GÜÇ. DENEYİM. KAPASİTE... STRENGTH. EXPERIENCE. CAPACITY.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GÜÇ. DENEYİM. KAPASİTE... STRENGTH. EXPERIENCE. CAPACITY."

Transkript

1 GÜÇ. DENEYİM. KAPASİTE... STRENGTH. EXPERIENCE. CAPACITY.

2

3 20 YILLIK BALKAR MÜHENDİSLİK TECRÜBESİ İLE WITH 20 YEARS EXPERIENCE OF BALKAR ENGINEERING

4

5 TSteel, 2007 yılında ülke kalkınmasının temel taşı olan sanayi tesislerinin, fabrikaların ve her türlü yapısal çelik işlerinin imalatını ve montajını yapmak üzere kurulmuş olup, Türkiye nin ve Ortadoğu nun önde gelen kuruluşlarından birisidir. Yaklaşık 17 dönüm arazi üzerinde kurulu olan TSteel, 7000 m 2 üstü kapalı fabrika binası, m 2 açık imalat sahası, stok sahaları, sosyal, idari ve yardımcı tesisleri ile her türlü imalat ihtiyacına karşılık verecek yeterliliğe sahiptir. TSteel, founded in 2007, is one of the leading production facilities in Turkey and in the Middle East for the implementation of fabrication and construction services to the industrial plants, factories and any kind of structural steel works. TSteel is located on a free land of m 2 and has the capacity to give any kind of production services for the industry with its m 2 closed factory buildings, m 2 open fabrication yard, social, administrative and auxiliary facilities. Zorlu Center, Istanbul TR

6 Yıllık ton çelik konstrüksiyon imalat üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız uluslararası standartlardaki üretim ile Türk ve Dünya imalat sanayinde tercih edilen bir kuruluş olma özelliğine sahiptir. Önemli sanayi tesislerinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan altyapı, enerji, kapalı saha, ekipman ve makine, ulaşım, geniş ve deneyimli insan gücüne sahip olan fabrikamız imalatın her aşamasında sertifikalı tahribatsız muayene ekipmanları ve Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemleri ile müşterilerine kaliteli ve zamanında üretim yaparak hizmet vermektedir. Başladığı tüm işleri en iyi şekilde sonuçlandırmayı, yaptığı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Our factory, having an existing annual fabrication capacity of tons fabricated steel structures is a preferred establishment in Turkish and World fabrication industry with its products ensuring industrial standards. Our factory having all the facilities, like infrastructures, installed power generation, closed fabrication areas, equipment and machinery, experienced and full range personnel for the implementation of industrial plants serving his clients with timely and quality production by applying integrated QA/QC system and Non-destructive testing during all phases of production. Having adopted the principles of completing all of its contracts in the best way, aiming to achieve customer satisfaction and trust.

7

8

9 Bina ve Fabrika İnşaatları Mühendislik Ekibimiz çelik konstrüksiyon üretim fabrikamızın her türlü mühendislik hizmetlerinin yerine getirilmesini, koordinasyonunu sağlamaktadır. Mühendislik Ekibimiz ulusal şartnamelere göre her türlü yapısal tasarım yapmaktadır. Yapılan ön tasarım hesapları, keşif çalışmaları, mühendislik yaklaşımları ve mevcut bilgi birikimi ile mühendislerimiz imalat öncesi maliyetin daha hassas olarak çıkarılmasını sağlamaktadır. Building & Industrial Fabrication Specialized in general contracting services and production of steel constructions, our firm is coordinated by the Engineering Team. The team has the capacity to realize all structural designs;and thereof is able to fulfill the criteria required by technical specifications of international tenders. This enables TSteel to make more reliable cost estimations thanks to the sophisticated engineering approach and accretion of knowledge.

10 Mühendislik ve Yapı Tasarımı Tasarım ekibimiz son version ve kaliteli bir yazılım kullanarak imalat projelerini hazırlarlar. Hazırlanan imalat resimleri CAD/Cam yazılımı üzerinden CNC makinelerine aktarılır. Bu da imalat süremizi azaltır. Dökümantasyon takip sistemimiz imalat safhasının her aşamasında kullanılmaktadır. Bütün bu işlemler imalattaki hata riskini sıfıra düşürmektedir. Sertifikalı kaynak teknisyenlerinden oluşan Kalite Kontrol Bölümümüz, malzemenin fabrikaya girdiği andan bir ürün olarak fabrikadan çıkmasına kadar her bir safhada ilgili kalite belgeleri ile kontrol etmektedir. Engineering & Design Build The design team prepare fabricating execution drawings by using latest version of softwares. The execution drawings transfer to CNC equipments by CAD/CAM softwares. This allow to decrease fabricating time. Documentation controlling system is used on each phase of fabricating. All of these process control the risk manangement. Our Quality Control Department staff of certified welding inspectors and technicians control the steel members and fabricating with quality documents from entering to factory to shipping.

