MEDYA NIN YÜKSELEN DEĞERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MEDYA NIN YÜKSELEN DEĞERİ"

Transkript

1 MEDYA NIN YÜKSELEN DEĞERİ

2

3 KISACA İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. İhlas Yayın Holding, 10 Temmuz 2003 tarihinde, İhlas Grubu'nun medya sektöründeki iştiraklerini tek çatı altında birleştirmek ve yönetimde etkinliği artırmak amacıyla kurulmuştur. İhlas Yayın Holding, bu misyonu doğrultusunda sahip olduğu kurumsal ilkelerini belli yöntemler dahilinde bütün iştirakleriyle paylaşmaktadır. İhlas Yayın Holding'in yazılı, görsel ve elektronik medyada büyük başarılara imza atmış olan iştirakleri, doğru haberi, yorumsuz, tarafsız ve toplumu huzursuz etmeden iletmek ilkesiyle faaliyetlerine başlamış ve istikrarlı çizgisini kurulduğu günden bugüne kadar korumuştur.

4

5 TÜRKİYE GAZETESİ (İHLAS GAZETECİLİK A.Ş.) Yayın hayatına 22 Nisan 1970 tarihinde başlayan Türkiye Gazetesi, kuruluşundan bu güne sahibi ve yayın politikası değişmemiş tek ulusal gazete olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye Gazetesi, gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip, basın-yayın ahlak ve ilkelerini tavizsiz uygulayan, evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olma özelliğini korumaktadır. İhlas Gazetecilik A.Ş. yönetiminde sağlanan sade ve aktif yapı ile hızlı karar alma ve hızla uygulama imkânını getirmiştir. İhlas Yayın Holding in yazılı medyadaki iştiraki olan Türkiye Gazetesi, tecrübeli yönetim anlayışı, istikrarlı yayın çizgisi, marka bilinirliği ve kuvvetli okuyucu tabanı ile rekabet gücü yüksek bir yayın organı olarak medya sektöründe yer almaktadır yılında başlatılan ve 2009 da tamamlanıp pekiştirilerek kurumsallığı sağlanan yeni içerik ve yeni görünüm kapsamında gazetenin sayfa düzeni ve tasarımı tamamen yenilenmiştir un, Türkiye Gazetesi nin 40. yılı olmasının sağladığı motivasyon ile alınan halka arz kararı nın son derece başarılı bir şekilde sonuçlanmış olması ve hissedarlarımıza sağladığı kazanç, İhlas Yayın Holding ve Türkiye Gazetesi nin halk nezdinde sahip olduğu güvenin en somut göstergesidir.

6

7 İHA (İHLAS HABER AJANSI A.Ş.) 1993 yılında faaliyete geçen İhlas Haber Ajansı (İHA) yazılı ve fotoğraflı haberlerle birlikte görüntülü haberleri de uydu ile abonelerine ulaştırmaktadır. Dünya çapında en önemli ajanslardan biri olan İHA, zamanında ve yerinde teknolojik yatırımlar yaparak bu konuda uluslararası rakiplerinden oldukça ileride olan, Türkiye de bu faaliyet kapsamındaki tek ajanstır. İHA, yurt içinde ve dışında, kadrolu ya da telif karşılığı çalışan 800 ü aşkın personeli, 140 bürosu, 460 kamerası ve dijital 320 fotoğraf makinesiyle, görüntülü, yazılı ve fotoğraflı haber üretmektedir. Merkezine ulaşan ve işlenen haberlerden, günde ortalama 160 görüntü, 750 haber metni ve fotoğraf, İHA abonesi olan radyo ve televizyon istasyonları ile gazetelere uydu ve internet üzerinden servis edilmektedir. Dünya çapında ajans faaliyetlerinde bulunan İHA, haberlere hızlı ulaşma, canlı yayın yapabilme, farklı ülkelerde teknik imkânlar bulundurabilme yeteneklerine sahiptir. İHA, operasyonel güç, hız ve aktivasyon açısından değerlendirildiğinde Ortadoğu nun en güçlü ajansıdır.

