F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi"

Transkript

1 F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi 1 isteyin,fiber hızında üretelim

2 ST Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi ST SM (UPC) ST MM (PC) Yeni Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör zayıflaması Telkordia tipi butlar TIA / IEA, IEC, Rohs standartlar CATV, Metro, LAN lar Endüstri, Sağlık ve Askeri alanlarda Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm 2.4mm, 3.0mm MM:50/125,OM3,OM4,62/125 MikronOFNR, LSZH & OFNP SM 0.25dB 0.20dB 0.15dB MM 0.30dB 0.20dB 0.30dB SM 45dB 55dB 65dB MM 35dB 35dB 35dB 0.1dB 0.2 db typical change, 500 matings MM - ƛ= nm, SM - ƛ= 1310 & 1550 nm 2 isteyin,fiber hızında üretelim

3 ST Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi ST SM (UPC) SC SM (APC) SC MM (PC) Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör zayıflaması Telkordia tipi butlar TIA / IEA, IEC, Rohs standartlar CATV, Metro, LAN lar Endüstri, Sağlık ve Askeri alanlarda Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm 2.4mm, 3.0mm MM:50/125,OM3,OM4,62/125 MikronOFNR, LSZH & OFNP SM 0.25dB 0.20dB 0.15dB MM 0.30dB 0.20dB 0.30dB SM 45dB 55dB 65dB MM 35dB 35dB 35dB 0.1dB 0.2 db typical change, 500 matings MM - ƛ= nm, SM - ƛ= 1310 & 1550 nm 3 isteyin,fiber hızında üretelim

4 FC Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi FC SM (UPC) FC SM (APC) FC MM (PC) Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör zayıflaması Telkordia tipi butlar TIA / IEA, IEC, Rohs standartlar CATV, Metro, LAN lar Endüstri, Sağlık ve Askeri alanlarda Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm 2.4mm, 3.0mm Anahtarlık Ayarlanabilir yada sabit MM:50/125,OM3,OM4,62/125 MikronOFNR, LSZH & OFNP SM 0.3dB 0.3dB 0.3dB MM 0.2dB 0.2dB 0.2dB SM 20dB 50dB 60dB MM 20dB 55dB 65dB 0.1 db typical change, 500 matings SM =1310 & 1550nm, MM =850nm 4 isteyin,fiber hızında üretelim

5 LC Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi LC SM (UPC) LC SM (APC) LC MM (PC) Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör zayıflaması Telkordia tipi butlar TIA / IEA, IEC, Rohs standartlar CATV, Metro, LAN lar Endüstri, Sağlık ve Askeri alanlarda Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm Erkek ve Dişi tip MM:50/125,OM3,OM4,62/125 MikronOFNR, LSZH & OFNP SM 0.3dB 0.3dB 0.3dB MM 0.2dB 0.2dB 0.2dB SM 20dB 50dB 60dB MM 20dB 55dB 65dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM =85nm 5 isteyin,fiber hızında üretelim

6 MTRJ/PC Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi MTRJ SM (PC) MTRJ MM (PC) Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör zayıflaması Telkordia tipi butlar TIA / EIA -568-A Uyumlu CATV, Metro, LAN lar Gigabit Uygulama (ATM İnternet) Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mikron OFNR, LSZH & OFNP Birim Model PC SM 0.3dB MM 0.2dB SM 50dB MM 20dB 0.1 db typical change, 500 matings SM=1310 & 1550nm, MM =850nm 6 isteyin,fiber hızında üretelim

7 E2000 Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi E2000 / APC E2000/PC Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör zayıflaması Telkordia tipi butlar TIA / IEA, IEC, Rohs standartlar CATV, Metro, LAN lar Gigabit Uygulama (ATM İnternet) Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm,3.0mm 8 Derece açılı MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mikron OFNR, LSZH & OFNP Birim Model PC SM 0.3dB MM 0.3dB SM 20dB MM 20dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM = 850nm 7 isteyin,fiber hızında üretelim

8 SMA 905 & MU Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi SMA 905 MU (PC) Basit Sonlandırma TIA/IEC Uyumlu Dişli Somun Bağlantı Tek Parçalı Yapı Tıbbi,Surgial,Lazerler Estetik Lazerler Spektrometreleri Endüstriyel Tekli (SX) veya ikili (DX) optik bağlantı fiberi Kablo boyutları; 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm,3.0mm 905 felure tipi Zirkon & Metal 905 & 905 iki tip MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mik. OFNR, LSZH & OFNP Birim Model PC SM 0.3dB MM 0.2dB SM 50dB MM 20dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM = 850nm 8 isteyin,fiber hızında üretelim

