Yeni John Deere W & T & C Serisi Biçerdöverler

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni John Deere W & T & C Serisi Biçerdöverler"

Transkript

1 Yeni John Deere W & T & C Serisi Biçerdöverler

2 2 600R Serisi Tabla Üstün 600R serisi tabla Yüksek kapasiteli bıçak tahriği dairesel hareketi eksenel harekete titreşimsiz çevirir. 80 hp gücündeki elektro-hidrolik kusturucu en zor şartlarda dahi sorunsuz çalışır. Dolap da tersine dönerek kusturmaya yardımcı olur. Tek kollu mandal tablayı tek bir hareketle bağlamanıza imkan verir. Hızlı, kolay ve temiz. Model Genişlik 614R 4,30 m 616R 4,85 m 618R 5,50 m 620R 622R 625R 630R 6,10 m 6,70 m 7,60 m 9,14 m Tüm 600R serisi tablalar kullanılabilmekle beraber, W ve T serisi için 618R, C serisi için 620R tablalar tavsiye edilmektedir. 660 mm çapındaki büyük helezon yüksek kapasiteli materyal akışı için öne/ arkaya ve aşağı/yukarı ayarlanabilir. Zor koşullarda daha iyi besleme performansı sunar. Paslanmaz çelik besleme plakası helezonun önünde yer alır. Yıllar geçsede besleme helezonu düzgün çalışır. HeaderTrak Tabla Sensörleri ayarlanan anız yüksekliğinde, tabla arazi yüzeyini takip ederek biçme yapar. Bıçak zıpkaları tıkanmaları engeller. Bıçaklar kendi kendilerini temizlemeleri için bir ters bir düz yerleştirilmiştir. Boğaz ön plakası 9 derece yana yatarak tablanın her türlü tarla şartına kolay adapte olmasını sağlar. Sonuç; eşit ve düzgün anız yüksekliği.

3 Kabin 3 Otomatik tabla kontrol düğmeleri hareket halinde önceden ayarlanmış tabla ayarına hızla geçmenizi sağlar. İki büyük, 4 pozisyonlu düğmeyle tabla ve dolap kolayca kontrol edilir. Sağdaki düğme tablayı aşağı/yukarı ve sağa/sola, soldaki düğme dolabı öne/arkaya ve aşağı/yukarı hareket ettirir. Hızlı stop düğmesine acil durumlarda basıldığında tabla hareketi, boşaltma helezonunun açılması ve çalışması kesilir. 5 pozisyonlu düğmeyle boşaltma helezonu kontrol edilir. İster kademe kademe, ister tek bir dokunuşla tamamen açılır yada kapanır. Konfor, Rahatlık, Kontrol, Eğimli ve bombeli camla tabla çok rahat izlenir. Maksimum operatör konforu sağlanır. CommandCenter gösterge paneli ile kritik fonksiyonlar tek bir ekrandan yönetilir ve takip edilir. 77 db(a) lık çok düşük gürültü düzeyiyle konforlu bir kabine sahiptir. Operatör koltuğu, kolçak ve direksiyon kolonu isteğe göre rahatça ayarlanır. Köşe monitöründeki 3 ekrandan biçerdöverin tüm fonksiyonları takip edilir. Otomatik klima ile kabin içi sıcaklık, sürekli ayarlanan derecede tutulur. Yolcu koltuğu sayesinde sizinle birlikte bir kişi de rahatlıkla kabinde yer alabilir. Hemen arkasında da soğutucu bölüm yer alır.

4 4 W Serisi Biçerdöverler W Serisi Kanıtlanmış sarsak konsepti Ne hasat ederseniz edin, John Deere, W serisi biçerdöverler ile arzu ettiğiniz sap ve dane kalitesinde hasat yapma imkanına sahipsiniz. Batörde başlayan harmanlama 11 adımlı sarsaklarda devam eder ve power seperatör ile harmanlama kapasitesi artırılarak sonlanır. Güçlü temizleme sistemi sayesinde dane deposuna sadece daneler gönderilir. Tartışmasız en üstün performans!... Yüksek ataletli batör daha fazla materyalin başlangıçta harmanlanmasını sağlar. Böylece dane ve sapta meydana gelen hasar en aza iner. 10 lamalı batör dizaynı tıkanma ve aşırı yüklenme riskini düşürür. 660 mm çapındaki batör düşük devirlerde daha yüksek etkiyle sorunsuz materyal akışını garanti altına alır. 2. kontrbatör zor şartlar için harmanlama alanını daha da artırır. Götürücü tambur ile birlikte düzgün materyal akışını sağlar. 11 adımlı sarsaklar, 4,6 m uzunluğuyla en iyi ayrıştırmayı yaparlar. Power Separatör, ilave bir sarsak kadar performansı artırır.

5 T Serisi Biçerdöverler 5 T Serisi Ödüllü çift batör konsepti Dünyanın önde gelen tarım fuarlarından biri olan ve 2007 yılında Almanya nın Hannover kentinde düzenlenen AgriTechnica fuarında John Deere T serisi biçerdöver konseptiyle gümüş madalya kazanmıştır. Yeni T-serisi biçerdöverler, temelde farklı harmanlama karakteristikleri sayesinde düşük güç gereksinimiyle yüksek performans sunar. John Deere, yenilikçi T serisi çift batör konsepti ile çok tamburlu harmanlama sisteminde bir dönüm noktası oluşturmuş ve bir kez daha modası geçmiş sistemlerin önüne geçmiştir. Materyal, hareketi boyunca keskin köşelerle karşılaşmadığı için sap kalitesinden ödün verilmez. T serisine özel kabinden elektrikli elek ayarı.

6 6 C Serisi Biçerdöverler C Serisi Çift rotor konsepti Eksantrik olarak yerleştirilmiş rotorlar çek ve bırak mantığıyla çalışırlar, böylece dane kayıplar en aza indirgenir. John Deere C serisi biçerdöverler, en zor şartlar için dizayn edildi. Güçlü şasesi ve performansıyla her koşulda harmanlama yeni C serisinde!... Yüksek kapasite isteyenlere John Deere C serisi biçerdöverler! Çift rotor konsepti özellikle nemli şartlarda sarsaklı biçerdöverlere göre daha iyi performans sergiler. Rotor modülünün çıkarılması çok kolaydır. Büyük dane deposu ve büyük motor gücüyle birim zamanda daha fazla alan hasat edilir. İki hızlı çift çeker özelliği opsiyonel olarak mevcuttur.

