DOĞANAS. MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ AĞIR VASITA VE İŞ MAKİNALARI SERVİSİ SİGORTA - KAPORTA KUMLAMA BOYA İŞLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DOĞANAS. MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ AĞIR VASITA VE İŞ MAKİNALARI SERVİSİ SİGORTA - KAPORTA KUMLAMA BOYA İŞLERİ"

Transkript

1 DOĞANAS MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ AĞIR VASITA VE İŞ MAKİNALARI SERVİSİ SİGORTA - KAPORTA KUMLAMA BOYA İŞLERİ HAZIR BETON ARAÇ VE EKİPMANLARI İLE DONANIMLI HİZMET

2 SEKTÖRÜN LİDER MARKALARI BİZE GÜVENİYOR. BİZ BU GÜVENE LAYIK OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. HİZMETİ EN UYGUN ŞARTLARDA SİZE SUNUYORUZ.

3 DOĞANAS Hakkında Bugün alış veriş merkezleri siz müşterilerine pek çok hizmeti aynı yerden karşılama olanağı sağlar. Ünlü bilgisayar firmaları all in one konsepti adıyla aynı anda hem yazıcı, hem fax, hem scanner tarayıcı olarak hizmet veren makineler sunar. Şimdi bu all in one konseptine bir ilave de biz yapıyoruz. Adına All in One Service yani hepsi bir arada servis adını veriyoruz. Her hangi bir ağır vasıta yâda iş makinesinin bir kapıdan girip tüm ihtiyaçlarının A dan Z ye karşılanacağı Türkiye'de kendi alanında tek hizmet noktası olma hedefi ile işimize başladık ve her gün yeni başarılarla gelişerek ilerliyoruz. Kocaeli Kartepe ilçesi sınırlarında E5 ile Otoban arasında merkezi konumda kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyoruz m2 si kapalı toplam m2 alanda ağır vasıta ve iş makinelerinin A dan Z ye bakım, onarım kumlama, boyama, modifikasyon, kaporta, mekanik ve kaynak işleri ile hidrolik, pnomatik, elektrik ve motor işlerini de yapmaktayız. DOĞANAS 2010 yılında Türk Pirelli Lastikleri bayisi olarak kuruldu. Ancak çok kısa bir süre sonra 2011 başlarında şimdiki Kartepe adresinde bulunan şubesini açtı. Kuruluş merkezinde halen lastik sektörüne hizmet eden DOĞANAS yeni şubesinde daha büyük ebatlı işleri yapmaya başladı. Vizyonumuz Vizyonumuz tüm ağır vasıta ve iş makinelerinin bakım onarım, revizyonlarının yapıldığı, yedek parçalarının satıldığı güncelliğini koruyan, yenilikleri takip eden müşteri beklentilerinin üzerinde kaliteli, yaratıcı hizmet sunarak sürekliliği sağlamak ve sektörde kalıcı yer edinmektir. Misyonumuz Misyonumuz hizmet verdiğimiz sektörlere yapmakta olduğumuz çalışmalarla gelişmeleri takip eden, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli, yenilikçi, teknolojiye ayak uyduran, kadrosuyla müşteri beklentilerine cevap verebilen, paydaşları ile uyumlu ve başarılı çalışmalar yürüten kârlı bir şirket olmaktır. Çok kısa sürede çok ciddi gelişmeler kaydeden DOĞANAS zamanın hedef kitlesinde olan işletmeler ve kuruluşlar için değerli olduğunun bilinci ile hizmet üretmektedir. DOĞANAS pazarda benzer hizmet üreten pek çok firmanın aksine yapmayı taahhüt ettiği işler için gerekli mekan, makine, donanım, personel ve sermayeyi bir noktada toplamakla kayıp zamanları olabildiğince azaltmıştır.

4 Sizin için bir kere değil sayısız destek aldığınız çözüm ortağınız olmak için yola çıktık. Bu kapıdan girdiğinizde ihtiyaçlarınız için her tür çözümü üretmek üzere servisimizi, hizmetimizi sürekli geliştirip güçlendiriyoruz.

