Neden safeplorer? safeplorer' safeplorer Safeplorer nedir? safeplorer

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Neden safeplorer? safeplorer' safeplorer Safeplorer nedir? safeplorer"

Transkript

1

2

3 Neden safeplorer? İSG alanında risklerin yönetimi, mevzuatın takibi, kaza kayıtlarının istatistiki bilgilere dönüştürülmesi, revir kayıtlarından anlamlı sonuçlar elde edilmesi, doküman yönetimi, periyodik kontrollerin takibi gibi pek çok bileşen artık bir yazılım olmaksızın yönetilemeyecek hacme ulaştı. Türkiye'de, ölçeğine bakmaksızın tüm işletmelere, bunların alt işverenlerine ve farklı yerlerdeki lokasyonlarına yönelik kapsamlı bir bilgisayar programının eksiliğini gidermek için safeplorer'ı yarattık. Üstelik sadece Türkiye için değil İngilizce ve çok yakında Arapça versiyonları ile dünyaya açıldık. Çok yakın bir gelecekte safeplorer olmadan işinizi yönetmek istemeyeceğinizi şimdiden biliyoruz. Safeplorer nedir? Safeplorer bir bilgisayar programıdır. Ancak standart bir programın ötesindedir; bütünleşik ( entegre) ve parametrik ( veri bazında sorgulanabilir) alt yapısı sayesinde İK, üretim, bakım, eğitim, satın alma, depo, güvenlik vb. bölümlerle birlikte çalışır, dünyanın neresinde olursanız olun web üzerinden erişilebilir, el terminali, akıllı cep telefonları, notepadler üzerinden çalıştırılabilir, sahadaki denetimler esnasında tespit edilen durumlar, eşzamanlı olarak veri tabanına aktarır, randevu, toplantı, mesajlaşma, hatırlatma modülleriyle tüm çalışmaları organize eder, doğrudan ve dolaylı tüm kaza maliyetlerini hesaplar, size fayda - maliyet analizi yapma şansı verir, geçmiş tüm verilerinizi kolaylıkla aktarmanıza uygun bir alt yapısı vardır, tüm çalışanların sağlık kayıtlarını, sorgulanabilir ve rapor alınabilir şekilde sunar, kişisel koruyucu teslimlerini ve stoklarını kayıt altına alır, acil durum yönetimi sisteminizi ve tatbikatlarınızı yönetir, istediğiniz ölçeği tanımlamanıza imkan vererek, risk analizlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar, iş izin sistemi oluşturmanızı ve iş izinlerini yönetmenizi sağlar, tüm eğitimlerinizi veri tabanı üzerinden kolaylıkla yönetmenize uygun alt yapıyı sunar, personel, firma, bölüm, kat, personel görevleri vb. bilgilerden, bütünleşik ve sorgulanabilir alt yapı oluşturur, doküman yönetiminizi ISO standartlarında gerçekleştirir, denetimlerinizi kayıt altında tutar, taşeron yönetiminizi gerçekleştirir Bütün bu fonksiyonları, basit, anlaşılabilir ve kullanıcı dostu arayüzüyle sunan safeplorer kısa sürede sektör standardı olma hedefindedir.

4 Hangi ölçekteki işletmeler içindir? Safeplorer ölçek farkı gözetmeksizin tüm işletmelerin İSG yönetimi için uygun bir alt yapıya sahiptir. Kurumsal kullanıcılar için İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimleri yönetiminde kullanılabileceği gibi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri için de son derece kullanışlı bir alt yapıya sahiptir. Mevzuata uyumlu mudur? Evet sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile kanuna bağlı olarak çıkarılan tüm mevzuatın gerekliliklerine göre yapılandırılmıştır. Risk analizleri, periyodik kontroller, acil durum tatbikatları, iş izin sistemleri, kişisel koruyucu donanımların teslimi, sağlık kontrollerinin kayıt altına alınması, kaza bildirimleri, kaza analizleri gibi onlarca ayrıntıyı mevzuata uygun olarak safeplorer ile yönetebilirsiniz. Güncel bilgi ve altyapıyı nasıl sağlar? Arme, 1999 yılından bu yana İSG, yangın, acil durum ve risk yönetimi alanlarından faaliyet gösteren bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır. İSG alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eder ve müşterileri ile paylaşır. Safeplorer ın arkasında sektörün lider firmasının desteği vardır. Gerek temel gerekse ara güncellemeler Arme tarafından yapılır. Neden safeplorer kullanmalısınız? İSG alanında işveren, işveren vekilleri, İSG profesyonelleri ve çalışanlarda artan bir farkındalıktan bahsetmek mümkündür. Ayrıca, mevzuatın getirdiği ve uygulamada takip gerektiren çok sayıda kriter mevcuttur. Yönetim sistemlerine ilişkin program ve standartlar, pek çok verinin kayıt altından tutulmasını gerektirmektedir. Kazalar ve meslek hastalıkları, sağlık kontrolleri, periyodik kontrol ve ölçümler, denetimler, doküman yönetimi, iş izinleri gibi onlarca ayrıntıyı sağlıklı bir veri tabanı oluşturmadan takip etmek ve yönetmek giderek mümkün olmamaktadır. Pek çok İSG profesyoneli ve OSGB çalışanı zamanının önemli bir kısmını bu verileri oluşturmak, anlamlı sonuçlar çıkarmak ve çeşitli amaçlarla raporlamak için harcamaktadır. Safeplorer ile bütün bu çalışmalar ve raporlar bir kaç tıkla elinizin altında olacak. Gerçekleştirdiğiniz her türlü çalışma kayıt altında olacak ve yasal gereklilikler karşılanmış olacak. İSG yönetim sisteminize ait tüm verilerden güncel ve geçerli istatistikler oluşturabileceksiniz. Etkin bir yönetim sistemi oluşturma çabanızdaki en büyük yardımcınız olacak.

5

6 PROGRAM MODÜL NİTELİKLERİ GİRİŞ EKRANI -SafePlorer 128 bit şifreleme ile güvenlidir. -Parolanızı unuttuğunuzda size e-posta ile hatırlatır. KULLANICI İŞLEMLERİ -Şimdilik Türkçe ve İngilizce dir. Yakında Arapça olarak da hizmet verecektir. -Kullanıcılar diledikleri zaman erişim parolalarını değiştirebilir. MESAJ -Sistem içi yazılı haberleşmeye imkan sağlar. -Mesajlarınızı e-posta olarak da ulaştırır. -Mesajlarınıza dosyalar eklemenize olanak verir. -Göndericiyi yanıtlamanızı, -Tüm alıcıları yanıtlamanızı, -Mesajları iletmenizi, -Mesajlarınızı arşivlemenizi sağlar. AJANDA -Programdaki diğer modüllerden gelen iş planları otomatik olarak takviminize işlenir. -Zamanı yaklaşan ajanda maddeleri, önce program üzerinden, sonra e-posta ile hatırlatılır. -RSS ve XML feed ile Outlook takviminizle senkron çalışır. -Tüm randevu ve iş planı maddelerinizi listeler. -Ajanda maddeleri içinde detaylı arama yapar. RANDEVU PLANLAMA -Randevu ve iş planlarını zaman çizgisine birkaç tıklamayla kaydetmenizi sağlar. -O güne ait diğer çalışmalarınızı gösterir, çakışmalara maruz kalmanızı önler. -Kayıtlı ajanda maddelerine hızlı erişir, hızlıca değiştirmenizi sağlar. TOPLANTILAR -Kuruluşunuza özel formatta toplantı raporları hazırlar. -Bu toplantıların periyotlarını takip etmenizi sağlar. Günü yaklaşan toplantılar için uyarılarda bulunur. -Henüz planlanmamış bir toplantı için gündem maddesi eklerseniz, belirttiğiniz türde bir toplantı planlandığında, gündem maddenizin otomatik olarak o toplantıyla ilişkilendirilmesini sağlar. DOKÜMAN YÖNETİMİ -Doküman ve klasörlerinizi alışık olduğunuz ağaç görünümü ile takip etmenizi sağlar. -Kalite sistemi dahil, dilediğiniz her alandaki dokümanlarınızı saklamanızı ve paylaşmanızı sağlar. -Dokümanları revizyon numarası ile takip etmenizi sağlar. -Dokümanlar içinde detaylı aramalar yapmanıza olanak verir. TAŞERON YÖNETİMİ / SÖZLEŞME TAKİBİ -Alt işverenlerinizle yaptığınız sözleşmeleri kayıt altına almanızı sağlar. -Yenileme süresi yaklaşan sözleşmeler için size e-posta ve ajanda uygulaması ile hatırlatmalar yapar. -Bu sözleşmelere ilişkin dokümanları saklamanıza olanak verir.

