BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI"

Transkript

1 BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI TARİH:01/06/2006 Şirketimiz, Antalyaspor Kulübü profesyonel futbolcusu Burak Yılmaz ile 3 yıllık; YTL garanti para ve YTL maçbaşı olmak üzere sözleşme imzalamıştır. Sözleşme karşılığında Kulubüne bonservis bedeli olarak, futbolcumuz Serdar Özkan'ın bonservis hakkı devrinin yanısıra, YTL şirketimizce ödenecektir. TARİH:02/06/2006 Şirketimiz, Bursaspor Kulübü profesyonel futbolcularından Serdar Kurtuluş'un transferi ile ilgili olarak Kulübü ve futbolcu ile görüşmelere başlamıştır. TARİH:06/06/2006 Şirketimizde kiralık olarak bulunan Deyvison Rogerio Da Silva (Bobo)'nun transferi ile ilgili olarak Brezilya futbol takımlarından SC Corinthians Paulista ile görüşmelere başlanmıştır. TARİH:13/06/2006 Şirketimiz profesyonel futbolcularından Ahmet Dursun ile mevcut sözleşmemiz karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir. HABER: Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimiz futbolcularından Çağdaş Atan'ın transferi hususunda, Trabzonspor Kulübü ile yapılan görüşmeler neticesinde toplam ,00 USD karşılığında anlaşma sağlanarak sözleşme Şirketimiz tarafından tarih ve saat ile duyurulan özel durum açıklamasının düzeltmesidir. Şirketimiz futbolcularından Çağdaş Atan'ın transferi hususunda, Trabzonspor Kulübü ile yapılan görüşmeler neticesinde toplam ,00 USD karşılığında anlaşma sağlanarak sözleşme Şirketimiz profesyonel futbolcularından Daniel Gabriel Pancu nun transferi konusunda Bursaspor Kulubü ile görüşmelere başlanmıştır.

2 Şirketimiz ile Bursaspor Kulubü arasında yürütülen Bursaspor un profesyonel futbolcusu Serdar Kurtuluş un tranferi ile ilgili görüşmeler neticelendirilmiştir. Serdar Kurtuluş un bonservis bedelinin şirketimize devrine karşılık Bursaspor Kulubü ne USD ödenmesinin yanısıra Sinan Kaloğlu ve Eser Yağmur un bonservis haklarının devredilmesi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Ancak; 1) Şirketimiz dilediği sezonda Sinan Kaloğlu için USD; Eser Yağmur için ise USD ödeme koşulu ile bu futbolcuları geri alma hakkına sahiptir. 2) Şirketimiz bu futbolcuları geri alma hakkını kullanmaz ve Bursaspor Kulübü bu oyuncuları başka bir Kulübe sattığında satış bedeli yukarıda 1. Maddede belirtilen tutarları aştığı takdirde aşan kısmın % 50 si şirketimize ödenecektir. Şirketimiz tarafından yapılan tarihli özel durum açıklamasında; Antalyaspor Spor Faaliyetleri Tic. San. A.Ş. profesyonel futbolcusu Burak Yılmaz ın transferi konusunda yapılan görüşmelerde, Burak Yılmaz ın bonservis bedeline karşılık YTL ve Serdar Özkan ın bonservis hakkının devri konusunda anlaşıldığı duyurulmuştu. Ancak; şirketimiz futbolcusu Serdar Özkan ın şirketimizde kalması amacıyla yapılan yeni görüşmeler neticesinde, Burak Yılmaz ın şirketimize transferi karşılığı olarak Antalyaspor Spor Faaliyetleri San. Tic. A.Ş. ye YTL ve USD ödenmesi konusunda mutabık kalınarak sözleşme TARİH:15/06/2006 Şirketimiz, Bursaspor Kulübü profesyonel futbolcularından Serdar Kurtuluş ile, YTL garanti para ve YTL maçbaşı olmak üzere 5 yıllık sözleşme imzalamıştır. TARİH:27/06/2006 Şirketimiz İsviçre futbol takımlarından FC Basel'in futbolcusu Matias Emilio Delgado'nun transferi ile ilgili olarak kulubü ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır. TARİH:28/06/2006 Şirketimiz, İsviçre Futbol takımlarından FC Basel 1893 Kulubünün profesyonel futbolcusu Matias Emilio Delgado ile AVRO garanti para ve AVRO maç başına olmak üzere 3 yıllık sözleşme imzalamıştır. Futbolcunun sözleşme fesih bedeli olarak FC Basel 1893 Kulübüne ödenecek olan AVRO Cola Turka Sponsorluğunda karşılanmıştır. TARİH:03/07/2006 Fransız futbolcu Laurent Robert denenmek için futbol takımımızın Fransa kampına katılmıştır. TARİH:04/07/2006 Şirketimizin profesyonel futbolcusu Juan Francisco Garcia'nın tarihine kadar Euro garanti para alacağını hüküm altına alan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.