9 MPO-MPO Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi MPO-MPO Ürünleriniz Güvenli Bir Şekilde Sevkiyata Hazırlanır Toplam Düşük Konnektör Zayıflaması IEC Uyumlu Kompakt Tasarım 12 Ribbon Fiber e Kadar Tıbbi,Surgial,Lazerler Estetik Lazerler Spektrometreleri Endüstriyel Çıplak fiber tipi Şerit kablo tipi 8 derece açılı Kadın ve Erkek Tipi MPO Kaset SC & LC 12 core ve 24 core MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mik. OFNR, LSZH & OFNP SM 0.3dB 0.4dB 0.4dB MM 0.3dB 0.4dB 0.4dB SM 20dB 50dB 60dB MM 20dB 50dB 60dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM = 850nm 9 isteyin,fiber hızında üretelim

10 Indoor Breakout Patch Cord (OBK) Kablo Indoor Toplam Düşük Konnektör Zayıflaması IEC Uyumlu Kompakt Tasarım CATV,LAN lar,telekom,video Gigbit Uygulama ( ATM,İnternet) GSM Baz İstasyonlarında 2 den 24 Fiber a kadar Buffer tüp HFFR 900 mikron Dış Kılıf HFFR, LSZH Kevlar iplik veya Cam elyaf kullanımı İstenilen kablo metrajı Şerit kablo tipi SC,LC,ST,FC,MTJR,MPO Makaralı & Kutulu Ambalaj Seçeneği MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mik. OFNR, LSZH & OFNP SM 0.3dB 0.4dB 0.4dB MM 0.3dB 0.4dB 0.4dB SM 20dB 50dB 60dB MM 20dB 50dB 60dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM = 850nm 10 isteyin,fiber hızında üretelim

11 Breakout Patch Cord (OBK) Kablo Breakout Toplam Düşük Konnektör Zayıflaması IEC Uyumlu Kompakt Tasarım CATV,LAN lar,telekom,video Gigbit Uygulama ( ATM,İnternet) GSM Baz İstasyonlarında 2 den 12 Fiber a kadar Buffer tüp HFFR 900 mikron Dış Kılıf HFFR, LSZH Kevlar iplik veya Cam elyaf kullanımı İstenilen kablo metrajı Şerit kablo tipi SC,LC,ST,FC,MTJR,MPO Makaralı & Kutulu Ambalaj Seçeneği MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mik. OFNR, LSZH & OFNP SM 0.3dB 0.4dB 0.4dB MM 0.3dB 0.4dB 0.4dB SM 20dB 50dB 60dB MM 20dB 50dB 60dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM = 850nm 11 isteyin,fiber hızında üretelim

12 Zırhlı Breakout Patch Cord (OBK) Kablo Zırhlı Toplam Düşük Konnektör Zayıflaması IEC Uyumlu Kompakt Tasarım CATV,LAN lar,telekom,video Gigbit Uygulama ( ATM,İnternet) GSM Baz İstasyonlarında 2 den 12 Fiber a kadar Buffer tüp HFFR 900 mikron Dış Kılıf HFFR, LSZH Kevlar iplik veya Cam elyaf kullanımı İstenilen kablo metrajı Şerit kablo tipi SC,LC,ST,FC,MTJR,MPO Makaralı & Kutulu Ambalaj Seçeneği MM:50/125,OM3,OM4,62/125 Mik. OFNR, LSZH & OFNP SM 0.3dB 0.4dB 0.4dB MM 0.3dB 0.4dB 0.4dB SM 20dB 50dB 60dB MM 20dB 50dB 60dB 0.2 db typical change, 500 matings SM = 1310 & 1550 nm, MM = 850nm 12 isteyin,fiber hızında üretelim

13 Uluslararası Standartlar tan art ı ASTM D 92 ASTM D 150 ASTM D 638 ASTM D 696 ASTM D 746 ASTM D 792 ASTM D 885 ASTM D1169 ASTM D 1535 ASTM D 1693 ASTM D 3916 E Özel Elektriksel STANDARTLAR D ıkla a T 3 T 4 T 5 T 11 T an azlık k l e ksek sı zit sı e lilik z isi sı D n s e ir enlik S 527 S 846 S 1183 S 3146 S 9001 T T 65 2 T T isteyin,fiber hızında üretelim

14

F/O Projeler fiber optik FTTx kablo FTTx F/O KABLO F/O PIGTAIL F/O PATCH CORD F/O OTDR F/O EK CİHAZI F/O PROJELER LABORATUVAR İSTEYİN FİBER HIZINDA ÜRETELİM icindekiler. Giriş Kurumsal 10 11 Fiber Optik