7 TEKLİF HAZIRLAMA -OSGB'lerin müşterilerinin ihtiyaçlarını kanun çerçevesinde karşılayabilmesi için geliştirilebilir teklif formatları içerir. -Kuruluşunuza en uygun parametreleri belirleyerek, hızlı teklif vermenizi sağlar. -Raporlar ile tekliflerin takibini yapabilmenizi sağlar. KURULUŞ YAPISI -Hiyerarşik kuruluş yapısı oluşturabilmenizi, -Kuruluş özelinde yetkilendirme yapabilmenizi, -Kuruluş özelinde ve üst yapıya özel total raporlama yapabilmenizi, -Yeni kuruluşlar, -Farklı lokasyonlar, -Şubeler ve Alt işverenler tanımlayabilmenizi sağlar. KURULUŞ YAPISI / BÖLÜMLER -Detaylı bölüm tanımlamanızı sağlar. -Bölümde gece vardiyası kontrolü, -Bölümdeki sağlık tehlikeleri, -Güvenlik tehlikeleri, -Kullanılması zorunlu olan kişisel koruyucu donanımlar, -Bölüm çalışanlarının almak zorunda olduğu eğitimler, -Bölüm çalışanlarının sahip olması gereken sağlık raporlarını takip etmenize olanak verir. -Detaylı kuruluş yapısı oluşturabilmenizi sağlar. -Bu yapıların altına -Binalar -Katlar -Bölümler -Görev tanımları oluşturmanızı, tüm bu detaylarda raporlamalar yapmanızı sağlar. KURULUŞ YAPISI / GÖREVLER -Detaylı görev tanımlamanızı sağlar. -Görevdeki sağlık tehlikeleri, -Güvenlik tehlikeleri, -Kullanılması zorunlu olan kişisel koruyucu donanımlar, -Çalışanların almak zorunda olduğu eğitimler, -Çalışanların sahip olması gereken sağlık raporlarını takip etmenize olanak verir PERSONEL -Personel aramalarında sadece isimde geçen birkaç harfi yazarak hızlı arama yapmanızı sağlar. -Personel aramalarında detaylı filtre kullanmanızı ve eksiksiz listeler oluşturmanızı sağlar. -Program kullanıcılarını ana ve alt modüller için detaylı yetkilendirebilmenizi sağlar. -Personel özlük bilgilerini detaylı tutabilmenizi sağlar. ÖDÜL / CEZA / UYARI -Personele verilen uyarı, ceza ve ödülleri kayıt altına almanızı sağlar.

8 KURULLAR / GRUPLAR -Kuruluşunuzda yeni çalışma grupları ve kurullar oluşturmanızı sağlar. -Üyelerden biri işten ayrıldığında, yeni bir personel eğitilip yerini alıncaya kadar sizi uyarır. -Kolay tanımlama arayüzü ile sadece gruptaki görevini yazmanız yeterli olacaktır. -Oluşturulan grupları, aynı zamanda e-posta ve mesaj grubu olarak da kullanmanıza olanak verir. ORTAM ÖLÇÜMLERİ -Farklı noktalarda Gürültü, Toz ve Titreşim gibi pek çok ölçümü kaydetmenizi ve önceki kayıtlarla karşılaştırmanızı sağlar. RİSK ANALİZİ -Risk analizlerini yukarıdan izlemenizi, kuruluş ve sorumluların etkinliğini ölçmenizi sağlar. -Risk analizlerini kendi ürettiğiniz analiz metotlarıyla kaydetmenizi sağlar -Farklı birimleriniz, alanlarınız ve makineleriniz için,farklı risk analizi matrisleri oluşturmanıza olanak verir. -Uygunsuzluklar için sorumlular belirlemenizi sağlar. -Eğitimlere ilişkin bütçe belirlemenizde size karar desteği sunar. -Risk analizi sonucu ortaya çıkan görevlerin sorumlulara e-posta ile gönderilmesini ve ajandalarına işlenmesini sağlar. -Düzeltici faaliyet sonrası yeni risk derecesini belirlemenize olanak verir. DENETİMLER / UYGUNSUZLUKLAR -Tüm denetimlerinizi ve bu denetimlerden kaynaklanan uygunsuzlukları kayıt altına almanızı sağlar. -Denetimlerden kaynaklanan uygunsuzlukları kaydetmenizi sağlar. -Uygunsuzlukları sınıflandırmanıza ve önceliklendirmenize olanak verir. -Sorumlulara e-pota ve ajanda uygulaması ile hatırlatmalar yapar. -Denetlemeye ilişkin fotoğraf ve dokümanları kaydetmenizi sağlar. EĞİTİMLER -Yeni eğitim uygulamaları oluşturmanızda ve uygulamaya dahil olacak personeli belirlemenizde size hız kazandırır. -Uygulamaya katılan ve katılmayan personeli tek tıklamayla işaretlemenizi ve süzmenizi sağlar. -Eğitimlere ilişkin bütçe belirlemenizde size karar desteği sunar. -Eğitim planını ilgili personele e-posta ile bildirir, ajandalarına işler. TATBİKATLAR -Kuruluşunuzda yeni tatbikatlar planları oluşturmanızı sağlar. -Planın, görevlilere e-posta ve ajanda uygulaması ile bildirilmesini sağlar. -Tatbikat sonunda verileri, yorumları ve maliyetleri saklamanıza ve kıyaslamanıza olanak verir. -Tatbikata ilişkin fotoğraf ve dokümanları kaydetmenizi sağlar.

9 İZİN GEREKTİREN İŞLER -Kaydettiğiniz çalışma izni için kontrol noktaları, kontrol sonuçları, sağlık ve güvenlik tehlikeleri ile kullanılması gereken kişisel koruyucu donanımları da içeren bir tebellüğ belgesini, kuruluşunuza özel formatta sunar. -Çalışma öncesi ve sonrası fotoğraf ve dokümanları saklamanızı sağlar. -Termininde tamamlanmamış işleri dashboard ve e-posta uyarılarıyla bildirir. -Kontrol noktalarını içeren listeyi kuruluşunuz için özel hale getirmenize olanak verir. -İzne tabi çalışmanın doğal tehlikelerini hatırlatır ve gerekli donanımları önerir. -İzne tabi çalışmaları takip etmenizi sağlar. -Tüm kuruluş, lokasyon, şube ve alt işverenlerinizdeki izne tabi işleri listeleyebilir, filtreleyebilir, termin ve bütçe anlamında plananlanan/gerçekleşen oranlarını sunar. -Kuruluşunuza özgü yeni çalışma listeleri oluşturmanızı sağlar. -Alt işveren verimliliğini ölçmenize yardımcı olur. İŞ KAZALARI -İş kazalarına ilişkin 5 adımlı MALİYET ANALİZİ yapmanızı sağlar. Dönem içindeki iş kazalarının gerçek maliyetlerini izlemenize olanak sunar. -1. ADIM : KAZA MASRAFLARI -2. ADIM : ARAŞTIRMA / SORUŞTURMA MASRAFLARI -3. ADIM : HASAR MALİYETİ -4. ADIM : İKAME MASRAFLARI -5. ADIM : ÜRETİM MASRAFLARI -İş kazalarını dair detaylı KÖK ANALİZLERİ yapmanıza olanak sunar. -Kuruluş, bölüm, görev, iş kazası türü, zaman aralığı ve personel bazında istatistiki bilgiler verir. -Kazaları bakanlık formatında kaydetmenize, görüntülemenize ve çıktı almanıza olanak verir. -Kuruluş, bölüm, görev, iş kazası türü, zaman aralığı ve personel bazında istatistiki bilgiler verir. -İş kazalarını detaylarıyla kayıt altına almanızı ve listelerken ince filtrelemenizi sağlar. -Kuruluş, bölüm, görev, iş kazası türü, zaman aralığı ve personel bazında istatistiki bilgiler verir. -Sınırsız sınıflandırma yeteneği ile iş kazalarına ilişkin genel durumu izlemenizi kolaylaştırır. -Kaydedilen bir iş kazasını, yapılacak ilk İSG Kurul toplantısına gündem maddesi olarak ekler. KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLAR -Kişisel koruyucu donanım tipleri tanımlanmanızı sağlar. -Yaptığınız donanım alımlarını kayıt altına almanıza imkan verir. -kişisel koruyucu donanımların bütçenizdeki yerini tespit edebileceğiniz raporlamalar içerir. -Donanım markalarının ve tedarikçilerinin etkinliğini ölçebilmeniz için gerekli karar desteğini sunar. -Bir personele aynı anda on farklı kişisel koruyucu donanım zimmetleyebilmenizi sağlar. -Kişisel koruyucu donanım tipleri tanımlanmanızı sağlar. -Kişisel koruyucu donanımların zimmet, pert ve stok miktarlarını takip edebilmeniz için en pratik uygulamadır. -Kuruluş, bölüm, görev zaman aralığı ve personel bazında KKD zimmet raporları verir. PERİYODİK KONTROLLER -Her bir donanımı plaka ya da etiket numarasıyla takip etmenize olanak verir. -Donanımlarınızı zimmetler. -Birden çok donanım için toplu işlem yapmanızı sağlar. -Bakıma gönderir. -Periyodik muayene bilgilerini ekli dosyalarıyla saklar. -Periyodik muayeneye tabi donanımlarınızla ilgili herşeyi kayıt altına almanızı sağlar. -Donanım türü listesini sizin kontrolünüze bırakır.