11

12 Proje Yönetimi ve Sevkiyat Malzeme Nakliyesi, Keşif, İmalat Resimleri, İmalat Methodu, Tedarikçi Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Proje Yönetimi, Montaj Methodu, Şantiye Yönetimi İhalenin neticelenmesinden proje teslim süresinin bitimine kadar yapısal çelik projelerinin her türlü yönetim sorumluluğunu üzerimize alıyoruz. Sektör konusundaki bilgimiz, eşsiz deneyimimiz ve profesyonel çözüm ortaklarımız aracılığı ile, size profesyonel ve kapsamlı bir yapısal çelik inşaat yönetim hizmeti vermeyi bir görev biliriz. Bu sayede, bir tek iletişim noktasından her konuda veya olası problemlerinizle ilgilenmesi ve tüm proje boyunca yapısal çelik proje yönetimini yapması ve proje sonrası desteğini sağlamasıdır. Proje koordinasyonunun ve yapısal çeliğin şantiyenize zamanında tesliminin projenizin nihai başarısı için çok önemli olduğunu biliyoruz. Sözleşme imzalanır imzalanmaz, TSteel proje müdürü çelik imalatınızın zamanında teminine ve proje ekibinizle sağlıklı ve doğru bir iletişim kurmanıza odaklanır. Metrajların hazırlanması, hammaddelerin sipariş edilmesi, detaylı çizimlerin hazırlanması ve teslimi, programınıza göre üre m zamanlaması ve sevkiyat, kısacası her aşamadaki safha koordine edilir. TSteel in bitmiş ürünü, karayollarının tecrübeli şöförleri tarafından teslim edilir. Çelik işlerinizin, sevkiyat planlaması, izinler ve çelik teslimatı konusunda deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından nakledildiğini bilerek koltuğunuza rahatça yaslanabilirsiniz, biliniz ki bu şantiyeniz için size bir avantaj sağlayacaktır. Kendi filomuz ve uzman ekiplerimiz TSteel in sevkiyat konusunda başarılı olmasını sağlamaktadır.

13 Project Management & Transportation Materials Take-Offs Tender Estimates Fabrication Drawings Fabrication Guidance Input Supplier Management Contract Management Project Management Erection Guidance Input Site Management We can take responsibility for management of structural steel projects from initial tender brief through to project close out. Our industry knowledge, unparalleled expertise and quality business alliances provide you with a professional and comprehensive range of structural steel project management services. This means a single point of contact will handle all of your issues or problems and one company provides the total structural steel project management solution throughout the project, and post-project support. We understand that project coordination and the efficient delivery of the structural steel to your jobsite is a key factor in your project s ultimate success. From the moment the contract is signed, your TSteel project manager is focused on the timely delivery of your steel and clear and accurate communication with your project team. We coordinate the preparation of bills of material, ordering of raw materials, preparation and submission of detailed drawings, production timing and transportation with your schedule, each step of the way. TSteel s final product is delivered by the skilled drivers of High Transit. You can rest assured knowing your steel is being transported by a team of professionals who know route planning, permitting, and steel delivery inside and out - a real big advantage on the jobsite. Having our own fleet and specialized equipment enables TSteel to provide transportation solutions for all types of jobsite challenges.

14 Yapısal Çelik Proje Tasarımı Proje ekibimiz, projenin tasarımı ve uygulamaya konulmasına kadar profesyonel bir yaklaşımla, son teknoloji ve modern çözümleri içeren bilgisayar programları ile çalışmaktadır. Projeler projeyi yapan kişilerin dışında kontrolünün yapılması esasına dayanarak, onay sonrasında uygulamaya konulmaktadır. Deneyimli teknik kadrosu ve sertifikalı kaynakçılarıyla yapılan imalatlar, malzemenin gerekli kimyasal özelliklerine zarar vermeyen, gaz altı kaynak, toz altı kaynak ve CNC teknolojisi kullanılarak hatasız yapılmaktadır. Deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz çelik tasarımını, imalat ve montaj işlerini bir paket olarak sunmamızı sağlar. Çelik Projelerin özel olarak tasarlanması imalat ve montaj süresini azaltır. Uzun süreli sektör ilişkilerimiz, ihale aşamasında çeliğin fiyatının belirlenmesinde ve malzeme temininin sağlanmasında kolaylık sağlar. Son versiyon programların kullanılması imalat resimlerinin hazırlanmasını kolaylaştırır ve onay süresini kısaltır.

