Bu broşürde yer alan her türlü bilgi, belge ve görsel malzemenin tüm fikri ve mali hakları Dumankaya ya ait olup, bilgi vermek ve tanıtım amaçlı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bu broşürde yer alan her türlü bilgi, belge ve görsel malzemenin tüm fikri ve mali hakları Dumankaya ya ait olup, bilgi vermek ve tanıtım amaçlı"

Transkript

1 Bu broşürde yer alan her türlü bilgi, belge ve görsel malzemenin tüm fikri ve mali hakları Dumankaya ya ait olup, bilgi vermek ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmıştır. Yasal bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

2 Bu broşürde yer alan her türlü bilgi, belge ve görsel malzemenin tüm fikri ve mali hakları Dumankaya ya ait olup, bilgi vermek ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmıştır. Yasal bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

3 Bu broşürde yer alan her türlü bilgi, belge ve görsel malzemenin tüm fikri ve mali hakları Dumankaya ya ait olup, bilgi vermek ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmıştır. Yasal bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

4 Dumankaya IQ yu oluşturmaktaki temel hedefimiz, teknoloji ve iletişimi projelerimizde müşterilerimizin hizmetine sunarak binalarımızda yaşayan daire sakinlerimize teknolojinin etkin bir şekilde kullanıldığı, tüm araç gereçlerin birbiriyle konuşabileceği bir dünyada yaşama imkânı sunmak... Dumankaya İnşaat tarafından geliştirilen akıllı ev teknolojileri sistemi Dumankaya IQ, daire sakinlerinin hayatlarına katma değer kazandıran çözümler sunuyor. Daire sahipleri, Dumankaya IQ standart paketi ile güvenlikten otomasyona, aydınlatmadan iklimlendirmeye bir dizi güvenlik ve konfor fonksiyonunu tek bir noktadan kontrol edebiliyor. Ev içi aydınlatmaların ve duvar düğmelerinin uzaktan kumandası, evin herhangi bir odasından bir diğer odasındaki perdelere kumanda edilmesi, evden uzaktayken evdeki ısıtma ve klima sistemlerinin ayarlanabilmesi ve alarmın devreye alınabilmesi, Dumankaya IQ nun sunduğu konfor olanaklarından sadece birkaçı. Dumankaya IQ, enerji tasarrufu araçları ile çevre dostu bir dizi özelliğe de sahip. Dumankaya projelerindeki tasarruf odaklı enerji yönetim sistemleri ile gereksiz tüketim en aza indirgeniyor. Dumankaya IQ ile daire sakinleri tarafından sıklıkla tekrarlanan, ışıkların kapatılması, alarmın devreye alınması, televizyonun kapatılması gibi fonksiyonlar da tek bir kumandayla yönetilerek, zaman tasarrufu da sağlanıyor.

5 Asistan Concierge Menüsü Asistan, konutunuzda yaşayabileceğiniz acil ihtiyaçlardan aracınızla yaşayabileceğiniz arızalara, çiçek siparişinizden araç kiralama hizmetlerine kadar geniş kapsamlı concierge desteği sağlayan bir menüdür. Konut Asistanı: Su - elektrik tesisatı, çilingir, cam işleri Yol Asistanı: Periyodik bakım hizmeti, araç çekimi Organizasyon Hizmetleri: Su siparişi, çiçek gönderimi, restoran rezervasyon, kurye ve kargo hizmetleri, kuru temizleme, sosyal aktivite rezervasyon Su Siparişi: Hafta içi saatleri arasında tek tıkla su siparişi Dumankaya IQ Platformu şu menülerden oluşmaktadır. Asistan Concierge Home-Fit Ev/Ofis Seyahat Hizmetleri: Otel rezervasyon, seyahat rezervasyon, vize ve konsolosluk bilgilendirme, VIP transfer Araç Kiralama: İndirimli fiyatlarla araç kiralama hizmeti Danışmanlık Hizmetleri: PC yardım, hukuki danışmanlık Fırsatlar E-Dairem

