C&A, Düsseldorf'daki eski yay fabrikasında 2012 Sonbahar/Kış moda olayını sunuyor

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "C&A, Düsseldorf'daki eski yay fabrikasında 2012 Sonbahar/Kış moda olayını sunuyor"

Transkript

1 C&A, Düsseldorf'daki eski yay fabrikasında 2012 Sonbahar/Kış moda olayını sunuyor C&A bu ilkbaharda da önümüzdeki Sonbahar/Kış 2012 sezonuna bakışını sunuyor. 25 Ekim'de on yedinci kez yapılacak olan uluslararası C&A Basın Moda Defilesi zamanla Avrupa moda basını için modanın değişmez bir parçası haline gelmiştir. On iki farklı ülkeden yaklaşık 300 uluslararası konuk beklenmektedir. İlk kez olarak, Rus moda basın temsilcileri de hazır bulunacaklardır. Moda Defilesi için Düsseldorf'daki Boehler Werke alanında bulunan eski yay fabrikası seçildi. Eski fabrika binası aslında 1914 yılında inşa edilmiş ve geçen yıl Almanya'nın en iyi etkinlik salonu ödülünü kazanmıştır. Toplam m2'lik bir alanda, 18 m yüksekliğindeki bir tavan etkileyici bir mekân duygusu sağlamaktadır. Yazın, eski çelik dökümhanesi arazisinde CPD nin yerini alan Gallery Moda Fuarı da gerçekleştirilecektir. Bu kez de uluslar arası mankenlerden oluşan manken ekibinde birçok önemli şahsiyet yer almaktadır. Çin sinema ve televizyonundan tanıdığımız kadın oyuncu Li Xiaoran ilk kez podyumda olacak. Kendisi, film kariyerine paralel olarak aynı zamanda Peking'deki dünyaca ünlü dans akademisi mezunudur. Buna Alessandra Pocher de dahildir. Kendisi sadece bir tasarımcı, sunucu ve manken değil, aynı zamanda üç çocuk annesi ve My name is.. programı RTL2 Ekibinde jüri üyesidir. Podyumdaki yeni bir yüz, daha önceden Almanya süper starı arıyor programından tanıdığımız ve yakında Aramızda dizisinde görülecek olan henüz 20 yaşındaki Ursula James. Defilenin koreografisi, kendini kanıtladığı üzere uluslararası moda sahnesinin podyumlarında her seferinde ve taklit edilemez trendler yaratan Bruce Darnell tarafından hazırlanmaktadır. Kendisi halen, finali basın moda defilesinden üç gün sonra yayınlanacak olan Almanya süper starını arıyor programında jüri üyesidir. C&A'nın trend yaratan markaları gelecek sezon için çok çeşitli temalar ve dönemleri sunmaktadır. Yessica Pure, 60'lı ve 80'li yılların mimari stil öğelerinden esinlenmiş olup, canlı renklerde modern ve havalı bir koleksiyona ön plana çıkıyor. Yessica Kış Mağazası bir taraftan 60'lı yılların yaşama duygusunu yeni renkler ve modern malzemelerle yansıtırken, diğer taraftan 80'li yılların kadınsı görünümünü ortaya çıkarmaktadır. Metalik aksanlar ve parlak renkler, genellikle karanlıkta tutulan bu konuya heyecan getiriyor.