15 Structural Steel Project Design Our project team, works with computer programs covering latest technology and static approaches with a professional approach from project design phase to implementation of designed project. Projects with the principle of supervision by the persons who did not conduct the project are implemented after approval. Production made with experienced technical staff and certified welders are performed as free of faults by utilizing gas metal arc welding, submerged arc welding and CNC technology not damaging required chemical properties for raw material strength. Our breadth of experience as individual companies and as a team allows us to offer a complete steel design, fabrication and installation package. Customized steel designs reduce fabrication and erection time. Established industry relationships allow us to guarantee price and availability of steel at the time of proposal. The use of latest version sotwares reduce shop drawing preparation and approval time.

16 Kalite Kontrol ve İş Sağlığı, Güvenliği Hizmet ve faaliyetlerinde can ve mal emniyetinin sağlanması, İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin yasal gereklilikler ve düzenlemelerin yerine getirilmesi, Hastalık ve yaralanmaların önüne geçilmesi için, sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlanması, Tehlikelerin etkin olarak belirlenip, risklerin minimize edilmesi, Personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verilmesini sağlanması, Personelinin hizmet sahalarında güvenli bir şekilde çalışmasının sağlanması ve bunu müşterilerinden talep edilmesi, Personeline sağlık ve güvenliğini tehlikeye düşürebilecek alanlarda hizmet sağlamama yetkisi tanıması, Personelinin iş sağlığı ve güvenliği bilincini sürekli yüksek tutması, İSG süreçlerinin ve performansının sürekli iyileştirilmesi, Personelin sağlığı ve güvenliği için gerekli kaynakları sağlanması, TSteel, teknik altyapısı ve deneyimli teknik personeli ile ilgili standartlara göre, hata kontrolleri, yükleme testleri, gürültü ölçümleri vb. gibi her türlü testleri gerçekleştirmektedir. Ultrason testi, Radyografik film değerlendirme, Boya penetrasyon testi, Manyetik parçacık testi, Sertlik ölçümü, Kaplama kalınlığı, Hasar analizi

17 Quality Control & Occupational Health, Safety Protecting safety of life and property, when conducting its services and activities, Complying with the applicable legal requirements and regulatons related to OH&S, Providing healthy and safe environment to prevent illness and injuries Effective identification of hazards and minimizing risks, Provide OH&S trainings to personnel, Ensuring safe work places are provided to its personnel and customers are requested in this respect, Authorizing its personnel to reject working at unhealthy and unsafe sites, Consistently keeping OH&S awareness of its personnel on high level, Improves OH&S processes and performance continually, Providing required resources for OH&S of its personnel. TSteel, with the technical infrastructure and experienced technical personnel it possesses, carries out a wide variety of tests and analysis such as non-destructive testing, load tests, noise measurements, etc., according to the related standards. Ultrasonic Test Radiographic Film Evalution Dye Penentrant Test Magnetic Particle Test Hardness Measurement Coating Thickness Damage Analysis

18

19 Tesisler 2007 yılında kurulan TSteel, kapasitesinin ve üretiminin dünya standardına ulaşması için çok fazla zaman harcamış ve çalışma yapmıştır. Çorlu da bulunan fabrikamız 7000 m2 lik kapalı alanda aylık 1000 tonluk üretim kapasitesiyle Türkiyedeki en büyük çelik tesislerinden birisidir. Fabrication Facilities Established in 2007, TSteel has invested a great deal of time and effort into ensuring the level of capacity and fabricating we offer is truly world-standard. Our factory at Çorlu, is one of the largest in the country and includes a massive undercover workshop of 7000m2 producing 1000 tons per month.