7 Diğer özellikler 7 John Deere in üstünlükleri Elektronik kontrollü John Deere PowerTech Plus motorlarıyla en zor şartlarda dahi hasat performansında en ufak bir kayıp hissetmezsiniz. John Deere motorları dizel teknolojisindeki son nokta olan CommonRail yakıt sistemine ve Tier-III (Euro 3) egzoz emisyonu değerine sahiptir. Motor biçerdöverin kalbidir. VGT (değişken geometrili turbo) ve EGR (egzoz gazı sirkülasyonu) temiz ve kullanılabilir güç sağlar. Posi-Torq tahrik gerekli torku hisseder, kayış patinaj yapmadan gücü aktarır. Batör devri sabit kalır ve kayış ömrü uzar. 80 hp lik kusturucu gücünü motordan alır. Kabin içindeki düğmeden kontrol edilen kusturucu en kötü tıkanmaları bile kolayca aşabilir. Boşta geçen zaman en aza indirgenir. Dolap ta ters yönde dönerek kusturmaya yardımcı olur Kolay bakım demek daha çok hasat zamanı demektir. Ürün hasada hazır olduğunda biçerdöver de hazır olmalıdır. John Deere bu şartlara uygun tam işinize göre biçerdöverler üretmektedir. Büyük, amortisörlü, kompozit malzemeden üretilen yan paneller, ana bakım noktalarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Geniş motor kompartmanı sayesinde tüm kontrol noktaları gözünüzün önünde, kolayca ulaşılabilir. Çift batör devir aralığı, ufak ve iri daneli ürünler arasındaki hasat geçişini kolaylaştırır. Ürün cinsine göre batör devri çok kolay ayarlanır. İri daneli ürünler için dev/dak aralığı, ufak daneli ürünler için dev/dak aralığı seçilir. Opsiyonel sap parçalayıcısı. İster sapları parçalayın, ister balya için namlu yapın. Her şey sizin elinizde.

8 8 Dane deposu ve temizleme sistemi litre dane deposuyla boşta geçen zaman minimuma indirilir. Eşsiz John Deere motor gücü sayesinde hasat yaparken dahi boşaltma yapılabilir. Kabindeki gözetleme camından dane deposu çok rahatlıkla takip edilebilir. Quadra-Flo temizleme sistemi Götürücü helezonlar yüksek hacimli ürünlerde ve eğimli arazilerde eleklerin düzgün yüklenmesini garanti altına alır. Sağır elekli sistemlerde bunlar sağlanamaz. Dörtlü çift akışlı fan ön, alt ve üst eleğe yüksek hava akımı sağlar. Çift akışlı fan sistemi kavuz ve kalıntıları eleklerden en iyi şekilde uzaklaştırır. Ön elek. Yüksek hava akımı sayesinde kavuzların %25 i ön elekten üflenerek atılır. Danelerin yaklaşık 1/3 ü burada temizlenir, böylece alt ve üst elekteki yoğunluk azalır. Alt ve üst elek. Kalıntılar alt ve üst eleğe ulaştığında sapların büyük bölümü zaten uzaklaştırılmış olur. Temizlenen daneler eleklerden kolayca geçer.

9 Teknik Özellikler 9 W 540 TABLA Tabla tipi 618R Tabla uzunluğu (m) 5,5 BESleME Boğaz Götürücü zincirler 3 zincir Devir (dev/dak) 520 Tabla kusturması Mekanik / Hid. Tahrikli Tabla kusturucu gücü (hp) 80 Yanal eğim sabit (derece) ± 4 Dikey eğim (tabla eğimi) (derece) ± 9 HARMANLAMA Taş tuzağı Tahrik Koldan kumandalı Harmanlama Silindiri (Batör) Batör çapı (mm) 660 Batör genişliği (mm) 1400 Batör lama sayısı (adet) 10 Batör devir aralığı, (dev/dak) Çift batör devir aralığı (dev/dak) & Kontrbatör Kontrbatör ölçüleri (mm) 750 x 1400 Kontrbatör lama sayısı 13 Kontrbatör sarma açısı (derece) 116 Koldan kumandalı kontrbatör kapama plakası 3 Yönlendirme Tamburu Tambur çapı (mm) 400 Kanat sayısı 8 Tambur devri Batör devriyle orantılı İkinci Kontrbatör Kontrbatör ölçüleri (mm) 300 x 1400 Kontbatör ayarı Koldan kumandalı Toplam Aktif Harmanlama Alanı Kontrbatör alanı (m²) 1,05 İkinci kontrbatör alanı (m²) 0,45 Toplam aktif harmanlama alanı (m²) 1,5 Sarsaklar Sarsak sayısı (adet) 5 Sarsak kurs boyu (mm) 150 Sarsak devri (dev/dak) 150 Sarsak uzunluğu (mm) 4600 Sarsak adım sayısı 11 Sarsak alanı (m²) 6,4 PowerSeparator Tambur çapı (mm) 410 Parmak sayısı 15 TEMİZleME SİSTEMİ Helezonlu Elek Beslemesi Helezon sayısı 6 Temizleme Sistemi Quadro-Flo Slope Master sistemi Fan tipi 4 lü salyangoz Akış tipi Çift yönlü Fan devir aralığı (dev/dak) TEMİZ DAne TAşiMASI Dane deposu Hacim (Litre) 8000L Dane deposu kapağı Elektrik kumandalı Boşaltma helezonu açısı (derece) 105 Boşaltma oranı (litre/saniye) 88 HAŞPAY (SAP PARÇALAYICI) Opsiyonel Standart Sap Parçalayıcı Bıçak sayısı 56 döner, 54 sabit Parçalayıcı devri (dev/dak) 3620 veya 2720 ufak daneler için; 1920 Mısır MOTOR John Deere PowerTech. Motor Tipi 6- silindir, turbo, intercooler, Tier-III Motor Tipi 6068HZ480C Anma devri 2400 Motor Hacmi (litre) 6,8 Max. Harmanlama gücü (kw/hp) ECE R120 motor devri (dev/dak) (anma devri 100) 2300 Yakıt Deposu (Litre) 800 TRANSMİSYON Transmisyon Transmisyon tipi 3 vites mekanik Hidrostatik pompa kapasitesi (ccm) 105 Hidrostatik motor kapasitesi (ccm) 105 Son redüksiyon oranı 104:11:00 Max. hız 25 km/h Ayak fren tipi Ayak tipi, hid. tahrikli Park freni pedal, 2 bölmeli HİDROLİK / ELEKTRİK Hidrolik Sistem Pompa tipi 3 lü tandem dişli Hidrolik basınç (bar) 210 Hidrolik valfler Elektro-hid. CAN-BUS Elektrik Sistemi CommandCenter kolçak kontrol ünitesi Alternatör 120 amp., 12 volt Can Bus Akü 12 V Akü şalteri AĞIRlik Standart biçerdöver [kg]