2 Yessica Pure: Sculptural Couture Esin kaynağı: Yessica Pure, 60'lı ve 80'li yılların mimari stil öğelerinden esinlenmiş olup, canlı renklerde modern ve havalı bir koleksiyona ön plana çıkıyor. Haute Couture'den esinlenilen görünümler ve işlemeler koleksiyonda ön planda yer almakta ve ona uluslararası bir hava vermektedir: Kalite, karizma, çağdaşlık, Haute Couture, gösteriş ve seksapellik gibi kavramlar bu duru koleksiyonun duruşunu yansıtıyor. Renkler: Parlak petrol, saf siyah ve metalik altın gibi canlı renkler koleksiyondan edinilen ilk görsel izlenimlerdir. Malzemeler: Çok ince ipek krep, ipek satenler, altın gibi parlayan jarse lame, kaplamalı yün kumaşlar, alpaka yünü gibi yüksek kaliteli malzemeler, kaliteli işleme ve yeniden yorumlanmış deri, rugan ve napa payetler koleksiyonun dokunsal doruk noktalarını oluşturmaktadır. Kuştüyü ve sentetik kürk ile kürklü deri ve derili jarseden çeşitli malzeme yamaları koleksiyonun bileşenlerini oluşturuyor. Anahtar stiller/siluetler: O ve H siluetleri, yeniden yorumlanmış parlak kontrast renkler görünümlü bluzlar ve giysiler, son derece dar ama kloş kesim pantolon biçimleri, yakasız altın sarısı yün kumaştan blazerler, yüksek kesimli, dizi örten kalem etekler ve kutu şeklinde deriden havalı maksi payet giysileri. Yere kadar uzanan, deri fermuarlı örgülü hırkalar, kürk ve lake mantolar, ipek tulumlar ve zarif, seksi giysiler görsel ana çekim noktalarını oluşturuyorlar. Aksesuarlar: Petrol ve siyah renklerde lake görünümlü modaya uygun clutch çantalar, havalı yüksek botlar ve çizmeler, kontrast renklerde deri eldivenler, dokuma kürkten şallar ve tozluklar koleksiyonun görüntüsünü tamamlıyorlar. Yessica: 60ies Touch Esin kaynağı: Twiggy, Londra gibi 60'lı yılların ikonları ve Paco Rabanne gibi tasarımcılar sade silüetler, kısa kutu şekilleri, A şeklinde kesimler ve trapez elbiselerin şekil verdiği yeni koleksiyonun ilham kaynakları olmuşlardır. Göz alıcı grafik baskılar ve dolgu şekilleri, açık hatlı sade, modern kesimleri vurguluyor. Renkler: Sıcak zeytin ve parlak açık pembeden yanıp sönen meyve tanesi renkleri. Malzemeler: Parlak ve mat poliüretan deri, narin, şeffaf kumaşlar ile birlikte hakim durumda. Krep ve pililer kadınsı bir görünümün vurgulanmasını sağlıyor. Meyve tanesi renklerinde zikzak desenli ve baklava görünümlü süveterler güçlü bir moda anlatımı yaratıyor. Aksesuarlar: Mat ve parlak yüzeylerden oluşan bir karışım. Zarif alışveriş çantalarının yanında, yapay yılan ve kertenkele derisinden şık clutch çantalar. Blok topuklu stilettolar ve yapay yılan derisinden parlak topuklu ayakkabılar. Seyrek örgülü boru atkılar ile meyve tanesi renklerindeki parmaksız ve uzun deri eldivenler görünümü tamamlıyor.

3 Angelo Litrico: 60ies Touch Esin kaynağı: 60'lı yılların, havalı kontrast renklerdeki belirgin kesimlere ve renkli alt parçalara sahip moda görünümü yeniden hayata döndürülüyor. Tipik şık ve ince silüetler, baklava biçimindeki örgü desenleri ve kamuflaj baskıları ile birlikte genç bir moda görünümü kazanıyor. Anahtar stiller: Kontrast renkler görünümünde tek düğmeli blazerler, fitilli kumaştan skinny pantolonlar, puanlı desenlere sahip Chambray gömlekler ve kontrast renkler görünümünde Brogue ayakkabılar. Renkler: Gri tonlarla birlikte deniz mavisi, bordo ve toprak rengi palet ve mavi, krem beyazı ve haki aksanları. Malzemeler: Hafif Chambray ve poplinden gömlekler, pamuk dimli düz ve ince örgüler ile denimden alt parçalar. Aksesuarlar: Kamuflaj baskılı kravatlar, kontrast renkler görünümünde Brogue ayakkabılar ve Canvas kumaşından Flyfisher çantalar stilistik görünümü tamamlıyor. Yessica: 80ies Look Esin kaynağı: Belirgin modern görünüm ve rahat biçimli 80 li yıllar havası. O şekilleri rahat, hür ve çok modern bir görünüm sağlıyor. Vücut hatlarını ortaya çıkaran punto roma giysiler buna heyecan verici bir tezat teşkil ediyor. Islak görünümlü ve metalik efektlerle parlak ve mat görünüm tezatlıkları. Kaplamalı skinny pantolonlar üzerine viskoz ve polikrepten bol duran, rahat bluzlar giyiliyor. Parlak elektrik mavisi renginde krep Boyfriend blazerleri parlak metalik dış giyimden ayrılıyor. Renkler: Odak noktasında, elektrik mavisi ve soluk pembe gibi yoğun tonlar, kış beyazı ve metalik gümüş ile birlikte bulunuyor. Aksesuarlar: Rugan deriden Killer Heels (çok yüksek topuklar). Kontrast renkler görünümündeki stilettolar. Metalik gümüş renginde botlar. Fermuarlı ve payet detayları ile birlikte parlak görünümlü clutch çantalar. Metal fermuarlı uzun eldivenler. Metalik örgüden bereler, boru atkılar, gümüş renginde lurex şallar ve metal fermuarlı tozluklar görünümü tamamlıyor. Angelo Litrico: 80ies Feeling Esin kaynağı: 80'li yıllar tarzında rahat Rock görünümü, belirgin kesimler ve dikkat çekici detaylarla modern bir köşeli görünümle birleşiyor. Anahtar stiller: Tek düğmeli Crombie ceket, fotoğraf baskılı tişörtler, vücuda sıkı yapışan kaplamalı denim blucin ve gri denimden sigara pantolonlar. Renkler: Siyah, beyaz ve gri renkler hakim, parlak, fluorışıl sarı renk parıltıları ile tamamlanıyor. Malzemeler: Yıkanmış deri ve yünden ceketler, hafif jarse, düz örgü iplikler ve kaplamalı denim bu görünümü karakterize ediyorlar. Aksesuarlar: Kaplamalı denimden kravatlar, blok çizgili şallar, karışık malzemeden alışveriş çantaları, flüoresan sarısı renginde çoraplar, rugan deriden bağcıklı ayakkabılar ve yıkanmış deriden botlar.

