FİBER OPTİK AKSESUARLAR

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "FİBER OPTİK AKSESUARLAR"

Transkript

1 FİBER OPTİK AKSESUARLAR LC Pigtail * LC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) $5,00 FC Pigtail SC Pigtail ST Pigtail *FC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) * SC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) * ST - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) FC - SM Konektör FC - MM Konektör FC - APC Konektör SC - SM Konektör SC - MM Konektör SC - APC Konektör ST - SM Konektör ST - MM Konektör LC - SM Konektör LC - MM Konektör * APC Tipi * APC Tipi FC - FC $1,90 FC - ST $1,51 ST - ST $1,45 SC - ST $1,51 SC - FC $1,51 SC - SM Tek SC - SM Çift SC - MM Tek SC - MM Çift SC - APC Tek, Simplex (Tek ), Duplex (Çift ) * APC Tipi, Simplex (Tek ) $1,45 $2,80 $1,34 $2,52 $1,51

2 SC - APC Çift * APC Tipi, Duplex (Çift ) $3,00 FC - APC $1,96 LC - SM Çift, Duplex (Çift ) $5,00 SC - SC Tek SC - SC Çift FC - FC Tek FC - FC Çift ST - ST Tek ST - ST Çift FC - SC Tek FC - SC Çift FC - LC Tek FC - LC Çift $18,00 FC - ST Tek FC - ST Çift LC - LC Tek LC - LC Çift $18,00 LC - SC Tek LC - SC Çift $18,00 LC - ST Tek LC - ST Çift $18,00 ST - SC Tek ST - SC Çift SC/APC - SC/APC Tek SC/APC - SC/APC Çift SC/APC - FC/APC Tek SC/APC - FC/APC Çift FC/APC - FC/APC Tek FC/APC - FC/APC Çift

3 ST - ST Tek ST - ST Çift $14,00 SC - SC Tek SC - SC Çift $14,00 FC - FC Tek FC - FC Çift $14,00 ST - SC Tek ST - SC Çift $14,00 FC - ST Tek FC - ST Çift $14,00 FC - SC Tek FC - SC Çift $14,00 LC - LC Tek LC - LC Çift $14,00 LC - SC Tek LC - SC Çift $14,00 LC - ST Tek LC - ST Çift $14,00 FC - LC Tek FC - LC Çift $14,00 MFTB 2C2 P * 2 Kablo Girişi, Maks. Fiber Kapasitesi: 2C Tek * Boyutlar: 86 x 86 x 23mm, Yapı: Plastik FTB 2C2 P * 2 Kablo Girişi, Maks. Fiber Kapasitesi: 2C Tek * Boyutlar: 205 x 115 x 35mm, Uygun Kablo Çapı: Ø7~Ø14, Yapı: Plastik $32,00 FTB 4C2 P * 2 Kablo Girişi, Maks. Fiber Kapasitesi: 4C Tek * Boyutlar: 150 x 110 x 30mm, Uygun Kablo Çapı: Ø7~Ø10, Yapı: Plastik $32,00 FTB 4C1 P * 1 Kablo Girişi, Maks. Fiber Kapasitesi: 4C Tek * Boyutlar: 210 x 140 x 40mm, Uygun Kablo Çapı: Ø7~Ø10, Yapı: Plastik $22,00

4 FTB 8C2 P * 2 Kablo Girişi, 8 Kablo Çıkışı, Maks. Fiber Kapasitesi: 8C Tek * Boyutlar: 207 x 181 x 45mm, Yapı: Plastik $98,00 FTB 16C2 P * 2 Kablo Girişi, 16 Kablo Çıkışı, Maks. Fiber Kapasitesi: 16C Tek * Boyutlar: 300 x 220 x 80mm, Yapı: Plastik $106,00 FTB 6C2 M * 2 Kablo Yuvası, 6 Pigtail Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 6C, 4 * Boyutlar: 152 x 107 x 31mm, Yapı: Metal $42,00 FTB 8C2A M * 2 Kablo Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 8C * Boyutlar: 265 x 155 x 48mm, Yapı: Metal $49,00 FTB 8C2B M FTB 12C3 M FTB 16C3 M * 2 Kablo Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 8C * Boyutlar: 200 x 165 x 40mm, Uygun Kablo Çapı: Ø5~Ø10, Yapı: Metal * 3 Kablo Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 12C * Boyutlar: 245 x 200 x 60mm, Uygun Kablo Çapı: Ø5~Ø10, Yapı: Metal * 3 Kablo Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 16C * Boyutlar: 245 x 200 x 60mm, Uygun Kablo Çapı: Ø5~Ø10, Yapı: Metal $54,00 $64,00 $66,00 FTB 24C3 M * 3 Kablo Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 24C * Boyutlar: 260 x 320 x 45mm, Uygun Kablo Çapı: Ø5~Ø10, Yapı: Metal $125,00 FTB 12 M * 12 Kablo Yuvası, Yükseklik: 1U * Boyutlar: 45 x 32 x 4.45cm, Ağırlık: 4kg, Yapı: Metal $120,00 FTB 24 M * 24 Kablo Yuvası, Yükseklik: 1U * Boyutlar: 45 x 32 x 4.45cm, Ağırlık: 4.2kg, Yapı: Metal $130,00 FTB 48 M * 48 Kablo Yuvası, Yükseklik: 2U * Boyutlar: 48 x 32 x 8.9cm, Ağırlık: 4.31kg, Yapı: Metal $180,00 FTB 72 M * 72 Kablo Yuvası * Boyutlar: 43 x 30 x 18cm, Ağırlık: 5kg, Yapı: Metal $236,00 FTB 96 M FTB 24HO FTB 36 HO FTB 4 HO FTB 24 VO * 96 Kablo Yuvası, Yükseklik: 2.5U * Boyutlar: 48 x 32 x 11cm, Ağırlık: 5.05kg, Yapı: Metal Dış Ortam Yatay Fiber Sonlandırma Kutusu * 2 Giriş Yuvası, 2 Çıkış Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 24C * Dış Boyutlar: Ortam Yatay 496 x Fiber 196 x Sonlandırma 140mm Kutusu * 2 Giriş Yuvası, 2 Çıkış Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 36C * Dış Boyutlar: Ortam Yatay 496 x Fiber 196 x Sonlandırma 140mm Kutusu * 2 Giriş Yuvası, 2 Çıkış Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 48C * Boyutlar: 496 x 196 x 140mm Dış Ortam Dikey Fiber Sonlandırma Kutusu * 2 Giriş Yuvası, 2 Çıkış Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 24C * Boyutlar: 496 x 196 x 180mm $272,00

