Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği"

Transkript

1 LS Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği yapma hakkı saklıdır. Sipariş ya da sipariş edilen malı tanımlamak için kullanılan işaret ve rakamlardan herhangi bir hak iddia edilemez. Şekiller ve resimler seri üretim kapsamı dışında, standart olmayan ilave aksesuar ve donanımlar içerebilir ve/veya seçilen modele göre farklılıklar gösterebilir. İsteğe bağlı aksesuarlar ekstra ücrete tabidir. Baskı tekniğinden dolayı renk farklılıkları olabilir. Genel bilgi içeren bu doküman taahhüt ve sözleşme niteliğinde değildir.

2

3 AMAZING IN MOTION 1989 yılında pazara ilk sunulduğunda Lexus, LS400 modelini geliştirirken 60 tasarımcı ve mühendisi görevlendirmişti. En son tasarlanan LS modeli ise en az ilki kadar etkileyici oldu ve toplam geliştirme yapıldı. 12,3 inçlik multimedya ekranı ve diğer üstün teknolojik donanımlarının yanısıra sürüş esnasında inanılmaz keyif veren F SPORT donanımı ile de LS, şimdiye kadar geliştirilen en teknolojik sedan modeli oldu.

4 MUHTEŞEM SESSİZLİK 100 KM/SAAT HIZDA BİLE ŞAŞIRTICI DERECEDE SESSİZ LÜKS SEDAN AYRICALIĞINI YAŞAYIN.

5 BENZERSİZ BİR KARŞILAMA İLERİ TEKNOLOJİYLE DONATILMIŞ LS MODELİ JAPONLARIN EŞSİZ OMOTENASHI (SEVGİ DOLU KONUKSEVERLİK) FELSEFESİNİ SUNUYOR.

6 DAHA GÖZ ALICI VE DAHA PARLAK UZUN VE AKICI HATLI BİR KABİN, GÖZ ALICI KROM KAPLAMA ÇERÇEVELİ KASNAK ŞEKLİNDE ÖN PANJUR VE LED AYDINLATMALAR LS MODELİNİN BÜYÜLEYİCİ ÖZELLİKLERİNDEN BAZILARI.

7

8 IŞIKLI TASARIM 12,3 İNÇLİK GENİŞ MULTİMEDYA EKRANINI SESLİ KUMANDA VEYA UZAKTAN KUMANDA SİSTEMLERİYLE ZEVK ALARAK CANINIZ ÇEKTİĞİNCE KULLANIN.

9 ENFES İŞÇİLİK ÖDÜLLÜ TAHARA TESİSLERİMİZDE ÜRETİLEN AMİRAL GEMİSİ LS SEDAN MODELİ SÜRÜCÜ VE YOLCULARA BİRİNCİ SINIF BİR LÜKS SUNUYOR.

10

11 LÜKSÜN TA KENDİSİ YATIRILABİLEN ARKA KOLTUKTA GEVŞEYİN VE JAPONLARIN GELENEKSEL SHIATSU MASAJININ KEYFİNİ YAŞAYIN, İKLİM KONTROL SİSTEMİ İLE KABİN HAVASINI İSTEDİĞİNİZ GİBİ KONTROL EDEREK KEYFİNİZİ ARTTIRARAK RAHATLAYIN.

12 KUSURSUZ YÜZEY KALİTESİ LS MODELİNDE SUNULAN ÖZEL SONİK GÜMÜŞ GRİ BOYA OTOMOBİLİN HEM GÜNEŞLİ HEM DE BULUTLU HAVALARDA PARLAMASINI SAĞLIYOR.