6 Home-Fit Menüsü / Athletic-o Sports Club Home-Fit Menüsü / Athletic-o TV Müzik, eğlence ve fitness ayrılmaz bir bütündür. anlayışıyla fitness dünyasına yeni bir soluk getiren Athletic-o Sports Club farklı iç mekân tasarımı, son teknoloji ses ve ışık sistemi ve zengin ekipman parkuru ile spor deneyiminizi benzersiz kılıyor. Kendinizi evden çıkacak gibi hissetmiyor ama yine de spor yapmak mı istiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken Dumankaya IQ üzerinden Home Fit Athletic-o TV menüsünü açmak. Athletic-o Sports Club Hizmetleri m 2 Fitness Center Grup Egzersiz Stüdyoları PT Studio Kapalı Yüzme Havuzu SPA Türk Hamamı Sauna Buhar Odası 3 Farklı Vitamin Bar Kids Club Outdoor Aktiviteleri Athletic-o TV Yayınları Canlı Yayın / Athletic-o Sports Club Kayıtlı Dersler Pilates Cycling Spinning Crunching Streching TRX Eğitimler Sporda Yanlış Bilinenler Kids GYM Temel Egzersiz Hareketleri Spor Öncesi ve Sonrası Beslenme Önerileri Ofiste Egzersiz Hareketleri

7 Home-Fit Menüsü / Sağlık Sağlık, tıbbi danışmanlık desteğinden ilaç teminine, yeni doğan servisinden diyetisyen danışmanlığına sağlık, spor ve wellness konularında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmet ve bilgilere ulaşmanızı sağlayan bir menüdür. Home Fit Sağlık hizmetleriyle, sağlığınızla ilgili tüm bilgileri platform üzerinden her zaman yanınızda taşımanın rahatlığını yaşayabilir, sağlık alanında size özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Tıbbi Danışma: Tıbbi ihtiyaçlarınızda uzman doktorlar, IQ Platformu üzerinden aktarmış olduğunuz tıbbi bilgilerin tümünü analiz ederek en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlar. Acil Ambulans Yönlendirme: Sizin ya da evinizde ikamet eden yakınınızın, bina sınırları içerisinde oluşacak rahatsızlık ya da kaza anlarınızda yılda 1 defa ücretsiz olmak üzere, en yakın hastaneye nakli gerçekleştirilir. İlaç Gönderimi: Doktor tarafından reçeteli ve onaylı acil ilaçları bulamamanız halinde yılda 1 kez ücretsiz olarak, bunun dışında ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ise ücreti karşılığında Dumankaya IQ Platformu üzerinden ilaç alımı ve gönderimi yapılabilmektedir. Anne ve Yeni Doğan Bebek Servisi: Yeni doğum yapmış daire sakininin talebi üzerine, annenin yaşadığı konuta; Anne ve bebeğin tüm sağlık hizmetleri ve bakımı, Anneye bebek bakımı ve beslenmesi eğitimi, Sarılık durumlarında fototerapi tedavisi sağlanması konularında uzman sağlık görevlilerini yönlendirecektir. Diyetisyen Destek ve Sağlıklı Beslenme Hattı: Yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenebilmeniz için, yemek listelerinin hazırlanması, yanlış beslenme alışkanlıklarının tespiti, çeşitli hastalık durumlarındaki bireyler için uygun diyet planları konularında telefonda bilgi, danışma ve organizasyon hizmetleri alabilirsiniz. Ailenizin sağlık bilgilerini düzenleyin. Sizin ve sevdiklerinizin ilaç, alerji, sağlık öyküsü, kan basıncı, laboratuvar sonuçları, sağlık sorunları, hastalıklar, röntgen ve taramalar gibi sağlık verilerini çevrimiçi olarak istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir yerde saklayabilirsiniz. Her zaman hazırlıklı olun. Güncel ilaç, alerji listeleri, evde sağlık ölçümleri gibi önemli sağlık bilgilerinizi acil durum müdahale uzmanları tarafından erişilebilir kılarak acil durumlara hazırlıklı olabilirsiniz. Sağlığınıza dair büyük resmi görün. Laboratuvar, ilaç ve muayene kayıtlarınızı, tıbbi görüntülerinizi sağlık kuruluşlarından temin edip tek platformda saklayabilir, ihtiyaç anında kullanıp paylaşabilirsiniz. Formda kalma hedeflerinize ulaşın. Kilonuzu, etkinliklerinizi ve beslenmenizi izlemenize, hedefler koymanıza ve ilerlemenizi görmenize yardımcı olan kilo yönetim panosu ile kilo ve formda kalma hedeflerinize ulaşabilir, başarınızı kişiselleştirilmiş ilerleme iletileriyle dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