8

9 TGRT HABER TV A.Ş. İhlas Grubu, Türkiye Gazetesi (İhlas Gazetecilik A.Ş.) ve İHA (İhlas Haber Ajansı A.Ş.) ile dünya ve yurt gündeminde yer tutan haberleri hazırlamaktaki tecrübesini, 29 Ekim 2004 de yayın hayatına başlayan TGRT Haber e (TGRT Haber TV A.Ş.) aktarmıştır. İstikrarlı habercilik anlayışıyla, izleyicinin büyük beğenisini ve güvenini kazanan TGRT Haber, sorumluluk sahibi ve tarafsız çizgisinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Doğru, tarafsız ve gerçek haberci kimliğini yıllardır başarıyla korumakta olan TGRT Haber in ilkesini TGRT Haber yalnız haber verir cümlesi özetlemektedir. Sabah kuşağından gece yarısına kadar, saat başlarında yayınlanan haber bültenleriyle izleyiciye dünya ve Türkiye gündeminden haberler sunan TGRT Haber, bunu gerçekleştirirken Türkiye nin tüm illerinde ve dünyanın belli başlı başkentlerde büroları bulunan, da ülkemizin en büyük haber ajansı niteliğindeki İHA dan büyük destek almaktadır yılı Ağustos ayından itibaren yayınını Türksat Batı uydusu üzerinden Avrupa ya ulaştırmaya başlayan TGRT Haber, Avrupa daki Türklerin yeni haber alma kaynağı haline gelmiştir.

10

11 TGRT FM (Ayrı bir şirket olmayıp TGRT Haber TV nin bir faaliyetidir) TGRT Haber bünyesinde 4 Ekim 1993 ten itibaren programlı yayıncılık yapmaktadır. Türkiye genelinde bulunan 120 vericisi ile radyolardan; Türksat 2A uydusunun kapsadığı her yerde, dijital uydu alıcısından; ve 1998 yılından itibaren dünyanın herhangi bir bölgesinde internet üzerinden dinlenebilen TGRT FM, yarışma programlarından çocuk programlarına, kültür, sanat ve kadın programlarından spor, sohbet, magazin programlarına ve radyo tiyatrolarına kadar geniş program yelpazesi ile toplumun tüm kesimlerine hitap etmektedir. TGRT FM, haberciliği, programcılığı, klasik radyo tiyatroları ile dinleyicilerin zevkle dinlediği radyo yayıncılığı yaparak Türk milletinin gönlünde önemli bir yer edinmiştir yılında, Tüketiciler Birliği tarafından Tüketiciye Saygı Ödülü nü alan TGRT FM, en son teknolojiyi, gelişen yenilikler ile kullanmaktadır. TGRT FM, radyo yayıncılığında farklı, disiplinli, seviyeli ve düzeyli bir yere sahiptir. Dinleyicilerinde tiryakilik yapan TGRT FM in, dünyanın sınırlarını zorlayan popülerliği, Şimdilik Dünya Dinliyor sloganında bulmaktadır.

12

13 TGRT DIGITAL TV HİZMETLERİ A.Ş. (TGRT BELGESEL TV) Yayına 22 Nisan 2010 tarihinde başlayan TGRT Belgesel TV, yerlilik ilkesinden hareket eden özgün içerik yapısıyla kendini mevcut belgesel kanallarından farklı bir yerde konumlamıştır. Türksat 2A (Doğu) uydusundan yayın yapan TGRT Pazarlama TV, tüm Türkiye, Doğu Avrupa, Balkan ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Arap Yarımadası nın kuzeyine ulaşan bir yaygınlığa sahiptir.