5 FTB 36 VO Dış Ortam Dikey Fiber Sonlandırma Kutusu * 2 Giriş Yuvası, 2 Çıkış Yuvası, Maks. Fiber Kapasitesi: 36C * Boyutlar: 496 x 196 x 180mm FAST SCUP SM FAST SCAP SM FAST FCUP SM MS * SC/UPC, SM * SC/UPC, SM * FC/UPC SM Pratik Fiber Optik Kablo Birleştirici * Uygun Fiber Optik Kablo Boyutları: Ø0.25 x 0.9mm $9,00 $9,00 $11,00 $13,00 ST 01 Fiber Optik Kablo Soyucu $76,00 ST 02 FC 36 K FTK 12 FLP 10 FTTH Drop Kablo Soyucu * Uygun Fiber Optik Kablo Boyutları: 2.0mm 3.0mm Fiber Optik Kablo Kesici * Bıçak Ömrü: kesim * Kesim Açısı: 0.5, Kesim Uzunluğu: 9 x 16mm (Ø0.25) * Tek Tüp Fiber ve Şerit (Ribbon) Kablolar için Uygundur * Çıplak Fiber Çapı: 0.25 x 0.9mm, Dış Kaplama Çapı: 125µm Fiber Optik Takım Çantası * 12 adet ekipman içermektedir * Boyutlar: 280 x 197 x 70mm Fiber Hata Bulucu Kalem * Konektör Tipi: FC/PC, Uygun Fiber Optik Modları: SM,MM * Pil Çalışma Süresi: 20 saat, Boyutlar: 24 x 170mm, Ağırlık: 160gr $76,00 $580,00 $750,00 $210,00 Epoksi 648 Yapıştırıcı * Ağırlık: 50ml $12,00 Epoksi 7649 Yapıştırıcı * Ağırlık: 50ml $12,00 Fiber Temizleme Bezi $12,00 FST 5000 Füzyon Ekleme Takım Çantası * Fiber Füzyon Ekleme Cihazı, Fiber Optik Kablo Kesici, Fiber Tutucu * Fiber Optik Kablo Soyucu, Paslanmaz Çelik Cımbız, Yedek Elektrot * Soğutma Tepsisi, 1 Şişe Alkol, USB Şarj, Batarya $9.800,00

FİBER OPTİK EKİPMANLARI

FİBER OPTİK EKİPMANLARI FİBER OPTİK EKİPMANLARI MARKA ÜRÜN RESMİ TECNOSEC MODEL AÇIKLAMA LC Pigtail Pigtail'ler * LC - SM, OS1 pigtail LİSTE $5,00 1.7.2014 FC Pigtail SC Pigtail ST Pigtail FC - SM Konektör * FC - SM, OS1 pigtail

Detaylı

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex Katalog SC Pigtail & Adapter SC Singlemode Pigtail 9/125 F/O Patch Cord Pigtail Adaptör Ek Kaseti Sonlandırma Panelleri Converter Switch Konnektör SC/UPC SC/APC ( Açılı) Kablo Tipi Tight Buffer Tight Buffer

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com FTTH-B02 FTTH 2Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu FTTH, FTTX, GPON, CATV, Telekom ve Fiber optik şebekelerde kullanıcıların ( Ofis -

Detaylı

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Telkolink.com Fiber Optik Kablolama Çözümleri OMR Serisi Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Sonlandırma Panelleri Fiber optik kabloların terminasyonu için kullanılan

Detaylı

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları

Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Katalog Fiber Optik Sonlandırma Kutuları Telkolink.com Fiber Optik Kablolama Çözümleri OMR Serisi Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Sonlandırma Panelleri Fiber optik kabloların terminasyonu için kullanılan

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı & F/O Attenuator Fiber optik ağlarda alıcıya gelen optik işaretin / optik seviyenin azaltılması için kullanılır.

Detaylı

2015 NİSAN TEKNOLİNE OPTİK FİYAT LİSTESİ ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER. Bölünebilir ) Bölünebilir ) ONE CORE FIBER OPTIC MULTISWITCH

2015 NİSAN TEKNOLİNE OPTİK FİYAT LİSTESİ ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER. Bölünebilir ) Bölünebilir ) ONE CORE FIBER OPTIC MULTISWITCH TPF 410 AGC ONE CORE FIBER OPTIC TRANSMITTER Profesyonel Tip,19 inc Rack Kasa,AGC Kontrol,1270-1570 nm(cwdm), 16 IF (4 sat ) +1RF Giriş, 1 Optic Çıkış,SC/APC, 4 mw Optik Transmitter (Sistem Dijital Sinyalde

Detaylı

F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi

F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi 1 www.erattelekom.com.tr isteyin,fiber hızında üretelim ST Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi ST SM (UPC) ST MM (PC) Yeni Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör

Detaylı

Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode fibre version

Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode fibre version Çeşitli fiş tiplerine sahip, tek modlu elyaf veya çok modlu elyaf tipi optik patch kabloları Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode

Detaylı

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler Cat 5e ÜRÜNLER UTP 074285 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 PTAL 078650 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 5,65 074286 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 2 mod. 10 PTAL 078651 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com OTDR Fiber Optik Tampon Kablo Fiber optik hatları OTDR ile test ederken ölü bölgedeki olayları ( dead zone events) Launch kablosu ile

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik kabloların bu

Detaylı

SC, FC ve Universal Konnektör

SC, FC ve Universal Konnektör Katalog CLR Networks Visual Fault Locaters CLR-VFL-SC10 Fiber Optik Görsel Hata Bulucu / Görünür Işık Kaynağı Fiber optik haberleşme sistemlerinde fiber optik kabloların ve patch kabloların kırık / kopuk

Detaylı

Fiber Optic Product Catalogue

Fiber Optic Product Catalogue Fiber Optic Product Catalogue www.noktaelektronik.net Professional Electric & Electronic Engineering Üretim dünya standartlarında üretim AR-GE yenilikçi araştırmacı girişimci Mühendislik & Tasarımı mühendislik

Detaylı

SAPLAMA KAYNAK MAKİNALARI AKSESUARLAR VE SAPLAMALAR FİYAT LİSTESİ - 2015 TÜRKİYE DİSTRÜBÜTÖRÜ

SAPLAMA KAYNAK MAKİNALARI AKSESUARLAR VE SAPLAMALAR FİYAT LİSTESİ - 2015 TÜRKİYE DİSTRÜBÜTÖRÜ SAPLAMA KAYNAK MAKİNALARI AKSESUARLAR VE SAPLAMALAR FİYAT LİSTESİ - 2015 TÜRKİYE DİSTRÜBÜTÖRÜ CDI SERİSİ MAKİNALAR Enerji Şarj voltajı Uyumlu tabancalar M3 - M8, izolasyon pinleri; 2 ve 3mm, aluminyum