8 Home-Fit Menüsü / Diyetkolik Home-Fit Menüsü / İstatistiklerim Kişiye özel online diyet listesi ve sağlıklı egzersiz planları sunan Diyetkolik üyeliğinizi aktive ederek size özel diyet programınıza ve evde bile kolayca gerçekleştirebileceğiniz egzersiz planınıza ulaşabilirsiniz. Giyilebilir teknoloji yardımıyla spor performansınızı tüm detaylarıyla takip etmek, sizi daha fazlası için teşvik edecek. Dumankaya ve Diyetkolik işbirliğiyle size sunulan sağlıklı yaşam paketiyle şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Öneri Diyet Planı Sağlıklı Yaşam Dosyası Kalori Sayacı Su Tüketimi Takibi Öneri Egzersiz Planı Yediklerinizin Karbonhidrat, Protein ve Yağ Analizi Diyetisyene Danışma Raporlar ve Süreç Geri Bildirimleri Web, Android, iphone ve ipad den Erişim IQ Platformu na entegre olan aktivite kayıt edici cihazlar aracılığı ile, attığınız adımlar, kat ettiğiniz mesafeler, yaktığınız kaloriler ve çıktığınız merdivenler dahil olmak üzere, günlük tüm etkinliklerinizi ölçebilir ve IQ Platformu üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz. Önleyici sağlık hizmetleri kapsamında tutulan bu ayrıcalık ile geceleri derin uyku ve uyanıklık süre farkını da ölçebilir, ne kadar süre ve ne kadar iyi uyuduğunuzu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda IQ Platformu üzerinden gösterdiğiniz ilerlemeyi ve hedeflerinize ilerleyişinizi dostlarınızla karşılaştırmalı olarak da takip edebilir, spor danışmanlarınızla ve/veya doktorunuzla paylaşabilirsiniz.

9 Ev/Ofis Menüsü Ev/Ofis Menüsü Ev/Ofis menüsü, mekândaki cihazları tekli ve çoklu olarak yönetebileceğiniz, tasarrufa yönelik enerji yönetimi yapabileceğiniz ve site yönetimi ile ilgili fonksiyonlara ulaşabileceğiniz bir menüdür. Ev/Ofis menüsünden ulaşabileceğiniz Ev/Site uygulaması ile güvenlikten ödemelerinize tüm bilgi ve kayıtları anında takip edebilir, talep ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz. Güvenlik Evinizde olası su baskını anında dairenizin suyu otomatik olarak kesilmektedir. Elektrik kesme/açma ve priz kontrol (buzdolabı ve modem hariç) fonksiyonu ile dışarıdayken fişte unuttuğunuz ütünüze uzaktan müdahale edebilir, dairenizi emniyete alabilirsiniz. Konfor Ortamdaki cihazlara yerinizden kalkmadan hükmedebilir, aydınlatma cihazlarınızı, perde/panjurlarınızı ve radyatörlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu cihazları evinizin dışındayken de yönetebilirsiniz. Ev/Site Ödemeler (cari ekstre takibi ve yazdırılması), Kameralar (site güvenlik kameralarının izlenmesi), Öneri ve Talepler (site ile ilgili talep ve öneri bildirimi), Duyuru ve Bilgi konularında site yönetimi ile iletişim kurabilirsiniz. Senaryolar Cihazları ve olayları grup halinde tek dokunuşla kontrol edebilirsiniz. Evden Ayrılma, Evdeyim, Uyku, Tatil, Yemek, vb. tanımlayabileceğiniz akıllı modlar ile örneğin; tek tuşla perdeleri kapatıp, ışıkları açabilir, evinizin sıcaklığını set ettiğiniz değere getirebilirsiniz.