10 10 Teknik Özellikler T 550 TABLA Tabla tipi 618R Tabla uzunluğu (m) 5,5 BESleME Boğaz Götürücü zincirler 3 zincir Devir (dev/dak) 520 Tabla kusturması Mekanik / Hid. Tahrikli Tabla kusturucu gücü (hp) 80 Yanal eğim sabit (derece) ± 4 Dikey eğim (tabla eğimi) (derece) ± 9 HARMANLAMA Taş tuzağı Tahrik Koldan kumandalı Harmanlama Silindiri (Batör) Batör çapı (mm) 660 Batör genişliği (mm) 1400 Batör lama sayısı (adet) 10 Batör devir aralığı, (dev/dak) Çift batör devir aralığı (dev/dak) & Kontrbatör Kontrbatör ölçüleri (mm) 750 x 1400 Kontrbatör lama sayısı 13 Kontrbatör sarma açısı (derece) 116 Koldan kumandalı kontrbatör kapama plakası 3 Sıyırıcı Sıyırıcı çapı (mm) 140 Sıyırıcı genişliği (mm) 1400 Sıyırıcı devri Tek hızlı: 1,25 x batör devri Sıyırıcı hız aralığı, (dev/dak) Çift sıyırıcı devir aralığı, opsiyon (dev/dak) & Yönlendirme Tamburu Tambur çapı (mm) 420 Tambur genişliği (mm) 1400 Kanat sayısı 8 Tambur devri (dev/dak) 700 İkinci Batör Batör çapı (mm) 660 Batör genişliği (mm) 1400 Batör lama sayısı (adet) 8 Düşük batör devri mısır için 450 Yüksek batör devri ufak daneli ürünler için 900 Batör devir ayarı elle İkinci Kontrbatör Kontrabtör ölçüleri (mm) 936 x 1400 Kontrbatör lama sayısı 9 Izgara sayısı 36 Harmanlama alanı (m²) 1,3 Sarma açısı (derece) 165 Kontrbatör Ayarı 2 pozisyon (açık/kapalı), koldan kumandalı Kontrbatör açıklığı (mm) 30 ufak daneli ürünlerde / 50 mısır da İkincil Yönlendirme Tamburu Tambur çapı (mm) 400 Kanat sayısı 8 Tambur devri Teh hızlı: 1x ikinci batör İkincil Kontrbatör Kontrbatör ölçüleri (mm) 300 x 1400 Kontrbatör Ayarı koldan kumandalı Toplam Aktif Harmanlama Alanı Kontrbatör alanı (m²) 1,05 İkinci Kontrbatör alanı (m²) 1,3 İkincil Kontrbatör alanı (m²) 0,45 Toplam aktif harmanlama alanı (m²) 2,8 Sarsaklar Sarsak sayısı (adet) 5 Sarsak kurs boyu (mm) 150 Sarsak devri (dev/dak) 150 Sarsak uzunluğu (mm) 3250 Sarsak adım sayısı 7 Sarsak alanı (m²) 4,5 TEMİZleME SİSTEMİ Helezonlu Elek Beslemesi Helezon sayısı 6 Temizleme Sistemi Quadro-Flow Elek ayarı Elektrikli Slope Master sistemi Fan tipi 4 lü salyangoz Akış tipi Çift yönlü Fan devir aralığı (dev/dak) TEMİZ DAne TAşiMASI Dane deposu Hacim (Litre) 8000L Dane deposu kapağı Elektrik kumandalı Boşaltma helezonu açısı (derece) 105 Boşaltma oranı (litre/saniye) 88 HAŞPAY (SAP PARÇALAYICI) Opsiyonel Standart Sap Parçalayıcı Bıçak sayısı Parçalayıcı devri (dev/dak) 56 döner, 54 sabit 3620 veya 2720 ufak daneli ürünler için; 1920 Mısır için MOTOR John Deere PowerTech. Motor Tipi 6- silindir, turbo, intercooler, Tier-III Motor Tipi 6068HZ482 Anma devri 2400 Motor Hacmi (litre) 6,8 Max. Harmanlama gücü (kw/hp) ECE R120 motor devri (dev/dak) (anma devri 100) 2300 Yakıt Deposu (Litre) 800 TRANSMİSYON Transmisyon Transmisyon tipi 3 vites mekanik Hidrostatik pompa kapasitesi (ccm) 105 Hidrostatik motor kapasitesi (ccm) 105 Son redüksiyon oranı 104:11:00 Ayak fren tipi Ayak tipi, hid. tahrikli Park freni pedal, 2 bölmeli HİDROLİK / ELEKTRİK Hidrolik Sistem Pompa tipi 3 lü tandem dişli Hidrolik basınç (bar) 210 Hidrolik valfler Elektro-hid. CAN-BUS Elektrik Sistemi CommandCenter kolçak kontrol ünitesi Alternatör 120 amp., 12 volt Can Bus Akü 12 V Akü şalteri AĞIRlik Standart biçerdöver [kg]