13 TEKNİK DEĞERLER MAKSİMUM GÜÇ MOTOR ELEKTRİK MOTORU HYBRID AKÜSÜ AKTARMA ORGANLARI PERFORMANS CO 2 EMİSYONLARI (g/km) LS600h LS460 LS460 4x4 DIN hp / kw 445 / / / 272 Motor hacmi (cm³) / Silindirler / Supaplar 4969 / V8 / / V8 / / V8 / 32 Supap mekanizması Dual VVTi Dual VVTi Dual VVTi (emme tarafı VVT-iE) Yakıt tipi Benzin Benzin Benzin Maksimum güç (DIN hp / d/d) 394 / 387 / / 6400 Maksimum tork rpm) Tipi Daimi manyetik eş zamanlı motor - - Maksimum güç (DIN hp / kw) 224 / Maksimum tork (Nm) Tipi Nikel-Metal-Hidrid (Ni-MH) - - Göz sayısı Nominal voltaj / Sistem voltajı (V) 288 / Tahrikli tekerlekler Daimi dört çeker Arkadan itişli Daimi dört çeker Vites kutusu e-cvt (Elektronik 8 hızlı otomatik vites 8 hızlı otomatik vites kademesiz vites kutusu) (sequential) (sequential) Maksimum hız (km/sa) Hızlanma {0-100 km/sa} (sn) 6,1 5,7 6,3 Emisyon seviyesi Euro 6 Euro 6 Euro 6 Birleşik YAKIT TÜKETİMİ (l/100km) LS600h LS460 LS460 4x4 Birleşik 8,6 10,7 11,4 FRENLER Ön Hava kanallı disk Hava kanallı disk Hava kanallı disk Arka Hava kanallı disk Hava kanallı disk Hava kanallı disk SÜSPANSİYON SİSTEMİ Ön Çok noktadan Çok noktadan Çok noktadan bağlantılı bağlantılı bağlantılı Arka Çok noktadan Çok noktadan Çok noktadan bağlantılı bağlantılı bağlantılı DİREKSİYON SİSTEMİ Tipi Pinyon - kremayer Pinyon - kremayer Pinyon - kremayer Dönüşü (tam sağ - tam sol) Minimum dönme yarıçapı 5,7 5,4 5,7 AĞIRLIKLAR (kg) Azami yüklü ağırlık 2765 / 2785 * Boş ağırlık (Minimum - Maksimum) / *1 SÜRTÜNME KATSAYISI Cd değeri 0,27 0,26 0,27 KAPASİTELER (l) Yakıt tankı Bagaj Lastik tamir kiti ile Geçici yedek lastik ile *1 : İkinci değer uzun dingil mesafeli versiyona aittir Yakıt tüketimi ve CO 2 salım değerleri AT/715/2007 yönetmeliğine göre yapılan test sonucudur.

14 STANDART DONANIM LİSTESİ AKTİF GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DİNAMİĞİ Aktif fren lambaları Adaptif değişken süspansiyon Havalı süspansiyon Sürüş modu seçimi Yokuşta kalkış destek sistemi Lastik basınç uyarı sistemi Entegre araç sürüş-denge kontrol sistemi PASİF GÜVENLİK 8 Hava yastığı Hava yastığı iptal anahtarı Sesli ve görsel emniyet kemeri uyarısı ISOFIX bağlantısı Ön gergili emniyet kemerleri Boyun yaralanmasını azaltan aktif kafalıklı ön koltuklar DIŞ DONANIM Elektrikli ayarlanabilir, ısıtmalı, katlanır, kendiliğinden kararan ve ayak aydınlatmalı dış yan aynalar Otomatik yanan farlar ve refaketçi aydınlatma Ön ve arka sis farları LED gündüz yanan farlar, arka stop lambası grubu ve plaka lambası Ön ve arka park sensörleri Yağmur sensörü Su itme özellikli ön kapı camları SES İLETİŞİM VE BİLGİ SİSTEMLERİ 5.8 lik renkli yol bilgisayarı Bluetooth ile telefon ve müzik dosyaları paylaşımı Dijital radyo, CD/DVD çalar İki renkli optitron göstergeler Lexus Premium navigasyon (12.3 ekran) ve Lexus bağlantılı servisler Direksiyondan kumanda edilebilen ses, telefon, bilgi ekranı İÇ DONANIM 12 V çakmak soketi Otomatik kapanan bagaj kapağı Hız sabitleme sistemi Ön ve arka elektrikli camlar Ön kol dayama ve saklama gözü Isıtmalı, havalandırmalı ve hafızalı ön koltuklar Aydınlatmalı giriş sistemi Deri vites topuzu LED iç aydınlatma Arka kol dayama( saklama gözü ve bardaklık) Isıtmalı arka koltuklar Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası Elektrikli arka cam perdesi Akıllı giriş ve anahtarsız çalıştırma DONANIM SEVİYESİNE GÖRE EKLENEN DOANIMLAR LS 460 (STANDART donanıma ek olarak) Elektrikli ayarlanabilir ahşap ve deri direksiyon 10 hoparlörlü Premium ses sistemi 235/50R18, alaşımlı jantlar 2 bölgeli elektronik klima Xenon farlar Akıllı adaptif ön aydınlatma sistemi Deri ve ahşap iç süsler LS 460 4x4 (LS 460 donanıma ek olarak) Isıtmalı direksiyon Daimi 4x4 LS 600h (LS 460 donanımına ek veya farklı olarak) 245/45R19, alaşımlı jant Brembo frenler 19 hoparlörlü Mark Levinson ses sistemi Adaptif uzun hüzme far sistemi Konsol kutusu kenarında ahşap süslemeler LED ön sis farları LED kısa hüzma ve uzun hüzme farlar Daimi 4x4 LS 600h L (LS 600h donanımına ek veya farklı olarak) Alcantara ön ve orta direk kaplaması, tavan kaplaması ve güneşlikler Dört bölgeli klima Elektrikli sunroof Klima, ses, perde, koltuk kumandaları bulunan arka orta kol dayama Bel destekli, klimalı, elektrikli ayarlanabilir, hafızalı, masajlı arka koltuklar Arka koltuk eğlence sistemi Arka yan hava yastıkları Yarı aniline deri döşeme Elektrikli arka perde LS 460 F SPORT / LS 600h F SPORT (LS 460 / LS 600h donanımına ek veya farklı olarak) 245/45R19 dövme alüminyum jantlar Brembo frenler Aktif stabilizörler (LS 600h F SPORT) F SPORT ön panjur, ön ve arka tampon, ön sis farı, yan logo Siyah tavan kaplaması Alüminyum pedallar Alüminyum iç süsler F SPORT delikli deri direksiyon ve vites topuzu