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu - 6xSC Duplex Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik

Detaylı

Fiber Optik Altyapı Sistemleri

Fiber Optik Altyapı Sistemleri Fiber optik kablolar, telekomünikasyon, sağlık ve bilişim sektörlerinde yoğunlukla kullanılmakta olup son zamanlarda hızla artan bir ivme ile CCTV uygulamalarında da tercih edilir olmuştur. Video sinyallerini,

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Test ve Ölçüm Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Test ve Ölçüm Çözümleri Katalog T35 - Fiber Optic Fusion Splicer T35 - Fiber Optik Ek Yapım Cihazı T35, sahip olduğu gelişmiş DCA ( Direct Core-to-Core Hizalama sistemi) teknolojisi ile saha çalışanlarının kullanımına sunulmuştur.

Detaylı

AKSESUARLAR & ALETLER Tabancalar Collomix Karıştırıcı ve Aksesuarları Beton Perdah Makinesi ve Aksesuarları Seramik Kesme Makinesi EPS Kesme Aleti PFT G4 Sıva Makinesi ve Aksesuarları SAYFA NO 302 303

Detaylı

Baskısız Fiyat Listesi

Baskısız Fiyat Listesi Ajandalar 001 420022 Mekanizmalı Ajanda 001 420501 Mekanizmalı Ajanda 002 420107 Mekanizmalı Ajanda 002 420103 Mekanizmalı Ajanda 003 42UL09 Mekanizmalı Ajanda 003 42TB04 Mekanizmalı Ajanda 004 420013

Detaylı

Flanş Profili 20 mm x 4 mt - 0,60 mm 2,500 /mt 25 mm x 4 mt - 0,60 mm 3,000 /mt 30 mm x 4 mt - 0,70 mm 3,700 /mt 20 mm x 4 mt - Paslanmaz 25 mm x 4 mt - Paslanmaz Köşe Elemanı 20 mm Köşe Elemanı 0,250

Detaylı

Gönderi adresi: Mackenrodtstraße 14, Posta adresi: 36035 Fulda, Almanya. v r üksek ölçüm. - 1V, 0-5V, 0-10 V veya 4-20 ma (2- izin verir.

Gönderi adresi: Mackenrodtstraße 14, Posta adresi: 36035 Fulda, Almanya. v r üksek ölçüm. - 1V, 0-5V, 0-10 V veya 4-20 ma (2- izin verir. Gönderi adresi: Mackenrodtstraße 14, Adres: Delivery address:mackenrodtstraße 36039 14, 36039 Germany Temple Bank, Riverway Posta adresi: Postal address: Germany Harlow, Essex CM 20 2TT, UK Phone: 315-697-JUMO

Detaylı

Suni Tohumlama Ekipmanları

Suni Tohumlama Ekipmanları BÖLÜM 12 Suni Tohumlama Ekipmanları MVM Medikal Veteriner Malzemeleri l BÖLÜM 12 SAYFA 333 SUNİ TOHUMLAMA ÜRÜNLERİ Suni vajina boğa Ø57 mm X 330 mm V0284 Suni vajina koç Ø41 mm X 150 mm V0650 Suni vajina

Detaylı

DIGITUS Fiber Optik Pigtail Tekli Mod 9/125 OS2

DIGITUS Fiber Optik Pigtail Tekli Mod 9/125 OS2 DIGITUS Fiber Optik Pigtail Tekli Mod 15 Yıl Ürün Garantisi 25 Yıl Sistem Garantisi Ağınız için en iyi performans ve bağlantı kalitesi LC Tek Yönlü Konnektör Tekli Mod 12 farklı kılıf rengi Özet DIGITUS

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

Excel Kısa Form Ürün Kılavuzu - Uluslararası

Excel Kısa Form Ürün Kılavuzu - Uluslararası kaliteden ödün vermeksizin. Excel Kısa Form Ürün Kılavuzu - Uluslararası Excel, kaliteden ödün vermeden tasarlanan, üretilen, desteklenen ve teslim edilen birinci sınıf performansa sahip uçtan uca bir

Detaylı

Uzun Menzilli 30km ye kadar

Uzun Menzilli 30km ye kadar Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.test-merkezi.com Fiber Optik Şebekeler İçin Ölçüm ve Test Cihazları P/N F/O Işık Test Kalemi (CLR Networks CLR-VFL-XX Serisi) Genel

Detaylı

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER MARKA ÜRÜN RESMİ MODEL AÇIKLAMA Network Medya Dönüştürücüler LİSTE $ 1.6.2015 MC 101 SS 180 MC 102 SS * 10/100M, 2 adet RJ45, 1 adet SC Arayüzü 220 MC 104 SS * 10/100M, 4 adet RJ45,

Detaylı

Sika Yapı Kimyasalları A.Ş Marine Ürünleri Fiyat Listesi Ocak 2016

Sika Yapı Kimyasalları A.Ş Marine Ürünleri Fiyat Listesi Ocak 2016 1/5 Ürün Adı Renk Ürün Kodu Ambalaj Fiyat Birim Koli Açıklamalar POLİÜRETAN VE HİBRİT ESASLI YAPIŞTIRICILAR VE İZOLASYON MALZEMELERİ Sikaflex 290 DC PRO Siyah 182806300 300 ml kartuş 9,10 12 Adet Siyah

Detaylı

Ü ş ş ş ş ş Ü ş Ü ç ş Ö ç Ü ç ç ş ç ş ş ş ş ş Ç ş ş ş ş ş Ç Ö Ü Ö Ü Ü Ü ş ç ç ş ş ş ş ç ç ş ş ç ş ş ç ç ş ç ş ç ç ç ç ş ç ç ş ş ç ç ş ş ş ç ş ç ş Ç ş ş ç ş ç ş ç ş ş ş ç ş ç ş Ç ş ş ç ş ç ş ş ç ş ş ş ş

Detaylı

Komple alüminyum... >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler. tesisatlarda. tesisatlarda. Kapak. Kanal.