4 Toddler & Kids Girls Esin kaynağı: 80'li yıllar Rock ve dans duruşunun havası. Anahtar stiller: Uzun kollu tişörtler, eğlenceli baskılar ve fluorışıl aksanlarla siyah ve beyaz şeritler. Üzerinde esprili sloganlar olan uzun tişörtler gibi dans görünümlü biçimler, kısa tişörtler ve denim renklerinde perçinli ceketler. Pepita desenleri ile desteklenen deri görünümlü detaylar ve bisikletçi ceketleri rock görünümünü vurguluyor. Aztek görünümlü baskılara sahip tozluklar, siyah denim, Tutu, tüp etek, renkli siyah-beyaz karışımı. Gümüş ve küpeçiçeği renginde kolsuz tampon ceketler. Renkler: Siyah, gri, gümüş, beyaz, parlak mavi ve fluorışıl açık pembe aksanlı küpeçiçeği renkleri. Malzemeler: Tişörtler ve pamuklu kazaklar, yünlü ve denim pantolonlar, tozluklar ve astarlı kumaşlar. Aksesuarlar: Kontrast renk görünümü için renkli külotlu çoraplar. Tarzı kulaklıklar tamamlıyor. Renkli bağcıklarla spor ayakkabıları ve sert çizmeler. Toddler & Kids Boys Esin kaynağı: 80'li yıllar Rock duruşunun havası. Anahtar stiller: Esprili, müzikten esinlenilen baskılara sahip uzun kollu tişörtler, yüksek çözünürlüklü baskı kalitesinde fluorışıl aksanlar, havalı siyah denimler ve boru şeklinde parlak mavi pamuklu pantolonlar. Gümüş ve mavi kontrast renkler görünümünde tampon ceketler, kulaklık motifli ve fluorışıl baskılı tek renkli ve blok şeritli kazaklar. Renkler: Açık pembe ve misket limonu renklerinde fluorışıl aksanlı siyah, gümüş grisi, beyaz ve parlak mavi. Malzemeler: Tişörtler ve pamuklu kazaklar, denim pantolonlar. Aksesuarlar: Kışın sıcak tutan renkli çizgili eldivenler, büyük ponponlu örme şapkalar. Kulaklıklar görünümü tamamlar. Renkli bağcıklarla spor ayakkabıları. Lingerie: Koleksiyonun ilham kaynağı 20'li yılların gösterişli çöküş dönemi olmuştur. Oryantal zenginlik modern gerçekçilik ile karşılamaktadır. Şık kimonolar, 20'li yıllar divalarının görümünde uzun gece elbiseleri, muhteşem baskılı korseler ya da yeni, havalı bir seksi çekicilik bu yeni görünümü şekillendiriyor. Sıcak kehribar taşı tonları ve jet boncuklarının siyah parlaklığı eşliğindeki renkler safir, zümrüt ve mor yakut gibi mücevherleri hatırlatıyor. Bu renk yelpazesi, orkide motifli tipik bir kimono baskısı içinde bir araya getirilmiştir. Bu zengin temaya uygun olarak, görünümü destekleyen malzemeler seçilmiştir. Saten ve şifon, gece çamaşırlarının akıcı görünümü için önemlidir. Parlak mikro elyaf, Artdeco tasarımlı danteller ve kadife iç çamaşırı koleksiyonunu karakterize ediyor.