5 Kumlama, boyama, revizyon, bakım, onarım, elektrik işleri, pnomatik işleri, hidrolik işleri, kurumsal araç dizaynı servis hizmetlerimiz arasındadır. Beton pompası uygulama örneği resimlerde görülmektedir. Ağır iş makinelerinizin, hazır beton mikserlerinizin, hazır beton pompalarınızın, hazır beton santrallerinizin genel bakımlarını gerçekleştiriyoruz. IMER&LT İş Makineleri, Oru Beton Santrali, İmer Beton Pompası ve Beton Mikseri Yetkili Satış ve Servis Hizmetleri, Shell, Bp ve Castrol madeni yağ servis hizmetleri Türk Pirelli Lastikleri Bayiliği Ase Sıva Şap makineleri satış, servis hizmetleri JunJın Beton Pompası Özel servisi ve orijinal yedek parça satış hizmetleri Zoomlion Beton Pompası Özel servisi ve orijinal yedek parça satış hizmetleri Çeşitli Beton Santralleri Servis ve satış işleri

6 Transmikser helezon değişimi, oluk gurubu ve şase revizyonları, kazan değişimi, Kazan redüktör bakımı, hidrolik pompa bakımları, araç hafifletme modifiyesi hizmetlerimiz arasındadır. İMER YETKİLİ BÖLGE SERVİSİ olan DOĞANAS Transmikser bakımı konusunda aracınızı çalışmaktan kaynaklanan yıpranmış görüntüsünden kurtarıp ilk günkü görünümüne kavuşturur. Ayrıca orijinal yedek parça ve uygulamaları konusunda servis garantisi verilmektedir. Hazır beton sektörünün kullanmakta olduğu ve ekonomik ömrünü yitiren parçalarının değişimi, yenilenmesi, bakım yâda onarımı için tasarlanan atölyelerimiz her tip ağır vasıta ve iş makinesinin periyodik bakımlarını yapmaya da elverişlidir. Detaylı alt yıkama ve temizlik gibi saatlik ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz gibi atölyelerimizden ağır bakımlarınız için de destek alabilirsiniz.

7 2.el iş makinelerinizi DOĞANAS da komple motor, şanzıman, hidrolik devre, pnomatik devre, kumlama, boyama, orijinal marka ve model işaretleri ile giydirme yaptırıp yenileyebilirsiniz. Bu yenilenen ağır vasıta yâda iş makinenizi dilerseniz çalıştırmaya devam edersiniz. Dilerseniz bizim park alanımızda uzmanlarımızın gözetiminde 2. El satış amacı ile sergileyebilirsiniz. EKONOMİK ONARIM Özel kamyon servisimiz MERCEDES, İVECO, VOLVO, MAN ve RENAULT marka araçlara, yetkili servis standartlarında özel alet, donanım ve konusunda uzman personel ile hizmet vermektedir. Motor ve şanzıman gibi ağır bakımlar konusunda hizmet veren firmamız motor bakımlarında kalitesi ülke genelinde kabul görmüş filtre ve madeni yağları kullanmaktadır. Yapılan her onarımda siz müşterilerimizin menfaatleri ön planda tutulmaktadır. Değişmesine gerek olmadığı tespit edilen parça değiştirilmez. Tamiri mümkün olan parçalar için müşteri onayı alınarak gereken bakım ve değişimler yapılır. Onarım maliyetleri ve süresi olabildiğince aşağı çekilmeye çalışılır. Her sabah Marmara Bölgesinde hareket eden yüzlerce hazır beton mikseri, onlarca hazır beton pompası, onlarca lastikli yükleyici DOĞANAS servis garantisinde ülkemizin lider inşaat firmalarına hizmet üretmektedir Kısaca firma olarak yetkili servis mantığı ile değil müşteri menfaati odaklı, ekonomik ve kaliteli işler yapmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Sektörün içinden geliyor olmamız ve konuyla ilgili tüm sıkıntıları bilmemizin avantajını en iyi şekilde kullanarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek tek hedefimizdir.

8 Hazır beton sektörünü bilen uzman kadrosu ile sizin ihtiyaç duyacağınız her tür iş makinesinin bakım, onarım, yenileme, periyodik kontrolleri ve diğer ihtiyaçları için de bize danışmanız menfaatleriniz gereğidir. Doğanas sektördeki yenilikleri sizin için takip eder. Gelişmelerden müşterilerini haberdar eder. Çözüm ortağı olarak makine parkını ve personel kalitesini geliştirir.hızlı ve pratik çalışmalarla iş makinalarınızın mümkün olan en kısa sürede hazır olması için şeffaf bir çalışma sergiler.