Komple alüminyum... >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler. tesisatlarda. tesisatlarda. Kapak. Kanal. ALÜMİNYUM GULOTLAR >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler Komple alüminyum... Ara bölme sayısı genişliği Kanal boyutları Gövde ALÜMİNYUM DLP GULOTLAR - KAPAK 65 mm

Detaylı

F/O Sonlandırma Panelleri

F/O Sonlandırma Panelleri F/O Sonlandırma Panelleri 1 www.erattelekom.com.tr isteyin,fiber hızında üretelim 1U 19 12 Fiberli Rack Tipi Sonlandırma Paneli Marka/Model : ERAT/19TS1USCDX-12 19 Rack montajına uygun yapı 1U yükseklik

Detaylı

LCS-Legrand Kablolama Sistemleri-2015 USD Fiyat Listesi

LCS-Legrand Kablolama Sistemleri-2015 USD Fiyat Listesi Referans Açıklama Ambalaj Metre/Adet Fiyat USD $ Cat 6A (UTP) UNSHIELDED ÜRÜNLER Bakır Kablolar 032787 U/UTP Cat6A LSZH Makara, 4P 500 1,70 Patch paneller 033584 19" UTP patch panel, 4x6 Cat6A RJ45, 1U

Detaylı

VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL

VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL ETKİNLİĞİ MAKSİMUMA ÇIKARIN PERFORMANSI YÜKSELTİN YATIRIM GETİRİSİNİ ARTIRIN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEKSİZİN Excel, kaliteden ödün vermeksizin tasarlanan, üretilen, desteklenen

Detaylı

Mobil sıkma aleti. - Aletlerini işe götüren profesyoneller için tasarlandı

Mobil sıkma aleti. - Aletlerini işe götüren profesyoneller için tasarlandı Mobil sıkma aleti - Aletlerini işe götüren profesyoneller için tasarlandı Mobil sıkma aleti hareket halindeki profesyoneller için akıllı sıkma aleti Mobil sıkma aleti- aletlerini işe götüren profesyoneller

Detaylı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı - OLS - Sabit Çıkışlı CLR-SLS-S/M Sabit çıkışlı (-7dBm) fiber optik ışık kaynağıdır. Hem SMF hemde

Detaylı

» MANYETİK TABANLI MATKAPLAR VE KENAR FREZELERİ

» MANYETİK TABANLI MATKAPLAR VE KENAR FREZELERİ » MANYETİK TABANLI MATKAPLAR VE KENAR FREZELERİ Manyetik Matkap Makineleri El Matkap Makinesi RSH 1300 Güçlü motor ve ergonomik şekilde ayarlanabilen devir sayısı ile mükemmel delme işlemi sağlanır. RUKO

Detaylı

Ü ş ş ö ş ş ş ş ş ö ş ö ö ş ş ö ş ö ö ö ö ş ö ş ş ö ş ş ş ö ş ş ş ş Ç ş Ç ş ş Ö ö ö ş ş ş ö ş ş ö ö ö ö ö ş ö ş ş ş ş ş ş ş ş ş ö ş

Ü ş ş ö ş ş ş ş ş ö ş ö ö ş ş ö ş ö ö ö ö ş ö ş ş ö ş ş ş ö ş ş ş ş Ç ş Ç ş ş Ö ö ö ş ş ş ö ş ş ö ö ö ö ö ş ö ş ş ş ş ş ş ş ş ş ö ş ş ö ö ö ö ş ş ş Ü ş ş ş Ü ş ş ö ş ş ş ş ş ö ş ö ö ş ş ö ş ö ö ö ö ş ö ş ş ö ş ş ş ö ş ş ş ş Ç ş Ç ş ş Ö ö ö ş ş ş ö ş ş ö ö ö ö ö ş ö ş ş ş ş ş ş ş ş ş ö ş Ç ş Ö ö ş ş ş ş ş ö Ç Ç ş ö ş ö ö ö ö ö ö ş ş

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com ON-TC100 Arazi Tip Fiber Optik Ek Kutusu / Ek Mufu 24Fiber FOSC Fiber Optik Splice Closure Fiber optik kabloların arazi koşullarında eklemesinde

Detaylı

ÇAPA MAKİNALARI. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw Budama Aparatı ile birlikte

ÇAPA MAKİNALARI. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw Budama Aparatı ile birlikte 203 ÇAPA MAKİNALARI 1125.$ Motor: 6,5 Hp Benzinli / Honda GX200 4 Zamanlı Hava Soğutmalı OHV Motor Hareket Tipi: Şanzıman 2 ileri + 1 geri Şaft Sayısı: 1 Çalışma Genişliği: 80-100 cm Çalışma Derinliği:

Detaylı

FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi

FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi - Cleaver Fiber Optik Ek Cihazı ile birlikte F/O ek yapımında fiber kesici olarak kullanılır. Sumitomo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

Sarf Malzemeleri, El Aletleri( 2 )( Stoksuz )

Sarf Malzemeleri, El Aletleri( 2 )( Stoksuz ) Sayfa: 1/8 tanımı Miktar Birim 1 001.41.745 HSS-G Metal mat.ucu 80x117mm 5'li 2 Adet 34.6909 69.38 3.17 2 001.61.877 SDS Plus Gen.yassı keski 60/250mm 2 Adet 36.9698 73.94 3 001.61.878 SDS Plus Oluk keski

Detaylı

36 15 Eylül 2012. Su ve Doğalgaz Tesisat Ürünleri. Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) Kilitli Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20)

36 15 Eylül 2012. Su ve Doğalgaz Tesisat Ürünleri. Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) Kilitli Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) 36 15 Eylül 2012 Su ve Doğalgaz Tesisat Ürünleri Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) Kilitli Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) 07.01.400 1/2 Tam Geç. Doğalgaz Vana 100 8,20 TL 07.01.401 3/4 Tam Geç. Doğalgaz

Detaylı

42 01 Mart 2014. yeni. yeni. Su ve Doğalgaz Tesisat Ürünleri. Kilitli Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20)

42 01 Mart 2014. yeni. yeni. Su ve Doğalgaz Tesisat Ürünleri. Kilitli Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) 42 01 Mart 2014 Su ve Doğalgaz Tesisat Ürünleri Gaz Küresel Vana Grubu (Mob 5-20) 07.01.400 1/2 Tam Geç. Doğalgaz Vana 100 9,17 TL 07.01.401 3/4 Tam Geç. Doğalgaz Vana 80 12,66 TL 07.01.402 1 Tam Geç.

Detaylı

1 Mp SN-AHD /4 " 1 MP Progressive scan CMOS

1 Mp SN-AHD /4  1 MP Progressive scan CMOS 1 Mp SN-AHD3609 > 1/4 1MP progressive scan CMOS > 3.6mm Sabit > 3D,,AGC,DPC,IRC > Ir led Mesafesi 20-25 mt Çıkış i SN-AHD3609 1/4 " 1 MP Progressive scan CMOS / Manuel(X30~1/50000), FLK 0 Lux/F1.4 (IR

Detaylı

İçerik. Ürün no.: MLD530-R2 Çok ışınlı güvenlik fotoelektrik sensör alıcı

İçerik. Ürün no.: MLD530-R2 Çok ışınlı güvenlik fotoelektrik sensör alıcı Ürün no.: 66563100 MLD530-R2 Çok ışınlı güvenlik fotoelektrik sensör alıcı Şekil farklılık gösterebilir İçerik Teknik veriler Uygun verici Boyutlandırılmış çizimler Elektrik bağlantısı Kumanda ve gösterge

Detaylı

kabinler Fiber Optik fiber optik çözümler

kabinler Fiber Optik  fiber optik çözümler 11 kabinler Fiber Optik www.gunko.com.tr 176 177 Fiber Optik Çözümler Veri iletişiminde ışık hızına erişilmesine olanak sağlayan fiber optik teknolojileri, harici tip kabloların ek yapıldığı alanın korunmasından

Detaylı

ALTYAPI MALZEMELERİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLEN TEDARİKCİ ADI MALZEME/İŞÇİLİK

ALTYAPI MALZEMELERİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLEN TEDARİKCİ ADI MALZEME/İŞÇİLİK MALZEME/İŞÇİLİK ALTYAPI MALZEMELERİ BİRİM TÜRKSAT KODU TKS-ALT 50 MM HDPE BORU metre TKS-ALT-01 75 MM HDPE BORU metre TKS-ALT-02 BİRLEŞTİRME MANŞONU Adet TKS-ALT-03 2X40 HDPE BORU metre TKS-ALT-04 2X40

Detaylı

Şahsi ve Sportif. Hoverjet. Hoverjet GT. Hoverstar LC. Hoverstar Sportsman. Hovertour 700. Karşılaştırma Tablosu

Şahsi ve Sportif. Hoverjet. Hoverjet GT. Hoverstar LC. Hoverstar Sportsman. Hovertour 700. Karşılaştırma Tablosu Şahsi ve Sportif Hovercraftlar Kimsenin gidemediği yerlere giderek maceraya bugün başlayın! Hoverjet Hoverjet GT Hoverstar LC Hoverstar Sportsman Hovertour 700 Karşılaştırma Tablosu Hoverjet Özellikleri

Detaylı

Delgeçler. Zımba Makineleri

Delgeçler. Zımba Makineleri 8500 Standart Delgeç - 10 Sayfa Kapasiteli 60 adet 4.30 8699432950018 8510 COMBO Delgeç - 10 Sayfa Kapasiteli 40 adet 4.60 8699432951015 8520 COMBO Delgeç - 20 Sayfa Kapasiteli 40 adet 8.60 8699432952012

Detaylı

Sika Yapı Kimyasalları A.Ş Marine Ürünleri Fiyat Listesi Ocak 2015

Sika Yapı Kimyasalları A.Ş Marine Ürünleri Fiyat Listesi Ocak 2015 1/5 Ürün Adı Renk Ürün Kodu Ambalaj Fiyat Birim Koli Açıklamalar Sikaflex 290i DC POLİÜRETAN VE HİBRİT ESASLI YAPIŞTIRICILAR VE İZOLASYON MALZEMELERİ Siyah 100169300 300 ml kartuş 9,10 12 Adet Siyah 100030600

Detaylı

İÇİNDEKİLER İçer k L stes ve Uyarılar Tavan Taşıyıcıları / Bagaj Kutuları Tavan Yapışkanı Şer t Yapıştırma

İÇİNDEKİLER İçer k L stes ve Uyarılar Tavan Taşıyıcıları / Bagaj Kutuları Tavan Yapışkanı Şer t Yapıştırma AKSESUAR KATALOGU İÇİNDEKİLER Sayfa 1 Sayfa 2-6 Sayfa 7 Sayfa 8 Sayfa 9 Sayfa 10 Sayfa 11 İçer k L stes ve Uyarılar Tavan Taşıyıcıları / Bagaj Kutuları Tavan Yapışkanı Şer t Yapıştırma Koruma Dem rler,

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 2017/01

FİYAT LİSTESİ 2017/01 FİYAT LİSTESİ 2017/01 1100 Serisi Alüminyum Priz Kasası Seti 1100 05 01 Eloksal ABS + AL. AD. 11000502 5 Siyah ABS + AL. AD. 1100 05 03 Beyaz ABS + AL. AD. 1100 08 01 Eloksal ABS + AL. AD. 11000802 8 Siyah

Detaylı

LDNIO ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

LDNIO ÜRÜN ÇEŞİTLERİ LDNIO ÜRÜN ÇEŞİTLERİ LDNIO ÜRÜN ORTAK ÖZELLİKLERİ ŞENEL ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE YILLARDIR ÇEŞİDİNİ GENİŞLETEREK HİZMETİNİZE SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN BAZI ORTAK ÖZELLİKLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR -GİRİŞ VE ÇIKIŞ YÜKSEK

Detaylı

225 RM PARÇA VE FİYAT LİSTESİ

225 RM PARÇA VE FİYAT LİSTESİ 225 RM 06.045.2004 KATLANIR KOÇ BOYNUZU Paslanmaz Çelik Katlanır Koç Boynuzu 60,30 06.055.1012 U MAPA Paslanmaz Çelik 12 mm U Mapa 9,70 Paslanmaz Çelik / 12 mm 06.055.3012 KUŞ GÖZÜ MAPA 4,70 Halat Bağlamak

Detaylı

7 Adet Fan Desteği. Yüksek Soğutma Performansı için Ön Mesh Kapak. Toz filtreleri toz girmesini engellerken Mesh kapak sisteminize soğuk hava sağlar.

7 Adet Fan Desteği. Yüksek Soğutma Performansı için Ön Mesh Kapak. Toz filtreleri toz girmesini engellerken Mesh kapak sisteminize soğuk hava sağlar. Zalman Z11 PLUS HF1 ATX Mid Tower Siyah Kasa, şık dizaynı ve 7 adet fan desteği ile rahat bir kullanım sunuyor.yüksek soğutma özelliğine sahip bilgisayar kasası Zalman Z11 PLUS, ATX Mid Tower muhafaza

Detaylı

BODY HAIR TRIMMER MT 5531

BODY HAIR TRIMMER MT 5531 BODY HAIR TRIMMER MT 5531 A B C D H E F G 2 GÜVENLİK Cihazı ilk defa kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki uyarıları dikkate alınız: 7 Bu cihaz sadece evde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 7 Cihaz sadece

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

Katalog Fiber Optik Switch

Katalog Fiber Optik Switch Katalog Fiber Optik Switch CLR-SWG-18 : 8*1000Base SFP port + 1*10/100/1000Base-T Yönetilemez Switch Genel CLR-SWG-18 8adet SFP/Mini GBIC ve 1 adet 10/100/100Base-TX portuna sahip yönetilemeyen Gigabit

Detaylı

POWER TOOLS GR 3,6 Lİ. BUR2 18 Li HD BUR2 18Lİ HD BR 12E BR 12E + FL12L. BR2 15 Li HD. BR 15E BR 15E 2Ah BUR2 18E. Batarya Tipi.

POWER TOOLS GR 3,6 Lİ. BUR2 18 Li HD BUR2 18Lİ HD BR 12E BR 12E + FL12L. BR2 15 Li HD. BR 15E BR 15E 2Ah BUR2 18E. Batarya Tipi. ŞARJLI VİDALAMA Lion AKÜLÜ VİDALAMA Lion GR 3,6 Lİ BR2 10,8 Lİ HD Voltaj/ Amper Batarya Tipi Max. Sıkma Torku Devir hızı Çelik / Ahşap BR2 15Lİ HD Uç sistemi Tork ayarı Şarj süresi GR 3,6 Lİ 3.6v / 1.3

Detaylı

Klima. Teknik Bilgiler. Duvar tipi ünite EEDTR13-100 FTXR-E

Klima. Teknik Bilgiler. Duvar tipi ünite EEDTR13-100 FTXR-E Klima Teknik Bilgiler Duvar tipi ünite EEDTR3-00 FTXR-E İç Ünite Duvar tipi ünite FTXR-E İÇİNDEKİLER FTXR-E Özellikler................................................2 2 Teknik Özellikler........................................3

Detaylı

Sıcaklık ölçüm cihazı (tek kanallı)

Sıcaklık ölçüm cihazı (tek kanallı) Sıcaklık ölçüm cihazı (tek kanallı) testo 926 Sıcaklık ölçümünde çok yönlü cihaz Gıda sektöründeki uygulamalar için uygundur C Kablosuz problar ile ölçüm Sesli alarm (ayarlanabilir alarm limitleri) Topsafe,

Detaylı

Konutlarda Zayıf Akım Kablolaması. 17.01.2014 Novinet Telekomunikasyon ve Sinyalizasyon Sistemleri

Konutlarda Zayıf Akım Kablolaması. 17.01.2014 Novinet Telekomunikasyon ve Sinyalizasyon Sistemleri Konutlarda Zayıf Akım Kablolaması İçerik Bilişim Teknolojileri ve Tüketici Eğilimleri İlgili Standartlar Kablolama Mimarileri Servis Sağlayıcı Uygulamaları Genel Ürün Bilgileri İçerik Bilişim Teknolojileri

Detaylı

DataLine. DataLine. Kabinet Aksesuarları. HES Cabling Systems. Connecting Networks. Açıklama

DataLine. DataLine. Kabinet Aksesuarları. HES Cabling Systems.  Connecting Networks. Açıklama Kabinet Aksesuarları Açıklama HCS serisi, gerek aktif cihaz gerekse bakır ve fiber optik kablolama sistemlerinin muhafaza edildiği gerek dikili tip gerekse duvar tipi kabinler ile; fanlar, raflar, kablo

Detaylı

PPP Ürün Kodu Ürün Açıklaması. Kutu 5 Adet. Kutu 5 Adet. Kutu 5 Adet. Kutu 20 Adet. Kutu 15 Adet. Kutu 20 Adet. Kutu 10 Adet.

PPP Ürün Kodu Ürün Açıklaması. Kutu 5 Adet. Kutu 5 Adet. Kutu 5 Adet. Kutu 20 Adet. Kutu 15 Adet. Kutu 20 Adet. Kutu 10 Adet. Sabit Duvar Montaj Aparatları SUREFIX230 Sabit Sistem, Önerilen 32" - 50", Özel Alyan Kilitli Sistem Taşıma Kapasitesi 50kg, vesa ölçüleri 200x200-400x200-400x400 42,5 TL SUREFIX235 Sabit Sistem, Önerilen

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

Delme Aparatları (Punch)

Delme Aparatları (Punch) 61 62 Delme Aparatları (Punch) Kademeli Matkap Ucu (Kwik Stepper) Sipariş Kodu Kademe Sayısı Açıklama Delebilecek Delik Çapları Ø mm Matkap Açıklığı Ø mm 50360183 1 Kademeli Matkap Ucu 9,7 6,4 126,00 50344102

Detaylı

JUMO tecline Lf-4P Kondüktif 4 elektrodlu iletkenlik hücreleri

JUMO tecline Lf-4P Kondüktif 4 elektrodlu iletkenlik hücreleri Postal address: www.jumo.net 3603 Fulda, Germany E-mail: info.tr@jumo.net www.jumo.net Sayfa / JUMO tecine f-4p Kondüktif 4 elektrodlu iletkenlik hücreleri Kısa açıklama JUMO tecine f-4p iki elektrodlu

Detaylı

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz KATALOG tanıtım Vizyonumuz Müşterilerine herzaman en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarlar ulaştırmak, yenilik ve gelişimde her zaman bir adım önde hizmet etmektir. Ülkemiz ticari ve sosyal

Detaylı

Taşınabilir Güneş Enerjili Lamba Sistemi - SRY 001

Taşınabilir Güneş Enerjili Lamba Sistemi - SRY 001 Taşınabilir Güneş Enerjili Lamba Sistemi - SRY 001 ŞARJ LAMBASI KIRMIZI: Şarj oluyor. YEŞİL: Tamamen dolu. (Dolduğu zaman şarj otomatik olarak durur.) ÇALIŞMA LAMBASI Yanıp söndüğü zaman akünün azaldığını

Detaylı

We measure it. testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı. www.testo.com.tr

We measure it. testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı. www.testo.com.tr İnfrared termometre testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı Yüksek sıcaklıklarda da güvenilir ve doğru ölçümler 4-nokta lazer işaretleme özelliği ile

Detaylı

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz FİYAT LİSTEMİZ tanıtım Vizyonumuz Müşterilerine herzaman en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarlar ulaştırmak, yenilik ve gelişimde her zaman bir adım önde hizmet etmektir. Ülkemiz ticari ve

Detaylı

Öncelikle ayn bölme içinden geçirilecek olan iletken veya kablolar n kullan labilir kesitleri toplanarak toplam kesit hesaplanmal d r.