5 Clockhouse: Candy Couture Esin kaynağı: Candy Couture, tatlı genç kız görünümünü kendine ait havası olan sokak kültürü ile karıştıran alaycı ve esprili koleksiyondur. Anahtar stiller: Havalı sportif baskılarla karıştırılmış, seyrek örgülü büyük boy örme kazaklar ve renkli ince tüylü dokunmuş kürkten ceketlerden oluşan bir kombinasyon. Patenci etekleri ve giysiler seksi bir görünüm sağlıyor; gösterişli çekici aksanlar için metalik pantolonlar. Dokunmuş kürkten yakaları olan O biçiminde pamuklu mantolar ve kareli kısa yün bluzonlar. Renkler: Fildişi ve açık bej ile tamamlanmış orkide pembesi, nane, ayran, çilek ve gök mavisi gibi soğuk kış renkleri altın renginde metalik efektler, leylak, açık pembe ve buz mavisi renkleriyle bir kontrast teşkil ediyor. Malzemeler: Saç örgüsü ve patent desenli örgü, ince tüylü iplikler ve geri dönüşüm görünümünde iplikler, metalik kaplamalı yün, lureks dokunmuş kürk ve oluklu yapay kuzu yünü, bukle yünü ve nappy jarse. Aksesuarlar: Dokuma kürkten çantalar, şapkalar, kulaklıklar ve örme şallar, çıkarılabilir parlak yakalar, metalik görünümlü çantalar ve parlayan kemerler, metalik görünümlü ve gizli yüksek ökçeli dolgulu topuklar. Clockhouse Boys: Koleksiyon; renkli naylon tamponlar, yıkanmış fitilli kadife, blok şeritli örme kazaklar, denim şörtleri ve emprime süveterleri kapsamaktadır. Clockhouse: Beatnik Esin kaynağı: 60'lı yılların asileri 80'li yılların punk ları ile karşılaşıyor! Beatnik, 60'lı yıllardan esinlenen ikonik giysileri, 80'li yılların asi Punk görünümünde sunuyor. Anahtar stiller: Gerçek punk duruşu için vücuda yapışık çizgili pantolonlar, pepita desenler, kaplamalar ve parlayan efektler, düz kesimli, vücuda yapışan kalem etekler, 7/8 uzunluğunda pantolonlar, Crombi ler ve deri detaylı blazer mantolar. Büyük Union Jack baskıları isyankâr görünümü vurguluyor. Kazaklar ve tişörtler mat payetlerle süslenmiştir. Renkler: Siyah, beyaz ve griden oluşan monokrom bir palet bordo ve çam yeşili tarafından tamamlanmıştır. Acid Lime (limon sarısı) içinde renk sıçramaları, ruj kırmızısı (parlak kırmızı) ve parlak gümüş neşeli bir atmosfer yaratıyor. Malzemeler: Şifon, nappy jarse, kaplamalı pamuk, metalik efektler, naylon-pamuk karışımları, deri yamalar, renk akışlı dokunmuş kürk. Aksesuarlar: Pepita desenli kemerler, pepita ve çizgi desenli külotlu çoraplar. Büyük Union Jack motifli şallar, heybe şeklinde çantalar, kaplamalı poliüretan deriden çıkarabilir yakalar. Chelsea botları ve işçi botları. Clockhouse Boys: Kutu biçiminde büyük boy örme kazaklar, kolej ceketleri ve çok ağartılmış denimle birlikte harika yağmurluklar görünümü tamamlıyor.

ŞIKLIĞI DOĞADAN GELEN SONBAHAR. Sadece Tchibo dünyasına özel. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin.