15 OPSİYONLAR 245/45R19 ve alaşımlı jant 19 hoparlörlü Mark Levinson Premium Ses sistemi Adaptif uzun hüzme far sistemi Anahtarsız çalıştırma Elektrikli sunroof Isıtmalı direksiyon LED ön farlar LS 460 LS 460 4x4 LS 600h LS 600h L - / - o / o o / o o / o o / o - o / o - o o o o s o o / - s / s s / s o / o o / o o / o s / s o s s o s o s "-" Uygulanmaz "s" Standart "o" opsiyonel "/" LS 460 / LS 460 F SPORT veya LS 600h / LS 600h F SPORT

16 İÇ KOMBİNASYONLAR PÜRÜZSÜZ DERİ F SPORT LEATHER Açık gri pürüzsüz deri ve siyah - gri shimamoku iç süsler Tatlı Beyaz Bej Açık Gri Siyah Topak Kahve Siyah Tatlı Beyaz YARI ANİLİN DERİ Tatlı Beyaz Bej Açık Gri Siyah Topak Kahve AHŞAP İÇ SÜSLEMELER F SPORT İÇ SÜSLEMELER Bej pürüzsüz deri ve koyu kahve ceviz iç süsler Tatlı beyaz pürüzsüz deri ve kahve kül iç süsler Kahve Kül mat Koyu Kahve ceviz Siyah-Gri Shimamoku Altın Kül Bambu Alüminyum

17 İÇ KOMBİNASYONLAR Siyah F SPORT deri ve Alüminyum iç süsler Siyah yarı Anilin deri ve Bambu iç süsler Tatlı Beyaz F SPORT deri ve Alüminyum iç süsler Topaz Kahve yarı Anilin deri ve siyah - gri SHIMAMOKU iç süsler Tatlı beyaz yarı Anilin deri ve altin kül iç süsler

18 DIŞ RENKLER BEYAZ (083) (sadece F SPORT donanımında mevcut) SONIC TİTANYUM GRİ (1J7) PARLAK SİYAH (217) SIENNA KAHVE (4V3) (F SPORT donaniminda yok) İNCİ BEYAZI (077) (F SPORT donaniminda yok) CİVA GRİSİ (1H9) KUM GRİSİ (4U7) (F SPORT donaniminda yok) VİŞNE KIRMIZISI (3R1) SONIC GÜMÜŞ GRİ (1J2) SİYAH (212) KOYU SİYAH (214) (F SPORT donaniminda yok)

HASSAS SÜRÜŞ DİREKSİYON BAŞINDA ÜSTÜN KALİTELİ LEXUS KUSURSUZLUĞU VE KONFORUYLA BİRLİKTE ÇEVİK KULLANIMIN KEYFİNİ ÇIKARACAKSINIZ.