9 Yedek parça depomuz her an emrinizdedir. Bizimle çalışmak size bugüne dek yasamadığınız farklı bir ticaret tecrübesi yaşatacaktır. Sizin bize ulaşmak için tek ihtiyacınız iş yerinizde yâda herhangi bir yerde kullandığınız bilgisayarınızdır. İhtiyaçlarınıza uygun yedek parçayı en ekonomik fiyata sunabilmek için ciddi bir alt yapı ve ulaşım ağı ile hizmette iddialıyız. Alımlarınızda bizimle zamandan ve nakliye masraflarından avantajlı olursunuz.

10 HAZIR BETON SEVK HATLARI VE HİDROLİK DAĞITICI BOM SİSTEMLERİ KURULUMU, İŞLETMESİ Yüksek katlarda hazır beton sevk hatları ve uç noktada hidrolik dağıtıcı bom kullanımı son yıllarda sıkça karşımıza çıkan en ekonomik ve hızlı sistemdir. Yüksek yapılarda sevk hatlarının ve bom sisteminin olmaması düşünülemez. Biz DOĞANAS olarak bu konuda size en güvenilir hizmeti sunmaya hazırız. Binlerce m3 hazır betonu her gün yüksek katlara pompalayan sizleri en yakından ve doğru anlayacak çözüm ortağınız olduğumuza inanıyoruz. Çünki sizler gibi biz de her gün binlerce metreküp betonu yüksek katlara pompalayan bir sektörün içerisinde sizinle aynı şartları yaşıyoruz. Yüzbinlerce m3 hazır beton pompalayan sistemleri kuran, işleten ve demonte eden güçlü ve donanımlı bir ekibimiz mevcut. Bu ekip her sabah plan dahilinde donanımlı araçları ile birlikte göreve çıkar. Sevk hattı döşer, mast bom yükseltir, kontroller yapar, mast bom söker, genel bakımlarını yapar. Eğer sizin de sevk hattı ve hidrolik beton dağıtıcıya ihtiyaç duyulan bir projeniz varsa biz sizinle çalışmaya hazırız. Projenize uygun sevk hattını tasarımını yapar, kurar, işletir, kontrollerini yapar, iş bitiminde sökeriz. Dilerseniz yedek parçalarını tedarik ederiz. Sevk hatları ve Hidrolik dağıtıcılarda tecrübeli çözüm ortağınız DOĞANAS tır.

11 HAZIR BETON SANTRAL KURULUMLARI, BAKIM VE ONARIM SERVİS İŞLERİ İnşaat sektörünün olmazsa olmazı BETON. Beton üretim tesislerinde her geçen gün yeni ve modern hazır beton santralleri devreye girmektedir. Biz DOĞANAS olarak uzman personel kadromuzla Hazır Beton Santrallerinin kurulumunu, işletmesini, bakım ve onarımını yaparız. Gurup şirketimiz işletmesi altında çalışmakta olan 14 hazır beton tesisinde bulunan 19 hazır beton santralinin sürekli bakım, onarımlarını fiilen yürüten kadromuzla uzun yıllara dayanan bir tecrübe birikimine sahibiz. Doğanas gurup şirketlerinin inşaat kökenli olması ve hazır beton sektörüne hizmet üretmesi diğer benzer işletmelerden üstün olan en önemli yönümüzdür. Sizin karşılaşmış olabileceğiniz bir problemle biz muhtemelen geçmiş tecrübelerimizle çözüm üretebilecek noktada olabiliriz. Bu bilgi ve tecrübe birikimini DOĞANAS size hizmet olarak sunmaktadır. Doğanas hazır beton santral kurulum, bakım ve onarım ekibi sizin satın almış olduğunuz, işletmekte olduğunuz, bakım ve onarımını yaptırtmak istediğiniz her marka, her kapasite ve tipteki hazır beton santral ve alt yapısı hakkında hızlı çözümler üretir. Makine duruşlarının, üretim kayıplarının büyük ekonomik yansımaları olduğunun bilinci ile hızlı, güvenilir ve doğru çözümlerle sizlere hizmet üretmek bizim birinci önceliğimizdir. Hazır beton tesisi kurulumu da diğer işler gibi bir temel inşaat işi ile başlar. Silo ayakları, mikser kazanı taşıyıcı gövde, bunker rampası, bunker ayak temelleri, mikser yıkama havuzu, geri kazanım üniteleri ve saha betonları makine kurulumu öncesi halledilmek zorunda olan inşaat işleridir. Doğanas gurup şirketi üzerinden inşaat işlerini yürütürken makine ve tesisat montaj işlerini de iş akışına uyumlu doğru zamanlamayla gerçekleştirir. Böylece size uygun değerde fayda sağlar. DOĞANAS ÇOK YÖNLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR.

12 ORTAK PROJE ÇALIŞMALARI Mevcut projeleriniz ve gerçekleşmesi planlanan işlerinizde yeni projeler departmanımız çözüm ortağınız olarak görev yapar. Araç kiralama modeli yerine taşeronluk sistemi ile de yürüttüğümüğz işlerimizle talep eden tarafın pek çok iş yükünü, ve risklerini üstlenmekteyiz. HASARLI KAZALI ARAÇLAR Hasarlı araçlarınızla ilgili olarak hasar dosyası açılması, takibi, evrak düzenlenmesi gibi hem prosedürel anlamda hemde fiziki anlamda atölyede geçecek süreçte aracınıza ait tüm tetkik ve takipler sizin yerinize yapılmakta ve aracınız en kısa sürede teslim edilmektedir. KUMLAMA - BOYAMA HİZMETİ. Servisimiz içerisinde 225m2 toplam alanı olan 30 metre boyunda bir kumlama ve ayrıca 275 m2 alanlı bir de boyama atölyemiz mevcuttur. Kumlama bölümünde araç üst yapıları, özel ekipmanlar, çelik konstrüksiyon yapılar ve parçalar kumlanmaktadır. Yüksek basınçlı su ile ön temizleme yapılan araç üst yapıları yada çelik konstrüksiyon parçaları çelik grıd kullanılarak boya öncesi yüzey temizliği yapılır. Yüzey hazırlığı yapılan aksamlar boyama atölyesinde ister sizin temin edeceğiniz boyalar ile yada dilerseniz bizim tefariğini yapacağımız boyalar ile boyanır. Boyama işlemi tamamlanan ürün eğer bir araç ise gerekli kurumsal renk ve işaretleri ile yazıları da tesisimizde eksiksiz uygulanmakta ve bitmiş, kullanıma hazır yenilenmiş olarak size sunulmaktadır.

13 HAZIR BETON İŞLETMELERİ İÇİN SARF MALZEMESİ VE YEDEK PARÇA SATIŞI. Dilerseniz bize servis ve satış hatlarımızdan da ulaşarak danışmanlık alabilirsiniz. Online yedek parça katalogumuzu inceleyebilir, sipariş formu oluşturabilirsiniz. DOĞANAS MAKİNE OTOMOTİV İNŞ. TURİZM SAN. Ve TİC.LTD. ŞTİ. Hazır beton sektöründeki üretim tesisleri ve santral kurulumları ve mekanik, bakım ve onarım konularında tecrübe sahibi ustaları bünyesinde bulundurmaktadır. DOĞANAS Makine Otomotiv İnş. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti. aynı zamanda ÖZBEKOĞLU firmasının ürünlerinin Marmara Bölgesindeki yetkili satıcısıdır.

14 DOĞANAS siz müşterilerine doğru ve zamanında hizmet üretmek için ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir. Özel projeleriniz için farklı üretim kapasitelerinde mobil hazır beton santralleri kiralama, kurulum, bakım ve işletme anlaşmaları ile de hizmetlerimiz çeşitlenmektedir. Doğanas yıllık m3 hazır beton üreten gurup şirketlerinin hazır beton sektörüne özgü tecrübe ve bilgi birikimini sizlerle paylaşmak ve geleceğe yatırım yaparak çözüm ortağı olduğu şirketlerle birlikte büyümek amacıyla kurulmuştur. DOĞANAS Hazır beton, şantiyelerinizde, inşaat projelerinizde, işletmenizde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz 2.el makine, araç, ekipman satış ve kiralama işlerini diğer işleri yanında yapmaktadır. Firmanızın faaliyeleri sırasında gerekli olan makine ve ekipmanı süre ve yer konuları karşılıklı müzakere amacıyla sizi DOĞANAS a bekliyoruz. Görüşmeler sonrasında beklentinize uygun araç yada ekipman en kısa sürede temin edilerek hizmetinize sunulacaktır. Bu konuda danışmanlık hizmeti de veren firmamız doğru araç üst yapısı ve çözümleri konularında da sizlere yardımcı olacaktır. Ekonomik işletme maliyetleri ile çalışan araçlar ve donanım her zaman tercih nedenidir. Sektörde geçen yıllar içerisinde DOĞANAS bu konudaki tecrübelerini de sizin menfaatleriniz doğrultusunda paylaşacaktır.

15 DOĞANAS MAKİNA OTOMOTİV İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. YEKSAN TREYLER FİRMASININ KOCAELİ BÖLGESİ YETKİLİ SERVİSİDİR. Servisimizde YEKSAN TREYLER markasını taşıyan het tip treyler için orjinal fabrika yedek parçası ve garantisi ile hizmet verilmektedir. Araçlarınızın treyler aksamının periyodik bakımlarını, fren ayarlarını, elektrik, hidrolik, pnomatik ve mekanik ayar ve bakımlarını fabrika garanti şartlarında ve kaliteli servis anlayışımızla temin edebilirsiniz. Servisimiz Konteynır taşıyıcıları, Tenteli Gurup Araçları, Açık Kasa ve Damper Grubu araçlar, Kamyon Kasa ve Kamyon Römork, Ağır tip Damper ve bunlara ek olarak Özel proje grubunda bulunan oto taşıyıcı, tanker şasi, silobas, lowbed, Swap Body tip treyler yapılarına servis vermektedir.

16 VİPSEAL TÜRKİYE TEK DİSTRİBÜTÖRÜ DOĞANAS MAKİNA OTOMOTİV İNŞ. TUR. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ DİR. VİPSEAL LASTİKLERİNİZİN PATLAMASINI ÖNLEYİCİ YEGÂNE ESNEK VE ÖZELLİĞİNİ KAYBETMEYEN ONARICI VE KORUYUCU SOLÜSYONDUR. VİPSEAL LASTİKLERİNİZDE BALANS YAPMAZ. AKSİNE BALANSI DENGELER. VİPSEAL LASTİK HAVALARININ SABİT KALMASINI SAĞLAYARAK DENGELİ FREN YAPMANIZI SAĞLAR. VİPSEAL LASTİĞİN ÖMRÜNÜ %20 UZATIR. KILCAL ÇATLAKLARI DOLDURARAK UZUN SÜRELİ HAVA KAÇAKLARINI ÖNLER.

17 Geleneksel sıva uygulama yöntemleriyle aynı şekilde uygulanan bu ürünlerle yapınızı kolayca yalıtabilirsiniz. Sıvaper ürünlerinde yoğun olarak kullanılan Genleşmiş Perlit doğal ve inorganik bir malzeme olup yapılarda rahatlıkla kullanılabilen, diğer yapı elemanlarına hiçbir şekilde zararı olmayan bir maddedir. SIVAPER Özellikleri 1. Isı yalıtımı sağlar. 2. Özellikle darbeli sesleri yalıtır. 3. Hafif olması sebebiyle yapının yükünü azaltır, bu da yapıların daha dirençli olmasını sağlar. 4. İnorganik malzemedir, bozulmaz, başka maddelerle tepkimeye girmez. 5. Yalıtım özelliği zaman içerisinde azalmaz. 6. Yanmaz malzemedir o C ısıya dayanıklıdır. Yangın esnasında kapladığı yapı elemanlarını alevlere karşı saatlerce korur. 7. Gözenekli yapısı nedeniyle yapının nefes almasını sağlar, yoğuşmayı önler, daha sağlıklı yaşam alanları yaratır. 8. Uygulaması çok basittir. Geleneksel yöntemlerle uygulanır. SIVAPER S01: Isı yalıtımı sağlayan perlitli kaba sıva SIVAPER S02: Perlitli hafif iç cephe sıvası SIVAPER S03: Isı yalıtımı sağlayan perlitli gri renkli şap SIVAPER S04: Isı yalıtımı sağlayan perlitli kaba iç cephe sıvası SIVAPER S05: Isı yalıtımı sağlayan perlitli beyaz renkli şap SIVAPER S07: Perlitli hafif şap DOĞANAS MAKİNA OTOMOTİV İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. SIVAPER KOCAELİ YETKİLİ BÖLGE BAYİDİR.