ŞIKLIĞI DOĞADAN GELEN SONBAHAR. Sadece Tchibo dünyasına özel. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. www.tchibo.com.tr 1 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: DOĞADAN GELEN SONBAHAR ŞIKLIĞI Sadece Tchibo dünyasına özel Sadece Tchibo dünyasına özel

Detaylı

SEVDİKLERİNİZ İÇİN EN ÖZEL HEDİYELER

SEVDİKLERİNİZ İÇİN EN ÖZEL HEDİYELER www.tchibo.com.tr 17 Aralık ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: SEVDİKLERİNİZ İÇİN EN ÖZEL HEDİYELER HELENE FISCHER ÖZEL KOLEKSİYONU Bu kampanya tüm

Detaylı

$ 6,0 $. $ () '2027(; (' + Ā%

$ 6,0 $. $ () '2027(; (' + Ā% 227 2023 ISSN: 1309-579X SAH B stanbul Tekstil ve Konfeksiyon hracatç Birlikleri ad na A A A BA A A A A A S A A ASA A A A A A A A A SA A BAS A S A B S S H A A B A S KISA K K A I A S K S K S K S K K

Detaylı

TÜRK TEKSTİLCİLERİ YENİ PAZAR ARAYIŞINDA

TÜRK TEKSTİLCİLERİ YENİ PAZAR ARAYIŞINDA Sayı: 5 / Eylül 2014 Üç ayda bir yayımlanır EKSTiL TERBiYE TÜRKİYE TEKSTİL TERBİYE SANAYİCİLERİ DERNEĞİ DERGİSİ Kadın giyimin uzman ismi: İpekyol TÜRK TEKSTİLCİLERİ YENİ PAZAR ARAYIŞINDA Rudolf Duraner

Detaylı

Hit GİYİM. KODLARI Pharrell Williams ve Justin Timberlake FASHION OLABİLİRSİNİZ. Bu sezonun ayakkabı modası, GERÇEK YILDIZLAR yaratıyor YAYINLAYAN

Hit GİYİM. KODLARI Pharrell Williams ve Justin Timberlake FASHION OLABİLİRSİNİZ. Bu sezonun ayakkabı modası, GERÇEK YILDIZLAR yaratıyor YAYINLAYAN SHOE FASHION DEICHMANN DERGİ ÇÜNKÜ AYAKKABILARI SEVİYORUZ SAYI /04 WWW.DEICHMANN.COM Dikkat! Hit OLABİLİRSİNİZ Bu sezonun ayakkabı modası, GERÇEK YILDIZLAR yaratıyor YAYINLAYAN GİYİM KODLARI Pharrell Williams

Detaylı

İşçil. Bade. En güzel. sanatı. Ege nin. 10 tatil yeri Gecenin yıldızı olun. Bavul toplama. Kendi markamı. yaratmak istiyorum

İşçil. Bade. En güzel. sanatı. Ege nin. 10 tatil yeri Gecenin yıldızı olun. Bavul toplama. Kendi markamı. yaratmak istiyorum SAYI 03 TEMMUZ - AĞUSTOS 2012 TEMMUZ / AĞUSTOS 2012 MODANIN YAŞAM ALANI Ege nin En güzel 10 tatil yeri Gecenin yıldızı olun Bavul toplama sanatı Bade Kendi markamı İşçil yaratmak istiyorum Hakan Şahin

Detaylı

ISSN: 1309-579X A INI HALICILARIN

ISSN: 1309-579X A INI HALICILARIN ISSN: 1309-579X 15-15 SI 01 S I 226 N A A INI I R LA I HALICILARIN L 4 S A B S S H A A B A S SAH B stanbul Tekstil ve Konfeksiyon hracatç Birlikleri ad na Selçuk GÖKART A A Hikmet TANRIVERD, smail

Detaylı

HAZIR İSTANBUL YANINDA HAZIR GİYİMDE YENİ ÜRETİM MODELİ MODA HAFTASINA KATILIM BANKALARI İHRACATÇININ

HAZIR İSTANBUL YANINDA HAZIR GİYİMDE YENİ ÜRETİM MODELİ MODA HAFTASINA KATILIM BANKALARI İHRACATÇININ İTKİB HEDEF 15 AĞUSTOS - 15 EYLÜL 2012 SAYI 224 224 İSTANBUL TEKSTİL VE KONFEKSİYON İHRACATÇI BİRLİKLERİ AYLIK DERGİSİ 15 AĞUSTOS - 15 EYLÜL 2012 İSTANBUL MODA HAFTASINA HAZIR ISSN: 1309-579X KATILIM BANKALARI