Öncelikle ayn bölme içinden geçirilecek olan iletken veya kablolar n kullan labilir kesitleri toplanarak toplam kesit hesaplanmal d r. Ürünler ve sistemler [ DLP ] nce kanallar ve DLPlus ta hangi kesit seçilmeli? Kullan lacak olan kablo ve iletkenlerin türüne ve adedine göre kanal boyutunu seçerek, binalar n ihtiyaçlar na en uygun şekilde

Detaylı

ş Ş Ş ş ş ş ç ş ç ş Ş ş ö ş Ş Ş ö ş ş ş ç ş ş ç ç Ç ş Ş Ş ş ş ş ş ş ö ş ş Ç Ş Ş ş ş Ş ş Ş ş ş ş ç ş ş ş ç ş ş ç ş ö ş ö ş ş ç ç ö ç Ç ş ş Ş ç ş ş ş ş

ş Ş Ş ş ş ş ç ş ç ş Ş ş ö ş Ş Ş ö ş ş ş ç ş ş ç ç Ç ş Ş Ş ş ş ş ş ş ö ş ş Ç Ş Ş ş ş Ş ş Ş ş ş ş ç ş ş ş ç ş ş ç ş ö ş ö ş ş ç ç ö ç Ç ş ş Ş ç ş ş ş ş ş Ş Ş Ş ş Ş Ç «Ş ç ş ç ç ş ş ş Ş Ş ş ş ş ç ş ç ş Ş ş ö ş Ş Ş ö ş ş ş ç ş ş ç ç Ç ş Ş Ş ş ş ş ş ş ö ş ş Ç Ş Ş ş ş Ş ş Ş ş ş ş ç ş ş ş ç ş ş ç ş ö ş ö ş ş ç ç ö ç Ç ş ş Ş ç ş ş ş ş ö Ş ç ş ş ş ş ş ö ş ş

Detaylı

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

Yeni bir başlangıç için...

Yeni bir başlangıç için... 2015 LİSTESİ Yeni bir başlangıç için... ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI MİKTAR KOLİ AD. MxS TEKNİK SPREYLER KDV'SİZ I KDV DAHİL 70000 MxS FREN BALATA SPREY 500 ml 24 8,40 TL 9,91 TL 70003 FREN BALATA SPREY NATUREL

Detaylı

FIST-GPS2/GPST-12. Patch yapma & Ekleme Rafı. 1 Giriμ. çindekiler. 3 Rafın montajı. 2 Genel. 4 Önemli adımlar. 1 Giriμ

FIST-GPS2/GPST-12. Patch yapma & Ekleme Rafı. 1 Giriμ. çindekiler. 3 Rafın montajı. 2 Genel. 4 Önemli adımlar. 1 Giriμ FIST-GPS2/GPST-12 M O N T A J T A L I M A T ı Patch yapma & Ekleme Rafı çindekiler 1 Giriμ 2 Genel 2.1 Kit içindekiler 2.2 Aletler 2.3 ste e ba lı ekstralar 3 Rafın montajı 3.1 Rafın dolap içine montajı

Detaylı

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz

tanıtım Vizyonumuz Misyonumuz Degerlerimiz ÜRÜN KATALOGU tanıtım Vizyonumuz Müşterilerine herzaman en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve makul fiyatlarlar ulaştırmak, yenilik ve gelişimde her zaman bir adım önde hizmet etmektir. Ülkemiz ticari ve sosyal

Detaylı

PROFESYONEL ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ

PROFESYONEL ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ POWERTOOLS PROFESYONEL ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ POWERTOOLS 2016 PSCS 10-3,6V İki pozisyonlu akülü tornavida / matkap 3,6 V akü LED çalışma lambası Üç kademeli akü kapasite göstergesi İki pozisyonlu vidalama

Detaylı

Yüksek Çıkış Gücü 10mW

Yüksek Çıkış Gücü 10mW Katalog CLR-VFL-PT10 Visual Fault Locater CLR-VFL-PT10 Fiber Optik Görsel Hata Bulucu / Görünür Işık Kaynağı Fiber optik haberleşme sistemlerinde fiber optik kabloların ve patch kabloların kırık / kopuk

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

RİBAT ÜRÜN FİYAT LİSTESİ. Sınırsız Beklenti Sorunsuz Çözüm PAZARLAMA

RİBAT ÜRÜN FİYAT LİSTESİ. Sınırsız Beklenti Sorunsuz Çözüm PAZARLAMA RİBAT PAZARLAMA ÜRÜN LİSTESİ Sınırsız Beklenti Sorunsuz Çözüm Linda Aksesuar Grubu Diva Aksesuar Grubu Sabunluk, Sifon ve Menfez Grubu Tesisat Grubu Logar ve Buat Grubu Çekvalf ve Yer Süzgeci Grubu PPRC

Detaylı

PRESLEME. Model No. Kapasite mm. Tip. Sayfa

PRESLEME. Model No. Kapasite mm. Tip. Sayfa Pres Makineleri Her zaman aynı güvenilir, sızdırmaz bağlantıyı sağlamak için işlem tamamlama kilidine sahiptir. Üstün kalite ve dayanıklılık için tasarlanmıştır - RIDGID Ömür Boyu Garanti ile desteklenir.

Detaylı

Laboratuvar Terazileri. Analitik Teraziler Yarı Analitik Teraziler Hassas Teraziler Nem Tayin Cihazları

Laboratuvar Terazileri. Analitik Teraziler Yarı Analitik Teraziler Hassas Teraziler Nem Tayin Cihazları Laboratuvar Terazileri Analitik Teraziler Yarı Analitik Teraziler Hassas Teraziler Nem Tayin Cihazları TABLET SİSTEMİ LABORATUVAR 7 Dokunmatik Ekran Andorid İşletim Sistemi Bluetooth veya kablo ile bağlantı

Detaylı

Powered by MRN ADVERTISING. R promosyonbank 47. Yıl % 100 GERÇEK KAPASİTE GARANTİSİ.