14

15 İHLAS GELİŞİM YAYINCILIK A.Ş. Faaliyetlerini, İletişim Magazin A.Ş. ve İhlas Fuar Hizmetleri A.Ş. vasıtasıyla sürdüren İhlas Gelişim Yayıncılık A.Ş., bir çatı şirkettir. İLETİŞİM MAGAZİN GAZETECİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, 1997 yılında, Klas Mümessillik ve Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. unvanıyla İstanbul da kurulmuş; şirketin unvanı 2004 yılında İletişim Magazin Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Şirket in ana faaliyet konusu; gazete, dergi, kitap, ansiklopedi, mecmua çıkartmak, basmak, satmak, dağıtmak ve pazarlamaktır. Şirket in yayınlamakta olduğu dergi ve gazeteler şunlardır: Türkiye Çocuk, Toyuncak, Baby Store, Edu.Play, Tekstil Teknik, Konfeksiyon Teknik, Home Textile Exports, Contract Textile International, Home Textile Sourcing, Decor, Yemek Zevki, Beauty Turkey, Otomotiv, Automotive Exports, E-Bilişim, IT Network, Made In Turkey, Partner, HI-Tech.

16

17 İHLAS FUAR HİZMETLERİ A.Ş yılında, İhlas Fuar Hizmetleri Ticaret A.Ş. ünvanıyla İstanbul da kurulan şirket, 1996 yılından itibaren İhlas Fuar Hizmetleri A.Ş. adıyla hizmet vermektedir. Şirket in ana faaliyet konusu, yurt içinde ve yurt dışında ticaret ve tanıtım fuarları organize etmek ve konusuyla ilgili süreli yayınlar çıkarmaktır. Şirket, ilk organizasyonunu 1988 yılında Tekstil Makineleri Fuarı (Tex-Con) ile gerçekleştirmiştir. ŞİRKET İN DÜZENLEDİĞİ FUARLAR: Boru ve Ek Parçaları Fuarı, İstanbul Boya Fuarı, İzolasyon Fuarı, İstanbul Kalıp Fuarı, Matbaa Fuarı, Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, Kompozit Fuarı... FAALİYETLERİNİ YAYINCILIK SEKTÖRÜNDE DE YÜRÜTEN İHLAS FUAR HİZMETLERİ A.Ş. İN YAYINLAMAKTA OLDUĞU DERGİLER ŞUNLARDIR: Medikal Teknik Dergisi, Matbaa Teknik Dergisi, Dijital Teknik Dergisi, Güneş Enerjisi Teknolojileri Dergisi, Yapı Malzeme Dergisi, Nalbur Teknik Dergisi, Kalıp Dergisi, Boru ve Teknolojileri Dergisi..

18

19 İHLAS İLETİŞİM A.Ş. İhlas İletişim, Mobil Sanal Operatörlük (MVNO) hizmeti sunmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri Kurumu nca MVNO olarak lisanslandırılan İhlas İletişim, kendi markası olan VipCell ile hizmet vermektedir. İhlas Yayın Holding çatısı altında yer alan İhlas İletişim, Ekim 2009 da Vodafone ile uzun soluklu işbirliği anlaşması imzalamış; anlaşma çerçevesinde, ilk olarak İhlas Grubu bünyesinde çalışanlar ve aileleri dikkate alındığında 30 bin civarı kişinin GSM ve 3G hizmetlerini Vodafone dan alması, iki şirket arasında yapılan işbirliğinin önümüzdeki dönemde farklı projelerle devam ettirilmesi planlanmıştır.

20

21 ALTERNATİF MEDYA LTD. ŞTİ. Alternatif Medya, yayıncılık teknolojileri konusunda tecrübeli kadrosuyla kendine dijital yayıncılığın her şeklini hedef seçerek oluşturmuş olduğu hizmetleri, normal yayın anlayışına ek olarak, 2007 yılından itibaren muhataplarına Alternatif Medya markası altında sunmaktadır. Uzman yazılımcı kadrosu ile Alternatif Medya, yayın otomasyon teknolojileri ve digital signage destekli çözümler üreterek firmalara kurumsal televizyon kanalı imkânı da sunmaktadır. IPTV sistemleri, web yayıncılığı, kurumsal tv yayını, interaktif bilgi ekranı uygulamaları, e-katalog sisteminin bilgi ekranlarından yayınlanması gibi digital signage destekli interaktif hizmetler ve çözümlerle de bir şirketin bu alandaki tüm ihtiyacı karşılamaktadır. Alternatif Medya, Eğitim, Gıda, Perakende, Sağlık, Belediye, Teknoloji ve Finans sektörlerinde 200 e yakın noktada yayın vermeye devam etmektedir.