Detaylı

XVIII. VE XIX. YÜZYIL OSMANLI SARAYI KADIN GĐYSĐLERĐ VE BĐR MODERNĐZASYON ÇALIŞMASI

XVIII. VE XIX. YÜZYIL OSMANLI SARAYI KADIN GĐYSĐLERĐ VE BĐR MODERNĐZASYON ÇALIŞMASI MYO-ÖS 2010- Ulusal Meslek Yüksekokulları Öğrenci Sempozyumu 21-22 EKĐM 2010-DÜZCE XVIII. VE XIX. YÜZYIL OSMANLI SARAYI KADIN GĐYSĐLERĐ VE BĐR MODERNĐZASYON ÇALIŞMASI Gülden HASARLI 1 Nuran OCAKOĞLU 1

Detaylı

Şubat ayı, eski Roma dan bu yana binlerce

Şubat ayı, eski Roma dan bu yana binlerce Desa da kampanya S: 4 Hayatı YAYA yaşayanlar için S: 4 CARREFOURSA MALTEPE PARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ AYLIK ÖZEL GAZETESİ 1 ŞUBAT 2009 - SAYI: 54 ASTROLOJİ FARUK K SOFRA SİNEMA Rezan Kiraz dan tiyolar Gülümsün

Detaylı

DÜNYANIN RUSYA PAZARI CPM LE CANLANDI

DÜNYANIN RUSYA PAZARI CPM LE CANLANDI 225 W DÜNYANIN D I RUSYA PAZARI CPM LE CANLANDI EK M 4 R 28 IFW: N SE ON NDA DA YANKI UYANDIRMASI BEKLENEN S ANBUL AS ION EEK N ER SAYIM NEREDEYSE B MODA A ASININ EYE ANLA BA LAN I AR N BEKLEYEN MODASEVERLER,

Detaylı

İSTANBUL BİENALİ NİN GÖRSEL DİLİ PREMIERE VISION DESIGN CITY BURSA YENİ PLATFORM: YAKLAŞ LONDON DESIGN FESTIVAL TASARIM VE İLÜZYON

İSTANBUL BİENALİ NİN GÖRSEL DİLİ PREMIERE VISION DESIGN CITY BURSA YENİ PLATFORM: YAKLAŞ LONDON DESIGN FESTIVAL TASARIM VE İLÜZYON SON 2 AY ICINDE, 2 FARKLI ÜLKEDEN, 2 TASARIM MERAKLISI KAPIMI ÇALDI. MERAK KONUSU OLAN, TÜRKİYE DE TASARIMIN GİDİŞATIYDI... TASARIMIN DEĞERİ ANLAŞILMIŞ MIYDI EN NİHAYET? ÜRETİCİLER TASARIM TALEP EDİYOR

Detaylı

dekorasyon 12 seyahat 16 teknoloji 23 Ocak 2013

dekorasyon 12 seyahat 16 teknoloji 23 Ocak 2013 moda 01 bakım 07 dekorasyon 12 seyahat 16 teknoloji 23 Ocak 2013 Moda MODANIN YAKIN TARİHİ 60 lar, 70 ler, 80 ler ve 90 larda modadaki trendler nasıldı? Dönemin ruhu kendini modada nasıl gösterdi? Geçmişe

Detaylı

4 KISA. SAH B stanbul Tekstil ve Konfeksiyon hracatç Birlikleri ad na. obançe e evkii anayi ad Ticaret Ko leksi enibosna stanbul

4 KISA. SAH B stanbul Tekstil ve Konfeksiyon hracatç Birlikleri ad na. obançe e evkii anayi ad Ticaret Ko leksi enibosna stanbul 2 K S A B S S H A A B A S SAH B stanbul Tekstil ve Konfeksiyon hracatç Birlikleri ad na u hur B K A A ik et T s ail e i T brahi 26 A A BA A Birol A abri a i elahattin il n ale T s ail K kyay K ahin dris

Detaylı

Y aza yavaş yavaş hoşcakal demeye başladığımız bu

Y aza yavaş yavaş hoşcakal demeye başladığımız bu Haydi bayram alışverişine S: 4 IV. Geleneksel CarrefourSA Maltepe Park Satranç Turnuvası S: 2 CARREFOURSA MALTEPE PARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ AYLIK ÖZEL GAZETESİ 4 EYLÜL 2010 - SAYI: 73 SİNEMA Gerilim ve aksiyon

Detaylı

Bu indirim fırsatı kaçmaz!