11 Teknik Özellikler 11 C670 TABLA Tabla tipi 620R Tabla uzunluğu (m) 6,1 BESleME Boğaz Götürücü zincirler 3 zincir Devir (dev/dak) 520 Tabla kusturması Mekanik / Hid. Tahrikli Tabla kusturucu gücü (hp) 80 Yanal eğim sabit (derece) ± 4 Dikey eğim (tabla eğimi) (derece) ± 9 HARMANLAMA Taş tuzağı Tahrik Koldan kumandalı Harmanlama Silindiri (Batör) Batör çapı (mm) 660 Batör genişliği (mm) 1400 Batör lama sayısı (adet) 10 Batör devir aralığı, (dev/dak) Çift batör devir aralığı (dev/dak) & Kontrbatör Kontrbatör ölçüleri (mm) 750 x 1400 Kontrbatör alanı (m²) 1,05 Kontrbatör lama sayısı 13 Kontrbatör sarma açısı (derece) 116 Koldan kumandalı kontrbatör kapama plakası 3 Sıyırıcı Sıyırıcı çapı (mm) 140 Sıyırıcı genişliği (mm) 1400 Sıyırıcı devri Tek hızlı : 1,25 x batör devri Sıyırıcı hız aralığı, (dev/dak) Çift sıyırıcı devir aralığı, opsiyon (dev/dak) & Yönlendirme Tamburu Tambur çapı (mm) 418 Yüksek devir () ufak daneli ürünler ve kanola (d/d) 1100 Düşük devir (opsiyonel) mısır, fasulye,nohut için (d/d) 700 Rotor Rotor çapı ön (mm) 464 Rotor çapı arka (rpm) 502 Rotor uzunluğu (mm) 3400 Rotor devri çift devir (d/d) 570 mısır için ; 740 ufak daneli ürünler için Boşaltma Tamburu Tambur çapı (mm) 390 Kanat sayısı 4 Düşük devir 630 Yüksek devir 863 Toplam Aktif Harmanlama alanı Kontrbatör alanı (m²) 1,05 Rotor ızgara alanı (m²) 2,85 Toplam aktif harmanlama alanı (m²) 3,9 TEMİZleME SİSTEMİ Helezonlu Elek Beslemesi Helezon sayısı 6 Temizleme Sistemi Quadro-Flo Slope Master sistemi Fan tipi 4 lü salyangoz Akış tipi Çift yönlü Fan devir aralığı (dev/dak) TEMİZ DAne TAşiMASI Dane deposu Hacim (Litre) 10000L Dane deposu kapağı Elektrik kumandalı Boşaltma helezonu açısı (derece) 105 Boşaltma oranı (litre/saniye) 88 HAŞPAY (SAP PARÇALAYICI) Standart Sap Parçalayıcı Bıçak sayısı 88 döner, 57 sabit Parçalayıcı devri (dev/dak) MOTOR 3500 ufak daneler için; 1920 Mısır John Deere PowerTech. Motor Tipi 6- silindir, turbo, intercooler, Tier-III Motor Tipi 6090HZ003D Anma devri 2200 Motor Hacmi (litre) 9 Max. Harmanlama gücü (kw/hp) ECE R120 motor devri (dev/dak) (anma devri 100) 2100 Yakıt Deposu (Litre) 800 TRANSMİSYON Transmisyon Transmisyon tipi 3 vites mekanik Hidrostatik pompa kapasitesi (ccm) 105 Hidrostatik motor kapasitesi (ccm) 105 Son redüksiyon oranı 104:11:00 Ayak fren tipi Ayak tipi, hid. tahrikli Park freni pedal, 2 bölmeli HİDROLİK / ELEKTRİK Hidrolik Sistem Pompa tipi 3 lü tandem dişli Hidrolik basınç (bar) 210 Hidrolik valfler Elektro-hid. CAN-BUS Elektrik Sistemi CommandCenter kolçak kontrol ünitesi Alternatör 120 amp., 12 volt Can Bus Akü 12 V Akü şalteri AĞIRlik Standart biçerdöver [kg] HillMaster lı biçerdöver [kg]

12 Servis ve Yedek Parça Tüm John Deere biçerdöverleri sektördeki en güçlü bayi ağı sayesinde, kaliteli ve güvenilir satış, servis ve yedek parça hizmetiyle desteklenir. John Deere in eğitimli teknisyenleri en iyi hizmeti verebilmek için her zaman yanınızdadır. Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler. Bilgisayar destekli arıza teşhis sistemi Service ADVISOR sayesinde arızayı bulma zamanı minimuma iner. Hızlı teşhis, hızlı çözüm. Unutmayın! Orijinal yedek parça kullanmak makinanızın ömrünü uzatır. Bu broşür dünya çapında kullanım için hazırlanmıştır. Genel bilgi, resim, açıklama ve finans, kredi, sigorta, ürün opsiyonu ve aksesuarı gibi bilgileri içeren görseller tüm bölgelerde mevcut değildir. LÜTFEN DETAYLAR İÇİN EN YAKIN JOHN DEERE BAYİSİNE BAŞVURUNUZ: John Deere bu broşürde belirtilen ürünlerin özellik ve dizaynında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. John Deere yeşil ve sarı renkleri, sıçrayan geyik sembolü ve JOHN DEERE, Deere & Company nin ticari markasıdır. YY TUR 2/09 1/1/2

Yeni 1470-1570 Biçerdöverler. Daha Fazlası İçin...

Yeni 1470-1570 Biçerdöverler. Daha Fazlası İçin... Yeni 1470-1570 Biçerdöverler Daha Fazlası İçin... 2 1470 / 1570 Serisi Biçerdöverler Daha Fazla Kalite Daha Fazlası için... Yeni hidrolik ve dümenleme sistemi, yeni elektrik sistemi, yeni sap parçalıyıcı

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Düşük Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Yeni John Deere

Detaylı

Yeni John Deere W, T ve S Serisi Biçerdöverler

Yeni John Deere W, T ve S Serisi Biçerdöverler Yeni John Deere W, T ve S Serisi Biçerdöverler W, T ve S Serisi Biçerdöverler - Premium Kabin W, T ve S Serisi Biçerdöverler Evinizdeki konforu yaşayın! Rahat bir kabin olması gereken bir özelliktir, lüks

Detaylı

7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile

7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile 7030 Waterloo Serisi 170-185 hp (125-136 kw) (97/68 EC) Traktörleri 195-205 hp (143-151 kw) Akıllı Güç Yönetimi ile 2 7030 Waterloo Serisi Yere Sağlam Basın Hem tarla hem de yol koşullarında 7030 Waterloo

Detaylı

NEW HOLLAND. TDS Serisi

NEW HOLLAND. TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi NEW HOLLAND TDS Serisi New Holland TDS Serisi tüm modellerinde standart olarak sunulan turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip motorlar sayesinde yüksek performans yakıt ekonomisi

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Alçak Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Katlanabilir Aynalar

Detaylı

NEW HOLLAND TT4 Serisi

NEW HOLLAND TT4 Serisi NEW HOLLAND TT4 Serisi tt4.50 tt4.55 tt4.65 Gelişmiş özellikler ve seçkin konforun yeni temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen

Detaylı

600MG Model Mercedes-Benz OM 926 LA (FAZ III A) Tip 4 zamanlı, turbo şarjlı, direk enjeksiyonlu, intercooler su soğutmalı dizel motor Silindir sayısı 6 Sıra Piston Çapı ve Stroku 106 mm x 136 mm Motor