22

23 İHLAS HOLDİNG A.Ş., İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş., İHLAS PAZARLAMA A.Ş. Ortak Girişimi Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Bahçeşehir / Ispartakule 2. Bölge 1. kısım 548 Ada, 1. Parseldeki arsa üzerinde, imzalamış olduğu arsa karşılığı gelir paylaşımı inşaatıyla ilgili sözleşmedeki hak ve yükümlülüklerini, İhlas Holding A.Ş., İhlas Yayın Holding A.Ş., ve İhlas Pazarlama A.Ş. Ortak Girişimi ne devretmiştir. Bu projeye İhlas Yayın Holding %45 oranında ortaktır. Bizim Evler 3 olarak adlandırılan bu projede, toplam metrekare konut inşaat alanı bulunmaktadır. Firma, söz konusu arsa üzerinde arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işini ortak girişim olarak müştereken ikmal etmek için kurulmuştur. Projede, m2 konut ve ticaret inşaat alanı bulunmaktadır. 676 adet dairenin yer alacağı projenin 31 Ağustos 2010 tarihi itibariyle %12 si tamamlanmıştır. Projenin tamamının 2012 yılında bitirilmesi planlanmaktadır.

24 İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. İhlas Holding Merkez Binası 29 Ekim Caddesi No: Yenibosna İstanbul Tel: Faks: fikirevim

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. Faaliyet Raporu 2013

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. Faaliyet Raporu 2013 DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. Faaliyet Raporu 2013 Mart 2014 Doğan Yayın Holding A.Ş. Burhaniye Mahallesi Kısıklı Caddesi No:65 34676 Üsküdar/İstanbul www.dyh.com.tr 2013 FAALİYET RAPORU HIZLI BİR BAKIŞ...

Detaylı

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU Aralık 2010 DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. DOĞAN YAYIN HOLDİNG 2010 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA DYH Faaliyet Alanları İş Ortaklıkları Hizmet ve Ürünler

Detaylı

HER KESİMİNE. Toplumun. ışık tutuyoruz DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU

HER KESİMİNE. Toplumun. ışık tutuyoruz DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU Toplumun HER KESİMİNE ışık tutuyoruz DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU Doğan Yayın Holding A.Ş. Burhaniye Mahallesi Kısıklı Caddesi No: 65 Altunizade

Detaylı

Yeni Türkiye nin yeni Türkiye si! İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU 1

Yeni Türkiye nin yeni Türkiye si! İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU 1 Yeni Türkiye nin yeni Türkiye si! 2013 FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU 1 TÜRKİYE Yİ BAŞTAN YAZDIK 22 NİSAN 1970 TE DEG İŞMEYECEK İLKELERLE KURDUK TÜRKİYE GAZETESİ Nİ; DÜRÜSTLÜK, OBJEKTİF HABERCİLİK

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2009

FAALİYET RAPORU 2009 FAALİYET RAPORU 2009 DOĞAN YAYIN HOLDING A.S. 1 2009 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA DYH 4 Faaliyet Alanları ve İş Ortaklıkları 5 Hizmet ve Ürünler 13 Yapı Taşları 14 Sayılarla DYH YÖNETİM 16 Yönetim

Detaylı

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU Mart 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. Burhaniye Mahallesi Kısıklı Caddesi No:65 34676 Üsküdar/İstanbul www.doganholding.com.tr 2013 FAALİYET

Detaylı

Doğan Yayın Holding A.Ş. FAALİYET RAPORU. 01.01.2008-31.12.2008 Hesap Dönemi

Doğan Yayın Holding A.Ş. FAALİYET RAPORU. 01.01.2008-31.12.2008 Hesap Dönemi Doğan Yayın Holding A.Ş. FAALİYET RAPORU 01.01.2008-31.12.2008 Hesap Dönemi İÇİNDEKİLER I. Dünyada ve Türkiye de Doğan Yayın Holding II. DYH nin Temel Yapıtaşları Misyon, Vizyon, Değerler ve Strateji III.