Bu indirim fırsatı kaçmaz! Bu indirim fırsatı kaçmaz! 26 Kasım da www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda www.tchibo.com.tr Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: KAYAK SEZONUNA HAZIR MISINIZ? Bu kampanya 5 Kasım 2014 tarihi

Detaylı

TASARIM MÜZELERİ MERDİVENLER 3D PRINT VE MODA GEZİ MODASI STEAMPUNK SAVAŞMA TASARLA RENKLERLE BÜYÜDÜK BİZ... MAVİYLE KORUNDUK KEM GÖZLERDEN.

TASARIM MÜZELERİ MERDİVENLER 3D PRINT VE MODA GEZİ MODASI STEAMPUNK SAVAŞMA TASARLA RENKLERLE BÜYÜDÜK BİZ... MAVİYLE KORUNDUK KEM GÖZLERDEN. RENKLERLE BÜYÜDÜK BİZ... MAVİYLE KORUNDUK KEM GÖZLERDEN. CİNSİYETİ PEMBEYLE MAVİ ARASINA BİR YERE KONUMLADIK... İNSANDIK, FARKIMIZ TONUMUZ OLDU. TASARIM MÜZELERİ HASTALIĞIMIZIN ADINI SARILIK KOYDUK...

Detaylı

DOĞADA SPOR KEYFİ. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Serin günler için spor kıyafetleri. www.tchibo.com.

DOĞADA SPOR KEYFİ. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Serin günler için spor kıyafetleri. www.tchibo.com. www.tchibo.com.tr 31 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Tchibo nun ücretsiz kataloğudur. 12_44 DOĞADA SPOR KEYFİ Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Serin günler için spor kıyafetleri

Detaylı

SON DAKİKA SÜRPRİZLERİ

SON DAKİKA SÜRPRİZLERİ www.tchibo.com.tr 24 Aralık ta www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: SON DAKİKA SÜRPRİZLERİ Bu kampanya tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr de ve 444

Detaylı

HAZİRAN 2015 // 3.SAYI TATİL ZAMANI. Geceye. adım adım ÖZLEM KAYA: MASUM VE ROMANTİK YAZ DİKKAT ÇEKİCİ SAÇLAR

HAZİRAN 2015 // 3.SAYI TATİL ZAMANI. Geceye. adım adım ÖZLEM KAYA: MASUM VE ROMANTİK YAZ DİKKAT ÇEKİCİ SAÇLAR HAZİRAN 2015 // 3.SAYI TATİL ZAMANI Geceye adım adım ÖZLEM KAYA: MASUM VE ROMANTİK YAZ DİKKAT ÇEKİCİ SAÇLAR İÇİNDEKİLER 04 TATİL ZAMANI 16 ÖZLEM KAYA: MASUM VE ROMANTİK YAZ 20 GECEYE ADIM ADIM 30 LEE STAFFORD:

Detaylı

%15,4 %13,1 %6,7 %6,6 TÜRKİYE NİN KATMA DEĞERİYİZ. Deri ihracat artışı. Halı ihracat artışı. Hazır giyim ihracat artışı. Tekstil ihracat artışı

%15,4 %13,1 %6,7 %6,6 TÜRKİYE NİN KATMA DEĞERİYİZ. Deri ihracat artışı. Halı ihracat artışı. Hazır giyim ihracat artışı. Tekstil ihracat artışı 234 İSTANBUL TEKSTİL VE KONFEKSİYON İHRACATÇI BİRLİKLERİ AYLIK DERGİSİ 15 TEMMUZ - 15 AĞUSTOS 2013 TÜRKİYE NİN KATMA DEĞERİYİZ 6 aylık ihracat karnemiz %15,4 Deri ihracat artışı Hazır giyim ihracat artışı

Detaylı

Anılar anlıktır Yüksel GEDİKLİ

Anılar anlıktır Yüksel GEDİKLİ Anılar anlıktır Yüksel GEDİKLİ Francesco Faccln den Wunder Wasser Lavabo Mikonos da Kekik Kokulu Otel San Giorgio Modaya Yaz Geldi Ateş Tuğlası Renginde Tasarımlar Şehirler ve Dekorları Sıcaklar ve Bitkiler