10 İŞYERİ HEKİMİ / AŞI VE TEST UYGULAMALARI -Aşı ve test uygulamaları oluşturmanızda ve uygulamaya dahil olacak personeli belirlemenizde size hız kazandırır. -Uygulamaya katılan ve katılmayan personeli tek tıklamayla işaretlemenizi ve süzmenizi sağlar. İŞYERİ HEKİMİ / BÖLÜM DEĞİŞİKLİĞİ ONAYI -Bölüm yöneticileri veya işyeri hekimleri tarafından önerilen bölüm değişikliği talepleri ni kaydetmenizi ve izleminiz sağlar. -Bu talepler tüm ilgililere e-posta yoluyla ulaştırılır ve ajandalarına işlenir. -Bölüm değişikliği işlemlerinin gerekçelerini sınıflandırmanızı sağlar. İŞYERİ HEKİMİ / MUAYENE -İşyerinizde ya da başka sağlık kuruluşlarında yapılan tüm muayene ve rapor kayıtlarını saklamanızı sağlar. -Kuruluş, bölüm, görev ve personel bazında istatistiki bilgiler verir. -Muayene kayıtlarında detaylı arama yapmanıza imkan verir. -İşe dönüş muayenelerini hatırlatır. -İşe giriş muayenesi olmayan personeli hatırlatır. -Muayeneye gelen çalışanın bölüm ve görevine ilişkin tehlikeleri ve kullandığı kişisel koruyucu donanımları hatırlatır. -Kuruluş, bölüm, görev ve personel bazında istatistiki bilgiler verir. -Personelin önceki muayene ve iş kazası kayıtlarını gösterir. -Her personel için sağlık öykü kaydı tutmanızı sağlar. -Muayene raporlarını aynı ekrandan girmenize olanak verir. -Başka bir sağlık kuruluşuna sevk işlemlerini yapmanızı sağlar. İŞYERİ HEKİMİ / ODYOMETRİK ÖLÇÜMLER -Odyometrik ölçümleri sadece tıklayarak kaydetmenize olanak verir. -Önceki test sonuçlarıyla kolay karşılaştırmanızı sağlar. İŞYERİ HEKİMİ / SAĞLIK RAPORLARI -Personelin başka sağlık kuruluşlarından aldığı raporları kayıt altına almanızı sağlar. FİLO TAKİBİ -Filonuzdaki araçlara ilişkin; -Kullanım (Km, güzergah ve Sürücü) -Yakıt alım, optimum değerlerden sapma miktarı -Süreli işlem takipleri (Kasko, trafik sigortası, vergi, ceza ) kayıtlarını saklamanıza ve raporlarmanıza olanak verir. DASHBOARD -Detaylı ve sade DashBoard uygulaması ile sadece ilgilenmeniz gereken alanlara odaklanmanızda yardımcı olur. AYARLAR -Kuruluşunuzda toplantı tipleri oluşturmanıza olanak verir. -Davetli olduğunuz toplantıları size hatırlatır. -SafePlorer da kullanılan tüm temel başvuru listeleri dinamiktir ve sizin güncellemenize açıktır.

11 VERİ GÜNCELLEME -Personel aramalarında detaylı filtre kullanmanızı ve eksiksiz listeler oluşturmanızı sağlar -Kuruluş, bina, kat, bölüm, görev ve personel bilgilerini, uygun desendeki bir excel tablosundan tek tıklamayla sisteme girebilmenizi sağlar. -Önceki kayıtlarda bulunan, ancak yeni listenizde bulunmayan kayıtlar için pasifleştirme onayı bekler. -Önceki kayıtlarda bulunmayan, ancak yeni listenizde bulunan kayıtlar için ekleme onayı bekler. -Bir personel yeni listenizde bulunmuyorsa işten çıkış onayı bekler. -Bu personel herhangi bir grup veya kurulda görevli ise; oluşan bu boşluğu doldurmanız için sizi uyarır, iş planlarınıza ekler, hatırlatma e-postaları gönderir. -SafePlorer, kullanmakta olduğunuz ERP sistemleri dosya takası ve webservis metotlarıyla konuşur. Bu senkron ve bütünlük işlerinizi kolaylaştırır. -Kurumunuza özel formatta teslim belgeleri oluşturur. TEKNİK BİLGİLER RAPORLAMA SİSTEMİ -Analiz ve raporlar kurumunuzun talepleri doğrultusunda yeniden yapılandırılabilir. Raporlar -HTML veya Excel formatlarında üretilebilir. -VERİTABANI VE ARAYÜZ -Uygulama, MySQL veritabanı üzerinde PHP kodlama ile yazılmıştır. -Veritabanı ve yorumlayıcı yazılımlar lisans gerektirmemektedir. KURULUM -Uygulama kurumunuzca belirlenecek Microsoft ve Unix/Linux işletim sistemine sahip bir -sunucuya kurulmakta, kullanıcılar internet tarayıcıları üzerinden sisteme erişmektedir. -Microsoft Internet Explorer (ver.9.0 ve üstü), Mozilla Firefox, Google Chrome, Akıllı telefonlar ve tablet cihazlarda sistem sorunsuz çalışmaktadır. KAYIT VE KONTROL SİSTEMİ -Sistemin önemli bölümlerinde eski kayıtlar silinmemekte, silinme zamanı ve kullanıcı bilgileri ile arşivlenmektedir. Sisteme girişler kullanıcı, zaman ve IP bilgileriyle kayıt altına alınmaktadır. GÜNCELLEME -Sistem; kanuni değişiklikler veya diğer gereklilikler nedeniyle yapılması gereken güncellemeler için internet üzerinden veri almaz, göndermez. -IT ve veri güvenliği prosedürlerinizin gerektirdiği yöntemler uygulanır. -Güncelleme periyotları ARME tarafından belirlenir ve duyurulur. -Güncelleme, bakım anlaşması bulunan müşterilerimiz için ücretsiz, anlaşma yapılmayan müşterilerimiz için ise yeni sürüme geçiş ücreti alınarak yapılır. GÜVENLİK VE YETKİLENDİRME -Yazılım kuruluş ve kullanıcı bazında iki kademeli bir yetkilendirme yapısına sahiptir. -Modüller bazı kuruluşlar için kapatılabileceği gibi, kullanıcılar da şirketlerinin yetkileri çerçevesinde yetkilendirilebilirler. ENTEGRASYON OLANAKLARI -Yazılım diğer yazılımlarla dosya takası, xml feed ve web servis metotlarıyla veri senkronizasyonu yapabilir. -Bu işlem için IT departmanınızın ve diğer yazılım geliştiricilerin desteği gerekir.

12

AKADEMEDYA YAZILIM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK TİC. SAN. LTD. ŞTİ Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Yerleşkesi Başiskele / Kocaeli Tel Faks

AKADEMEDYA YAZILIM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK TİC. SAN. LTD. ŞTİ Kocaeli Üniversitesi Yeniköy Teknopark Yerleşkesi Başiskele / Kocaeli Tel Faks IRONIC İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Bilgi Sistemi IRONIC Nedir? IRONIC, iş sağlığı ve güvenliği alanında bilişim alt yapısı oluşturmak amacıyla 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, ISO14001,

Detaylı

İsg Çözümleriniz Modern Tasarımla, Tek Çatı Altında

İsg Çözümleriniz Modern Tasarımla, Tek Çatı Altında İSGZONE NEDİR? İsg Çözümleriniz Modern Tasarımla, Tek Çatı Altında İSGZONE, Türkiye de faaliyet gösteren tüm iş yerlerinin, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı dâhilindeki süreçlerinin tümünde kullanılacak

Detaylı

Erciyes Üniversitesi Teknopark ta geliştirilen Meditek İSG, 50'den fazla alt bileşeni olan kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği otomasyondur.

Erciyes Üniversitesi Teknopark ta geliştirilen Meditek İSG, 50'den fazla alt bileşeni olan kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği otomasyondur. Erciyes Üniversitesi Teknopark ta geliştirilen Meditek İSG, 50'den fazla alt bileşeni olan kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği otomasyondur. Meditek İSG, mevzuata uygun olarak hazırlanmış dinamik altyapısı

Detaylı

ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ YAZILIMI

ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ YAZILIMI ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMLERİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ YAZILIMI OSGB ler için oluşturulmuş bu yazılım sadece iş sağlığı güvenliği uygulamalarını değil Bir OSGB de gerekli olan bütün faaliyetleri kapsamaktadır.

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One Kobileri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

EDM SAP Business One

EDM SAP Business One EDM SAP Business One SAP Business One KOBİleri Dünya Standartlarına taşıyoruz.. SAP Business One Tek sistemle daha verimli ve etkin yönetim SAP Business One tüm KOBİ lerin taleplerini karşılamak üzere

Detaylı

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi 2013 Sayın Yetkili; Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümleriyle müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanında sektörel rekabet

Detaylı

yenilikçi bir yatırım yönetim sistemine giriş yapın.

yenilikçi bir yatırım yönetim sistemine giriş yapın. yenilikçi bir yatırım yönetim sistemine giriş yapın. arias yatırım yönetim sistemi ne hoşgeldiniz. arias yatırım yönetim sistemi modern, yenilikçi ve pratik bir proje yatırım takip ve kontrol sistemidir

Detaylı

iş zekası business intelligence- harita- performans göstergeleri - balanced scorecard 7 boyut da görsel tasarım LOGOBI İş Zekası Platformu

iş zekası business intelligence- harita- performans göstergeleri - balanced scorecard 7 boyut da görsel tasarım LOGOBI İş Zekası Platformu iş zekası business intelligence- harita- performans göstergeleri - balanced scorecard 7 boyut da görsel tasarım LOGOBI İş Zekası Platformu LOGOBI LOGOBI İş Zekası Platformu İnternet veya intranet ortamlarda

Detaylı

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi

SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi SYS Version 1.0.1 Satış Yönetim Sistemi 1. Genel Bakış Değişen rekabet ortamı ve farklılaşan müşteri beklentileri, bayi ağlarının kompleks ve yönetiminin zor olması satış süreçlerini oldukça farklı bir

Detaylı

LOGO İş Zekası çözümü ile kurumsal raporlama ve analizler. Cem Yılmaz Genel Müdür LOGOBI Yazılım

LOGO İş Zekası çözümü ile kurumsal raporlama ve analizler. Cem Yılmaz Genel Müdür LOGOBI Yazılım LOGO İş Zekası çözümü ile kurumsal raporlama ve analizler Cem Yılmaz Genel Müdür LOGOBI Yazılım Hakkımızda LOGOBI Yazılım A.Ş. iş zekası alanında faaliyet gösteren, Türkiye de sahip olduğu yüzlerce müşterinin

Detaylı

http://isgkatip.csgb.gov.tr ADRESİNE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA,

http://isgkatip.csgb.gov.tr ADRESİNE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA, İSG HİZMETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİN DE İSG HİZMETLERİNİN KAYIT, TAKİP,KONTROLÜ T.C. ÇALIŞMA VESOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ- YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Detaylı

Altasoft kolay anlaşılan, kolay uygulana ve yalın bir yazılımdır.

Altasoft kolay anlaşılan, kolay uygulana ve yalın bir yazılımdır. Yönetim Sistemlerinin uygulanmasında ve sürdürülmesinde çok önemli sıkıntılar ve kayıplar yaşanmaktadır. Altasoft bu sıkıntıları ve kayıpları en aza indiren çözümleri içeren bir yazılımdır. Çok sayıda

Detaylı

Sent Sen e t z e LIVE İş Çözümleri Çö Plat Pla f t o f rmu o sentez.com

Sent Sen e t z e LIVE İş Çözümleri Çö Plat Pla f t o f rmu o sentez.com SentezLIVE İş Çözümleri Platformu sentez.com Malzeme Finans Malzeme Genel Özellikler Esnek Parametrik Geliştirilebilir Güvenilir Erişilebilir Entegre Finans Parametrik İşinizin gerektirdiği şekilde özelleştirilebilen

Detaylı

On-line Satış Gücü Otomasyonu ÇOK AKILLI, ÇOK KOLAY.. www.ritmateknoloji.com

On-line Satış Gücü Otomasyonu ÇOK AKILLI, ÇOK KOLAY.. www.ritmateknoloji.com On-line Satış Gücü Otomasyonu ÇOK AKILLI, ÇOK KOLAY.. www.ritmateknoloji.com Bir program firmanıza SATIŞ PERFORMANSI nasıl kazandırır? Ritma Flex, Ritma Teknolojinin 2.000 in üzerinde müşteri deneyimi

Detaylı

Fiziki Varlık Yönetimi Yakıt Kontrol Modülü Kullanıcı Kitabı

Fiziki Varlık Yönetimi Yakıt Kontrol Modülü Kullanıcı Kitabı Fiziki Varlık Yönetimi Yakıt Kontrol Modülü Kullanıcı Kitabı Fiziki Varlık Yönetimi - Yakıt Kontrol Modülüne Genel Bakış Bu modül üzerinden şirket araçlarının harcanan yakıt giderleri periyodik olarak

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Lojistik ve Taşımacılık Sektörü

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Lojistik ve Taşımacılık Sektörü Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Lojistik ve Taşımacılık Sektörü Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Yolda Kalmayın.. Vodafone Akıllı Bas Konuş özellikleri ile hızlı iletişim, anlık bilgi ve veri paylaşımı

Detaylı

innovation inspired by technology İnnova deneyimiyle SharePoint 2016 ya geçin

innovation inspired by technology İnnova deneyimiyle SharePoint 2016 ya geçin innovation inspired by technology İnnova deneyimiyle SharePoint 2016 ya geçin SharePoint 2016 neler getiriyor? Herhangi bir cihazdan basit bir şekilde veri paylaşımı yapabilir. Modern ekip siteleri, yayınlama

Detaylı

SANAL SANTRAL HİZMETİ.

SANAL SANTRAL HİZMETİ. SANAL SANTRAL HİZMETİ 11:29 18/08/12 11:29 18/08/12 BULUT SANTRAL (SANAL SANTRAL) NEDİR? Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet

Detaylı

Vodafone dan Office 365. Satış temsilcisi ismi Tarih

Vodafone dan Office 365. Satış temsilcisi ismi Tarih Vodafone dan Office 365 Satış temsilcisi ismi Tarih Yeni Office 365 Paketleri Bir işletmenin tüm temel çalışma ihtiyaçlarını karşılayacak üretkenlik paketi Sadece Office uygulamalarını güncellemek isteyen

Detaylı

ADANA TİCARET ODASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

ADANA TİCARET ODASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ ADANA TİCARET ODASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ Madde 1 Hizmetin Konusu Bu Teknik Şartnamenin konusu Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) hizmeti sunan firmalardan temin edilecek

Detaylı

Umay Tüm Bilişim ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Tığcılar Mh. Kavaklar Cd. No:6/1/101 Adapazarı/SAKARYA Tel: (0264) 777 11 45 E-posta:

Umay Tüm Bilişim ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Tığcılar Mh. Kavaklar Cd. No:6/1/101 Adapazarı/SAKARYA Tel: (0264) 777 11 45 E-posta: Komple Faks Çözümü Sunucu-İstemci Yapısı Gelen & Giden Fakslar Arşiv Her yerden Erişim E-posta ile gönderim Her türlü doküman Telefon rehberi Toplu Faks Otomatik Faks Antetli fakslar Faks üzerinde değişiklik

Detaylı

İŞ SAĞLIĞI GÖZETİMİ YAZILIMI. Sağlıklı ve güvenli bir yaşam için

İŞ SAĞLIĞI GÖZETİMİ YAZILIMI. Sağlıklı ve güvenli bir yaşam için İŞ SAĞLIĞI GÖZETİMİ YAZILIMI Sağlıklı ve güvenli bir yaşam için 2 Biz Kimiz? Artı Metrik Bilişim Teknolojileri, iş yerlerinde sağlığın ve güvenliğin korunması, geliştirilmesi, işe bağlı hastalık ve kazaların

Detaylı

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz

Hakkımızda ECOFİLO KİMDİR? Değerlerimiz Hakkımızda Değerlerimiz ECOFİLO KİMDİR? 01 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır, uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız. Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler

Detaylı

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ERP'ye Bakış ve ARGUS Plus Zaman içinde firmalar geliştikçe, iş yapış şekilleri değişmekte ve ihtiyaçları artmaktadır. Bir çok gelişen firma, gerçekleştirdikleri operasyonel

Detaylı

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ. Kemal ÖZAT. İSG Uzman Yardımcısı İSG-KATİP Şubesi

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ. Kemal ÖZAT. İSG Uzman Yardımcısı İSG-KATİP Şubesi T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Kemal ÖZAT İSG Uzman Yardımcısı İSG-KATİP Şubesi Aralık, 2014 1 AMAÇ GENEL BİLGİLER PAYDAŞLAR MEVCUT DURUM SONUÇ 2 İSG-KATİP

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Taksi Durakları

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Taksi Durakları Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Taksi Durakları Vodafone Akıllı Bas Konuş ile İşinizi Takip Edin.. Vodafone Akıllı Bas Konuş özellikleri ile hızlı iletişim kurun, anonsları kaçırmayın, araçlarınızı

Detaylı

GOOGLE DRİVE KULLANARAK FORM OLUŞTURMA

GOOGLE DRİVE KULLANARAK FORM OLUŞTURMA GOOGLE DRİVE KULLANARAK FORM OLUŞTURMA Google Docs yani Google Dokümanlar hizmeti bir süre önce Google Drive adlı bulut depolama hizmetinin içerisine alındı ve çok daha gelişerek yoluna devam etti. Google

Detaylı

Broker, Acente, Banka Online Sigortacılık Portali

Broker, Acente, Banka Online Sigortacılık Portali Broker, Acente, Banka Online Sigortacılık Portali www.neosinerji.com.tr / www.babonline.com.tr TEKNİK DESTEK e-mail: acentedestek@mapfregenelsigorta.com tel: 212 334 90 90 MAPFRE GENEL SİGORTA SİSTEME

Detaylı

Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim

Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim Doğru İnsan, Kurumsal Yönetim, Yüksek Verim Organizasyon Yönetimi Özlük Yönetimi İşe Alım Yönetimi ve Portalı İşçi Sağlığı Yönetimi Performans/İzin Yönetimi Çalışan Portalı 30 yılı aşkın süredir iş uygulamaları

Detaylı

Turquaz. Açık kodlu muhasebe yazılımı http://www.turquaz.com. Turquaz Proje Grubu

Turquaz. Açık kodlu muhasebe yazılımı http://www.turquaz.com. Turquaz Proje Grubu Turquaz Açık kodlu muhasebe yazılımı http://www.turquaz.com Turquaz Proje Grubu Konu Başlıkları 1. Turquaz Proje Grubu 2. Programın fikri 3. Geliştirme aşaması 4. Programın içeriği 5. Yapılacaklar 6. Dizayn

Detaylı

Nagios XI Günümüzün talep gören kurumsal gereksinimleri için en güçlü BT altyapısı gözetim ve uyarı çözümüdür.

Nagios XI Günümüzün talep gören kurumsal gereksinimleri için en güçlü BT altyapısı gözetim ve uyarı çözümüdür. Nagios Enterprises, kurumsal ölçekte, BT altyapı gözetiminde endüstri standardı olan Nagios için resmi ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyor. Dünya çapında yüz binlerce kullanıcıyla Nagios bilgi teknolojileri

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Zincir Mağazalar

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Zincir Mağazalar Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Zincir Mağazalar Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Zincire Bir Halka Daha.. Vodafone Akıllı Bas Konuş özellikleri ile hızlı iletişim kurun, anlık bilgi ve veri paylaşımlarınızla

Detaylı

ALMS SUNUMU KARİYER TEKNOPARK

ALMS SUNUMU KARİYER TEKNOPARK ALMS SUNUMU KARİYER TEKNOPARK www.globaxsoft.com 28.10.2016 1 www.advancity.com.tr HAKKIMIZDA 1999 dan bu yana faaliyet gösteren Advancity uzaktan eğitim ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Ofislerimiz:

Detaylı

Kaspersky Open Space Security: Release 2. İşletmeniz için birinci sınıf bir BT güvenliği çözümü

Kaspersky Open Space Security: Release 2. İşletmeniz için birinci sınıf bir BT güvenliği çözümü Kaspersky Open Space Security: Release 2 İşletmeniz için birinci sınıf bir BT güvenliği çözümü Güncellenmiş uygulamalar Updated applications Release 2 uygulamaları: Kaspersky Anti-virus for Windows Workstations

Detaylı

İŞ ZEKÂSI & ÇEVİK RAPORLAMA ARACI. REPX ile verinize değer katın.

İŞ ZEKÂSI & ÇEVİK RAPORLAMA ARACI. REPX ile verinize değer katın. İŞ ZEKÂSI & ÇEVİK RAPORLAMA ARACI REPX ile verinize değer katın. Anahtar Kelimeler WEB Tabanlı İş Zekâsı Çevik Raporlama Liste Rapor Pivot Tablo Dashboard Tepe/Detay Rapor Pasta Grafik Çubuk Grafik Çizgi

Detaylı

Arçelik te İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları

Arçelik te İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları Arçelik te İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları MARKALAR Arçelik Demek 1955 den bugüne yarım asırdan fazla tecrübe Ev yaşamına yönelik dayanıklı tüketim malları, komponentleri ve tüketici elektroniği ürünleri

Detaylı

Güvenli Doküman Senkronizasyonu

Güvenli Doküman Senkronizasyonu Güvenli Doküman Senkronizasyonu Güvenli Doküman Senkronizasyon sistemi, hızlı ve güvenli kurumsal doküman paylaşım ve senkronizasyon uygulamasıdır. GDS ne sağlar?» Kurumsal hafıza oluşturulmasını sağlar,»

Detaylı

TEKNOKOM Araç Kiralama Takip Sistemi SİSTEMİN YAPISI

TEKNOKOM Araç Kiralama Takip Sistemi SİSTEMİN YAPISI TEKNOKOM Araç Kiralama Takip Sistemi SİSTEMİN YAPISI Araç kiralama takip sistemi, aşağıda listelenen modüllerden bir araya gelmek üzere, web tabanlı uygulama olarak programlanmıştır. Web tabanlı uygulamalar,

Detaylı

Müşteri İlişkileri Süreçlerinize Değer Katan Çözüm!

Müşteri İlişkileri Süreçlerinize Değer Katan Çözüm! Müşteri İlişkileri Süreçlerinize Değer Katan Çözüm! Daha Güçlü, Daha Çevik, Daha Sağlıklı Süreçler ile Fark Yaratın Pazarlama, satış ve müşteri hizmet süreçlerini uçtan uca yönetmek, müşteri ilişkilerinde

Detaylı

İSG TAKİBİ İLE İŞİNİZE HAKİM OLUN

İSG TAKİBİ İLE İŞİNİZE HAKİM OLUN İSG TAKİBİ İLE İŞİNİZE HAKİM OLUN İSG Takibi Otomasyon Sistemi ile ayrıntılarla boğuşmadan, herhangi bir kuruluma gerek olmadan web ortamında, bilgisayar veya tablet veya akıllı telefonlarınız ile, iş

Detaylı

Bireysel İnternet Şubesi

Bireysel İnternet Şubesi Bireysel İnternet Şubesi Bireysel İnternet Şubesi kanalı üzerinden Otomatik Katılım kapsamındaki sözleşmeniz için katkı payı tutarı kesinti oranınızı değiştirebilirsiniz. 1 2 Ziraat Emeklilik web sitesinde

Detaylı

ESİS Projesi. Kaynaklar Bakanlığı

ESİS Projesi. Kaynaklar Bakanlığı ESİS Projesi Hem ulusal, hem de uluslararası platformda enerji, bir ülkenin politika üretmesi ve uygulaması gereken en önemli stratejik alanlardan birisidir. Ülkemiz de sahip olduğu kritik jeopolitik konumu

Detaylı

MailStore tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle saklayabileceğiniz bir mail arşivleme sistemidir.