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2008. Türkiye nin. yenilikçi, öncü, sorumlu. güçlü. medya şirketi

FAALİYET RAPORU 2008. Türkiye nin. yenilikçi, öncü, sorumlu. güçlü. medya şirketi FAALİYET RAPORU 2008 Türkiye nin yenilikçi, öncü, sorumlu ve güçlü medya şirketi İÇİNDEKİLER 1 Dünyada ve Türkiye de Doğan Yayın Holding 2 Faaliyet Alanları 4 Güçlü İş Ortaklıkları 6 Hizmet ve Ürünler

Detaylı

2006 Faaliyet Raporu Do an fiirketler Grubu Holding A.fi.

2006 Faaliyet Raporu Do an fiirketler Grubu Holding A.fi. 2006 Faaliyet Raporu Do an fiirketler Grubu Holding A.fi. İÇİNDEKİLER : 1. Vizyon ve Misyon.. 3 2. Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı. 6 3. Kurumsal Profil 10 4. Yönetim Değerlendirmesi ve Analizi.14 5. Holding

Detaylı

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2014 31.12.2014 Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2014 31.12.2014 Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2014 31.12.2014 Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 31.12.2014 tarihinde Sona Eren Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu Temel

Detaylı

HLAS GAZETEC L K 2011 FAAL YET RAPORU

HLAS GAZETEC L K 2011 FAAL YET RAPORU hlas Holding Merkez Binas 29 Ekim Caddesi No: 23 34197 Yenibosna / stanbul Tel: (0212) 454 30 00 Faks: (0212) 454 34 55 www.ihlasgazetecilik.com.tr - ihlasgazetecilik@tg.com.tr www.turkiyegazetesi.com

Detaylı

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU TEMEL BILGILER Ticaret Unvanı Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. Kuruluş Tarihi 22 Eylül 1980 Ticaret Sicil Numarası 175444 MERSIS Numarası 4727911535253756

Detaylı

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU Nisan 2012 İçerik 1. Bir Bakışta 1.1. Vizyon ve Strateji 1.2. Faaliyet Alanları 1.3. Hissedar Değeri 2. Yönetim 2.1. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 2.2. Yönetim Kurulu 2.3. Yürütme

Detaylı

doğan yayın holding a.ş. 2011 faaliyet raporu

doğan yayın holding a.ş. 2011 faaliyet raporu doğan yayın holding a.ş. 2011 faaliyet raporu içindekiler Bir Bakışta 1 Misyon ve Strateji 2 Faaliyet Alanları 8 Hissedar Değeri Yönetim 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu

Detaylı

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding HAKKIMIZDA Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi

Detaylı

T.C. BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI

T.C. BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI T.C. BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI 2013 BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI Yayın Sahibi T.C. Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür

Detaylı

2 0 1 4 F A A L I Y E T R A P O R U

2 0 1 4 F A A L I Y E T R A P O R U 2014 FAALIYET RAPORU BÖLÜM I - GENEL BILGILER 02 Yönetim Beyanı 04 Özet Finansal Bilgiler 06 Vizyon, Misyon ve Hedefler 08 Kısaca MetLife 10 MetLife Değerleri 12 MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. nin Tarihsel

Detaylı

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler Derecelendirme Notları 4 Vestel de 2013 Yılının Satırbaşları 6 Yönetim

Detaylı

İÇİNDEKİLER. DEĞERLENDİRMELER 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu Başkanı ile Söyleşi 18 İcra Kurulu