Detaylı

SİVAS TA GİYİM KUŞAM * Doğan KAYA

SİVAS TA GİYİM KUŞAM * Doğan KAYA SİVAS TA GİYİM KUŞAM * Doğan KAYA Coğrafi alan itibariyle Türkiye nin ikinci büyük ili olan Sivas, aynı zamanda 1285 köyüyle en fazla köye sahip il olma özelliğini taşımaktadır. Buna bağlı olarak folklorik

Detaylı

Reaktif. en iyiye. www.birlikorme.com.tr

Reaktif. en iyiye. www.birlikorme.com.tr 244 Reaktif i ita a k a e e k a ta en iyiye i i e a n Reaktif dijital baskıdaki 7 yıllık tecrübesini son teknoloji boya ve apre makineleriyle birleştiren birlik örme, müşterilerine en kaliteli ve profesyonel

Detaylı

Ülkeler. Betül Avunç. AnlatIyor Cadde nin. Çeşm-i Dil. Yaşam Okulu nu. En Popüler Mekanları. Burç Yorumları. Sonat Bağcan. Evinizde!

Ülkeler. Betül Avunç. AnlatIyor Cadde nin. Çeşm-i Dil. Yaşam Okulu nu. En Popüler Mekanları. Burç Yorumları. Sonat Bağcan. Evinizde! Alışveriş ve Yaşam Dergisi Sayı: 32 Şubat - Mart 2015 Fiyatı: 5 Yaşam Okulu nu AnlatIyor Cadde nin En Popüler Mekanları Kendinin izinde: HumanDesign Ali Otyam ile Çeşm-i Dil Sonat Bağcan NİNNİ Söylüyor

Detaylı

YÜRÜYOR MODAYA. ETKiSi REKABETTE GÜVEN VE SAĞLIK ÖNE ÇIKIYOR

YÜRÜYOR MODAYA. ETKiSi REKABETTE GÜVEN VE SAĞLIK ÖNE ÇIKIYOR 245 e YÜRÜYOR REKABETTE GÜVEN VE SAĞLIK ÖNE ÇIKIYOR MODAYA ETKiSi Reaktif i ita a k a e e k a ta en iyiye i i e a n Reaktif dijital baskıdaki 7 yıllık tecrübesini son teknoloji boya ve apre makineleriyle

Detaylı

Siyahın Tasarımlardaki Önemi Nedir?

Siyahın Tasarımlardaki Önemi Nedir? Siyahın Tasarımlardaki Önemi Nedir? Asil duruşu nedeniyle bayanların kıyafetlerde tercih ettiği renklerin başında siyah gelir. Kadına zerafet ve incelik katan siyah aynı zamanda kadınları daha zayıf ve

Detaylı

EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI MENSUPLARI KIYAFET YÖNETMELİĞİ. Resmi Gazete Tarihi: 15.08.2007, Sayısı: 26614

EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI MENSUPLARI KIYAFET YÖNETMELİĞİ. Resmi Gazete Tarihi: 15.08.2007, Sayısı: 26614 EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI MENSUPLARI KIYAFET YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 15.08.2007, Sayısı: 26614 BİRİNCİ KISIM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 (1) Bu Yönetmelik emniyet hizmetleri

Detaylı

gzone.com.tr #GzoneFitnessÖzel www.gzone.com.tr Türkiye nin eşcinsel yaşam ve kültür dergisi Nisan 2015 S.1

gzone.com.tr #GzoneFitnessÖzel www.gzone.com.tr Türkiye nin eşcinsel yaşam ve kültür dergisi Nisan 2015 S.1 www. Türkiye nin eşcinsel yaşam ve kültür dergisi Nisan 2015 S.1 www. Türkiye nin eşcinsel yaşam ve kültür dergisi Nisan 2015 S.2 KÜNYE Onur ÖZIŞIK - Genel Yayın Yönetmeni Murat RENAY - Yazı İşleri Müdürü

Detaylı

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Deri rganize Sanayi Bölgesi Vakum Caddesi No:1 İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla/İSTANBUL Tel: +90 216 458 51 51 Faks: +90 216 458 51 95 info@tr.duravit.com

Detaylı