10 Fırsatlar Menüsü E-Dairem Menüsü Sigortadan spora Dumankaya Grup Şirketlerinin size özel sunduğu fırsat ve ayrıcalıkları takip edebileceğiniz menüdür. Sezon İndirimi: Athletic-o Sports Club sıra dışı mekân tasarımları ile spora farklı bir boyut katıyor. Pilates, trx, zumba, tae-bo gibi birçok grup egzersizi aktivitesine katılabilir, bay/bayan farklı bölümlerde kullanabileceğiniz sauna ve buhar odalarından yararlanabilirsiniz. Kapalı ve açık yüzme havuzlarından sağlığınız için faydalanabilirsiniz. Dumankaya Sigorta: Kasko Poliçesi yaptıranlara TL limitli Eşya Sigortası, Kasko Poliçesi ile beraber Konut, Dask veya Trafik Poliçesi yaptıranlara TL limitli Eşya Sigortası ve TL limitli Ferdi Kaza Poliçesi ni hediye ediyoruz. 1. Yıl Hediyesi: 1 yıl bireysel üyelik alın, 1 yıl da biz hediye edelim. E-Dairem menüsü ile projenizle ilgili gelişmeleri yakından takip edebilir, çok yakın bir zamanda yaşamaya başlayacağınız Dumankaya ayrıcalığını önceden keşfedebilirsiniz. Malzeme Deney Sonuçları Projenizde kullanılan beton ve demirin standartlara ve yönetmeliklere uygunluğunu gösteren, yetkinliği olan kurum ve kuruluşlardan alınan belgelerdir. Haberler Projenizin ilerlemesine dair aylık şantiye haberlerini takip edebilirsiniz. Mahal Listesi Projenize dair vadedilen hizmet ve demirbaş listelerini inceleyebilirsiniz. Zemin Etüd Raporları Projenizin arazisine ait yetkinliği olan kurum ve kuruluşlardan alınan zemin etüd raporlarıdır. Proje Yerleşim ve Kat Planları Projenizde, dairenizin nerede olduğunu ve örnek iç planını inceleyebilirsiniz. Komşularımızı Tanıyalım Komşuluk ilişkilerini arttırmak amacı ile sizlerden gelen tanıtım yazılarını paylaşıyoruz. Proje İlerleme Rapor ve Görselleri Güvenlik prosedürleri gereği projenizin aylık şantiye ilerleme yüzdelerini inceleyebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular Teslim öncesinden teslim sonrasına kadar olan süreç ile ilgili sık sorulan soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz. Bilgi / Servis Talep Formu Bilgi veya servis talepleriniz için form doldurabilir ve hızlı şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada...

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... Yaşamınızı daha kolay ve keyifli hale getirecek Tuskon Kart ın size sunduğu ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz! Bir

Detaylı

BACK UP ÜYELİKLERİNİN KULLANIM SÜRESİ NEDİR?