20

21 Güncel Projeler / Recent Projects

22 Zorlu Center, Istanbul 6000 ton / tons

23

24

25 Mall of Istanbul 2500 ton / tons

26 Akasya AVM, Istanbul 1500 ton / tons

27

28

29 Haliç Metro Köprüsü (2. cil İşler)

30 Novada AVM, Tokat 350 ton / tons

31

32 Sultanbeyli AVM 1000 ton / tons

33 İŞ GYO Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi

34 Tamamlanan Projeler / Completed Projects Istanbul Lounge 1 Halkalı Konutları Kağıthane Ofishane Hopa Limanı Antrepo ve Dolum Tesisi Kırka Etibor Tesisleri 3.Bor Türevleri Fabrikası

35 Tamamlanan Projeler / Completed Projects Çanakkale Çan Termik Santralı Gaz Kanalları Alstom Termik Santrali Bulgaristan İsdemir Sinter Fabrikası Afet Yönetim Merkezi Hasdal

36

37 Statik Proje ve Balkar Statik Proje Referansları Structural Project and Balkar Structural Project References

38 Bursa Harmony Towers

39

40

41 Sabancı Üniversitesi

42 Muğla Dalaman Dış Hatlar Terminali

43

44 Tekira AVM, Tekirdağ

45 Samsun AVM

46 Istanbloom

47 Premier Kampüs Ofis

48 Yenitepe Fikirtepe Konutları

49 Küçükkuyu Port Çanakkale

50 İş Ortakları / Partners

51

52 TS STRUCTURAL SYSTEMS HEADQUARTER Aytar Cad. Başlık Sok. No : 4/9 1. Levent / İstanbul - Turkey T: F: FACTORY Ballıhoca Köyü Künk Çatağı Mevkii 4.Pafta 9. Km Muratlı, Tekirdağ - Turkey T: F:

YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI 2 YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI MİM MÜhendislik son teknolojiye sahip CNC tezgahları ile tünel kemer kalıp ve çelik yapı elemanları üretim kapasitesini aylık 2.000 tona çıkarmıştır. Maliyetlerimizde

Detaylı

GİA İNŞAAT VE MEKANİK;

GİA İNŞAAT VE MEKANİK; İNŞAAT VE MEKANİK HAKKIMIZDA ADA GRUP, bünyesindeki Ada Enerji ve Gia İnşaat ve Mekanik firmalarıyla Raylı Sistemler, Enerji, Endüstriyel Tesisler, İnşaat ve Haberleşme sektörlerinde faaliyetlerine devam

Detaylı

Unique Solutions For Industries

Unique Solutions For Industries Unique Solutions For Industries SECTech Endüstriyel A.Ş. Su Soğutma Sistemleri, Pompa İstasyonları, Yardımcı Üniteler, Kondenserler, Eşanjörler, Kapalı Çevrim Su Soğutma Sistemleri, Buhar ve Gaz Turbin

Detaylı

TARİHÇE, MİSYON ve VİZYONUMUZ. www.can-insaat.com

TARİHÇE, MİSYON ve VİZYONUMUZ. www.can-insaat.com TARİHÇE: Can İnşaat Ticaret ve İhracat Anonim Şirketi, 1982 yılında 5 ortaklı olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden beri Türkiye nin çeşitli bölgelerinde çok çeşitli projeler gerçekleştirmiştir. Halen de

Detaylı

Cenk DİLBEROĞLU. Cem OCAKCI Yönetici Ortak Managing Partner Pazarlama & Finans Marketing & Finance. Fatih YILDIRIM

Cenk DİLBEROĞLU. Cem OCAKCI Yönetici Ortak Managing Partner Pazarlama & Finans Marketing & Finance. Fatih YILDIRIM ARENA PROMEC, bugüne kadar sunulmamış bir hizmet modelini hedefledi. İnşaat ve finansman özeli yanında hukuk alanında da yatırımcılara destek olmayı önemli bir avantaj olarak gördük ve projelerde hukukçuların

Detaylı

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE

HAKKIMIZDA COMPANY PROFILE HAKKIMIZDA Erse 1996 yılında kurulmuştur. Koaksiyel, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, halojensiz ve yangına dayanıklı kablolar, enstrüman, silikon, gemi kabloları ve müşteri talepleri doğrultusunda

Detaylı

2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı

2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı Official Hidromas magazine / Resmi Hidromas yayın organıdır 2014 Special Hannover Edition Hanofer Özel Sayısı Hidromas New Generation Gear Pumps Yeni Nesil Hidromas Dişli Pompaları Interview: JOST South

Detaylı

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide Türkiye Kompozit Sanayi 2013 Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2013 Türkiye Kompozit Sanayi Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2012-2013 KOMPOZİT SANAYİCİLERİ