3 TARİH:05/07/2006 Şirketimiz, SC Corinthians Paulista'nın futbolcusu Deyvison Rogerio Da Silva (BOBO) ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır. Sözleşme karşılığında Kulubüne bonservis bedeli olarak Euro futbolcuya ise yıllık USD ödenecektir. TARİH:13/07/2006 HABER: Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin ana hissedarı konumundaki Beşiktaş Jimnastik Kulübü, sahibi olduğu ödenmiş sermayemizin %15'ini oluşturan her biri 1 YTL nominal değerli toplam 6 milyon adet hisse senedinin 2 yıl içerisinde satılması için Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.'ye yetki vermiştir. Bu hisse senetlerinin İMKB'de işlem görmesi için Merkezi Kayıt Kuruluşu'na tarihinde başvuruda bulunacaktır. TARİH:17/07/2006 Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket) ortaklarından Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği'nin sahip olduğu Şirket sermayesinin %2,5'ine tekabül eden toplam YTL nominal bedelli hisse senetleri, 1 YTL nominal değerli ( adet) hisse senedi için 3,00 YTL fiyatla kurumsal yatırımcılara Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla Toptan Satışlar Pazarı (TSP)'nda satılacaktır. Sözkonusu işlemde beher hisse bedeli gerçekçi fiyat yöntemi ile belirlenmiştir. Sözkonusu hisse senetlerinin Borsa'da ilk kez satışa sunulmak üzere SPK'nın Seri:I, No:26 sayılı Tebliği'nin, Ek:2 maddesi gereğince tarihinde Takasbank A.Ş.'ye depo edilmiş olup, konu tarihli Borsa Günlük Bülteni'nin Takasbank A.Ş. duyuruları kısmında ilan edilmiştir. Bu kapsamda TSP'de satılacak hisse senetleri tarihi itibariyle "Borsa'da işlem gören" statüsüne geçmiş olacaktır. TSP'de satış işleminin tarihinde ve işlemin takasının da Takasbank A.Ş. nezdinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Satışa konu hisse senetleri üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat v.b. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır. Sözkonusu TSP işleminin Borsanız Toptan Satışlar Pazarı'nda gerçekleştirilmesi hususunu müsaadelerinize arz ederiz. TARİH:14/08/2006 Şirketimiz, Brezilya Milli Takımının sol kanat oyuncusu Corinthians takımında oynayan Ricardinho'nun transferi ile ilgili olarak görüşmelere başlanmıştır. TARİH:18/08/2006 Şirketimiz, Brezilya Milli Takımının sol kanat oyuncusu Corinthians takımında oynayan Ricardinho'nun transferi ile ilgili USD bedelle anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca Oyuncu Ricardinho 2+1 yıllık ve Euro karşılığı sözleşme imzalamıştır. TARİH:31/08/2006 Şirketimiz profesyonel futbolcularından Ailton Goncalves Da Silva'nın Sırbistan futbol takımlarından FK CRVENA ZVEZDA (Kızılyıldız) ile yapılan görüşmeler neticesinde Euro bonvervis bedeli karşılığında sözleşmesi fesih edilmiştir.

4 TARİH:31/08/2006 Şirketimiz tarafından denenmek için futbol takımımızın Fransa kampına katılan Fransız futbolcu Laurent Robert ile herhangi bir anlaşma sağlanmamıştır. TARİH:07/09/2006 Şirketimiz profesyonel futbolcularından Volkan Ünlü ile mevcut sözleşmemiz karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir. Ayrıca şirketimiz futbolcularından Daniel Pancu'nun transferi hususunda, Bursaspor Kulübü ile yapılan görüşmeler neticesinde toplam ,00 USD karşılığından anlaşma sağlanarak sözleşme TARİH:11/09/2006 Şirketimizin, tarihinde saat:11:00 de şirket merkez adresinde (Akaretler Süleyman Seba Cad. No:9 Beşiktaş B Blok, 3. Kat, Beşiktaş, İstanbul) yapılacak olan dönemi faaliyetleri ilgili Olağ Genel Kurul Toplantı ilanı tarihli Vatan Gazetesi (Türkiye baskısı), Yenigün Gazetesi ve tar Ticaret Sicil gazetesinde yayınlanacaktır. TARİH:12/09/2006 Şirketimizin, tarihinde yapılacak olan dönemi faaliyetleri ile ilgili Olağan G Kurul Toplantısına çağrı ve toplantı gündemi aşağıdaki şekilde ilan edilecektir. TARİH:26/09/2006 Şirketimiz futbolcularından Mustafa Koray Avcı, tarihinde oynanan Ankaragücü maçında sakatlanması nedeniyle 6 hafta süreyle takımımızın oynayacağı maçlarda görev alamayacaktır. TARİH:28/09/ tarihli yazılı basında yer alan Koçbank Finansal Pazarlama A.Ş. ile ilgili İnönü Stadı'na haciz haberlerinin Şirketimiz Beşiktaş Futbol Yatırımları San. ve Tic. A.Ş. ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. TARİH:04/10/2006 Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin tarihinde yapılan dönemine ait Olağan Genel Kurul Toplantısında, yönetim kurulu üyeliklerine 2 yıl süre ile görev yapmak üzere Yıldırım Demirören, Murat Aksu, Kıvanç Oktay, Kenan Öner, Yahya Kemal Gencer, Mehmet İlhan Durusoy ve Hüseyin Yücel in seçilmelerine, denetçi olarak 2 yıl süre ile görev yapmak üzere Hasan Tutaş ve Nevzat Sürmeli nin seçilmelerine karar verildiği bildirilmiştir. Toplantı tutanağı ekte yayınlanmaktadır. TARİH:11/10/2006 Şirketimizin ana ortağı olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü nün mülkiyetinde bulunan Fulya Tesislerine ilişkin projenin ruhsatı alınmıştır.

5 TARİH:31/10/2006 Şirketimiz ile Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizmetleri Tic. Ltd.Şti. arasında tarihinde imzalanmış bulunan "BJK İnönü Stadyumu Reklam Alanları yer Tahsisi (Kullanım) Sözleşmesi"; ödemeye ilişkin taahhütlerin sözleşme şartlarına uygun olarak yerine getirilmemesi nedeniyle feshedilmiştir. TARİH:27/12/2006 BJK İnönü Stadyumu reklam mecralarının tahsisi konusunda, Saran Uluslararası Filmcilik Organizasyon Reklam Ticaret ve Pazarlama A.Ş. ile aşağıda belirtilen koşullarla anlaşma sağlanmış ve tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Buna göre; 1) Şirketimize, tahsis edilen reklam mecraları için KDV dahil yıllık ABD Doları olmak üzere toplam ABD Doları bedel ödenecektir. 2) Gelir paylaşımı alanları olarak tespit edilen reklam mecralarının satışından da Şirketimiz brüt satış bedelinin % 60'ını alacaktır. 3) Sözleşme süresi tarihleri arasında mevcut 5,5 futbol sezonunu kapsamaktadır. TARİH: 19/01/ /2007 sezon sonuna kadar futbolcu Serdar Özkan, sözleşmesinden doğan garanti para alacakları Samsunspor Kulubü tarafından karşılanmak kaydı ile, YTL bedelle bu Kulübe kiralık olarak verilmiştir. TARİH:01/02/2007 Futbolcumuz Ramazan Kurşunlu Ankara Spor Kulübü'ne sezon sonuna kadar kiralık olarak verilmiştir. TARİH:06/02/ tarihli yazılı basında yer alan, BJK İnönü Stadı'nın ismine sponsor firma ismi eklenmesi veya isim değişikliği ile ilgili herhangi bir sponsorluk anlaşması için, henüz şirketimiz tarafından alınmış bir karar bulunmamaktadır. TARİH:07/02/2007 Gordon Milne ile Şirketimiz arasında imzalı sözleşmenin karşılıklı feshi amacıyla akdedilen sözleşmede, fesih tazminatı olarak kararlaştırılan bedelin ödenmesi konusunda ihtilaf bulunmaktadır. 1 adet senetle ilgili olarak yapılan takibe karşı hukuki girişimlerimizi yapmış bulunmaktayız. Hukuki neticede Şirketimiz aleyhine tecelli etmesi halinde bahse konu senet bedeli tarafımızdan ödenecektir.senet bedelinin ödenmesi halinde iflas takibinin konusuz kalacağı da aşikardır. Şirketimizin bu ve buna benzer yükümlülükleri yerine getirecek mali gücü vardır ve herzaman da varolmuştur. Kamuoyunun bilgisine sunarız. TARİH:07/02/ tarihli özel durum açıkamamıza ek olarak, Gordon Milne ile Şirketimiz arasında ihtilaf konusu olan ve icraya intikal eden 1 adet senedin bedeli GBP'dir.

6 TARİH:12/02/2007 Yazılı basında eski teknik direktörümüz Del Bosque'nin tazminatı ile ilgili çıkan haberler tamamıyla gerçek dışıdır. Del Bosque ile ilgili olarak 2006 yılında Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA nezdinde görülen ilk davalar Şirketimiz lehine sonuçlanmıştır. Konu ile ilgili davanın aleyhimize neticelendirildiğine dair Şirketimize ulaşan herhangi bir tebligat bulunmamaktadır. TARİH:13/02/2007 Eski teknik direktörümüz Vincente Del Bosque ve yardımcıları Antonio Grande Cerejio, Francisco Javierh Minano Espin ve Francisco Jimenez Martin ile Şirketimiz arasındaki ihtilaflara bakan Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (C.A.S.) bünyesinde oluşturulan heyet, Beşiktaş Futbol Yatırımları San. ve Tic. A.Ş.'nin anılan kişilere toplam Euro ödemesine karar vermiştir. Şirketimiz anılan karara karşı yasal yollara başvurma hususunda inceleme ve girişimlerde bulunacaktır. TARİH:16/02/2007 Bilindiği üzere Şirketimizin ana hissedarı olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği nin Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı tarihinde yapılmış ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri seçilmiştir. Ana hissedarımızın Yönetim Kurulu Üyeliklerinde meydana gelen değişiklikler nedeniyle, yeni oluşan Yönetim Kurulunda yer almayan, Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyeleri istifa etmişlerdir. İstifa eden ve yerlerinde atama yapılan Yönetim Kurulu Üyelerimizin isimleri aşağıdaki gibidir. İstifa eden Kıvanç Oktay ın yerine atanan Ertuğrul Kumcuoğlu, İstifa eden Yahya Kemal Gençer in yerine atanan Ertunç Soğancıoğlu, İstifa eden Mehmet İlhan Durusoy un yerine atanan Numan Ceyhan, İstifa eden Hüseyin Yücel in yerine atanan Abdi Celalettin Kolot, İstifa eden Murat Aksu nun yerine atanan Levent Erdoğan TARİH:24/04/2007 Şirketimiz profesyonel futbolcularından Murat Şahin ile1 yıl + 1 yıl opsiyonlu olmak üzere sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme ile Murat Şahin'e yıllık YTL garanti para, ayrıca takımın 1. kalecisi olması halinde maç başına YTL takımın 2. kalecisi olması halinde ise maç başına YTL ücret ödenecektir. TARİH:24/04/2007 Şirketimizin Denetimden Sorumlu Komite üyeliklerine, Yönetim Kurulu üyelerimiz Kenan Öner ve Ertunç Soğancıoğlu seçilmişlerdir. TARİH:25/04/2007 Eski teknik direktör Vincente Del Bosque ve diğer teknik kadro ile ilgili olarak CAS (Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi) tarafından verilen karara karşı İsviçre'de bulunan Avukatlarımız vasıtası ile İsviçre Federal Mahkemesi nezdinde Temyiz başvurusu yapılmıştır. Bu başvurudan sonra İsviçre Federal Mahkemesi tüm teknik kadro ve CAS'a bildirimde bulunarak Başiktaş'ın dilekçesi hakkında bir karar verinceye kadar CAS kararının icrasını durdurduğunu deklare etmiştir.

7 TARİH:15/05/2007 Şirketimiz Teknik Direktörü Jean Amadou Tigana ile mevcut sözleşmemiz karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir. TARİH:29/05/2007 Şirketimiz, Ankaraspor Klübü kalecisi Hakan Arıkan'ın kendisi ve klübü ile transferi konusunda görüşmelere başlamıştır. TARİH:30/05/2007 Şirketimiz, Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Tic. A.Ş. firması ile 4 yıllık futbol organizasyonlarının resmi bilet satış acenteliği için anlaşma yapmıştır. TARİH:30/05/2007 Şirketimiz Sporting Clube de Protugal'ın Şilili oyuncusu Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela ile transferi konusunda görüşmelere başlamıştır. TARİH:31/05/2007 Şirketimiz, teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile görüşmelere başlamıştır. TARİH:31/05/2007 Şirketimiz, Rodrigo Alvaro Tello Valenzucla ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır. Sözleşme bedeli olarak futbolcuya yıllık EURO garanti para ödenecektir.

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2011 30 Kasım 2011 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu 27 Ocak 2012 İçindekiler Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu

Detaylı

BEŞĐKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYĐ VE TĐCARET A.Ş.

BEŞĐKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYĐ VE TĐCARET A.Ş. BEŞĐKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYĐ VE TĐCARET A.Ş. 01 Haziran 2010 31 Ağustos 2010 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu 15 Ekim 2010 Đçindekiler Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu ve Đletişim Bilgileri 2. Yönetim

Detaylı

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2013 31 Mayıs 2014. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2013 31 Mayıs 2014. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2013 31 Mayıs 2014 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu İçindekiler Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu ve İletişim Bilgileri 2. Yönetim Kurulu 3.

Detaylı

BEŞĐKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYĐ VE TĐCARET A.Ş.

BEŞĐKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYĐ VE TĐCARET A.Ş. BEŞĐKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYĐ VE TĐCARET A.Ş. 01 Haziran 2010 28 Şubat 2011 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu 15 Nisan 2011 Đçindekiler Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu ve Đletişim Bilgileri 2. Yönetim

Detaylı

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2014 30 Kasım 2014 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Ocak 2015 İçindekiler Şirket Bilgileri 1. Faaliyet Konusu ve İletişim Bilgileri 2. Yönetim

Detaylı

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 01 Haziran 2011 31 Mayıs 2012 Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu 1 2 07 Eylül 2012 İçindekiler Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı Şirket Bilgileri 1. Faaliyet

Detaylı

İMKB ye Yapılan Açıklamalar (2003)

İMKB ye Yapılan Açıklamalar (2003) İMKB ye Yapılan Açıklamalar (2003) Petrol Ofisi A.Ş. nin 02.01.2003 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin 27.12.2002 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısına ait tutanak 31.12.2002

Detaylı

Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı. Nominal Tutar (YTL) Ünvanı. Yatırımcının Adı- Tutar (YTL) MEHMET SONER ÖZAYDIN 1.538,54

Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı. Nominal Tutar (YTL) Ünvanı. Yatırımcının Adı- Tutar (YTL) MEHMET SONER ÖZAYDIN 1.538,54 TARİH: 04/01/2005 Sermaye Piyasası Kurulu nun Seri I, :26 sayılı Tebliği nin Ek:2 maddesi gereğince; hisse senetleri Borsada iþlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada iþlem görmeyen hisse

Detaylı

İMKB ye Yapılan Açıklamalar (2004)

İMKB ye Yapılan Açıklamalar (2004) İMKB ye Yapılan Açıklamalar (2004) Petrol Ofisi A.Ş. nin 02.01.2003 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizin 27.12.2002 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısına ait tutanak 31.12.2002

Detaylı

TARİH: 15/01/2007. Şirketin Artırım Sonrası Sermayesi. Bedelsiz Artırım Miktarı -

TARİH: 15/01/2007. Şirketin Artırım Sonrası Sermayesi. Bedelsiz Artırım Miktarı - TARİH: 15/01/2007 BİRİNCİL PİYASA ve HALKA ARZ ESASLARIDUYURUSU Şirketin Unvanı Şeker Finansal Kiralama A.Ş. Kod Şirketin Sermaye Türü Kayıtlı Sermaye ( X ) Esas Sermaye () Şirketin Artırım Öncesi Sermayesi