BACK UP ÜYELİKLERİNİN KULLANIM SÜRESİ NEDİR? Üyelik Kapsam ve Koşulları Hayatınızı kolaylaştıran numara... 1 BACK UP ÜYELİKLERİNİN KULLANIM SÜRESİ NEDİR? 4 BACK UP ÜYELİKLERİNİN KULLANIM KOŞULLARI 4 EVDEKİ YARDIMCINIZ HİZMETLERİ 4 YOLDAKİ YARDIMCINIZ

Detaylı

I. DİKKAT ÇOCUK VAR KULÜBÜ KAPSAMI : Yol Yardım Hizmetleri: Araç Çekme ve Kurtarma Hizmeti : Türkiye nin tamamında üyeye ait kayıtlı aracın, kaza

I. DİKKAT ÇOCUK VAR KULÜBÜ KAPSAMI : Yol Yardım Hizmetleri: Araç Çekme ve Kurtarma Hizmeti : Türkiye nin tamamında üyeye ait kayıtlı aracın, kaza I. DİKKAT ÇOCUK VAR KULÜBÜ KAPSAMI : Yol Yardım Hizmetleri: Araç Çekme ve Kurtarma Hizmeti : Türkiye nin tamamında üyeye ait kayıtlı aracın, kaza sonucu mekanik arıza haricinde olan arıza durumunda, çekme

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

I. İYİ Kİ EVLENİYORUZ KULÜBÜ KAPSAMI: Konut Yardım Hizmetleri: Eve Tesisatçı Gönderilmesi: Konutun su tesisatındaki kırılma, patlama, arıza vb.

I. İYİ Kİ EVLENİYORUZ KULÜBÜ KAPSAMI: Konut Yardım Hizmetleri: Eve Tesisatçı Gönderilmesi: Konutun su tesisatındaki kırılma, patlama, arıza vb. I. İYİ Kİ EVLENİYORUZ KULÜBÜ KAPSAMI: Konut Yardım Hizmetleri: Eve Tesisatçı Gönderilmesi: Konutun su tesisatındaki kırılma, patlama, arıza vb. nedeniyle acil tamir gerektiren durumlarda, bir tesisatçının

Detaylı

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM Ofton İnşaat, 2003 yılında İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek in bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT

MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT REZİDANS PROJELERİ - İŞ YERLERİ - OFİSLER - MAĞAZALAR - HASTANELER İÇİN OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ - ENERJİ TASARRUF PROJE VE OTOMASYONLARI - AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ

Detaylı

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti...

Rezidans Projeleri. Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans Projeleri Rezidanslarda yeni yaşam konsepti... Rezidans projelerinde yaşama estetik değerler katarak konforu en üst düzeye çıkarıyoruz. Tek tuşla iklimlendirme, aydınlatma, müzik, perde & panjur

Detaylı

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

Ziebers AKILLI EV SISTEMLERI

Ziebers AKILLI EV SISTEMLERI AKILLI EV SISTEMLERI Akıllı Ev Sistemleri ne Hoşgeldiniz Akıllı Ev Sistemleri ile eviniz hiç olmadığı kadar konforlu olacak. Evinizdeki bütün cihazları tek merkezden kontrol etme imkanı sunan Akıllı Ev

Detaylı

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M UNIVERSAL G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? Türkiye'nin lokomotif sektörü haline gelen inşaat sektörü

Detaylı

VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI

VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI TANIMLAR GENEL ŞARTLAR Asistans Hizmeti: Bu dokümanda detayları bulunan ve Vakıf Emeklilik tarafından belirli şartlar ve limitler çerçevesinde sağlanan

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

Sakinlerimizin hayatını mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve yardımcı olmak adına verilen Andromeda Concierge Hizmetleri aşağıda ki gibidir;

Sakinlerimizin hayatını mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve yardımcı olmak adına verilen Andromeda Concierge Hizmetleri aşağıda ki gibidir; Sayın Andromeda Rezidans Sakinlerimiz, Rezidansımızda Concierge Hizmetleri kapsamında Back-Up Hizmetleri 31 Ocak 2014 günü itibariyle sona ermiş olup, 07 Şubat 2014 tarihinden itibaren daha kapsamlı ve