Detaylı

NEW HOLLAND. TT Serisi

NEW HOLLAND. TT Serisi NEW HOLLAND TT Serisi NEW HOLLAND TT Serisi Türk çiftçisi taraf ndan en çok tercih edilen serilerinden biri olan TT Serisi, 50 HP, 55 HP, 65 HP ve 72 HP güçlerindeki geniş ürün yelpazesiyle yeni, ekonomik

Detaylı

8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 8R Serisi Traktörler 280 380 hp (206 280 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler İçindekiler Sunum...2-3 Kabin/Konfor...4-5 Kontroller...6-7 Motor...8 Soğutma Sistemi...9 Şanzıman...10-11

Detaylı

T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115

T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115 NEW HOLLAND T5 Serisi t5.95 t5.105 t5.115 Hi-Lo & Electro Command Düşük yakıt sarfiyatı Yüksek tork Uzun ömürlü motor Çevre dostu *T5.95 sadece EC modellerinde bulunmaktadır. Comman Rail Motor ile, Daha

Detaylı

NEW HOLLAND. TTB Serisi

NEW HOLLAND. TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi NEW HOLLAND TTB Serisi Türk çiftçisinin bahçe segmentindeki vazgeçilmezi TTB Serisi, yenilenmiş Tier3 emisyon değerine sahip turbo-intercooler motoruyla artık daha da performanslı...

Detaylı

Keşke Kelimesini Unutun!

Keşke Kelimesini Unutun! OPTUM CVX Serisi Keşke Kelimesini Unutun! Yeni Case IH Optum CVX Serisi; yeni, sınıfında fark oluşturan kaporta dizaynı, farklı tasarımı, güçlü ve ekonomik motor gücü seçenekleri, her türlü koşulda etkin

Detaylı

TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75

TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75 TT4 Serisi TT4.50 TT4.55 TT4.65 TT4.75 Gelişmiş Özellikler ve Seçkin Konforun Yeni Temsilcisi TT4 Serisi Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen vitesi

Detaylı

A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA

A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA A Product of Hard Work JCB FASTRAC 3230 XTRA Sektörün en geniş kabini, yüksek verimli klima, maksimum konfor Traktörün ortasına yerleştirilmiş kabin Kullanımı son derece kolay kontrol paneli ve renkli

Detaylı

John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR

John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR John Deere 9970 Pamuk Toplama Makinası Pro Serisi GÜCÜMÜZ, GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR Emiş ve Sepet Sistemi Yüksek kapasite emiş, geniş hacimli sepet ve hızlı boşaltma sistemi. Yüksek Kapasite, Hızlı Boşaltma

Detaylı

NEW HOLLAND. TR6 Serisi

NEW HOLLAND. TR6 Serisi NEW HOLLAND TR6 Serisi New Holland markası, çiftçilerimizden aldığı desteği kendi tecrübesi ile birleştirerek yüksek teknolojiye sahip traktörler üretiyor. NEW HOLLAND TR6 Serisi TR6 Serisi 4 Silindirli

Detaylı

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi

NEW HOLLAND. T8 Auto Command Serisi NEW HOLLAND T8 Auto Command Serisi Yeni T8 AC Serisi, Sahip olduğu yeni ve en son teknolojiye sahip Tier 4B SCR motorları ile kendi sınıfında gücün ve ekonominin simgesi olmaya devam etmektedir. T8 AC

Detaylı

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw SD130 Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw Santrifüj gücü Yüksek santrifüj gücü ile yüksek silindir ağırlığının birleşimi, mükemmel sıkıştırmayı kolaylaştırır ve malzeme hedef derinliğine daha az geçişte

Detaylı

Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300

Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300 Traktör AXION 900-800 ARION 600-500 - 400 AXOS 300 XERION 5000 / 4500 / 4000 TRAC / TRAC VC 2 0 7 4 8 3 5 6 9 Mercedes-Benz Motor OM 47 LA 5 Şase (XERION 5000 / 4500), maks. 530/490 bg OM 470 LA (XERION

Detaylı

www.tamsan.com.tr Genel Ürün Kataloğu 2016

www.tamsan.com.tr Genel Ürün Kataloğu 2016 www.tamsan.com.tr Genel Ürün Kataloğu 2016 Küresel Türk Markası Memnuniyet Üretiyoruz Vidalı Hava Kompresörleri Düşük Ses Seviyesi Tamsan, vidalı kompresörlerinin tasarımını yaparken, dikkate aldığı

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

EKSKAVATÖR. John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3. Gücü Uzaklarda Aramayın...

EKSKAVATÖR. John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3. Gücü Uzaklarda Aramayın... EKSKAVATÖR John Deere Turbo Motor Motor Gücü 150 hp / 112 kw Çalışma Ağırlığı 23,0 Ton Kepçe Kapasitesi 0,85 m 3 Gücü Uzaklarda Aramayın... ÖZELLİKLER Kontrol Valfi Arm, bom ve dönüş hareketleri kontrol

Detaylı

Marka, Model PERKINS Tip 1104D - 44TA dizel motor Emisyon Sınıfı Faz III - A (Tier 3) Silindir Adedi 4 adet sıra Çap x Strok 105 x 127 mm Hacim 4.400 cc Max. Güç 74,5 kw, 100 hp (2200 d/dk) Max. Tork 410

Detaylı

Yeni 5GF Serisi Bağ-Bahçe Traktörleri 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC)

Yeni 5GF Serisi Bağ-Bahçe Traktörleri 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC) Yeni 80 100 hp (59-74 kw) Nominal Güçte (97/68 EC) 2 - Giriş 3 Her türlü zorlu arazinin hakimi siz olun! Çok amaçlı bağ ve bahçe traktörü Eğer kaliteden ve performanstan hoşlanıyorsanız yeni 5GF modellerinden

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

NEW HOLLAND. TTJ Serisi

NEW HOLLAND. TTJ Serisi NEW HOLLAND TTJ Serisi Adını geçmişten, gücünü gelecekten alan yeni TT Junior Ülkemizde ve dünyada bağ ve bahçe tarımı gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. New Holland markası olarak bu doğrultudaki gelişmeleri

Detaylı

Zemin Sıkıştırma Ekipmanları

Zemin Sıkıştırma Ekipmanları Zemin Sıkıştırma Ekipmanları LT Vibrasyonlu Tokmaklar 2 3 Vibrasyonlu Tokmaklar LT Serisi Vibrasyonlu Tokmaklar Vibrasyonlu Tokmaklar LT Serisi Vibrasyonlu Tokmaklar Taşıma Halkası Taşıma halkası sayesinde

Detaylı

zeytinist mucahit@zeytin.org.tr www.mucahitkivrak.com.tr

zeytinist mucahit@zeytin.org.tr www.mucahitkivrak.com.tr 1 T.C. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ EDREMİT MESLEK YÜKSEKOKULU Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Programı Öğr. Gör. Mücahit KIVRAK 0 505 772 44 46 kivrak@gmail.com www.mucahitkivrak.com.tr 2 3 4 5 Zeytinyağı

Detaylı

NEW HOLLAND. 56s Serisi

NEW HOLLAND. 56s Serisi NEW HOLLAND 56s Serisi NEW HOLLAND 56s Serisi Yılların vazgeçilmeyen bir klasiği haline gelen 56s Serisi, yenilenmiş Tier 3 emisyon değerine sahip motoruyla, atalarından aldığı mirası geleceğe taşıyor.

