA BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ

2015 YILI MARMARA BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ 2015 YILI MARMARA BÖLGESİ FUAR TAKVİMİ Sıra No Başlama Bitiş n Adı n Konusu Başlıca Ürün Hizmet Grupları Yer Şehir Düzenleyici Mobilya, Gıda, Hazır Giyim, Tekstil, Tüyap Fuar ve Kongre 1 7 Ocak 2015 10

Detaylı

FUARLAR. 2015 Fuarlar takvimi. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/documents/fuarlar/2015fuartakvimi.xls

FUARLAR. 2015 Fuarlar takvimi. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/documents/fuarlar/2015fuartakvimi.xls FUARLAR Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fuarlar Müdürlüğü. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/sayfalar/anasayfa.php 2015 Fuarlar takvimi. http://www.tobb.org.tr/fuarlarmudurlugu/documents/fuarlar/2015fuartakvimi.xls

Detaylı

KISACA FAALİYETLERİMİZ

KISACA FAALİYETLERİMİZ UTREHT TURİZM FUARI KISACA FAALİYETLERİMİZ Utrecht Turizm Fuarı 12-17 Ocak 2010 tarihleri arasında Hollanda Utrecht te düzenlenmiş, Kültür ve Turizm Bakanlığınca tahsis edilen 6 metrekarelik Fethiye standında

Detaylı

YURTİÇİ ve YURTDIŞI DESTEKLİ FUARLAR LİSTESİ

YURTİÇİ ve YURTDIŞI DESTEKLİ FUARLAR LİSTESİ 2014 YURTİÇİ ve YURTDIŞI DESTEKLİ FUARLAR LİSTESİ www.trakyaka.org.tr 2014 YILI YURTİÇİ ve YURTDIŞI DESTEKLİ FUARLAR LİSTESİ Melike ÖZBİNEK Kırklareli YDO Mart 2014 İÇİNDEKİLER 2014 YILI KOSGEB TARAFINDAN

Detaylı

Başkan Hisarcıklıoğlu, Davos toplantılarını değerlendirdi

Başkan Hisarcıklıoğlu, Davos toplantılarını değerlendirdi Başkan Hisarcıklıoğlu, Davos toplantılarını değerlendirdi B20 Türkiye ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Davos toplantıları sonrasında yaptığı değerlendirmede;

Detaylı

ebülten Sayı: 45 01 Nisan 15 Nisan 2013

ebülten Sayı: 45 01 Nisan 15 Nisan 2013 ETKİNLİKLER. 1 DUYURULAR.. 4 İHALELER.... 5 FUARLAR.... 6 DIŞ TİCARET TALEPLERİ.. İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ. MEVZUAT... 9 KAPSAMLI DIŞ TİCARET EĞİTİMİ ÇTSO KONGRE VE FUAR MERKEZİ NDE YAPILDI ÇTSO dan 2023 hedefi

Detaylı

ebülten Sayı: 44 15 Mart 31 Mart 2013

ebülten Sayı: 44 15 Mart 31 Mart 2013 ETKİNLİKLER. 1 DUYURULAR.. 6 İHALELER.... 7 FUARLAR.... 8 DIŞ TİCARET TALEPLERİ.. İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ. MEVZUAT... 11 ÇTSO BAŞKANI, MİLLİYET İLAVESİNDE Bülend Engin: 2015 için hazırladığımız projelerin

Detaylı

Otel Ekipmanları, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları. Otel Ekipmanları 2015. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda

Otel Ekipmanları, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları. Otel Ekipmanları 2015. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda SON GÜNCELLEME 23.10.2014 BAŞLAMA BİTİŞ FUARIN ADI KONUSU 21 Ocak 2015 24 Ocak 2015 22 Ocak 2015 25 Ocak 2015 Anfaş Hotel Equipment - 26.Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı EMITT 2015

Detaylı

ebülten Sayı: 9 1 Ekim 15 Ekim 2011

ebülten Sayı: 9 1 Ekim 15 Ekim 2011 ETKİNLİKLER. 1 DUYURULAR. 3 İHALELER. 3 FUARLAR.... 4 İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ 6 ÇOMÜ REKTÖRÜ LAÇİNER ÇTSO MECLİSİ NDE KONUŞTU Altın yumurtlayan tavuğu kesmeyin BÜLEND ENGĠN: ÇĠN'DEN DAHA ÇOK TURĠST BEKLĠYORUZ