İÇİNDEKİLER. DEĞERLENDİRMELER 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu Başkanı ile Söyleşi 18 İcra Kurulu VESTEL ELEKTRONİK 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA VESTEL ELEKTRONİK 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Vestel in Küresel Operasyonu 6 2011 Yılına Hızlı Bir Bakış 8 Bir Bakışta Zorlu Grubu DEĞERLENDİRMELER

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU DOĞAN GAZETECİLİK 2011 FAALİYET RAPORU Türkiye nin Gazetesi İçindekiler 2 Başlıca Finansal Göstergeler 4 Başlıca Finansal Oranlar 6 Dünyada ve Türkiye de Basın Sektörü 7 Dünden Bugüne Doğan Gazetecilik

Detaylı

Herkes için teknoloji

Herkes için teknoloji Herkes için teknoloji 2012 FAALİYET RAPORU BİR BAKIŞTA TEKNOSA Teknosa, teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

Detaylı

DOĞAN GAZETECİLİK FAALİYET RAPORU 2007

DOĞAN GAZETECİLİK FAALİYET RAPORU 2007 DOĞAN GAZETECİLİK FAALİYET RAPORU 2007 İÇİNDEKİLER 02 Başlıca Finansal Göstergeler 04 Dünyada ve Türkiye'de Basın Sektörü 05 Dünden Bugüne Doğan Gazetecilik A.Ş. 06 2007'de Doğan Gazetecilik A.Ş. 10 Yönetim

Detaylı

Sayfalarda, web de, cepte, tablette Hürriyet hep hayatın merkezinde! HÜRRİYET 2012 FAALİYET RAPORU

Sayfalarda, web de, cepte, tablette Hürriyet hep hayatın merkezinde! HÜRRİYET 2012 FAALİYET RAPORU Sayfalarda, web de, cepte, tablette Hürriyet hep hayatın merkezinde! HÜRRİYET 2012 FAALİYET RAPORU İçindekiler Bir Bakışta Hürriyet 01 Yönetim Kurulu 02 İcra Kurulu 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

Detaylı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi : 31 Aralık 2014 Ticaret Unvanı : HSBC Bank Anonim Şirketi Kuruluş Tarihi :13 Eylül 1990 Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No

Detaylı

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU Nisan 2012 İçerik 1. Bir Bakışta 1.1. Vizyon ve Misyon 1.2. Yatırım Alanları 1.3. Hissedar Değeri 2. Yönetim 2.1. Onursal Başkan ın Mesajı 2.2. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 2.3.

Detaylı

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 1 Ocak - 31 Aralık 2008 Dönemi FAALİYET RAPORU

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 1 Ocak - 31 Aralık 2008 Dönemi FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 1 Ocak - 31 Aralık 2008 Dönemi FAALİYET RAPORU Ticari Ünvanı : Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. Kuruluş Tarihi : 22 Eylül 1980 Kayıtlı Sermaye İşlem Gördüğü Borsa İşlem

Detaylı

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU. Kusursuz bir gösteri...

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU. Kusursuz bir gösteri... TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU Kusursuz bir gösteri... KISACA TÜRK TELEKOM 14 Türk Telekom Grubu 16 Vizyon, Misyon, Değerler 17 Tarihçe BİR BAKIŞTA 2014 20 Öne Çıkan Gelişmeler 24 Temel

Detaylı

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi www.sleepwellexpo.com KÜNYE Fuar Adı : Resmi : Fuar Alanı : Fuar Tarihleri : Ziyaret Saatleri : Giriş Ücretleri

Detaylı

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi www.sleepwellexpo.com KÜNYE Fuar Adı : Resmi : Fuar Alanı : Fuar Tarihleri : Ziyaret Saatleri : Giriş Ücretleri

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş.

2011 FAALİYET RAPORU DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Bir Bakışta 1 Vizyon ve Misyon 2 Kurum Profili 4 Yatırım Alanları 6 Başlıca Göstergeler Yönetim 8 Onursal Başkan ın Mesajı 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 İcra

Detaylı