Detaylı

Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC)

Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC) Yeni 6D Serisi Traktörler 100-130 hp (73-95kW) nominal motor gücünde (97/68EC) 2 6D Serisi Traktörler Giriş 6D Serisi Traktörler Kabin Konforu ve Kontroller 3 Gücün en ekonomik hali! Harekete hazır Çok

Detaylı

dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW

dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW dd25b VOLVO ÇİFT TAMBURLU SİLİNDİRLER 2.6 T 18.5 KW 360 görüş açısı En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde öncü,

Detaylı

Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi

Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi Caria Serisi ürünleri tasarlarken aklımızda tek bir şey vardı: Minimum kullanıcı müdahelesi Artık yeni nesil Caria serisi kazanlar eskisinden daha fazla konfor

Detaylı

Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. Güç Yönetim Sistemi.

Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. Güç Yönetim Sistemi. Common Rail ve Intercooler teknolojisiyle bütünleşen motor. 69 dba ya düşürülmüş sessiz kabin içi. Kontrol kolayl ğ sağlayan kumanda kollar. Güç Yönetim Sistemi. Tamamı yüksek verim sağlayan modelleriyle

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

434F2. Caterpillar 434F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74.5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-10 900 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4353-5330 mm 434F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere...

Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni PUMA Serisi Yeni Puma Tier 4B Serisi. Ne İstediğini Bilenlere... Yeni Case IH Puma Serisi traktörlerde kullanılan yeni nesil common rail motorlar, gücü ve ekonomiyi bu güne kadar üretilmiş olan en

Detaylı

DEUTZ-FAHR 4E Serisi

DEUTZ-FAHR 4E Serisi DEUTZ-FAHR 4E Serisi YENİ 4E SERİSİNİN FARK YARATAN ÖZELLİKLERİYLE TANIŞIN DAİMA DAHA FAZLASINI İSTE! 4E Serisi 4050E 4055E 4065E 4075E 4080E Maksimum Güç Hp/kW 50/36,8 62/46,2 72/53,7 82/61,1 80/59,7

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic İlan no: 234366 Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic Sahibinden SAHİBİNDEN 2011 BRAVO 1.6 MJET DYNAMIC PLUS DİZEL OTOMATİK 42.500 TL İlan tarihi: 10 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

TR5 Serisi TR5.105 TR5.115

TR5 Serisi TR5.105 TR5.115 TR5.105 TR5.115 MOTOR YÜK UYGULANDI Motor Hızı New Holland TR 5 serisi, 2 farklı model seçeneği ile Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor. TR5 Toparlanma Noktası Tier 3 Traktörler Motor Hız Düşüşü GELİŞTİRİLMİŞ

Detaylı

TEKNİK VERİLER TIGER 55 (2WD) 65 (2WD)

TEKNİK VERİLER TIGER 55 (2WD) 65 (2WD) Ürün Gamı TIER III HRT yeni nesil motor 12+3 vites Sürüngen vites 540-540ECO PTO 3.000kg hidrolik kaldırma kapasitesi Kabin seçeneği Üstün manevra kabiliyeti Performans ve yakıt ekonomisi TIGER 55 65 (2WD)

Detaylı

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw DD25B VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw 360 görüş sahası En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde

Detaylı

Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez

Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez FARMALL C Serisi Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez COMMON RAİL MOTORLARIN AVANTAJLARI Düşük motor devrinde maksimum performans Düşük yakıt tüketimi Düşük ses seviyesi Daha az

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

J-1175 J-1480 ÇENELİ MOBİL KONKASÖRLER

J-1175 J-1480 ÇENELİ MOBİL KONKASÖRLER R J-1160 J-1175 J-1480 ÇENELİ MOBİL KONKASÖRLER FINLAY J-1160 Terex Finlay J-1160 paletli mobil kırıcısı, güçlü ve agresif çeneli primer bir kırıcıdır. Ağır iş titreşimli ızgara beslemesi, entegre ön-eleği

Detaylı

432F2. Caterpillar 432F2 Bekolu Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

432F2. Caterpillar 432F2 Bekolu Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 8400-11086 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4281-5274 mm 432F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre

Detaylı

GÜÇ MODU F (Hassas Mod) E (Ekonomik Mod) P (Güç modu) HP (Yüksek Güç Modu) Hassas haraket gerektiren hafif çalıșmalar içindir Düșük yakıt tüketimi istenen çalıșmalar içindir Genel kazı ve yükleme çalıșmaları

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

PMS / STANDART 250 ZEYTİN İŞLEME SİSTEMİ

PMS / STANDART 250 ZEYTİN İŞLEME SİSTEMİ PMS / STANDART 250 ZEYTİN İŞLEME SİSTEMİ POLAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Astim Organize Sanayi Bölgesi (P.K. 105) AYDIN / TÜRKİYE TEL : +90 (256) 231 04 73 (pbx) FAX : +90 (256) 231 04 78 www.polatas.com.tr

Detaylı

Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler.

Sezonda ise güler yüzleriyle mesai saatleri dışında dahi sizlerle birliktedirler. Tüm John Deere makineleri sektördeki en güçlü bayi ağı sayesinde, kaliteli ve güvenilir satış, servis ve yedek parça hizmetiyle desteklenir. John Deere in eğitimli teknisyenleri en iyi hizmeti verebilmek

Detaylı

Paket Tip Isı Pompaları

Paket Tip Isı Pompaları Paket Tip Isı Pompaları Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Tesisat ekipmanları aynı gövdenin içine yerleştirilmiş Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma,

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Yýllarca Yollarca Þampiyon

Yýllarca Yollarca Þampiyon Yýllarca Yollarca Þampiyon nadolu Isuzu, dünya teknolojisinde Türkiye'ye uygun araçlar A üretiyor. Her yolda, her koþulda yüksek performans gösteriyor. Þampiyon Isuzu, yüksek kalitesi sayesinde uzun yýllar

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

95 C 99 HP 105 C 107 HP 115 C 114 HP İL MOTORLARIN

95 C 99 HP 105 C 107 HP 115 C 114 HP İL MOTORLARIN FARMALL C Serisi Yeni Nesil Common Rail Motorlar Çünkü işler yarını beklemez Case IH Farmall C serisi traktörlerde sunulan silindirli F5C motorlar; yenilikçi tasarımlarıyla güç ve ekonomiyi bir araya getirmektedir.

Detaylı

NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi

NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi NEW HOLLAND T4 F/N/V Serisi t4.75f/n/v t4.85f/n/v t4.95f/n/v Bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış, her biri kendi alanının uzmanı modellerimizle tanışın New Holland T4 F/N/V serisi traktörler kompakt

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

NEW HOLLAND BC 5000 Serisi Balya Makineleri bc 5040 bc 5040 Hb bc 5050 Hb bc 5060 bc 5070

NEW HOLLAND BC 5000 Serisi Balya Makineleri bc 5040 bc 5040 Hb bc 5050 Hb bc 5060 bc 5070 NEW HOLLAND BC 5000 Serisi Balya Makineleri bc 5040 bc 5040 Hb bc 5050 Hb bc 5060 bc 5070 BC Serisi Haşbaysız Balya Makineleri BC 5060 BC 5070 Çeki okunun doğrudan aksa bağlanması ile daima güvenli çalışabilme

Detaylı

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Ankara, Çankaya, Kızılay, Kızılay Mah. Model yılı Ocak 2011 135.000 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Ankara, Çankaya, Kızılay, Kızılay Mah. Model yılı Ocak 2011 135.000 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf İlan no: 269131 Nissan Note 1.6 110 HP Tekna A/T Sahibinden 2011 NİSSAN NOTE OTOMATİK VİTES FULL VE EKSTRALAR 38.000 TL İlan tarihi: 5 Şubat 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Kızılay,

Detaylı

Harmanlama Makinalarının Organları ve Özellikleri Harman Düzeni Batör-Kontrbatör

Harmanlama Makinalarının Organları ve Özellikleri Harman Düzeni Batör-Kontrbatör 3.3..3.Harmanlama Makinalarının Organları ve Özellikleri 3.3..3.1. Harman Düzeni Batör-Kontrbatör Harman makinalarında harmanlama düzeninin görevi, daneyi başaktan ayırmak, sapları sarsaklara iletmek ve

Detaylı

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı...

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı... OPALİN CITY Ulaşımın Yeni Starı... Beklentilerin çok ötesinde... Toplu taşımacılık sektöründe sürekli artan beklentilere en iyisini üreterek cevap veren Temsa, bu kez de Opalin City ile yolculuk keyfini

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

...Turboşarj uzmanı Holset

...Turboşarj uzmanı Holset Holset Turboşarj ...Turboşarj uzmanı Holset Holset Turboşarj Holset Turboşarjlar, dünyanın dört bir yanında turbo makine ve hava işleme konularında mükemmelligi simgelemektedir. Cummins Turbo Technologies

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Transmisyon. transmisyon. sağlanmaktadır. sağlanmaktadır. sunulmaktadır.)

Transmisyon. transmisyon. sağlanmaktadır. sağlanmaktadır. sunulmaktadır.) Yeni JXC Serisi ve Üstün Özelliklerin Harmanlanmış Hali ve Üstün Özelliklerin Harmanlanmış Hali ve performansın önde gelen isimlerinden ve performansın önde gelen isimlerinden olanolan 55 HP, 65 ve HP

Detaylı

LPH 40 ENDÜSTRİYEL LİMAN EKİPMANLARI

LPH 40 ENDÜSTRİYEL LİMAN EKİPMANLARI 1 2 LPH 40 ENDÜSTRİYEL LİMAN EKİPMANLARI 3 ÖZELLİKLER A Max. çalışma yüksekliği (paletin alt kısmından pime kadar) 18.480 mm B Max. öne uzama mesafesi 14.940 mm C Max. yükseklikte max. açıklık 12.250 mm

Detaylı

302.7D CR. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5.

302.7D CR. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5. 302.7D CR Mini Hidrolik Ekskavatör Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5.890 lb Kompakt Boyutlar Daha az hasar Operatörde güven Daha fazla üretkenlik

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

CX Serisi Biçerdöverler

CX Serisi Biçerdöverler NEW HOLLAND CX 5000-6000 Serisi Biçerdöverler Discovery III kabin New Holland CX 5000-6000 serisi biçerdöverlerde kullanılan modern kabin, başarılı ses ve titreşim izolasyonu, güçlü kliması ve ergonomik

Detaylı

İlan no: 187633. Peugeot 306 XN. Sahibinden ACİL SATILIK TEMİZ 306 XR SEDAN 10.500 TL. İlan tarihi: 25 Şubat 2014. İlan detayları

İlan no: 187633. Peugeot 306 XN. Sahibinden ACİL SATILIK TEMİZ 306 XR SEDAN 10.500 TL. İlan tarihi: 25 Şubat 2014. İlan detayları İlan no: 187633 Peugeot 306 XN Sahibinden ACİL SATILIK TEMİZ 306 XR SEDAN 10.500 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model yılı Ocak 1998 Km 250.600 km Kasa tipi Sedan

Detaylı

SİLİNDİR TAKSİMAT MAKİNASI SB-STM-1500

SİLİNDİR TAKSİMAT MAKİNASI SB-STM-1500 SİLİNDİR TAKSİMAT MAKİNASI SB-STM-1500 Ana Parçaları ve çalışma şekli Nu. PARÇA AÇIKLAMA 1 Ana kontrol paneli 2 Sarıcı gövdesi 3 Baglantı aynası Dokunmatik ekran ile donatılmış, Operatör makine ve bileşenlerini

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

DEMK-V Serisi. Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010

DEMK-V Serisi. Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010 2010 DEMK-V Serisi Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010 DEMK-V SERİSİ VİLLA TİPİ ELEKTRİKLİ ISITMA KAZANLARI STANDART ÖZELLİKLER OPSİYONEL EKİPMAN VE TALEP SEÇENEKLERİ

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

EW 100. EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun. Tekerlekli Ekskavatörler

EW 100. EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun. Tekerlekli Ekskavatörler EW 100 Tekerlekli Ekskavatörler EW100 mobil ekskavatör ile hızla yola koyulun 10 tonluk mobil ekskavatör EW100, güçlü bir çıkış, düşük yakıt tüketimi ve özellikle kullanıcı dostu özellikleriyle göz doldurur.