Detaylı

ŞİRKET AMAÇ VE KONU ÖRNEKLERİ

ŞİRKET AMAÇ VE KONU ÖRNEKLERİ ŞİRKET AMAÇ VE KONU ÖRNEKLERİ AKTARİYE VE KURUYEMİŞ a. Her türlü kuruyemiş ürünlerinin toptan ve perakende alımı satımı,imalatı ile ithalat ve ihracatını b. Her türlü baharat ve aktariye ürünlerinin alım

Detaylı

2015 TANITIM DOSYASI

2015 TANITIM DOSYASI 2015 TANITIM DOSYASI Kimya 2-14 Yıllardır kimya sektörüne yönelik yayınlarıyla alanında tanınan ve güvenilen bir kuruluș olan Chem Media; firmalarla hedef kitleleri arasında köprü görevi görerek firmaların

Detaylı

MEŞGALE ÖRNEKLERİ. Sıhhi ve Isı Tesisatı Malzeme ve Cihazları. Alkolsüz İçkiler Tarım Ürünleri Taşıt Araçları Servis ve Bakım İstasyonları

MEŞGALE ÖRNEKLERİ. Sıhhi ve Isı Tesisatı Malzeme ve Cihazları. Alkolsüz İçkiler Tarım Ürünleri Taşıt Araçları Servis ve Bakım İstasyonları MEŞGALE ÖRNEKLERİ Aktariye ve Kuruyemiş Ayakkabı Bahçe Kültürleri Bayındırlık Müteahhitleri Bilgisayar, Büro Makineleri ve Kırtasiye Bilumum İplik Bilumum Kara ve Deniz Motorları Boyahane, Elbise Temizleyicileri

Detaylı

AKTARİYE VE KURUYEMİŞ

AKTARİYE VE KURUYEMİŞ Meşgale Örnekleri Aktariye ve Kuruyemiş Ayakkabı Alkollü Ve Alkolsüz İçkiler Bilgisayar,Büro Makineleri Ve Kırtasiye Elbise Temizleyicileri Ve Çamaşırhaneler Hayvancılık Dayanıklı Tüketim Malları Demir-Çelik

Detaylı

AKTARİYE VE KURUYEMİŞ

AKTARİYE VE KURUYEMİŞ Meşgale Örnekleri Aktariye ve Kuruyemiş Ayakkabı Alkollü Ve Alkolsüz İçkiler Bilgisayar,Büro Makineleri Ve Kırtasiye Elbise Temizleyicileri Ve Çamaşırhaneler Hayvancılık Dayanıklı Tüketim Malları Demir-Çelik

Detaylı

1 / 20. NACE Rev 2 Kodu

1 / 20. NACE Rev 2 Kodu KOSGEB TARAFINDAN VERİLECEK DESTEK/KREDİLERDEN YARARLANABİLECEK KOBİ'LERİN SEKTÖRLERİNİ GÖSTEREN TABLO (Avrupa Topluluğunda Ekonomik Faaliyetlerin İstatistiki Sınıflaması NACE Rev. 2'ye göre) 1 / 20 NACE

Detaylı

KOSGEBDANISMANI.COM KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN SEKTÖRLER LİSTESİ NACE Rev 2 Kodu

KOSGEBDANISMANI.COM KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN SEKTÖRLER LİSTESİ NACE Rev 2 Kodu KOSGEBDANISMANI.COM KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENEN SEKTÖRLER LİSTESİ NACE Rev 2 Kodu B DESTEK ALINABİLECEK SEKTÖRLER MADENCİLİK VE TAŞ OCAKÇILIĞI 05 Kömür ve linyit çıkartılması 05.1 Taş kömürü madenciliği

Detaylı

Yeni Yatırım. Teşviki açıklandı

Yeni Yatırım. Teşviki açıklandı Sayfa 3 te Akbank'tan DTO üyelerine destek Akbank, KOBİ lerin yeni koşullara göre değişen ihtiyaçlarını belirleyip hazırladığı özel ürün, hizmet ve çözümleri, Türkiye de ilk olarak Denizli Ticaret Odası

Detaylı