HASSAS SÜRÜŞ DİREKSİYON BAŞINDA ÜSTÜN KALİTELİ LEXUS KUSURSUZLUĞU VE KONFORUYLA BİRLİKTE ÇEVİK KULLANIMIN KEYFİNİ ÇIKARACAKSINIZ. IS 300h Tyta Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden atışa ürülen araçlarda mdel, teknik özellikler, dnanım ve akeuar değişikliği yapma hakkı aklıdır. Sipariş ya da ipariş edilen malı

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO Toyota Yaris Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO 4.7 Toyota Touch & Go Navigasyon, geri dönüş kamerası ve multimedya uygulamalarının tadını çıkarın.

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Auris. Farklı bir bakış açısı.

Auris. Farklı bir bakış açısı. Toyota Auris Auris. Farklı bir bakış açısı. Tasarım Toyota Auris yeni görünümüyle, daha dinamik tasarım anlayışının yansıması. Kalite Göz alıcı tasarımın incelikle işlenmiş malzemeler ve yüksek kaliteli

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ. YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ. Şehre Yüksekten Baktıran Tasarım Farklı gövde ve iç mekan tasarımı ile kendinizi hem güvende hissedersiniz, hem de mükemmel bir görüş açısına sahip

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

ENERJİNİ SERBEST BIRAK

ENERJİNİ SERBEST BIRAK NISSAN JUKE ENERJİNİ SERBEST BIRAK Bugünün dünden çok daha farklı olsun. Yeni planlar yap. Yola çık. Çılgınlıkla dahilik arasında dolaş. Asla arkana bakma. Yeni maceralara atıl. Hiç gitmediğin yerlere

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

GRAND CHEROKEE YENİ JEEP. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

GRAND CHEROKEE YENİ JEEP. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. YENİ JEEP GRAND CHEROKEE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıştır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAŞ Türk Otomobil

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

GT86. Tutkuyla tasarlandı (emirle değil).

GT86. Tutkuyla tasarlandı (emirle değil). TOYOTA GT86 Tutkuyla tasarlandı (emirle değil). GT86. Toyota GT86, tutkulu bir ekip tarafından tek bir amaç için tasarlandı; saf sürüş keyfi sağlamak. Toyota GT86, Toyota nın efsanevi spor otomobillerinin

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ?

RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? RENAULT LATITUDE'DE NELER BULACAKSINIZ? Tasarım Konfor Teknoloji Hayal Gücü RENAULT LATITUDE LÜKS DONANIMIYLA SİZE KENDİNİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRECEK. Dünyanın ilk 360 derece test sürüşü, www.renaultlatitude360.com

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

YENİ CIVIC HATCHBACK. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

YENİ CIVIC HATCHBACK. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

İÇİNDEKİLER 21. YÜZYILIN BEETLE I 04 BİR OTOMOBİL NASIL BİR İKONA DÖNÜŞTÜ? 16. PERFORMANS 24 Şanzıman 30. İLETİŞİM VE EĞLENCE 32 Ses sistemi 42

İÇİNDEKİLER 21. YÜZYILIN BEETLE I 04 BİR OTOMOBİL NASIL BİR İKONA DÖNÜŞTÜ? 16. PERFORMANS 24 Şanzıman 30. İLETİŞİM VE EĞLENCE 32 Ses sistemi 42 THE BEETLE İÇİNDEKİLER 21. YÜZYILIN BEETLE I 04 BİR OTOMOBİL NASIL BİR İKONA DÖNÜŞTÜ? 16 PERFORMANS 24 Şanzıman 30 İLETİŞİM VE EĞLENCE 32 Ses sistemi 42 DETAYLAR VE ÖZGÜNLÜK 44 Design donanım 46 Beetle

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

RENEGADE. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.jeep.com.tr

RENEGADE. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.jeep.com.tr Nisan 2015 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıştır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAŞ Türk Otomobil

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Ekim 2014 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı