Daha az enerji ile temizliğin ötesi: Kirlilerinizi Profilo Çamaşır Makinesinde yıkayın, sonra da asma toplama derdi olmadan Profilo

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Daha az enerji ile temizliğin ötesi: Kirlilerinizi Profilo Çamaşır Makinesinde yıkayın, sonra da asma toplama derdi olmadan Profilo"

Transkript

1

2 Kirlilerinizi Profilo Çamaşır Makinesinde yıkayın, sonra da asma toplama derdi olmadan Profilo Kurutma Makinesinde kurutun. İşte size hayatın güzellikleri için vakit bırakacak sihirli formül Biliyoruz kendinize ve dolayısıyla sevdiklerinize vakit ayıramamaktan şikayetçisiniz, çünkü ev işleri tüm zamanınızı alıyor. Özellikle çamaşırları yıkamak, asmak, kurumalarını beklemek ve toplamak en yorucu ve zaman alıcı işleriniz arasında... Hayatınızı kolaylaştırmak ve bir nebze olsun rahat ettirmek için Profilo olarak çözüm önerilerimiz var. Profilo nun çamaşır yıkama ve kurutma makinelerini kullanarak zamandan tasarruf etmek, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak artık elinizde! Kendinize ayırdığınız geniş zaman etrafınızdakileri de şaşırtırsa onlara, tüm yaptıklarınızı, çamaşır yıkayıp kurutmaktan arta kalan zamanınıza sığdırdığınızı söyleyin ve onların da en önemli yardımcınız Profilo çamaşır ve kurutma makinesini keşfetmesine yardımcı olun. Bu kitapçıkta size teknolojinin hayatınızı nasıl daha da kolaylaştıracağını ve güzelleştireceğini gösterecek ipuçları vermeyi hedefliyoruz.

3 yın, o atın ıyor. e zı rak e ze m za o eyi Daha az enerji ile temizliğin ötesi: Profilo nun yeni Süper 7 - Süper 8 serisi çamaşır makineleri kullanıcısı için birçok konuda konfor sunuyor. Yeni serimizde öne çıkan konu başlıklarını sizin için toparlayalım istedik: 1. HijyenEkstra: Derinlemesine Temizlik! HijyenEkstra özelliği polen, hayvan tüyü ve deterjan gibi kalıntıları yüzde 99,9 a varan oranda yok eder. Bu özelliği üstelik tescil de edilmiştir: Bu özelliğimiz Avrupa nın 1 numaralı tescil mercii olan ECARF belgesine sahiptir. Derinlemesine temizlik sağlayan HijyenEkstra özelliği ile sevdikleriniz sağlıklı kalır, içiniz her zaman rahat eder. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri nin dört ürünü, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan Red Dot ile ödüllendirildi. Profilo CM1001LTR ve CM1021LTR 6 kg kapasiteli çamaşır makineleri, Profilo BM6480MG ve BM5380MA bulaşık makineleri, üstün tasarım özellikleri ile Ev Aletleri ve Mutfak kategorilerinde Red Dot ödüllerinin sahibi oldu.

4 ECARF - The European Centre for Allergy Research Foundation (Alerji Araştırma Fonu Avrupa Merkezi) ilk defa bir çamaşır makinesini ürünün kalitesi ve alerjik bünyeliler için verdiği hizmetten ötürü ECARF kaşesi ile onurlandırdı. ECARF alerji uzmanlarının görüşlerine göre Profilo, Süper 7-Süper 8 serisi çamaşır makinelerinde bu özelliğe sahip modeller ECARF ödülü için gerekli tüm kriterleri yerine getiriyor! 2. Enerji tasarrufu: Profilo çamaşır makineleri A+ sınıfından A+++ -%10 enerji sınıfına varan enerji tasarrufuyla çevre dostudur; 8 kg kapasiteli yeni çamaşır makineleri A+++-%10 özelliği ile A sınıfı makinelere göre yüzde 40 daha verimlidir. Doğal kaynakları koruma konusunda büyük hassasiyet gösteren yeni seri çamaşır makinelerimizin 7 kg kapasiteli modellerinde rakiplere göre yılda yaklaşık litre, 8 kg kapasiteli ürünlerimizde ise yaklaşık litre su, yıkama sonucunun mükemmelliğinden ödün vermeden tasarruf edebilirsiniz. Bu özellikleri ile yeni çamaşır makinelerimiz sadece doğayı korumakla kalmaz aynı zamanda cebinizi de düşünür! 3. Akıllı su yönetimi sistemi: Derinlemesine temizlik sağlarken sadece gerektiği kadar su tüketimini, tek damlanın bile israf edilmemesini amaçlayan bu sistem sayesinde sadece doğayı değil, faturalarınızı düşürerek bütçenizi de korumuş olursunuz. İki aşamadan oluşan bu sistem bir taraftan makine içerisindeki su seviyesini çamaşır türüne göre kontrol ederken, diğer taraftan bir sayaç vasıtasıyla ne kadar suyun makineye girmesi gerektiğini ölçümler ve ayarlar.

5 4. Wave Drum: Etkin yıkama! Optimize edilmiş tambur ve yıkama pedalları sayesinde çamaşırınız yıpranmadan yıkanır, zarar görmez. Wave Drum olarak adlandırdığımız tambur sisteminde özel tambur dokusu üzerindeki damlacıklar yıkamanın yoğunluğunu etkilemek için düşünülmüştür. Yuvarlatılmış tarafıyla ipekliler gibi hassas çamaşırlarınızı, dik tarafıyla ise pamuklular gibi daha dayanıklı, ama daha çok kire maruz kalan giyeceklerinizi mükemmel yıkamanızı sağlar. Aynı sistem yıkama pedallarında da kullanılmıştır. Ayrıca bol gözenekli tambur yüzeyi hem suyun daha çabuk dolması hem de çamaşırları eşit bir şekilde ıslatılması için düşünülmüştür. 5. Kullanım esnekliği: Her zaman bir seçeneğiniz var! Profilo için tüketicinin istekleri her şeyden önemli. Sırf bu nedenle cihazlar tasarlanırken tüketicilerin seçimlerinde esnek bırakılmaları hedeflenmekte. Profilo çamaşır makinelerinde bu, MultiPlus serisi ile sağlanıyor. Tüketiciye zaman tasarrufu (JetPlus) ve enerji tasarrufu (EkoPlus) arasında seçme özgürlüğü bırakılıyor. Tercihinize veya o anki ihtiyacınıza göre yapacağınız seçim ile tek programa bağlı kalmadan JetPlus ile zamandan yüzde 65 e, EkoPlus ile enerjiden yüzde 50 ye varan oranda tasarruf etmeniz mümkün. Esnekliğini farklı kumaş türlerine göre düzenlenmiş yıkama programları sayesinde de tescilleyen Profilo Super 7 ve Super 8 çamaşır makineleri derinlemesine temizlik sağlıyor: Koyu renkliler/ Kot, Beyazlar,Sentetikler, İç giyim, Outdoor/AktifPlus, Gömlek/Bluz, Karışık çamaşırlar, Yünlüler, Hassas/İpek gibi her çamaşıra uygun yıkama programı Profilo çamaşır makinelerinde!

6 Gele yıka Etkili kitapç n Çam n Do üze çam Tem n He n İç ç yıka 6. Profilo çamaşır makinelerinde bir + nız var: Zaman tasarrufu! n Eks çam Yazımızın başında belirttiğimiz gibi teknoloji aslında insan hayatını kolaylaştırınca ve ona kendi sevdikleri için daha fazla zaman yaratınca güzel. Profilo çamaşır makineleri kendinize daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlayacak özelliklerle donatılmış durumda. Örneğin Ekspres15 gibi kısa program seçenekleri ile zaman konusunda da dilediğiniz esnekliğe sahipsiniz. Bu programla az kirli ve az miktardaki çamaşırlarınızı sadece 15 dakikada yıkamanız mümkün. n Jet terc JetPlus seçeneği ile MultiPlus serisi çamaşır makinelerimizde gerçekleştireceğiniz zaman tasarrufundan zaten daha önce bahsetmiştik. Yine 8 kg çamaşır makinelerimizde bulunan Hızlı/Karışık programı da zamandan tasarruf etmenizi sağlayan diğer bir özelliğimiz. n Kı böy kull n Aşı seç n Do has Hi

7 Gelelim çamaşır yıkamanın püf noktalarına Etkili bir yıkama işlemi için yapmanız gerekenleri sizler için bu kitapçıkta toparladık: n Çamaşırlarınızı renklerine ve türlerine göre doğru ayırın n Doğru miktarda deterjan kullanmak için mutlaka ambalajın üzerindeki talimatlara uyun (bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa çamaşır makinemizin üzerinde bulunan bilgilerden OMO Lekesiz Temizlik Servisi mize danışabilirsiniz!) n Her kumaşın kendine has özelliklerine uygun programı seçin n İç çamaşırları ve çoraplarınızı mutlaka çamaşır filesi içersinde yıkayın n Ekspres 15 kısa yıkama programını sadece 2 kg ve az kirli çamaşırlarınız için seçin n JetPlus ve EkoPlus seçenekleri ile çamaşırlarınızı daha hızlı ya da tercihinize göre daha ekonomik yıkayabilirsiniz n Kırışık Azaltma seçeneği ile kırışıklıkların önüne geçebilirsiniz, böylece ütüye ayıracağınız zamanı ve enerjiyi başka şeyler için kullanabilirsiniz n Aşırı kirlenmiş çocuk giysileri gibi çamaşırlar için Ön Yıkama seçeneğini kullanın n Doğrudan tenin üzerine giyilen çamaşırlar için, özellikle cilt hassasiyetine karşı modeline göre Ekstra Durulama ya da HijyenEkstra seçeneğinden yararlanabilirsiniz

8 için size tavsiyelerimiz var! Çilek n Ilık sabunlu su sürün ve durulayın Toprak/kum n Kurumasını bekleyin, fırçalayın ve normal şekilde yıkayın Kahve/ çay n Lekeyi sıcak suyla temizleyin, leke giderici sabun sürün. Yaklaşık 30 dakika etki etmesini bekledikten sonra durulayın Yumurta n Soğuk su damlatın, bezle silin veya ılık sabunlu su ekleyin, etki etmesini bekleyin ve durulayın Kırmızı şarap n Tuz döküp lekeye nüfuz etmesini bekleyin. Silin. Yıkayın ve durulayın Çimen n İnceltilmiş amonyağa batırıp yaklaşık 10 dakika etki etmesini bekleyin. Durulayın ve sıcak suyla yıkayın, gerekirse suda bekletin Kozmetik n Lekeyi gliserin veya okaliptüs yağı ile yumuşatın ve etki etmesini bekleyin, bezle dikkatlice silin. Durulayın Domates n Sıcak sabunlu suda yumuşatın ve durulayın Ter n Sabunlu su sürün ve durulayın Bebek maması n Sıvı leke giderici sabun sürün, etki etmesini bekleyin ve durulayın Kan n Lekeyi soğuk suyla durulayın, sabunlu su sürün, yıkayın.

9 devrini kapatın! Bir Profilo kurutma makinesi ile evinizde sadece çamaşırlarınızı kurutmayan, aynı zamanda bakımını yapan bir yardımcıya kavuşabilirsiniz. Sizi okula ve işe hazırlık stresinden kurtaran bu yardımcı ile en sevdiğiniz ve en gerekli giysiler yaz ya da kış demeden en sağlıklı şekilde her zaman elinizin altında hazır olur. Kurutma makinesi kullandığınızda çamaşırlarınız kurutma makinelerinden en az kırışıklıkla ve havla çıkar, yani bir şekilde bakımdan geçer. Profilo kurutma makinesi sizin konforunuzu düşünür, çamaşırlarınızı hemen kullanıma hazırlamakla kalmaz, kendi kendini de temizler. Çamaşırlarınız kururken kirlenmez, eviniz rutubetlenmez ve hastalıklara davetiye çıkmaz. Sessiz çalışır, komşularınızı rahatsız etmez. Az enerji kullanır, üstüne ütü için harcanacak enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar. Az yer kaplar, istenirse çamaşır makinesinin üzerine (montaj çubuğunu yetkili servislerimiz ücretsiz şekilde uygular) ve hatta balkona bile monte edilebilir. Etkili bir kurutma işlemi için yapmanız gerekenler: n Üreticinin kumaşla ilgili bakım talimatlarını mutlaka kurutma işlemi öncesinde inceleyin n Farklı kumaşlar için makinelerimizin kontrol panelinde yer alan doğru kurutma programını seçin n Naylon çorapları, ipekleri, sentetik perdeleri, ince örgüleri, metal süsler taşıyan giysileri kurutma makinesinde kurutmayın n Çoraplarınızı ve iç çamaşırlarınızı file içerisinde kurutmayı tercih edin (çamaşır makinesinden çıkardığınız şekilde yani!) n Kurutma işleminden sonra su haznesi nde biriken saf suyu ütü işleminde ya da çiçek sulamada kullanabileceğinizi unutmayın!