Detaylı

GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. 01.06.2011-31.05.2012 12 AYLIK ÖZEL HESAP DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. 01.06.2011-31.05.2012 12 AYLIK ÖZEL HESAP DÖNEMİ FAALİYET RAPORU GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. 01.06.2011-31.05.2012 12 AYLIK ÖZEL HESAP DÖNEMİ FAALİYET RAPORU Sayın Ortaklarımız, 31.05.2012 tarihinde sona eren 01.06.2011-31.05.2012 12 aylık özel

Detaylı

INFYO İNFO MENKUL KIYMETLERYATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş

INFYO İNFO MENKUL KIYMETLERYATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş INFYO İNFO MENKUL KIYMETLERYATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş 2010/1.DÖNEM FAALİYET RAPORU 01.01.2010-31.03.2010 İNFO MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 01.01.2010-31.03.2010 FAALİYET RAPORU KURULUŞ TARİHİ 25.09.2003

Detaylı

GSD HOLDİNG A.Ş. TARİH:09/11/1998

GSD HOLDİNG A.Ş. TARİH:09/11/1998 TARİH:09/11/1998 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: Borsa Yönetim Kurulu'nun 09.11.1999 tarihli toplantısında aldığı kararla, GSD Holding A.Ş. nin 250.000.000.000,-TL nominal değerli 3. Tertip D grubu hisse senetleri

Detaylı

Şirket in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum adet miktarı 10.000 lot olarak uygulanacaktır. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.

Şirket in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum adet miktarı 10.000 lot olarak uygulanacaktır. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. TARİH: 08/05/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: Borsa Yönetim Kurulu'nun 08.05.2007 tarihli toplantısında Türkiye Halk Bankası A.Ş. nin (Banka) halka arz edilen 312.250.256 YTL nominal değerli hisse senetlerinin,

Detaylı

Zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğünü doğuran pay edinimlerinden önceki ortaklık yapısı. Sermaye Tutarı. Sermaye Tutarı (Adet) Tutarı

Zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğünü doğuran pay edinimlerinden önceki ortaklık yapısı. Sermaye Tutarı. Sermaye Tutarı (Adet) Tutarı MATAŞ MATBAACILIK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. PAYLARININ ZORUNLU PAY ALIM TEKLİFİ YOLUYLA VBG HOLDİNG A.Ş. TARAFINDAN DEVRALINMASINA İLİŞKİN BİLGİ FORMU 1. Payları Pay Alım Teklifine Konu Şirket e İlişkin

Detaylı

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 31 Mayıs 2013 tarihi itibariyle konsolide finansal tablolar ve bağımsız denetim raporu

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 31 Mayıs 2013 tarihi itibariyle konsolide finansal tablolar ve bağımsız denetim raporu Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. konsolide finansal tablolar ve bağımsız denetim raporu İçindekiler Sayfa Konsolide finansal tablolar hakkında denetim raporu 1-3 Konsolide finansal durum

Detaylı

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. 30 Kasım 2007 Hesap Dönemine Ait Konsolide Mali Tablolar ve Dipnotları

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ. 30 Kasım 2007 Hesap Dönemine Ait Konsolide Mali Tablolar ve Dipnotları BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 30 Kasım 2007 Hesap Dönemine Ait Konsolide Mali Tablolar ve Dipnotları 30 KASIM 2007 ARA HESAP DÖNEMİNE AİT SINIRLI BAĞIMSIZ DENETİM RAPORU

Detaylı

BÖLÜM I PAY SAHİPLERİ

BÖLÜM I PAY SAHİPLERİ 1. Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Beyanı Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kabul edilerek Temmuz 2003 tarihinde kamuya açıklanan ve Şubat 2005 te düzeltme ve eklemelerle yeniden yayınlanan Sermaye Piyasası

Detaylı

SERMAYE PİYASASI KURULU

SERMAYE PİYASASI KURULU SERMAYE PİYASASI KURULU 2006/6 HAFTALIK BÜLTEN 13/02/2006 17/02/2006 A. 1.1.2006 17.02.2006 TARİHLERİ ARASINDA KAYDA ALMA KARARI VERİLEN İHRAÇ TALEPLERİ: Tablo: 1 (YTL) Talep Edilen Kurul Kaydına Alınan