Powered by MRN ADVERTISING. R promosyonbank 47. Yıl % 100 GERÇEK KAPASİTE GARANTİSİ. Powered by MRN ADVERTISING R promosyonbank bank Türkiye nin promosyon bankası 47. Yıl pr Po w er ed om by M RN A os D V ER TI yo SI Tü N rk iy e G nb a ni np ro m os yo nk nb R an ka sı POWER BANK 2017

Detaylı

Teknik Katalog [Makina Analiz Cihazı]

Teknik Katalog [Makina Analiz Cihazı] [PCE-VM 25] Teknik Katalog [Makina Analiz Cihazı] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 2017/01

FİYAT LİSTESİ 2017/01 FİYAT LİSTESİ 2017/01 1100 Serisi Alüminyum Priz Kasası Seti 1100 05 01 Eloksal ABS + AL. AD. 1100 05 02 5 Siyah ABS + AL. AD. 63,00 1100 05 03 Beyaz ABS + AL. AD. 1100 08 01 Eloksal ABS + AL. AD. 1100

Detaylı

BUDI-S-SP. Optik Fiber Dağıtım Kutusu (OFDK) Giriş. Sızdırmazlık parçaları. Kit içeriği. Sızdırmazlık bloğu 4 x 10 mm. Sızdırmazlık bloğu 4 x 15 mm

BUDI-S-SP. Optik Fiber Dağıtım Kutusu (OFDK) Giriş. Sızdırmazlık parçaları. Kit içeriği. Sızdırmazlık bloğu 4 x 10 mm. Sızdırmazlık bloğu 4 x 15 mm BUDI-S-SP K U R U L U M T A L İ M A T L A R I Optik Fiber Dağıtım Kutusu (OFDK) Giriş BUDİ, birleştirme işlevi sunan bir fiber yönetim sistemidir. Fiber optik bileşenler için mekanik ve çevresel bir koruma

Detaylı

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

KOLİ ADEDİ. Kabartma Figürlü Roller & Tükenmez Kalem Seti. Kabartma Figürlü Hediyelik Set (Kalem & Anahtarlık)

KOLİ ADEDİ. Kabartma Figürlü Roller & Tükenmez Kalem Seti. Kabartma Figürlü Hediyelik Set (Kalem & Anahtarlık) Sayfa 1 / 26 4 663-RT 36,00 TL Roller & Tükenmez Kalem Seti 4 669-RT 42,00 TL Roller & Tükenmez Kalem Seti 5 667-RT 48,00 TL Roller & Tükenmez Kalem Seti 5 623-RT 42,00 TL Roller & Tükenmez Kalem Seti

Detaylı

Müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin sağlık kriterlerine uygunluğu, bağımsız laboratuvarlarca belgelendirilmiştir.

Müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin sağlık kriterlerine uygunluğu, bağımsız laboratuvarlarca belgelendirilmiştir. 8 3A markası Akar Kırtasiye nin tescilli markasıdır. Yurt dışı ve yurt içi tedarikçilerinden temin ettiği ürünleri 3A markası ile, üretimini yaptığı ürünleri ise ARK markası ile müşterilerine sunmaktadır.

Detaylı

JUMO dtrans p20. Proses basıncı transmitteri. Kısa açıklama. Ana özellikler. Blok diyagramı. Onaylar/uyumluluk işaretleri (Bakınız, Teknik Bilgi)

JUMO dtrans p20. Proses basıncı transmitteri. Kısa açıklama. Ana özellikler. Blok diyagramı. Onaylar/uyumluluk işaretleri (Bakınız, Teknik Bilgi) Veri Sayfası 403025 Sayfa 1/10 JUMO dtrans p20 Proses basıncı transmitteri Kısa açıklama HART arayüzü ile JUMO dtrans p20 basınç transmitteri maksimum doğruluk ile basit çalışma şeklini birleştirir. Gaz,

Detaylı

Sipariş Numaraları. CAN to F/O Converter SC Duplex MM 2km. CAN to F/O Converter SC Simplex SM 20km 1550nm. Quality Link Connections

Sipariş Numaraları. CAN to F/O Converter SC Duplex MM 2km. CAN to F/O Converter SC Simplex SM 20km 1550nm. Quality Link Connections Çözümler CLR-CAN-F11 ile Mavili Yangın Alarm Santralleri RING Bağlantısı Aşağıdaki resimde; CLR-CAN-F11 "CAN Bus to Fiber Optic Converter" kullanarak, mevcut yapıya ilave edilecek olan, ML-1280 Yangın

Detaylı

Hayata birde bizim penceremizden bakın. MOTORLU AÇILIR TAVAN SİSTEMİ. www.makrowin.com www.facebook.com/makrowin.tr

Hayata birde bizim penceremizden bakın. MOTORLU AÇILIR TAVAN SİSTEMİ. www.makrowin.com www.facebook.com/makrowin.tr Hayata birde bizim penceremizden bakın. MOTORLU AÇILIR TAVAN SİSTEMİ AÇILIR CAM TAVAN KASA PROFİLLERİ AÇILIR CAM TAVAN AÇILIR CAM TAVAN KASA PROFİLLERİ NO KOD AGIRLIK ÜRÜN ADI 9 gr / m gr / m BÜTÜN KASA

Detaylı

Basınç düşürme damperi

Basınç düşürme damperi ,2 X X testregistrierung asınç düşürme damperi Tipi Kapalı kanat Odalarda ve iklimlendirme sistemlerin fazla basıncın giderilmesi için asınç düşürme damperleri; basınçlandırma sistemleri, gazlı yangın

Detaylı

4 5 7 8 9 10 11 13 14 Boyacı Grubu Macun Ispatulası Ahşap Saplı Profesyonel Ispatula Plastik Saplı Proaktif Ispatula Plastik Saplı Sahra Ispatulası Ahşap Saplı Macun Küreği Plastik & Ahşap Saplı Geniş

Detaylı

DT DİKİLİ TİP MODÜLER PANO

DT DİKİLİ TİP MODÜLER PANO DT DİKİLİ TİP MODÜLER PANO DT DİKİLİ TİP MODÜLER PANO DT DİKİLİ TİP MODÜLER PANO 1 MONTAJLI PANO : Pano gövesi: 1,50 mm DKP sac+ral 7035 boya Kapı: 2,00 mm DKP sac+ral 7035 boya Arka kapak: 1,20 mm DKP

Detaylı

İçerik. Ürün no.: MLC520R Güvenlik ışık perdesi alıcı

İçerik. Ürün no.: MLC520R Güvenlik ışık perdesi alıcı Ürün no.: 68002119 MLC520R14-1950 Güvenlik ışık perdesi alıcı Şekil farklılık gösterebilir İçerik Teknik veriler Uygun verici Boyutlandırılmış çizimler Elektrik bağlantısı Devre şeması Kumanda ve gösterge

Detaylı