Detaylı

F/O Sonlandırma Panelleri

F/O Sonlandırma Panelleri F/O Sonlandırma Panelleri 1 www.erattelekom.com.tr isteyin,fiber hızında üretelim 1U 19 12 Fiberli Rack Tipi Sonlandırma Paneli Marka/Model : ERAT/19TS1USCDX-12 19 Rack montajına uygun yapı 1U yükseklik

Detaylı

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex Katalog SC Pigtail & Adapter SC Singlemode Pigtail 9/125 F/O Patch Cord Pigtail Adaptör Ek Kaseti Sonlandırma Panelleri Converter Switch Konnektör SC/UPC SC/APC ( Açılı) Kablo Tipi Tight Buffer Tight Buffer

Detaylı

2015 NİSAN TEKNOLİNE OPTİK FİYAT LİSTESİ ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER. Bölünebilir ) Bölünebilir ) ONE CORE FIBER OPTIC MULTISWITCH

2015 NİSAN TEKNOLİNE OPTİK FİYAT LİSTESİ ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER. Bölünebilir ) Bölünebilir ) ONE CORE FIBER OPTIC MULTISWITCH TPF 410 AGC ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER Profesyonel Tip,19 inc Rack Kasa,AGC Kontrol,1270-1570 nm(cwdm), 16 IF (4 sat ) +1RF Giriş, 1 Optic Çıkış,SC/APC, 4 mw Optik Transmitter (Sistem Dijital Sinyalde

Detaylı

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Telkolink.com Fiber Optik Kablolama Çözümleri OMR Serisi Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Sonlandırma Panelleri Fiber optik kabloların terminasyonu için kullanılan

Detaylı

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Telkolink.com Fiber Optik Kablolama Çözümleri OMR Serisi Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Sonlandırma Panelleri Fiber optik kabloların terminasyonu için kullanılan

Detaylı

FİBER OPTİK EKİPMANLARI

FİBER OPTİK EKİPMANLARI FİBER OPTİK EKİPMANLARI MARKA ÜRÜN RESMİ TECNOSEC MODEL AÇIKLAMA LC Pigtail Pigtail'ler * LC - SM, OS1 pigtail LİSTE $5,00 1.7.2014 FC Pigtail SC Pigtail ST Pigtail FC - SM Konektör * FC - SM, OS1 pigtail

Detaylı

Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode fibre version

Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode fibre version Çeşitli fiş tiplerine sahip, tek modlu elyaf veya çok modlu elyaf tipi optik patch kabloları Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode

Detaylı

FİBER OPTİK AKSESUARLAR

FİBER OPTİK AKSESUARLAR 1.06.2016 FİBER OPTİK AKSESUARLAR LC Pigtail * LC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) $5,00 FC Pigtail SC Pigtail ST Pigtail *FC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) *

Detaylı

Fiber Optic Product Catalogue

Fiber Optic Product Catalogue Fiber Optic Product Catalogue www.noktaelektronik.net Professional Electric & Electronic Engineering Üretim dünya standartlarında üretim AR-GE yenilikçi araştırmacı girişimci Mühendislik & Tasarımı mühendislik

Detaylı

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı & F/O Attenuator Fiber optik ağlarda alıcıya gelen optik işaretin / optik seviyenin azaltılması için kullanılır.

Detaylı

Fiber Optik Altyapı Sistemleri

Fiber Optik Altyapı Sistemleri Fiber optik kablolar, telekomünikasyon, sağlık ve bilişim sektörlerinde yoğunlukla kullanılmakta olup son zamanlarda hızla artan bir ivme ile CCTV uygulamalarında da tercih edilir olmuştur. Video sinyallerini,

Detaylı

& KABİNET ÇEŞİTLERİ OLIShd CCTV SERİSİ OLIShd 2+1 CCTV * Kırmızı : 6x0.15 * Siyah : 6x0.15 * Coax : 6x0.18 OLIShd 4+1 (1x Coax + 2x0.22 + 2x0.50) CCTV * Kırmızı : 10x0.15 * Sarı : 5x0.15 * Siyah : 10x0.15

Detaylı

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler Cat 5e ÜRÜNLER UTP 074285 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 PTAL 078650 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 5,65 074286 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 2 mod. 10 PTAL 078651 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com FTTH-B02 FTTH 2Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu FTTH, FTTX, GPON, CATV, Telekom ve Fiber optik şebekelerde kullanıcıların ( Ofis -

Detaylı

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri Katalog 10G Ethernet Çözümleri Direct Attached Cable DAC SFP+ 10G Bakır Kablo Veri Merkezlerinde ve Sistem odalarında Switch, Sunucu, Depolama Cihazları ve Firewall arasında 10 Gigabit Ethernet bağlantı

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu - 6xSC Duplex Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz KATALOG tanıtım Vizyonumuz Müşterilerine herzaman en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarlar ulaştırmak, yenilik ve gelişimde her zaman bir adım önde hizmet etmektir. Ülkemiz ticari ve sosyal

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik kabloların bu

Detaylı

DIGITUS Fiber Optik Pigtail Tekli Mod 9/125 OS2

DIGITUS Fiber Optik Pigtail Tekli Mod 9/125 OS2 DIGITUS Fiber Optik Pigtail Tekli Mod 15 Yıl Ürün Garantisi 25 Yıl Sistem Garantisi Ağınız için en iyi performans ve bağlantı kalitesi LC Tek Yönlü Konnektör Tekli Mod 12 farklı kılıf rengi Özet DIGITUS

Detaylı

EREM KABLO ÜRÜN KATALOĞU

EREM KABLO ÜRÜN KATALOĞU EREM KABLO ÜRÜN KATALOĞU BAYİLİKLERİMİZ HES Cabling System 3 CAT.5e - 6UTP / FTP Kod no. Code no. Tip - Çap Type - Diameter mm 35061014 CAT5eUTPPVC 4x2x0,51 35064014 CAT.5e UTP LSOH 4x2x0,51 35081014

Detaylı

SC, FC ve Universal Konnektör

SC, FC ve Universal Konnektör Katalog CLR Networks Visual Fault Locaters CLR-VFL-SC10 Fiber Optik Görsel Hata Bulucu / Görünür Işık Kaynağı Fiber optik haberleşme sistemlerinde fiber optik kabloların ve patch kabloların kırık / kopuk

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com OTDR Fiber Optik Tampon Kablo Fiber optik hatları OTDR ile test ederken ölü bölgedeki olayları ( dead zone events) Launch kablosu ile

Detaylı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı - OLS - Sabit Çıkışlı CLR-SLS-S/M Sabit çıkışlı (-7dBm) fiber optik ışık kaynağıdır. Hem SMF hemde

Detaylı

FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi

FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi - Cleaver Fiber Optik Ek Cihazı ile birlikte F/O ek yapımında fiber kesici olarak kullanılır. Sumitomo

Detaylı

MERKEZİ TÜPLÜ ÇİFT KILIFLI ONDÜLE ÇELİK BANT ZIRHLI BORU İÇERİSİNE VEYA DİREKT TOPRAĞA DÖŞENEBİLEN FİBER OPTİK KABLO (IEC )

MERKEZİ TÜPLÜ ÇİFT KILIFLI ONDÜLE ÇELİK BANT ZIRHLI BORU İÇERİSİNE VEYA DİREKT TOPRAĞA DÖŞENEBİLEN FİBER OPTİK KABLO (IEC ) MERKEZİ TÜPLÜ ÇİFT KILIFLI ONDÜLE ÇELİK BANT ZIRHLI BORU İÇERİSİNE VEYA DİREKT TOPRAĞA DÖŞENEBİLEN FİBER OPTİK KABLO (IEC 60794-3-12) 1-Kablo Tipi: Fiber Tipi SM 9/125 (G.652 d ) 1310 nm de zayıflama Max.0,36

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Seri Haberleşme Çözümleri - Seri Ethernet Sunucular - Seri Fiber Dönüştürücü Sipariş Model277 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-USB-F22 USB to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-USB-F22 Serisi 2Portlu USB - Fiber optik çevirici mouse - fare ve klavyenin fiber

Detaylı

ÇOK TÜPLÜ TEK KILIFLI ONDÜLE ÇELİK BANT ZIRHLI BORU İÇERİSİNE VEYA DİREKT TOPRAĞA DÖŞENEBİLEN FİBER OPTİK KABLO (IEC )

ÇOK TÜPLÜ TEK KILIFLI ONDÜLE ÇELİK BANT ZIRHLI BORU İÇERİSİNE VEYA DİREKT TOPRAĞA DÖŞENEBİLEN FİBER OPTİK KABLO (IEC ) ÇOK TÜPLÜ TEK KILIFLI ONDÜLE ÇELİK BANT ZIRHLI BORU İÇERİSİNE VEYA DİREKT TOPRAĞA DÖŞENEBİLEN FİBER OPTİK KABLO (IEC 60794-3-12) 1-Kablo Tipi: Tipi SM 9/125 ( ) 1310 nm de zayıflama Max.0,36 db/km 1550

Detaylı

Uzun Menzilli 30km ye kadar

Uzun Menzilli 30km ye kadar Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.test-merkezi.com Fiber Optik Şebekeler İçin Ölçüm ve Test Cihazları P/N F/O Işık Test Kalemi (CLR Networks CLR-VFL-XX Serisi) Genel

Detaylı

Genel PON projlerinin kurulum ve bakım aşamalarında, FTTx uygulamalarında, optik gücü ölçmek için kullanılır.

Genel PON projlerinin kurulum ve bakım aşamalarında, FTTx uygulamalarında, optik gücü ölçmek için kullanılır. Katalog Fiber Optik Güç Ölçer CLR-OPM-PON Fiber Optik Powermetre - PON Genel PON projlerinin kurulum ve bakım aşamalarında, FTTx uygulamalarında, optik gücü ölçmek için kullanılır. Telkolink.com Fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com HDBit HDMI Video + Audio to Fiber Optik Çevirici IR Sinyal HDMI to Fiber optik çeviriciler bir HDMI kaynağından alınan 1080P Full HD Video

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

LCS-Legrand Kablolama Sistemleri-2015 USD Fiyat Listesi

LCS-Legrand Kablolama Sistemleri-2015 USD Fiyat Listesi Referans Açıklama Ambalaj Metre/Adet Fiyat USD $ Cat 6A (UTP) UNSHIELDED ÜRÜNLER Bakır Kablolar 032787 U/UTP Cat6A LSZH Makara, 4P 500 1,70 Patch paneller 033584 19" UTP patch panel, 4x6 Cat6A RJ45, 1U

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler CLR networks CLR-AHD serisi Analog HD formatında video çıkışı olan CCTV güvenlik kameralarını

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CCTV Güvenlik Kameraları İçin Analog / AHD / HD CVI / HD TVI to Fiber Optik Çevirici Sipariş Kodu Analog Kamera to F/O Fiber Optik Çeviriciler

Detaylı

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz FİYAT LİSTEMİZ tanıtım Vizyonumuz Müşterilerine herzaman en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarlar ulaştırmak, yenilik ve gelişimde her zaman bir adım önde hizmet etmektir. Ülkemiz ticari ve

Detaylı

KABLO SİSTEMLERİ MALZEME STANDARTLARI VE ONAYLI ÜRÜN TALİMATI EK DÜZENLEMELER

KABLO SİSTEMLERİ MALZEME STANDARTLARI VE ONAYLI ÜRÜN TALİMATI EK DÜZENLEMELER KABLO SİSTEMLERİ MALZEME STANDARTLARI VE ONAYLI ÜRÜN TALİMATI EK DÜZENLEMELER 1. Kablo Sistemleri Onaylı Ürün Talimatı (6.e) Maddesi aşağıdaki şekilde değişitirilmiştir. Mevcut Yerli üretimler için TSE

Detaylı

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com SFP, SFP+ ve XFP İhtiyaçlarınız için 1000Base-BX Bidi SFP LC Simplex SM F/O Modül 20km CLR Networks CLR-SFP-B13/B15

Detaylı

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz ÜRÜN KATALOGU tanıtım Vizyonumuz Müşterilerine herzaman en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarlar ulaştırmak, yenilik ve gelişimde her zaman bir adım önde hizmet etmektir. Ülkemiz ticari ve sosyal

Detaylı

SFP Modül

SFP Modül Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com 10Gbps Ethernet Omurga Switchler için Fiber Optik SFP+ Modüller P/N 10Gbps Ethernet Fiber Optik Bidi SFP+ Modül SMF

Detaylı

Excel Kısa Form Ürün Kılavuzu - Uluslararası

Excel Kısa Form Ürün Kılavuzu - Uluslararası kaliteden ödün vermeksizin. Excel Kısa Form Ürün Kılavuzu - Uluslararası Excel, kaliteden ödün vermeden tasarlanan, üretilen, desteklenen ve teslim edilen birinci sınıf performansa sahip uçtan uca bir

Detaylı

Ü ş ş ş ş ş Ü ş Ü ç ş Ö ç Ü ç ç ş ç ş ş ş ş ş Ç ş ş ş ş ş Ç Ö Ü Ö Ü Ü Ü ş ç ç ş ş ş ş ç ç ş ş ç ş ş ç ç ş ç ş ç ç ç ç ş ç ç ş ş ç ç ş ş ş ç ş ç ş Ç ş ş ç ş ç ş ç ş ş ş ç ş ç ş Ç ş ş ç ş ç ş ş ç ş ş ş ş

Detaylı

TESİSAT MAHAL LİSTESİ

TESİSAT MAHAL LİSTESİ Sayfa: 1 1 30.1.1 Topraklama şeridi (0.8kg/m) ve gömülmesi m + - - 2 30.4 2 m, 65x65x7'lik galv.köşebent ve 5m galv.örgülü çelik tel ve gömülmesi 3 701-101 Sac pano-800 mm genişliğinde 4 704-102 Sıva üstü

Detaylı

ALTYAPI MALZEMELERİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLEN TEDARİKCİ ADI MALZEME/İŞÇİLİK

ALTYAPI MALZEMELERİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLEN TEDARİKCİ ADI MALZEME/İŞÇİLİK MALZEME/İŞÇİLİK ALTYAPI MALZEMELERİ BİRİM TÜRKSAT KODU TKS-ALT 50 MM HDPE BORU metre TKS-ALT-01 75 MM HDPE BORU metre TKS-ALT-02 BİRLEŞTİRME MANŞONU Adet TKS-ALT-03 2X40 HDPE BORU metre TKS-ALT-04 2X40

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

WR1001JL-TD FTTB NODE

WR1001JL-TD FTTB NODE WR1001JL-TD FTTB NODE Hangzhou Prevail Optoelectronic Equipment Co., Ltd. 2015. 1( Versiyon 1) 1. Ürün Özeti WR1001JL-TD optik alıcı son 1GHz FTTB iki yönlü optik alıcımızdır. Optik gücü geniş alanda alması

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G004 1000Base-ZX SM LC Duplex SFP F/O Modül 80km CLR Networks CLR-SFP-G004 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

Datasheet Bakır Patch Cord Listesi

Datasheet Bakır Patch Cord Listesi Datasheet Bakır Patch Cord Listesi 1m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 2m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 5m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 10m Cat5e STP Çapraz Patch Kablo 2m Cat6 S-FTP Çapraz Patch Kablo 5m Cat6

Detaylı

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

UBOT Serisi. Optik Transmitter RF + IF (2 GHz)

UBOT Serisi. Optik Transmitter RF + IF (2 GHz) UBOT Serisi Optik Transmitter RF + IF (2 GHz) UBOT Ultra Genişbant Optik Transmitterları, 45~860MHz ve 950~2600MHz frekanslarındaki analog/dijital CATV ve SAT-IF sinyallerini optik işarete dönüştürerek,

Detaylı

16 Kanal Abone Analog Telefon Fiber Çevirici

16 Kanal Abone Analog Telefon Fiber Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com 16 Kanal Analog Telefon/Faks to Fiber Optik Çevirici Şartnamesi #Genel Voice Mux, PBX veya santralden alınan analog telefon hatlarını, fiber optik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI A33 A34

BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI A33 A34 EK-1 BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI BT SINIFI Kabinet A33 A34 Kablo Kanalı SĠSTEM ODASI KABĠNET 1 2 3 4 5 6 13 14 15 16 17 18 25 26 27 28 29 30 37 38 39 40 41 42 COMBO 7 8 9 10 11 12 19 20 21 22 23 24 31

Detaylı

kabinler Fiber Optik fiber optik çözümler

kabinler Fiber Optik  fiber optik çözümler 11 kabinler Fiber Optik www.gunko.com.tr 176 177 Fiber Optik Çözümler Veri iletişiminde ışık hızına erişilmesine olanak sağlayan fiber optik teknolojileri, harici tip kabloların ek yapıldığı alanın korunmasından

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G002 1000Base-SX LC Duplex MM SFP F/O Modül 2km CLR Networks CLR-SFP-G002 Fiber Optik SFP Modülü Multimode kablo ile standart

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G001 1000Base-SX SFP Modül MM LC Duplex 850nm 550Mt CLR Networks CLR-SFP-G001 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

2013/TUYAD- Merkezi Tv Dağıtım Sistemleri Malzeme ve Uygulama Şartname Standartları / Sürüm-1

2013/TUYAD- Merkezi Tv Dağıtım Sistemleri Malzeme ve Uygulama Şartname Standartları / Sürüm-1 Referans: 2013/TUYAD- Merkezi Tv Dağıtım Sistemleri Malzeme ve Uygulama Şartname Standartları / Sürüm-1 İçindekiler Tablosu 1. DAĞITIM SİSTEMİ STANDARTLARI:... 1 2. AKTİF DAĞITIM ELEMANLARI (Yükseltici

Detaylı

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-G11 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G005 1000Base-EX LC Duplex SFP Singlemode F/O Modül 40km CLR Networks CLR-SFP-G005 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com ON-TC100 Arazi Tip Fiber Optik Ek Kutusu / Ek Mufu 24Fiber FOSC Fiber Optik Splice Closure Fiber optik kabloların arazi koşullarında eklemesinde

Detaylı

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Enerji Üretim Endüstrisi için Çözümler Eğer bir enerji üretim tesisinde kablolama sistem ekipmanları veya Ethernet switchlerde arıza oluşursa onarım/işçilik

Detaylı

DBS721, DBS729 Siren taban, kl siren taban

DBS721, DBS729 Siren taban, kl siren taban DBS721, DBS729 Siren taban, kl siren taban Otomatik adreslenebilir C-NET bus hatt için Cerberus PRO Siren taban DBS721 ve kl siren taban DBS729 11 seçilebilir ton, 2 programlanabilir aktivasyon seviyesi

Detaylı

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Kablolu İletişim Ortamları En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Koaksiyel (Eş Eksenli) Kablo Televizyon kablosunun daha esnek ve ince olanıdır.

Detaylı

DİKİLİ TİP KABİNET OPTICAL DISTRIBUTION FRAME

DİKİLİ TİP KABİNET OPTICAL DISTRIBUTION FRAME ODF DİKİLİ TİP KABİNET OPTICAL DISTRIBUTION FRAME 164 165 ODF DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER STANDART VE UYGUNLUKLAR ISO9001:2008 Kalite Yönetim sistemi IEC 297-1, 19" Standart IEC 297-2, Tüm kabinet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G003 1000Base-LX SFP Modül SM LC Duplex 1310nm 20km CLR Networks CLR-SFP-G003 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

Bilgi Notu Fiber Kablo Çeşitleri

Bilgi Notu Fiber Kablo Çeşitleri Bilgi Notu Fiber Kablo Çeşitleri 1.Fiber TipineGöre MultiMode o Dereceli Indis Fiber o Kademeli Indis Fiber SingleMode 2.Kablo Tipine Göre Loose-Tube Tight-Buffer 3.Yapılarına Göre Cam Fiber Plastik Kaplı

Detaylı

Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R

Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R Katalog Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R : Kuru Kontak & TTL Fiber Optik Çevirici. Fiber Optik hat üzerinden Kuru kontak bilgisi taşır. Örneğin Duman Dedektörü, Isı dedektörü çıkışlarını

Detaylı

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri, kampüs

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-XFP-TG01 10GBase-SR 10Gbps XFP Modül LC Duplex MMF 300Mt Fiber Optik 10Gbps XFP Transreceiver Modülü 10GBase-SR, 10Gbps Fibre Channel

Detaylı

FİBER OPTİK KABLOLARI FİYAT LİSTESİ. 13 Haziran 2014

FİBER OPTİK KABLOLARI FİYAT LİSTESİ. 13 Haziran 2014 FİBER OPTİK KABLOLARI FİYAT LİSTESİ Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. Haktan İş Merkezi :39 K:2 34427 Setüstü Kabataş - İSTANBUL Tel : 0212 393 7700 Faks : 0212 393 7762 e-mail : tpks@prysmiangroup.com

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP Multimode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-SX standardını karşılamalı

Detaylı

İstanbul Genel Müdürlük Emek Mahallesi, Ordu Caddesi No: 49, 34785 - Sancaktepe - İstanbul Tel: 444 34 26

İstanbul Genel Müdürlük Emek Mahallesi, Ordu Caddesi No: 49, 34785 - Sancaktepe - İstanbul Tel: 444 34 26 İstanbul Genel Müdürlük Emek Mahallesi, Ordu Caddesi No: 49, 34785 - Sancaktepe - İstanbul Tel: 444 34 26 Adana İrtibat Ofisi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Gizerler İş Merkezi A Blok Kat: 3 No: 6 - Adana

Detaylı

mtse Serisi Network Kabinleri

mtse Serisi Network Kabinleri mtse Serisi Network Kabinleri Teknoloji Özellikleri ve Fonksiyonları: ANSI/EIAR-310-D, DIN41491: Part1, IEC297-2, DIN41494: Dart7, GB/T3047-92, standartlarına, 19" uluslararası standartlara, metrik sistem

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

DVB-C/T Digital Merkezi Sistem Ürünleri

DVB-C/T Digital Merkezi Sistem Ürünleri 2013 FİYAT LİSTESİ DVB-C/T Digital Merkezi Sistem Ürünleri Box Pro Ana Kasa BOXSAT 2 (IF-TS MODÜLATÖR) Dahili güç kaynağı ve TroBox modüller için 11 slottan oluşan BoxPro, 19-3U rack kabin ebatlarına sahiptir.