Detaylı

EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ OLAĞAN ORTAKLAR GENEL KURULU 1.TOPLANTISI TOPLANTI TUTANAĞI ( 02 MAYIS 2012) Egeli & Co Yatırım Holding Anonim Şirketi nin 2011 yılı faaliyet ve hesapları ile

Detaylı

SERMAYE PİYASASI KURULU

SERMAYE PİYASASI KURULU SERMAYE PİYASASI KURULU 2005/14 HAFTALIK BÜLTEN 28/03/2005 01/04/2005 A. 1.1.2005 01.04.2005 TARİHLERİ ARASINDA KAYDA ALMA KARARI VERİLEN İHRAÇ TALEPLERİ: 01.01.2005 01.04.2005 tarihleri arasında Sermaye

Detaylı

2005 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2005 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 2005 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI TARIH:07/01/2005 Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin 07.01.2005 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Şirketimizde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan

Detaylı

2005 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI

2005 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI 2005 YILI PETKİM ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI TARİH:13/12/2005 PETKM Petkim Petrokimya Holding A.Ş. nin 13.12.2005 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Bakanlık Makamı nın 05.12.2005 tarihli oluru ile Şirketimizde

Detaylı

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş.

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. SERMAYE PİYASASI KURULU NUN SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞİ GEREĞİNCE HAZIRLANMIŞ 30 HAZİRAN 2012 DE SONA EREN ARA HESAP DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU www.dyh.com.tr İÇİNDEKİLER A.

Detaylı

AK-AL TEKSTİL SANAYİİ A.Ş. / AKALT [AKIPD] 21.12.2009 16:21:22 Ortaklığın Adresi : Ömer Avni Mahallesi, İnönü Caddesi, Dersan Han, No: 46, K: 2 Beyoğlu/İSTANBUL Telefon ve Faks No. : 0 (212) 251 15 63/0

Detaylı

AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Aksa Enerji Üretim A.Ş. 5 Ağustos 2014 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısı Bilgilendirme Dokümanı 1 AKSA ENERJİ ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ

Detaylı

Ülker Gıda Ülker Gıda Ülker Gıda Ülker Gıda

Ülker Gıda Ülker Gıda Ülker Gıda Ülker Gıda Ülker Gıda 24/01/2005 24/01/2005 IMKB Bülteni DERGI Ülker Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 24.01.2005 tarihli yazısı aşağıya çıkarılmıştır. Basında yer alan "Ülker Tekel ihalesine giriyor" haberinin şirketimizle

Detaylı

Şirket in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum adet miktarı 5.000 olarak uygulanacaktır.

Şirket in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum adet miktarı 5.000 olarak uygulanacaktır. TARĐH: 28/02/2007 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: Borsa Yönetim Kurulu'nun 28.02.2007 tarihli toplantısında Sağlam Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. () nin halka arz edilen 7.000.000.-YTL nominal değerli 2.

Detaylı

TAKASBANK A.Ş. 01 OCAK 30 EYLÜL 2011 ARA DÖNEMİNE AİT KONSOLİDE OLMAYAN FAALİYET RAPORU

TAKASBANK A.Ş. 01 OCAK 30 EYLÜL 2011 ARA DÖNEMİNE AİT KONSOLİDE OLMAYAN FAALİYET RAPORU TAKASBANK A.Ş. 01 OCAK 30 EYLÜL 2011 ARA DÖNEMİNE AİT KONSOLİDE OLMAYAN FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER 1- İletişim Bilgileri... 4 2- Döneme Ait Faaliyet Sonuçlarına İlişkin Özet Finansal Bilgiler... 4 3-

Detaylı

TARİH: 18/05/1999 TARİH: 24/05/1999 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU:

TARİH: 18/05/1999 TARİH: 24/05/1999 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: TARİH: 18/05/1999 BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU: Borsa Yönetim Kurulu'nun 18.05.1999 tarihli toplantısında, Ak Yatırım Ortaklığı A.Ş. nin 490 Milyar TL nominal değerli, 1. Tertip, B grubu hamiline yazılı hisse

Detaylı