18 REFERANS LİSTEMİZ. AKYAZI BETON ALTUN NAKLİYAT ARI ARITMA ARIDİL BETON ASTİM BOYA AYKAL METAL BC MAKİNA ÇELİKTAŞ KENT BETON DEMİRYÜREK İNŞAAT DİLOVASI BELEDİYESİ ENC BETON ERAS İNŞAAT GAMA HABAŞ AŞ. HABAŞ SANAYİ GAZLARI HABEL GAZ HACIOĞLU HAZIR BETON HASKO İNŞAAT HASMAK MAKİNA İMER&LT İŞ MAKİNALARI KARSER İNŞAAT KAVANLAR HAZIR BETON KAYNARCA BETON KOLUMAN NUH BETON OYAK BETON / MEM-BAL İNŞAAT SEZA İNŞAAT SIVAPER PERLİTLİ SIVA SOYLULAR BETON SUTA İNŞAAT SYMEX TRANSMİKSER TATMAK KARYER YEKSAN TRAYLER

19 DOĞANAS MAKİNE OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ. Merkez ve Lastik Servisi : Körfez Sanayi Sitesi 314 Blok No:46 İzmit KOCAELİ Telefon : Fax: Şube ve İş Makineleri Servisi : Petrol Mah. Demiröz Cad. No:3 Kartepe KOCAELİ Telefon : Fax : İnternet Adresi :

Dev projeye dev kule vinçler

Dev projeye dev kule vinçler NCKY nin tercihi TEKNOÇEVRE NCKY, yapımını gerçekleştirdiği Ankara-Pozantı otoyol projesinde yarma şevlerinin yarattığı risklere karşı, TEKNOÇEVRE ile birlikte gerçekleştirdiği çelik ağ uygulamasıyla önlem

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

teknoloji BOOM TEKNOLOJİ GAZETESİ - OCAK - ŞUBAT - MART 2014 - Sayı: 1

teknoloji BOOM TEKNOLOJİ GAZETESİ - OCAK - ŞUBAT - MART 2014 - Sayı: 1 teknoloji BOOM TEKNOLOJİ GAZETESİ - OCAK - ŞUBAT - MART 2014 - Sayı: 1 www.boom.com.tr 1453 PROJESİ BOOM DAĞITICILAR İLE YÜKSELİYOR HİNDİSTAN IN BÜYÜK PROJELERİNDE BOOM MAKİNA Boom Makina Hindistan Bayisi

Detaylı

editörden Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-0199 Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com ARAMEDYA Uluslararası Yayıncılık Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adına Otomotivde Yeni Bakış Türkiye

Detaylı

Temmuz 2009 İş Makineleri. DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Sayı 11

Temmuz 2009 İş Makineleri. DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Sayı 11 Temmuz 2009 İş Makineleri DÜNYASI Üç Ayda Bir Yayınlanır Sayı 11 Haber Sunuş Haber 2009 yılının ilk yarısını geride bıraktık. Yılın ilk yarısı her ne kadar bizler için sıkıntılı başlasa da gerek satış

Detaylı

Türkiye nin sektördeki cazibesi artıyor

Türkiye nin sektördeki cazibesi artıyor EDİTÖR Türkiye nin sektördeki cazibesi artıyor 2008 de başlayan ve etkileri gelişmiş ülkelerde az veya çok hala süren ekonomik kriz, dünya ekonomisindeki birçok ezberi bozdu. Gelişmiş ülkelerin küresel

Detaylı

Kiralama filoları büyüyor

Kiralama filoları büyüyor editör Kiralama filoları büyüyor Şantiye ziyaretlerimizde özellikle genel inşaat ve hafriyat çalışması yapan firmaların makine ve ekipman sayılarının her geçen gün arttığına tanık oluyoruz. Birçok belediye,

Detaylı

Fırsatlarla birlikte gelen sorumluluk

Fırsatlarla birlikte gelen sorumluluk EDİTÖR Fırsatlarla birlikte gelen sorumluluk İş makinaları sektörünü oldukça hareketli bir dönem bekliyor. Açıklanan ve arka arkaya hayata geçmeye başlayan projeler önemli oranda makina ihtiyacı doğuruyor.