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI CONCİERGE HİZMET DETAYLARI 1. ARAÇ ASISTANS Araç Bilgi Hattı; 365 gün 24 saat tüm Türkiye kapsamında yerel çekici- vinç firmaları, tamirhaneler ve araç markalarının servis istasyonları hakkında bilgi ve

Detaylı

ORYANTASYON KİTAPÇIĞI. İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

ORYANTASYON KİTAPÇIĞI. İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı ORYANTASYON KİTAPÇIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 2015 İçindekiler 1. Üniversitemize hoş geldiniz. 2. Üniversitemizi tanıyalım. 3. Üniversitemizin Vizyonu ve Misyonu 4. Başlarken 5. Yönetim 6. Mütevelli

Detaylı

Hastaların sağlık kurum ve kuruluşlarında bekleme sürelerini azaltmak için hayatımızı

Hastaların sağlık kurum ve kuruluşlarında bekleme sürelerini azaltmak için hayatımızı Mobil uygulamalar, sağlık sistemini kişiselleştiriyor 21. yüzyılda sağlıkta gerçekleştirilen dönüşümle, sistemin hastane ve doktor odaklı bir yapılan birey odaklı bir sistem haline geleceği ve kişiselleşeceği

Detaylı

İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ,

İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ, SAYFA : 1/18 İSTANBUL UN ORTASINDA KEYİFLİ BİR YAŞAM MERKEZİ, TERRACE FULYA ya hoşgeldiniz. Terrace Fulya İstanbul un merkezi Nişantaşı nda Modern İstanbul un yükselen değerlerinden biri, Hayatın yoğun

Detaylı

Üniversitemize Hoş Geldiniz

Üniversitemize Hoş Geldiniz 2014 Üniversitemize Hoş Geldiniz Göreve Yeni Başlayan Personelimiz İçin BİLGİLENDİRME DOSYASI 1 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ İnsan Kaynakları Müdürlüğü insan.kaynaklari@gediz.edu.tr Konular 1. Üniversitemize hoş

Detaylı

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri

Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Kiosk & Digital Signage Ürünler Çözümler Hizmetler Başarı Öyküleri Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

Eviniz. görmesin GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

Eviniz. görmesin GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Eviniz görmesin GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI D-SMART GÜVENLİ HAYAT PAKETİ ABONE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Katılmış olduğunuz D-Smart Güvenli Hayat Paketi Kampanyası Acıbadem Mobil

Detaylı

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz!

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Katılımcı Kılavuzu,16-22 Mart 2009 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Su Sergisi nde hazırlıklarınıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Fuar ile ilgili hazırlık

Detaylı

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri 1 İÇİNDEKİLER 1 Giriş.... 4 2 H.E.L.P Projesi Tanıtımı.... 6 3 Hastalar ve hastane personeli gerçekten ne istiyor-gözlemsel araştırma sonuçları...9 4 H.E.L.P

Detaylı

Motorola ES400. Global 3.5G Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Mobil çalışanlara sadece bilgi vermek yerine tam yetkili olmalarını sağlamak.

Motorola ES400. Global 3.5G Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Mobil çalışanlara sadece bilgi vermek yerine tam yetkili olmalarını sağlamak. Motorola ES400 Global 3.5G Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Mobil çalışanlara sadece bilgi vermek yerine tam yetkili olmalarını sağlamak. Sadece tek bir CİHAZLA mağazayı daha iyi yönetebilirim. ES400 ile,

Detaylı

BLUE WATERS CLUB SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYET RAPORU

BLUE WATERS CLUB SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYET RAPORU BLUE WATERS CLUB SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYET RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ANLAYIŞIMIZ Blue Waters olarak kuruluşumuzdan bu yana işimizin sürdürülebilirliği için hem sosyal hem çevresel içerikli bir çok yatırım

Detaylı