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Test ve Ölçüm Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Test ve Ölçüm Çözümleri Katalog T35 - Fiber Optic Fusion Splicer T35 - Fiber Optik Ek Yapım Cihazı T35, sahip olduğu gelişmiş DCA ( Direct Core-to-Core Hizalama sistemi) teknolojisi ile saha çalışanlarının kullanımına sunulmuştur.

Detaylı

İNTERNET VE HABERLEŞME AĞI KURULMASI İÇİN MALZEME ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İNTERNET VE HABERLEŞME AĞI KURULMASI İÇİN MALZEME ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İNTERNET VE HABERLEŞME AĞI KURULMASI İÇİN MALZEME ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ Kapsam: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığının ihtiyaçlarına binaen belediyemiz ek binaları ile internet

Detaylı

Tel: + 90 224 270 31 32 Faks: + 90 224 270 30 29 e-posta: zekeriya.sirin@prysmiangroup.com can.altingoz@prysmiangroup.com

Tel: + 90 224 270 31 32 Faks: + 90 224 270 30 29 e-posta: zekeriya.sirin@prysmiangroup.com can.altingoz@prysmiangroup.com Zekeriya ŞİRİN, Can ALTINGÖZ Ömerbey mah. Bursa Asfaltı Cad. No: 51 16941 Mudanya/BURSA Tel: + 90 224 270 31 32 Faks: + 90 224 270 30 29 e-posta: zekeriya.sirin@prysmiangroup.com can.altingoz@prysmiangroup.com

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

BUDI-S-STB K U R U L U M T A L I M A T I

BUDI-S-STB K U R U L U M T A L I M A T I BUDI-S-STB K U R U L U M T A L I M A T I Bina Dağıtım Kutusu Giriş BUDİ, birleştirme işlevi sunan bir fiber yönetim sistemidir. Fiber optik bileşenler için mekanik ve çevresel bir koruma sağlar. Kit içeriği

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL

VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL ETKİNLİĞİ MAKSİMUMA ÇIKARIN PERFORMANSI YÜKSELTİN YATIRIM GETİRİSİNİ ARTIRIN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEKSİZİN Excel, kaliteden ödün vermeksizin tasarlanan, üretilen, desteklenen

Detaylı

CAT Tipi Data Kabloları

CAT Tipi Data Kabloları CAT Tipi Data Kabloları Ref. Std. ANSI/TIA/EIA -A-ISO/IEC 0-EN 0 Dahili tesisat LAN kablosu Kablo Yapısı (DATA KABLOLARI) S F / U T P Kablo Eleman Yapısı Per Ekranlama Genel Ekranlama TP U F F S SF U İkili

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Petrol&Gaz ve Petrokimya Endüstrisi Çözümleri Zor endüstriyel ortamlarda aktif cihazlar ve medya çevirici tesisatları için petrol, gaz ve petrokimyadan

Detaylı

Kısaltmalar: Dokümanda kullanılan kısaltmalar ve açıklamaları aşağıdaki gibidir: UTP: Unshielded twisted pair F/0: Fiber Optik CAT: Kategori

Kısaltmalar: Dokümanda kullanılan kısaltmalar ve açıklamaları aşağıdaki gibidir: UTP: Unshielded twisted pair F/0: Fiber Optik CAT: Kategori 1/11 1. YÖNETMELİĞİN AMAÇ VE KAPSAMI Bu yönetmelik, İstanbul Üniversitesi nin binalarında ve binalar arasında yapılacak haberleşme amaçlı veri iletişim sistemlerinin Teknik gereksinimlere uygun yapılabilmesi

Detaylı

Mobil sıkma aleti. - Aletlerini işe götüren profesyoneller için tasarlandı

Mobil sıkma aleti. - Aletlerini işe götüren profesyoneller için tasarlandı Mobil sıkma aleti - Aletlerini işe götüren profesyoneller için tasarlandı Mobil sıkma aleti hareket halindeki profesyoneller için akıllı sıkma aleti Mobil sıkma aleti- aletlerini işe götüren profesyoneller

Detaylı

KLİŞE ÇEŞİTLERİMİZ 01 02 03 04 05 06 2

KLİŞE ÇEŞİTLERİMİZ 01 02 03 04 05 06 2 KLİŞE ÇEŞİTLERİMİZ 01 02 03 04 05 06 2 07 08 09 10 11 12 3 İÇ BLOK TASARIMLARIMIZ KLK916 9 x 16 cm. Haftalık, İki Renk Cep Ajandası 80 gr/m² Lüks 1.Hamur KLK17241 16 x 24 cm. Günlük Kareli, Tek Renk Ajanda

Detaylı