Detaylı

6-7 8-9 10-13 14-18 19-22 23 24 25 26

6-7 8-9 10-13 14-18 19-22 23 24 25 26 1 Biz Kimiz? Who we are? Tarihçe Our History Misyonumuz Our Mission & Vizyonumuz Our Vision Yönetim Felsefemiz ve Değerlerimiz Our Management Philosophy and Values Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı A Message

Detaylı

İNŞAATCONSTRUCTION GELİŞTİRME TAAHHÜT YÖNETİM DEVELOPMENT CONTRACTING MANAGEMENT

İNŞAATCONSTRUCTION GELİŞTİRME TAAHHÜT YÖNETİM DEVELOPMENT CONTRACTING MANAGEMENT İNŞAATCONSTRUCTION GELİŞTİRME TAAHHÜT YÖNETİM DEVELOPMENT CONTRACTING MANAGEMENT 1 Aksoy Hakkında About Aksoy 30 yılı aşkın süredir, kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden,

Detaylı

Tek noktadan dünya markalarına...

Tek noktadan dünya markalarına... Tek noktadan dünya markalarına... 1954 yılında İstanbul da kurulan İntermobil, Avrupa da yerleşik lider otomotiv sanayi tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olup; bu konuda Türkiye

Detaylı

Kurumsal Yapı, Analitik ve Hızlı Çözümler Corporate Structure, Analytical and Quick Solutions

Kurumsal Yapı, Analitik ve Hızlı Çözümler Corporate Structure, Analytical and Quick Solutions Kurumsal Yapı, Analitik ve Hızlı Çözümler Corporate Structure, Analytical and Quick Solutions Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Kalme Corporate Real Estate Valuation and Counseling

Detaylı

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS İÇİNDEKİLER / CONTENTS Biz kimiz? / Who We Are?...2-3 Vizyon & Misyon / Vision & Mission...4-5 AR-GE / Research & Development...6-7 Kalite / Quality...8-9 Sertifikalar

Detaylı

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail:

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: info@turkuazpolyester.com.tr 2015 Türkiye Kompozit Sanayi

Detaylı

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

MİSYONUMUZ ; VİZYONUMUZ;

MİSYONUMUZ ; VİZYONUMUZ; ŞİRKET TARİHÇEMİZ; Ömür AKMAN Genel Müdür AKMAN ENERJİ TESİSLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1995 yılında ülkemizde kurulmakta olan transformator merkezleri ve şalt sahaları gibi yüksek gerilim elektrik sistemlerinin

Detaylı

İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ----------------------------------

İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ---------------------------------- İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ---------------------------------- Birimler üzerine tıklayınız 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 METÜ TASARIM 04.01.2011 tarihinde metal sektöründe üretime başlamıştır.

Detaylı

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim Eğer, Kaliteli ve ucuz üretim yaptırmak, Üretim mühendisliği bilgisi ve tecrübesi gelişmiş çözüm ortaklarıyla çalışmak, Ürün almak, Ürünlerinizi satmak, Yerinde üretim

Detaylı

CONTENTS İÇİNDEKİLER. III. 2005 Proposed Profit Appropriation...29. III. 2005 Yılı Karının Dağıtım Önerisi... 29

CONTENTS İÇİNDEKİLER. III. 2005 Proposed Profit Appropriation...29. III. 2005 Yılı Karının Dağıtım Önerisi... 29 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın mesajı... 3 Genel Müdür ün mesajı... 5 Gündem... 8 I. Giriş...9 A. Raporun Dönemi...9 B. Ortaklığın Ünvanı...9 C. Yönetim Kurulu Üyeleri...9 D. Denetleme Kurulu...9

Detaylı

Hakkımızda / About Us

Hakkımızda / About Us Hakkımızda / About Us Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren ilk ve amiral şirketimiz olan Kontrol Bilgi Sistemleri 2002 yılında, Eğitim ve Danışmanlık sektöründe çalışmalarını sürdüren ikinci şirketimiz

Detaylı

DiKEY MASAJLAR SHOWER PANELS. www.hydrobas.com

DiKEY MASAJLAR SHOWER PANELS. www.hydrobas.com DiKEY MASAJLAR SHOWER PANELS 2015 Hakkımızda About Us Adım Adım Mükemmellik Steps to Excellence Hydrobas, BAHÇIVAN Pompa Motor San. Tic. Ltd. Şti nin tescilli markası olarak 2011 yılında dikey masaj sistemleri

Detaylı

1983 yılında İstanbul da kurulan panel elektro sanayi ve ticaret a.ş., Türkiye elektrik pazarının öncü elektrik panel üreticisidir.