Detaylı

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr hakkımızda avantajlar hizmetler çözümler yenilikler ürünler www.ssh.com.tr İşletmelerin iyi ve güvenilir bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz

Detaylı

S17 S27 S35 S40 S68-70. DOĞAN TANKER Doğan Tanker Teslimat Sonuçlarıyla Çıta Atladı. ÖZ GÖZDE Öz Gözde Heavy Team

S17 S27 S35 S40 S68-70. DOĞAN TANKER Doğan Tanker Teslimat Sonuçlarıyla Çıta Atladı. ÖZ GÖZDE Öz Gözde Heavy Team Yayın Sahibi HIZ MEDYA Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Burhan FIRAT burhan.firat@radusdergisi.com Genel Yayın Koordinatörü S. Göktan GÜÇLÜ goktan.guclu@radusdergisi.com Reklam Koordinatörü Metin ÜNAL metin.unal@radusdergisi.com

Detaylı

editörden Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-0199 Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com ARAMEDYA Uluslararası Yayıncılık Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adına Türkiye İlgi Topluyor Türkiye,

Detaylı

IAA DA SCANIA RÜZGARI YOL TUTKUSU SCANIA. TUTKUNLARI Demiran Nakliyat Uşak Gül Nakliyat Bektaş Demir Çelik SCANIA

IAA DA SCANIA RÜZGARI YOL TUTKUSU SCANIA. TUTKUNLARI Demiran Nakliyat Uşak Gül Nakliyat Bektaş Demir Çelik SCANIA İŞ DÜNYASI ARAÇLAR HABERLER N O 01/2015 WWW.SCANIA.COM.TR #3 YOL TUTKUSU IAA DA SCANIA RÜZGARI SCANIA TUTKUNLARI Demiran Nakliyat Uşak Gül Nakliyat Bektaş Demir Çelik Güncelleme AKSLAR VİTES YÜKSELTİYOR

Detaylı

Büyüme yavaşlasa da olumlu beklentiler korunuyor

Büyüme yavaşlasa da olumlu beklentiler korunuyor EDİTÖR Büyüme yavaşlasa da olumlu beklentiler korunuyor Ekonominin aşırı ısınması ve gittikçe artan cari açık endişesi ile frene basılan Türkiye ekonomisinin kısa bir süre önce açıklanan 2012 yılı üçüncü

Detaylı

local Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE

local Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE 01 2013 local Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 drive Özel Çözümler Müşterilerimizin her biri kendi tesislerinde farklı sorunlarla

Detaylı

diyalog Yeni Linde E80 HASEL Sıfır emisyon, maksimum güç; Depolamada farklı çözümler Hasel, forklift lastiği satışlarını artırıyor HASEL diyalog

diyalog Yeni Linde E80 HASEL Sıfır emisyon, maksimum güç; Depolamada farklı çözümler Hasel, forklift lastiği satışlarını artırıyor HASEL diyalog www.hasel.com HASEL diyalog Mart 2015 HASEL diyalog Hasel İstif Makinaları A.Ş. nin mevsimlik bültenidir. Sıfır emisyon, maksimum güç; Yeni Linde E80 Depolamada farklı çözümler Hasel, forklift lastiği

Detaylı

85. Yılımızı Kutluyoruz!

85. Yılımızı Kutluyoruz! S AY I 37 MAYIS 2012 anada Truva Kiremit Çatı ve Cephe Dünyası Türkiye nin bir Numaralı Kiremidi 1927 den beri... Sistemleri 85. Yılımızı Kutluyoruz! 1927 yılında Eskişehir'de temelleri atılan,günümüzde

Detaylı

Tasarım & Uygulama Yayın Sahibi Cam Merkezi A.Ş. adına Yorsan İşletmesi Genel Müdürü Gülfem YORGANCILAR PERÇİN

Tasarım & Uygulama Yayın Sahibi Cam Merkezi A.Ş. adına Yorsan İşletmesi Genel Müdürü Gülfem YORGANCILAR PERÇİN NİSAN - EYLÜL // 2011 // Sayı: 10-11 Cam Merkezi yayınıdır. Para ile satılmaz. 2 INDEKS 03 04 05 06 10 12 13 14 16 17 18 19 22 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 BAŞKANDAN DUNYA PAZARINDA TURK MARKASI:

Detaylı

OCAK 2010 AKO HABER 2

OCAK 2010 AKO HABER 2 OCAK 2010 AKO HABER 2 OCAK 2010 AKO HABER 3 abdulkadir özcan Abdulkadir Özcan A.Ş. Adına İmtiyaz Sahibi Sabri ÖZCAN OCAK 2010 AKO HABER 4 HABER Genel Yayın Yönetmeni Elif CENGİZ Yazı İşleri Müdürü Vahit