10 Kumaş özelliklerine göre yıkama ve kurutma: Her kumaşın kendine has özellikleri vardır. Dolayısıyla her kumaşın uzun süre güzel kullanılabilmesi için özel bakıma ihtiyacı vardır. En sevdiğiniz giysinin etiketinde bulunan uyarılar ve sembolleri doğru yorumlamanız onu daha uzun süre giymenize yardımcı olacaktır. Hangi kumaşlarda yumuşatıcı kullanılmayacağını, ipek giysilerinizi nasıl yıkamanız gerektiğini ve yeni kaşmir kazağınızın makinede yıkanıp yıkanamayacağını buradan öğrenebilirsiniz. Biz yine de sizler için aşağıdaki bilgileri de toparladık: Sent olabil ek ola Kete giysil Pamuk: Islak haliyle de çok güçlüdür. Bu nedenle endişe duymaksızın yüksek ısılarda/ devirlerde yıkanabilir. İpek: İpeğin boya bırakma eğilimi vardır, bu nedenle sadece benzer kumaş ve renklerle birlikte yıkanmalı ve asla tamamen ıslak vaziyette asılarak kurutulmamalıdır. Karma kumaşlar: İçeriğinde doğal ve suni liflerin bulunmasından dolayı karma kumaşlar güçlü ve bakımı kolaydır. Yün: Yünü her zaman yün yıkama programında ve yün deterjanı ile yıkayın. Kurutucu için uygun olmayan kumaşları bir el havlusuna düz bir şekilde sererek kurutun. Asla asmayın, kaloriferin üzerine koymayın veya doğrudan güneş ışığında bırakmayın. işlevs sprey Visk veya

11 Sentetik: Sentetik giysiler aşırı sıcaklarda deforme olabileceğinden bu ısılarda yıkanmamalıdır. Kurutma esnasında da ek olarak koruma tuşuna basılmalıdır. Keten: Keten kumaş çok kolay kırışır ve çeker. Bu nedenle giysilerinizi biraz büyük almakta fayda vardır. Yıkarken kırışık önleme seçeneğini kullanın. Kurutmadan önce gerdirin ve ipe asın. Jean (Kot): Kot kumaşları ilk yıkamada çok boya vereceğinden ayrı yıkanmalı. Kumaş üzerindeki kırışık izlerinin önüne geçmek için makineye en fazla 3,5 kg çamaşır koyun ve fazla hızlıda sıktırmayın. Özel koyu renkli çamaşırlar için hazırlanmış deterjan kullanmayı tercih edin. Membran Kumaşlar: Yıkarken mutlaka hassas deterjan kullanın ve yumuşatıcı kullanmayın. Yumuşatıcılar membran kumaşın işlevselliğini etkiler. Mikrolif giysiler için piyasada satılan koruyucu spreyle düzenli olarak bakım yapın. Viskoz: İlk yıkamadan önce soğuk suda yumuşatın. Sadece yün veya hassas deterjan kullanın. Kurutmak için ıslak vaziyette asın.

12

Akıllı dozaj sistemi sayesinde 7 ton su, 11 litre deterjan tasarrufu.*

Akıllı dozaj sistemi sayesinde 7 ton su, 11 litre deterjan tasarrufu.* Akıllı dozaj sistemi sayesinde 7 ton su, 11 litre deterjan tasarrufu.* Akıllı dozaj sistemli yeni EcoLogixx 8 i-dos çamaşır makinesi. * Wfk, Uygulamalı Araştırma Enstitüsü, inceleme raporu WL 5132/10,

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D4 9121 E Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Döküman Numarası 2820523049/ 02-08-12.(11:52) www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu WD 964 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Döküman Numarası 2820523416/ 18-03-13.(9:58) www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür

Detaylı

Çamașır Makinesi Kullanma Kılavuzu D6 7101 E D6 7081 E D6 7102 ES D6 7102 E

Çamașır Makinesi Kullanma Kılavuzu D6 7101 E D6 7081 E D6 7102 ES D6 7102 E Çamașır Makinesi Kullanma Kılavuzu D6 7101 E D6 7081 E D6 7102 ES D6 7102 E Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu 12143 MK Doküman Numarası 2820524280/ 11-10-14.(9:01) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Arçelik ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