Detaylı

21 Hp Dizel Marin Motor

21 Hp Dizel Marin Motor 21 Hp Dizel Marin Motor 3M78 Su soğutmalı, 4 zamanlı (mm) 78 x 78,4 Toplam Silindir Hamcı (L) 1,123 Max. Güç (Hp) 21 Hp Max Devir (R.P.M) 3,000 Egzost Su Soğutmalı- Paslanmaz Yakıt Cinsi Dizel Ağırlık

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Konfor, ferahlık ve rahatlık

Konfor, ferahlık ve rahatlık Konfor, ferahlık ve rahatlık Pratik kapılar yana kayıp açıldığında geniş bir çalışma alanı sizi bekliyor. Geniş mesafe dolayısıyla rahat biniş-iniş ve esnek koltuk kapasitesi seçenekleri. 540mm Sınıfının

Detaylı

Vakumlu Süpürme Araçları Yüksek Performanslı, Ekonomik ve Sessiz

Vakumlu Süpürme Araçları Yüksek Performanslı, Ekonomik ve Sessiz Vakumlu Süpürme Araçları Yüksek Performanslı, Ekonomik ve Sessiz KRS 40 4 m3 5 20 km/h 1000 L Ø 200 mm Yardımcı Motor 62 kw (84 HP) Arka Ø 400 mm x 1500 mm 135 L Ø 700 mm 2200 mm Boşaltma Açısı 50 SERTİFİKALARIMIZ

Detaylı

CityHopper Serpme ekipmanları

CityHopper Serpme ekipmanları Serpme CityHopper ekipmanları Serpme ekipmanları AMAZONE Serpme Makinesi E+S Kış dönemi yol koşullarında trafik emniyetinin sağlanması gereklidir. Bu sebeple de buza karşı hızlı bir mücadele yapılmalıdır.

Detaylı

DÖKÜM FIRINI (22 Lt.) ERC-01

DÖKÜM FIRINI (22 Lt.) ERC-01 Döküm Fırını Tamir ve İmalatı Sağlık Bakanlığı Onaylı Toz Maskeleri Toz ve Çapak Gözlükleri İş Güvenliği Malzemeleri Santrifüj Bakın ve Onarımı Her Türlü Kumlama Bakım ve Onarımı www.sertekniklab.com DÖKÜM

Detaylı

LF 230 Yerüstü Sondaj Makinesi

LF 230 Yerüstü Sondaj Makinesi LF 230 Yerüstü Sondaj Makinesi 1 Giriş LF230 yüksek delgi kapasitesi, üstün motor gücü, geniş kapasiteli hidrolik tankı ve yıllardır kazanılan derin sondaj tecrübelerinin yansıtıldığı diğer tüm bileşenleriyle

Detaylı

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT İlan no: 192364 Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT Sahibinden SİYAH İNCİ İLE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK.ÇOK TEMİZ FULL BAKIM 39.000 TL İlan tarihi: 28 Nisan 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

444F2. Caterpillar 444F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı

444F2. Caterpillar 444F2 Kazıcı Yükleyici. Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü. 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı Motor CAT C 4.4 Beygir Gücü 74,5 kw / 101 hp Çalışma Ağırlığı 9600-11 500 kg Beko Kazı Derinliği Uzatmalı Stik (SAE) 4330-5300 444F2 Çalışma ağırlığı ve diğer özellikler makina konfigürasyonuna göre değişebilir.

Detaylı

Liebherr İnşaat Makineleri Komatek 2009'da Görücüye Çıkıyor

Liebherr İnşaat Makineleri Komatek 2009'da Görücüye Çıkıyor Liebherr Makine Ticaret Servis Ltd. Şti. Cumhuriyet Mah. E-5 Yanyol No. 39 Yakacık / Kartal İstanbul Mayıs 2009 Liebherr İnşaat Makineleri Komatek 2009'da Görücüye Çıkıyor 5-10 Mayıs tarihlerinde Ankara'da

Detaylı

Renault Megane 1.6 16V Expression

Renault Megane 1.6 16V Expression Renault Megane 1.6 16V Expression İlan no: 269102 İlan detayları Sahibinden 35.250 TL 17 Şub 2016 35.250 TL 10 Şub 2016 35.500 TL 05 Şub 2016 35.750 TL 05 Şub 2016 36.500 TL sahibinden FULL Renault Megane

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

MAGNUM 280 CVX. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip. Ekipman kullanımında sınırları kaldıran Case IH.

MAGNUM 280 CVX. 280 HP den 380 HP ye kadar uzanan 4 farklı model seçeneğine sahip. Ekipman kullanımında sınırları kaldıran Case IH. MAGNUM CVX Serisi Daha Fazla Verim Daha Fazla Güç ve Performans Daha Fazla Ekonomi MAGNUM 280 CVX MAGNUM 310 CVX MAGNUM 340 CVX MAGNUM 380 CVX Daha fazlasını isteyenlerin markası Case IH Magnum CVX Serisi

Detaylı

Seat Toledo 1.6 Signo

Seat Toledo 1.6 Signo İlan no: 256337 Seat Toledo 1.6 Signo Sahibinden SEAT TOLEDO 1.6SR SİGNO OTOMATİK-LPG ORGİNAL TAKASLI 24.500 TL İlan tarihi: 1 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl Bursa, Mudanya Model yılı Ocak

Detaylı

Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi

Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi Sahip Olduðunuzla Gurur Duyacaks n z... Beklentilerinizi Yükseltmenin Zaman Geldi Farmall U ve Farmall U Pro Güç ve Konfor Bir Arada 2 ayrı beygir seçeneði bulunan Farmall U ve Farmall U Pro serisi gücün,

Detaylı

ÇAPA MAKİNALARI. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw Budama Aparatı ile birlikte

ÇAPA MAKİNALARI. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw. 52 cc 1.5 Kw Budama Aparatı ile birlikte 203 ÇAPA MAKİNALARI 1125.$ Motor: 6,5 Hp Benzinli / Honda GX200 4 Zamanlı Hava Soğutmalı OHV Motor Hareket Tipi: Şanzıman 2 ileri + 1 geri Şaft Sayısı: 1 Çalışma Genişliği: 80-100 cm Çalışma Derinliği:

Detaylı