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

İnşaat sektörü 2015 yılındada büyümeye devam edecek

İnşaat sektörü 2015 yılındada büyümeye devam edecek AYLIK EKONOMİ DERGİSİ Mart 2015-8 İnşaat sektörü 2015 yılındada büyümeye devam edecek Türk Yapı Sektörü Raporu: 2015 Te İnşaat Sektörünün İtici Gücü Yine Özel Sektör Olacak İnşaat harcamalarında yüzde

Detaylı

MULTIVAC Türkiye Satış Sonrası Hizmetlerimiz

MULTIVAC Türkiye Satış Sonrası Hizmetlerimiz MULTIVAC Türkiye Satış Sonrası Hizmetlerimiz Siz işinize odaklanın, biz MULTIVAC ınıza bakarız Satış sonrası müşteri memnuniyetine büyük önem veren MULTIVAC, yurt çapına dağılmış servis ağı ve deneyimli

Detaylı

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01 A.Ş. TOSB 1. Cadde 14. Sk. 41420 Çayırova, Kocaeli Tel +90 262 676 00 00 Faks +90 262 676 01 01 info@boschrexroth.com.tr www.boschrexroth.com.tr Rexroth Servis Servis Departmanına Ulaşabileceğiniz Telefon

Detaylı

local Akıllı Fabrikalar 24 Türkiye 12 Rexroth Eğitim Sistemleri 32 Traktör Teknolojileri

local Akıllı Fabrikalar 24 Türkiye 12 Rexroth Eğitim Sistemleri 32 Traktör Teknolojileri 01 2015 local Türkiye 12 Rexroth Eğitim Sistemleri 32 Traktör Teknolojileri Akıllı Fabrikalar 24 RUBRIK L 2 drive & control local Kahve Mutluluğu! Modern kahve dükkânlarında sunulan ürün çeşitliliği bazen

Detaylı

Reklam İndeksi ÖNSÖZ. İş Makinalarının Tescili

Reklam İndeksi ÖNSÖZ. İş Makinalarının Tescili İş Makinaları Mühendisleri Birliği Derneği İŞ MAKİNALARI MÜHENDİSLERİ BİRLİĞİ DERGİSİ İş Makinaları Mühendisleri Birliği yayın organıdır. Üç ayda bir yayınlanır. ISSN 1306-6943 2011 Ağustos Sayı: 35 İMMB

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

TEKNİK TANKER İmalat Liderliğini Sevdi CUMMINS S: 16-17 ÖZ GÖZDE S: 32 DRAGER S: 29

TEKNİK TANKER İmalat Liderliğini Sevdi CUMMINS S: 16-17 ÖZ GÖZDE S: 32 DRAGER S: 29 5 3 28 TEKNİK TANKER İmalat Liderliğini Sevdi CUMMINS S: 16-17 DRAGER S: 29 ÖZ GÖZDE S: 32 R20 R15 R10 R25 Ø20 R45 R15 R18 Yayın Sahibi HIZ MEDYA Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Burhan FIRAT burhan.firat@radusdergisi.com

Detaylı

Sektörün bilinçli operatör/şoför arayışı

Sektörün bilinçli operatör/şoför arayışı editör Sektörün bilinçli operatör/şoför arayışı Yapılan araştırmalara göre Türkiye de yaklaşık 700 bin adet kamyon ile birlikte 300 bine yakın hafriyat, inşaat ve istifleme makinesi çalışıyor. Bu da toplam

Detaylı

SANAL DÜNYANIN GERÇEK FAYDALARI HASSAS PERFORMANS VERİMLİLİK İLE BULUŞUYOR: ROTOTILT HİKAYESİ DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞE GÜÇ VERMEK

SANAL DÜNYANIN GERÇEK FAYDALARI HASSAS PERFORMANS VERİMLİLİK İLE BULUŞUYOR: ROTOTILT HİKAYESİ DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞE GÜÇ VERMEK SAYI 2 2012 WWW.CAT.COM SANAL DÜNYANIN GERÇEK FAYDALARI HASSAS PERFORMANS VERİMLİLİK İLE BULUŞUYOR: ROTOTILT HİKAYESİ DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞE GÜÇ VERMEK Home Değerli İş Ortağımız, 2011 yılında,

Detaylı