MailStore tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle saklayabileceğiniz bir mail arşivleme sistemidir. Neden MailStore! Hatırlatma : Arşivleme, posta sunucusunda herhangi bir değişiklik gerektirmez MailStore tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle saklayabileceğiniz bir mail arşivleme sistemidir.

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Sağlık Sektörü

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Sağlık Sektörü Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Sağlık Sektörü Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Sağlıklı İletişim! Vodafone Akıllı Bas Konuş ile acil durumlarda anlık sesli anons ile dakika dakika iletişimi sağlayın,

Detaylı

İş Güvenliği, Kalite, Çevre, Enerji Yönetimi, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

İş Güvenliği, Kalite, Çevre, Enerji Yönetimi, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri İş Güvenliği, Kalite, Çevre, Enerji Yönetimi, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri İçindekiler 1 Hakkımızda 4 Hizmetlerimiz 2 Vizyonumuz 5 Referanslarımız 3 Değerlerimiz 6 İletişim 1 Hakkımızda Genç, dinamik

Detaylı

Powered by www.etgigrup.com. www.vedubox.com

Powered by www.etgigrup.com. www.vedubox.com Powered by www.etgigrup.com www.vedubox.com Entegre E-Eğitim Sistemi Uzaktan Eğitim Sisteminiz 1DK da Hazır! Kolay Basit İnovatif Esnek Entegre Entegre Eğitim Platformu Uzaktan Eğitim, e-eğitim, Online

Detaylı

Fiziki Varlık Yönetimi Kaza-Ceza Modülü Kullanıcı Kitabı

Fiziki Varlık Yönetimi Kaza-Ceza Modülü Kullanıcı Kitabı Fiziki Varlık Yönetimi Kaza-Ceza Modülü Kullanıcı Kitabı Fiziki Varlık Yönetimi - Kaza-Ceza Modülüne Genel Bakış Şirketler bu modülü kullanarak şirket araçlarının kaza ve ceza kayıtlarını tutup kontrollerini

Detaylı

Sağlıklı ve güvenli alandasınız!

Sağlıklı ve güvenli alandasınız! Sağlıklı ve güvenli alandasınız! Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi nedir? İş yerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunan T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı nca yetkilendirilen birimdir. OSGB ler,

Detaylı

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri ile araçlarınızı 7 gün 24 saat on-line ve geçmişe yönelik olarak izleyebilir, hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri uzaktan

Detaylı

Atılım Üniversitesi Bilgi & Đletişim Teknolojileri Müdürlüğü Sistem Yönetim Uzman Yardımcısı Görev Tanımı

Atılım Üniversitesi Bilgi & Đletişim Teknolojileri Müdürlüğü Sistem Yönetim Uzman Yardımcısı Görev Tanımı Atılım Üniversitesi Bilgi & Đletişim Teknolojileri Müdürlüğü Sistem Yönetim Uzman Yardımcısı Görev Tanımı Formal Doküman Detayları Hazırlanma Tarihi 11 Temmuz 2013 Yayın Taslak Hazırlayan Ersun Ersoy Doküman

Detaylı

VBT Bilgi Teknolojileri

VBT Bilgi Teknolojileri VBT Bilgi Teknolojileri Kuruluş Tarihi 1993 160 Çalışan İstanbul, Ankara, Adana Ofisleri Ar-Ge Merkezi IBM BMC gibi Güçlü İş Ortakları Geniş Yazılım Portföyü - Birçok Başarılı Proje VBT Bilgi Teknolojileri

Detaylı

İSTANBUL KİMLİK OSGB,

İSTANBUL KİMLİK OSGB, İSTANBUL KİMLİK OSGB, Bursa da 2012 yılında kurulmuş olan Yeşil Nokta OSGB nin kurucu ortakları tarafından oluşturulmuş bir firma olup, 2017 yılının başlarında kurulmuş, ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik

Detaylı

6 Ocak 2014. İlgili Versiyon/lar : ETA:SQL, ETA:V.8-SQL. İlgili Modül/ler : E-Fatura

6 Ocak 2014. İlgili Versiyon/lar : ETA:SQL, ETA:V.8-SQL. İlgili Modül/ler : E-Fatura 6 Ocak 2014 İlgili Versiyon/lar : ETA:SQL, ETA:V.8-SQL İlgili Modül/ler : E-Fatura Özel Entegratör ile e-fatura Uygulaması e-fatura uygulama yöntemlerinden biriside; firmaların özel entegratörler vasıtası

Detaylı

Vodafone Akıllı Bas Konuş Servisi Masaüstü Uygulaması Kullanım Kılavuzu

Vodafone Akıllı Bas Konuş Servisi Masaüstü Uygulaması Kullanım Kılavuzu Vodafone Akıllı Bas Konuş Servisi Masaüstü Uygulaması Kullanım Kılavuzu Versiyon 1 Güncelleme Tarihi 29 Ocak 2013 Güncelleme Nedeni - PC Uygulaması, Windows platformundaki masaüstü PC ler üzerinde çalışır.

Detaylı

Smart Commerce Proje Teklifi

Smart Commerce Proje Teklifi Proje Teklifi Code Brother Ship Trading Ltd. Lefkoşa 1. Giriş Smart Commerce, profesyonel bir alt yapı ile ürünlerini sergileyip isterlerse banka havalesi, kapıda ödeme sistemi ve kredi kartı ile de satış

Detaylı

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Enerji Sektörü

Akıllı Bas Konuş. Vodafone Akıllı Bas Konuş. Enerji Sektörü Akıllı Bas Konuş Vodafone Akıllı Bas Konuş Enerji Sektörü Vodafone Akıllı Bas Konuş ile Anonslar Kayıt Altında Sesli anonslarınız tamamı kayıt altında tutulsun, ses kayıt cihazlarından kurtulun! Üstelik

Detaylı

RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı

RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı RotamNet Ticari Programı Kısa Tanıtım Dökümanı RotamNet ; Kolay kurulumu ve kullanımıyla ön plana çıkan, teknolojik alt yapısıyla işletmelere pratik çözümler sunan ve büyük avantajlar sağlayan tam bir

Detaylı

Vaatler kağıt üzerinde kalmasın, kaliteli hizmet alayım diyorsanız, İş güvenliği uzmanınız ve işyeri hekiminiz işyerinize gelsin istiyorsanız.

Vaatler kağıt üzerinde kalmasın, kaliteli hizmet alayım diyorsanız, İş güvenliği uzmanınız ve işyeri hekiminiz işyerinize gelsin istiyorsanız. DİKKAT!!!! İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETİ ALMAYA BAŞLAMADINIZ MI???? İşyeriniz Çok Tehlikeli ve Tehlikeli işler kapsamında ise ya da, İşyeriniz Az Tehlikeli İşler kapsamında ancak çalışan sayınız 50 nin üstünde

Detaylı

Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir.

Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir. ENTEGRE ŞERİT ÜRETİM YAZILIMI Octopus BS Entegre Şerit Üretim Yazılımı Türkiye nin lider Şerit ve Tel üreten işletmesi için özel olarak 2014 yılında projelendirilmiş ve geliştirilmiştir. Ham döküm girişi

Detaylı

İnsanı Seviyoruz, Değerini Tartışmıyoruz.

İnsanı Seviyoruz, Değerini Tartışmıyoruz. İnsanı Seviyoruz, Değerini Tartışmıyoruz. İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti İşyeri Hekimliği Hizmeti Sağlık Personeli Hizmeti Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ankara OSGB Eğitim Danışmanlık Mühendislik, yaklaşık

Detaylı

BitTorrent İstemci Kullanımı

BitTorrent İstemci Kullanımı BitTorrent İstemci Kullanımı Değerli Müşterimiz, BitTorrent internet üzerinden dosya paylaşım yazılımına ve aynı tekniği kullanan dosya takas sistemine verilen isimdir. Diğer eşten eşe (P2P) paylaşım programlarından

Detaylı

XWIZ. İthalat işlemleri sizin için hangi aşamadan başlıyor ise Exwiz Uluslararası Ticaret İthalat Modülü de hazır, İŞLEMLER.

XWIZ. İthalat işlemleri sizin için hangi aşamadan başlıyor ise Exwiz Uluslararası Ticaret İthalat Modülü de hazır, İŞLEMLER. 1 2 XWIZ EULUSLARARASI TİCARET İthalat işlemleri sizin için hangi aşamadan başlıyor ise Exwiz Uluslararası Ticaret İthalat Modülü de hazır, ANAMODÜL EXWIZ Ana Modül SATINALMA Satınalma Modülü İŞLEMLER

Detaylı

SGK Otomasyon Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu

SGK Otomasyon Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu SGK Otomasyon Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1.Bölüm:............................ Programın Amacı ve Size Katacakları 2.Bölüm:........................... Programın Genel Özellikleri 3.Bölüm:............................

Detaylı

Atılım Üniversitesi Bilgi & Đletişim Teknolojileri Müdürlüğü Sistem Yönetim Uzmanı Görev Tanımı

Atılım Üniversitesi Bilgi & Đletişim Teknolojileri Müdürlüğü Sistem Yönetim Uzmanı Görev Tanımı Atılım Üniversitesi Bilgi & Đletişim Teknolojileri Müdürlüğü Sistem Yönetim Uzmanı Görev Tanımı Formal Doküman Detayları Hazırlanma Tarihi 17 Eylül 2012 Yayın Taslak Hazırlayan Ersun Ersoy Doküman Numarası

Detaylı

Fiziki Varlık Yönetimi Kilometre Kontrol Modülü Kullanıcı Kitabı

Fiziki Varlık Yönetimi Kilometre Kontrol Modülü Kullanıcı Kitabı Fiziki Varlık Yönetimi Kilometre Kontrol Modülü Kullanıcı Kitabı Fiziki Varlık Yönetimi - Kilometre Kontrol Modülüne Genel Bakış Şirket içerisindeki motorlu taşıtların kilometre kayıtları ve araç tahsis

Detaylı

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici

Şeffaf İnsan Kaynakları. Aktif personel. Etkin yönetici Şeffaf İnsan Kaynakları Aktif personel Etkin yönetici HR-WEB ile Fark Yaratacak uygulamalar! HR-WEB İnsan Kaynakları ve Bordro Yönetimi çözümümüz, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz ve iş dünyasının

Detaylı

Hazırlayan: Ahmet Alper ÇALIŞKAN Probiz Yazılım Proje Mühendisi

Hazırlayan: Ahmet Alper ÇALIŞKAN Probiz Yazılım Proje Mühendisi İŞLETMELERDE İŞ SÜREÇ YÖNETİMİ (BPM) UYGULAMASI Hazırlayan: Ahmet Alper ÇALIŞKAN Probiz Yazılım Proje Mühendisi Ajanda 1) İş Süreç Yönetimi Nedir? 2) İş Süreç Yönetim Yazılımı 3) Neden İş Süreç Yönetim

Detaylı

Üniversite Öğrenci İşleri Otomasyonu

Üniversite Öğrenci İşleri Otomasyonu Üniversite Öğrenci İşleri Otomasyonu Teknik Alt Yapı Microsoft Visual Studio Asp.Net C# Oracle Veritabanı Framework 2 Genel Özellikler Tamamen Web Tabanlı Modüler yapıya sahip Detaylı yetkilendirme yapılabiliyor

Detaylı

OSGB LERİN İSG-KATİP İŞLEMLERİ

OSGB LERİN İSG-KATİP İŞLEMLERİ OSGB LERİN İSG-KATİP İŞLEMLERİ Ortak sağlık ve güvenlik birimleri (OSGB) İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yürütecekleri iş ve işlemleri, görevlendirdikleri sorumlu müdürlerinin kimlik bilgileri

Detaylı

Trimble icapture Mobil Yazılımı. Ömer ALPORAL

Trimble icapture Mobil Yazılımı. Ömer ALPORAL Trimble icapture Mobil Yazılımı Ömer ALPORAL Rev A May 2009 Trimble icapture Mobile Yazılımı İstenilen şekilde form oluşturma. Her tür öznitelik ve öznicelik tarifi, nesting, seçim listeleri oluşurma Lazer

Detaylı

Ekin RED EAGLE (OS) GÜVENLİ ŞEHİR TEKNOLOJİLERİ YÖNETİM SİSTEMİ

Ekin RED EAGLE (OS) GÜVENLİ ŞEHİR TEKNOLOJİLERİ YÖNETİM SİSTEMİ Ekin RED EAGLE (OS) GÜVENLİ ŞEHİR TEKNOLOJİLERİ YÖNETİM SİSTEMİ Leader in Safe City Technologies Güvenli Şehir Teknolojileri Yönetim Sistemi olan Ekin Red Eagle (OS) şehirdeki tüm sistemler ile iletişim

Detaylı

İşinizi Yönetmenin En Kolay Yolu!

İşinizi Yönetmenin En Kolay Yolu! İşinizi Yönetmenin En Kolay Yolu! Netoloji Hakkında Operasyonel faaliyetlerini İstanbul Ataşehir, Ar-Ge faaliyetlerini Ankara Üniversitesi Teknopark ta yürüten Netoloji, tüm Türkiye de yetkin iş ortakları

Detaylı

Proje Uyarlama Adımları Dokümanı

Proje Uyarlama Adımları Dokümanı Proje Uyarlama Adımları Dokümanı Güncelleme Tarihi: 15.04.2013 İçerik 1. Kullanıcıların Tanımlanması (varsa Kanal Yapısı ve ilgili parametreleri ile beraber):... 3 2. Eposta Ayarlarının Yapılması:... 4

Detaylı

PINGPONG. Kurumsal Sunum / Aplikasyon Tanıtım

PINGPONG. Kurumsal Sunum / Aplikasyon Tanıtım PINGPONG Kurumsal Sunum / Aplikasyon Tanıtım 1 Sunum İçeriği Biz Kimiz? Kuruluş amacımız ve gelişim sürecimiz. PINGPONG Sistem ve İşleyiş Çalışma modeli, aplikasyon işleyişi ve sistemimiz. PINGPONG Nedir?

Detaylı

ÖĞRETİM ÜYELERİ İÇİN KULLANICI KILAVUZU

ÖĞRETİM ÜYELERİ İÇİN KULLANICI KILAVUZU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Ölçme Değerlendirme Merkezi EÜTF ÖDEM ÖĞRETİM ÜYELERİ İÇİN KULLANICI KILAVUZU sürüm 4.11-2014 EÜTF TEAD SUNUŞ Değerli Öğretim Üyesi, Ege Üniversitesi

Detaylı

ONLINE İŞE ALIM & ADAY VERİTABANI

ONLINE İŞE ALIM & ADAY VERİTABANI ONLINE İŞE ALIM & ADAY VERİTABANI TANITIM DOKÜMANI EXECUSELECT - ONLİNE İŞE ALIM VE ADAY VERİTABANI SİSTEMİ Hızlı ve doğru kararlar almanın giderek önem kazandığı günümüz piyasa şartlarında, iş akışının

Detaylı

X X İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezleri X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X. X X X X X X Okul/Kurum Müdürlükleri

X X İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezleri X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X. X X X X X X Okul/Kurum Müdürlükleri A 1 B 2 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SORUMLULARININ TESPİTİ İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve Bağlı bulunan Okul/Kurumların işveren vekillerinin tespit edilerek, makam onayının alınması İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİ

Detaylı

Birey Okulları Office 365

Birey Okulları Office 365 Birey Okulları Office 365 Birey Okulları Microsoft ile Office 365 Exchange Plan 1 anlaşması sağlamıştır. Peki Office 365 nedir? Birey Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta (adsoyad@bireyokullari.com)

Detaylı

YEŞİL FİLO Filo Yönetim Sistemleri. http://www.yesilfilo.com/ http://www.yesilgps.com/ http://www.8gdop.com/

YEŞİL FİLO Filo Yönetim Sistemleri. http://www.yesilfilo.com/ http://www.yesilgps.com/ http://www.8gdop.com/ YEŞİL FİLO Filo Yönetim Sistemleri http://www.yesilfilo.com/ http://www.yesilgps.com/ http://www.8gdop.com/ HAKKIMIZDA; Araç Filo Yönetim sektöründe hizmet veren Yeşil Filo Yönetim Hizmetleri,eşsiz filo

Detaylı

Firmamızdan talep ettiğiniz Bayipro B2B sisteminin hazırlanması için proje ön bilgileri ile fiyat teklifimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Firmamızdan talep ettiğiniz Bayipro B2B sisteminin hazırlanması için proje ön bilgileri ile fiyat teklifimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Firmamızdan talep ettiğiniz Bayipro B2B sisteminin hazırlanması için proje ön bilgileri ile fiyat teklifimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Teklifimizle ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamaya hazır

Detaylı

K12NET Öğrenci Bilgi Sistemi Kullanım Kılavuzu. denge.k12.tr

K12NET Öğrenci Bilgi Sistemi Kullanım Kılavuzu. denge.k12.tr K12NET Öğrenci Bilgi Sistemi Kullanım Kılavuzu denge.k12.tr INTERNET SİTEMİZİNİN ADRESİ www.denge.k12.tr K12NET ÖĞRENCİ BİLGİ SERVİSİ ADRESİ www.denge.k12net.com İçindekiler K12NET Sistemine Giriş... 2

Detaylı

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net

ATS Pro. Araç Filo Yönetimi Yazılımı. www.orjin.net ATS Pro Araç Filo Yönetimi Yazılımı www.orjin.net Orjin Yazılım Hakkında Orjin Yazılım Hakkında ORJIN Yazılım 10 Yıllık Tecrübemize Ortak Olun... 1998 yılında, bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik bir

Detaylı

www.bir dcc.com Nedir? Neler yapabilir? Nasıl Kullanılır?

www.bir dcc.com Nedir? Neler yapabilir? Nasıl Kullanılır? www.bir dcc.com Nedir? Neler yapabilir? Nasıl Kullanılır? Bir DCC Bir-DCC.com Bir Mühendislik için Sait Faik Beşcanlar tarafından inşaat projeleri için geliştirilmiş Internet üzerinde çalışan bir DOKÜMAN

Detaylı

E-MEB. Doküman Yönetimi, Yazışma ve İstatistik Sistemi

E-MEB. Doküman Yönetimi, Yazışma ve İstatistik Sistemi E-MEB Doküman Yönetimi, Yazışma ve İstatistik Sistemi E-MEB FAYDALARI Kağıt İsrafını Önler Yazışma Sürecini Hızlandırır Diğer Yazılımlar = 5-20 Dk. E-MEB = 1-7 Dk. Çevreyi Korur Bilgisayarınız Formatlandığında

Detaylı

Posta Arşivi. Kullanım ve Yardım Rehberi

Posta Arşivi. Kullanım ve Yardım Rehberi Posta Arşivi Kullanım ve Yardım Rehberi 50 GB yüksek kapasiteli disk alanı ile yüzbinlerce iletiyi ve eklerini arşivleyerek, tek noktadan tüm e-posta hesaplarının yazışma trafiğini izleyebilirsiniz. Posta

Detaylı

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yönetim Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Akosis, sektörel olarak farklılık gösteren dinamikler ve iş

Detaylı

HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ

HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ SUNUŞ Türkiye de pek çok alanda olduğu gibi sağlık sektörünün de kendine özgü çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır. Hastanelerde tutulacak düzenli kayıtlar, doğru analizler ve sistemli bir çalışma ortamı

Detaylı

BİLGİ GÜVENLİĞİ VE BİLGİ İŞLEM PROSEDÜRÜ

BİLGİ GÜVENLİĞİ VE BİLGİ İŞLEM PROSEDÜRÜ 1.AMAÇ: Kurumun otomasyon üzerindeki tüm bilgilerinin yönetimini, korunmasını, dağıtımını ve önemli işlevlerinin korunmasını düzenleyen kuralları ve uygulamaları belirlemeyi amaçlar. 2. KAPSAM: Bu talimat,

Detaylı

Sanayigazetesi.com.tr-ÖZEL HABER

Sanayigazetesi.com.tr-ÖZEL HABER RİSK MED, sektörde otuz beş yılı geride bırakan deneyimli kadrosu ile sektörünün en köklü firmalarından. 1977 yılında Ankara da bir grup iş güvenliği uzmanı tarafından temelleri atılan Risk MED, Türkiye

Detaylı

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI İNŞAAT SEKTÖRÜNDE WEB TABANLI ERP UYGULAMALARI xproje Erp Uygulamaları MyArge Bilgi Teknolojileri İletişim = 0 544 413 20 86 bilgi_arge@myarge.com Projelerinizde Teknolojiyi En Üst Seviyede Kullanarak

Detaylı

Sanbot. Qihan Technology

Sanbot. Qihan Technology Sanbot Qihan Technology Q-Link Hakkında Sanbot Sistemi Q-Link Q-Link'in Temel Özellikleri Bildirimler Akıllı yaşam - Hatırlatmalar, Trumpet, Güvenli Ev, 3. Taraf Uygulamalar, v b. Etkileşim - Akıllı ses,

Detaylı

Bütçelemenin En Kolay Hali!

Bütçelemenin En Kolay Hali! Bütçelemenin En Kolay Hali! LOGO MIND BUDGET, GELİŞMİŞ YAZILIM MİMARİSİ İLE BÜTÇE HAZIRLAYAN KULLANICILARA ESNEK VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA PLATFORMU SUNUYOR. GÜÇLÜ KONTROL MEKANİZMALARI VE HATAYA YER BIRAKMAYAN

Detaylı

Bimel Ürün Veritabanı Paylaşım Platformu. XML Servisleri

Bimel Ürün Veritabanı Paylaşım Platformu. XML Servisleri Bimel Ürün Veritabanı Paylaşım Platformu XML Servisleri www.bimel.com.tr 10 Ekim 2012 1 Belge Sürümleri Sürüm Tarih Yazar Değişiklik V1.0 14.04.2008 Burak USGURLU burak@bimel.com.tr İlk yayınlanma. V2.0

Detaylı

Vodafone Mobil Form Tanıtım Sunumu

Vodafone Mobil Form Tanıtım Sunumu Vodafone Mobil Form Tanıtım Sunumu Mobil Form ile Evrak İşine Son! Vodafone Mobil Form Kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır.

Detaylı

www.labristeknoloji.com

www.labristeknoloji.com www.labristeknoloji.com İçerik Üretici Profili Bilişim Güvenlik Sektörü Hakkında Ürünler ve Hizmetler Rekabet Avantajları Şirket Performansı Hedeflerimiz 02.09.2009 www.labristeknoloji.com 2 İçerik Üretici

Detaylı

Proticaret Exclusive v3.2.0 E-Ticaret Yazılımı Kurulum Dokümanı

Proticaret Exclusive v3.2.0 E-Ticaret Yazılımı Kurulum Dokümanı Proticaret Exclusive v3.2.0 E-Ticaret Yazılımı Kurulum Dokümanı Doküman Exclusive Ver 3.2.0 Bu belge, Webmaster düzeyindeki kullanıcılar için, Proticaret e-ticaret portalının kurulumunda izlenecek adımları

Detaylı

GÜNCEL DOKÜMAN LİSTESİ GÜNCEL DOKÜMAN LİSTESİ

GÜNCEL DOKÜMAN LİSTESİ GÜNCEL DOKÜMAN LİSTESİ DAĞITIM YERİ NO TARİHİ Güncelleyen Kişi : YN: Yönetim TK: Türkak İN: İntranet Form Güncelleme Tarihi : FORM NO: F20 İlk Yayın Tarihi :01.10.2014 Revizyon No/Tarih: / Sayfa.../... DAĞITIM YERİ NO TARİHİ

Detaylı

DataRut: Web Mobil Sıcak, Soğuk Satış Rut Planları Yönetim Sistemi

DataRut: Web Mobil Sıcak, Soğuk Satış Rut Planları Yönetim Sistemi DataRut: Web Mobil Sıcak, Soğuk Satış Rut Planları Yönetim Sistemi DataRut Rut Takibi Rut, saha satışı/ziyareti yapan firmaların, gerek randevu gerekse lojistik sıralamaya göre yapmış olduğu müşteri ziyaret

Detaylı