ÜRÜN KULLANIM KILAVUZU

ÜRÜN KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN KULLANIM KILAVUZU Doğru bir temizleme ișlemi ve bakım hassas materyallerden imal edilen ürünleri daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme ișlemi için belirtilen

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu GWM 4922 SY GWM 4901 Y GWM 4922 SX GWM 4901 X

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu GWM 4922 SY GWM 4901 Y GWM 4922 SX GWM 4901 X Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu GWM 4922 SY GWM 4901 Y GWM 4922 SX GWM 4901 X tr Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden

Detaylı

ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ

ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ 2012 ÇAMAŞIR MAKİNELERİ ÇAMAŞIR MAKİNELERİ 9127 N 9123 HE 9 kg Yıkama Kapasitesi 1200 Sıkma Devri (d/d) A+++ Enerji Sınıfı (A+++ Enerji sınıfından %20 daha tasarruflu) B Sıkma

Detaylı

Çamaşır Bakım Ürünleri Fiyat Listesi 2014-1

Çamaşır Bakım Ürünleri Fiyat Listesi 2014-1 Çamaşır Bakım Ürünleri Fiyat Listesi 2014-1 1 Temizlikte yepyeni bir boyut 2 Yıkama performansı: World Class! Miele yenilikleri ile yeni bir çağ başlatıyor, çamaşır temizliğinde devrim yaratıyor. Miele

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28)

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) ALM 781 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Kullanma Kılavuzu FWD 1400-6EI

Kullanma Kılavuzu FWD 1400-6EI Kullanma Kılavuzu Kurutmalı Çamaşır Makinesi FWD 1400-6EI 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri 2 Ürün Tanımı 4 Kontrol Paneli 6 İlk Kullanım 8 Kişiselleştirme 8 Günlük Kullanım 8 Kullanım - Kurutma 11 Yararlı

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 581 A. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45)

Çamaşır Makinesi ALM 581 A. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45) ALM 581 A Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R 2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R GİRİŞ GÜZELLİĞİN KONFORU, TEKNOLOJİNİN GÜZELLİĞİ. İKİSİ DE TASARIMDA. Kalite ve fonksiyonelliğin fark edilmeye değer olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda tasarımın çekici olması

Detaylı

Buzdolapları, Derin Dondurucular

Buzdolapları, Derin Dondurucular Neden Siemens? Siemens ev aletleri en yüksek beklentileri karşılamak için tasarlanır ve her birinde akla gelmeyecek buluşlar saklıdır. Bir Siemens ev aletine sahip olmak, en yüksek kaliteye ve tasarıma

Detaylı

Çamaşır makinesi Kullanma Kılavuzu 2012 CX 2112 CX

Çamaşır makinesi Kullanma Kılavuzu 2012 CX 2112 CX Çamaşır makinesi Kullanma Kılavuzu 2012 CX 2112 CX Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49)

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) ALM 601 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Kullanım Kılavuzu WDYN9646PG-17

Kullanım Kılavuzu WDYN9646PG-17 Kullanım Kılavuzu WDYN9646PG-17 KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖVGÜLERİMİZ Bu Hoover ev aletini alarak, hiç taviz vermeyeceğinizi gösterdiniz: Siz sadece en iyisini istiyorsunuz. Hoover, yıllar süren araştırmalarının

Detaylı

% 20 indirim fırsatı.*

% 20 indirim fırsatı.* Siemens 2010 Siemens ecoplus İyi fikirler, büyük tasarruf Bahar temizliği eski beyaz eşyalardan başlıyor. Tüm Siemens lerde eski beyaz eşyasını getirene % 20 indirim fırsatı.* Üstelik peşin fiyatına 4

Detaylı

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi!

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi! PETRA DÜNYASI 2015 % 100 Türk sermayesi ve yönetimi. 1984 yılında kurulan Petra, bugün binlerce temsilcisiyle kalabalık bir aile. Sadece Türkiye de değil, Kuzey Kıbrıs ta ve Almanya daki ofisleri ve temsilcileriyle

Detaylı

Merinos Yün Kazağınızın Bakımı

Merinos Yün Kazağınızın Bakımı Avustralya Merinos Yünü Merinos Yün Kazağınızın Bakımı Eğitim El Kitabı Dizin: Seviye: Dil: K2 / L1 Giriş Türkçe / Turkish İÇİNDEKİLER Merinos Yün Kazağınızın Bakımı SAYFA Giriş 4 1. MERİNOS YÜN KAZAĞINIZIN

Detaylı

VESTEL KULLANIM KILAVUZU KURUTMA ÖZELLİKLİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ CKA-XXL 9614 TE

VESTEL KULLANIM KILAVUZU KURUTMA ÖZELLİKLİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ CKA-XXL 9614 TE VESTEL KURUTMA ÖZELLİKLİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU CKA-XXL 9614 TE TR TR Değerli Müşterimiz, Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerde özenle üretilen, titiz

Detaylı

Yeni yılın ilk fırsatları sayesinde hayalinizdeki Siemens e kavuşun.

Yeni yılın ilk fırsatları sayesinde hayalinizdeki Siemens e kavuşun. Yeni yılın ilk fırsatları sayesinde hayalinizdeki Siemens e kavuşun. Ocak 2013 - Solo Ürünler Fiyat Listesi Soğutucu ve bulaşık makinelerindeki yepyeni fırsatları kaçırmayın.* *KD 56 NNW 20 N, KG 57 NVW

Detaylı

Kullanma Kılavuzu. İçindekiler WDL 9620 ÇAMAŞIR MAKİNESİ. ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır.

Kullanma Kılavuzu. İçindekiler WDL 9620 ÇAMAŞIR MAKİNESİ. ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır. Kullanma Kılavuzu ÇAMAŞIR MAKİNESİ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır. Türkçe,1 WDL 9620 İçindekiler Montaj, 2-3 Ambalajın çıkartılması ve seviye ayarı getirilmesi Su ve elektrik

Detaylı

Ağustos sıcağında içinizi serinletecek soğutucu fırsatları!

Ağustos sıcağında içinizi serinletecek soğutucu fırsatları! Ağustos sıcağında içinizi serinletecek soğutucu fırsatları! Siemens soğutucular, ağustos ayına özel fırsatlarla sizi bekliyor. Ağustos 2014 - Solo Ürünler Fiyat Listesi Ağustos ayında fırınlardaki avantajlı

Detaylı

Şubat soğuğunda içinizi ısıtacak fırsatlar Siemens te.

Şubat soğuğunda içinizi ısıtacak fırsatlar Siemens te. Şubat soğuğunda içinizi ısıtacak fırsatlar Siemens te. Şubat 2013 - Solo Ürünler Fiyat Listesi Soğutucu ve bulaşık makinelerindeki yepyeni fırsatları kaçırmayın.* *KD 56 NNW 20 N, KG 57 NVW 20 N, KD 46

Detaylı

Çamasır Makinesi PWE 7108 S (EU) Kurulum, Ambalajın çıkarılması ve seviye ayarlama. Elektrik ve su bağlantıları. Đlk yıkama Teknik Özellikler

Çamasır Makinesi PWE 7108 S (EU) Kurulum, Ambalajın çıkarılması ve seviye ayarlama. Elektrik ve su bağlantıları. Đlk yıkama Teknik Özellikler Çamasır Makinesi IT Kurulum, Ambalajın çıkarılması ve seviye ayarlama Elektrik ve su bağlantıları Đlk yıkama Teknik Özellikler PWE 7108 S (EU) Çamaşır makinesinin tanımı, Kontrol paneli Ekran TR FZ FZ

Detaylı

Toyota Araç Bakım Ürünleri

Toyota Araç Bakım Ürünleri TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (0212) 354 0 354 www.toyota.com.tr Toyota Araç Bakım Ürünleri Aracınıza bakım yapmak

Detaylı

Geniş iç hacim, eşsiz dış tasarım.

Geniş iç hacim, eşsiz dış tasarım. Geniş iç hacim, eşsiz dış tasarım. Geniş iç hacimli yeni Siemens No-frost soğutucular yaza özel fırsatlarla sizi bekliyor. Haziran 2015 - Solo Ürünler Fiyat Listesi Ramazan sofralarını taçlandıracak yemekler

Detaylı

2013, Hayat Yayıncılık, İletişim, Yapım, Eğitim Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. Tüm yayın hakları anlaşmalı olarak Hayat Yayınları na aittir. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir; izinsiz çoğaltılamaz,

Detaylı