1983 yılında İstanbul da kurulan panel elektro sanayi ve ticaret a.ş., Türkiye elektrik pazarının öncü elektrik panel üreticisidir. panel elektro 1983 yılında İstanbul da kurulan panel elektro sanayi ve ticaret a.ş., Türkiye elektrik pazarının öncü elektrik panel üreticisidir. Üretimine sürekli olarak gelişen ve genişleyen ürün yelpazesiyle

Detaylı

İçindekiler / Index. 1 Vizyon, Misyon ve İlkelerimiz Vision, Mission and Core Values

İçindekiler / Index. 1 Vizyon, Misyon ve İlkelerimiz Vision, Mission and Core Values İçindekiler / Index 1 Vizyon, Misyon ve İlkelerimiz Vision, Mission and Core Values 3 Hakkımızda About Us 4-5 Kurumsal Etik ve Davranış İlkeleri Corporate Code of Ethics & Business Conduct 6-7 Teknoloji

Detaylı

Tel: 0312 473 88 11 Fax: 0312 473 88 15 www.gramersan.com.tr info@gramersan.com.tr

Tel: 0312 473 88 11 Fax: 0312 473 88 15 www.gramersan.com.tr info@gramersan.com.tr Ceyhun Atıf Kansu Cad. Cevat Muratal İş Merkezi No: 112 / 37 Balgat / ANKARA Tel: 0312 473 88 11 Fax: 0312 473 88 15 info@gramersan.com.tr banyo tasarımları bathroom designs mutfak tasarımları kitchen

Detaylı

İbrahim ÖZ. Sayın Ulaştırma Sektörü Temsilcileri, Dear Representatives of the Transportation Sector,

İbrahim ÖZ. Sayın Ulaştırma Sektörü Temsilcileri, Dear Representatives of the Transportation Sector, 1 2 Sayın Ulaştırma Sektörü Temsilcileri, Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) yeşil ve temiz taşımacılık türü olan demiryolu taşımacılığını çağın ve ülkenin gerekleri doğrultusunda geliştirmek ve demiryolunun

Detaylı

NNToplu Yemek. NTemizlik N. N N Catering. NNCleaning. www.desni.com.tr

NNToplu Yemek. NTemizlik N. N N Catering. NNCleaning. www.desni.com.tr NNToplu Yemek N N Catering NTemizlik N NNCleaning www.desni.com.tr NNHakkımızda Desni ulusal ve uluslararası pek çok platformda hizmet vermektedir. Ana faaliyet alanlarımızı toplu yemek, boutique catering,

Detaylı

HAKKIMIZDA. konusunda da uzman bir ekiple çalışır.

HAKKIMIZDA. konusunda da uzman bir ekiple çalışır. HAKKIMIZDA 2010 yılında, alanında uzman ve tecrübe sahibi çalışanlarıyla beraber faaliyetlerine başlayan ERCEL İletişim; GSM Sektörüne ilişkin altyapı, bakım ve işletme ihtiyaçlarına ait tüm talepleri

Detaylı

GROUP. Grup Elk.İnş.Taahhüt San.Tic.Ltd.Şti.

GROUP. Grup Elk.İnş.Taahhüt San.Tic.Ltd.Şti. Grup Elk.İnş.Taahhüt San.Tic.Ltd.Şti. GROUP Biz kimiz? 1997 yılında kurulan GROUP, alçak gerilim panoları imalatı ile ticaret hayatına başladı. Sektörün talepleri doğrultusunda 1999 yılında pano imalatı

Detaylı

re-consult Rüzgar Enerjisi Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

re-consult Rüzgar Enerjisi Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Carbon Page: 1/57 re-consult Rüzgar Enerjisi Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. VALİDASYON & VERİFİKASYON EL KİTABI VALIDATION & VERIFICATION MANUAL Kopya No / Copy No: Carbon Page: 2/57 Prepared

Detaylı

AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ

AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Organize Sanayi Bölgesi 8.Cad. No:25 Eskişehir/TÜRKİYE AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Tel : +90 222 236 11 11 pbx www.aydingormakina.com.tr Fax: +90 222 236 10 17 info@aydingörmakina.com.tr Basım Tarihi

Detaylı